Image

Jak si vybrat spiknutí z diabetu

V posledních několika letech se diabetes vyvinul neuvěřitelnou rychlostí. A platí nejen pro dospělé. To nepříznivě ovlivňuje starší lidi a dokonce i děti. Pro jeho úplné vyléčení, vakcína dosud nebyla vynalezena, takže nemocní lidé by měli neustále používat inzulín. To snižuje rozvoj onemocnění a zastavuje rychlý proces destrukce buněk. To je jen inzulín je poměrně drahé a ne každý si to může dovolit.

Diabetes Plot

V magii, tam je velké množství obřadů, které mohou redukovat vývoj nemoci. Velmi často lidé používají spiknutí pro diabetes. Je to velmi jednoduché a nevyžaduje zvláštní magické znalosti. Proto může být prováděna nezávisle doma.

Rituál k úpadku měsíce

Tento děj diabetu by se měl číst pouze v určité fázi měsíce. Ideální, pokud si přečtete magická slova na ubývajícím měsíci, protože tato fáze pomáhá snižovat negativní a zabraňuje vzniku komplikací. Musíte si vzít talíř a dát na něj cukr. Bez ohledu na to, jaký druh cukru budete používat. To může být jako třtinový nebo drobivý, a čtvercový cukr. Vezměte si ten, který máte doma.

Dále musíte číst spiknutí z diabetu, jehož slova jsou následující:

„Ve světě se dějí různé situace, které příroda nedokáže vysvětlit. Ale já, služebník Boží (jméno), žádám o pomoc nebeské síly. V mém životě se objevila hrozná nemoc, která může zničit mou existenci na planetě. Nechci zemřít. Lékaři řekli, že mohou amputovat mé končetiny. To může ovlivnit mou práci. Chci, aby každé bílé zvíře odneslo mou chorobu z cukru. Nic se nebojí, ale stále musím žít. Četl jsem spiknutí proti diabetu a doufám, že mi to pomůže vyléčit. Kouzlo vždy pomáhá člověku a musel jsem se rozhodnout ho použít. Pokud mi tento děj nepomůže, pak nevím, co dál. To je moje poslední naděje. Slova modlitby jsem se naučila srdcem, protože je nezbytné, aby existoval nezbytný výsledek. Pane, jen ty mi můžeš pomoct a zachránit mě před zdravotními problémy. Jsem věřící a vždy k tobě čtu modlitby. Pomoz mi, prosím. Slyšte moje slova. Amen.

Poté by měl být vynesený produkt podán nejbližšímu zvířeti. Odborníci v oblasti magie tvrdí, že poté se váš stav zlepší. Předpokládá se, že zvíře převezme celé onemocnění a jeho příznaky přestanou.

Spiknutí se svíčkami

Spiknutí na svíčkách tento problém vyřeší

Otázka je často slyšet, zda existuje spiknutí u diabetu, který může vyřešit problém v krátké době. Samozřejmě, že je. Ideální možností je spiknutí pro svíčky. Navzdory tomu, že je to velmi jednoduché, je to poměrně efektivní. Výsledek můžete cítit za pár dní. Musíte jít do kostela a koupit tam třináct svíček.

Je důležité si uvědomit, že se na ikony nedíváte. Po nákupu jděte ven a přečtěte si následující graf pro diabetes:

„Nepotřebuji sladkost v krvi. Bez ní žiji dobře. Honey mi nahrazuje všechny sladkosti. Nechte tento kecy opustit mé tělo a trvale mě připravte o příležitost setkat se s ní. Mé zdraví je nejdůležitější, proto žádám nebe, aby mi pomohlo. Jen na vás je moje poslední naděje. Já, služebník Boží (jméno), chci být uzdraven a získat zdraví. Amen.

Slova modlitby jsou přednesena srdcem. Nyní jděte domů a rozsvítte všechny zakoupené svíčky v místnosti. Nezapomeňte si myslet, že výsledek nebude trvat dlouho. Pamatujte, že víra je velmi důležitá. A pouze tím, že věříte v pozitivní výsledek, můžete dosáhnout požadovaného cíle. Představte si, že se cukr postupně rozpouští a zanechává tělo. Je důležité si uvědomit, že se naplňuje lidská přirozenost.

Plot na vodě

Spiknutí proti hroznému diabetes mellitus je dnes účinné a populární. Lidé často používají tuto univerzální a efektivní metodu. Chcete-li to provést, musíte připravit svatou vodu. S ní můžete snížit hladinu sladkostí v krvi a zlepšit jejich zdraví. Zadejte vodu do sklenice a držte v ruce.

Silné spiknutí proti diabetu, 2 silné spiknutí

Pod jakoukoli záminkou, aniž by se zastavila léčba předepsaná lékařem, mu podepište silné spiknutí proti diabetu. Krevní glukóza značně klesá.

Aniž byste šli do detailů nemoci, snažte se udělat vše, abyste se dostali ven.

Můj drahý, všechno je léčitelné - a také diabetes.

Udržování potřebné hladiny cukru v krvi je také druhem hojení, kterého se dosahuje jak tradičním, tak okultním způsobem.

Bez zrušení inzulínu nebo jiných léků navštivte pravoslavnou církev a kupte 13 svíček.

Aniž by se uklonil ikonám, vrať se.

Vycházejíc ze zdí chrámu, tiše se otoč a řekni těmto spiknutí:

Vylučuji sladkost z krve, odejdu, cukrovka je zlá věc. Amen!

Zatímco doma, odejděte do zamčené místnosti.
Zapálit všechny svíčky.

Uklidněte se a vyhněte zlé myšlenky ze své duše.

Jasně si představte nemoc jako přebytek cukru, rozpuštění a odstranění z těla.
Léčit diabetes na energetické úrovni regulací metabolického procesu.

Pokračujte v opakovaném a sebevědomém zpevňování silných spiknutí, které pomáhají tradiční medicíně snižovat hladinu glukózy v krvi.

Stejně jako v čaji a kávě, veškerý cukr se taví, takže nechte mě nechat diabetes. V krevním řečišti nezůstane, voda se rozpustí, lék se bude bát. Budu mluvit diabetes na sto let, ať se uklidní, vrátí se do pekla. Tak to je. Amen! Amen! Amen!

Pro upevnění okultního efektu doporučuji číst další mocné kouzelné spiknutí zaměřené na zlepšení celkového stavu.

Nechte mě opustit cukrovku a cukr žíly neotráví. Léčit celé tělo pilulkou tak, aby to nebolelo, to nebolí. Žádám slunce, aby mi dalo sílu, aby diabetes nevyhrál. Žádám Měsíc, aby mi dal vůli, aby navždy odnesl zlý podíl. Nechte to být tak naplněné! Amen! Amen! Amen!

Uhasit svíčky. Házení do popelnice.
Ručně psaný plot list odstraněn z zvědavých očí.

Čekání na pozitivní výsledek po dobu nejméně jednoho měsíce, v žádném případě neznamená zrušení léčby předepsané lékařem.

Pokud cukrovka ustupuje, opakujte všechny aktivity ve dnech úplňku kalendáře.

Spiknutí šetřící cukrovku

Cukrovka - onemocnění, které není zcela spojeno s absorpcí velkého množství sladkostí. Ale když se ho zbavíte, můžete použít cukrovku pozemky na kus cukru. Toto spojení nemoci s nezbytnou látkou bylo vytvořeno léčiteli. Mnohem dříve se pro tento účel používal med a vosk. Voda vždy pomáhala lidem, aby byli očištěni nejen od vnějších nečistot, ale také od vnitřních, totiž nemocí, hříchů a špatných myšlenek. Tato složka se používá ve všech vírách a náboženstvích, když je nutná naléhavá pomoc.

Silné spiknutí proti diabetu

Nezapomeňte, že s diabetem absolutně nemůže být nervózní. Za tímto účelem se snažte žít v pozitivním stavu. Doporučujeme zastavit sledování televize a poslouchat rádio po celou dobu léčby. Protože v médiích nenajdete pozitivní složku.

Chcete-li použít pozemek pro cukrovku a přečíst si ji s vodou, budete potřebovat svíčku a med. Rituál se koná tři dny v řadě. Může to trvat 3 měsíce, 7 nebo 9. Pokud po třech měsících nedojde ke zlepšení, můžete přistoupit k dalšímu rituálu a zastavit to. První výsledky (případně nevýznamné) budou viditelné již příští měsíc. K ústupu diabetu musíte cítit víru v sílu kouzel. Používání rituálů nezapomeňte kontrolovat hladinu cukru.

Pamatujte, že nedoporučujeme přerušovat nebo snižovat počet měsíců léčby.

Nemůžete ignorovat sled vaření vývaru, který po čtení a pití. Zkontrolujte dobu příjmu tekutiny. Léčba by měla začít kapalinou, kterou budete používat: ze zdroje (proud) nebo roztátého sněhu. Jeden den je dost 150 g léku na diabetes. Otočíme tři tenké svíčky do jedné a zapálíme je.

Nad ohněm držíme nádobu s vodou tak, aby probíhala ohřev, a my čte pozemek 7 krát:

„Voda žije, voda je klíčová (tavenina), žádám o uzdravení, chci odstranit cukrovku. Piju vám, nelituji. Ty se mnou zacházíš, léčíš moji nemoc navždy čistě. Vodichka je naživu, voda je klíčová (tání), naděje pro vás, pro vaši sílu. Pomohla všem, uzdravila každého. Pomoz mi a sílu mé odměny.

Při čtení pravou rukou otočte nádobku ve směru hodinových ručiček. Po vyjmutí z tepla přidejte 15 g medu (3 nedokončené lžičky bez sklíček). Míchejte pravou rukou, řekněte také slova ve směru hodinových ručiček:

„Medoc odstraňuje cukrovku, pomáhá jí voda. Stejně jako nějaký druh usvědčující vody přišel ke mně v prsou, a mimo to, nemoc okamžitě zmizel.

Děj je vyslovován lichý početrát, dokud se med zcela nerozpustí. Rozdělte obsah do 3 částí a pijte 30 minut před jídlem.

Obřad diabetu

Toto kouzlo diabetu musí být čteno s vodou shromážděnou v pánvi. Kolem nádrže instalujeme 7 svíček, jeden by měl být v rukou pacienta a druhý v rukou vodivého obřadu. Máme 9 svíček. Otřením těla pacienta může být pouze ruční nebo bavlněný hadřík. V tomto případě se ruce mění: začněte levou, končí pravou rukou. Stírání by mělo být prováděno 12krát, což by mělo pokrýt celé tělo. Začněte akci z čela, pak z tváří a nosu, krku a tak dále.

„Modlím se ke všem svatým, třikrát přejdu. Pomoz svatým a mučedníkům, diabetu z těla Božího služebníka (jméno), vyháněj ji slovy svatých. Nebudete v tomto těle medem, zapomenout na toto tělo, utéct a nikdy se nevrátit. Pán jednal se svou mocí, voda odkázala lidem léčit. Voda se zbaví všeho a pomůžou svatí a mučedníci. Amen (3 krát).

Text je čten alespoň třikrát, dokud není tělo pacienta zcela zničeno. Voda se nalije pod vzdáleným stromem, kde lidé nechtějí, a použitá tkanina se spálí. To by mělo být prováděno každý měsíc po dobu 7 dnů. Počet měsíců by se neměl shodovat s číslem 6 nebo 13.

Další video je dobrá modlitba pro diabetes:

Kouzlo na kostku cukru

Kouzlo od diabetu s vodou není tak populární jako hláskování medu nebo kostky cukru. Pro mnoho, úleva přijde po prvním zasedání. Souhlas pacienta je naprosto zbytečný, protože si ani nevšimne, že jsou prováděny jakékoli manipulace. V noci, pod pacientovým polštářem po dobu 3 dnů, umístěte buď rafinovaný cukr nebo med dobře zabalený do polyethylenu (1 lžíce tvrdého, kandovaného medu). Na konci období brzy ráno, odstraňte podšívku pod polštářem a přečtěte si text:

„Cukr, cukr, lék. Přineste mládí a sílu. Nechte (jméno pacienta) diabetes odejít. Být podle toho tak velím. Dám vám psa, nechte ho žít, nikdo zemře na cukr. Klíč. Jazyk Hrad.

Vyjměte a krmte psa. Pokud byl med použit, slova jsou nahrazena slovy „med, medok“ a místo slova „psi“ - „včely“ nebo „vosy“. Pokud jste použili med, pak ho nechte na ulici blíže ke stromům nebo místům, kde je hmyz najde.

Takový rituál diabetu byl používán více než jedno tisíciletí a pomohl mnoha.

Jak léčit cukrovku spiknutím

Diabetes je poměrně běžné onemocnění v moderním světě. Nezaměstnává dospělé a starší lidi, ani malé děti. Je velmi obtížné ji vyléčit úplně, ale je možné zastavit vývoj onemocnění a další komplikace. Aby se předešlo takové situaci, je nutné aplikovat magické grafy pro diabetes.

Léčba cukrovky konspirací

Spiknutí proti diabetu pomůže normalizovat množství cukru ve vaší krvi, zlepšit vaši pohodu a pomoci vyhnout se nepříjemným následkům této nemoci. Jakýkoliv nervový tlak nebo nadměrný stres může komplikovat průběh onemocnění.

Co může způsobit diabetes?

 • Lékaři - odborníci na výživu nedoporučují zneužívat smažené, mastné, sladké a slané potraviny. Někdy je to velmi těžké. Koneckonců, tam jsou časy, kdy opravdu chcete jíst kus čokolády, smažený vepřový steak nebo solené okurky. V malých množstvích nejsou tyto produkty zakázány. Ale je velmi těžké zůstat.
 • Alkoholické nápoje, kuřácké a kuřácké směsi mohou také způsobovat diabetes nebo komplikovat průběh existujícího onemocnění.
 • Sedavý nebo sedavý způsob života může vést k různým onemocněním trávicího traktu. A s nimi je slinivka poškozena.
 • Trvalé stresové situace a nervové poruchy, stejně jako průvodní a chronická onemocnění.
 • Nadváha.
 • Nedostatek pravidelných jídel a občerstvení "suchých dávek".
 • Zneužívání těchto vysoce sycených nápojů jako Pepsi - Cola, Sprite, Fanta, stejně jako různé energetické nápoje a koktejly.

Pokud nedodržíte nezbytná lékařská doporučení, může se významně zhoršit průběh onemocnění. To může vést k velmi závažným komplikacím, jako je amputace končetin.

Je důležité si uvědomit, že amputace nevylučuje nemoc. Pomáhá pouze mírně zlepšit stav pacienta, ale onemocnění se nepřestává vyvíjet. Proto je velmi důležité poslouchat rady lékařů a řídit se jejich doporučeními.

Jak vyléčit vředy na nohou

Pokud Vaše onemocnění trvá několik let, důrazně se doporučuje, abyste pravidelně zkoumali zrak a stav fundu. V opačném případě můžete svou vizi oslepit nebo částečně ztratit.

Proto, pokud si ceníte svého vzácného zdraví, postarejte se o to. Dodržujte dietu a dodržujte lékařskou pomoc.

Spiknutí s ubývajícím měsícem

V požadované měsíční fázi musíte číst kouzlo nad talířkem s cukrem. Může to být buď rafinovaný cukr nebo obyčejný sypaný. Řekněte následující slova:

„Jak pravdivé je, že slunce neškrtí ve smyčce, jak pravdivé je, že pes nebude zpívat s kohoutem, tak je pravda, že bílá fena bude mít cukrovou nemoc z bílého cukru od služebníků Božích (jméno). Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého. Amen.

A pak to dejte každému zvířeti. Nejlepší, pokud je to pes. Tato populární metoda je poměrně silná a účinná při léčbě takového onemocnění. To je důvod, proč ho často používají kouzelníci, čarodějové a tradiční léčitelé. A vzhledem k snadnosti provedení může být provedeno doma i nezávisle.

Svíčka Diabetes spiknutí

Tento děj je velmi silný. S ním můžete výrazně zlepšit stav nemocného, ​​stejně jako trvalé remise v průběhu nemoci.

Rituál pro diabetiky

Chcete-li provést magický obřad, musíte udělat následující:

 • Jdi do chrámu a kup si tam třináct svíček.
 • Aniž by se podíval na tváře světců, opusťte chrám a vrhněte kouzlo kouzla:

„Vyvolávám sladkost z krve, zmizím, cukrovka je zlá věc. Amen!

Po slovech se vraťte do svého domova. Najděte klidné, odlehlé místo na samotě a zapálte svíčky zakoupené v chrámu. Snažte se od sebe odradit všechny špatné myšlenky, nemyslete na nic. Nasměrujte všechny své myšlenky na rychlé uzdravení. K tomu si představte, jak je veškerý přebytečný cukr vyloučen z vašeho těla, váš stav se zlepšuje a je pro vás snazší.

Nezapomeňte na léčbu, kterou Vám lékař předepsal. Přestat užívat léky je přísně zakázáno. To může vést k hypo-nebo hyperglykemické kómě.

Můžete také použít následující, neméně výkonné a účinné spiknutí. Pomůže snížit hladinu cukru v krvi a normalizovat celkový stav.

K tomu musíte pravidelně číst toto kouzlo:

„Stejně jako v čaji a kávě, i veškerý cukr se taví, takže mě nechte. V krevním řečišti nezůstane, voda se rozpustí, lék se bude bát. Budu mluvit diabetes na sto let, ať se uklidní, vrátí se do pekla. Tak to je. Amen! Amen! Amen!

Hlavní věcí při čtení tohoto kouzla je pravidelnost. A pro upevnění efektu musíte číst další kouzlo kouzla.

„Nech mě diabetes a cukr otráví žíly. Léčit celé tělo pilulkou tak, aby to nebolelo, to nebolí. Žádám slunce, aby mi dalo sílu, aby diabetes nevyhrál. Žádám Měsíc, aby mi dal vůli, aby navždy odnesl zlý podíl. Nechte to být tak naplněné! Amen! Amen! Amen!

Vyhoďte všechny svíčky a vyhoďte z nich škváru v koši. Uchovávejte list, na kterém je kouzlo napsáno, od neautorizovaných osob. A nečekejte, že výsledek přijde okamžitě. Budete muset počkat alespoň měsíc, abyste si všimli pozitivních změn v nemoci.

Pokud po měsíci kouzlo nefungovalo na vás, opakujte stejné akce, ale pouze během úplňku. Vidíte, nemoc se brzy od vás odchýlí. Budete mnohem snazší. Vaše hladina cukru v krvi je normální.

Modlitba v "cukrovce"

Musíte změřit průměr hlavy vlastní rukou. Pak proveďte břízový věnec podle měření. Je velmi důležité, aby byl s pupeny a listy.

Modlitba z "cukrovky"

Vajíčko vavřínové listy. Takto získaný věnec musí být zasvěcen v chrámu. Udělejte to v blízkosti ikony Matky Boží a zapálte sedm svíček s ní. Požádejte Pannu o uzdravení. Vaše slova by neměla být zapamatována ani napsána na kus papíru. Musí pocházet z tvého srdce. Zeptejte se jí na léčení, na zdraví. Na konci své modlitby nezapomeňte požádat o její požehnání a nezapomeňte zanechat dar pro potřeby církve.

Když opustíte chrám, řekněte tato slova:

„Já, služebník Boží (mé plné jméno), jsem přišel na zdraví a odešel se zdravím! Tak to je! Amen! Amen! Amen!

Po příjezdu domů musíte vařit čaj z malé hrstky listů z věnce. Mělo by to být asi půl litru plechovky kapaliny. Infuze musí být opilá horká.

Když uplynuly tři hodiny, nápoj znovu připravte. Je nutné lehce vychladnout a pít ve formě tepla.

A po třech hodinách vařte léčivý nápoj, ochlaďte ho a vypijte. Opakujte své akce znovu a znovu. Pokračujte, dokud se listy na věnci nevyčerpají.

Dále je třeba připravit aspen infuzi. K tomu vezměte 50 g osiky, zakryjte studenou vodou (tři litry). Přiveďte celý obsah do varu a pak ochlaďte. Tato infuze vypije sklenici denně a nahradí ji čajem. Večer se ujistěte, že budete jíst sto gramů vlašských ořechů.

Nezapomeňte na léčbu předepsanou lékařem. Dodržujte všechna jeho doporučení. Léčba lidovými prostředky, jako jsou spiknutí, doplní léčbu a učiní ji více kvalitativní.

Vykreslení diabetu

Diabetes mellitus je endokrinní onemocnění spojené s nízkou absorpcí glukózy v těle. Jako výsledek, tam je nedostatek inzulínu, který je produkován tělem. V důsledku toho vede k trvalému zvýšení hladiny cukru v krvi.

Spiknutí proti diabetu, stejně jako mnoho léků, je zcela nemožné vyléčit. Ale jako alternativní způsob, jak snížit hladinu cukru v krvi stojí za to vzít.

Diabetes a magie

Kupodivu, ale název „cukr“ sám o sobě nemá nic společného s látkou samotnou. Spiknutí, která jsou vyslovována na sladkém výrobku, se proto nesmí obávat, naopak, s jejich pomocí, užívanými v malých množstvích, příznaky onemocnění ustupují a obnovuje se hladina cukru v krvi.

Bohužel, onemocnění je považováno za chronické as jeho průběhem v těle jsou narušeny všechny typy metabolismu: voda-sůl, sacharidy, bílkoviny, minerály a tuky. V důsledku toho se vyvíjejí průvodní onemocnění, která někdy vedou k katastrofálním výsledkům.

Informace o faktorech vývoje onemocnění v dostatečném množství lze zakoupit na klinikách a preventivních zařízeních. Můžete také získat radu o prevenci a léčbě této zákeřné nemoci.

Také v magii existuje mnoho nástrojů pro boj s krevním cukrem. Všechny rituály a rituály jsou testovány časem a dosáhly našich dnů, aby, stejně jako dříve, pomohly zmírnit symptomatické projevy nemoci a umožnily, aby se člověk cítil alespoň trochu zdravý.

Pravidla pro čtení spiknutí proti diabetu

 • Bez výjimky jsou všechny pozemky, které jsou zaměřeny na léčbu nemocí, čteny na ubývajícím měsíci;
 • Víra, bez ní, nebude jednat pouze spiknutím, ale jakýmkoli lékem zakoupeným v lékárně;
 • Silná touha uvolnit se ze špatného pomáhá také ve kouzlech;
 • Slova, která čtete. Je nutné vyslovovat tiše a ne tam, kde se nespěchat, spěch nepřivedl nikoho k dobrému;
 • Dodržujte všechna doporučení uvedená v pokynech pro obřady.

Spiknutí s ubývajícím měsícem

Vzhledem k tomu, spiknutí z diabetu, bude nutné číst na ubývající měsíc. A pro obřad bude potřebovat více a kus cukru. Pokud v domě není rafinovaný cukr, vezměte si to, vložte ho na talířek a přečtěte si následující slova:

„Ó Pane, milosrdný, žádám vás, abyste slyšeli můj žal a pomozte mi svého služebníka (jméno). Nenechávej mne, Pane, svou milostí a odměnou své duše, zachraň mě ze smrtelného soužení. Jak zachránit malomocné a nemocné různé nemoci. Vidíte a slyšte mé volání k vám, abyste očistili mou duši a tělo od trápení zatracených, ke mně, abych žil plný život, který nedává. Přemístěte mou nemoc na bílý cukr a zničte ji, abych také chtěl, aby mé nohy chodily po této hříšné zemi. Jsi Všemohoucí Pán, má jediná a poslední naděje na spásu, protože mě lékaři zapřeli a nenechali mi žádnou naději. Očista Žádám vás všemohoucího a všemohoucího, od prokletí, které mi bylo dáno podle mých hříchů, protože přijímám společenství a vyznávám, prosím o odpuštění. Ve jménu Otce, Syna a Ducha svatého. Amen.

Modlitba je velmi silná. Jestliže před naším začátkem čteme i „Otče náš“, zvýší se jeho síla.

Po přečtení modlitby pohřbte cukr v zemi pod stromem nebo keřem. Přečtěte si to po celou dobu, jít do kostela a dát svíčky pro zdraví velké léčitelé Nicholas Wonderworker a léčitel Panteleimon. Faith pracuje divy, které nejsou podávány žádné vědecké vysvětlení.

Svíčkový obřad

Diabetes mellitus je onemocnění, které způsobuje úplné nepohodlí v normálním průběhu života. A samozřejmě, v takových případech, v zajetí, začnete vzpomínat na vyšší síly, které budou vždy pomáhat a komfort. Pro zvýšení síly víry se také používá plamen svíčky, který pomáhá odstranit všechny myšlenky z nepříjemných a povrchních.

Pro obřad s pomocí svíček, je lepší použít ty koupil v kostele a jakékoli liché číslo bude třeba, ale ne méně než tři. Zapálte svíčku a přečtěte si děj:

„Rozpustím cukr v mé krvi plamenem svíčky. Vzhledem k tomu, že se bílý cukr v horké vodě rychle a bez zbytků rozpouští, nechte mou krevní cukr rozpustit a bez zbytků vyjít ze mě. Onemocnění způsobuje komplikace na mých nohách a pažích, rozpouští tento útok plamenem. Takže nic nebolí a chodil jsem snadno a jednoduše. A bolest se rozhodne vrátit se ke mně, ať ho přijde po stovkách let, ale prozatím nechte na mě zapomenout a nezapomeňte. Klíč. Zámek. Voda.

Chcete-li posílit obřad, přečtěte si další kouzlo:

„Měsíc, královna noci, pomoz mi zbavit se cukru. Rozpustit to v mém těle, aby tato špína nebyla pozorována v mé krvi. Znám vaše nadpozemské síly, oblékl mě se zdravím a osvobodil nohy z pout, aby mohli také skočit. Tak to je. “

Nechte svíčky vyhořet. Cinder by měl být přičítán církvi. Obřad je silný, ale výsledky nejsou okamžité. Proto opakujte častěji slova, která jistě dodají pocit úlevy.

Plot na vodě

K provedení obřadu s vodou připravte:

 • 9 svíček;
 • Pánev;
 • Pramenitá voda s přídavkem lit;
 • Čistý ručník je malý, s výhodou vafle;
 • Malý kousek čisté bavlněné látky pro utírání;
 • Zápasy

Zasadit nemocný člověk na židli, světlo 7 svíček kolem něj. Dejte pacientovi jednu svíčku do pravé ruky, druhou proveďte rituál. Navlhčete ručník do umyvadla s vodou a začněte s hlavou a pomalu se ponořte do těla pacienta. Umyjte ručník ve vodě nejméně 12krát a celé tělo zakryjte při čtení:

„Pomoz svatým a mučedníkům, mé modlitby, abych sdělil svému Pánu, aby je slyšel. A tak se svými silnými slovy odvrátil nemoc z těla služebníka Božího (jméno) a už to nedovolil. Na cukr rozpuštěný po celou věčnost a nikdy nevěděl cestu zpět. Pán odkázal vodu, aby pomohl lidem a poskytl zdraví, pomozte všem. Amen.

Po kouzlu s vodou otřete tělo suchým hadříkem a pokračujte ve čtení grafu. Když slova znějí třikrát, dokončete rituál. Zahrabejte ručník a hadr na dvoře, kde lidé nechodí, nalijte vodu pod suchý strom nebo keř. Obřad se koná sedm dní. Každý měsíc můžete během sestupu měsíce opakovat, dokud nepřijde úleva.

Diabetes spiknutí na cukr

Rituál s cukrem nebo medem je velmi populární mezi těmi, kteří vědí, jak léčit nemoci pomocí spiknutí. Co je charakteristické pro tento obřad. Skutečnost, že může být provedena bez znalosti pacienta. Pod polštářem na noc stačí dát kus cukru nebo dobře zabalený pytel medu. Po třech dnech se podložka dostane a přečte graf:

„Medový med, cukr, cukr, můj přítel (jméno) léčí, sílu a zdraví. Dám zvířeti sladkost, nechám s ním žít, nic z toho nepřijde. Tak to je. “

Vyjměte sladkost na dvoře a krmte ho hmyzem nebo zvířaty.

Modlitba na cukrovku

Pro ty, kteří nevěří v sílu spiknutí, existuje cesta ven - to jsou pravoslavné modlitby. Před vchodem do chrámu před službou, šepotem:

"Já, služebník Boží (jméno), jsem přišel do chrámu pro zdraví, s ním odejdu odtud."

Kříž a uctívání na třech stranách.

Neustálá přítomnost na modlitbách „za zdraví“, opravdové pokání a vyznání, po třech dnech rychlého, může také fungovat zázraky, jak ukázala staletá praxe.

Lidskou vírou a uzdravením mu je poskytováno uzdravení. Během léčby se modlitby:

Léčitel Panteleimon. Lidé byli vyléčeni i v posledním stadiu nemoci.

Vladimir Matka Boží. Ikona vždy pomáhá s duševními a fyzickými poruchami.

Nicholas, divák. Jméno mluví samo za sebe.

To je jen malá část světců, kteří pomáhají zbavit se nemocí. Věřte, modlete se - za svou víru vám dávám uzdravení, řekl Ježíš Kristus.

Nakreslete vodu z diabetu

Cukrovka je chronické onemocnění slinivky břišní, není přístupné moderní lékařské léčbě. Ale můžete se ho zbavit navždy pomocí magie - spiknutí proti diabetu s vodou nebo cukrem.

Diabetes může být zmírněn spiknutím

Děj z diabetu do vody

Voda je univerzální složkou, používá se ve všech náboženstvích, spiknutích, obřadech. Voda pomáhá zbavit se černé magie, nemocí různé složitosti, čistí duši a myšlenky, bere s ní hříchy a špatné myšlenky.

Každé spiknutí musí být čteno v klidu a samotě. Nic by nemělo zasahovat do intimního obřadu čištění a léčby. Pro čtení grafu jsou nezbytné následující komponenty:

 • med;
 • tři svíčky;
 • rozmrazené nebo pramenité vody.

Přečtěte si text, který pomáhá z diabetu, budete potřebovat napůl šepot, můžete zpívat. Stav mysli by měl být klidný. a lehké myšlenky. Nebude zbytečné držet se postu před a po obřadu. Je nezbytné věřit v sílu obřadu.

Podmínky a text

Přečtěte si spiknutí z diabetu několik týdnů. Pokud po třech měsících nedojde ke zlepšení, je lepší přejít na jiný magický rituál. První pozitivní výsledky by měly být za měsíc. Mohou být menší. Je lepší před zahájením obřadu provést nezbytné zkoušky, aby se deník vedl ke sledování všech změn.

Toto je přísné spiknutí a obřad. Nemůžete ignorovat doporučení nebo přerušit čtení, zapomenout nebo snížit počet dnů spiknutí. Je nutné sledovat příjem tekutin denně, aby bylo možné pít 150 ml. Voda musí být rozmrazena, nebo z pramene, dobře.

Twist tři svíčky do jednoho, můžete je přilepit dohromady nebo kravatu s hedvábnou nití, pak zapálit. Připravenou vodu nalijte do sklenice nebo misky. Zahřívejte spodní část vodní nádrže osvětlenou svíčkou. Zatímco se voda ohřívá, přečtěte si modlitbu 7 krát:

„Voda žije, voda je klíčová (tavenina), žádám o uzdravení, chci odstranit cukrovku. Piju vám, nelituji. Ty se mnou zacházíš, léčíš moji nemoc navždy čistě. Vodichka je naživu, voda je klíčová (tání), naděje pro vás, pro vaši sílu. Pomohla všem, uzdravila každého. Pomoz mi a sílu mé odměny. “

Při čtení modlitby, musíte vzít dřevěnou lžící a míchat vodu ve směru hodinových ručiček s pravou rukou. Poté, co je spiknutí mluveno 7 krát, musíte odstranit tekutinu z tepla a přidejte do ní 3 lžičky. medu Med by měl být domácí, nezředěný. Míchejte s dřevěnou lžící, pravou rukou, ve směru hodinových ručiček a vyslovte:

„Medoc odstraňuje cukrovku, pomáhá jí voda. Stejně jako nějaký druh usvědčující vody přišel ke mně v prsou, a mimo to, nemoc okamžitě zmizel.

Druhé spiknutí musí být vyslovováno až do úplného rozpuštění medu, lichého počtu opaků. Výsledný odvar rozdělený na 3 části, nápoj během dne, 40 minut před jídlem.

Léčebný pozemek pro Svatou vodu

Druhá verze spiknutí na vodě

Tento graf diabetu se odečítá na jaře nebo rozmrazí nebo rozmrazí. To provádí zdravý člověk nad nemocnými. Čas obřadu nezáleží. Pro obřad bude potřeba:

 • jaro nebo roztavená voda o pokojové teplotě;
 • 9 žádné svíčky;
 • kus přírodní látky.

Nastavte kolem pánve vodou 7 svíček. Jedna svíčka v rukou pacienta, druhá v rukou dirigenta obřadu. Svíčky se rozsvítí.

Pacient sedí v pánvi. Vedení rituální dunks tkaniny nebo ruku do vody. Případně otírá celé tělo pacienta levou nebo pravou rukou. Celý proces by měl skončit na pravé straně. Začněte třením z čela a konče patami.

„Modlím se ke všem svatým, třikrát přejdu. Pomoz svatým a mučedníkům, diabetu z těla Božího služebníka (jméno), vyháněj ji slovy svatých. Nebudete v tomto těle medem, zapomenout na toto tělo, utéct a nikdy se nevrátit. Pán jednal se svou mocí, voda odkázala lidem léčit. Voda se zbaví všeho a pomůžou svatí a mučedníci. Amen (3 krát).

Přečtěte si text alespoň třikrát. Voda se nalije na ulici, pod nemocným nebo osamělým stromem, hadr se spálí a ruce se umyjí svěcenou vodou. Tento ceremoniál by se měl konat 7krát měsíčně. Délka léčby by neměla být 6 nebo 13 měsíců.

Spiknutí v oblasti zdraví

Plot na kostku cukru

Kouzlo může provádět jak pacient, tak zdravý člověk nad ním. Pacient nemůže odhadnout, že na něm drží obřad bílé magie. Ve své moci je takový rituál druhý po spiknutí s vodou. Spiklenci říkají, že úleva přichází po prvním dni. Celkový graf je čten 3 dny.

Podmínky a text

Na noc pod polštářem pacienta přiložte jeden kus nebo 1 lžičku zabalenou v látce nebo polyethylenu. cukr, nebo 1 lžička. medu Brzy ráno před východem slunce vyjměte obložení a přečtěte si text:

„Cukr, cukr, lék. Přineste mládí a sílu. Nechte (jméno pacienta) diabetes odejít. Být podle toho tak velím. Dám vám psa, nechte ho žít, nikdo zemře na cukr. Klíč. Jazyk Hrad.

Cukr, aby se a dát zvířatům. Pokud byl med použit, pak by se na ploše měly slova „cukr“, „cukr“ změnit na „med“, „medok“. A místo „psa“, řekněme „osam“. Med je také ponechán venku, ale blíže k kvetoucím rostlinám nebo stromům.

Pro obřad bude potřebovat kus cukru

Druhá verze spiknutí pro cukr

Děj diabetu se přečte na ubývajícím měsíci. Vezme s sebou veškerý zármutek, nepřízeň, nemoc a potíže. Přečtěte si modlitbu od první nebo druhé osoby. Používá se cukr. Dejte ho do talíře nebo mělké misky, sedněte si u stolu a přečtěte si:

„Slunce se nikdy nemůže udusit, pes se nikdy nestane ptákem. Tyto zákony přírody jsou všem známé. A pro mne, služebníka Božího (jméno), je jasné, že nepříznivé stvoření převezme mou nemoc. Nepotřebuji cukrovku, chci se jí rychleji zbavit. Zkazí celý můj život. Amen.

Ujistěte se, že se cukr z domu, dát ho bezdomovcům zvířat, nejlépe psů. Pokud se žádný pes na cestě nesetkal, nechte cukr na nápadném místě. Kouzlo je recitováno jednou denně před spaním po dobu 3, 7 nebo 9 měsíců. Slovo "Amen" se opakuje třikrát, na konci nemůžete být pokřtěni.

Pro tento rituál je vhodný sypký cukr.

Závěr

Důvodem diabetu je silná magie. Má kumulativní účinek. Chcete-li vidět zlepšení, je nutné před začátkem prvního obřadu určit množství cukru v krvi, zaznamenat celkový stav.

Pokud jedna modlitba nepomůže, je lepší přejít na jinou. Můžete číst jen jeden druh spiknutí. Při čtení spiknutí se musíte držet diety a praktikovat populární léčbu.

LiveInternetLiveInternet

-Hudba

-Rubriky

 • deníky pro deník (412) t
 • vše pro automobily (7) t
 • vše o ruských železnicích (30)
 • Věštění (204)
 • Horoskopy (328)
 • Děti vnoučata (5490) t
 • ENGLISH (205)
 • aplikace (213)
 • BATERIE O VŠECHNO NA JEDEN (87)
 • tátové chodci (71) t
 • Vikulka (235)
 • vzdělávání (34) t
 • SEZÓNY (36)
 • hádanky (84)
 • s dětmi a pro děti (755)
 • OBJEKTY DOMŮ (1)
 • ZVÍŘATA (73)
 • třídy pro předškolní děti (671)
 • hry (112)
 • historie (71)
 • knihy pro děti (100) t
 • KNIHY HRY (2)
 • KNIHY MATEMATIKA (158)
 • KNIHY O ZVÍŘATÁCH A ZVÍŘATÁCH (42) t
 • KNIHY PŘÍRODY (29)
 • FOTOGRAFIE (49)
 • OBRÁZEK ​​OBRAZU (13)
 • LAKOVÁNÍ (16)
 • VÝKRESY DĚTI (17)
 • MATEMATIKA (barvení učení (57)
 • karikatury (66)
 • potřebné pro výuku (71)
 • mazání (12)
 • design, plakáty, obrazy (147) t
 • pravopis (67)
 • OSLAVNÍ DOVOLENÁ (26)
 • recept DĚTI (49)
 • FARBY pro děti (53) t
 • malíř (745)
 • OBRAZY NA VÝKRES (51) t
 • RUSKÁ A LITERATURA (328)
 • básně, povídání, jazykové twistery (22)
 • doba studenta (24)
 • DANCES, DANCES (12)
 • divadlo (30)
 • šablony (201)
 • lekce (120)
 • LEKCE, VÝKRESOVÉ PROGRAMY (33)
 • UČIT SEZNAMY A LISTY (21)
 • OVOCE A ZELENINA (5) t
 • ETIQUETTE (9)
 • je třeba znát - škola (141)
 • pro domácnost (170) t
 • HLAVNÍ ZÁSADY (53)
 • feng shui (52)
 • mopslíci (41)
 • časopisy (67)
 • Spiknutí (603)
 • Stepanova Natalya: (10)
 • spiklenec chodec (24)
 • LEKCE VEDUKTURY (78)
 • magie a psychologie (173)
 • Matrona Moskva (5)
 • RUNES (15)
 • polotovary (1080)
 • lilek (21)
 • houby (48)
 • sklizeň salátů (30) t
 • cuketa a zelenina (126) t
 • Zelí (82)
 • kečup - omáčky (23) t
 • okurky (104)
 • pepř (33)
 • rajčata (168)
 • PŘÍPRAVKY (72) t
 • řepa, mrkev (66) t
 • ocet (2)
 • ovoce a bobule (149) t
 • Zákony (90)
 • ekonomie a právo (15) t
 • ZDRAVÍ (1326)
 • BROTHER (44)
 • diety (101)
 • NAVIGÁTOR ZDRAVÍ - SBÍRKA (57)
 • Léčíme klouby a cévy, osteochondros (52) t
 • MUDRA (47)
 • POUŽITÉ VÝROBKY (78) t
 • HLASOVÉ RECEPTY (60)
 • tablety (15)
 • zdravotní testy (73)
 • bylinky pro léčbu (40) t
 • A smích a hřích (32)
 • Zajímavé (333)
 • ZKOUŠKY (133)
 • Internetové obchody (30) t
 • kosmetika a kosmetika (228)
 • vlasy (51) t
 • nehty (5)
 • Krása a žena (8)
 • Recepty (3457)
 • "klobásy, šunka, sekaná, sekaná, sůl (9) t
 • aaa Vymezení přípravy (27)
 • palačinky a palačinky (60) t
 • nádobí v květináčích (2) t
 • Zprostředkovatel receptů (204)
 • rohlíky (52) t
 • sendviče (52)
 • vafle (19)
 • pečení (255)
 • džemy, zavařeniny (31) t
 • Kastrol (9)
 • chobotnice (49)
 • zelí (4)
 • brambory (78)
 • kaše (13)
 • kuře (252)
 • LAVASH (15)
 • těstoviny (5)
 • med (6)
 • mikrovlnná trouba (2)
 • pomalý vařič (80) t
 • vařič (69) t
 • vícevrstvá kaše, kastrol (64)
 • kuřecí kuřata (18)
 • maso masové maso (52) t
 • zeleninová zelenina (20)
 • multicookerová játra (2)
 • vícekolová ryba (19)
 • polévky (19)
 • ovoce pro více hráčů (2) t
 • maso (309)
 • zelenina (33) t
 • okroshka (19)
 • játra (20)
 • zákusky (101)
 • PIZZZTSA (48)
 • pilaf (6)
 • ROLLS, SUSHI (5)
 • ryby (328)
 • saláty (287)
 • Omáčky (26) t
 • Polévky (25)
 • tvaroh (55)
 • pečivo (72)
 • zákusky (74)
 • dekorace a saláty (131) t
 • triky na vaření (167)
 • pekárna (75) t
 • HOSPODÁŘSTVÍ (38)
 • vejce (17)
 • vaření (373) t
 • můj osobní (72)
 • modlitby (212)
 • Nový rok (435)
 • nádobí (51) t
 • Rámy a karty (46) t
 • domácí (270)
 • ŠKOLENÍ (448)
 • INTERNET (78)
 • Tipy od odborníků (219)
 • VYUŽITÍ (477)
 • "Bydlení a veřejné služby a služby": (7) t
 • domácí triky (261)
 • módní a krásné (6) t
 • potřebné rady v domácnosti - úklid (54) t
 • rady babičky (8)
 • MYTÍ (29)
 • užitečné nálezy (136)
 • UŽITEČNÉ STRÁNKY (256)
 • dovolená (283) t
 • 8. března (18)
 • Den svatého Valentýna (20)
 • narozeniny (82)
 • mísa na máslo (6)
 • dovolená (66) t
 • 9. května (32)
 • Účesy (15)
 • Ručně vyráběné (5366)
 • === nábytek pro panenky (64)
 • šít (9)
 • aplikace (47) t
 • luky, vlásenky (127) t
 • BEADS (428)
 • korálky svět zvířat (13) t
 • bonsai, topiary stromy, do-it-yourself stromy (27) t
 • LYŽE, LÁHLA (68) t
 • plstění (43) t
 • vše pro kuchyň (51) t
 • vše o panenkách (297)
 • vysekávání (9)
 • Řezačky (40) t
 • výšivky (36) t
 • pletené na stroji (67) t
 • pletení (218)
 • Pletení pro děti (223) t
 • hrady, domy (66) t
 • HRAČKY (142)
 • papír a noviny (255)
 • Z SPECIALŮ (24)
 • zajímavé nápady pro kreativitu (356)
 • kanzashi1 (191)
 • krabice, truhly (209)
 • macrame (45)
 • hlavní třída (195)
 • nábytek (54) t
 • mýdlo (4)
 • Řemeslný NAVIGATOR (111)
 • šít boty sami (85)
 • origami 1 (33)
 • origami, kanzashi a quilling (245)
 • Velikonoce (186)
 • tkaní (16) t
 • Řemesla z GARBAGE (296)
 • pompony, vše ze zbytků (79)
 • přírodní materiál (64) t
 • různé potřebné (160)
 • renovace domů (4)
 • OPRAVY OBUV A LEPIDLA (7)
 • staré pneumatiky (10) t
 • tašky (17) t
 • dekorace na dovolenou (3) t
 • plst (147)
 • květiny z pouhého (360)
 • Gee, díky (136)
 • Básně (439)
 • říká (10)
 • moudrost (31)
 • filmy (50)
 • Umělci a život (6) t
 • Květiny pro dům (748) t
 • PRO ZÁVĚSY A ZAHRADNĚ NÁRAZŮ (157)
 • rajčata rostlinná (80) t
 • Přehled (209)
 • VIRTUÁLNÍ SVĚTOVÉ CESTOVÁNÍ (144)
 • města (8)
 • zvířata (8)
 • Kreativita, DIY, pro domácnost (11) t

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlásit se e-mailem

-Přátelé

-Pravidelní čtenáři

-Společenství

-Statistiky

Diabetes Plot

Diabetes Plot

Diabetes číslo parcely 1

Ve tři hodiny ráno si přečtěte slova o spiknutí nad cukrem, které pak dáte psovi. Diabetická diagnóza je:

Jak pravdivé, že slunce ve smyčce nevisí,
Jak pravdivé, že pes nezpívá,
Takže je pravda, že převezme bílá fena
S bílou cukrovou chorobou cukru
Se služebníky Božími (jméno).
Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého. Amen.

Vyplňte z diabetes mellitus №3

Přečtěte si ji při západu slunce na lichý den. Slova jsou:

Hrůza, nemoc, silná bolest,
A moje slova jsou silnější a lepcha.
Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého.
Boží slovo posiluje
Jazyk říká toto slovo
Šeptá, modlí se, mluví.
Mluvím s tebou, nemocný,
Uklidň, bolest,
Ticho, hnis,
Vyhoďte oheň v nohou.
Uklidni černou krev, zmenšuj.
To není můj jazyk
Čistá matka Boží rozkazů.
Ježíš Kristus vstal,
Znovu vstaň, a ty, služebník Boží (jméno).
Co jsem neřekl, nečetl jsem,
Nechte svého strážného anděla, aby vás dokončil
Panna Maria řekne o mučení.
Klíč, zámek, jazyk.
Amen. Amen. Amen.

Diabetes Plot č. 4


Vyjměte kruh z bílého papíru, který je pět palců napříč. Nakreslete na něj pět velkých kříží červenou tužkou. Nechte pacienta sedět u stolu, držet ruce před sebou a dát velké a střední prsty obou rukou dohromady tak, aby tvořily jeden velký kruh. Pod tento kruh položte papírový kruh s pěti kříži. Poté si vezměte nůž do rukou a ponořte čepel do mísy s pivem. Po vyjmutí nože z piva ho držte nad dlaněmi pacienta, aby kapky tekoucí z nože padaly přímo mezi jeho složené hýždě. V tomto bodě řekněme:

Drop by drop - celá nemoc zmizí,
pokles po kapce - povede.

Opakujte tyto kroky a hláskujte pětkrát. Pak vhoďte papírový kruh do ohně a řekněte:

Odstraňte všechny bolesti a bolesti
od služebníka Božího takového
přes hustou vodu, přímo do ohně!

Tuto léčbu opakujte 1x týdně ve středu nebo v pátek po dobu 2 měsíců. Současně sdělte pacientovi, aby každý den bral dvě lžíce suchých pivovarských kvasnic.

V tomto čarodějnictví, místo piva, můžete použít ne příliš tlustý cukrový sirup. Vezměte jeden šálek vody s pěti polévkovými lžícemi krystalového cukru a tuto vodu převařte, dokud nezhustne.
http://folk-med.ru/forum/threads/191/
- xxx -

Smíchejte ve stejných částech borůvkové listy, listy fazolového ovoce, travní manžety, pampelišky a kopřivy. Tuto směs nalijte sklenicí vroucí vody. Když voda zchladne, namáhejte ji. Dej této infuzi jednu lžičku třikrát denně.

Odstraňte z třiceti vlašských ořechů všechny příčky. Dejte je do hliněné nádoby a zakryjte sklenicí vroucí vody. Dejte ten lektvar do trouby a asi hodinu ho trápte. Pak se ochladí a namáhá. Dejte tomuto léku pacientovi, než budete jíst jedno lůžko třikrát denně.

Sbírejte ve stejných částech borůvkový list, suché listy fazolí a kořen lopuchu. Dvě unce této kolekce nalít čtyři sklenice studené vody a trvat na tom celý den. Pak dejte tuto infuzi do trouby a vařte ji čtvrt hodiny. Když se odvar zchladí, namáhejte ho. Dej to pacientovi na půl šálku po jídle.

Dvě cibule nakrájejte velmi jemně. Naplňte tuto cibulovou kaši sklenicí teplé vody a nechte ji vařit půl dne. Pak infuzi protřepejte a vypijte ji po celý den.

Dopřejte cukrovku infuzí trávy kopřivy, květů lučních květů, pampelišních kořenů a trávy, ptačí trávy, listů medvědice, listnatých listů, borůvkových výhonků, kořene lopuchu, kořene Devyasil, semen hořčice a šeříku. Tyto infuze dávají jednu lžičku třikrát denně. Bujón bahenní trávy, bylina St. John's wort, listy borůvek, lipové květy, fazolové lusky, listy ostružin, listy malin nebo šípkových bobulí, třikrát denně vezmeme třetí pohár.

Děj z diabetu na syrové zemi


Spiknutí je jednou z oblastí tradiční medicíny. Jsme zvyklí na spiknutí pouze léčitelů, čarodějů a šamanů. Ale to není úplně pravda. Někdy si člověk může pomoci, když ji život posunul do takové míry, že se zdá, že z této situace neexistuje žádná cesta.
Jaké jsou spiknutí, jak fungují? To jsou slova, zvuky, ale ne jednoduché. Obsahují velkou energetickou sílu, která pochází z hlubin věků a v sobě nese silný tok energie vyšších světů a sil. Spiknutí by mělo být léčeno s opatrností a pouze v extrémních případech, ne více než 1 krát za měsíc. Jinak mohou namísto požadovaného výsledku ublížit.

Spiknutí by neměla být jen vyslovována, ale vytvořena, směřující naši energii k vyšším silám, připravenou předem na tuto akci. Je nutné vytvořit podmínky pro to, aby nikdo nebyl doma (energie jiné osoby vás může rušit), v místnosti, kde by byl soumrak, aby byla situace pro vás příjemná a útulná.

2013-01-31_223004 Pak se pohodlně posaďte, text několikrát opakujte, vizuálně prezentujte vše, co je tam napsáno. Mentálně zapadají do tohoto prostoru, jsou tam z celého srdce a spiknutí, (není nutné si to zapamatovat, můžete si to přečíst s listem, ale s duší, jen šeptat s pláčem. Pamatujte si, jak babičky mumlí konspirační slova tak, aby nikdo nerozuměl ničemu a hlavní věc není zabránit.

A proč tohle všechno píšu? Níže uvedu jeden z grafů Karelského léčení Evdokia, protože lidé s diabetem mellitus někdy ztrácejí ruce kvůli zoufalství. V tomto stavu, jak zvláštní, jak to zní, je pro člověka snazší se dostat z obtížné situace.

Spiknutí proti nemocem.

Worm marsh, had had, ještěrka, pozemský obyvatel, vzít všechny špatné věci, které byly poslány ke mně, vzít zpět, kde to přišlo, uchopit, všimnout si s vaším jazykem, nechat vařit v bažině s ohniště, syčet v dutině, v zemi, v díře, v díře v díře, v hadovitém doupěti, aby zlí čarodějové zapomněli, jak vykouzlit, zlí lidé zapomněli, jak mluvit, zlí čarodějové vzali všechno zlé zpět. A z hlavy mých vlasů nespadne, a žádný nepřítel se nedotkne mé duše a mého těla a v mém životě přijde jedna výhoda.

Spiknutí pomáhá, když žádná léčba nepomáhá. Důvodem je celková porucha celého organismu a je zbytečné léčit jakýkoliv samostatný orgán - celý organismus musí být v pořádku. Toto spiknutí vylučuje všechny temné, bolestivé energie a řídí energii člověka tak, že se začíná velmi rychle zotavovat.

Četli tento děj ve večerních hodinách, když se setmí, ale ne déle než 22 hodin, měli byste číst ne doma, ale na ulici, v přírodě, v klidném a odlehlém místě. Je žádoucí v přírodě, ale pokud taková možnost neexistuje, je to možné ve městě. A pokud nemáte sílu jít ven, pak otevřete okno a vytvořte jej u okna, protože energie nemoci musí opustit váš domov.

Předpokládejme, že jste se posadil na lavičku, chvíli seděl, obdivoval krajinu kolem sebe, zaměřil oči na stromy, květiny a psychicky požádal o pomoc. Přečtěte si text a zkuste si představit vše, proměňte mentálně na vyšší síly a můžete si přečíst děj 7krát za sebou rychle, v tichém šepotu, téměř neslyšitelně, sotva znatelným mumláním, jen trochu pohněte rty.

Pak se chvíli posaďte, poslouchejte, projděte se, poslouchejte své tělo. Další den budou známky zlepšení. Nebo možná vám někdo nabídne pomoc při léčení, nebo si sami najdete nový způsob léčby. Tak či onak, děj bude určitě fungovat.

Hodně štěstí!
http://bye-diabet.ru/zagovoryi-kak-oni-rabotayut/

Aby se snížila hladina cukru v krvi, musíte nejprve připravit léčivou infuzi. Nalijeme 1 čajovou lžičku bobulí citrónové trávy s 1 šálkem vroucí vody do termosky a necháme přes noc. Dopřejte si ráno, rozdělte na 4 části a pijte 4x denně jednu hodinu před jídlem, poté, co jste si přečetli staré spiknutí na infuzi.

„Půjdu ven do širokého pole, poklonu se a modlím se. Toto pole je stolní trůn. U tohoto stolu sedí Matka Nejsvětějšího Theotokosu s Ježíšem Kristem, Synem Božím. Pokloním se jim, modlím se k nim. Vyléčí všechny lidi, otce a matky, syny a dcery. Uzdravte otroka (jméno), klaním se vám, modlím se k vám.

Začněte léčbu na ubývajícím měsíci a vypijte infuzi spiknutí 2 týdny. O měsíc později opakujte.


Pacient (nebo pacient) měří hlavu vlastníma rukama a splétá věnec tenkých březových větví s listy a pupeny ve velikosti. Spravovat tkát větší bobkový list v věnec. Noste tento věnec na další den. Dejte 7 svíček, pak jděte s věncem k Matce Boží, požádejte ji, aby vám požehnala váš věnec pro uzdravení. Když opouštíte církevní bránu, řekněte:

Přišla pro zdraví a odešla se zdravím.

Když se vrátíte domů, vezměte si hrstku z věnce (jak se chytíte) a vaříte s teplou vodou. Pijte to vařit. Po třech hodinách udělejte to samé znovu, jen budete pít pivo, které už není teplé, ale teplé. Počkejte další tři hodiny a také vytáhněte břízu a bobkový list z věnce. Brew, ale budete pít quench už vychlazený. Takže, aniž byste přeskočili sekvenci, zapomněli jste na cukrovku, musíte, po tom, co je věnec „opilý“, opakovat vše znovu.