Image

Vitafon - návod k použití přístroje pro děti i dospělé, indikace, vedlejší účinky a cena

Pro domácí použití se vyvíjejí speciální zařízení, která mají fyzioterapeutické vlastnosti. Pomáhají zlepšit krevní oběh v oblasti nárazu, zastavit bolest, lokálně zmírnit zánět. Taková zařízení zahrnují přístroj Vitafon, který je známý svými jedinečnými vlastnostmi. Přečtěte si jeho návod k použití.

Co je Vitafon

Podle instrukcí je Vitafon fyzioterapeutickým přístrojem, který umožňuje léčit celou řadu traumatických a zánětlivých onemocnění. Princip působení je založen na mnohonásobném zvýšení průtoku lymfy a mikrokapilárním krevním oběhu v lokálních částech těla. Přístroj vytváří mikrovibrace tkání a kůže, neustále mění frekvenci zvuku: 20 Hz - 4,5 kHz, 200 Hz - 18 kHz. Přístroj můžete používat doma.

Je oblíbený v sanatoriích a léčebných a preventivních léčebných zařízeních, kosmetických ordinacích. Vývoj zařízení přišel v roce 1994. V lidském těle jsou mikro-oscilace - jsou potřebné k podpoře toku krve a lymfy, k vedení všech energetických toků, ke zlepšení metabolismu. Jdou-li na scestí, vzniknou nemoci. Kompenzace ztráty energie a použitého Vitafonu. Pomáhá zbavit se chronických onemocnění, zvyšuje fyzickou aktivitu. Vibroakustický přístroj lze použít v každém věku.

Modely zařízení

Dopad přístroje Vitafon se nazývá telefonování. Existuje několik modelů zařízení, z nichž každý má své vlastní pokyny. Popis zařízení:

 1. Vitafon je nejjednodušší model, který eliminuje mikrovibrační deficienci v tělesných tkáních. Nemá časovač. Přístroj se používá k prevenci a léčbě poruch proudění lymfy a krevního oběhu v kapilárách. Procedura pomáhá zmírnit otoky, zlepšit lymfatickou drenáž, zvýšit odtok žilní krve, zvýšit buněčnou výživu a imunitu a urychlit regenerační proces.
 2. Vitafon-IR - liší se od prvního modelu frekvencí, přítomností infračerveného záření, amplitudy. Účinnost zařízení díky kombinaci vibroakustiky a infračerveného záření. Poskytuje trofické, anti-edémové, analgetické, regenerační a protizánětlivé účinky. Je účinnější použít tento model pro léčbu zánětu, lymfhostázy cév dolních končetin.
 3. Vitafon-T - nejoblíbenější model zařízení, má zařízení pro použití v automobilu. Přístroj má časovač, který po ukončení procedury automaticky vypne práci, externí napájecí zdroj. Dodává se s taškou pro skladování, během použití, zařízení nemůže dostat ven, a šňůry jsou pohodlně pevné. Zařízení kombinuje tepelné a mikrovibrační působení.
 4. Vitafon 2 - automaticky upravuje dopad, který se liší v závislosti na hmotnosti a výšce uživatele. Dopad je založen na synchronních frekvencích, které se neustále mění ve specifických zvukových pásmech. Tento model se používá k léčbě herniated disků, adenomu prostaty, patologií kyčelního kloubu, zlomenin, zranění a prevence proleženin.
 5. Vitafon 5 - nejnovější nový model, který kombinuje všechny výhody předchozích zařízení. Zařízení má jednoduché ovládání, nezávislý zdroj energie, paměť procedury prováděné dříve, 9 režimů výkonu pro různé zóny ovlivnění. Součástí je pás, vesta pro hrudní oddělení, matrace na zádech, manžeta s kapsami pro snímače.

Indikace pro použití

Podle návodu má přístroj velký počet indikací pro použití. Zde jsou jen některé ze seznamu:

 • artritida, artróza, polyartritida, ischias;
 • gastritida;
 • adenomy prostaty, impotence;
 • angina pectoris, sinusitida, angína, parodontální onemocnění, zánět středního ucha, rýma, bronchitida;
 • hematomy;
 • osteochondróza, skolióza;
 • karbunky, vaří;
 • laktostáza (porušení laktace);
 • pyelonefritida, cystitida, enuréza;
 • hemoroidy;
 • chronická únava;
 • abstinence;
 • nespavost;
 • sprains, vertebrální hernie;
 • obnova zlomeného hlasu;
 • ochablá ochrnutí;
 • popáleniny, podchlazení;
 • úhoři;
 • dystonie;
 • svalové napětí;
 • traumatické poranění mozku.

Jak používat Vitafon

Instrukce pro přístroj Vitafon obsahuje informace o jeho použití v nejmenších detailech. Ošetření se provádí v poloze na zádech na zádech, vibrace se aplikují na kůži přes tenký ubrousek, fixovaný elastickým obvazem nebo manžetou. Po zákroku, musíte zůstat v teple po dobu jedné hodiny. V případě onemocnění různých orgánů se mění místo, kde je přístroj ovlivněn

Pro muže

Podle instrukcí je vibrafon optimálně vhodný pro léčbu impotence. Léčebné procedury mají trvalý účinek, pozitivní vliv na pánevní orgány. Potence se vrací, pokud byla impotence způsobena selháním oběhu (fyziologické, nikoli psychologické problémy). Vibroprocedury pomáhají mužům se zánětem prostaty. Vliv vibrafonu pomáhá snižovat bolest prostatitidou, zlepšuje fungování pohlavních orgánů, zmírňuje kongesci, zvyšuje vzrušení.

Návod k použití přípravku Vitafon

Vitafon byl vynalezen v roce 1994 a je fyzioterapeutickým zařízením s jedinečnými vlastnostmi. Při užívání přípravku Vitafon je mnohem účinnější široké spektrum traumatických a zánětlivých onemocnění. Vysoce účinná léčba se vyskytuje v důsledku zvýšení průtoku lymfy a průtoku mikrokapilární krve mnohokrát v té části těla, která je ovlivněna Vitafonem. Přístroj působí mikrovibrací na tkáně a kůži, což vyplývá z neustále se měnící zvukové frekvence. Vyskytuje se v rámci specifikovaném pomocí automatického programu. Limity pro první rozsah - 20 Hz - 4,5 kHz, druhé - 200 Hz - 18 kHz.

Návod k použití

 • Před prvním použitím zajistěte integritu pouzdra, zástrčky, jednotky kabelu;
 • kryt s papírem, gázou nebo bavlněným ručníkem, membránové povrchy přístroje Vitafon;
 • stiskněte tlačítko С („Start“ / „Stop“);
 • sledovat zobrazení všech aktivních prvků na monitoru;
 • po 2-3 sekundách se nastavený režim zobrazí na elektronickém displeji;
 • při prvním zapnutí je režim 1 nastaven na jednu minutu;
 • připojit mikrovibrační snímače;
 • spojení se zobrazí na monitoru Vitafonu;
 • pomocí tlačítek uvedených v návodu k použití vyberte požadovaný režim a čas procedury;
 • připojit jeden nebo více vibrafonů;
 • umístit na tělo a začít používat zařízení;
 • Po ukončení léčby Vitafonem přístroj automaticky ukončí svou práci. K odpočinku potřebuje pouze 1-2 sekundy. Poté můžete zvolit nový režim, jehož podrobnosti a doba trvání se zobrazí na displeji Vitafonu.

O tom, že je Vitafon v provozu, říká nepřetržitý zvuk změny frekvencí produkovaných vibračními membránami. Frekvence zvuku po dobu 5-30 sekund bude nižší - 30-60 Hz. Po 30 sekundách provozu se frekvence neustále mění. Budou velmi nízké nebo velmi vysoké av opačném pořadí: velmi vysoké až velmi nízké. Vysoké frekvence jsou blízké ultrazvuku (od 90 000 do 18 000 Hz).

Vitafon: kdy a jak provádět telefonování.

Organismus trpí v noci největším nedostatkem mikrovibrování. V souladu s pokyny pro použití přípravku Vitafon se doporučuje telefonovat před spaním a ihned po probuzení. Pokud je účinek nedostatečný, procedury se provádějí 2-4 krát denně. V kritických podmínkách (herniated disk, hypertenzní krize, atd.) Pravidelně a nepřetržitě 6-12 krát. Podle pokynů společnosti Vitafon se zálohování provádí následujícím způsobem. Vibrafony se aplikují přes tenkou hygienickou vložku na kůži a fixují rukama, elastickým obvazem nebo speciální manžetou. Podrobnosti jsou uvedeny v pokynech pro knihu společnosti Vitafon.

Doba použití přípravku Vitafon

Doba postupu závisí na počtu současně používaných vibrafonů (zařízení). Celková dávka se měří počtem procedur provedených pomocí procedury telefonování. Pro dosažení žádoucího výsledku je třeba přesně definovat dostatečnou dávku pro celkovou dávku. Pro hojení malé čerstvé rány bude tedy zapotřebí 3 až 4 léčebných postupů pro hojení trofického vředu - 100 zákroků za 3 až 6 týdnů, aby se léčba fraktury zkrátila o 10 dnů, což trvá 60 procedur za 2-3 týdny na vyléčení hepatitidy C bude vyžadovat asi 400 procedur v 6-9 měsících.

Pokyny pro použití Vitafonu v obrazech - bodová schémata

Tabulka: Nárazové body Vitafon, výkonové úrovně, doba aplikace

Odpovídající režimy mezi různými přístroji Vitafon

* Pokud používáte Vitafon-5, znamená označení 1-5, že procedury začínají v režimu 1 a postupně se zvyšují do režimu 5, poté pokračují v telefonování v režimu 4 nebo 5, přičemž volíte větší komfort vnímání. Označení 6-9 znamená postupné zvyšování režimu.

Foto 1: Oblasti expozice Vitafonu v hrudníku a břiše

Foto 2: Oblasti expozice Vitafonu kolem krku, zad a ledvin

Foto 3: Expoziční oblasti Vitafonu v ramenním a loketním kloubu

Foto 4: Oblasti aplikace Vitafonu v kloubách třísel a nohou

Foto 5: Oblasti působení Vitafonu na páteř

Foto 6,7: Instalace vibrafonů v oblasti očí

Populární otázka: je akceptovatelné používat Vitafon při léčbě podpaží paty?

Ano, v tomto případě je použití přípravku Vitafon účinné, zařízení se používá k urychlení resorpce podpatku a brání degradaci vazivového vazu. Přibližný průběh oční léčby je 2-3 týdny. Jak může Vitafon pomoci s ocasem paty? Bolest v oblasti paty může být snížena a resorpce patního výběžku může být urychlena saturací oblasti patologie mikrovibrací. Vzhledem k účinkům mikrovibrace (telefonování Vitafonem) procházejí imunitní buňky tkáně rychleji a aktivněji s menším tlakem tkáně. V důsledku toho se bolest zmenšuje a ostří se mění rychleji. Aby se snížila traumatická zátěž šlachy a zabránilo se onemocnění, je oblast ledvin dodatečně fúzována.

Vitafon pro děti

Podle návodu k použití lze Vitafon použít k léčbě malých dětí. Při použití musíte zvolit správný režim vibrací. Pouze první režim bude vhodný pro kojence.

Vitafon během těhotenství

Instrukce Vitafonu zakazuje používání přístroje během těhotenství. Užívání 2-3 týdny po porodu v bederní oblasti a kříž přispívá k normalizaci práce břišních orgánů a vzniku menstruačního cyklu, přispívá k rychlejšímu hojení ran a zabraňuje vzniku komplikací. Během několika dní po aplikaci rány a stehy urychlí jejich hojení.

Vitafon kojení

Ženy, které porodily, mají často problémy s kojením - to je nedostatečné množství mléka. Pokud vyjádření mléka nepřispívá ke zvýšení produkce mléka mléčnými žlázami, důvodem je zhoršení prokrvení mléčných žláz. Po každém kojení během dne se doporučuje sedět 5-10 minut. Díky těmto postupům se zlepšuje laktace a snižuje se riziko mastitidy. Užívání přípravku Vitafon pomůže řešit takové potíže, jako jsou bolestivé praskliny v bradavkách a zablokování mléčných žláz.

Indikace pro použití přípravku Vitafon

Když byl Vitafon vytvořen, byl určen k léčbě následků zranění. Výsledky výzkumu ukazují, že pomocí přístroje lze léčit stále více onemocnění.

Vitafon je účinný při těchto onemocněních:

 • artritida, artróza, revmatoidní polyartritida;
 • syndrom abstinenčního syndromu;
 • adenomy prostaty;
 • bronchitida;
 • kukuřice;
 • mozková obrna, účinky mozkové obrny;
 • modřiny, modřiny, hematomy, otok;
 • zácpa;
 • cystitida;
 • stomatitida, periodontitida, periodontální onemocnění;
 • inkontinence stolice a moči;
 • gastritida;
 • glaukom;
 • otitis media;
 • impotence;
 • sinusitida, rýma;
 • obnovení radiculitidy, osteochondrózy, poranění páteře;
 • vývoj hlasu;
 • komplikace skoliózy;
 • mastitidy

Navzdory takovému rozsáhlému seznamu onemocnění, kde je přípravek Vitafon účinný, je nutné před použitím konzultovat lékaře. Chudá léčba a ignorování doporučených léčebných postupů zde není vhodná.

Terapeutickým účinkem přístroje Vitafon je:

 • zlepšení odvodnění lymfy, odstranění opuchu;
 • výživa buněk, stimulace kapilárního průtoku krve;
 • zlepšení imunity;
 • zlepšení venózního odtoku;
 • čištění toxinů a toxinů z tkání;
 • obnova regeneračních procesů, včetně kostní tkáně;
 • stimulovat uvolňování kmenových buněk do krevního oběhu.

Trvání léčby přípravkem Vitafon by se mělo postupně zvyšovat. Při absenci přesné diagnózy se poraďte se svým lékařem.

Kontraindikace pro použití přípravku Vitafon

Zařízení nelze v takových případech použít:

 • v případě onkologických onemocnění;
 • s tromboflebitidou a aterosklerózou;
 • s akutními infekčními chorobami, nachlazením a chřipkou;
 • při zvýšené tělesné teplotě;
 • v oblastech implantovaných stimulantů;
 • během těhotenství.

Opatření při používání přípravku Vitafon

Kryt by měl být vždy suchý. Mokrý prach, aby se setřel prach z pracovního zařízení Vitafon je zakázán. Nepoužívejte Vitafon v koupelně nebo ve sprše. Instrukce zakazuje používání zařízení, které je součástí automobilové zásuvky, když se vozidlo pohybuje. Než začnete přístroj Vitafon používat, musíte se ujistit, že zástrčka a zásuvka nejsou poškozeny.

Mělo by chránit přístroj před pádem. Vibrotony přístroje se skládají z malých mechanických a optických částí, které mohou být poškozeny nárazem na tvrdý povrch. Vibroton a šňůry nelze sestavit dohromady. Při použití Vitafonu je třeba jej umístit na stůl nebo noční stolek, ze kterého nemůže spadnout, a bude vhodné jej používat. Po ukončení léčby je nutné přístroj vypnout a uložit do původní krabice.

Cena v lékárnách

Seznamte se s cenou Vitafonu v roce 2018 a levnými analogy >>> Cena Vitafonu v různých lékárnách se může výrazně lišit. Důvodem je použití levnějších komponent a cenová politika řetězce lékáren.

Přečtěte si oficiální informace o přípravku Vitafon, návod k použití, který obsahuje obecné informace a léčebný režim. Text je poskytován pouze pro informaci a nemůže sloužit jako náhrada za konzultaci s lékařem.

Vitafon - návod k použití a recenze

Když se bolest zad stane nesnesitelnou, Vitafon je schopen pomoci. Jde o název zařízení určeného pro vibroakustickou fyzioterapii metodou telefonování doma i ve zdravotnických zařízeních. Osteochondróza není jediná patologie, s níž je Vitafon schopen vyrovnat se. Hematomy, sprains, trofické vředy, ischias, hypertenze, selhání ledvin, onemocnění kloubů, impotence, prostatitis - instrukce ukazují více než čtyřicet onemocnění, kde je použití přístroje důležité.

Co je Vitafon

Telefonování je metoda fyzioterapie, při které je nemocná část těla vystavena akustickým vibracím, které stimulují průtok krve mikrokapilárou a proudění lymfy. Současně se zlepšuje mikrovibrace tkání, jejichž nedostatek vede k rozvoji různých patologií v důsledku akumulace poškozených buněk. Navíc se slabými vibracemi se snižuje přísun prvků nezbytných pro jejich vývoj do tkání, což vede ke zvýšené nekróze.

Pro zvýšení rychlosti proudění kapilární krve, proudění lymfy, pro stimulaci mikrovibrace pomocí fonace, je dosaženo snížením hydrodynamické rezistence cév. To je možné pod vlivem určité frekvence akustické vlny, jejíž hodnota závisí na průměrech kapilár. Během sezení je zapojena široká škála různých frekvencí, což umožňuje stimulovat práci všech kapilár bez ohledu na jejich velikost.

Zvukové vlny vytvořené přístrojem mohou proniknout do těla o deset centimetrů, takže postup může ovlivnit fungování mnoha orgánů a systémů. Mikrovibrace přicházející zvenčí mají významný rozdíl od vibrací, které mohou poškodit tkáně. Rozdíl v rozsahu frekvence a amplitudy (viz tabulka):

od 0,1 do 10 000

od 0,0001 do 0,05

od 0,1 do 100 000

Čím vyšší je frekvence a amplituda, s níž dochází k expozici, tím větší je pravděpodobnost smrti buněk v důsledku vibrací. Z tohoto důvodu má použití vibračních masážních přístrojů omezený čas a mnoho kontraindikací. Amplituda, která není větší než velikost buňky, tj. Menší než 0,05 mm, je pro tělo bezpečná. Může být použit k urychlení hojení ran, zlomenin, snížení hematomů, kýly. Navíc lze pomocí správně provedeného telefonování dosáhnout následujících efektů:

 • kompenzovat slabé mikrovibrace ve tkáních a orgánech;
 • zlepšit metabolismus, zásobování tkání a buněk živinami;
 • stimulovat imunitní systém, snižovat náchylnost organismu k onemocněním, rychle se zbavit chřipky, nachlazení a jiných onemocnění dýchacích cest;
 • zlepšit tok lymfy;
 • stimulovat hojení tkání;
 • zkrátit hojení zlomenin, stimulovat obnovu pohyblivosti kloubů;
 • zlepšit intracelulární dýchání;
 • zmírnit bolest, zánět, otok;
 • zbavit se hematomu;
 • stabilizovat krevní tlak;
 • zmírnit svalovou únavu;
 • čistou tkáň z toxinů, metabolických produktů, mrtvých buněk, toxinů.

Prvním zařízením pro telefonování bylo vibroakustické zařízení Vitafon. První verze přístroje se objevila v roce 1992, byla testována a o dva roky později byla doporučena pro použití Komisí KNMT Ministerstva zdravotnictví Ruské federace. Od té doby se objevilo několik zařízení tohoto typu.

Vitafon je nejjednodušší model, který se vyrábí od roku 1994. Skládá se z elektronické jednotky s vestavěnou zástrčkou. Na předním panelu jsou dvě tlačítka, pomocí kterých můžete určit jeden ze čtyř režimů provozu. K elektronické jednotce jsou připojeny dva pájené převodníky. Jedná se o vibrafony, které se aplikují na tělo. Po zapnutí přístroje posílají do těla neustále se měnící zvukové frekvence, což způsobuje mikrovibraci. Zařízení má následující technické vlastnosti:

 • napětí: 220 V;
 • hmotnost zařízení bez obalu: 0,5 kg;
 • příkon: ne více než 6 VA;
 • síťová frekvence: 50 Hz;
 • nižší / horní frekvence 1 dílčího pásma: 40 Hz / 3 kHz;
 • dolní / horní frekvence 2 rozsahy: 0,3 / 18 kHz;
 • doba změny frekvence: 80. 160 s;
 • amplitudy mikrovibrace při nejnižší frekvenci: v režimech 1 a 3 kmitá mezi 2,8 - 5,4 μm; v režimech 2 a 4 mezi 6 - 12,3 mikrony.

Mezi minusy prvního modelu je nepřítomnost časovače, který by určoval dobu vystavení postižené oblasti. Napájecí jednotka je kombinována s řídicí jednotkou, takže pro pohodlí potřebujete síťový prodlužovací kabel. V opačném případě budete muset během postupu stát v blízkosti zásuvky. Přístroj má pouze 2 vibrafony, takže jedna relace při maximálním režimu trvá 1-1,5 hodiny. V tomto případě se vyžaduje léčba, která se provádí 2-3 krát denně.

Po nějaké době, nové modely s velkým potenciálem. Mezi nimi jsou:

 • Vitafon-T. Kromě základní konfigurace, časovače, indikátoru, automatického vypínání, rozdělovacích řídicích a výkonových jednotek, jsou k dispozici manžety, které ukládají na postiženou oblast a rozšiřují oblast vlivu. Relace trvá 1-1,5 hodiny, musíte udělat 2-3 krát denně.
 • Vitafon-IK. Model je téměř kompletním analogem prvního modelu, ale místo jediného vibrafonu je v něm instalován emitor, který má výrazný účinek, jehož úkolem je znecitlivění, zmírnění zánětu.
 • Vitafon-5. Je možné připojit více než 6 vibrafonů, vestavěnou baterii, se kterou lze postup provádět v libovolné poloze těla. Součástí balení je i matrace ORPO, pomocí které můžete provádět relace zaměřené na celkovou podporu těla, včetně jater, ledvin, celé oblasti páteře. Model poskytuje baterii určenou pro 8 hodin nepřetržitého provozu.
 • Vitafon-2. Přístroj je určen pro použití v nemocnici, ale může být používán doma. Existují možnosti pro zařízení se základní a rozšířenou konfigurací. Základní model obsahuje 2 infračervené zářiče, 2 duální vibrafony, antidekubitní matraci 9 vibrafonů. Zařízení může být konfigurováno podle hmotnosti a výšky pacienta. Postup na takovém zařízení bude trvat 30-45 minut.

Pravidla pro používání Vitafonu

Než začnete přípravek Vitafon používat, musíte si pozorně přečíst návod k použití. Zařízení nelze používat v následujících situacích:

 • připojení k síti bez kontroly integrity pouzdra, vodičů, zásuvek;
 • zapněte přístroj, pokud je kryt skříně elektronické jednotky odstraněn;
 • používat přístroj ve sprše a koupelnách;
 • zakryjte zařízení při práci s polštáři a jinými tepelně izolačními předměty;
 • zapněte přístroj do dvou hodin po jeho vychladnutí.

Než zapnete Vitafon, musíte se ujistit, že není poškozený a že do skříně nevstoupila voda. Navlhčete ubrousek ve 3% roztoku peroxidu vodíku, dobře vytlačte a otřete membrány, které budou aplikovány na tělo. Dále je třeba postupovat následovně:

 • Připojte zařízení k síti. Pokud není délka dostatečná, můžete použít síťové rozšiřovače.
 • Klikněte na tlačítko "Start", ujistěte se, že data ve výsledkové tabuli jsou zobrazena normálně.
 • Zkontrolujte, zda se frekvence zvuku neustále mění, dochází k automatickému přepínání frekvenčních rozsahů. V tomto případě by první půlminutová frekvence měla být na stejné úrovni.
 • Vyberte režim provozu, umístěte vibrafony na bolavou oblast a ujistěte se, že přiléhají k tělu. Z hygienických důvodů vložte mezi membrány snímačů a tělo tenkou vrstvu gázové tkaniny. Vibrafony během procedury mohou být drženy rukama, ale je lepší je fixovat elastickým obvazem. Měniče by měly být umístěny pod úhlem 90 ° vůči sobě: tím se zvýší výkon v průsečíku jejich os 1,4krát. Není třeba umístit konvertory naproti sobě, protože v této poloze je jejich působení vzájemně neutralizováno.
 • Po zákroku odpojte Vitafon od sítě a desinfikujte membrány.

Indikace pro použití

Návod k použití ukazuje, že Vitafon může být používán k prevenci a léčbě mnoha onemocnění a tento seznam se neustále rozšiřuje. Indikace pro telefonování jsou:

 • osteochondróza, ischias, artróza, kloubní onemocnění, artritida, revmatismus, skolióza;
 • zánět prostaty, impotence, adenomu prostaty (nádor je léčen pouze pod dohledem lékaře a neustálého testování);
 • mastitida;
 • poranění, zlomeniny, rány, pooperační stehy;
 • edémy, hematomy, modřiny, dislokace, výrony;
 • popáleniny, omrzliny, kukuřice;
 • sinusitida, rýma (rýma), tonzilitida (bolest v krku), zánět středního ucha
 • bronchitida;
 • hypertenze;
 • selhání ledvin, pyelonefritida, gastritida;
 • cystitida, zácpa, hemoroidy.
 • periodontitida zubu, stomatitida, glaukom.

Použijte zařízení pro nespavost, zmírnit únavu. Návod k použití ukazuje, že zařízení je důležité v kosmetologii: pomáhá léčit akné, zbavit se trofických vředů, varů, karbunkul. Aplikujte logopedové přístroje - pomáhá obnovit a rozvíjet hlas.

Léčba Vitafonem

Před použitím přístroje je nutné podstoupit vyšetření, které potvrdí vhodnost použití přístroje, odhalí kontraindikace. Doba jedné procedury by neměla překročit jednu hodinu, a to ani při současné léčbě několika onemocnění. Intervaly mezi jednotlivými cykly léčby by měly být nejméně 5 dnů.

Pokyny k přístroji obsahují informace o tom, kam umístit přípravek Vitafon při léčbě nemoci, jakému způsobu je vystaven, délce trvání léčby a průběhu léčby. Ošetřovaná oblast je o poloměru 7 cm, plocha se zvětšuje o 5-7 cm u velkých krevních cév.

 • Pacient leží na zádech, když předtím položil měkký vrh. Pokud máte léčit krční osteochondrózu, položte pod ramena a krk polštář.
 • Vibrofona uzavřená pod zády, připojená k nemocné oblasti, vedená obrázkem v návodu.
 • Nemocné oblasti těla, aby se udržely v teple, návrhy by měly chybět.
 • Den vyžaduje 1-2 sezení, jejichž délka závisí na typu přístroje a instrukcích lékaře. S výskytem slabosti, závratí, zkrácení doby sezení.
 • Pokud po osmé proceduře chybí efekt v režimu č. 1, pokračujte v nastavování režimu č. 2. Trvání léčby určuje lékař.

Když je hematomový vibrafon připojen k oblasti pacienta, nastavte číslo režimu 4. Doba trvání procedury je 15-20 minut. V den, kdy potřebujete strávit jednu nebo dvě sezení. Podle návodu k použití trvá léčba 5-10 dní. Pokud hematom trvá příliš dlouho, může být relace prodloužena na 40 minut, v průběhu léčby až na 4 týdny. Malé otok prochází po 1-2 sezeních.

Přístroj Vitafon: podrobné pokyny, co pomáhá

Použití speciálně navrženého vibroakustického zařízení Vitafon pomáhá zvýšit vlastní zdroje biologických vibrací. Vzhledem k jedinečným vlastnostem a šíři terapeutické orientace je nejznámějším a nejvyhledávanějším zařízením pro vibrační terapii. Návod k použití Vitafon popisuje použití v lékařských, léčebných ústavech a pro léčbu doma. Musíte však znát indikace a kontraindikace před zasedáním.

Každá zdravá buňka vibruje kolem hodin s určitou frekvencí, amplituda posunu se měří v mikronech. Dodávání živin, pohyb imunitních buněk, mechanismus kontrakce a relaxace svalových vláken, biochemické změny ve vnitřních orgánech závisí na intenzitě této vibrace. S věkem nebo z jiných důvodů může dojít k nedostatku mikrovibrování.

Co léčí Vitafon?

Lidské tělo se skládá z bilionů buněk spojených navzájem spojovacími strukturami. Jsou neustále aktualizovány a pokud dojde ke stagnaci v jakékoli tkáni nebo orgánu, hromadí se velké množství mrtvých buněk, což vede k rozvoji onemocnění. Aby bylo možné plnit četné vlastnosti a funkce organismu, zachovat jeho vitální funkce, zajistit proces nukleace nových a využívat mrtvé částice, potřebují buňky energii. Aby toho dosáhli, používají kyslík.

Externí mikrovibrační zdroj Vitafon je schopen zlepšit výživu, pohyb látek, eliminovat stagnující procesy a poskytovat nemocným orgánům a tkáním léčivé vibrace vitální síly. Není to náhoda s latinským „Vitafonem“, který se překládá jako „zvuk života“.

Potřeba různých struktur těla v mikrovibrování je nerovnoměrná. Orgány pohybového aparátu, svalová tkáň jsou schopny zajistit mikrovibrace v důsledku fyzické aktivity, respirační gymnastiky, masáže, léčebných lázní. Ve větší míře trpí vnitřními orgány a strukturou centrálního nervového systému jeho nedostatek;

Doplnění chybějící mikrovibrace, vytvoření čistého zdroje energie, pomáhá telefonovat s Vitafonem. Ve skutečnosti se jedná o hlubokou mikromasáž prováděnou na buněčné úrovni průchodem zvuku tkání. Vitafon reprodukuje 2 typy frekvenčních rozsahů, které mohou proniknout do tloušťky tkáně 7-10 cm.

Efekt telefonování:

 • zlepšení odtoku lymfy, venózní krev, vedení nervů;
 • odstranění edému, stagnace tekutin, bolest edematózních orgánů, obnovení jejich funkčnosti;
 • včasné odstranění toxických produktů z tkání;
 • prevence autoimunitní agrese, snížení lokální imunity a rizika alergických reakcí;
 • normalizace lymfatického systému snižuje zátěž na kůži (ochrana proti akné, papiloma, pigmentace), další orgány vylučování (zlepšení filtračních procesů, funkce ledvin, močový systém, produkce kyseliny močové), kardiovaskulární systém (normalizace tlaku, pokles hladiny cholesterolu);
 • zvýšení průtoku krve, normalizace procesů buněčné výživy, rychlý průchod imunitních buněk do postižené oblasti nebo zóny zánětu;
 • snížení traumatického vertikálního nebo smykového napětí na hlubokých a povrchových svalech zad, meziobratlových ploténách, vazivech šlach, zlepšení depreciace kloubů, zrychlení a zlepšení měkké regenerace tkáně chrupavky;
 • aktivace produkce vlastního sérového interferonu, zvýšení jeho koncentrace, zajištění schopnosti potlačit biologickou aktivitu virů, dosažení stabilní remise hepatitidy B, C, snížení rizika rozvoje nebo urychlení zotavení pacientů s chřipkou, akutních respiračních infekcí, bronchitidy;
 • udržení dobrého zdraví, vysoké motorické aktivity, zvýšení efektivity, snížení potřeby užívání léčivých přípravků;
 • zpomalení celkového procesu stárnutí.

Indikace a kontraindikace

Přístroj Vitafon není všelékem na všechny nemoci. Jedná se spíše o fyzioterapeutický postup, který může zlepšit výsledek hlavní léčby, zvýšit imunitu, zlepšit tělo a naplnit ji další energií. K dispozici v několika typech zařízení, včetně t.ch. pro různé účely. Od nejjednoduššího a nejlevnějšího modelu (uvolněného v roce 1994 jako prostředek rehabilitace v traumatologii), který je vybaven pouze 2 vibrafony, se vyznačují přítomností dalších zařízení,

Vylepšená verze Vitafonu s označením:

 • "T" - vybaven časovačem.
 • „IR“ je jeden ze zvukových snímačů nahrazených zdrojem infračerveného záření, který umožňuje použití zařízení ke zmírnění zánětu, bolesti, křečí. Při působení infračerveného záření se v tkáních vytváří teplo a urychlují se fyzikálně-chemické reakce.
 • „2“ je přístroj Vitafon-IR, který je navíc vybaven 2 duálními vibrafony a matrací s 8 zvukovými měniči, které při stejném terapeutickém účinku zkracují dobu trvání procedury.
 • "5" je vysoce účinné vysokorychlostní zařízení odpovídající 3. Vitafon-T, které se vyznačuje velkou plochou současné expozice.

Existuje mnoho nemocí, pro které je přístroj používán, a seznam se neustále rozšiřuje. O tom, zda bude mít Vitafon prospěch konkrétního pacienta, může rozhodnout pouze lékař.

Indikace pro předepisování jsou prevence a léčba následujících onemocnění:

 • plantární fasciitis, skolióza, dnová artritida, ischias, poranění, hematomy, dislokace kloubů, bolestivé kostní tumory, pooperační zotavení;
 • virová hepatitida, zánětlivé onemocnění ledvin - pyelonefritida, pyelitida; močový měchýř - cystitida; prostata - prostatitis;
 • poškození kloubů, páteře, včetně zánětlivá povaha - osteochondróza, různé typy artritidy, deformující osteoartritida, meziobratlová kýla;
 • onemocnění kůže, sliznic - kožní vředy a hnisání, furunkulóza, akné, gangréna, popáleniny nebo omrzliny;
 • různé formy mozkové obrny, spastické nebo periferní paralýzy, paréza končetin, poruchy spánku, nedobrovolné močení, obtíže s defekací;
 • diabetes mellitus, hyperplazie prostaty, ženské, mužské, patologické stavy reprodukčního systému, erektilní dysfunkce;
 • kojení, obstrukce mléčného kanálu během kojení, střevní kolika, nemoci trávicího ústrojí, střevní dysbióza, zánět duodena - duodenitida;
 • hemoroidy, křečové žíly, hypertenze, náhlé záchvaty srdeční bolesti, srdeční arytmie, neurotické stavy, abstinenční syndrom;
 • glaukom oka, poruchy vidění, onemocnění ústní dutiny, zánět průdušek, kterékoli z ušních, nosních nebo hrdlových sliznic, nachlazení při normální teplotě.

Použití přípravku Vitafon je zakázáno, pokud je přítomno:

 • otoky;
 • infekční proces;
 • akutní nástup nemoci a horečky;
 • umělý kardiostimulátor;
 • období těhotenství;
 • žlučové kamenné onemocnění;
 • těžké stadia aterosklerózy;
 • komplikovaný průběh tromboflebitidy.

Návod k použití přístroje Vitafon

Mikro oscilace se vytváří v důsledku neustále se měnící, pohybující se z jedné kapely na jinou zvukovou frekvenci. Rázový kontakt, směrový. Přechod je automatický, cyklus je nastaven programem Vitafon. Indikátory vytvořeného mikrovibračního pozadí (výkon, amplituda, frekvence) jsou vybrány s ohledem na přirozenou úroveň a maximální bezpečný účinek na buňky.

Přístroj je snadno ovladatelný, snadno konfigurovatelný. Aby bylo možné aplikaci používat efektivně, je nutné dodržovat metodu telefonování specifikovanou v pokynech k knize připojenou ke specifickému modelu přístroje, který obsahuje informace o každém typu onemocnění - aplikačním místě Vitafon, doporučené úrovni výkonu, způsobu expozice, dostatečné délce trvání relace.

Doporučení pro správné použití:

 • Povrchy membrán (pro dezinfekci) otřete hadříkem navlhčeným peroxidem vodíku.
 • Zapněte přístroj, vyberte číslo provozního režimu, dobu trvání mikrovibrace a krok expozice - data by měla být zobrazena na displeji.
 • Během sezení (s výhodou ve večerních nebo ranních hodinách) je žádoucí, aby byl pacient v poloze lhaní. Místa použití vibrafonových membrán by měla být pokryta papírem nebo tenkou látkou, která je bezpečně upevní na těle.
 • Připevněte vibrátory na kryté části těla uvedené v návodu, aby nespadly.
 • Vitafon se aktivuje stisknutím tlačítka „Start / Stop“. Zpráva začíná v naprogramovaném čase. Blikající čísla ukazují, kolik času zbývá do konce relace. Přístroj lze kdykoliv přerušit stisknutím aktivačního tlačítka.
 • Po absolvování relace, pobyt alespoň 60 minut. teplý. Pracovní povrchy vibrafonů jsou dezinfikovány.
 • Povoleno 2-4 krátkých procedur denně, je efektivnější než jedna dlouhá. Pro profylaktické účely doporučujeme 1 v 10-14 dnech. Celková denní dávka je omezena na 2 hodiny, doba trvání 1 sezení není delší než 50 minut.
 • Terapie probíhá formou kurzů. Výsledek není okamžitě patrný, doba do dosažení závisí na závažnosti onemocnění a počtu transduktorů působících současně na tělesné tkáně. V počátečním stádiu onemocnění je možná úplná léčba, v pokročilých případech nebo v těžké patologii - pouze dočasná úleva. Například při menším poškození kůže postačuje 3-4 sezení pro hojení a pro zánětlivé onemocnění jater, až 400 sezení Léčba patologických stavů kloubů: 3-4 týdny denně, 40 minut. žádost, pak 2-týdenní přestávku. Je zakázáno přehrávat současně více než 2 spoje. V počátečním stádiu je možné zvýšit bolestivé symptomy, které jsou následně nahrazeny znatelným reliéfem.

Náklady na zařízení

Výrobce zařízení je Vitafon LLC. Lze jej zakoupit v obchodě výrobce - v Petrohradě, v nejbližším ortopedickém salonu, lékárně, obchodě se zdravotnickým vybavením, objednané přes internet.

Cena Vitafon je 4500 rublů., Vylepšené modely:

Jak as jakým onemocněním používat přístroj Vitafonu

Fyzioterapeutické postupy jsou jednou z nejdůležitějších složek jakéhokoliv terapeutického procesu. Dnes může být taková terapie prováděna doma: stačí koupit speciální zařízení.

Jedním z těchto „domácích pomocníků“ je Vitafon - vibroakustické zařízení, které pomáhá opravit nedostatek mikrovibrace v tkáních lidského těla.

Je účinný při mnoha onemocněních, protože pomáhá zlepšit průtok krve a lymfy, obnovuje vodivost nervových vláken atd.

Jaký je princip fungování zařízení a jak léčí různé nemoci?

Typy modelů a jejich vybavení

Každá jednotka Vitafon se skládá z elektronické řídicí jednotky a speciálního převodníku. Ten je přímo vybaven vibrafonem nebo infračerveným zářičem a některé modely obsahují oba typy snímačů.

Zařízení má několik provozních režimů, které regulují sílu vibrací, její amplitudovou a pulzní frekvenční modulaci.

Dnes existuje pět typů zařízení.

 • Vitafon. První model, který získal popularitu nízkou cenou a snadností řízení. Má dva vibrafony, jejichž poloměr je 10 cm;
 • Vitafon T. Novější model vybavený časovačem: po dokončení procesu se přístroj automaticky vypne. Jinak je zcela analogický s prvním modelem;
 • Vitafon IR. Model obsahuje vibrafon a infračervený zářič, které mají kombinovaný účinek na postiženou oblast těla. Vybavením infračerveným vysílačem umožňuje přístroj anestetizovat postiženou část těla, eliminovat zánětlivé procesy, podporuje hojení a obnovu struktury tkání, zmírňuje otoky, zlepšuje krevní oběh.
 • Vitafon - 2. Model již obsahuje dvě dvojitá zařízení: jednu klasickou, infračervenou a speciální matraci vybavenou osmi vibrafony. Tato konfigurace ovlivňuje cenu zařízení - poměrně vysoké ve srovnání s jinými modely. Různé doplňky však umožňují kombinovat všechny funkce přítomné v jiných modelech samostatně. Kromě standardních funkcí tento model normalizuje metabolické procesy těla a zvyšuje lokální imunitu. Tento model dokonale léčí meziobratlovou kýlu, patologii kyčelních kloubů, hyperplazii prostaty, vážná a velká zranění, komplexní zlomeniny, proleženiny;
 • Vitafon 5. Obsahuje nejúplnější sadu, která umožňuje jeden postup, který pokryje až šest oblastí těla. A pokud je zařízení zakoupeno se speciální matrací, pak se jejich počet zvýší na 20.

Tento model má následující výhody:

 • může pracovat v devíti různých režimech;
 • zahrnuje baterii;
 • Automaticky se aktivuje poslední režim provozu (paměť).

Dobře zavedený model v léčbě onemocnění, jako je srdeční selhání, osteochondróza, patologie srdce a cév, onemocnění chrupavky a kloubů.

Jak probíhá ošetření?

Přístroj Vitafon vytváří vnější vibrace, které eliminují nedostatek přirozené mikrovibrace samotného lidského těla, čímž se léčí a předchází mnoha onemocněním.

Když je přístroj v provozu, vibrace pronikají do buněk tkání, urychlují vstup živin do nich, což pomáhá obnovit zdravý metabolický proces, zvyšuje imunitní odezvu těla a urychluje regeneraci buněk.

Provoz zařízení umožňuje vytvořit takové vibroakustické působení, při kterém deficit přirozené mikrovibrace zcela zmizí.

Různé provozní režimy vytvářejí amplitudu, výkon a frekvenci vibrací, které potřebuje každý jednotlivý pacient, a účinek je takový, že nepoškozuje zdravé buňky těla.

Tato vlastnost umožňuje použití přípravku Vitafon i při léčbě ran a zlomenin. Při práci se zařízením je třeba mít na paměti, že každá tkáň těla má svůj vlastní nedostatek vibrací. Svalové buňky jsou tedy méně pravděpodobné, že trpí nedostatkem, protože jsou vybaveny pohybem. Buňky vnitřních orgánů však zažívají velmi vážný nedostatek.

Terapeutický účinek telefonování

Jak je uvedeno v návodu k použití přístroje, telefonování poskytuje na tělo následující účinky:

 • stabilizuje tlak, zabraňuje skákání u pacientů trpících hypertenzí;
 • normalizuje průtok krve a lymfy;
 • odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla, eliminuje edém;
 • zvyšuje přísun živin do buněk vnitřních orgánů;
 • pomáhá eliminovat toxiny a škodlivé látky z těla;
 • obnovuje buňky kostní a chrupavkové tkáně, čímž poskytuje léčbu a prevenci nemocí pohybového aparátu;
 • urychluje hojení ran a zlomenin;
 • zlepšuje funkci jater u pacientů s chronickou hepatitidou;
 • podporuje mužskou moc;
 • obnovuje menstruační cyklus;
 • snižuje citlivost na alergeny;
 • zlepšuje funkci prostaty v přítomnosti hyperplazie;
 • pomáhá posilovat obranyschopnost těla.

To je jen malý seznam pozitivních účinků, které má Vitafon na tělo. Ale i přes jeho přínos pro tělo, přístroj má určité kontraindikace, proto jeho použití musí být koordinováno s ošetřujícím lékařem.

Jak používat zařízení?

Je velmi snadné používat jakýkoliv model Vitafon, protože všechny nuance použití jsou popsány v návodu k použití, který obsahuje také schematické výkresy a obrázky, které usnadňují jeho použití: stačí zapojit zařízení do sítě a připojit vibrafon na postižené místo, jak je uvedeno na obrázku v poznámce. k přístroji.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se provozu zařízení, můžete se obrátit na svého lékaře nebo na horkou linku společnosti, která tato zařízení vyrábí.

Před zahájením terapie je instrukce pečlivě prostudována, zejména část "kontraindikace" a "pravidla operace". Abstrakt podrobně popisuje vlastnosti léčby přístrojem pro každou nemoc: doporučené režimy, doba trvání procedury je indikována.

Tato doporučení by měla být přísně dodržována, je přísně zakázáno od nich odchýlit.

Nejvhodnější doba pro terapeutické sezení je ráno nebo večer. To je doba, kdy jsou metabolické procesy stále nebo již zpomaleny, takže nejasnější je nedostatek mikrovibrace.

V případě závažných patologických stavů může být léčba prováděna až 12krát denně, ale je třeba mít na paměti, že maximální doba léčby je 60 minut.

Během léčby musí pacient zaujmout vodorovnou polohu a zakrýt část, na které bude vibrafon umístěn, jednovrstvou papírovou ubrousek, upevnit ji manžetou nebo elastickým bandáží shora. Po skončení by měla být zakryta teplou přikrývkou a ležet nejméně jednu hodinu.

Základní indikace pro použití

Přístroj se používá pro onemocnění:

 • Muskuloskeletální systém: herniated meziobratlové ploténky, různé typy zakřivení páteře, osteochondróza, artritida, dna, podpatky paty;
 • Kardiovaskulární systém: arteriální hypertenze, křečové hemorrhoidální žíly, srdeční arytmie, křečové žíly dolních končetin;
 • Genitální systém mužů: hyperplazie prostaty, zánět prostaty, neplodnost (s výjimkou způsobené abnormální strukturou nebo vývojem orgánů reprodukčního systému), impotence;
 • Ženský reprodukční systém: neplodnost, menstruační poruchy, mastitida, laktostáza;
 • Orgány horních cest dýchacích: rýma, antritida, angína;
 • Trávicí systém: dysbakterióza, střevní kolika, zácpa;
 • Močový systém: renální kolika, selhání ledvin, pyelonefritida, cystitida;
 • Orgány vidění: změny zrakové ostrosti, glaukomu.

Zařízení je také indikováno pro použití ve všech typech poranění, bolesti zubů a zubních onemocnění, komplikací endokrinologických onemocnění (diabetes mellitus, hypotyreóza) a chronické hepatitidy.

Kontraindikace

Existuje několik případů, kdy je použití nástroje zakázáno. Vibroakustické nebo infračervené účinky na tělo jsou tak zakázány ženám, které nesou dítě, protože neexistují přesné údaje o účincích mikrovibrace na buňky vyvíjejícího se plodu.

Přístroj se nesmí používat při infekčních onemocněních vyskytujících se v akutní formě, při výskytu nádorů maligní nebo benigní povahy (s výjimkou adenomu prostaty) při vysokých teplotách.

Vitafon se nepoužívá v oblasti žlučníku, a je také obecně vyloučen z vibrační fyzioterapeutické léčby, pokud jsou v ní přítomny kameny.

Kontraindikace zahrnují výraznou vaskulární aterosklerózu, trombózu nebo tromboflebitidu, protože mikrovibrace mohou způsobit ucpání trombů. Takový dopad je přísně zakázán, pokud pacient má kardiostimulátor implantovaný do vnitřních orgánů. Neinstalujte na játra nebo oblast srdce.

Vlastnosti zařízení Vitafon

Vibroakustický přístroj se používá k léčbě a prevenci mnoha onemocnění vnitřních orgánů. Jak to dělá?

Hlavním důvodem pro rozvoj jakýchkoliv patologických stavů jsou pomalejší metabolické procesy. To znamená, že tělo nemá dostatek energie a zdrojů, aby nezávisle odstranilo toxiny z buněk, toxických látek, jejich mrtvých složek, škodlivých mikroorganismů.

Tyto látky zpomalují vývoj nových buněk, stejně jako jejich regenerační procesy.

Druhým faktorem je mechanické vnější poškození, při kterém jsou velké objemy tkání, značný počet buněk poškozeny a tělo prostě nemá čas je rychle obnovit.

Vlivem phonation, procesy, které pokračují zničit zdravé buňky, nejprve zpomalit, a pak úplně zastavit, a procesy regenerace jsou vypuštěny v plné síle.

Jakékoliv onemocnění způsobuje zvýšení tlaku v tkáních těla, porušení integrity a fungování krevních cév, nervových vláken, v důsledku toho se objeví syndrom bolesti.

Když je přirozená mikrovibrace zpomalena, mezibuněčný prostor je naplněn volnou tekutinou, vzniká opuch, který dále narušuje přívod krve do postižené oblasti nebo orgánu.

Použití léků proti bolesti zmírňuje bolest, ale neodstraňuje její příčiny - otok. Onemocnění se dále rozvíjí, progreduje a postihuje rostoucí počet zdravých buněk.

Při telefonování, mikrovibrační deficience zmizí, volná tekutina se vylučuje z těla, což umožňuje buňkám začít se zotavovat. Výsledkem této práce přístroje je redukce a pak úplné vymizení bolestivých pocitů, které vám umožní zrušit příjem některých léčiv, a tím snížit zátěž na játra, ledviny a orgány trávicího systému.

Pod vlivem přípravku Vitafon na postiženou oblast jsou orgány a tkáně, které se nacházejí v blízkosti, pociťovány také vlivem mikrovibrace, která zajišťuje prevenci rozvoje jejich patologií.

Je třeba mít na paměti, že po vymizení syndromu bolesti nelze ukončit fyzioterapeutické procedury: měli byste podstoupit celou léčbu a v případě potřeby ji opakovat, i když se nevyskytují opakované nepříjemné pocity.

Dnes je Vitafon lídrem mezi vibroakustickými zařízeními. Analogové zařízení neexistuje. Zařízení lze zakoupit v lékárnách, na oficiálních stránkách výrobce, stejně jako ve specializovaných prodejnách pro prodej zdravotnického vybavení.

Novinářka, recepty kontroluje sami sebe.
Ví všechno o lidech a tradiční medicíně.

Ošetření Vitafonem s vibroakustickými účinky

Naučte se rychle a snadno léčit problémy intimní přírody bez bolesti a operací. Přečtěte si více >>

Vitafon je přístroj, který se používá pro léčebné účely k prevenci a léčbě mnoha onemocnění spojených se zánětlivými procesy a poraněním. Má vysokou účinnost v důsledku zvýšení průtoku krve a lymfy v místě expozice.

Kromě toho, tento produkt se používá pro kosmetické účely, obnovit, rozvíjet hlasivky, vzhled mléka u mladých matek. Nahrazuje léky pro zvýšení účinnosti, což je důležité pro zdraví mužské moci a prevenci impotence.

Léčba Vitafonem má za následek mikrovibrace tkáně v důsledku zvukových frekvencí. S daným programem se mohou měnit a zároveň zvyšovat nebo snižovat hydrodynamické procesy v krvi. Takový výrobek se používá v mnoha zdravotnických zařízeních, včetně sanatoria a preventivních, stejně jako doma.

Zařízení Vitafon má několik modelů, které se liší metodou expozice:

 • Vibroakustika - řízená pouze vibrafony. Patří mezi ně Vitafon 5 a T.
 • Vibroakustika s infračerveným zářičem, která kombinuje tyto dva typy efektů. To je IR, 2.

Model „Vitafon“ je nejekonomičtější a snadno ovladatelný produkt. Obsahuje pouze dvě tlačítka, není zde žádný časovač a čas vystavení bolavému bodu. Tato jednotka byla vyrobena více než 20 let a je mnohem levnější než ostatní.

Model „Vitafon-T“ je analogem prvního výrobku, pouze tam je indikátor, časovač, automatické vypnutí a oddělené napájecí a řídicí jednotky.

Model „Vitafon-5“ umožňuje zkrátit dobu použití, protože obsahuje sadu matrací ORPO. Díky němu je možné provádět proceduru obecné podpory těla, včetně celé oblasti páteře, jater a ledvin. Také v tomto produktu je baterie, která vydrží osmhodinovou léčbu Vitafonem.

Doporučujeme! Slabá síla, ochablý člen, nepřítomnost dlouhé erekce není větou pro sexuální život člověka, ale signálem, že tělo potřebuje pomoc a síla člověka oslabuje. Existuje velké množství léků, které pomáhají muži najít stabilní erekci pro sex, ale každý má své vlastní nevýhody a kontraindikace, zejména pokud je muž již 30-40 let starý. Kapsle "Pantosagan" pro potenci pomáhají nejen dostat erekci ZDE A TERAZ, ale působí jako prevence a hromadění mužské moci, což umožňuje muži zůstat sexuálně aktivní po mnoho let!

Model „Vitafon-IK“ je velmi podobný prvnímu v seznamu, ale místo jednoho vibrafonu je emitor, který má velmi výrazný účinek, zaměřený na zmírnění zánětu a anestezie. Její práce vyžaduje mnohem více času než model T.

Model „Vitafon-2“ je určen pro stacionární použití, ale mnozí ho používají doma. Výrobek obsahuje chladič, tři vibrafony (1 single a 2 duals) a matraci (z 8 vibrafonů), provádějící procedury v době, která je mnohem kratší než IR model a T.

Zařízení pro telefonování Vitafonu: výhody a škody

Zařízení pro telefonování Vitafonu je prospěšné pro následující onemocnění:

 • adenomy prostaty, impotence, prostatitidy, serózní mastitidy;
 • artritida, artróza, revmatismus, polyartritida, osteochondróza, ischias, poranění páteře, následky skoliózy;
 • nespavost, abstinenční syndrom, úleva od únavy, hypertenze;
 • bronchitida, zánět středního ucha, sinusitida, glaukom, neurosenzorická ztráta sluchu, rýma, angína, časté nachlazení;
 • výrony, hematomy, popáleniny, podchlazení, omrzliny, otoky, zlomeniny, podvrtnutí, modřiny;
 • gastritida, selhání ledvin, pyelonefritida, zácpa, hemoroidy, cystitida;
 • následky dětské mozkové obrny, ochablé ochrnutí;
 • stomatitida, periodontální onemocnění, periodontitida;
 • kuří oka, rány, stehy, trofické vředy, úhoři, vaří.

Zařízení pro telefonování Vitafonu je škodlivé v následujících případech:

 • těhotenství;
 • ateroskleróza;
 • akutní onemocnění spojená s infekcemi;
 • vysoká tělesná teplota;
 • oblasti neoplastických nádorových buněk nebo zhoubných nádorů, tromboflebitidy, srdce, implantátů a stimulantů.

Přínosy přípravku Vitafon jsou zřejmé těm, kteří přístroj používají pravidelně a nepřerušují průběh léčby. Může být používán muži, kteří se uchylují k různým metodám pro zlepšení erekce, ženy, starší osoby, děti, mladé matky, osoby zabývající se těžkou fyzickou námahou nebo sedavou prací.

Jak používat Vitafon doma podle návodu k použití

Vitafon je zařízení, které může a mělo by být používáno jak na klinikách, tak doma. Jeho výhodou je, že je malý, lehký, snadno použitelný, což umožňuje léčbu a prevenci nemocí v domácnosti.

Aby byla léčba účinná, nelze doporučení a zavedené techniky ignorovat. Než budete pokračovat v této léčbě, je třeba, abyste u lékaře objasnili diagnózu a informovali se o jeho použití. Zejména s poraněním lebky a mozku, s identifikací kamenů v žlučníku, ledvinách a močových cestách, a je lepší provádět postup v těchto případech pouze v přítomnosti lékaře nebo přísně dodržovat všechny jeho pokyny.

K jakémukoli zařízení, například Vitafon-T, je přiložen návod k použití, který podrobně popisuje celý postup zákroku v závislosti na onemocnění. Po prostudování informací o tom, jak používat Vitafon, můžete nainstalovat nezbytný program bez pomoci odborníků.

Vyvstává otázka, kde koupit přístroj Vitafon za dostupnou cenu. Pro takové akvizice není třeba provádět zvláštní objednávky. Dnes jej lze zakoupit téměř ve všech prodejnách zdravotnického vybavení a nástrojů, v lékárnách, internetových obchodech.

Cena závisí na modelu. Čím jednodušší je, tím levnější je. Ale to neznamená horší. Všichni plní stejnou funkci zaměřenou na léčbu lidského těla, což potvrzují četné testy v lékařských institucích a institucích, stejně jako pozitivní zpětná vazba od spotřebitelů.

Postupujte podle odkazu a zjistěte, jak se tomu lze vyhnout a léčit prostatitidu, aniž byste opustili domov. Přečtěte si více >>