Image

Dieta Carbohydrate.net - recenze

Zdravím všechny čtenáře blogu. Jaro už klepe na okno, což znamená, že léto je hned za rohem. V tuto chvíli se chci podívat na všech 100. Jak se zbavit těch kil, které se nahromadily během zimy? Bez sacharidů dieta pomůže v tomto: recenze, které ztratily váhu jsou velmi povzbudivé. A mnoho fotografií před a po, mluvit za sebe. Pojďme zjistit, jaká je podstata takové výživy.

Princip tohoto energetického systému

Tato dieta zahrnuje snížení spotřeby potravin s vysokým glykemickým indexem (GI). Takový index obsahuje produkty, které obsahují rychlé sacharidy (cukry, fruktóza). Dostávají se do těla a rychle zvyšují hladinu cukru v krvi. Hormon inzulín normalizuje hladinu cukru a všechny přebytečné cukry se promění v tuk. To je důvod, proč dieta s nízkým obsahem sacharidů nám umožňuje zhubnout. Žádné přebytečné sacharidy - žádný tuk.

Při takové dietě tvoří fruktóza a sacharidy více než 30% potravy a nejčastěji asi 20%. Proteiny jsou asi 30% a tuky 40-50% denního příjmu kalorií

Zřejmě zjistíte, že je divné číst, že tuky mohou být konzumovány v takových množstvích. Koneckonců mluvíme o hubnutí. Jak ukazuje výzkum na Harvardské univerzitě, redukce sacharidů je účinnější než redukce tuku. Proto byste neměli být překvapeni. Kromě ztráty hmotnosti, nízký obsah sacharidů stravy také snižuje krevní tlak. Co bude užitečné pro hypertenzní pacienty.

Nejdůležitější věcí je, kolik hodit? Pokud omezíte spotřebu polysacharidů na 20 g za den, během dvou týdnů se můžete zbavit 8-10 kg. Pokud nepoužíváte více než 40 g sacharidů - do 6 kg

Pokud jde o podmínky, odborníci na výživu nedoporučují sedět na takové dietě déle než dva týdny. Zatímco na internetu, mnoho hubnutí lidé píší, že sedí na to měsíce. Takové období může způsobit velké škody na vašem zdraví. A v návaznosti na dobrou postavu, budete mít zhoršení chronických onemocnění.

Je správnější jednoduše snížit spotřebu rychlých sacharidů po takové dietě: nepijte sladkou sodu, omezte rychlé občerstvení, cukr, pečení. Preferujte dušené, vařené, pečené pokrmy.

ČLÁNKY Z TÉMATIKY:

Kolik můžete obnovit: zpětná vazba a výsledky

Ksenia: Jsem jen třetí den v této dietě. Také chodím do posilovny každý druhý den. Zatímco výsledky je těžké říci, jako je hubnutí. Cítí se - tvrdě. Nemůžu jíst bez ovoce, jíst tři mandarinky denně. Můžu jíst grapefruit. Je nepravděpodobné, že by to trvalo déle než týden.

Evelina: Nevím, o čem jsem mluvila tři roky. Jsem snadno lhostejný ke sladkému. Začala jsem sedět po porodu, protože jsem se během těhotenství zlepšila. Hmotnost pomalu, 10 kg za tři měsíce. Pravdou je, že ze sacharidů, které jím kaše, mohu a někdy i cookie, chléb.

Sonya: Za čtyři měsíce jsem na něj upustil asi 20 kg. Výsledek je velmi potěšen. Moje strava je trochu jiná, byl jsem odborník na výživu. Princip je stejný, omezení sacharidů. Myslím, že tato dieta je nejefektivnější a co je nejdůležitější, můžete se jí držet po dlouhou dobu.

Lilo: Omezoval jsem se jen ve sladké, moučné, vyloučené brambory a těstoviny. Přirozeně žádná soda, šťáva nákup, čipy. Zelenina a ovoce jedí všechno, někdy občas dovolím ořechy a banány. Kashi také jíst. 5-7 kg stabilně za měsíc. Myslím, že každý může provést úpravy stravy a zaměřit se na výsledek.

Alain: Teď na to sedím. Kilogramy jdou pomalu oochen pomalu. Pravda, mám téměř dokonalou váhu. Bylo to 60 kg s výškou 171. Za měsíc bylo možné zhubnout o 3 kg.

Mandarin Duck: Na tuto dietu jsem nemohl tři dny stát. Zdá se, že to není těžké, ale vždy jsem chtěl jíst. Proteinové krmivo bez sacharidů není chutné, nejedte moc. A proto stále hladoví. Třetí den jsem se nemohl podívat na maso a ryby. Elementární chléb a obiloviny.

Jak vidíte, recenze jsou obecně pozitivní.

Před a po obrázcích

Vlastnosti menu pro low-carb dietu

Tato dieta zahrnuje povolené a zakázané potraviny. Podrobněji, jaké produkty jsou povoleny, jsem napsal v článku "Bez sacharidů dietní menu a tabulka výrobků."

Diskuse

Recenze o dietě carbohydrates.net

179 příspěvků

Toto téma je určeno zejména pro ty, kteří si sami vyzkoušeli dietu a chtějí sdílet výsledky a dojmy.

Dlouhou dobu, dívky mluvil na zdi a v mnoha tématech pro diskusi, takže většina z těch tenších lze nalézt na zdi tag # hrdina @ uglevodovnet nebo klíčové slovo "hrdina" na zdi, stejně jako na fotoalba "hrdinové" a "před a po."

Zde jsou pouze recenze, nic jiného. Pokud chcete položit otázku - napište na zprávy skupiny nebo na Slimmer (nad stěnou skupiny), můžete udělat ten kompliment tenčím stisknutím srdce pod jejím komentářem. Všechno zbytečné bude vymazáno.

A ti, kteří se chtějí podělit o recenzi samozřejmě zvou!

No, budu upozorněn jako jeden z, jeden by se dalo říci, veteráni ze skupiny :)

I když mám rád sladké, mouky a ovoce, ale, víte, -20 kopecks na kg (od 1. dubna) - motivace není docela nemocný. A bylo by to více, kdyby nebylo zneužíváno rajčata s jinou normální stravou.

Ale zkusil jsem spoustu mono-diet (s rozvinutím averze k některým produktům), a nemůžu stát hladové diety od mých studentských dnů. Hladová strava, jak mi doktor řekl později, dala stagnaci žluči, „díky“ které se objevily kameny, a kvůli nim jsem zase ztratil žlučník.

A tady je to prostě krásné - a můžete jíst, JAK JSOU JSOU JSOU, JEDNODUCHÁ, hlavní věc není všechno v řadě.
Chci říct z vlastní zkušenosti - v prvním týdnu to bylo těžké, bez sladké a mouky. Třetí nebo čtvrtý den stravy byla slabost, lehké závratě, které však byly snadno odstraněny s plátkem pečeného vepřového masa a šálkem čaje s sakh.zam.

Pak jsem objevil zajímavou věc, bez zeleniny a mouky stejné maso dává sytost mnohem dříve, než s chutnými přílohami.

Během druhého týdne, kdy již objem žaludku poklesl, hladomor zaútočil „zpoza rohu“. Před 5 minutami jsem nechtěl jíst, ale teď chci - umírám. Jedl jsem do pekla - a všechno je v pořádku.

Pro takovou dietu, oddělenou, lze říci, že jsem si na to zvykl za 2 týdny. Teď je to pro mě - norma života a já v budoucnu plánuji dodržovat oddělenou výživu (tuky - odděleně, sacharidy - odděleně).

Ve skutečnosti jsem ve dvouměsíčních měsících překonal lví podíl na dosavadním úspěchu (102-> 78,5). Ne rok, ale měsíc! A ať ti, kteří jsou "ustaraní" o mé zdraví, mlčí v žárlivosti a říkají, že je nemožné tak rychle zhubnout. Můžeš. Protože chci, protože mám konečně šanci.

A já budu pokračovat ve své cestě k váženým 65-70 kg.

Poprvé ve vašem dospělém životě, aby se stal CUTTED!

Registrace

(Začal jsem dnes, ale chci vědět, co je připraveno a jaké vedlejší účinky

Analog této stravy: proteinová dieta, kremlevka, dieta Dukan.
Domnívám se, že nejen tito velmi zdraví lidé, kteří mohou stále ztrácet své síly, a to zdraví, sedět na těchto dietách.
A pokud člověk, který ztratil váhu na jedné z těchto diet, říká, že s ním je vše v pořádku, pak to znamená, že onemocní ne ve stáří 80 let, ale mnohem dříve, 40 let. ví
Moje proteinová dieta mě zavedla přímo do nemocnice. Ve zbytku mám nemocné játra. Pro život.

Pak se rozhodněte sami.
K dispozici je správná výživa - nejrozumnější a přirozená verze stravy, kde jediným omezovačem je slučitelnost produktů a jejich objem. Vše!

Sacharidy Dieta - Stanovisko Výživa, tipy, recenze

Podle odborníků na výživu musíme používat různé potraviny, které obsahují velké množství sacharidů, protože některé z nich se dostávají do glukózy, což se stává v krvi. Druhá část se postupně mění na glykogen, který je dalším zdrojem výživy pro tělo. Třetí část sacharidů se netýká, tvoří tuky, které jsou nakonec uloženy na našem těle s ošklivými záhyby.

S dietou bez sacharidů pomáhají odborníci na výživu plánovat jídla tak, aby v těle nebyly žádné další sacharidy. Odborníci na výživu ale spěchají varovat, že dieta bez sacharidů může být hlavní příčinou mnoha problémů. To může nastat, protože existuje možnost, že tělo nemusí dostávat dostatek sacharidů k ​​produkci glukózy. V tomto ohledu ji tělo začne přijímat ze své vlastní svalové tkáně. Následky toho mohou být velmi smutné. Například apatie, slabost, zažívací potíže a neustálé závratě.

Strava bez sacharidů na týden

Také, odborníci na výživu tvrdí, že zcela opustit sacharidy v průběhu takové stravy nestojí za to. Naopak, trvají na tom, že v potravinách bez obsahu uhlohydrátů je procento sacharidů alespoň 60. Pro získání požadovaného množství sacharidů musí tělo konzumovat 2-3 ovoce denně, 500 gramů různých druhů zeleniny a obilovin a obilovin.

Odborníci na výživu říkají, že dieta bez sacharidů může být velkou škodou pro lidi, kteří mají chronické onemocnění ledvin, kardiovaskulární systém nebo gastrointestinální trakt. V přítomnosti výše uvedených onemocnění se musíte nejprve poradit se svým lékařem.

Vzhledem k tomu, názory lidí se velmi liší o této dietě (někdo se podařilo ztratit ty kiláry, oni se vrátili k někomu velmi rychle), většina odborníků na výživu trvat na tom, že lidé, kteří chtějí zhubnout si pro sebe vyváženější a méně bezpečné diety. Ale tady se každý rozhodne pro sebe.

Nízká carb dieta

Dieta bez sacharidů, stejně jako každá jiná, je obrovským břemenem pro lidské tělo. Proto se odborníci na výživu domnívají, že taková dieta by měla být aplikována pouze v extrémních případech a vždy pod dohledem ošetřujícího lékaře. I když někteří lékaři přebírají odpovědnost, dovolují vám uchýlit se k dietě bez sacharidů pro mladé a zdravé lidi.

V tomto ohledu všichni odborníci na výživu dospěli k jedinému závěru, že je nejlepší omezit se na výrazné snížení spotřeby cukrovinek a cukru. Bude bezpečnější jíst zeleninu, která obsahuje sacharidy, a maso, které obsahuje dostatek bílkovin. Zároveň je nutné dodržet určitý poměr. To může pomoci speciální tabulku vytvořenou speciálně pro dietu bez sacharidů.

Bez sacharidů dietní stůl

Množství sacharidů (gramů):

- Hruška - 25. - Borůvka - 21. - Černý rybíz - 19. - Jablko - 18. - Pomeranč, malina - 17. - Třešeň - 16. - Mandle (100 gr.) - 11. - Jablko, rajče, hroznová šťáva - 10. - Peach, kiwi - 9. - Cibule (1 ks), zelené fazolky, švestky, brusinky (1 polévková lžíce) - 8. - Mléko (250 g), čerstvá rajčata střední velikosti, vařený květák, řepa (1 ks), mandarinka, citron, maso v omáčce z mouky, hovězí játra - 6. - Hovězí guláš, maso ve strouhance, čerstvé zelí, žampiony, cibule (1 polévková lžíce), čerstvé okurky, mrkev - 5. - Uzené sleď, chobotnice, konzervovaná rajčata, cuketa - 4. - Abriko, Kyselé zelí, lilku, vařené rybí - 3 - slanečka, nakládaná zelenina, dušené telecí - 2 - arašídy - 1.8. - Piniové oříšky - 1.7. - Lískové ořechy - 1.2. - Máslo, margarín, majonéza, steak, klobásy, šunka, klobása - 1 - Ředkvička (6 ks), Vejce v jakékoliv formě - 0,5. - Krevety, uzený losos, rostlinný olej, vařené maso, vařené kuře, kotleta - 0.

Odborníci na výživu doporučují, abyste si nejprve důkladně rozmysleli a zvážili vše, než se posadíte na dietu bez sacharidů.

Pokud bylo nakonec rozhodnuto jít na dietu bez sacharidů, pak se odborníkům na výživu doporučuje zjistit, jak se z ní správně dostat. Není nutné ihned po skončení diety spěchat absorbovat potraviny bohaté na sacharidy ve velkém množství, protože to může vést k počátečnímu přírůstku hmotnosti.

Sacharidy v denní stravě by měly být zavedeny postupně. Zpočátku je lepší dávat přednost těstovinám, pohankové, ovesné a zeleninové šťávě, protože po skončení diety by měla být věnována velká pozornost tukům.

Většina lidí je hodnocení sacharidů-bez stravy prokázat svou účinnost v rychlé hubnutí. Mimochodem, je třeba poznamenat, že odborníci na výživu nedoporučují sedět na dietě bez sacharidů déle než dva týdny. A můžete jít na tuto dietu ne více než 4 krát ročně.

Sacharidy zdarma dietní recenze

Jedna z nejprogresivnějších, nejúčinnějších a nejjednodušších diet, podrobněji: Dietní dieta - názor na výživu, reakce, rady.

Ksenia: „Rozhodla jsem se nějak vyzkoušet dietu bez sacharidů. Ale o něco později jsem dospěla k závěru, že taková dieta není pro mě. Nejprve nenávidím maso. Pro mě je jíst maso ekvivalentní tomu, jak je dítě připraveno k jídlu brokolice. Ne, nemám žádné problémy jako vegetariánství, prostě nemám rád maso. A protože je to maso, které tvoří základ stravy, pak tato položka okamžitě zmizí. Za druhé, mám opravdu rád mléko a jiné mléčné výrobky, takže tato položka také zmizela. Za třetí jsem nemohl natáhnout 2 týdny na jednu rybu a různé mořské plody. “

Anastasia: „Jak to chápu, tato strava je poněkud podobná dietě Kremlu nebo Atkinsů. Nějak jsem se rozhodl, že se na tuhle dietu pokusím trochu posadit, protože po porodu jsem získal trochu větší váhu a musel jsem ji naléhavě odstranit. Jen jsem si sedl na to, když mléko začalo docházet, a já jsem postupně začal přenášet dítě do různých potravin. Důvody, proč jít na tuto dietu, jsem měl následující: Já jen miluju maso, kromě toho, že nerad hladovím, je to pro mě velmi snadné udělat bez sladkostí. Dieta bez sacharidů byla v té době velmi populární. Seděl jsem na této dietě asi tři měsíce. Během této doby jsem ztratil ty kilá. A ještě víc. Abych byl upřímný, postava se stala lepší, než tomu bylo před narozením. Celulitida v této dietě, jak se to stalo. Ztratil jsem jen 15 kilogramů. Pravda, musím říci, že první týden pro mě byl prostě hrozný. Trvalá slabost, mírná nevolnost, třesoucí se ruce a nohy. Někde jsem četla, že to je zpočátku normální. A pak je pravda po všem. A já jsem jedl dobře. Vzala jsem jen multivitamíny a spotřebovala hodně vody. “

Anna: „Každý říká, že dieta bez sacharidů pomáhá při hubnutí? Proč nikdo nemluví o tom, co může tato strava dělat? Proč si nikdo nemyslí na jeho důsledky? Můj přítel na této dietě nějak seděl. Vážila na začátku 80 kilogramů a pak zhubla na 55. Říká, že jí nebylo tak těžké vyhovět. I když je známo, že někdy jsem ještě chtěl smažené brambory nebo velký lahodný sendvič. Nedávno porodila dítě a její váha je asi 70 kilogramů, ne-li více. Ví někdo, proč naše těla potřebují sacharidy? Nejprve přispívají k absorpci proteinů a tuků. Kromě toho se sacharidy skládají ze speciálních vláken, kterými se naše střeva zbavují potravy. V opačném případě se začnou hnit. Samozřejmě, ne hned, ale pořád. To znamená, že dochází k otravě těla. Stojí za to připomenout slavné popravy starověké Číny, kde byl pachatel uvězněn v samotě a dostal jen velmi tučné maso z potravin. Jako výsledek, velmi brzy osoba umřela nejstrašnější smrt, protože tělo nemohlo vyrovnat se s trávením. S pomocí této stravy se jednou pokusil zhubnout. Ne zcela jsem vyloučil sacharidy, ale stále významně snížil jejich použití. Koneckonců, z uhlohydrátů hmotnost začíná nabývat. Během roku jsem ztratil 15 kilogramů. Ale zároveň hladina cholesterolu předčila rychlost na 6,0! Lékaři mi to vysvětlili tím, že v mém těle není dost sacharidů, protože očistí lidské tělo od všech ošklivých. A také z cholesterolu. Samozřejmě se mi podařilo mírně vyrovnat dietu a vrátit cholesterol zpět do normálu. Ale co chci říct. Krásné dívky a ženy, neotravujte sami! Prosím tě moc! “

Julia: „Jako každá žena, po porodu, jsem se chtěl podívat na sebe do zrcadla. To, co jsem tam viděl, je nemožné popsat slovy. Nebyl jsem velmi spokojený s mým odrazem. Proto se chci podělit s ostatními zástupci spravedlivého sexu o jeden výživový systém (ne dietu, prosím všimněte si!), Pod kterým se můžete snadno zbavit kil. Zavolal jsem tento systém "žádné sacharidy." Tento systém má snížit nebo eliminovat denní dietní potraviny s obsahem sacharidů. Nebojte se, můžete jíst dost. První věc je samozřejmě maso. Absolutně jakékoliv a absolutně v jakémkoliv množství. Můžete také vařit, jak chcete. I když kuchař, i smažit, a to i péct. Nezáleží na tom. Hlavní věc - jíst maso. Kromě toho můžete jíst různé klobásy a klobásy. Při nákupu je nutné pouze ověřit, zda tyto produkty neobsahují sacharidy. Můžete také jíst různé druhy ryb a mořských plodů. Sýr (ale v žádném případě sýry) může být také konzumován kýmkoli (kromě sladkého). Stačí si uvědomit, že sýr by také neměl obsahovat sacharidy. V extrémních případech může být jejich počet 1-2. Houby lze také jíst bez jakýchkoliv omezení. Musíte omezit konzumaci tvarohu, rajčat, okurek, fazolí, zelí, paprik, cukety, lilku, brokolice a květáku. Kromě toho mohou být nápoje s takovou dietou velmi rozmanité. Například čaj, káva, minerální voda a absolutně jakákoliv sladká soda (ale v něm by neměly být žádné sacharidy). Nevěřte tomu, ale alkohol je také možný. Například suché víno, vodka, tequila, brandy, rum nebo whisky. Není to, některé pozitivní aspekty takové stravy. Ačkoli moučné výrobky a sladkosti nelze konzumovat, i když tyto deprivace mohou nějak přežít. Doporučuji každému použít. Já sám budu brzy mnohem hubenější, než jsem byl před porodem. "

Pomůže vám dieta bez sacharidů zhubnout? Recenze

Sacharidy dieta je velmi populární u konkurenčních kulturistů a mnoho lidí, kteří chtějí zhubnout.

Její podstata spočívá ve velmi mírné konzumaci pomalých sacharidů - ne více než 250 kalorií denně. Mouka, klobása a cukrářské výrobky, potraviny a alkohol jsou zcela vyloučeny. Navzdory takovému omezení je takové menu převedeno relativně snadno a umožňuje ztrátu až 2-3 kg týdně.

Základ stravy - proteinové potraviny a malé množství obilovin, zeleniny a ovoce. Je velmi důležité dodržovat pitný režim - nejméně 2,5 litru čisté vody denně. To je nezbytné pro celkový komfort a pro plné trávení potravin obsahujících bílkoviny.

Kromě relativní sytosti je dieta charakterizována tím, že během jejího období je kvalita těla výrazně zlepšena - proteiny jsou stavebními kameny svalů a ztrácí se tuková tkáň. Trvání je určeno individuálně, na základě pocitů při přilnutí k tomuto systému.

Maximální efekt je dosažen v kombinaci s fyzickou námahou.

Kontraindikovaná dieta pro lidi s ledvinami, gastrointestinálním traktem a přítomností nádorů.

Recenze videa

Plusy: hubnutí

Nevýhody: nepoužívejte ihned

Dobrá strava, kterou jsem před měsícem změnila. Výsledek nebyl dlouho v příchodu, já jsem klesl 6 kg, a to jsem nepřestal pít láhev piva jednou týdně, ale to je s největší pravděpodobností kvůli tomu, že jsem se rozpadl během prvních 2 dnů.

Proč nejíst zeleninu a ovoce? Taková dieta je vhodná jak pro muže, tak pro ženy? Článek se zajímal, rád bych si přečetl přibližné menu o této dietě, alespoň na jeden den.

Nevýhody: zákaz ovoce a zeleniny

Velmi tvrdý, nemohl jsem tak dlouho stát. Nemohu bez ovoce a zeleniny - to je největší nevýhoda této stravy. A nejím maso a ryby se rychle nudí. Ale po dobu 2-3 dnů se tato strava snadno sleduje.

Nevýhody: nevhodné pro každého

Byl jsem na takové dietě, můj trenér ve fitness centru to nazval "sušení". Je to opravdu efektivní, ztratil jsem 3 kg týdně. A konzumuji tak málo sacharidů, pro mě se to nestalo problémem.

Je velmi těžké sedět na dietě bez sacharidů! Alespoň pro mě. Se zvykem házet rychlé sacharidy tak snadno se vyrovnat. Tělo vyžaduje okamžité zvýšení hladiny cukru v krvi, a sacharidů-free dieta neznamená takové extrémní přepětí cukru. Takže slinivka vám za takovou dietu děkuje, ale ledviny mohou trpět velkým množstvím bílkovin.

Výhody: výhody, ztráta hmotnosti, lehkost

Nevýhody: u některých onemocnění existují kontraindikace

Bez sacharidů dieta je jako strava nalačno. Nejen nadváha, ale také normalizuje zažívací systém. Pouze to musí být individuální pro každou osobu. Tam jsou některé produkty, které nemohou být jeden, ale jiní mohou a naopak. Hlavní je pít dostatek vody. Nezahrnujte čaj, kávu, vývar, džus, kompoty, mléčné výrobky atd. do vody. Je nutné, čistá voda vypít 2-3 litry denně, kromě zbytku kapaliny.

Samozřejmě, že taková dieta může být bezpečně považována za účinnou, ale hlavní věcí je vybrat správnou dietu pro konkrétní osobu a striktně ji sledovat, pak nebudou žádné problémy.

Nevýhody: Neseděl jsem

Aaaaa. Jak těžké je sedět na této dietě (ztráta na týden

1.5kg již nemůže stát. Chtěl bych pít na takovou dietu, i když účinně, ale bolestně) Ale jak se říká - "Kráska vyžaduje oběť"

Všechno je pravda, až na to, že by nebylo na škodu seznam produktů. Obecně tato dieta pomáhá rychle odstranit toxiny z těla, což vede až k 3 kg za týden.

Rozhodně pomoci. Ale z takové stravy jsou ledviny silně zatíženy a celkový stav může být ospalý, depresivní. Nedoporučoval bych se dlouho držet takových potravin - pár dní by stačilo na zničení

Věřím, že pokud je člověk sportovcem a kriticky potřebuje sledovat váhu, výživu, počet látek v těle, pak je taková dieta nezbytná. A pro průměrného člověka je výsměch. Ano, můžete odmítnout sladkosti (rychlé sacharidy), klobásy, a tak dále, ale nemůžete odmítnout obiloviny a moučné výrobky.

Tato dieta byla pro mě snadná. Za měsíc klesl o 8 kg. Dieta vedená v komplexu, spolu s lekcemi ve fitness klubu. Teď jsem si dovolil nějaké slabiny, ale v podstatě se snažím držet.

Plusy: Existuje výsledek

Nevýhody: Hodně práce na sobě, ne rychlý výsledek

Podle mých zkušeností chci říci, že taková dieta je velmi vážná práce na sobě. Já jsem jedl rychle sacharidy, ale pak jsem se rozhodl vyzkoušet tuto metodu. První týdny byly velmi obtížné, pak se vytvořil zvyk a bylo to mnohem snazší. Výsledek byl viditelný, ale ne hned, musel jsem tvrdě pracovat a překonat sebe!

Nevýhody: Mnoho omezení, těžké dodržet

Váha opravdu odejde dobře, ztratila jsem 4 kg za 2 týdny, ale bylo pro mě velmi těžké držet se, nemohla jsem žít dlouho bez ovoce a zeleniny. Stále nemůžu pít hodně vody, prostě nechci.

Výhody: existuje efekt

Nevýhody: nevhodné pro milovníky ovoce a zeleniny

Opravdu mi chyběla zelenina a ovoce. Nemám rád proteinové jídlo, dusil jsem se na kuřecích prsou a vařených rybách. Vyhodil 3,4 kg a už nechcete. Účinně, ale ne můj, hledejte jinou možnost.

Dieta Carbohydrate.net - recenze

Navigace záznamu

22 recenzí “Dieta Uglevodov.net - recenze” t

  • Můžete vařit velmi chutná jídla
  • Nebezpečný pro zdraví
  • není moc zhubnout

Neřeknu kategoricky, že tato strava je špatná, ale mělo by se s ní zacházet s maximální péčí. Zaprvé je nemožné na něm dlouho sedět, je to velmi špatné pro játra a žaludek a za druhé, se zdánlivou lehkostí se tato dieta velmi obtížně používá. Když budete jíst několik bílkovin na několik dní, začne tahat na makarony a rýži, že neexistuje žádná síla, která zase vede k nervovému zhroucení.

Jíst všechno, ale po kousku a nezlepšovat a zachránit své zdraví, duševní a fyzické.

  • ne, kromě toho, že odmítnutí rychlých sacharidů

Je to stejná dieta jako já - ruský prezident Vladimir Putin.

Není to ani mocenský systém, ale spíše životní styl. Zdá se, že kompilátoři této stravy, její vývojáři vzali trochu informací z jedné stravy, trochu od druhé, stále tam, pak a oslnili takovou dietu s chladným názvem. Přes jmenovitě pracovali profesionálové. Druh pojmenování - popírání, které způsobuje pozitivní účinek.

Jak jíst? Spousta bílkovin, tuku a vzdát sacharidů.

Jaké produkty můžete jíst - to vše je snadné najít na speciálním místě se stejným názvem, ano, dokonce mají své vlastní stránky :). Kromě toho jsou tyto produkty rozděleny do skupin: to, co lze jíst vždy a bez omezení, co je možné jen někdy, ale je možné (klíčové slovo), pouze čtyři skupiny.

Můžete dokonce jíst majonézu. A zdánlivě škodlivé klobásy. Ráj pro žrouty. Jen ne dieta, ale sen. Něco jako Rio de Janeiro pro Ostap Bender.

Na úkor toho, co pak lidé sedící na této dietě zhubnout? Myslím, že všechny stejné kvůli sacharidy. Psychologický moment samozřejmě hraje obrovskou roli. Stejně jako "jím všechno a zatraceně stejně jako ztrácí váhu, protože je to dieta." Zprávy

Ale ti, kteří jsou na dietě, odmítají nejen rychlé sacharidy - dort, zmrzlinu, brambory, sladkosti, housky, sodu, ale i komplexní - například ovesné vločky, ovesné vločky. Nebo z chleba na ranní sendvič.

Obecně se domnívám, že taková dieta může dokonce poškodit. Pro postižení jater, žaludku a mnoha produktů je zakázáno pacientům s diabetem, pankreatitidou, pacienty s vysokým obsahem cholesterolu v krvi a tak dále. Seznam může pokračovat po dlouhou dobu.

Je tato dieta účinná? No, já nevím, můžete zhubnout, vzdát sacharidů, ale vydělávat problémy s játry, pomocí majonézy, klobásy a tak. Rozhodnout se jen vy. Zdá se mi však, že je to další pokus uniknout z reality. Jako kouzelná pilulka.

  • Rychlý dumping navíc
  • Na této dietě ztratíte zdraví

Dobrý den, milí čtenáři!

Chcete-li začít, moje přítelkyně "seděl" na tuto dietu velmi přísně! Opravdu ztratila 25 kg. Samozřejmě jsem byl tímto výsledkem šokován a rozhodl jsem se, že pro mě taky odhodím jen 8 kg. Ale pak se objevil první úder... Přítel objevil tajemství, že na této dietě měla silné hormonální selhání. Selhání do takové míry, že mléko začalo vystupovat z prsou. Děti jsou s ní již dospělé. Gynekolog řekl, že se jedná o hormonální poruchu způsobenou dietou. Přirozeně se vrátila k obecné stravě a při zlomyslném tempu vrátila všechny své libry.

Stále jsem se rozhodl vzít šanci, musím jen ztratit 8 kg. A tak jsem seděl na této dietě. Po prvním týdnu jsem upustil 3 kg, ale měl jsem závratě a bolest v hlavě, ve druhém týdnu jsem upustil další 2 kg a na výše uvedené jsem měl také poruchu. Začal jsem "mazanice" (myslím, že holky pochopí, co tím myslím) a objevila se nevolnost. Pouze 3 kg zůstaly před váhou, ale stále jsem se rozhodl, že můj stav zdraví a zdraví bude především.

Teď je vše normální a zdraví a blahobyt.

  • Bolesti hlavy
  • nevolnost
  • závratě
  • návratnosti předchozí hmotnosti po zrušení stravy

Dobrý den všem čtenářům mé recenze!

I nadále mluvit o jejich způsoby, jak zhubnout.

Až 25 let jsem neustále vážil 50 kilogramů, někdy méně. Kushala chtěl všechno, ona se zabývala sportovní náladou a věděla o problémech s nadváhou pouze na základě pověsti.

Všechno se změnilo po diagnóze neplodnosti a po předepsané léčbě hormonálními léky. Váha velmi rychle prošla známkou 60 kg a dále se zvyšovala. Omezení v produktech nepomohlo, musela jsem se uchýlit k dietě.

Po přečtení spousty informací na internetu, poslechu mých přátel a kolegů, jsem se rozhodl vyzkoušet dietu s názvem Sacharidy. ne

Z názvu se stává jasným principem této stravy - potraviny bez sacharidů. Byl jsem v pokušení tím, že můžete jíst v jakémkoli množství, kdykoliv a v jakékoliv formě, ale pouze PROTEINS.

Na oficiálních stránkách Carbohydrate Diet. Ne, můžete najít podrobný seznam povolených a zakázaných potravin, podrobnosti a nuance této poměrně oblíbené stravy. Nebudu se tím podrobně zabývat, pokud někdo chce, zaujme svůj vlastní zájem.

Takže, ve skutečnosti nejvíce stravy. Jak to bylo se mnou!

Na začátku stravy byla moje hmotnost asi 61-62 kg. Mým snem bylo vrátit se na svou 50 kg váhu. Nyní chápu, že 50 kg mi nestačilo. Dívám se na obrázky - žádná prsa, žádní kněží, nějaký teenager. Ale v té době to byl nápad - 50 a ne gram více...

Strávil dietu velmi přísně. Jedla výhradně schválené výrobky, ty, které byly povoleny v malém množství, se snažily nejíst vůbec.

První týden to trvalo 3 kilogramy, velmi snadno, bez namáhání, ale byly tam bolesti hlavy, které jsem, upřímně řečeno, nespojil s dietou.

Druhý týden jsem se zbavil tolika kilogramů a na bolesti hlavy byly přidány nevolnost a závratě. V tuto chvíli jsem se konečně rozhodl dostat na internet. Tyto příznaky byly pozorovány u mnoha dieters. Tělo prostě nemělo mít žádnou energii, proto byla bolestivá hlava a nevolnost.

Vzdal jsem se diety ve prospěch vyváženější stravy, nevrhal jsem se na koláče a čokoládu, omezoval jsem se v mnoha ohledech, ale doslova za 10 dní váhy ukázaly +3 kg.

To však nebyl konec. Doslova o měsíc později jsem zjistil, že jsem těhotná. Přirozeně, ona začala jíst všechno, dávat přednost zdravějším jídlům, ale nicméně, v prvním trimestru ona získala 10 kilogramů. To je hodně. Mimochodem, můj lékař řekl, že takový nárůst je důsledkem diety bez sacharidů. Tělo, které trpí deprivací, se rozhodlo „skladovat“ do budoucna.

Nedoporučuji dietu. Domnívám se, že i kdybychom přiřadili efektivitu, je to mnohem škodlivější pro zdraví, než pomáhá. Plus, nebo spíše tuk mínus je návrat kilogramů, a ne skutečnost, že se vrátí pouze dřívější, mohou chytit pár dalších soudruhů!

Doufám, že moje recenze bude pro někoho užitečná. Děkuji za pozornost!