Image

Kalkulačka kalorií, výpočet kalorií

Polovina vašeho úspěchu v kulturistice závisí na správné a vyvážené výživě. Je velmi důležité konzumovat s jídlem ne méně, ale ne více živin než vaše tělo potřebuje. Pomocí této kalkulačky můžete přesně vypočítat svůj kalorický příjem, glykemickou zátěž a rovnováhu živin ve své každodenní stravě, pochopit, co živiny a dokonce stopové prvky vám chybí, co je třeba ve vaší stravě napravit.

Pro výpočet kalorického příjmu vyberte ze seznamu vlevo skupiny potravin, které jste jedli během dne.
S ohledem na množství jedených potravin obdržíte podrobný výpočet kalorického obsahu, obsahu bílkovin, tuku, sacharidů a dalších živin. Naše kalkulačka navíc umožňuje vypočítat glykemickou zátěž vaší stravy na základě glykemického indexu potravin, které jsou v současné době používány odborníky na výživu.

Komentáře uživatelů

Přinášíme Vám jednu z nejmodernějších a nejpohodlnějších online kalkulaček kalorií v runet. Má poměrně mnoho zajímavých funkcí: okamžitý výpočet kalorického obsahu jakéhokoliv počtu produktů, úplný výpočet nutriční bilance menu (včetně vitamínů a stopových prvků), výpočet glykemického zatížení pomocí glykemického indexu výrobků, pohodlné vyhledávání ve stromové struktuře výrobků, rychlé vyhledávání podle názvu výrobku s ohledem na podobnost výpočet, výpočet indexu tělesné hmotnosti, doporučená kalorická hodnota a množství bílkovin, tuků a sacharidů na základě vaší výšky, hmotnosti a intenzity tréninku, sčítání Mezi uživatele produktů a mnoho dalšího. Také v měřicím deníku můžete zobrazit a analyzovat grafy dat uložených v kalkulačce. Kalkulačka kalorií bude mít v blízké budoucnosti nové zajímavé a užitečné funkce. Doufáme, že se stane vaším nepostradatelným pomocníkem v boji za masy nebo proti němu.

Pokud se při používání kalkulačky domníváte, že něco není v pořádku, přečtěte si odpovědi na často kladené otázky (FAQ). To vám pomůže zachránit vaše a naše nervy a čas;).

Publikováno dne 07.07.2011 v 22:26

Cool věci! Kromě lichocení jsem neviděl další, i když často používám různé produktové stoly a pulty. Zde jsou však informace o výrobku téměř vyčerpávající. Nikdy jsem ho nenašel, takže všechno o výrobku lze naučit z jednoho zdroje. Nevím, jak jste to udělali, ale Respekt! Dělejte to!

Publikováno Bu 07/20/2011 v 21:14

Ano, souhlasím s Boem, obecně dobrá věc.. právě to, co potřebuji

Vystavil Almiran dne 07/22/2011 v 19:14

Super Calorizer - kalkulačka kalorií Online

S pomocí bezplatného kalorického kalkulátoru můžete vytvořit menu s určitým obsahem kalorií nebo vypočítat energetickou hodnotu vaší snídaně, oběda a večeře zdarma a bez registrace. Kalkulačka je obří potravinová základna a pracuje na principu pouličního automatu s kávou: jednoduše vyberete požadovaný produkt nebo hotové jídlo, uvedete jeho hmotnost a přidáte je do svého menu.

Menu se zobrazuje přímo pod logem stránky a zobrazuje celkový počet kilokalorií (kcal) ve vybraných produktech, jakož i výpočet jejich obsahu proteinů, tuků a sacharidů. Můžete si jej vytisknout nebo uložit rychlý odkaz, který vám umožní sdílet nabídku s ostatními lidmi nebo se k ní v budoucnu vrátit.

Za prvé, kalkulačka je užitečná pro lidi, kteří budou sledovat jejich stravu a počítat kalorií, aby zhubnout a udržet normální tělesnou hmotnost v budoucnu. Kontrola nad obsahem kalorií v potravinách je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. Tento online čítač bude tento proces pohodlný a rychlý. Výhoda kalkulačky spočívá v tom, že není nutné používat speciální kuchyňské váhy a vážit každý výrobek zvlášť.

Kalkulačka kalorií bude také užitečná pro sportovce, kulturisty a fitness nadšence, kteří chtějí kontrolovat množství bílkovin, tuků a sacharidů v jejich nabídce. Například budování svalů na tomto místě může vytvořit dietní menu pro bílkoviny. A pro takzvaný "sušení" (proces rychlého hubnutí), můžete si menu s nízkým obsahem sacharidů.

Mimochodem, tyto stránky mohou být použity pro čistě referenční účely. Ve skutečnosti se jedná o online tabulku kalorií, rozdělenou do kategorií. Pokud nemusíte dělat menu, ale stačí vědět, kolik kalorií v určitém produktu, pak vám doporučujeme použít rychlé vyhledávání na základě produktů na vrcholu.

Jak počítat kalorie: pokyny krok za krokem.

Krok 1. Najděte správný produkt.

Pokud jste již produkt vybrali, zadejte jeho jméno do rychlého vyhledávání, které se nachází v horní části každé stránky. V rozevírací nabídce vám systém nabídne všechny dostupné možnosti. Klikněte na požadované.

Pokud jste se ještě nerozhodli a chcete si vybrat produkt, přejděte do kategorie zájmu a klikněte na něj.

Krok 2. Zadejte hmotnost a přidejte ji do nabídky.

Po kliknutí na produkt se otevře vyskakovací okno, ve kterém musíte vybrat požadovanou hmotnost (tj. Kolik budete používat v gramech) a kliknout na "Přidat".

Přidaný produkt se automaticky přesune do konečné nabídky v horní části stránky (přímo pod názvem webu)

Krok 3. Vytiskněte nabídku nebo uložte rychlé spojení.

V případě potřeby lze menu vytisknout nebo získat rychlý odkaz, na kterém se bude v budoucnu otevírat. Odpovídající tlačítka jsou umístěna vpravo od celkového počtu kalorií:

Normální kalorie denně

Jako takový, jeden a všeobecně přijímaný denní příjem kalorií neexistuje. Podle doporučení Světové zdravotnické organizace „musí být energie vstupující do těla (v kaloriích) vyvážena spotřebou energie.“. Vaše individuální kalorická rychlost tedy závisí především na povaze vaší práce, úrovni fyzické aktivity, pohlaví, věku a mnoha dalších faktorech. Síť však může najít spoustu tabulek a kalkulaček neznámého původu, které nabízejí informace o denní sazbě, údajně založené na zdrojích autora. Věříme, že kvalita těchto informací je spíše pochybná.

Nejspolehlivějším způsobem, jak určit individuální kalorickou potřebu, je obvyklý výpočet energetické hodnoty potravin spotřebovaných během dne (nebo několika dnů). Jednoduše fixujte běžnou denní dávku na papír. Zapište si, co a kolik jste jedli za den. Přímo kalorický obsah lze vypočítat pomocí informací z produktových štítků a také prostřednictvím našich webových stránek. Za předpokladu, že jste zdravý a vaše váha během současné diety se příliš nemění, výsledky lze považovat za vaši denní normu.

Chcete-li zhubnout, musíte mírně snížit denní energetickou hodnotu stravy. Pokud si zachováte svůj předchozí životní styl, bude zde malý kalorický deficit, protože náklady zůstanou stejné. To povede k postupnému spalování tuků. Co přesně by měl být deficit - záleží na vás. Důrazně nedoporučujeme ostře zvyšovat, protože to nepovede k ničemu dobrému. Pomalu snižujte příjem kalorií a pomalu zhubněte. Takže se nemusíte trápit a čas od času rozbít. A samozřejmě před změnami ve stravě důrazně doporučujeme, abyste se poradili se svým lékařem nebo kvalifikovaným odborníkem na výživu.

Analyzátor kalorií

Tento analyzátor je alternativou analyzátoru receptů.

Zadejte produkt a uvidíte rady. Vyberte ten, který potřebujete a zadejte hmotnost. Výsledek bude vypočítán automaticky. Řádky se přidají tlačítkem „Přidat nový produkt“.

Stejný analyzátor je postaven na vašem osobním účtu, ve kterém můžete uchovávat denní diář s grafy a tabulkami.

O práci analyzátoru můžete diskutovat na našem fóru. Podívejte se, jak může být práce na YouTube. Pokud jste v databázi nenalezli požadovaný produkt, můžete jej přidat do speciálního tématu na fóru.

Kalkulačka kalorií

Pro lidi, kteří jsou obeznámeni s různými diety a způsoby, jak se zbavit kil, kalkulačka kalorií bude užitečným pomocníkem při hubnutí. Každé jídlo má svou vlastní nutriční hodnotu a dodává tělu určité množství energie. Ale je tu jeden problém: pokud tyto jedlé kalorií zůstanou nevyužité, okamžitě se promění v tučné buňky, které se uloží na tělo.

Je to velmi nepříjemný moment, ale řešení tohoto problému je poměrně jednoduché - vyvážená strava. S ním budete moci plně kontrolovat příchod a spotřebu energie a udržet se v dobrém stavu. Správný výpočet energetické hodnoty potraviny a její spotřeby je nezbytný pro hubnutí, v procesu získávání svalové hmoty nebo jen pro udržení fyzické zdatnosti.

Nejlepší je svěřit počítač počítání kalorií: přečtěte si jej online pomocí počítadla diet nebo počítáním vzorce. Pomůže předcházet chybám a nepřesnostem, šetří čas a řekne vám, jaké produkty by měly být ve stravě více a co je obsahem tuků a bílkovin.

Dietní online kalorie kalkulačka

Použití je velmi jednoduché:

 • v řádku „Produkt“ začněte zadávat název produktu, o který máte zájem, jehož kalorický obsah byste chtěli vědět;
 • objeví se rady;
 • vybrat ten správný;
 • zadat hmotnost;
 • výsledek se vypočítá automaticky.

Tak můžete zjistit, kolik BJU je obsaženo v tomto produktu a jaká je jeho nutriční hodnota. S pomocí online pultu můžete snadno kontrolovat svůj denní příjem kalorií. To je zvláště vhodné pro ty, kteří se snaží zhubnout.

Ale vědět, že tato data nestačí. Je důležité pochopit, co a kolik jíst, aby nedošlo k lepšímu.

Kolik kalorií jíst denně

Konzumované potraviny konzumované denně se tedy skládají ze sacharidů o 40%, bílkovin - 40% a tuků - 20%. Denní míra nutričních jednotek závisí na věku, pohlaví a úrovni cvičení.

Kalorie

Kalorií kalorií produkty vám pomohou zjistit energetickou hodnotu (počet kalorií) výrobků, o které máte zájem. S touto kalkulačkou si můžete také vybrat pro sebe dietu.

Chcete-li začít pracovat s kalkulačkou, začněte psát název produktu, který vás zajímá, do textového pole umístěného pod tabulkou s názvem vybraných produktů. Po zadání několika písmen se zobrazí okno, ve kterém budou nabízeny možnosti názvu produktu. Vyberte název produktu, o který máte zájem, a klikněte na něj, po kterém se v textovém poli zobrazí celý název produktu. Poté klikněte na tlačítko „Přidat“ a vybraný název produktu bude přidán do tabulky kalkulačky. Poté ve sloupci "Hmotnost" zadejte množství produktu, o který máte zájem (v gramech), a kalkulátor automaticky vypočítá energetickou hodnotu produktu, o který máte zájem, a také obsah bílkovin, tuků a sacharidů v tomto produktu.

Počet řádků v kalkulačce je neomezený, takže můžete do tabulky přidat libovolný počet produktů, o které máte zájem. Kalkulačka vypočítá celkové množství kalorií, množství bílkovin, sacharidů a tuků ve všech produktech, které určíte, a jejich průměrný obsah na 100 gramů.

Databáze kalkulaček obsahuje více než 3000 různých názvů produktů.

Kalkulačka kalorií

Potřebujete pomoc s kalkulačkou? Zobrazit výukový program >>>

Potřebujete radu o hubnutí? Získejte to zde >>>

Kalorie

V poli pod tabulkou začněte psát název produktu, o který máte zájem. V dolní části se zobrazí okno, ve kterém budou zobrazeny možnosti. Klikněte na myš, která vás zajímá. Poté klikněte na tlačítko "Přidat" a vybraný název produktu bude přidán do tabulky. Určete hmotnost (v gramech) výrobku a kalkulátor vypočítá množství bílkovin, tuků, sacharidů a energetické hodnoty zvoleného produktu. Do kalkulátoru můžete přidat libovolný počet produktů (počet řádků v tabulce je neomezený). Kalkulačka automaticky vypočítá celkové množství bílkovin, tuků, sacharidů a energetickou hodnotu všech vybraných produktů.

Dobrý den, Vitaly! Děkuji za vykonanou práci, řekněte mi, jak můžete spočítat pokrmy připravené na grilovací pánvi nebo na grilu v kalkulačce? Čelil jsem tomu, když jsem se snažil spočítat obsah kalorií v makrele filé, vařené bez přidání oleje na grilovací pánev. Předem velmi vděčný za odpověď.

Dobré odpoledne, Allo. Pokud kalkulačka nemá hotové nádobí, například ve vašem případě „grilované makrely“, vezměte si nejbližší možnost „dušená makrela“ nebo „vařená makrela“.

Dobré odpoledne, Vitaly! Díky za kalkulačku je velmi výhodné počítat kalorie. Mám otázku, proč nemohu stáhnout své výsledky za den? To střílí všechno a diskuse a reklama. Použil jsem kopírovat stejný nesmysl, chtěl bych si stáhnout své výsledky pro každý den.

Prosím, povězte mi, jak se mění ukazatele pohanky: když se vaří, když se vaří ve večerních hodinách, nalévá se vařící voda.

Dobré odpoledne, Nikolai.

Celkový kalorický obsah pohankové kaše závisí na způsobu vaření obilovin. Pokud vaříte obiloviny na vodě, můžete použít některou z možností kalkulačky, která je k dispozici v databázi: „Pohanková kaše z kukuřice“ nebo „Pohanková kaše viskózní na vodě“. Pokud neustále používáte jinou možnost vaření, například napařování, pak si vypočítejte kalorický obsah sami. Usnadněte to. Do kalkulačky se přidá množství obilovin a vody a získá se celkový počet kalorií na 100 gramů. Podívejte se například na obrázek.

Vitaly moc děkujeme za velkorysé sdílení našich neocenitelných znalostí a zkušeností. Pro mnoho je vaše místo objevem v procesu neustálého boje s obezitou. Velmi vám vděčný. Jen nízká příď! Kalkulačka je obecně samostatná píseň! Kdybych mohl, dal bych vám Nobelovu cenu!)) Opravdu vám přeji hodně zdraví a pohody!

Jak počítat sacharidy v syrové nebo v konečné formě?

Například potřebuji 320 g sacharidů a jak je spočítat?

jak nainstalovat do telefonu

Dobré odpoledne, Galino.

Kalkulačka není určena pro instalaci do telefonu.

Ahoj Vitaliy, moc děkuji za kalkulačku. Vše je jasné a přístupné.

Teď budu vařit různé pokrmy a počítat kalorie, díky znovu.

Jsem velmi rád, že se vám kalkulačka líbí.

Vitali, mohu stáhnout kalkulačku kalorií pro iPhone?

Dobré odpoledne, Alexandro. Pro mobilní telefon je výhodnější aplikace - FatSecret, je také zdarma a je vytvořena pouze pro mobilní telefony. Více podrobností zde slim4you.ru/fatsecret-luc. lya-pokhudeniya / Moje kalkulačka není určena pro telefony a tablety

Dobrii vecere, skojite pojalusta na angliski netu kalculeator?

Neexistuje žádná anglická verze kalkulačky.

Jak stáhnout a nainstalovat kalkulačku?

Nino, dobré odpoledne.

Zde naleznete podrobné pokyny pro instalaci kalkulačky na počítači slim4you.ru/prilozhenie-k. r-kalorijjnosti /

Je to velmi pohodlné. Vždycky jsem si myslel, že počítání kalorií a dlouhé a velmi těžké. A pak pár minut od prvního času. Díky za video instrukce - to opravdu pomohlo. Je možné do počítače nainstalovat takovou kalkulačku?

Ekaterina, je to snadné - stahovat, instalovat a používat - zde je odkaz slim4you.ru/prilozhenie-k. r-kalorijjnosti /

Ahoj Ahoj a jak bys to udělal, abys mohl produkt upravit a pak uděláš chybu podle váhy, ale nemůžeš to opravit.

Olga, pokud jste udělali chybu s váhou a produkt již byl přidán do kalkulačky, umístěte kurzor do okna „Váha“ a opravte čísla - vše funguje

Nenašel kaši pšenici, na vodě (((

Natalya, kterou lze snadno spočítat, je v základně kalkulačky suchá pšeničná cereálie, při vaření přidáme 2 díly vody do 1 dílu kaše. Podívejte se na obrázek

Vitali, na snímku obrazovky vidíte, že vaše sacharidy jsou nesprávně zobrazeny. Opravte prosím.

Ale ne, můj monitor je buggy, omlouvám se!

Dobrý den, mám otázku, jak vypočítat kalorický obsah funchezy v hotové formě, protože se zvyšuje dvakrát. A máte to jen syrové. A více vorposik, nemáte kalorický obsah medu. Můžete ji přidat do kalkulačky. ;)))

Katerina, do kalkulačky přidejte 100 gramů funchoza v suché formě a 200 gramů vody - v důsledku toho získáte kalorický obsah hotového funchozy, Honey bude přidán během příští aktualizace

Vitali ahoj, jak nemohu počítat kalorií pro pomoc s želé.

Dobrý den Proč máte česnek 143 kcal, je-li v adresáři Skurhina pouze 47

Informace o kaloriích česneku odpovídají databázi Ministerstva zemědělství Spojených států amerických. Nemám důvod nevěřit tomuto uznávanému zdroji informací o výživové a energetické hodnotě výrobků.

Ahoj Vitaly. Řekni mi, prosím, že jsem počítal kalorií, jako je tento, ve složitých pokrmech. A stáhl jsem si kalkulačku a na kalkulačce získáte méně kalorií za sto gramů než já.

Hurá, našel jsem jablko a hrušku, moje rychlost je špatná, nevidím všechno najednou naložené! díky

Dobrý den proč ne jablko, hruška?

Dobrý den Proč máte vanilin tak vysoký obsah kalorií? Je to alkoholový roztok, aromatický analog vanilky nebo tak vanilky?

Sergey, to není přírodní vanilka, ale umělá příchuť. Obsah sacharidů je až 12 gramů na 100 gramů produktu, tedy výhřevnost 288 kcal. Přirozeně, vanilin se používá v mikro-dávkách, například 1 kg vanilinu je zapotřebí na 1 kg těsta, takže neovlivňuje kalorický obsah hotových výrobků.

Vitaly Mám takovou otázku, slyšel jsem, že tinktura z kaštanu pomáhá přirozeně zhubnout, mám na mysli domov a bez alkoholu, je to tak nebo ne?

Dobré odpoledne, Rose. Zhubnout pomáhá vyrovnat výživu a tonickou pohybovou aktivitu.

Nádherný stůl kalorií. Jídlo je také skvělé, díky!

Nechápal jsem, že je třeba vážit i vejce.

Catherine, průměrná váha vajec - 60 gr. Nemusíme je vážit.

Dobrý den, Vitaly, možná mi můžete pomoci počítat kalorií a obsah tuku 1% kefíru z jogurtu, pokud je to od kefíru 900 ml. otočí 240 gr. Já sám mám celou hlavu "zlomil" není takový tvaroh pro hubnutí?

Dobrý den, neustále používám kalkulačku, děkuji! Ale zjistil jsem, že některé pozice vaší kalkulačky se neshodují s referenční knihou Skurikhina? Jak to může být? Máte-li chybu, dojde ke změně?

Sergey, uveďte příklady chyb v hodnotách, pochopím situaci, v případě potřeby provedu změny.

Dobrý den, nechápal jsem, jak správně vypočítat správné množství tuku a sacharidů, rozumím kaloriím

Vitaly, děkuji. Všechno je velmi jasné!

Také jsem video sledoval.

ps Přidejte, prosím, krůtí maso (tak se stalo, že si ho koupím s velkým potěšením než kuře). Děkuji.

Ksenia, dobré odpoledne.

Turecko ve všech variantách je již v databázi kalkulaček.

Podívejte se na obrázek:

Vitaly, dobré ráno. Snažil jsem se takový výrobek představit jako ovesné vločky „Hercules“, ale z nějakého důvodu není výrobek přidán do tabulky. Proč Co dělám špatně?

Alfira, stačí zadat "Ovesné vločky", jsou v základně kalkulačky - 366 kcal

Vitaly, moc děkuji za kalkulačku. Je rychlost bílkovin, tuků a sacharidů pro každého stejná nebo různá a na čem záleží?

Nelly, jen druhý den v této otázce bude samostatný článek. Zůstaňte naladěni na aktualizace blogu.

Kalkulačka je prostě úžasná. Program hubnutí je super. Většina prosím podrobně popište množství bílkovin, tuků a sacharidů denně.

Irina, už pracuji na článku na toto téma. Brzy pošlu

A znovu, já, Natalia. Je nám líto, že je mimo téma. Vitaly, rád bych od vás slyšel o králičím mase, četl jsem, že je to velmi užitečné. Po dlouhých letech života ve městě jsme se přesunuli do lůna přírody a přivedli králíky. Zvládl jsem mnoho receptů, ale abych byl upřímný, málokdo z nich zakořenil: aspik, chakhokhbili, fricassee, uzené maso z mladých populací a vývar pochází z dospělého králíka. Možná mi řeknete něco jiného, ​​protože toto maso je velmi populární.

Natalia, máte pravdu, králičí maso je výjimečně zdravý a dietní výrobek. Co se týče receptů, nemůžu to říct. Nejím králičí maso, nutrii a jehněčí. Proto jsem nikdy tyto produkty nevařil.

Vitali, dobré odpoledne! Mám otázku o kalkulačce kalorií, aktivně ji používám teď. Když připravíme misku, výtěžek klesá v důsledku vroucí vody, proto se také snižuje hmotnost a zvyšuje se kalorický obsah. Snažil jsem se zavést vodu se znaménkem mínus, ale to pro mě nefungovalo. Možná jsem něco nepochopil.

Natalia, dobré odpoledne. Máte pravdu, když se voda vyparí, hmotnost misky se sníží, respektive se zvýší kalorický obsah. Bohužel je technicky nemožné tuto skutečnost zohlednit v algoritmu kalkulačky. Proto existují dva způsoby:

- připustit chybu (voda se stále nerozpařuje s litry, což není tak silně odráží v celkovém kalorickém obsahu);

- vzít v úvahu vodu s přihlédnutím k varu pryč (například při výpočtu polévky, přidáte 1000 gramů vody, zatímco víte, že asi 50 gramů bude vařit, tak okamžitě přidat do kalkulačky 950 gramů vody).

Děkuji za kalkulačku))) Ale jen v mé lžíci stolu 10g růstu. oleje, ne 15g

Anastasia, pak vezměte v úvahu 10 gramů.

Ahoj Vitaly! Děkuji moc za nezaujatý postoj k lidem, nyní je takový fenomén velkou raritou. Moje okolnosti jsou takové, že jsem se jen zřídka posadil na počítač a je prostě nutné zhubnout, protože jsem si naprosto jistý, že všechny mé nemoci jsou spojeny s kilemi. Váš způsob, jak zhubnout je velmi jednoduché a cenově dostupné, nemusíte použít žádné drakonické opatření pro sebe, a kalorií kalkulačka je jen zázrak, to šetří čas, jakmile se seznámíte s jeho princip počítání, myšlenka vznikla, aby i nadále, aby se do běžné formy. Nedávno jsem zhubla na výrobcích herbalife, byl tam úspěch, ale nemohla jsem udržet váhu a je to velmi drahé potěšení kupovat koktejly, vlákninu, čaje a tyčinky po celou dobu, prostě si to nemůžu dovolit a pořád se bojím sedět na umělých výrobcích To by neuškodilo vašemu zdraví. Navrhujete použít fytomulku pro normální trávení a nedávno jsem si koupil lymfocyty ze sibiřského zdraví ze seriálu sibiřského zdraví, slouží také jako čistící prostředek, můžete komentovat, jak je to užitečné a účinné. A o produktech Herbolife - rád bych slyšel váš názor, měl bych je použít? A přesto - bylo by hezké zjistit, jaké jednoduché způsoby, jak tělo oživit, myslím, že to bude užitečné pro ostatní ženy. Děkuji za všechno.

Natalia, díky za laskavá slova. Pokusím se vzít vaše návrhy jako témata pro budoucí články.

Proč v sekci kaše takový vysoký obsah kalorií?

Pokud je 100 g suchého produktu (ovesné vločky) 340-400 kcal

a kaše vaří v poměru 1/3 nebo dokonce ¼ než 100 gramů suchého produktu bude 300 ml vody nebo mléka, pak se získá 400-500 gramů kaše, což znamená, že 100 gramů kaše bude 3-4 krát méně kalorií.

P.S. Dokonce ani mléko a cukr takovou hodnotu nedají.

Vitali, máš pravdu. Při vaření na vodě se váha zádi průměrně zvyšuje třikrát, přičemž kalorický obsah hotové kaše klesá v průměru třikrát.

Do vyhledávacího panelu výrobku zkuste psát „Ovesné vločky na vodě“ nebo „Ovesné vločky na mléce“ a uvidíte, že vše je považováno za správné.

Vitaly, ahoj! Velice vám děkuji za kalkulačku, ale mám otázku: Pokusil jsem se sbírat těsto knedlíku, nenašel jsem ho, počítal jsem na kalkulačce bez jakýchkoliv problémů, ale na jeho základě je vyrobeno mnoho pokrmů, je možné nějakým způsobem přidat do kalkulačky hotové vypočtené pokrmy nebo produkty a rozšířit základnu?

Elena, mám takovou příležitost. Postupně zaplňuji základnu kalkulačky, ale je pravděpodobně nereálné zvažovat všechny produkty.

Vitali! Mám otázku. Nedávno jsem začal počítat kalorie a používat kalkulačku a zatím nemohu přijít na to, jak vzít v úvahu způsob zpracování při výpočtu kalorického obsahu hotového pokrmu. Koneckonců, smažené burgery by měly být kalorií, než pečené nebo dušené.

Ano, Svetlano. Při smažení v oleji musíte přidat 20% celkového kalorického obsahu oleje použitého k smažení na hotový výrobek. Podrobně jsem zde napsal pravidla pro výpočet kalorického obsahu hotových jídel: slim4you.ru/kak-schitat-kalorii/

Vitaly, děkuji. Je pravda, že je velmi výhodné používat kalkulačku.

Kalkulačka Příjem Kalkulačka

Kalkulačka kalorií online. Použijte kalkulátor příjmu kalorií. Zvažte kalorií a přebytečný tuk.

Dovolte mi, abych vám připomněl, že kalorií potravin se vypočítávají podle poměru sacharidů, tuků a bílkovin v něm. Můžete vypočítat své energetické potřeby pomocí složitých vzorců, nebo můžete použít pohodlnou kalkulačku příjmu kalorií.

Nezapomeňte, že v denních žádostech jsme všichni jedineční. Záleží na:

 • pohlaví (kcal pro ženy za den; méně než pro muže);
 • věku (u dospívajících a výměny dětí je intenzivnější než u starších osob);
 • postava;
 • životní styl;
 • zdravotní podmínky;
 • dědičnost;
 • rychlost metabolismu atd.

Je obtížné dosáhnout přesných výsledků. Pro hubnutí je však důležité najít výchozí bod, který empiricky dosáhne výsledku.

V tomto případě existuje několik "ale".

 1. Kalorií tabulky produktů (můžete si stáhnout a vidět zde) nelze považovat za odkaz. Energetická náročnost potravin závisí na:
 • zpracování;
 • kde a jak vyrostla.
 1. Ne každá nízkokalorická potrava může být konzumována. Je nutné zvážit obsah:
 • esenciální aminokyseliny;
 • vitamíny a stopové prvky;
 • trans-tuků a karcinogenů.
 1. Počet kalorií se neshoduje s požadovaným poměrem B / F / U a druhý je pro nás důležitější.

Dodatečné zásobování energií není tak hrozné (může být fyzicky zpracováno), protože opovržení vašeho těla je hrozné. Abyste jí sloužili co nejdéle, musíte ji řádně krmit a rozvíjet.

Rychle vás prosím! Můj "Active Weight Loss Course" je již k dispozici kdekoli na světě, kde je Internet. V něm jsem odhalil hlavní tajemství hubnutí na libovolném počtu kilogramů. Bez stravy a bez hladovek. Odpadlé kilogramy se nevrátí. Stáhněte si kurz, zhubněte a vychutnejte si nové velikosti v obchodech s oblečením!

Pro vás existuje více kalkulaček:

Zbytek kalkulaček a tabulek zde.

To je dneska.
Děkuji za přečtení příspěvku do konce. Sdílejte tento článek se svými přáteli. Přihlásit se k odběru mého blogu.
A jeli dál.

Tabulka kalorií

Kalorický stůl je univerzálním pomocníkem pro ty, kteří se chtějí udržet v kondici.
Kcal je měřítkem potřeby člověka energie. Každý potravinářský výrobek má určitou energetickou hodnotu. Pokud množství energie vstupující do těla z vnějšku převyšuje potřebu těla, pak se kalorií přemění na tuk. Nadměrné kcal hrozí přibývání na váze. Současně, kvůli jejich nedostatku únavy, závratě a jiných fyzických nemocí mohou nastat.

Zpravidla se na baleních uvádí množství kcal obsažené v produktu. Nicméně, online kalorií tabulka uvedená na našich webových stránkách je mnohem pohodlnější. S ním můžete kdykoliv vyjasnit kalorický obsah určitého produktu a vypočítat celkový kalorický obsah jídel.
Kalorií tabulka pomůže vytvořit vyváženou stravu. Optimálně vybrané potraviny jsou klíčem ke zdravému životu.

Počítání kalorií - klady a zápory. Kalkulačka kalorií a produkty kalorií

Dříve nebo později, ale přichází okamžik v životě každé ženy, když odraz v zrcadle přestává potěšit svým štíhlým tvarem a elegantním vzhledem. Bez ohledu na to, kolik - 400 g nebo 15 kg, ale přišel - nenáviděl extra váhu.

Mnohé diety určené pro 10 dní, 1 měsíc nebo jiné období, samozřejmě, dávají očekávaný efekt... ale za cenu neuvěřitelného úsilí, napůl hladovějícího stavu a psychologického stavu, blížícího se "koho chytím, budu jíst".

V této situaci se zdá být rozumnější přechod na nový systém zásobování energií. Nejenže odstraní tukovou stranu, ale nedá je zpět.

Jeden z těchto systémů je systém založený na počítání kalorií spotřebovaných během dne.

Pros

Mezi nesporné výhody by mělo patřit povolení pro všechny produkty. Můžete se nechat hýčkat kouskem čokolády a oblíbeným dortem. Hlavní věc - vše v určitém množství kalorií. Nepostradatelnou volbou pro ty, kteří nepovažují život bez sladkostí a života.

Další výhodou je neomezený čas. Můžete jíst alespoň ve 3 ráno. Opět je to velmi dobré pro ty, kteří jsou ze své podstaty „sovy“ a mohou dělat prakticky žádné jídlo během dne, ale v noci se konečně můžete nechat hýčkat jídlem, ale ne více než předepsanou normou.

Není třeba komplikovat život s přípravou některých speciálních dietních pokrmů. Konec konců, jídlo bude stejné - hlavní je jeho množství. A nemusíte se dívat s hladovými očima na svou rodinu, absorbovat kuře s bramborami, zatímco žvýkáte smutně, zatímco list salátu. Koneckonců, s touto dietou, kus kuřete je oprávněně možné a hubnutí. Pouze malý...

Zdá se, že to není dieta, ale pohádka. Bohužel, tento příběh má své nevýhody.

Nevýhody počítání kalorií

V podstatě existují dva minusy - ale velké.

 • První přímo souvisí s výpočtem samotným. Je to jen, že nic nejíte, musíte všechno zvážit, spočítat, v případě potřeby odstranit. A tak pokaždé. Ráno, odpoledne a večer, odpoledne, večer a v noci to nevadí. VŽDY! Postupem času to bude mnohem rychlejší a jednodušší. Někteří pak mají své oči tak "podvedené", že posuzují počet kalorií okem a téměř nikdy nedělají chyby.
 • Druhý mínus je lidská přirozenost, která pomalu šeptá do ucha: „No, proč jsi, je to tak chutné! Ještě jeden kus, ale zítra odmítnete snídani a průměrný počet kalorií po dobu 2 dnů bude to, co by mělo být! “VUT v Brně! Zítra se nikdo nikdy nevzdá žádného příjmu potravy, kromě toho „průměrná hodnota“ také nefunguje, je nutné dodržovat denní normu, ne více a nic méně. A v potravinovém systému bude mnoho takových nedostatků, protože mazaný organismus se nechce zbavit toho, co považuje za své. To pomalu povede k obvyklému způsobu stravování, respektive ke snížení šancí na harmonii na nulu.

Pokud se však rozhodne rozhodnout se dodržovat tento systém hubnutí, pak je velmi snadné přeměnit minusy na malé, ale dobré věci. Budeme muset spočítat hodně - Skvělé! Vzpomeňte si na aritmetické skóre! A pokud nepoužíváte kalkulačku, můžete také trénovat mozky.

Existuje ideální systém hubnutí - počítání kalorií. Bude to však ideální pouze tehdy, když člověk ztrácí sílu vůle (aby odmítl myšlenky na další kus) a trpělivost (vypočítal kalorický obsah každého jídla). Pak je váha normalizována a psychika netrpí, a nebudete muset chodit navždy hlad.

Jak vypočítat počet kalorií pro ženy?

Začněme tím, že všechny procesy v našem těle, i když jsou přístupné přesnému matematickému výpočtu, je však nelze sjednotit, například tok a příchod kalorií.

 • Zaprvé, všichni máme své vlastní stravovací návyky, které závisí na regionu bydliště, kulinářských tradicích, jednoduše na vkusu.
 • Za druhé, každý člověk je jedinečný a individuální, s jinou úrovní metabolismu, hmotnosti, svalové hmoty.

Průměry však stále existují. Pokud začnete z nich, můžete jasně vypočítat kalorií ve vztahu k vaší stravě a stravovacích návyků.

Naše tělo potřebuje v průměru asi 2000 tisíc kalorií denně. Odkud toto číslo pochází?

 1. Začněme snem. Člověk by měl spát asi 8 hodin denně, asi 60-70 kalorií se utratí za každou hodinu spánku, to znamená zhruba zhruba 500 kalorií za noc.
 2. Další práce. To vše samozřejmě závisí na stupni závažnosti. V našem konkrétním příkladu se podíváme na osmhodinovou duševní aktivitu. To trvá asi 800 kalorií.
 3. Stále existuje 8 volných hodin, během kterých se člověk zabývá každodenní rutinní prací, věnuje se svým koníčkům, tréninku. Pokud vezmeme v úvahu implementaci nedůležité fyzické úkoly, pak v průměru za těchto osm hodin strávíme asi 700-800 kalorií.

Abychom shrnuli všechny ukazatele, máme jen 2 000 kalorií.

VUT!

Ne každý, kdo začne přemýšlet o své stravě a rozhodne se začít počítat kalorií, používá tuto normu. Zpravidla lidé zjistí, že jedí příliš mnoho, nebo neposkytují svému tělu potřebnou energii pro život.

Kromě toho není důležité množství kalorií, ale nutriční hodnota konzumovaných potravin. Koneckonců, pro 100 kalorií můžete jíst 2 sladkosti, váží ne více než 20 gramů, a můžete konzumovat 100 gramů užitečné pohanky, která nám umožní zůstat déle a kontrolovat naše chuť k jídlu, na rozdíl od sladkostí.

Jak začít počítat vaše kalorií?

Ano, začněte!

Abyste pochopili své stravovací návyky, měli byste je následovat. Chcete-li to udělat, zapište si, co jíte po celý den. Nejpohodlnějším způsobem je použití speciálních programů, například aplikace na našich webových stránkách, která vám pomůže určit denní potřebu kalorií na hubnutí. Také pro počítání kalorií, můžete použít tabulku kalorií potravin, které jsou vhodně strukturované a obsahuje podrobné informace o všech nejčastějších potravin z naší denní stravy.

Stolní kalorické potraviny

Každý z nás jistě opakovaně kladl otázky, proč je nutné počítat bílkoviny, tuky a sacharidy v potravinách. Proč musíme udělat seznam potravin a zapsat produkty, které jíme denně? Proč potřebujeme znát obsah potravinářských přídatných látek v potravinách a tak dále? Je to velmi jednoduché. Pouze tímto způsobem budeme schopni rozdělit porce co nejvíce, s ohledem na energetickou hodnotu každého výrobku a nezískat další libry.

Je velmi výhodné, že existuje speciální tabulka kalorického obsahu potravin a hotových jídel, kde jsou uvedeny všechny potřebné hodnoty pro snížení hmotnosti na 100 gramů. Kalorazh vám pomůže správně sestavit menu a přispěje k snadné dietě. Tabulka je kompletní seznam mléčných jídel, zeleniny, obilovin, obilovin, a tak dále. U každého výrobku uvidíte kalorií. Z toho by mělo být odpuzováno, pokud chcete zhubnout. Všechna dietní jídla obsahují méně kalorií.

Proč je třeba počítat kalorií?

Výpočet kalorií není tak těžké, hlavní věc je začít! Pamatujte, že výživa musí být vyvážená. Klíč k úspěšnému hubnutí:

 • Jíst kaši k snídani;
 • Nepřestávejte jíst své oblíbené pokrmy, ale měli byste zvážit jejich kalorií;
 • Jíst proteinové potraviny, obsahují mnoho živin;
 • Musíte mít motivaci zhubnout.
 • V porcích by měl být normální poměr bílkovin, tuků a sacharidů.

Online kalkulačka

Chcete-li vypočítat:

Znalecký posudek

Samozřejmě, použití kalorií tabulky vám umožní správně sestavit svou stravu v závislosti na cílech a cílech. Ale zároveň je mnohem výhodnější používat online kalkulačky, které dávají kalorii ne relativně k 100 g, ale relativně k celé porci. V současné době můžete dokonce připravit jídlo, dát na speciální váhy, uvést název a typ vaření ze seznamu, a oni vám připravené množství kalorií na porci. Samozřejmě je to mnohem pohodlnější. Je také velmi důležité mít na paměti, že kromě obsahu kalorií by v ideálním případě měla být zohledněna také stravitelnost živin z tohoto potravinářského produktu. Je známo, že jejich asimilace ze živočišných produktů je vyšší než z rostlinných produktů. Stravitelnost sacharidů ze zvířecích krmiv tak dosahuje 98% a z ovoce pouze 90%.

Stažení souborů do počítače

Na našich stránkách můžete zdarma stahovat soubory v nejvhodnějším formátu:

Vizuální výběr:

Tabulky děleno skupinami

Alkoholické nápoje

Nealkoholické nápoje

Houby

Klobásy

Pekařské výrobky

Zelenina

Ovoce

Mořské plody

Sladkosti

Ořechy a sušené ovoce

Mléčné výrobky

Olej

Top 7 nejlepších léků na hubnutí:

Přečtěte si také:

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(29 hlasů, průměr: 5 z 5)

připomínky 18

 1. Nastya:

Bude nutné tuto tabulku zachovat, protože někdy je dokonce zajímavé, jak moc tento výrobek má vysoký obsah kalorií, a zde je vše velmi dobře popsáno, můžete rychle najít vše, co potřebujete, vynikající znamení.

Velice vám děkuji za kalorické tabulky produktů, budu také podporovat Nastya - bylo by skvělé přidat možnost stáhnout je ve formátu Word nebo PDF.

Jaké užitečné znamení. Nevěděl jsem, že kukuřičné lupínky jsou tak vysoké v kaloriích, a každý den je jím a zajímalo by mě, proč ty kiláry nejdou pryč. Nyní si přečtěte dietu. Některé produkty odstraním.

Je to nutné, jak je podrobně popsáno. Je zvláštní, že jsem nikdy předtím nic takového neviděl. Ale je to velmi výhodné zejména pro ty, kteří sledují své zdraví a svou váhu. Pravděpodobně také uložit do záložek.

Co je to skvělé a detailní znamení! Chci si to vytisknout a zavěsit do kuchyně, protože někdy chci jíst něco zakázaného, ​​a alespoň budu vědět, kolik kalorií je tam a dvakrát si rozmyslete, zda existují nějaké.

Řekni mi, že mám jíst ovesné vločky s mlékem, ořechy a sušeným ovocem ráno, zatímco chci zhubnout... držet se diety. Mohu svou snídani vyměnit za něco jiného, ​​jak jsem pochopil, na základě tabulky, je to poměrně vysoce kalorické?

Jak zjistím, že vaše tabulka kalorií je správná? Například mám mírně odlišné údaje o počtu kalorií ve výrobcích a vzal jsem si stůl z místa, kde také řekli, že mají nejsprávnější tabulku, a že s ním mnoho lidí ztratilo váhu. Kdo by měl věřit? Nebo bychom se měli pokusit, nejprve, a pak vaše, nebo naopak?

Z nějakého důvodu jsem si vždycky myslela, že majonéza je mnohem více kalorií. Doslovný stůl, nyní je strava snadnější kontrolovat. Okamžitě jsem našel své chyby, zvážím to do budoucna. A já se nevzdám svých oblíbených banánů, můžete si dovolit jeden den!

Sledoval jsem jen kalorii v prvních 3 dnech diety, pak jsem se zastavil, protože bylo jasné, kolik kalorií je v mé snídani, obědě nebo večeři. Navíc existuje spousta aplikací, které se samy počítají.

Často se na takové stoly dívám, přirozeně je počet kalorií přibližný, ne přesný, ale alespoň vím, že jsem trochu jedl a můj oběd nebo večeře neovlivnila mou postavu.

Někdy je to jen zajímavé, kolik kalorií obsahuje výrobek. Během dietního období musí být tabulka obecně vytištěna a zavěšena na chladničce, přičemž by měla být zdůrazněna většina potravin s vysokým obsahem kalorií.

Vědět, že obsah kalorií je nezbytný, zejména pokud se snažíte sledovat svou postavu. Je nutné alespoň pochopit, jakou část denní normy jste jedli.

Opět, já jdu na dietu a tentokrát všechno bude vážné, stáhl jsem a vytiskl kalorií tabulky, pověsil na lednici a bude počítat kalorií, opět přesvědčen, že strava nefunguje, pouze počítání kalorií, s jejich nedostatek tuku se skrývá.

Poradím všem pro pohodlí, stáhněte si aplikaci pro počítání kalorií. Je jich spousta. Není třeba držet v hlavě všechno, nést s sebou postýlku. Přineste potraviny, jako je oběd, a jste hotovi.

Děkuji za takové vysoce kvalitní a detailní tabulky, teď to bude velmi snadné pro mě spočítat správnou dietu, aby se účinně začít zhubnout!

A byl jsem překvapen, že v mase nejsou ani sacharidy, ani ryby. A jaký tlustý kaviár. Nenechte se unést jistě, dokonce i slaná - voda může držet. S takovým užitečným stolem se o výrobcích hodně naučím.

Nevěděl jsem, že je tak důležité počítat kalorií pro hubnutí. Myslel jsem, že bych měl jíst a pokusit se hladovět. Větší účinek právě při správné výživě - tento tablet mi nyní pomáhá.

Z mé vlastní zkušenosti řeknu, že byste měli začít zhubnout studiem tabulek kalorií potravin, a ještě lépe tisknout a příběh na lednici. Někdy se nám zdá, že v produktu je jen málo kalorií, jedeme bez opatření, v důsledku čehož je toto všechno uloženo v tuku, protože se počítaly kalorií, takže hmotnost klesala a to vše bez stravy, prostě jsem se mírně stravoval podle doporučeného příjmu kalorií.