Image

Kalkulačka kalorií

Pro lidi, kteří jsou obeznámeni s různými diety a způsoby, jak se zbavit kil, kalkulačka kalorií bude užitečným pomocníkem při hubnutí. Každé jídlo má svou vlastní nutriční hodnotu a dodává tělu určité množství energie. Ale je tu jeden problém: pokud tyto jedlé kalorií zůstanou nevyužité, okamžitě se promění v tučné buňky, které se uloží na tělo.

Je to velmi nepříjemný moment, ale řešení tohoto problému je poměrně jednoduché - vyvážená strava. S ním budete moci plně kontrolovat příchod a spotřebu energie a udržet se v dobrém stavu. Správný výpočet energetické hodnoty potraviny a její spotřeby je nezbytný pro hubnutí, v procesu získávání svalové hmoty nebo jen pro udržení fyzické zdatnosti.

Nejlepší je svěřit počítač počítání kalorií: přečtěte si jej online pomocí počítadla diet nebo počítáním vzorce. Pomůže předcházet chybám a nepřesnostem, šetří čas a řekne vám, jaké produkty by měly být ve stravě více a co je obsahem tuků a bílkovin.

Dietní online kalorie kalkulačka

Použití je velmi jednoduché:

 • v řádku „Produkt“ začněte zadávat název produktu, o který máte zájem, jehož kalorický obsah byste chtěli vědět;
 • objeví se rady;
 • vybrat ten správný;
 • zadat hmotnost;
 • výsledek se vypočítá automaticky.

Tak můžete zjistit, kolik BJU je obsaženo v tomto produktu a jaká je jeho nutriční hodnota. S pomocí online pultu můžete snadno kontrolovat svůj denní příjem kalorií. To je zvláště vhodné pro ty, kteří se snaží zhubnout.

Ale vědět, že tato data nestačí. Je důležité pochopit, co a kolik jíst, aby nedošlo k lepšímu.

Kolik kalorií jíst denně

Konzumované potraviny konzumované denně se tedy skládají ze sacharidů o 40%, bílkovin - 40% a tuků - 20%. Denní míra nutričních jednotek závisí na věku, pohlaví a úrovni cvičení.

Kalorie

Kalorií kalorií produkty vám pomohou zjistit energetickou hodnotu (počet kalorií) výrobků, o které máte zájem. S touto kalkulačkou si můžete také vybrat pro sebe dietu.

Chcete-li začít pracovat s kalkulačkou, začněte psát název produktu, který vás zajímá, do textového pole umístěného pod tabulkou s názvem vybraných produktů. Po zadání několika písmen se zobrazí okno, ve kterém budou nabízeny možnosti názvu produktu. Vyberte název produktu, o který máte zájem, a klikněte na něj, po kterém se v textovém poli zobrazí celý název produktu. Poté klikněte na tlačítko „Přidat“ a vybraný název produktu bude přidán do tabulky kalkulačky. Poté ve sloupci "Hmotnost" zadejte množství produktu, o který máte zájem (v gramech), a kalkulátor automaticky vypočítá energetickou hodnotu produktu, o který máte zájem, a také obsah bílkovin, tuků a sacharidů v tomto produktu.

Počet řádků v kalkulačce je neomezený, takže můžete do tabulky přidat libovolný počet produktů, o které máte zájem. Kalkulačka vypočítá celkové množství kalorií, množství bílkovin, sacharidů a tuků ve všech produktech, které určíte, a jejich průměrný obsah na 100 gramů.

Databáze kalkulaček obsahuje více než 3000 různých názvů produktů.

Analyzátor kalorií

Tento analyzátor je alternativou analyzátoru receptů.

Zadejte produkt a uvidíte rady. Vyberte ten, který potřebujete a zadejte hmotnost. Výsledek bude vypočítán automaticky. Řádky se přidají tlačítkem „Přidat nový produkt“.

Stejný analyzátor je postaven na vašem osobním účtu, ve kterém můžete uchovávat denní diář s grafy a tabulkami.

O práci analyzátoru můžete diskutovat na našem fóru. Podívejte se, jak může být práce na YouTube. Pokud jste v databázi nenalezli požadovaný produkt, můžete jej přidat do speciálního tématu na fóru.

Super Calorizer - kalkulačka kalorií Online

S pomocí bezplatného kalorického kalkulátoru můžete vytvořit menu s určitým obsahem kalorií nebo vypočítat energetickou hodnotu vaší snídaně, oběda a večeře zdarma a bez registrace. Kalkulačka je obří potravinová základna a pracuje na principu pouličního automatu s kávou: jednoduše vyberete požadovaný produkt nebo hotové jídlo, uvedete jeho hmotnost a přidáte je do svého menu.

Menu se zobrazuje přímo pod logem stránky a zobrazuje celkový počet kilokalorií (kcal) ve vybraných produktech, jakož i výpočet jejich obsahu proteinů, tuků a sacharidů. Můžete si jej vytisknout nebo uložit rychlý odkaz, který vám umožní sdílet nabídku s ostatními lidmi nebo se k ní v budoucnu vrátit.

Za prvé, kalkulačka je užitečná pro lidi, kteří budou sledovat jejich stravu a počítat kalorií, aby zhubnout a udržet normální tělesnou hmotnost v budoucnu. Kontrola nad obsahem kalorií v potravinách je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. Tento online čítač bude tento proces pohodlný a rychlý. Výhoda kalkulačky spočívá v tom, že není nutné používat speciální kuchyňské váhy a vážit každý výrobek zvlášť.

Kalkulačka kalorií bude také užitečná pro sportovce, kulturisty a fitness nadšence, kteří chtějí kontrolovat množství bílkovin, tuků a sacharidů v jejich nabídce. Například budování svalů na tomto místě může vytvořit dietní menu pro bílkoviny. A pro takzvaný "sušení" (proces rychlého hubnutí), můžete si menu s nízkým obsahem sacharidů.

Mimochodem, tyto stránky mohou být použity pro čistě referenční účely. Ve skutečnosti se jedná o online tabulku kalorií, rozdělenou do kategorií. Pokud nemusíte dělat menu, ale stačí vědět, kolik kalorií v určitém produktu, pak vám doporučujeme použít rychlé vyhledávání na základě produktů na vrcholu.

Jak počítat kalorie: pokyny krok za krokem.

Krok 1. Najděte správný produkt.

Pokud jste již produkt vybrali, zadejte jeho jméno do rychlého vyhledávání, které se nachází v horní části každé stránky. V rozevírací nabídce vám systém nabídne všechny dostupné možnosti. Klikněte na požadované.

Pokud jste se ještě nerozhodli a chcete si vybrat produkt, přejděte do kategorie zájmu a klikněte na něj.

Krok 2. Zadejte hmotnost a přidejte ji do nabídky.

Po kliknutí na produkt se otevře vyskakovací okno, ve kterém musíte vybrat požadovanou hmotnost (tj. Kolik budete používat v gramech) a kliknout na "Přidat".

Přidaný produkt se automaticky přesune do konečné nabídky v horní části stránky (přímo pod názvem webu)

Krok 3. Vytiskněte nabídku nebo uložte rychlé spojení.

V případě potřeby lze menu vytisknout nebo získat rychlý odkaz, na kterém se bude v budoucnu otevírat. Odpovídající tlačítka jsou umístěna vpravo od celkového počtu kalorií:

Normální kalorie denně

Jako takový, jeden a všeobecně přijímaný denní příjem kalorií neexistuje. Podle doporučení Světové zdravotnické organizace „musí být energie vstupující do těla (v kaloriích) vyvážena spotřebou energie.“. Vaše individuální kalorická rychlost tedy závisí především na povaze vaší práce, úrovni fyzické aktivity, pohlaví, věku a mnoha dalších faktorech. Síť však může najít spoustu tabulek a kalkulaček neznámého původu, které nabízejí informace o denní sazbě, údajně založené na zdrojích autora. Věříme, že kvalita těchto informací je spíše pochybná.

Nejspolehlivějším způsobem, jak určit individuální kalorickou potřebu, je obvyklý výpočet energetické hodnoty potravin spotřebovaných během dne (nebo několika dnů). Jednoduše fixujte běžnou denní dávku na papír. Zapište si, co a kolik jste jedli za den. Přímo kalorický obsah lze vypočítat pomocí informací z produktových štítků a také prostřednictvím našich webových stránek. Za předpokladu, že jste zdravý a vaše váha během současné diety se příliš nemění, výsledky lze považovat za vaši denní normu.

Chcete-li zhubnout, musíte mírně snížit denní energetickou hodnotu stravy. Pokud si zachováte svůj předchozí životní styl, bude zde malý kalorický deficit, protože náklady zůstanou stejné. To povede k postupnému spalování tuků. Co přesně by měl být deficit - záleží na vás. Důrazně nedoporučujeme ostře zvyšovat, protože to nepovede k ničemu dobrému. Pomalu snižujte příjem kalorií a pomalu zhubněte. Takže se nemusíte trápit a čas od času rozbít. A samozřejmě před změnami ve stravě důrazně doporučujeme, abyste se poradili se svým lékařem nebo kvalifikovaným odborníkem na výživu.

Kalkulačka kalorií

Potřebujete pomoc s kalkulačkou? Zobrazit výukový program >>>

Potřebujete radu o hubnutí? Získejte to zde >>>

Kalorie

V poli pod tabulkou začněte psát název produktu, o který máte zájem. V dolní části se zobrazí okno, ve kterém budou zobrazeny možnosti. Klikněte na myš, která vás zajímá. Poté klikněte na tlačítko "Přidat" a vybraný název produktu bude přidán do tabulky. Určete hmotnost (v gramech) výrobku a kalkulátor vypočítá množství bílkovin, tuků, sacharidů a energetické hodnoty zvoleného produktu. Do kalkulátoru můžete přidat libovolný počet produktů (počet řádků v tabulce je neomezený). Kalkulačka automaticky vypočítá celkové množství bílkovin, tuků, sacharidů a energetickou hodnotu všech vybraných produktů.

Dobrý den, Vitaly! Děkuji za vykonanou práci, řekněte mi, jak můžete spočítat pokrmy připravené na grilovací pánvi nebo na grilu v kalkulačce? Čelil jsem tomu, když jsem se snažil spočítat obsah kalorií v makrele filé, vařené bez přidání oleje na grilovací pánev. Předem velmi vděčný za odpověď.

Dobré odpoledne, Allo. Pokud kalkulačka nemá hotové nádobí, například ve vašem případě „grilované makrely“, vezměte si nejbližší možnost „dušená makrela“ nebo „vařená makrela“.

Dobré odpoledne, Vitaly! Díky za kalkulačku je velmi výhodné počítat kalorie. Mám otázku, proč nemohu stáhnout své výsledky za den? To střílí všechno a diskuse a reklama. Použil jsem kopírovat stejný nesmysl, chtěl bych si stáhnout své výsledky pro každý den.

Prosím, povězte mi, jak se mění ukazatele pohanky: když se vaří, když se vaří ve večerních hodinách, nalévá se vařící voda.

Dobré odpoledne, Nikolai.

Celkový kalorický obsah pohankové kaše závisí na způsobu vaření obilovin. Pokud vaříte obiloviny na vodě, můžete použít některou z možností kalkulačky, která je k dispozici v databázi: „Pohanková kaše z kukuřice“ nebo „Pohanková kaše viskózní na vodě“. Pokud neustále používáte jinou možnost vaření, například napařování, pak si vypočítejte kalorický obsah sami. Usnadněte to. Do kalkulačky se přidá množství obilovin a vody a získá se celkový počet kalorií na 100 gramů. Podívejte se například na obrázek.

Vitaly moc děkujeme za velkorysé sdílení našich neocenitelných znalostí a zkušeností. Pro mnoho je vaše místo objevem v procesu neustálého boje s obezitou. Velmi vám vděčný. Jen nízká příď! Kalkulačka je obecně samostatná píseň! Kdybych mohl, dal bych vám Nobelovu cenu!)) Opravdu vám přeji hodně zdraví a pohody!

Jak počítat sacharidy v syrové nebo v konečné formě?

Například potřebuji 320 g sacharidů a jak je spočítat?

jak nainstalovat do telefonu

Dobré odpoledne, Galino.

Kalkulačka není určena pro instalaci do telefonu.

Ahoj Vitaliy, moc děkuji za kalkulačku. Vše je jasné a přístupné.

Teď budu vařit různé pokrmy a počítat kalorie, díky znovu.

Jsem velmi rád, že se vám kalkulačka líbí.

Vitali, mohu stáhnout kalkulačku kalorií pro iPhone?

Dobré odpoledne, Alexandro. Pro mobilní telefon je výhodnější aplikace - FatSecret, je také zdarma a je vytvořena pouze pro mobilní telefony. Více podrobností zde slim4you.ru/fatsecret-luc. lya-pokhudeniya / Moje kalkulačka není určena pro telefony a tablety

Dobrii vecere, skojite pojalusta na angliski netu kalculeator?

Neexistuje žádná anglická verze kalkulačky.

Jak stáhnout a nainstalovat kalkulačku?

Nino, dobré odpoledne.

Zde naleznete podrobné pokyny pro instalaci kalkulačky na počítači slim4you.ru/prilozhenie-k. r-kalorijjnosti /

Je to velmi pohodlné. Vždycky jsem si myslel, že počítání kalorií a dlouhé a velmi těžké. A pak pár minut od prvního času. Díky za video instrukce - to opravdu pomohlo. Je možné do počítače nainstalovat takovou kalkulačku?

Ekaterina, je to snadné - stahovat, instalovat a používat - zde je odkaz slim4you.ru/prilozhenie-k. r-kalorijjnosti /

Ahoj Ahoj a jak bys to udělal, abys mohl produkt upravit a pak uděláš chybu podle váhy, ale nemůžeš to opravit.

Olga, pokud jste udělali chybu s váhou a produkt již byl přidán do kalkulačky, umístěte kurzor do okna „Váha“ a opravte čísla - vše funguje

Nenašel kaši pšenici, na vodě (((

Natalya, kterou lze snadno spočítat, je v základně kalkulačky suchá pšeničná cereálie, při vaření přidáme 2 díly vody do 1 dílu kaše. Podívejte se na obrázek

Vitali, na snímku obrazovky vidíte, že vaše sacharidy jsou nesprávně zobrazeny. Opravte prosím.

Ale ne, můj monitor je buggy, omlouvám se!

Dobrý den, mám otázku, jak vypočítat kalorický obsah funchezy v hotové formě, protože se zvyšuje dvakrát. A máte to jen syrové. A více vorposik, nemáte kalorický obsah medu. Můžete ji přidat do kalkulačky. ;)))

Katerina, do kalkulačky přidejte 100 gramů funchoza v suché formě a 200 gramů vody - v důsledku toho získáte kalorický obsah hotového funchozy, Honey bude přidán během příští aktualizace

Vitali ahoj, jak nemohu počítat kalorií pro pomoc s želé.

Dobrý den Proč máte česnek 143 kcal, je-li v adresáři Skurhina pouze 47

Informace o kaloriích česneku odpovídají databázi Ministerstva zemědělství Spojených států amerických. Nemám důvod nevěřit tomuto uznávanému zdroji informací o výživové a energetické hodnotě výrobků.

Ahoj Vitaly. Řekni mi, prosím, že jsem počítal kalorií, jako je tento, ve složitých pokrmech. A stáhl jsem si kalkulačku a na kalkulačce získáte méně kalorií za sto gramů než já.

Hurá, našel jsem jablko a hrušku, moje rychlost je špatná, nevidím všechno najednou naložené! díky

Dobrý den proč ne jablko, hruška?

Dobrý den Proč máte vanilin tak vysoký obsah kalorií? Je to alkoholový roztok, aromatický analog vanilky nebo tak vanilky?

Sergey, to není přírodní vanilka, ale umělá příchuť. Obsah sacharidů je až 12 gramů na 100 gramů produktu, tedy výhřevnost 288 kcal. Přirozeně, vanilin se používá v mikro-dávkách, například 1 kg vanilinu je zapotřebí na 1 kg těsta, takže neovlivňuje kalorický obsah hotových výrobků.

Vitaly Mám takovou otázku, slyšel jsem, že tinktura z kaštanu pomáhá přirozeně zhubnout, mám na mysli domov a bez alkoholu, je to tak nebo ne?

Dobré odpoledne, Rose. Zhubnout pomáhá vyrovnat výživu a tonickou pohybovou aktivitu.

Nádherný stůl kalorií. Jídlo je také skvělé, díky!

Nechápal jsem, že je třeba vážit i vejce.

Catherine, průměrná váha vajec - 60 gr. Nemusíme je vážit.

Dobrý den, Vitaly, možná mi můžete pomoci počítat kalorií a obsah tuku 1% kefíru z jogurtu, pokud je to od kefíru 900 ml. otočí 240 gr. Já sám mám celou hlavu "zlomil" není takový tvaroh pro hubnutí?

Dobrý den, neustále používám kalkulačku, děkuji! Ale zjistil jsem, že některé pozice vaší kalkulačky se neshodují s referenční knihou Skurikhina? Jak to může být? Máte-li chybu, dojde ke změně?

Sergey, uveďte příklady chyb v hodnotách, pochopím situaci, v případě potřeby provedu změny.

Dobrý den, nechápal jsem, jak správně vypočítat správné množství tuku a sacharidů, rozumím kaloriím

Vitaly, děkuji. Všechno je velmi jasné!

Také jsem video sledoval.

ps Přidejte, prosím, krůtí maso (tak se stalo, že si ho koupím s velkým potěšením než kuře). Děkuji.

Ksenia, dobré odpoledne.

Turecko ve všech variantách je již v databázi kalkulaček.

Podívejte se na obrázek:

Vitaly, dobré ráno. Snažil jsem se takový výrobek představit jako ovesné vločky „Hercules“, ale z nějakého důvodu není výrobek přidán do tabulky. Proč Co dělám špatně?

Alfira, stačí zadat "Ovesné vločky", jsou v základně kalkulačky - 366 kcal

Vitaly, moc děkuji za kalkulačku. Je rychlost bílkovin, tuků a sacharidů pro každého stejná nebo různá a na čem záleží?

Nelly, jen druhý den v této otázce bude samostatný článek. Zůstaňte naladěni na aktualizace blogu.

Kalkulačka je prostě úžasná. Program hubnutí je super. Většina prosím podrobně popište množství bílkovin, tuků a sacharidů denně.

Irina, už pracuji na článku na toto téma. Brzy pošlu

A znovu, já, Natalia. Je nám líto, že je mimo téma. Vitaly, rád bych od vás slyšel o králičím mase, četl jsem, že je to velmi užitečné. Po dlouhých letech života ve městě jsme se přesunuli do lůna přírody a přivedli králíky. Zvládl jsem mnoho receptů, ale abych byl upřímný, málokdo z nich zakořenil: aspik, chakhokhbili, fricassee, uzené maso z mladých populací a vývar pochází z dospělého králíka. Možná mi řeknete něco jiného, ​​protože toto maso je velmi populární.

Natalia, máte pravdu, králičí maso je výjimečně zdravý a dietní výrobek. Co se týče receptů, nemůžu to říct. Nejím králičí maso, nutrii a jehněčí. Proto jsem nikdy tyto produkty nevařil.

Vitali, dobré odpoledne! Mám otázku o kalkulačce kalorií, aktivně ji používám teď. Když připravíme misku, výtěžek klesá v důsledku vroucí vody, proto se také snižuje hmotnost a zvyšuje se kalorický obsah. Snažil jsem se zavést vodu se znaménkem mínus, ale to pro mě nefungovalo. Možná jsem něco nepochopil.

Natalia, dobré odpoledne. Máte pravdu, když se voda vyparí, hmotnost misky se sníží, respektive se zvýší kalorický obsah. Bohužel je technicky nemožné tuto skutečnost zohlednit v algoritmu kalkulačky. Proto existují dva způsoby:

- připustit chybu (voda se stále nerozpařuje s litry, což není tak silně odráží v celkovém kalorickém obsahu);

- vzít v úvahu vodu s přihlédnutím k varu pryč (například při výpočtu polévky, přidáte 1000 gramů vody, zatímco víte, že asi 50 gramů bude vařit, tak okamžitě přidat do kalkulačky 950 gramů vody).

Děkuji za kalkulačku))) Ale jen v mé lžíci stolu 10g růstu. oleje, ne 15g

Anastasia, pak vezměte v úvahu 10 gramů.

Ahoj Vitaly! Děkuji moc za nezaujatý postoj k lidem, nyní je takový fenomén velkou raritou. Moje okolnosti jsou takové, že jsem se jen zřídka posadil na počítač a je prostě nutné zhubnout, protože jsem si naprosto jistý, že všechny mé nemoci jsou spojeny s kilemi. Váš způsob, jak zhubnout je velmi jednoduché a cenově dostupné, nemusíte použít žádné drakonické opatření pro sebe, a kalorií kalkulačka je jen zázrak, to šetří čas, jakmile se seznámíte s jeho princip počítání, myšlenka vznikla, aby i nadále, aby se do běžné formy. Nedávno jsem zhubla na výrobcích herbalife, byl tam úspěch, ale nemohla jsem udržet váhu a je to velmi drahé potěšení kupovat koktejly, vlákninu, čaje a tyčinky po celou dobu, prostě si to nemůžu dovolit a pořád se bojím sedět na umělých výrobcích To by neuškodilo vašemu zdraví. Navrhujete použít fytomulku pro normální trávení a nedávno jsem si koupil lymfocyty ze sibiřského zdraví ze seriálu sibiřského zdraví, slouží také jako čistící prostředek, můžete komentovat, jak je to užitečné a účinné. A o produktech Herbolife - rád bych slyšel váš názor, měl bych je použít? A přesto - bylo by hezké zjistit, jaké jednoduché způsoby, jak tělo oživit, myslím, že to bude užitečné pro ostatní ženy. Děkuji za všechno.

Natalia, díky za laskavá slova. Pokusím se vzít vaše návrhy jako témata pro budoucí články.

Proč v sekci kaše takový vysoký obsah kalorií?

Pokud je 100 g suchého produktu (ovesné vločky) 340-400 kcal

a kaše vaří v poměru 1/3 nebo dokonce ¼ než 100 gramů suchého produktu bude 300 ml vody nebo mléka, pak se získá 400-500 gramů kaše, což znamená, že 100 gramů kaše bude 3-4 krát méně kalorií.

P.S. Dokonce ani mléko a cukr takovou hodnotu nedají.

Vitali, máš pravdu. Při vaření na vodě se váha zádi průměrně zvyšuje třikrát, přičemž kalorický obsah hotové kaše klesá v průměru třikrát.

Do vyhledávacího panelu výrobku zkuste psát „Ovesné vločky na vodě“ nebo „Ovesné vločky na mléce“ a uvidíte, že vše je považováno za správné.

Vitaly, ahoj! Velice vám děkuji za kalkulačku, ale mám otázku: Pokusil jsem se sbírat těsto knedlíku, nenašel jsem ho, počítal jsem na kalkulačce bez jakýchkoliv problémů, ale na jeho základě je vyrobeno mnoho pokrmů, je možné nějakým způsobem přidat do kalkulačky hotové vypočtené pokrmy nebo produkty a rozšířit základnu?

Elena, mám takovou příležitost. Postupně zaplňuji základnu kalkulačky, ale je pravděpodobně nereálné zvažovat všechny produkty.

Vitali! Mám otázku. Nedávno jsem začal počítat kalorie a používat kalkulačku a zatím nemohu přijít na to, jak vzít v úvahu způsob zpracování při výpočtu kalorického obsahu hotového pokrmu. Koneckonců, smažené burgery by měly být kalorií, než pečené nebo dušené.

Ano, Svetlano. Při smažení v oleji musíte přidat 20% celkového kalorického obsahu oleje použitého k smažení na hotový výrobek. Podrobně jsem zde napsal pravidla pro výpočet kalorického obsahu hotových jídel: slim4you.ru/kak-schitat-kalorii/

Vitaly, děkuji. Je pravda, že je velmi výhodné používat kalkulačku.

Zdarma online kalkulačka kalorií

okamžitý výpočet všech potřebných parametrů

Kalkulačka hubnutí

Scénáře hubnutí

Užitečné služby

Doporučená hmotnostní ztráta

 • Do stanovené hmotnosti 83 kg
 • Do doporučené hmotnosti 82 kg

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Míra ztráty hmotnosti dle Vašeho výběru

 • Do stanovené hmotnosti 83 kg
 • Do doporučené hmotnosti 82 kg

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Extrémní ztráta hmotnosti

 • Do stanovené hmotnosti 83 kg
 • Do doporučené hmotnosti 82 kg

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Měkká intenzita hubnutí

 • Do stanovené hmotnosti 83 kg
 • Do doporučené hmotnosti 82 kg

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Denní plán hubnutí

Základní metabolismus

Toto je minimální množství energie potřebné pro realizaci životně důležitých procesů.
To znamená, že náklady na energii pro fungování těla ve stavu teplotního komfortu (teplota vzduchu 20 stupňů Celsia), plná tělesného a duševního odpočinku, na prázdný žaludek

Naše kalkulačka je určena pro ty, kteří dodržují flexibilní stravu, nebo jen chtějí přepnout na tento energetický systém.

 • je třeba dodržovat individuální úroveň denního příjmu kalorií;
 • je pozorován správný poměr proteinů tuků sacharidů.

To znamená, že musíte poskytnout vašemu tělu stálý příjem správného množství kalorií a potřebný poměr bílkovin, tuků, sacharidů (BJU), ale zdroje těchto prvků a energie mohou být reprezentovány nekonečným počtem výrobků a jídel.

Když používáte flexibilní dietu, neberete v úvahu pouze celkové množství spotřebovaných kalorií, ale musíte také kontrolovat poměr BJU.

Například, můžete strávit celý rozpočet kalorií k snídani s palačinky, ale nezapomeňte, že musíte poskytnout správné množství tuku a bílkovin. A nebuďte překvapeni, že v poledne se můžete cítit unaveni - jste spotřebovali všechny sacharidy a teď už nemáte žádnou energii.

Pro výpočet požadovaného množství kalorií spotřebovaných za den a optimálního poměru makroživin v závislosti na vašem věku, výšce, hmotnosti, pohlaví a úrovni fyzické aktivity použijte tento kalkulátor. Použijte tyto výsledky k udržení pružné stravy, hubnutí, udržení nebo budování svalů.

Úroveň fyzické aktivity

Vysoká úroveň fyzické aktivity je doprovázena vyšší spotřebou kalorií. Pro přesnou kontrolu spotřebovávaných kalorií (a tedy i pro výpočet denní spotřeby kalorií potřebných ke spotřebě) je nutné určit, kolik kalorií spalujete při sportovních aktivitách: pro tento účel používejte kalkulačku spotřeby kalorií podle druhu činnosti.

Příliš intenzivní fyzická aktivita v kombinaci s nízkým příjmem kalorií může vést ke svalovému katabolismu (zničení svalové tkáně), což zase zpomaluje metabolismus a ztrátu nadváhy. Obvykle se metabolismus začíná snižovat po 3 dnech na sníženém množství kalorií.

Ztráta hmotnosti a ztráta tukové hmoty ne vždy znamenají to samé: váha může zmizet kvůli ztrátě svalové hmoty, zatímco množství tukové tkáně zůstává stejné. Aby se tomu zabránilo, je důležité vypočítat optimální poměr makroživin - BJU.

Začlenění pravidelného cvičení do nového životního stylu pomáhá udržovat svalovou hmotu, a to i při nedostatku kalorií.

Ale pamatujte:

 • 5-25% z celkové spotřeby energie těla vynakládá na fyzickou aktivitu, a to není jen speciální fitness třída, to znamená chůze, naše každodenní aktivity atd.;
 • přibližně 10% energie je vynaloženo na trávení potravin;
 • přibližně 60-80% energie je vynaloženo na základní činnost těla.

Proto bude fyzická aktivita určitě pomůže v procesu hubnutí, ale to samé, nejdůležitější je omezit příjem kalorií.

Navíc je třeba mít na paměti, že tělo může strávit omezený počet kalorií denně, nemůže pracovat donekonečna, i když k tomu neustále přidáváme novou energii. Proto, pokud jste dnes strávili spoustu kalorií ve sportu, tělo optimalizuje denní kalorií výdaje a používá méně kalorií pro jiné procesy. Výsledkem je, že celkový denní úbytek kalorií tohoto dne nebude o mnoho vyšší než včera.

Co se stane, když jsou kalorií příliš nízké? A je možné zhubnout pouze dietou?

S extrémně nízkým příjmem kalorií, začíná svalový katabolismus, svaly se tají, a proto tělo začíná utrácet méně energie na své základní živobytí. To znamená, že váš základní metabolismus klesá. A to znamená, že jakmile se vrátíte do své normální stravy, budete nejen získat svou váhu, ale také získat více. Proto je velmi důležité:

Při hubnutí je nutné zavádět fyzickou aktivitu, nepomůže při ztrátě svalové hmoty a zároveň snižovat příjem kalorií nebo ji dokonce zvyšovat, a tím zvyšovat základní metabolismus. To vám pomůže zhubnout mnohem efektivněji a nedovolí vám přibrat na váze, když se vrátíte do své normální stravy.

Makronutrienty: proteiny, tuky a sacharidy

Veverky

Proteiny jsou důležité pro růst nových tkání, stejně jako pro obnovu poškozených - to je to, co se stane, když cvičíte.

Proteiny by měly být vašimi nejlepšími přáteli, pokud chcete získat nebo udržet svalovou hmotu.

Proteiny však nejsou jen svaly, ale také pocit plnosti, který vám pomůže udržet si stravu.

Zdroje bílkovin: vejce, mléko, sýr, jogurt, tvaroh, maso, ryby, ořechy, fazole, hrášek, čočka, sójové boby a další luštěniny.

Tuk je často mylně démonizován.

Tuky mohou být velmi užitečné pro dosažení vašeho cíle tvorby těla, ale také ovlivňují hormony - příliš málo tuku může poškodit tělo.

25% všech kalorií poskytnutých flexibilní stravou je přiděleno tukům. To lze později upravit, ale vypadá to, jak vypadá počáteční poměr.

Zdroje tuku: olivový olej, kokosový olej, přírodní arašídový olej a jiné ořechové oleje, avokádo, mandle, vlašské ořechy, kešu ořechy, červené ryby, makrely, žloutky.

Sacharidy

Vaše tělo používá sacharidy k produkci glukózy, což je preferované palivo nebo energie pro naše tělo. Dávají nám příležitost zůstat aktivní.

Vláknina, jejíž spotřeba je důležitá následovat, pokud chcete zůstat zdravá, je také zdrojem sacharidů, ale neobsahuje kalorií.

Zdroje sacharidů: obiloviny a obiloviny, chléb, obiloviny, těstoviny, brambory, ovoce, zelenina, moučné výrobky.

Sacharidy jsou jednoduché a komplexní.

Komplexní sacharidy

Komplexní uhlohydráty se vstřebávají pomaleji, což znamená, že energie uvolňovaná během jejich zpracování je rozložena tělem rovnoměrně do jejich živobytí, aniž by se staly zásobami tuku. A co je důležitější, energie z komplexních uhlohydrátů se rovnoměrně uvolňuje během 3 - 4 hodin, což znamená, že po celou dobu bude mít tělo dostatek energie a nebude vyžadovat další potraviny.

Obvykle jsou produkty obsahující komplexní sacharidy tmavší než jednoduché.

Příklady jsou oves, hnědá rýže, škrobnatá zelenina, celozrnný chléb.

Jednoduché sacharidy

Jednoduché sacharidy jsou vstřebávány příliš rychle, tělo nemá čas je strávit a jdou do tukových zásob. Kromě toho tělo přijímá energii ve formě krátkého výbuchu a pak dochází k poruše.

Příklady jsou bílá rýže, bílý chléb, pečivo a sladkosti.

Frekvence a velikost porcí

Velký podíl na jedno jídlo, i když jsou pozorovány denní kalorií, může vyvolat ukládání tuku.

To se děje podle principu podobného asimilaci jednoduchých uhlohydrátů: mnoho kalorií okamžitě vstupuje do těla, spousta energie, tělo nemusí mít čas použít to všechno a pak může být část energie uložena ve formě tuku.

Pokud je denní dávka rozdělena na větší počet malých porcí, pak každé jídlo obdrží méně kalorií, které se tělo učí s větší pravděpodobností. Také v tomto případě se snižuje zátěž na zažívací orgány - žaludek, slinivka břišní atd.

Kromě toho se doporučuje užívat si jídlo před jakoukoliv činností (fyzickou: například před chůzí nebo těsně před odchodem do práce nebo dokonce duševní - se zvýšenou duševní aktivitou, tělo také tráví více energie). Ale neměli byste se po jídle spoléhat na pohovku nebo spát.

Kalorie ke snížení tukové hmoty

To je věřil, že libra tuku se rovná 3500 kalorií, takže denní deficit 500 kalorií by měl pomoci zbavit libry tuku týdně.

Ve skutečnosti to není úplně pravda.

Obecně se spotřeba energie těla postupně snižuje, jakmile člověk začne zhubnout. To znamená, že se nevyhnutelně ocitnete ve fázi plateau - zastavení úbytku hmotnosti. Množství jídla, které dříve vedlo k úbytku hmotnosti, povede jeden den k jeho udržování. Co vyplývá z upozornění:

Vždy se snažte usilovat o každodenní výdaje na kalorii "Normální hubnutí".

Úroveň "Extrémní rychlost hubnutí" je nejextrémnější a nebezpečná pro zdraví. Nepokoušejte se na to okamžitě přepnout v naději na rychlý efekt. Výsledkem může být opak toho, co je žádoucí. Tato možnost poskytuje nejnižší úroveň příjmu kalorií, kterou lze obecně zvážit. Mělo by se brát spíše jako výjimka než pravidlo. Je zdravější spalovat tuk, než se ho zbavit hladem.

Hubnutí Plateau - Proč hmotnost snižuje s kalorickým příjmem

V průběhu času se tělo přizpůsobí sníženému příjmu kalorií.

Tělo začíná používat energii efektivněji - zpomaluje metabolismus, takže spaluje méně tuku. To je důvod, proč mnozí dosahují úbytku hmotnosti (stop).

V této fázi je jedinou možností urychlení metabolismu:

 • zvýšit kardio zátěž, silový trénink,
 • stravování "klamavých" potravin (tj. periodické přidávání potravin s vysokým obsahem kalorií do stravy);
 • periodické změny v počtu kalorií (tzv. cik-cak dieta - používaná v naší kalkulačce, v podrobném výpočtu příjmu kalorií ve dne); Odkaz
 • změny v podílech makroživin.

Je důležité:

Naučte se jíst pomalu - studie ukazují, že lidé, kteří jedí rychle mají tendenci k nadváze.

Cikcak dieta

Pro účinnější hubnutí, je doporučeno držet se cik-cak stravy, to znamená, že je třeba střídavě dnů, pokud jde o příjem kalorií - někdy méně než norma, pak více než norma, takže vypočtené kalorií v průměru. To neumožňuje tělu přizpůsobit se sníženému příjmu kalorií a zpomalit metabolismus.

Komentáře (19) t

Kate, Engels | 19. ledna 2019 20:05

Řekni mi, prosím, můj denní příspěvek je kcal. 1764 denně, ale můj pracovní rozvrh je posunutelný a musím pracovat den, noc, dumping, volno. Například, když pracuji na den, můžu klidně udělat normu, ale když pracuji na noční směně, probudím se v průměru o 7:00 hodin a pak jdu na noční směnu, například ve 14:00 a vstanu v 16:00 a odejdu do pracovat, vrátit se v 8:00 a jít do postele, probudit se kolem 14:00, problém je, že pracuji v noci, mohu jíst rychlostí 1764 kcal. ale druhý den se bojím, že například od 15:00 do 20:00 nebudu jíst všechno. prosím, řekni mi, jak se má. Opravdu chci zhubnout a správně, bez chyb
Odpovědět

vladimir22666, St. Petersburg | 17. listopadu 2018 21:31

Přidejte prosím graf zvýšení hmotnosti. Protože kalkulačka hrdě prohlašuje, že za pouhé 2 roky budu moci dosáhnout 40kg s 3000Kcal denně, i když požadovaná hmotnost byla 80kg.
Odpovědět

Natalia 26. července 2018 17:52

Dobrý den! Líbí se mi kalkulačka velmi, ale problém je, že nemůže spočítat kalorií po určitou dobu, jen zamrzne! Zkoušel jsem s různými zařízeními (
Odpovědět

Svet-Lana | 12. října 2018 11:35

V 67 letech bych měl v ideálním případě vážit 58,81 kg? Jste vážný Ani v mládí nevážela tolik, ačkoli nikdy nebyla tlustá a neměla nadváhu.
Odpovědět

Lissa, Orenburg | 24. srpna 2018 12:45

dobré odpoledne V žádném případě nemohu pochopit, zda je možné nějakým způsobem ušetřit, vypočítat kalorii, ve dnech nebo pokaždé, když vše představím novým způsobem?
Odpovědět

Natalia, Doněck | 13. prosince 2016 2:04 hod

Dobré odpoledne, nemohli jste navrhnout použití 1205 Kcal na gram: bílkoviny, tuky, sacharidy. Děkuji.
Odpovědět

Maxim | 23. prosince 2016 11:13

Natalia, nyní naše kalkulačka může spočítat potřebné množství bílkovin, tuků a sacharidů
Odpovědět

tata, zheleznovodsk | 22. května 2018 18:35

Dobré odpoledne, řekněte mi použití 1500kkap na gram proteinových proteinů, tuků, sacharidů
Odpovědět

Nicole, Moskva (v rámci okruhu v Moskvě) 12. února 2019 15:06

Dobré odpoledne, prosím, řekněte mi kalendář, který si můžete stáhnout? Nenašel takovou funkci
Odpovědět

Pavlovna | 31. března 2018 08:45

V podrobných grafech úbytku hmotnosti je nyní květen dvakrát publikován, ale duben není)
Odpovědět

Tabletka | 30. prosince 2016 07:08

V podrobných grafech hubnutí je březen vydáván dvakrát, ale únor není
Odpovědět

Maxim | 05 Leden 2017 21:30

Teď by mělo být vše v pořádku. Pokud chyba přetrvává, napište parametry, které zadáte
Odpovědět

Baku 29. června 2018 12:30

Dobrý den Plánujete vytvořit mobilní aplikaci?
Odpovědět

Mari, Podolsk | 20. dubna 2018 00:10

V žádném případě nemohu najít seznam produktů, jak je mohu zobrazit v kalkulačce?
Odpovědět

Anna Popova, Voroněž | 20. dubna 2018 14:04

Tato služba je určena pro výpočet individuálních denních kalorií a poměru BJU. Pro výpočet kalorického obsahu vaší stravy používejte naše služby "Kalorií kalorií a hotová jídla"

Inna, Kamyshin | 19. dubna 2017 11:32

Děkuji moc, všechno je jednoduché a cenově dostupné!
Odpovědět

Serge | 24. listopadu 2018 08:58

Ahoj Opravdu chci odstranit břicho
Odpovědět

Alina | 01. prosinec 2018 14:14

Chci obnovit tvar po porodu
Odpovědět

Počítadlo kalorií

Tato stránka obsahuje dva nástroje, které vám pomohou udržet se v dobrém stavu:

 1. forma výpočtu indexu tělesné hmotnosti (BMI)
 2. online kalkulačka kalorií (počítadlo kalorií zdarma)

Je třeba mít na paměti, že při výpočtu indexu tělesné hmotnosti se zobrazuje také normální hmotnostní index. V tomto případě se BMI a normální hmotnost liší a počítají se pomocí různých vzorců, takže se data mohou mírně lišit.

Nicméně, kalkulačka BMI vám pomůže orientovat se v denním příjmu kalorií a usilujete o lepší fyzickou zdatnost!

A s pomocí on-line kalkulačka, můžete si vybrat svůj vlastní denní stravu takovým způsobem, že tělo nebude hromadit kalorie, které vedou k přibývání na váze.

Kalkulačka kalorií, výpočet kalorií

Polovina vašeho úspěchu v kulturistice závisí na správné a vyvážené výživě. Je velmi důležité konzumovat s jídlem ne méně, ale ne více živin než vaše tělo potřebuje. Pomocí této kalkulačky můžete přesně vypočítat svůj kalorický příjem, glykemickou zátěž a rovnováhu živin ve své každodenní stravě, pochopit, co živiny a dokonce stopové prvky vám chybí, co je třeba ve vaší stravě napravit.

Pro výpočet kalorického příjmu vyberte ze seznamu vlevo skupiny potravin, které jste jedli během dne.
S ohledem na množství jedených potravin obdržíte podrobný výpočet kalorického obsahu, obsahu bílkovin, tuku, sacharidů a dalších živin. Naše kalkulačka navíc umožňuje vypočítat glykemickou zátěž vaší stravy na základě glykemického indexu potravin, které jsou v současné době používány odborníky na výživu.

Komentáře uživatelů

Přinášíme Vám jednu z nejmodernějších a nejpohodlnějších online kalkulaček kalorií v runet. Má poměrně mnoho zajímavých funkcí: okamžitý výpočet kalorického obsahu jakéhokoliv počtu produktů, úplný výpočet nutriční bilance menu (včetně vitamínů a stopových prvků), výpočet glykemického zatížení pomocí glykemického indexu výrobků, pohodlné vyhledávání ve stromové struktuře výrobků, rychlé vyhledávání podle názvu výrobku s ohledem na podobnost výpočet, výpočet indexu tělesné hmotnosti, doporučená kalorická hodnota a množství bílkovin, tuků a sacharidů na základě vaší výšky, hmotnosti a intenzity tréninku, sčítání Mezi uživatele produktů a mnoho dalšího. Také v měřicím deníku můžete zobrazit a analyzovat grafy dat uložených v kalkulačce. Kalkulačka kalorií bude mít v blízké budoucnosti nové zajímavé a užitečné funkce. Doufáme, že se stane vaším nepostradatelným pomocníkem v boji za masy nebo proti němu.

Pokud se při používání kalkulačky domníváte, že něco není v pořádku, přečtěte si odpovědi na často kladené otázky (FAQ). To vám pomůže zachránit vaše a naše nervy a čas;).

Publikováno dne 07.07.2011 v 22:26

Cool věci! Kromě lichocení jsem neviděl další, i když často používám různé produktové stoly a pulty. Zde jsou však informace o výrobku téměř vyčerpávající. Nikdy jsem ho nenašel, takže všechno o výrobku lze naučit z jednoho zdroje. Nevím, jak jste to udělali, ale Respekt! Dělejte to!

Publikováno Bu 07/20/2011 v 21:14

Ano, souhlasím s Boem, obecně dobrá věc.. právě to, co potřebuji

Vystavil Almiran dne 07/22/2011 v 19:14

Kalkulačka Příjem Kalkulačka

Kalkulačka kalorií online. Použijte kalkulátor příjmu kalorií. Zvažte kalorií a přebytečný tuk.

Dovolte mi, abych vám připomněl, že kalorií potravin se vypočítávají podle poměru sacharidů, tuků a bílkovin v něm. Můžete vypočítat své energetické potřeby pomocí složitých vzorců, nebo můžete použít pohodlnou kalkulačku příjmu kalorií.

Nezapomeňte, že v denních žádostech jsme všichni jedineční. Záleží na:

 • pohlaví (kcal pro ženy za den; méně než pro muže);
 • věku (u dospívajících a výměny dětí je intenzivnější než u starších osob);
 • postava;
 • životní styl;
 • zdravotní podmínky;
 • dědičnost;
 • rychlost metabolismu atd.

Je obtížné dosáhnout přesných výsledků. Pro hubnutí je však důležité najít výchozí bod, který empiricky dosáhne výsledku.

V tomto případě existuje několik "ale".

 1. Kalorií tabulky produktů (můžete si stáhnout a vidět zde) nelze považovat za odkaz. Energetická náročnost potravin závisí na:
 • zpracování;
 • kde a jak vyrostla.
 1. Ne každá nízkokalorická potrava může být konzumována. Je nutné zvážit obsah:
 • esenciální aminokyseliny;
 • vitamíny a stopové prvky;
 • trans-tuků a karcinogenů.
 1. Počet kalorií se neshoduje s požadovaným poměrem B / F / U a druhý je pro nás důležitější.

Dodatečné zásobování energií není tak hrozné (může být fyzicky zpracováno), protože opovržení vašeho těla je hrozné. Abyste jí sloužili co nejdéle, musíte ji řádně krmit a rozvíjet.

Rychle vás prosím! Můj "Active Weight Loss Course" je již k dispozici kdekoli na světě, kde je Internet. V něm jsem odhalil hlavní tajemství hubnutí na libovolném počtu kilogramů. Bez stravy a bez hladovek. Odpadlé kilogramy se nevrátí. Stáhněte si kurz, zhubněte a vychutnejte si nové velikosti v obchodech s oblečením!

Pro vás existuje více kalkulaček:

Zbytek kalkulaček a tabulek zde.

To je dneska.
Děkuji za přečtení příspěvku do konce. Sdílejte tento článek se svými přáteli. Přihlásit se k odběru mého blogu.
A jeli dál.

Online kalkulačka kalorií s více než 4100 produkty

Hodně štěstí při vytváření vlastního osobního menu! Vítáme zpětnou vazbu ve zpětné vazbě k této kalkulačce.

Nejčastější dotazy (F.A.Q):

Pokud jste v seznamu nenalezli žádný výrobek nebo jídlo, napište o tom v komentářích níže. Rychle ji přidáme do našeho počítadla kalorií.

Je to důležité! Aby bylo možné zhubnout, musí být počet spálených kalorií větší než množství vstupující do těla.

Míra spotřeby kilokalorií závisí na životním stylu (sedavé, střední a vysoké aktivitě), věku, výšce a současné hmotnosti člověka. Obecně platí, že pro udržení současné hmotnosti s průměrnou aktivitou musí dospělé dívky používat 2000 kcal a muži 3000 kcal za den. Pro hubnutí musíte z těchto hodnot vzít přibližně 500 kcal. To znamená, že pokud budete chtít zhubnout, pak dívky potřebují použít 1500 kcal a muži 2500 kcal.

Naše základna je neustále aktualizována, ale zároveň v ní nenajdete nějaký druh jídla. Proto máte dvě možnosti: buď nám napište do níže uvedených komentářů s požadavkem na přidání takové a takové misky do kalkulačky, nebo proveďte výpočet na samotných složkách.

Zvažte, jak to udělat na příkladu klasického řeckého salátu. Složky klasického řeckého salátu:

 • Rajčata - 300 gr. (60 kcal);
 • Okurka - 200 gr. (40 kcal);
 • Červená cibule - 70 gr. (25,2 kcal);
 • Sýr feta - 100 gr. (290 kcal);
 • Olivy - 10 ks. (60 g) - 99,6 kcal;
 • Mletý černý pepř - 5 gr. (12,55 kcal);
 • Salát - 100 gr. (12 kcal);
 • Olivový olej - 10 g. (89,8 kcal);
 • Citronová šťáva - 10 gr. (1,6 kcal);
 • Mořská sůl - 2g. (0 kcal)

Pouze 10 komponent. Celková hmotnost salátu - 857 gramů. Celkový kalorický obsah - 630,75 kcal. Počet kalorií na 100 gramů - (100 * 630,75) /857=73,6 kcal. Kalorií v závorkách jsou ty, které jsme se naučili pomocí kalkulačky od LadyWow.ru. Stejný výpočet pro bílkoviny, sacharidy a tuky. Krása tohoto přístupu je, že se můžete podívat na to, co můžete ušetřit, aby se snížil celkový kalorický obsah.

Vytvořili jsme kalkulátor, který je pro vás co nejpohodlnější. Za tímto účelem jsme opustili nepohodlný koncept, když vidíte všechny produkty najednou a pak si vyberete ten správný. Je to plýtvání časem a nepříjemnostmi. Rozhodli jsme se zastavit u vyhledávacího modelu požadovaného produktu nebo misky ze základny. Zároveň zde zveřejňujeme kompletní seznam kategorií produktů, které jsou k dispozici v kalkulačce:

 • Alkoholické nápoje
 • Voda
 • Šťávy
 • Nealkoholické nápoje
 • Houby
 • Pečivo
 • Krupice
 • Obiloviny
 • Luskoviny
 • Olej
 • Margarín
 • Tuk
 • Mléko a mléčné výrobky
 • Sýr
 • Zmrzlina
 • Mouka
 • Škrob
 • Těstoviny
 • Maso a masné výrobky
 • Pták
 • Zelenina a zelení
 • Matice
 • Semena
 • Ryby
 • Mořské plody
 • Sójové výrobky
 • Koření, pochutiny a omáčky
 • Ovoce
 • Bobule
 • Chléb
 • Pekařské výrobky
 • Vejce
 • Čaj, káva, kakao
 • První kurzy
 • Druhé kurzy
 • Dezerty
 • Saláty
 • Konzervy
 • Marinády
 • Koláče
 • Palačinky
 • Pizza
 • Rychlé občerstvení

Jak používat:

Vy si vyberete produkt, který potřebujete, a zadejte jeho hmotnost v gramech, a kalkulačka sám pak vypočítá kalorií, stejně jako bílkoviny, tuky a sacharidy (BJU). Výsledek získaný na tiskárně můžete vytisknout nebo uložit ve formátu PDF nebo XLS pro další práci.

Při sestavování základny naší kalkulačky jsme použili referenční data USDA - National Nutrient Database.

Další užitečné kalkulačky na toto téma: