Image

Tinktury voskového můry v Magnitogorsku

Extrakt z voskového můra pro vizi Ocoved 50.

Balzám s parazity proti ohni "Alive" 100ml.

Larvy vosku se adsorbují suché

Bylinný krém "Fire" s propolisem Alive, 3.

Vypálení Long pro játra 100 ml

Extrakt z voskového můra "Melanium" Super ochrana.

Včelí můra (homogenizovat larvy voskového můry, adso.

Vylučují larvy tablet z voskového můry

Extrakt z voskového můry "Melanium" plicní dýchání.

Extrakt z voskového můry (Flame), 25%, 50 ml.

Svíčky DeLaMoll s extraktem z voskového můra, 10ks

Koncentrujte "Ognevka-Force" s bylinnými extrakty.

Vosková molární tableta 30 tab.

Ognevka - tinktura (alkoholický extrakt)

Výkaly voskových larev 100% 25gr.

Extrakt z voskového můra "Melanium" Gold Alta.

Extrakt z voskového můry "Mr." 50 čepic.

"Včelí bodnutí" v kapslích 60 čepiček.

Včel Podmor extrakt Bee srdce a nádoby # 2

Ognevka-Long se koncentruje s bylinnými extrakty.

Tekutý extrakt Materia Flaming (voskový mol), 100 ml

Propolisový krém Ognevka s porem a výtažky z bylin.

Plamen mumiyo je "živý", 60 čepic

Tinktura Ognyovka Vita (proti virům), 100ml (živá)

Ognevka Grand pro ledviny 100 ml

Bylinný olej Ognevka s propolisem a terpentýnem 100 g Ji.

Tonická tinktura (voskový mol) 100 ml.

Vosk můra extrahovat "Melanium" srdce povinnost.

Ognevka vita (s výtažky z antivirových rostlin), J.

Mumiyo ognevka (produkt života voskového můry).

Homogenát larvy můry 46 gramů

Výtažek z larev voskového můry "Ognevka"

Krém "Ognevka bee" 50gr.

Granule - Homogenát larvy voskové molární, žlutý (550 g.).

Vosková mast na cedrové gumě s útlumem včely

Produkt života voskového můry 15 gr. (Č. ​​60 ta.

Tonic tinktura síla (pro muže), 100 ml

Produkt života extraktu voskového moku 50 ml.

Extrakt z voskového můra "Baby" 50 čepic.

Vosk mol 20% extrakt z larvy 50 ml

Extrakt "Burnout" 30% 70 ml.

Krém "Ognevka" na bylinkách s propolisem a podmo.

Včelí vosk s lněným olejem 60 kapslí po 300 mg

Ognevka-PRO (tinktura na glycerinu) 30%, 100 ml

Kolik je voskový můra

Indikace pro použití:

 • plicní tuberkulóza a patologie extrapulmonální tuberkulózy;
 • chronická bronchitida, pneumonie, bronchiální astma;
 • koronární srdeční onemocnění, myokard;
 • infarkt myokardu, arytmie, tachykardie;
 • hypertenze;
 • gastritida, kolitida, vřed, pankreatitida, cholecystitis;
 • revmatologická onemocnění;
 • zlepšuje regeneraci (tvorbu a obnovu) buněk a tkání;
 • zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím;
 • má antibakteriální a antivirový účinek;
 • prostatitidu a adenomu prostaty;
 • normalizuje hladinu cholesterolu v krvi;
 • snižuje cukr

Vosk mol v tabletách: 1 tableta 2x denně, 30 minut před jídlem pod jazykem až do úplného vstřebání, s 2 tabletami tuberkulózy 3krát denně. Kurz recepce 21 dní.

V obchodě Medoveya si můžete koupit produkt "voskový mol v tabletách" za dostupnou cenu s dodáním do Moskvy a do Moskevské oblasti.

Voskové tablety - recenze

Žádná provize za karty žádné banky Ruska bez převodu dat karty do obchodu a třetích stran. Zabezpečení plateb zajišťuje zabezpečené HTTPS připojení a 3D Secure dvoufaktorové ověření uživatele.

Platba při převzetí (dobírka)

K dispozici při objednání od 1000 rublů. s výjimkou nákladů na přepravu, a nikoli pro vzdálené regiony Ruské federace.

K přijetí finančních prostředků od vás a jejich převodu na náš účet je přidána provize za doručovací službu. Výše provize činí 3% z částky zakázky. Přesná výše provize je uvedena při objednávce.

Na účtu pro právnické osoby (bez DPH)

Dodání objednávky probíhá v nejbližší poštovní kanceláři v Moskvě nebo v Moskevské oblasti. Doba použitelnosti objednávky na poště je 15 dnů.

Objednávka je doručena osobně kurýrovi jedné z doručovacích služeb - CDEC, Boxberry, DPD. Dodání může být převedeno na výhodnější čas.

Dodací služby SDEC, Boxberry, DPD v místech vydávání objednávek v Moskvě. Nejrychlejší dodání a přijetí objednávky, zpravidla bez front. Doba použitelnosti objednávky v místě vydání - 7 dní.

Přepravní náklady závisí na váze objednávky, jejích nákladech (v případě platby při převzetí) a doručovací služby.

Dodací lhůta a náklady jsou uvedeny ve 2. kroku objednávky.

Objednávka zásilky do 1-2 pracovních dnů od pondělí do pátku. Pokud je dodávka pro vás nesmírně důležitá, dejte nám prosím vědět! Možná to můžeme poslat dřív.

Po odeslání objednávky jej můžete sledovat na webové stránce doručovací služby.

Vosk můra

Náš sortiment

Zboží

Pozor! Veškeré materiály publikované na našich stránkách jsou chráněny autorským právem. Při opětovném publikování se vyžaduje označení autorství a odkaz na zdroj.

Recenze

Dobrý den všem. Dnes jsem se rozhodl podělit se s vámi o své dojmy z voskového můra Gastro sirup. Tento sirup se doporučuje pro osoby s onemocněním gastrointestinálního traktu. Vzal jsem si tento sirup asi měsíc, spásu během exacerbace. Vždy věřil, že sirup je lepší než jakékoliv prášky. Pomáhá vyrovnat se s pálením žáhy a nepohodlí, usnadňuje trávení. Po dlouhé době jsem zapomněl na bolesti žaludku a vysokou kyselost.

Koupil jsem si tento lék pro svého manžela.Po dobu 2 týdnů léčby, pálení žáhy, bolesti žaludku, tlak se nezvyšoval a kuřák se snížil.

Certifikáty

Články

Video

Síť obchodů "Ruské kořeny"

Rádi Vám nabízíme pravidelně aktualizovaný sortiment bylin a poplatků, tinktur a balzámů, jedlých olejů a živočišných tuků, medu, přírodní kosmetiky a hygienických výrobků. Spolu s oblíbenými bylinami zde najdete skutečné rarity z ekologicky čistých koutů přírody.
Naši kompetentní prodejci vám pomohou orientovat se v různých produktech a vybrat si, co je pro vás to pravé. Ceny našich výrobků Vás příjemně překvapí a pravidelná propagace a flexibilní slevový systém vám pomohou bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Pro naše partnery a velkoobchody byl vytvořen aktuální ceník a speciální cenová kategorie pro všechny produkty.
Kvalitu veškerého zboží potvrzují certifikáty a kvalitní pasy. A rychlé dodání v Moskvě a v regionech Ruska vám ušetří čas.
Přeji vám zdraví, online obchod ruských kořenů

Rychlé doručení kurýrem, včetně víkendů! Dodání ruskou poštou! Přepravní společnost SDEK!

Naše společnost neprodává a nedodává léky!

Kolik je voskový můra

Jak se nemýlit při výběru výrobce

 • Na základě výsledků používání počítačů v Internetu někdo píše v nadšených tónech, někdo se naštve, aniž by získal očekávaný efekt, a nazývá ho podvodem, aby nalákal poslední peníze od nemocných lidí. Proč takové opačné názory zní? První věc, kterou si všimnete: žádný z recenzentů nezavolá výrobce, jako by každý kupoval standardní lék v lékárně, a ne tradiční medicínu, která je v podstatě extraktem z voskového můry. A aby bylo možné posoudit účinek jeho použití, je důležité mít na paměti, že to je právě způsob tradiční medicíny, který každý výrobce dělá svým způsobem. Odtud pravděpodobně přichází jiný konečný výsledek. Proto, po přečtení recenzí v naší knize návštěv, nedoporučujeme běžet do nejbližšího včelařství a koupit si voskový můra od neznámého výrobce.
 • Jaké výrobky z voskového můra lze nyní nalézt na trhu.

Za prvé, jsou to všechny druhy tinktur od soukromých výrobců, zejména včelařů. Nechci nic říkat v úsudku kolegů, ale když je výrobek inzerován v plastové láhvi, nádobě nebo nádobě, mám pocit, že říkám: „Buďte opatrní - jed je život ohrožující!“. Není to nic za to, že v lékárně v lékárně nenajdete žádnou tekutinu obsahující alkohol. Plastová nádoba reaguje s alkoholem a uvolňuje toxické sloučeniny. Mimochodem, je tu další zajímavý fakt o plastu a voskovém můru, který bych zde rád zmínil. „Britští a španělští biochemici zjistili, že larvy voskového můry (Galleria mellonella) jsou schopny rychle jíst polyethylen a uvolňovat ethylenglykol. Kromě toho, nejen mechanicky žvýkat, a strávit s vlastními enzymy. To znamená, že místo vosku mohou být krmeny plastovým odpadem. Studie byla publikována v Current Biology. “Abychom pochopili, jak larvy tráví plast, vědci rozbili několik larev v třecí misce a pasta byla potřena plastovým obalem a ponechána několik hodin. Výzkumníci analyzovali zpracovaný polyethylen pomocí infračervené Fourierovy transformace. Kromě vrcholů charakteristických pro polyethylen se na spektrogramu objevil pík odpovídající ethylenglykolu. Je známo, že ethylenglykol je toxický a vniknutí jeho roztoků do lidského těla může vést k nevratným změnám v těle. A jaká je naše hlavní terapeutická látka v tinktuře z voskového můry? Právě tyto velmi slavné enzymy, které rozpouštějí skořápku bakterií tuberkulózy. Závěr je logický: pokud se tinktura voskového můry nalije do plastové nádoby, enzymy přítomné v ní postupně postupně rozpouští nádobu s uvolňováním ethylenglykolu.

Zadruhé, není to nic za to, že voskový můra se nazývá doprovodný včelín sestry, jí veškeré odpady z včelařské farmy, to znamená, že může nakrmit nejen čisté voštiny s medem a pergou, ale také staré, plesnivé. To bude také růst na Merv (odpad z voskového vosku), který má také schopnost rychle poškodit. A protože se můra hromadí v sobě všechny látky z toho, čím je krmena, pak v tomto případě akumuluje karcinogeny plísní. A další. Pokud včelař používá chemické přípravky pro ošetření včel, nikoli přírodních produktů, postupně se také hromadí v hřebenu a poté v Mervu. A také se ve svém těle hromadí i tato larva můry. A pak jde do tinktury. Osoba pije takový „lék“ šest měsíců nebo rok a pak se diví, proč se jeho játra z tinktury voskového můry zhroutila a proč se staré nemoci neodstoupily a objevily se nové.

 • Teď, ne o včelařech, ale o výrobcích krásných sklenic a krabic - všechny četné formy na bázi voskových molů (suchých, olejových, cukrových sirupů atd.), Které byly nedávno rozšířeny o neuvěřitelné množství, jsou převážně domácími bez dokladů potvrzujících alespoň bezpečnost jejich použití. Pokud si myslíte, že popis výrobců, nejsou všechny léky, ale léčit všechno, jakkoliv divné to může znít :). Jsou klasifikovány jako včelí produkty nebo biologicky aktivní látky živočišného původu. Povinná certifikace se nevyžaduje. Výrobce může na vlastní žádost obdržet certifikát systému BOSTY (dobrovolná certifikace) pro tyto produkty. A pokud anotace na tomto produktu říká, že je certifikovaná, znamená to, že je to bezpečné. To znamená, že množství škodlivých látek v tomto produktu (kadmium, arsen, rtuť, olovo, kvasinky a plísně atd.) Nepřekračuje přípustné hodnoty. Žádné léčivé vlastnosti přípravku takové potvrzení nepotvrzuje. Máme také certifikát shody systému BOSTY, který potvrzuje bezpečnost našich výrobků.
 • V poslední době se na trhu objevily značkové výtažky z voskových molů, které jsou umístěny prodejci jako certifikovaný alkohol nebo voda-alkohol. Co znamená "certifikovaný", napsal jsem výše, to neposkytuje žádné konkrétní terapeutické výhody. Ve všech případech je alarmující nízká cena při uvedené vysoké koncentraci extraktu. Není možné zkontrolovat koncentraci produktu vzhledem: není uvedena na štítku a krabičce, v lahvičce nejsou žádné larvy, dávka je podobná 10% extraktu (například pro tuberkulózu: 3-4 kapky na každých 10 kg tělesné hmotnosti člověka). Máte-li zájem o takový produkt, doporučujeme Vám, abyste se obrátili na webové stránky výrobce a budete překvapeni, že výrobce v popisu produktu vůbec neuvádí jeho koncentraci. Nakreslit závěry - všechna rizika jsou jen na vás :)
 • Pojďme si rozbít ještě jeden známý mýtus: extrakt připravený z odpadních produktů voskového můra (PGVM) má několikanásobně větší aktivitu než extrakt připravený ze samotných larev. Na toto téma je pouze jeden článek (autor VN GROMOVA "Bdzholyarsky kruh / pro ziskové pasiku", №4, 2008, m.Kiiv). Srovnání PZHVM a počítačů bylo provedeno podle metody Voll. Podle Wikipedie však z pohledu moderní medicíny založené na důkazech metodě Foll chybí diagnostické schopnosti a stabilní výsledky klinického výzkumu. Metoda Foll, která nemá vědecký základ, není vědeckou komunitou rozpoznána. Ve spravedlnosti je třeba říci, že podle našich zákazníků PZHVM také dává nějaký terapeutický efekt, takže jsme sami od počátku sami vytěžili extrakt z larv s přidáním PZHVM (to znamená podle principu „dva v jednom“). Na přání zákazníků zhotovujeme a oddělujeme extrakt PZHVM.
 • Nyní, o nejdůležitější pro kupující - o ceně. Snažíme se být s vámi nesmírně upřímní a umístit náš extrakt z alkoholických voskových molů prostředky tradiční medicíny, jejichž účinnost je spolehlivě potvrzena vědeckým výzkumem a výsledky aplikace v lékařské praxi. Obrazně můžeme říci, že náš produkt se liší od výrobků vyráběných průmyslově, protože kuře z farmy se liší od kuřete ze supermarketu. A co je vhodnější pro vás, je samozřejmě na vás.
 • Studie o terapeutických vlastnostech voskového můry byly prováděny především na Ústavu teoretické a experimentální biofyziky Ruské akademie věd. Na základě výsledků experimentálních dat dospěli vědci k závěru, že účinnost použití alkoholového extraktu voskového můry (počítače) pro tuberkulózu, kardiovaskulární onemocnění a některé další choroby.
 • Výtažek z larev vosku 40% t

  10 ks na skladě

  Nejbližší datum odeslání je 03/08/2019.
  Více informací o nákladech a dodacích podmínkách naleznete zde.

  Dodávka RF poštou od 250 rublů.
  Doručení na místa vydání SDEK od 270 rublů.

  8 800 333 68 16
  Provozovatelé internetového obchodu zpracovávají objednávky od 9:00 do 17:00 ve všední dny.

  Pochybnosti? Zkontrolujte se svými přáteli:

  Koupit extrakt z larev voskového můry

  Larvy z voskových můr jsou jediná zvířata na naší planetě, která se živí voskem, přesněji voštinami, které jsou nasyceny různými produkty života včel. Toto dělá vosk můra úžasný lék, který může léčit celé tělo nejvíce neuvěřitelným způsobem.

  V dávných dobách, egyptské ženy používaly vosk můra jako prostředek k uchování krásy a mládí, a ve středu XVII století to bylo používáno k léčbě tuberkulózy a mnoha dalších nemocí. Voskový můra se stala populární medicínou v tradiční medicíně, která nejen zmírnila mnoho onemocnění, ale také zpomalila proces stárnutí.

  Účinnost prokázaná výzkumem

  v roce 1899, I.I. Mechnikov se pokusil vytvořit vakcínu proti tuberkulóze, která byla založena na vosku. Byl si vědom toho, že larvy můry jsou schopny strávit včelí vosk a předpokládají, že mohou zničit buněčnou strukturu stěny bakteriální tuberkulózy, velmi podobnou vosku, a proto jsou velmi odolné vůči vnějším vlivům. Tyto předpoklady byly empiricky potvrzeny.

  Později, studenti Mechnikov pokračovali v jeho výzkumu. Studovali hmyz a zjistili, že larvy jsou rezistentní na morové patogeny, záškrt, tuberkulózu a různé patogeny. S.A. Mukhin významně přispěl k rozvoji této oblasti uprostřed XX. Století. Když byl mladý, onemocněl tuberkulózou a extrakt z larev voskového můra mu umožnil zotavit se.

  Po takovém ohromujícím efektu začal studovat extrakt a nakonec mohl vyléčit dutiny v plicích, které vznikají při tuberkulóze, eliminovat jizvy, které se vyskytují po infarktu myokardu a bojovat proti mnoha dalším onemocněním, před kterými ustupoval i oficiální lék.

  Úspěšná praktická aplikace

  Chemická analýza extraktu voskového můra ukázala, že obsahuje nukleové báze a jejich deriváty, monosacharidy, disacharidy, mastné kyseliny, aminokyseliny, makroživiny, stopové prvky a látky, které stimulují vývoj buněk. Jednou z nejdůležitějších složek extraktu je cerasa, enzym, který čistí dýchací cesty a je velmi účinný při potírání nemocí průdušek a plic. Během výzkumu bylo zjištěno, že léčivo nemá vedlejší účinky, není toxické a může být skladováno po dlouhou dobu.

  Alkoholický extrakt z larev voskového můra se ukázal být účinným prostředkem pro boj proti chronickým onemocněním plic a průdušek, dokonce i v pediatrii. Používá se, pokud ošetření známými léky nevede k požadovanému výsledku. Neméně dobrý lék v léčbě neplodnosti, menopauzálních poruch, hrozeb potratu a jiných gynekologických problémů.

  Extrakt z voskových molů je účinný pro:

  • rány;
  • bronchitida;
  • bronchiální astma;
  • pneumonie;
  • alergie;
  • osteochondróza;
  • artritida;
  • neuralgie;
  • zánět periartikulárních tkání;
  • artróza;
  • myalgie;
  • lupénka;
  • tromboflebitida;
  • furunkulóza;
  • proleženiny;
  • herpes;
  • trofické vředy;
  • vysoký krevní tlak;
  • podvrtnutí a modřiny;
  • tuberkulóza;
  • napomáhá resorpci pooperačních stehů.

  Extrakt z voskového můra také dokonale hydratuje pokožku, dodává jí vláčnost, dodává obličeji zdravou barvu a chrání před předčasným stárnutím. S ním můžete úspěšně řešit svědění, podráždění kůže a drobné rány, chránit kód před účinky škodlivých faktorů životního prostředí.

  Způsob použití

  Musíte vzít 1 kapku extraktu na 10 kg tělesné hmotnosti a trvat 30 minut před jídlem 2krát denně. Doba trvání kurzu 21 dní.

  Vosk můra - kam koupit

  OBSAH:

  Když jsme v roce 2009 vytvořili webovou stránku mellonella.ru s voskovým můstkem na internetu, zajímalo se jen málo lidí (podle statistik Yandex Wordstat - za klíčová slova voskových můstků bylo měsíčně pouze 1300-1900 žádostí) a pro voskové můry nebyly prakticky žádné stránky (pouze 2 -3 místa).

  Nyní zájem o vosk můra výrazně vzrostl (počet dotazů ve vyhledávačích se zvýšil o 20 krát) a existuje mnoho stránek, které nabízejí produkty založené na larvách voskových můr za různé ceny. Většina výrobků, které jsou v současné době nabízeny na internetu, nemá žádný vztah k reálným produktům z larev voskového můra. Některé z těchto produktů jsou navíc pouze placebem a některé jsou pro zdraví nebezpečné (protože buď nejsou určeny k požití produktů chemického průmyslu, nebo jsou připraveny lidmi neschopnými v chemii a léčivech).

  Proč se v lékárně nedá koupit extrakt nebo tinktura voskového můra?

  Tinktura / extrakt z voskového můra je pcheloprodukt a není zařazen do státního registru léčivých přípravků, není vyráběn v žádném farmaceutickém podniku a není prodáván v lékárnách.

  Kromě toho podle vyhlášky vlády Ruské federace ze dne 01.12.2009 N 982 (ve znění ze dne 10.20.2014) „Po schválení jednotného seznamu výrobků podléhajících povinnému osvědčování a jednotného seznamu výrobků se potvrzení o shodě provádí formou přijetí prohlášení o shodě“, vše včelí produkty (kód 9882 - včelí produkty) nepodléhají povinné certifikaci.

  Výrobce nebo prodejce včelařských produktů může dobrovolně vydat dobrovolné osvědčení o shodě (dobrovolné obchodní certifikáty vydávají různé obchodní společnosti).

  Jak nekupovat padělání nebo výrobek nebezpečný pro zdraví?

  Vše, co je v současné době dostupné na internetu (a na offline trhu), produktů z larvy voskového můry (nebo údajně z nich) lze rozdělit do 4 skupin:

  • Výrobky vyráběné malými průmyslovými potravinářskými a chemickými (ne farmaceutickými, ale chemickými!) Podniky podle vnitřního standardu podniku (ne podle GOST, ne OST nebo dokonce ne podle TU - protože neexistují žádné takové). Všechny produkty této skupiny nemají s tímto extraktem / tinkturou VM nic společného. Tyto produkty mohou být nazývány: sirup, elixír, extrakt, tinktura atd. V nejlepším případě k nim bude přidán neznámý počet zmrazených larev voskového můra.
  • Výrobky vyráběné včelařskými / specializovanými farmami nebo soukromými včelaři ze zmrazených nebo pěstovaných na umělém zádi (otruby, droždí, mouka, glycerin) housenky voskového můry. Zpravidla se prodává bez přidání larev v lahvích. Housenky můr pěstované na umělém krmivu (nebo s kvasinkami atd.) Budou obsahovat velmi malé množství užitečných biologicky aktivních látek (nebo nebudou vůbec obsahovat). Obvykle jsou všechny mražené larvy pěstovány na umělém krmivu, ale i když zmrazíte normální housenky, ztratí většinu užitečného BAS. Takovými produkty mohou být tinktura larev voskového můra s velmi nízkým procentem užitečných biologicky aktivních látek (od 0,5 do 3-5% tinktury LME).
  • Produkty včelařství / specializovaných farem nebo včelařů, bez larev v lahvích. Tento výrobek může ve svém složení obsahovat larvy VM (ale nemusí obsahovat žádné neznámé množství), nebo to nemusí obsahovat - může to být tinktura z tmavé voskové půdy. Tato kategorie produktů může být také infuzí LMF, ale s neznámým procentem užitečných biologicky aktivních látek (od 0% do specifikovaného obsahu).
  • Tyto produkty jsou vyráběny včelařskými (specializovanými) farmami nebo soukromými včelaři z živých (čerstvě sklizených) larev velkého voskového můra pěstovaného na přírodních přírodních potravinách, které jsou vždy prodávány s larvami ve skleněných nádobách z tmavého skla!
   Existuje však jen málo takových výrobců, podle našich pozorování v síti není více než 5 míst.

  Aby nedošlo k nákupu placeba nebo výrobku ohrožujícího zdraví namísto skutečného produktu z LVM, musí být při volbě dodržovány následující pravidla:

  • Je lepší koupit skutečný výrobek z LVM na webových stránkách výrobce - jedná se o zemědělskou (specializovanou nebo včelařskou) farmu nebo příslušný včelař *;
  • Tento výrobek je vždy prodáván s larvami velkého voskového můra v lahvích (jedná se o záruku kvality a dodržování uvedené procentuální koncentrace, hodnotných biologicky aktivních látek);
  • Skutečné a užitečné produkty z larev voskového můra mohou být nality pouze do skleněných nádob z tmavého skla (tmavě zbarvená láhev). Výrobce s alespoň malým chápaním chemie a léčiv nikdy do plastové láhve nalije tinkturu / extrakt z voskových molů, protože každá plastová nádoba (včetně skladování potravin), když je v kontaktu s ethanolem (a tinkturou) / extrakt LVM - obsahuje 40% ethanol - alkohol) uvolňuje nebezpečné toxické látky: fenylethylen, vinylbenzen, ethenyl benzen, fenol a formaldehyd. Dokonce i krátkodobý kontakt plastových nádob s alkoholem obsahující tinkturou a extraktem z LMF je může přeměnit na skutečný jed *.
  • Cena tohoto výrobku nemůže být příliš nízká. Ceny pro všechny bona fide výrobci voskových mol tinktur / extraktů jsou přibližně stejné (liší se o 10-15% a propagační slevy).

  * Navzdory skutečnosti, že v plastové nádobě nejsou prodávány alkoholické nápoje (včetně alkoholu s nízkým obsahem alkoholu), a dokonce ani žádné léky obsahující alkohol v lékárně, které při vystavení působení alkoholu (alkoholu) uvolňují nebezpečné karcinogenní a toxické látky. látky neznají všechny "výrobce" produktů z larv vosky.
  Tento výběr obrázků z Yandexu a Google vyhledává dotaz na voskovou můru tinkturu vyrobenou v létě 2017:

  tinktura a extrakt z LVM nalit do plastových nádob

  tinktura a extrakt LVM pro přípravu / skladování plastových nádob

  Jak vidíte, ani extrakt / tinktura LVM nalévaná do skleněné láhve nezaručuje, že výroba výrobků nepoužila plastové nádoby. Použití plastových obalů pro přípravu a balení tinktur LVM není jediným způsobem, jak učinit místo cenného a léčivého přípravku produkt, který je zdraví škodlivý.
  POZOR!

  O nás a našich zkušenostech

  Náš zájem o léčivé vlastnosti voskového můry začal již v roce 2005 (zpočátku naše farma vyráběla pouze med od roku 1992), když známý lékař TB (lékař specializující se na tuberkulózu) požádal, aby pacient s těžkou diagnózou (MBT rezistentní) požádal o léčbu. tinktura larv z voskového můry.
  Abychom vyrobili tinkturu z voskového můry, použili jsme starý léčivý přípravek tradičního léku proti tuberkulóze.
  Vydáváme ji pro včelaře, kteří chtějí dělat tinkturu LVM nezávisle:

  Populární recept na léčbu tuberkulózy: dobře vyvinuté, živé larvy velkého voskového můry pour vodka (důležité: 40% ethanol, ne 90% a ne 70%) v poměru 1 až 10 (1 larvy / 10 vodek) - trvají 2-3 týdny, pro léčbu tuberkulózy, vezměte 25-35 kapek 2-3 krát denně.

  I když tato metoda neumožňuje získat produkt, který má celou řadu hodnotných léčivých látek uložených v larvách voskového můry, naše první tinktura byla účinná a pomohla zcela vyléčit tuberkulózu. Kromě toho byl lékař sám překvapen výsledky aplikace, protože neočekával tak rychlý účinek lidového léku s takovou komplexní diagnózou (lék rezistentní na MBT).

  Po tomto incidentu nás oslovilo mnoho pacientů s léky na tuberkulózu na doporučení pacientů a jejich ošetřujících lékařů. Ve všech případech byl pozorován terapeutický účinek s pravidelným příjmem tinktury voskového můra a účinnost tinktury byla zjištěna u mnoha dalších průvodních onemocnění. Byly to prostě jedinečné případy, například při léčbě bronchitidy po dobu 3 měsíců, náhle ustoupil neoperovatelný benigní nádor (fibroma).

  V roce 2005, kdy jsme začali pracovat na voskovém můru, bylo o ní málo informací: články receptů tradiční medicíny: "Dárky voskového můry" (článek z časopisu "Včelařství" 1999) a "Tajemství voskového můry" (článek ze zákulisí zdravého životního stylu 2003). Stejně jako populární vědecký článek „Nový život starého léku“ od skupiny autorů (A.K. Rachkov, M. N. Kondrashov, N.A. Spiridonov 1993) a popis patentu RF č. 2038086 ze dne 06.26.95, stejná skupina autorů "Metoda získávání biologicky aktivního produktu z larev velkého voskového můra" (1995 publikace). Hlavní vynález popsaný v patentu (který je patentován): housenky housenky voskového můru, při respektování přirozené povahy potravy (tmavá vosková pastelka), mohou být pěstovány mimo včelstev a mimo úl (pokud to včelaři sami neuhodli!).

  Od roku 2006 shromažďujeme veškeré dostupné informace zveřejňované online (v Rusku i v zahraničí) a tisk (pravidelné i speciální) informace o terapeutických vlastnostech produktů z larev voskových mol a použití tinktury / extraktu LMM pro léčbu různých onemocnění (viz „Léčba“) a "Použití a dávka").
  Důležitými zdroji informací o účinnosti užívání tinktury / extraktu z voskového můry se staly osobní kontakty a korespondence s našimi zákazníky ze všech regionů Ruské federace. Během existence lokality mellonella.ru jsme nashromáždili více než 1500 dopisů s otázkami (které jsme vždy zodpověděli a podrobně zodpověděli) a historií používání extraktu LVM a tinktury (odpovědi na mnoho otázek naleznete v kapitole „Otázky o produktech“).

  Jaký je rozdíl mezi extraktem z tinktury a voskového můry?

  Podle klasifikace moderní farmaceutické technologie: extrakty (Extracta), na rozdíl od tinktur (Tincturae), jsou koncentrovanější extrakty z léčivých surovin, získané extrakcí ve speciálním přístroji: extraktor, následovaný čištěním extraktu z příbuzných nečistot.

  Téměř všichni stávající výrobci (včetně bona fide) - vyrábějí tinkturu LVM a nazývají ji extraktem. Přesné procento cenných biologicky aktivních látek v tinktuře nelze specifikovat, například 10% tinktura LVM může být ve skutečnosti 7% a dokonce 5%.

  Důvodem je, že pro výrobu produktů s biologickou aktivitou jsou vhodné pouze dobře vyvinuté housenky, které nejsou připraveny pro štěpení. Před štěpením housenky vyprázdní střeva, zastaví krmení a produkují trávicí enzymy (to se děje přibližně ve věku 28-35 dnů). Trávicí enzymy larv můry obsahují všechny cenné biologicky aktivní látky. Při sběru, nevyhnutelně, část zarostlých housenek se dostane do sbírky, protože zpočátku se neliší ve vzhledu.

  Pro výrobu extraktu z voskových molů používáme speciálně navržený a vyráběný ve specializovaném podnikovém extraktoru, který umožňuje získat maximální extrakci z housenek můry všech cenných biologicky aktivních látek.

  Z pochopitelných důvodů tato stránka nepopisuje některá tajemství a jemnosti tvorby výpisu, ale obecně se to děje takto:
  Po prvním stupni extrakce se extrakční činidlo zcela spojí a suroviny (larvy velkého voskového můry) jsou osvětleny světlem o specifické vlnové délce, zatímco všechny zarostlé housenky jsou viditelné. Vybírají se nadměrné porosty, stočené a nahrazené čerstvě sbíranými hmotami stejné hmotnosti. To vám umožňuje zaručit přesné procento hodnotných biologicky aktivních látek ve finálním produktu - extraktu LML.
  Po druhé fázi extrakce se získaný extrakt odsaje a přefiltruje přes speciální filtr. Larvy jsou uspořádány v lahvích a naplněny filtrovaným extraktem.

  Kolik je voskový můra

  Je známo, že velký voskový můra (plamenný červ) parazituje včelí rodinu; tento hmyz může strávit vosk. Můra, pronikající do úlu, může zničit celou včelí rodinu. Včelaři s ní aktivně bojují, ale jen velmi málo lidí ví o jeho léčivých vlastnostech. Mezitím, v XVII století. Ophidus používaný k léčbě tuberkulózy, jakož i prostředek pro oddálení stárnutí těla.

  Experimenty s larvami velkého voskového můry byly zahájeny v roce 1889 I. I. Mechnikovem (nositel Nobelovy ceny). Jeho myšlenka byla založena na skutečnosti, že trávicí enzymy krmící hmyz na včelí vosk mohou zničit voskový plášť bakterií tuberkulózy.

  Experimenty tento předpoklad potvrdily. Bylo zjištěno, že extrakt larev vosku obsahuje volné aminokyseliny, mono- a disacharidy, nukleotidové báze a jejich deriváty, mastné kyseliny, biologicky významné makro a mikroelementy (množství zinku a hořčíku). Přípravek obsahuje také biologicky účinné látky produkované včely, jakož i složky, které stimulují růst a vývoj buněk. Při studiu farmakologických vlastností extraktu larev velkého voskového můry bylo zjištěno, že léčivo je velmi účinné a málo toxické, stabilní během skladování a nedává nežádoucí vedlejší účinky.

  Tinktura Ognevka se používá v následujících oblastech medicíny:

  1. Fthisiologie - spolu s hlavní léčbou může použití extraktu vyléčit tuberkulózu, podporuje hojení jizev a ran;
  2. Pulmonologie - složka je účinná při takových onemocněních, jako jsou: alergie (respirační), chronická bronchitida, pneumonie, astma, bronchiektáza atd.;
  3. Kardiologie - pro pacienty se srdečními potížemi neexistuje lepší lék než tinktura na larvách voskového můry. To vám umožní vyrovnat se s mnoha onemocněními nebo přispět k zotavení období. Infarkt myokardu, vrozené srdeční vady, myokarditida, tachykardie, arytmie, koronární onemocnění a další nemoci po aplikaci extraktu již neobtěžují osobu;
  4. Pediatrie - po několika dnech aplikace tinktury voskového můra, děti přestanou kašlat, chronické a akutní bronchopulmonální onemocnění ustupují nebo oslabují, brání se neurózám, posiluje imunity, anémie není hrozné a růst a celkový vývoj osoby se zlepšují;
  5. Chirurgie - tento extrakt je užitečný v pooperačním období, kdy se pacienti zotavují z operace;
  6. Hematologie - tinktura vám umožní zaplnit nedostatek krve pro anémii a další nemoci spojené s krví;
  7. Gastroenterologie - použití tinktury voskového můra má příznivý vliv na pacienty s hepatitidou, vředy, cholecystitidou, gastritidou, pankreatitidou, kolitidou;
  8. Imunologie - tato složka se používá k prevenci imunodeficience a celkové adaptaci organismu;
  9. Gynekologie a andrologie - pomáhá při slabé sexuální aktivitě (zvyšuje sílu), pomáhá při patologickém těhotenství, neplodnosti, neutralizuje většinu symptomů s klimatickým syndromem;
  10. Gerontologie - tinktura činí naše tělo a vnitřní orgány odolnými vůči stárnutí, má blahodárný vliv na nemoci spojené s věkem, nedovolí nám, aby stárly před časem;
  11. Sportovní medicína - extrakt se aktivně používá při přípravě sportovců na těžké břemena (soutěže, mistrovství a mnoho dalšího).
  Extrakt obsahuje: nukleosidy, volné aminokyseliny, nukleotidy, cukry, biologicky důležité stopové prvky, mastné kyseliny, proteázu, cerasu atd. A to vše, některé látky této složky stimulují aktivní růst buněk.
  Prokázaný příznivý účinek tinktury na zničení skořápky Kochových tyčinek. Vzhledem k tomu, vosk můra je téměř jediný hmyz, který může zpracovat vosk, pak shell patogenních tuberkulózních bakterií může být také zničen bez jakýchkoli zvláštních problémů.
  Také použití tinktury voskového můry podporuje hojení jizev v plicích, dutinách, zabraňuje plísňovým onemocněním plic atd. Tato složka výrazně zlepšuje odvodňovací funkci průdušek a účinně chrání dýchací systém. Pro léčbu dětských onemocnění, pediatr N.V. Dmitrieva použil tento extrakt v poměru 1 kapka na 6 kg hmotnosti dítěte. Infuze byla podávána dvakrát denně půl hodiny před jídlem po dobu tří týdnů a nemoc ustupovala.
  Galleria milonella (ophilia) je přirozený imunomodulátor a anabolický. S pomocí extraktu z voskového můry je významně zvýšena odolnost těla vůči různým chorobám a buňky a svaly se rychleji zotavují. Dále se doporučuje aplikovat tinkturu na osoby s chronickou únavou a v pooperačním nebo posttraumatickém období.
  Další zázračnou vlastností této složky je to, že ženy s oslabenou reprodukční funkcí po užití byly těhotné a mužské spermie se staly aktivnějšími. Najednou, apitherapist E.A. Ludyansky prostřednictvím praktického výzkumu ukázal, že pozitivní účinek užívání tinktury voskového můra je patrný již dva týdny po zahájení léčby.
  Na druhé straně homeopat S.A. Mukhin spolu se svým personálem vytvořili komplex Vita. Zahrnovala oční extrakt a snížila dušnost a anginu pectoris. Po 14-24 dnech se u pacientů po infarktu myokardu méně často vyskytly záchvaty anginy pectoris a jizvy srdce se pravidelně odstraňovaly.
  Kromě toho je tinktura proti takovému onemocnění, jako je sklerotizace žil dolních končetin a tromboflebitida. Metabolismus v lidském těle se významně zlepšuje, snižuje se ukládání tuku, snižuje se hladina cukru a cholesterolu.
  Stejně jako mnoho látek produkujících včely má složka založená na larvách můry širokou škálu činností. Používá se jako antivirotikum a antibakteriální léčivo. Tato kvalita se dosahuje díky obsahu velkého množství bioflavonoidů a aminokyselin v extraktu. Používání tinktury z voskového můra se také doporučuje pro profylaktické účely jako lék proti chřipce.

  Na našich stránkách si můžete zakoupit Ognevka-mumie.

  Pro 1 kurz potřebujete 4 Tinktury nebo 4 Mumiyo. Účinnost použití tinktur a Mumiyo je stejná, ale existují rozdíly. Plamen Tinktura začíná působit rychleji, protože se jedná o kapalný roztok. Oheň-Mumiyo působí v těle později, ale koncentrace je asi 1,5 krát vyšší než koncentrace Fire-Tincture. Pro lepší trávení by se měl Mumiyo Pellet žvýkat před polknutím.

  Kontraindikace: nesnášenlivost složek, přípustnost pouze v první polovině těhotenství snižuje krevní tlak.

  Způsob aplikace tinktury-tinktury a dávky: Doporučujeme zahájit příjem tinktury dvakrát denně z jedné kapky na 10 kg hmotnosti najednou. Pak postupně každé 1-2 dny zvyšují dávku jedné dávky na kapku - až 5 kapek na 10 kg hmotnosti. Po adaptaci organismu na produkt po dobu 5-10 dnů je možné přejít na konstantní doporučenou dávku - ½ čajové lžičky (přibližně 30-40 kapek) na dávku 2-3 krát denně, v závislosti na závažnosti onemocnění. Vezměte oheň 30 minut před jídlem s jakoukoliv kapalinou. Doporučuje se užívat 45 dnů, pak měsíční přestávku a dalších 45 dnů. Pokud je to nutné, opakujte kurz. Pro děti ve věku 12-16 let - snižte dávku o polovinu. Pro děti ve věku 1-12 let - 1 pokles za rok života najednou.

  Kde koupit tinkturu z voskové můry - vyberte prodejce

  Chcete-li koupit kvalitní vosk moth tinktura, měli byste věnovat pozornost následujícím bodům: t

  • První věc, kterou víme jistě, je to, že patří k včelím produktům. Proto byste měli věnovat velkou pozornost tomu, zda prodejce vosk moth tinktura je včelař.
   Velmi často na jednodenních místech je produkt krásně prezentován, ale o tom, kde a kým byl vyroben, se nic neříká, o včelínu a včelách se neuvádí žádná zmínka.
  • Kontaktní informace. Vyhledejte kontaktní informace na webu a pokuste se kontaktovat výrobce. Zeptejte se na místo výroby, odkud suroviny pocházejí, jak jsou zpracovávány atd. Skutečný výrobce nebude těmito otázkami zmaten. Získáte komplexní odpovědi.
  • Tara. Měli byste vždy dávat přednost skleněným nádobám, jako plasty uvolňují během skladování toxické látky. Alkoholické kapaliny by neměly být skladovány v plastových nádobách. Detailní informace..

  Včelaři se snaží co nejvíce informovat o svých produktech a neskrývají informace o jejich přijetí a prodeji. Prodejci a podvodníci v každém směru odvádí pozornost kupujícího od promyšlených otázek s krásnými jasnými obrázky a hlasitými slogany.

  Tinktura larvy voskového můry:

  • by měl být průhledný (mírné srážky jsou povoleny),
  • mít koncentraci suroviny nejméně 10%,
  • jantarová barva,
  • specifická vůně a chuť (velmi příjemné, měkké, bez hořkosti a kyseliny).

  Měl bych si koupit tinkturu z larev voskového můry napjatého nebo s larvami?

  • Plus: nákup extraktu s larvami uvnitř, jste více jisti, že to není falešné.
  • Nevýhody: vzít lék s červy - ne nejpříjemnější zážitek. Je to jedna věc, o které víte, ale úplně jiná, když je vidíte pokaždé, když ji vezmete.
   Larvy voskového můry zabírají místo ve vesikulu, proto cena samotného extraktu významně roste. Nebudete používat larvy, nebudou je jíst a nebudou recyklovatelné. Navíc, pokud trvají na vodce, pak se časem změní na černou, což negativně ovlivní kvalitu nápravy. Larvy v 70% alkoholu nepřinesou žádnou škodu, ale také žádný přínos, protože extrakce probíhá pouze v prvních 2-3 týdnech infuze.
   Pro váhavé zákazníky z jiných měst a regionů obvykle připevňujeme samostatnou nádobu s extrakčními larvami, aby zákazníci nepřepláceli nepoužitý produkt.

  Jaká koncentrace tinktury z voskového můry na výběr:

  Pracovní koncentrace tinktury larev vosky je 20%.

  Extrakt 10% obsahuje méně účinných látek a více alkoholu na jednotku produkce. Je určen pro osoby v kritickém stavu, a to v takovém stavu, kdy je kontraindikováno jakékoli tónování (například po transplantaci orgánů, ve věku 80 let a více, atd.). Takový lék působí velmi pečlivě a nezpůsobuje drastické změny stavu těla.

  V ostatních případech se doporučuje nakoupit tinkturu larev voskových molů ve výši 20%.

  Na webových stránkách odpovědného výrobce vždy naleznete pokyny o procentuálním podílu surovin, které byly použity v infuzi.

  Tinktura odpadních produktů z vosku: t

  • musí mít tmavě hnědou, téměř černou barvu (surovina pro takovou tinkturu prošla celým fermentačním cyklem);
  • má výraznou chuť a vůni (bez hořkosti, kyseliny a zápachu plísní);
  • při zředění vodou by neměly měnit barvu na bílou.

  Co tinktura koupit: vosk můra larvy nebo odpad můra vosk můry?

  Rozdíl v barvě tinktury LVM (vlevo) a ПЖВМ (vpravo)

  Tinktura odpadních produktů voskového můra (PfVM) je určena pro děti (od 3 let) a osoby středního věku bez závažných problémů s kardiovaskulárním systémem. Extrakt má výrazný antivirový účinek, tóny těla (dodává sílu), aktivuje metabolismus, snižuje krev, obnovuje stěny cév a kapilár a další. atd. Použití tinktury PZhVM je indikováno pro akutní respirační infekce, akutní respirační virové infekce, chřipku, bronchitidu, střevní infekce, záněty a sníženou imunitu a mnoho dalších.

  Tinktura larev voskového můra má podobný účinek, ale měkčí, a to je hlavně zaměřena na kardiovaskulární systém. Krevní tlak a složení krve (včetně hladiny hemoglobinu) se aktivně a jemně normalizuje (bez náhlých změn), krev se stává tenkou, zlepšuje se pružnost stěn cév a kapilár a mnoho dalších. Použití extraktu se projeví bezprostředně po mrtvici a srdečním infarktu, s tromboflebitidou a křečovými žilami a mnoha dalšími.

  Při nákupu tinktury voskového můry jsme na dálku uvažovali o hlavních kritériích výběru. Máte-li možnost zakoupit je ve vašem městě, pak můžete přímo komunikovat s prodávajícím a / nebo výrobcem a učinit správnou volbu.

  Včelařské výrobky z naší rodiny včelín si můžete zakoupit v našem obchodě.

  Výrobek z larev vosku, extrakt, 50 ml.

  Výrobek z larev vosku, extrakt, 50 ml.

  Dostupné způsoby dopravy

  - Hotovost

  Hotovostní platba kurýrovi po obdržení objednávky

  - Bezhotovostní platba

  Platba na základě faktury prostřednictvím bank Ruské federace a platebních systémů

  - Sberbank

  Platba v jakékoliv pobočce a bankomatu Sberbank Ruska

  - Yandex.Money

  Platba v platebním systému Yandex.Money

  Tento produkt není lékem.

  Tinktura voskového můry (ogniye): léčba, kde koupit, recenze

  Tinktura voskového můry (flagella) není pro nic nazývá lék na mnoho nemocí - čím více je studován a používán, tím nádhernější vlastnosti jsou odhaleny v něm.

  Popularita tohoto produktu roste každým rokem. Před několika lety byl voskový můra považován za nebezpečného škůdce včelstev a jen málo lidí vědělo o léčivých účincích tinktury ze svých larv. Dnes však stále méně lidí pochybuje o svých léčivých vlastnostech. Teď tinktura ognevky zaujímá místo mezi včelími produkty a její produkce je běžnou praxí mnoha včelařů.

  Voskový můra - co to je?

  Vosková můra, ona je také včelí můra, ona je Galleria mellonella, ona je můra nebo můra, ona je také vosk můra - můra, parazit, který se živí včelími produkty: med, vosk, okoun, včelí pyl, propolis a, samozřejmě, vosk voštiny.

  Včelí můra - hmyz je zcela přizpůsoben k životu v úlu - dostal své jméno „voskový můra“, protože má vzácnou schopnost trávit a vstřebávat včelí vosk (jedna z nejnepříznivějších látek v přírodě).

  Na jedné straně je voskový můstek hlavním nepřítelem včelaře, protože ničí voštiny s medem a pergou, znečišťuje je plýtváním životně důležitou činností a s nedostatkem jídla doslova hýbe i stěnami úlu a izolací! Proto jsou včelaři včelaři se svým neúnavným bojem.

  Na druhé straně mnozí včelaři vědí o příznivých vlastnostech svých larev, a pokud by úl takový útok napadl, nenechte si ujít možnost připravit z nich léčivou tinkturu.

  Je třeba okamžitě říci, že v oficiální medicíně je tinktura voskového můra známa jako extrakt z voskového můry. Mluvíme o stejném léku, jediný rozdíl je v názvu.

  Tinktura voskového můry (malá chyba): od nepaměti až po současnost

  Tinktura voskového můry (můra) byla známa ve starověkém Egyptě - nazývali ji zlatým motýlem. Kněží a jejich ženy ji používali k prodloužení mládeže a zachování přitažlivosti. Používá drogy tohoto hmyzu a na východě - v Japonsku, v zemích Asie. V Rusku také věděli o úžasných vlastnostech hmyzu. O tom, jak se používá oheň, popsaný v receptech tradičních léčitelů. Již na počátku 17. století je ve starověkých zdravotnických zařízeních uváděna tinktura voskového můra jako lék na léčbu fytózy a senility.

  V oblasti vědy se na konci 19. století objevila jedinečná schopnost larev voskového moku trávit vosk (jedna z nejinteligentnějších látek v přírodě).

  Laureát Nobelovy ceny v oboru fyziologie a medicíny (1908) Ilya Iljič Mechnikov - první z vědců, kteří hovořili o možnosti použití tinktury voskového můstku pro léčbu tuberkulózy.

  Později, jeho student, profesor S. Metalnikov a zahraniční kolegové ukázali, že plamenový mol (voskový můra) tráví vosk díky speciálním lipolytickým enzymům.

  I.I. Mechnikov navrhl, že tyto enzymy jsou schopny rozbít voskový plášť bakterií tuberkulózy. Vlivem lipidové vrstvy bakterií musí enzymy voskového můry (včelí oftalmický) zničit a umožnit svým vlastním imunitním silám zničit poškozenou bakterii. Na tomto principu, doktor lékařských věd, profesor Annenkov G.A. a další: Koncept lipázy tuberkulózy již byl vyvinut jako jeden z možných přístupů k tvorbě nových typů léků proti TBC. Extrakt z voskových molů v současné době představuje jeden z nejslibnějších zdrojů ve světle tvorby nových vysoce účinných a bezpečných přírodních léčiv (na rozdíl od syntetických, s mnoha vedlejšími účinky).

  Tinktura voskového můry (ophilis): léčivé vlastnosti, aplikace

  Co je užitečná tinktura vosk můra? Četné vědeckého výzkumu, stejně jako zpětná vazba od těch, kteří to vzali, naznačují, že pyrexie je účinná při mnoha onemocněních. A na rozdíl od názoru skeptiků, kteří tvrdí, že působí výhradně jako placebo, bylo doposud známo několik vědeckých studií, které dokazují opak.

  Jako součást larev voskového můra obsahuje mnoho užitečných biologicky aktivních látek (BAS). Je prokázáno, že léčba probíhá, i když mechanismus účinku biologicky aktivních látek na onemocnění dosud nebyl plně studován, takže můžete vytvořit skutečnou drogu.

  Stojí za zmínku, že léčivé účinky má pouze alkoholová forma voskového přípravku. Alkohol je ideálním extrakčním činidlem, je schopen extrahovat všechny prospěšné BAS z larev s naprostou bezpečností pro člověka.

  Vědci Institutu teoretické a experimentální biofyziky Ruské akademie věd (profesor M.N. Kondrashova, N.A. Spiridonov a další), kteří obdrželi patentu o způsobu získávání extraktu z voskového můra, v němž se nacházejí tyto látky: t

  • proteiny a peptidy (2%), včetně serinové proteázy,
  • volné aminokyseliny (50-60%),
  • nízkomolekulární látky
  • lipidy
  • sacharidů

  Další studie ukázaly, že extrakt má široký rozsah biostimulačního účinku - podporuje růst a oxidační metabolismus tkání a je také charakterizován adaptogenními a kardioprotektivními vlastnostmi.

  Práce provedené v ITEB RAS profesorem S.I. Metalnikov a profesor I.S. Zlatogorov, ukazují, že larvy mají vysokou imunitu proti řadě mikroorganismů (patogeny tuberkulózy, záškrtu, tetanu, moru atd.), Tj. tinktura má antimikrobiální účinek.

  Volumetrické studie voskového můra a jeho léčivé vlastnosti byly provedeny kandidátem biologických věd V.F. Bakanevou v rámci jeho bakalářské práce „Biologicky aktivní látky z larv a včelích produktů GALLERIA MELLONELLA jako potenciální kardioprotektory a adaptogeny působením hypodynamických a stresových faktorů na organismus pokusných zvířat a lidí "

  Vědci učinili řadu zajímavých objevů a závěrů:

  1. Extrakt z voskového můry (erupce) obsahuje antibakteriální peptidy - přírodní antibiotika, kterými hmyz bojuje proti patogenům a patogenům. Antimikrobiální peptidy působí rychleji než obvyklá antibiotika a ničí bakterie, které jim nepodléhají. Současně chybí toxické a škodlivé zdravé buňky látky v extraktu.
  2. Extrakt z voskového můra má výrazný kardioprotektivní a antikoagulační účinek, což způsobuje zlepšení aerobních procesů ve vaskulární stěně aorty. Zánět stimuluje kontrakční aktivitu srdce o 55%, atria o 20% a myometrium o 80%. Extrakt snižuje krevní tlak po vystavení stresovým faktorům téměř o 17%.
  3. Enzym serinové proteázy byl izolován z extraktu voskového můry, který je schopen nejen rozpustit membránu bakterií tuberkulózy, rozpustit jizvy myokardu, stimulovat růst nových buněk, ale také urychlit regeneraci neuronů.
  4. V extraktu se nachází kyselina amin-aminomáselná, acetylcholin a serotonin - tyto látky mají antistresový účinek.

  Podle kandidáta biologických věd E.S. Ostanina v rámci své diplomové práce "Technologie zpracování voskového můry, studium antituberkulózních vlastností chitosanu a jeho interakce s lipolytickými enzymy" v extraktu larvy můry je chitin a chitosan. Tyto látky regulují metabolismus lipidů, tj. extrakt má lipolytickou aktivitu. To znamená, že voskový mol je užitečný při ateroskleróze, diabetu, obezitě. Chitosan má také antimikrobiální vlastnosti a aktivitu proti tuberkulóze.

  Takže tinktura (extrakt) voskového můry je lékem na mnoho nemocí. Je indikován pro následující onemocnění nebo stavy:

  • Tuberkulóza
  • Onkologie
  • Kardiovaskulární onemocnění - angina pectoris, arytmie, ischémie, následky infarktu myokardu, aneuryzma aorty
  • Bronchopulmonální onemocnění
  • Ateroskleróza, diabetes, obezita
  • Neplodnost, nemoci reprodukčního systému (muži a ženy)
  • Respirační infekce
  • Prevence nebo zvýšení adaptační kapacity těla při stresu, zvýšený fyzický a emocionální stres
  • Prevence předčasného stárnutí

  Více o použití tinktury z voskových můstků pro různé nemoci si můžete přečíst v naší brožuře Wax mol-application-Instructions, samostatně o léčbě tuberkulózy - v naší další brožuře Tuberkulóza-léčba extraktem voskových molů.

  Zde si můžete přečíst recenze o léčbě ognevky.

  Jak si vybrat a koupit kvalitní vosk moth tinktura

  Jak bylo uvedeno výše, pouze alkohol účinně extrahuje BAS z larev voskového můry. Všechny vědecké studie potvrzující příznivé vlastnosti produktů z mol byly prováděny na alkoholovém extraktu. Tablety, adsorbenty, sirupy, olejové kapsle, masti a čípky jsou všechny potravinové doplňky, které jsou vhodné pouze pro prevenci zdravých lidí, ale ne pro léčbu závažných onemocnění.

  Kde je lepší koupit tinkturu z voskového můry? Pouze ověřené včelaři, kteří používají speciální potraviny co nejblíže ke všem přírodním produktům, které obsahují úl. Jedná se o voskové voskové vosky obsahující med, pargué a voštiny jsou čisté, bez plísní, nedávno odstraněné z úlu s včely. Bezohlední prodejci pěstují můry na odpad z voskového stlačení (Merve), zbytky starých plesnivých voštin, umělých potravin - takováto tinktura samozřejmě nebude mít užitečné vlastnosti.

  Krásné balení a dokonce i certifikát na výrobek - není zárukou kvality. Certifikát vám neřekne, zda má obsah lahve léčivé účinky. Certifikát říká pouze o nepřítomnosti sloučenin škodlivých pro člověka. A výhody v něm nemluví.

  Pokud se rozhodnete koupit extrakt z voskového můry, vezměte v úvahu láhev (nebo fotografii) - měla by být vyrobena z tmavého skla a obsahovat pouze celé larvy uvnitř. Pokud lahvička neobsahuje larvy, nebudete moci zkontrolovat jejich počet, tj. Zda je jejich uváděná koncentrace na štítku skutečná. V důsledku toho nemůžete správně vypočítat dávku. Bez larvy, můžete koupit ognevku pouze od spolehlivého prodejce, eliminuje potřebu filtrovat a nalijte extrakt.

  A další rady. Nesledujte levnost - vytváření optimálních podmínek pro pěstování můr, kvalitní potraviny, manuální sběr a třídění larev nemůže být levné. Nízká cena tinktury z voskového můry je důvodem k obezřetnosti. Zaměřte se na 500-600 rublů za láhev, to je přiměřená cena za můru.

  Tinktura voskového můry - aplikace (krátká instrukce)

  Technika aplikace tinktury voskového můry závisí na mnoha faktorech: nemoci, tělesné hmotnosti, individuální toleranci atd. Ideální možností je zeptat se osoby, od které si ji koupíte, aby namaloval průběh recepce. Pokud si vyberete opravdu kompetentního včelaře, určitě vám bude schopen sdělit o způsobu použití voskového můra speciálně pro vás.

  Tinktura ognevky může být provedena s různými koncentracemi. Čím vyšší je, tím méně kapek potřebujete použít.

  Přibližné množství pro tříměsíční cyklus (10% koncentrace larev): 3 lahvičky po 100 ml. s hmotností 50-60 kg, 4 lahvičkami po 100 ml. s hmotností 70-80 kg, atd.

  Bližší informace naleznete zde.

  Tinktura voskového můra: kontraindikace

  Kontraindikace užívání tinktur jsou následující: idiosynkrázie produktu, alergické reakce na včelí produkty.

  Teď už víš skoro všechno o voskovém můru!

  Je čas vyzkoušet tento úžasný nástroj a ujistit se, že to opravdu funguje!

  Jsme včelaři s více než dvacetiletou zkušeností, pracujeme v rodinném včelínu (cca 100 úlů), vyrábíme tinkturu z požáru a další včelařské produkty. Včelín se nachází v čisté oblasti na břehu vodní nádrže Krasnojarsk.

  Vyrábíme tinkturu voskových molů na tmavém sushi pomocí patentované technologie Ruské akademie věd, kontrolujeme všechny výrobní fáze, ručně vybereme ty nejlepší larvy a ihned je naplníme alkoholem (nemrznou je, nevysychají), nalijeme výrobek do skleněných lahví ze skleněných skleněných skleněných skleněných skleněných lahví. To znamená, že dostáváme naprosto přirozený vysoce kvalitní výrobek.

  Nákup tinktury z voskové můry od nás, nemůžete pochybovat o její účinnosti. Jen zkuste a výsledek vás určitě potěší.

  Nebo nám zavolejte na 8-800-511-06-80, volání je zdarma a 8-983-207-49-88, nechat objednávku a konzultovat.