Image

Strava a zdravá výživa

Vědecký základ terapeutické výživyŘádně organizovaná a postavená na moderních vědeckých základech, racionální a dietní výživa zajišťuje normální průběh procesů růstu a vývoje těla, zachování zdraví a pracovní schopnosti člověka.

Případová studie: Diabetes

Příjmení, Jméno, Patronymic pacienta:Věk: 53 letZaměstnání a místo výkonu práce: nepracující, zdravotně postižená osoba skupiny IIRodinný stav: ženatý, má dvě děti a jednoho vnuka

Co potřebujete vědět, abyste vytvořili dietní menu pro onemocnění slinivky břišní

Zdravá výživa je klíčem k dlouhověkosti a věčnému mládí. Zvláště správná výživa je důležitá v patologiích pankreatu, například pankreatitidy.

Kolik kalorií je v jednom kusu cukru rafinovaného cukru?

Kolik kalorií je v jednom kusu cukru rafinovaného cukru? ** Kolik kalorií je v jednom kusu cukru? **Pokud se podíváte na jakékoli balení cukru, bude obsah kalorií výrobku asi 400 kcal.

Vysoká hladina bilirubinu v krvi u dospělých: příčiny a terapie

Krev obsahuje mnoho různých látek. Každý z nich má své vlastní obsahové normy. Překročení stanovených ukazatelů indikuje přítomnost určitých patologií nebo poruch.

Jaký cukr je zdravější?

Je hnědý třtinový cukr opravdu dobrý pro zdraví a jak se liší od pravidelného rafinovaného? Co je lepší - cukr nebo sladidla?Kolik kalorií v cukru?Jeden gram jakéhokoliv cukru obsahuje asi 4 kilokalory.

Farmakologická skupina - sulfonamidy

Přípravky podskupin jsou vyloučeny. Povolit PopisSulfonamidy byly prvními chemoterapeutickými (systémovými) antibakteriálními prostředky, které našly široké uplatnění v praktické medicíně.

50 gramů sacharidů za den menu

Přibližné možnosti menu pro šest jídel denně.
Vhodné pro dívky (hmotnost 45-55 kg), aktivně zapojené do sportu pro získání svalové hmoty, urychlení metabolismu.
Dívky, které chtějí zhubnout, by měly z tohoto menu vyloučit rychlé sacharidy (sladké ovoce, sušené ovoce, med)

Je možné prorazit uplynulé milgamma

Protizánětlivé a analgetické injekce: co znamená píchnout Po mnoho let se snaží léčit klouby? Vedoucí Ústavu společné léčby: „Budete překvapeni, jak snadné je vyléčit klouby tím, že si je každý den vezmete.

Jsou pokrmy z ovsa účinné pro léčbu slinivky?

Vydalo gastrit_km dne 1/25/2018 1/25/2018

Oves je považován za jedinečný obilovin, který se používá k léčbě prakticky všech orgánů břicha, včetně pankreatitidy.

Kolik sacharidů obsahuje jablko?

Jaká je role sacharidů pro lidské tělo? Jsou zdrojem energie. Díky nim cítíme nárůst energie, připraveni na fyzickou aktivitu. Nadměrné množství těchto látek však může vést ke zvýšení tělesné hmotnosti, narušení metabolických procesů.

Cukrová křivka během těhotenství proč

Norma křivky cukru: jak udělat krevní test, rozluštit výsledky během těhotenstvíNa úpravu spojů naši čtenáři úspěšně používají DiabeNot. Vzhledem k popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli nabídnout vám vaši pozornost.