Image

Kuřecí srdce a játra dušená v zakysané smetaně

Pro milovníky drobů doporučuji ochutnat takové jídlo jako dušené kuřecí srdce a játra. Kuřecí játra jsou velmi jemná a nemají specifickou chuť a vůni, jako je hovězí nebo vepřová játra, protože mnoho zvláštních rysů jater není vhodné. Po ochutnání srdcí a jater dušených se zeleninou ve smetanové omáčce budete příjemně překvapeni jemnou příjemnou chutí. Kromě cibule a mrkve můžete přidat další zeleninu, například rajčata, cuketu, zelené fazolky, lilek a papriku. Přicházejí také houby.

Hodí se s bramborovou kaší, špagetami a vařenou rýží.

Složky

 • 350 g jater a srdce
 • 1 velká cibule
 • 1 velká mrkev
 • 2 lžíce. Já rostlinného oleje
 • 150 ml vody
 • 3 lžíce. Já zakysanou smetanou
 • 1 lžička sůl
 • 1 lžička koření
 • greeny před podáváním

Vaření

1. Pro začátek opláchněte droby studenou vodou, nechte kapalinu vypustit, odřízněte veškerý přebytek.

2. Připravte zeleninu. Velká cibule musí být vyčištěna a nakrájena na malé kostky. Peeling velké mrkve, rošt na hrubé struhadlo nebo nakrájíme na kostičky.

3. Na pánvi zahřejte olej na vaření. Po ohřátí na střední teplotu tam přeneste nasekanou zeleninu. Směs byla míchána a míchána po dobu 3 minut za míchání. Ujistěte se, že zelenina nespalují, můžete méně požáru.

4. Přeneste srdce a játra na pánev, promíchejte a smažte vše dohromady po dobu 7 minut, můžete nechat teplo médium.

5. Sůl a přidejte koření, i obyčejný černý mletý pepř bude dělat. Do nádoby přidejte také kyselou smetanu s obsahem tuku a přidejte vodu.

6. Vše promíchejte, pánev přikryjte víčkem a vařte na mírném ohni asi 30 minut, občas se podívejte pod víko a míchejte vedlejší produkty se zeleninou.

7. Před podáváním mohou být dušená kuřecí srdce a játra ozdobena zelení. Podávejte přílohu nebo salát.

Kuřecí játra se srdíčky v kyselé smetaně

Velmi chutné a vydatné jídlo s jednoduchými ingrediencemi! Pro mě je to jako kouzelná hůlka, když potřebujete rychle vařit večeři, můj manžel ho prostě miluje! Doporučuji sloužit s těstovinami, takže nejchutnější ze všech! Nebo s bramborovou kaší) při přípravě macaroons, budete mít čas vařit chutné navíc k nim!

Složky recept kuřecí játra se srdíčky v kyselé smetaně

 • 300g kuřecí játra
 • 200-300g kuřecí srdce
 • 2 velké cibule
 • 200 g zakysané smetany (15-20%)
 • Sůl, pepř, sušená majoránka nebo bazalka
 • Rostlinný olej - 2st. Já

Jak vařit kuřecí játra se srdíčky v zakysané smetaně, krok za krokem recept s fotografiemi

V nepřítomnosti kuřecích srdcí si můžete vzít 0,5 kg kuřecích jater.

Játra nakrájená na velké kousky, se srdcem odříznout přebytečný tuk. Nalijte rostlinný olej na pánev, počkejte, až bude teplý, pak dejte kuřecí vývar a vařte na středním ohni pod uzavřeným víkem po dobu 3-4 minut, několikrát míchejte, dokud se nezmění barva.

Cibule nakrájíme na půlkruhy.

Přidejte cibuli do jater se srdíčky, promíchejte a vařte s víkem pootevřeným po dobu dalších 10 minut, opět za míchání několikrát. Luk se stane průhledným a měkkým. Šťáva z jater je téměř ne.

Přidejte kyselou smetanu a sušené bylinky, sůl a pepř a dobře promíchejte! Kryt a dušené maso na mírném ohni po dobu dalších 3-5 minut. Zpočátku se omáčka může jevit jako tekutá, ale když se ochladí, mírně zahušťuje.

Můžete servírovat na přílohu, pokud je to žádoucí, posypaná čerstvou petrželkou! Takto připravená játra bude velmi něžná, voňavá a vůbec ne suchá. Bon appetit!

Kuřecí srdce a játra dušená v zakysané smetaně

O receptu na kuřecí řízky v zakysané smetaně

Pro milovníky drobů doporučuji vyzkoušet si nejchutnější pokrm z jejich kuřecích srdcí a jater dušených v zakysané smetaně.

Složky:

Vaření kuřecí dušené maso v zakysané smetaně

 • Krok 1

Jak miluju tyto dobroty! Výborně, velmi chutně

Česnek, děkuji. Pomozte si zdraví!

Co se stalo s našimi stránkami, jaký den nejsou žádné fotografie krok za krokem, nebo je to jen já?

I já se občas stává, že fotografie jsou v generační fázi. Můžete se obrátit na moderátory

Miska je skvělá! Miluji játra a srdce! A potíže s fotografií byly příliš často opakovány. Pechalka!

Pane Sanychu, děkuji. A smutek nejen s fotografií, ale také s hledáním receptů je docela katastrofa, nechce pracovat v žádném případě

Juliette, pomozte svému zdraví.

oh yeah je to vynikající! Vzpomínám si, jak jste mě krmili jako dítě a ze všeho nejraději jsem si vybrala srdce a luk...
V zásadě se nic nezměnilo.. tak doufám, že v blízké budoucnosti přijdete na návštěvu a nakrmíte mě jako v dětství)))

Dasha, usmál se, ale samozřejmě jsem rád, že připravuji vksnyashek)))))

Kuřecí srdce a játra v kyselé smetaně se zeleninou Nízký carb recept

Dobrý den všem! Kuřecí játra a srdce dušené v zakysané smetaně jsou velmi delikátní a navíc se připravují velmi rychle. Včera jsem šel do obchodu a pomyslel jsem si, že bude rychlé připravit se na večeři, protože se začátkem školního roku byl katastrofální nedostatek času. Když jdu do oddělení masa, narazil jsem na chlazené a křupavé kuřecí srdce a játra a vzpomněl jsem si, že kdysi jsem ochutnal jídlo z těchto výrobků. Rozhodl jsem se zkusit zkombinovat obchod s potěšením: rodina je plná a nový článek na blogu.

Pokud někdo někdy vyzkoušel kuřecí játra, už se na hovězí a vepřové maso nedívají. To je obzvláště důležité pro většinu dětí, které již od útlého věku nemají v žádné formě přízeň jater. Moje děti nemají rádi hovězí játra a jídlo, které dnes navrhuji, bylo zaplaceno za sladkou duši. A to vše proto, že kuřecí játra prakticky nemají žádnou specifickou chuť, tak jemnou, že se doslova roztaví v ústech a během procesu vaření vůbec necítí. Kromě toho se kompozice prakticky neliší od jater krávy nebo prasete. Navzdory skutečnosti, že srdce je silný svalnatý orgán, srdce kuřete je poněkud měkké a mírně pružné, ale ne gumovité, podle chuti.

Kuřecí játra a srdce v zakysané smetaně

Obecně platí, že je rozhodnuto! Vaření dušené kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně a servírování se zeleninou na přílohu. Níže uvidíte podrobné fotografie s komentáři. Uvařila jsem pro 4 osoby, z nichž dva jsou malé děti. Možná budete potřebovat více zdrojových produktů. Na konci receptu vám řeknu, jak vypočítat sacharidy pro osobu s diabetem na inzulín. Budeme potřebovat:

Pro hlavní chod:

 • 500 g kuřecí srdce
 • 500 g kuřecí játra
 • 1 střední cibule
 • 3 lžíce. lžíce s kopcem nejtučnější zakysané smetany, kterou najdete (dnes mám 30% zakysanou smetanu)
 • 2-3 lžíce rafinovaného olivového oleje
 • sůl (používám růžové himálajské)
 • několik listů vavřínu
 • pepř
 • můžete přidat tymián nebo bazalku, ale v té době jsem je neměl

Pro zeleninovou oblohu (množství sacharidů v závorkách):

 • 300 g čerstvé nebo mražené brokolice (15 g sacharidů)
 • 100 g pórku (5,5 g sacharidů)
 • 50 g průměrné mrkve (3,5 g sacharidů)
 • 100 g čerstvých nebo mražených zelených fazolek (3,5 g sacharidů)
 • 20 g másla
 • Sůl, koření podle chuti

Játra a srdce Budu vařit v pánvi s vysokou stranou a zeleninu v pánvi wok s nelepivým povlakem. Nejdříve játra nakrájejte na menší kousky a jen polovinu podélně odřízněte. Zahřívejte pánev s olivovým olejem a nalijte do něj játra a srdce. Pak nakrájíme cibulové kroužky. Vím, že vavřín je na konci vaření, ale dávám přednost na začátku, takže chuť bobkového listu je zcela odhalena. Okoun a sůl bude několik minut před vařením.

Zatímco játra a srdce dávají šťávu, to je asi 10 minut, můžeme rozebrat brokolice květinky, loupat mrkev a snížit je spolu s pórek na kostky a půl kroužky, resp. Pokud používáte zmrazené potraviny, pak jídlo v balení je již rozdrcené, takže je třeba se dostat ven z mrazničky těsně před vařením a hodit do nemrzlé formy v horkém wok.

Proč jsem bral brokolici? Protože si myslím, že toto zelí je nejužitečnější ze všech druhů zelí, a možná jedním z nejužitečnějších ze všech mletých rostlin. Nějak vám povím více o této zelenině, doporučuji se přihlásit k odběru aktualizací, aby nedošlo ke ztrátě.

No, naše droby se zahřály a daly šťávu, teď si můžete dát zakysanou smetanu, zamíchejte ji tak, aby se zakysaná smetana rozpustila rovnoměrně a nechala dusit dalších 15 minut. Nespěchejte okamžitě začít vařit zeleninové přílohy, protože v pánvi wok vaří velmi rychle. Proto je možné po dobu 10 minut obsadit něco užitečného nebo zbytečného))

Začněte vařit zeleninu 10 minut před hlavním jídlem. Myšlenka je sloužit zeleninu, jakmile jsou připraveni, protože pokud stále ještě dusíme pod víčkem, čekají na játra a srdce, chuť se může zkazit, a to všechno proto, že trik spočívá v tom, aby se zelenina trochu vypila. Měly by být pevné a mírně křupavé podle chuti. Myslím, že čím více originálního vkusu a vitamínů ušetřili více.

Nízký carb dezert:

"Kokosanka" cookies

Takže ve správný čas zahřejeme wok při teplotě mírně nadprůměrné, ale ne maximálně. Na desku jsem dal číslo 7 z 9. Házíme máslo a brokolici, necháme máslo tát za míchání brokolice. Doslova, 2-3 minuty, zavřete víko wok a nechte brokolici dušené.

Pak hodíme zbytek zeleniny, pepř, sůl a zavřete víko na dalších 5 minut, občas mícháme, aby nedošlo k popálení. V intervalech mezi míchanou zeleninou, ležela bylinky, pepř a sůl připravujeme srdce a játra a vaříme 5 minut pod víkem.

Zkontrolujte připravenost na zub. Zelenina by neměla být syrová, ale nevařená. V ideálním případě by brokolice neměla ztratit svou krásnou zelenou barvu, ale měla by být ještě jasnější. Pokud je brokolice bledá, znamená to, že jste ji strávili. Pokrm a naplňte, pokud ne dost, a nechte pár minut na sporáku, pokud je zelenina vlhká. Uvařit zeleninu mi trvá maximálně 10 minut.

Jak počítat uhlohydráty v pohodě?

Chci vám připomenout, že zelenina po tepelném ošetření zvyšuje svůj glykemický index, a proto musí být vzata v úvahu při výpočtu dávky inzulínu pro potraviny. Na samém začátku článku jsem uvedl, kolik jsem vzal a kolik sacharidů obsahovaly. Před vařením musíte zvážit prázdnou pánev wok a tuto hodnotu zapsat. Dále vařte, jak je uvedeno výše. Během procesu vaření musíte spočítat, kolik sacharidů máte, a to vše dohromady.

Tímto způsobem zjistíte, kolik XE nebo sacharidů je v celkovém podání. Když je zelenina připravena, musíte ihned zvážit pánev spolu se všemi obsahy a odečíst hmotnost prázdné pánve od obdržené částky. Získáte tak celkovou hmotnost hotového pokrmu, ve kterém již znáte množství sacharidů.

Zbývá jen vypočítat pro sebe. K tomu ušetříte tolik, kolik plánujete jíst zeleninu a vážit. A nakonec vytvořte poměr:

celková hmotnost zeleniny je tolik gramů sacharidů nebo XE

hmotnost zeleniny na talíři - Xg sacharidů nebo XE

Následuje jednoduchá matematika. Nyní víte, kolik sacharidů dostanete ze zeleniny. Někdy zanedbáváme výpočty, protože si myslíme, že existuje jen málo sacharidů. Nicméně ve skutečnosti nedostáváme očekávané cukry, protože toto malé množství sacharidů hraje roli při zvyšování hladiny glukózy v krvi.

Pokud nevíte, jak vypočítat dávku inzulínu pro potraviny, přečtěte si článek „Jak vybrat dávku krátkého inzulínu?“.

Podávejte obě jídla čerstvě vařená a teplá. Pokud budete vařit předem, a pak ohřát, bude to docela jiné. Před podáváním posypte jemně nasekanou zelení a vychutnejte si jídlo!

Řekněte nám, jak se k těmto vedlejším produktům cítíte a jak často je vaříte. Také doporučuji vyzkoušet low-carb dezert Panna Cotta. Pokud se vám líbí recept, pak vás požádám, abyste klikli na tlačítka sociálních sítí, abyste je mohli sdílet se svými přáteli. Mám to všechno.

S vřelostí a péčí, endokrinolog Dilyara Lebedeva

Kuřecí srdce s játry

Pokud budete muset vařit večeři, pak se podívejte na recept na kuřecí srdce s játry, který je dokonale vhodný pro téměř všechny přílohy: bramborová kaše, různé obiloviny, těstoviny.

SLOŽKY

 • Kuřecí srdce 300 gramů
 • Kuřecí játra 300 gramů
 • Bow 2 ks
 • Zakysaná smetana 150 g
 • Sůl Chuť
 • Pepř Chuť
 • Chili Chuť
 • Bobkový list 2 ks
 • Olej pro smažení 2 Čl. lžíce
 • Muškátový oříšek na chuť
 • Petržel 2 Umění. lžíce

Krok 1

1. Před vaření kuřecí srdce s játry, odstranit všechny žíly z drobů, odříznout přebytečný tuk. Opláchněte vše pod tekoucí vodou. Blot s papírovým ručníkem.

Krok 2

2. Vezměte cibuli. Odloupněte. Ponořte nůž do studené vody (aby při řezání neplakal), nakrájejte cibuli na půlkruhy.

Krok 3

3. Zahřívejte rostlinný olej na pánvi. Rozložte srdce. Vařte po dobu 5-7 minut. Pak dejte půlky cibule. Smažte 5 minut, přidejte trochu chilli, předem ho nasekejte.

Krok 4

4. Pak dejte kuřecí játra na pánvi. Vše smažte, dokud se játra nerozjasní. Sůl a pepř podle chuti. Přidejte strouhaný muškátový oříšek.

Krok 5

5. Zkombinujte zakysanou smetanu s pražením. Míchej. Dejte pár bobkových listů. Kryt s víkem. Udělejte slabý oheň a 10 minut vařte. Umyjte a nakrájejte petrželku. Několik minut před připraveností ho dejte do pánve.

Krok 6

6. Když je nádoba připravena, vypněte ohřev a nechte misku několik minut pod víkem. Pak slouží ke stolu ve formě tepla. Bon appetit!

Kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně

Kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně - to je nejoblíbenější jídlo v naší rodině. Víte, vzhledem k tomu, že se ukáže chutné, ale také velmi užitečné (myslím, že není nutné hovořit o výhodách jater), vařím to poměrně často. V zásadě není těžké se připravit, takže bych vás rád přesvědčil, abyste si tento recept zaregistrovali a vyzkoušeli to co nejdříve. Věřte mi, budete příjemně překvapeni výsledkem, a možná kuřecí srdce a játra v kyselé smetaně budou vaše oblíbené jídlo.

Aby bylo toto jídlo chutnější, měli byste použít srdce a játra domácích kuřat. Proto, pokud máte osvědčené místo, kde si koupíte všechno domácí, pak jděte nakupovat tam. Pokud není takové místo, pak koupit droby v běžném obchodě s potravinami, jen si čerstvé, ne zmrazené.

Kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně

500 g kuřecích jater,

500 g kuřecích srdcí,

150 g zakysané smetany,

1 lžíce mouky,

Jak vařit kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně:

Velmi důkladně omyjte droby. Doporučuje se i naplnit vodou a nechat hodinu. Poté jsme na dřevěné desce odřízli okraje srdcí.

Játra se zkrátí na polovinu.

Oloupeme cibuli a mrkev. První zeleninu nakrájíme na půlkruhy, druhá na malém nebo hrubém struhadle. Smažte cibuli a mrkev na pánvi s malým přídavkem rostlinného oleje.

Do mísy vložte zakysanou smetanu, přidejte do ní mouku a sůl, promíchejte.

Dejte cukroví a srdce na zeleninu. Přidá se sůl.

Zakysanou smetanou naplňte srdce a játra, zakryjte pánev víčkem. Po 15 minutách uhasíme.

Hotová kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně budou podávány jako samostatné jídlo nebo uvařit přílohu.

Kuřecí játra s domácím srdcem

Miluji játra v různých možnostech vaření. Tentokrát jsem se rozhodla udělat to, co moje matka vaří. Velmi chutné! Vůně je mimořádná, když je připravena! :)

Ingredience pro kuřecí játra s domácím srdcem:

 • Kuřecí játra - 800 g
 • Cibule - 2 ks
 • Mrkev - 1 ks
 • Zakysaná smetana - 200 g
 • Černý pepř (hrášek) - 8 - 10 ks
 • Bobkový list
 • Pšeničná mouka / mouka - 2 lžíce. Já
 • Kopr
 • Kuřecí srdce

Doba vaření: 30 minut

Dávky: 4

Recept "Kuřecí játra s domácím srdcem":

Přihlaste se k odběru skupiny Cook v Kontaktu a každý den dostanete deset nových receptů!

Připojte se do naší skupiny v Odnoklassniki a dostanete nové recepty každý den!

Sdílet recept s přáteli:

Další možnosti receptů

Hovězí stroganoff z jater

 • 247
 • 1702
 • 452393

Hovězí játra dušená ve smetaně

 • 167
 • 1245
 • 216551

Smažená játra ve francouzštině

 • 76
 • 911
 • 124635

Hovězí játra s omáčkou "Borský"

 • 49
 • 777
 • 104981

Něžná játra v omáčce z hořčičné smetany

 • 61
 • 607
 • 34968

Kuřecí játra v kyselé omáčce. T

 • 69
 • 456
 • 108900

Játra se zeleninou v mléku

 • 66
 • 407
 • 31059

Kuřecí játra "5 minut"

 • 67
 • 403
 • 19752

Játra "Moje oblíbená volba."

 • 79
 • 381
 • 131307

Kuřecí játra v kyselé smetaně

 • 44
 • 337
 • 447830

Játra dušená v zakysané smetaně

 • 51
 • 282
 • 162588

Kuřecí játra s medem "Zlatý sen"

 • 80
 • 263
 • 34244

Brazilská játra

 • 40
 • 238
 • 20217

Játra "Tender Tale"

 • 14
 • 223
 • 14574

Játra dušená se zeleninou

 • 22
 • 221
 • 11771

Játra v těstíčku kvasu

 • 72
 • 211
 • 15723

Voňavé kuřecí játra s houbami

 • 58
 • 196
 • 31432

Dušená játra v zakysané smetaně s paprikou

 • 14
 • 170
 • 16577

Játra "jako v zahradě"

 • 65
 • 166
 • 34597

Kuřecí játra s domácím srdcem

 • 44
 • 164
 • 213226

Hovězí stroganoff z jater

 • 21
 • 160
 • 24606

Játra v stroganoff

 • 35
 • 152
 • 37302

Játra v zakysané smetaně

 • 75
 • 146
 • 23515

Vepřová játra v kyselé smetaně s mrkví

 • 34
 • 142
 • 97206

Jemná kuřecí játra se zakysanou smetanou

 • 5
 • 139
 • 1167

Medová játra

 • 57
 • 129
 • 11725

Dušená játra

 • 62
 • 122
 • 111229

Játra dušená v zakysané smetaně

 • 15
 • 117
 • 3489

Kuřecí játra "Fantasy".

 • 80
 • 102
 • 8639

Játra ve Lvově

 • 60
 • 100
 • 12838

Omáčka na játra ozdobná

 • 35
 • 90
 • 147320

Kuřecí játra

 • 46
 • 88
 • 9088

Játra v stroganoff

 • 20
 • 88
 • 32750

Hovězí játra

 • 13
 • 87
 • 44635

Hovězí játra v zakysané smetaně

 • 20
 • 76
 • 68695

Kuřecí játra v bílé omáčce

 • 1
 • 75
 • 12061

Šťavnatá kuřecí játra za 10 minut

 • 22
 • 73
 • 14211

"Játra v zakysané smetaně"

 • 9
 • 65
 • 58809

Játra ve smetanové omáčce

 • 31
 • 65
 • 86304

Hovězí játra ve smetaně

 • 15
 • 64
 • 35418

Játra "Veal Delight"

 • 37
 • 62
 • 8915

Játra "Noble"

 • 21
 • 60
 • 6923

"Suché" játra s cibulí

 • 54
 • 53
 • 13350

Jemná kuřecí játra s rýží a zeleninou

 • 30
 • 35
 • 13525

Hot "Snowy Liver"

 • 18
 • 32
 • 8750

Játra ve víně

 • 41
 • 31
 • 15753

Kuřecí játra dušená s paprikou

 • 1
 • 30
 • 6946

Hovězí játra

 • 4
 • 10
 • 23752

Podobné recepty

Kuřecí komory v zakysané smetaně

 • 26
 • 130
 • 38564

Kuřecí játra na rožni s provensálskými bylinkami

 • 21
 • 26
 • 34310

Kuřecí srdce v sametové omáčce "Fine"

 • 55
 • 765
 • 9504

Hepato-rýžové krokety se sýrem

 • 35
 • 159
 • 1433

Asijské kuřecí žaludky

 • 23
 • 84
 • 2963

Pohanka se zeleninou a kuřecími komorami

 • 5
 • 37
 • 2832

Komory dušené s houbami

 • 59
 • 109
 • 15956

Játra "královsky"

 • 97
 • 598
 • 13368

Bramborový kastrol s kuřecím masem a houbami

 • 27
 • 155
 • 10210

Zkuste spolu vařit

Sleď v "nestandardním" kožichu

 • 52
 • 264
 • 14342

Kuřecí řízek se zeleninou

 • 132
 • 569
 • 14215

Cherry Sorbet

 • 67
 • 758
 • 15965

Komentáře a recenze

21. prosince 2018 mihail161rus #

29. dubna 2018 lusiya3310 #

15. června 2017 LlenaOlesa #

15. prosinec 2016 shokoladka 99ya #

22. listopadu 2016 akterlev #

14. března 2016 No Name #

3. prosince 2015 melina1979 #

23. září 2013 Vsezanyanyo #

15. srpna 2013 SYLPHIDE #

8. srpna 2012 Murlyka #

22. května 2012 Nata-hedgehog #

1. února 2011 nikol-oksana #

8. prosince 2012 Ninelia_mn #

10. ledna 2010 Shaffran #

20. prosince 2009 Katim #

20. prosinec 2009 Velmi neodolatelný # (autor receptu)

20. prosince 2009 Katim #

11. srpna 2009 BELYAKOV #

25. listopadu 2008 zzelenaya #

25. listopadu 2008 Velmi neodolatelný # (autor receptu)

31. října 2008 Veselé #

31. října 2008 Velmi neodolatelný # (autor receptu)

1. listopadu 2008 Veselé #

3. srpna 2008 C-veta smazáno #

3. srpna 2008 Velmi neodolatelný # (autor receptu)

11. června 2008 Alefniunia #

11. červen 2008 Velmi neodolatelné # (autor receptu)

Zanechte komentář nebo recenzi receptu

Zaregistrujte se nebo se přihlaste, pokud jste se již zaregistrovali.

Na stránku se můžete přihlásit bez registrace a zadávání hesla pomocí svého účtu na následujících stránkách:

Pokud nejste spokojeni s něčím v novém designu - napište své komentáře, abychom je mohli opravit.

Přihlášení bez registrace

Na tyto stránky se můžete přihlásit.
pod vaším jménem.

Video

Video

Youtube Játra v zakysané smetaně (Kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně s cibulí)

Kuřecí srdce a játra v zakysané smetaně.
Srdce - 400 gr
Játra - 400 gr
Zakysaná smetana -250 gr
cibule - 2 ks
sůl, pepř
voda - 0,5 šálky

SOUVISEJÍCÍ VIDEA

Jak vařit kuřecí játra a srdce v zakysané smetaně.

Jak vařit kuřecí játra a srdce v zakysané smetaně, lahodnou večeři lze připravit z kuřecích jater. Delikátní játra se zakysanou smetanovou omáčkou - vynikající! A rychle a velmi chutně! Zvláště pokud jsou játra čerstvá, nemrazená. RECEPT: 0.400 g kuřecích jater a 400 g srdce 1 velká cibule 1 mrkev 3 - 4 lžíce. Já zakysanou smetanou 1 lžíce. Já mouka sůl, pepř Přeji všem kulinářský úspěch!

Korejské kuřecí komory!

Skvělý korejský předkrm

Smažená játra s cibulí

Na večeři, smažená játra s cibulí, proces vzlétl a podělil se s vámi) Hlavní věc je připravit játra na vyříznutí všech nádob, a smažit to velmi rychle))) Děkuji vám všem za názory, předplatné a rád.

Kuřecí srdce (jednoduché a chutné recepty)

Složení: 1. Kuřecí srdce - 1 kg. 2. Cibule - 4 ks. 3. Česnek - 1 hlava 4. Máslo 5. Olivový olej 6. Rafinovaný slunečnicový olej 7. Odhad 15% nebo vyšší nebo krém 8. Sůl, pepř na chuť =========== ====================================== poděkovat kanál lze zde https: //www.paypal. me / DimkaDimka PayPal peněženka - [email protected]

JAK CHÝBA VAŠE ŽIVOT / KUŘECÍ ŽIVOT S PURELETE

Obchod, ve kterém nakupujeme VŠE VŠECHNY HTTPS://VTK-MOSCOW.RU/ "ALEXMILANA" PROMOCODE DÁME 5% SLEVU (při zakoupení online zadejte nákupní kód do řádku "COUPON" nebo vyslovte slovo při platbě na pokladně v obchodě) Cream CHUDSKAYA LAKE https://vtk-moscow.ru/shop/pishhevye-ingredienty/slivochnyj-syr-i-slivki/slivki-chudskoe-ozero-35-1-l/ Pan https://goo.gl/K5z8mv Banka pro skladování https://goo.gl/bxUwzz Sada úložných plechovek https://goo.gl/0EPj3j Skleněná mísa https://goo.gl/s3yQ43 Pepper Mill https://goo.gl/4gouNw RECIPE HERE https: //alexmilana.com/recipes/goryachee/kurinaya-pechen-s-kartofelnym-pyure/ ____________________________________________________ ❗ OBJEDNÁVÁNÍ TISKŮ V NAŠICH CUKRÁCH, 8-926-078-07-41 ____________________________________________________ INSTAGRAM https://www.instagram.com/milana_melk/ FACEBOOK https://www.facebook.com/alexandmilana VKONTAKTE https://vk.com/alexandmilana WEBOVÉ STRÁNKY https: // www.AlexMilana.com

Připravte kuřecí játra a srdce v zakysané smetaně.

Bude trvat: kuřecí játra, srdce, cibuli, mrkev, zakysanou smetanu, máslo, zelení, česnek, sůl a pepř podle chuti. Pomoc kanálu: СБ 6762 8052 9010 560213

Kuřecí srdce v rajčatové omáčce

Pták Od filé až po mleté ​​maso. Podrobný recept: http://www.tveda.ru/recepty/kurinye-serdechki-v-tomatno-slivochnom-souse/

JAK PŘIJÍM POROVNÍ ŽIVOT JE VELMI TAJNÉ

MY GROUP V KONTAKTU O OTÁZKÁCH A KOMUNIKACI https://vk.com/club166936849

Jak smažit kuřecí játra / mistrovskou třídu od kuchaře / Ilya Lazerson / oběd Celibate

Celibátová večeře / Teplý salát s kuřecími játry / Mistr třídy kuchař Ilya Lazerson / Užitečné tipy / Francouzská kuchyně / Francouzská kuchyně / Jak smažit kuřecí játra: kuřecí játra 7 ks brandy 2 lžíce. lžíce (50 ml) mouka na pražení 1/2 šálku Kuřecí játra. Kuřecí játra se skládají ze dvou laloků. Mezi laloky se nachází žíla, která by měla být odstraněna, a játra by měla být rozřezána na polovinu na dva laloky, protože bude vhodnější ji jíst. V játrech na kuře je žluč, a když je drůbež zpracována v továrně, tato žluč se může rozlit a játra mohou být v oblasti žluče a hořkosti mírně nazelenalé. Je nutné dodržet toto - pokud se vám dostane takové místo, musíte ho snížit, nebo dokonce odříznout nazelenalý fragment jater. Játra jsou nějakým způsobem nebezpečným produktem, protože někdy při smažení střílí. Má speciální strukturu obsahující vodu, která uvnitř může vařit a roztrhávat játra, a v důsledku toho prudce stříkat. Nějakým způsobem pomáhá zbavit se této mouky. Nalijte mouku na plochý talíř, lehce sůl - 1 pinch. Sůl jater není nutná. Pečeme játra v mouce a rozkládáme na velmi dobře zahřátém (tak, aby kouř šel) s olejem. Nechte křupavou kůrku vytvořit na jedné straně, pak otočte játra na druhou stranu. POZOR: Játra - výrobek je velmi jemný a v žádném případě ho nelze převařit. Mělo by to být s lehkým sýrem uvnitř, pak to bude velmi šťavnaté! Smažit to doslova 3 - 5 minut. V misce s brandy nalijte brandy do objemu 50 ml a ochutnejte brandy játra. Míchejte a po 1 minutě se připraví játra. PLNĚ RECEPTOVANÉ JÍDLA: Teplý salát s receptem z kuřecích jater od šéfkuchaře / Ilya Lazerson / Oběd z celibátu https://www.youtube.com/watch?v=zYJ55McfRdQ Ilya Lazerson - v kuchařské show na televizním kanálu "Food TV" jedinečný způsob mluví o složitosti "bakalářské kuchyně". Ilya Isaakovich Lazerson - jeden z předních ruských kuchařů, prezident Cechu kuchařů v Petrohradě, autor knih a vysílání v rozhlase a televizi, zakladatel vlastní kulinářské školy.

Kuřecí játra s houbami ve smetanové omáčce cikánské kuchaře. Cikánská kuchyně.

Recept: můj rodinný kanál. https://goo.gl/4KgYoG I VKontakte https://goo.gl/S63fBT Játra (libovolná) - 700 gramů zakysané smetany -500 gramů kečupu - 2 lžíce vody - 100 gramů cibule - 2 ks hub (libovolné) - 6 -7 kusů (300 gramů) sůl - 1,5 hodiny lžíce (k chuti) kari - 0,5 hodiny lžíce (k chuti) černý mletý pepř - 0,5 hodiny lžíce (k chuti) zeleň - k ochucení oleje na smažení - 3 lžíce bon appetit.

Kuřecí srdce v hrnci (pečené se srdíčky v hrnci) t

Kuřecí srdce, dušená v hrnci, je velmi jemná a chutná, v kombinaci se zeleninou a sušenými švestkami - to je skutečné gurmánské jídlo! #AlenaMitrofanova #tartuffolo #Mitrofanova # recepty

Kuřecí játra dušená v zakysanou smetanou recept prsty si lízat

Kuřecí játra dušená v zakysané smetaně - můj recept je velmi chutný. Minimální kalorií. Podívejte se na video o kuřecích játrech, zanechte zpětnou vazbu.

Dušená kuřecí srdce s játrovou omáčkou

Kuřecí srdce a játra jsou některé z mých oblíbených vedlejších produktů. Rychle vaří a jsou tak chutní! Dnes dušená kuřecí srdce a játra s cibulí, česnekem a kořením v bílé omáčce.

Obecně platí, že tento pokrm ilustruje, jak můžete cokoliv proměnit v omáčku. Pro tuto omáčku potřebujete pouze základ ve formě smaženého nebo dušeného produktu, pak přidáme mouku, hotovou vodu a připravíme! Přečtěte si více - v receptu.

Taková dušená kuřecí srdce s játry a cibulí jsou rozpočtem, chutným, bohatým pokrmem na oběd či večeři.

Kuřecí játra a srdce, dušené v zakysané smetaně

Jak jsme si všichni dobře vědomi své vlastní bezmocnosti před dětmi.

Čtěte babičku v noci, řekli rodiče nebo živí.

Ženy častěji čelí apendicitidě.

Tradiční medicína nabízí mnoho receptů, které lze použít.

Léky určené k léčbě hlavního studeného symptomu.

Příčiny kašle u dítěte hodně, a rodiče by si měli pamatovat.

Jak vybrat správné jméno tak, aby jeho hodnota neodrážela v nejhorším.

Před desítkami stovek let lidé dobře věděli, jaký osud předvídat.

Předpovězte, co bude cikcak nebo hladká zatáčka.

Otázky, které dříve či později vznikají nejen mezi zkušenými manželi.

Jak bez mráčku, nebo naopak, každodenní život bude v budoucnosti krutý.

Každý dospělý si dobře uvědomuje, že nejdůležitější věcí v životě je dávat.

Nikdo nemá moc měnit osud, protože všechno, co se může stát v průběhu.

Od dětství se každý rodič snaží dát své dítě.

Každé jméno má svou vlastní fascinující historii, tajný význam.

Zeptáte-li se dospělého na to, co je v životě nejdůležitější.

Pokud se zeptáte kteréhokoliv z rodičů, co je pro něj nejdůležitější.

Před deseti lety byl význam názvu klíčem k informacím.

Po tisíciletí hledalo lidstvo způsob, jak nějak vypadat.

Rodiče, kteří by o svých bezdětných snech nestáli.

Existuje spousta jmen, která jsou krásná a melodická, ale před dáváním.

Stává se, že rodiče své dítě nic nezbavují - nebo se o něj starají.

Nad přístrojem, schopný propíchnout čas a umožnit alespoň několik.

Mnoho dospělých, čekajících v rodinném doplňování, dokonce i několik měsíců.

Droba se v rodině objevila nejen kvůli radosti, ale také kvůli nedorozuměním.

Každý dospělý si dobře uvědomuje, že musí být rozdáno všechno nejlepší.

Často, ještě před narozením dítěte, vážné vášeň vaří v rodině -.

Jaké nečekané zvraty budou v budoucnu hojné.

Po tisíciletí lidstvo vynalézá nejrůznější způsoby.

Od starověku jsou lidé znepokojeni jednou důležitou otázkou - jak můžete.

Příležitost podívat se na takové lákavé po několik vteřin.

Problém, že téměř všichni rodiče čelí, je na výběr.

Často rodiče ve snaze odlišit své dítě od vrstevníků.

Dlouho očekávaná holčička, která se před pár dny objevila v domě, je důvodem.

Po tisíce let se lidstvo snaží nějak přiblížit.

Každý rok vědci nabízejí nový vývoj, který je několik.

Zajímavé je, že existuje mnoho jmen, které jsou v téměř každé zemi.

Ne vždy lásku a péči o rodilé lidi stačí poskytnout.

Některá jména se tak zakořenily v každé zemi, která je zde.

Existuje spousta jmen, zvláště poctěných rodiči, kteří dávají přednost.

Hodná, melodická a starověká jména, na tisíce let nezapomenutá.

Damir je staré muslimské jméno kvůli jeho melodické a harmonické.

Naděje, Nadya, Nadyaška - od rodičů, kteří volají svou dceru.

Sonya je poměrně vzácné jméno, je téměř nemožné se s ním setkat.

Olesya je jméno, i když velmi harmonické, ale spíše vzácné.

Jeden z nejkrásnějších melodických jmen, který byl pro mnoho.

Osud je jediná věc, která je nemožná nejen předcházet, ale.

Oleg je jedním z nejběžnějších jmen a hrdě ho nese.

Svůdná a slibná budoucnost je konečný sen každého, ale ne.

Je vzácné setkat se s osobou, která je lhostejná k jejich budoucnosti.

Oksana - jedno z nejstarších jmen, které zůstaly v kurzu.

Miroslav - krásné a poměrně běžné jméno, které.

Jedno z jmen, až donedávna nezasažené, ale v současnosti.

Asya není velmi běžné jméno, i když je naprosto zbytečné.

Často se stává, že budoucnost představuje neuvěřitelné dary, ale.

Jak změnit budoucnost, zabránit chybám, zjistit, jak správně.

Život často představuje taková překvapení člověku, kterého nikdo.

Spolu s bezesných nocí, krmení a koupání dítěte, které.

Některá jména během dlouhých tisíciletí zakořenila v mnoha.

Jděte do budoucnosti a ujistěte se, že se nic nestane.

Každý ví, že budoucnost je jen propletením mnoha.

S narozením drobků, kromě obvyklých potíží, přichází do života dospělých.

Často je život tak nepředvídatelný, že ho to ohromí.

Výklad jména, tajemného významu, který je v něm obsažen alespoň po tisíciletí.

Není to překvapení pro nikoho, kdo je i před tisíci lety.

Pro mnoho párů, v jejichž domě se prvorozený objevil, nejvíce.

Jak nepředvídatelná a složitá budoucnost se projevuje, je známá.

Alespoň jedno oko se dívá do budoucnosti a snaží se napravit povolené.

Budoucnost je prakticky jedinou věcí, kterou člověk nemá moc, navzdory.

Nikdo nemůže určit, co lze očekávat i další.

Dítě je nejdražší věc, kterou mohou mít dospělí, proto rodiče.

I přes nejnovější úspěchy, moderní technologie, vynalézavost.

Jak nepředvídatelné a obtížné bude život dítěte a to, zda je to možné.

Život téměř každého člověka je nejen příjemný.

Je téměř nemožné setkat se s dospělými, kteří by nechtěli své vlastní.

Prakticky každé jméno dané při křtu má svůj vlastní význam.

Každá země má své vlastní zvyky a přesvědčení a jednou z nich je.

Podívejme se přinejmenším na budoucnost a odvrátíme problémy, protivenství.

Je možné se podívat alespoň před pár dny a pokusit se tomu zabránit?

Tajemná budoucnost je jedním z problémů, které lidstvo neruší.

Nikdo nemůže předpovědět, co se s ním stane v několika málo případech.

Během dlouhých tisíciletí se lidstvu podařilo učinit neuvěřitelnou.

Nevysvětlitelná tajemství a tajemství, že svět je bohatý, ne.

Tajemství budoucnosti - jedna z mnoha záhad pro lidstvo, které.

Je těžké si představit něco více lákavého a tajemného než vzdáleného.

Stejně jako lidstvo existuje, tolik lidí se snaží učit.

Je možné předvídat, co se stane s pomocí jednoduchých detailů?

Narození dítěte je vždy dovolená v rodině a jeden z nejdůležitějších.

To je věřil, že budoucnost je nemožné ovlivnit, ale pro.

Bohužel, lidstvo dosud nevynalezlo zařízení, která snadno.

Dokonce i lidé, kteří nejsou náchylní k pověře, si jsou dobře vědomi toho, kolik jich je.

Je těžké setkat se s lidmi, kteří by nebyli rušeni budoucností a mnohými.

Každý člověk ví, že budoucnost není vždy tak.

Jak jasná a bezstarostná bude budoucnost v životě člověka.

Navzdory krásné zvukové a slibné hodnotě, jméno Milána.

Znáte-li jméno osoby, můžete se o něm hodně dozvědět. Například Elena.

Ani ne příliš pověrčiví lidé věří, že jméno nemůže být bez důvodů.

Jak propojené označení názvu a blízké budoucnosti -.

Většina rodičů, předtím, než dají svému dítěti jméno podle toho.

Dospělí často věří, že vše závisí pouze na životě jejich dítěte.

Nejcharakterističtějším znakem otěhotnění dítěte je zpožděná menstruace. Ale

Vytrvalost, odhodlání a nezávislost děvčata odlišuje od jména.

Majitelé jména Xenia jsou velmi dobré hostesky. Takové holky.

Od dávných dob lidé věří, že ovlivňují budoucnost.

Ivan je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších ve starověkém Rusku.

Jméno, které si příbuzní vybírají pro své drobky při narození.

Před stovkami let byla populární víra, že dobro je dobré.

V životě a osudu člověka záleží nejen na datu a době narození.

Jakékoliv jméno má své vlastní tajemství a historii a určuje nejen charakter.

Arina je jméno, které bylo přece jen nedávno zapomenuto.

Ne vždy jsou to vzdělávací momenty, láska a péče o druhé.

Těhotenství pro každou ženu je dlouho očekávané a radostné období.

Někteří rodiče vynakládali velké úsilí na výchovu dítěte.

Mateřské mléko je nejen nezbytné pro drobky jídla, ale také ochranné.

Stává se, že těhotenství nastává, protože se to stalo.

Nežádoucí těhotenství může čekat na ženu na každém kroku.

HCG (choriový gonadotropin), který je produkován pláštěm plodu.

Navzdory mnoha antikoncepcím, které jsou nabízeny.

Budoucí rodiče chtějí vyrábět zdravé dítě. Nicméně.

Vzhled dítěte v rodině není jen dlouho očekávanou a žádanou dovolenou.

Jeden z nejvzácnějších a nejkrásnějších mužských jmen je Herman, což znamená jméno.

„Maria“ je stabilní světovou jedničkou mezi ženskými jmény. To se nalézá.

Někteří věří, že panna má pohlavní styk s mladým.

Když si koupíte dřevěné hračky pro děti, vyberete si hračky.

Ne vždy je to správné výchově nebo lásce k příbuzným.

Každý zná bolest zad. Onemocnění není neobvyklé. Je charakterizován.

Kůň je úžasné zvíře. Před mnoha lety si lidé všimli hlubokého.

Podle mnoha, osud osoby přímo závisí nejen na datum.

Konec 27. týdne může být považován za začátek třetího trimestru těhotenství.

Zhenya je opravdové jméno pro malého muže, laskavé, ale vážné.

Každé dítě má při narození jméno a nejčastěji rodiče.

To je věřil, že každý člověk je zodpovědný za jejich vlastní osud a schopný.

Tatiana - jeden z nejběžnějších jmen, který zůstává populární.

Dokonce i před tisíci lety lidé začali věřit, že přesně tak, jak to pojmenujete.

Olga je jednou z nejkrásnějších ženských jmen. Ale co to znamená a.

Artróza je považována za zcela běžnou.

Majitel jména Anastasia je láskyplně nazývána Nastya, Nastya.

Každý, kdo si kdy přál upravit postavu, pochopil tuto lenost.

Málokdo ví, že budoucnost člověka závisí nejen na tom.

Chcete-li mít vždy přesvědčivý vzhled, musíte poskytnout vlasy.

Brýle Ray Ban začaly svou historii od roku 1937. Pak byl vydán první.

Tam je obrovský výběr stříbra, který je vykládán.

V současné době trpí touto chorobou téměř polovina celkové populace.

I když dnes existuje obrovský výběr na trhu sáčků, setkání s příslušenstvím.

Pro ty, kteří se nemohou dočkat, až uvidí na stupnicích výsledek úsilí o snížení.

Jeden z typů příjmů na internetu se prodává psaný.

Normální teplota u dítěte za 1 měsíc se může lišit.

Moderní rytmus života je tak intenzivní, že někdy nemáte čas.

Stejně jako většina ostatních nemocí má rýma nebo rýma několik.

Rozhodně pro každou ženu jsou nehty posvátné a přirozeně jsou.

Animovaná série "hlídka štěňátek", kde.

Každý rok na světě se natáčejí desítky filmů, jejichž předměty jsou zkroucené.

Zvažte podrobněji, jak si vybrat dárek pro 23. února.

Těhotenství a porod - tento jev není zdaleka jednoduchý, v tuto chvíli tělo.

Nakonec se to stalo! Pátý DC film vesmíru je již na velkých obrazovkách.

Domácí bariéra restaurování oblečení je úkol, který může.

Vždycky jste snili o tom, že jste se svým milencem nezbedný, abyste zažili.

Často rozhodujeme o koupi domácí vody, začneme hledat informace na internetu.

Nehádejte se s dítětem je dobrým řešením pro rodiče. Nicméně, každý.

Oslava zemřela, hosté jsou spokojeni, nevěsta a ženich šťastný.

Zdá se, že narození dítěte je tak jasná a krásná stránka.

Nejjednodušší způsob, jak něco změnit v domácím prostředí bez uchylování.

Tento model sáčků našel mnoho fanoušků v módních kruzích díky.

Jít do Madridu s různými cíli. Ale zpravidla každý má seznam plánů.

Někdy, když si povídáte se svým nejlepším přítelem a přemýšlíte o tom, co dělat.

Dobře upravené vlasy jsou nedílnou součástí dokonalého obrazu každého z nich.

Plážová sezóna je již otevřená, což znamená, že většina lidí.

Psychologové již dlouho poznamenali, že adaptační období pro děti předškolního věku.

Khovey je rostlina z rodinné palmy, s jasně zelenou, dlouhou.

Leishmanióza je nazývána silným infekčním onemocněním, které.

Předpokládá se, že jantar je jedním z nejstarších druhů minerálů.

Bedsores jsou onemocnění, které je doprovázeno nekrózou.

Každá žena chce v každém ročním období vypadat stylově a moderně.

V předvečer svátku 23. února se mnoho žen zajímá.

V lékařské praxi existuje pojem zvaný stria, více.

Móda byla vždy spolehlivým nástrojem pro komunikaci mezi jednotlivci.

Každá dívka vždy chce, aby jí nohy dobře upravily. Chcete-li ušetřit peníze.

Mnozí zaměstnavatelé rádi mluví o růstu platů v budoucnu.

Svatební výročí - jedna z nejvíce rodinných, teplé dovolené, které.

Zdravotníci definují těhotenství jako klasiku.

Pokaždé, když jste nad otázkou: co můžete dát chlap.

Předpokládá se, že manželství jsou vytvořena v nebi a jsou označena na Zemi.

Meziobratlová kýla je komplikací osteochondrózy, která je charakterizována.

S věkem se stále více lidí zajímá: vyčnívání disků.

Někdo věří, že láska žije tři roky, někdo volá tři roky.

Mimoděložní těhotenství: co to je, zda je možné porodit bez ní.

Ženy dychtivě chtějí najít radost z mateřství, po.

Často se stává, že se oplodní vajíčko.

Příznaky mimoděložního těhotenství v raných stadiích před zpožděním menstruace.

Počáteční bolest, otok, neustálý pocit únavy jsou počáteční.

Mnoho žen je znepokojeno otázkou: je možné otěhotnět po ektopii.

Koncepce, která je skutečným zázrakem, se někdy stává vážným.

Vznik meziobratlové kýly není zdaleka neobvyklý.

Pozitivní výsledek indikátoru testovacího proužku je někdy schopen.

Těhotenský test je cenově dostupný způsob, jak rychle a spolehlivě zjistit.

Smrt Alexandra Sergejeviče Puškina je jednou z největších.

Téměř každá žena, která žije sexuálně zázraky.

Jít na narozeniny, svatbu, výročí nebo jiné.

Abnormální stav ženy, když je embryo připojeno, není uvnitř.

Sestra nebo sestřenice je jasná osoba, která je vždy.

Čekání na šťastný den, když se stanete matkou, může způsobit obrovský.

Nejběžnějším způsobem balení je zabalit.

Většina lidí se nezaměřuje na svatební tradice.

Mimoděložní těhotenství, test ukáže, zda tato patologie? Takové

Problém s břichem - často spokojený jev, vyskytující se v 95%.

Často věnujeme pozornost našim snem, vzhledem k tomu, že nás posílají.

Kuřecí srdce jsou vedlejším produktem, který je k dispozici mnoha, což je správné.

Dmitrij Ivanovič Mendělejev významně přispěl světové vědecké škole.

Křečové žíly se vyskytují u žen a mužů různého věku. Zbavte se.

První příznaky mimoděložního těhotenství v prvním týdnu budou moci.

Humorné a vtipné pozdravy někdy produkují dovolenou.

Mnoho lidí rád přijímá pohlednice s dlouhými pozdravy, krásné.

Období nesoucí dítě v životě každé ženy je zvláštní.

Únava a těžkost v dolních končetinách, otoky nohou, vizuální.

Často lidé vůbec nemyslí na své sny. Nicméně.

Samozřejmě, že každý, kdo šel do školy, to ví mezi povinné.

Mladé rodiny mají své vlastní dobré tradice. Například každý.

Dnes je mnoho tradic zapomenuto, ale existují i ​​ty, které nepřestávají.

„Jaké je vaše jméno?“ Zeptal se v jedné ze svých básní.

Každá žena může tomuto onemocnění čelit. Někdy potřebujeme obrovské.

Pro ty, kteří mají trvalé bolesti zad, je důležité reagovat.

Protruze je dystrofická porucha ve struktuře a činnosti disků.

Viděl vás jinak. Ponurá a přátelská. Šťastný a rozrušený.

Křečové žíly jsou pro lidstvo skutečnou katastrofou.

Znalost správných údajů o hladině hCG při mimoděložním těhotenství.

Pro ženu může být vztah se svým přítelem neméně významný.

Útoky ostrých bolestí a neschopnost narovnat záda - to vše.

Každý chce slyšet pěkná slova k narozeninám. Mladý.

V 19. století, více než kdy jindy, byly vytvořeny a vytvořeny vědecké objevy.

Narozeniny jsou vždy prázdniny. A chcete mluvit teplá slova.

Arcade míčová hra se dlouho stala klasikou. Prasknutí koule.

V dávné minulosti, těhotné ženy, až do narození, přemýšlel, kdo očekávat v rodině.

První rok života - nejdůležitější období, nejen pro sebe.

Akutní pankreatitida je onemocnění pankreatu. To je.

Pohanka je výživný a nízkokalorický produkt s nezbytným.

Mezi polyetiologickými onemocněními u malých dětí je možné.

Teplota stoupá, když je tělo v nebezpečí, jako reakce.

Mantu je druh diagnózy lidského imunitního systému.

Žena s dítětem v srdci má spoustu problémů a starostí.

Alkoholici se s touto nemocí často setkávají, ti, kteří ji nesledují.

Milující matka bude vždy v úžasu z rané fyziologie.

Dummy (bradavka) - položka vyrobená jako náhrada za bradavku v pořádku.

Tato otázka vždy znepokojovala ženy. Po celou dobu byly různé.

V současné době získává na popularitě stále více Japonců.

Cyclamen - jedna z nejkrásnějších a nejoblíbenějších domácích rostlin.

Unction - církevní proces, který není možné izolovat.

V ženském těle existuje mechanismus regulovaný samotnou přírodou.

Každá žena, která čelí zpoždění menstruace, běží v panice.

Zima je magická sezóna. Když je za oknem sněhová bouře a dům je teplý.

Vlastní víno z jablek doma.

K dispozici je mačkání mateřského mléka rukama a s určitými dovednostmi.

Bělení zubů je dnes požadovaným postupem.

Rýže je základem tradiční kuchyně mnoha národů. Pokud víte.

Infekce rotavirem (RI) je ohrožena pro všechny dospělé i dospělé.

V procesu koncepce někdy selže, což je příčina.

Účastní se různých chemických reakcí organismu.

Po narození dlouho očekávaného dítěte nejdůležitějším úkolem matky.

Studené podzimní nebo zimní večery nemohou najít lepší oteplování.

Pankreatitida je jednou z nejčastějších chorob.

Rotavirus je nebezpečná střevní infekce, kterou děti často mají.

Na osobní život slavných básníků často není tak známé jako.

Jak si umýt nos, když sinusitida - tato otázka je zajímavá.

Obloha rýže - velmi chutná, rychlá a zdravá! Díky tomuto pic.

Střevní infekce jsou poměrně nebezpečným typem onemocnění. Zvažte co.

Jakékoli nemoci a nemoci, při čekání na dítě, jsou nežádoucí. S jedním.

Zvláště nutná je žena v období laktace.

Pankreatitida - onemocnění pankreatického zánětu.

Whisky je tradiční nápoj, jehož pití je celá kultura.

Každý má dlouho známé vlastnosti oteplování alkoholického nápoje se svařené víno.

Přípravky pro zlepšení a normalizaci gastrointestinálního traktu.

Výskyt opuchu během těhotenství je poměrně častý.

Hrozné onemocnění gurmáni, kuřáci a lidé, kteří milují pít.

Moderní psychologové mají tendenci tomu věřit, navzdory.

V životě každé dívky je nejlepším obdobím těhotenství.

Od chvíle, kdy je dítě koncipováno, začne žena pozorněji sledovat.

Rychlé tempo života ponechává lidem málo volného času. V souladu s tím.

Aby se zabránilo zubním onemocněním, měly by být denně, dvakrát denně.

„Před jídlem si umyjte ruce“ není slogan ani prázdný zvuk.

Těhotenství je zajímavým obdobím v životě každého zástupce.

Pravděpodobně všichni jedli mléčnou kaši z rýže. Zvláště v dětství, kdy.

Rýže je velmi užitečným zdrojem energie. V asijských zemích ne za nic.

Je nutná struktura a charakteristika tak důležitého orgánu, jako je páteř.

Mnozí zažili bolest odloučení od drahého zvláštního srdce. Z toho.

Cystitida je onemocnění charakterizované zánětlivými procesy.

Láska je úžasný pocit, ale svět je uspořádán tak, že se to někdy stává.

Každý z nás jistě ví, jaké oddělení je a kolik.

Nejen ženy sní o krásných vlasech, ale také aby se staly silnými.

Každá žena v určitém stadiu života se musela obávat.

Pravděpodobně má každý z nás osobnost spojenou se jménem A.S. Puškina.

S nástupem chladného počasí chtějí mnozí z nás pocit tepla a pohodlí.

Alexandr Sergejevič Puškin byl pohřben 6. února 1937 v Pskově.

Život někdy představuje taková překvapení, ze kterých ještě trvá dlouho.

Vzhled zvířete přináší nejen radost, ale i některé.

Svařené víno je teplý nápoj připravený na základě vyhřívaného nápoje.

Endokrinní onemocnění jsou nejčastější. Zvětšená štítná žláza.

Mnozí se zajímají o otázku, jak vařit drobivou rýži v pánvi.

Neznamená to, že se změnila kůže chodidel, objevila se houba.

Novorozenci často plakají. A příčina jejich pláče může.

Pankreatitida je onemocnění pankreatu. Jeho hlavní funkce.

O konfliktu mezi velkým ruským básníkem Alexandrem Sergejevičem.