Image

Klášterní léky na léčbu otce rakoviny George

(Podle novin "Léčit vírou")

V našem obtížném XXI století, století vysokého znečištění životního prostředí a radioaktivity, století chemie a geneticky modifikovaných produktů, století hospodářských a globálních katastrof, politické nestability a nejrůznějších krizí, vysokých rychlostí, konkurence a stresu... lidské tělo a jeho psychika jsou vystaveny obrovskému ohraničení. zatížení. Jako nikdy předtím se člověk stal předmětem všech druhů nervových, somatických a duševních nemocí; zvýšení invalidity a úmrtnosti, zvýšení deprese a sebevraždy. Ve světě, navzdory vzniku nových smrtelných onemocnění, je problém takové nemoci, jako je rakovina, stále velmi relevantní: každý rok více než 6 milionů lidí zemře na rakovinu ve světě; V Rusku má dnes každý šestý Rus rakovinu.

Nicméně, jen málo lidí ví, že rakovina, i když je schopna zničit a zničit tělo, ale je docela možné najít řídící orgán - neutralizovat, neutralizovat, vyhnat z těla.

Tento úkol úspěšně zvládnou někteří kvalifikovaní ortodoxní bylinkáři, včetně klášterních bylinkářů, kteří provádějí léčbu tradiční medicínou, se souběžnou duchovní a morální pomocí pacienta (církevní vyznání a společenství, společenství s církví a její svátosti).

Vaše pozornost je pozvána do komplexu protirakovinných léků od otce George, publikovaných v novinách "Heal by faith" pro rok 2002.

Archimandrite George je rektorem kláštera Svatého Ducha Timaševského na území Krasnodar. Úžasným rysem otce George je, že je profesionální bylinkář; ví nějaké zvláštní, neznámé recepty léčit mnoho nemocí. Lidé k němu píší a pacienti z různých částí Ruska a dalších bývalých republik Sovětského svazu k němu přicházejí a on si vybírá správné léky pro každého. Obrovské množství lidí uzdravilo Otce Jiřího. Jeho hlavní požadavek na každého, kdo se k němu obrací, je přiznání, pokání a náprava života, protože v hlubokém přesvědčení Fr. Jiří (odpovídající i církevní učení), kořeny všech nemocí leží v hříších člověka.

Jeho pacienti činí pokání, opravují, mění svůj životní styl a zároveň berou ty dekory a tinktury, které Fr. doporučuje. George, a v důsledku toho... se zotavuje. Možná je to důvod, proč je mezi pacienty tolik uzdravených pacientů. George

S požehnáním Fr. Od konce 90. let začal George vydávat pravoslavné noviny „Uzdravení vírou“, které obsahují obrovské množství receptů tradiční medicíny od nejrůznějších chorob, včetně recepty otce Jiřího.

Dopis Fr. George:

„Můj přítel před dvěma lety, lékaři objevili zhoubný nádor prsu. Ona podstoupila kurz chemoterapie, radiace, a byl již připravuje na operaci odstranit prsa...
Jeden z mých známých jí poradil, aby šla k tobě, drahý otče George. Byla s tebou a předepsala jsi jí jednu sbírku bylin, kterou pil 8 měsíců a celou dobu kontroloval stav nádoru u lékaře. Každý měsíc se nádor zmenšoval a na začátku 9. měsíce úplně zmizel. Vyšetření lékaři potvrdilo absenci nádoru. Řekla vaší sbírce těm ženám, které se jí oznaly v onkologické lékárně, a všichni se bez této operace cítili zdravě. Chci poznamenat, že během léčby touto „báječnou“ sbírkou můj přítel vůbec nejedl maso. Mohu ve svých novinách vytisknout recept na tuto sbírku, snad to pomůže mnoha lidem, kteří bojují za svůj život? “

Odpověď je asi. George:

„Za prvé, v případě takových hrozných smrtelných nemocí, jako je rakovina, je nutné připravit generální vyznání: vyznat se před knězem a hodně se podílet na Kristově těle a krvi.
Za druhé, s tak závažným onemocněním, jako je rakovina, je nezbytná přesná lékařská diagnostika a pozorování lékařských odborníků. Tato kolekce již byla testována mnoha lidmi a pomohla mnoha. Tuto sbírku používali ti, od kterých se oficiální medicína musela vzdát, a ti, kteří se o své nemoci dozvěděli pouze v počáteční fázi. Jednou k nám přišel muž, který byl propuštěn z nemocnice v beznadějném stavu s diagnózou rakoviny plic. Jak víte, rakovina plic se prakticky neléčí, ale rozhodla jsem se, že mu dám tuto sbírku. Nevím, jak moc to vzal, ale přišel za mnou po 3,5 letech - živý “...

Doporučená sbírka léčí zhoubné nádory jakékoliv lokalizace, obnovuje strukturu buněk v celém těle. Žádné kontraindikace.

1. Infúze 16 bylin:

Sage - (35 g);
Kopřiva - (25 gr.);
Šípka (20 g);
Slaměnka - (20 g.);
Bearberry - (20 g.);
Sekvence - (20 gr.);
Dřevo - (15 g);
Řebříček - (10 g);
Heřmánek - (10 g.);
Sušené květiny - (10 g.);
Tymián - (10 g);
Buckthorn bark - (10 g);
Březové pupeny - (10 g);
Trifol (nebo lipové květy) - (10 g);
Sušené třešně - (10 g);
Motherwort - (10 g).

Byliny by měly být dobře nasekané a smíšené. Pak vezměte 26 g z této sbírky (26 gramů je asi šest polévkových lžic dobře rozdrcené sbírky), vložte je do smaltované pánve, nalijte 2,5 litru vroucí vody a trvejte na velmi pomalém ohni (95 stupňů - bez varu) - přesně 3 hodiny

Po dobu 3 hodin bude odvar koncentrován na menší objem a zkoncentrován. Po 3 hodinách se živná půda zchladí a ochladí. Pijte ve formě tepla na 1. lžíci (v závažných případech - 3 lžíce může být) 3 krát denně po dobu 1 hodiny před jídlem.

Průběh léčby je 30 dnů, pak přestávka 10-12 dnů a léčba se opakuje znovu. Vezměte tolik kurzů, kolik potřebujete pro plné vyléčení. Během léčby provádějte kontrolní studii nádoru (ultrazvuk, rentgen). Infuzi uchovávejte v chladničce až do konce; v dobré chladničce je tato infuze skladována po dlouhou dobu. Nezapomeňte při vaření bylin přidat svatou vodu (lepší křest) do vývarů - jen pár kapek.

Tato sbírka může být také připravena s alkoholem (70% možný) v poměru 1: 4 (100 g důkladně mletého sběru - na 400 g alkoholu). Trvejte na tmavém místě po dobu 1 měsíce, vezměte 1 lžičku na 1 stůl. lžíce vody nebo mléka 3-4 krát denně 40 minut před jídlem.

POZNÁMKA: Složení 16 bylin zahrnuje rostlin "sušené květiny", které mnozí nevědí. Tato rostlina je odlišně nazývána "kočičí nohou", "trávou od čtyřiceti nemocí", "bezcitnou nesmrtelnou" (nesmí být zaměňována s písčitou nesmrtelností). Také „sušená květina“ se nazývá „imortelle white“, „white hunter“, „serpentine“, „hernia grass“ (protože sušené květy hojí kýlu). Sušené květiny rostou na suchých loukách, borových lesích a pustinách, téměř na celém území Ruska a Ukrajiny. Tato rostlina je až 25 cm vysoká, květy jsou shromažďovány v koších fialově růžové nebo světle růžové barvy. Kvete od května do konce června. Po zaschnutí si zcela zachovává svou krásnou barvu.

Účinněji je tato infuze kombinována s požitím lihovinových tinktur japonského ovoce Sophora a směsí brandy s olejem z rakytníku (nebo olivového).

2. Příprava alkoholické tinktury ovoce (nebo květin) Sophora Japanese:

Vezměte 50 g ovoce nebo květin Sophora japonsky, trvejte na 0,5 litrů vodky (koupit kvalitní vodku, dávejte pozor, abyste si nekoupili falešné!). Samozřejmě, že je nejlepší brát lék namísto vodky (poměr alkoholu je stejný jako u vodky). Je třeba trvat nejméně 40 dnů! Pijte 1 čajovou lžičku na prázdný žaludek a před jídlem po dobu 30 minut 3-4 krát denně. Pijte 40 dní v řadě, poté vyšetřte onkologem. Pokud přetrvávají zbytkové příznaky onemocnění, léčba by měla být opakována 15 dnů po prvním cyklu. V pokročilých stádiích rakoviny je nutné provést pět takových cyklů a užívat Sophoru spolu s infuzí 16 bylin, která byla zmíněna výše. Ti, kteří by neměli pít alkohol, by to měli udělat: vařit jednu polévkovou lžíci dobře rozdrcených plodů Sophora v 1 šálku vroucí vody, nechat noc v termosce, namočit a vypít 2 lžíce 4krát denně před jídlem po dobu 30 minut.

3. Příprava směsi brandy (nebo léčivého alkoholu) s olivovým olejem nebo rakytníkem řeckým: t

Vezměte 30 ml vysoce kvalitního koňaku (nebo lékařského alkoholu) smíchaného s 30 ml rakytníku nebo olivového oleje (v tomto případě nelze použít jiný olej!), Dobře protřepejte a vezměte 1 lžíci 3krát denně 1 hodinu před jídlem po dobu 2 týdnů v řadě. Takže strávte 3 kursy s 10-denními přestávkami, pak projděte vyšetření ke sledování redukce nádoru: darujte krev, proveďte ultrazvukové vyšetření nemocného orgánu.

V roce 2002 vydaly noviny "Léčit vírou" také několik článků onkologa a fytoterapeuta prof. V.A. Esenkulova, obsahující podrobná doporučení pro komplexní, vědecky váženou léčbu rakoviny jakékoliv lokalizace.

Prof. Esenkulov žije a pracuje v Rakousku. Známý jako úspěšný lékař, fytoterapeut, onkolog, autor řady vědeckých prací potvrzujících účinnost léčby rakoviny komplexním způsobem kombinování bylinných přípravků s vitamínovými řadami na základě změn psychologických postojů, životního stylu a kvality výživy samotného pacienta.

V blízké budoucnosti se předpokládá, že se na stránkách tohoto časopisu umístí i samostatné výňatky z jeho článků publikovaných v novinách „Léčba vírou“.

Sbírka kláštera otce Jiřího: složení, indikace, recenze

Století totální chemizace negativně ovlivnilo zdraví lidí. Útoky na lidské tělo s řadou různých virů se často proměňují v nemoci, které nejsou předmětem lékařské péče uznávané. Ale co dělat v této situaci? Jak posílit, léčit tělo i ducha? Co je klášterní sbírka Otce Jiřího? Má opravdu moc, kterou mu přisuzuje? Pokusme se to zjistit krok za krokem.

Zdravotní poplatek si můžete koupit na oficiálních stránkách:

Složení

Klášterní čaj otce Jiřího je pramenem léčivé síly přírody, která byla navržena jako léčivý čaj slavného kubánského bylinkáře Archimandrita George. Na základě medicínských a léčebných znalostí, které pocházely z dob Starověkého Ruska, vyvinul předchozí klášter Svatého Ducha Timaševského svůj vlastní vzorec založený na léčivé síle rostlin.

Složení lékařské sbírky zahrnuje šestnáct bylin různého spektra, shromážděných v ekologicky čistém prostoru v blízkosti kláštera.

Doplňkové k sobě, rostliny jsou skutečné "léčivé bomby", vyhrát různé nemoci. Neocenitelná výhoda, kterou kolekce nabízí, je založena na přítomnosti nekomplikovaných, ale pečlivě vybraných složek.

Slaměnka

Od starověku, byl považován za nepostradatelný nástroj v boji proti cholesterolu. Antioxidanty, s nimiž rostlina oplývá nejen zlepšením kvalitativních vlastností krve, ale mají také choleretický účinek.

Šalvěj

Přírodní "periodická tabulka". Množství stopových prvků, jako je chrom, mangan a hořčík, umožňuje rostlině úspěšně bojovat proti chorobám srdce a gastrointestinálního traktu. Nesporné antibiotické vlastnosti určují použití šalvěje jako protizánětlivého, imunomodulačního činidla.

Yarrow

Obyčejný plevel, přijatý mnoha jako plevel, je schopen léčit jak bolest v krku, tak i laryngitidu, stejně jako závažnější léze dýchacích cest a plic - tuberkulózu a pneumonii. Mladé krásy se uchýlily k pomoci řebříčku pro kožní choroby, protože ovlivňují jak vnější stranu nemoci, tak vnitřek, normalizují metabolismus a obnovují střevní mikroflóru. Kvůli této vlastnosti, rostlina získala titul pomocníka v gastritidy a žlučových kamenech v ledvinách.

Swamp cudgel

Ne pro všechny, kteří museli čelit takové hrozné diagnóze, jako je rakovina, není známo, že by to bylo slyšet. Sushenitsa pomáhá předcházet růstu a zastavit rakovinné buňky, které již existují. Protizánětlivé a protinádorové vlastnosti rostliny mu pomohly získat lásku a uznání mezi lidmi trpícími zánětem kloubních tkání.

Bearberry

Nemá žádné analogy v rostlinné říši přítomností flavonoidů a antioxidantů ve struktuře. Nepostradatelný v boji proti onemocnění jater a zánětu močového měchýře, zejména cystitidě.

Lipové květy

Již dlouho se používá při léčbě kašle různých etymologií. Ideální jako první pomoc při bronchitidě a černém kašli. Lipové květy aktivují v lidském těle tvorbu inzulínu, který je nezbytný pro diabetes.

Kushina

To je široce používané v bylinné medicíně kvůli obrovské množství fosforu a jódu v jeho chemickém složení. Tato kombinace je nezbytná pro léčbu onemocnění štítné žlázy, udržení celkové hormonální rovnováhy a vyvážení gastrointestinálního traktu.

Dědictví

Aplikuje se všude jak externě, tak interně. Při požití zlepšuje fungování nadledvinek, zlepšuje složení a kvalitu krevního oběhu, zpomaluje růst nádorů, což umožňuje jeho použití v pomocné protinádorové terapii.

Motherwortová

Aktivně se používá jako sedativum a léčí bolest způsobenou psychosomatickými poruchami a neuralgií. Dokonale se etabloval jako bojovník proti renální kolice.

Šípky

Nepostradatelný jako imunomodulátor. Mistr mezi rostlinami na obsah vitamínu C má antimikrobiální účinek. Doporučeno pro hepatitidu a herpes různých etymologií.

Heřmánek

Aktivně používán jak externě, tak dovnitř. Zahajuje proces regenerace tkání, je protizánětlivým, antibakteriálním činidlem.

Kočičí noha

Má protinádorový účinek, používá se k prevenci rakoviny. Má velký vliv na orgány gastrointestinálního traktu, má antispasmodické vlastnosti, pomáhá posilovat cévní stěny, zabraňuje trombóze. Používá se k prevenci infarktu a mrtvice.

Březové pupeny

Tato složka je nepostradatelným imunomodulačním činidlem. Poměrně aktivně používán v udržovací a rehabilitační terapii.

Palina

Zvláště efektivní v tandemu s nesmrtelnými. V rostlinné medicíně se používá jako lék proti bolesti. Dokonale zmírňuje bolest v zádech, nepostradatelnou při komplexní léčbě kýly různých částí páteře.

Kopřiva

Uznáván jako jeden z nejlepších čističů krve. Je indikován pro anémii, protože zvyšuje hladiny hemoglobinu. Má výrazný protizánětlivý účinek, dlouho se používá ke zlepšení kvality vlasů a pokožky.

Tymián

Zabraňuje růstu nádorů, aktivně se používá při léčbě mastopatie. Denní použití čaje na bázi tymiánu je užitečné pro stabilizaci hormonálních hladin a zlepšení celkového stavu těla.

Sbírka 16 bylin podle unikátního receptu mnicha Jiřího je ve své skladbě opravdu jedinečným produktem. Široké spektrum působení, které působí na organismus na buněčné úrovni, pomáhá odstraňovat nejen symptomy nemocí, ale také léčit samotnou nemoc.

Zjistěte si aktuální cenu produktu na webu:

Indikace a kontraindikace pro použití

Čaj otce Jiřího si získal respekt mezi pacienty i lékaři. Bylinné složky ovlivňují kořen problému, poskytují nejen bodový efekt, ale také normalizují práci celého organismu. Terapeuti a naturopati identifikují řadu nemocí, u kterých je využití sbírky zvláště účinné:

 1. Diabetes.
 2. Nemoci pohybového aparátu, včetně artritidy, artrózy, kýly, osteochondrózy.
 3. Nemoci genitourinárního systému u mužů i žen. Klinické pokusy prokázaly neocenitelný přínos sbírky kláštera k léčbě neplodnosti žen.
 4. Krvácení různých etymologií.
 5. Patologie jater a ledvin.
 6. Nemoci žlučníku.
 7. Léze horních cest dýchacích.
 8. Neuróza, neuralgie, psychosomatická bolest, vegetativní dystonie.
 9. Patologie štítné žlázy.
 10. Srdeční selhání.
 11. Hormonální poruchy a vyvrcholení.
 12. Avitaminóza.

Navzdory svým léčivým účinkům má přípravek řadu kontraindikací:

 1. Individuální nesnášenlivost složek léčiva.
 2. Těhotenství
 3. Kojení.
 4. Věk do 12 let.
 5. Akutní alergické reakce.

Na základě výsledků klinických studií nemá použití čaje žádné vedlejší účinky na organismus způsobené vlivem složek přípravku v důsledku předávkování.

Pravda nebo rozvod

Unikátní účinek léčivého čaje na lidské tělo vytvořil spoustu sporů kolem drogy. Je nemožné vyvodit závěry o „realitě“ nebo „dalekosáhlosti“ zázračných vlastností, aniž by se testoval účinek prostředků na sebe. Na základě recenzí publikovaných na mnoha tematických fórech však můžete zanechat celkový obraz o dopadu sběru na tělo. Na základě názorů pacientů a výsledků klinických studií je důležité poznamenat, že klášterní čaj:

 • příznivý vliv na zažívací procesy;
 • reguluje hladiny inzulínu;
 • zmírňuje bolest;
 • urychluje metabolické procesy v těle;
 • má příznivý vliv na nervový systém;
 • zmírňuje nespavost;
 • zlepšuje stav kůže a vlasů;
 • je ambulance v boji proti nemocem;
 • zlepšuje složení a kvalitu krve, která je jasně viditelná při celkovém krevním testu;
 • zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím.

Poplatek za léčbu nevyžaduje "právníky" tváří v tvář těm, kteří svědčí o jeho klamání. Tisíce vděčných pacientů, s nápadným popisem nepřekonatelných vlastností bylinného čaje, posilují nadšené výsledky z výsledků testů a dalších vyšetření.

S podrobnějšími informacemi o léčivém přípravku se můžete seznámit pomocí fotografií a videozáznamů zveřejněných na oficiálních stránkách:

Způsob aplikace sběru klášterní trávy

Doporučení pro přípravu infuze a přípustné dávkování jsou uvedena v návodu k použití, který je v každém balení. Uveďme hlavní fáze procesu vaření piva:

 1. Pro začátek stojí za to zvážit, že tento čaj je distribuován ve fermentaci, což vyžaduje další štěpení. Tento jev je způsoben touhou zprostředkovat spotřebiteli co nejvíce celých vitamínových prvků a éterických olejů. Proto musí být rostliny před vařením čaje dále rozdrceny.
 2. Pro přípravu infuze nalijte bylinky s vroucí vodou na základě vzorce: 1 lžíce produktu na 500 ml kapaliny.
 3. Nedoporučuje se „vařit“ léčivou sbírku. Podle původního receptu jsou předepsány bylinky, které se vaří infuzí po dobu 30 minut.
 4. Doporučuje se zvolit jako nádobu sklo nebo kameninu a při procesu vaření jej nezakrývejte víkem. Infuze by měla reagovat s kyslíkem. Pokud se jedná o průhlednou nádobu, nesmí být vystavena přímému slunečnímu světlu.
 5. Poté, co je čaj naplněn, nalijte ho do termosky, nebo ho před naředěním zřeďte teplou vodou.
 6. Uchovávejte připravenou infuzi, která je doporučena v chladničce déle než 48 hodin. Všimněte si, že otevřený sáček s fermentovanými bylinkami se doporučuje uchovávat ne déle než 2,5 měsíce.

Dávkování a četnost použití?

K dosažení co největšího efektu se doporučuje používat čaj podle předepsané dávky. V závislosti na závažnosti a zátěži onemocnění může léčba trvat od jednoho do tří měsíců v souladu s doporučeními ošetřujícího lékaře. Mezi kurzy se doporučuje přestávka na 2 měsíce.

Nejčastěji lékaři doporučují pití klášterního čaje 3-4 krát denně po jídle v množství 200 ml po dobu 1-3 měsíců.

Pamatujte, otče George, radil byste kombinovat bylinnou terapii s léčbou duše a myšlenek skrze přijímání, půst a posílenou modlitbu!

Je možné připravit sbírku sami

Na základě dostupnosti bylinných ingrediencí se mnozí ptají: „Je možné udělat klášterní sbírku Otce Jiřího doma?“. Se silnou touhou není nic nemožné, ale fytoterapeutičtí lékaři, stejně jako tradiční terapeuti, to nedoporučují. Konec konců, složky, které tvoří kompozici, jsou sestaveny v ekologicky čisté oblasti, což je důležité pro dosažení požadovaného účinku. Stejně jako ve výrobním procesu je dodržena přísná proporcionální konzistence. Odchylka od původní formulace i na gram může změnit vlastnosti léčiva. Ano, a proč takové potíže, protože objednat hotový produkt je jednodušší prostřednictvím oficiálních internetových stránek.

Udělejte nákup bude několik kliknutí vyplněním objednávkového formuláře, nebo jednoduše kontaktováním telefonních manažerů.

Příjemným překvapením pro kupující budou promo akce a bonusové nabídky, prezentované v hojnosti v internetovém obchodě oficiálního dodavatele.

Dodávka se provádí nejen v Moskvě a Petrohradu, ale také v celém Rusku.

Kolik stojí otec Jiřího klášterního čaje?

Cena se může lišit v závislosti na probíhající akcie, ale v průměru bude 990 rublů.

Upozorňujeme, že tato bylinná sbírka není prováděna prostřednictvím lékáren! Objednat skutečný lékařský poplatek je možný pouze v oficiálním internetovém obchodě!

Recenze o klášterní sbírce otce Jiřího

Mnohem lepší než jakékoliv abstraktní argumenty a suché výsledky klinických studií o bylinném čaji prozradí hodnocení zákazníků. Jsou mezi nimi jak nadšeni, tak pochvalní, a linky nasáklé frustrací.

Negativní recenze

Michail V., Uljanovsk: „Objednal jsem si sbírku jako pomoc nemocné štítné žláze. Balík přišel a tam se objevila obvyklá sedmikráska a ochutnala. Extrémně zklamaný, nevěřte tomuto podvodu! “

Arina F., Arkhangelsk: „Mám špatné srdce, krevní sraženiny. Přítel sdílel, že pití Monastic kolekce, říkají, pomáhá ze všeho. Nařídil jsem. Piju týden, ještě necítím žádné zlepšení. Ano, a je zlatý. Vzhledem k tomu, že nemůžete odmítnout obvyklé léky hned, je to velmi drahé! “

Pozitivní hodnocení

Elena D., Saratov: „Dozvěděla jsem se o sbírce kláštera Jiřího v oddělení, když odjížděla z jiného očištění po krvácení. O něm řekla sestře, aby dal sousedovi kapátko. Řekla, že pomáhá mnoha ženám. Rozhodl jsem se to zkusit. A nelitoval to! Krvácení se neopakovalo, můj doktor poznamenal, že zánět byl téměř pryč. Strávil jsem na pití jen dva týdny! Stal se mnohem veselejším! Piju! “

Marina B., Khimki: „Od dětství jsem trpěla anémií. Trvale trápený nízkým hemoglobinem, omdlením, závratí. Rozhodl jsem se tento čaj vyzkoušet. Chuť je příjemná a analýzy jsou mnohem lepší. Budu určitě pokračovat v pití! “

Ksenia U., Bryansk: „Jak já, tak dospívající dítě často trpí nachlazením. Z jednoho typu antibiotik již nemocných, a ve skutečnosti nepomohly. Soused doporučil mnichovi Georgeovi, aby vzal sbírku, protože existuje mnoho užitečných bylin, které zvyšují jejich imunitu. Zkusili jsme a opravdu pomohli! Za uplynulý rok jsme vůbec nebyli nemocní! Pili stejně jako čaj, místo čajových lístků používali infuzi. Beru to do stálého složení lékárničky!

Kolekce kláštera otce Jiřího: 16 bylin, které pomáhají zhubnout

Postoj k fitozboram většině lidí nejvíce pozitivní. Existuje mnoho důvodů: přirozenost, dostupnost, relativní bezpečnost, možnost nákupu v lékárně. Ale ne tak jednoduché. Například, v poslední době, klášterní sbírka Otce Georgea, o kterém kontroverze se nezmenšila na internetu, získal si širokou slávu.

Na jedné straně - slibná reklama, přítomnost dobrých recenzí a přírodního složení. Na druhou stranu existuje spousta webových stránek, které se nazývají oficiálními, deset balíčků s různými pokyny a případy jeho použití bez dosažení jakýchkoli výsledků.

Proto se nejprve začneme dozvědět co nejvíce informací o tomto zázračném shromáždění a teprve pak se pokusíme zjistit, že se jedná o skvělý marketingový trik nebo starodávný recept, který pochází od nepaměti a skutečně přispívá k hubnutí.

Zajímavosti

Na internetu si můžete koupit klášterní sbírku bylin pro hubnutí, který byl bezprecedentní již několik let. Naleznete ho pod různými názvy: 16 bylin, bylinný čaj od otce Jiřího, bylinný čaj podle receptu kláštera sv. Řekněme, který z původních obalů je poměrně obtížný.

Druhou vlastností je, že v lékárně tento nástroj není k prodeji. Ale najít na internetu je velmi snadné. A stále je to realizováno některými chrámovými kláštery. Tato skutečnost je pro mnohé alarmující, neboť ukazuje, že klášterní bylinná sbírka neprošla požadovanou certifikací. Neexistují žádné vědecké skutečnosti o jeho účinnosti a bezpečnosti. Můžeme jen doufat v přirozené složení a poctivost těch náboženských organizací, které se podílejí na šíření.

O osobě, jejíž jméno je na obalu, by mělo být řečeno několik slov. Schiarchimandrite George (Sawa) - bývalý guvernér kláštera svatého ducha ve městě Timashevsk, území Krasnodar. Poutníci z různých částí světa se k němu najednou hrnuli, a to nejen pro duchovní uzdravení, ale i pro fyzické uzdravení. Koneckonců, kněz byl slavný bylinkář a léčitel, který dal lidem obrovské množství receptů z téměř všech nemocí. V roce 2011 byl opat pryč. Nejedná se o mýtický obraz, ale o velmi skutečnou osobu s velmi pozitivní a působící pouze důvěrou.

Složení

Klasické složení klášterní sbírky otce Jiřího zahrnuje 16 bylin, i když existují balíčky, které uvádějí jiné množství. Potřebujeme vícezložkový přípravek, který se skládá z následujících rostlinných extraktů.

Podporuje odstranění přebytečné tekutiny, toxiny z těla, aktivuje metabolické procesy, je známým protizánětlivým činidlem, zvyšuje hemoglobin.

Tato rostlina se často nazývá přírodní antibiotikum: zabíjí infekce, snižuje bolest. Má mnoho stopových prvků. Zlepšuje trávení, normalizuje krevní oběh, pomáhá při onemocnění srdce.

Zahrnuty ve sbírce, protože to je silný choleretic agent. Čistí játra, normalizuje hladinu hepatocytů, snižuje riziko hepatózy a dokonce ji léčí. Slaměnice je také předepsána k tomu, aby dokazovala ukazatele cholesterolu, které hrají významnou roli při hubnutí.

Tato rostlina má jedinečné složení: zde jsou vitamíny, organické kyseliny, stopové prvky, flavonoidy a pektiny. To vše funguje ve dvou směrech: podporuje hubnutí a posiluje imunitní systém. Není divu, že infuze šípky je předepsána pro nachlazení pro rychlé uzdravení a doporučuje se jako hlavní nápoj v mnoha dietách.

Pro hubnutí je užitečné, protože normalizuje a metabolismus a trávení, stejně jako uspokojit hlad (jak aktivuje nadledvinky). Je mnohem důležitější pro podporu zdraví: má pozitivní vliv na krevní oběh, předchází vzniku nádorů a zastavuje jejich rozvoj.

Známé populární diuretikum, které dokonale odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla - a hubnutí je dosaženo. Kromě toho má medvědice uklidňující účinek, příznivě ovlivňující nervový systém. Pomáhá s nutkavým přejídáním. Ona je připočítána s protirakovinnými vlastnostmi.

Působí jako choleretická látka, která zbavuje játra škodlivých toxinů a toxinů. Podporuje rychlou regeneraci tkání.

Posiluje choleretickou akci nesmrtelnosti. Zlepšuje trávení, zklidňuje nervový systém, pomáhá snášet diety bez přerušení. V lidovém lékařství se často používá jako anestetikum.

Opravuje metabolismus, má pozitivní vliv na gastrointestinální trakt. Nicméně, jeho hlavní vlastnosti jsou antiseptické.

 • Březové pupeny

Ve složení tohoto rostlinného extraktu existuje mnoho stopových prvků. Zrychlují metabolismus.

Bylina je jedinečná v tom, že se jedná o přírodní hormonální lék. To má přímý vliv na štítnou žlázu, na které nadváha závisí na ženách. Rakytník také aktualizuje krevní plazmu.

Není třeba léčit květ vápna pouze jako antipyretikum a činidlo posilující imunitu. Zde je přítomen z jiného důvodu: ovlivňuje hypofýzu a reguluje množství inzulínu v těle a také aktivuje metabolické procesy na buněčné úrovni.

 • Swamp cudgel

Diuretická tradiční medicína, normalizuje práci ledvin. V těle není přebytečná tekutina - nezvyšuje se hmotnost. Jako bonus je zde pokles tlaku a energetický efekt (zvyšuje efektivitu a zlepšuje náladu).

Ve své činnosti je podobný pelyněku, jak se používá v tradiční medicíně jako silný sedativum. Kromě toho má pozitivní vliv na práci ledvin, snižuje tlak.

Heřmánek - jedinečná odezva přírody na všechny lidské nemoci. Posiluje imunitní systém, léčí alergie, aktivuje metabolismus, uspokojuje hlad.

Tato bylina je zaměřena především na normalizaci trávení, blokování ukládání tuku v populaci a přispívá k jejich aktivní přeměně na energii.

Tyto bylinky jsou součástí sbírky kláštera od otce Jiřího. Nedostatek chemických přísad ve formě konzervačních látek je okouzlující a takové množství darů přírody je pro tělo opravdu užitečné.

Akce

Na základě příznivých vlastností bylin, které tvoří sbírku, má tento účinek na tělo:

 • diuretikum: činnost vylučovacích systémů je aktivována, ledviny začnou fungovat několikrát rychleji, což pomáhá odstraňovat přebytečnou tekutinu z těla a strusky s toxiny spolu s ní - takové čištění vede k mírné, ale stále hubnutí;
 • choleretic: uvolnění vylučovacího systému ze žluče, sbírání aktivuje a zlepšuje činnost jater, čistí jej, což také přispívá k efektivnějšímu fungování těla;
 • metabolismus: urychluje metabolismus na všech úrovních;
 • uklidňující: není žádným tajemstvím, že jednou z hlavních příčin nadváhy je neustálý stres a úzkost. Odstranění tohoto faktoru, klášterní sbírka vás zapomene na útoky hladu a ne naplní hromadu, jako dříve, zejména ve večerních hodinách;
 • hormonální: ovlivňující štítnou žlázu, nadledviny, hypofýzu, bylinky regulují syntézu hormonů zodpovědných za hubnutí a přibývání na váze;
 • zlepšení trávení: vede k tomu, že potravina je rychle strávena a vstřebává, sacharidy a tuky nejsou ukládány, ale slouží jako energetické palivo.

Takže sbírka Otce Jiřího může skutečně přispět k hubnutí. Kromě toho, jako bonus, můžete získat celkové zlepšení těla, protože účinek rostlinných výtažků je velmi mnohostranný.

Důkazem posledního prohlášení může být přítomnost klášterní sbírky se stejným složením, ale pro léčbu různých nemocí:

 • diabetes;
 • očistit tělo;
 • žaludeční a jaterní;
 • jako prevence rakoviny;
 • dekongestant;
 • pro odstranění žluče;
 • pro ledviny.

Web také šířil informace, že klášterní shromáždění pro hubnutí (!) Vedl k úplnému vyléčení takových vážných onemocnění, jako je rakovina, neplodnost, diabetes, atd. Pravda, neexistuje žádný konkrétní důkaz. A vyvstává otázka: proč jsou vážně nemocní, řekněme, onkologie, aby zhubli na tomto čaji, pokud mají jako hlavní příznak přetrvávající úbytek hmotnosti? Není jasné Takové momenty proto vynecháváme jako nepravděpodobné.

Návod k použití

Vzhledem k takovému vícezložkovému složení bude zbytečné hovořit o tom, jak důležité je přísně dodržovat pokyny, aby bylo dosaženo požadovaného účinku.

Jak vařit:

 1. Tato kolekce je směsí suchých větviček, květin, ovoce, listů léčivých bylin. První věc, kterou musíte udělat, je broušení. K tomuto účelu můžete použít běžnou mlecí nebo kávovar.
 2. Vezměte 1 lžíci nasekané směsi a nalijte 500 ml vroucí vody. Lepší je to udělat v keramické konvici.
 3. Kryt s víkem.
 4. Můžete zabalit pro izolaci.
 5. Nechte půl hodiny.
 6. Čaj je připraven.

Jak se:

 • doporučený denní objem - 300-600 ml;
 • doporučený objem po dobu 1 - 100-150 ml;
 • 3-4 krát denně;
 • hubnutí - od 1 do 3 měsíců.

Další doporučení

Vzhledem ke složitosti kompozice a silnému účinku, který má na tělo, by mělo být dávkování nápoje v počáteční fázi postupně zvyšováno, počínaje minimem:

 • první 3 dny pít 3x 100 ml;
 • v nepřítomnosti nepohodlí a nežádoucích účinků, další 3 dny - 3x 150 ml;
 • pokud se tento stav ukáže dobře, můžete v případě potřeby dávku zvýšit až 4krát denně na 150 ml.

Navzdory tomu, že instrukce naznačují jedinou kontraindikaci (individuální intoleranci ke složkám), je třeba tuto problematiku brát vážněji. Nezapomeňte na silný choleretický a hepatoprotektivní účinek. V přítomnosti onemocnění jater a žlučníku, stejně jako kameny, je nepravděpodobné, že budete mít prospěch z použití těchto bylin. Proto se před zahájením hubnutí důrazně doporučuje poradit se s lékařem.

A ještě jeden tip: nedoufejte na zázrak. Pokud chcete štíhlou postavu, stačí použít bylinný čaj nestačí. Je nutné alespoň - normalizovat potraviny a pohybovat se více. A jako maximum - sedět na dietě a chodit do posilovny. To je, když jsou výsledky úžasné.

Recept

Mnoho lidí má zájem o recept, podle kterého si můžete připravit sbírku samotného Otce Jiřího. K tomu potřebujete znát proporce bylin, a ještě lépe - složení v gramech. Tyto informace jsou veřejně dostupné a nejsou tajné:

 • 35 g šalvěje;
 • 25 g mladé dvoudomé kopřivy;
 • 20 g medvěda medvědí, šípky, nesmrtelnosti, posloupnosti;
 • 15 g paliva;
 • 10 g heřmánku, tymiánu, řebříku, sušeného květu, rakytníku, mateřídouška, březové pupeny, lipové květy, sušené bažiny.

Příprava doma je obtížná. Za prvé, je téměř nemožné osobně vyzvednout všechny tyto bylinky - pokud je jen připravíte v lékárnách. Za druhé, jen vařit a infuze nestačí. Podle bylinkářů a výrobců již bude muset připravit plný odvar.

Jeho přibližný recept:

 1. Byliny nasekané, smíchejte.
 2. 25 g surovin nalijte dva litry vroucí vody, 3 hodiny vařte na mírném ohni.
 3. Kmen.
 4. Ochlaďte.
 5. Po celou dobu uchovávání uchovávejte v chladničce.
 1. Konzumovat v teplé formě (přímo z chladničky nemůže, musíte přehřát pokaždé).
 2. Pokud je to možné a žádoucí, přidejte svatou vodu.
 3. Pijte 1 polévková lžíce. Já třikrát denně asi hodinu před jídlem.
 4. Kurz je měsíc, interval je 15 dnů, pokračujte v pití dalších 30 dní.

Pravda nebo nepravda

A nakonec se pokusíme odpovědět na nejběžnější otázku. Citace: "Je to pravda, že pomáhá, nebo je to rozvod?".

 • 100% přírodní kompozice;
 • všech 16 bylin v něm obsažených, tak či onak, ale přispívá ke snížení hmotnosti;
 • mezi nimi není žádná pochybná exotika, jako je senna Alexandrie, guarana nebo goji;
 • všechny byliny skutečně rostou v horách Kavkazu;
 • Je to lékařský komplex, který může usnadnit průběh mnoha vážných onemocnění;
 • identita Schiarchimandrite a slavný bylinkář Otec George je skutečným faktem.
 • žádné vedlejší účinky: a v recenzích se objevují závratě, nevolnost a zhoršení onemocnění ledvin a jater;
 • Doporučeno lékaři: spíš jako reklamní trik;
 • Účinnost je klinicky potvrzena: informace o této skutečnosti jsou čistě teoretické povahy a neexistují informace o konkrétně provedených studiích.

Následující skutečnosti jsou také alarmující:

 • příliš mnoho variant klášterní sbírky s různými jmény, v různých balíčcích, s různými účely;
 • nejednoznačnost s výrobcem: klášter Svaté Alžběty v Minsku, klášter Svatého Ducha v Timaševsku, pak některé další chrámové kláštery z území Krasnodar a Moskva;
 • velmi málo kontraindikací;
 • v lékárnách.

Nikdo vám neřekne přesně, jak je efektivní. Musíte to buď vyzkoušet sami, nebo najít a použít certifikovanou lékárnu. Přemýšlejte, rozhodněte, dejte svou váhu do pořádku.

Složení a recept sbírky kláštera otce Jiřího ze 16 bylin

Do dnešního dne si lékaři nejsou vědomi mnoha dalších léčivých vlastností různých bylin a jejich sloučenin. Vývoj medicíny a lékařské vědy je samozřejmě na vysoké úrovni, ale miliony let zkušeností našich předků nám umožňuje uplatňovat jejich úspěchy stejně aktivně jako známé léky. A i zkušenosti moderních léčitelů a bylinkářů ukazují, že možnosti tradiční medicíny jsou prostě nekonečné. Velmi populární a slavný mezi lidmi je tráva klášterní sbírky otce George z 16 bylin. Pojďme objasnit jeho složení a recept, který má bylinnou sbírku 16 bylin.

Ve skutečnosti, klášterní čaj a otec George kolekce šestnácti bylin - trochu jiné nápoje. Klášterní čaj je nápoj, který se skládá z pěti složek. To je přijato dosáhnout tonického účinku. Tento čaj může být opilý jen neomezeně.

Pokud jde o shromažďování Otce Jiřího ze šestnácti bylin, je to známý a zvláštní prostředek. Může být užíván pouze v dávkách a pouze podle určitého schématu (průběhu léčby). Lidé si ale někdy zaměňují jména, která nejsou kritická, pokud chápete, co je v sázce... Budeme zvažovat složení sbírky, ale nazýváme ji jako lidé.

Složení klášterní sbírky otec George

- Šalvěj je populární bylina, která má výrazné baktericidní vlastnosti. Je široce používán při léčbě nachlazení a kašle, pomáhá posilovat cévy a zlepšuje aktivitu myokardu (srdečního svalu). Šalvěj také normalizuje práci zažívacího traktu.

- Kopřiva je další známá léčivá bylina, známá jako mírné protizánětlivé a hemostatické činidlo. Rovněž účinně eliminuje intoxikaci, pomáhá eliminovat toxiny a odpady z těla, zvyšuje množství hemoglobinu v krvi, pomáhá zlepšovat složení krve a aktivovat tvorbu krve. Další kopřiva pomáhá zlepšit trávení.

- Šípky - známý zdroj přírodního vitamínu C. Pozoruhodně podporuje imunitní systém, aktivuje jeho činnost. Pomáhá lidem trpícím cukrovkou, poruchami srdečního rytmu a problémy v činnosti trávicího traktu.

- Cmin písečná - vynikající rostlina pro léčbu zánětlivých onemocnění a poruch trávicího systému. Tyto plevele budou mít prospěch z gastritidy, ulcerózních lézí trávicího traktu, zánětu kloubů.

- Bearberry - má dobrý baktericidní účinek, příznivě působí na játra, dodává tělu sílu a vytrvalost. Pomáhá vyrovnat se s onemocněními dýchacího ústrojí, ARVI, bolestmi v krku a chřipkou.

- Vlak má množství léčivých vlastností. Taková rostlina pozoruhodně reguluje imunitní práci, pomáhá vyrovnat se s alergickými reakcemi. Kromě toho je série skvělým protizánětlivým činidlem. Dokonale léčí zánět svalů, kloubů a kostí, pomáhá při léčbě bronchopulmonálních onemocnění a cystitidy.

- Palina - účinně eliminuje různé intoxikace těla, pomáhá vyrovnat se s otravou. Také tato rostlina se vyznačuje výraznými protizánětlivými vlastnostmi.

- Yarrow je už dlouho používán muži medicíny jako nádherné protizánětlivé činidlo. Také tato rostlina se vyznačuje výraznými adstringentními vlastnostmi. Řebříček může být dobrým prostředkem pro zánět jater, angíny, tonzilitidy, faryngitidy, laryngitidy, gastritidy atd.

- Heřmánek je známá lidová léčivá rostlina, která má antispasmodické a protizánětlivé účinky. Pomáhá vyrovnat se s gastrointestinálními chorobami, bolestmi různých lokalizací, nespavostí, nachlazení a sníženou imunitou.

- Sušené letničky mají dobré choleretické a diuretické účinky, pomáhají vyrovnat se s broncho-plicními chorobami.

- Tymián je často používán specialisty tradiční medicíny v léčbě nachlazení, včetně kašle.

- Buckthorn kůra pomáhá zlepšit aktivitu gastrointestinálního traktu, snižuje chuť k jídlu a podporuje odstranění různých agresivních látek z těla.

- Březové pupeny jsou také poměrně běžné u léčitelů. Skládají se z mnoha vitamínů, pomáhají vyrovnat se s hypovitaminózou.

- Lipa je známá lidová medicína pro kašel, nachlazení, ARVI a ARI. Kromě toho má diaforický a diuretický účinek, pomáhá relaxovat.

- Sushenitsa je charakterizována antimikrobiálními a protizánětlivými vlastnostmi. Pomáhá vyrovnat se s mnoha onemocněními kloubů a kožními chorobami.

- Motherwort je jedním z nejpopulárnějších zklidňujících bylin. Účinně léčí strach, fobie, neurózy, nespavost a poruchy spánku.

Recept sbírky kláštera otce Jiřího

Recept kolekce, a to v jakém poměru jsou složky kombinovány:

* Léčivá rostlina šalvěj 35 ​​g
* Léčivá rostlina divoká růže 20. května
* Kopřiva lékařská 25 g
Léčivé rostliny medvědice 20 g
* Léčivé rostlinné nesmrtelné písky 20 g
* Léčivé rostliny trojité rozdělení 20 g
* Léčivé rostliny pelyněk 15 g
* Léčivé rostliny heřmánku 10 g
* Léčivá rostlina řebříček 10 g
* Léčivé rostliny sušené květy 10 g
* Léčivé otočné bažiny rostlin 10 g
Tymián léčivé rostliny 10 g
* Léčivé rostliny motherwort srdce 10 g
* Léčivé rostliny vodní trojlístek (trifol) nebo linden 10 g
* Buckthorn kůra 10 g
* Březové pupeny 10 g

Existuje několik způsobů, jak využít léčebnou sbírku Otce Jiřího ze šestnácti bylin. Jsou závislé na existujících onemocněních a jsou obvykle uvedeny na zadní straně obalu.
Klasický recept na výrobu takového nápoje je následující:

- Dobře získanou sbírku brousíme tak, aby zde nebyly velké části. Míchej. Uvařte lžíci směsi získané pouze s půl litrem vroucí vody. Trvejte na půlhodinové medikaci, pak napněte. Vezměte hotový produkt sto sto sto sto padesát mililitrů až třikrát až čtyřikrát denně. V ideálním případě by mělo být jedno balení směsi (100 g) dostačující na sedmdesát dní.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost, těhotenství a kojení dítěte.

Otec George's Cancer Collection

V boji proti rakovině je tradiční medicína často ještě účinnější než oficiální medicína. Zejména v případech, kdy je léčba rakoviny lidovými prostředky podporována nerozbitnou vírou v Boha a v uzdravení. Abych pomohl těm, kteří vedou takový boj, chci publikovat recept na protinádorovou sbírku, známou jako 16 bylin Otce Jiřího. Tuto sbírku doporučuje Archimandrit George, bylinkář a opat kláštera na území Krasnodar.

- 200 gr. šípky (ovoce)

- 200 gr. bearberry

- 150 gr. pelyněk

- 100 gr. suché květy (možné i bez ní)

- 100 gr. rakytníková kůra

- 100 gr. trifoli nebo lipové květy

- 100 gr. bažiny pupeny

- 100 gr. matka

Poznámka: Sušená květinová rostlina je také známá jako kočičí noha.

Nakrájejte bylinky (to lze provést mlýnek na kávu), promíchejte, rozdělte směs na 24 stejných dílů, vezměte 1 z těchto 24 dílů a rozdělte ji na 4 části. Tato jedna část se umístí do smaltované pánve, nalije 2,5 litru. vařící voda, 3 hodiny trvají na nízké teplotě (95 °) bez varu. Bujón by měl být odpařen na menší objem a zkoncentrován. Musí být vypuštěn a ochlazen, uložen v chladničce. Pijte teplý třikrát denně (ráno, odpoledne, večer) jednu hodinu před jídlem a 1 polévkovou lžíci. s výhodou (alespoň ráno a večer) vždy ve stejnou dobu.

Pro zhoubné nádory vypijte vývar přesně 70 dní, pak si vezměte 15denní přestávku. Během těchto přestávek můžete být testováni - darujte krev na počet leukocytů, hemoglobinu. Krevní vzorec by se měl výrazně zlepšit. Po přestávce by měl být kurz opakován. S pokročilými stadii rakoviny pijte vývar alespoň jeden rok. Pro čištění krve a pro prevenci onkologických onemocnění je kurz 30 dnů, tyto kurzy by měly být prováděny nejméně dvakrát ročně.

Poznámka: někteří lidé na začátku léčby tímto bylinkovým čajem zažívají exacerbace chronických onemocnění. K těmto exacerbacím dochází v důsledku skutečnosti, že imunitní systém, potlačený nemocí, začíná "ožívat", tělo začíná být očištěno od škodlivých látek. S takovým zhoršením by dávka odvarů měla být snížena na 1 lžičku. dvakrát denně a vezměte si ji do doby, než uplyne doba exacerbace (obvykle několik dní), a pak byste měli přejít na počáteční dávku - třikrát denně, 1 polévková lžíce. Já

Tuto infuzi je třeba připravit podle tohoto schématu, jinak bude její účinnost menší. Vývar by měl být uložen v chladničce, dokud nedojde. Dlouho držel v dobré lednici.

Chtěl bych také dodat, že současně s léčbou rakoviny je od 16 bylin od otce Jiřího vhodné užívat i propolis a tinktury eleutherococcus.

Propolisová tinktura se připravuje tímto způsobem: 100 g. Propolis jemně nasekáme, nalijeme 1 l. lékařský alkohol (96%), dobře korkový, trvají 2 týdny, čas od času se třese.

V dopoledních hodinách je třeba vzít 1 polévková lžíce. Já odvar (teplý) + 60 kapek propolisové tinktury. Po 20 minutách - 2 lžíce. Já voda + 40 čepic. tinktura Eleutherococcus. Po 40 minutách jíst

Podle materiálů publikace "Léčit vírou", recepty otce Jiřího pro různé nemoci.

Zdraví vám přeje stránky "Kniha zdraví"!

33 komentářů k článku "Kolekce otců George":

Kolekce 16 bylin, které vytvořil otec George. Solen, jeden z nádvoří mužského kláštera svatého ducha. Hotel se nachází na území Krasnodar, v blízkosti jedinečné biosférické rezervace Nikitino. Byliny se sklízejí ručně v ekologicky šetrných místech v Kavkazu, suší se v přírodních podmínkách. Opátem kláštera svatého Ducha svatého byl Sciarchimandrite George, velký bylinkář a modlitební kniha. Tenhle starý muž vyléčil tolik lidí, včetně rakoviny v poslední fázi. Kněz šel k Pánu, ale lidé stále nepřestávají používat své klášterní recepty na mnoho nemocí a dostávají úplné uzdravení. Také tam dělají klášterní čaj, který musíte vypít celý život bez normy, jako je čaj. Batyushka řekla, že tento čaj ze všech nemocí, kteří tento čaj neustále pijí, prakticky neublíží.

Mám rakovinu tlustého střeva s metastázami v játrech. Doporučujete vaší sbírce pro můj případ?

Galina, informace na těchto stránkách nemohou nahradit doporučení osobního ošetřujícího lékaře. Nemůžeme komentovat konkrétní klinické situace. Nejvhodnější je konzultovat se svým lékařem možnost použití kolekce.

Řekněte mi, prosím, co znamená „60 kapek propolisu“? V receptu protinádorové sbírky jste napsali: ráno je třeba vzít 1 lžičku infuze +60 kapek propolisu (nápoj teplý). Nemohu přijít na to, jak 60 kapek propolisu... alkohol tinktura je srozumitelný 1 tbsp, extrakt vody je také pochopitelný, ale není zde uveden. vysvětlete to prosím.
Začnu pít, protože Lékaři v onkologickém centru mě již opustili a dnes jsem náhodou narazil na tento recept.

Světlana, pokud je možnost připravit propolisovou tinkturu (recept je uveden výše), pak je lepší vařit. Ráno přidejte 60 kapek propolisové tinktury na 1 polévkovou lžíci. lžíce teplý vývar připravený z určené kolekce bylin. Není-li možné propolisovou tinkturu připravit samostatně, nebo je-li infuze naplněna, můžete použít tinkturu zakoupenou v lékárně. Bůh vám žehnej!

Ahoj Svetlano. Pokud je možné připravit nebo získat hemktovou tinkturu, pak je to také velmi účinný prostředek. Moje matka byla léčena touto tinkturou a žila více než 4 roky, protože ji lékaři odmítli. Tato tinktura také pomáhá snižovat bolest. Recept na místě je zde, pouze tráva musí být shromážděna informovanou osobou, protože rostlina sama o sobě je jedovatá. S celým srdcem vám přeji uzdravení!

Děkuji vám všem za tipy...))) Začal jsem pít čaj, hned první den bylo jasné, že mi vůbec nesedí lihoviny, zejména na lačný žaludek, všechno se točí hned ven... takže jsem se musel vzdát propolisu a eleuterokoků. Prozatím jen čaj. A co dělat? A hlavně netrpím bolestmi, protože pomáhá při injekcích, byl bych uzdraven.

Četl jsem klášterní noviny a existuje mnoho pravidel a modliteb a pak přijímání této sbírky. Rakovina je duchovní nemoc, musíte duši vyléčit před tělem. Představte si, že naše duše je zahrada se zdravou zahradní plodinou. Plevel roste v zahradě - to jsou naše hříchy proti Bohu. Vyříznete vrchol - a tráva roste. Roztrháte ho o kořeny a necháte je na chodníku vyschnout, zemře. Tak je naše duše znečištěna hříchy. Mé tělo a duše nejsou čisté. Ale to všechno zčernalé, zčernalé... A rakovina je duchovní nemoc, a to je způsob, jak člověk onemocní fyzicky. Za prvé, Duše onemocní hříchy a zhmotňují se hříchy, pak tělo také bolí. Co dělat Musíme se neustále přiznávat, očistit svou duši při přiznání v pravoslavné církvi a pak jít do přijímání. Svatá krev a tělo uzdravuje duši i tělo! Musíme neustále jít do porozumění, a to obecně ne jednou ročně, ale neustále! Pak musíte svůj život napravit, neopakovat to, co jste přiznali, ne se znovu vnořit do páchnoucího hněvu hříchu, ale čistit, kartáčovat, kartáčovat! Pravidlo modlitby rakoviny je velmi silná, modlitební prosba různým světcům, Nejsvětější Panně, Bohu za odpuštění hříchů vytvořených dobrovolně a nedobrovolně, modlitbou za uzdravení. A právě plevel nepomůže léčit, pokud žijete proti Jeho Svaté Vůli.

Tatiano, jakou černou máte na mysli? Mé dítě ve věku 1,5 roku bylo diagnostikováno s rakovinou, a věřte mi, jasnější duše je těžké najít! Od samého narození bereme dítě k svátosti a my, rodiče, nemáme ani takové hříchy, pro které by mohl být takový test poslán!

Naděje v jeho vzpomínce na pravdu dodává fikci.

Dobrý večer! Prosím, řekněte mi, kde si můžete koupit tento čaj v Solenu?

Chtěl bych vědět, do jaké míry se má infuze během přípravy vypařit z 2,5 litru.

Také bych rád věděl, kolik objemu infuze se bude odpařovat.

Svetlana, klášterní poplatky, vyrobené v obci Solo, se prodávají v kostele Svaté Narození Panny Marie, v regionu Krasnodar, s. Mostovskoy St. Pervomayskaya, 135, t. 8-928-88-19-335.
Pod přezdívkou mnich irinarkh. provocateur.

Řekni mi na pomalém ohni nebo se můžeš na parní lázni? Prostě píšou všude na ohni, ale říkají mi, že jen ve vaně. Děkuji.

Na nízké teplo, bez varu.

O. Gergiy, dávat tento recept, instruoval: nejíst maso, nepít alkohol a vzít tuto sbírku po dobu nejméně 9 měsíců, a rozdělit celou sbírku bylin v polovině a darovat osobě, která to potřebuje.

Mohu si objednat poštou?

Velmi dobrý článek, proporce klášterní sbírky 16 bylin jsou označeny správně, pouze když byly zveřejněny noviny „Léčit vírou“, Sciarchimandrite George (Sawa) osobně opravil použití ne 15 minut před jídlem, ale 15 minut. před jídlem.

Schiarchimandrite George (Sawa) šel k Pánu v roce 2011, byl pohřben v sec. Nekrasovo, Území Krasnodar.

Je lepší koupit klášterní sbírky od nás v kostele Narození Panny Marie z vesnice Mostovskaya, které jsou vyrobeny v obci Solo duchovními dětmi Sciarchimandrite George (Sawa) z ručně vyráběných bylin. Poplatky posíláme poštou do Ruska.

Jak objednat tento poplatek online?

Pouze pokud píšete na post [email protected], máme kostel a neexistuje žádná komerční stránka.

Jak žádat o klášterní sbírku Otce Jiřího bez zprostředkovatelů se zárukou?

V naší Církvi Narození Nejsvětější Matky Boží můžete objednat objednávku na čísle 8928-88-19-335 nebo na poštu na adrese [email protected] Webové stránky: www.mosthr.cerkov.ru, zde v sekci Church Shop najdete seznam našich klášterních produktů s popisy a cenami.

OLGA, šel do svého "obchodu"! Upřímně? Cín! Ceník v termínu DONATIONS, právě jsem zabil! Kam jde svět? "Seznam našich klášterních produktů"... Slyšíte sami sebe? Stále mě zajímají, ale v našich klášterech jsou REAL věřící, nebo jen bývalí BUM, kteří nechtějí pracovat v životě, a mazaní jestřábi?

A další otázka: „Sorokoust ve 7 chrámech nebo klášterech najednou, 1500 rublů za 1 jméno.“ A kdo za to určuje ceny a podle jakých parametrů? Podle účinnosti akce? Smích skrze slzy, nic jiného, ​​vaše "aktivita" bohužel nezpůsobuje! Příjmy z problémů a neštěstí lidí! Doufám, že stále existují rozumní lidé, kteří vás nebudou kupovat, a kteří chápou, že nejsilnější a nejúčinnější modlitbou je modlitba z NAŠE VLASTNÍ MYŠKY, a z čisté duše, a ne za rok 1500!

Odpověď je pro Tashu.
Když Amphilochius Pochaevsky navštívil psychiatrickou nemocnici, požádal Kříž, evangelium a křestní vodu, aby vyléčili každého. Byl to velký otec pravoslaví, a to ani on nemohl pomoci těm, kteří trpěli jen modlitbou od VLASTNÍHO TSU. A Sorokoust je 40 liturgií a na každém z nich je kus modlitby vyjmut a umyt v poháru s krví našeho Pána Ježíše Krista, jaká velká milost a pomoc nám je dána od Pána. A jestli v několika klášterech... Pomáhá spoustě lidí.
Pokud jde o náklady, musí být zaplacena jakákoli práce, nejtěžší prací je modlitba, zkuste se za tento týden modlit za někoho a všechno pochopíte.
Kněží, mniši, duchovní jsou obyčejní lidé, kteří živí své rodiny. Původně v klášterech se živili rukama a přebytek byl prodán nebo vyměněn za všechno potřebné. Co je to za zločin?
V kostele Narození Panny Marie funguje ortodoxní škola "Favor", která musí být také finančně podporována.
Pokud jde o urážky na naši adresu, mohu říci, že náš Pán Ježíš Kristus přišel na svět s nejvyššími morálními přikázáními a byl bez hříchu, ale plivli na něj, uráželi a nakonec zabili. Pán utrpěl, a my také nebereme na vás urážku a milujeme Boží obraz ve vás. Bože, Pane.
Drazí bratři a sestry! Kdo má přístup k pravoslaví, vidí od koho všechno přichází.
Použijte přírodní produkty z našeho kostela, bude dobré fyzické zdraví, společenství, modlete se v soukromí a v chrámu, objednávejte požadavky, vytvářejte almužny a duchovně zdravé.
Fyzické zdraví bez duchovní se nestane.

Mám peritoneální karcinom, primární léze není identifikována. Ascites Doporučili byste tento poplatek nebo ne s mou diagnózou. Díky předem.

Má někdo tuto sbírku? Kdo a jak pomohl? Začal jsem to pít, ale po 5 dnech byl tlak značně omezen, musel jsem si odpočinout, po chvíli jsem začal znovu pít, ale to se všechno znovu stalo. Mám rakovinu konečníku a podstupuji chemoterapii.

Pokud jste si zakoupili sbírku 16 bylin od nás v kostele Narození Nejsvětějšího Theotokosu, měli byste se dozvědět, že sbírku nelze použít během chemoterapie.

Dobrý den, Olga. Sestra má rakovinu plic v rané fázi. Dlažební nonlocal. Nemá chemii, má astma. Bude jí tato sbírka vyhovovat?

Dobrý den všem! Léčba je dobře popsána, včetně sbírky Otce Jiřího, v knihách Evgenyho Lebedeva, se podrobně dozvíte o dietách a léčebných režimech mnoha typů rakoviny. Jeden z nich se nazývá „Vyléčme rakovinu“, další dva jsou při psaní na internetu, jejich jména budou také uvolněna.
Bůh vám pomůže!

Dobrý den, koupil jsem tuto sbírku ve městě Tmmashevsk v obchodě s kostely, ale neuvádí, zda to může být přijato na rakovinu vaječníků? Děkuji