Image

Purpurový čaj Chang-Shu pro hubnutí

Moderní rytmus života je tak dynamický, že není vždy možné, aby každý člověk zůstal klidný, jedl správně a včas a vyhnul se špatným návykům. V důsledku toho nelze zabránit nežádoucím účinkům, jako je nadváha, předčasné vrásky a stres.

Nicméně, prostředky k boji proti těmto onemocněním jsou a mají svůj původ - purpurový čaj Chang-Shu.

Přírodní spalovač tuků našel své spotřebitele především mezi ženským publikem.

V boji proti obezitě „Chang-Shu“ není horší než jeho konkurenti a v poslední době se rychle pohybuje směrem k vedoucím pozicím.

Hodnota fialového čaje

Chang-Shu - orientální bylinný čaj, sbíraný na svazích hor Tibetu a Nepálu. Místo jeho růstu má příznivý vliv na jeho blahodárné účinky, dotuje čaj s bohatým složením vitamínů a stopových prvků, které přispívají k:

 • okamžitá ztráta hmotnosti;
 • úplná regenerace kožních buněk a následně rozšíření mládeže;
 • zabránit novým vráskám;
 • zvýšený tón pleti a pružnost;
 • zlepšení zrakové ostrosti;
 • osvobození od úzkosti a ustavení vnitřní harmonie;
 • regulace metabolismu;
 • posílit nehty, zuby a vlasy.

Nejčistší ekologie východních horských svahů je to, co je ještě potřeba k získání užitečného přírodního léku.

Fialový čaj se pečlivě sbírá a zpracovává okvětní lístky triády klitoria, které rostou v ekologicky sterilních vysokohorských podmínkách, kde nejsou žádné chemicky nebezpečné faktory. Sbírka květin se provádí ručně, což také přispívá ke zvýšení užitečnosti čaje.

Při vaření, nápoj získá bohatou modrou barvu, díky přírodní barvivo obsažené v okvětních lístků. A s přidáním několika kapek citrónové šťávy nebo plátek citronu sám, odstín se změní na purpurové.

Čaj "Chang-Shu" je aktivním a účinným ničitelem tělesného tuku, který přesně rozděluje své složky na místa, kde se hromadí. Pro dosažení nejlepších výsledků však vyžaduje dlouhou dobu použití.

Doporučení předních odborníků: denní spotřeba purpurového čaje - ráno a večer - přispívá k nejbližšímu vyřazení kil. Tříměsíční kurz spálí asi 30 kg.

Složení čaje a jeho prospěšné vlastnosti

Fialový čaj Chang-Shu je obyčejný nápoj místních obyvatel Tibetu, Nepálu i Thajska. Je konzumován studený. To je věřil, že nápoj je vynikající nástroj pro normalizaci tlaku, a je také "zdrojem vitality" po otravě těla, stejně jako po utrpení zima.

Ale obsahuje čaj Chang-Shu fialový čaj něco, co přispívá k jeho účinnosti jako prostředku ke snížení hmotnosti a omlazení?

Složky čaje působí na člověka jako sedativum, které doplňuje „prasátko“ ctností čaje chang-shu.

Pro ty, kteří chtějí dosáhnout rychlého hubnutí, by použití fialového čaje mělo být kombinováno s racionální dietou a cvičením.

No, bohatý komplex prvků obsažených v nápoji nenechává žádné pochybnosti o jeho užitečnosti a okamžitém účinku. Nápoj je užitečný nejen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale i pro ty, kteří chtějí být zdraví.

Stanovisko lékařů

Přední odborníci v různých oborech medicíny věří, že použití čaje s vysokou nadmořskou výškou příznivě ovlivňuje lidský stav:

 • eliminuje nadváhu - a to je obrovský přínos pro tělo;
 • posiluje imunitní systém, zejména během avinominace;
 • zlepšuje vzhled, dodává pocit lehkosti a nárůstu vitální energie.

Mnozí z jejich pacientů zaznamenali pozitivní trend ve ztrátě nadváhy, aniž by způsobovali nějaké problémy.

Vaření čaje Chang-Shu a jeho použití

Fialový čaj „Chang-Shu“ by měl být opilý pravidelně, ale mírně, bez jakéhokoliv fanatismu. Dva šálky denně budou dostačující, a to i pro ty, kteří touží co nejrychleji ztratit nenáviděné kilogramy.

Lidé s nízkým krevním tlakem by si měli dávat pozor na čaj chang, protože účinek čaje je na snížení krevního tlaku.

Nápoj stojí za pití není silný, barva by měla být i modrá. Síla čaje zvýší koncentraci jeho složek, což může nepříznivě ovlivnit stav osoby.

Pivovarský purpurový čaj "Chang-Shu" by měl být následující:

 • Voda se vaří a trochu se ochladí, dokud nedosáhne 80 °;
 • Vezměte 4-6 sušených květin a vložte je do konvice, naplňte je připravenou vodou;
 • Jakmile se čaj vytáhne, změní se na modro, vůně a chuť nebudou přítomny, proto se do nápoje přidává med a citron.

Neaplikujte čaj vroucí vodou. To přispěje ke zničení velkého množství jeho užitečných vlastností.

Kontraindikace pro použití

Bez ohledu na to, jak dobrý je Chang-Shu purpurový čaj, jeho použití má několik kontraindikací:

 • Nápoj je nežádoucí pro pití hypotenzní;
 • Nadměrná konzumace čaje může způsobit nevolnost a zvracení.

Ve skutečnosti to a všechna bezpečnostní opatření. Použití čaje nezpůsobuje žádné zvláštní problémy a jeho překročená norma nezpůsobí nenapravitelné poškození zdraví.

h2> Indikace pro použití

Pokud jste jedním z těch, kteří chtějí zhubnout, pak si můžete koupit čaj Chang. To přispěje k hladkému odstranění tuků, to je velmi důležité, protože drastické hubnutí je obrovský stres pro tělo. Kromě toho, pokud je proces hubnutí podporován sportovní zátěží, pak výsledek není příliš dlouhý.

Kromě toho lze čaj konzumovat, aby se zabránilo nežádoucím známkám stárnutí (vrásky, ochablé kůže), aby se posílil stav vlasů, nehtů a zubů.

Čaj „Chang-Shu“ dokonale zklidňuje nervy, normalizuje duševní stav, zlepšuje vnitřní rovnováhu.

Kde koupit "Chang-Shu"?

Na našich oficiálních stránkách si můžete koupit skutečný fialový čaj "Chang-Shu". Potvrzujeme pravost čaje se všemi potřebnými licencemi, stejně jako jeho přirozenou kvalitu, kterou oceníte.

Naše společnost je oficiálním zástupcem čajového nápoje v zemích SNS. Práce se provádějí pouze u skutečných, prověřených dodavatelů.

Dejte si pozor na nákup čaje Chang na jiných místech, jak byste mohli narazit na padělek. Pozor na své zdraví. Důvěřujte naší společnosti.

Tento tibetský purpurový čaj není běžný pro prodej na pultech obchodů. Takže, když jste si koupili čaj v takovém místě, ujistěte se, že neztratíte jen váhu, ale také riskujete poškození zdraví. Čaj "analogy" tibetského "Chang-Shu" obsahuje ve svém složení značný podíl chemicky škodlivých látek a barviv.

Na našich stránkách je možnost koupit čaj, a to jak velkoobchodní, tak maloobchodní. Chcete-li zadat objednávku, musíte jít na stránky, zanechat své údaje. V nejkratší možné době vás bude kontaktovat zástupce naší společnosti, aby ověřil správnost objednávky. Dodávka čaje potrvá trochu času.

Náklady na

Cena balení čaje je 980 rublů. Na našich stránkách, pro naše zákazníky, nabízíme možnost nákupu nápoje s 50% slevou, to znamená za pouhých 499 rublů. Je třeba si pospíšit, protože je stále více a více zájemců, kteří již ocenili výhody a kvalitu nápoje a chtějí si každý den koupit Chang-Shu.

Získat balíček čaje pro testování a po prvním balení, po vyhodnocení výsledku si objednáte druhou.

Dodávka čaje je možná po celém Rusku.

A přesto je čajová akce pravdivá nebo mýtus?

Podle odborníků na výživu má účinek čaje příznivý vliv na stav těla.

A přesto, kdo, bez ohledu na to, jak zákazníci mohou ocenit kvalitu a účinnost léku na hubnutí "Chang-Shu"?

Na internetu, můžete narazit na negativní recenze o Chang-Shu fialový čaj. Ale s největší pravděpodobností, že byly ponechány kupující klopýtal na falešné, v důsledku touhy ušetřit peníze. Ale levné to neznamená dobře.

Stojí za zmínku, že "Chang-Shu" je bylinný čaj, takže jeho použití je zcela bezpečné. I když neztrácíte na váze (například kvůli zdravotnímu stavu, hormonálnímu narušení), ale stále zlepšujete stav vnější kůže, normalizujte svůj psychický stav.

Dalším argumentem ve prospěch purpurového čaje je, že je pravidelně konzumován domorodými obyvateli Tibetu a Nepálu, kteří jsou známí svým vynikajícím zdravím a dlouhověkostí. Kromě toho čaj neobsahuje žádné chemické přísady a karcinogeny.

Popularita fialového čaje v naší zemi získala poměrně nedávno, asi před pár lety. Je klinicky testován, a proto zcela bezpečný. Během výzkumu byly vytvořeny následující výhody čaje:

 • Jeho činnost se provádí okamžitě;
 • Nápoj je naprosto bezpečný;
 • Vhodné pro všechny věkové kategorie;
 • Nemá vliv na hormonální změny;
 • Pomáhá v boji proti obezitě a také normalizuje celkový zdravotní stav, snižuje únavu.

Fialový, tibetský čaj "Chang-Shu" je skvělým pomocníkem při udržování dobré postavy a nadšených fitness nadšenců. Ve skutečnosti, ve spojení s řádnou výživou a aktivním životním stylem, "Chang-Shu" působí mnohokrát rychleji. Mezi kupujícími nápojů proto patří mnoho fitness instruktorů a jen milovníci fitness.

Proto, pokud touha odhodit pár kil navíc nezmizí, fialový čaj je přesně to, co potřebujete.

Unikátní metody zpracování okvětních lístků, prováděné podle původního receptu tibetských mistrů, zachovávají původní užitek čaje, jeho bohatou, ale zároveň neutrální chuť, komplex všech užitečných látek.

Lidé z Tibetu a Nepálu nejsou známi pro svou klidnou dispozici, čistotu myšlení, vnitřní harmonii a samozřejmě dobré zdraví.

Přesvědčte se sami.

Chcete si být jisti výsledkem? Objednejte si purpurový čaj Chang-Shu na našich oficiálních stránkách.

Vaše kontaktní údaje zanechte v níže uvedeném formuláři a náš operátor Vás bude brzy kontaktovat.

"Chang-shu fialový čaj a hubnutí - pomáhá nebo ne?"

3 komentáře

Kolem roku 2014 se na trhu objevil nový produkt sportovních doplňků výživy pro hubnutí - Chang-Shu Purple Tea pro hubnutí, který výrobci a prodejci uváděli jako jedinečný prostředek pro spalování tuků. To je to, co chci věnovat tomuto článku dnes, sdílet své vlastní dojmy a informace získané z různých zdrojů s našimi čtenáři.

Mimochodem, při vaření, čaj vlastně dává bohatý modrý nebo něžný modrý odstín, a to stane se fialové nebo fialové pouze po přidání citronové šťávy do infuzní kapaliny. Chuť nápoje je velmi lehká, chuť téměř chybí, jsou zde jen jemné poznámky pražených semen, sušených bylin a osvěžujících květin.

Všechny internetové obchody a zdroje zapojené do reklamy a distribuce čaje chang shu tvrdí, že balíček obsahuje sušené květy rostliny shromážděné na svazích pohoří Nepálu a Tibetu (název rostliny není zveřejněn). Hlavní vlastností tohoto produktu je rychlý úbytek hmotnosti, spalování podkožní tukové vrstvy a stanovení výsledku.

Pokyny pro použití čaje říkají, že kromě snížení tukové vrstvy a získání žádoucí harmonie, pití nápoje zvyšuje odolnost proti stresu, zlepšuje pleť a její doplňky, obnovuje vidění, zpomaluje procesy stárnutí, snižuje vrásky, odstraňuje šedé vlasy, posiluje kudrnaté kořeny, zvyšuje přitažlivost pro opačné pohlaví.

A všechny tyto úžasné výsledky jsou dosaženy díky biologicky aktivním fytonutrientům vstupujícím do rostlinné suroviny, zejména: vitamíny, mikroprvky, flavonoidy, kakhetiny, tianin, taniny. Čaj Chang Shu, jehož složení je hlavním zaměřením, vám umožňuje důsledně zhubnout a výrobci slibují "nevratný" ztracený kilogram.

Hubnutí s čajem Chang shu - realita nebo fikce?

Moje přítelkyně, která se zajímá o nový způsob hubnutí, ve kterém není třeba nic dělat - jen sedět na gauči před televizí a pít čaj fialový - Koupil jsem si 3 balíčky najednou. Nebyla zastavena ani báječnou cenou, která by byla škoda normálnímu člověku, dokonce i tomu nejexotičtějšímu, na čaj. To stojí čaj chang shu (1 balíček) asi 2000 rublů, nepočítá náklady na doručení.

Po úplném kurzu doporučeném výrobcem ztratil kamarád 2 kg, který je s hmotností 90 kg a výškou 168 cm poněkud nenápadný. Zdravotní stav se však zlepšil, tlak se stabilizoval (dokonce přestal užívat hypotenzní léky předepsané terapeutem), nálada a emoční pozadí se zvyšovaly a problémy s nespavostí spontánně zmizely.

Po naslouchání mé důvěrné přítelkyni a po přečtení skutečných recenzí na internetu jsem přemýšlel, jaký druh nápoje byl tento purpurový čaj chang shu, a z jaké rostliny je to vlastně vyrobeno a jaký je úlovek? Koneckonců, zdá se, že výsledek chybí, nepočítá se 2 kg, což lze snadno ztratit, strávit 2 dny na kefíru a pohanky, ale na druhou stranu, tam jsou určitě nějaké zdravotní výhody!

Ukázalo se, že je to velmi jednoduché. Zabalené v krásném obalu, slib, že ztratíte působivé množství kilogramů, krásné orientální jméno „Chang-Shu“, pohlazení uší nezkušeného Evropana a úžasnou barvu nápoje při vaření piva (fialová, fialová nebo modrá) a v kombinaci se zmínkou o tajemném Tibetu - jednoduchém marketingovém pohybu, umožňuje prodávat běžný Blue Pea čaj pěstovaný v jihovýchodní Asii za vyšší cenu.

Výhody a škody, složení čaje Chang Shu

Faktem je, že složení čaje Chang shu je jednoduché - je vyrobeno z pupenů úžasné rostliny klitoria ternate (jiné názvy pro stálezelené fazole jsou moth peas, holubí křídla, zvláštní květina, anchan). Rostlina má léčivé účinky a její využití přispívá k posílení nervového systému, zlepšení zdraví zrakových orgánů, odstranění přebytečné tekutiny z tkání a aktivaci metabolických procesů.

Jako karkad v Egyptě, modrý čaj je považován za punc Thajska, kde to je opilý horký a chladný, přidávat med, vápno, cukr nebo zázvor. Pokud tedy chcete takový čaj koupit, pak byste ve vyhledávači neměli jet v „Chang-Shu“, ale v modrém čaji z Thajska nebo anchanu, to je celý trik. To je pod tímto jménem, ​​že výrobek je dovážen do naší země z exotických thajských expanzí. A cena se zároveň významně snižuje, ale podstata čaje zůstává stejná.

 • Jak praxe ukazuje, tento čaj opravdu pomáhá zhubnout, ale pouze jako pomoc.

Žádné zázračné čaje, obdařené nejexotičtějšími vlastnostmi, navzdory slibům arogantních prodejců, nepomohou získat jeho dřívější štíhlost, pokud se nebudete držet vyvážené stravy, nestrávíte půst dnů, nehrajete sportem a nevedete aktivní životní styl.

A pokud i tento nápoj zneužití (četné negativní hodnocení lékařů to potvrzují), pak fialový čaj Chang Shu může způsobit značné škody na zdraví. Je kontraindikován u pacientů s nízkým krevním tlakem, protože má výrazný hypotenzní účinek. Jednotlivci mohou pociťovat uvolnění žaludku a vylučování hodnotných minerálních látek z těla tekutinou.

Shrneme-li to, můžeme říci, že Chang-Shu fialový čaj je opravdu zdravý nápoj, ale jeho cena, stejně jako schopnost aktivovat procesy hubnutí, je bezohlednými prodejci značně přehnané. Koupit thajský čaj a vychutnat si jeho exotické, rafinované aroma, vynikající chuť a nepochybné léčivé vlastnosti od důvěryhodných dodavatelů, v čajovnách, a ještě lépe - v samotném Thajsku. Přeji vám hodně štěstí!

Exotické hubnutí Purple Tea Chang-Shu


Kvalita života každého moderního člověka je přímo závislá na jejich aktuálním zdravotním stavu. Bohužel dnes mnoho lidí na to zapomíná a zcela ignoruje potřebu péče o své vlastní tělo. Nevyvážená strava, nízká tělesná aktivita, špatné návyky, stejně jako neustálý nedostatek spánku jsou poměrně častými příčinami mnoha nebezpečných onemocnění. Nadváha, vyplývající z metabolických poruch, se týká velmi stejných nemocí, které mohou být způsobeny velmi nedbalým přístupem k vlastnímu zdraví. V poslední době se však na trhu objevily zajímavé prostředky, které umožňují minimalizovat škodlivý vliv vnějších faktorů na lidské tělo. Jedná se o inovativní purpurový čaj Chang-Shu pro hubnutí.

Jak chránit své tělo před obezitou?


Zdraví moderního člověka denně trpí jeho špatnými návyky, stejně jako škodlivými účinky mnoha vnějších environmentálních faktorů. Negativní otisk, že listy nezdravého jídla na těle je často viditelný pouhým okem. Nadměrné hromadění tělesného tuku je zpravidla důvodem velkého množství velmi nepříjemných a někdy i nebezpečných onemocnění. Problém je v tom, že většina stávajících drog dnes není dostatečně účinná a jejich působení je často doprovázeno negativními důsledky pro tělo.

Řešení je však stále k dispozici, a proto budete muset využít pomoci tradičních prostředků tradiční medicíny. Orientální bylinný čaj Chang-Shu se již dlouho používá k léčbě a prevenci mnoha známých onemocnění, včetně obezity. Přírodní složky, které rostou na svazích hor Tibetu a Nepálu, pohltily sílu nedotčené přírody, aby se o ně podělily s člověkem. Podle oficiálních studií může tento léčivý čaj pozitivně ovlivnit práci mnoha vnitřních systémů těla, posílit ho zevnitř a omladit ho zvenčí.

Kolik a kde koupit Chang-Shu?

Cena jednoho balíčku je v současné době 990 rublů, a to díky speciální propagaci na místě oficiálního dodavatele. Můžete si koupit Chang-Shu z jakéhokoli regionu Ruska, zanechat kontaktní údaje pro zpětnou vazbu. Po čekání na volání jednoho z manažerů obdržíte komplexní konzultaci o léčivých vlastnostech, pokyny pro správné použití a všechny existující kontraindikace přípravku.

Také telefonicky můžete konečně potvrdit objednávku a nahlásit správný počet balíčků. Balík je odeslán na dobírku, takže prodávající od vás nevyžaduje peníze, dokud zboží nebude přijato osobně. Doručování probíhá zpravidla velmi rychle, což vám umožní stát se majitelem léčivého čaje během několika dnů.

Objednání purpurového čaje Chang-Shu pro hubnutí na oficiálních stránkách, máte záruku na nákup originálního produktu.

Jaký účinek má purpurový čaj?


Přírodní vlastnosti tohoto nápoje jsou známy již od starověku. I tehdy ji obyvatelé asijských zemí používali nejen k obnově těla postiženého chorobou, ale také jako spolehlivé preventivní opatření. Denní užívání tohoto léčivého čaje má následující účinky na lidské tělo:

 • efektivní rozpad podkožního tuku;
 • normalizace metabolických procesů;
 • prevence poruch funkce gastrointestinálního traktu;
 • stabilizace krevního tlaku;
 • odstraňování škodlivých látek z těla;
 • posílení zdraví vlasů, nehtů a kostí;
 • prevence krevních sraženin v cévách;
 • odstranění negativních účinků stresu;
 • zlepšení výkonnosti a zmírnění únavy;
 • zlepšení zrakové ostrosti.

Čaj fialový čaj Chang-Shu je tedy vynikající způsob, jak bojovat s nadváhou, protože tento problém má velký počet vnitřních předpokladů. Tento nápoj se vyrovná s nejběžnějšími příčinami obezity a stabilizuje práci celého organismu.

Co je součástí čaje Chang-Shu?

 1. Kofein. Má silné vlastnosti spalování tuků, díky čemuž dochází ke komplexním hubnutím, které postihuje různé části těla. Má také příznivý vliv na nervový systém, zlepšuje duševní bdělost a celkový tón.
 2. Bioflavonoidy. Pozitivně ovlivňují zdraví srdce a cév a snižují tak riziko vzniku chronických onemocnění na minimum. Normalizují oběhový systém, pomáhají zásobovat vnitřní orgány užitečnými látkami.
 3. Dopamin. Obnovuje ochranné vlastnosti imunity, která umožňuje člověku lépe snášet škodlivé účinky vnějších faktorů prostředí a vyhnout se mnoha onemocněním. Kromě toho odstraňuje negativní účinky stresu, zlepšuje kvalitu spánku.
 4. Tanin. Příznivě ovlivňuje fungování trávicího systému, což vede k úplné eliminaci toxinů a strusek. Přírodní produkce žaludeční šťávy se zlepšuje, snižuje se pravděpodobnost střevních problémů.
 5. Pikolinát chromitý. Efektivně snižuje chuť k jídlu a vede k normálnímu výkonu. To umožňuje člověku zdržet se používání škodlivých potravin, a také zabraňuje přejídání, kvůli kterému existuje sada nadváhy.

Proč to zkusit?

 • Wellness účinek. Pravidelná konzumace předkládaného čaje napomáhá normalizovat fungování systémů těla, což vede k omlazení a prevenci mnoha nebezpečných patologií. Účinnost Chang-Shu je potvrzena výzkumem a pozitivními recenzemi.
 • Celková neškodnost. Přírodní složení je zcela bezpečné pro zdraví, ne návykové, stejně jako jiné vedlejší účinky.
 • Pohodlné vaření. Vaření léčiva není obtížné, protože postup varu se téměř neliší od výroby obyčejného čaje.
 • Nepřekonatelná chuť. Fialový čaj má jedinečnou chuť, která příjemně zpestří obvyklou stravu. Jako další ingredience můžete použít citrónovou šťávu nebo med, který dodá nápoji ještě větší zjemnění.

Pokyny pro použití


Způsob výroby Chang-Shu se neliší od vaření obyčejného čaje. Stále však existují velmi důležité nuance, které by měly být vzaty v úvahu, aby se dosáhlo maximálního účinku na zdraví, a také účinně bojovat proti nadměrné hmotnosti:

 • vařit vodu a pak chvíli počkat, až vychladne na 80 stupňů;
 • v konvici položte listy a přikryjte vařenou vodou;
 • poté, co tekutina získá modravou barvu, může být nápoj podáván u stolu;
 • Pro zlepšení chuti čaje přidejte citronovou šťávu nebo med;
 • nepoužívat cukr v tomto nápoji.

Pozitivní vlastnosti purpurového čaje Chang-Shu mají komplexní účinek na zdraví lidského těla a poskytují tonizující účinek a postupně zvyšují jeho hmotnost. Vezměte lék dvakrát denně, abyste postupně cítili jeho účinek.

Stojí za to se obávat kontraindikací?

S použitím Chang-Shu neexistují žádná významná omezení, neměla by se bát. Podle výrobce tento nástroj nezpůsobuje žádné negativní vedlejší účinky. Jediná kontraindikace, že byste měli určitě věnovat pozornost je hypertenze. Také se nedoporučuje pít čaj Chang-Shu příliš často, protože velké dávky tohoto nápoje mohou vést k nevolnosti a zvracení. V ojedinělých případech může vyvolat alergickou reakci na jednotlivé složky přípravku, a proto vyhovět jeho přípustnému dávkování.

Stanovisko lékaře o purpurový čaj Chang-Shu


Alexey Ivanovič, endokrinolog, Rostov na Donu

„Na rozdíl od naší oblíbené syntetické drogy pro hubnutí, purpurového čaje, je Chang-Shu naprosto přirozeným lékem. Skládá se pouze z přírodních složek, které mají léčivý a omlazující účinek na tělo. Regulace toku metabolických procesů, nápoj stimuluje tělo přirozeně zhubnout bez jakýchkoli vedlejších účinků. Když vezmete tento nástroj, zvýšíte celkový tón, zlepšíte spánek a náladu, stejně jako obnovíte zdraví celého těla. “

Hodnocení zákazníků Chang-Shu

Larisa, 45 let, Čeljabinsk

„Nedávno jsem se rozhodl vyzkoušet tento zázračný lék na radu přítele, protože mě zaujal její příběh o tom, jak se jí podařilo zhubnout. Upřímně řečeno, byl jsem velmi pochybný o léčivých vlastnostech čaje Chang-Shu, dokud jsem se na týden nepokoušel pít. Teď se cítím lépe a dokonce se mi podařilo ztratit 3 kg. “

Ekaterina, 38 let, Kirov

„Nelituji, že jsem se dovolil přesvědčit se, abych si koupil Chang-Shu, protože po něm se nálada opravdu zlepšuje a cítí se prudký nárůst síly. Před pár dny jsem si všiml, že se vrásky na obličeji začaly vyhlazovat a kůže získala zdravý tón. Nevím, co je tajemstvím tohoto léku, ale v poslední době se mi podařilo ztratit 2 kg bez použití speciálních přípravků, pouze čaje. “

Čaj Chang-Shu - přírodní purpurový zjemňující čaj

Zůstat při hledání zázračných prostředků pro hubnutí, můžete narazit na úžasný produkt - čínský fialový čaj "Chang-Shu". Jen pár let od chvíle, kdy se objevil na ruském trhu, si nápoj vychutnávali hvězdy show businessu a jednoduché, plné lidi.

Co je dobré na fialovém čaji a zda ho použít pro snížení hmotnosti, řekneme dále a poskytneme skutečnou zpětnou vazbu od lékařů a spotřebitelů o Chang Shu.

Vlastnosti čaje

Fialový čaj Chung Shu je vyroben z květů rostliny, jejichž stanovištěm je vysočina Tibetu, Thajska a Nepálu. Strom rodiny myrty (Klitoria ternata) roste v podmínkách šetrných k životnímu prostředí, což umožňuje surovinám zachovat všechny užitečné látky a stopové prvky. Sbírka květin pro výrobu fialového čaje se provádí ručně 2krát ročně. Nedostatek technických zásahů a příznivé ekologie jsou silnými argumenty ve prospěch nákupu Chang Chu. Jeho barva po vaření je vždy nasycená modře a čaj se zbarví fialově, když kape trochu citrónové šťávy do tekutiny. Pak produkt dostane fantastickou fialovou barvu.

Poradce od tohoto prodejce můžete získat prostřednictvím výše uvedeného formuláře. Znalci orientálních fytoproduktů hovoří o různých účincích Chang Shu na lidské tělo:

 • Posiluje nehty a vlasy.
 • Léčí nervový a vizuální systém.
 • Zpomaluje proces stárnutí pokožky a zabraňuje brzkému vzniku vrásek.
 • Obnovuje přirozený pigment vlasů a zabraňuje vzniku nových šedých vlasů.

Specialisté společnosti odpovědné za balení fialový čaj pro hubnutí Chang Shu, mluvit o fenomenální schopnost výrobku snížit hmotnost: za pouhé 3 měsíce BBW a obézní muži ztrácejí až 30 kilogramů. Jak je průběh ukončen, tělesná hmotnost není rekrutována. Výsledek je pevně stanoven na dosažené úrovni. Doporučujeme se seznámit se zajímavým a informativním videem na toto téma:

Princip činnosti

Rychlý úbytek hmotnosti z pití fialového čaje díky dvěma hlavním faktorům - zrychlení metabolických procesů a stabilizaci trávicí činnosti těla. Složky, které reprezentují složení purpurového čaje Chang-Shu, urychlují rozpad tuků a sacharidů. Výsledkem je, že zažívací procesy probíhají snadněji, u člověka se ztrácí váha, tělesná hmotnost se rychle snižuje.

Vytahování kůže po výrazném snížení hmotnosti díky skutečnosti, že čaj pohání přebytečnou vodu z buněk a mezibuněčného prostoru, odstraňuje opuch a normalizuje metabolismus vody a soli. Ženy, které strávily na fialovém čaji Chung Shu s kurzem, znamenaly vyhlazení kůže a vymizení celulitidy.

Složení čaje Chang-Shu

Pro příznivý účinek na tělo a účinek rychlého hubnutí splňuje složení purpurového čaje Chang-Shu.

 1. Katechiny. Antioxidanty zvyšují obranyschopnost organismu a vyvolávají ho v boji proti tukům. Rozkládají akumulaci cholesterolu a lipidů v cévách a regulují hladinu cukru v krvi.
 2. Taniny. Látky zlepšují gastrointestinální trakt, zlepšují defekaci, zabraňují rozvoji gastritidy a peptického vředového onemocnění zažívacích orgánů. Odstraňují těžké kovy, posilují sliznice a zastavují zánětlivé procesy v počáteční fázi vývoje.
 3. Bioflavonoidy. Zvyšte pružnost cévních stěn a odolnost vůči usazeninám cholesterolu ve složení čaje Chang Shu.
 4. Tianine Úlohou aminokyseliny je aktivace imunitního systému. Látka je přírodní tonikum, ale psychiku nevyrušuje. Tianin je nezbytný pro osoby vystavené častému stresu a fyzickému přetížení.
 5. Methylxanthine Látka je alkaloidní spojka. Jeho úlohou při hubnutí je mírné spalování tuků.
 6. Kofein. Stimuluje neurogenní aktivitu a zvyšuje fyzickou aktivitu ve složení Chang Shu. Má rozumné vlastnosti spalování tuků.
 7. Vitamíny. Posilování imunitního systému, prospěšné látky zvyšují odolnost organismu vůči škodlivým faktorům.
 8. Pikolinát chromitý. Sloučenina snižuje chuť k jídlu a má příznivý vliv na nervový systém a svaly. Jednou z indikací pro přijímání pikolinátů chromu je prevence depresí, které provokují osobu k „zaseknutí“ problému.
 9. Dopamin. Jako adjustace práce nervových buněk zlepšuje vodivost impulsů a průběh biochemických procesů mozku. Pro spotřebitele čaje je doplnění dopaminu prospěšné pro zlepšení nálady a paměti, stejně jako pro zvýšení koncentrace.

Kombinace složek Chang-Shu květinově purpurového čaje pro hubnutí urychluje metabolismus. Tuky, proteiny a sacharidy jsou lépe absorbovány, přebytečné lipidy jsou absorbovány, kapky se nevracejí. Pro zvýšení efektu recepce lze kombinovat s dietou a sportovními cvičeními.

Návod - jak vařit a pít?

Věnujte pozornost následujícím doporučením:

 1. Chcete-li připravit Chang Shu fialový čaj, budete potřebovat 5 až 7 suchých květin k naplnění horkou vodou.
 2. Nedoporučuje se nalévat vroucí vodu přes surovinu, jinak by mnoho užitečných látek bylo zničeno vysokou teplotou.
 3. Optimální využití vody, která se po varu ochladila na 80 - 90 ° C.
 4. V šálku uvidíte modrý nebo purpurový čaj, bez chuti as nevtíravým aroma.

Chcete-li zlepšit chuť v hubnutí nápoj, med nebo citronová šťáva je přidán - kdo má rád co. Pijte fialový čaj Chang-Shu po 10 minutové infuzi. První kurz je sedmidenní kurz s použitím 3 šálků čaje denně. Další kurzy probíhají v intervalech 1 - 2 týdny. Příliš silné vaření by nemělo být připraveno, aby se překročil i počet šálků. Tři porce se sedmi květy - maximální dávka na jeden den. Další zajímavé video o tom, jak vařit čaj:

Kontraindikace

Neexistují žádné závažné kontraindikace pro použití tibetského purpurového čaje Chang-Shu pro hubnutí, ale existují varování, na která byste měli naslouchat. Zde jsou některé skupiny lidí, kterým může být užívání nápoje nebezpečné:

 • Lidé trpící hypotenzí, hypertenzí, diabetem - užívají pouze po konzultaci s lékařem;
 • Osoby mladší 16 let;
 • Alergie na jednu z bylin v kompozici je možná, ale nenese nebezpečí.

Za sníženého tlaku se čaj může cítit horší, takže buďte opatrní. Pokud se po užívání Chang Shu vyskytnou problémy se stolicí, pak byste měli přestat užívat - je to známkou alergické reakce.

Celá pravda o purpurovém čaji Chang-shu: zázrak nebo jiný rozvod?

11.11.2018, 15:26 1,8k Zobrazení

Chang-Shu roste na Vysočině Tibetu a Nepálu, v nadmořské výšce více než 3 000 metrů nad mořem. Příznivý účinek bylin, které rostou ve vzácné atmosféře, byl prokázán mnoha odborníky. Tradiční purpurový čaj, známý jako Chang-Shu, je nasycen mikroprvky a, jak bylo řečeno, pomáhá tělu léčit s denním příjmem.

Co je Chang-Shu fialový čaj?

Čaj Chang-Shu je vyroben z květů čajovníku pěstovaných v ekologicky čistých regionech. Při vaření vaří výrobek neobvyklou barvu, příjemnou vůni a mírnou dochuť. Fialový čaj je z mnoha důvodů příznivě srovnatelný s jinými čaji:

 1. Sbírají se pouze čajové květy, bez stonků a listů.
 2. Rostlina roste ve vzácné atmosféře v nadmořské výšce asi 3 km.
 3. Sběr a balení se provádí výhradně ručně, dvakrát ročně, bez in-line výroby.

Původní název fialový čaj byl způsoben neobvyklou barvou listů, díky které se snadno rozlišuje. Čaj byl používán od starověku tibetskými mnichy jako tradiční nápoj na podporu zdraví. Moderní ženy používají Chang Shu hlavně pro hubnutí, ačkoli v orientální medicíně jiné jedinečné vlastnosti nápoje jsou známé pro hojení těla.

chemické složení

Jako součást purpurového čaje obsahuje velké množství užitečných pro tělo stopových prvků. Jedná se zejména o:

Typické čajové látky

Purpurový čaj Chang-Shu obsahuje všechny stopové prvky, které jsou obsaženy ve všech čajových vývarech. Je však třeba poznamenat, že v čaji s vysokou nadmořskou výškou je jejich koncentrace mnohem vyšší, díky čemuž je purpurový čaj výhodnější než zelený čaj.

Kakhetin je přírodní antioxidant obsažený ve všech druzích čaje, ale s vysokou koncentrací pouze ve vysokých nadmořských výškách. Kakhetin čistí tělo škodlivých látek a poskytuje významnou pomoc gastrointestinálnímu traktu a játrech.

Taniny jsou taniny, které čistí tělo těžkých kovů, chrání sliznici a zastavují zánětlivé procesy. Taniny zabraňují rozvoji patogenní mikroflóry v těle.

Tianin je hlavní složkou kyseliny glutamové, která je nezbytná pro normální funkci mozku. Kromě zvýšení koncentrace tianin posiluje imunitní systém, mírně snižuje hladinu cukru a krevního tlaku.

Jedinečné komponenty Chang-Shu

Složení Chung Shu obsahuje látky jedinečné pro čaj. Tento methylxanthin je jedním z kofeinu, bioflavonoidů a synefrinů.

Kromě účinku, který stimuluje kofein, methylxanthin snižuje viskozitu krve v důsledku snížení rychlosti lepení krevních destiček, to znamená, že ředí krev.

Bioflavonoidy mají pozitivní vliv na srdeční výkon snížením tlaku a vytvrzením kapilárních stěn. Látka má výrazné antikarcinogenní vlastnosti a používá se ve velkém množství v medicíně při léčbě aterosklerózy a vředů.

Synefrin je stopový prvek, kterým se dosahuje hmotnosti při odběru čaje. Látka výrazně urychluje metabolismus a vede ke zvýšené spotřebě kalorií. Podporou hubnutí posiluje látka spolu s vitaminy obsaženými v rostlině ochrannou imunitní bariéru.

Nutriční hodnota a kalorie

Čaj Chang-Shu vyvažuje správné rozložení sacharidů, tuků, bílkovin a kalorií v těle. Navíc urychluje metabolismus organismu, což vede ke zvýšeným výdajům energie. Fialový čaj se doporučuje používat při dietě pro hubnutí, aby se zvýšil jeho účinek. Lidé s nízkou hmotností a nízkým krevním tlakem Chang-Shu jsou kontraindikováni.

Užitečné vlastnosti

V CIS je purpurový čaj umístěn primárně jako účinný prostředek hubnutí. V praxi je vliv čaje na hubnutí v reklamě přehnaný a zároveň jsou ignorovány další užitečné vlastnosti nápoje. Pravidelně užíváte fialový čaj a můžete si všimnout takových užitečných vlastností:

 • zlepšení stavu kůže;
 • vrásky jsou vyhlazené a pomalejší;
 • vzhled šedých vlasů je zpomalen;
 • zlepšuje vidění.

Inzerované vlastnosti nápoje zahrnují informace o úbytku hmotnosti 20 kg za 1 měsíc, což je opravdu velmi přehnané.

Pozor! Čaj pomáhá zlepšit tělo, odstraňuje škodlivé látky a toxiny a také zlepšuje metabolismus. Ale pro efektivní hubnutí, musíte přemýšlet o správné stravě, ale spíše plnohodnotnou stravu.

Chuť

Chuť a aroma produktu jsou mírné. Zároveň jsou jemné poznámky velmi specifické a budou neobvyklé pro lidi, kteří nejsou obeznámeni s asijskými bylinnými čaji. Chcete-li zvýšit chuť, můžete přidat med nebo citron do purpurového čaje. Tyto přísady odhalí chuť čaje, aniž by ovlivnily příznivé vlastnosti.

Indikace pro použití

Chemické složení čaje Chang-Shu nám umožňuje dospět k závěru o jeho přínosech s nadměrnou hmotností, problémy s trávicím systémem, problémovou kůží a přítomností toxinů v těle. Nápoj je populární v Thajsku a Tibetu, kde ho používají místní obyvatelé jako obyčejný čaj. Příznivý účinek se projevuje přítomností infekcí a otravy těla, jakož i intoxikací nikotinem a alkoholem.

Nápověda! V ajurvédské medicíně se purpurový čaj používá ke zlepšení funkce mozku v důsledku vysoké koncentrace tianinu.

Kdo je pro Chang-Shu nejužitečnější?

Čaj čaje Chang-Shu může být pro některé lidi prospěšný jako profylaktická a doplňková terapie. Zvláště, odvar z květů klitoria trifoliate je užitečný pro diabetes, rakovinu, gastritidu, aterosklerózu a trombózu. Užívání fialového čaje je užitečné pro posílení těla v případě otravy a virových infekcí.

Fialový čaj se tradičně užívá ve velkém množství jako přírodní energetický nápoj a lék na nadváhu. Pro ženy je výhodou nápoje odložení menopauzy a zvýšení reprodukční schopnosti. Výhody purpurového čaje se projevují ve vlasech a kůži, což zvyšuje jejich odolnost a pružnost. Čaj pomáhá eliminovat toxiny a umožňuje lépe přenášet zátěž, působící jako tonikum i antidepresivum. Pití Chang-Shu může být neškodnou alternativou energie, hubnutí a antidepresiv.

Výsledky výzkumu působení purpurového čaje Chang-Shu

Mimo Rusko je purpurový čaj Chang-Shu neznámý. Značka byla vynalezena obchodníky a není používána mimo SNS. Informace o výrobku lze najít vyhledáním názvu zařízení, ze kterého je vyroben. V Evropě se čaj označuje jako „nam dok anchan“ nebo jednoduše „anchan“. Shromažďuje se z květenství třílisté rostliny Clitoria. Čaj je populární jako tradiční nápoj na Vysočině Thajska, Nepálu a Tibetu, kde se pěstuje všude.

Anchan není zázračné modré kapalné hořící kilogramy, ale jedna z odrůd čaje. Nicméně, to může být poznamenal, že s ohledem na výhody pro čištění těla, tato odrůda je jedním z nejúčinnějších. Pití Anchan s nadváhy může místo zeleného čaje, stále výraznější blahodárné účinky na tělo.

Fialový čaj Vlastnosti

Lékařské využití vysokohorského čaje, zvaného v obyčejných lidech Chang-Shu, na těle v ruských zdrojích informací je přehnané. Čaj může být užíván bez zvláštních opatření pro všechny lidi, ale s ohledem na jeho hlavní účinky. Skutečný efekt je vyjádřen akcelerací metabolismu, snížením hladiny cholesterolu a glukózy, ředěním krve a snížením krevního tlaku. Dopad na gastrointestinální trakt a srdce se projevuje častým pravidelným příjmem.

Je to důležité! Fialový čaj může být opilý bez omezení pro zotavení těla pouze v případě, že nejsou problémy s nízkou hmotností a hypotenzí.

Lékařské kontraindikace

Neexistují žádné lékařské kontraindikace pro hubnutí produktů rostlinného původu, ale existují preventivní opatření, podle kterých se u některých lidí nedoporučuje používat fialový čaj. Pití Chang-Shu je nežádoucí pro lidi s těmito chorobami:

 • hypotenze;
 • nedostatek železa;
 • anorexie;
 • hemofilie a podobné příznaky špatné srážlivosti krve;
 • závažné onemocnění kardiovaskulárního systému.

Je nežádoucí pít fialový čaj pro těhotné a kojící ženy. Negativní účinek může nastat při kombinaci s léky ke snížení srážlivosti krve.

Pivovarská technologie

Když vaří opravdový čaj Chang-Shu, jeho barva nebude fialová, ale jasná a nasycená modrá barva. Pokud je to žádoucí, můžete nápoj skutečně vypadat fialově jako na fotografii, přidejte do konvice několik kapek citronové šťávy a podle pokynů si připravte čaj. Připravit dostatek 4-5 suchých květin. Doporučuje se přidávat med do čaje místo cukru, aby se zlepšila chuť jídla.

Jakou teplotu by měla vařit voda

Podle technologie přípravy nemůže být purpurový alpský čaj naplněn vroucí vodou, která ničí velké množství živin, vitamínů a přírodních barviv. Podle pokynů, měli byste použít vařené vody s teplotou 80-90˚С. Připravte si purpurový čaj, stejně jako zelený.

Jak dlouho čaj Chang-Shu purpurový čaj vaří?

Doporučuje se vyluhovat čaj po dobu asi 10 minut, aby byliny ve vývaru přenesly všechny užitečné vlastnosti na nápoj. Připravenost může být posuzována nasycením barvy čaje a nalezením požadovaného období vaření v praxi.

Správný příjem

Výrobce doporučuje pití Chan Show alespoň 2 krát denně, ráno a večer, vaření 5-7 květin na šálek čaje. Takový systém vám umožní získat optimální množství prospěšných látek pro tělo Recept na jeden šálek - 50 g vařené vody pro rozvod, 5 květů, 1 lžíce medu a 1 citronový klín.

Pro dosažení požadovaného efektu je důležité trvání a systematické přijímání. Pokud existují nějaké kontraindikace, je doporučeno pít fialový čaj, který není silný (až 5 květů na šálek) na týden po dobu 3 šálků, přičemž přestávky v kurzech po dobu 1-2 týdnů. V ostatních případech se doporučuje každý měsíc krátká přestávka. Recepce se nedoporučuje kombinovat s jinými bylinnými odvarmi kvůli riziku alergické reakce.

Má smysl kupovat čaj Chang-Shu?

Anchan čaj, známý v Rusku jako Chang-Shu, je tradiční nápoj v horských oblastech Tibetu, Nepálu a Thajska. V CIS, produkt stal se známý nedávno a získal velké množství mýtů o zázračné vlastnosti pro hubnutí. Ve skutečnosti je tento typ čaje zařazen do seznamu nejužitečnějších čajových nápojů pro hojení těla, urychlení metabolismu.

Analog Changshu je slavnější oolong, ačkoli thajský anchan se liší významně od oolong od Číny. Čínský čaj oolong je vyroben z čajových keřů, převážně listí. Pro výrobu Chang-Shu používaly pouze květenství rostliny a jsou shromažďovány ručně. Toto dělá nápoj více exkluzivní a odměňující. Rostlina, ze které se sbírá anchan, zvaná klitoria trifoliate, se pěstuje a sklízí v hornatých oblastech jihovýchodní Asie. Čajový keř klitoria je tradičně používán v orientálním lidovém lékařství a je také přijímán jako užitečnější analog zeleného čaje.

Fialový čaj se prodává v lékárně?

U purpurového čaje chang-shu je cena v lékárně neznámá, protože v lékárně nelze koupit fialový čaj. Kromě toho tento specifický výrobek nelze nalézt na regálech obchodů. Jediný způsob, jak koupit Chang-shu purpurový čaj, je objednat si ho na internetu, ale měli byste si dávat pozor na padělek. Doporučujeme objednat originální výrobek na oficiálních stránkách výrobce, který má po objednávce spolehlivé certifikáty a komunikaci s konzultantem.

Náklady na purpurový čaj Chang-Shu

Čaj Chang-Shu není jedinečný, ale velmi specifický produkt. Pouze květiny rostliny jsou v prodeji, a nejsou montovány průmyslově, ale ručně. Náklady na balení v Rusku je asi 2 tisíc rublů. Oficiální internetové stránky nabízejí různé propagační a dodací podmínky, takže náklady se liší v různých ročních obdobích.

Purple Tea Recenze

Odborníci v oblasti výživy a medicíny považují fialový nápoj za čaj, který má terapeutický účinek, ale ne jako všelék na všechny nemoci. Přípravek je neškodný a nemá přísné kontraindikace a dávkování. Take fialový čaj by měl být pro profylaktické očištění těla od infekcí a toxinů, nebo zhubnout v kombinaci s cvičením a speciální dietou. Negativní zpětná vazba od spotřebitelů a lékařů na purpurový čaj Chang-Shu je způsobena nadměrně vysokými očekáváními obchodníků s příslibem zázračného zeštíhlujícího efektu neobvyklého čaje, jakož i úplného nedodržování správné výživy.

Stanovisko lékařů

Podle lékařů nemá purpurový čaj žádné kontraindikace. Doporučuje se pouze vzít v úvahu riziko alergické reakce s pravděpodobnou osobní intolerancí složek. Odběr v množství výrazně vyšším, než je doporučeno výrobcem, zejména v kombinaci s léky podobného účinku, však může být zdraví škodlivý.

Spotřebitelská zobrazení

Pro opravdové kupující, fialový čaj je dobrý způsob, jak rozveselit a zlepšit vaši náladu v dopoledních hodinách. Neobvyklá vůně a jemná chuť. Soudě podle recenzí je možné namísto zeleného čaje vařit a pít purpurový čaj a stav zdraví po takovém posunu se zlepšuje. Byl pozorován vliv na úbytek hmotnosti, ale výrobce sám uvádí, že se jedná pouze o pomocný dietní nástroj.

Závěr o výhodách a nebezpečích čaje Chang-Shu

Purpurový čaj Chang-Shu je užitečný čajový nápoj s vysokým obsahem příznivých stopových prvků. Odvar lze brát jako obyčejný čaj, pomocný nástroj pro hubnutí, zlepšení stavu kůže, posílení vlasů a odstranění toxinů z těla. Nejlepší je kombinovat příjem fialového čaje se sportem.

Chang Shu Purple Tea: skutečné recenze, cena lékárny, složení a použití

Mnoho tajemství zakrývá moudrost starověké medicíny. Jedním z těchto tajemství je tibetský purpurový čaj Chang Shu. Chang Shu - starověký čínský recept, jehož hlavní složky rostou v horách Tibetu, Nepálu a Thajska. Květy Chang Shu, které rostou vysoko v horách, mají mnoho příznivých vlastností, které současně ovlivňují vaše tělo. Hlavní věc - je ekologická a skládá se z přírodních surovin.

Před použitím fialový čaj, i přes mnoho pozitivních vlastností, je lepší se poradit s lékařem. Co je Chang Shu fialový čaj, skutečné recenze, cena, návod k použití a mnoho dalšího - v našem poradenském článku.

Obsah:

Recenze skutečný kupující na fialový čaj Chang Shu

Mnoho pozitivních ohlasů na tento produkt slouží jako průvodce při výběru. Dohodnou se na jedné věci - nápoj opravdu funguje, pomáhá napravit problémy s nadváhy a mnohem více. Potvrdit fakta o přírodní medicíně, budeme poskytovat skutečné recenze Chang Shu fialový čaj.

Nastya Kudryavtseva, 26 let

„Společně s manželem se připravujeme na instituci dítěte. Endokrinologova zklamaná odpověď - zhubnout. Vážím 82 kg, a můj manžel je více než 100. Ale není čas na diety a sport ze slova vůbec. Rozhodli jsme se zkusit Chang Shu, poradit příteli. Ne doufal, ale objednal čaj. Pijeme měsíc, a už jsem ztratil 7 kg, a můj manžel je vůbec 12. Čaj je jen prostor! Nečekal jsem takový výsledek, doporučuji to zkusit.

Lika Muromtseva, 21

Moje matka mi dala narozeninový čaj. Jsem štíhlá dívka a zpočátku mě to překvapilo, protože nemusím zhubnout, mám dobrou postavu. Ale moje matka vysvětlila - ze stresu, a já jsem sezení na nose, a problémy s MCH. Přiznávám, zpočátku moje matka násilně praskla čaj Chang Shu, vaří ráno a večer, ale teď se piju. Objevila se obrovská obvinění z radosti, kterou si nedokážete představit, než usnete na párech, a teď se stala vynikající studentkou! A další bonus, nehty již neupustí! Můžu si dovolit dělat normální manikúru, ne jako dřív! Děkuji mamince a bombě Racek.

Olga Sergeevna Nishkova, 43 let

V jednom z exkurzí jsem pil podobný čaj v Thajsku. Mám malý balíček, opravdu pomohl, tónoval, bylo méně šedých vlasů. Manžel navíc nemohl mít dostatek mého veselí. Ale čaj je u konce a není tam místo, kde by se dalo koupit. Zatímco mě syn nenašel přes internet Chang Shu. Okamžitě jsem vařil a uvědomoval si - ten stejný čaj. Teď už vím, kam se chci a vždy v dobré náladě, teď se mnou také manžel pije.

Andrey Anisimov, 39 let

Vážil 137 kg. Na internetu píšou spoustu nejrůznějších recenzí o způsobu hubnutí, rozhodl jsem se zkusit čaj, rozhodl jsem se - pokud to nepomůže, pak to určitě nebude bolet. Ale pomohlo to! Teď už vážím 99 kg! Výrazný efekt a budu i nadále pít, stejně jako tonikum.

Lékaři recenze

Někteří lékaři doporučují Chang Shu čaj pacientům, někteří varují před opatrností ve snaze o krásu. Fialový nápoj ve skutečnosti spaluje tuk, což vám umožňuje ztratit slušné množství kilogramu. Potvrzení informací v článku vám poskytneme skutečné recenze lékařů na čaj Chiang Shu:

Raisa Simenchuk, odbornice na výživu

Sleduji trendy a trendy v hubnutí. Okamžitě jsem měl rád fialový čaj Chang Shu, čaj obsahuje tolik užitečných látek a vitaminů rostlinného původu. Kombinujte správnou výživu a tibetský čaj - získáte ohromující efekt. Za pouhý měsíc dosahuje efekt 10 kg. Spolu s úbytkem hmotnosti zlepšuje imunitu, zažívání a stabilizuje práci kardiovaskulárního systému. Prakticky nemá žádné kontraindikace a vždycky jsem do Sídelní komplexu zahrnoval Chang Shu, zejména když má pacient omezení ve sportu.

Kirill Burkovsky, terapeut

Složení Chang Shu je opravdu úžasné, antioxidanty, bioflavonoidy a taniny zlepšují tělo. A také volně odstraňte tuk z těla. a nepříznivě neovlivňují štítnou žlázu, slinivku a ledviny. Upřímně řečeno, já jsem začal pít fialový čaj, aby se zlepšila paměť. Samozřejmě naléhavě žádám své pacienty spolu s čajem, aby jedli správně a jeli do posilovny. Čaj je skvělý nástroj, ale vše by mělo být umírněné a rozvíjet vůli.

Antonina Kerchin, endokrinolog

Chápu, že existují problémy s nadváhou - nyní žijeme ve společnosti nadměrné výživy. Ale měl by být čas na šálek čaje. A ať je to nejlepší čaj Chang Shu. Doporučuji svým pacientům fialový čaj. Za prvé, tibetský čaj je dobrou obranou proti stresu každodenního života. A samozřejmě pomáhá zhubnout, i když ne pro transcendentální postavy, jako je 15-20 kg za měsíc. Rychlé hubnutí je pro tělo nebezpečné. Pijte Chang Shu, aniž byste šli na dietu a bez fyzického cvičení, a za měsíc ztratíte asi 5-7 kg - mírné a dostatečné tempo.

Koupit zboží za zvýhodněnou cenu na našich partnerských stránkách!

Pravda nebo mýtus?

Chang Shu roste v ekologicky šetrných oblastech horských oblastí Tibetu, Nepálu a Thajska. Legenda o pěstování purpurového čaje mnichy v horách již přes 6000 let. Květy čaje Chang Shu se sbírají ne více než dvakrát ročně, navzdory klimatu a dalším funkcím. Pro květiny jsou vhodné pouze květiny, žádné listy a stonky, což činí čištění obtížným.

Přední odborníci prokázali nesporné kvality asijského čaje - spalování tuků, vyhlazování vrásek, obnovu zraku, zlepšení stavu nehtů a vlasů. z nachlazení a výtok z nosu as uklidňujícími vlastnostmi, užitečné při zvládání stresu. Čaj z Tibetu je schopen snížit chuť k jídlu, má tonizující účinek na tělo a dodává vroucí energii života.

Proč se čaj nazývá fialová, ale když se vaří na modré? Barva antioxidantů dává podobný odstín. Přidáním několika kapek citronu dáte nápoji barvu odpovídající názvu. Od starověku čínští císaři přidali citrónovou šťávu do modrého čaje a zlepšili tak vlastnosti skutečně kouzelného nápoje.

Video

Shrnutím informací v článku vám představíme video, které stručně popisuje čaj Chang Shu, jeho složení a užitečné vlastnosti.

Cena v lékárně

Cena za balíček fialového čaje bude asi 90 rublů na místě pro balení. Bude to ale dost dlouho. Náklady jsou dány mnoha faktory. Když si koupíte čaj Chang Shu v Thajsku a Číně, budete platit o něco méně, ale na našich webových stránkách budete informováni odborníky, pomůže vám vybrat si individuální kurz a dohodnout se na doručení do vašeho domova.

Kupujte zboží za zvýhodněnou cenu pouze dnes!

Složení

Pochopit princip jedinečného tibetského čaje a zjistit, proč je to pro naše tělo tak užitečné, můžeme se dozvědět o složkách, které tvoří a jejich vlastnostech. Purpurový nápoj je bohatý na aminokyseliny, biologicky aktivní látky, které mají pozitivní vliv na vnitřní orgány:

 • Bioflavonoidy. Zabraňují vypadávání vlasů, snižují výskyt šedivých vlasů a pomáhají zlepšovat pokožku, posilují stěny cév.
 • Taniny. Chrání gastrointestinální sliznici před škodlivými vlivy a posiluje vaše tělo, takže je odolná a odolnější vůči fyzické námaze.
 • Naringin. Chrání střevní mikroflóru, nahrazuje tuk, pomáhá předcházet tvorbě tuků.
 • L-karnitin. Výkonný spalovač tuku, podobný struktuře B vitamínů.
 • Katechiny. Spalují tuk a saturují krev, snižují hladinu cholesterolu a glukózy, což pomáhá zlepšit zdraví a krásný tón pleti.
 • Pikolinát chromitý. Působí na hlad, snižuje chuť k jídlu, což vám umožní snížit příjem sacharidů a tuk-bohaté potraviny, poskytuje budování svalů a deprese.
 • Lutein. Zlepšuje zrak chrání sítnici před negativními účinky světla.
 • Dopamin. Látka, která pomáhá mozkovým buňkám, působí na nervovou soustavu, zvyšuje její vodivost, zlepšuje paměť, pozornost, zlepšuje náladu a vytváří pocit plnosti.
 • Synefrin. Zvyšuje tón, dodává energii a spalování vnitřního tuku.
 • Svalové relaxanty. Tóny bez zvýšení tlaku zajišťují odstraňování a spalování tuků.

Návod k použití

Čaj se musí každý den vypít po dobu tří měsíců dvakrát třikrát denně bez přerušení konzumace, aby nedošlo ke snížení účinku nápoje. Pokyny jsou na obalu, ale stručně vysvětlete, jak používat Chang Shu:

 • Před zahájením kurzu se poraďte se svým lékařem o kontraindikacích, abyste se vyhnuli zdravotním problémům a čaj přinesl jen výhody.
 • Brew Chang Shu čerstvý - 5-7 květů na šálek (250 ml), ne více.Pokud se tibetský čaj používá pro hubnutí, nepřidávejte sladidla a pokud je Chang Shu používán pro všeobecné zdraví, jednoduše přidejte lžíci medu, citronové šťávy nebo tyčinky. Skořice pro zlepšení chuti.
 • Naplňte teplou vodou - v každém případě není vařící voda, teplota není vyšší než 70-80 stupňů.
 • Zakryjte hrnek a nechte deset minut.

Kontraindikace

Bylinné přípravky mají kontraindikace a před použitím tohoto nápoje byste se měli vždy poradit se svým lékařem - je třeba zvážit některé faktory, které jsou spíše preventivní. To platí zejména pro některé kategorie osob - těhotných a kojících žen, osob trpících hypertenzí, alergií na složky kompozice, individuální intolerance, nedostatku železa v těle a závažných onemocnění vnitřních orgánů.

Vedlejší účinky

Čaj - přírodní a šetrný k životnímu prostředí, nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Zdravý spánek, posilování nehtů a vlasů, obnovení rovnováhy střeva a zásad a bez diuretického účinku. Úbytek hmotnosti po dobu tří měsíců bez diety a fyzické aktivity by neměl být větší než 20 kilogramů.

Analogy

Analogy purpurového čaje neexistují - starověký tajný recept na Chang Shu kombinuje látky z přírodních složek, které je obtížné kombinovat mimo přírodní podmínky. Čaj má charitativní účinek na tělo, snižuje stres a pomáhá relaxovat, účinně spalovat tuk.

Kde koupit?

Bohužel v lékárnách stále není čaj z Tibetu - nedávno byl dodán do Evropy a Ruska a bohužel je možné čaj Chang Shu koupit výhradně v zemi původu. Je možné si objednat tibetský čaj přes internet, ale v rozloze celosvětové sítě existuje mnoho padělků - teprve nedávno bylo možné na oficiálních stránkách objednat Tibetský Chang Shu na internetu.

Tento produkt můžete zakoupit za speciální cenu na našich webových stránkách.