Image

Vážený návštěvníku, používáte zastaralé verze prohlížeče Opera 10.0.

Stránky webu se v tomto ohledu nemusí zobrazit správně.

Aktualizujte prohlížeč. Je zdarma a trvá jen několik minut.

Proč musím změnit prohlížeč Opera 10.0 na jiný?

Prohlížeč Opera 10.0 je zastaralý. Nemůže poskytovat všechny funkce dostupné pro moderní prohlížeče a jeho rychlost je několikrát nižší. Opera 10.0 není schopna správně zobrazit většinu stránek.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete instalovat programy, doporučujeme používat "přenosné" verze prohlížečů Mozilla Firefox nebo Google Chrome. Nevyžadují instalaci v počítači a práci z disku nebo jednotky flash.

Ignorujte a pokračujte

POZOR! Používáte prohlížeč Opera 10.0

Tato stránka je podporou Opery 10.0.

To je naléhavě doporučeno. Je to zdarma.

Vysvětlete, že propagační kód na balíčcích Accu Chek Perform je tam, kde.

Vysvětlete prosím, jaký druh promo kódu na balíčcích Accu-Chek Perform proužků (kde je šedá vrstva vymazána), kam do něj vstupovat a co to znamená, má smysl to udělat?

Musíte se zaregistrovat na webové stránce účtu a zadat tyto kódy prostřednictvím svého osobního účtu. Můžete je uložit, můžete získat peníze na telefonu

Musím to udělat. V telefonu nejsou žádné další peníze))))

Díky, vidím. Musíte se zaregistrovat, ale už tyto krabice mají spoustu

seamen, denezhek mino mino bude

40 rublů jeden kód

Sakra, kde je tento kód? Nemůžu najít

brimstone875, nemusí to být

Právě teď pásy aku kontrolu aktiva pro 1294 str. na 100 ks. Objevil se s novoroční slevou. Balení 50 ks. z 647 str.

námořníci, pokud jste na čerpadle - 40 rublů vždy, pokud je metr ve spěchu: 40 rublů pouze před novým rokem. Pak 20 rublů.

nemoci, díky. Je nutné zadat vše do NG. Zadal jsem 3 kusy, už ne dává, říká jen 3 kódy za den.

Psaní na zdi

Letos jsme pro Světový den diabetu připravili speciální překvapení. V klubu Accu-Chek nebylo nic takového!
Od 14. listopadu zdvojnásobujeme bonusy za každý zadaný kód z testovacích proužků a testovacích pásek Accu-Chek. Propagace potrvá až do Nového roku - pro každého bude dostatek dárků!
Podmínky jsou jednoduché:
• koupit testovací proužky Accu-Chek nebo testovací pásky ve vaší nejbližší lékárně (https://vk-cc.com/sGUE);
• pokud ještě nejste zaregistrováni v klubu, připojte se: https://vk-cc.com/6YjBk;
• zadejte propagační kódy z balíčků testovacích proužků nebo testovacích kazet a získejte dvakrát více bonusů!

Pro každý promo kód z testovacích aktiv Accu-Chek č. 50, testovacích proužků Accu-Chek Performance No. 50 a Accu-Chek Mobile No. 50 obdržíte místo bonusu 25 bonusů.
Pro aktivaci promo kódu z Accu-Chek Performance Form No. 100 a Akku-Chek Activ No. 100 získáte místo 50 bonusů Accu-Chek Club.

Zbývající přírůstky bonusů zůstávají nezměněny. Propagace probíhá od 14. listopadu do 31. prosince 2017.

Nikito, dobré odpoledne! Před časem došlo k technické chybě, díky které není možné aktivovat část promo kódů z testovacích proužků Accu-Chek Active a Accu-Chek Performance. Problém byl okamžitě odstraněn, ale produkty s takovými propagačními kódy jsou v prodeji. Aktivace promo kódů z nových šarží je správná.

Promo kódy ACCU-CHEK

Dnes budeme hovořit o promo kódech Accu-Chek společnosti Roche. Řeknu vám, co je to Accu-Chek promo kód, jak je aktivovat a proč je potřeba. Proces aktivace promo kódů je poměrně pohodlný a není nutné provádět žádné komplikované akce.

Dnes budeme hovořit o promo kódech Accu-Chek společnosti Roche. Touha zdůraznit toto téma vznikla, když jeden z kupujících se ptal, jak aktivovat promo kód, mnozí nemají tušení, co s nimi dělat a často je vyhodí. Řeknu vám, co je to ACCU - CHEK promo kód, jak je aktivovat a proč je potřeba.

Společnost Rosh, při nákupu glukometrů Accu Chek Asset, poskytuje společnost Acco Chek Perfoma Nano a Accu Chek Mobile, stejně jako testovací proužky pro tyto glukometry, body, které jsou rovnocenné rublu, tj. 1 bod se rovná 1 rublu. Mohou být položeny na účet za mobilní telefon nebo něco koupit v partnerském obchodě. Ceny výrobků od partnerů jsou poměrně vysoké, proto bych doporučil zvýšit rovnováhu mobilního telefonu. Postup při získávání bonusů probíhá prostřednictvím osobního účtu klubu Akku Chek.

Na obalu měřidla nebo testovacích proužků je vždy nálepka, na které je napsán „promo kód“. Na glukometru je to více s dodatečným popisem na testovacích proužcích a zkušebních kazetách menších. Mělo by to být vždy, a nezáleží na tom, zda si ho můžete pořídit se slevou, koupit v obchodě nebo v lékárně. Pokud nejsou žádné nálepky s propagačním kódem, s největší pravděpodobností ji zaměstnanci zdravotnického zařízení nebo lékárny již používali :-)

Ochranná vrstva musí být vymazána, pod ní bude viditelný kód. Může se skládat z latinských písmen a čísel. Dále musíte jít na stránku Accu Chek Club a zaregistrovat se. Tento postup musí být dokončen jednou, v budoucnu aktivovat, stačí jít na svůj osobní účet.

Registrace probíhá několika kliknutími. Zpočátku stisknete tlačítko "Připojit se ke klubu", otevře se registrační formulář, kde musíte zadat příjmení, prostřední jméno, telefonní číslo, jehož zůstatek doplníte, e-mailovou adresu a heslo. Níže musíte zadat osobní údaje - město, datum narození, pohlaví, hlavní metr, čerpadlo, pokud je jejich sériové číslo, i když to není nutné. Je velmi důležité, abyste telefonní číslo zadali správně, protože v budoucnu bude možné jej změnit pouze kontaktováním podpůrné služby Akku Chek Club. E-mailová adresa musí být také platná, protože obdrží dopis s potvrzením o registraci. Bez tohoto potvrzení nebudete moci používat svůj osobní účet. Všechno, registrace je dokončena a máte přístup k vašemu osobnímu účtu.

Bodování probíhá prostřednictvím speciálního formuláře, kde je zadán promo kód, který lze provést bez registrace. Pokud je vše v pořádku, když kliknete na tlačítko "Odeslat", zobrazí se zpráva "Přijatý kód". Pokud se objeví nápis "Kód je zadán nesprávně" nebo "Kód již byl použit", dobře, nestačí, musíte kontaktovat službu podpory.

Aktivace promo kódu nastane okamžitě a body byste měli vidět téměř okamžitě na účtu vašeho osobního účtu. Poté mohou být uloženy, přeneseny na účet telefonu nebo nákup zboží společnosti. Převod peněz na telefonní účet probíhá jedním kliknutím. Zadáte částku, kterou chcete převést, ale ne více než to, co máte, a stiskněte tlačítko "Odeslat". E-mailem obdržíte dopis, ve kterém bude uvedeno, že platba byla přijata. Poté budete muset počkat, protože přírůstek finančních prostředků se může objevit do tří dnů. Ve vašem účtu můžete také zobrazit historii aktivačních kódů a převést peníze do telefonu.

Stále ještě existují drobnosti klubu Accu Chek, tzv. Úrovně účastníků:
Základní - je uveden ihned po registraci.
Stříbro - s aktivací minimálně 5 promo kódů na 1 kalendářní rok.
Golden - s aktivací minimálně 8 promo kódů do 1 kalendářního roku.
Ruby - přiřazeno pouze těm, kteří používají inzulínovou pumpu.

Úrovně účastníků mají přímý vliv na počet bodů, které vám budou připsány aktivací promo kódu. Čím vyšší úroveň, tím více bodů získáte. V současné době je tento přírůstek následující: pro aktivaci jednoho promo kódu z testovacích proužků Akku Chek na základní úrovni získáte 20 bodů, se stříbrným - 25, zlatým - 30 a ruby ​​- 40. Je důležité poznamenat, že propagační kód je na přístroji můžete zadat pouze jednou, to znamená, že pokud máte dvě glukometry, pak bude kód přijat pouze z prvního, který aktivujete. Pro aktivaci přístroje dnes získáte 100 bodů. Více informací o podmínkách programu Accu Chek Club naleznete zde.

Často v klubu Accu Chek předávají další poplatky nebo akce. Například, nyní, až do 31. prosince, pro každý balíček testovacích proužků 40 bodů se uděluje na počest čtyřicátého výročí společnosti, bez ohledu na úroveň účastníka.

Tak bych doporučil všem, kteří používají zboží této společnosti, aby byli registrováni a dostávali alespoň ne velké, ale stále peníze na účet mobilního telefonu. V neposlední řadě je proces aktivace bonusů poměrně pohodlný a nejsou vyžadovány žádné komplikované akce.

Fórum Prizolov

Soutěže, kvízy, ceny, akce, dary

Akku-Chek Club - Akce "Peníze za telefon"

Akku-Chek Club - Akce "Peníze za telefon"

Příspěvek Ramil333 »Ne 15. února 2015 23:45

SEZNAM CEN:
- Peníze na účet mobilního telefonu (bonusový bod odpovídá 1 rublu)

TERMÍN AKCE: 01/01/2015 - 01/07/2015

OFICIÁLNÍ STRÁNKA AKCE: http://club.accu-chekservices.ru/
TELEFONNÍ HOT LINKA: 8-800-200-88-99

Popis akce: Zakoupením balíčku testovacích proužků a / nebo měřiče Accu-Chek v obchodech našich partnerů a přes internet obdržíte speciální kód. Kód je na obalu a může být aktivován ve vašem účtu pro následné doplnění účtu vašeho mobilního telefonu.
Účast v promo akci: Je velmi snadné se stát účastníkem: musíte se zaregistrovat v klubu Accu-Chek a zadat kód, který jste obdrželi dříve. Bonus na svém mobilním telefonu můžete získat okamžitě nebo počkat na určitý počet bodů. Volba je na vás!

Návod k použití elektroměru Accu Chek Active (Accu Chek Active)

Průběh diabetu je přímo závislý na ukazateli glukózy v krvi. Nadměrné množství nebo nedostatek je nebezpečný pro osoby trpící tímto onemocněním, protože mohou způsobit různé komplikace, včetně nástupu kómatu.

Pro kontrolu hladiny glukózy v krvi, stejně jako pro volbu další taktiky léčby, stačí, aby si pacient koupil speciální zdravotnický prostředek - glukometr.

Populární model u pacientů s diabetem je přístroj Accu Chek Active.

Vlastnosti a výhody elektroměru

Přístroj je vhodný pro každodenní kontrolu glykémie.

 • K měření glukózy je zapotřebí přibližně 2 μl krve (přibližně 1 kapka). Přístroj upozorňuje na nedostatečné množství studovaného materiálu speciálním zvukovým signálem, což znamená, že po výměně zkušebního proužku je nutné měřit znovu;
 • přístroj umožňuje měřit hladinu glukózy, která může být v rozmezí 0,6-33,3 mmol / l;
 • V balení s proužky pro elektroměr je umístěna speciální kódová deska, která má stejné trojmístné číslo, jak je uvedeno na štítku krabice. Měření hodnoty cukru na přístroji nebude možné, pokud kódování čísel neodpovídá. Pokročilé modely již nepotřebují kódování, takže při nákupu testovacích proužků lze bezpečně zlikvidovat aktivační čip dostupný v balení;
 • přístroj se automaticky zapne po instalaci pásu za předpokladu, že kódový štítek z nového balení je již vložen do elektroměru;
 • měřidlo je vybaveno displejem z tekutých krystalů s 96 segmenty;
 • po každém měření můžete přidat poznámku k výsledkům o okolnostech, které ovlivnily hodnotu glukózy pomocí speciální funkce. K tomu jednoduše vyberte příslušné označení v menu přístroje, například před jídlem nebo po jídle nebo označte zvláštní případ (fyzická aktivita, neplánované občerstvení);
 • teplotní podmínky skladování bez baterie v rozsahu od -25 do + 70 ° С, a baterie od -20 do + 50 ° С;
 • úroveň vlhkosti v rámci provozu zařízení by neměla překročit 85%;
 • Měření by neměla být prováděna na místech, která jsou vyšší než 4000 metrů.
 • Paměť zabudovaná v přístroji může uložit až 500 měření, která lze třídit tak, aby se získala průměrná hodnota glukózy za týden, 14 dní, měsíc a čtvrtletí;
 • Data získaná jako výsledek glykemického výzkumu mohou být přenesena do osobního počítače pomocí speciálního USB portu. Ve starých modelech GC je pro tento účel nainstalován pouze infračervený port, není zde konektor USB;
 • výsledky studie po provedení analýzy jsou viditelné na obrazovce přístroje po 5 sekundách;
 • pro měření není nutné stisknout žádná tlačítka na přístroji;
 • nové modely zařízení nevyžadují kódování;
 • obrazovka je vybavena speciálním podsvícením, které umožňuje pohodlné používání přístroje i pro osoby se sníženou ostrostí zraku;
 • na obrazovce se zobrazí indikátor baterie, který vám umožní nezmeškat čas jeho výměny;
 • Pokud je přístroj v pohotovostním režimu, automaticky se po 30 sekundách automaticky vypne.
 • zařízení je vhodné přepravovat v sáčku kvůli jeho nízké hmotnosti (asi 50 g);

Přístroj je velmi snadno ovladatelný, proto ho úspěšně používají jak dospělí pacienti, tak děti.

Přístrojový balíček

Zařízení obsahuje následující komponenty:

 1. Vlastní měřič má jednu baterii.
 2. Přístroj Accu Chek Softclix používaný k propíchnutí prstu a získání krve.
 3. 10 lancet.
 4. 10 testovacích proužků.
 5. Případ potřebný pro přepravu zařízení.
 6. Kabel USB.
 7. Záruční list.
 8. Návod k použití glukometru a zařízení pro propíchnutí prstu v ruštině.

Po dokončení kupónu prodávajícím je stanovena záruční doba 50 let.

Návod k použití

Proces měření hladiny cukru v krvi trvá několik kroků:

 • příprava na studii;
 • příjem krve;
 • měření hodnoty cukru.

Podmínky přípravy na studium:

 1. Umyjte si ruce mýdlem a vodou.
 2. Prsty by měly být předhnětené, aby se masírovaly pohyby.
 3. Připravte měřicí proužek do měřidla. Pokud zařízení vyžaduje kódování, je třeba zkontrolovat soulad kódu na aktivačním čipu s číslem na balení proužků.
 4. Namontujte lancetu do přístroje Accu Chek Softclix odstraněním ochranného víčka.
 5. Na Softclixu nastavte odpovídající hloubku propíchnutí. Děti jednoduše posouvají regulátor na 1 krok a dospělý často vyžaduje hloubku 3 jednotek.

Pravidla pro získávání krve:

 1. Prst na ruce, z něhož bude odebrána krev, by měl být ošetřen vatovým tamponem namočeným v alkoholu.
 2. Připojte Accu Chek Softklix k prstu nebo ušnímu lalůčku a stiskněte tlačítko, které označuje spoušť.
 3. Musíte jemně zatlačit na oblast v blízkosti defektu, abyste získali dostatek krve.

Podmínky analýzy:

 1. Namontujte připravený testovací proužek do měřidla.
 2. Dotkněte se prstu / ušního lalůčku kapkou krve do zeleného pole na proužku a počkejte na výsledek. Pokud není dostatek krve, bude slyšet vhodné zvukové upozornění.
 3. Zapamatujte si hodnotu glukózy, která se zobrazí na displeji.
 4. V případě potřeby můžete výsledný indikátor označit.

Je třeba mít na paměti, že měřicí proužky, které již uplynuly, nejsou vhodné pro analýzu, protože mohou dávat falešné výsledky.

Synchronizace s PC a příslušenstvím

Zařízení má konektor USB, který se připojuje k kabelu pomocí konektoru Micro-B. Druhý konec kabelu musí být připojen k osobnímu počítači. Synchronizace dat bude vyžadovat speciální software a výpočetní zařízení, které lze získat kontaktováním příslušného informačního centra.

1. Displej 2. Tlačítka 3. Kryt optického senzoru 4. Optický senzor 5. Vodítko pro testovací proužky 6. Zámek prostoru pro baterie 7. Port USB 8. Štítek s čísly 9. Prostor pro baterie 10. Štítek s technickými údaji 11. Zkumavka pro testovací proužky 12. Testovací proužek 13. Kontrolní roztoky 14. Kódová deska 15. Baterie

Pro měřidlo je nutné neustále nakupovat tyto spotřební materiály jako testovací proužky a lancety.

Ceny za balicí pásky a lancety:

 • Balení proužků může být 50 nebo 100 kusů. Cena se pohybuje od 950 do 1700 rublů, v závislosti na jejich počtu v krabici;
 • Lancety jsou k dispozici v množství 25 nebo 200 kusů. Jejich cena se pohybuje od 150 do 400 rublů za balení.

Možné chyby a problémy

Pro správný provoz elektroměru je třeba jej zkontrolovat pomocí kontrolního roztoku, kterým je čistá glukóza. Lze jej zakoupit samostatně v každém obchodě se zdravotnickým vybavením.

Zkontrolujte měřič v následujících situacích:

 • použití nových testovacích proužků;
 • po čištění přístroje;
 • při zkreslení přijatých indikací na přístroji.

Pro otestování měřidla na měřicím proužku byste neměli aplikovat krev, nýbrž kontrolní roztok s nízkou nebo vysokou hladinou glukózy. Po zobrazení výsledku měření na displeji by měl být porovnán s počátečním ukazatelem zobrazeným na trubce z proužků.

Při práci se zařízením mohou nastat následující chyby:

 • E5 (se znakem slunce). V tomto případě stačí odstranit displej ze slunečních paprsků. Pokud takový znak neexistuje, je přístroj vystaven zvýšeným elektromagnetickým účinkům;
 • E1. Tato chyba se objeví, když je pásek nainstalován nesprávně;
 • E2. Toto hlášení se objeví při nízkých hladinách glukózy (pod 0,6 mmol / l);
 • H1 - výsledek měření byl vyšší než 33 mmol / l;
 • EEZ. Chyba označuje poruchu přístroje.

Tyto chyby se vyskytují nejčastěji u pacientů. Pokud máte jiné problémy, měli byste si přečíst návod k zařízení.

Stanovisko uživatele

Z hodnocení pacientů lze vyvodit závěr, že zařízení Accu Chek Mobile je poměrně pohodlné a snadno se používá, ale někteří lidé poukazují na nepřesnost synchronizační technologie s počítačem, protože potřebné programy nejsou součástí balíčku a je třeba je vyhledávat na internetu.

Přístroj používám více než rok. Ve srovnání s předchozími zařízeními mi tento měřič vždy dával správné hodnoty glukózy. Několikrát jsem konkrétně zkontroloval své ukazatele na přístroji s výsledky analýzy na klinice. Moje dcera mi pomohla vytvořit upomínku na měření, takže teď nezapomenu včas sledovat cukr. Je velmi vhodné použít tuto funkci.

Svetlana, 51 let

Koupil Accu Check Asset na doporučení lékaře. Cítila jsem zklamání, jakmile jsem se rozhodla přenést data do počítače. Musel jsem trávit čas a najít potřebné programy pro synchronizaci. Velmi nepříjemné. K ostatním funkcím přístroje nejsou žádné poznámky: dává výsledek rychle a bez velkých chyb v číslech.

Video materiál s podrobným přehledem měřidla a pravidly pro jeho použití:

Accu Chek Asset Kit je velmi populární, takže jej lze zakoupit téměř ve všech lékárnách (online nebo maloobchod), stejně jako ve speciálních prodejnách zdravotnických prostředků.

PROACTIONS.ru / proaktsii.rf

Zakoupením balíčku testovacích proužků a / nebo glukometru Accu-Chek v obchodech našich partnerů a prostřednictvím internetu obdržíte speciální kód. Kód je na obalu a může být aktivován ve vašem účtu pro následné doplnění účtu vašeho mobilního telefonu.

Ceny:

Peníze na účet mobilního telefonu.

Bonusový bod odpovídá 1 rublu.

Účast na akci:

Je velmi snadné se stát členem: musíte se zaregistrovat v klubu Accu-Chek a zadat kód, který jste obdrželi dříve. Bonus na svém mobilním telefonu můžete získat okamžitě nebo počkat na určitý počet bodů.

Návod k použití elektroměru Accu Chek Active (Accu Chek Active)

Průběh diabetu je přímo závislý na ukazateli glukózy v krvi. Nadměrné množství nebo nedostatek je nebezpečný pro osoby trpící tímto onemocněním, protože mohou způsobit různé komplikace, včetně nástupu kómatu.

Pro kontrolu hladiny glukózy v krvi, stejně jako pro volbu další taktiky léčby, stačí, aby si pacient koupil speciální zdravotnický prostředek - glukometr.

Populární model u pacientů s diabetem je přístroj Accu Chek Active.

Vlastnosti a výhody elektroměru

Přístroj je vhodný pro každodenní kontrolu glykémie.

 • K měření glukózy je zapotřebí přibližně 2 μl krve (přibližně 1 kapka). Přístroj upozorňuje na nedostatečné množství studovaného materiálu speciálním zvukovým signálem, což znamená, že po výměně zkušebního proužku je nutné měřit znovu;
 • přístroj umožňuje měřit hladinu glukózy, která může být v rozmezí 0,6-33,3 mmol / l;
 • V balení s proužky pro elektroměr je umístěna speciální kódová deska, která má stejné trojmístné číslo, jak je uvedeno na štítku krabice. Měření hodnoty cukru na přístroji nebude možné, pokud kódování čísel neodpovídá. Pokročilé modely již nepotřebují kódování, takže při nákupu testovacích proužků lze bezpečně zlikvidovat aktivační čip dostupný v balení;
 • přístroj se automaticky zapne po instalaci pásu za předpokladu, že kódový štítek z nového balení je již vložen do elektroměru;
 • měřidlo je vybaveno displejem z tekutých krystalů s 96 segmenty;
 • po každém měření můžete přidat poznámku k výsledkům o okolnostech, které ovlivnily hodnotu glukózy pomocí speciální funkce. K tomu jednoduše vyberte příslušné označení v menu přístroje, například před jídlem nebo po jídle nebo označte zvláštní případ (fyzická aktivita, neplánované občerstvení);
 • teplotní podmínky skladování bez baterie v rozsahu od -25 do + 70 ° С, a baterie od -20 do + 50 ° С;
 • úroveň vlhkosti v rámci provozu zařízení by neměla překročit 85%;
 • Měření by neměla být prováděna na místech, která jsou vyšší než 4000 metrů.
 • Paměť zabudovaná v přístroji může uložit až 500 měření, která lze třídit tak, aby se získala průměrná hodnota glukózy za týden, 14 dní, měsíc a čtvrtletí;
 • Data získaná jako výsledek glykemického výzkumu mohou být přenesena do osobního počítače pomocí speciálního USB portu. Ve starých modelech GC je pro tento účel nainstalován pouze infračervený port, není zde konektor USB;
 • výsledky studie po provedení analýzy jsou viditelné na obrazovce přístroje po 5 sekundách;
 • pro měření není nutné stisknout žádná tlačítka na přístroji;
 • nové modely zařízení nevyžadují kódování;
 • obrazovka je vybavena speciálním podsvícením, které umožňuje pohodlné používání přístroje i pro osoby se sníženou ostrostí zraku;
 • na obrazovce se zobrazí indikátor baterie, který vám umožní nezmeškat čas jeho výměny;
 • Pokud je přístroj v pohotovostním režimu, automaticky se po 30 sekundách automaticky vypne.
 • zařízení je vhodné přepravovat v sáčku kvůli jeho nízké hmotnosti (asi 50 g);

Přístroj je velmi snadno ovladatelný, proto ho úspěšně používají jak dospělí pacienti, tak děti.

Přístrojový balíček

Zařízení obsahuje následující komponenty:

 1. Vlastní měřič má jednu baterii.
 2. Přístroj Accu Chek Softclix používaný k propíchnutí prstu a získání krve.
 3. 10 lancet.
 4. 10 testovacích proužků.
 5. Případ potřebný pro přepravu zařízení.
 6. Kabel USB.
 7. Záruční list.
 8. Návod k použití glukometru a zařízení pro propíchnutí prstu v ruštině.

Po dokončení kupónu prodávajícím je stanovena záruční doba 50 let.

Návod k použití

Proces měření hladiny cukru v krvi trvá několik kroků:

 • příprava na studii;
 • příjem krve;
 • měření hodnoty cukru.

Podmínky přípravy na studium:

 1. Umyjte si ruce mýdlem a vodou.
 2. Prsty by měly být předhnětené, aby se masírovaly pohyby.
 3. Připravte měřicí proužek do měřidla. Pokud zařízení vyžaduje kódování, je třeba zkontrolovat soulad kódu na aktivačním čipu s číslem na balení proužků.
 4. Namontujte lancetu do přístroje Accu Chek Softclix odstraněním ochranného víčka.
 5. Na Softclixu nastavte odpovídající hloubku propíchnutí. Děti jednoduše posouvají regulátor na 1 krok a dospělý často vyžaduje hloubku 3 jednotek.

Pravidla pro získávání krve:

 1. Prst na ruce, z něhož bude odebrána krev, by měl být ošetřen vatovým tamponem namočeným v alkoholu.
 2. Připojte Accu Chek Softklix k prstu nebo ušnímu lalůčku a stiskněte tlačítko, které označuje spoušť.
 3. Musíte jemně zatlačit na oblast v blízkosti defektu, abyste získali dostatek krve.

Podmínky analýzy:

 1. Namontujte připravený testovací proužek do měřidla.
 2. Dotkněte se prstu / ušního lalůčku kapkou krve do zeleného pole na proužku a počkejte na výsledek. Pokud není dostatek krve, bude slyšet vhodné zvukové upozornění.
 3. Zapamatujte si hodnotu glukózy, která se zobrazí na displeji.
 4. V případě potřeby můžete výsledný indikátor označit.

Je třeba mít na paměti, že měřicí proužky, které již uplynuly, nejsou vhodné pro analýzu, protože mohou dávat falešné výsledky.

Synchronizace s PC a příslušenstvím

Zařízení má konektor USB, který se připojuje k kabelu pomocí konektoru Micro-B. Druhý konec kabelu musí být připojen k osobnímu počítači. Synchronizace dat bude vyžadovat speciální software a výpočetní zařízení, které lze získat kontaktováním příslušného informačního centra.

1. Displej 2. Tlačítka 3. Kryt optického senzoru 4. Optický senzor 5. Vodítko pro testovací proužky 6. Zámek prostoru pro baterie 7. Port USB 8. Štítek s čísly 9. Prostor pro baterie 10. Štítek s technickými údaji 11. Zkumavka pro testovací proužky 12. Testovací proužek 13. Kontrolní roztoky 14. Kódová deska 15. Baterie

Pro měřidlo je nutné neustále nakupovat tyto spotřební materiály jako testovací proužky a lancety.

Ceny za balicí pásky a lancety:

 • Balení proužků může být 50 nebo 100 kusů. Cena se pohybuje od 950 do 1700 rublů, v závislosti na jejich počtu v krabici;
 • Lancety jsou k dispozici v množství 25 nebo 200 kusů. Jejich cena se pohybuje od 150 do 400 rublů za balení.

Možné chyby a problémy

Pro správný provoz elektroměru je třeba jej zkontrolovat pomocí kontrolního roztoku, kterým je čistá glukóza. Lze jej zakoupit samostatně v každém obchodě se zdravotnickým vybavením.

Zkontrolujte měřič v následujících situacích:

 • použití nových testovacích proužků;
 • po čištění přístroje;
 • při zkreslení přijatých indikací na přístroji.

Pro otestování měřidla na měřicím proužku byste neměli aplikovat krev, nýbrž kontrolní roztok s nízkou nebo vysokou hladinou glukózy. Po zobrazení výsledku měření na displeji by měl být porovnán s počátečním ukazatelem zobrazeným na trubce z proužků.

Při práci se zařízením mohou nastat následující chyby:

 • E5 (se znakem slunce). V tomto případě stačí odstranit displej ze slunečních paprsků. Pokud takový znak neexistuje, je přístroj vystaven zvýšeným elektromagnetickým účinkům;
 • E1. Tato chyba se objeví, když je pásek nainstalován nesprávně;
 • E2. Toto hlášení se objeví při nízkých hladinách glukózy (pod 0,6 mmol / l);
 • H1 - výsledek měření byl vyšší než 33 mmol / l;
 • EEZ. Chyba označuje poruchu přístroje.

Tyto chyby se vyskytují nejčastěji u pacientů. Pokud máte jiné problémy, měli byste si přečíst návod k zařízení.

Stanovisko uživatele

Z hodnocení pacientů lze vyvodit závěr, že zařízení Accu Chek Mobile je poměrně pohodlné a snadno se používá, ale někteří lidé poukazují na nepřesnost synchronizační technologie s počítačem, protože potřebné programy nejsou součástí balíčku a je třeba je vyhledávat na internetu.

Přístroj používám více než rok. Ve srovnání s předchozími zařízeními mi tento měřič vždy dával správné hodnoty glukózy. Několikrát jsem konkrétně zkontroloval své ukazatele na přístroji s výsledky analýzy na klinice. Moje dcera mi pomohla vytvořit upomínku na měření, takže teď nezapomenu včas sledovat cukr. Je velmi vhodné použít tuto funkci.

Svetlana, 51 let

Koupil Accu Check Asset na doporučení lékaře. Cítila jsem zklamání, jakmile jsem se rozhodla přenést data do počítače. Musel jsem trávit čas a najít potřebné programy pro synchronizaci. Velmi nepříjemné. K ostatním funkcím přístroje nejsou žádné poznámky: dává výsledek rychle a bez velkých chyb v číslech.

Video materiál s podrobným přehledem měřidla a pravidly pro jeho použití:

Accu Chek Asset Kit je velmi populární, takže jej lze zakoupit téměř ve všech lékárnách (online nebo maloobchod), stejně jako ve speciálních prodejnách zdravotnických prostředků.

Kontrola

Produkty Accu-Check, vyráběné firmou Roshe, obsahují všechny potřebné nástroje pro vlastní monitorování pro diabetiky - novou generaci glukometrů Accu-Chek, jehel a testovacích proužků pro ně, defekty, lancety, programy pro analýzu výsledků, inzulínové pumpy a infuzní soupravy.

Chcete-li zobrazit podrobný přehled každého modelu s pokyny, cenami a recenzemi pacientů, klikněte na odkazy.

Přípustná chyba měřičů krevní glukózy je nejvýše 15%, jejich přesnost byla ověřena více než jednou generací pacientů.

Oficiální internetové stránky: www.accu-chek.ru

Návod: jak používat přístroj Accu-Chek

Chcete-li pochopit, jak zařízení funguje, přečtěte si video tutorial:

Rozsáhlé zkušenosti společnosti (více než 30 let) v oblasti výroby měřičů krevního cukru a zařízení pro kontrolu diabetu pomáhají rozvíjet inovativní glukometry, které zjednodušují a zlepšují kvalitu života diabetiků.

Veškeré informace o produktech Accu-Check můžete zjistit na telefonním čísle 8-800-200-88-99 (bezplatné hovory v rámci Ruské federace jsou přijímány nepřetržitě).

Accu-Chek Performance Nano zaručuje vysoce kvalitní výsledky testů a přesná data. S jeho pomocí je pro diabetiky snazší kontrolovat příjem léků a dodržovat dietu.

U pacientů s diabetes mellitus typu 1 a 2 se přístroj stane nepostradatelným pomocníkem. Popis modelu →

Měřič krevní glukózy Accu-Chek Active (Accu-Chek Active) je určen ke studiu hladiny glukózy v krvi. Jedná se o spolehlivé zařízení ve stylovém plastovém kufříku.

Krev na analýzu lze odebírat nejen z prstu, ale také z dlaně, lýtka, předloktí, ramene. Náklady a pokyny →

Měřič krevní glukózy Accu-Chek Mobile je přístroj nové generace, který měří hladinu cukru v krvi bez použití testovacích proužků. Tento systém byl poprvé na světě vytvořen švýcarskou společností Roche. Zobrazit video instrukci →

Kompletní popis přístroje Accu Chek Meter

Ne v tak vzdálené minulosti byly doby, kdy mobilní zařízení pro stanovení hladiny cukru v krvi mohlo dovolit jednotky. Dnes má téměř každý diabetik, který se o své zdraví opravdu stará, takový přístroj. Věda spěchá vpřed k nejnovější technologii a můžete si být jisti, že po určité době bude funkce měřiče zabudována do smartphonu. A dnes je to částečně pravda: programy v smartphonech a tabletech číst výsledky senzorů. Neinvazivní měřiče krevní glukózy jsou stále luxusní, drahá zařízení, ale budoucnost je pro ně.

A co dnes? Nejběžnějšími zařízeními jsou přenosné bioanalyzátory, doplněné páskovými indikátory (proužky) a piercingovým perem se sadou sterilních lancet. Tato technologie je zpravidla jednoduchá navigace, pracuje rychle, výsledky jsou přesné. Jedním z nejpopulárnějších analyzátorů této řady je metr aktiv.

Popis modelu kontrolního aktiva ACCU

Vývojáři tohoto analyzátoru se snažili a vzali v úvahu momenty, které způsobily kritiku uživatelů glukometrů vyrobených dříve. Například vývojáři zkrátili dobu analýzy dat. Takže Accu chek stačí na 5 sekund, takže na obrazovce můžete vidět výsledek mini-studia. Je také vhodné, aby uživatel sám provedl analýzu, která prakticky nevyžaduje stisknutí tlačítek - automatizace byla přiblížena k dokonalosti.

Zvláštnosti fungování kontroly majetku:

 • Pro zpracování dat potřebuje přístroj pouze minimum krve aplikované na indikátor (1-2 μl);
 • Pokud jste způsobili méně krve, než je nezbytné, analyzátor zazní zvukové varování, které vás upozorní, abyste jej znovu aplikovali;
 • Je vybaven analyzátorem z tekutých krystalů s 96 segmenty a podsvícením, které umožňuje provádět analýzu i na silnici ve tmě;
 • Velikost vnitřní paměti je velká, můžete uložit až 500 předchozích výsledků, jsou seřazeny podle data a času, označeny;
 • Informace z elektroměru, pokud je taková potřeba, můžete přenést do počítače nebo jiného přístroje, protože přístroj má port USB;
 • Existuje možnost integrace uložených výsledků - přístroj zobrazuje průměrné hodnoty za týden, dva týdny, měsíc a tři měsíce;
 • Analyzátor se sám vypne, pracuje v pohotovostním režimu;
 • Můžete také změnit pípnutí sami.

Samostatný popis si zaslouží označení analyzátoru. Je vybaven následujícími označeními: před jídlem, ikonou „jablek“, po jídle - kousnutým jablkem, připomínkou studie - jablkem a zvonem, kontrolním výzkumem - lahví a libovolnou hvězdou (zde můžete také určit konkrétní hodnotu).

Komplexu Bioanalyzer

Akumulační glukometry jsou krabička, ve které není pouze samotný analyzátor. Spolu s ním přichází baterie, jejíž práce je dostačující pro několik stovek měření. Součástí balení bude i děrovač, 10 sterilních lancetů a 10 testů indikátorů a pracovní roztok. A k peru a proužkům jsou osobní instrukce.

Instrukce je také na samotném zařízení, k němuž je také přiložen záruční list. Pro transport analyzátoru je vhodný případ: analyzátor můžete uložit a přepravit. Při nákupu tohoto modulu gadget zkontrolujte, zda pole obsahuje všechny výše uvedené položky.

Jak používat glukometr

Před zahájením analýzy si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou a pak je osušte. Může papírový ručník, můžete fén. Pokud chcete, můžete nosit sterilní rukavice. Aby se optimalizoval průtok krve, musí se prst otřít, pak se z něj má odebrat kapka krve se speciálním piercingem. K tomu je třeba vložit do pera stříkačky lancetu, upevnit hloubku vpichu a postavit přístroj stisknutím tlačítka nahoře.

Zvedněte injekční stříkačku k prstu, stiskněte středové tlačítko průbojníku. Když uslyšíte cvaknutí, sestup se zapne samotnou lancetou.

Co dělat dále:

 • Vyjměte testovací proužek ze zkumavky, vložte jej do přístroje šipkami a zeleným čtvercem nahoru podél vodítek;
 • Opatrně umístěte dávku krve na uvedenou zónu;
 • Pokud biologická tekutina nestačí, plot může být proveden znovu za deset sekund na stejném pruhu - data budou spolehlivá;
 • Po 5 sekundách uvidíte odpověď na obrazovce.

Výsledek analýzy je označen a uložen v paměti analyzátoru. Trubka s indikátory nezanechává otevřená, mohou se opravdu zhoršit. Nepoužívejte indikátory, jejichž platnost vypršela, protože si nejste jisti přesností výsledků v tomto případě.

Jak synchronizovat kontrolu ACC s PC

Jak bylo uvedeno výše, tento přístroj může být synchronizován s počítačem bez jakýchkoliv problémů, což přispěje k systematizaci údajů o průběhu nemoci, optimální kontrole stavu.

K tomu potřebujete kabel USB se 2 konektory:

 • První zástrčka kabelu Micro-B (přímo pro elektroměr, konektor je na pouzdru vlevo);
 • Druhý je USB-A pro počítač, který je vložen do příslušného portu.

Ale tady je jedna důležitá nuance. Snaha organizovat synchronizaci, mnoho uživatelů čelí nemožnosti tohoto postupu. Příručka k přístroji totiž neříká ani slovo o softwaru potřebném pro synchronizaci. A není připojen k aktivní sadě Accu check.

Lze ho najít na internetu, stáhnout, nainstalovat do počítače a teprve pak můžete skutečně připojit měřič k počítači. Stáhněte si software pouze ze spolehlivých stránek, abyste na svém počítači nespustili škodlivé objekty.

Chyby při práci s měřidlem

Kontrola ACC je totiž především elektrickým spotřebičem a nelze vyloučit žádné chyby v její práci. Další budou považovány za nejčastější závady, které jsou však snadno regulovatelné.

Možné chyby v práci kontroly ACCU:

 • E 5 - pokud vidíte takové označení, signalizuje, že přístroj prošel silným elektromagnetickým efektem;
 • E 1 - tento symbol označuje nesprávně vložený proužek (při jeho vložení počkejte na kliknutí);
 • E 5 a slunce - takový signál se objeví na obrazovce, pokud je vystaven přímému slunečnímu záření;
 • E 6 - pásek není zcela zasunut do analyzátoru;
 • EEE - zařízení je vadné, musíte se obrátit na servisní středisko.

Ujistěte se, že si ponecháte záruční list, abyste v případě poškození chránili před zbytečnými náklady.

Náklady na

Tento produkt je oblíbený ve svém segmentu, včetně a za přijatelnou cenu. Cena měřiče ACCU není vysoká - metr sám stojí asi 25-30 dolarů. a ještě nižší, ale čas od času budete muset zakoupit sady testovacích proužků, které jsou srovnatelné s cenou samotného přístroje. Je výhodnější brát velké soupravy, od 50 barů - tak hospodárnější.

Nezapomeňte, že lancety jsou také jednorázové nástroje, které musíte také pravidelně nakupovat. Baterii je třeba zakoupit mnohem méně často, protože pracuje přibližně pro 1000 měření.

Kódování modulu gadget

Tato fáze je vyžadována. Vezměte analyzátor, vložte do něj testovací proužek (poté se přístroj zapne). Navíc je nutné vložit do přístroje kódovou desku a testovací proužek. Poté se na displeji zobrazí speciální kód, který je totožný s kódem, který je napsán na obalu indikačních proužků.

Pokud se kódy neshodují, obraťte se na místo, kde jste zařízení zakoupili nebo na pásy. Neprovádějte žádná měření, v případě nestejných kódů nebude studie spolehlivá.

Pokud je vše v pořádku, kódy se shodují, pak se na indikátor použije aktivní kontrolní kontrola Accu 1 (mající nízkou koncentraci glukózy) a kontrola 2 (s vysokým obsahem glukózy). Po zpracování dat na obrazovce se zobrazí výsledek, který je nezbytně nutné označit. Tento výsledek by měl být porovnán s kontrolními měřeními, která jsou vyznačena na trubici pro indikační proužky.

Přesnost analyzátoru

Samozřejmě, protože zařízení je jednoduché a levné, je aktivně zakoupeno, bylo opakovaně kontrolováno na přesnost v oficiálních experimentech. Mnoho velkých internetových stránek provádí svůj výzkum, v roli cenzorů, které zvou praktikující endokrinologové.

Pokud tyto studie analyzujeme, jsou výsledky optimistické jak pro uživatele, tak pro výrobce.

Pouze v ojedinělých případech byly rozdíly stanoveny na 1,4 mmol / l.

Uživatelské recenze

Kromě informací o prováděných experimentech nebude zpětná vazba od majitelů přístrojů nadbytečná. To je dobrý pokyn před nákupem měřiče, který vám umožní provést výběr.

Závěry

Zařízení Accu check asset je tedy levné, snadno navigovatelné a zaměřené na dlouhou životnost. Je vhodný pro každodenní použití. Nespornou výhodou přístroje je možnost jeho synchronizace s osobním počítačem. Powered gadget na baterii, čte informace z testovacích proužků. Zpracování výsledků je 5 sekund. Zvukový doprovod k dispozici - v případě nedostatečného dávkování vzorku krve přístroj upozorní majitele zvukovým signálem.

Zařízení pracuje v záruce po dobu pěti let, v případě poruchy by mělo být převezeno do servisního střediska nebo do obchodu (nebo lékárny), kde bylo zakoupeno. Nepokoušejte se přístroj opravovat sami, hrozí nebezpečí, že všechna nastavení budou trvale zničena. Zabraňte přehřátí přístroje, nedovolte, aby byl prach zaprášen. Nepokoušejte se vkládat testovací proužky z jiného stroje do analyzátoru. Pokud obdržíte pravidelně sporné výsledky měření, obraťte se na svého prodejce.