Image

Krevní test na cukr u dětí

Hladina glukózy v krvi dítěte je určena pouze v případě, že existuje důkaz. Proč lze takovou analýzu přiřadit, jak se na ni řádně připravit a co mohou vypovídat o jejích výsledcích?

Bilirubin u novorozenců

Bilirubin u novorozenců: příčiny zvýšení a léčebných metodZvýšení bilirubinu u novorozence způsobuje obavy všem rodičům, protože to naznačuje vývoj žloutenky. V některých případech je tento stav považován za fyziologický a nevyžaduje lékařskou pomoc.

Výživa u diabetiků: co může a nemůže jíst? Diabetické menu na týden

Diabetes mellitus typu 2 je komplexní metabolická porucha založená na nízké citlivosti na inzulín. Normálně tento pankreatický hormon snižuje hladinu cukru v krvi.

Norm bilirubin u novorozenců

Stává se, že brzy po narození dítěte se jeho kůže stane znatelně žlutou, což samozřejmě vede k úzkosti a někdy k panice. Látka bilirubin obsažená v krvi je zodpovědná za tuto změnu barvy kůže.

Co brát spalovač tuku nebo L-karnitin?

Spalovače tuků - doplňky, které se používají k normalizaci a optimalizaci metabolických procesů v těle. Hlavně používané účinné látky: l-karnitin, pikolinát chrom, yohimbin...

Dieta 1 (chirurgická, s gastritidou, vředem): menu, produkty

Dieta číslo 1 - chirurgický se liší od stravy číslo 0 zahrnutím slabých masových, rybích a zeleninových vývarů a omezením plnotučného mléka.

Příčiny sucho v ústech nebo léčba sucho v ústech.

Seznam referencí všech BKZdravím vám na mé ženské stránce. Jsou lidé, kteří trpí sucho v ústech. To je o tom a mluvit.Často říkáme frázi „moje ústa byla suchá vzrušením“, aniž by přemýšlela, proč se to děje.

Vnitřní kalus na patě

Kukuřice je výsledkem mechanického podráždění a tření kůže v místní oblasti. Častěji lidé najdou mozek na nohou: na nohou, na malých prstech, když jsou nepohodlné, nevhodné ve velikosti, vyrobené z hustého materiálu nebo prostě nové boty.

Analogové tablety Diameride

Diameride (tablety) Hodnocení: 30Výrobce: Akrikhin (Rusko) t
Formy vydání: Tab. 1 mg, 30 ks; Cena od 210 rublů Tab. 2 mg, 30 ks; Cena od 319 rublůCeny diameridu v internetových lékárnách

Pomalé sacharidy: Seznam potravin

Všichni lidé chtějí být zdraví a krásně. Ale ne každý ví, jak toho dosáhnout. Naší první akcí je analýza vaší stravy. Koneckonců, není divu, že říkají: "Jsme to, co jíme." Přímé palivo pro lidské tělo jsou sacharidy.

ABBOTT LABORATORIES, S.A.

Endometrióza (snížení bolesti a návrat intrauterinních patologických změn).Paliativní léčba karcinomu prostaty (jako alternativní prostředek, kdy orchiektomie nebo použití estrogenů nejsou přijatelné pro léčbu konkrétního pacienta) jako součást kombinované terapie s bikalutamidem.

Jak amyláza prokázat rozvoj pankreatitidy

Amyláza nebo alfa-amyláza (diastáza) je enzym trávicího systému, který produkuje slinivka břišní. Intenzivně tráví potravu, rozkládá sacharidy, napomáhá normální absorpci glukózy.