Image

Jelen odřízl rohy a udělal léčivé léky

Léčivá medicína z rohů jelena byla poprvé přijata v Číně v roce 168 př.nl, pak byl vyvinut první recept. Užitečné vlastnosti paroží se začaly rozcházet po celém světě, v našich dnech je chov parohů sobů široce rozvinutý na Novém Zélandu, v Číně a Kazachstánu. Life-Pics.ru vypráví o chovu sobů kazašského parohu v okrese Katon-Karagai, kde se připravuje asi 500 kusů jelenů.


Parohy by měly být rozřezány brzy ráno, aby jelen nespadl pod spalující slunce.


Zemědělci nebo jak oni jsou voláni “maralovody” vstanou v 5 ráno přijít na pastvinu brzy na pastvině.


Kazachstán, okres Katon-Karagay. Zelené pastviny, na kterých se pasou jeleni.


Maralovody pochová stáda sobů.


Ze stáda je třeba vybrat jelena s vrcholem paroží asi 5-7 cm.


Vyberte správného jelena s vhodnými parohy, musí být oddělena od stáda.


Majitel maralské ekonomiky se podílí na řezání pantas.


Speciální stroj ze dvou kovových desek, které upínají jelena na bocích.


Hlava maral je fixována „bayanem“, který se nosí na tlamě. V moderním světě je řezání paroží humánním postupem. V minulosti, v zájmu rohů, „parohy“ jednoduše zabily zvířata.


Řezání rohů jelenů je klenotnická práce, zatímco řezání křehkých paroží může být snadno poškozeno, majitel farmy se zabývá řezáním paroží. Rohy jelena jsou odříznuty jednoduchou pilou, nelze použít elektrickou pilu, která může poškodit vzpřímené zvíře.


Celý proces netrvá déle než 3 minuty, rohy jelena jsou velmi křehké.


Bulat odřízl kalhoty.


Parohy jsou neo-tuhé rohy mladého skvrnitého jelena, rohy jsou pokryty kůží a naplněné krví. Léčivé léky na bázi pantas jsou nejbezpečnější a nejefektivnější adaptogeny na Zemi.


Studie ukázaly, že krev červeného jelena a paroží obsahuje velké množství proteinových sloučenin, energetiku v jejich čisté přírodní formě a bioaktivní látky, které lidské tělo potřebuje při léčbě různých onemocnění. Zdraví lidé používají pro prevenci léky založené na kalhotkách.


Za rok zde na tomto místě porostou nové rohy.


Jelen jen odřízl rohy.


Jednou ročně jsou parohy odříznuty od paroží. Někteří jeleni byli poněkud drsní.


Po vstupu parohové krve do lidského těla se stává léčivou silou, která obnovuje zhoršený metabolismus na buněčné úrovni. Sečteno a podtrženo: imunita se zvyšuje, rány se hojí rychleji, urychluje se obnovování struktury kostí, proces stárnutí se zpomaluje a zvyšuje se sexuální síla.


Čerstvá marální krev je teplá a hustá.


Pantogematogen je vyroben z krve jelena a všechny přípravky na něm založené jsou považovány za léčebné a léčivé, které zvyšují vitalitu člověka, posilují zuby, rozpouštějí kameny v těle a léčí hnisavé abscesy.


Po odříznutí rohů je toto místo ošetřeno speciálním „kamenným“ produktem, do kterého se přidává naftalen tak, aby se bod řezu hojil rychleji a hmyz nerozšířil infekci.


Takto vypadá jelen po kalhotách.


Všechny jeleny "jelen" po řezání dát vakcínu a uvolnit zvíře.


Tam jsou případy, kdy marals bojují v peru a poškození parohy.


Zlomené parohy jsou sešité a roh se prodává za sníženou cenu. Všechna parohy jdou do Koreje. V samotném Kazachstánu nedochází k produkci drog z panty.


Aby se parohy přeměnily na prášek, musí se konzervovat, pak vařit, smažit a sušit asi 2 měsíce. Panty jsou zabalené obvazy tak, že houbovitý vrchol nepraskne během vaření.


Voda by měla být 85 - 100 stupňů Celsia.


Panta musí vařit, aby očistila a uchovala užitečné vlastnosti. Panta ponořená do vařící vody po dobu 1 - 2 minuty po dobu tří dnů.


Panty držené v horké vodě až do řezu začne mluvit krev. Poté se parohy vyjmou a nechají uschnout.


Vaření paroží se provádí ručně, producenti maralské vody pracují pod horkou párou holýma rukama.


Kamna pod nádrží, která drží tunu vody, teplota by měla být vždy udržována na určité úrovni.


Hlavní specializovaný maral farm. Zkušenost s Pantovarem jménem Adalbergen po více než 15 let, celý život pracoval v okrese Katon-Karagai v Kazachstánu.


Po vaření kalhoty v sudu zůstane léčivá voda "sorpa". Antlerova koupel je užitečná, stejně jako lék z kalhot.


Lidé přijíždějí na parní lázně a používají čerstvou parohovou krev. Před vývozem kalhot do Koreje, jsou stále vypalovány a sušené.

Parohy jelen

Východní léčitelé srovnávají užitečné vlastnosti parohů s výjimkou ženšenu. Jelení paroží nepochybně zabírají jedno z prvních míst v seznamu léků používaných k prodloužení mládeže a udržení síly. Antlerové léky pomáhají při léčbě mnoha nemocí. Dávají nám tak zázračné léky krásné zvířata, jejichž jméno je jelen.

Jaké jsou parohy?

Vlastnosti jelení parohy nejsou jen v jejich kráse. Sobí parohy - je to jen magický léčebný nástroj. Jaký je tento zázrak přírody? Parohy - rohy jelena během růstu. V této době nemají keratinizovanou tubulární strukturu, jsou nasyceni krví. Na vrchu paroží je sametová kůže tenká, příjemná na dotek a také měkké, měkké vlasy.

Když jelen dosáhne zralého věku biologicky, parohové parohy přestanou větvit. Od této doby zůstává počet výhonků nezměněn. To je také považováno za jednu z vlastností těchto zvířat. Stojí za zmínku, že parohy, sklizené ze starých (13-15 let) jelena, se nedoporučují pro léčebné účely. Vysvětlení je jednoduché, parohy těchto zvířat jsou slabě nasyceny krví, ze které se jejich léčivá síla oslabuje.

Struktura hrotů parohů

Zvažte vlastnosti struktury paroží. Jsou rozděleny do tří vrstev:

 1. Vnější - kůže pokrytá vlasem;
 2. Vláknitá tkáň - znakem této vrstvy je, že protíná velký počet krevních cév;
 3. Centrální část je vrstva naplněná medulla. Vlastnosti medulla: přítomnost embryonálních kmenových buněk. Tuto vrstvu lze nazvat drahocennou.

Když přijde čas osifikace, buňky zodpovědné za tvorbu kosti se usadí na tkáni parohové chrupavky. Potom vláknitá vrstva odumře, vysušená kůže se odstraní. Tvarovaná kost ("trubka"), připomínající jeho vzhled pařez. Po celou dobu života jelenů „trubky“ zůstávají naživu, z nich vyrůstají osifikované rohy sestávající z mrtvé tkáně.

Jak pěstovat parohy?

Biologické růstové cykly paroží se pravidelně opakují z roku na rok. Peak růst nastane na jaře, když jelen začne říje. Během dubna - května, zvířata zažijí nejvyšší stupeň hormonální aktivity, která končí na začátku léta.

Jednou z biologických vlastností jeleního parohu je intenzita regenerace tkání, kterou se nemůže pochlubit žádný živý tvor na světě. Během jednoho dne rostou panty těchto krás asi o 2 cm. Také biologické vlastnosti těchto artiodaktylů zahrnují skutečnost, že v parožích dospělých jedinců jsou přítomny embryonální kmenové buňky. Ve světě savců je to jedinečný jev.

Na konci podzimu, kdy končí období páření, spadají samci artiodaktylů přes kalené rohy. S nástupem jara se opakuje biologický cyklus růstu parohových parohů. To je pozorováno pouze u skvrnitých jelenů, jelenů, jelenů, wapiti. To je jediná rodina savců na světě. Který každý rok vrhnout a opět růst rohy o hmotnosti až 25 kg. Tento proces vyžaduje neuvěřitelnou sílu a koncentraci látek, které regulují růst takového masivního těla. Z biologického hlediska lze rychlost růstu označit za zázrak přírody.

Získání

Když se lidé dozvěděli o příznivých vlastnostech parohů z tečkovaných jelenů, začali tato zvířata chovat, aby získali cenné léky. Pouze před sklizní paroží, chovatelé jelenů zabili jelena. V těchto dnech vymysleli humánnější způsob získávání užitečných výhonků. Dnes jsou vyřezáni z živého strakatého jelena. U zvířat tento postup způsobuje bolest. V období řezání maral trvat přibližně 1,5l. krev. Jelen se podrobí takové zkoušce jednou za dvanáct měsíců.

Existují různé způsoby zpracování paroží, které zachovávají užitečné vlastnosti. Nejběžnější jsou:

 • Vakuové sušení;
 • Zmrazení při nízkých teplotách;
 • Sušení vzduchem s mezilehlým obarením.

Technologie vaření paroží je poměrně obtížný proces, ale výsledek stojí za to.

Užitečné vlastnosti

Tradiční léčitelé tvrdí, že užitečné, jedinečné vlastnosti paroží mohou fungovat zázraky, je to všelék na obrovské množství nemocí! Užívání léků připravených ze sobího parohu, člověk nemůže být uzdraven pouze z nemocí, dokonce i těch děsivých, ale také pozastavit stárnutí těla, zachovat mužskou moc po mnoho let, do vysokého stáří, zlepšit funkci mozku. Lidé, kteří vědí, jak používat sílu paroží, si také nestěžují na zrak a paměť, a to jak u mladých, tak ve stáří. Uvažujme podrobněji, pro jaké nemoci se užívají drogy z paroží a díky čemu jsou parohy schopny léčit:

 • Celkové vyčerpání, anémie, vaginální krvácení. Antlerova léčiva mají hemostatické vlastnosti, mají tonický účinek;
 • Dna, urolitiáza. Parohy posilují kosti, svaly a celé tělo jako celek, zlepšují močové funkce;
 • Nemoci gastrointestinálního traktu, kardiovaskulární onemocnění, komplikace menopauzy. Parohy mají pozitivní vliv na funkce žaludku a střev, aktivují trávení, zlepšují činnost srdečního svalu, zklidňují nervy, odstraňují poruchy menopauzy;
 • Vředy, rány. Aplikace léčivých vlastností paroží může výrazně urychlit regenerační procesy ve tkáních, naopak urychlit zpřísnění ran a vředů;
 • Poruchy krevního tlaku. Použití léků z paroží umožňuje optimalizovat ukazatele krevního tlaku;

Aby léčebná síla paroží pomohla, s jednou nebo jinou nemocí, je nutné vědět, jak lék připravit, kdy by měl být použit a v jakých dávkách. Před zahájením léčby se poraďte se svým lékařem.

Recepty tradiční medicíny

Je možné připravit lék z paroží doma, stačí si koupit tento léčivý zázrak přírody. Je to drahé, ale způsob, jakým parohy ovlivňují lidské tělo, ospravedlňuje vynaložené peníze. Můžete si je koupit v různých formách: sušené, čerstvě zmrazené, ve formě prášku. Hlavní věc, aby si od spolehlivého prodejce.

V lidovém lékařství existuje mnoho nejrůznějších receptů, za účelem přípravy tinktur, odvarů nebo jiných drog. Některé z nich jsou nyní před vámi:

 • Čaj založený na parožích. Vezměte 3g. plátky a naplňte je sklenicí vroucí vody. Počkejte, až se infuze (60-90 minut), pak kmen. Vařená infuze k pití během jednoho dne, rozdělená na 3 části;
 • Tinktura na med. 5 g. rozdrcené parohy, med (10g), 5g. bobule rakytníku, 5g. dřišťál mix a nalít vodku (0,7 l.). Směs trvá 3 týdny na tmavém chladném místě. Čas od času protřepejte. Tento lék musíte denně užívat třikrát denně, 30 minut před jídlem.
 • Vývar s přidáním bylin. Nasekané parohy (1. polévková lžíce) se mísí s 1. polévkovými lžícemi. zlatý a červený kořen. Připravené přísady nalijte 1 / 2l. vody. Uvařte po dobu 20 minut nad nízkým teplem, pak kmen. Vezměte 100 ml. 5krát denně. Poslední recepce odvar ve večerních hodinách nejpozději do 18:00.
 • Panta s medem. Medu smíchejte s práškem paroží (5: 1). Čas od času by měl být lék míchán dřevěnou špachtlí. Vezměte ráno před jídlem na 1 lžičku, Rozlišení pod jazykem. Průběh léčby je asi 30 dnů.
 • Alkohol tinktura. Vezměte 15 g. rozdrcené parohy a naplňte je vodkou (250 ml). Trvejte na tmavém místě po dobu 30 dnů. Vezměte si tinktury paroží na vodku, které potřebujete 2x denně po dobu půl hodiny před jídlem po 25 kapek.

Kdo je zakázán používat pro léčbu paroží?

Tam je chybný názor některých lidí, že zvýšení dávky mohou být uzdraveny co nejdříve. Měli byste vždy dodržovat předepsané dávky, jinak se může místo zotavení objevit zhoršení zdraví.

Člověk by si také neměl myslet, že parohy jsou užitečné pro každého, a drogy založené na nich mohou přijímat všichni. Existují určité kontraindikace, pro které nelze parohy použít:

 • Těhotné a kojící ženy;
 • Lidé s diagnózou tuberkulózy;
 • S nedostatkem všech systémů a orgánů;
 • Trpí cukrovkou.

Vlastní léky jsou v každém případě kontraindikovány, před použitím parohů ve prospěch zdraví je nutné se poradit s lékařem.

Užitečné vlastnosti parohu maral

Příroda dala lidstvu mnoho unikátních léčivých látek, z nichž jeden je marální parohy. Jelení parohy se používají k léčbě a prevenci rozvoje různých patologií, nejen lidové medicíny, ale i oficiální medicína poznala jejich přízeň.

Pant jelen - nezralé parohy

Pant jelen - co to je

Parohy - nezralí parohy maral, mají houbovitou strukturu, pokrytou kůží, jemné vlasy, naplněné krví. Ušlechtilý jelen žije v Altaj, Kyrgyzstán, Nový Zéland Tien Šan, je uveden v červené knize.

Dříve, pro vytěžování cenných rohů, bylo zvíře zabito, nyní jsou odříznuty z jelena v květnu - srpnu - během tohoto období jsou samci velmi aktivní, parohy rychle rostou znovu.

Složení paroží jelenů

Léčivé vlastnosti paroží zvěře jsou díky svému jedinečnému složení, ve kterém jsou prakticky všechny potřebné látky přítomny pro obnovu a posílení lidského zdraví.

Jaké jsou parohy:

 • celkové a volné aminokyseliny - celkem 18;
 • kolagen;
 • makronutrienty - vápník draselný, železo, fosfor;
 • stopové prvky - selen, jod, měď, zinek;
 • kyselina glutamová;
 • glycin;
 • enzymy;
 • enzymy.

Kalhoty morálky obsahují mnoho užitečných prvků.

Jelení parohy obsahují růstové faktory podobné inzulínu 1,2, růstový faktor pro tkáně chrupavky, kostí a nervů. Kompozice obsahuje chondroitin sulfát, testosteron, vitamíny skupiny B, D, E, F, PP, retinol.

Jaké jsou užitečné parohy maral

Jelení parohy účinně eliminují téměř všechna krevní onemocnění, urychlují proces hojení ran a zotavení po chirurgických zákrocích a vážných onemocněních a pomáhají v boji proti proleženinám.

Užitečné vlastnosti parohů maral:

 • posílit ochranné funkce těla;
 • mají tonizující účinek, pomáhají vyrovnat se s projevy únavy a únavy;
 • silná protizánětlivá látka, aktivuje proces regenerace;
 • snížení arteriálních ukazatelů, zvýšení hladiny hemoglobinu;
 • zvýšit sexuální touhu, odstranit impotenci a frigiditu, normalizovat syntézu hormonů, pomoci zbavit se neplodnosti.

Pant jelen normalizovat krevní tlak

Záplaty aplikace

Mladé jelení rohy se používají k léčbě a prevenci různých onemocnění, na jejichž základě připravují farmaceutické přípravky a léčivé přípravky doma. Parohy mají obecně posilující účinek, zlepšují stav kostí, zubů, jsou nezbytné pro dobré vidění a sluch.

Co pomáhá mant pant:

 1. Onemocnění pohybového aparátu, zlepšení pohyblivosti kloubů, regenerace svalů a vazů po úrazech. Rohy pomáhají s osteochondrózou, artritidou, neuralgií.
 2. Přírodní látka dokonale eliminuje projevy křečových žil, anginy pectoris, ischémie.
 3. Patologické poruchy nervového systému - neurózy, záchvaty paniky, duševní, nervová a fyzická únava.
 4. Nemoci trávicího traktu - gastritida, vředy.
 5. Dermatologické problémy.
 6. Jako styptický pro děložní a jiné vnitřní krvácení.
 7. Porušení sexuální funkce.

Jelení parohy pomáhají obnovit sexuální funkce

Jelení parohy by měly být používány pro otravu, dnu, křeče způsobené zvýšenou teplotou, stázu krve, urolitiázu. Přírodní suroviny pomáhají při pleurii, pneumonii, astmatu.

Parohy pomáhají snadněji přenášet menopauzu, urychlují metabolické procesy, odstraňují infekční onemocnění různého původu. Mladé rohy jsou také užitečné pro děti - rozvíjejí duševní schopnosti, zabraňují rozvoji křivice a časnému zubnímu kazu.

Rozdrcené mramorové rohy mohou být přidány k běžným krémům a pleťovým vodám - tyto obohacené produkty pomohou vyrovnat se s vráskami, zamezit jejich vzhledu, eliminovat opuch a zánětlivé procesy, zlepšit pleť.

Jelení parohy produkty

Látky, které se používají k tvorbě léků - pantocrin, pantogematogen se získávají z parohů a krve. Vyrábí spoustu léků založených na jeleních parožích, jejich činnost je umocněna extrakty z léčivých bylin, existují speciální komplexy pro posílení imunitního systému, zlepšení fungování zažívacího a srdečního systému.

Název populárních parohů na bázi paroží:

 1. Pantocrin. Lék je registrován jako tonikum, má výrazný adaptogenní účinek, tablety by měly být užívány 1-2 kusy. dvakrát denně po dobu jednoho měsíce. Roztok je určen pro topické použití, může být podáván subkutánně a intravenózně. Můžete si koupit lék v lékárně, pilulky stojí 300-400 rublů., Cena extraktu je 280-310 rublů.
 2. Pantorin je balzám pro obnovu kostní a chrupavkové tkáně, eliminuje nedostatek vápníku, pozastavuje degenerativní procesy v orgánech pohybového aparátu. Nástroj je prodáván prostřednictvím online lékáren, cena je 990 rublů. pro 250 ml.
 3. Pantobiol-1 - berry sirup na bázi lipidů z paroží jelena, doplněk stravy ke zlepšení paměti a pozornosti při zvýšeném duševním stresu, po kraniocerebrálním poranění nebo vaskulárních onemocněních mozku. Můžete si koupit lék v online lékárně, cena je 650 rublů. pro 200 ml.
 4. Pantobiol-2 je doplněk stravy ve formě kapslí, obsahuje parohy maral, extrakt z holum sap, kyselina askorbová, Esobel. Doporučuje se, aby tento nástroj eliminoval nedostatek vápníku a fosforu. Výrobek se prodává prostřednictvím lékáren a specializovaných obchodů, cena je 600 rublů. pro 120 kapslí.
 5. Antlerovy lázně s jedlým olejem - produkty Altai, koncentrát je určen pro celkové zotavení a omlazení těla, obnovuje normální fungování nervového systému, zlepšuje stav cév. Sada pro dva postupy stojí 665 rublů, pro sedm zasedání - 1810 rublů. Nakupovat můžete v internetové lékárně.

Pantocrinum - lék z marálních paroží

Použití paroží maral

Srnčí jelen může být konzumován ve zmrazené formě, používá se k výrobě suchého prášku, který může být užíván 1,5 krát třikrát denně 20 minut před jídlem. Ale nejčastěji z rohů připravte tinkturu a čaj, extrakt se používá k přípravě lázní.

Maral lázně

Vodní ošetření pomocí extraktu mladých rohů pomáhají zotavit se i po velmi závažných onemocněních, protože parohy odhalují své plné léčivé schopnosti.

Vana:

 • omlazuje a čistí tělo toxických akumulací;
 • zlepšit kvalitu krve;
 • pomoci zbavit se nervového a svalového napětí;
 • eliminovat projevy křečových žil, normalizovat arteriální ukazatele;
 • vodní procedury předepsané pro gynekologické, dermatologické patologie, nemoci pohybového aparátu.

Parohová koupel pomáhá zotavovat se z mnoha nemocí

Výrobky do koupele se vyrábějí ve formě prášku, který musí být zředěn ve 200 ml vody nebo kapalného extraktu, nejčastěji je jeden obal určen pro jeden postup. Koupele s parohy - lékařský zákrok, takže jeho trvání by nemělo překročit čtvrt hodiny, oblast srdce by měla být vždy nad hladinou vody, teplota kapaliny - 35-38 stupňů. Kurz se skládá z 10–12 lekcí.

Koupele s výtažkem parohů mohou být použity jako první pomoc při útoku neurózy nebo radiculitidy.

Proč používat čaj z paroží

Nápoj lze snadno připravit doma - nakrájíme 3 g rohů v podobě plátků, nalijeme 250 ml vroucí vody, necháme po dobu 1-1,5 hodiny. Lék musí být opilý během dne pro 2-3 přístupy.

Tento nápoj je užitečný pro muže - pomáhá zlepšit potenci, eliminuje zánět a přetížení v pánevních orgánech, zlepšuje kvalitu semenných tekutin. Ženy čaj pomáhá vyhnout se gynekologickým problémům, je užitečná při projevech menopauzy a PMS. Při pravidelném používání zlepšuje výkon, kvalitu spánku, duševní aktivitu, fyzickou vytrvalost.

Čaj z paroží zlepšuje výkon a vytrvalost

Tinktura paroží mladých jelenů

Alkoholový roztok paroží obsahuje maximální množství užitečných látek - pro přípravu tinktury na vodce potřebujete 45 g plátků, zalijeme 450 ml vodky, směs necháme na tmavém místě po dobu 4 týdnů. Můžete vařit na alkoholu, ale musí být nejprve zředěn na 40-50 stupňů. Užívejte 18-25 kapek 3x denně před užitím doma, můžete ředit v malém množství vody. Léčivo se aplikuje externě ve formě pleťových vod a obkladů pro artikulární a dermatologické patologie, pro urychlení hojení ran a zlomenin.

Tinktura recept na med - smíchejte 5 g drcených rohů s 10 ml medu, přidejte 5 g prášku ze sušených bobulí rakytníku a dřišťálku, nalijte 1 l vodky. Směs se odstraní na tmavém místě po dobu 3 týdnů, třikrát denně, 15 ml.

Tinktura paroží obsahuje maximální počet užitečných položek

Indikace pro použití tinktury marálního ducha:

 • oslabená imunita;
 • neuróza, neuritida, podvrtnutí, osteochondróza;
 • zvýšené zatížení;
 • gynekologická onemocnění, zánět kůže;
 • křečové žíly.

Jak brát parohy? Trvání léčby je 10–20 dní, léčba a profylaktická léčba může být prováděna každé 2-3 měsíce.

Kontraindikace

Panta - přírodní látka, ale má určité kontraindikace, které jsou podrobně popsány v návodu k léku.

V jakých případech není možné se pantoterapie zapojit:

 • ateroskleróza;
 • zvýšené srážení krve;
 • těžké ledvinové patologie;
 • maligní neoplazmy, benigní nádory ve stadiu aktivního růstu;
 • časté záchvaty průjmu;
 • aktivní fáze tuberkulózy;
 • jakékoli chronické onemocnění v akutním stadiu.

Nepoužívejte parohy s aterosklerózou

Parohy jsou kontraindikovány v přítomnosti čerstvých ran a zlomenin, nemohou být aplikovány na těhotné a kojící ženy.

Přípravky založené na extrakci parohy nemohou být užívány současně s léky, které stimulují kontraktilní činnost hladkého svalstva střeva, obsahují vápník, jsou zařazeny do skupiny antikoagulancií.

Přípravky na bázi sobích rohů jsou dobře snášeny, ve vzácných případech alergické reakce, migrény, ataky tachykardie, zvýšené arteriální indexy, insomnie.

Recenze

„Přítel přivezený z mražených parohů z Altaj, řekl, že je to nejlepší způsob, jak odstranit problémy mužů. Udělal jsem alkohol tinkturu, trvalo měsíc. Výsledek - účinnost se zlepšila, noční močení zmizelo, délka pohlavního styku se zvýšila. Plánuji pít na prevenci každých šest měsíců. “

„Objednal jsem si kapsle Pantobiol-2 pro svou babičku - po zlomené paži, kterou se dlouho zotavovala, se její ruka odmítla ohnout a rozepnout. Viděla je 4 týdny - stav poraněné končetiny se výrazně zlepšil, tlak se vrátil do normálu, spánek se zlepšil. Začal jsem je brát - brzo sezení, velmi těžké břemena. “

„Moje matka trpěla několik let s koleny - praskla, nabobtnala, zranila se, prakticky nemohla chodit po schodech. Koupil jsem Pantorin balzám, používáme ho už měsíc. Účinek je tam, ale ne tak výrazný, jak slíbil. Drtivost a opuch se staly méně nápadnými, ale pro mámu je stále těžké chodit. “

Pant jelen - unikátní biologický nástroj, který pomáhá s různými chorobami, může být použit jako preventivní opatření a k posílení imunitního systému. Přípravek nemá prakticky žádné kontraindikace, ale nesmí být používán bez předchozí konzultace s lékařem. Přírodní lék nenahrazuje plnohodnotnou léčbu drogami.

Ohodnoťte tento článek
(4 hodnocení, průměrné 5.00 z 5) t

Léky z rohů Altajského marálu jsou účinným lékem na zdraví

Pant jeleny jsou mladé rohy jelena Altaj. Tato půvabná stvoření dávají lidem nejcennější, nejpřírodnější produkt, který se používá k léčení, a zároveň netrpí - moderní technologie umožňují odstranit rohy jelena bez poškození jejich zdraví a bez bolesti.

S každým jelenem můžete dostat až 10 kg paroží. O léčivých vlastnostech rohů bylo známo ve starověké Číně, a v XXI století, na vlně zvýšeného zájmu o tradiční medicínu, přípravky z paroží z Altajského marálu jsou používány velmi široce. S jejich pomocí se léčí mnohé nemoci a zlepšuje se celkový stav těla.

Pro výrobu léčiv jsou jeleni chováni záměrně, jejich údržba a extrakce mladých rohů je drahá, takže výroba paroží nemůže být levná. Vysoká cena však nesnižuje poptávku po těchto produktech.

Co je užitečné kalhoty?

Unikátní složení paroží mláďat jim dává vynikající blahodárné účinky: mají léčivý účinek na velké množství nemocí a pro léčebné účely - pro zvýšení vitality, obecně jsou parohy jelena ukázány téměř všemu.

Rohy jsou bohaté na různé mikro a makro prvky, vitamíny, aminokyseliny. Z makronutrientů je to: železo, vápník, hořčík, sodík, fosfor a draslík. Stopové prvky - mangan, selen, kobalt, měď, zinek, jód. Navíc je vědecky prokázáno, že obsahují růstové hormony.

Složení paroží zahrnuje kolagen - látku, která podporuje pružnost kůže, takže se používají v kosmetologii. Existují parohy a esenciální prvky jako kyselina glutamová, lipidy, enzymy a enzymy.

Jelen žije v Altajských horách a živí se hlavně léčivými bylinami, které se skládají výhradně z užitečných látek - to je tajemství zázračné síly rohů.

Rozsah léků založených na parožích

Za prvé, parohové výrobky, díky svému bohatému složení, mají tonické a proti stárnutí vlastnosti. Zejména existují léky, které pomáhají s nedostatkem železa a dalších životně důležitých látek, které pozitivně ovlivňují zrak a sluch, posilují kosti a zuby, šlachy.

Jelení parohy dokonale léčí syndrom chronické únavy, jsou součástí antivirových a imunostimulačních léků. Také parohy jsou účinným nástrojem prevence onemocnění ústní dutiny.

Jelení parohy jsou v kosmetologii nepostradatelné: pomáhají při celulitidě a takových kožních problémech, jako je nadměrný tuk, vrásky, ztráta pružnosti, suchost; zmírnit pigmentaci, alergie a jiné druhy podráždění. Kosmetika s přídavkem parohů obnovuje řídnutí a křehké vlasy a poškozenou pokožku.

Biologicky aktivní perorální doplňky zlepšují celkový stav kůže, vlasů a nehtů. Antlerovy koupele a obklady mají omlazující, hojivé a výživné vlastnosti. Vysoká účinnost v boji proti různým kosmetickým defektům až po přípravu parohů zajišťuje přítomnost mladých rohů ve složení 20 aminokyselin z 22 známých.

Altai výrobky mají úlevu od bolesti na různé nemoci pohybového aparátu: poranění, nemoci kloubů a páteře, bolesti svalů a neuralgie. Použití lázní a obkladů parohů pomáhá pacientům lépe se pohybovat, léčebný účinek trvá až šest měsíců po průběhu terapie. Tam jsou také léky v kapslích a sirupy, které jsou přijímány k prevenci těchto onemocnění a zabránit opakování chronických forem onemocnění.

Zdravotní stav na pozadí užívání parohů založených na drogách pro osoby trpící srdečními a cévními onemocněními, jako je ischemická choroba srdce, hypertenze, angina pectoris, křečové žíly a další, se výrazně zlepšuje. Pant jelen pomáhá normalizovat krevní tlak, stabilizovat srdce, zlepšit efektivitu, zlepšit krevní oběh během křečových žil.

Tyto léky se také používají pro neuropsychické poruchy, například záchvaty paniky, asteno-neurotické poruchy a neurózy. Podporují normální činnost nervového systému, zvyšují celkový tón těla, snižují úzkost, normalizují spánek.

Také parohy jsou na rozdíl od chemických léků vynikající narkomické přírodní antidepresiva. Tonizující účinek léků Altaj zde přichází vhod, protože pro zdraví nervového systému je velmi důležité, aby ostatní systémy fungovaly normálně.

Přípravky z marálních parohů pozitivně ovlivňují metabolické procesy v těle díky velkému počtu aminokyselin a také zvyšují hemoglobin, protože obsahují velké množství železa. Všechny tyto vlastnosti přispívají k urychlení zotavení z neuropsychiatrických onemocnění.

Léčba peptického vředového onemocnění může být také účinnější při použití těchto zázračných léků. Existují údaje o četných případech zotavení a bylo prokázáno, že parohy zmírňují bolest u pacientů s vředem. Ale brát léky z parohy pro léčbu vředů není vždy možné - existují kontraindikace, proto je nutná konzultace s lékařem.

Parohy jelena pomáhají v období rehabilitace po vážných zraněních a operacích. S jejich pomocí se množství cukru v krvi a cholesterolu udržuje na správné úrovni, zlepšuje se krevní oběh, normalizuje se tlak. Kromě toho mají parohy antiseptické vlastnosti.

Využití léků založených na parožích v rehabilitačním období je doporučeno kvalifikovanými lékaři a účinnost nápravy dokládají příklady úplného hojení komplexních pooperačních ran. Koncentrát aminokyselin odvozený od sobích parohů může být použit pro orální podávání nebo jako lázně a obklady. Vany parohů jsou velmi účinné při obnově pohyblivosti kloubů a svalů po zlomeninách, dislokacích, výronech.

Ale nejznámější a nejpoužívanější vlastností mladých rohů je jejich schopnost zlepšit kvalitu sexuálního života muže a ženy. Ženy drogy parohy pomáhají přežít období menopauzy, a muži - zbavit se prostatitidy a impotence.

Jejich účinnosti při léčbě prostatitidy je dosaženo díky přítomnosti protizánětlivých složek rohů a zlepšení práce srdce a krevních cév, které jsou podporovány parohy, umožňují zvýšení účinnosti v každém věku. Kromě toho, rohy obsahují látky, které normalizují hormony, proto, pro léčbu poruch sexuální sféry, oni jsou ukazováni jak k mužům tak k ženám.

Významný význam má vlastnost parohy zachovat celkový tón těla a normální fungování nervového systému, protože většina sexuálních poruch u mužů je spojena s poruchami nervového charakteru.

Pro muže neexistují účinnější národní prostředky pro prodloužení mládeže a zachování sexuální aktivity po mnoho let než parohy z altajského maral. Na východě byl tento nástroj považován ve starověku za nejlepší svatební dar.

Dávkové formy paroží

Farmaceutický trh nabízí různé formy léků proti paroží:

 • prášek;
 • lisované tablety;
 • alkoholické nebo vodné extrakty;
 • balzámy, včetně léčivých bylin;
 • koncentráty do koupele;
 • léky, které zahrnují parohy.

Kontraindikace

Dokonce i pro takové bezpečné a přírodní léky, jako parohy, existují kontraindikace. Během těhotenství a laktace se nedoporučuje používat přípravky na bázi parohů. Kontraindikace jsou také poruchy krvácení, onemocnění ledvin, ateroskleróza a různé nádory.

V souhrnu lze říci, že produkty založené na sobích parožích jsou užitečné pro téměř všechny a opravdu pomáhají s mnoha vážnými nemocemi, jak naznačují i ​​recenze mužů, kteří tento nástroj používali.

Kromě toho je cena těchto léků relativně nízká ve srovnání s jinými, méně účinnými, ale tradičnějšími léky. Vědecké studie potvrzují jedinečnost tohoto daru přírody a lidé se nemohou obávat, že budou podvedeni, jak se často stává u jiných doplňků stravy.

Lék, který k nám přichází od nepaměti, pomůže vyléčit mnoho nemocí, získat sílu, posílit imunitní systém a dlouhodobě ochránit mládež bez škodlivých chemických účinků. Přípravky z marálních paroží jsou zároveň mnohem dostupnější než mnohé jiné.

Internetové zdroje obsahují pozitivní hodnocení těchto fondů, které nemohou být reklamou. Pánská jelena uznávaná oficiální vědou a zároveň jsou dědictvím staletí a jedním z nejlepších léků používaných alternativní medicínou.

Získat zázračný lék z Altaj a získat sílu!

Užitečné vlastnosti jelení parohy

Jelení parohy jsou jedinečným přírodním produktem ve srovnání se zdravotními vlastnostmi odborníci v orientální medicíně s ženšenem. V Číně a Japonsku jsou rohy drahý a cenný dar. Přípravky obsahující sobí parohy prodlužují mladost, posilují imunitu a vyléčí mnoho nemocí.

O parožích jelenů

Jelení parohy jsou nejen krásným interiérem, ale i opravdovým zázračným prostředkem.

Parohy jsou jeleny parohy v období aktivního růstu, nasycené čerstvou krví a mající dosud nekorigovanou trubkovou strukturu.

Vrchol rohů jelena je pokryt jemnou sametovou kůží a krátkými vlasy. Rohy přestanou větrat, když zvíře dosáhne dospělosti. Během života se počet výhonků nemění.

Struktura kalhot

Jelení kalhotky se skládají ze tří vrstev:

 • vnější strana je kůže s vlnou,
 • vláknité tkáně umístěné pod kůží, ve vláknité tkáni je soubor krevních cév,
 • centrální část naplněná medulla. Mozková substance je bohatá na kmenové buňky.

Během osifikace vláknitá vrstva postupně odumírá a kůže vysychá a mizí. Na vrcholu rohu se tvoří vrásčitá kost, spíše jako pahýl. V průběhu celého života zůstává část rohovité kosti naživu a z ní vyrůstají rohy roste.

Růstové parohy

Mladí rohy jelenů každý rok opakují svůj růstový cyklus. Nejaktivnější růstový proces nastává v období říje - jarních měsících. Od dubna do května má jelen vrchol hormonální aktivity, která končí příchodem léta.

Hlavními rysy jelení pantas jsou intenzivní regenerace tkání, která se již nenachází v žádném zvířeti na Zemi.

Jelení rohy rostou každý den o 1,5-2,5 cm, s nástupem podzimu se mužští sobi zbavují těžkých, osifikovaných rohů a na jaře se proces růstu obnovuje novou silou. Rohy některých druhů jelenů mohou dosáhnout 25 kg nebo více!

Netrpělivě

Příznivé vlastnosti parohu sloužily zlé službě těmto zvířatům a v okamžiku ohrožovaly zánik celých populací a druhů. Zpočátku lov lovu sobů znamenal zabití zvířete. Dnes jsou jeleni speciálně chováni za účelem sklizně mladých rohů.

Jelení parohy jsou vyříznuty ze živého zvířete a v době řezání trvá asi jeden a půl litru krve. Tento postup není pro zvíře bezbolestný a mnoho domácností ho raději provádí jednou ročně a v celkové anestezii. První střih kalhot se provádí, když jelen dosáhne věku tří let.

Poté, co byly parohy vyříznuty, jsou ošetřeny a chráněny užitečné látky.

Existuje několik typů zpracování paroží:

 • vakuové sušení
 • zmrazení,
 • sušení pod širým nebem.

Užitečné vlastnosti jelena jelena

Jelení rohy mají jedinečné užitečné vlastnosti známé od starověku. Přípravky založené na rohů sobů mohou vyléčit mnoho nemocí a jsou indikovány pro udržení mužské potence, zachování imunity, zlepšení aktivity mozku a paměti.

Parohy se používají v medicíně k léčbě:

 • Obecná vykašlávání, anémie, krvácení. Přípravky na bázi kalu mají hemostatický a tonický účinek.
 • Urolitiáza a dna.
 • Látky obsažené v parožích zlepšují funkci ledvin a močové funkce, posilují kostní a svalovou tkáň.
 • Onemocnění žaludku, kardiovaskulární onemocnění, komplikace během menopauzy u žen.
 • Jelení parohy mají pozitivní vliv na práci střev a žaludku, srdečního svalu.
 • Mají sedativní účinek, eliminují symptomy menopauzy,
 • Pro léčbu otevřených ran a vředů.

Přípravky s obsahem užitečných látek z kalhotek urychlují proces regenerace tkání, používají se při léčbě:

 • nemoci krevního tlaku
 • onemocnění nervového systému,
 • intoxikace nikotinem, drogami a alkoholem,
 • léky regulují cholesterol a krevní cukr a také pomáhají pacientům rychle se zotavit po operaci.

Unikátní vlastnosti vysvětluje složení - parohy obsahují poměrně mnoho biologicky aktivních aminokyselin, hormonů, peptidů, fosfolipidů. Makronutrienty jsou železo, vápník, hořčík, fosfor, sodík a draslík a stopové prvky jsou mangan, selen, jod, kobalt, měď a zinek.

Pro léčbu některého z těchto onemocnění je důležité zvolit správný lék a dávku, stejně jako konzultovat se svým lékařem.

Nezávislé užívání drog, dokonce i těch, které jsou založeny na přírodních složkách, může nepříznivě ovlivnit zdraví.

Tradiční medicína

Pro přípravu některých léků doma musíte koupit parohy sami. Jelení rohy nejsou levné, ale nakonec ospravedlňují vynaložené peníze. Prodávají sobí parohy v sušené a čerstvé zmrazené formě, stejně jako v prášcích. Hlavní podmínkou je nákup čerstvého produktu od spolehlivého prodejce. Tradiční medicína je bohatá na různé recepty na výrobu tinktur, odvarů, krémů, prášků a dalších lektvarů.

Některé z nich lze snadno připravit doma:

Čaj s parohy jelenů

Pro tři gramy nasekaných paroží se vezme sklenice vroucí vody. Čaj podávaný po dobu 60 - 90 minut. Infuze se vypije třikrát denně.

Medová tinktura

5 gramů rozdrcených jelenových paroží potřebuje 10 gramů medu, 5 gramů rakytníku a stejného dřišťálu. Složky jsou smíchány a naplněny litrem vodky. Nechte vyluhovat po dobu tří týdnů na chladném místě. Vezměte si tinkturu by měla být třikrát denně před jídlem na lžíci.

Bylinný odvar

Mleté sobí parohy - 1 lžíce, 1 lžíce zlatého kořene a 1 lžíce jelena. Vše se nalije do půl litru teplé vody a vaří se 20 minut při nízkém teple. Užívejte 100 ml několikrát denně.

Tinktura na alkoholu

15 gramů drcených kuželů nalijte 250 ml vodky a měsíc vložte na tmavé místo. 20 kapek tinktury užívaných 30 minut před jídlem dvakrát denně.

Antlerovy koupele

Samostatnou pozornost tvoří parohové lázně, které jsou široce používány v mnoha centrech tradiční medicíny. Užitečné látky obsažené v parožích dobře pronikají do pokožky, pomáhají tělu vyrovnat se se stresem, zlepšují imunitu a optimalizují složení krve. Při hypertenzi, křečových žilách, radiculitidě, neurózách, osteochondróze a gynekologických onemocněních jsou parohové lázně zvláště určeny k použití. Doba trvání procedury by neměla přesáhnout patnáct minut a voda by neměla být příliš horká. Můžete také udělat parohový koupel pro ruce nebo nohy.

Kontraindikace

Přípravky obsahující mladé jelení rohy musí být užívány striktně podle předpisu lékaře. Je také mylné se domnívat, že zvýšení dávky léku pomůže zvládnout nemoc rychleji a že tento přírodní lék je stejně užitečný pro každého.

Antlerovy léky nemohou být používány během těhotenství a kojení, u lidí trpících tuberkulózou a diabetem, stejně jako nedostatečných tělesných systémů.

Náklady na rohy

Jelení parohy se liší v závislosti na regionu a zemi. V Číně, kde je tento produkt obzvláště ceněn, může cena za kilogram sušených šišek dosáhnout několika tisíc dolarů. V Rusku je průměrná cena rohů jelena asi 5000 rublů na kilogram.

Cena je však ovlivněna mnoha faktory - věkem jelena, jehož parohy byly vyříznuty, způsobem zpracování a skladování, přepravou a typem jelena. Rohy sobů a Altajských maralů jsou díky svým příznivým vlastnostem vysoce ceněny. Koupit parohy mohou být přes internet nebo na specializovaném veletrhu po celý rok. A se správným skladováním jelenů si rohy zachovávají své užitečné vlastnosti již několik let.

ipkisss

Fotky z celého světa!

Málokdo ví, ale z jeleních paroží se léčí léky. Doporučuji se o tom naučit něco víc a dokonce vidět, jak se to děje.

První lék vyrobený z jeleních paroží byl vynalezen v roce 168 př.nl. uh, v Číně. Pověst o drogách se šířila po celé Zemi a byla používána tolika národy. V současné době je chov jelenů velmi rozvinutý v Kazachstánu, na Novém Zélandu a objeviteli - Číně.

Dnes vám doporučuji jít do oblasti Katon-Karagai, která se nachází ve východní části Kazachstánu, a podívat se na proces získávání léků od jelena.


To je malá maral farma s pouze 500 hlav.

V létě, rohy, nebo jak oni jsou voláni, parohy, být řez každý tři dny. Udělej to brzy ráno tak, aby slabé marals nespadají pod horké slunce.

Lidé, kteří řezají rohy, se nazývají maralovody. Vstávají velmi brzy, asi v pět ráno a pak jdou na pastviny.

Sobi jsou hnáni do hromady se speciálními indickými hovory.

Koruna jelena by měla dosahovat 5-7 cm, pak je možné řezat parohy.

Když je vybrán jelen, destiluje se ze stáda.

Majitel maralské ekonomiky se jmenuje Bulat, podílí se také na řezu rohů. Vybraný jelen je veden do speciálního "stroje", kde je po stranách upnut ocelovými deskami tak, aby zvíře nevylezlo.

Hlava zvířete je pevná "harmonika". Dnes, po odříznutí rohů zvířete, zůstane naživu. Dříve byl jelen okamžitě zabit.

Bulat (hlavní statek) odřízne rohy vlastníma rukama, protože hrozí nebezpečí poškození křehkých částí rohů. Parohy se odřezávají pilou nebo pilou, ale ne mlýnkem nebo jiným elektrickým zařízením, protože jelen během řezání velmi těžce kopne.

Parohy jsou velmi měkké, proto jsou velmi rychle řezány. Celá operace trvá několik minut.

Maralovody pomáhají jelenům.

Připravené parohy. Parohy jsou rohy siky jelena pokryté krví a pokryté jemnou kůží.

Oni byli bušeni v Číně, pak se rozemlel na jemný prášek. To byl lék, který Číňané vzali později. Lékaři potvrzují, že krev jelena obsahuje velké množství bioaktivních látek, bílkovinných sloučenin a energetických nápojů v čisté přírodní formě, které si lidé musí vzít nejen k vyléčení, ale pouze k udržení svého zdraví.

Rohy jsou obnoveny asi za rok.

Jakmile rohy rostou, jsou znovu odříznuty, ale ne více než jednou ročně.

Několik jelenů několikrát odřízl rohy.

Když se krev z jelena dostane do krve člověka, obnovuje narušený metabolismus na buněčné úrovni a je nositelem lidské energie. Po konzumaci osoba výrazně zvyšuje imunitu, kostní struktura je obnovena mnohem rychleji, intelektuální a fyzický stav dosahuje nové úrovně. Lékaři říkají, že po konzumaci krve jelena je zpoždění stárnutí.

Pouze vytěžená krev je velmi hustá a teplá.

Z vytěžené krve se zde vyrábí lék nazvaný - pantogematogen. Předpokládá se, že pantohematogen rozpouští ledvinové kameny, posiluje zuby a posiluje lidský imunitní systém.

Řez rohů ihned ošetřit speciálním roztokem, který zahrnuje naftalen. To se děje, aby se rány hojily rychleji a nic se tam nedostalo.

Po ošetření rány dostane jelen zvláštní očkování a teprve potom je vypuštěn do volné přírody.

Jelikož parohy těchto jelenů jsou velmi jemné, po vzájemném souboji je rozbijí.

Zlomené rohy se stříhají a sešívají a pak se prodávají na trhu se slevou. Všechny shromážděné parohy jsou posílány ke zpracování do Koreje, v Kazachstánu to téměř nikdo nedělá.

Před tlakem parohy musí být zabaleny. Jedná se o velmi obtížný postup. Do dvou měsíců se vynoří, vaří, smaží a suší. Před jejich vařením jsou rohy zabaleny obvazem, takže měkká kůra nepraskne.

Vařte při teplotě 100 ° C.

Oni jsou vařeni uložit užitečné vlastnosti a čištění. Parohy jsou spuštěny do vody na několik minut, na tři dny. Chan objem 900 litrů.

Parohy se uchovávají ve vařené vodě, dokud krev nezačne vyčnívat. Po vyjmutí z vody se parohy suší.

Teplota by měla být přirozeně udržována.

Muž jménem Adalbergen je považován za nejzkušenějšího v pantovarství. Jeho zkušenosti jsou asi 15 let.

Po odvar z parohy, tam zůstane velmi cenná, léčivá voda, který je nazýván “sorpoy”.

Každý chce mít parohovou koupel. Po vaření budou mít dlouhou cestu, než je pošlou do Koreje.

Cigapan - návod k použití sobího parohového prášku

Mnohé zcela neočekávané prvky přírodního původu mohou být pro člověka velkým přínosem, pokud jsou použity správně. Pro terapeutické a profylaktické účely tedy mohou být použity houby, nejúžasnější rostliny a dokonce i látky pocházející z různých zvířat. Jen takové zázračné prvky mohou být připsány k rohů sobů. Skládají se z množství biologicky aktivních látek, které mají pozitivní vliv na fungování organismu. Na jejich základě je takový lék vyráběn jako tsigapan a tématem naší dnešní konverzace na www.rasteniya-lecarstvennie.ru bude poučení o použití prášku z rohů sobů.

Tsigapan, přesněji tsygapan - je doplněk stravy, založený na prášku z rohů sobů. Tento nástroj je vhodný pro systematické použití při léčbě širokého spektra onemocnění.

Jaký je účinek Cigapanu na lidské tělo?

Účinná látka přípravku CigaPan - sobí parohový prášek - se vyznačuje antioxidačními, imunomodulačními, reparativními a adaptogenními vlastnostmi, které jsou dány jeho složkami.

Prášek z jeleního parohu je zdrojem dvaceti aminokyselin, šedesáti tří mikro- a makroživin, včetně vápníku a fosforu, jakož i dvanácti vitaminů. Tyto suroviny zahrnují kolagen a nekolagenové proteiny, různé glykosaminoglykany, proteoglykany, některé fosfolipidy a deriváty nukleových kyselin.

Všechny účinné látky CigaPanu optimalizují metabolické procesy v těle. Spotřeba tohoto léku pomáhá zlepšit imunitu, zvýšit účinnost, stejně jako zlepšit vitalitu a přidat ochranné síly do těla. Přijetí těchto prostředků vede k posílení kostní tkáně, což urychluje dobu konsolidace zlomenin. CigaPan pomáhá zlepšit růst a psychomotorický vývoj dětí. Jeho technika je schopna optimalizovat činnost jater a normalizovat množství cukru a cholesterolu v krvi.

Příjem takového výživového doplňku pomáhá zlepšit fungování trávicího traktu, kardiovaskulárního systému a žláz s vnitřní sekrecí. Jeho systematická konzumace má pozitivní vliv na aktivitu hematopoetického a urogenitálního systému. CigaPan pomáhá urychlit hojení ran. Tento nástroj navíc účinně snižuje pravděpodobnost vzniku diabetu a různých onemocnění (včetně rakoviny).

Jaké jsou indikace pro Tsigapan?

Přípravek Tsigapan pro použití se týká prostředků, které mohou být použity jako další zdroj řady minerálních látek, představovaných fosforem, vápníkem, křemíkem, molybdenem, chromem, borem, kobaltem, selenem a vanadiem. Tento přípravek je také určen pro onemocnění štítné žlázy, diabetes, metabolický syndrom, osteoporózu různého původu a gastritidu. V případě akutní otravy (včetně otravy drogami) se doporučuje užívat s korekcí ischemické choroby srdeční, onemocnění jater (včetně hepatitidy). Instrukce ukazují, že CigaPan je užitečný při léčbě ulcerózních lézí gastrointestinálního traktu, tuberkulózy, urogenitálních onemocnění, atopické dermatitidy a bronchiálního astmatu. Tento nástroj je ukázán pacientům s frakturami a rány, s poklesem imunity as patologickými stavy způsobenými radiačními lézemi.

CigaPan lze použít jako vysoce účinnou a zároveň bezpečnou kompozici pro aktivaci psychické i fyzické aktivity. Zvyšuje vytrvalost, má pozitivní vliv na psychoemotickou stabilitu a pomáhá rychle obnovit tělesné funkce s agresivními účinky různých faktorů (včetně extrémních). Takový nástroj také účinně zvyšuje adaptaci v extrémních podmínkách.

Předpokládá se, že CigaPan lze dobře aplikovat na děti od tří let.

Jaké je použití a dávkování Cigapanu?

Léčivo může být zakoupeno ve formě tablet 0,20 a 0,40 g. V jednom blistru je deset tablet a v bankách třicet, šedesát, devadesát nebo sto dvacet tablet.

Cigapan se doporučuje užívat s jídlem. Děti od tří do dvanácti let se doporučuje užívat jednu pilulku takových léků (200 mg) denně. Ve vyšším věku (adolescenti) lze tuto dávku zdvojnásobit (až na 400 mg). V některých případech je odůvodněno 800 mg tohoto příplatku denně.

Dospělí CigaPan by měl brát 2-4 pilulky pro 0,4 g denně. V některých případech může být dávka zvýšena na 1200-1600 mg.

Délka léčby CigaPanem se může pohybovat od jednoho do dvou měsíců. Opakovaná léčba může být provedena po dvou až třech měsících.

Jaké jsou kontraindikace pro Cigapan?

CigaPan je považován za bezpečný prostředek. Ve velmi vzácných případech může tato sloučenina vyvolat vznik reakcí přecitlivělosti (s individuální intolerancí jejích složek). V tomto případě je jeho spotřeba kontraindikována.

Jaké jsou vedlejší účinky přípravku Cigapan?

Jak ukazuje praxe, užívání přípravku CigaPan nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky.

Lékárny dnes nemají 100% ekvivalent CigaPan. Jedná se o unikátní doplněk stravy na přirozeném základě, který může přinést velké zdravotní výhody.