Image

Může být Nimesles při teplotě?

Zvýšená tělesná teplota může být vážným problémem pro lidský výkon. Může to být běžné nachlazení, chřipka nebo závažnější zánět a dokonce i nádor. Pomáhá Nimesil s teplotou? V tomto článku budeme rozumět.

Popis léčiva

Nimesil je v současné době jedním z nejúčinnějších nesteroidních protizánětlivých léčiv (jak dokládají četná hodnocení), proto se široce používá v medicíně. Nejčastěji se používá pro silnou bolest a zánět. Vzhledem k hlavní aktivní složce - nimesulidu, je schopen blokovat výskyt prostagladinů. Nimesilův účinek trvá 6 hodin. Terapeutický účinek začíná pocítit asi 40 minut po použití.

Nimesil při teplotě 39 nebo více rozhodně pomáhá. Je schopen snížit teplotu, ale není to vždy tak. V procesu léčby je důležité neprovádět žádná terapeutická opatření k zahřátí těla: pít horký čaj, mléko, stoupající nohy a tak dále. Vasya, tyto akce budou zasahovat do snižování teploty, takže léčba bude k ničemu.

Stojí za to připomenout jinou vlastnost tohoto nástroje. Nimesulid se může hromadit v těle, což zvyšuje terapeutický účinek. Pamatujte také, že se hromadí v játrech, takže buďte opatrní při užívání. V některých případech je Nimesil schopen zmírnit pouze symptomy a neubrání pacientovi od nemoci. Existuje spousta nuancí, jen kvalifikovaný odborník může situaci pochopit.

Formulář vydání

 • prášek;

Indikace pro použití

Můžete pít teplotu Nimesil? V případě zvýšené teploty je vše nejednoznačné. Je důležité pochopit jeho původ. Proč to máte? Nejpřesnější diagnóza je důležitá, protože tělesná teplota může vzrůst z mnoha důvodů.

V běžné praxi se Nimesil používá v následujících případech:

 • bolest jiné povahy (bolest zubů, bolest hlavy, kloubní, menstruační);
 • záněty;
 • zranění;
 • rehabilitační období po operaci;
 • onemocnění močového systému.

Ve vašem případě může být lék Nimesil předepsán z jiných důvodů. Opět je důležité poradit se s lékařem.

Kontraindikace

Nejdůležitější část v jakýchkoli pokynech k léku. Musíte dodržovat tato pravidla, jinak mohou být vážné problémy. Připomeňme si, že Nimesil je velmi silný lék, který může poškodit tělo při nesprávném používání. S vlastní medikací se můžete více ublížit než nemoc.

Proto nezapomeňte na následující body:

 • Neužívejte lék pacientovi, pokud je dítě mladší 12 let;
 • Starší lidé by měli užívat Nimesil pod dohledem lékaře s pravidelnými krevními testy;
 • Je zakázáno užívat Nimesil při teplotě, pokud pacient trpí nesnášenlivostí na jeho složky, jakož i alergickou reakcí na ně a kyselinou acetylsalicylovou;
 • Další kontraindikací je selhání ledvin a toxické poškození vylučovacího systému;
 • Lék je neslučitelný s alkoholem a drogami;
 • Kouření by měli užívat pouze pod dohledem lékaře;
 • Také se nedoporučuje tento přípravek používat u lidí, kteří mají onemocnění gastrointestinálního traktu.

Taška Nimesil proti teplotě - dobrá cesta ven ze situace. Ale pokud jsou kontraindikace, musíte být velmi opatrní. Lékaři nedoporučují pít paralelně s jinými účinnými léky, stejně jako analogy. Pokud léčíte nachlazení Nimesilem, nepoužívejte prostředky obsahující aspirin, Analgin nebo Paracetamol.

Dávkování a režim

Nejčastěji lékaři říkají, aby se snížila teplota pít Nimesil by měl být následující. 200 mg denně. Použijte jeden sáček dvakrát denně v intervalech nejméně 6 hodin. Standardní průběh léčby je 14 dní. Pokud nemůžete dosáhnout hmatatelného účinku po této době, poraďte se s lékařem, ale nepokračujte v léčbě.

Pokud začnete pociťovat příznaky intoxikace (bolesti hlavy, závratě, nevolnost, průjem), okamžitě ukončete léčbu a jděte do nemocnice. Situace je velmi nebezpečná. Faktem je, že moderní medicína nemá antidotum pro nimesulid. Léčba otravy se proto provádí symptomaticky (výplach žaludku a použití sobrntu).

Na závěr

Má Nimesil teplotu? Rozhodně! Můžete použít Nimesil z tepla, ale nenechte se unést. Pamatujte si, že je to docela silný a nebezpečný lék, který může poškodit vaše zdraví, pokud se použije nesprávně. Přesnou diagnózu a léčebný režim musí stanovit lékaři.

Zdroje:

Vidal: https://www.vidal.ru/drugs/nimesil
GRLS: https://grls.rosminzdrav.ru/Grls_View_v2.aspx?routingGuid=feea99ed-6bbf-4079-920f-ad79aeed5c36t=

Našli jste chybu? Vyberte ji a stiskněte klávesy Ctrl + Enter

Nimes s chladem

Nimesil patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Nejpoužívanější jako analgetikum. S nekontrolovaným příjmem může způsobit značné množství vedlejších účinků.

Složení a uvolňovací forma

Lék se vyrábí na bázi nimesulidu.

Vyrábí se ve formě granulí, která umožňuje připravit suspenzi se světle žlutou barvou s příchutí pomeranče.

V lékárenské síti lze Nimesil zakoupit v jedné dávce s jiným objemem balení.

Farmakologický účinek

Nimesil je lék, který pomáhá vyrovnat se se zánětlivou reakcí, snížit hypertermii nebo snížit závažnost bolesti. Mechanismus jeho působení je vyjádřen v potlačení aktivity receptorů cyklooxygenázy. Je to ona, kdo je zodpovědný za rozvoj zánětlivé reakce s bolestí.

To je způsobeno syntézou prostaglandinů.
Nimesil se vyznačuje farmakodynamikou, vzhledem k dávkové formě dochází k rychlé absorpci léčiva do vnitřního prostředí. Maximální koncentrace je již patrná do dvou hodin od okamžiku užití první dávky přípravku Nimesil.

Po absorpci do krve dochází téměř k plné vazbě na plazmatické proteiny. K odstranění dojde po 5-6 hodinách. Metabolismus se vyskytuje v jaterních buňkách a vylučování může nastat při požití žluči nebo orgánů močového systému. Proto je důležité sledovat stav orgánů v době léčby.

Indikace pro použití

Nimesil je lék, který se používá jako symptomatický lék. Není schopen ovlivnit příčinu nemoci. Mezi indikace pro použití Nimesila emitují:

 1. Symptomatická léčba k odstranění bolestivých účinků při osteoartróze.
 2. Snížená bolest při bursitidě, bolesti v bederní oblasti nebo kolena, tendinitida nebo v důsledku traumatických účinků.
 3. Snížení závažnosti zubů v pooperačním období.
 4. Algomenorrhea, bez ohledu na příčinu.

Kontraindikace

Nimesil patří do skupiny léčiv, které mají velký počet kontraindikací. Před použitím byste je měli pečlivě prozkoumat, protože zanedbávání vede k rozvoji závažných komplikací, které v některých případech ohrožují život. Mezi nimi je třeba zdůraznit:

 1. Přítomnost přecitlivělosti na kteroukoli složku složky. Alergické projevy na látkách ze sousední farmakologické skupiny.
 2. Vývoj bronchospastického syndromu, suchého kašle nebo jiných stavů, které jsou spojeny s příjmem nesteroidních protizánětlivých složek, stejně jako kyseliny acetylsalicylové.
 3. Patologie v hepatobiliárním systému spojené s poruchou funkčního deficitu.
 4. Zánětlivé procesy v zažívacím traktu, zejména s erozivní destrukcí nebo funkčními poruchami.
 5. Přítomnost stavů spojených se zvýšeným krvácením, snížená koagulační funkce a přítomnost aktivního krvácení.
 6. Současná kombinace s léky, které mají hepatotoxické účinky.

Mimoto je třeba věnovat zvláštní pozornost, pokud má pacient kromě hlavních kontraindikací:

 1. Poruchy slinivky břišní s projevy diabetu při použití náhradní terapie.
 2. Patologie v práci kardiovaskulárního systému ve formě arteriální hypertenze, ischemických poruch nebo srdečního selhání.
 3. Dyslipidemické stavy.
 4. Poruchy zásobování periferní krve v cévách dolních končetin.
 5. Historie žaludečních vředů, které jsou způsobeny infekcí Helicobacter pylori.
 6. Nedoporučuje se kombinovat použití přípravku Nimesil s nesteroidními, glukokortikoidními nebo antitrombocytárními přípravky.

Předávkování

Při překročení přípustné dávky se mohou vyvinout příznaky předávkování, mezi které patří:

 1. Vývoj zvracení, bolest v epigastrickém regionu, zánět žaludku nebo dvanáctníku.
 2. Ospalost, bolest hlavy, závratě.
 3. Nejnebezpečnějšími variantami jsou krvácení do zažívacího traktu.
 4. Respirační selhání s výraznou dušností nebo postupnými příznaky respirační deprese.
 5. Při nedostatečné reakci těla je možný anafylaktický šok s edematózním syndromem.

Pokud se objeví příznaky předávkování, co nejdříve proveďte nezbytná opatření. Mezi ně patří zrušení Nimesilu a použití symptomatických léků.

Je to důležité! Specifická léčba neexistuje, stejně jako antidota.

V těchto případech, pokud poslední příjem Nimesila došlo nejpozději před třemi hodinami, pak můžete použít chelátory nebo výplach žaludku. V případě výrazného zhoršení pohody je nutná neodkladná hospitalizace s lékařským zákrokem.

Lékové interakce

Před použitím přípravku Nimesil je třeba si uvědomit, že současná kombinace s jinými léčivými látkami může významně zhoršit stav pacienta. Patří mezi ně:

 1. Použití glukokortikoidů, které vyvolávají ulcerózní léze v trávicím systému.
 2. Protilátkové látky, stejně jako složky, které blokují receptory serotoninu, zvyšují riziko krvácení nebo zánětu v gastrointestinálním traktu.
 3. Kombinace se skupinou nesteroidních protizánětlivých léků způsobuje krvácení nebo poškození krevního systému.
 4. Použití Nimesulidu s cyklosporinem způsobuje rozvoj nefrotoxicity.

Vedlejší účinky

S nekontrolovaným příjmem Nimesilu, stejně jako s rozvojem přecitlivělosti, mohou vyvolat nežádoucí účinky ve formě:

 1. Alergické stavy s pocením, svěděním, vyrážkami, anafylaktickými reakcemi atd.
 2. Poškození oběhového systému s eosinofilií, pancytopenií, anémií, trombocytopenií a jinými poruchami, které jsou většinou depresivní povahy. Při nachlazení a chřipce Nimesil často způsobuje krvácení.
 3. Poruchy nervového systému se závratí, bolestí hlavy, výkyvy nálady, ospalostí a encefalopatií.
 4. Poruchy zažívání s dyspeptickými projevy, nevolností, zvracením a možným krvácením.
 5. Vývoj dušnosti, kašle a respiračních poruch.
 6. Léze močového systému s dysurií, hematurií, oligurií nebo jinými nedostatky.

Návod k použití

Použití přípravku Nimesil by mělo být prováděno v souladu s pokyny.
Zajišťuje předběžné ředění Nimesilu ve sklenici čisté vody, která má pokojovou teplotu. Hotový výrobek se používá ihned po přípravě, jeho skladování vede k porušení vlastností. Prášek se rychle vysráží.

Terapeutická léčba u dospělých zahrnuje použití jednoho sáčku dvakrát denně. Průměrný průběh léčby je 2 týdny. Aby se minimalizoval počet vedlejších účinků, je nutné nadměrné dávkování eliminovat.

Použití v dětském věku: použití přípravku Nimesil děti mladší 12 let jsou kontraindikovány. U pacientů starších 12 let není užívání přípravku Nimesil kontraindikováno.

Pozor! Pokud má pacient poruchu funkce ledvin, měla by být dávka nebo doba léčby snížena.

Léčba zahrnuje pravidelné sledování stavu močových orgánů.

Těhotenství a kojení

Nimesil je lék, který je kontraindikován pro použití těhotnými a kojícími ženami. Proniká mlékem a placentární tkání, což způsobuje vznik toxických účinků. Během těhotenství hrozí její progrese.

Interakce s alkoholem

Kombinace nimesilu a alkoholických nápojů je kontraindikována, protože obě složky vykazují hepatotoxický účinek. Následně to vede k trvalým změnám. V některých případech dochází k nevratnému poškození jater s následnou nedostatečností jeho funkcí. I když Nimesil pomáhá při nachlazení, měly by být během těhotenství a kojení zvoleny jiné metody léčby.

Použití Nimesilu pro nachlazení

Doporučuje se používat Nimesil k nachlazení, aby se zlepšila celková pohoda a zmírnily příznaky obecné intoxikace. Je to on, kdo pomáhá vyrovnat se s následujícími projevy:

 1. Zvýšená teplota.
 2. Výrazná bolest ve svalové tkáni.
 3. Slabost a horečka.
 4. Těžký výtok z nosu s přetížením.
 5. Suchý a mokrý kašel, bolest v krku.
 6. Zánětlivé projevy.

Dosažení účinku je dosaženo pouze po několika aplikacích. Navíc, pokud neovlivníte příčinu patologického procesu, Nimesil má dočasný účinek a osoba je stále nemocná, protože klinika ORVI se rychle vrátí.

Zvláštní pokyny

Mnozí se zajímají o otázku, je možné pít Nimesil se zimou? Nimesil se může používat k nachlazení, ale pouze ke snížení příznaků. Je třeba poznamenat, že je zakázáno užívat ji s chřipkou, protože riziko krvácení je příliš vysoké. Před použitím si pečlivě přečtěte návod.

U pacientů s arteriální hypertenzí je nutné sledovat zvýšení edému a krevního tlaku.

Nimesil pro nachlazení je nejlepší způsob, jak snížit teplotu

Období podzimu a zimy je příznivým ročním obdobím pro šíření všech druhů infekcí. Chřipka, akutní respirační infekce, bronchitida, pneumonie a dokonce i prostý nachlazení nebo kašel - tato onemocnění se stávají epidemií. K jejich rozvoji přispívá snížená imunita, špatná výživa, nedostatek vitamínů a neaktivní životní styl. Vždy zůstat v pořádku a zbavit se příznaků nemoci, vezměte Nimesus na nachlazení a chřipku.

Nimesil pro chlad: rysy léku a jeho použití

Nimesil je lék ze skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv (NSAID). Jeho hlavní účinnou složkou je nimesulid, který působí na tvorbu zánětlivých mediátorů (látek, které přispívají k rozvoji zánětlivého procesu).

Nimesil působí chladným způsobem. Za prvé, lék má antipyretický účinek na tělo. Účinná látka nimesulid působí na střed v mozku, který je zodpovědný za zvýšení teploty. Inhibuje jeho aktivitu, čímž snižuje teplotu. Také Nimesles proti nachlazení zmírňuje bolesti hlavy, bolesti svalů a bolesti těla. Analgetického účinku je dosaženo díky tomu, že léčivo působí na přenos nervových impulzů do centra bolesti.

Zima, jak víte, může být doprovázena zánětem (v krku, průduškách nebo plicích). Nimesil s nachlazením má protizánětlivý účinek, zabraňuje rozvoji zánětu a jeho progresi. Ve stejné době, lék neinhibuje imunitu, ale pouze pomáhá v boji s nemocí.

Nimesil: indikace pro nachlazení

Nimesil se předepisuje pro následující studené příznaky:

 • zvýšená tělesná teplota (více než 37,5 ° C);
 • zimnice;
 • slabost a obecná malátnost;
 • zvýšená únava, letargie, apatie;
 • bolesti svalů a kloubů;
 • bolest hlavy;
 • závratě;
 • rýma;
 • bolest v krku, kašel;
 • zarudnutí hrdla.

Nimesil rychle a účinně odstraňuje tyto symptomy a také zabraňuje jejich opakování. Stojí za zmínku, že lék Nimesil je možné použít s nachlazením bez horečky. V takových případech má léčivo protizánětlivé účinky a zmírňuje bolesti hlavy a bolesti svalů.

Nimesles: instrukce pro nachlazení

Jeden balíček léků obsahuje 100 mg účinné látky nimesulid. Pro použití Nimesilu nalijte obsah jednoho sáčku do sklenice a nalijte 100 ml teplé (ale ne horké) vody. Výsledný roztok se po jídle vypije. Díky pohodlné formě uvolnění (sáčky s práškem) je Nimesil jednoduchý a snadno se používá.

Aby byla léčba přípravkem Nimesil účinná, musíte užívat 1 až 3 sáčky denně (100-300 mg). V této dávce lék léčí nachlazení a odstraňuje jeho hlavní projevy. Průběh léčby Nimesilem je v průměru 5-7 dnů (ale ne více než 15).

Nimes pro děti se zimou

Podle instrukcí se dětem Nimesil doporučuje užívat po 12 letech. Dávka pro dítě od 12 let je 100-200 mg denně (1-2 sáčky) a doba léčby je až 7 dní.

Nimesus s chřipkou

Chřipka je jednou z nemocí skupiny akutních respiračních virových infekcí (ARVI). Příčiny chřipky jsou různé typy virů (kmenů): virus ptačí chřipky, virus prasat, virus „Michigan“ atd. Hlavní projevy tohoto onemocnění jsou následující:

 1. Rychlý nárůst teploty na kritická čísla (od 39 do 40 ° C);
 2. Těžké bolesti těla a bolesti svalů;
 3. Zmatek;
 4. Možná nepřítomnost kašle a rýmy.

Chřipka je nebezpečná, protože může způsobit komplikace (bronchitida, pneumonie, myokarditida, selhání ledvin). Antivirová léčiva (Tamiflu a další) by měla být použita proti viru chřipky v kombinaci s protizánětlivými léky. Nimesal proti chřipce je nejlepší NSAID, protože může účinně snížit tělesnou teplotu, odstranit bolest a zabránit zánětlivým komplikacím. Ve srovnání s jinými léky, Nimesil rychle pomáhá s chřipkou. Kromě toho je tento lék indikován pro prasečí chřipku a jiné kmeny, které je obtížné léčit pomocí NSAID.

Nimesles pro chřipku vzít 1 sáček po jídle 2-3 krát denně po dobu 10-15 dnů.

Nimesil s ARVI

Mnozí se domnívají, že akutní respirační infekce a SARS jsou jedno a totéž. To je částečně případ. Jak s ARD, tak s ARVI je postižen dýchací systém. ARD je však širší koncept, protože tato skupina onemocnění zahrnuje onemocnění virového a bakteriálního původu. Ale ve skupině akutních respiračních virových infekcí - pouze virových onemocnění. I přes tyto nuance jsou projevy akutního respiračního onemocnění a akutní respirační virové infekce stejné. Toto jsou typické příznaky nachlazení: bolesti hlavy, horečka, kašel, rýma, atd.

Pro účinnou léčbu ARD a ARVI se používají antibakteriální nebo antivirotika, vitamíny a samozřejmě protizánětlivé léky. Nimesil od ARVI, od ARI pomáhá vyrovnat se s vysokou horečkou, bolestí hlavy, bolestí svalů, slabostí. Také Nimesil s virovou infekcí a bakteriemi zabraňuje rozvoji zánětu a souvisejících komplikací.

Pro akutní respirační infekce Nimesil užívá 1 sáček po jídle 2x denně. Trvání léčby je 5-7, maximálně 10 dnů.

Jak se přípravek Nimesil užívá při teplotě?

Od vysoké teploty je velmi důležité užívat NSAID včas. Je to proto, že kritické zvýšení tělesné teploty může způsobit následující komplikace:

 • slabost, pocit zvýšené únavy (pod vlivem vysoké teploty, metabolismus je v těle narušen, vznikají rozkladné produkty, které způsobují intoxikaci a dehydrataci);
 • stres imunitního systému;
 • stres kardiovaskulárního systému;
 • snížená sekrece slin a žaludeční šťávy.

Nimesil při vysoké teplotě zabraňuje rozvoji těchto komplikací. Lék rychle snižuje teplotu a vrátí se k normálnímu zdraví.

Při jaké teplotě je lepší užívat Nimesil? Jak je uvedeno v návodu, je nejlepší užívat lék při teplotě nad 37,5-38 C. Nimesil se nedoporučuje používat při nízké teplotě (méně než 36 ° C), protože to může být impulsem pro rozvoj infekce.

Nimes se zimou a chřipkou

Obsah:

Při nachlazení může Nimesil zmírnit stav a zabránit rozvoji možných komplikací. Léčivo patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Má jasný analgetický účinek a snadno eliminuje zánětlivé procesy s jakýmkoliv charakterem.

Z tohoto důvodu se často používá při léčbě mnoha nachlazení, ale stojí za to nejprve studovat důležité rysy tohoto léku.

Popis léčiva

Než začnete používat Nimesil pro nachlazení a chřipku, zvažte jeho formu uvolnění, to vám umožní vybrat si nejvhodnější a nejvhodnější. Následující léky se nacházejí v lékárnách:

 • Prášek;
 • Tablety - běžné a rozpustné;
 • Sirup;
 • Gel;
 • Čípky.

Lék Nimesil je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Pomáhá eliminovat silnou bolest, zánět a také snižuje teplo. Můžete si ji koupit v jakékoliv lékárně bez lékařského předpisu.

Často s nachlazení jmenoval Nimesil prášek. Z ní je vyrobeno zavěšení, které je vzato dovnitř. Má příjemnou citrusovou vůni a má dobrou chuť. Jako účinná látka je na bázi nimesulid.

Drogová akce

Při užívání léku Nimesil s chřipkou jsou následující terapeutické účinky a účinky:

 1. Snížená horečka.
 2. Eliminace myalgie.
 3. Tam je úleva od obecné slabosti.
 4. Plně horečka.
 5. Lék pomáhá léčit rýmu.
 6. Uvolňuje suchý a produktivní kašel.
 7. Odstranění nosní kongesce.
 8. Probíhají zánětlivé procesy.

Stojí za zmínku! Po odebrání aktivních složek se lék absorbuje do toku lymfy do 1-2 hodin. Léčivo má terapeutický účinek po dobu 6-8 hodin. Neshromažďuje se v těle, je během dne zcela vylučován z těla.

Funkce aplikace

Nimesles pro nachlazení se doporučuje užívat několikrát denně. Pro ošetření je nutné aplikovat činidlo ve formě prášku. Pre-bag by měl být zředěn ve sklenici teplé vody.

Při použití je nutné dodržovat důležitá doporučení:

 • Před užitím léku je nutné dobře promíchat;
 • Doporučuje se vyčkat 2-3 minuty, aby se prášek úplně rozpustil;
 • Spotřeba suspenze se s výhodou provádí po určité době po jídle. To zabrání žaludečnímu vředu a gastritidě;
 • Před užitím další dávky přípravku musíte počkat nejméně 8–12 hodin.

Je to důležité! Připravená kompozice nemůže být skladována déle než jeden den. Doporučuje se užívat ihned po přípravě. Pro každou dávku se připraví požadovaná část suspenze.

V souladu s pokyny by léčba přípravkem Nimesil neměla být delší než 2 týdny. Obvykle u ARVI stačí užívat lék déle než 4 dny. Po uplynutí této doby se teplota vrátí do normálu a symptomy onemocnění se oslabí.

Pomáhá to při nachlazení

Opravdu Nimesil opravdu pomáhá s nachlazení? Obvykle, mnoho lidí používá Paracetamol nebo Ibuprofen pro tuto nemoc. Ale když jsou pozorovány závažné příznaky, tyto léky nemusí pomoci. V těchto situacích by byla vynikající volba Nimesil.

S chladem řeší následující problémy:

 • Normalizuje teplotu;
 • Eliminuje bolest hlavy;
 • Zabraňuje bolesti svalů;
 • Uvolňuje nepříjemné pocity v krku;
 • Eliminuje zarudnutí;
 • Odstraňuje bolest v uchu.

Nimesil je skutečně účinný prostředek, který zmírňuje stav v případě různých nachlazení. S jeho použitím dochází k eliminaci akutních symptomů, které obvykle doprovázejí chřipku, ARVI, ORZ. Ale stále užívání léku by mělo být správné, nezapomeňte na kontraindikace a vedlejší účinky.

Nimes se zimou a chřipkou

Výskyt nachlazení a jejich symptomů je všem znám. Od dětství, osoba je podřízená podobným nemocem kvůli klimatickým podmínkám, špatnému zdraví, a mnoho jiných důvodů. Zároveň ne každý chápe, jak tyto nemoci řádně léčit.

Nyní bych chtěl mluvit o jednom z nejlepších léků, které pomohou rychle se zbavit nachlazení a chřipky, stejně jako jejich příznaků. Jméno je pravděpodobně známé mnoha - “Nimes”.

Pokusme se pochopit všechny podrobnosti o této otázce. Zjistěte, jak tento lék působí, v jakých případech a v jakých dávkách by měl být užíván.

Obecné informace o Nimesile

Tento lék se prodává jako prášek (granule) v zapečetěných obalech, které tvoří jednu dávku léku. Tento prášek musí být rozpuštěn v teplé vařené vodě (nebo horké) a opilý.

Tento nástroj je protizánětlivý a na rozdíl od mnoha jiných podobných nesteroidních látek. Můžete říci, že tento lék je průlom v léčbě nachlazení.

Charakteristickým rysem tohoto léku je jeho schopnost nejen snížit zánět, ale také neublížit tělu. Dříve bylo mnoho skutečně účinných léků, ale měly špatný vliv na sliznici lidského žaludku.

Mnoho pacientů, kteří užívali tyto léky po dlouhou dobu, si na to stěžovali. Hlavní účinnou látkou v přípravku je nimesulid. Proto název drogy.

Složení léčivého přípravku navíc obsahuje další látky: t

 • Sacharóza.
 • Kyselina citrónová.
 • Maltodextrin.
 • Ketomacrogal.

Kromě nich může přípravek obsahovat přírodní příchuť. Neexistuje žádný rozdíl v akci od něj, ale chuť pomáhá zlepšit chuť a vůni.

Na podzim, v době stresu, s nedostatkem vitaminu, imunita osoby oslabuje, a proto je tak důležité ji posilovat. Lék je zcela přirozený a umožňuje krátkou dobu zotavit se z nachlazení.

Má vykašlávací a baktericidní vlastnosti. Posiluje ochranné funkce imunitního systému, je ideální jako profylaktický prostředek. Doporučuji.

Farmakologický účinek při nachlazení

Jak již bylo zmíněno, základem Nimesilu je nimesulid. To znamená, že je to teď o něm. Tato látka je, jak bylo zmíněno dříve, protizánětlivá a patří do skupiny sulfonamidů.

Nimesulid je vynikající prostředek pro snížení horečky a zmírnění zánětlivých procesů. Kromě toho se tento lék osvědčil jako prostředek, který je schopen zmírnit těžké bolesti.

Pomáhá při nachlazení, zmírňuje bolesti hlavy, bolest ve svalech a může sloužit jako silný lék proti bolesti v případě jiné bolesti.

Uvažujme, jak tento lék funguje z hlediska medicíny a snaží se ho popsat srozumitelnějšími slovy:

 • Po konzumaci se rychle vstřebává (vstřebává) do gastrointestinálního traktu a také rychle vstupuje do krve.
  To znamená, že tento lék má velmi rychle požadovaný účinek a vstupuje do všech orgánů.
  Proto jsou závažná zlepšení patrná během 20-30 minut po přijetí.
 • Interakce s plazmatickými proteiny více než 95%. To znamená, že léčivo velmi dobře reaguje s proteiny, což znamená, že je rychle přijímáno tělem a nezpůsobuje odmítnutí.
 • Poločas rozpadu léčiva z těla trvá přibližně tři hodiny. K úplnému odstranění léčiva z lidského těla dochází přibližně jeden den.
  To je vynikající ukazatel, protože koncentrace velkého počtu takových látek v lidském těle může způsobit špatné následky. To je obzvláště důležité, pokud léčba trvá dlouho.

Postarejte se o své zdraví! Posílit imunitu!

Imunita je přirozenou reakcí, která chrání naše tělo před bakteriemi, viry atd. Pro zlepšení tónu je lepší použít přírodní adaptogeny.

Je velmi důležité udržovat a posilovat tělo nejen absencí stresu, dobrého spánku, výživy a vitamínů, ale i pomocí přírodních bylinných přípravků.

V takových případech naši čtenáři doporučují používat nejnovější nástroj - Imunita k posílení imunitního systému.

Má následující vlastnosti:

 • 2 dny zabít viry a odstranit sekundární příznaky chřipky a SARS
 • 24 hodin ochrany před infekcí během epidemie
 • Zabíjí hnilobné bakterie v zažívacím traktu
 • Složení léčiva zahrnuje 18 bylin a 6 vitamínů, extraktů a rostlinných koncentrátů
 • Odstraňuje toxiny z těla, snižuje dobu rehabilitace po nemoci

Indikace pro použití

Nimesil je poměrně univerzální lék, takže indikace pro použití jsou poměrně dost.

Zvažte je:

 • Nachlazení s horečkou a jinými příznaky. Každý je s příznaky obeznámen, ale ne každý ví, že Nimesil může být používán od samého počátku nemoci.
  To přispěje k rychlému přenosu virové choroby a nedovolí, aby se vyvinula do vážnější.
 • Různé druhy bolesti. Podobné mohou být: bolesti hlavy, bolesti zubů, menstruace, pooperační bolest a další.
 • Urologická, gynekologická a také cévní onemocnění (je nutné se poradit s lékařem).
 • Nemoci motorického systému, jako je osteochondróza, artritida, ischias, revmatismus a další.

Příběhy našich čtenářů!
"Po pneumonii piju, abych udržel imunitu. Zejména období podzimu a zimy, během epidemií chřipky a nachlazení."

Kapky jsou zcela přirozené, a to nejen z bylin, ale také s propolisem, a jezevčí tuk, který je již dlouho známý jako dobré lidové prostředky. Plní svou hlavní funkci dokonale, radím. "

Kontraindikace

Bohužel v současné době nejsou žádné léky, které by neměly kontraindikace. Zvláště pokud jde o silné léky.

Zvažte kontraindikace užívání přípravku Nimesil:

 • Individuální nesnášenlivost. Jako každý jiný lék, Nimesil může jednoduše ne být vhodný pro nějakou konkrétní osobu (ačkoli v praxi tam bylo jen nemnoho takových případů).
 • Intolerance nebo alergie na kyselinu acetylsalicylovou.
 • Přítomnost střevních vředů nebo krvácení v gastrointestinálním traktu.
 • Nelze jej použít u lidí s přítomností diabetu druhého typu.
 • Pokud máte problémy s prací ledvin. Tady je trochu podrobněji. Lék je zcela eliminován ledvinami, což způsobuje, že pracují tvrdě.
  Pro zdravého člověka tento proces není hrozné, ale pro lidi, kteří mají problémy s prací s ledvinami, může takové zatížení způsobit bolest a jiné následky v závislosti na nemoci.
 • Během těhotenství a kojení.
 • Nepodávejte dětem mladším 12 let.

Hlavní příčinou bronchitidy doprovázené sputem je virová infekce. K onemocnění dochází v důsledku porážky bakterií a v některých případech pod vlivem alergenů na tělo.

Nyní můžete bezpečně zakoupit vynikající přírodní produkty, které zmírňují příznaky nemoci, a až do několika týdnů se mohou zbavit nemoci.

Návod k použití

Všechno je zde jednoduché a srozumitelné, při užívání tohoto léku není nic těžkého a nemůže to být:

 • Jeden balíček léku musí být rozpuštěn ve sklenici teplé vařené vody (250 ml).
 • Lék musí být opilý po jídle.
 • Můžete si vzít lék ne více než dvakrát denně (někdy 3 nebo 4, ale pouze pod dohledem lékaře a na krátkou dobu).
 • Starší lidé musí dávku upravit. Často ponechává 2 balíčky na 3 recepce.

Předávkování

Předávkování lékem není fatální, ale stále přináší takové nepříjemné následky:

 • Nevolnost nebo zvracení.
 • Apatie, ospalost
 • Se silným předávkováním může způsobit krvácení v gastrointestinálním traktu.

Zabývat se předávkováním není obtížné a ani vždy nutné. Pokud člověk jednou denně vzal lék ne dva, ale třikrát - nic se nestane.

Pokud se předávkování projeví výše popsanými příznaky, je nutné propláchnout žaludek a také vypít aktivní uhlí. Pokud je situace vážná nebo se situace po čištění žaludku nezlepší, je nutné kontaktovat nemocnici.

Interakce s jinými léky

Před použitím by měl být lék seznámen s pokyny, protože při interakci s jinými léky se může účinek přípravku Nimesil lišit.

Popište všechny možnosti je obtížné a není nutné. Přípravek Nemesil může být užíván s velkou většinou jiných léků bez jakýchkoliv komplikací. Problémy se mohou vyskytnout pouze tehdy, když osoba podstoupí další hlavní léčbu paralelně.

Proto jednoduše zvažujeme látky, které při interakci s Nimesilem mohou způsobit neočekávaný efekt:

 • Přípravky ke snížení srážlivosti krve.
 • Furosemidy.
 • Sulfanilomidy a hydantoin.
 • Cyklosporin.
 • Lithium

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky při užívání přípravku Nimesil se vyskytují velmi vzácně a jsou často spojeny s existujícími problémy v lidském těle.

Zvažte, co může tento lék ovlivnit:

 • Centrální nervový systém.
 • Kardiovaskulární systém.
 • Někdy na smyslech.
 • Kůže.
 • Systém močových cest a ledvin.
 • Orgány gastrointestinálního traktu.

Vlastnost Nimesil

Hlavním rysem tohoto léku je jeho univerzálnost. Při nachlazení se často stává, že lidé začnou užívat jednoduché léky, které se mohou zabývat pouze jednotlivými symptomy. Nimesil je schopen řešit všechny symptomy najednou, působí jako anestetikum a antipyretikum.

Vliv léku na schopnost řídit vozidla

Ihned by mělo být řečeno, že po pití sklenky léku se můžete dostat za volant! Neexistují žádné oficiální zákazy a nemůže být. Nicméně, tento lék je docela silný, takže musíte znát několik dalších funkcí.

Za prvé, po požití léku, může být cítit slabost a ospalost. To může ovlivnit reakci a rychlost rozhodování.
Zadruhé, navzdory tomu, že se po požití cítí dobře, tělo stále bojuje s virem, což znamená, že není připraven fungovat 100%.

Můžu pít Nimesil s nachlazením a chřipkou? Pomáhá rychleji?

Pro nachlazení jakékoli etiologie se vyznačuje řada bolestivých příznaků, které mohou být odstraněny pomocí kombinovaných léků.

Jedním z těchto symptomatických léků je nimesil.

Nepřispívá ke zničení patogenní mikroflóry, ale usnadňuje stav pacienta a obecně urychluje proces hojení.

Obecné informace o léku

Tento nástroj může být použit pro symptomatickou léčbu a čím dříve to začne pít - tím jasnější bude pozitivní účinek.

Léčivo obsahuje na základě složení účinné látky nimesulid, který inhibuje aktivitu enzymů, které vyvolávají rozvoj zánětlivých procesů v těle.

Také, lék eliminuje bolest v krku, hlavy, svalů a hrudníku, i když silné anestetikum není.

Částečně nimesil snižuje teplotu, ale při vysokých rychlostech tento prášek není tak účinný jako antipyretický směrový účinek.

Díky své práškové formě nimesil rychle proniká do krevního oběhu a v téměř nezměněném složení dosahuje ohnisek zánětu: jen půl hodiny po užití léku pacient pociťuje zlepšení stavu.

Během následujících tří hodin se zbytky léku z těla vylučují, ne akumulují se v něm a nemají negativní vliv na tkáně a nervový systém.

Složení prášku zahrnuje: t

 • účinná látka nimesulid;
 • maltodextrin;
 • sacharóza;
 • příchutě, které dávají léčivu pomerančovou příchuť;
 • ketomacrogol;
 • kyselina citrónová.

Lék je jemný bílý prášek.

Prodává se v baleních obsahujících 9, 15 nebo 30 lékových sáčků, z nichž každá je určena pro jednu dávku.

Indikace pro použití

Lék je čistě symptomatický a může být použit pro bolest jakéhokoliv původu.

Přípravek má zároveň mírný antipyretický účinek.

Lék není univerzálním lékem na léčbu nachlazení a dokáže se vyrovnat pouze s jeho individuálními projevy, ale zároveň působí téměř vždy ve větším či menším rozsahu.

Výhodou tohoto léku ve srovnání s pilulkami je rychlejší působení a ve srovnání s injekcemi léků proti chřipce nimesil nemá negativní vliv na tělo.

Jak aplikovat nimesil na nachlazení a chřipku?

Bez ohledu na závažnost syndromu bolesti se léčivo používá ve dvou sáčcích denně.

Interval mezi dávkami by však měl být 6-8 hodin.

Maximální délka léčby nesmí překročit dva týdny, jinak hrozí riziko nežádoucích účinků ve formě:

 • závratě a zvýšené bolesti hlavy;
 • ve vzácných případech dočasné zrakové postižení, anémie a tachykardie;
 • snížení krevního tlaku;
 • dušnost.

Nimesil pro děti

Nimesil není předepisován dětem mladším 12 let. Od tohoto věku se prášek používá stejným způsobem a ve stejných dávkách jako u dospělých.

Někteří rodiče omylem používají tento lék výhradně k úlevě od horečky a věří, že se jedná o bezpečné antipyretické činidlo.

Ale droga nesníží silnou teplotu a není nutné sestřelit slabý (až 37 stupňů).

Podobné prostředky

 1. Aponil
  Nástroj má mírný antipyretický a analgetický účinek a snižuje zánět, potlačuje aktivitu bolesti a zánětlivých sloučenin prostaglandinů v jejich ohniskách.
  Během použití se činidlo rychle vstřebává přes stěny žaludku, aniž by dráždilo nebo zničilo jeho sliznici.
 2. Aulin.
  Obsah léku nimislade.
  Jedná se o kombinovaný lék, který významně snižuje bolest v krku, hrudní kosti a eliminuje bolesti hlavy.
  Jedná se o silnější nástroj ve srovnání s nimesilem, proto se doporučuje používat přípravek od věku 18 let a zároveň existuje riziko nežádoucích účinků.
 3. Mesulide
  Inhibitor volných radikálů, které mají oxidační účinek na tkáň, a sloučeniny, které způsobují horečku bolestivý kontakt s receptory bolesti.
  Dalším efektem použití mesulidu je eliminace tepla.
 4. Ameolin.
  Nesteroidní protizánětlivý lék na bázi nimesulidu.
  Pokud se užívá v průběhu několika dnů, neumožňuje zvýšení bolesti, snížení teploty a zabraňuje rozvoji závažných zánětlivých procesů.
  Lék neovlivňuje sliznici žaludku a po několika hodinách užívání se vylučuje ledvinami bez negativních důsledků pro ně.

Existuje několik dalších analogových prášků na bázi nimesulidu.

V opačném případě je účinnost všech těchto léků přibližně stejná.

Recenze pacientů

„V zimě měla dcera na střední škole zima během exkurze na ulici, ale nechtěla chybět ve škole.

Proto jsme se rozhodli zahájit léčbu lidovými léky a lékař mi poradil, abych několik dní užíval léky Teraflu k prevenci chřipky a jmenoval Nimesil jako další lék.

To bylo nimesil, který pomohl zbavit se bolesti hlavy a rýma v prvních dvou dnech, a další léčba trvalo méně než týden.

Yana Kraevskaya, Lobnya.

„Když jsem naposledy trpěl bolestmi v krku - kvůli otravě těla, několik dní jsem měl nepřenosné bolesti hlavy.

Analgin, který pomáhal v normálních situacích, se ukázal být neúčinný a na radu lékaře s těmito cíli jsem pil čtyři dny nimesil.

Nejen, že mě zachránil před těmito nepříjemnými pocity, ale také přispěl ke snížení teploty na úroveň 37 stupňů.

Nechtěl jsem ji srazit dolů, protože další symptomatická léčba teploty by mohla být pro tělo nejen užitečná, ale také negativní. “

Valentina Goryunova, Bataysk.

Užitečné video

Toto video obsahuje pokyny pro použití léku Nimesil:

Nimesil a podobné prášky jsou dobrou pomůckou v počátečních stadiích nachlazení a chřipky.

Pro prevenci nebo pro závažné virové patologie není vhodná.

Jako terapeutické činidlo je lepší použít ji v kombinaci nejen s antibakteriálními a antivirotiky, ale také se silnějšími symptomatickými látkami.

Dříve v takových případech je nutné se ujistit, že interakce různých léků nezpůsobí další vedlejší účinky.

Nimes se zimou a chřipkou

Nimesil je aktivní lék, který má výrazný protizánětlivý účinek. Kromě toho tento lék pomáhá ulehčit bolest a vysokou teplotu u lidí. O tom, zda můžete pít Nimesil s chřipkou, a zda to pomáhá vyrovnat se s chladem vůbec, a tento článek vám to řekne.

Skutečné diskuse a zpětná vazba o Nimesile

Popis léčiva

Nimesil lze použít k nachlazení a chřipce, protože má všechny potřebné terapeutické vlastnosti. Po požití tohoto léku se tedy pacientova tělesná teplota normalizuje, bolest hlavy a svalová bolest zmizí a také dochází k zánětu chladů a kongesci nosu.

Při nachlazení a chřipce se Nimesil rychle vstřebává do těla. Již po čtyřiceti minutách po vstupu začne působit terapeuticky. Kromě toho lék potlačuje produkci zánětlivých prostaglandinů.

Trvání terapeutického účinku je v průměru šest hodin. Jedná se o docela dobré ukazatele ve srovnání s jinými protizánětlivými léky této skupiny.

Je důležité poznamenat, že i při dlouhodobé léčbě je Nimesil s ARVI bez horečky dobře snášen a málokdy způsobuje nežádoucí účinky. Současně se může akumulovat její terapeutický účinek, proto je důležité užívat lék pravidelně po zahájení léčby.

Formulář vydání

Dosud je Nimesil dostupný v práškové formě pro přípravu perorální suspenze, která je balena v malých uzavřených sáčcích.

Pokud jde o analogy léčiva, mohou být připraveny ve formě tablet, čípků a orálních prášků.

Indikace a kontraindikace

Nimesus na nachlazení a chřipku, jejichž přehled bude popsán níže, může být také předepsán v takových případech:

 1. Léčba akutní bolesti zubů u dospělých pacientů.
 2. Těžká bolest v poranění, nebo v období po nedávné operaci.
 3. Různá infekční urologická a gynekologická onemocnění.
 4. Zánětlivá onemocnění pohybového aparátu.
 5. Zvýšená tělesná teplota v důsledku akutního respiračního onemocnění.

Nimesil s chřipkou, recenze, které lze vidět na mnoha fórech o této droze, je kontraindikováno v následujících případech:

1. Individuální nesnášenlivost osoby s účinnými látkami léku, která mu způsobuje alergické reakce nebo jiné zhoršení práce tělesných systémů. Kromě toho by takový lék neměl být užíván, pokud je pacient přecitlivělý na léčiva s vysokým obsahem acetylové kyseliny.

2. Toxické poškození jater, hepatitida a chronické selhání ledvin.

3. Přítomnost závažných onemocnění kardiovaskulárního systému.

4. Akutní onemocnění trávicího systému. Zvláště musíte být opatrní v přítomnosti vředů a pankreatitidy.

5. Aktivní alergické reakce v těle.

6. Období po nedávno přeneseném bypassu koronárních tepen pacienta.

7. Závislost pacienta na alkoholu.

8. Dětský věk do dvanácti let.

9. Současná léčba silnými léky.

Příjem během těhotenství

Vzhledem ke zvýšené toxicitě Nimesilu a jeho schopnosti proniknout placentární ochranou je tento lék během těhotenství zakázán. Zvláště nebezpečné je léčit Nimesilem během prvního trimestru narození dítěte, kdy jsou na těle položeny základy systémů těla.

Je také důležité si uvědomit, že léčivé látky jsou schopny proniknout do mateřského mléka, takže jejich užívání je během kojení zakázáno.

Pokud je nutné léčit nachlazení během kojení, pozorující terapeut by měl vybrat bezpečnější ekvivalent Nimesilu pro ženu. V opačném případě se pacientce nedoporučuje kojit dítě.

Způsob použití

Nimesil je určen k perorálnímu podání, nejlépe po jídle.

Standardní denní dávka pro dospělé je 200 mg. Pacient by tedy měl používat dva sáčky s lékem denně.

Průměrná délka léčby Nimesilem je dva týdny. Pokud se během této doby stav pacienta nezlepší, měl by se poradit s lékařem. V případě potřeby nahradí analog léku specialista.

Je důležité poznamenat, že u starších pacientů, stejně jako u osob s těžkými chronickými onemocněními, je nutné dávku upravit a individuálně zvolit pro každou osobu.

K přípravě přípravku Nimesil musí být obsah prášku nalit do sklenice a naplněn 100 ml horké vody. Potom prášek promíchejte lžící, dokud se nerozpustí, a okamžitě vypijte.

Se zvýšeným rizikem nežádoucích účinků by mělo být dávkování sníženo na minimum - jeden sáček denně.

Pro léčbu dětí od 12 do 18 let je třeba aplikovat standardní dávku 200 mg.

V případě překročení přípustné dávky a předávkování se může u člověka vyvinout takové komplikace, jako je nevolnost, zvracení, bolest břicha a zhoršení jater.

Léčba předávkování je konzervativní symptomatická. Zahrnuje výplach žaludku, užívání sorbentů a další symptomatickou léčbu. V tomto případě Nimesles nemá speciální antidotum.

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky léčby tímto lékem se mohou vyskytnout u pacienta v následujících případech: t

1. Nesprávné dávkování léku (nadměrné dávkování).

2. Kombinace nimesilu s jinými účinnými léky.

3. Užívání přípravku, pokud má pacient zjevné kontraindikace. Osoba se zároveň nezávisle vystavuje velkému riziku.

4. Léčba dětí mladších dvanácti let tohoto léku. Současně bude pro tělo dítěte obtížné recyklovat tento typ léku, což významně zvýší pravděpodobnost vedlejších účinků.

Nejčastější léčba přípravkem Nimesilom vede k následujícím nežádoucím reakcím: t

1. Všechny druhy nesrovnalostí v práci kardiovaskulárního systému. To se může projevit formou arytmií, tachykardií, nárůstem krevního tlaku a celkovou dysfunkcí myokardu.

2. Různé poruchy centrálního nervového systému. Mohou se projevit jako závratě, bolesti hlavy, dezorientace a poruchy spánku. Ve více pokročilých případech se u člověka může vyvinout třes končetin, ospalost, depresivní stavy a podrážděnost. V případě toxického poškození může lék způsobit ztrátu vědomí, křeče a apatii.

3. Poruchy zažívacího systému se obvykle projevují formou nevolnosti a zvracení, dyspepsie, nadýmání a průjmu. V pokročilých případech dochází ke zhoršení funkce ledvin. V případě předávkování je možné vnitřní krvácení do žaludku.

4. Hepatitida a žloutenka z jater.

5. Alergické reakce (vyrážka, svědění kůže, loupání, kopřivka, erytém, zvýšené pocení).

6. U orgánů dýchacího ústrojí se může u pacienta objevit bronchospasmus.

7. Další vedlejší účinky se mohou projevit formou dušnosti, zhoršenou zrakovou funkcí, záchvaty paniky a slabostí.

Vlastnosti léčby

Aby Nimesil proti chřipce měl maximální terapeutický účinek, měla by být osoba při jejím příjmu vždy informována:

 1. Lék může narušit funkce jater a ledvin, takže při léčbě starších osob, stejně jako pacientů s těžkým nachlazení, je důležité pravidelně předávat klinické krevní testy, aby bylo možné sledovat stav těla.
 2. Pacienti s poruchou funkce ledvin, stejně jako gastrointestinální onemocnění, by měli být léčeni Nimesilem v nemocnici pod dohledem lékaře.
 3. Nezvyšujte dávkování přípravku Nimesil nezávisle, protože to může zhoršit pouze stav pacienta. V případě náhodného použití koncentrovaného roztoku se poraďte s lékařem.
 4. Bez zvláštního použití je přísně zakázáno kombinovat léčbu Nimesilem s jinými protizánětlivými antipyretiky, protože to může být nebezpečné pro lidské zdraví.
 5. Neměli byste si vzít horký čaj, provádět termální procedury a zakrýt si deky po požití léku, protože tyto akce zpomalí proces snižování tělesné teploty.
 6. Aby se Váš stav nezačal, měli byste okamžitě vyhledat lékaře, pokud se objeví první známky nežádoucích účinků.
 7. Je důležité vědět, že Nimesil vyvolává retenci tekutin v těle, takže lidé, kteří trpí vysokým krevním tlakem a srdečními chorobami, by to měli brát s velkou opatrností.
 8. Při rozvoji známek intoxikace organismu by měla být tato léčba přerušena. Není třeba čekat, až se pozice osoby zhorší do kritického stavu.

Analogy

Protizánětlivé léky Nimes dnes mají více než tucet analogů, které mají stejný terapeutický účinek. Nejlepší analogy léčiva jsou Nimulid a Nimesulid. Také jako náhrada, můžete použít prostředky Aponil a Nimiku.

Před použitím je důležité poradit se s lékařem.

Terapeutická interakce

Existují následující rysy interakce s léky Nimesila s jinými léky:

 1. Nimesil je schopen zvýšit terapeutické účinky léků, které se používají ke snížení procesu srážení krve.
 2. Lék zvyšuje účinek furosemidu. Také by měl být pečlivě kombinován s jinými analgetiky a protizánětlivými léky.
 3. Nekombinujte léky s kortikosteroidy, protože to může vést k vnitřnímu krvácení.

Navíc je důležité vědět, že tento lék může nepříznivě ovlivnit játra, když je kombinován s alkoholickými nápoji.

Recenze

Abychom lépe porozuměli tomu, zda Nimesil může být opilý chřipkou, a jak efektivní je, poskytujeme následující recenze pacientů, kteří si tento lék sami vyzkoušeli:

 1. Veronika „Nimesil s chřipkou a ARVI používám pokaždé. Pro mě osobně je tento lék velmi vhodný. Nikdy mi nezpůsobil nevolnost nebo bolest břicha, protože jiné drogy udělaly více než jednou. Také se mi líbí skutečnost, že takový lék začíná po podání rychle působit a je k dispozici ve vhodných dávkových formách. “
 2. Michael "Nimesil s ARVI mi pomohl více než jednou." S ním jsem za pár dní odstranil chlad a šel do práce. Pokud jde o mě, je to ideální lék pro rychlé zotavení a odstranění příznaků nachlazení. Jediné, co se vám nelíbí, je to, že Nimesil je schopen předávkováním zhoršit stav ledvin. “
 3. Anna "Používá Nimesil pro chřipku k léčbě dítěte." Je to velká alergická osoba, takže jsem se velmi bála o to, jak můj syn vezme lék. Nimesil naštěstí nezpůsobil žádné komplikované vedlejší účinky. Pomohl rychle normalizovat stav dítěte. “
 4. Vitali „Vzal Nimesil na dva týdny. Moc se mi líbila skutečnost, že přichází ve formě perorálního prášku, takže půl hodiny po jeho užití mi teplota ustoupila a bolest hlavy mi zmizela. S tím jsem přežil vleklou chřipku mnohem snadněji. Bohužel, i přes profesionály, má nějaké nevýhody - lék mi způsobil zhoršení vředů. “

Aby Nimesil měl očekávaný terapeutický účinek v případě nachlazení nebo chřipky, je nutné konzultovat s pozorovatelem kontraindikace před jeho použitím. Pokud je k dispozici, bude bezpečnější nahradit lék bezpečnějším protějškem.