Image

Klášterní antiparazitický čaj - složení a recenze

Jasné tělo všech parazitů je dnes dostupné i doma. Klášterní antiparazitický čaj, přírodní prostředek, jehož složení sloužilo k čištění starověkými mnichy, pomůže v tomto obtížném postupu. Byliny tohoto produktu jsou shromažďovány v ekologicky čistých oblastech Běloruska, takže tento čaj je naprosto bezpečný.

Co říká moderní medicína o klášterním čaji?

Charakteristickým rysem antiparazitického nápoje je účinná léčba bez testování. Navíc, jak ukázaly recenze lékařů na klášterní antiparazitický čaj, účinek přípravku je klinicky prokázán. Paraziti žijící uvnitř lidského těla mají škodlivý účinek na všechny orgány.

Červy lze nalézt nejen ve střevech, ale také v ledvinách, játrech, srdci a dokonce i v mozku. Podle nálezů lékařů jsou hlavními příznaky, které indikují infekci parazity, pravidelné bolesti hlavy, chronická únava, zácpa, zažívací potíže a střevní potíže, bolest v hypochondriu, podrážděnost a nervová agitace, podlitiny pod očima.

Antiparazitický čaj má lehký léčivý účinek. To nejen účinně bojuje s různými druhy parazitů, ale může také obnovit postižené tkáně a zmírnit intoxikaci. Výrobek má silný synergický účinek, to znamená, že každá složka nápoje zvyšuje účinek jiné složky.

Pečlivě zvolené složení léčivých rostlin umožňuje dosáhnout pozitivního výsledku v léčbě během několika dnů po začátku příjmu čaje. Tento přírodní produkt má navíc všechny potřebné lékařské certifikáty kvality a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. K pozitivním vlastnostem výrobku patří jeho nepřekonatelná vůně a příjemná chuť.

Složení produktu

Klášterní čaj je přírodní produkt, který ve svém složení obsahuje pouze přírodní bylinné přípravky. Čaj je schopen zabít viry, bakterie a houby, zastavit fermentační proces v gastrointestinálním traktu, zánětlivé procesy v tkáních orgánů. Účinně také odstraňuje toxické zatížení těla a rychle odstraňuje parazity.

Její léčivé rostliny jsou široce známé. Jejich terapeutický účinek je způsoben různými účinnými látkami, které se nacházejí v bylinkách. Výtažky z rostlin obnovují tělesné systémy, stimulují vylučování nezbytných žláz, zvyšují imunitu.

Složení čistícího čaje zahrnuje:

 • heřmánek;
 • březové listy;
 • řebříček;
 • máta peprná;
 • pelyněk;
 • měsíček;
 • dubová kůra;
 • šalvěj;
 • tuřín;
 • bažina;
 • tansy

Každá složka sběru léčiv má své vlastní účinné látky, které mají pozitivní vliv na tělo pacienta.

Před použitím výrobku se seznamte s jeho složením. Tato sbírka léčiv má komplexní účinek. Z lékařských důvodů je nežádoucí používat nápoj pro těhotné ženy. Přípravek je také kontraindikován v případě individuální intolerance na jeho složky. Děti mohou pít čaj pouze po předchozí konzultaci s dětským lékařem. Lékaři doporučují dát léčivý nápoj dětem od 12 let.

Pravda a mýty o klášterním čaji

Vzhledem k tomu, že tento výrobek je vysoce účinným a zcela přirozeným prostředkem, je kolem něj mnoho chybných výkladů. Farmaceutické společnosti mají samozřejmě zájem propagovat a prodávat své léky s vysokou cenou a odčerpávat maximální množství peněz od spotřebitelů.

Oni jsou vždy nepřátelské k vzniku nových low-cost efektivní přírodní metody a léčby, které mohou snížit jejich báječné zisky. Internetoví trollové speciálně najatí farmaceutickými společnostmi v různých fórech a na internetových stránkách budou tvrdit, že jeden nebo jiný přírodní produkt je podvod nebo rozvod. Klášterní antiparazitický čaj nebyl výjimkou.

Takže, co je vlastně klášterní antiparazitický čaj - pravda nebo rozvod o jeho vynikajícím terapeutickém účinku, nebo je to jen podvod mazaných prodejců?

Chcete-li pochopit, jak klášterní čaj funguje, musíte znát vlastnosti léčivých rostlin, které jsou součástí produktu.

 • Listy máty peprné obsahují nezbytné fytoncidy, mentol, organické kyseliny. Tyto látky mají uklidňující účinek, zmírňují zánět, obnovují sliznici žaludku.
 • Všechny známé heřmánek se skládá z různých organických kyselin, terpenů, flavonoidů, které vám umožňují vyhnat parazity z těla. Květy měsíčku mají hojení ran, antiseptické vlastnosti. Kombinace měsíčku, heřmánku, řebříku způsobuje antibakteriální působení a účinně eliminuje stagnaci žluče s giardiasis.
 • Jedním z hlavních antihelmintických komponent jsou tyranské květenství. Zahrnují prospěšné taniny, flavonoidy a aktivně působí na kulaté parazity, což způsobuje jejich smrt. Čaj pomůže rychle se zbavit ascaris a pinworms.
 • Vynikající adstringentní a protizánětlivý prostředek je dubová kůra. Snižuje střevní podráždění způsobené červy. Kafr obsažený v řebříčku má výrazný anthelmintický účinek. Tato rostlina má také protizánětlivý a baktericidní účinek.
 • Léčí poškození sliznic a oregano bažiny. Rostlina má svíravý účinek a dokonale odstraňuje zánětlivý proces způsobený parazity.
 • Nápoj obsahuje i šalvějové listy. Jsou zdrojem různých esenciálních olejů a také alkaloidy, pryskyřice, taniny, které dezinfikují.
 • Choleretický efekt má kořen lopuchu a pelyněk. V něm obsažená hořkost má škodlivý vliv na různé druhy červů.

Všechny bylinné složky obsažené v klášterním čaji zlepšují činnost trávicího systému a zlepšují jejich pohyblivost. Antimikrobiální a antihelmintová aktivita rostlin umožňuje rychle a snadno očistit tělo parazitů.

Dnes v různých fórech můžete najít mnoho mýtů o této drogy. Často jsou mýty kolem produktu vytvořeny pro reklamní účely a ziskové pro prodejce. Každý však ví o léčivé síle léčivých rostlin. Opravdu, i v situaci obyčejného nachlazení, mnoho lidí vaří bylinné bylinné čaje.

Heřmánek, šalvěj, dubová kůra a mnoho dalších bylin jsou téměř vždy přítomny v lékárničce. Složení klášterního čaje vybírají odborníci s ohledem na hlavní vlastnosti léčivých bylin, které mají vliv na parazity a zánětlivý proces v orgánech, které způsobují červy.

Hlavní vliv klášterního čaje:

 • odstranění poruch rovnováhy sacharidů;
 • snížení vysokého tlaku;
 • odstranění bolesti v různé míře;
 • normalizace hladiny cukru v krvi;
 • posílení imunity;
 • prevence rozvoje řady nemocí;
 • podporuje lepší absorpci inzulínu;
 • snižuje nadváhu.
Kde koupit klášterní čaj z parazitů?

Můžu v lékárně koupit klášterní antiparazitický čaj? Vzhledem k tomu, že výrobek je na domácím farmaceutickém trhu zcela nový, pak v prodejnách lékáren se můžete setkat s falešným nebo analogickým klášterním čajem.

Výrobce má oficiální právo prodávat klášterní čaj, proto je možné výrobek objednat na internetových stránkách určité společnosti. Zároveň musí být certifikovány produkty nabízené společností. Také pokud se spotřebitel setká s klášterním čajem v domácích lékárnách, má právo požadovat od prodávajícího určitý certifikát pro tento výrobek.

Klášterní čaj při léčbě houby

Léčivá antiparazitická sbírka léčí nemoci různých etiologií. Včetně léku má terapeutický účinek na houby. Klášterní čaj z nehtové houby je velmi účinný. Léčivé byliny vykazují své léčivé účinky v boji proti různým patogenním organismům.

Čaj je účinný proti trichophytonu, dermatofytům, kvasinkám. Nástroj ovlivňuje lidské tělo a čistí ho od patogenních mikrobů. V síle léčivé bylinky porazit patogenní flóru mnoha hub. To bere v úvahu poměr léčivých bylin v léčbě onemocnění.

Proporce

Léčivé byliny, které tvoří tento produkt, jsou dokonale přizpůsobeny odborníkům. Hlavní vliv nástroje je zaměřen na úplné očištění celého organismu, v důsledku čehož odezní nadměrná hmotnost, normalizuje se krevní tlak, eliminují se různé druhy parazitů.

Nápoj dokáže omladit celé tělo, pozitivní vliv na vlasy, nehty, kůži. Každý, kdo ví, co je součástí klášterního antiparazitického čaje, jistě využije tohoto přírodního a bezpečného produktu k čištění těla a léčbě.

Anti-parazitický čaj obsahuje různé léčivé byliny, které se již dlouho používají při léčbě červů a příbuzných onemocnění. Klášterní čaj má své vlastní podíly léčivých rostlin, které jsou důkladně známy odborníkům společnosti, která vyrábí čaj. S proporcemi léku lze detailně nalézt na obalu klášterního čaje.

Způsob přípravy a skladování čaje - návod k použití

Vezměte si nápoj podle pokynů. Mnozí vaří klášterní čaj, jako obvykle, ale lékaři doporučují přípravu nápoje podle specifikovaného způsobu balení. Způsob přípravy nápoje je následující: t

 1. Před každým varením bylinky se doporučuje opláchnout konvici s vařící vodou.
 2. K naplnění 0,5 litru vařené horké vody je třeba dvou lžic bylin.
 3. Zabalte konvici s ručníkem.
 4. Trvat na vodní lázni po dobu deseti minut.
 5. Nakonec se hotový odvar naplní další půl hodiny, aby se získal odvar ze všech léčivých vlastností rostlin.
 6. Před použitím může být hotový bujón naředěn převařenou vodou.

Je nutné brát klášterní čaj 500 ml denně 2-3 krát denně, průběh léčby je jeden měsíc.

Je nemožné konzumovat uvařený čaj hned, protože léčivo dosud neobdrželo všechny léčivé vlastnosti rostlin. Připravený čaj musí být vypuštěn přes sítko. První týden přijetí je nutný pro sledování reakce těla na lék.

Skladujte klášterní čaj na chladném, tmavém místě, ve kterém nespadají sluneční paprsky. Je lepší nalít otevřené balení čaje do skleněné nádoby a pevně zavřít víko. Pro skladování nepoužívejte plastové obaly. Doba použitelnosti finančních prostředků určených výrobcem.

Základní indikace pro použití

Hlavními indikacemi pro příjem této kolekce je řada onemocnění. Čaj výrazně zlepší pohodu a pomůže obnovit zdraví. Indikace pro použití jsou:

 • hypertenze;
 • giardiasis;
 • onemocnění gastrointestinálního traktu;
 • diabetes;
 • zvýšené hladiny cukru v krvi;
 • nespavost;
 • neurotické poruchy;
 • onkologická onemocnění;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému;
 • prostatitis;
 • gynekologických onemocnění.

Používá se k čištění těla parazitů, k léčbě zánětlivých procesů, stejně jako k celkové tonice.

Kontraindikace
 1. Lékaři nedoporučují léčbu tímto nástrojem pro těhotné a kojící ženy, stejně jako pro osoby, které mají k tomuto produktu individuální intoleranci. Mnoho aktivních látek rostlin, které jsou součástí fondů, může způsobit potrat, jakož i další rizika pro vyvíjející se plod.
 2. Je také lepší, aby kojící matky při užívání léku přenesly dítě na umělé krmení.
 3. Pokud dojde k alergickým reakcím organismu na činnost sběru léčivých bylin, přípravek by neměl být užíván.

Klášterní čaj nemá prakticky žádné kontraindikace, protože je to přírodní produkt založený na léčivých bylinkách. Mnoho lidí užívá různé bylinné přípravky. Tento nástroj je uznáván jako účinná bylinná kolekce pro léčbu mnoha nemocí.

Vedlejší účinky

Klinicky nebyly z léčby klášterních čajů klinicky zjištěny žádné nežádoucí účinky. Čaj se nedoporučuje používat v případě alergické reakce na složky přípravku.

Klášterní čaj je ekologicky šetrný výrobek na bázi léčivých bylin, který se používá při léčbě mnoha onemocnění. Jemně a rychle čistí tělo od patogenních mikroorganismů a parazitů. Léčivý přípravek nemá prakticky žádné kontraindikace, je tělem dobře snášen a není toxický.

Používá se k úplnému očištění těla různých druhů parazitů a červů, pomáhá snižovat hmotnost, zlepšuje pohodu, snižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje imunitu. Výrobek je doporučen mnoha lékaři jako účinné opevnění a očištění tělesného prostředku.

Hodnocení zákazníků

Recenze №1

Nedávno jsem si koupil klášterní čaj z parazitů. Četl jsem o tom dříve, ale až poté, co jsem se seznámil s pozitivním hodnocením lékařů, jsem se rozhodl koupit. Dlouho bylo nutné se svým tělem vypořádat. Po několika dnech recepce jsem okamžitě pocítil zvláštní lehkost. Už jsem obdržel výsledky očištění, takže mohu říci, že v našem těle nejsou paraziti.

Škrkavky jsou pryč. Ve stejné době, bolesti v žaludku, které se obtěžovaly to bylo u konce. Klášterní čaj mi pomohl zhubnout. První týden jsem ztratil 4 libry. Jsem velmi spokojen s výsledkem léčby. Čaj si bereme spolu s manželem, ráno a večer. Můj manžel měl nespavost, bolest v kloubech se začala bát méně, hladina cukru v krvi se vrátila do normálu.

Je také velmi spokojen s léčbou. Klášterní čaj - přírodní, sestává z některých bylin, které mají blahodárný účinek na celé tělo.

Irina, 56 let - Moskva

Zkontrolujte číslo 2

Tři týdny jsem si vzal klášterní čaj. Velmi znepokojen žlučovými kameny. Nevím, jestli mi ten nápoj pomohl vyrovnat se s kameny, ale moje bolest žlučníku byla pryč. Z těla vyšly také paraziti, které jsem ani netušil.

Nástroj opravdu funguje a léčí. Než jsem si vzal nápoj, musel jsem polykat pilulky v baleních. Teď jsem dělal bez léků tři měsíce po ošetření klášterním čajem. Za šest měsíců chci opakovat průběh očisty těla a léčby mé nemoci. Je možné, že se bez zákroku podaří odstranit kameny, které mě velmi dlouho trápí.

Natalia, 41 let - Petrohrad

Zkontrolujte číslo 3

Mám mnoho onemocnění kardiovaskulárního systému. Dyspnea a časté palpitace vás také trápí, tlakové skoky. V průběhu let se zhoršila také vize. Slyšel jsem o unikátním bylinném čaju - klášterním čaji a rozhodl jsem se pomoci mému tělu.

Nástroj trvalo čtyři týdny, dvakrát denně šálek. Efekt je úžasný. V prvních dvou týdnech se mi tělo zdálo být očištěno. Starší bolesti v žaludku a střevech zmizely, cítila se obecná lehkost.

Snadno se rozběhne do mého pátého patra domu a já jsem se do bytu dostával s obtížemi. Dokonce i vidění se zlepšilo. Nápoj je prostě magický a to vše díky složení léčivých bylin. Podle mého názoru to může kdokoli koupit, cena je poměrně dostupná a výsledek stojí za to. Obecně doporučuji každému, aby se s tímto produktem léčil.

Alexander, 55 let - Jekatěrinburg

Lékaři recenze

Recenze №1

Svými léčivými vlastnostmi a hodnotami je klášterní čaj jedinečným terapeutickým činidlem. Má prakticky žádné kontraindikace. Klinické studie tohoto přípravku byly provedeny v roce 2013, kterého se zúčastnilo asi tisíc lidí trpících různými onemocněními. U 76% sledovaných pacientů se zdravotní stav výrazně zlepšil v důsledku léčby klášterním čajem.

Zbytek lidí byl úplně vyléčen ze svých nemocí. Jako lékař s 30 letou zkušeností doporučuji tento přípravek všem očistit a posílit vaše tělo. Osobně jsem se snažil vyčistit tělo klášterního čaje jen jednou, ale byl jsem ohromen pozitivním výsledkem. Proto mohu s jistotou poradit tento účinný prostředek nápravy.

Anatolij Grigorjev, Moskva

Zkontrolujte číslo 2

Jako lékař v mé práci doporučuji mnoha pacientům, aby si koupili klášterní antiparazitický čaj. Paraziti mají takový destruktivní účinek na celé tělo, že jsou přímou příčinou vývoje tolika nemocí. Tento jedinečný výrobek vám umožní vyrovnat se s patogeny a parazity všeho druhu.

Esenciální oleje rostlin jsou již dlouho používány pro odčervování těla, když ještě neexistovalo mnoho léků. Naši předkové používali při léčbě červů řadu léčivých bylin. Léčba tímto antiparazitickým činidlem nemá žádný negativní vliv na lidské tělo.

Postupem času se ucpává škodlivými odpady a paraziti mohou způsobit mnoho akutních onemocnění. V mé praxi se jednalo o případ, kdy paraziti byli nalezeni v játrech mladé, zdánlivě zdravé ženy. Proto se ujistěte, že se okamžitě zbavíte červů.

Pokud ve vašem těle nejsou paraziti, pak klášterní antiparazitický čaj bude velmi užitečný pro posílení imunity.

Jak vzít antiparazitický klášterní čaj?

Klášterní antiparazitický čaj je výborným lékem na červy, houby a další patogenní mikroorganismy, jejichž recept byl vyvinut ve starověku, ale stále platí.

Koupit klášterní antiparasitic čaj může být na internetových stránkách výrobce.

Příznaky infekce červy

Klášterní čaj pomáhá zbavit se všech parazitů, kteří se usadili v lidském těle. Než však budeme hovořit o vlastnostech klášterního antiparazitického čaje, řekněme trochu o příznacích helmintické invaze, protože nikdo nechce užívat lék zbytečně.

Červi, působící na lidské tělo, způsobují řadu nepříjemných příznaků:

 • Rychlé hubnutí s dobrou chuť k jídlu.
 • Avitaminóza.
 • Zhoršení celkového zdraví.
 • Zhoršení vlasů, nehtů.
 • Ospalost, ospalost, ale zároveň nespavost.
 • Bolest břicha.
 • Problémy se stolicí (zácpa a průjem jsou označeny stejnou frekvencí).
 • Svědění v řiti.
 • Pocit nepohodlí v konečníku.
 • Červi se mohou dostat ze střev a stočit se na list, vyskytuje se častěji v noci a slouží jako nesporný důkaz přítomnosti červího napadení.
 • Při krevním testu je nízká hladina hemoglobinu, stejně jako nedostatek vitamínů v těle.
 • Časté bolesti hlavy.
 • Problémy s trávením - břicho, zažívací potíže, bolest žaludku po jídle atd.

Nebezpečí napadení červem

Mnoho lidí nechápe, proč jsou červi tak nebezpeční. No, oni žijí v těle, stejně jako různé oportunistické bakterie ve střevě a neinterferují s ničím. Červi však nejsou tak neškodní, jak se zdá, a léčba onemocnění musí začít okamžitě, aby se snížilo riziko komplikací.

Zejména pro návštěvníky našich stránek sleva 50% na nákup čaje.

Kromě obecného špatného zdraví lidí způsobují červi:

 • Problémy s trávením - nedostatek enzymů a zpomalení střevní motility může vést k těžkým zánětlivým procesům v zažívacím traktu. Pokud problém není vyřešen rychle, pak i po odstranění červů, střeva a žaludek nebude fungovat jako dříve.
 • Nerovnováha střevní mikroflóry (dysbakterióza) - červi narušují rovnováhu a oportunistické bakterie, které se ve střevech mírumilovně vyskytují, začnou se aktivně množit a přispívají k rozvoji zánětlivých procesů.
 • Zácpa není neškodná patologie. Někteří červi se mohou navíjet ve střevech a zcela zablokovat svůj lumen. Prvním příznakem tohoto parazitismu je zácpa, ale brzy může začít zánět pobřišnice jako komplikace střevního průniku a pronikání fekálií do peritonea.
 • Alergické reakce - vyrážka, zarudnutí kůže a svědění - všechny tyto nepříjemné symptomy mohou být výsledkem dlouhé existence červů v lidském střevě.
 • Intoxikace těla - červi vydávají toxiny, které se šíří s krevním tokem v celém těle a začínají jedovat člověka.
 • Narušení procesu myšlení - některé typy červů mohou proniknout do mozku a způsobit vážné poruchy, a proto nestojí za odložení léčby.
Objednávka na oficiálních stránkách výrobce - přejděte na webovou stránku.

Ne všichni červi způsobují takové komplikace, ale i bolest hlavy, neustálá únava a nedostatek chuti k jídlu činí život člověka méně radostným, ale proč ho snášet, pokud můžete pít klášterní antiparazitický čaj a zbavit se parazitů navždy.

Indikace pro použití klášterního čaje

Již podle názvu je jasné, že k odstranění parazitů by měl být použit klášterní antiparazitický čaj. Ale červi nejsou jediná věc, se kterou si čaj poradí, je vhodné pít, když:

 • Podezřelá helmintická invaze.
 • Nehtová houba
 • Dlouhá malátnost bez dalších příznaků.
 • Poruchy zažívacího ústrojí.
 • Stálý nervový stres bez příčiny a náhlé změny nálady.

Složení antiparazitického čaje

Složení antiparazitického klášterního čaje zahrnuje deset léčivých bylin s různými účinky:

 1. Tansy je hlavní složkou, která nepříznivě ovlivňuje červy, díky čemuž ztratí svou schopnost pohybu a jsou vyloučeny z těla spolu s výkaly.
 2. Dubová kůra je vynikající protizánětlivý prostředek, který pomáhá rychle obnovit střeva.
 3. Sage je součástí čaje, který pomáhá eliminovat plísně. Rovněž normalizuje tlak.
 4. Palina - pomáhá odstranit patogeny a bojuje proti všem mikrobům, což normalizuje rovnováhu střevní mikroflóry.
 5. Tuřín - pomáhá při odstraňování červů a toxinů, stejně jako jejich metabolické produkty.
 6. Yarrow - posiluje imunitní systém a pomáhá tělu nezávisle vyhnat červy a zabránit jim zničit ochranu.
 7. Březové pupeny - mají uklidňující účinek a odstraňují toxiny z lidského těla.
 8. Heřmánek je protizánětlivé činidlo, které zároveň uklidňuje člověka a pomáhá střevům rychleji se zotavit z poškození způsobeného červy (uklidňující vlastnosti se projevují snížením bolesti způsobené zánětem střevní sliznice).
 9. Měsíček - zlepšuje proces trávení a funguje jako antiseptikum.
 10. Peppermint - působení složky je směrováno na žaludeční sliznici, aby se zmírnil zánět a odstranila bolest. Mincovna také pomáhá v boji proti houbám.

Jak užívat lék?

Klášterní antiparazitický čaj musí být vařen správně, jinak jeho účinek nebude maximalizován a léčba bude muset být prodloužena, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Je-li čaj jen nalije vařící vody a pak se nalije do šálku, bylinky nebudou mít čas vyluhovat a vyjadřovat se.

Proto při použití klášterního antiparazitického čaje je nutné dodržovat následující pravidla:

 1. Do konvice na čaj nalijte lžíci čaje.
 2. Nalijte vařenou teplou vodou.
 3. Obal a pevně zabalte konvici s ručníkem.
 4. Nechte ho vařit půl hodiny.
 5. Otevřete víko konvice tak, aby byliny mohly dýchat a dát čaju více času.
 6. Napínejte čaj přes tenké plátno, abyste se zbavili všech malých bylin.
 7. Je žádoucí pít čaj čerstvý, ale pokud se vaří pro několik porcí, pak by měl být uložen na tmavém místě při pokojové teplotě (ale ne více než 25 stupňů).
 8. Pití v době, kdy potřebujete asi 200 ml čaje.
 9. Po jídle (jedna hodina) a po pití čaje je třeba počkat určitou dobu, po které se nesmí jíst dříve než hodinu.
 10. Suchý čaj (čajové lístky) po otevření balení musí být nalit do skleněné nádoby a pevně uzavřen víčkem.
 11. Je nutné pít čaj 3-4krát denně a průběh léčby se volí individuálně (minimálně 2 týdny a nejlépe měsíc).

Jaký účinek má tělo?

Klášterní antiparazitický čaj ocení spotřebitelé a lékaři pro řadu účinků, které má v lidském těle. Antiparazitický čaj má následující vlastnosti:

 • Uklidňuje.
 • Posiluje imunitní systém.
 • Zmírňuje zánět.
 • Podporuje obnovu sliznice žaludku a střev.
 • Odstraňuje bolesti hlavy.
 • Zlepšuje celkovou pohodu.
 • Odstraňuje alergické reakce způsobené aktivitou červů.
 • Zlepšuje proces trávení.
 • Zlepšuje střevní motilitu.
 • Zvyšuje odpor těla.
 • Bojuje s houbou.

Všechny tyto účinky antiparazitické klášterní čaj má již v prvním týdnu po zahájení léčby. Pokud projdete celou léčbou, můžete se zbavit mnoha nemocí kromě červů a po dlouhou dobu posílit váš imunitní systém, aby byl méně náchylný k různým bakteriálním a virovým infekcím.

Klášterní čaj při léčbě houby

Klášterní antiparazitický čaj se používá především k odstranění červů, ale také se doporučuje jako prostředek k odstranění nehtové houby. Klášterní čaj pomáhá při odstraňování tohoto problému díky šalvěji. Tato složka čaje ovlivňuje plísně, neustále cirkuluje v krevním řečišti a eliminuje příznaky onemocnění - zažloutnutí nehtů, odlupování nehtové ploténky atd.

Kontraindikace

Klášterní antiparazitický čaj má jednu důležitou kontraindikaci - individuální citlivost na složky léčiva. Ale také lidé by měli brát v úvahu, že některé nemoci nebo patologie mohou být kontraindikovány pro užívání čaje kvůli jeho jednotlivým složkám. Některé složky čaje mají nepříznivý vliv na organismus v přítomnosti nemocí, uvádíme hlavní kontraindikace:

Klášterní sbírka od parazitů - garantovaná likvidace červů

Podle WHO se každý druhý obyvatel planety každý rok nakazí jedním ze 3 nejčastějších typů parazitických červů.

Infekce vede k rozvoji enterobiasis v 1,2 miliardách, trichuriasis - u přibližně 700 miliónů, infekce háďátka - téměř 1 miliarda lidí.

Existuje mnoho léků na odčervení s velkým počtem vedlejších účinků, které jsou spojeny s obsahem silných chemických složek. Absolutní sběr parazitů je naprosto bezpečný pro zdraví a destruktivní pro většinu parazitických forem. Přírodní složení a nepřítomnost vedlejších reakcí jsou nepopiratelnými výhodami rostlinného přípravku.

Nebezpečí helminthiasis

Po celém těle se šíří paraziti, mezi něž patří kulaté, ploštěnky, motolice a další druhy.

Mohou být nalezeny v různých částech střev, v játrech, očních bulvách, srdci a dalších vnitřních orgánech člověka. K infekci může dojít:

 • v kontaktu se zvířaty, domácími i žijícími na ulici;
 • od infikované osoby přes běžné objekty;
 • při přesazování rostlin a práci s půdou;
 • tím, že jí špatně umytou zeleninu, ovoce a zeleninu.

Helminty mají nepříznivý vliv na práci všech systémů, imunitnímu systému dochází k zvláštnímu poškození. Jeho deprese má vážné následky - zvýšení náchylnosti k různým onemocněním.

Hlavním jídlem parazitů je potrava, která prošla fází trávení a fermentace. Zdrojem síly pro celý život hlístů jsou štěpené proteiny, sacharidy, tuky, vitamíny a stopové prvky. Zachycení značné části užitečných látek, červi je odejmout od osoby. Výsledkem je avitaminóza, nedostatek stopových prvků, masivní infekce helmintů - anémie, zhoršení permeability cévních stěn. Zvyšuje pravděpodobnost hormonálního, enzymatického deficitu.

Podle lékařů jsou toxické produkty jejich životně důležité činnosti zvláště nebezpečné pro zdraví a život člověka infikovaného červy. Jejich prodloužená akumulace vede k patologickým změnám v těle:

 • celková intoxikace;
 • vyčerpání;
 • urychlit procesy vadnutí, stárnutí;
 • progresí mnoha onemocnění (například onkologie).

Podle výsledků klinických studií bylo zjištěno, že více než 80% stávajících lidských onemocnění je způsobeno různými typy hlístů.

Většina pacientů si ani neuvědomuje, že příčinou jejich nemocí jsou červi, a po celá léta byli neúspěšně léčeni pro patologii drahými léky. V důsledku toho se namísto zlepšování symptomů zintenzivňují na pozadí příznaků obecné intoxikace, významného zhoršení zdravotního stavu. Proto je třeba věnovat pozornost charakteristickým znakům invazí. Pokud zjistíte, červy - naléhavě de-worming všechny lidi žijící ve stejné oblasti.

Indikace pro použití antiparazitického bylinného čaje

Léčba léky (odčervování) je předepsána až po obdržení výsledků testů na červy (vyšetření stolice, krev). Příjem bylinného komplexu nevyžaduje předběžnou diagnózu. Klášterní čaj z parazitů se používá jako prevence a léčba.

Indikace pro jeho použití jsou:

 • časté, paroxyzmální bolesti hlavy;
 • alergické reakce (kožní vyrážka, svědění, sliznice z nosní dutiny, spojivky);
 • patologická ospalost, nedostatek síly, chronická únava;
 • poruchy spánku, chuť k jídlu;
 • bolestivost svalových vláken, kloubů;
 • problémy se stolicí (průjem, zácpa);
 • tmavé kruhy pod očima;
 • bledost kůže;
 • podrážděnost, nervozita.

Vzhledem k tomu, že tyto projevy mohou být příznaky mnoha nemocí, lidé jsou přijímáni k léčbě všeho najednou (migréna, autonomní poruchy atd.). Málokdo má podezření, že příčina špatného zdraví je často skrytá v přítomnosti červů v těle.

Na první znamení, měli byste si koupit klášterní čaj z červů a vypít profylaktický kurz. Následující příznaky naznačují vysokou pravděpodobnost invaze helmintik:

 • svědění řiti v noci, ráno;
 • přítomnost vajíček a larev červů ve výkalech;
 • zánět kůže a sliznic v perineu;
 • nevolnost, zvracení.

V tomto případě by měl být sbírkový soubor klášterních antiparazitů používán pro léčebné účely. Kromě toho byste měli:

 • dodržovat pravidla osobní hygieny (denní sprcha, mytí antimikrobiálními bylinkami, použití samostatného ručníku pro oblast genitálií);
 • provádět hygienické ošetření prostor a společných předmětů (zejména WC a koupelna);
 • provádět profylaktický příjem klášterního čaje z hub a parazitů pro všechny členy rodiny, bez ohledu na přítomnost nebo nepřítomnost charakteristických symptomů.

Abyste se vyhnuli reinfekci, měli byste:

 • vyměňte spodní prádlo denně, umyjte ho při maximální teplotě, nejprve namočte mycím prostředkem na prádlo, železem nebo párou;
 • dodržovat speciální dietu, která snižuje spotřebu sladkostí, bohatých na potraviny s vysokým obsahem vlákniny;
 • pít dostatek tekutin.

Správná dieta a nejméně 2 litry čisté vody každý den zlepšují střevní motilitu, zabraňují dehydrataci a přispívají k přirozené eliminaci inaktivovaných dospělých červů ze střevní dutiny.

Mechanismus antiparazitického působení bylinného nápoje

Přírodní složení klášterního čaje z parazitů má bez výjimky škodlivý vliv na životně důležitou činnost všech typů červů. Kromě toho jsou jedinečné podíly a kombinace rostlin zvoleny tak, aby také ovlivnily houby a prvoky. Patří mezi ně nejčastější:

 • Giardias způsobující giardiasis;
 • Chlamydia - Chlamydia;
 • Houby rodu Candida - kandidóza, nebo drozd.

Klášterní antiparazitický čaj - bylinná příprava komplexní akce:

 • zabíjí parazity;
 • obnovuje poškozenou tkáň;
 • zabraňuje intoxikaci (absorpce toxinů uvolňovaných během rozkladu inaktivovaných jedinců);
 • aktivuje samočištění těla;
 • posiluje imunitní systém.

Kromě hlavního mechanismu působení na červy, komplex léčivých bylin přináší mnoho výhod pro tělo.

Charakteristickým rysem klášterního antiparazitického čaje je, že nezpůsobuje nežádoucí účinky. Složky bylinné kolekce jsou naprosto bezpečné a mohou být použity pacienty různého věku, s jakýmkoliv stupněm závažnosti onemocnění.

Léčivé byliny proti hlístům

Můžete slyšet spoustu informací o tradičních lécích od specialistů na alternativní medicínu, díky kterým se můžete jednou provždy zbavit všech parazitických forem. Pozitivním rysem přírodních anthelmintik je kombinace škodlivého účinku na červy s příznivým účinkem na lidské tělo.

Struktura klášterního komplexu antiparazitických rostlin zahrnuje:

 • lékárna heřmánek - silný antiseptik, má antihistaminikum, mírný desenzibilizující účinek;
 • dubová kůra - má antifungální, antihemoragické, protizánětlivé, adstringentní vlastnosti, snižuje kyselost prostředí;
 • mladý list břízy - používá se pro záněty, infekční a zánětlivé procesy, neurózy;
 • Tansy - výborně tónuje, hojí rány, má choleretický, anthelmintický účinek, odstraňuje bolest, normalizuje práci orgánů trávicího traktu;
 • hořké pelyněk - známý pro jeho silný antihelminthic a krev-očistit účinek, zvětší srážení krve, dezinfekci, anestézii;
 • Měsíček - silný antiseptický, má analgetický, antispasmodický účinek;
 • šalvěj - zlepšuje střevní motilitu, zabíjí bakterie, posiluje ochranné funkce, zvyšuje odolnost vůči různým onemocněním;
 • Bažina bažiny - podporuje regeneraci poškozených tkání, má sedativní účinek, posiluje imunitu;
 • máta peprná - používá se jako analgetikum, sedativum;
 • agrimony - známé jako silná přírodní anthelmintika, přispívá k normálnímu vypouštění žluči, eliminuje alergické reakce.

Díky složení bohatému na biologicky aktivní látky, klášterní antiparazitická sbírka zcela obnovuje fungování vnitřních orgánů postižených negativním vlivem helmintů. Konkrétně:

 • interferuje s procesy fermentace, hnilobou;
 • eliminuje stagnaci;
 • podporuje detoxikaci a regeneraci jater;
 • odstraňuje z těla různé druhy červů;
 • neutralizuje toxické účinky jejich metabolických produktů;
 • aktivuje lidský imunitní systém.

Složení antiparazitického čaje Monastic obsahuje velké množství aminokyselin, vitamínů a dalších živin, které nejlépe podporují tělo po očištění od červů a hub.

Pokyny pro přijetí

Tajemství zázračného antiparazitického čaje leží ve zvláštním podílu léčivých bylin shromážděných podle starého receptu v jednom z pravoslavných klášterů. Opakování a dělání sbírky je téměř nemožné a nedává smysl. Hotový nástroj bude stát docela levné.

Správná příprava nevyžaduje speciální dovednosti. Jedinou podmínkou, kterou je důležité dodržovat, je denní vaření nové porce bylinné směsi. Podrobné pokyny pro vaření jsou na obalu:

 • vzít 1 lžičku. antiparazitické činidlo;
 • nalijeme 200 ml vroucí vody;
 • trvat 30 minut.

Je nutné pít na prázdný žaludek - buď plné sklo v malých doušcích, nebo rozdělit objem na několik stejných částí během dne. Je důležité zahájit příjem postupně. První nápoj na prázdný žaludek 1/5 šálku, pak zvýšit objem, čímž se na 200 ml najednou.

Délka kurzu je 3 týdny. Účinné látky začnou fungovat od prvního dne, takže je důležité, abyste si nepřestávali přestávky.

Kde získat originální lék?

Objednejte si léčivý čaj za přijatelnou cenu na oficiálních stránkách. Další možností nákupu originálního produktu je nákup v lékárně. Na maloobchodních místech musíte zajistit, aby byly k dispozici certifikáty kvality. Klášterní čaj z parazitů v lékárně může stát o něco více než webové stránky výrobce.

Znalosti mnichů o přínosech přírodních bylin nám umožnily vytvořit přírodní lék, jehož prostřednictvím lze účinně očistit tělo červů. Podle recenzí, klášterní antiparazitická sbírka je jedinečný lék se silným léčebným účinkem, který nemá kontraindikace.

Komplex je srovnatelný s anthelmintickými tabletami s řadou výhod. Je cenově dostupný, má příjemnou chuť, vůni travních louky, neobsahuje syntetické složky, umělé přísady, cukr ani jeho náhražky. Úplně přírodní složení nezpůsobuje nežádoucí účinky. Existuje však pravděpodobnost individuální nesnášenlivosti složek.

Antiparazitický čaj: složení, způsob podání a kontraindikace

Čaj proti parazitům se také nazývá klášterní, protože je vyráběn mnichy. Složení obsahuje asi tucet léčivých bylin.

Jak funguje klášterní čaj a jaký výsledek dává

Účinek čistícího čaje z parazitů je určen bylinami, které obsahuje. Mají nejen antiparazitární, ale také antimikrobiální, protizánětlivý a tonizující účinek.

Díky pravidelnému příjmu čaje se díky stimulaci zlepšuje činnost trávicího traktu. Díky tomu je tělo očištěno od toxinů, parazitů.

Hlavní akce sbírky - očista a antiparazitární. Má pelyněk a tymián. Zničí nejjednodušší ascaris, větrníky, škůdce a mají negativní vliv na necators a sací slitiny.

Byliny, které tvoří čaj, zasahují do procesů fermentace a hnijícího střeva, čištění a zamezení pronikání toxinů do krve. Také čaj má výrazný antioxidační účinek, pokud je způsob jeho použití správný.

Infuzní čaj z parazitů a padělků

Recept je považován za místo narození kláštera svatého Dukhovskoy, který se nachází v regionu Krasnodar. Původní složení klášterního čaje zahrnuje 16 známých bylinných složek, ale přesné proporce jsou skryté.

Nápoj prošel úředním lékařským osvědčením a je uznán jako bezpečný prostředek, ale ne léčivý, ale související s biologicky aktivními přísadami. Doporučuje se získat od oficiálních distributorů nebo lékáren, které mohou poskytnout certifikát. Čaj si můžete objednat přímo z kláštera. Kolik stojí bylinná směs? Průměrná cena odběru parazitů je asi 1 000 rublů.

Riziko získání padělku, který bude obsahovat jen několik deklarovaných bylin, je vysoké. Jediný způsob, jak se tomu vyhnout, je koupit čaj od spolehlivých dodavatelů, na oficiálních stránkách, které vlastní povolení k distribuci produktů a certifikáty.

Vzhledem k tomu, že kompilátoři předpisu a výrobci klášterního antiparazitického čaje varují, není to lék a nelze jej použít jako jediný lék na léčbu závažných onemocnění. Také to nebude účinné jako lék na zdraví, pokud člověk nebude jíst správně, vést zdravý životní styl a hrát sport.

Složení antiparazitického čaje

Jaké bylinky jsou součástí klášterního čaje:

 • Dřevo hořké. Má výrazný antiparazitický účinek. Efektivní pro čištění těla, odstraňuje záněty a stimuluje tvorbu žluči.
 • Šalvěj Má protizánětlivý a hojivý účinek. Šalvěj dobře omývá tělo, čistí jej od toxinů a škodlivých látek.
 • Tymián (Tymián). Má antiparazitární účinek. Je účinný proti nejjednodušším patogenním mikrobům a plošticím.
 • Kopřiva. Obsahuje velké množství vitamínů a stimulujících látek. Doporučuje se užívat s anémií, celkovou slabostí a zažívacími poruchami.
 • Slaměnka písečná. Aktivně bojuje proti zánětu, pomáhá posilovat imunitní systém a zlepšovat činnost trávicího systému.
 • Bearberry nebo medvědí ucho. Má močopudný a antiseptický účinek. Urychluje odstraňování toxinů a čistí tělo, pomáhá normalizovat činnost orgánů močového systému.
 • Šípky Přírodní zdroj vitamínů C, E, B, K, R. Rostlina má baktericidní a antioxidační vlastnosti. Přispívá k celkovému posílení organismu a obnovení imunity.
 • Yarrow Ničí patogenní mikroby a hojí erozi, poškození střev. Tisíciletí se používá jako antiseptické a choleretické činidlo.
 • Heřmánek. Jedna z nejoblíbenějších léčivých rostlin. Má silný protizánětlivý účinek, aktivně bojuje s bakteriemi a viry. Užívání heřmánku pomáhá obnovit práci gastrointestinálního traktu, snižuje zánět vnitřních orgánů a ničí patogeny.
 • Sušené letničky (nesmrtelné). Má antimikrobiální účinek, je účinný, pokud potřebujete odstranit zánětlivý proces. V kombinaci s jinými bylinami pomáhá vyrovnat se s lézemi vnitřních orgánů a kloubů.
 • Sushenitsa. Používá se jako protizánětlivé a antimikrobiální činidlo. Stimuluje obnovu poškozených tkání a má účinek hojení ran.
 • Rakytník řešetlákový. Používá se při onemocněních trávicího traktu. Rostlina má projímavý účinek, čistí střeva a zvyšuje jeho pohyblivost. Jako součást čaje, rakytník odstraňuje parazity z těla.
 • Lípa Má protizánětlivé a sedativní účinky. V bylinném čaji se používá k normalizaci nervového systému.
 • Motherwortová. Rostlina s výrazným sedativním účinkem. U parazitických infekcí trpí nervový systém. Motherwort, lípa, heřmánek, které jsou součástí čaje, pomáhají snižovat nervové napětí, zlepšují spánek a trávení.
 • Dědictví. Má močopudný a choleretický účinek, stimuluje gastrointestinální trakt, má výrazný protizánětlivý účinek a hojení ran.
 • Březové pupeny. Působí proti parazitům, zlepšuje práci trávicího a urogenitálního systému, metabolismu, urychluje hojení ran.


Většina bylin v kompozici má protizánětlivý a antiseptický účinek. Palina a tymián se používají k ničení parazitů a zbývající byliny urychlují odstraňování škodlivých látek z těla a normalizaci práce vnitřních orgánů.

Jak si vzít čaj z parazitů

Podle pokynů pro použití klášterního čaje proti parazitům, pro přípravu terapeutického nápoje potřebujete:

 1. Konvici opláchněte vroucí vodou.
 2. Zřeďte 2 lžíce. Já suchý čaj 2 šálky horké vařené vody, ale ne vařící vodu.
 3. Trvat na vodní lázni po dobu 10 minut na čaj, jak by mělo být vařeno.
 4. Zabalte konvici s ručníkem a nechte dalších 30 minut.

Jak si vzít klášterní čaj? Před použitím lze ředit malým množstvím převařené vody. Jako antiparazitický čaj se doporučuje pít jedno sklo před jídlem 2-3 krát denně po dobu jednoho měsíce.

Aby se zabránilo vzniku alergických reakcí při pití čaje, musíte pít pouze čerstvý nápoj, který se vaří alespoň 30 minut. Skladování se nedoporučuje. V prvním týdnu užívání je nutné pečlivě sledovat reakci organismu na léčivo: úroveň krevního tlaku, práci kardiovaskulárních a trávicích systémů.

Jak udělat antiparazitický čaj doma

Je téměř nemožné připravit čistící čaj na vlastní pěst, protože přesné proporce sbírky jsou neznámé nikomu kromě mnichů. Dokonce i když znáte názvy bylin, znovu vytvořit původní recept je nepravděpodobné, že uspěje.

Pokud jen smícháte všechny ingredience, účinek bude minimální, a to i na konzistenci, jak pít klášterní čaj. Kolekce sbíraná doma může být zdraví škodlivá.

Kontraindikace

Bylinný nebo bylinný čaj, shromážděný v klášteře, má následující kontraindikace:

 • Těhotenství a kojení. Během doby přenášení dítěte a kojení je přísně zakázáno užívat čaj.
 • Alergie na komponenty. Lidé s astmatem a tendencí k alergickým reakcím berou sbírku s opatrností.

Recept na antiparazitický čaj, i když široká veřejnost neví, z čeho se skládá, pomohl mnoha lidem očistit jejich těla, zlepšit jejich zdraví a dokonce zhubnout. V tomto případě nebyl proveden spolehlivý výzkum jeho účinnosti a certifikace dává právo na distribuci v Ruské federaci.

Autor: Dana Shaimerdenova, lékař,
speciálně pro Zhkt.ru

Užitečné video o antiparazitické klášterní čaj

Seznam zdrojů:

 • Aleksandrová L.A., Pospelova M.L., Sorokoumov V. arazA. Srovnávací hodnocení antioxidačních vlastností rostlinných přípravků // Uchenye zapiski SPbGMU im. Acad. I.P. Pavlova. Petrohrad: 1998. str. 46-50.
 • Barnaul O. Vyhledávání a farmakologické studium bylinných přípravků, které zvyšují odolnost organismu vůči škodlivým vlivům, optimalizují procesy opravy a regenerace: autor. dis. dr. medu L., 1989. 47 s.
 • Brehman I.I. Adaptogeny rostlinného původu - farmakologické prostředky ke zlepšení zdraví a odolnosti organismu // Farmakologie pohybové aktivity. 1969. str. 9-26.

Klášterní antiparazitický čaj

O parazitech to neznamená.
Pro mnoho z nich, jak to bylo, neexistuje. Statistiky však ukazují opak - více než 70% Rusů je do jisté míry nakaženo parazity.

Pro mnoho lidí žijí paraziti po desetiletí nejen ve střevech (jak se běžně věří), ale také v jiných orgánech a tkáních.
Helminthiasis (parazitární nemoci) je rozšířený po celém světě.
Helminty mohou ovlivnit různé lidské orgány. Někdy je nemoc velmi násilná, doprovázená vážnými příznaky. Ale často helminthiasis nedává člověku zjevné nepohodlí a nemusí si být vědom ani přítomnosti parazitů v jeho těle.

Parazitární nemoci známé lidem po dlouhou dobu. Slované bojovali s touto nemocí pomocí různých bylin. Klášterní antiparazitický čaj je tak starodávným receptem, který je dochován do naší doby.

Jak dochází k infekci hlísty?

Existuje více než 250 typů helmintů, z nichž každý má svůj vlastní způsob přenosu.

Helminths mohou vstoupit do těla:

 1. Ústy - s jídlem, vodou.
 2. Prostřednictvím domácích potřeb.
 3. Skrz kousnutí krve sajícího hmyzu.
 4. Poškozenou kůží v kontaktu s kontaminovanou vodou, půdou.

Pro Rusko, Bělorusko, Ukrajinu je nejzákladnější způsob trávení potravy při konzumaci kontaminovaných potravin a vody. Často lidé onemocní, když jedí teplo špatně zpracované maso nebo ryby. Ale lidé, kteří nekonzumují masné výrobky, také nešetřili. Faktem je, že půda může zůstat na zelenině infikované červy. Pokud by zelenina nebyla dostatečně umyta, paraziti se také dostanou do lidského těla.

Co mluvit o dětech, kterým bez ohledu na to, jak moc vysvětlujete důležitost čistých rukou, se stále nemůžete vyhnout napadení parazity.

Příznaky helminthiasis

Poměrně často má helminthiasis velmi malý klinický obraz. Podezření na přítomnost parazitů v těle můžete vyvolat následujícími příznaky:

 • Zvýšená únava, slabost, snížená pracovní schopnost.
 • Přítomnost kožních vyrážek.
 • Ztráta chuti k jídlu
 • Snížení hmotnosti.
 • Zácpa nebo naopak.
 • Bolest v břiše, v pravém hypochondriu.
 • Zvýšení velikosti jater, sleziny.
 • Bolesti hlavy
 • Podrážděnost, špatný spánek.
 • Zvýšená tělesná teplota.


Přítomnost některého z výše uvedených příznaků je důvodem jít do nemocnice. Parazitární onemocnění jsou úspěšně léčena léky proti odčervení. Existují také lidové recepty, které lze se souhlasem lékaře použít jako pomocnou metodu léčby. Klášterní čaj z parazitů urychlí proces hojení.

Co je antiparazitický čaj?

Klášterní antiparazitický čaj je sbírka bylin s anthelmintickými a očistnými účinky. Sbírka obsahuje:

 1. Měsíček.
 2. Dubová kůra.
 3. Březové listy.
 4. Mincovna
 5. Tansy.
 6. Hořké pelyněk.
 7. Heřmánek.
 8. Můra bažina.
 9. Yarrow
 10. Tuřín.
 11. Šalvěj

Zázračné vlastnosti rostlin

Jednou z hlavních složek antiparazitických sbírek bylin je tyran. Tato rostlina je bohatá na taniny, stejně jako flavonoidy. Dlouho, protože tato tráva byla použita v boji proti parazitární nemoci. Tansy je zvláště účinný pro škrkavky, pinworms a ascaris. Má stejný účinek, který je součástí řebříčku. Rostlina je účinná v boji proti parazitům a bakteriím. Tato nádherná vlastnost byliny je hlavně kvůli kafru obsaženému v řebříčku.

Heřmánek, který je součástí čaje, je bohatý na organické kyseliny, flavonoidy a terpeny. Tato bylina je známa především pro své protizánětlivé vlastnosti. Stejný účinek projevuje peppermint. Tato rostlina také přispívá k obnově střevní sliznice a má také příznivý vliv na aktivitu nervového systému.

Klášterní čaj z parazitů obsahuje měsíčku, který má antiseptické a hojivé účinky na rány.

Dubová kůra, přítomná v kompozici, snižuje střevní podráždění díky svým svíravým a protizánětlivým účinkům. Má stejné vlastnosti a marsh oregano.

Kolik dobrých slov je napsáno o mudrci! Tato rostlina obsahuje éterické oleje, alkaloidy, pryskyřice, taniny. Vzhledem ke šalvěji ve složení bylinné kolekce má dezinfekční účinek.

Ale takové bylinky jako lopuch a pelyněk mají výrazný choleretický účinek, stejně jako zlepšení střevní motility.

Výsledek použití odvarů


Klášterní antiparazitický čaj se používá nejen jako preventivní opatření nebo jako boj proti hlístům. Díky svému složení také příznivě ovlivňuje činnost trávicího traktu i celého organismu.

Účinky použití bylin: t

 • Odstranění parazitů.
 • Obnova postižené střevní sliznice.
 • Zlepšení kontraktility svěračů žlučníku.
 • Zvýšená produkce žluči.
 • Zvýšená střevní motilita.
 • Eliminace fermentačních a hnilobných procesů ve střevech.
 • Čištění jater.
 • Vylepšená funkce ledvin.
 • Vylepšená chuť k jídlu.
 • Normalizace nálady, spánku.
 • Normalizace metabolismu.
 • Zlepšit imunitu.

Správné používání klášterního čaje proti červům přispívá k vylučování parazitů, jakož i jejich metabolických produktů, toxinů. Jedná se o účinnou čisticí metodu. Výsledkem je zlepšení celkové pohody, pocit lehkosti.
Proto je tato kolekce bylin často používána jednoduše jako čistící prostředek. Jaký je recept na přípravu čaje a kolik by to mělo trvat?

Způsob použití

Po otevření obalu je lepší nalít bylinky ihned do nádoby, zavřít víko a dát na tmavé místo. Udržet klášterní antiparazitický čaj v polyethylenu není nejlepší nápad. Kolik si můžete uložit bylinný čaj lze nalézt na čtení na trvanlivost balení výrobku.

Použití klášterního čaje proti červům má své vlastní vlastnosti. Recept nápoje je jednoduchý. V první řadě je třeba postupně zvyšovat objem konzumovaného nápoje. Pivovarský čaj je velmi jednoduchý: stačí nalít čajovou lžičku bylin v šálku, nalijte vařící vodu a přikryjte víčkem. Po půl hodině, kmen. V prvních dvou dnech budete muset vzít čtvrt šálku uvnitř, pít další dva dny půl skla, postupně se zvyšuje množství čaje pijete každý den se sklenkou každý den. Denní dávku můžete užívat v několika dávkách. Infuze je lepší pít půl hodiny před jídlem. Klášterní antiparazitický čaj se může zdát něčemu neobyčejně chutnému. Chcete-li zlepšit jeho chuť, můžete přidat trochu medu.

Pivovarské bylinky mohou být jiným způsobem, ale vždy dodržovat proporce. Zde je druhý recept: je třeba dát dvě lžičky bylin v jar a zalijeme půl litru vroucí vody. Nechte ho vařit a pak se napněte. Nyní můžete pít nápoj, před-nalévání požadovaného objemu do sklenice. Sklenice se zbývajícím odvarem bylin umístěných na tmavém a chladném místě.

Kolik dní by mělo pít infuzi? Klášterní čaj by měl být odebrán do dvaceti dnů.

Vedlejší účinky

Použití klášterního čaje v některých případech může vést k nežádoucím účinkům. Nápoj má řadu kontraindikací. Měli byste vždy vzít v úvahu individuální reakci těla na trávu. Proto se čaj doporučuje pít, počínaje malými dávkami, aby se pozorovala reakce vašeho těla. Pokud je čaj doprovázen zhoršením zdraví, slabostí, zvracením, měli byste přestat pít čaj.
Na začátku průběhu užívání antiparazitických bylin je možný výskyt bolesti břicha a průjmu. Pokud příznaky přetrvávají i po několika dnech, připravte méně čaje.

Nemůžete slevit ze skutečnosti, že bylinky zahrnují esenciální oleje a alkaloidy, které mají toxický účinek na nervový systém. Takže v případě předávkování klášterního čaje proti červům je možný zmatek. Podobné symptomy naznačují, že musíte přestat pít odvar.

Kontraindikace

Recepce čaje má své vlastní kontraindikace. Pití klášterního čaje z parazitů by neměly být lidé, kteří jsou alergičtí na jakoukoli bylinu z kompozice. Nepijte a nepijte čaj pro těhotné a kojící ženy. Ať už si děti mohou vzít čaj nebo ne, měli byste to zjistit u svého lékaře.

Je nutné upustit od užívání klášterního čaje proti červům pro lidi s ledvinami, játry, srdečním selháním, žlučovým kamenem nebo onemocněním ledvinového kamene, stejně jako rakovinou.

Pro léčbu a prevenci parazitů.
Naši čtenáři doporučují 100% přírodní "klášterní antiparazitickou sbírku".