Image

Milgamma - návod k použití, recenze, analogy a formy uvolňování (tablety (pilulky), injekce (injekce v ampulích)) přípravku na bázi vitaminů pro léčbu osteochondrózy, neuralgie u dospělých, dětí a během těhotenství

V tomto článku si můžete přečíst návod k použití léku Milgamma. Prezentovány recenze návštěvníků webu - spotřebitelé tohoto léku, stejně jako názory lékařů odborníků na používání Milgamma v jejich praxi. Velký požadavek na aktivnější přidávání zpětné vazby k léku: lék pomohl nebo nepomohl zbavit se této nemoci, jaké komplikace a vedlejší účinky byly pozorovány, což výrobce nemusí v anotaci uvést. Analogy Milgamma v přítomnosti dostupných strukturních analogů. Používá se k léčbě osteochondrózy, neuralgie a dalších neurologických onemocnění u dospělých, dětí a také během těhotenství a kojení.

Milgamma je komplexní přípravek na bázi vitamínů B. Neurotropní vitamíny B mají příznivý vliv na zánětlivé a degenerativní onemocnění nervů a pohybového aparátu. Přispívají ke zvýšení průtoku krve a zlepšují fungování nervového systému.

Thiamin (vitamín B1) hraje klíčovou roli v metabolismu sacharidů, stejně jako v Krebsově cyklu, s následnou účastí na syntéze TPP (thiamin pyrofosfátu) a ATP (adenosintrifosfát).

Pyridoxin (vitamin B6) se podílí na metabolismu bílkovin a částečně na metabolismu sacharidů a tuků.

Fyziologická funkce obou vitamínů je zesílení vzájemného působení, projevuje se pozitivně na neuromuskulární a kardiovaskulární systémy. S nedostatkem vitaminu B6 se po zavedení těchto vitaminů rychle zastaví stavy deficitu.

Kyanokobalamin (vitamin B12) se podílí na syntéze myelinové pochvy, stimuluje hematopoézu, snižuje bolest spojenou s poškozením periferního nervového systému, stimuluje metabolismus nukleové kyseliny aktivací kyseliny listové.

Lidokain je lokální anestetikum, které způsobuje všechny typy lokální anestezie (terminální, infiltrace, vedení).

Farmakokinetika

Po intramuskulární injekci se thiamin rychle vstřebává a vstupuje do krve.

Po intramuskulárním podání se pyridoxin rychle vstřebává do systémového oběhu a distribuuje se do těla.

Thiamin je v těle nerovnoměrně rozdělen. Obsah thiaminu v leukocytech je 15%, v erytrocytech - 75% a v plazmě - 10%. Vzhledem k nedostatku významných zásob vitaminu v těle musí být denně požíván. Thiamin prochází BBB a placentární bariérou a nachází se v mateřském mléku.

Pyridoxin je distribuován po celém těle, proniká placentární bariérou a nachází se v mateřském mléku.

Thiamin se vylučuje močí. Pyridoxin je uložen v játrech a je oxidován na kyselinu 4-pyridoxinovou, která je vylučována močí, maximálně 2-5 hodin po absorpci.

Indikace

Jako patogenetická a symptomatická látka v komplexní terapii onemocnění a syndromů nervového systému různého původu:

 • neuralgie, neuritida;
 • paréza obličejového nervu;
 • retrobulbární neuritis;
 • ganglionitis (včetně pásového oparu);
 • plexopatie;
 • neuropatie;
 • polyneuropatie (diabetická, alkoholická);
 • noční svalové křeče, zejména ve starších věkových skupinách;
 • neurologické projevy spinální osteochondrózy;
 • radikulopatie;
 • lumbochialgie;
 • svalové tonické syndromy.

Formy propuštění

Roztok pro intramuskulární injekce v injekcích (ampule) 2 ml.

Tablety (tablety) 100 mg + 100 mg.

Milgamma compositum (dragee) 100 mg + 100 mg.

Návod k použití a dávkovací režim

V případech silné bolesti se doporučuje zahájit léčbu intramuskulárním podáváním léčiva v dávce 2 ml denně po dobu 5-10 dnů, s dalším přechodem buď na perorální podání nebo na vzácnější podání (2-3krát týdně po dobu 2-3 týdnů). ) s možným pokračováním léčby perorální lékovou formou.

Lék se vstřikuje hluboko do / m.

Přiřaďte 1 tabletu 3 krát denně po dobu 1 měsíce.

Lék by měl být užíván s dostatečným množstvím tekutiny.

Vedlejší účinky

 • svědění, kopřivka;
 • dušnost;
 • angioedém;
 • anafylaktický šok;
 • zvýšené pocení;
 • tachykardie;
 • akné.

Kontraindikace

 • dekompenzované srdeční selhání;
 • dětský věk (z důvodu nedostatku údajů);
 • zvýšená individuální citlivost na složky léčiva.

Použití v průběhu březosti a laktace

Během těhotenství a kojení se nedoporučuje užívat tento lék.

Použití u dětí

Lék je u dětí kontraindikován (pro tuto skupinu pacientů nejsou k dispozici dostatečné klinické údaje).

Lékové interakce

Thiamin je kompletně zničen v roztocích obsahujících siřičitany.

Ostatní vitamíny jsou inaktivovány v přítomnosti produktů rozpadu vitamínů B.

Levodopa snižuje účinek pyridoxinu.

Léčivo může interagovat s cykloserinem, D-penicilaminem, epinefrinem, norepinefrinem, sulfonamidy, což snižuje účinek pyridoxinu.

Thiamin je neslučitelný s oxidačními činidly, chloridem rtuťnatým, jodidem, uhličitanem, acetátem, kyselinou taninovou, citrátem železitým amonným a také fenobarbitalem, riboflavinem, benzylpenicilinem, dextrózou a metabisulfitem.

Thiamin ztrácí svůj účinek při zvyšování hodnot pH (více než 3).

Lhostejný k požívání alkoholu (neovlivňuje metabolismus léků).

Analogy léku Milgamma

Strukturní analogy účinné látky:

MILGAMMA

Roztok pro i / m injekci transparentní, červený, s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: benzylalkohol - 40 mg, polyfosforečnan sodný - 20 mg, hexakyanoželezitan draselný - 0,2 mg, hydroxid sodný - 12 mg, voda d / a - do 2 ml.

2 ml - ampule z hnědého hydrofobního skla typu I (5) - PVC misky s přepážkami (1) - kartonové obaly.
2 ml - ampule z hnědého hydrofobního skla typu I (5) - PVC misky s přepážkami (2) - kartonové obaly.
2 ml - ampule z hnědé hydrolýzy typu I (5) - PVC misky s přepážkami (5) - kartonové obaly.

Neurotropní vitaminy B mají příznivý vliv na zánětlivé a degenerativní onemocnění nervů a pohybového aparátu. Přispívají ke zvýšení průtoku krve a zlepšují fungování nervového systému.

Thiamin hraje klíčovou roli v metabolismu sacharidů, stejně jako v Krebsově cyklu, s následnou účastí na syntéze TPF (thiamin pyrofosfátu) a ATP (adenosintrifosfát).

Pyridoxin se podílí na metabolismu proteinů a částečně na metabolismu sacharidů a tuků. Fyziologická funkce obou vitamínů je zesílení vzájemného působení, projevující se pozitivně na nervový, neuromuskulární a kardiovaskulární systém. S nedostatkem vitamínu B6 rozšířené stavy deficitu se rychle zastaví po zavedení těchto vitamínů.

Kyanokobalamin se podílí na syntéze myelinové pochvy, stimuluje hematopoézu, snižuje bolest spojenou s poškozením periferního nervového systému, stimuluje metabolismus nukleové kyseliny aktivací kyseliny listové.

Lidokain je lokální anestetikum, které způsobuje všechny typy lokální anestézie: terminální, infiltrační, vodivé.

Po i / m podání se thiamin rychle vstřebává z místa vpichu injekce a vstupuje do krve (484 ng / ml po 15 minutách v první den podání v dávce 50 mg) a je v těle distribuován nerovnoměrně - když je to 15% v leukocytech, 75% u červených krvinek a v plazmě 10%. Vzhledem k nedostatku významných zásob vitaminu v těle musí být denně požíván. Thiamin proniká do BBB a placentární bariéry a nachází se v mateřském mléku. Thiamin se vylučuje močí ve fázi α po 0,15 h, ve fázi p po 1 hodině a v terminální fázi po dobu 2 dnů. Hlavními metabolity jsou: kyselina thiaminkarboxylová, pyramin a některé neznámé metabolity. Ze všech vitaminů je thiamin uložen v těle v nejmenším množství. Dospělé lidské tělo obsahuje asi 30 mg thiaminu jako 80% thiamin pyrofosfátu, 10% thiamin trifosfátu a zbytek jako thiamin monofosfát.

Po i / m injekci se pyridoxin rychle vstřebává do krevního oběhu a distribuuje se v těle, působí jako koenzym po fosforylaci skupiny CH2OH v 5. pozici. Přibližně 80% vitaminu se váže na plazmatické proteiny. Pyridoxin je distribuován po celém těle, proniká placentární bariérou, nachází se v lidském mléku, je uložen v játrech a je oxidován na kyselinu 4-pyridoxinovou, která je vylučována močí, maximálně 2-5 hodin po absorpci. Lidské tělo obsahuje 40-150 mg vitamínu B6, jeho denní eliminační rychlost je přibližně 1,7–3,6 mg při míře doplňování 2,2–2,4%.

Jako patogenetická a symptomatická látka v komplexní terapii onemocnění a syndromů nervového systému různého původu:

- paréza nervu obličeje;

- ganglionitis (včetně pásového oparu);

- neuropatie, polyneuropatie (diabetická, alkoholická a další);

- noční svalové křeče, zejména ve starších věkových skupinách;

- neurologické projevy osteochondrózy páteře: radikulopatie, lumboischalgie, muskulotonické syndromy.

- období kojení;

- dekompenzované srdeční selhání;

- zvýšená individuální citlivost na složky léčiva.

Injekce prováděné hluboko v / m.

V případech silné bolesti, rychlého dosažení vysoké hladiny léku v krvi, se doporučuje zahájit léčbu 2 ml denně po dobu 5-10 dnů. Později, po ústupu bolesti a mírných formách onemocnění, jsou buď převedeni na perorální medikační terapii (například Milgamma Compositum) nebo na vzácnější injekce (2-3 krát týdně po dobu 2-3 týdnů) s možným pokračováním perorální lékovou formou (například Milgamma Compositum).

Doporučuje se týdenní sledování léčby lékařem.

Doporučuje se, aby přechod k léčbě perorální dávkovou formou (například Milgamma Compositum) byl proveden co nejdříve.

Frekvence nežádoucích účinků se podává v souladu s klasifikací WHO: velmi často (více než 1 z 10 léčených), často (méně než 1 z 10, ale více než 1 ze 100 léčených), zřídka (méně než 1 z 10) 1 ze 100, ale více než 1 z 1000 léčených), vzácně (méně než 1 z 1000, ale více než 1 z 10 000 léčených), velmi vzácně (méně než 1 z 10 000, včetně individuálních případů) v některých případech se příznaky objevují s neznámou frekvencí.

Na straně imunitního systému: vzácně - alergické reakce (kožní vyrážka, potíže s dýcháním, anafylaktický šok, angioedém).

Na straně nervového systému: v některých případech - závratě, zmatenost.

Protože kardiovaskulární systém: velmi vzácně - tachykardie; v některých případech - bradykardie, arytmie.

Na straně gastrointestinálního traktu: v některých případech zvracení.

Na straně kůže a podkoží: velmi vzácně - nadměrné pocení, akné, svědění, kopřivka.

Z pohybového aparátu: v některých případech - záchvaty.

Celkové poruchy a poruchy v místě vpichu injekce: v některých případech může dojít k podráždění v místě vpichu injekce; systémové reakce jsou možné při rychlém podání nebo předávkování.

Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků uvedených v návodu zhorší nebo jsou zaznamenány jiné nežádoucí účinky, které nejsou uvedeny v návodu, musí pacient informovat lékaře.

Thiamin se zcela rozkládá v roztocích obsahujících siřičitany, v důsledku čehož rozkladné produkty thiaminu inaktivují působení jiných vitaminů.

Thiamin je neslučitelný s oxidačními a redukčními sloučeninami, vč. jodidy, uhličitany, acetáty, kyselina taninová, citrát železitý amonný, fenobarbital, riboflavin, benzylpenicilin, dextróza, disulfit a další.

Měď urychluje destrukci thiaminu; navíc thiamin ztrácí svou účinnost při zvyšování hodnot pH (více než 3).

Terapeutické dávky pyridoxinu oslabují účinek levodopy (antiparkinsonické působení levodopy je sníženo) při jeho užívání. Také byla pozorována interakce s cykloserinem, penicilaminem, isoniazidem.

Při parenterálním podávání lidokainu v případě dalšího užívání norepinefrin a epinefrin může zvýšit vedlejší účinky na srdce. Pozoruje se také interakce se sulfonamidy.

Kyanokobalamin je neslučitelný se solemi těžkých kovů. Riboflavin má také destruktivní účinek, zvláště když je současně vystaven světlu; Nikotinamid urychluje fotolýzu, zatímco antioxidanty mají inhibiční účinek.

V případě náhodného i.v. podávání musí být pacient sledován lékařem nebo hospitalizován v závislosti na závažnosti symptomů.

Vliv na schopnost řídit motorové dopravní a kontrolní mechanismy

Informace o upozornění na používání léku řidiči vozidel a osobami pracujícími s potenciálně nebezpečnými stroji nejsou k dispozici.

Milgamma

Formy propuštění

Milgamma instrukce

Milgamma je komplexní vitamínový přípravek na bázi vitamínů skupiny B, který je již dlouho používán k léčbě nemocí pohybového aparátu díky jeho analgetickým a protizánětlivým vlastnostem, jakož i schopnosti stimulovat regeneraci tkání. Navíc jejich farmakologický „souhrn“ vykazuje tak důležitou kvalitu jako neurotropicita, tzn. účast na procesech probíhajících v nervovém systému, včetně metabolismu neurotransmiterů a přenosu nervových impulzů. Každá ze složek milgammy je hodná mluvit podrobněji. Vitamin B1 (také známý jako thiamin) je nejdůležitějším článkem v metabolismu sacharidů a v řetězci biochemických transformací, který se nazývá Krebsův cyklus, což má za následek tvorbu ATP. Vitamín B6 (pyridoxin) se podílí na metabolismu bílkovin, a pokud se ho týká, na metabolismu tuků a sacharidů. Tento "sladký pár" vitamínů, zvyšující vzájemný účinek, je skutečným přínosem pro neuromuskulární a kardiovaskulární systémy. Vitamin B12 (kyanokobalamin) se podílí na tvorbě myelinové pochvy nervového vlákna, stimuluje tvorbu krve, otupuje bolest spojenou s účinky na periferní nervy, podněcuje metabolismus nukleové kyseliny aktivací kyseliny listové. Kromě této vitaminové triády je součástí milgammy lokální anestetikum lidokain. Jedním z nejvyhledávanějších využití pro milgamma je bolest zad, t.

K. Milgamma je velmi úspěšným likvidátorem akutní bolesti páteře, a to jak v kombinaci s NSAID, tak v "sólovém" režimu. Při použití velkých dávek milgammy je vytvořený analgetický účinek poměrně srovnatelný s účinkem veterána veterána lékáren diklofenaku, kteří jedli psa při zmírnění syndromu bolesti.

Všechny výše uvedené se týkají milgamma ve formě injekčního roztoku. Jak víte, vitamíny B jsou velmi snadno zničeny v těle, jsou rozpustné ve vodě. Farmakologové však tuto mezeru odstranili vytvořením drogy milgamma compositum ve formě dražé. Obsahuje v tucích rozpustný analog thiaminu benfotiaminu a pyridoxinu. Tato látka je téměř zcela biologicky dostupná: proniká do střevního epitelu a je přeměněna na difosfát thiaminu, který je již uvnitř buněk a poskytuje delší anestetický účinek.

Milgamma (nyní mluvíme o injekční formě) se injikuje intramuskulárně a s výhodou hluboce. Pokud je bolestivý syndrom akutní, měli byste začít s denním 2 ml roztokem po dobu 7-10 dnů. Po zániku akutní bolesti, můžete jít na ústní milgamma compositum, nebo můžete vstoupit do léku vzácněji (2-3 krát týdně po dobu 2-3 týdnů). Milgamma by měla být zavedena pomalu, protože jinak může dojít k závratě a arytmii. Stejné příznaky jsou charakteristické pro předávkování tímto lékem.

Recenze Milgammy

Léčivo je také předepisováno lidem s onemocněním pohybového aparátu. Použití léku obsahujícího velké dávky vitamínu B, zmírňuje ostré bolesti, aktivuje mikrocirkulační procesy, zlepšuje tvorbu krve a nervový systém. Během těhotenství, stejně jako během krmení, není Milgamma předepisován ženám, protože není dostatek informací o účincích jeho složek na plod během těhotenství a během kojení. Latinský název: Milgamma. Výrobce: Worwag Pharma GmbH Co KG (Německo)

Milgamma lékař recenze

Lék s neprokázanou účinností

Milgamma je komplexní vitamínový přípravek a, stejně jako jakýkoli jiný farmakologický prostředek, má indikace a kontraindikace pro jeho zamýšlené použití, stejně jako rysy interakce s jinými léky a vedlejšími účinky (včetně, docela hrozných).

Kromě toho není Milgamma zahrnuta do žádných evropských a amerických doporučení pro léčbu některých onemocnění.

A v Německu, kde se lék vyrábí, pojišťovny neplatí za jeho jmenování.

V některých případech a při některých onemocněních jsou vitamíny B skutečně označeny, ale v tomto případě tomu tak není.

Při plánování těhotenství, při léčbě kloubů a pohybového aparátu, při zvyšování imunity a tak dále, se Milgamma nepoužívá.

Milgamma - tablety - návod k použití

Podle instrukcí pro použití tablet Milgamma je eliminován nedostatek vitamínů skupiny B, dieta je obohacena o thiamin a pyridoxin. V případě nedostatečného příjmu potravy, špatné absorpce a nerovnováhy střevních symbiontů je nutné podávat vitamíny zvenčí.

Tablety Milgamma - instrukce

Výrobce z Německa vyrábí dvě varianty vitamínů Milgamma tablety s návodem k použití. Úkolem preformovaných prostředků je doplnění nedostatku vitaminu B.1 (thiamin) a B6 (pyridoxin). Úloha vitamínů:

 • Thiamin je nezbytný pro nervová zakončení a vodivé paprsky. Bez ní se ztrácí citlivost kůže, porucha gastrointestinální motility a srdeční frekvence;
 • pyridoxin reguluje metabolismus bílkovin, tvorbu krve, kůži, nehty a stav vlasů.

Užívání léku se doporučuje, když:

 • prokázaná skupina poliovitaminózy B;
 • poškození periferního nervu (obličejové, trigeminální, cervikální, interkonstální, lumbosakrální, ischiatické);
 • svalové bolesti obskurního původu.

Vzhledem k nežádoucím účinkům - alergiím, kožním vyrážkám, bolestem hlavy, nevolnostem, poruchám srdečního rytmu se nedoporučuje používat:

 • během těhotenství a laktace;
 • až do dospělosti;
 • s patologií metabolismu sacharidů;
 • hypersenzitivní na složení léčiva;
 • se srdečním selháním.

Lék nemá vliv na schopnost řídit a další aktivity se zvýšenou pozorností. Předávkování je zaznamenáno ve výjimečných případech a projevuje se narušením citlivosti, svalovou slabostí. Při prvním příznaku předávkování vypijte litr vody, vyvolejte zvracení stisknutím kořene jazyka. Poté vezměte aktivované drcené uhlí v množství: tableta na 10 kg hmotnosti.

Milgamma tablety - cena

Náklady na tablety Milgamma Compositum v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, Kazachstánu jsou jiné. Tabulka ukazuje cenové rozpětí z hlediska ruského rublu.

Milgamma

21. února 2010

Popis a instrukce Milgamma

Milgamma - je vitaminový komplex, který může mít příznivý vliv na stav nervové tkáně. Jeho vzorec obsahuje vitamíny, skupiny B: B1, B6 - v dražé; a navíc B12 a analgetický lidokain - v roztoku pro intramuskulární injekci. Tyto látky, v dávkách nad denní potřebu, aktivují metabolické procesy, zmírňují syndrom bolesti, zlepšují tvorbu krve, mají antioxidační aktivitu, podílejí se na obnově funkcí nervové tkáně, regeneračních procesech, které se v ní vyskytují. V tomto ohledu je Milgamma předepisován pro výskyt různých onemocnění spojených s patologií nervové tkáně, aby co nejdříve zmírnil bolest a obnovil normální fungování: s neuritidou a neuralgií, myalgií a parézou, herpesem zoster a nedostatky vitamínů B1 a B6.

Jak již bylo uvedeno, tento lék je k dispozici ve dvou farmakologických formách: pilulky a injekční roztok. Hluboké intramuskulární injekce, založené na instrukcích léku, jsou indikovány pouze pro akutní bolest, v těžkých případech, kdy je nutné rychle zvýšit koncentraci vitamínů v krvi a zmírnit stav pacienta.

Léčivo je kontraindikováno pro osoby s individuální intolerancí na aktivní léčivé látky a osoby s těžkým a dekompenzovaným srdečním selháním. Během těhotenství a kojení, stejně jako u novorozenců, zejména předčasně narozených dětí, se užívání přípravku Milgamma nedoporučuje.

Užívání tohoto léku je plné projevů jeho vedlejších účinků: alergických reakcí - od vyrážky až po anafylaktický šok; vegetativní poruchy - pocení, tachykardie, závratě, arytmie, záchvaty atd. Tyto jevy jsou zvláště časté při prudkém zavedení přípravku Milgamma do roztoku nebo předávkování. V případě překročení požadované dávky léčiva je nutné rychle propláchnout žaludek, dát pacientovi adsorbent, například aktivní uhlí, a vyhledat kvalifikovanou lékařskou pomoc. Tento lék má poměrně silný a rozšířený systémový účinek na lidský organismus, proto by jej měl předepisovat specialista, určující potřebné dávky a léčebné režimy.

Milgamma Recenze

Vzhledem k tomu, že problémy svalové a kosterní soustavy a různé neuralgie v kombinaci s nimi jsou poměrně časté, pak je mnoho informací o Milgamma. Většina těchto hodnocení byla ponechána pacienty, kteří užívali tento lék ve formě tablet a ve formě injekcí. Potvrzují pouze účinnost léku, přičemž si uvědomují, že intramuskulární injekce Milgammy jsou velmi bolestivé. Jedna dáma popsala vývoj její mírné alergické vyrážky, během užívání tohoto léku, ale tyto vyrážky okamžitě, po dokončení průběhu Milgamma.

Není pochyb o tom, že tento lék úspěšně zmírňuje příznaky neuralgie, neuritidy a dalších popsaných stavů. Injekce mohou snížit bolest, kterou pacient zažívá, a to iv případě závažných patologických stavů. Použití Milgamma, přísně předepsané lékařem, by pacienti měli také pamatovat, že tento lék ovlivňuje pouze výsledek, aniž by odstranil příčinu onemocnění. Proto, pokud se vám zobrazí příjem Milgamma, pak stojí za to přemýšlet o změně celého způsobu života: mobility, cvičení, stravy a dalších věcí. Pak se nemusíte v budoucnu uchylovat k tomuto léku.

Cena Milgamma

Cena balení Milgamma obsahujícího 5 ampulí injekčního roztoku 2 ml je od 180 do 254 rublů.

Milgamma Recenze

Formulář vydání: Řešení

Analogy Milgamma

Shoduje se podle indikací

Cena od 5 rublů. Analogově levnější o 154 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 7 rublů. Analogově levnější o 152 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 11 rublů. Analogově levnější o 148 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 14 rublů. Analogově levnější o 145 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 24 rublů. Analogově levnější o 135 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 27 rublů. Analogově levnější o 132 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 28 rublů. Analogově levnější o 131 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 35 rublů. Analog je levnější o 124 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 38 rublů. Analogově levnější o 121 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 43 rublů. Analogově levnější o 116 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 46 rublů. Analogově levnější o 113 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 47 rublů. Analogově levnější o 112 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 65 rublů. Analogově levnější o 94 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 65 rublů. Analogově levnější o 94 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 67 rublů. Analogově levnější o 92 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 73 rublů. Analogově levnější o 86 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 74 rublů. Analogově levnější o 85 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 79 rublů. Analog levnější o 80 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 83 rublů. Analogově levnější o 76 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 85 rublů. Analogově levnější o 74 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 91 rublů. Analogově levnější o 68 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 95 rublů. Analogově levnější o 64 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 95 rublů. Analogově levnější o 64 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 97 rublů. Analogově levnější o 62 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 103 rublů. Analog levnější o 56 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 105 rublů. Analogově levnější o 54 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 119 rublů. Analogově levnější o 40 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 140 rublů. Analogově levnější o 19 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 141 rublů. Analog je levnější o 18 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 142 rublů. Analogově levnější o 17 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 143 rublů. Analogově levnější o 16 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 166 rublů. Analog je dražší za 7 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 175 rublů. Analog dražší o 16 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 179 rublů. Analog je dražší za 20 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 179 rublů. Analog je dražší za 20 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 185 rublů. Analog dražší o 26 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 190 rublů. Analog dražší na 31 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 197 rublů. Analog je dražší 38 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 227 rublů. Analog je dražší 68 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 230 rublů. Analogový dražší na 71 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 235 rublů. Analog je dražší na 76 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 239 rublů. Analog je dražší za 80 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 254 rublů. Analogový je 95 rublů dražší

Shoduje se podle indikací

Cena od 275 rublů. Analog dražší na 116 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 289 rublů. Analog dražší na 130 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 303 rublů. Analog dražší na 144 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 464 rublů. Analog dražší na 305 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 557 rublů. Analog dražší na 398 rublů

Shoduje se podle indikací

Cena od 708 rublů. Analog dražší o 549 rublů

Návod k použití pro Milgamma

Registrační číslo:

Obchodní název léku:

Mezinárodní nechráněný název:

Forma dávkování:

Složení:

2 ml roztoku pro intramuskulární injekci obsahuje:

účinné látky: hydrochlorid thiaminu 100,0 mg, hydrochlorid pyridoxinu 100,0 mg, 1,0 mg kyanokobalaminu, hydrochlorid lidokainu 20,0 mg;

pomocné látky: benzylalkohol 40,0 mg, polyfosfát sodný 20 mg, hexakyanoželezitan draselný 0,20 mg, hydroxid sodný 12,0 mg, voda na injekci do 2 ml.

Popis:

čirý červený roztok.

Farmakoterapeutická skupina: t

vitamíny skupiny B + jiné.

Farmakologické vlastnosti: t

Farmakodynamika
Neurotropní vitaminy B mají příznivý vliv na zánětlivé a degenerativní onemocnění nervů a pohybového aparátu. Přispívají ke zvýšení průtoku krve a zlepšují fungování nervového systému. Thiamin hraje klíčovou roli v metabolismu sacharidů, stejně jako v Krebsově cyklu, s následnou účastí na syntéze TPF (thiamin pyrofosfátu) a ATP (adenosintrifosfát). Pyridoxin se podílí na metabolismu bílkovin a částečně na metabolismu sacharidů a tuků. Fyziologická funkce obou vitamínů je zesílení vzájemného působení, projevující se pozitivně na nervový, neuromuskulární a kardiovaskulární systém. S nedostatkem vitaminu Wb se po zavedení těchto vitaminů rychle zastaví stavy deficitu. Kyanokobalamin se podílí na syntéze myelinové pochvy, stimuluje hematopoézu, snižuje bolest spojenou s poškozením periferního nervového systému, stimuluje metabolismus nukleové kyseliny aktivací kyseliny listové. Lidokain je lokální anestetikum, které způsobuje všechny typy lokální anestézie: terminální, infiltrační, vodivé.

Farmakokinetika
Po intramuskulární injekci se thiamin rychle vstřebává z místa vpichu injekce a vstupuje do krve (484 ng / ml 15 minut prvního dne dávky 50 mg) a je nerovnoměrně distribuován v těle, když je 15% v leukocytech, 75% v erytrocytech a v plazmě 10 % Vzhledem k nedostatku významných zásob vitaminu v těle musí být denně požíván. Thiamin proniká do krevně-mozkových a placentárních bariér a nachází se v mateřském mléku. Thiamin se vylučuje močí ve fázi alfa po 0,15 hodinách, v beta fázi po 1 hodině a v terminální fázi po dobu 2 dnů. Hlavními metabolity jsou: kyselina thiaminkarboxylová, pyramin a některé neznámé metabolity. Ze všech vitaminů je thiamin uložen v těle v nejmenším množství. Dospělý obsahuje asi 30 mg thiaminu jako 80% thiamin pyrofosfátu, 10% thiamin trifosfátu a zbytek jako thiamin monofosfát. Po intramuskulární injekci se pyridoxin rychle vstřebává do krevního oběhu a distribuuje se do organismu a působí jako koenzym po fosforylaci skupiny CH2OH v 5. pozici. Přibližně 80% vitaminu se váže na plazmatické proteiny. Pyridoxin je distribuován po celém těle a prochází placentou a nachází se v mateřském mléku, ukládá se v játrech a oxiduje se na kyselinu 4-pyridoxinovou, která se vylučuje močí, maximálně 2-5 hodin po absorpci. Lidské tělo obsahuje 40-150 mg vitaminu Wb a jeho denní eliminační rychlost je asi 1,7-3,6 mg při rychlosti doplňování 2,2-2,4%.

Indikace pro použití

Kontraindikace

Období těhotenství a kojení (viz „Použití, když“).
Dětský věk.
Dekompenzované srdeční selhání.
Zvýšená individuální citlivost na složky léčiva.

Užívání během těhotenství a kojení:
užívání přípravku je kontraindikováno v období těhotenství a kojení (viz bod „Kontraindikace“).

Milgamma

Popis:

Milgamma - multivitamin, obsahuje vitamíny skupiny B (B1, B6, B12), má blahodárný vliv na zánětlivé a degenerativní onemocnění nervového systému a pohybového aparátu. Lék má analgetický účinek, zlepšuje krevní oběh, stimuluje opravu nervové tkáně.

Indikace:

Drogové milgamma je indikováno pro onemocnění nervového systému různého původu: neuritida a polyneuritida, neuropatie (diabetická, alkoholická atd.), Neuralgie, periferní paréza, syndrom bolesti.

Schéma příjmu:

Milgamma lék ve formě dražé se bere 1-2 kusů 1-3 krát denně, pije hodně tekutin, na měsíc. U akutní bolesti a ve vážných případech je injekce (2 ml) předepsána hluboko intramuskulárně. Když je exacerbace u konce a v mírnějších formách nemoci, je převedena na 1 injekci 2-3 krát týdně, a pak se užívá 1 tableta denně.

Formy vydání:

Milgamma je k dispozici v bílých pilulkách, balených v blistrech po 15 kusech, v balení po 2 nebo 4 blistrech a také ve formě injekčního roztoku v ampulích po 2 ml v balení po 5 ampulkách.

Kontraindikace:

Milgamma je kontraindikována u lidí, kteří jsou citliví na složky léku, u těžkých a akutních forem dekompenzovaného chronického srdečního selhání u novorozenců. Používejte s opatrností u těhotných a kojících žen.

Složení:

Složení léčiva milgamma zahrnuje vitaminy skupiny B (B1, B6, B12) a lidokain.

Formy vydání:

Aplikace:

Recenze:

Budu také zanechat recenzi zde, možná někdo s podobným problémem uvidí a řekne vám, co má dělat.
V lednu 2018 byla propíchnuta 5 injekcemi těchto vitaminů denně denně po injekci, jak ji předepsal lékař, ze zánětu nervu obličeje. Okamžitě začalo peklo, které jsem zpočátku s injekcemi ani nespojoval: husí kůže na mých rukou a nohou, jako kdybych trávil svůj čas, cystitidu poprvé v životě a bezdůvodně, vyrážku na druhý den po skončení kurzu v podobě hrozné a velmi četné dospívajících úhořů na čele. Týden po skončení kurzu se pod očima objevil otok, takový pytel byl alkoholik, začalo to bolet v dolní části zad, bylo tam chlad, těžké noční pocení. O dva týdny později si všimla pocitu tepu, nedostatku vzduchu, bolesti v náručí, nohou, očích, pocitu přetížení, problémů s pamětí a soustředěním. Po celou tu dobu (uplynul měsíc a půl) nežiji, ale jdu k doktorům a projdu testy. Opustil jsem práci, studoval, nemohu se z ničeho radovat, něco plánovat, protože není jasné, co se se mnou děje a kdy skončí. Strávil neuvěřitelné množství peněz na všechno a lék: na očištění jater, střev, podpory ledvin, antihistaminik. Lékaři pokrčí rameny a tvrdí, že z vitamínů to nemůže být. Říká se, že vitamíny B jsou rozpustné ve vodě a rychle se vylučují z těla. Ve skutečnosti jsou B1 a B6 eliminovány a B12 je uložen v játrech a ledvinách a je zobrazen 5 let! A při přípravě dávky v desítkách nebo stonásobku denní dávky každého z vitamínů. Kromě toho, pokud se při užívání pilulek vstřebává pouze část, pak s intramuskulární injekcí nemají šanci na asimilaci. Všechny testy jsou u mě normální: mozek, ledviny, játra, štítná žláza, gynekologie, srdce jsou zdravé, EKG má pouze tachykardii. Před měsícem byl puls 85, nyní 100, s mým normálním 65. Kardiolog tvrdí, že tato porucha nervové soustavy způsobuje vyskočení srdce a navrhuje kontaktovat kompetentního neurologa, který předepíše antidepresiva. Stručně řečeno, po těchto injekcích se cítím 70 let starý, vypadám hrozně, nemohu chodit, i když jsem před 30 a měsícem a půl jsem byl zdravý, krásný a nepotřeboval jsem antidepresiva. Byl bych vděčný, kdyby někdo s podobnými příznaky po injekcích Milgamma, Neyrurubinu nebo analogů se mnou podělil o svůj příběh. Možná se někdo z této hrůzy zotavil. Napište na [email protected]

Tatiano, děkuji za zpětnou vazbu, je hezké vědět, že nejsem jediný, bez ohledu na to, jak to zní. Chtěl bych vědět, jak se cítíte a zda jste se zbavili následků injekcí Milgamma.
V lednu 2018 jsem propíchl 5 injekcí, každý den po injekci, jak předepsal lékař, ze zánětu nervu obličeje. Okamžitě začalo peklo, které jsem zpočátku s injekcemi ani nespojoval: husí kůže na mých rukou a nohou, jako kdybych trávil svůj čas, cystitidu poprvé v životě a bezdůvodně, vyrážku na druhý den po skončení kurzu v podobě hrozné a velmi četné dospívajících úhořů na čele. Týden po skončení kurzu se pod očima objevil otok, takovýto pytel byl alkoholik, o dva týdny později začal bolet dolní část zad, byla tu horečka, těžké noční pocení, pocit tepu, nedostatek vzduchu, bolest v rukou, nohy, oči, pocit ucpaných uší, problémy s paměti a koncentrace. Po celou tu dobu (uplynul měsíc a půl) nežiji, ale jdu k doktorům a projdu testy. Snížila neuvěřitelné množství peněz na všechny tyto a léky, ale lékaři pokrčí rameny a tvrdí, že to nemůže být z vitaminových doplňků. Říká se, že vitamíny B jsou rozpustné ve vodě a rychle se vylučují z těla. B1 a B6 jsou eliminovány a B12 je uložen v játrech a ledvinách a je zobrazen 5 let! A při přípravě dávky v desítkách nebo stonásobku denní dávky každého z vitamínů. Kromě toho, pokud se při užívání pilulek vstřebává pouze část, pak s intramuskulární injekcí nemají šanci na asimilaci. Všechny testy jsou u mě normální: mozek, ledviny, játra, štítná žláza, gynekologie, srdce jsou zdravé, EKG má pouze tachykardii. Před měsícem byl puls 85, nyní 100, s mým normálním 65. Kardiolog tvrdí, že tato porucha nervové soustavy způsobuje vyskočení srdce a navrhuje kontaktovat kompetentního neurologa, který předepíše antidepresiva. Stručně řečeno, po těchto injekcích se cítím 70 let starý, vypadám hrozně, nemohu chodit, i když jsem před 30 a měsícem a půl jsem byl zdravý, krásný a nepotřeboval jsem antidepresiva. Byl bych vděčný, kdyby někdo s podobnými příznaky po injekcích Milgamma, Neyrurubinu nebo analogů se mnou podělil o svůj příběh. Možná se někdo z této hrůzy zotavil. Napište na [email protected]

Klouby mého souseda byly velmi bolestivé. Diagnóza byla provedena oseroartrózou. Moje matka nedávno měla to samé a doktor jí předepsal lék, milgamma compositum. Hodně mi pomohl mámě, proto jsem poradil svému bližnímu, protože si ho můžete koupit v lékárně bez lékařského předpisu. Soused vzal jednu tabletu třikrát denně a pak pokračoval v dalším měsíci. Výsledek nebyl dlouho v příchodu, bolest v kloubech prošla.

Oba začneme zprávy na konci roku, takže budete sedět ve vašem počítači několik dní. Takže odpadá a tady jsou naprosto potíže. Nyní začínám pít pilulky předem, Milgamma Compositum, pomáhají mi dobře a práce je mnohem zábavnější, když tato vyčerpávající bolest neexistuje.

Pokaždé, když se dostanu z práce, slibuji, že půjdu do posilovny. Do svalů se trochu zahřeje. A pak sedíte takhle celý den a pak se neohnete. Jednou tak popadl, že ani masáž nepomohla. Děkuji, můj soused mi řekl, abych si vzal milgamma compositum. Její tyto pilulky byly ve stejné situaci velmi užitečné. Začal jsem brát, jak to bylo napsáno v instrukcích, a opravdu, pustil mi záda. Teď s sebou nese tyto pilulky. Díky, příteli, pomohl.

Dlouho jsem měl chondrosis krku, snažil jsem se zachránit se masážemi a analginovými pilulkami, když jsem byl v hlavě, ale nakonec jsem šel k doktorům. Pak začala pít léky Milgamma compositum. Zlepšení začalo v krční oblasti, bolesti hlavy zmizely a bylo pro mě snazší otočit krk.

Manžel naposledy naposledy před mučením radiculitidy, že nebudu spasit. Rozhodl jsem se použít nanoplast jako obvykle. Nezaslechl se a pod oblečením si všiml a zároveň se s ním zachází. Je vidět, že závislost šla něco, nepomohla nanoplastům. A nedávno jsem si vzal Milgamma compositum, byly tam také problémy s bederními. Řekla svému manželovi. Cítím se lépe, možná mi pomůže můj manžel. Začal pít s opatrností 1 tabletu denně, ischias zmizel, jako by byl rukou. No, alespoň tentokrát podle mého názoru.

Po pracovním dni je moje záda necitlivá. Tam je pocit těsnosti mezi lopatkami, vždy chci protáhnout a prasknout páteře. Zdálo se, že tam bylo svírání. Lékaři dlouho toleroval a vyhýbal se jim, ale nakonec i bolest. Musel jsem jít. Předepsal jsem tablety milgamma compositum. Vypil jsem je asi měsíc. Zdá se, že to pomůže. Bolesti jsou pryč. Bylo by nutné provést další masáže.

Ahoj, panické útoky jsou eliminovány častým vyznáním a přijímáním. Také jsem měl, nemohl jsem opustit dům, zdálo se, že auto by mě přivedlo dolů a bylo tam mnoho dalších obav. Vitamíny jsou skvělé, ale musíte krmit duši. Po mém usmíření se život změnil, dokonce jsem se oženil. Beru vitamíny, ale ne více než 1 ks za den neuromuskulitidy, chci zkusit Milgamma, tak jsem putoval na toto místo.

Vzhledem k povaze mé práce musím tisknout rychle a hodně, prsty jsou dřevěné jako ve večerních hodinách, myslel jsem, že to bylo jen přepětí, ale ráno byla přidána ztuhlost, znecitlivění. Jak předepsal lékař, piju Milgamma Compositum, to bylo mnohem lepší a mé prsty nikdy nebyly tak unavené, čím mobilnější se stalo, a dokonce i bolesti v ramenou mi procházely. Obecně platí, že je čas jít na dovolenou, relaxovat.

Milgamma compositum mi tento podzim zachránila. Měl jsem neuralgii, hroznou bolest, která neví. radši ji nezná. Zapnula lék proti bolesti, pak se kompozit obrátil na milgamma a na pití strávil celý kurz. Pomalu, ale jistě mě pustil. Po chvíli chci pít stejný lék na prevenci, aby se tento stav nevrátil jednou a dva - tyto vitamíny jsou užitečná věc.

Minulou zimu jsem ztuhl v obličeji a zazpíval parézu. Léčení se trvalo poměrně dlouho. Celý měsíc pil pilulky z milgamma compositum a dělala speciální gymnastiku obličeje. Obecně platí, že droga je dobrá, pomohlo mi to. Už nejsem bez klobouku a radím ostatním.

Jednou jsem se ráno probudil a vstoupil do krku. Nevím, co způsobilo ten důvod, kdyby střecha plstila tam, kde střecha plstila špatně, ale hodně to bolí. Bylo nutné otočit hlavu spolu s tělem. Můj manžel Milgamma Compositum koupil tablety, začal si to brát. Pomohla mi dobře a brzy zapomněla na svou nemoc. Od té doby, vždy v lékárničce držet, dobrý nástroj.

Oh, jakmile jsem nebyl léčen, abych sevřel nerv, bylo to obecně po narození, že jsem měl problém číslo jedna. Vzala různé léky, včetně Neyrobionu, rozmazané masti pro každou exacerbaci. Pomohlo to samozřejmě, ale ne tak úplně. Milgamma jí doporučila matka, měla první lék na exacerbace osteochondrózy. Milgamma ke mně přišla mnohem lépe. Opravdu hodně pomohlo

Mám velmi dobré dojmy o drazhge milgammy. Za prvé, působí selektivně a pomáhá dobře proti bolestem zad, a zadruhé, není to stále injekce a je snadnější je užívat a léčba není tak bolestivá. Piju je z exacerbací mé dlouhodobé osteochondrózy. Jen oni a zachráněni.

Vždycky jsem byl vysoký a ve škole to byl můj komplex. Kvůli tomu se naučila, jak se udeří. Samozřejmě, že tenhle slouching nikoho nepřivedl k dobrému... Tak jsem začal s osteochondrózou. Teď jdu na masáže a milgamma compositum beru v pilulkách. Výsledek je už tam. Objednal jsem si korekci držení těla. Po ukončení léčby vymýtím zdroj problémů.

Můj krk mě bolela, nemohla jsem otočit hlavu od zad. Zpočátku, několik dní, se Fastum rozmazával gelem, při práci masti se objevoval mírný reliéf a pak to také začalo bolet, jako by to nebylo rozmazané. Přišla moje tchyně, přinesla mi tablety Milgamma Compositum. Jen dva dny pili a jeho záda byla pryč. Velmi efektivní.

Postarám se o babičku, neopouští dům, jen v bytě. Neurolog předepsal Milgamma compositum v pilulkách pro ni, říkat, že tito jsou vitamíny, které mají tonizující účinek. Po pití jsem si všiml, že moje babička se stala aktivnější, chodí lépe, nestěžuje si na bolest v nohou a na zádech. Budeme mít na mysli tento lék, pomůže to velmi dobře.

Během těhotenství došlo k hrozné toxikóze, která byla zhoršena nízkým tlakem a únavou. Podmínkou byla prostě žádná, dokonce ani závratě. Lékař v konzultaci doporučil pít Magnerot. Tento stav se výrazně zlepšil, zejména si všiml absence útoků těžké slabosti, protože mě opravdu narušily.

Recenze Milgamma Compositum

Dragee, Dragenopharm Apotheker Puschl

Indikace pro použití

Neurologická onemocnění s potvrzeným nedostatkem vitamínů B1 a B6.

Diskuze o léku Milgamma compositum v evidenci maminek

Milgamma compositum mi velmi dobře pomáhá, vypíjím kurs a zapomínám na všechny mé "páteře" (jak říká můj syn) nemoci. Lehčí záda, lehčí krk, já se vyrovnám. Než jsem byl léčen podle všech pravidel, stále jsem měl neuralgii, nyní zadanou, pak s.

. Minula jsem Obávala se také těchto injekcí, ale ukázalo se, že to vůbec nebolelo. Dokonce jsem prošel celým kurzem, co mu lékař nařídil. Pak další Milgamma compositum propyl.

. a Voltaire, Ketonalom mazalas, ale z nich účinek na 2 hodiny, pak vše stejné začíná. Zde budete potřebovat plnou léčbu. Gymnastika je speciální a například milgamma compositum.

Prosím, sdělte, jak užíváte kapsle Milgamma Compositum, jeden nebo dva denně. Nyní jsem udělal 10 záběrů, ale efekt je zanedbatelný. Začala užívat jednu tobolku denně. V balení 30 tobolek. Jak dlouho pít dva - 2 týdny, nebo jeden po dobu 30 dnů? Jaký lepší způsob, jak se zbavit bolesti zad?

Říká se mi, že mám pít milgamma stále MILGAMMA COMPOSITUM MILGAMMA COMPOSITUM, poprvé slyším o voltarenu a tepla, je to napsáno v návodu?

Děkujeme vám za odpověď, že nás pichnou do homeopatie: Discus-compositum, Traumel, pak jdou: Milgamma, Prednisolone, Lasix (diuretikum) Nechápu, proč je diuretikum? Také jsme neudělali kapátko, možná ne tak špatné s námi. A co jste udělal s kapáním?

. Ki z něj vypadal hrozně. A bolesti zad, jak byly a zůstaly. Nevím, s čím je spojena. Lékař také rozpřáhl ruce a doporučil přechod na Milgamma Compositum. Okamžitě jsem šel do lékárny, nebylo tam síla vytrvat. Překážky rychle ubíhaly, z Milgammy nebyly vůbec žádné potíže. A záda nějak postupně prošla, ani si toho nevšimla. Nechci zneužívat Neyromultivit, n.

Skvělá rada, opravdu potřebná v naší době O prostředcích Milgamma Compositum! Hlavní věc je, že léčí přesně zdroj bolesti, nikoli její příznaky. Dlouhou dobu nedůvěřuji žádné masti a gely. Skoro jsem ho chytil, okamžitě pronikl do průběhu milgammy a pak přijal milgamma compositum. Nejúčinnější komplexní léčba jakékoliv bolesti na krku a dolní části zad. Věř mi.

Ano, díky, už jsem četl na internetu o této droze. Obecně si myslím, že homeopatii věřím a důvěřuji. I když milgamma compositum ke zvýšení mateřského mléka mi nepomohlo najednou a pro vaši dceru jsem velmi šťastný) je to štěstí, když je dítě zdravé a šťastné!

Voltaren nebo Movalis 5 dnů, 7-10 mydocalm, milgammu compositum 1 měsíc. Podívejte se na korzet v ortopedickém salonu Ortek, společnosti Orlett DBS-4000 nebo IBS-2004

Potřebuji pít vitamíny skupiny B. Byl jsem léčen neurologem. Vzala Milgamma Compositum - velmi dobré pilulky, není třeba čekat dlouho na účinek. Asi půl roku se cítí dobře jako záda. Jděte na specialistu, zeptejte se.

Mám spoustu milgamma compositum, 2 balíčky po 60 pilulkách jsou platné do 05/2016 a 2 balíčky po 30 pilulkách jsou platné do 11/2017.

Byl jsem předepsán Milgamma Compositum a folický jeden zvlášť, nikdy jsem nepředepisoval žádné komplexy vůbec během B.

Další Milgamma. Droga je. Cerebrum compositum.

. agnóza interkonstální neuralgie. Říká vám také osteochondróza hrudní páteře. Obecně platí, že všechny nemoci nervů. A doporučil pít milgamma compositum v tabletách. Za prvé, 3 za den, a pak snížil na 1. Díky doktorovi mi droga opravdu pomohla.

Otázka pro neurologa, myslím. Páteř je tam - není nic víc, než může být. Měl jsem bolesti zad, byl jsem předepsán komplex vitamínů skupiny B k pití. Je to mnohem snazší. Lékař doporučil Milgamma Compositum, pila její měsíc. Musíte se poradit s odborníkem. Doufám, že nic strašného a také bez těžkých drog nebude stát)))

Milgamma compositum se pro mě stalo jistým lékem na bolest svalů, protože pracuji fyzickou prací a na to jsem si nezvykl jiným způsobem. Jednou za půl roku piju kurz milgammy a další půl roku pracuji bez volna a nemocenské.

. STV na internetu. To, co jsem právě nekoupila na internetu, ale drogy nikdy, nějak děsivé. Teď jedeme do moře s naší dcerou a skládáme lékárničku, Milgamma compositum je třeba koupit, díval se na síť, samozřejmě mnohem nižší než v naší sousední lékárně. Existuje riziko, že se dostanou do padělků?

. o uložení stejného způsobu při rezervaci léků na internetových stránkách společnosti prostřednictvím internetu A jak to udělat Můj lék není podáván bez lékařského předpisu, co mám dělat Jméno přípravku je Milgamma Compositum.

Injekce Milgamma compositum a Diclofenac vám pomohou. Dostal jsem injekce. Existuje pilulka. A další injekce probodla - blokáda. Stalo se přímé teplo ve svalech a bolest ustupovala. Byl jsem tak krutý, když jsem měl v náručí čtyři roky starou dceru s rychlým krokem, nebyl jsem pozdě. Po jednom nebo dvou dnech mě můj manžel vzal z postele - ona sama nemohla. Pojďme k neurologovi. Po první injekci se cítíte lépe. Poslal fyzioterapeutovi - na krk vložili nějaké senzory a nechali jít elektrický výboj.