Image

Jaké lancety jsou vhodné pro jeden dotykový glukometr

Pokud hledáte glukometr, testovací proužky nebo bodové pero, máme to, co potřebujete k léčbě diabetu. Vyberte si správný produkt z naší nabídky níže nebo použijte filtr vlevo pro vyhledávání.

OneTouch Select® Plus Meter

Pro pacienty, kteří potřebují měřič krevní glukózy, který vám pomůže pochopit váš výsledek a přijmout správná opatření. Jen abych to pochopil. Správně jednat!

OneTouch Verio® IQ Meter

Pro pacienty, kteří chtějí snadno identifikovat trendy krevní glukózy. Analyzuje, informuje, varuje!

Piercing Pen OneTouch®

Navrženo pro pohodlné testování bez bolesti.

Testovací proužky OneTouch Verio®

Testovací proužky OneTouch Verio® - přesné výsledky, kterým můžete důvěřovat.

Testovací proužky OneTouch Select® Plus

Testovací proužky OneTouch Select® Plus pro přístroj OneTouch Select® Plus pro měření hladin glukózy v celé kapilární krvi.

Kontrolní roztoky

Řídící řešení OneTouch®

Glukometr OneTouch Select Plus Flex®

Glukometr OneTouch Select Plus Flex®

© Johnson Johnson "2018
121614, Moscow, st. Krylatskaya, 17, Bldg. 2

Reg. bije. RZN číslo 2017/6190 ze dne 09.04.2017, reg. bije. Č. RZN 2017/6149 ze dne 23. 8. 2017, reg. bije. Číslo RZN 2017/6144 ze dne 08.23.2017, reg. bije. FSZ №2012 / 12448 od 23.9.2016, reg. bije. FSZ č. 2008/00019 ze dne 29.9.2016, reg. bije. FSZ №2008 / 00034 ze dne 09/23/2018, nar. bije. Č. RZN 2015/2938 od 11.08.2015, reg. bije. Číslo FSZ 2012/13425 ze dne 09/24/2015, reg. bije. FSZ č. 2009/04923 ze dne 09/23/2015, reg. RZN 2016/4045 ze dne 11/24/2017, nar. bije. RZN 2016/4132 ze dne 23.5.2016, reg. bije. Číslo FSZ 2009/04924 od 12.04.2012.

Tyto stránky jsou určeny výhradně pro občany Ruské federace. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s našimi Zásadami ochrany osobních údajů a právními podmínkami. Tyto stránky jsou vlastnictvím společnosti Johnson LLC Johnson, který je plně zodpovědný za jeho obsah.

Existují KONTRAINDIKACE.
KONZULTUJTE SPECIALISTA

Lancety pro glukometr dodávka tach select simple

Glukózová tyčinka One Touch

Na úpravu spojů naši čtenáři úspěšně používají DiabeNot. Vzhledem k popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli nabídnout vám vaši pozornost.
Více zde...

V každodenním životě diabetika je důležité měření hladiny cukru v krvi. Přístroje pro měření série One Touch jsou velmi populární a doporučují ji mnozí lékaři. Jsou spolehlivé a dávají správné údaje. Ale v mnoha ohledech nejen úspěch léčby a zdraví, ale někdy i život pacienta závisí na kvalitě měřidla.

Modely a ceny

V současné době jsou v Rusku nejčastěji používány tři modely přístrojů této značky - ultra lehký glukometr s jedním dotykem, jednoduchý dotykový glukometr a One Touch Select. Tato zařízení se mírně liší cenou, ale mají určité rozdíly ve funkčnosti. Srovnávací charakteristiky těchto zařízení jsou uvedeny v následující tabulce.

Srovnávací charakteristiky zařízení onetouch

Další populární a jednodušší variantou je chytré ultra malé kapesní zařízení. To je drahé ve srovnání s jinými modely linky, zařízení, které nezahrnuje jednoduché měření cukru, ale celou řadu funkcí, a je v podstatě malým počítačem, který umožňuje diabetikům kontrolovat jejich stav.

Inteligentní ultrazvukové zařízení umožňuje vytvářet grafy v průměru, ukládat a vypočítávat průměry pro den, týden, dva, měsíc atd. Také pomocí chytrého tlačítka můžete vypočítat a uložit data o odebraném inzulínu a jeho dávkách, vzít v úvahu kalorií, sacharidů a glukózy spotřebované v potravinách. Také chytrý dotykový může ukládat informace o fyzické aktivitě a zdraví (ketolátky, krevní tlak, atd.).

—SNOSE—

Jedná se o analogový přístroj gchb (iz tach).

Kompletní sada

 1. Přímo zařízení s jedním dotykovým ultra snadným glukometrem (nebo jiným modelem);
 2. Baterie - baterie;
 3. Rozdělovač - zařízení pro propíchnutí kůže;
 4. Lancety pro děrovače (jehly, které odřezávají kůži);
 5. Deset testovacích proužků, které jsou vhodné pro tachometry nebo jiné modely;
 6. USB kabel pro připojení měřičů krevní glukózy k počítači pro přenos výsledků měření (ne u všech modelů);
 7. Pouzdro pro metr s jedním dotykem nebo jiný model pro uložení měřidla a spotřebního materiálu;
 8. Návod k použití a záruční list.

Některé sady také obsahují kontrolní řešení, pomocí kterého můžete zkontrolovat přesnost přístroje Vantach Select Sample. V závislosti na místě prodeje a některých dalších faktorech se může balíček balíčků mírně lišit. V závislosti na tom se také změní cena zařízení.

Vlastnosti

 1. Dlouhodobý provoz zařízení;
 2. Nízká spotřeba baterie;
 3. Vysoká přesnost měření, nízká chyba až 20%;
 4. Možnost přenosu uložených výsledků měření do počítače;
 5. Glucometer van tach ultra pracuje na systému bez kódování.

Všechny tyto vlastnosti činí zařízení jedním z nejoblíbenějších na trhu. Vysoká dostupnost přístrojů a spotřebního materiálu a jejich nízká cena vysvětluje, proč si diabetici nejčastěji vybírají právě takový metr.

Výhody

 1. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost usnadňují přepravu zařízení;
 2. Nízká chyba v odečtech, která má glukoměr dodávku tachu vybrat jednoduché a jiné modely pravítka;
 3. Dlouhá životnost a nízká spotřeba baterie;
 4. Spotřební materiál pro metr jeden dotek vybrat a další jsou široce distribuovány, protože metry této značky jsou lídry na trhu, spolu s Accu Chek;
 5. Měřidla nevyžadují kódování, což činí jejich použití rychlejším a snadnějším, a proto jsou ideální pro děti a starší osoby;
 6. Velká obrazovka s vysokým kontrastem a jasným zobrazením hodnot umožňuje zařízení používat zrakově postižené osoby;
 7. Jednoduché menu v ruském jazyce a minimální počet tlačítek (na jednoduchých modelech);
 8. Odolné plastové pouzdro ONE Touch Ultra snižuje možnost zlomení.

Někteří uživatelé si také všimnou atraktivního designu zařízení, pohodlných malých rozměrů a nízké hmotnosti, díky čemuž je měřidlo snadno přepravitelné.

Aplikace

 1. Místo vpichu omyjte a důkladně osušte;
 2. Odstraňte uzávěr z děrovače;
 3. Vložte lancetu;
 4. Uzavřete kryt uzávěrem;
 5. Otočte uzávěrem a nastavte požadovanou hloubku defektu (jednotka udává minimální hloubku, číslo 9 - maximum);
 6. Stiskněte děrovač k prstu a stiskněte tlačítko pro propíchnutí;
 7. Počkejte, až se objeví kapka krve;
 8. Vložte do přístroje jeden proužek měřicího přístroje.
 9. Na proužek naneste kapku krve;
 10. Obrazovka začne odpočítávat od 5 do 1;
 11. Poté se na obrazovce objeví výsledek měření.

Tento algoritmus je platný pro tachometr van. Jiné modely mohou mít nepatrné rozdíly v použití. Přečtěte si více o tom, jak používat měřič zobrazený ve videu.

Proužky a lancety

Spotřební materiál pro tato a další zařízení této třídy (snadný dotek atd.) Jsou dvou typů: lancety a testovací proužky. Musíte vědět, které zařízení vyhovují tomuto typu zařízení. Lancety jsou jehly, které propíchnou kůži. Jsou vloženy do rozrývače a jsou velmi univerzální - existuje mnoho typů lancetů vhodných pro zařízení ze sady one-ultra nebo one-touch. Musí být nahrazeny otupěním. Je možné určit, že lancet je otupený, protože odběr vzorků je nepříjemný nebo bolestivý. Výměna lancety není často nutná. Nemají žádnou trvanlivost ani trvanlivost.

Specifičtější jsou testovací proužky pro měřidlo. Musí být zakoupeny výhradně pro konkrétní typ zařízení. Pásy pro jeden ultra-metr tedy nespadají do voliče a naopak. Měřič je nakonfigurován pro práci s páskami se specifickým povlakem. Pokud instalujete nevhodné testovací proužky, může to vést ke zkreslení indikátorů.

Kromě toho mají testovací proužky pro metr trvanlivost jeden a půl roku v uzavřeném, neotevřeném obalu (po otevření balení - 6 měsíců). Použijte je po této době nemožné. Kromě toho by měly být pásy měřidel s jedním dotykem nebo jiný model uloženy v těsně uzavřených obalech s nízkou vlhkostí. V opačném případě bude pokrytí trpět a hodnoty budou zkreslené.

Video

Recenze glukometrů: což je lepší koupit starší a mladé

U diabetes mellitus prvního nebo druhého typu je nutné neustále sledovat hladinu cukru v krvi. Diabetikům v tom pomáhá speciální přístroj nazývaný glukometr. Takový metr si můžete koupit dnes v každém specializovaném obchodě prodávajícím zdravotnické vybavení nebo na stránkách internetových obchodů.

Cena přístroje pro měření hladiny cukru v krvi závisí na výrobci, funkčnosti a kvalitě. Před výběrem glukometru se doporučuje přečíst si reference uživatelů, kteří si již toto zařízení mohli koupit a vyzkoušet si ho v praxi. K určení nejpřesnějšího přístroje můžete také použít glukometr, který byl v roce 2014 nebo 2015 hodnocen.

Měřiče krevní glukózy lze rozdělit do několika hlavních kategorií v závislosti na tom, kdo ji bude používat k měření hladiny cukru v krvi:

 • Přístroj pro seniory s diabetem;
 • Přístroj pro mladé lidi s diagnózou diabetu;
 • Zařízení pro zdravé lidi, kteří chtějí sledovat své zdraví.

Měřiče krevní glukózy pro seniory

Doporučuje se, aby tito pacienti koupili jednodušší a spolehlivější model zařízení pro měření hladiny cukru v krvi.

Při nákupu byste měli zvolit glukometr s pevným pouzdrem, širokou obrazovkou, velkými znaky a minimálním počtem tlačítek pro ovládání. Pro starší osoby, které mají vhodnější velikost, nevyžadují zadání kódování pomocí tlačítek.

Cena elektroměru musí být nízká, nemusí nutně mít takové funkce, jako je komunikace s osobním počítačem, výpočet průměrných ukazatelů za určité období.

V tomto případě můžete přístroj používat s malým množstvím paměti a měřením cukru v krvi pacienta.

Mezi taková zařízení patří glukometry s pozitivní zpětnou vazbou od uživatelů, jako jsou:

 • Accu Check Mobile,
 • VanTach Select Simple,
 • Obvod vozidla,
 • VanTach Vyberte.

Než si koupíte přístroj pro měření hladiny cukru v krvi, musíte studovat vlastnosti testovacích proužků. Doporučuje se, abyste si zvolili glukometr s velkými testovacími proužky, aby starší lidé mohli pohodlně provádět vlastní měření krve. Také je třeba věnovat pozornost tomu, jak snadné je nakoupit tyto proužky v lékárně nebo specializovaném obchodě, aby v budoucnu nebyly problémy s jejich vyhledáním.

 • Přístroj Kontur TS je první měřič, který nevyžaduje kódování, takže uživatel nemusí pokaždé zapamatovat sadu čísel, zadat kód nebo instalovat čip do zařízení. Testovací proužky mohou být použity po dobu šesti měsíců po otevření balení. Jedná se o poměrně přesné zařízení, což je obrovské plus.
 • Accu Chek Mobile je první zařízení, které kombinuje několik funkcí najednou. K měření hladiny cukru v krvi se používá testovací kazeta s 50 děleními, takže pro měření glukózy v krvi nejsou zapotřebí žádné testovací proužky. Včetně zařízení je připevněno k propichovači, který je vybaven velmi tenkou lancetou, která umožňuje provést propíchnutí pouze jedním dotekem. Sada zařízení navíc obsahuje kabel USB pro připojení k počítači.
 • Glucometer VanTach Selekt je nejpohodlnější a nejpřesnější přístroj pro měření hladiny cukru v krvi, který má pohodlné menu v ruském jazyce a je schopen hlásit chyby v ruštině. Přístroj má funkci přidávání značek při provádění měření - před nebo po jídle. To vám umožní sledovat stav těla a určit, které produkty jsou pro diabetiky velkým přínosem.
 • Ještě výhodnější zařízení, ve kterém není nutné zadávat kódování, je měřič VanTach Select Simple. Testovací proužky pro toto zařízení mají přednastavený kód, takže uživatel se nemusí starat o kontrolu vytáčení čísel. Toto zařízení nemá jediné tlačítko a je pro starší lidi co nejjednodušší.

Studium recenze, musíte se zaměřit na základní funkce, které zařízení pro měření hladiny cukru v krvi - to je doba měření, množství paměti, kalibrace, kódování.

Doba měření udává dobu v sekundách, během které dochází ke stanovení ukazatelů krevní glukózy od doby aplikace kapky krve na testovací proužek.

Pokud je přístroj používán doma, není nutné používat nejrychlejší zařízení. Poté, co nástroj dokončí studium, zazní zvláštní pípnutí.

Množství paměti zahrnuje množství nedávného výzkumu, který je přístroj schopen zapamatovat. Nejlepší možností je 10-15 měření.

Potřebujete vědět o koncepci kalibrace. Při měření krevního cukru v krevní plazmě by mělo být odečteno 12% z dosaženého výsledku, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku pro celou krev.

Všechny testovací proužky mají individuální kód, ke kterému je zařízení konfigurováno. V závislosti na modelu lze tento kód zadat ručně nebo načíst ze speciálního čipu.

Dnes existuje několik modelů měřičů krevní glukózy bez kódování na trhu se zdravotnickým zbožím, takže uživatelé nemusejí zadávat kód nebo instalovat čip. Mezi taková zařízení patří zařízení pro měření krevního cukru Kontur TS, VanTach Select Simple, DzhMate Mini, Akku Chek Mobile.

Měřiče krevní glukózy pro mladé lidi

Pro mladé lidi ve věku 11 až 30 let jsou nejvhodnější modely:

 • Accu Check Mobile,
 • Accu Chek Performance Nano,
 • Van Touch Ultra Easy,
 • EasyTouch GC.

Mladí lidé v první řadě zdůrazňují výběr kompaktního, pohodlného a moderního přístroje pro měření hodnot glukózy v krvi. Všechna tato zařízení jsou schopna měřit krev během několika sekund.

 • Zařízení EasyTouch GC je vhodné pro ty, kteří si chtějí koupit univerzální přístroj pro měření hladiny cukru v krvi a cholesterolu doma.
 • Přístroje Accu Chek Perfoman Nano a GiMate vyžadují nejmenší dávku krve, která je zvláště vhodná pro dospívající děti.
 • Nejpokročilejší model je považován za glukometry Van Touch Ultra Easy, které mají různé barevné varianty případu. Pro mladé lidi, aby se skryla skutečnost nemoci, je velmi důležité, aby se přístroj podobal modernímu přístroji - přehrávači nebo flash disku.

Zařízení pro zdravé lidi

Pro lidi, kteří nemají diabetes, ale kteří potřebují pravidelně sledovat hladinu glukózy v krvi, bude vyhovovat Glucometer Van Tach Select Simple nebo Contour TC.

 • Pro přístroj Van Tach Select Simple se prodávají testovací proužky v sadě po 25 kusech, což je vhodné pro vzácné použití přístroje.
 • Zkušební proužky obvodu TC z důvodu, že nemají kontakt s kyslíkem, mohou být skladovány po dostatečně dlouhou dobu.
 • A on a druhý přístroj nepotřebují kódování.

Při nákupu zařízení pro měření hladiny cukru v krvi je důležité poznamenat, že v soupravě je zpravidla pouze 10 až 25 testovacích proužků, piercingové pero a 10 lancetů pro bezbolestný odběr krve.

Test vyžaduje jeden testovací proužek a jednu lancetu. Z tohoto důvodu je vhodné okamžitě vypočítat, jak často budou prováděna měření krve, a zakoupit sady 50-100 testovacích proužků a odpovídající počet lancetů. Lancety jsou žádoucí pro nákup univerzálních, které jsou vhodné pro jakýkoliv model měřidla.

Hodnocení glukometru

Pomoci diabetikům určit, který glukometr je nejlepší pro měření hladiny cukru v krvi, existuje hodnocení glukometru v roce 2015. To má nejpohodlnější a funkční zařízení od známých výrobců.

Nejlepší přenosné zařízení roku 2015 je glukometr One Touch Ultra Easy od společnosti Johnson Johnson, cena je 2200 rublů. Je to pohodlné a kompaktní zařízení s hmotností pouze 35 g.

Nejkompaktnějším přístrojem v roce 2015 je Trueresult Twist glukometr od společnosti Nipro. Pro analýzu je potřeba pouze 0,5 µl krve, výsledky testu se zobrazí na displeji již po čtyřech sekundách.

Accu-Chek Active od firmy Hoffmann la Roche byl v roce 2015 rozpoznán jako nejlepší měřič krevní glukózy, který může uchovávat informace v paměti po testování. Zařízení může uložit až 350 nedávných měření s časem a datem analýzy. Pro dosažení výsledků před jídlem nebo po něm je vhodná funkce.

Nejjednodušší zařízení v roce 2015 je rozpoznáno jako metr One Touch Select Clump od společnosti Johnson Johnson Tento praktický a jednoduchý přístroj je ideální pro seniory nebo děti.

Na úpravu spojů naši čtenáři úspěšně používají DiabeNot. Vzhledem k popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli nabídnout vám vaši pozornost.
Více zde...

Nejpohodlnějším zařízením v roce 2015 je zařízení Accu-check Mobile firmy Hoffmann-la-Roche. Měřič pracuje na bázi kazet s 50 instalovanými testovacími proužky. Také v těle je namontován pier-piercer.

Nejfunkčnější zařízení v roce 2015 bylo uznáno jako glukometr Accu-Chek Performa od společnosti Roche Diagnostics GmbH. Má funkci alarmu, připomíná potřebu testu.

Nejspolehlivějším zařízením v roce 2015 je TC Contour od společnosti Bayer Cons.Care AG. Toto zařízení je jednoduché a spolehlivé.

Nejlepší mini laboratoř v roce 2015 byla pojmenována Easytouch přenosným zařízením od společnosti Bioptik. Toto zařízení může současně měřit hladinu glukózy, cholesterolu a hemoglobinu v krvi.

Nejlepším systémem kontroly hladiny cukru v krvi v roce 2015 je zařízení Diacont OK firmy OK Biotech Co. Při vytváření testovacích proužků se používá speciální technologie, která umožňuje získat výsledky analýzy prakticky bez chyby.

Glukometr, Van tach select simple

OneTouch Select Simple je spolehlivý a snadno použitelný měřič. Je velmi snadné jej používat, protože nevyžaduje kódování a nemá tlačítka.

Pokud je hladina glukózy nebezpečně vysoká nebo nízká, glukometr vás na to upozorní speciálním zvukovým signálem a karta dodaná s ním vám řekne, co dělat v případě hypoglykémie.

Kompaktní rozměry OneTouch Select Simple z něj činí perfektního společníka pro každou cestu.

Sada obsahuje: One Touch Select Simple glukometr, baterii, One Touch Select testovací proužky, pero pro piercing, sterilní lancety, pouzdro, uživatelskou příručku, připomínku zvukových signálů při vysoké / nízké hladině glukózy, záruční list. V balení 1 sada.

 • Rozsah měřených hodnot je 1,1–33,3 mmol / l.
 • Kalibrace je ekvivalentní výpočtu plazmy.
 • Vzorek je čerstvá celá kapilární krev.
 • Doba analýzy - 5 sekund.
 • Metoda analýzy je biosenzor glukózoxidázy.
 • Zdroj napájení - jedna vyměnitelná lithiová baterie CR 2032 (3,0 V) (nebo ekvivalentní).
 • Měrné jednotky - mmol / l.
 • Paměť je pouze výsledkem posledního glukózového testu nebo testu s kontrolním roztokem.
 • Automatické vypnutí - 2 minuty po poslední akci.
 • Velikost je 86 mm x 51 mm x 15,5 mm.
 • Hmotnost - cca 43 gramů s baterií.
 • Provozní rozsahy - teplota: 10–44 ° C.
 • Nadmořská výška - do 3 048 metrů.
 • Relativní vlhkost - 10–90%.
 • Hematokrit - 30–55%.
 • Baterie - spodní část 3,0 V sloupku. proud, 3 mA (jedna baterie CR 2032) stejnosměrný proud.

Lancety pro glukometr One Touch vyberte

Účinné použití glukometru One Touch select není možné bez současného použití lancetů určených k propíchnutí paprsků prstu s další analýzou hladiny cukru v krvi.

Osoba trpící cukrovkou musí poměrně často měřit koncentraci glukózy v těle.

Pomocí speciálních jehel se provádí odběr krve rychle as minimálním množstvím nepříjemných pocitů.

Dopisy našich čtenářů

Moje babička byla dlouhodobě nemocná cukrovkou (typ 2), ale v poslední době komplikace šly na nohy a vnitřní orgány.

Náhodně našel článek na internetu, který doslova zachránil životy. Konzultovali mě tam telefonicky zdarma a odpověděli na všechny otázky, řekli mi, jak léčit diabetes.

2 týdny po léčbě v babičce se změnila i nálada. Řekla, že její nohy už nebolí a vředy nepostupují, půjdeme k lékaři příští týden. Odhodím odkaz na článek

Vhodné jehly s glukometrem

Pro zařízení One Touch select jsou nejlepší jehly s ultratenkou špičkou značky 28G. Jehly se prodávají v značkových obalech, z nichž každá obsahuje 50 sterilních chomáčků prstů.

Každá lanceta je určena pro individuální použití, je zcela sterilní a je určena k jednorázovému použití. Skvělé pro automatické piercing kůže.

Lze také použít jehly následujících jmen:

 • Bionime One Touch vyberte;
 • True Plus 30G;
 • Delika One Touch;
 • Onkol Plus.

Jaký typ jehel by měl být použit pro rychlé vyšetření glykémie, stanoví pacient s diabetes mellitus v úzké spolupráci s lékařem.

Používání lancety pro výběr One Touch

Stejně jako všechny ostatní zdravotnické prostředky mají i lancety One Touch select jasná pravidla pro jejich použití, které zajišťují nejbolestnější odstranění kapilární krve z prstu, stejně jako získání spolehlivých výsledků testů.

Používání lancety pro výběr One Touch je následující:

 1. Instalace jehly do vnitřku automatického průbojníku. Modrá čepička je od svého konce odstraněna, rukojeť se otáčí ve směru osy otáčení. Pak se lanceta umístí do dutiny držáku postupem posunu, až se ozve charakteristický cvak. Poté je zakázáno otáčet rozmetadlo.
 2. Z povrchu lancety se odstraní modrý ochranný kryt a na automatickém děrovači se umístí víčko.
 3. Jsou vybrány parametry hloubky propichu prstu. Pro jemnou pokožku malého dítěte stačí otočit víčko na úroveň 1-2, dospělý s normálním povrchem kůže typu 3-5 a prsty s hrubým epitelem nebo pokryté mozoly by měly být propíchnuty s hloubkou invaze od 6 do 9 jednotek.
 4. Když jsou všechna nastavení přístroje dokončena, páka spouště se zasune pro vysekávání prstů.
 5. Před odběrem krve se povrch kůže dezinfikuje a místo budoucí injekce se otře sterilním vatovým tamponem namočeným v lihu nebo alkoholu.
 6. Po dokončení antiseptického ošetření se autodischer s lancetou přenese na svazky prstů, po kterých se stiskne tlačítko spouště. V tomto bodě dochází k propíchnutí povrchu kůže uvolněním krve.
 7. Kapilární krev se aplikuje na povrch testovacího proužku, který se vloží do měřiče One Touch select. Po obdržení výsledků expresní diagnostiky se víčko přístroje vyjme, jehla se vyjme a odstraní se v koši.

Pro získání objektivních údajů o hladině cukru v krvi se doporučuje provádět tyto manipulace ráno nalačno nebo po 2 hodinách po jídle. Po každém probodnutí prstu se vymění nová jehla.

Inovace v léčbě diabetu - stačí pít každý den.

Jak se správně starat o lancety

Základním pravidlem pro péči o jehly pro automatické zařízení je jednorázové použití lancety. V opačném případě zůstanou na povrchu kovu kapky krve, které jsou živnou půdou pro patogeny. Před každým zákrokem se provede výměna nové jehly a nepoužité je uloženo v uzavřeném obalu se zakrytými uzávěry. Žádná zvláštní péče není nutná.

Diabetes vždy vede ke smrtelným komplikacím. Tipy na hladinu cukru v krvi jsou velmi nebezpečné.

Ludmila Antonová vysvětlila léčbu diabetu. Přečtěte si celý text

Glucometer Van Tach Select Jednoduchý

Cena: 941 rub.

Chcete si koupit "Glucometer Van Tach Select Simple"?
Volejte 8-800-511-9505

Meter One Touch Select Simple označuje jednoduché a srozumitelné zařízení určené k měření hladiny cukru v krvi. Vzhledem k jeho snadnému použití je nejčastěji vybírán pacienti s diabetem 2. typu.

Na rozdíl od jiných zařízení od výrobce LifeScan nemá měřidlo tlačítka. Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivé zařízení kompaktní velikosti, které je vhodné pro běžný provoz. Pokud je hladina cukru nebezpečně vysoká nebo nízká, přístroj vás upozorní hlasným pípnutím.

Přes svou jednoduchost a nízkou cenu má měřič pozitivní zpětnou vazbu, vysokou přesnost a minimální chybu. Sada obsahuje testovací proužky, lancety a speciální pero. Součástí je také výuka ruského jazyka a připomínka chování v případě hypoglykémie.

Glucometer Van Tach Vyberte Simple v Magnitogorsk

 • Koupit Glucometer Van Tach Select Simple v Magnitogorsk za přijatelnou cenu 941 rublů. s dodáním domů nebo vyzvedněte svou objednávku v Magnitogorsku od nejbližšího místa vydání objednávkou na AltaiMag.ru.
 • V produktové kartě je: popis, návod k použití, recenze a certifikáty.
 • Nejbližší bod vydávání rozkazů ve městě Magnitogorsk naleznete zde.
 • Chcete-li koupit Glucometer Van Tach Select Jednoduchý, vezměte jen pár kroků: zadejte množství produktu a klikněte na tlačítko "Přidat do košíku".

Po provedení objednávky bude na e-mailovou adresu uvedenou ve vašich registračních údajích odeslána zpráva potvrzující objednávku. Objednávky více než 5000 rublů a náklady na dodání více než 400 rublů se zasílají na zálohu na dodávku. Podmínky jsou sjednány s provozovatelem.

Položka vydávající příkazy dpd nebo sdek v Magnitogorsku

 • - Rychlý a spolehlivý způsob získání objednávky. Platba v hotovosti je možná po obdržení.
 • - Je také možné kurýrní doručení do dveří - od 330 rublů.
 • - Zobrazit položky DPD Pickup zde.
 • - Zde si můžete prohlédnout samoobslužné body CDEC

Dodávka v Rusku ruskou poštou

V Rusku je dodací lhůta 2-16 dnů. V osadách, kde je zákaz
při dodání zásilek po zemi se cena a dodací lhůta mohou lišit od běžných zásilek.

Komise ruské pošty pro NP: 90 rublů + 4% poplatek + poplatek za převod platby 7% z odeslané částky. Celkový přeplatek na dobírku činí 12,8% z částky objednávky.

DODÁNÍ ZDARMA NA OBJEDNÁVKU OD 5000 rublů! *

* Hmotnost do 5 kg. Nevztahuje se na lokality, kde je zákaz dodávky pozemní dopravou.

Na dobírku

Neplatné platby po obdržení:

 • Drahý - přeplatek za dodávku
 • Nebezpečné pro kupujícího
 • To vytváří určité problémy pro prodávajícího

Z toho vyplývá, že tento způsob platby není pro kupujícího ani prodávající rentabilní.

Většina kupujících se domnívá, že NP je prospěšná a bezpečná pouze proto, že tento způsob platby byl používán po velmi dlouhou dobu. Rádi bychom Vás upozornili na skutečnost, že Ruská pošta neskrývá skutečnost přeplatku a upozorňuje na oficiálních stránkách: „buďte připraveni zvýšit hodnotu zboží, které vám bylo zasláno“.

Pobočka "Post of Russia" není pobočkou našeho obchodu. Poštovní služba má pro každou operaci pevné tarify, za které plně hradí příjemce zásilky, tj. Kupujícího a našeho klienta. Při výběru platby do NP tedy po obdržení objednávky platíte za dvě služby: doručení a platbu převodu peněz:

 • Dodávka bude stát od 280 do 700 rublů.
 • Deklarovaná hodnota na dobírku je 90 rublů za poplatek + 2-4%
 • Kromě toho, platba převodu peněz na poštovní sazby je další 7% z odeslané částky.

Nabízíme vám výpočty NP na příkladu konkrétní částky:
Objednali jste si zboží od nás za 2000 rublů Dodání 300 rublů Platba převodem na konkrétní produkt bude: 4% (toto pojištění) + 7% (dobírka) = 11%
2000 (cena zboží) + 300 (dodání) = 2300 rublů + 11% = 2553 rublů + 90 (platba za dobírku) = 2643 rublů

Přeplatek bude 343 rublů!

Procento proplatku:
(100% / 2300) * 343 =

15% - platíte za doručení.
15% - přeplatek za dobírku
Platíte více, ale to vám dává nějaké záruky?

V souladu s pravidly Post of Russia, budete mít balíček pouze po zaplacení. Je tedy možné posoudit bezpečnost položky až po jejím podpisu. Pokud chcete balíček ještě zkontrolovat, budete požádáni, abyste vypracovali akt, který bude zahrnovat řadu „oficiálních“ postupů, které vám zaberou pouze osobní čas. Jakýkoli bankovní převod chrání kupujícího lépe než poštovní. Při převodu zanecháte v databázi bankovních údajů příjemce a odesílatele. Pokud se objeví nějaké kontroverzní otázky, stačí kontaktovat pobočku banky s příjmem převodu. Stoprocentní záloha tak poskytuje záruky a důvěru ve větší míře než platba za zboží po obdržení.

V kancelářích "Post of Russia" existuje určitý postup pro přijímání balíků. Zkontrolujte následující položky:

 • Správnost údajů v kolonce: výše dobírky a adresa odjezdu.
 • Soulad s hodnotou zboží jeho odhadované hodnoty.
 • Údaje o shodě na formuláři na dobírku.

To znamená, že odeslání zásilky na dobírku bude trvat déle, než jste očekávali.

Z výše uvedeného lze vyvodit následující závěry: t

 • Klient nemá právo otevřít zásilku před převodem peněz na zaměstnance pošty Ruska.
 • Kontrola zásilky před zaplacením a podpisem platebních dokladů je také nemožná.
 • Pokud po otevření zásilky zjistíte, že zboží není ve správném stavu, nebudete moci peníze vrátit výměnou za poškozený předmět. Budete muset vydat akt vrácení zásilky a počkat na rozhodnutí pošty týkající se reklamace Čas na posouzení nároků "Mail Ruska" - 30 dnů.
 • Náklady na zboží zaslané na dobírku se zvýší nejméně o 7%. Tato cena však nezaručuje, že vaše práva jako spotřebitele nebudou plně respektována.

Staráme se o naše zákazníky. Proto Vám nabízíme přepravu zboží na zálohovou platbu - to nejen ušetří vaše peníze, ale také uloží odpovědnost za kvalitu zboží dodaného k nám.

Dodávky dopravními společnostmi

 • - Dodávka dopravní společností je výhodná pro velké zakázky od 5 000 rublů. Přepravní náklady závisí na tarifech dopravního podniku. Po zadání objednávky Vám náš manažer zavolá a informuje Vás o ceně a dodací lhůtě vybrané dopravní společnosti.
 • - V poznámkách k objednávce uveďte vybranou dopravní společnost. Náklady na služby dopravního podniku hradí kupující při převzetí zboží.
 • - Dopravní společnosti, které mohou být dodány: Energy, ZhelDorEkspeditsiya, Trans-Expres, PEC (First Forwarding Company), Ratek, Business linky. Ve městě Barnaul je k dispozici řada dalších dopravních společností s pobočkou.
Doručení do dopravní společnosti Zdarma!

Vážení zákazníci, v našem internetovém obchodě je v první řadě kladen důraz na certifikaci výrobků prodávaných na trhu. Spolupracujeme s předními farmaceutickými společnostmi v zemi i ve světě a můžeme vám zaručit 100% kvalitu farmaceutických výrobků.

Veškeré informace zveřejněné na internetových stránkách http://altaimag.ru by neměly být používány jako doporučení pro vlastní léčbu, volbu a rozhodnutí o pořízení zboží.

POZOR! Podle vyhlášky vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998 N 55 zboží dobré kvality (hygienické a hygienické potřeby z kovu, pryže, textilií a jiných materiálů, nástroje, zdravotnické prostředky a zařízení, výrobky pro ústní hygienu, brýlové čočky, předměty pro péči o děti), léky) nelze vrátit!