Image

L hodnocení karnitinu maxler

Dnes budeme hovořit o takové zajímavé přísadě jako karnitin. To je široce známé v medicíně a je doporučeno kardiology pro prevenci a léčbu kardiovaskulárních onemocnění, zejména pokud jsou užívány společně s draslíkem a hořčíkem.

Dlouho bylo zjištěno, že karnitin má výrazný vliv na zlepšení srdečního výkonu.

Nyní karnitin byl zaznamenán obchodníky ze sportovního pole a to bylo silně zhoršena jako zázračný lék na hubnutí bez vedlejších účinků.

Ale je tu jeden zádrhel - karnitin není lék a není spalovačem tuku. Je to prostě látka, která je obsažena v potravinách a její klíčovou vlastností je nasměrovat volné mastné kyseliny do svalových buněk pro spalování.

Nicméně, to je inzerován jako skvělý způsob, jak zhubnout. Existují čaje s karnitinem a všechny druhy spalovačů tuku. Zapomněli však zmínit, že to jen pomáhá zlepšit proces transportu tukových zásob pro využití v buňkách našeho těla, sám o sobě nemůže zahájit proces lipolýzy (spalování tuků).

Proto můžete často najít recenze, jako je karnitin nefunguje, jedl jsem to tolik, a účinek je nula. Je třeba také poznamenat, že se říká, že užíváme karnitin, ale neříkají, že optimální dávka je vyšší než 2 g denně. Když dostanete menší množství efektu, nebude žádné! Přinejmenším znatelné.

Kromě toho existuje významný plus - karnitin nemá prahovou hodnotu předávkování. Je to naprosto bezpečné. Můžete pít tolik, kolik chcete, v jakékoliv formě a nic špatného se nestane. Byly provedeny studie této problematiky a obvyklá dávka byla překročena desítkykrát a nebyl pozorován žádný vedlejší účinek.

Z dobrých recenzí téměř každý mluví o nárůstu síly. To je pozorováno i při nízkokalorické dietě, když mnoho lidí ztratí náladu, síla se sníží atd. A karnitin funguje tímto způsobem, že posílá veškerý tuk, který jíte nebo subkutánně (s kalorickým deficitem z potravy) do svalových buněk pro použití jako energie. Proto se člověk cítí mnohem lépe, jeho srdce je stabilnější a projevuje se také pozitivní vliv na spermie mužů - zvyšuje se motilita spermatozoidů.

l karnitin 2000 od firmy Maxler je pohodlná ampulka s kapalným prostředkem, která je vhodná pro s sebou a nemusíte nosit objemné šejkry, hledat vodu atd. Stačí otevřít lahvičku a vypít. Chutí to dobře.

To je obvykle používáno v tréninku na hubnutí, během vytrvalostního tréninku a v soutěžích v různých sportech, kde to je důležité být silný a ne riskovat použití dopingu, takový jako kofein.

Kompozice obsahuje pouze l-karnitin a prakticky nic víc, takže chemické složení může být zanedbáno.

Existují možnosti pro karnitin v prášku, ale být upřímný. Co takhle chutná, je stále nechutné, obtížné pít, ne ve skutečnosti rozvedené ve vodě. A s ampulkami pohodlnější.

Vážnou nevýhodou je možná vysoká cena tohoto dodatku. Proto, aby sen, že za takové peníze budou prodávat vám zázrak tuku spalovač nestojí za to. I když je drahý, při ztrátě tuků, aniž by mu dieta z něj měla jen malý smysl, jen ke zlepšení pohody.

Také při výběru karnitinu i od Maxler, podívejte se na cenu. Stává se, že v různých formách, baleních, stojí různými způsoby a můžete být spokojeni s práškovým karnitinem místo kapaliny, což je mnohem dražší. Vyberte si pro sebe.

Skladování není nijak zvlášť odlišné. Podle tohoto efektu neexistuje žádný rozdíl mezi kapalným karnitinem 2000 a jeho analogy z prášku. Je to jen otázka chuti.

Jediné, co vás chci varovat: nevěřte, že vás učiní štíhlým. l karnitin 2000 Maxler pouze na pomoc při hubnutí. Snažit se jej použít jako primární prostředek pro hubnutí je naivní.

V tomto případě má Maxler další produkt Iburn - vynikající spalovač tuků. Na rozdíl od karnitinu má však kontraindikace a lidé s nejmenším onemocněním srdce a nervovým systémem by ho neměli pít.

S karnitinem nejsou žádné vedlejší účinky, jako je nespavost, rychlý puls, pocity hladu, tepla atd. ne Pokud není přání, které chcete méně. To je pravděpodobně jediný naprosto bezpečný nástroj pro každou kategorii sportovců.

Pokud porovnáme ceny, osobně preferuji práškový karnitin. Kapalina pochází z 1000 ml (hmotnost asi 1 kg) je více než 1000 rublů a v ní je pouze 9% samotného karnitinu, tzn. asi 100 g karnitinu za peníze, zbytek je voda. V době, kdy se prášek může koupit asi 600-800 rublů na 200 g čistého karnitinu, i když chuť bude s největší pravděpodobností shnilé, pokud není ochuceno.

Zde rozhodujete osobně, co je důležitější chuť, cena nebo mobilita.

Maxlerův L-karnitin

Maxler je značka sportovní výživy z Německa, která se již dlouho osvědčila na ruském trhu. L-karnitin od tohoto výrobce je doplněk stravy pro sportovce a lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Obsahuje koncentrovaný L-karnitin a složky, které zvyšují jeho účinek (vitamíny skupiny B, hořčík, vápník atd.).

Účel levého karnitinu, jeho role

L-karnitin nebo levý karnitin patří do třídy aminokyselin. Tato sloučenina souvisí s vitamíny skupiny B (někteří lidé ji nazývají vitamínem, ale z biochemického hlediska je toto prohlášení nesprávné).

L-karnitin je důležitým účastníkem procesu přeměny tuků na energii. Je to přírodní sloučenina, která vzniká při biochemických reakcích vyskytujících se v ledvinách a játrech. Vzhledem k dodatečnému příjmu L-karnitinu s doplňkem stravy se zvyšuje vytrvalost, zlepšuje se pracovní kapacita a mentální koncentrace. Únava rychle přechází, podíl tuku klesá, množství svalové hmoty se zvyšuje.

Užívání přípravku Maxler L-karnitin má navíc následující účinky:

 • aktivuje metabolické procesy;
 • snižuje hladinu škodlivého cholesterolu;
 • eliminuje nadměrnou hmotnost, dodává tělu dobrý tvar snížením tukové hmoty a budováním svalů;
 • zlepšuje imunitní systém;
 • normalizuje práci srdce a cév;
 • zlepšuje stav sliznic trávicího traktu;
 • pozitivní vliv na stav nervové soustavy;
 • zlepšuje náladu, zlepšuje tón a motivaci v tréninku.

Složení léčiva

Kromě čistého koncentrovaného L-karnitinu zahrnuje složení biologicky aktivního aditiva:

 • Vitamíny B;
 • hořčík;
 • vápník;
 • vitamíny C a E;
 • pomocných látek.

Tato kompozice poskytuje komplexní podporu tělu sportovce, který spotřebuje hodně energie při třepání.

Co hledat při výběru doplňku s L-karnitinem?

Výhody L-karnitinu pro tělo jsou prokázány a většina výrobců vyrábí aditivum, které obsahuje tuto aminokyselinu v biologicky nejvhodnější formě. Doplňky lze nalézt v práškové formě pro přípravu isotonického roztoku, kapslí nebo tablet, jakož i v kapalné formě (ve velkých nádobách, malých lahvičkách nebo ampulích). Všechny jsou dobře absorbovány, rozdíly pouze v ceně, snadnosti příjmu a některých charakteristikách.

Bude účinné spalovat tuk a poskytovat uvedené účinky přísady, která obsahuje čistý L-karnitin, alespoň desetinu frakce. Maxler L-karnitin obsahuje 10% čisté látky, zatímco v něm nejsou žádné sacharidy, což je důležité zejména pro ty, kteří zvažují poměr BJU ve své stravě.

Formy propuštění a náklady

Tobolky Maxler L-karnitinu jsou k dispozici v následujících formách:

 • 750 tobolek obsahuje 750 mg karnitinu v každé tobolce, z toho 100 v balení, tj. Celkové množství látky je 7 500 mg. Přibližná cena - 1400 rublů.
 • Kapalina 2000 - 2 g látky na porci (20 ml). Cena 1000 ml je asi 1600 rublů.
 • Kapalina 3000 - 3 g karnitinu na porci (20 ml). Cena 1000 ml od 1500 do 1800 rublů.

V jiných takových doplňků může obsahovat méně karnitinu, to znamená, že je musíte brát ve větším množství. Zde je nutné spočítat, kolik je výhodnější koupit konkrétní lék, protože čím více L-karnitinu, tím méně tobolek nebo tekutin bude pryč denně. Doplněk Maxler je v tomto ohledu jedním z nejziskovějších a nejekonomičtějších.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Maxler L-karnitin nepatří do skupiny léčiv. Látky, které tvoří doplněk, jsou neškodné, jsou užitečné a nezbytné vitamíny a minerály, stejně jako přímo koncentrovaná aminokyselina L-karnitin. Informace o kontraindikacích výrobce neposkytuje. Vskutku, toto je přírodní sloučenina, kterou tělo produkuje, netoxické, nemůže ublížit. Je však přísně zakázáno užívat L-karnitin osobám na hemodialýze.

Omezení vstupu je také věk dítěte. Lidé mladší 18 let se nedoporučují užívat dietní doplňky vůbec.

Také s opatrností a pouze po konzultaci s lékařem by měla být užita doplňková látka pro těhotné a kojící ženy (s největší pravděpodobností vám lékař poradí, abyste ji odmítli užívat).

Každý organismus je individuální a může vyvolat nepříznivé reakce na příjem Maxler L-karnitinu. To je způsobeno intolerancí nebo negativní reakcí na jakékoliv složky přísady.

Mezi nežádoucí účinky byly zaznamenány nevolnost, bolesti hlavy, dyspepsie. Tato odezva těla indikuje potřebu opouštět doplněk, vyzkoušet ostatní s mírně odlišným složením. Vedlejší účinky jsou velmi vzácné.

Někteří atleti zaznamenali takový účinek jako poruchy spánku. Nespavost je také poměrně vzácným vedlejším účinkem užívání přípravku Maxler L-karnitin, který je způsoben velkým množstvím energie vznikající při spalování tuků.

Aby nedošlo k vyprovokování nespavosti, je nejlepší ráno vzít doplněk.

Pravidla přijímání

Maxler L-karnitin není léčivo, ale před jeho použitím je lepší se poradit s lékařem. Optimální dávka je 500 až 2 000 mg L-karnitinu denně.

Užívání doplňků by mělo být ráno, před snídaní a půl hodiny před tréninkem. Sportovci v období intenzivního tréninku před soutěží mohou zvýšit dávku na 9-15 gramů.

Pokud zvolíte L-karnitin, doporučujeme věnovat pozornost našemu hodnocení.

L hodnocení karnitinu maxler

Dobré odpoledne Chci vás upozornit na skutečnost, že jedna tableta obsahuje asi 0,5 gramu L-karnitinu. Vzhledem k tomu, že obal ukazuje, že struktura - L-karnitin-tartrát, a v něm pouze 70% čistý L-karnitin.

Již nemám žádné zkušenosti s použitím L-karnitinu, ale dříve byly všechny uvolňovány jinými značkami a v tekuté formě. V prezentovaných produktech firmy Maxler se mi to líbilo - forma uvolnění a dávkování. Průběh přijímání je pouze dva týdny a vzhled tisku je již patrný. Co se týče energie, nemůžu s jistotou odpovědět, protože s ní také přijímám Amino Energy. Ten ale dává neuvěřitelné množství energie a také opravdu produkt.

Každý člověk sní o krásném těle. Pro mě to není problém, protože to je moje profese, pracuji jako instruktor jógy. Aby však stále zůstávala ve formě, nestačí jen jedna třída v hale. Proto musím brát všechny druhy doplňků, aby přebytečný tuk byl spálen a bylo přidáno potřebné množství energie. Moje volba byla na výše uvedené nečistotě. Neexistují žádné vedlejší účinky z toho, a prakticky žádné negativní účinky na tělo. Všechna moje očekávání se splnila, doporučuji!

Dobrý lék. Pokud se nebudete hádat o účincích, které L-karnitin přináší, pak má tato instance dva dobré indikátory - 0,75 gramu v jedné kapsli a vynikající hodnotu.

L-Carnitin 2000

Vyberte svůj oblíbený hlas.

Recenze produktu L-Carnitine 2000 (Maxler) 1000 ml

Přidat recenzi

Vážení zákazníci! Děkujeme za podrobné recenze, které o produktech necháváte. Pomáhá ostatním lidem dělat správné nákupní rozhodnutí. V tomto formuláři se prosím vyhněte psaní jakýchkoli dotazů týkajících se produktu, použijte k tomu sekci „Otázky“.

Doporučení pro použití

Před každým použitím protřepejte. Vezměte tekutý L-karnitin jako doplněk stravy a vezměte 1 lžíci 1-2 krát denně (v závislosti na tělesné hmotnosti a intenzitě cvičení) před cvičením a / nebo ráno. L-Carnitin se nedoporučuje užívat později než 18 hodin, aby se zabránilo potížím při usínání.

Pozor:
Doporučuje se nepřekračovat denní dávku! Neužívejte jako náhradu za plnou stravu.

Sportovní výživa Maxler L-CARNITINE-750

To pomůže nejen zhubnout - dostat se do formy! A rychle! Hlavní věc - nebuďte líní. (foto procesu hubnutí)

Stejně jako všechny ženy, s nástupem léta, se snažím rychleji dostat do formy a ztratit kilogramy nahromaděné během zimy. Bohužel, každý rok je to těžší - metabolismus se s věkem zpomaluje. Rozhodl jsem se uchýlit se k používání sportovních doplňků. Po prostudování mnoha různých materiálů na toto téma jsem si vybral L-karnitin, protože nikde není naše zmínka o vedlejších účincích. Je to spalovač tuků, zvyšuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu. Jediný "vedlejší efekt" - s ohledem na to, a jen wallowing na gauči, výsledky nelze dosáhnout. Nezapomeňte na fyzickou aktivitu. A žádoucí dietní omezení.

Obecně platí, že jsem si koupil sklenici v obchodě sportovní doplněk - 100 kapslí, 750 mg za 800 rublů. Bylo by samozřejmě levnější, kdybyste si ho objednali na Aycherbu, ale s tímto problémem jsem se neobtěžoval předem a prostě jsem neměl sílu čekat celý měsíc. Strýc se svaly hrozivého typu, který prodal sklenici, řekl, že by měl být užíván dvakrát denně - 2 kapsle ráno a 2 před tréninkem. I když balíček sám říká, že 2 kapsle 20 minut před tréninkem. Protože jsem četl, že je zbytečné pít bez fyzické námahy, vzal jsem si před tréninkem jen 2 kapsle a na základě zkušeností jsem se dozvěděl, že je nejlepší, abych nebral 40 minut, ale 40 minut. to, co zbytečně přeložit produkt. Byl jsem zaměstnán doma ve formovacím programu na disku, nejprve každý den, někdy vynuceně přeskočil den nebo dva, pak, když se výsledek stal viditelným, každý druhý den. No, podrobně o tvarování jsem už řekl, nebudu opakovat. Zároveň vyloučeny mastné, smažené, mouky a sladké. Zpočátku to bylo složité, ale překvapivě rychle, zejména proto, že je to radost pracovat s drogou - mimořádný výbuch energie, vaše vytrvalost stoupá a vaše svaly po tréninku nebolí!

Obecně nemohu přesně říci, kolik jsem vzal za dva týdny, protože nemám žádné váhy, ale výsledek se stal znatelným nejen pro mě, ale také pro mého manžela, který přišel z dovolené, který okamžitě poznal, že jsem ztratil na váze. Kromě toho, pocity ztráty hmotnosti nastaly právě kvůli poklesu tukové hmoty, a nikoli vody, jak se obvykle stává. Plus, úžasná lehkost, velká pohoda a výbuch energie, dokonce i v těch dnech, kdy jsem nebyl zaměstnán.

Až do konečného výsledku, který mě uspokojil na sto procent, jsem nedosáhl. Ale přijímám to jen tři týdny. Budu i nadále brát a přidávat fotografie, jak jsou dosaženy výsledky. První snímek byl pořízen po dvou lekcích a já jsem to udělal více pro sebe a ne pro přezkoumání - bylo zajímavé srovnávat. Druhá je za dva týdny. Třetí - za týden. Žádám vás, abyste soudit přísně a ne slevit ze skutečnosti, že jsem stále 37 let...

Přidám pár týdnů později - rozhodl jsem se tam zastavit. Vzhledem k tomu, že obličej je také poměrně tenký, nikoho to nelakuje. Takže teď trénuji udržovat formu 2-3 krát týdně a zároveň jím všechno, co chci.

Může změnit váš život...

Při nákupu prodávající řekl, že podstata léku, vzít tuky a přeložit je do energie, a já budu hubnout pouze za podmínek fyzického stresu.... pít před tréninkem a po. Neexistují žádné vedlejší účinky a dokonce i velmi příznivý vliv na srdeční sval. upřímně jsem nechtěl zhubnout, chtěl jsem si sušit své tělo… všechny mé tréninky sestoupily na houpání nohou a hýždí a pak v ženských termínech... Rozhodl jsem se, že to vezmu každý den...

Vždycky jsem se rychle unavila a vstávání v dopoledních hodinách bylo mučení, jak jsem se ohromila, když jsem se probudila v 6 ráno plná síly s jasnou hlavou... Cítila jsem se 100%... Začala jsem trénovat častěji... rytmus se několikrát zvýšil...

Po dobu jednoho týdne jsem se zbavil všech otoků obličeje a tělo se stalo sušším.... Ale musíte dodržovat dietu, vzal jsem proteinový koktejl (červená plechovka), chuť "skořicovou buchtu", která mi pomohla vzdát se sacharidů... Také jsem si koupil vitamíny Undevit ( že, jak Revit pouze x2) zlepšuje vstřebávání a zaujímá zaujatost vůči proteinovému jídlu... Výsledek je patrný za pár dní.

S pomocí L-karnitinu si každý může vytvořit program, který povede k požadovanému výsledku.

Pomáhá sportovcům přinést tělo do tvaru, zvyšuje vytrvalost, ale objevil se velmi nepříjemný vedlejší efekt... (Foto)

Dlouho jsem sportoval, jdu do posilovny. Tělo se mým tréninkem se hodně změnilo, a to navzdory skutečnosti, že jsem neplnil žádnou dietu a nic jsem nepopíral. Po celou dobu sportu jsem téměř nebral žádnou sportovní výživu (kromě těch časů, kdy jsem z mch několikrát pil protein a váhu). A před několika měsíci jsem se rozhodl pít l-karnitin.

Koupil jsem je v kapslích, což je praktičtější. K dispozici je také karnitin v tekuté formě, ale zde je sklenice malá, je velmi vhodné si ji vzít s sebou a vydrží déle v kapslích než v tekutém stavu. Stojí za to jar 800 rublů. Průhledné tobolky s bílým práškem uvnitř, malé, snadno polykatelné.

Karnitin se používá ve většině případů pro spalování tuků. Jak to funguje? Karnitin převádí všechny tuky na energii, která je při výcviku zničena, takže nemá smysl užívat karnitin, pokud se nebudete věnovat fyzické aktivitě. Je to k ničemu a tuky samy o sobě nebudou tak spáleny.

Také karnitin zvyšuje vytrvalost při tréninku, dodává energii, zlepšuje kardiovaskulární systém.

NĚKTERÁ DOPORUČENÍ PRO PŘÍJEM L-CARNITINY:

* Měly by být užívány 2-3 krát denně. Ráno před jídlem, hodinu před tréninkem a po tréninku.

Nejlepší je užívat 2 tablety najednou. Vzhledem k tomu, že tobolky nejsou příliš velké dávky.

* Pro větší účinek karnitinu můžete dodržovat dietu nebo správnou výživu. (V žádném případě jsem to nesledoval a pořád jsem měl ten účinek, ale ne tak silný, jak bych byl s dietou).

Když vezmete v úvahu zahrnout do tréninku kardio-zatížení (běžecký pás, elipsa, rotoped) po dobu nejméně 15 minut, a nejlépe 30 minut.

* Použijte ne méně než 6 hodin před spaním, jinak to bude těžké spát.

Účinek tohoto léku byl dobrý. Postava se utáhla, i když byla trochu suchá, váha trvala jen 2-3 kg (protože bez stravy) a neměla jsem v úmyslu zhubnout, nepotřebovala jsem ji. A kdybych následoval dietu s lehkostí, 6-10 kg by mohlo být pryč.

Celý kurz jsem nedokončil úplně, protože tam byl velmi nepříjemný vedlejší efekt. Stalo se to nesnesitelnou bolestí hlavy, jen strašně každý den! Zpočátku jsem o tobolkách nějak nemyslel a na obalu nebyly žádné vedlejší účinky, ale četl jsem přes internet. to, co karnitin bolesti hlavy opravdu může být. tak jsem kurz zastavil.

Tento nástroj mi zřejmě nevyhovoval, můj případ je vzácný a mnoho lidí, sportovců. kteří užívají karnitin a cítí se velmi dobře, pravděpodobně ne můj.

Inspiruje naději

Koupil jsem L-CARNITINE, abych konečně dosáhl fyzických výsledků, které jsem potřeboval, spolu s tréninkem, léto se blíží. Piju 1 tobolku jednou denně před jídlem nebo 20 minut před tréninkem do cca 2 týdnů. Ne moc, ale něco si už můžu všimnout. Za prvé, vytrvalost v tréninku rozhodně vzrostla, ale pocení vzrostlo. Za druhé, během pouhých 5 sezení proti celulitidě vakuové masáže každý druhý den (někdy každý den!) Celulitida se výrazně snížila. Kontrola o stejném světle před zrcadlem v růstu. Jsem si jistý, že to byla akce L-CARNITINE, která pomohla masáži dělat svou práci. Zdravotní stav se nijak nezhoršil, naopak, cítím se výborně a sebevědomě (to je psychologicky). Obecně platí, že zatímco šťastný.

2 tobolky o malé dávce a ukázaly se jako neúčinné) + foto

Pracuji v posilovně, můj přítel ve sportu mi dal dárek k narozeninám ve formě modrých sklenic s L-karnitinem, říkají, pijí 20 minut před tréninkem a ráno, 20 minut před jídlem (pokud v ten den není trénink). A zhubnete! Ano, a energie bude více na thrash (to je to, co nazýváme školení).
Upřímně jsem necítil nic... Váha se nedotkla, necítila jsem příliv energie, byla jsem unavená bez jakýchkoliv kapslí, a když jsem byla vzata.
Mám také virtuálního přítele, od Petera, vede školení pro trenéry! Řekl mi, že 2 kapsle jsou malé i pro ženu, malou dávku. Četl jsem mu, kolik miligramů každé kapsle a on řekl, že je potřeba téměř 3 krát více.
Obecně řečeno, nevím, co je na vině, zda výrobek nemá vysokou kvalitu, nebo samotný karnitin. Bez něj nemám žádnou dietu. To může pomoci těm, kteří nejsou diety, aby odstranili vodu z těla. Nebo placebo efekt.

Funguje to!

Vážil 120 kg, přemýšlel o sgonke hmotnosti.
L-karnitin sám o sobě bez tréninku a diety nebude mít žádný účinek.
Není spalovač tuku, je termogenerátor.
Takže dieta + sport + L-karnitin
Pili ráno na lačný žaludek a 30 minut před tréninkem.

Takže od konce února do konce dubna (tj. Na 2 měsíce) jsem jel 16kg.
Už jsem vážil 104 kg a zjevně jsem nespálil svaly, dobře, možná trochu zahákli, ale nezabil jsem to, ale naopak.
Bývalo to opravdu tučný vývrt a stal se klukem s nádechem piva.
Strávil dva kurzy banky, měsíc odpočinku, další banku.

Jediná věc, která si všimla. Poprvé po koupi otevřel plechovku a ucítil trávu, která byla pěkná. Od druhé plechovky je to již nějaká kyselina.
Trvalo to ve stejném obchodě.
Podle osobních pocitů z prvního může být efekt větší. Předpokládám, že po 1. kursu jsem si docela dobře odhodil a tělo si na to zvyklo a metabolismus se zpomalil.

Obecně platí, že zde je nezávislé místo, ze kterého jsem se o něm dozvěděl, jen hledat sport jako jámu, která nebude mít vliv na zdraví.
http: // sportswiki.ru / L-karnitin.

Co nařídil lékař))))))))))

Vzal jsem si tento produkt, abych zhubl, takže mám nežádoucí velký tělesný tuk. Vzal jsem to jinak, jak je uvedeno v návodu (2 tobolky před tréninkem asi 20-30 minut) a 40-50 minut před tréninkem, protože jsem slyšel od zkušených lidí, že účinek karnitinu začíná asi za hodinu a trvá 4 hodiny. x hodin S výsledky jsem spokojen, když se mi podařilo ztratit 4 kg za 20 dní, zatímco myši se staly vizuálně většími (doufám, že spolu s účinkem spalování tuků má také některé anabolické účinky). Možná, že je to self-hypnóza, ale chcete pracovat se železem a chcete a únavu (začnete se cítit nejen fyzické, ale i morální na konci tréninku) Kromě síly vytrvalosti, to zvyšuje pobytové schopnosti, jak to stalo se mnohem snazší spustit. Myslím, že pro lidi s nadváhou bude tento doplněk velmi užitečný, protože pomůže nejen zhubnout a zlepšit kvalitu života jako celku. Doporučuji všem, kteří to opravdu potřebují, zkontrolovali sami.
PS: KONEČNĚ, KDYKOLIV BYL KDYKOLI VĚDĚNÝ KUBICKÝ TISK, URA.

Acetyl-L-karnitin (100kps)

Univerzální výrobek, doporučený nejen pro využití podkožního tuku, ale také pro zlepšení výkonu při cvičení jakéhokoliv druhu sportu.

Hodnocení produktu:

Jako výrobek? Laykni!

  Množství:

Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.

Složení a použití

Způsob aplikace: Užívejte jednu tobolku 1-3krát denně nalačno, včetně ráno a před cvičením.

Kontraindikace: individuální intolerance na složky přípravku, těhotné a kojící ženy, děti. Před použitím se poraďte s odborníkem.

Poznámka: není lék.

Podmínky skladování: skladujte v uzavřeném stavu na suchém, chladném místě. Doba realizace je uvedena na obalu.

Jedná se o farmaceutický stupeň Acetyl L-karnitin. Acetyl-L-karnitin je modifikovaná aminokyselina, která podporuje produkci buněčné energie transportem tuků do mitochondrií, kde oxidují a mění se na ATP.

Acetyl-L-karnitin je nejvíce biologicky dostupná forma L-karnitinu, která pomáhá udržovat metabolismus a duševní funkce.

 • Stimuluje spalování tuků, pomáhá zbavit se nadměrného podkožního tuku
 • Zvyšuje produkci energie, zvyšuje vytrvalost a fyzický výkon při tréninku.
 • Nejvíce biologicky dostupná forma L-karnitinu dnes.

Acetyl L-karnitin (100kps) si můžete koupit v obchodech BODYBUILDING SHOP v Oktyabrsky za nízkou cenu. Maxler L-Carnitine Acetyl L-karnitin (100kps): popis, fotografie, složení, hodnocení zákazníků, návod k použití.

Co hledat při výběru L-karnitinu?

Takže teď vám podrobně povím, jak správně koupit L-karnitin. Tam je docela málo nuance a úskalí, a v praxi se neustále setkávám s tím, že lidé často nevědomky koupit ne nejziskovější produkt. Pokud je někdo příliš líný číst, pak se jen podívejte na video. Informace v textu a ve videu jsou stejné.

Karnitin na trhu sportovní výživy se tedy vyrábí ve 3 formách:

 • Kapalina
 • V prášku
 • V kapslích

Všechny tyto tři formy jsou stejně účinné. Volba jedné či druhé formy je čistě otázkou vkusu a osobních preferencí. Rychlost absorpce karnitinu je mírně odlišná (kapalina je nejrychlejší), ale tento rozdíl není tak významný a nemá žádný vliv na konečný účinek.

Hlavní efektivita je celková dávka L-karnitinu denně. Přípravek by měl být přibližně 4000 mg (4 gramy). Plus - mínus 1 gram, v závislosti na váze osoby a úrovni jeho aktivity.

Tekutý L-obraz

Při výběru kapalného karnitinu je tedy nejdůležitějším faktorem množství karnitinu na 100 ml. Jinými slovy - procento současné látky. Druhým faktorem, který je již méně významný, je množství sacharidů. Koneckonců, karnitin nápoj, aby se zhubnout, a další sacharidy nepotřebují vás.

Pokud jde o množství karnitinu, mělo by být 10%. To je 10 gramů na 100 ml. Nebo více. Potkal jsem výrobky s obsahem do 20%. Neužívejte méně než 10%. Nyní asi polovina společností vyrábí karnitin s 10% obsahem.

Pokud jde o sacharidy, tím menší jsou, tím lépe. Obvykle je rozsah od 0% do 10%. Jak vidíte, ani 10% není tak velké množství. To je důvod, proč jsem řekl, že to není tak důležitý parametr, ale pokud někdo pečlivě zvažuje BJU, mějte na paměti.

Zde je příklad pro porovnání několika kapalných L-karnitinů.

Shrnout:

 1. Snažte se vzít láhev s objemem 1 litr (půl litru vám nestačí na dlouhou dobu).
 2. Vezměte produkt, kde L-karnitin není menší než 10 gramů na 100 ml.
 3. Pokud jsou jiné věci stejné, dávejte přednost produktu s nejnižším obsahem sacharidů.

Kapsle L-karnitinu

Je to mnohem jednodušší. Vezměte přípravek s nejméně 500 mg karnitinu na kapsli. To je na 1 kapsli, ne na porci. Nedovolte výrobcům počítat porce pro vás, protože části všech výrobců jsou odlišné.

Maximální množství karnitinu, které jsem potkal, bylo 1500 mg na 1 kapsli. Při nákupu však věnujte pozornost celkovému množství karnitinu v konzervách. Například Maxlerův L-karnitin 750 je 750 mg na kapsli. V bance 100 kapslí. Takže v bance jen 75 gramů karnitinu. Porovnejte s kapslemi VPlab L-karnitinu. V tobolce je 90 tobolek po 500 mg. To je jen 45 gramů karnitinu. Ale! Maxler stojí asi 1400 rublů a vplab stojí 900 rublů. Ukazuje se, že Maxler 10 gramů karnitinu stojí asi 190 rublů, zatímco vplab stojí 200 rublů. To znamená, že je jasné, že tyto dva produkty jsou téměř stejné ve svých výhodách.

Zde je příklad extrémně nevýhodného produktu: Karnitinové kapsle od Ultimate Nutrition. Existuje pouze 250 mg na tobolku a pouze 60 tobolek. To znamená, že pokud se vezme v obvyklých dávkách, pak taková banka bude pro vás postačovat pouze po dobu 4-5 dnů.

Shrnout:

 1. Obsah by měl být nejméně 500 mg karnitinu na 1 kapsli.
 2. Spočítejte celkové množství karnitinu v plechovce. Protože více karnitinu na kapsli neznamená vždy více ziskové.

Prášek L-karnitinu

I zde je vše velmi jednoduché. Vezměte takový karnitin, kde nejméně 80% samotného L-karnitinu. Čím více - tím lépe. Například: VPlab: L-Carnitine Caps. Zde je 5 gramů karnitinu na 5 gramů porce. Ukazuje se 100%. Jinými slovy, jedná se o nejčistší karnitin, kde pouze 2% nečistot. Ale L-Carnitine Power z SAN. Zde na 1,4 g prášku 1 gram karnitinu. To je asi 70%. A proč potřebujete koupit produkt, který pouze 70% tvoří to, co potřebujete, když si můžete koupit 100% produkt? Obvykle jsou v práškovém karnitinu povoleny 2% - 5% nečistot a asi 10% aromatických přísad. Souhrnně řečeno, vše by nemělo trvat déle než 20%. To je důvod, proč jsem na začátku řekl, že je třeba vzít ten práškový karnitin, kde je alespoň 80% koncentrace.

Shrnout:

 1. Užívejte L-karnitin, kde nejméně 80% účinné látky.

Několik slov o typech L-karnitinu

Kromě obvyklého L-karnitinu na trhu sportovní výživy existují další 2 formy:

 • L-karnitin tartrát
 • Acetyl L-karnitin

To vše je odvozeno od karnitinu. Nedoporučuji je brát. Faktem je, že tartrát a acetyl (stále můžete najít název na bankách "Alcar") jsou relativně nové formy a jsou stále špatně pochopeny. To neznamená, že tyto formy jsou neúčinné, ale osobně jsem dával přednost těm produktům, které byly v průběhu let testovány. Proto, pokud nechcete experimentovat, pak vezměte starý osvědčený L-karnitin. To je vše, doufám, že vám tento článek pomůže při výběru. Podívejte se na video níže. Také velmi užitečné. Hodně štěstí!

Našli jste v článku chybu? Vyberte ji myší a stiskněte klávesy Ctrl + Enter. A my to napravíme!

l Karnitin (L karnitin Maxler) hubnutí

Dnes vám povíme o takovém zajímavém sportovním doplňku jako L carnitine Maxler. l Karnitin je již dlouho používán v moderní medicíně.

L karnitin se používá pro hubnutí a kardiologové jej doporučují pro prevenci a léčbu kardiovaskulárních onemocnění.

Nejlepších efektů je dosaženo s integrovaným použitím l karnitinu s draslíkem a hořčíkem.

Německá společnost Maxler je velmi známá v oblasti sportovní výživy.

Široký výběr produktů Maxler uspokojí přání každého kupujícího, ať už je to profesionální kulturista, začátečník nebo běžný člověk.

l karnitin (L karnitin Maxler)

Vytvořeno vědci a profesionální kulturisty z Maxler, Motion s L-Carnitine nese velké množství minerálů a vitamínů. Minerály a vitamíny budou potřebovat všichni kulturisté pro efektivní trénink v tělocvičně, a také přispěje k tělu sportovce k zachování jejich rovnováhy.

Přípravek obsahuje také 1 karnitin. To bude saturovat vaše tělo s dodatečným objemem sil, a bude mít také vliv na snížení hmotnosti, v důsledku funkce spalování tuků L-karnitinu.

Každé těžké cvičení v tělocvičně nemůže dělat bez pocení - to je jasný výsledek práce. Vzhledem k pocení se zvyšuje ztráta mikroprvků spolu s potem - to je negativní účinek pocení, který cítil každý kulturista nebo jen sportovec.

Na co je l karnitin?

Nerovnováha elektrolytů v lidském těle nevyhnutelně vede k problémům v práci svalů. Svaly v důsledku zkreslení signálů přicházejících z centrálního nervového systému pomocí těchto elektrolytů, problémy se vyskytují ve správném provozu, to může dokonce vést ke křečím.

Maxler Motion s L-karnitinem je schopen saturovat tělo sportovce chybějícími mikroživinami, které pomohou svalům fungovat s naprostou účinností a bez poruch. Kromě toho mnoho lidí používá l karnitin pro hubnutí.

L karnitin je schopen uhasit žízeň. Díky tomu jeho využití v průběhu tréninku v hale vyplňuje nejen sůl, ale i vodní bilanci těla sportovce.

Pohyb s L-karnitinem je univerzální vitaminový komplex nasycený minerály a stopovými prvky. Takový nápoj je izotonický. Kromě toho, že L karnitin pro hubnutí přispívá ke spalování tuků. Také nechtěného tuku přemění na energii pro sportovce, což nebude v tréninku zbytečné. L Carnitin dodá kulturistovi další sílu a posouvá sportovce na žebříček pokroku.

Jak už bylo dříve známo, naše tělo se při tréninku silně potí, ale vylučování potu je nebezpečné, protože vyžaduje velké množství živin, jako jsou vitamíny a minerály. l Karnitin absorboval nejpotřebnější vlastnosti izotonických nápojů a bude schopen naplnit objemy vitamínů a minerálů, které se z potu dostávají téměř okamžitě.

Okamžité nasycení krve sportovce nenahraditelnými prvky pomůže tělu absorbovat produkt 100% a prášková forma zaručuje vstřebávání všech vitamínů bez negativních reakcí (mnoho vitamínů se mezi sebou neabsorbuje).

Složení l karnitin (L karnitin Maxler)

Složení isotoniky Maxler Motion s L-karnitinem obsahovalo takové nepostradatelné minerály pro tělo jakékoli osoby, jako je vápník a hořčík.

Vápník je nejběžnějším stopovým prvkem v lidském těle. Ovlivňuje svalovou kontrakci a podílí se na přenosu nervových signálů. Kromě výše uvedeného je vápník potřebný pro zdravý stav a růst kostí.

Hořčík po kyslíku, vodíku, dusíku a uhlíku je pro člověka nejdůležitějším prvkem. Podílí se na asimilaci proteinů, výrobě energie. S nedostatkem hořčíku jsou možné křeče.

B vitamíny, které jsou součástí Maxler Motion s L-karnitinem, pomáhají při metabolických procesech souvisejících s bílkovinami, tuky a sacharidy. Tyto vitamíny stimulují svaly a zlepšují kvalitu své práce během tréninku díky optimalizaci všech metabolických funkcí.

Vitamin C je známý jako silný antioxidant, který bojuje s oxidačními procesy, které se vyskytují ve svalových vláknech během cvičení a narušují katabolismus svalové tkáně.

Díky udržení rovnováhy stopových prvků v těle vám Maxler Motion s L-karnitinem pomůže trénovat s plným nasazením, energizující pro efektivní trénink a zároveň pomáhá v boji proti nadměrnému tuku.

Živiny l Karnitin

Obsah živin v 1 porci L karnitinu (2 lžíce = 30 gr.):

Kalorický obsah - 109 kcal

L-karnitin - 1200 mg

Vápník - 160 mg

Vitamin C - 18 mg

Vitamin E - 3 mg

Kyselina pantothenová - 1,8 mg

Vitamin B6 - 0,6 mg

Vitamin B2 - 0,5 mg

Vitamin B1 - 0,4 mcg

Kyselina listová - 60 mcg

Vitamin B12 - 0,3 mcg

Složení: sacharóza, dextróza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová a kyselina vinná, l karnitin, fosforečnan vápenatý, aromatické látky, uhličitan hořečnatý, stabilizátor karagenanu, barviva: pražený slad a E122, vitamin C, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, vitamin B6, vitamín B2, vitamín b1, kyselina listová, biotin, vitamin b12.

L carnitine 2000 Maxlerovy hodnocení karnitinu

Lékaři si už dlouho všimli, že použitím l karnitinu se zdá, že výrazný účinek zlepšuje práci kardiovaskulárního systému a snižuje váhu.

Možná to je důvod, proč odborníci na sportovní sportovní výživu věnovali velkou pozornost karnitinu a začali ho propagovat jako nejefektivnější způsob, jak zhubnout bez tréninku a vedlejších účinků.

Ale je tu jeden záchvat - karnitin není specializovaná sportovní výživa, není lékem a není spalovačem tuku pro hubnutí. Je to prostě látka, která je obsažena v potravinách a jejím hlavním úkolem je nasměrovat volné mastné kyseliny do svalových buněk pro spalování. Nicméně, L-karnitin pro hubnutí bez tréninku je často inzerován v médiích.

L karnitinové čaje a spalovače tuků

Při uvádění na trh l karnitinu, obchodníci zapomínají zmínit, že l karnitin pouze pomáhá zlepšit proces přepravy tuků pro recyklaci v buňkách našeho těla. Samo o sobě nemůže zahájit proces lipolýzy (spalování tuků).

Z tohoto důvodu, často na fórech jsou recenze typu, L karnitin nefunguje, jedl jsem a pil tak mnoho, ale není žádný výsledek. Je třeba také poznamenat, že se říká, že užíváme karnitin, ale neříkají, že optimální dávka by měla být vyšší než 2 gramy. za den. Pokud použijete menší hlasitost, pak nebude vůbec znatelný účinek!

Kromě toho existuje významný plus - l karnitin nemá prahovou hodnotu předávkování. Je to naprosto bezpečné. Můžete pít tolik, kolik chcete, v jakékoliv formě a nic špatného se nestane. Byly provedeny studie této problematiky a obvyklá dávka byla překročena desítkykrát a nebyl pozorován žádný vedlejší účinek.

Z dobrých recenzí téměř každý mluví o nárůstu síly. To je pozorováno i při nízkokalorické dietě, když mnoho lidí ztratí náladu, síla se sníží atd. A karnitin funguje tímto způsobem, že posílá veškerý tuk, který jíte nebo subkutánně (s kalorickým deficitem z potravy) do svalových buněk pro použití jako energie.

Proto se člověk užívající l karnitin cítí mnohem lépe, srdce je stabilnější. U mužů existuje další pozitivní účinek, tento účinek na mužské spermie. U mužů se zvyšuje pohyblivost spermií.

l karnitin 2000 (l karnitin v ampulích)

l karnitin 2000 od firmy Maxler je pohodlná ampulka s kapalným prostředkem, která je vhodná pro s sebou a nemusíte nosit objemné šejkry, hledat vodu atd. Stačí otevřít lahvičku a vypít. Chutí to dobře.

Kapalný karnitin v ampulích je obvykle používán pro trénink hubnutí, pro vytrvalostní trénink a pro soutěže v různých sportech, kde je důležité být silný a neriskovat pomocí dopingu, jako je kofein.

Kompozice obsahuje pouze l karnitin a prakticky nic jiného, ​​takže chemické složení může být zanedbáno.

Existují možnosti pro karnitin v prášku, ale být upřímný. Co takhle chutná, je stále nechutné, obtížné pít, ne ve skutečnosti rozvedené ve vodě. A s ampulkami pohodlnější.

Vážnou nevýhodou je možná vysoká cena tohoto dodatku. Proto, aby sen, že za takové peníze budou prodávat vám zázrak tuku spalovač nestojí za to. I když je drahý, při ztrátě tuků, aniž by mu dieta z něj měla jen malý smysl, jen ke zlepšení pohody.

Cena a přínosy l karnitinu

Také při výběru karnitinu i od Maxler, podívejte se na cenu. Stává se, že v různých formách, baleních, stojí jinak a můžete být spokojeni s práškovým l karnitin, místo kapaliny, která je mnohem dražší. Vyberte si pro sebe.

Skladování není nijak zvlášť odlišné. Ve skutečnosti také neexistuje žádný rozdíl mezi kapalným l-karnitinem 2000 a jeho analogy z prášku. Je to jen otázka chuti.

Jediné, co vás chci varovat: nevěřte, že vás učiní štíhlým. l karnitin 2000 Maxler pouze na pomoc při hubnutí. Snažit se použít l karnitin pro hubnutí je naivní.

V tomto případě má Maxler další produkt Iburn - vynikající spalovač tuků. Ale na rozdíl od karnitinu má kontraindikace a není vhodné pro lidi s nejmenším onemocněním srdce a nervovým systémem.

S karnitinem nejsou žádné vedlejší účinky, jako je nespavost, rychlý puls, pocity hladu, tepla atd. ne (kulturistika coolmassa.com ftnes). Pokud není přání, které chcete méně. To je pravděpodobně jediný naprosto bezpečný nástroj pro každou kategorii sportovců.

Pokud porovnáme ceny, osobně preferuji práškový karnitin. Tekutý l karnitin pochází z 1000 ml. (hmotnost asi jednoho kilogramu) je více než 1000 rublů a v ní pouze 9% samotného karnitinu, tj. asi 100 gramů. karnitin za peníze, zbytek je voda. V době, kdy lze prášek koupit asi 600-800 rublů za 200 gr. čistý karnitin, i když chuť bude s největší pravděpodobností shnilá, pokud bez příchutě...

Zde rozhodujete osobně, co je důležitější chuť, cena nebo mobilita.

Maxler L karnitin 3000 (l karnitin)

Dnes budeme diskutovat o komplexu L-Carnitine 3000, zvážit jeho hlavní výhody, účinky spalování tuků, složení a rozsah. A také pochopíme, co je to za aminokyselinu.

Maxler L-Carnitine 3000 mg je zcela nový produkt. Tento lék pomůže kulturista získat výrazně více L karnitin na porci. Až 3000 mg.

Za prvé, seznamme se s vlastnostmi, které má MaxlerL-CarnitineComfortableShape 3000 mg:

- udržení sportovního a fit těla

- celkový nedostatek kalorií

- vysoká koncentrace komplexu

Velmi pohodlnou formou léku L-Carnitine 3000 je velmi silný koncentrát složený z aminokyselin L-karnitinu v kapalné formě.

L-karnitin je aminokyselina, která se používá v lidském těle k vytvoření energie z volných mastných kyselin.

l vlastnosti karnitinu

významně snižuje únavu a odkládá její nástup,
schopny obnovit schopnosti fyzického výkonu
pomáhá zlepšovat metabolismus v těle,
snižuje hladinu cholesterolu v krvi, snižuje množství přebytečného tuku v těle
posiluje lidskou imunitu
obnovuje sliznici gastrointestinálního traktu,
normalizuje kardiovaskulární práci
zklidňuje nervový systém
zlepšuje celkovou náladu.

Největší vliv na spalování tuků v těle sportovce má l-karnitin současně s těžkými a dlouhými aerobními sportovními aktivitami, jako je aerobik nebo fitness cvičení.

Co je L-karnitin 3000?

Léčivo L-Carnitine 3000 je skvělé pro všechny druhy profesionálních sportů, pomáhá sportovcům zůstat v dobrém stavu, poskytuje energii, kterou potřebují pro cvičení v posilovně, a samozřejmě pomáhá kulturistovi porazit zbytečné tukové zásoby.

l Karnitin je aminokyselina, která je neškodná pro tělo samotné, nemá žádné kontraindikace pro věkové kategorie. Je ideální pro kulturisty, kteří mají problémy s hubnutím, navzdory tvrdému a vyčerpávajícímu fyzickému tréninku.

Specialisté společnosti Maxler se mohli postarat nejen o komfortní balení, ale také o maximální koncentraci aktivního L-karnitinu v každé části tohoto výrobku. Tento nový produkt je vhodný pro každého a samozřejmě osloví každého, kdo již použil předchozí řadu Maxler l-carnitine 2000. L-Carnitine 3000 má navíc skvělou chuť. Přesněji řečeno, ne jeden, ale několik chutí, pro každou volbu: vanilka, banán, jahoda, krémová sušenka, čokoláda.

Počet živin v každé dávce L-Carnitinu 3000 mg od společnosti Maxler (20 ml):

Jak používat L-karnitin Maxler pro pankreatitidu?

L-karnitin Maxler je biologicky aktivní látka, která podporuje normalizaci všech metabolických procesů v lidském těle. Aktivní přísada vyvinutá firmou Maxler. Často používají atleti během tréninku a kulturistiky.

1 Indikace pro použití

 • sportovci zvyšují vytrvalost, sílu, výkon;
 • zvýšení svalové hmoty;
 • osoby se srdečním onemocněním ke zvýšení tolerance k zátěži;
 • starších pacientů ke zlepšení funkce mozku a paměti;
 • zvýšit hmotnost a posílit svalovou kostru u předčasně narozených a novorozených dětí;
 • pacienti se špatnou chutí k jídlu;
 • jako součást komplexní terapie pro osoby s onemocněním vnitřních orgánů.

L-karnitin Maxler je biologicky aktivní látka, která podporuje normalizaci všech metabolických procesů.

2 Farmakologický účinek

L-karnitin je považován za esenciální aminokyselinu, která má přímou vazbu s vitaminem B. Je syntetizován vlastními zdroji těla. Má antihypoxické, anabolické a anti-thyroidní účinky. Podporuje stimulaci regenerační aktivity tkáňových struktur. Užívání léku zlepšuje chuť k jídlu a aktivuje proces metabolismu lipidů. Syntéza probíhá v játrech.

Je navržen tak, aby normalizoval všechny metabolické procesy, které aktivují syntézu koenzymu A. L-karnitin pomáhá snížit rozpad mnoha uhlohydrátových a proteinových sloučenin, ale zároveň stimuluje nezbytný metabolismus tuků.

Při užívání léku se zvyšuje enzymatická aktivita vylučované žaludeční šťávy. Zvyšuje se sekreční aktivita trávicích žláz. L-karnitin snižuje riziko laktátové acidózy při intenzivním aktivním sportu. Počet tukových buněk v kosterním svalstvu je snížen, což přispívá k normalizaci hmotnosti.

Léčivo má neurotrofický účinek, který přispívá k rychlé regeneraci nervové tkáně. Po požití dochází k absorpci v zažívacím traktu. Nejvyšší koncentrace účinné látky v krevní plazmě je pozorována během několika hodin.

L-karnitin je považován za esenciální aminokyselinu, která má přímé spojení s vitaminem B.

3 Složení a uvolňování léku L-karnitin Maxler

K dispozici ve 3 základních formách: tablety, kapsle a sirup. Hlavní účinnou látkou je levý karnitin.

100 ml sirupu obsahuje 10 g levokarnitinu acetyl, 1 tableta obsahuje 100 nebo 500 mg levokarnitinu a 30 mg kyseliny askorbové, 1 tobolka obsahuje 250 nebo 500 mg levokarnitinu.

Sirup je balen v tmavých lahvičkách po 100 ml. V kartonu je 1 taková láhev. Balení obsahuje 3, 4, 5 nebo 8 blistrů, z nichž každé obsahuje 10 tablet.

Tobolky jsou dostupné v polymerních lahvích po 60 nebo 150 ks. Tobolky jsou dostupné v 750 mg a sirup v injekčních lahvičkách po 2000 nebo 3000 ml.

4 Jak užívat L-karnitin Maxler?

Všechny formy jsou určeny pro orální podání. V případě potřeby vypijte nezředěný sirup, opláchněte převařenou vodou. Tablety a tobolky se spolknou úplně bez žvýkání. Pokud je tableta naředěna v perlivé vodě, dostanete docela dobrou isotoniku.

Dospělí jmenují 5 ml sirupu třikrát denně.

Dávkování

Dospělí jmenují 5 ml sirupu třikrát denně. Sportovcům se doporučuje užívat lék před tréninkem jednou 15 ml. Děti do jednoho roku předepisují 20 kapek v jedné dávce. Jednorázová dávka pro děti do 6 let je 28 kapek. Děti od 12 let dávají 2,5 ml sirupu, nejméně 2krát denně.

Tablety a tobolky užívají 250 nebo 500 mg dvakrát denně. Dávka pro sportovce je 500-1500 mg jednou, těsně před tréninkem.

Před jídlem nebo po jídle?

Lze užívat, bez ohledu na jídlo.

Doba použití

Sirup se doporučuje užívat až 6 týdnů. Pokud je taková potřeba, kurs se opakuje po několika týdnech. U dětí by doba léčby neměla překročit 30 dnů.

Tablety a tobolky jsou určeny pro dlouhodobé použití. Ale neberte si je déle než 6 měsíců bez přestávky. Chcete-li zhubnout a udržet stabilní výsledek, měli byste užívat lék po dobu nejméně 3 měsíců.

Pokud užíváte lék podle návodu, metabolické procesy se vrátí do normálu během několika týdnů. Inhibice tvorby tuků přispívá k posílení svalové hmoty a lepšímu metabolismu bílkovin.

Lze užívat, bez ohledu na jídlo.

5 Funkce aplikace

Doporučuje se užívat pouze v předepsané dávce. Ačkoli nebyly pozorovány žádné případy předávkování, mohou se objevit nežádoucí nežádoucí účinky. Chcete-li použít tento sportovní výživa by měla být před tréninkem nebo ráno před jídlem. Na prázdném žaludku má účinná látka nejlepší terapeutický účinek.

V osobě, která jí správně a sportuje, je absorpce léku rychlejší (vzhledem k metabolickým procesům, které se v těle vyskytují správně). Pomáhá budovat svaly v krátkém čase.

Těhotenství a kojení

Údaje o tom, jak účinná látka ovlivňuje tvorbu plodu. Pro období těhotenství se však doporučuje přestat užívat léky.

V malých dávkách může být užíván během kojení, zejména pokud dítě nedostává dostatek živin a jeho metabolické procesy jsou narušeny.

Dětský věk

Lék lze podávat dětem téměř od narození. Normalizuje metabolické procesy v těle, přispívá k rychlému nastavení svalové hmoty, tvoří zdravé tělo.

Lék lze podávat dětem téměř od narození.

Pokročilý věk

Nedoporučujeme tento nástroj používat pro osoby starší 65 let, protože účinná složka ovlivňuje všechny orgány a systémy a může způsobit nežádoucí reakce.

Pankreatitida

Je to zakázáno. Účinná látka se může hromadit v tkáních a zpomalit metabolismus tuků. To je špatné pro buňky pankreatu a jeho další fungování.

6 Vedlejší účinky léku L-karnitin Maxler

V téměř 90% případů přípravek nevyvolává žádné nežádoucí účinky. Alergické kožní reakce a poruchy trávení mohou být velmi vzácné. U některých skupin pacientů se rozvinula svalová slabost, bolest břicha a nevolnost. Ještě méně často se po použití levého karnitinu může objevit nepříjemný zápach z těla.

Dopad na řízení

Protože zlepšuje činnost mozku a má pozitivní vliv na centrální nervový systém, léky mohou být užívány a řízeny autem nebo komplexními mechanismy.

7 Kontraindikace

Neexistují žádné absolutní kontraindikace pro použití tohoto nástroje, s opatrností by měli používat lidé s:

 • hypertenze;
 • cirhóza jater;
 • diabetes mellitus typu 1 a 2;
 • onemocnění ledvin;
 • pankreatitida;
 • onemocnění periferních cév.

Nedoporučuje se pro těhotné ženy.

8 Interakce s jinými léky

Dobře se kombinuje s různými spalovači tuků, vitamíny a dalšími sportovními doplňky. Zvyšuje jejich účinnost, zatímco riziko nežádoucích účinků je sníženo. To je přijato, aby se rychle získat svalovou hmotu. Při užívání s proteinem nebo zesilovačem se snižuje hmotnost tuku. Lék je kombinován s koenzymem Q10. Podporuje uvolňování prostředků nervového systému.

Kyselina lipoová a anabolická činidla stimulují práci účinné látky. V kombinaci s glukokortikosteroidy se hromadí téměř ve všech orgánech a tkáních těla, s výjimkou jater.

9 Kompatibilita s alkoholem

Nemůžete kombinovat příjem s alkoholem, protože mohou se vyvinout nežádoucí vedlejší reakce a snížen stupeň absorpce a terapeutický účinek užívání léčiva.

10 Předávkování

Údaje o předávkování léčivou látkou nejsou k dispozici.

11 Podmínky prodeje z lékáren

Uvolňuje se z lékáren bez lékařského předpisu.

L-karnitin Maxler nelze kombinovat s alkoholem.

Cena léku

Náklady na fondy začínají od 50 rublů. a závisí na výrobci, regionu prodeje a prémii lékárny.

12 skladovacích podmínek

Skladovací místo je suché, teplotní režim není vyšší než pokojová teplota.

Doba použitelnosti

Ne více než 1 rok. Otevřený sirup - ne déle než 15 dnů.

13 Analogy

Existuje pouze několik analogů tohoto nástroje:

14 Recenze lékařů a pacientů

Solovey L.V., kardiolog, Ufa.

Příjem L-karnitinu Maksler spolu s vitaminem B2 je ideální pro osoby s kardiovaskulárními onemocněními. Jako kardiolog často mu radím jako doplněk stravy. Uvolňuje únavu, dodává tělu sílu a vitalitu, pomáhá očistit tělo. Když vezmete tento lék, cvičení je vždy převedeno mnohem jednodušší.

Naumov V. R., dietolog, Kurgan.

Jako odborník na výživu často předepisuji L-karnitin Maxler sportovcům a lidem, kteří mají problémy s váhou a výživou. Přípravek by měl být užíván pouze v kombinaci s vitaminy B3, B6, B12 a C a lysinem. Pokud tyto látky v těle nestačí, syntéza karnitinu dramaticky zpomaluje. Nástroj se účinně projevuje při spalování tuků, snižování cholesterolu. Zvyšuje fyzickou odolnost, snižuje stres, sportovci rychle získávají suchou hmotnost.

Igor, 34, Chita

Jsem profesionální sportovec. Pokud si vezmu L-karnitin pilulku Maxler těsně před cvičením, během ní se necítí žádná akce. Je lepší si ji vzít o něco dříve, alespoň hodinu před tréninkem a je lepší pít vodu sycenou oxidem uhličitým. Dobrý nástroj pomáhá rychle budovat svaly, neustále být ve tvaru, trénovat déle a intenzivněji.

Marina, 27 let, Uljanovsk

Nástroj pomáhá pouze tehdy, když se aktivně podílím na sportu. Vezměte si to lépe než 20 minut před začátkem tréninku. Lék je vhodný, protože Jím tak málo, ale když ji najdu podle mého potěšení, nepomůže to.

Maxim, 30 let, Simferopol

Abych se dostal do formy, získal suchou hmotnost nebo zhubnul, užívám kapsle L-carnitine Maxler. Půl hodiny před tréninkem si vezmu tobolku a jdu do vlaku. Účinek je jako, pomáhá dobře se potit v tréninku.