Image

L karnitin pro hubnutí: co je potřeba, ztrácí váhu recenze, možné vedlejší účinky a který z nich je lepší vzít

Zdravíme vás hosty a pravidelné odběratele blogu. Dnes chci mluvit o nástroji, který pomáhá našim buňkám ztratit tuk. Tento nástroj je sportovci aktivně používán jako jeden z účinných spalovačů tuků. Je volně dostupný ve sportovních prodejnách, stejně jako v lékárnách. Seznamte se - L karnitin pro hodnocení hubnutí a analyzovat vše-vše o něm zjistit

L karnitin co to je

Tato látka je vyměnitelná kyselina, kterou produkují naše játra z lysinu a methioninu. Je nezbytné, aby naše tělo bylo zdrojem energie. Také karnitin se podílí na metabolismu tuků. Ve skutečnosti je to doplněk stravy. Na prodej můžete vidět acetyl-l-karnitin. Jedná se o stejnou látku, jen ve snadno stravitelné formě.

Někdy můžete v popisu vidět, že L-karnitin je vitamin B11. Ano, to souvisí s těmito vitamíny, ale stále to není.

Tento doplněk stravy má regenerační, anabolické vlastnosti. Stimuluje chuť k jídlu a zároveň maximalizuje metabolismus tuků

Současně doplněk stravy normalizuje metabolismus, zlepšuje enzymatickou aktivitu gastrointestinálního traktu. Tj to, co jíte, je rozděleno a používáno jako zdroj energie. A to není zpožděno na stranách. Z vědeckého hlediska elkarnitin transportuje mastné kyseliny do míst štěpení. Vyskytuje se v mitochondriích, které jsou zodpovědné za rozklad tuků, bílkovin a sacharidů. Tuk nemá čas odložit, doplněk stravy přispívá k jeho štěpení.

Ale musíte pochopit, že L karnitin není „thajská pilulka“. Nebude pracovat, pokud sedí na gauči a žvýká sendvič.

Chcete-li urychlit metabolismus tuků na pozadí užívání doplňků stravy, musíte:

 • Jezte dietu s nízkým obsahem sacharidů - kalorie musí být konzumovány více než jejich příjem. Někdo je pohodlný počítat kalorie;
 • Ujistěte se, že hrajete sportovní - zátěž nebo aerobik přispějí ke zvýšení nákladů na energii. Tělo začne produkovat hormony, které přispívají k procesu odbourávání tuků.

Jak jste již pochopili, elkarnitin jednoduše urychluje proces spalování tuků při tréninku a stravě. Nejlepší je vzít si ji bezprostředně před tréninkem, stačí 0,5-2 gramů. Při tréninku by se mělo vypít další 1 g přísady, která se zředí vodou. Je lepší začít s dávkou 0,5 g a dále sledovat pocity.

ČLÁNKY Z TÉMATIKY:

Recenze ztrácí váhu

Než vám dám zpětnou vazbu, chci vás varovat, že jsou poněkud nejednoznačné. A to proto, že látka nefunguje. Tato sportovní výživa má velkou důkazní základnu. Jeho činnost potvrzují četné studie. Jen jeho asimilace a působení specificky na každý organismus individuálně. Dva sportovci mohou cvičit stejný program. A ztratíte 3 kg a dalších 6 kg.

Pokud jdete přes západní stránky najdete většinou pozitivní hodnocení. Zvláště dobře elkarnitin je používán běžci. Na otzovikah Rusko lze nalézt ve většině negativních názorů. Hlavním důvodem je nesprávné použití doplňku. Lidé buď pijí potravinové doplňky a nedělají. Buď to dělá dost a ne diety. Myslím, že pokud uděláte hodně a chcete urychlit proces hubnutí, zkuste tento produkt určitě stojí za to. Podrobnosti naleznete v článku „Proč jsou aminokyseliny potřebné během tréninku pro ženy“.

Pryskyřník: Než jsem si vzal L karnitin, udržoval jsem se v potravinách velmi dobře. Začal jsem pít - byl jsem napaden strašným zhorem, jen jíst a nemůžete se zastavit.

Ksyusha: L-karnitin doporučuji ne v kapslích, ale v ampulích. Dávám si injekci 30 minut před tréninkem intramuskulárně. Podle pozorování - mnohem lepší pilulky. Účinek je prostě super, dvakrát týdně ho píchnu, jen když trénuji.

Alain: Začal jsem pít po měsíci tréninku, tj. Ihned začít pít to nestojí za to. Piju 15 minut před třídou. Trenér říká, že bez fyzické námahy je zbytečné pít.

Lili: Zatím nemohu říci, jaký je účinek hubnutí, ale vytrvalost se zvyšuje. Každý den mám trénink. předtím, než byla mrtvá. Na pozadí příjmu elkarnitiny nespadnu z nohou.

Kamila: Nevím, komu to nepomohlo... Hrála jsem sama na sportu, běžela jsem, cvičila, omezovala sacharidy. Během léků si vzala lék. Snížil jsem 7 kilogramů za měsíc, bez zhora a únavy po běhu.

Petrovna: Mám takový režim - 500 mg na prázdný žaludek L-karnitinu a 1 kartu tononalinu. Jdu do posilovny od rána, váhu, jak jsem byl, a já jsem. Už dělá a pije doplňky stravy měsíc. Mám podezření, že svalová hmota roste a tuková vrstva klesá. Proto jsou váhy stejné. Od džíny, které byly malé - vylezly. Také se mi líbí skutečnost, že se energie zvyšuje během tréninku.

Co je lepší vzít

Tento spalovač tuků je k dispozici v několika formách. Pití tekutin, v pilulkách, v kapslích, v ampulích. Cenově dostupnější a běžně používané pilulky a kapsle.

Tekutá pitná forma - je považován za nejúčinnější doplněk. Balený výrobek je poměrně běžný a poptávaný. K dispozici ve formě sirupů, koncentrátů, které je třeba ředit vodou. Nebo je už připraven pít.

Pros - rychlá stravitelnost, snadné použití. Každý výrobce má vlastní dávku takové přísady. Nevýhodou je vyšší cena ve srovnání s kapslemi a tabletami. Kompozice může také zahrnovat sladidla a barviva, která způsobují rozrušení trávicího traktu.

L-karnitin v ampulích - tento produkt je vedoucím prodejcem. Akce je téměř okamžitá, ampule jsou malé, jsou vhodné k tomu, aby s vámi nosily trénink. Jedná se o čistou látku bez škodlivých nečistot. Mezi nedostatky - budete muset zvládnout píchnout, nebo požádat někoho. A výrobek samozřejmě není vhodný pro ty, kteří se bojí injekcí.

Kapsle - snadno se používají, omyjí vodou, džusem, teplým čajem. Stejně jako kapalná forma je absorbována, ale ne tak rychle. Nejlepší je kombinovat kapsle s aerobním cvičením.

Tablety - jejich hlavní plus cena, asi o 25-30% levnější než kapalná forma léku. Důvodem je jednodušší výrobní cyklus ve srovnání s kapalnou formou. Tablety jsou absorbovány pomaleji než kapsle nebo kapalná forma. Proto jsou méně účinné jako spalovače tuků. Často jsou přijímáni k normalizaci práce srdce.

Podívejte se na toto video, je velmi přístupné vysvětlit účinek léku.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Kolik jsem se nesnažil najít informace o nebezpečí doplňků - nic jsem nenašel. Dokonce i překročení dávky stokrát nemělo negativní vliv na tělo. O bezpečnosti L-karnitinu se říká, že je součástí výživy kojenců. Podle názoru lékařů je tento doplněk užitečný pro jádra, hypertenzní pacienty, diabetiky. Předepisuje se také u pacientů s aterosklerózou, hypertyreózou.

Navzdory tomu, že prostředky pro spalování tuků jsou neškodné, mohou být přítomny vedlejší účinky. To je způsobeno individuální tolerancí elkarnitiny. Jedním z těchto účinků je nevolnost, zažívací potíže, bolest hlavy. To se stává velmi zřídka a indikuje nesnášenlivost k nápravě.

Dalším nepříjemným vedlejším účinkem je nespavost. Také, jako porucha, je to vzácné. To je způsobeno vysokou úrovní uvolňování energie při užívání doplňků stravy. Proto se doporučuje užívat elkarnitin ráno.

Důležité: L-karnitin nesmí být v žádném případě užíván, pokud se podrobujete hemodialýze. Zaznamenané případy myastenie (neuromuskulární onemocnění)

Nyní víte, jaké přínosy a škody tento doplněk stravy. Pokud ji užíváte správně, neočekávají se žádné vedlejší účinky.

Co je lepší zvolit a kde koupit?

Jen chci říct, že byste neměli přeplácet. Samozřejmě, věnujte pozornost složení, tím méně přísad, tím lépe. Nakupujte lépe od důvěryhodných výrobců. Přinejmenším se ujistěte, že si nekoupíte produkt s uplynutou platností.

I když jsem neslyšel o padělcích této moci. Forma uvolňování ovlivňuje pouze rychlost absorpce. Dietní doplňky si můžete koupit v lékárně nebo ve sportovních prodejnách. Potkal jsem pilulky a kapsle, stejně jako sirup v lékárnách. Ale ampule a lahvová forma hlavně v obchodech se sportovními potřebami. Tam si můžete také koupit kapsle a tablety. V tekuté formě se přísada jednoduše vstřebává rychleji, takže je lepší ji zvolit.

Nyní se podívejme na nejznámější doplňky a zjistíme, kolik stojí potravinové doplňky různých společností.

L karnitin

Chcete-li zanechat hodnocení, zaregistrujte se.
Trvá to méně než 1 minutu.

Všechny mé aktivity jsou spojeny s napětím mysli a vždy potřebuji pozornost. Ale tělo někdy selže, objeví se slabost, hlava opravdu nefunguje. Potřebujete nástroj, který ho vrátí do normálu. Dlouho jsem hledal. Nakonec jsem při pohledu na zboží na webových stránkách eiherbu narazil na tuto možnost, začal se o mě zajímat a zadal jsem objednávku. Tobolky užívám denně před snídaní na lačný žaludek. Výrazně přidaná veselost a radost! Nervový systém je stabilní, nedochází k depresi. Doporučuji!

Nejsem fanoušek kapslí vůbec. Proto jsme si vybrali l karnitin v kapalné formě. Volba není velká, nařízená od Nature's Answer. Velká nádoba, téměř 500 ml. (Ale pokud si koupíte 1200 ml, je to levnější. Pokud máte čas ho chytit) 2 týdny - 5% tuku. Při karnitinu se cítím více energický. Lahodné, s příjemnou nasládlou vůní, připomínající jakýkoli sirup proti kašli u dětí. Mnozí prof. sportovci dávají přednost karnitinu v tekuté formě, protože výsledky rychleji. Srovnávám efektivitu s jinými výrobci, protože jsem to nezkoušel. Vidím, že pracuje pro mě. Výsledky jsou zcela spokojené. Moje oblíbená aminokyselina!

Užívám l karnitin 2 kapsle 2-3 hodiny před tréninkem. Jindy to nemá smysl, protože karnitin funguje jako energický. Lepší pocení, vydržet déle a rychle nevydechovat.
Vždy si objednejte karnitin od lékaře nejlépe.
Pokud užíváte l karnitin bez dalšího fyzického účinku. zatížení, pak není cítit žádný rozdíl.
Příjemný doplněk. Provádí se vše, co udává výrobce. Vedlejší účinky nejsou zaznamenány. Přijměte více než 8 měsíců. Ale hned jsem nenašel ty, které by mi lépe vyhovovaly. Předtím jsem si koupil z jiné sportovní jámy. výrobci, ale když bylo lepší porozumět skladbám, našlo mnoho věcí, které pro mé tělo nepotřebují. Nejlepší je přeplácet trochu, ale objednat čistý produkt bez potenciálně škodlivých přísad.

Nejednoznačný názor na karnitin, pravděpodobně nejen pro mě. Na jedné straně to opravdu pomáhá zhubnout (i když se vždy spoléháte na více), na druhou stranu jsem si všiml, že při užívání karnitinu se chuť k jídlu naopak několikrát zvyšuje. Mimochodem, je to normální, podle lékařských poznámek. Můj metabolismus je přirozeně dobrý, ale v důsledku kojení uprostřed falešných hormonů jsem si všiml, že jsem začal přibírat na váze, i když jsem jedl velmi málo. Kombinovaná recepce karnitinu Nyní s PP a posilovnou. 5 kg pryč, váha se stala stabilní (to znamená, že se nezvyšuje, ale více a nesnižuje), jím mnohem více, ale nemám tušení. Proto se domnívám, že to bude vyhovovat dívkám, které jsou do ideálu docela dost. Nevěřím, že s karnitinem může zhubnout o hodně kg. Pokud je to spárováno s něčím jiným. Líbilo se mi, že je to neškodné av jistém smyslu užitečné. B vitamíny obecně mají pozitivní vliv na ženskou krásu, stimulují regeneraci. To platí zejména v případě, že již máte něco málo přes 30 (nebo hodně). V každém případě z toho nebude škoda. Zda bude přínosy obtížné odpovědět. Mám ten efekt, ale pro ty, kteří na konci čekají na něco výraznějšího, bych navrhl silnější prostředky.

Začala se připravovat na přípravu letní sezóny. Vybral jsem si Muscle Pharm, protože je to komplex 4 typů l-karnitinu v jednom složení - acetyl-l-karnitin, l-karnitin, l-karnitin-l-tartrát, propionyl-l-karnitin, které se všechny spojují velmi silný vzorec. Kromě toho, tam byla velmi podstatná sleva na tento lék, a objednal jsem si 3 sklenice najednou. Za pouhý jeden měsíc jsem při tomto doplňku ztratil 2,5 kilogramu tuku. Je důležité, aby svaly nebyly v tomto případě zničeny. K dosažení tohoto výsledku samozřejmě nestačí jen pít l-karnitin. Jeho příjem by měl být kombinován s cvičením a vyváženou stravou. Vzal jsem tento lék 2 kapsle půl hodiny před tréninkem. A na nedělní dny jsem pil stejnou dávku ráno. Při fyzických cvičeních jsem pocítila mimořádný nárůst energie a vůbec jsem se neunavila, i když jsem nepocítila žádný tlak na srdce. Všimla si, že se její svaly po cvičení začaly rychleji zotavovat. Obecně platí, že po dobu 2 měsíců, jsem úplně dát své tělo v pořádku, a já jsem ještě měl 1 plechovku tohoto výrobku. Ale rozhodl jsem se pokračovat v užívání této drogy, abych plně konsolidoval výsledek. Navíc kromě l-karnitinu obsahuje také ketony malin, které nejenže přispívají ke spalování tuků, ale také blahodárně působí na kůži, vlasy a zpomalují stárnutí. I když je pro mne l-karnitin stále důležitější, je to díky němu, že jsem v relativně krátkém čase znovu získal svou formu a mimo jiné je to také vynikající antioxidant.

Více než rok aktivně pracuji na svém těle. Doplňky stravy - spalovače tuků se snažili hodně: v kapslích a bublinách. Teď mohu určitě říci - kapalný L-karnitin je mnohem efektivnější v čase než tablet, je absorbován rychleji. Kupuji L-Carnitine Liquid od Now Foods s citrusovou příchutí. Láhev je slušná, téměř půl litru, dost dlouhá doba s mírným použitím. Také za peníze se ukazuje, že jsou mnohem výhodnější, než když si od nás kupujete farmaceutické analogy. Přísada je příjemná pro chuť, zlatíčko díky extraktu ze stevie (není v něm žádný cukr!), A vonné, takže ráno s velkou radostí piju jednu polévkovou lžíci. A celý den - je zde spousta energie, je zde také dost pro večerní trénink. A pokud plánuji super těžký trénink, jednoduše naliju lžíci L-karnitinu do láhve s čištěnou vodou, ukáže se chutně a objeví se další síly. Aminokyselina pomáhá mému tělu, a to kardiovaskulárnímu systému, vyrovnat se se zátěžími: při běhu a kardio, přestal jsem dusit, puls je stále normální, nepřekračuje limit, také vytrvalost se několikrát zvýšila. Po fiznagruzki muset stlačit pot tričko, zatímco já necítím mrtvý unavený, a po hodině odpočinku mohu znovu pohybovat horami =) t

Nejvíc ze všeho věřím přísadám Jarrow Formulas, hodně jsem se snažil a viděl jasný výsledek. Nejúčinnější pro mě byl acetyl-L-karnitin v dávce 500 mg. Mám velmi tvrdou duševní práci, musíte být neustále ostražití a pozorní. L-karnitin dává stoprocentní jasnost mysli, zlepšuje paměť, dodává koncentraci pozornosti a obecně dává spoustu energie na celý den. Užívám jednu tobolku ráno na lačný žaludek s šálkem kávy a po celý den cítím nárůst vitality. A žádná chronická únava, na to jsem dlouho zapomněla! Současně se zvyšuje tolerance stresu, ať se děje v práci, jsem vždy klidný a předtím byly nervy vždy na hranici, a to ani na maličkostech. Také L-karnitin urychluje metabolismus, kalorie se s ním spalují rychleji a chuť k jídlu klesá, nechcete jíst vůbec. V souvislosti s mou prací není často možné navštěvovat posilovnu, ale když je čas věnován, vezmu si před tréninkem další kapsli a pak to udělám bez přestávky na hodinu a půl. A i po fyzické námaze se cítím ve výšce, tělo se okamžitě bez problémů zotavuje.

Vzala l-karnitin, aby obnovila tělo poté, co trpěla chřipkou. Koupil jsem si doplněk od Source Naturals, protože poměr cena / objem byl pro mě ideální. Dávka l-karnitinu v 1. tobolce je 250 mg, pro můj případ je to dostačující. Už týden po startu se cítíte mnohem lépe. Jemnost, slabost, ospalost zmizely. Stal se mnohem živější, energičtější. Stav deprese prošel. Síly se začaly zotavovat. O měsíc později jsem se úplně odrazil. Nyní mnohem aktivnější, než tomu bylo před onemocněním. V práci jsem vůbec unavený, doma se mi daří dělat víc věcí. Navíc jsem se stal vyrovnanějším, klidně reagoval na různé podněty, a já jsem se snadno vyrovnat s každodenními drobnými obavami. První 2 týdny na první tobolce L-karnitinu jsem užíval 4krát denně před jídlem, pak jsem snížil dávku na 3 kapsle denně - takže jsem pil další 2 týdny, pak až 2 kapsle. Žádné vedlejší účinky. Jsem s výsledkem zcela spokojen.
L-karnitin také zpomaluje proces stárnutí

Dymatize Výživa Elkarnitin je nejlepší aminokyselina spalování tuků, kterou jsem kdy užíval. Je nejúčinnější, v tabletě 500 mg účinné látky, takže i pro zdravého člověka s normálním množstvím tréninku stačí jedna kapsle. Samozřejmě, pokud mám aktivní kardio trénink, pak vezmu dvě prášky, protože zátěž je velká. V každém případě je píšu půl hodiny před odjezdem do posilovny, tentokrát dost energie do těla. Příplatek je účinný, jeho síla je více než dost, a jeho účinek není krátkodobý a postačuje na celý den. Běhám zinger i po neskutečném vyčerpávajícím tréninku! =)) S elkarnitinem, tělo na sušení je ohebnější pro pád libry, a po tréninku svaly obnovit mnohem rychleji. Kdo naléhavě potřebuje vyhodit další kg, tato aminka rozhodně nebolí, zejména ve spojení s jinými spalovači tuku! Jen mějte na paměti, že to pomáhá frekvencím tělocvičny nebo stadionu, který aktivně pracuje na svém těle - se specifickým zatížením dává opravdu skvělý výsledek!

Přijímám elkarnitin, zbavit se únavy a přepracování v práci. Vzhledem k povaze mé práce musím zpracovat velké množství informací a nedávno jsem měl stav naprosté "zlomeniny". Aby se s tím vyrovnal, získal elkarnitin tartrát (Now Foods). Vybral jsem si to kvůli malé dávce a nízkým cenám. Zaznamenali jsme významné zlepšení celkového stavu. Také zvýšená koncentrace, již necítí zátěž na mozek, bylo více energie. Účinnost se významně zvýšila a únava - jak se nikdy nestalo. Užívám elkarnitin na 1. tobolce před jídlem 2x denně - ráno a večer. Ale těsně před spaním je vhodné pít, protože nemůžete spát dlouho.
Ti, kteří chtějí odstranit přebytečný tuk, budou potřebovat mnohem větší dávku léku, navíc ve spojení s aktivním tělesným tréninkem a speciální dietou.
Udělám si krátké přestávky mezi kursy.

Jak pít L-karnitin před tréninkem: tekutý, v prášku, v tabletách a kapslích

Dobrý den, pravidelní čtenáři blogu a kolemjdoucí! Mnoho lidí s nadváhou alespoň jednou v životě přemýšlelo o hubnutí a jak to udělat s minimálním úsilím pomocí spalovačů tuku.

Získejte návod na použití L-karnitinu (L-karnitinu), ať už je to spalovač tuků, jak si vzít na hubnutí, což je lepší zvolit: kapalina, v kapslích nebo v prášku.

Máte-li dotazy, můžete se jich kdykoli zeptat v komentářích k článku, které jsou na konci článku.

Dozvíte se také o kontraindikacích a nežádoucích účincích, užívání u těhotných žen a kojících, stejně jako o přečtení mé recenze.

A na konci článku najdete informace o nejnovějších studiích této látky, které mi, mírně řečeno, nebylo moc potěšeno.

Co je a co je L-karnitin pro

Karnitin nebo L-karnitin, nebo L karnitin, nebo levokarnitin je široce používán jako sportovní výživa pro účely spalování tuků. Ale to není jediná indikace pro karnitin. To je také nazýváno vitamin B11 (Bt), ale to není vitamin.

V článku "Efektivní pilulky na hubnutí účinné?" Mluvil jsem o různých pilulkách, které údajně jednat bez diety a fyzické aktivity. Karnitin se na ně nevztahuje a já vám povím proč.

Stručně povím o této látce. Karnitin je látka podobná vitamínům patřícím do skupiny vitamínů skupiny B, která se na rozdíl od vitamínů syntetizuje v lidském těle. Existují 2 formy této látky: L-karnitin a D-karnitin. Pro účely hubnutí se používá L-karnitin, D-karnitin je nebezpečný a škodlivý pro tělo, protože je to úplný opak. Bude to tedy o levém karnitinu.

L-karnitin je syntetizován v játrech a ledvinách ze dvou esenciálních aminokyselin (methionin a lysin) a poté se šíří do dalších orgánů. V lidském těle je neustále přítomen ve svalech a játrech. Mechanismus účinku této látky je založen na využití mastných kyselin, tj. Přenáší tuky do buňky, kde jsou spalovány v mitochondriích („vysoké pece“ buňky) s uvolňováním energie.

Většinou však karnitin vstupuje do těla s jídlem, především s masnými a mléčnými výrobky, v rostlinách obsahuje malé množství. V případě nedostatku příjmu této látky se aktivuje kompenzační mechanismus syntézy v játrech a ledvinách. Tento proces však závisí na mnoha dalších látkách, jako jsou:

 • Vitaminy: C, B3, B6, B9
 • Minerály: železo
 • Aminokyseliny: lysin a methionin
 • Enzymy

Myslím, že to je důvod, proč někteří vegetariáni mohou přibírat na váze, prostě jim chybí karnitin a mastné kyseliny nejsou oxidovány v buňkách, ale ukládány v depech. V tomto případě je třeba zavést samostatné přípravky na bázi L-karnitinu, může to být sportovní výživa a různé doplňky stravy (o nich později).

Přínosy a poškození el-karnitinu

Kromě účinku na metabolismus lipidů má el-karnitin i jiné vlastnosti a účinky. Teď vypíšu ty hlavní a pak se o nich podrobněji zmíním:

 • podílí se na spalování tuků ve svalové buňce
 • ovlivňuje duševní bdělost
 • mírný anabolický účinek
 • podporuje detoxikaci
 • účinky na kardiovaskulární systém
obsahu

L-karnitin je spalovač tuků

Hlavní funkcí levého karnitinu je spalování tuků. Vezměte prosím na vědomí, že jsem napsal v uvozovkách. To znamená, že chci ukázat, že l-karnitin není spalovač tuku, to znamená, že pomáhá pouze v mechanismu spalování tuků.

Do procesu využití mastných kyselin v mitochondriích se však zapojuje nejen karnitin. Přispívá pouze k průchodu mastných kyselin do svalových buněk a tuk se musí dostat do mitochondrií a projít dvojitou membránou. Zde potřebujete druhou látku, která pracuje s L-karnitinem v tandemu - koenzym Q10 nebo ubichinolem. Někdy se do schématu přidává kyselina lipoová.

Spalování tuků se nezastavilo, ale nadále vyžadovalo odpovídající koncentraci této látky, jejíž koncentrace s věkem klesá. Proto je doporučuji, abyste je společně nebo současně.

Ale musím vás varovat, že v relativně klidném stavu nemá tento karnitin téměř žádný účinek. Nejlepších efektů je dosaženo, když se jeho příjem shoduje s fyzickým zatížením. Říkal jsem vám, že musíte nějak vyloučit mastné kyseliny z tukové buňky, a to lze provést pouze pomocí fyzické námahy.

Výsledkem je takový obraz. Mastné kyseliny jsou přiváděny do svalových buněk na vozíku a karnitin je jako řidič aktivně hází do ohniště (svalové buňky nebo buňky jakéhokoli jiného orgánu) obrněného vlaku. Kyseliny hoří a výsledkem je energie, která jde do nahromadění vlaku (sval, srdce, mozek).

Vliv na duševní aktivitu

Zvýšení duševní a fyzické energie je také příjemným účinkem levého karnitinu. Vědci ve studii této látky zjistili, že při použití 2 g karnitinu denně po dobu 6 měsíců zlepšují duševní a fyzickou aktivitu. Zvyšuje odolnost vůči jakémukoli fyzickému a duševnímu stresu.

Konzumací karnitinu před fyzickou námahou můžete dosáhnout zvýšené vytrvalosti, která vám dá možnost pracovat intenzivněji, a to zase účinně spálí ještě více mastných kyselin.

Má neurotrofický účinek a obnovuje strukturu nervové tkáně.

Anabolické působení

Anabolický účinek této látky je také velkým plusem ve sportu a fitness. Je známo, že L-karnitin je schopen zvýšit svalovou hmotu, samozřejmě, ne tak silný jako testosteron, růstový hormon, inzulín a další podobné léky. Ale v procesu takzvaného sušení u sportovců nedovolí, aby se svalová hmota roztavila, a opustí se pouze tuková rezerva, to znamená, že podkožní tuk zmizí a svaly zůstanou ve stejném objemu.

Detoxikace

Detoxikační účinek spočívá v tom, že L-karnitin podporuje práci jater a přispívá k neutralizaci organických kyselin a xenobiotik v něm, stejně jako pomáhá při práci s různými enzymy. Levokarnitin je navíc antidotum pro otravu kyselinou valproovou.

Vliv na kardiovaskulární systém

Dopad na kardiovaskulární systém také není bez povšimnutí. Tento účinek je způsoben snížením cholesterolu, který zabraňuje progresi aterosklerózy a rozvoji hrozné nemoci, jako je infarkt myokardu a mozková mrtvice.

Ale nyní je tento efekt napaden, čtěte dál a pochopíte proč. Kromě toho karnitin zlepšuje metabolismus srdečního svalu, který, jak víte, se živí 70% mastnými kyselinami. V rozvinutých zemích je proto karnitin široce používán v schématech a léčebných postupech kardiovaskulárních onemocnění.

Kromě všech těchto účinků má levokarnitin antioxidační, neuroprotektivní účinek, zlepšuje imunitu a odolnost vůči stresu, zabraňuje rozvoji osteoporózy.

V některých pokynech se L-karnitin doporučuje jako další léčba srdečních onemocnění, hypertenze, diabetes mellitus, thyrotoxikózy, anorexie a tato látka se předepisuje dětem začínajícím od dětství, zejména předčasně a slabě, s poruchou vedení srdce, se slabým růstovým ziskem a hmotnost.

Jaké potraviny obsahují L-karnitin

Takže jste se již dozvěděli o výhodách a možných nebezpečích této látky. Možná jste se již rozhodli, že ji začnete aktivně konzumovat, takže zbývá vybrat si, jakou formu chcete udělat. Kde tato „zázračná substance“ obsahuje?

L-karnitin ve velkém množství se nachází v červeném masu: hovězí, jehněčí, vepřové maso, jelen, losos, divočák, atd. Kromě toho se také nachází v jiných potravinách. Pro vaše pohodlí přidávám srovnávací tabulku, kde je uveden počet karnitinu na 100 g výrobků. Je však třeba vzít v úvahu skutečnost, že část karnitinu se při tepelném zpracování ztrácí.

Získání karnitinu s jídlem je dobré, ale kolik masa potřebujete k jídlu, abyste dostali odpovídající dávku pro sport? Mimochodem, zapomněl jsem říci, že v každodenním životě je denní potřeba této látky asi 300 mg, a při sportu se dávka zvyšuje mnohokrát a dosahuje 2000 mg denně nebo více. Proto se doporučuje používat L-karnitin navíc ve formě sportovní výživy nebo doplňků stravy.

Který L-karnitin je účinnější při hubnutí?

El-karnitin je dostupný v několika typech chemických sloučenin. Jaké jsou vlastnosti dna a jaký je rozdíl mezi nimi? Zkusme na to přijít. Budu velmi vděčný, pokud zjistíte nepřesnost v textu, budete mě nasměrovat po pravé cestě a opravíte.

Biologická látka je tedy na trhu zastoupena následujícími sloučeninami:

 • L-karnitin tartrát
 • Fumarát L-karnitinu
 • Acetyl L-karnitin
 • Propionyl L-karnitin
 • Čistý L-karnitin (Base nebo Free Base Base)
obsahu

L-karnitin tartrát

Dnes je to nejvíce biologicky aktivní forma s vysokou biologickou dostupností, navzdory skutečnosti, že se později objevil acetylkarnitin a snažil se ho vynutit.

Dostáváme se do trávicího traktu a snadno se rozdělí na čistý karnitin a kyselinu vinnou. Jsou stráveny odděleně. Nejčastěji se doporučuje pomáhat při hubnutí.

Tyto možnosti můžete zakoupit:

Chcete-li získat slevu, použijte při nákupu speciální kód FMM868.

Fumarát L-karnitinu

Tato sloučenina je daleko za biologickou dostupností. Získává se kombinací kyseliny fumarové a čistého levého karnitinu. Tato sůl má nižší lipotropní účinek, ale výhodou látky je vliv na činnost srdce a cév.

Acetyl L-karnitin

Acetylkarnitin je vynalezen relativně nedávno. K obvyklému karnitinu je připojena acetylová skupina. Výrobci se tedy domnívali, že zlepšují biologickou dostupnost a stravitelnost. Ale bohužel se to nestalo - to je mínus. Ale tato sloučenina má vynikající schopnost proniknout do mozkové mozkové mozkové tkáně - to je plus.

Výsledkem je, že acetyl L-karnitin má výrazný účinek na stimulaci metabolických procesů v mozku, zlepšení paměti, myšlení a prevenci duševních poruch souvisejících s věkem a syndromu chronické únavy.

Nejlepšími zástupci této skupiny karnitinu jsou:

Použijte slevový kód FMM868 při objednávce, aby byl nákup levnější.

Propionyl L-karnitin

Tento ester karnitinu, který se nejčastěji vyrábí ve spojení s aminokyselinou glycinem. Ukazuje se, že komplex - glycin propionyl-L-karnitin (GPLK). Hlavní funkcí, kromě účasti na metabolismu lipidů, je zvýšení syntézy oxidu dusnatého (NO). Jedná se o velmi důležitou látku, která se vytváří v buňkách cév a má vazodilatační účinek.

Je to velmi důležité pro osoby s kardiovaskulárním onemocněním, které trpí ischemickou chorobou srdeční, srdečním selháním, intermitentní klaudikací, erektilní dysfunkcí atd. Tato látka také vykazovala své antioxidační vlastnosti, zvyšuje syntézu testosteronu a ovlivňuje kvalitu spermií, snižuje hladinu kyseliny mléčné po cvičení. a také zvyšuje vytrvalost.

Spolu s acetyl L-karnitinem ji lékaři používají při léčbě syndromu chronické únavy.

Tyto možnosti můžete použít zde:

Pokud se vám líbí tyto produkty, použijte kód FMM868, aby byly ještě levnější.

100% čistý L-karnitin

Sportovci tuto karnitinovou bázi nebo klasický karnitin nazývají. Biologická dostupnost není nižší než u karnitinu tartrátu. Můžete to vidět na obrázku níže.

Přesto je čistý karnitin o něco levnější. Můžete porovnat ceny a vybrat, který z nich se vám líbí nejlépe.

Nabízím vám tyto možnosti:

Pokyny pro karnitinchlorid

Co je to za spojení? Dříve, asi před 50 lety, poprvé byla získána nová látka - karnitin a první forma byla chlorid. K dnešnímu dni ztratila svou dřívější popularitu. Složení této sloučeniny zahrnuje nejen L-izomer karnitinu, ale také jeho D-formu.

Tento chlorid DL-karnitinu se tedy úspěšně používá při léčbě neurologických onemocnění. Nicméně, ve sportu nenalezl jeho uplatnění, ale vše díky svému D-izomeru ve složení.

Tato látka se stále vyrábí výhradně pro léčebné účely v neurologii. Forma uvolnění - 10% roztoky pro intravenózní a intramuskulární injekci 5 ml.

Pokyny pro L-karnitin: jak brát hubnutí

Doporučuji nakupovat sportovní potraviny ve specializovaných prodejnách nebo od seriózních firem vyrábějících doplňky stravy. Dávky 500 až 3000 mg karnitinu denně jsou považovány za optimální, dávka je obvykle rozdělena do 2-3 dávek. Zvýšení dávky o více než 3000 mg nedává smysl, protože nezvyšuje jeho účinnost. Zpravidla doporučují užívat lék 30 minut před tréninkem a ihned po něm.

Neexistuje žádný specifický průběh podávání, takový režim předpokládá dlouhý příjem, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku a neztrácíte hmotnost.

Můžu pít el-karnitin bez tréninku?

Hlavní podmínkou pro doplnění je pohybová aktivita a sport. Pokud začnete pít bez tréninku, pošlete své peníze přímo na toaletu. Vzpomeňte si na jeho hlavní akci, pokud se potřebujete vrátit a znovu načíst.

Po užití levarnitiny někteří cítí nárůst síly, provádějí trénink s ještě větším výkonem. Negativní je zvýšení chuti k jídlu, které je těžké omezit. Ale ne všechno je pozorováno.

Doplňky stravy

Dnes existují následující formy uvolňování karnitinu:

 • tablety a kapsle
 • pití ampule
 • kapalný ředicí prášek
 • kapalný koncentrát
 • hotové nápoje s karnitinem

Pokud porovnáme účinnost látky, pak není rozdíl v tom, jakou formu koupit, pokud je výrobce široce známý a dlouho je na trhu sportovní výživy. Vše, co potřebujete, je snadné.

Kapalné formy obvykle obsahují nejen hlavní karnitin, ale také všechny druhy vitamínů, minerálů nebo jiných prospěšných látek. Je proto na vás, abyste rozhodli, co je pro vás nejlepší, ale dokud to nezkusíte, nebudete vědět. Mnoho lidí dává přednost 100% čistému karnitinu bez přísad nebo nečistot.

L-karnitin, která společnost je lepší

Dnes je veškerý karnitin extrahován syntetickými prostředky. Velké továrny vyrábějí tuto látku a pak ji prodávají různým firmám vyrábějícím sklenice s potravinovými doplňky. Existuje mnoho takových továren na světě, mezi nimiž jsou Čína, Indie, atd. Chcete-li si vybrat nejlepší doplněk stravy, nepotřebujete jméno ani koncovou společnost, ale původní společnost, která dodává suroviny.

Na celém světě jsou nejlepšími dodavateli L-karnitinu:

 • Italská společnost Sigma-Tau (název suroviny - Biosint)
 • Švýcarská firma Lonza (název suroviny je Carnipure)

Všechny doplňky, které jsem doporučil výše, obsahují vysoce kvalitní karnitin a můžete si je bezpečně objednat. Kvalitní výrobek nebude nikdy levný. Levnější analogy nikdy nebudou fungovat tak, jak to dělá čistý L-karnitin. Podívejte se na balení značek a uveďte zdroj surovin. Níže na obrázku vidíte můj karnitin z Now Foods a značku "Carnipure"

Vedlejší účinky a kontraindikace L-karnitinu

Od objevu levého karnitinu bylo provedeno mnoho studií a v některých případech byla dávka záměrně nadhodnocena stokrát, ale poškození z aplikace nebylo identifikováno. Karnitin se v těle nehromadí, přebytek se aktivně vylučuje z těla močí a výkalem. Jeho bezpečnost je potvrzena tím, že se používá v pediatrii pro léčbu předčasně narozených dětí, jak jsem zmínil výše.

Pokud jde o vedlejší účinky, jsou tak nepravděpodobné a bezvýznamné, že výhody karnitinu daleko převyšují jeho nevýhody. Vzhledem k tomu, že během příjmu L-karnitinu se uvolňuje hodně energie, je možné, že se může vyvinout problém s usínáním. Aby se tomu předešlo, doporučuje se užívat ráno, zejména proto, že v tomto okamžiku je jeho působení nejúčinnější.

Velmi vzácně je individuální intolerance pozorována ve formě nevolnosti, bolesti hlavy nebo poruch stolice. V tomto případě je nutné zrušení drogy a zdravotní stav se opět zlepší.

Tato látka neinteraguje s léky a jinými spalovači tuků nebo sportovní výživou, takže může být použita v jakékoliv kombinaci. Další doplňky mohou způsobit alergie.

Jak vidíte, L-karnitin je velmi neškodný lék s minimem vedlejších účinků, a proto může být teoreticky použit v každé osobě.

Nejnovější údaje z výzkumu levého karnitinu

Jak se vám líbí karnitin? Vše, co bylo napsáno výše, si můžete přečíst na jiných stránkách sportovních předmětů. A teď vám řeknu něco, co je v rozporu s obecným názorem. Zdá se, že je to ideální příprava, ale dovolte mi, abych do této nádherné vůně medu přinesl malou lžičku dehtu. Když jsem se chystal napsat tento článek, narazil jsem na článek o nejnovější studii, která pochází z dubna 2013.

Studie byla provedena ve Spojených státech, v Cleveland Hospital. Vedoucím studie je Dr. Stephen Sintra. Faktem je, že vědci zjistili, že karnitin není tak neškodný, jak je zastoupen. Cílem studie bylo stanovit bezpečnost z hlediska účinků na kardiovaskulární systém a konkrétněji na aterogenezi nebo rozvoj aterosklerózy. Studie zahrnovala experimentální myši, nikoli skutečné lidi.

Zjistili, že karnitin, bez ohledu na to, jak je v těle uloven: s jídlem nebo ve formě přísad, přispívá k rozvoji a progresi aterosklerózy, ale.... Změny v buňkách koronárních a cerebrálních cév však nezpůsobuje samotná látka. Ve skutečnosti, viníci jsou některé druhy bakterií, které žijí mírumilovně v lidském střevě.

Stráví L-karnitin za vzniku aktivního metabolitu N-oxidu trimethylaminu (TMAO). TMAO je silný toxin, který ničí stěny krevních cév a přispívá k tvorbě aterosklerotických plaků, jako je tomu u dysfunkce cévního endotelu. Dále bylo navrženo řešení, které je podobné Američanům, aby předepsalo antibiotika, která by problém s bakteriemi vyřešila, ale nyní je tento problém projednáván a vyžaduje nový výzkum.

Studie se také týkala vegetariánů, kteří nejedli maso, ale jako potravu dostávali karnitin. Ukázalo se, že koncentrace TMAO v nich je mnohem nižší, pravděpodobně proto, že vzhledem ke zvláštnostem jejich výživy nemají stejné bakterie jako u všežravých lidí.

Ukazuje se tedy, že negativní účinek karnitinu souvisí s počtem určitých druhů bakterií. Pokud je to tak špatné, pak všechny negativní vlastnosti lze nalézt v mnoha potravinách: gluten způsobuje celiakii, vlákninu - nadýmání, rozvoj zánětlivých onemocnění střev a rakoviny, mléko - alergie a diabetes u dětí. Tak co dělat, co jíst?

Když se Dr. Stephen Sintra zeptal na jeho dietu, odpověděl: „Budu také pokračovat v užívání L-tyroxinu 400 mg denně a acetyl-L-karnitinu 1000 mg denně. Také 2-3 krát týdně se mi bude líbit porce lahodného hovězího nebo jehněčího steak. “

Celá studie byla zaměřena na objasnění vlivu chronického užívání karnitinu, kdy člověk už léta konzumuje hodně červeného masa nebo doplňků stravy obsahujících L-karnitin. V mém článku jsem se dotkl tématu ne všeobecného léčení nebo léčby jakýchkoliv nemocí, ale použití karnitinu pro hubnutí a sport, to znamená, když je lék užíván krátce.

Věřte, že aterosklerotické plaky se nevytvářejí během jednoho dne nebo dokonce za rok, takže by nemělo dojít k žádnému zhoršení při provádění krátkých kurzů. Navíc, TMAO je tvořen jen když carnitine je přítomný v těle, během jeho nepřítomnosti, cévy nemají čeho se bát, přinejmenším carnitine :).

V článku jsem řekl a ukázal všechny výhody a nevýhody použití levého karnitinu, a rozhodnutí začít používat to leží zcela na vás. Vyjadřím svůj názor pouze tehdy, pokud vám to nevadí. Používám dvě ruce pro používání krátkých kurzů ve společném cvičení.

Přezkoumejte ztrátu lékaře o karnitinu

Teď chci sdílet své vlastní zkušenosti. Před pár týdny jsem si koupil tekutý L-karnitin v samostatných lahvích, můžete ho vidět na fotografii. V jedné lahvičce 2700 mg karnitinu. Instrukce říkají, že každý den ráno trvá 1/3, ale přijímám jinak. A vezmu 1/2 láhve 30-60 minut před tréninkem.

Necítím prakticky žádné pocity, ledaže vytrvalost vzrostla a ospalost, která mě trápila po večeři, zmizela. Také jsem si všiml takového příjemného efektu - moje svaly prakticky nezranily po tréninku na další den, i když dříve při zvyšování hmotnosti bylo všechno velmi bolestivé. Zdá se, že tělo se velmi rychle zotavuje a získává novou energii. Hledal jsem popis tohoto efektu a zjistil, že karnitin skutečně snižuje bolest tím, že zlepšuje krevní oběh a lepší odstranění toxinů z unavených svalů. Opravdu se mi líbí tento efekt.

Příjemná chuť, s pomerančovou příchutí, dodává vitaminu C (ve složení je). Pro zbytek, nemůžu říct. Vyrobená měření: hmotnost 57 kg, objem pasu 74 cm, objem kyčlí 94 cm, objem nohou ve stehnech 54 cm Zabývám se 3 výkony a 2 aerobními cvičeními týdně. Cílem je odstranit tuk z břicha a stehen, vážit asi 54-55 kg a snížit objem o nejméně 4 cm a po 1 měsíci spotřeby provedu následující měření.

Výsledek za 4 týdny. Ztratil jsem trochu váhy. Stal se 55,8 kg. Obvod pasu byl 71 cm, obvod kyčel 93 cm, objem nohy v kyčlích zůstal stejný - 54 cm. Dovolte mi, abych vám připomněl, že když jsem byl na dietě bez chleba (nahrazen přírodními chleby) a těstovinami, měl jsem také pravidelné tréninky (3 výkonová cvičení týdně, 1-2 aerobní cvičení týdně). Myslím, že tento měsíc je dobrým výsledkem, alespoň je to nějaký druh.

Teď chci pokračovat v karnitinu před tréninkem, stejně jako přezkoumat přítomnost nebo nepřítomnost důležitých vitamínů a minerálů v mé stravě, přidat bílkoviny a olivový olej.

A na tom mám všechno. Vzpomeňte si na jednu důležitou věc, o karnitinu, pokud pijete na hubnutí, bez správné výživy (bez přejídání, půstu nebo stravy s nízkým obsahem sacharidů) a adekvátní fyzické aktivity, to téměř nesnižuje váhu, jinak dostanete účinek. Také je třeba mít na paměti, že recepce by měla být spolu s koenzymem Q10. Řekněte nám o své zkušenosti s karnitinem, všichni budeme velmi zajímaví a informativní.

Pokud se vám článek líbil, klikněte na tlačítka sociálních sítí. Přihlásit se k odběru novinek z blogu. Uvidíme se znovu!

S vřelostí a péčí, endokrinolog Dilyara Lebedeva

Recenze L karnitinu

L-Carnitine.Reviews.

L-karnitin.. recenze ??

Vzala ho, když šla na fitness, a silová cvičení (bez tréninku, testovala sama sebe k ničemu), vzala kapsle ráno a večer před trenéry po dobu 3 měsíců. První dva týdny spánku je narušen, protože energie z něj je v plném proudu. Je třeba se trochu omezit v jídle (zejména ve večerních hodinách) viděl kefír nebo jen vodu, během dne jsem si dovolil všechno (sladkosti, zákusky) a znovu se nepřekonal, byl štíhlý jako laň. únava, po tření a odstranění kyseliny mléčné ze svalů, tj. po tréninku jsem nic neublížil, ale třikrát týdně jsem šel do tréninku, jakmile jsem přestal pít (rychle si na to zvykneš), začal jsem se trochu líně a chodit 2krát týdně a další kiláry mě začaly „držet“ za měsíc. Nic jsem nepila, pak jsem ho viděla znovu (mám trénink, nemám to, pořád jsem to viděla) a pak jsem otěhotněla a teď nemám stopu z 5 letních cvičení, jen flexibilitu, po narození doufám, že mi to pomůže obnovit dříve

L-karnitin je lepší vzít si ze sportoviště, v lékárně je to zbytečné, zdá se, že je zřejmě menší obsah (to je typ turboslimu s L-karnitinem) z turboslimu, naopak jsem byl nesen do „širšího“

Recenze L-karnitinu?

Ano a jaký účinek! hodně pomáhá! Dobrá věc a hlavně užitečná nejen během školení, ale i obecně užitečná!

snědl s ním tyčinky. zatímco to bylo pp a školení. Nevím, co pomohlo. ale tyčinky pomohly přežít odmítnutí sladkostí

Chtěl jsem od něj spát - střevo. pily, naopak síly vzrostly

Odpovězte na otázku o L-karnitinu

Vypil jsem ten na obrázku, teď piju v kapslích.

Opravdu skvělé věci, ale jen pokud ji pijete 30 minut před začátkem tréninku!

Zde je ten obrázek na obrázku, dobrý)

Mám takovou viděl, když jsem šel do fitness... předtím, než jsem byl v pilulkách. tekutina je určitě lepší.

KidZ s karnitinem

Koupil jsem si dítě tento sirup. Nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky. Ano, a hlavně tam by to nemělo být. Má přírodní složení. Ale dal jsem to přímo ke zlepšení chuti k jídlu, protože můj syn začal jíst špatně a přeskočit jídlo. Podle zamýšleného účelu lék fungoval dobře. Jídlo bylo upraveno velmi rychle.

L karnitin urychluje metabolismus. Můj nejstarší syn se od něj stává násilným. Pili to ve formě Elkara

Fotografie v této aplikaci nejsou načteny груз

L-karnitin mají recenze?

L-karnitin mi hodně pomáhá v každodenním životě i ve výcviku.

V běžném životě, doma - cítím se veseleji, když ho začnu používat. V tréninku mohu dělat více cvičení, více se potit.
Tam je jeden velmi důležitý nuance, všichni mluví a píše na internetu - denní sazba L-karnitinu nebo míra tělesné hmotnosti... ale pozorovat rychlost, například, nejčastější 2 gramy denně, nebudete mít výsledek... musíte pít 4-6 gramů před tréninkem ( tak jsem se rozhodl pro sebe, určil svou normu, podle pocitů), pak je výsledek pociťován (s mírným zatížením).
Pokud si koupíte l karnitin v plechovkách
https://npmarket.ru/l-karnitin/l-carnitine-xtreme-60-kaps/ neskrývané značky, pak na 4-6 gramů denně bude velmi drahé... můžete si koupit podle hmotnosti
https://npmarket.ru/sportpit-na-razves/l-%D0%BAarnitine-razves/l-karnitin-tartrat/ je mnohem levnější, ale ne všude.

L-karnitin je látka podobná vitaminu, která má tendenci se hromadit v těle, takže dávka se vždy mění v závislosti na pocitech.

Obecně to pomůže, ale ne tak, jak si mnozí lidé myslí)), to znamená, že jsem si jist, že od něj očekáváte mnohem více) L-karnitinový transportér tuků do buněk, kde se stanou energií. To znamená: bez tréninku je význam obecně 0, a dokonce i během tříd bude stále pomáhat méně než plnohodnotný spalovač tuků. Já jsem jen pil a L-karnitin v mém čase a obyčejné spalovače tuků a mohu adekvátně srovnávat)) pokud nejsou žádné problémy s tlakem, štítná žláza a ještě nejste těhotná, pak je lepší vzít lipo 6, vzal jsem si černou pro sebe
https://sportivnoe.ru/product/nutrex-lipo-6-black-hers-120-kaps/. Pravda neviděla 3, ale 2 kapsle denně. vše je zde individuální))) tak neztrácejte své peníze na L-karnitinu, kupujte lipo nebo jiný spalovač tuků - termogenní. A samozřejmě nezapomeňte, že první je dieta a druhá trénink. a teprve pak přílohy))

PS: nevěsta vám poradí s úspěšným fitness trenérem))

Pila jsem karniton, ale jen abych se vyhnula únavě... a řeknu to: pil jsem pilulku před třídami (dělám to doma) a po 15-20 minutách jsem se začala třást, když jsem nechodila nemocně, hodila teplo do tepla... kratší než to))). e do praxe)))) vytrvalost se zvýšila, mohl jsem cvičit déle než obvykle, cvičil jsem přesněji, ale druhý den jsem pil pilulku... efekt nebyl silný, ale pocit únavy zůstal. I když jsem se rozhodl, že to nepiju...

Recenze Carniton

Plusy: levné a drží se ve tvaru.

Začal jsem se aktivně zapojovat do mé postavy teprve nedávno, a zároveň jsem se dozvěděl, že existuje taková pomoc při spalování tuků jako l-karnitin. A na místě otzovik právě našel BAD-Karnitin, který se skládá z tohoto krásného spalovače tuku, a jako součást nic zbytečného.

Lék není nijak drahý, pouze 259 rublů pro 20 tablet. A vezměte si to před tréninkem. Prvních 20 kusů odešlo velmi rychle. Nemohu říci, že jsem velmi rychle spalil tuk, protože kromě haly jsem jídlo nepozoroval, hrál jsem na něm. Ale celkově mi Bad poskytl dostatek energie, protože ve dnech tréninku jsem byl stále plný této energie. Nakonec určitě doporučím!

Teď jsem ve fázi aktivního boje s obezitou po porodu, zbývá asi o 5-8 kg, abych se vrátil do dobrého stavu. Aby tělo bylo nejen bez nadbytečného tuku, ale aby vypadalo tónovaně, musí každý den chodit do sportu. Trénink, samozřejmě, doma, po dobu 40-60 minut, nebo je to ranní běhání, ale přinášejí mi pot. Neexistuje však vždy energie pro takový sport, protože dítě je po celý den velmi vyčerpávající. Jen pro tento případ, jako já, a tam jsou tablety, kapsle a sirup Carniton. Obsahují L-karnitin, který unavenému tělu dodává extra energii a pomáhá při dalším spalování tukových vrstev během sportu. Oni také psát o něm, že odstraňuje přebytečný cholesterol z těla, to je také velké plus.

Carniton používám nedávno, ne déle než měsíc. Začal jsem s půl tabletou, teď jsem přešel na celou (jedna tableta obsahuje 500 mg L-karnitinu). Piju vodu půl hodiny před tréninkem a dostanu se do obchodu. Sama si všimla, že skutečně přidali spoustu energie, a také se během sportu začali potit.

Účinek Carnitonu je, ale cena za 20 tablet je mimo váhu. Pro sebe jsem našel náhradu za něj, výhodnější a efektivnější. Ale přesto to doporučuji každému, kdo hraje sport a chce se jednou provždy zbavit přebytečného tuku! Ale nezapomeňte, že pokud nebudete hrát sport, nebude to mít žádný účinek. Carniton je platný pouze při fyzické aktivitě a ne leží na gauči!

Výhody: Kvalita, cena, efektivita.

Nevýhody: Nebyl nalezen.

BAA Carniton Užívám pravidelně pro profylaxi, 1 tableta (v balení po 20 kusech) obsahuje 0,5 gramu L-karnitinu - látka podobná vitaminu (B11), má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém, zlepšuje metabolismus, zvyšuje vytrvalost a usnadňuje práci vydržet fyzickou námahu a mnoho dalšího. obecně - užitečné jídlo)

1 tableta ráno, před jídlem a OK, průběh podávání je 20 dnů.

Koupil jsem Carniton v lékárně, je to téměř vždy k dispozici. Nyní, v předvečer dlouho očekávaného léta, se poptávka po něm dramaticky zvýšila a tentokrát jsem si ji musel objednat.

Lék je účinný a levný, pokud potřebujete L-karnitin za přijatelnou cenu se zárukou kvality, neváhejte vzít Carniton v lékárně.

Dobrý lék, který mi pomohl vypořádat se s problémem nadváhy, kterou jsem měl po porodu. Ani tělesná výchova, ani žádný druh stravy nedal požadovaný výsledek, a pokud byl účinek, dočasná váha odcházela, ale jakmile jsem přešel na normální stravu, vrátil jsem se znovu. Rozhodl jsem se aktivně jít do fitness, ale začal jsem si všimnout, že síly rychle vybíhaly a pak mi můj přítel doporučil koupit Carniton. A po prvním týdnu užívání jsem pocítil nával energie a o měsíc později - mínus 8 kg, což mě opravdu potěšilo. Na vlastní pěst chci říci, že bez správné výživy (bez přejídání, půstu nebo stravy s nízkým obsahem sacharidů) a přiměřené fyzické námahy Carniton prakticky nesnižuje váhu, to znamená, že vše by mělo být v komplexu.

O zázračné drogě, kterou se naučil carniton v časopise. Někdo ho chválil, někdo řekl ten nesmysl. No, ale jako vždy.

Mluvím pozitivně z carnitonu, protože mi bylo doporučeno pít jeho trenérem, když je tělo pod těžkým břemenem.

Léčivo je příjemné chuti, obsahuje vysoký obsah L-karnitinu, který dokonale převádí tuky na svaly. Rozkládá tuk

Po tréninku používám 15-17 kapek, které se rozpouští ve vodě, aby se nezůstalo bez energie.

Dobrý lék a žádné kontraindikace. Pomáhá resetovat zbytečné.

Také ve svědectví o použití kardiovaskulárních onemocnění a následků po nachlazení a chřipce.

A jaké jsou důsledky? Slabá imunita a špatné zotavení. L-karnitin funguje jako kouzelnická hůlka.

Výhody: Zvyšuje vytrvalost při sportovních a psychických zátěžích, snižuje nadváhu a snižuje obsah tuku v kosterních svalech.

Nevýhody: Tělo se používá, musíte si odpočinout. Na začátku aplikace zvyšuje chuť k jídlu.

Dobrý den.

Hlavní složkou doplňku stravy VneshtorgPharma "Carniton" je aminokyselina L-karnitin (také známý jako levý karnitin nebo vitamin B11, vitamin BT). Před cvičením fitness doporučil trenér použití L-karnitinu. V mém případě bylo nutné zvýšit energetickou produkci těla, snížit únavu; také ke zlepšení výkonu, zvýšení fyzické odolnosti; přesto je velmi důležité, že L-karnitin podporuje činnost srdce, zatímco tělo je zaneprázdněno zvýšenou fyzickou námahou, zvyšuje energetický metabolismus; L-karnitin několikrát urychlí regeneraci těla po sportovním tréninku; zajistí štěpení tuků, které v důsledku toho samy o sobě sníží nadměrnou hmotnost; dále zvyšují metabolismus proteinů, což urychlí proces zvyšování svalové hmoty.

L-karnitin se používá jak ve sportu, tak v lékařství (v mé recenzi, pouze o sportu). V medicíně se předepisují děti, z nichž docházíme k závěru, že L-karnitin neublíží tělu.

L-karnitin je součástí denní stravy člověka, ale pokud dojde k porušení metabolismu, znamená to, že tělo tuto látku nemá. Většina L-karnitinu se nachází v hovězím masu, v červeném mase (například jehněčí, zvěřina atd.), V jiných masech, v drůbeži, v rybách, v mléce. A bylinné produkty L-karnitin nebo neobsahují vůbec, nebo velmi malé množství.

Droga samotná vypadá takto, ale to se děje nejen v tabletkách, ale i v tekuté formě. V mém případě jde o pilulky.

V balení 2 blistry po 10 tabletách a návod k použití. Tablety se dobře rozpouštějí ve vodě, chuť je mírně kyselá, mohou se vstřebat.

Lék přišel ke mně, vytrvalost se v tréninku zvyšuje, moje mozková aktivita se zlepšuje (soudě podle mé práce). Užívám 1-2 tablety denně, ráno 1 tabletu a druhý trénink, pokud ano. Za kratší dobu začala mít dostatek spánku, bez problémů vstávat ráno. Kvůli nedostatku únavy, dobré náladě.

V prvních třech dnech příjmu došlo ke zvýšení chuti k jídlu, ale pak všechno zmizelo. Nemohu říci, jak se lék bude jednat, pokud nebudete hrát sport a používat špatnou stravu, ale v komplexu je nenahraditelný (hmotnost klesá o 5 kg za měsíc užívání léku + sport + správná výživa, od 76 kg do 71 kg, s výškou 165 cm). O měsíc později se objeví závislost a tělo již na léčivo tak intenzivně nereaguje. Vzal jsem si pauzu na dva týdny a znovu pokračoval v recepci "Carnitine".

Mnoho recenzí o "Carnitine" 90% pozitivní. Pokud tedy potřebujete další energii bez poškození zdraví, použijte tento lék.

Naděje byla užitečná. Buďte zdraví.

Na jaře roku 2014, po reklamě na těla, jsem koupil kanál NTV, ale v měsíci 116-111 jsem ztratil 15 kg hmotnosti.