Image

L-Carnitin Attack

Vyberte svůj oblíbený hlas.

Recenze produktu L-Carnitine Attack 120000 (Power System) 1000 ml

Přidat recenzi

Vážení zákazníci! Děkujeme za podrobné recenze, které o produktech necháváte. Pomáhá ostatním lidem dělat správné nákupní rozhodnutí. V tomto formuláři se prosím vyhněte psaní jakýchkoli dotazů týkajících se produktu, použijte k tomu sekci „Otázky“.

Doporučení pro použití

Vezměte 7,5 ml (900 mg L-karnitinu), použijte odměrku 500 ml a 1000 ml na lahvičky nebo postupujte podle pokynů svého trenéra.

Recenze útoku na karnitin

Nebudu se schovávat, nemám co srovnávat, protože to je první a poslední spalovač tuků v mé praxi. Po dlouhou dobu jsem se rozhodl, který z nich si koupím, vylezl jsem na spoustu stránek, přečetl spoustu recenzí. Můj výběr byl na této droze. Koupil jsem si 1000 ml plechovku, předpokládal jsem, že to nebude stačit, ale mýlil jsem se. Za měsíc a půl mi trvalo - 10 kg váhy. Současně jsme všichni spolu s manželkou pil tuto sklenici a více než polovina z nich zůstala. Před joggingem oloupejte 0,7 ml. Změnil jsem dietu, na rozdíl od minulosti jsem začal jíst 5-6 krát denně, každý 200 g, a také začal pít hodně vody.

Beru tento lék asi dva měsíce. Během této doby jsem se stal veselým, vždy ve vysokých duchech, plný energie ve mně. Musím jít do práce velmi brzy, bez ohledu na to, jak ospalý celý den, piju malou dávku - jsem energický celý den a soustředím se snadno na kolo. Tam je touha jíst něco, znatelně i snížení hmotnosti, vzhledem k tomu, že je méně jíst. V hale dávám všechno 100%, částečně můžeme říci, že L-CarnitineAttack je energický. Pokud to vezmete před joggingem, pak můžete běžet jako hodinu a půl. Ano, můžete se cítit unaveni, ale bude to bezvýznamné. Jeho jedinou nevýhodou je, že se nedoporučuje pro lidi, kteří trpí hypertenzí, stejně jako ti, kteří mají zvýšenou nervozitu. Koneckonců mohou pokrýt pocit úzkosti, podrážděnosti, nespavosti. Pít by měl být opilý ráno a nejlépe ráno. Ve večerních hodinách je to zakázáno, protože nemůžete usnout až do rána. V žádném případě nepřekračujte dávkování, protože kofein je jedním ze stimulantů. To bude užitečné pouze v případě, že je používán moudře. Pokud si všimnete, že tělo na to zareagovalo negativně, nejlepší možností by bylo - L - karnitin, stejného výrobce, pouze se zeleným čajem. To je také stimulující, ale o něco měkčí, a nezpůsobuje vedlejší účinky, které jsou získány v důsledku jiných stimulantů kofeinu. A stále si můžete koupit karnitin od kteréhokoliv výrobce. Může se samozřejmě stát vyšší moc, ale je to všechno individuálně. Moje hodnocení tohoto produktu je 5.

Dobrý večer! Nemohu se s vámi podělit o dojmy z tohoto nádherného spalovače tuku PowerSystem L-Carnitin AttacK. Všichni víme, že je nyní XXI století na ulici, a existuje velké množství výrobků pro hubnutí a spalování tuků na trhu. Snažím se o krásnou a dokonalou postavu. Podíval jsem se na mnoho různých míst, na tohle jsem se podíval. Rozhodl jsem se to zkusit. Viděl to 15 minut před tréninkem, i když to bylo napsáno v návodu na půl hodiny. Spolu s ním na prodej odměrky je to velmi pohodlné. Ochutnejte ji kyselkou, můžete pít vodu, ale ne moc. Během tréninku budete energický, zvýší se pocení. S jeho použitím začne rychlé hubnutí, protože energie bude příliš mnoho a ona potřebuje jít někam. Proto budete mít díky tomu více síly na trénování. Pokud ho pijete sami, účinek nikdy nebude. Nesuďte přísně, pokud je něco špatně.

Dodává energii, i když jste se nejedli dlouho před tréninkem (což je doprovázeno jakoukoliv dietou). Hmotnost zase letí pryč, za 1,5 týdne to trvalo 3 kg. Trénuji příliš mnoho, 3-4 srdeční a 3 síly týdně. Snažím se jíst správně. Ale všechno by bylo v pořádku, bylo nesnesitelné spát jen (studoval jsem ve 20 hodin). Cítí se bolestivé bolesti svalů a kloubů. Ale přesto to všechno připisuji ztrátě hmotnosti a silnému zatížení. Hodně štěstí!

Baví mě atletika a sprint. Četl jsem na internetu spoustu informací o L-Carnitinu, rozhodl jsem se to vyzkoušet sám. Chtěl jsem koupit ne moc, ale nevyšlo to. Při pohledu do obchodu se sportovní výživou mi bylo nejlepší, co mi nabídl PowerSystem L-CarnitinAttack. Jeho nákup byl nejziskovější.

Velký balíček, a budete muset vzít jen 7,5 ml, respektive dost dlouho. Byl jsem potěšen jeho recepcí. Použil jsem ji čtvrt hodiny před tréninkem, nebo jen na lačný žaludek, v době, kdy nebyl žádný měsíc trénink. Po celý den se neustále cítila radost, během tréninku bylo hodně síly. Vzhledem k přítomnosti kofeinu byla únava sotva znatelná, a proto mohla vykonávat obrovské množství práce. Nebyly žádné problémy s váhou, takže jsem nemusel nic spalovat. 14 dní jsem získal 1,5 kg svalů. Doporučuji všem.

L-Carnitin Attack

Vyberte svůj oblíbený hlas.

Recenze produktu L-Carnitin Attack (Power System) 20 amp 25 ml

Přidat recenzi

Vážení zákazníci! Děkujeme za podrobné recenze, které o produktech necháváte. Pomáhá ostatním lidem dělat správné nákupní rozhodnutí. V tomto formuláři se prosím vyhněte psaní jakýchkoli dotazů týkajících se produktu, použijte k tomu sekci „Otázky“.

Doporučení pro použití

30 minut před tréninkem vypijte 1 porci - 1/4 láhve, nebo 6,25 ml z odměrného víčka, nebo postupujte podle pokynů svého trenéra.

L-karnitin Attack Power System 500 ml.

L-CARNITIN ATTACK je kapalný komplex obsahující 2700 mg čistého L-karnitinu, 200 mg čistého kofeinu a 1000 mg guarany v každé lahvičce.

L-CARNITIN ATTACK je vyvážený komplex známých osvědčených produktů pro redukci tukové tkáně těla, pro zvýšení odolnosti, duševní koncentrace a motivace k cvičení. Kombinovaný účinek je lepší než použití těchto produktů odděleně (synergický efekt).

L-karnitin ATTACK L-karnitin je využíván tělem k transportu mastných kyselin ze zásob tuků (problémové oblasti těla) do mitochondrií svalových buněk. Tam jsou mastné kyseliny oxidovány a používány jako zdroj energie, to znamená "spálené". Tento proces je přirozeným procesem těla. L-karnitin tak transformuje tuk na tělesnou energii. Čím více je L-karnitin obsažen v těle, tím větší je objem tuku, který se může podílet na metabolických procesech a využít, s intenzivním využitím energie při tréninku. Současně omezení spotřeby rychlých sacharidů zvyšují účinek tukové ztráty. L-karnitin také stimuluje imunitní systém, zabraňuje trombóze a srdečním onemocněním.

Kofein v L-karnitinu ATTACK je jak ve volném stavu (čistý kofein), tak ve vázaném stavu (jako součást guarany). Díky prokázanému termogennímu účinku zvyšuje kofein spotřebu kalorií pro každý pohyb těla, a to jak při tréninku, tak v klidu. Tento efekt vám umožní strávit více kalorií ve standardním cvičení, používat velké množství L-karnitinu, spalovat více tuku.

Na druhé straně je kofein silným a bezpečným stimulantem aktivity. Zvyšuje účinnost fyzické a psychické aktivity, urychluje reakce, zmírňuje depresivní a úzkostné stavy. To vám umožní trénovat s více energie, s lepší náladou, utrácet více kalorií. Přítomnost čistého kofeinu v L-CARNITIN ATTACK vede k vysoké motivaci a fyzickým schopnostem ihned po požití přípravku. Přítomnost "pomalého" kofeinu z guarany udržuje intenzivní stav mysli a těla v průběhu tréninku. Tento účinek zvyšuje návratnost cvičení a vede k hoření velkého množství tuku. Kofein má také výrazný pokles chuti k jídlu.

Obsah živin v jedné dávce přípravku (6,25 ml):

Vitamin C - 20 mg
Vitamin B1 / thiamin - 0,3 mg
Vitamin B6 - 0,4 mg
Kyselina pantothenová - 1,5 mg
L-karnitin - 900 mg
Extrakt Guarany - 250 mg
Kofein - 50 mg

Složení: voda, invertní cukrový sirup, 15% L-karnitin, regulátor kyselosti: kyselina vinná; extrakt guarany, kofein, kyselina L-askorbová, konzervační látka: sorbát draselný; sladidla: cyklamát sodný, draselný acesulfam, sodná sůl sacharinu, sukralóza; aromatické látky, D-pantothenát vápenatý, hydrochlorid pyridoxinu, hydrochlorid thiaminu.

Užívejte 1 porci (6,25 ml) denně.

Individuální nesnášenlivost složek přípravku.

Sportovní výživa Power System L-carnitin útok

Energie a okamžitý pokles na 5! fotky před a po

Pro začátek je zde to, co výrobce píše o produktu (převzato z webu obchodu)
___
TASTE: KÁVA A CHERRY.

CO JE TO: L-CARNITIN ATTAСK - kapalný komplex obsahující 2700 mg čistého L-karnitinu, 200 mg čistého kofeinu a 1000 mg guarany v každé lahvičce.

CO JE POTŘEBNÉ: L-CARNITIN ATTACK - vyvážený komplex široce známých, osvědčených produktů pro redukci tukové tkáně v těle, pro zvýšení odolnosti, duševní koncentrace a motivace k fyzické námaze. Kombinované použití L-karnitinu a kofeinu vytváří efekt, který převyšuje použití těchto produktů odděleně (synergický efekt).

JAK TO FUNGUJE: L-karnitin v L-CARNITIN ATTAСK je využíván tělem k transportu mastných kyselin z deponií tuků (problémové oblasti těla) do mitochondrií svalových buněk. Tam jsou mastné kyseliny oxidovány a používány jako zdroj energie, to znamená "spálené". Tento proces je přirozeným procesem těla. L-karnitin tak transformuje tuk na tělesnou energii. Čím více je L-karnitin obsažen v těle, tím větší je objem tuku, který se může podílet na metabolických procesech a využít, s intenzivním využitím energie při tréninku. Současně omezení spotřeby rychlých sacharidů zvyšují účinek tukové ztráty. L-karnitin také stimuluje imunitní systém, zabraňuje trombóze a srdečním onemocněním.

Kofein v L-karnitinu ATTACK je jak ve volném stavu (čistý kofein), tak ve vázaném stavu (jako součást guarany). Díky prokázanému termogennímu účinku zvyšuje kofein spotřebu kalorií pro každý pohyb těla, a to jak při tréninku, tak v klidu. Tento efekt vám umožní strávit více kalorií ve standardním cvičení, používat velké množství L-karnitinu, spalovat více tuku.

Na druhé straně je kofein silným a bezpečným stimulantem aktivity. Zvyšuje účinnost fyzické a psychické aktivity, urychluje reakce, zmírňuje depresivní a úzkostné stavy. To vám umožní trénovat s více energie, s lepší náladou, utrácet více kalorií. Přítomnost čistého kofeinu v L-CARNITIN ATTACK vede k vysoké motivaci a fyzickým schopnostem ihned po požití přípravku. Přítomnost "pomalého" kofeinu z guarany udržuje intenzivní stav mysli a těla v průběhu tréninku. Tento efekt zvyšuje účinek tréninku a vede ke spalování více tuku.
Kofein má také výrazný pokles chuti k jídlu.

SLOŽENÍ: voda, invertní cukrový sirup, 11% L-karnitin, 4% extrakt z guarany, kyselina okyselující kyselina citrónová, 0,4% kofeinu, kyselina askorbová, sorbát konzervační látky draselný, aromata, sladidla: cyklamát sodný, draselný acesulfam, sacharin sodný a sukralóza D-pantothenát vápenatý, hydrochlorid pyridoxinu, hydrochlorid thiaminu.

DÁVKY: 30 minut před tréninkem, vypijte 1 porci - 1/3 lahve, nebo 8,3 ml z odměrné čepičky, nebo postupujte podle pokynů svého trenéra. Doporučená denní dávka je 25 ml.

V každé tobolce: kapalný komplex obsahující 2700 mg čistého L-karnitinu, 200 mg čistého kofeinu a 1000 mg guarany v každé lahvičce.

Průměrná nutriční hodnota Ve 100 ml V 1 porci
Vitamin C 320 mg / 400% 27 mg / 33%
Vitamin B1 thiamin 4,4 mg / 400% 0,4 mg / 33%
Vitamin B6 5,6 mg / 400% 0,5 mg / 33%
Kyselina pantothenová 24 mg / 400% 2,0 mg / 33%
L-karnitin 10800 mg 900 mg
Guarana 4000mg 333mg
Kofein 800 mg 67 mg
____

Pár slov od sebe: Ano, je to opravdu super. chladič jen karnitin. Dávám přednost karnitinu v 25 mg ampulích, v každé 3 porcích. Beru 30-40 minut před tréninkem. Kdyby bez něj stačily mé skromné ​​síly - maximálně 20 minut na elipsu, a na skupinové silové cvičení jsem sdyhal hned po rozcvičce, pak s ním! Ach ano! s ním hodinu na elipse, bez únavy, celý silový trénink ve skupině - s třeskem! A co je nejdůležitější, kromě energie existuje hmatatelný účinek ztráty tuku. Je příliš brzy na to, abych se chlubil, ale je. Znovu, druhý den nemám plazit v "sic" pozice a vytí z bolesti svalů. Trochu to bolí, ale je to pěkné. Účinek trvá 1,5 až 2 hodiny a posiluje ještě více. V noci je lepší brát, guarana vám nedovolí spát. Všiml jsem si, že můj puls je během tréninku hladší, udržuje o něco vyšší, než by měl být, ale celý můj život má puls jako ten zajíc. Lékař na fitness schválil, že s karnitinem se mé srdce snáze vyrovná s nákladem.
Vedlejší účinek může být považován za zvýšené pocení, metabolismus je velmi výrazně urychlen. Během tréninku se mnou teče.
Pak (osobně ke mně!) Jsem strašně hladový. Zdá se, že tělo ještě nebylo přizpůsobeno zvýšené spotřebě kalorií))))) Po sauně je velmi příjemný pocit v celém těle, lehkost nebo něco.
Tip jeden - pijte co nejvíce! pít během cvičení a po něm. Ujistěte se, že si multivitamin, s pak odplavit spoustu solí a dalších minerálů potřebných pro tělo. Nebo pít minerální vodu bez plynu.
Náklady na sklad 1170 p pro 20 ampulí, náklady na jednu porci (1/3 ampulek) 20 p.
Vezměte více - nedává to smysl, zkoušel, necítil rozdíl.
Zejména je třeba poznamenat, že karnitin pracuje pouze s dlouhodobým aerobním cvičením, ne méně než hodinu. Stačí vypít ampulku a ležet na gauči nebude fungovat. Guarana povzbuzuje kávu!
Mezi podobnými prostředky - podle mého názoru to je nejlepší.

L-Carnitin Attack (500ml)

Tekutý komplexní produkt, který je kombinací čistého L-karnitinu, guarany a přírodního kofeinu.

Hodnocení produktu:

Jako výrobek? Laykni!

  Množství:

Omlouváme se, ale tento produkt je momentálně vyprodán.

Složení a použití

Jak používat: Denní příjem L-Carnitinu Attack je 8,3 ml, což je 1/6 dílu z jedné 50 ml lahvičky s pitím, 1/3 25 ml ampule na pití a 8,3 ml tekutého koncentrátu z 500 ml lahvičky. Před tréninkem se doporučuje absolvovat během 30 minut.

Poznámka: není lék.

Podmínky skladování: Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního světla, na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Datum expirace: podívejte se na balení.

Jiné druhy balení

Spalovač tuků, generátor a koncentrace!

Power System L-Carnitin Attack je kapalný komplexní produkt, který je kombinací čistého L-karnitinu, guarany a přírodního kofeinu.

L-Carnitin Attack je účinný nástroj, který má ověřené složení známých složek, které účinně snižují tělesný tuk, zvyšují vytrvalost, duševní koncentraci a motivaci k výkonu. Současné použití kofeinu a L-karnitinu má účinek, který je několikanásobně větší než účinek použití složek odděleně.

Karnitin, který převládá v systému Power System L-Carnitin Attack, je nezbytný pro transport mastných kyselin z problémových oblastí do svalových buněk, kde budou využívány pro energii. Proces "spalování" pro tělo je přirozený proces a L-karnitin je nezbytný, aby se spálené buňky dostaly na správné místo, kde budou přeměněny na tělesnou energii. Čím vyšší je koncentrace karnitinu v našem těle, tím větší je objem tukových buněk využitelný při intenzivním cvičení. A pokud budete dále snižovat spotřebu rychlých sacharidů, účinek "odbourávání tuků" může být posílen. L-karnitin má pozitivní vliv na imunitní systém, snižuje riziko srdečních onemocnění a tvorby krevních sraženin.

Tento produkt je dostupný v balení po 12 lahvích o objemu 50 ml, 20 nápojových lahvičkách po 25 ml a koncentrátu v lahvičce o objemu 500 ml.

L-Carnitin Attack obsahuje dva typy kofeinu. Čistý kofein je přítomen ve volném stavu. Přidružený kofein se nachází v guaraně. Kofein může zvýšit spotřebu kalorií s každým pohybem těla během cvičení a během odpočinku. Tento termogenní efekt má praktické důkazy, díky kterým tréninkový proces trvá mnohem větší množství kalorií a spaluje větší množství tukových buněk. Kromě toho kofein silně a bezpečně stimuluje lidskou činnost, zvyšuje efektivitu duševní a fyzické aktivity. Příjem kofeinu urychluje reakci, zmírňuje úzkost a depresivní stavy. To vytváří vynikající náladu v tréninku, dává energii, která ovlivňuje zvýšení spalování tuků. Čistý kofein vyvolává vysokou motivaci praktikovat ihned po požití a „pomalý“ kofein v guaraně vám umožňuje udržovat tento intenzivní stav po celou dobu tréninku. Takový komplexní účinek zvyšuje účinnost tréninku a snižuje větší počet tukových buněk. Kromě toho je pro kofein charakteristické, že do určité míry potlačuje chuť k jídlu.

L-Carnitin Attack (500ml) můžete zakoupit v obchodech BODYBUILDING SHOP v Krasnojarsku za nízkou cenu. L-Carnitin L-Carnitin Attack (500ml): popis, fotografie, kompozice, recenze zákazníků, návod k použití.

L-Carnitin Attack 3600

Výrobce

Výborně

 • Účinnost

Power System L-Carnitin Attack 3600 je doplněk stravy ve formě kapaliny na bázi karnitinu a extraktu guarany. Perfektní kombinace komponent zaručuje vysokou úroveň energie pro trénink. Kromě toho, komplex je široce používán k urychlení procesu spalování podkožního tuku a zbavení se nadváhy.

Vlastnosti kompozice

Účinek užívání L-Carnitinu se projevuje díky jedinečným vlastnostem hlavních složek:

 • Karnitin je sloučenina podobná vitaminu, která se vyrábí v lidském těle. Ale zbavit se nadměrného tělesného tuku, přírodní množství nestačí. Jeho nedostatek musí být doplněn o speciální sportovní doplňky. Karnitin vykazuje největší účinnost při zvyšování fyzické aktivity, aktivaci přenosu mastných kyselin do mitochondriálního aparátu buněk. Tam jsou rozděleny s uvolněním energie, která je pak vynaložena na údržbu těla. Vzhledem k významnému hromadění svalových tkání, srdce a mozku příjem karnitinu optimalizuje růst svalů, zlepšuje kognitivní funkce a předchází patologickým stavům kardiovaskulárního systému.
 • Extrakt z guarany, známý jako výrazný energetický. Má vlastnosti podobné těm, které vystavuje kofein, ale na rozdíl od toho působí déle bez znatelných vedlejších účinků. Zahrnutí guarany do komplexu zaručuje stimulaci centrální nervové soustavy, zvýšení koncentrace a pozornosti, posunutí prahu únavy a výrazné zvýšení fyzické aktivity. Extrakt navíc nepřímo přispívá ke spalování tuků aktivací termogeneze.

L-Carnitin Attack 3600 obsahuje také vitamíny B1, B6 a C, které zvyšují jeho účinnost a posilují imunitní systém sportovce.

Účinnost

Užívání přípravku L-Carnitin Attack přispívá k následujícím účinkům:

 • přijímání obvinění z radosti a tonizace těla za účelem realizace nových sportovních úspěchů;
 • odstranění nadměrného tělesného tuku a úbytku hmotnosti;
 • zvýšení indikátorů výkonu sportovce;
 • zlepšení paměťových funkcí, pozornost;
 • posílení kardiovaskulárního systému.

Způsob použití

Pijte 6,25 ml 30 minut před tréninkem, změřte porci odměrkou.

Vlastnosti, výhody, složení a režim L-Carnitin Attack

Jak se tato přísada z Power System liší od konkurence? Jaké složky jsou obsaženy v jeho složení a jak působí na tělo. Jak to správně pít.

Sportovci, kteří chtějí vytvořit dokonalé tělo a odstranit přebytečný tuk, si jsou dobře vědomi možností karnitinu. Tento doplněk - silný asistent při spalování přebytečného tuku a normalizaci těla. Jádrem je vitamín B11, jehož úkolem je odstranit přebytečné látky a vyčistit tělo.

Karnitin je syntetizován tělem v játrech a svalech. Pomocnými prvky jsou vitamíny B3 a C, železo a řada dalších látek. Nedostatek takových „pomocníků“ vede k nedostatku samotného karnitinu, stejně jako k selhání funkčnosti těla.

Jak doplnit zásoby?

Přísada l karnitin útoku ze strany výrobce energetického systému silný dodavatel karnitinu v těle. S ním můžete dosáhnout skutečných cílů a nakonec se zbavit přebytečného tuku. Hlavním rysem doplňku je přítomnost kofeinu v kompozici, která dělá cvičení více vzrušující, energický, zábavný a co je nejdůležitější, dlouhotrvající. Tyto dva prvky (karnitin a kofein) se dokonale doplňují a vytvářejí nádherné „foukání“.

Jaké jsou vlastnosti?

V případě l karnitinového útoku je klíčová funkce převzata ze dvou složek:

 • Karnitin je spolehlivým pomocníkem při spalování přebytečného tuku. Jeho úkolem je podporovat pohyb mastných kyselin do "centra jejich spalování" (mitochondrie buněk). V procesu "destrukce" tuku se uvolňuje silný tok energie, který směřuje k primárním potřebám - zvyšuje vytrvalost, zvyšuje svalovou hmotu, obnovuje a tak dále. Čím více karnitinu v těle, tím větší množství spáleného tuku a vyšší účinnost karnitinu útoku. Rezervy vytvořené aditivem vám umožní udělat 100% a získat maximální efekt ze zátěží;
 • kofein ve složení aditiva nabývá stejně důležité funkce - hraje úlohu stimulantu. Díky působení prvku zvyšují množství energie, jejíž zbytek směřuje k řešení nejdůležitějších úkolů.

Vývojáři dokonale promysleli produkt, takže kofein má dvě formy - kararin guarana a standardní verzi. Zvláštností guarany je pomalé vstřebávání tělem a udržování energie na vysoké úrovni. Kofein - téměř okamžitě vstřebává do krevního oběhu a poskytuje potřebné množství energie. Kromě toho, kofein aktivuje výrobu adrenalinu, takže můžete získat maximální prospěch z tréninkového procesu a zároveň se zbavit přebytečného tuku.

Jaký je účinek čekání?

Každý z prvků útoku karnitinu poskytuje jeho účinek pro tělo:

 1. Karnitin:
  • podporuje rychlou přeměnu tuků na silný zdroj energie díky transportu přebytečných kyselin do mitochondrií;
  • zvyšuje výkon těla, jeho odolnost a vytrvalost;
  • zmírňuje únavu po aktivním tréninkovém procesu;
  • posiluje a stabilizuje imunitní systém;
  • podporuje růst svalů.
 2. Kofein - tóny a stimuluje svalovou tkáň těla a poskytuje následující účinky:
  • zvýšené hladiny adrenalinu;
  • vysoce kvalitní spalování tuků;
  • dávat sílu a sílu;
  • urychlení metabolických procesů.
 3. Guarana je stejný kofein, ale s mírně odlišnými vlastnostmi. Jak již bylo zmíněno, jeho činnost je pro tělo „dlouhodobější“ a mírnější. Mezi hlavní účinky guarany patří:
  • živý pocit energie a síly;
  • zlepšení celkové nálady;
  • snížení nadměrné hmotnosti v důsledku spalování tuků;
  • dlouhodobě zvyšovat výkonnost.

Co ještě je ve složení?

Kromě výše uvedených prvků obsahoval útok na karnitin následující složky - cukrový sirup, vodu, kyselinu citrónovou a kyselinu askorbovou, příchutě, sladidla a další prvky. Hlavními složkami jsou karnitin (11%), extrakt guarany (4%) a kofein (0,4%).

Jak se chovat?

Důležitý bod - rysy doplňování. K naplnění těla nezbytnými prvky vezměte jednu třetinu ampule, která je asi 8 ml doplňku jednou denně. Optimální čas pro vstup - 30-40 minut před začátkem intenzivního tréninku. Aby nedošlo k poškození výrobku, použijte speciální pohár. Vezměte prosím na vědomí, že navzdory obecné bezpečnosti doplňku a absenci závažných kontraindikací byste se měli před jídlem poradit s lékařem. Nicméně, kompozice má kofein a guaranu, které mají silný účinek na tělo.

Co říkají recenze?

Jedním z hlavních ukazatelů sportovní výživy není ujištění výrobců a recenze skutečných uživatelů. V tomto případě sportovci rozlišují následující vlastnosti:

 • významný nárůst energie;
 • zlepšení nálady;
 • odstranění úzkosti;
 • snížení únavy po vyučování.

Z negativních bodů je velmi nepříjemná chuť, zvýšený tlak, pravděpodobnost podrážděnosti, nespavost.

Závěr

Aditivum systému karnitinového systému pro energetický systém je komplex hodný pozornosti, který poskytuje neuvěřitelné množství energie a síly pro nové úspěchy. Musíte pouze kompetentně využít výslednou přebytečnou energii a uvést ji do činnosti.

Spalovače tuků

Katalog

Spalovač tuků koupit

Doplňky, které urychlují metabolismus, rychlost užívání tuku jako energie, blokátory chuti k jídlu a energie. Používají profesionálové i lidé, kteří chtějí urychlit své výsledky.

Tato položka je momentálně na skladě.

Sportovní spalovač tuků

Pro urychlení procesu hubnutí nebo sušení se nejvíce používá tzv. Sportovní spalovač tuků. V našem obchodě si můžete zakoupit kvalitní a bezpečný sportovní spalovač tuků.

Nejlepší spalovač tuku

Ze všech druhů spalovačů tuků je nejlepší spalovač tuků sportovní. Zrychluje metabolismus, potlačuje chuť k jídlu. V našem obchodě velký výběr pro každý vkus. Pojďte dál!

Spalovače tuku Lipo

Nejoblíbenější se nyní stává spalovačem linden. Jejich jedinečné složení usnadňuje pokrok s krátkým časem. Pojďte dál!

Spalovač tuků pro muže

V našem obchodě si můžete zakoupit spalovač tuků pro muže. Speciální složení bude proces spalování tuků příjemný a rychlý.

spalovač tuků pro ženy

V našem obchodě si můžete koupit spalovač tuků pro ženy. Speciální složení bude proces spalování tuků příjemný a rychlý.

Lipo 6 Black

Lipo 6 Black je považován za populární spalovač tuku. Můžete si jej objednat na našich webových stránkách.

Lipo 6 černá

Nejlepším nástrojem pro komplexní spalování tuků je Lipo 6 Black. Jeho speciální receptura vám umožní dosáhnout neuvěřitelně vysokých výsledků v krátkém čase.

8 nejlepších L-karnitinů

Moderní trh se sportovní výživou představuje velká skupina léků nazývaných „spalovače tuků“. Existuje mnoho typů, ale jeden z nejvyhledávanějších je L-karnitin (aka levý karnitin). Přehled kladů a záporů toho nejlepšího (podle názoru sportovců) L-karnitiny - v našem žebříčku.

Na co je levý karnitin?

L-karnitin je přírodní látka, kterou lidské tělo částečně produkuje s dostatečným množstvím bílkovinných potravin (maso, drůbež, vejce atd.).

V zásadě není karnitin přesně spalovačem tuků. Jedná se spíše o doplněk stravy, který pomáhá urychlit metabolismus, zvyšuje vytrvalost a má pozitivní vliv na práci kardiovaskulárního systému. Intenzita tréninku se tak zvyšuje a získávání energie prostřednictvím akumulace tuků se stává dokonce mírně vedlejší, ale neméně žádoucí.

Důležité vysvětlení - smysl pro karnitin nebude bez základních složek: fyzické aktivity (zejména kardio) a vyvážené stravy. Proto se liší názory na lék. Nespokojenost je obvykle vyjádřena těmi, kteří doufali v „kouzelnou pilulku“, která pomáhá zhubnout, zatímco sedí na gauči. Ale lidé, pro něž notoricky známý zdravý životní styl není prázdný zvuk, považují L-karnitin za vynikající pomoc při dosahování dobré fyzické formy.


Formy uvolňující L-karnitin


Kapalina

V této formě je karnitin tělem absorbován rychleji, a proto začíná rychleji působit. Nevýhodou je přítomnost konzervantů a sladidel.

Prášek

Na ruském trhu se tento typ L-karnitinu nejčastěji vyskytuje ve dvou verzích: lékárně (ve formě sáčků nebo sáčků pro rozpuštění ve vodě) a sportu (mnoho značek jednoduše zabalí karnitin do kontejnerů). Nevýhodou je, že prášek musí být zředěn něčím, nicméně, a pohodlí je, že může být přidán do hotového nápoje.

Tablety nebo kapsle

Tato volba je absorbována déle než kapalná forma, ale obsahuje minimum cizích látek. Při nákupu byste měli věnovat pozornost složení a koncentraci čistého karnitinu.