Image

Reálná zpětná vazba o použití L-Carnitinu + Chrome

Dobrý den, milí čtenáři časopisu 3kmu. Obdrželi jsme zajímavý dopis od redaktorů o skutečných výsledcích používání L-Carnitina + Chrome s intenzivní fyzickou námahou. Dopis byl nazván "Moje přátelství s L-Carnitinem + Chrome". Náš čtenář nám ​​píše - Anastasia. Rádi se s vámi podělíme o tuto recenzi.

Moje přátelství s L-Carnitine + Chrome

Před šesti měsíci jsem přišel do fitness klubu, aby se moje postava stala štíhlejší a fit. Během prvních 2 měsíců zbývalo 5 kilogramů a hmotnost se „zastavila“, navzdory tomu, že se zatížení zvyšovalo. Vydal jsem se na maratónskou vzdálenost a trenér pro mě vyvinul tvrdý tréninkový plán, během kterého jsem musel strávit 1,5-2 hodiny na běžeckém pásu, plus hodinu silového tréninku. Někdy nebylo až do konce tréninku dost energie, ale kila, která mi bránila, nechtěla opustit „známá místa“. A pak trenér navrhl, abych vypil 15 ml L-Carnitinu + Chromu zředěného ve 200 ml vody 10-15 minut před tréninkem.
Po přečtení podrobného popisu a důvěřování mému trenérovi jsem se rozhodla zkusit. Viděl jsem výsledek okamžitě.
Zaprvé, množství energie vzrostlo a já jsem začal snášet již 17 km.
Za druhé, 4 kg navíc zbylo šest týdnů.
Za třetí, po námaze se svalové napětí snížilo.
A ještě jedna věc - tělesná termoregulace se zlepšila.
Nyní mohu doporučit karnitin každému, kdo se zabývá sportem.
Jediným pravidlem je, že karnitin musí být „cvičen“ v posilovně, jinak to nebude fungovat, nejlépe s kardio.

Spalovač tuků BioTech L-Carnitine + Chrom 500 ml - přehled

Cenově dostupný a kvalitní spalovač tuků (+ lepší využití)

Pro začátek budu říkat pozadí. Proč a proč si vybral L-karnitin.

Moje obeznámenost s L-karnitinem začala faktem, že jsem chtěl zvýšit účinnost mého tréninku a urychlit proces spalování tělesného tuku. To znamená, že zhubnout rychleji)

Bez použití doplňků stravy, sportovních doplňků, energetických inženýrů, kteří čelili skutečnosti, že srdce odolávalo mému zvolenému režimu a intenzitě zátěže (například 15 minutové zahřívání na běžeckém pásu, 2 hodiny síly a 50 minut kardio po stejném běžeckém pásu, s rychlostí 10 -12 km / h). Stručně řečeno, prsa se snášela, protože to bylo o něco těžší dýchat. Nakonec se jednalo spíše o násilí proti sobě, než o dobré cvičení.

Poté jsem se rozhodl číst o kofeinu, taurinu, argininu, lipolitikaku, termogelii a dokonce i o růstovém hormonu, jehož injekce je třeba pod kůží tlačit (a já se toho velmi obávám, zvláště pokud se věnujete práci). A samozřejmě o L-karnitinu. Jak se ukázalo, tato "věc" je velmi užitečná a nezpůsobuje vedlejší účinky.

Na jedné ze stránek jsem našel stručný a specifický popis toho, co je karnitin:

Je syntetizován v lidském mozku, ledvinách a játrech. Pro normální produkci však vyžaduje vysoce kvalitní vyváženou výživu s velkým množstvím živočišných bílkovin (hlavním zdrojem karnitinu je maso). Proto se doporučuje, aby dieters užívali extra L-karnitin ve formě kapslí nebo nápojů.

Tato látka je proto součástí biochemických procesů v našem těle a je jí zcela cizí.

Objednal jsem si l-carntin + chrom v online obchodě spolu s proteinem. Cena ve sportovních prodejnách pita a na internetu se příliš neliší. Ale v té době bylo pro mě výhodné, když jsem si to objednal.

Zpočátku jsem si vzal L-Carnitine + Chrome podle doporučení výrobce - zředil jsem 15 ml tekutého koncentrátu ve 300 ml vody a vypil 1-2 porce denně. První část byla 30 minut před začátkem tréninku, pokud byl v ten den, samozřejmě. V jiné dny to udělejte před jídlem. Toto je první možnost příjmu, obvykle.

Druhou možností je příjem (ekonomický) - pouze na tréninkové dny 30 minut před tréninkem (15 ml na 300 ml vody) a půl hodiny před druhým jídlem po tréninku. Ve skutečnosti vám doporučuji, abyste je používali i mimo tréninkové dny, a to především z důvodu kumulativního účinku. Nevšiml jsem si rozdílu mezi první a druhou variantou.

Třetí možností je přijetí - není podle mého názoru příliš hospodárné, ale účinnější než ty předchozí. Půl hodiny před tréninkem jsem vypil 15 ml karnitinu / 300 ml vody a přidal jsem dalších 30 ml L-karnitinu do litrové láhve vody. V neškolení nepoužíval.

Zapnuto třetí možnost Příjem Zastavil jsem, co z toho přišlo:

 • práce srdce se zřejmě zlepšila, srdeční sval skutečně začal dostávat více výživy; nic zastavil a neublížil. Stručně řečeno, problém kojení během běhu a intenzivního zatížení sám o sobě zmizel;
 • přinesl přebytečnou tekutinu z těla (během sledování kardio, piju vodu s l-carntinou mnohokrát více než předtím, bez použití carntinu nebo s prvním použitím, i když běh s prvním byl mnohem snazší);
 • tělesný tuk se zmenšil, čistě vizuálně, svaly se staly výraznějšími, ale neměli byste zapomenout, že tohoto efektu je dosaženo správnou výživou, aniž by byl překročen individuální denní příjem kalorií v kombinaci s tréninkem; Navíc jsem použil protein, recenze zde: komplexní protein z Power Pro, sójový protein z Olimp.
 • zkrácení doby zotavení;
 • vytyčování tréninků je stále větší, síla se zvýšila;
 • hmotnost jde rychleji (ale nevím, zda je to sval nebo tuk);

O samotném produktu mohu říci, že cena je asi 10 dolarů, s těmito penězi dostáváme 33 porcí 15 ml. Je to poměrně cenově dostupné, relativně dražší a možná ne zcela bezpečné spalovače tuků. Navíc, výrobek lze nazvat poměrně vysokou kvalitou.

Líbí se mi design láhve, tam je odměrka. Také si můžete vybrat chuť grapefruitu, pomeranče nebo jablečné hrušky. Vybral jsem si oranžovou. Zředěný ve vodě je docela připomínající pomerančový džus.

O roli, kterou hraje chrom, nemohu nic říct od sebe. Jen cituje výrobce:

-Karnitin + Chrome je obohacen chromem, který podporuje metabolismus makroživin a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Rozhodně doporučujeme použít při tréninku L-carntinu. Toto funguje přesně)

Recenze chromového karnitinu

Prášky na hubnutí a spalovače tuků: jak fungují.

Proč nemůže zhubnout o X kg týdně s léky na hubnutí
. Tak, spalovač tuku dostane pevné čtyři s plus. Protože funguje (a funguje dobře), pokud je zakoupen od důvěryhodné a spolehlivé značky a je klasifikován jako bezpečný. Prášky na hubnutí: Sbohem chuť! A zdraví To samozřejmě není tak zdravé, jak je něco a zároveň ztrácí váhu, ale i v této kategorii je spousta příznivců. Tito lidé se již částečně vyvinuli a pochopili vztah mezi obžerstvím a tukem, ale stále zůstávají někde ve světě svých fantazií. V tomto ohledu jsou připraveni dát velké peníze za to, že nechtějí jíst. To není pravda.
. Jste schopni nalepit „zázračnou záplatu“ na požadované místo? Kde je tedy důvěra, že to bude fungovat? Současně, obchodníci, s cílem tlačit více, a mají méně problémů, přišli s chytrou věc. To je důvod, proč na internetu můžete najít slušné množství nadšených recenzí, které patch nebo tablet pracují. Jde o to. V 9 z 10 těchto léků bude instrukce, že k tomu, aby „zázračná pilulka“ nebo „zázračná záplata“ fungovala, musíte jíst přísně definovaným způsobem. Na některých místech je napsáno i přesné menu. Pokud analyzujete, ukáže se, že nabídka je vypočtena.

Metody spalování tuků. Hubnutí a diety

Metody spalování tuků Oddíl: Fitness a hubnutí Přidal: fatalenergy | 13. října 2006 | zobrazení: 5707 | vytiskněte si dříve nebo později, každý z nás, rozhodnout se rychle zhubnout a vybrat si vyváženou stravu pro sebe, přemýšlí o fyzické aktivitě, jak mohou přispět k rychlejšímu vybíjení kil a dosažení požadovaných cílů. A zde vyvstává spousta otázek: jak trénovat co nejefektivněji, jaké typy činností číst, kolik času a času.

Pokračování: A tady je další příklad běhu: běžci, kteří chtějí běžet co nejrychleji, ale na relativně krátkých vzdálenostech, nemají kapku přebytečného tuku a svaly jsou vynikající. Poté, co trhnou sto metrů, odpočívají 15-20 sekund. Stometrovka bude pokryta téměř výhradně na stejném glykogenu a během zbytku jeho rezerv bude plně obnovena. A během RESTu bude tělo spalovat čistý tuk! Tělo tedy nepohltí svá vlastní svaly. Můžete tak pokračovat 20-40 minut (čistý intenzivní trénink, odečtení času odpočinku). Pak tělo začne spalovat více tuku než sacharidy a během rychlého běhu. A po cvičení bude tělo nadále používat tuto „olejovou“ hořlavou směs po dobu 6 hodin. Obecně, intervalový trénink je považován za nejúčinnější pro snížení hmotnosti a tělesného tuku, protože obecně spaluje spoustu kalorií: během krátkých 15 minutových intervalových tréninků a během období "odpočinku". To, plus tuk spálený po tréninku, nám dává vynikající výsledek.

Kromě běhu, chůze a cyklistiky může být tuk účinně spalován s posilováním. Během silového tréninku s mírným až těžkým zatížením je 60% hořlavé směsi tuk! Tak, silový trénink je téměř ekvivalentní intervalu výkrmu jako metoda spalování tuků, ale předčí je v množství spálených kalorií. Pro hodinový interval vypálíte asi 450 kcal (v závislosti na tělesné hmotnosti) a hodinový výkon - 700 kcal.

Na rozdíl od aerobního tréninku posiluje svalová hmota síla. Čím více je, tím méně tuku v těle, protože rostoucí sval podporuje rychlý metabolismus do 15 hodin po tréninku a spotřeba energie procesu růstu svalů je plně vybavena "tukovým" palivem.

Spalovače tuků
Kromě kompetentních tréninků a racionální výživy vám však speciální výživové doplňky, tzv. Spalovače tuků, pomohou rychleji a efektivněji zhubnout.

Doplňky spalování tuků jsou velmi rozsáhlou třídou potravinářských přídatných látek, ve kterých se shromažďují produkty s velmi odlišnými vlastnostmi. A téměř žádný doplněk nemá skutečně kvalitu spalování tuků.

Všechny léky lze rozdělit do několika skupin.
První skupina aktivuje metabolismus a nedovolí tělu absorbovat tuky, které jste si vzali s jídlem. Vláknina má takové vlastnosti (prodává se v lékárnách a obchodech se zdravou výživou), stejně jako peptidy a přípravky odvozené ze skořápky korýšů (například produkt Chitosan z Weider). Tyto přípravky by měly být užívány pouze s jídlem, neexistují žádné kontraindikace.

Druhá skupina spalovačů tuků zahrnuje tzv. Amfetaminy, jako je kofein, efedrin a aspirin, jejichž účelem je, aby tělo produkovalo další teplo, aby se urychlily metabolické procesy. Existuje mnoho léků pomocí kombinace těchto látek, ale kombinace kofeinu s efedrinem je považována za nejúčinnější a nejoblíbenější mezi fitnessisty. Kromě toho jsou takové přípravky „pohodlné“ v tom, že „nafouknou“ psychiku a budete moci jít do sportu déle a aktivněji, což je důvod, proč zhubnete. Musíme si však uvědomit, že tento typ spalovače tuku není vhodný pro kojící matky, těhotné ženy a osoby se srdečními problémy, takže dávkování a způsob podání musí být projednány s kvalifikovaným technikem.

Třetí skupina přísad přispívá k uvolňování mastných kyselin. Tato vlastnost má L-karnitin. Dnes je to velmi populární doplněk stravy, který se nachází téměř ve všech komplexech spalování tuků. Je však třeba mít na paměti, že karnitin trvá asi 30 minut, aby dosáhl svého účinku, svalové buňky po požití. Tekutá forma karnitinu by proto měla být opilá 30 minut před nástupem aerobního cvičení a užívání karnitinových tablet - minimálně 40 minut. Neexistují žádné kontraindikace pro přijetí, je doporučeno, aby se kurzy, přičemž přestávku mezi nimi.

Existují také doplňky, které zvyšují citlivost svalů a jiných tkání na glukózu a způsobují, že spalují více energie za jednotku času, což vytváří snadný energetický deficit. To zase vede ke zvýšené mobilizaci tuku z úložiště a následně ke snížení tělesného tuku. Pikolinát chromitý má tento účinek. Je kontraindikován pro osoby náchylné k diabetu, těhotným a kojícím matkám.

Kromě výše uvedených a dnes populárních spalovačů tuků se na trhu objevuje stále více nových léků, které jsou údajně několikrát účinnější než renomované prostředky. Jedná se o spalovače tuků, jako je pyruvát, extrakt ze zeleného čaje, guggulsterony, stejně jako speciální lokální krémy na bázi forskolinu, aminofylinu a yohimbinu. Náklady na tyto léky jsou však příliš vysoké a jsou stále příliš špatně chápány, aby s jistotou hovořily o svých zjevných výhodách.

Všechny spalovače tuků pomáhají tělu vytáhnout mastné kyseliny z depa a běžet do krevního oběhu, odkud mohou být tělem použity pro fyzickou práci. Ale pokud nechcete cvičit, ale leží na pohovce, kyseliny buď vrátí nebo ucpat játra a usadit se na stěnách tepen. Proto byste neměli důvěřovat lékům, které vám slibují rychlou ztrátu hmotnosti 10 kg za měsíc bez zvýšení fyzické aktivity a stravy (člověk neztrácí hmotnost, pokud bere spalovače tuků a přejídání) - to je jen chytrý reklamní kousek, který si zaslouží vaši pozornost.

Dítě, plavání, trenér - otázka.. Fitness a sport

Otázkou není sport a fitness pro dospělé, nenosí plz! Otázka pro vlastní, maminky s dětmi, sportovci! Van 10.5, zapojený do školy Olympus. rezervovat plavání. Všechno šlo dobře, úspěšně a produktivně, ale nějak se nějak zastavilo. Jak jsem na podzim dostal 2 mládí, ani tam, ani tady. Stala se kančí, jí jako ne sama. Chápu, že toto je jeho hormonální začátek. Ale ve sportu nějak. Stále stojí? Výsledky soutěže jsou o něco horší, o něco lepší, ale pohyb.

MirTesen

Módní přechody, styl zůstává

Chlupatý chrom

Dnes je těžké najít osobu, která by se nezajímala o problém hubnutí. V tomto ohledu si drogy na hubnutí rychle získávají popularitu. Často ve složení těchto fondů zahrnuje chrom. Proč je tato látka účinná pro hubnutí a jaké jsou nuance jejího použití?

Princip působení léků s chromem a jejich účinnost při hubnutí

Přípravky s chromem ovlivňují tělo takto:

 1. Stabilizuje metabolismus tuků a pomáhá eliminovat špatný cholesterol z těla.
 2. Normalizuje produkci inzulínu, čímž reguluje hladinu cukru v krvi.
 3. Umožňují hladkou přeměnu glukózy na glykogen, v důsledku čehož se zvyšuje svalová hmota a snižuje se hmotnost tuku.
 4. Přispět k normalizaci štítné žlázy. Selhání tohoto těla často vede k tvorbě nadváhy.
 5. Stimulovat proces regenerace tělesných buněk a posilovat kostní tkáň. Přípravky s chromem jsou prevencí osteoporózy, která může nastat v důsledku nadměrné vášně pro hubnutí.
 6. Ulehčují práci jater, díky čemuž se strusky a toxiny z těla rychleji odstraňují.
 7. Pokud jdete na dietu a začnete užívat lék obsahující chrom, pak bude technika mnohem jednodušší. Dostatečné množství této látky v těle snižuje riziko podráždění a nepohodlí při dietních omezeních.

Díky těmto vlastnostem jsou přípravky na bázi chrómu velmi účinné při hubnutí. Během měsíce příjmu můžete ztratit až 5 kilogramů v závislosti na počáteční hmotnosti. Pokud ale přejdete na správnou výživu a sportujete, postava může dosáhnout 10.

Příčiny a příznaky nedostatku v těle

Pokud budete vždy chtít sladkosti a hlad nezanechá ani minutu a vede k přejídání, pak tělo postrádá chrom. Tato látka je schopna regulovat metabolismus tuků a sacharidů a hladinu cukru v krvi. To je důvod, proč, pokud má tělo dost chrómu, pak člověk obvykle nemá problémy s nadváhou. Příznaky nedostatku mohou být také:

 • konstantní únava;
 • prudký přírůstek hmotnosti;
 • zvýšená únava;
 • apatie;
 • konstantní žízeň;
 • stav úzkosti;
 • deprese

Aby se zabránilo nedostatku, je nutné konzumovat potraviny, které jsou zdrojem chrómu. Jsou to:

 • luštěniny (čočka, fazole, atd.);
 • hovězí játra;
 • ryby a mořské plody;
 • brambory;
 • brokolice;
 • jablka;
 • pšeničné klíčky;
 • sušené švestky;
 • všechny druhy ořechů.

Fotogalerie: Bohaté produkty Chrome

Pokud nemáte možnost často používat uvedené produkty nebo se jim nelíbí, pak pravidelně používejte chromové doplňky stravy. Hlavní věc - vybrat vhodný lék, který nepoškozuje vaše zdraví.

Hlavní příčiny nedostatku chrómu v těle jsou:

 • zranění, zejména těžké a velké popáleniny;
 • nevyvážená výživa;
 • nepřítomnost produktů obsahujících chrom ve stravě;
 • nadměrná vášeň pro moučné výrobky a cukr;
 • nedostatek železa (tento prvek je nezbytný pro normální absorpci chrómu);
 • intestinální absorpční porucha;
 • těhotenství;
 • nedostatek bílkovin v těle (tato látka slouží jako prostředek pro chrom v těle);
 • přebytek vápníku;
 • silné a konstantní napětí;
 • obtížné doby zotavení po operacích;
 • procesu stárnutí.

Populární drogy

 1. Pikolinát chromitý (PET-chrom). Lék je biologický doplněk stravy. Hlavními účinnými látkami jsou trojmocná forma kyseliny chromové a pikolinové. Nástroj je k dispozici ve formě kapslí a sprejů. Lék je předepsán za účelem normalizace hladiny cukru v krvi a zvýšení rychlosti svalového růstu u lidí zapojených do sportu. V současné době je pikolinát chrom známý svými dalšími vlastnostmi. Nástroj může zvýšit efektivitu fyzické aktivity. Také, zatímco brát lék, chuť k jídlu je mírně otupený, tak nějaká strava je snášena snadněji.

Pikolinát chromu dobře bojuje se sladkostí a nadváhou

Kombinace karnitinu a chrómu je často používána sportovci během doby sušení.

Centurians používá hlavně lidi ve stáří

Vitrum Performance se používá hlavně pro hubnutí.

Turboslim je dnes jedním z nejčastějších léků na hubnutí

Hromvital je velmi užitečný pro normalizaci metabolismu.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Kontraindikace při použití přípravků obsahujících chrom jsou:

 • individuální nesnášenlivost složek;
 • těhotenství a kojení;
 • selhání ledvin a jater.

Za zmínku stojí také skutečnost, že finanční prostředky musí být věnovány opatrně, pokud:

 • pacient je mladší 16 let;
 • ztráta hmotnosti trpí Parkinsonovou chorobou;
 • pacient je ve stáří.

Vedlejší účinky léků s chromem jsou:

V případě předávkování mohou léky vyvolat alergie a způsobit otravu. Vedlejší účinky jsou velmi vzácné. Ale v každém případě je lepší používat potraviny bohaté na chrom než léky. Tento přístup nepoškodí vaše zdraví.

Užívání léků na hubnutí

Všechny léky by měly být používány výhradně podle návodu. Denní dávka chromu by však neměla překročit 400 mikrogramů. Je lepší, když je toto množství dvakrát nižší. Tobolky nebo tablety užívejte obvykle s jídlem. Pamatujte, že drogy musí pít vodu. Pokud používáte kapky nebo sprej, musíte tekutinu držet v ústech a pak ji polknout. Přípravek tohoto typu může být také přidán do vody nebo jiných nápojů. Průběh recepce obvykle netrvá déle než jeden měsíc.

Při užívání léků s chromem, musíte jíst správně.

Pamatujte, že použití chrómu musí být doprovázeno správnou dietou a cvičením. Bude stačit jen vyloučit ze stravy škodlivé potraviny: sladkosti, mouku a smažené. Přidejte více zeleniny, ovoce, obilovin a libového masa do menu. Užitečné budou také mléčné výrobky, zejména kefír a tvaroh. Sporty si můžete vybrat dle vlastního uvážení. Dokonce i obyčejná chůze přispívá k postupnému hubnutí. Pokud nedodržíte správnou výživu a nehrajete sport, pak užívání léku nebude dostatečně účinné.

Severská chůze je skvělý způsob, jak pomoci tělu bojovat s nadváhou při užívání chromu

Chrom v metodě Dr. Kovalkova

Známý odborník na výživu ve své knize Metody Dr. Kovalkova. Vítězství nad váhou si všímá důležitosti chromu pro lidské tělo. Alexey Vladimirovich tvrdí, že potraviny bohaté na tuto látku by měly být zahrnuty do vaší denní stravy. Díky tomu můžete úspěšně bojovat s nadváhou, aniž byste zažili výrazná dietní omezení. Lékař také poznamenává, že v brokolici je hodně chrómu. Kromě toho, zelí má nízký obsah kalorií a obsahuje vlákniny, což přispívá k rychlému hubnutí.

Dr. Kovalkov poznamenává, že chrom skutečně přispívá k hubnutí.

Kovalkov doporučuje užívat doplňky stravy a speciální přípravky pouze v případě nedostatku chromu. Ale pro udržení zdravého stavu těla bude stačit zahrnout brokolici jen jednou týdně do menu. Lékař tvrdí, že chrom normalizuje metabolismus sacharidů, takže člověk, který ztrácí váhu, chce méně sladkostí. Pokud se rozhodnete použít speciální přípravky, začněte s malým dávkováním a postupně ho zvyšujte.

Dr. Kovalkov nedoporučuje užívat více než 300 mikrogramů chromu denně.

Video: Odborník na výživu Kovalkov na pikolinátu chromu

Hubnutí Recenze

Šel jsem do lékárny a koupil jsem Appetite Control, tam je také pikolinát chromu, a tak jsem měl opravdu chuť na sladkosti, čokoláda nechutná chutně, také mě opravdu ovládala, začala jsem s 75 kg, teď vážím 63.

Mia

Tak co BEATING CHAIN ​​- FET-X funguje! Co se týče té nejdůležitější věci - co váha :), bohužel, nemůžu nic říct, od té doby jsem šel do posilovny a co přesně to bylo (a to bylo velmi skromné ​​-4kg za měsíc vyčerpávajícího tréninku) - ne Můžu říct! Vzal jsem to někam po dobu 1,5–2 měsíců... po zrušení, účinek „zlomeného tahu“ zůstal asi další 2-3 měsíce.

maruz888

A po 6 týdnech užívání pikolinátu Oligo-Chromium jsem si uvědomil, že teď mohu! Snažil jsem se nejdřív nejíst po devíti večer, za pár dní - nejíst po osmi, pak po sedmi... Ukazuje se to! A konečně, proces začal! Po dobu 2 týdnů v pase - minus 2 cm, břicho - minus 1 cm, boky - mínus 3 cm.

Yana-Tatyana

Doktorova recenze

Jsem endokrinolog. Při předepisování léku, jako je například Oligo Chromium, bych rád zdůraznil jeho účinnost při snižování hmotnosti, zlepšování paměti a inteligence a zlepšování kvality života. Indikátory úrovně cukrů se snižují, metabolismus je normalizován.

Zakiryanova G.M.

Chrom je dobrým pomocníkem při hubnutí. Je však důležité tuto látku správně používat. Kromě užívání léků musíte dodržovat správnou výživu a cvičení. Pouze v tomto případě bude hubnutí rychlé a účinné.

Podobné záznamy nebyly nalezeny.

Chcete mít bílý zubatý úsměv? Jednoduchý, efektivní a bezpečný nástroj, který může být úspěšně aplikován nezávisle, aniž by šel na zubař - bělící pásky na zuby Celebrity Smile.

Celebrity Smile jsou tenké elastické proužky potažené bělícím gelem. Přesně opakují jedinečný tvar vašich zubů. Účinné látky poskytují bělící účinek a neporušují sklovinu.

Účinnost proužků byla klinicky prokázána: po prvním použití proužků Celebrity Smile budou vaše zuby mnohem lehčí a po 7 dnech se rozjasní o 4-5 tónů.

BioTech USA L Carnitine + Chrome, karnitin s chromem

Dostupnost: Skladem

Přeprava Platba Záruka

 • Hotovost při převzetí zboží
 • Převod na kartu Privat Bank
 • Výměna / vrácení zboží do 14 dnů (dle platných právních předpisů)
 • Veškeré zboží je originální

Komplex skládající se z aminokyselin karnitinu, který je zodpovědný za energii a rozklad tuků v těle, za snížení hladiny škodlivého cholesterolu a celého seznamu užitečných vlastností, chromu pro zlepšení absorpce, stejně jako normalizaci hladiny cukru v krvi. L Carnitine + Chrome je vyroben americkým výrobcem sportovní výživy BioTech USA, jehož výroba se nachází v Maďarsku.

Chceme poznamenat, že tento výrobce má také koncentrovaný karnitin s chromem, jehož dávka je dvakrát vyšší.

Jaký je rozdíl Biotech Karnitin plus Chrome z analogů

 1. Přítomnost chrómu v kompozici
 2. Průměrná cena
 3. Tento výrobce vyrábí jeden z nejlepších karnitinů, což dokazuje největší počet prodejů.

Jak se aminokyselina karnitin s chromem

Při výběru spalovače tuku vzniká přirozená otázka: proč je „čistý“ karnitin horší než tento produkt? Odpověď není nic! Faktem je, že díky trojmocnému chrómu a vitamínu B12, směs začíná mít synergické funkce, číst každou složku zvyšuje účinek druhého. V důsledku toho bude účinek přijetí tohoto karnitinu mnohem lepší než „čistý“.

Připomeňme vám, že každá složka této drogy je pro nás užitečná.
L-karnitin je aminokyselina, jeho struktura je podobná struktuře skupiny B. Někdy se nazývá vitamin B11. Vyrábí se ledvinami a játry v těle samostatně, po kterém se krev dodává do tkání a orgánů. Použití L-karnitinu jako spalovače tuků chytře pouze v kombinaci s aerobním cvičením. Faktem je, že účastí na transportu tuků do mitochondriální matrice karnitin přispívá k jejich zvětšování s přidruženým uvolňováním energie. Kromě funkce spalování tuků, karnitin je schopen mírně zvýšit suchou svalovou hmotu. L-karnitin snižuje cholesterol, zvyšuje odolnost vůči stresu, příznivě ovlivňuje stav cév a zlepšuje činnost srdečního svalu.

Chrome. Důležité je, že ve složení této přísady je trojmocný chrom, protože optimálně vyhovuje tělu. Chróm je minerál, který je uváděn jako alternativa k anabolickým steroidům, a podporuje růst svalů, ale tato prohlášení dosud neobdržela vědecké potvrzení. Je známo, že chrom je součástí inzulínu, v důsledku čehož reguluje hladinu cukru, podporuje metabolismus bílkovin a chrání nukleové kyseliny před denaturací, podílí se na metabolismu lipidů (tuků) a je nezbytný pro normální štítnou žlázu.

Vitamín B12 nebo kyanokobalamin - forma ego, do které vstupuje do těla, je součástí této drogy hlavně díky její schopnosti zvýšit stravitelnost. Kromě toho se B12 podílí na tvorbě metabolismu kreatinu a proteinu v těle, zajišťuje normalizaci centrálního nervového systému, čímž stimuluje svaly.

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Karnitin od firmy Biotech nemá žádné takové vedlejší účinky, ale nepřestáváme vám připomínat, že existuje něco jako individuální nesnášenlivost jednotlivých složek produktu. Proto důrazně doporučujeme, abyste se před použitím jakékoli sportovní výživy poradili s odborníkem.

Kde nakoupit BioTech L-Carnitine + Chrome

Vždy pracujeme na našich cenách a my je samozřejmě udržujeme mezi nejlepšími na trhu, samozřejmě nemůžeme konkurovat padělkům a necelním produktům společnosti Biotech. Proto při nákupu Carnitine s Chrom od nás, můžete si být vždy jisti, že kupujete originální výrobek za nejlepší cenu.

Jak užívat Biotech L-Carnitine + Chromovaný karnitin

Protože L-karnitin působí tak, že uvolňuje energii z tukové vrstvy, doporučujeme ji užívat výhradně před jakýmkoliv typem fyzické aktivity. Maximální účinek je pozorován při kardio tréninku v kombinaci s dietou s nízkým obsahem sacharidů. Ve dnech bez tréninku si vezměte ráno.

Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme užívat karnitin minimálně 8 týdnů v dávce 1500-2000 mg.

Části

Jedna porce - 15 ml. Chcete-li připravit karnitin plus chrom, stačí zamíchat 150-300 ml, abyste ochutnali vodou.

L-karnitin + chrom

Dobrý den!
Někde jsem četl, že pokud je L-karnitin užíván v kombinaci s chromem, účinek by byl pravděpodobně lepší. Co si o tom myslíš? Jaký je nejlepší způsob, jak je zkombinovat, vzít je dohromady nebo nějakým způsobem rozdělit po celý den? L-karnitin před tréninkem a ve dnech, kdy to není - před jídlem, ale co s chromem? Z lékárny se plánuje použití kapalných tablet L-karnitinu a běžných chromových tablet.
Cílem je snížit váhu.

FRT Konkrétně na téma, o kterém někdo mluví?

UPD2.
Děkuji vám všem za váš názor, i když ne vždy a "na toto téma." Souhlasíme s obecně uznávaným "počtem lidí, kteří mají tolik názorů." Vezmu L-karnitin a zkombinuji ho s chromem "na RED méně." Tato diskuse mě pobídla a teď musím udělat na sobě experiment nejzajímavější. Ať už jsou výsledky jakékoli, pokusím se za pár měsíců odhlásit o dosaženém / nedosaženém výsledku.

Ve skutečnosti se mi zdá divné, že kategoricky odkazují na l-karnitin. Nevnímám ho jako všelék a nedoufám v jeho "magické" vlastnosti. V každém případě „bez námahy nemůžete chytit rybu z rybníka“, a to je už dlouho jasné. Vnímám spíše jako zdroj další energie pro trénink. Velmi často v tréninku jsem velmi unavený, moje motivace zmizí. To je důvod, proč chci, aby to bylo tak, že je více síly v tréninku a nechtěl jíst po nich. Proto bude mít účinek hubnutí.

A co zákaz této drogy v jakékoliv zemi je absolutní nesmysl. Tak proč je volně prodáván ve francouzském a australském Ibey-ah. To není harmonický lék a má přirozený původ. Z nějakého důvodu ji mnoho lidí vnímá jako další reklamní kachnu, jako jsou hubnutí ze skladu na gauči. I když ve skutečnosti, po přečtení mnoha informací o l-karnitinu, jsem nenašel nikde, že má vedlejší účinky a kontraindikace. A občas se doporučuje, protože má dobrý vliv na práci srdce.

Ještě jednou děkujeme za názory, zejména za ty, které jsou adekvátní. Dalo by se určitě nepokračovat a vypnout příležitost, abych mohl komentovat. No dobře.

Spalovač tuků L-Carnitine + Chrome 500 ml. Biotech USA

Tekuté formy sportovní výživy, populární na Západě, v našich tělocvičnách mají zatím méně fanoušků. Důvod je jednoduchý - cena hotových výrobků je vyšší. Ale když se obrátíme na řadu spalovačů tuků BioTech USA, vidíme zajímavý a cenově dostupný koncentrát karnitinu, který stojí za to vyzkoušet.

Harmonický výběr přísad zajišťuje jemný účinek spalovače tuku. Tekutý koncentrát L-Carnitine + Chrome neobsahuje žádné vlákno, které někteří lidé netolerují nebo nepotřebují. L-karnitin je však podporován přirozenými probiotiky pro normalizaci střev, která je důležitá se zvýšeným metabolismem, Lokomotiv této sloučeniny - L-karnitin - dosud není spotřebiteli sportovní výživy plně oceněn. Přirozená látka má mnoho výhod a její nevýhody jsou v každém případě neznámé při použití vysoce kvalitních surovin. Karnitin ve všech produktech BioTech USA obdržíte pouze s garantovanou úrovní kvality.

Účinek karnitinu není omezen na zvýšení spalování mastných sloučenin. Příjem karnitinu organicky vstupuje do sportovního areálu, protože dodává další sílu a usnadňuje regeneraci. Svalová tkáň s pomocí levého karnitinu roste rychleji a dostává krásný vysušený reliéf. Spalovač tuků zahrnuje proteinovou stravu a dostatečné množství fyzické aktivity, takže v kompozici jsou obsaženy chromové mikroprvky, rostlinné antioxidanty a vitamíny skupiny B. Tyto složky se podílejí na výměně energie a anabolických procesech. Chrom je nezbytný pro plnou absorpci sacharidů, snížení hladiny cukru v krvi a cholesterolu. V programu hubnutí na dietě s nízkým obsahem kalorií má chrom navíc další atraktivní funkci - snižuje chuť na sladkosti.

Specialisté na výživový doplněk BioTech doporučují užívat L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate denně v 1-2 porcích. Každá dávka (15 ml) se rozpustí ve 300 ml vody. V tréninkových dnech se jedna porce podává přímo za 30-40 minut. před nákladem.

Doplněk stravy Naturvita (Česká republika) Carnitine + Chrome

Neztratil jsem jediný gram, ale vzrostl o 5 kg. Tablety, které způsobují divoký hlad a nesmírnou absorpci sladkého! + Foto

Dobrý den

Před měsícem jsem věděl, že po novoročních svátcích jsem potřeboval zhubnout a rozhodl se začít okamžitě.

Viděl jsem recenzi na pikolinát chromu a pochopil jsem - také potřebuji

ale v jeho čisté formě, to není prodáváno kdekoli, tak v lékárně já jsem byl doporučován přijímat karnitin + chrom.

Ano, a tak chválen, říká: "Po nich vůbec není žádná touha, můžete zhubnout bez tréninku."

Jsem hloupá, naivní dívka a koupila jsem si je.

Cena je uvedena na fotografii.

Přestal jsem je užívat po 2 týdnech přesně.

I když kurz trvá měsíc a musíte si koupit 2 balíčky, o měsíc později jsem si uvědomil, že to byly kapety.

Vstal jsem na váhy a viděl jsem, že jsem získal téměř 5 kilogramů.

Začal si pamatovat, že ano, jak... já sám jsem si nevšiml, jak.

začít jíst více a koupit sladké.

Kdybych dříve mohl jíst 1 snickers,

pak během těch 2 týdnů užívání tablet jsem konzumoval sladkostí jako abnormální.

Sečteno a podtrženo: mnoho tablet nemusí omezit chuť k jídlu, ale.

naopak, nechte se pohlcovat všechno v cestě.

Teď jdu na dietu zřejmě a uklidím libry.

„Bez námahy nemůžete chytit ani rybu z rybníka.“ Nebo všechno sníte s propustnou lžící! + Foto

BAA "Carnitine + Chrome" je třetí v "Fat Burner", o kterém jsem již napsal. Předchozí recenze L-karnitinu lze přečíst zde.
„SportExpert“ od Evalar a „Carniton“.
„Carniton + Chrome“ se od nich liší následujícím způsobem:
1. Dávka karnitinu je zde nejmenší, 75 mg na tabletu. Za den, podle instrukcí, se doporučuje užívat 2 tablety 150 mg - malá dávka (v průměru nejméně 300 mg je nutná), proto, dívky, pokud se zabýváte fitness velmi aktivně, hodně a s velkým břemenem, pak si vyberte jiný lék (karniton je vhodnější), ale pokud trénujete mírně, to je dost. Nedoporučuji vám chytit až 100% pití dalších dvou pilulek. Proč v tomto doplňku stravy je také chrom. Chrom v dávce 25 mg. Mnoho lidí ví, že chrom ovlivňuje metabolismus sacharidů, a proto snižuje EOR! Sám mohu říci, ZHOR a to opravdu trvá asi 4 hodiny, je také není špatné, pocit hladu a touha "co byste jíst, jak zhubnout?" Zmizí. A také, aby tento doplněk stravy s jídlem. Například, jedli podlahu Apple + dietní doplněk a po půl hodině šel do posilovny. Říkáte: "Ano nafig tento výcvik! To bude dělat. “To neudělá! Bez fyzického zatížení nebude fungovat! No, nechceš trénovat, ale chceš být jako hora daňčí a pak všechno jíst s lžící lžící!

BioTech USA L-Carnitine 35.000 mg + chromový koncentrát 500 ml

BioTech L-Carnitine + Chromovaný tekutý koncentrát - L-karnitin ve vzácné formě. Tento přípravek je obohacen trojmocným chromem, tato kombinace aktivních prvků má synergický účinek, tj. jedna složka zvyšuje účinek druhé složky a konečná směs je účinnější než L-karnitin a chrom odděleně.

L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate (Biotech L Carnitine Chromium) je spalovač tuků, který účinně využívá nadbytečné tukové tkáně a mění je na energii pro vaše svaly. Jak víte, L-karnitin je přirozenou látkou pro tělo, která je zodpovědná za transport, absorpci a zpracování mastných kyselin. Nedostatek této látky je téměř nemožné doplnit běžným jídlem, proto je vhodné doplnit dietní doplněk L-Carnitine + Chrom Liquid Concentrate jako doplněk sportovní stravy. Kombinace L-karnitinu + chromu kromě silného účinku spalování tuků stabilizuje srdeční a duševní aktivitu, významně aktivuje regenerační procesy ve svalové tkáni a zvyšuje celkový energetický potenciál sportovce.

Trojmocný chrom ve složení L-Carnitine + Chrom Liquid Concentrate je organicky spojený s L-karnitinem. Tato konfigurace je pro naše tělo nejpřijatelnější a je účinně absorbována. Chrom přispívá k nejlepšímu spalování tukové tkáně a má také regulační účinek na hladinu cukru a cholesterolu v krvi, kontroluje chuť k jídlu, chrání dietní bílkoviny a monosacharidy před štěpením, chrání před aterosklerózou a kardiovaskulárními onemocněními.

Množství živin v 1 porci koncentrátu L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate (15 ml):


Protein - 1,05 g
Sacharidy - 0 g
Tuk - 0 g
Energetická hodnota - 17,85 kJ / 4,2 kcal
L-karnitinová báze - 1050 mg
Chrome - 150 mcg - 75%
Vápník - 9 mg - 23%
% - procento denní sazby.


Doporučení pro použití: Odborníci BioTech doporučují užívat L-Carnitine + Chrome Liquid Concentrate denně po dobu 1-2 porcí. Každá dávka (15 ml) se rozpustí ve 300 ml vody. V tréninkových dnech se jedna porce podává v 30-40 minutách. před nákladem.
Balení: 500 ml

Charakteristiky

 • Země Maďarsko
 • Obchodní třída
 • Kapalná forma
 • Ostatní doplňky Chrom
 • Koncentrace v přístavech, gramy 1
 • Typ základu karnitinu L-formy

Doporučujeme také vidět

BioTech USA L-Carnitine 100000 kapalina

Pro Nutrition L-Carnitin koncentrát - 500 ml

ACTIWAY - L-Carnitine Liquid Limette 500 ml

Poznámky

Musíte se dívat, jak velkou váhu víte, kolik pít karnitin. Ráno ale pít na váze do 65 kg asi 15 ml, jako náboj energie za den, + snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
Před tréninkem můžete pít za 30 minut, aby se tyto koktejly a pití během tréninku.

Koupil jsem si tento lék, nejsem si jistý, jestli ho používám správně: napijte plnou čepici ráno a před tréninkem, a pokud nejde o tréninkový den, uprostřed dne plnou čepičku?

PS Beru to na pár dní, a jak se moje chuť k jídlu zmizí, jsem se ospalost a bolesti hlavy, je tam takový vedlejší účinek? Jaké jsou vedlejší účinky v zásadě a poté, co přestanete pít drogu se vám přibrat na váze znovu?
Děkujeme za odpověď.

Carnitine + Chromium: návod k použití

„Karnitin plus chrom“ je přírodní doplněk, který podporuje hubnutí a posiluje svalovou hmotu. Nástroj normalizuje chuť k jídlu, snižuje závislost na sladkostí, pomáhá ztrácet tyto kiláry a zároveň udržuje svalový objem. "Carnitine plus chrom" zvyšuje odolnost při těžké fyzické námaze, přispívá ke zlepšení těla.

Indikace pro použití

Biologický doplněk s karnitinem se používá jak pro celkové zotavení, tak pro:

 • Kontrola a hubnutí
 • Boj s obezitou
 • Udržujte tělo při vysoké fyzické námaze
 • Zvýšení vytrvalosti
 • Zrychlení svalové obnovy po intenzivním tréninku
 • Budování svalů v atletech
 • Zlepšit imunitu.

Složení léčiva

Podle návodu k použití jsou aktivními složkami bioaditiv L-karnitin (levý karnitin) a chrom, které tvoří základ léčiva a jsou přítomny v každé formě. Tablety obsahují pouze tyto látky, kapalný koncentrát je obohacen vitamíny B, extraktem ze zeleného čaje, ochucovadly a příchutěmi.

Léčivé vlastnosti

Přírodní aminokyselina levokarnitin je přírodní složkou pro tělo, protože je produkována buňkami jater a ledvin pro vlastní potřeby. Podílí se na oxidaci mastných kyselin, jejich přeměně na energii. Chrom je nutný pro metabolismus glukózy a účinky na tělesný tuk.

Při velkých nákladech nebo nepříznivých podmínkách vlastních zásob nestačí, tělo vyžaduje tok prvků zvenčí - s jídlem nebo ve formě léků.

Pro tento účel je určen "Carnitine plus chrome". Ačkoli nástroj není lékem, doplněk stravy má pozitivní vliv na tělo: udržuje metabolické procesy na správné úrovni, má tonizující účinek, podporuje hubnutí. Díky léku:

 • Nedostatek důležitých látek je naplněn
 • Rychlejší toxiny
 • Zrychlený metabolismus
 • Zlepšuje se štěpení tuků
 • Stimulovaný úbytek hmotnosti
 • Hladina cukru v krvi stoupá
 • Produkce cholesterolu je omezená
 • Stabilní stav srdce
 • Podporována je duševní činnost
 • Obnova svalové tkáně se urychluje
 • Zvyšuje vytrvalost při těžké fyzické námaze.
 • Životní aktivita se zvyšuje
 • Omlazuje tělo.

Lidé, kteří kombinují potravinové doplňky se sportem, si všimnou hladkého úbytku hmotnosti, vymizení tuku při zachování svalové hmoty, bez ochabnutí kůže po hubnutí.

Formy propuštění

"Karnitin plus chrom" je dostupný v několika formách: tablety, kapsle, tekutý koncentrát. V závislosti na destinaci si můžete vybrat nejvhodnější a nejúčinnější formu doplňků.

 • Prášky Jedna pilulka o váze 0,35 g obsahuje ¾ karnitinu a ¼ chromu. Tablety jsou baleny v kartonových krabicích po 30 nebo 60 kusech. Cena balení: 30 ks. - 317 rublů, 60 ks - 508-834 rublů.
 • Kapsle "Carnitine 500 Forte Plus" jsou k dispozici po 300 mg. Jedna tableta obsahuje 75 mg karnitinu a 25 mg chromu, 50 mg souritu a argininu. Lék je balen v krabičkách po 60 kapslích. Cena - 1090-1240 rub.
 • Tekutý koncentrát je určen pro osoby, které vedou aktivní životní styl. Používá se na výrobu sportovních nápojů. K dispozici v tmavých lahvích po 500 ml s různými příchutěmi: pomeranč, grapefruit, hruška nebo jablko. 1 dávka léku je 10 až 15 ml koncentrátu na 300 ml vody. Jedna porce obsahuje 1050 mg karnitinu, 150 mg chromu, vitaminu B5, pomocné látky - voda, kyselina citrónová, draslík, aroma a barva. Lék "Carnitine plus chrom" je balen v tmavých lahvích po 500 ml, určených pro 33 porcí pro muže a 50 pro ženy. Cena se pohybuje od 650 do 990 rublů.

Způsob použití

Dávkování a četnost doplňků závisí na formě léku. Podle instrukcí připojených k přírodnímu produktu by mělo být použito:

 • Tablety: V závislosti na doporučení výrobce se doporučuje užívat 1 nebo 2 kusy denně s jídlem. Kurz se opakuje podle potřeby, pozorujeme přestávku 15-30 dnů.
 • Tobolky "Carnitine Forte Plus": 1-2 kusy denně během jídla. V případě potřeby lze kurz po přestávce opakovat.
 • Tekutý koncentrát pro přípravu nápoje se ředí ve 300 ml vody - běžné nebo minerální. Muži musí zředit 15 ml (1 dávku) koncentrátu. Ženská dávka je 10 ml. Připravený nápoj je opilý během dne nebo 20-30 minut před sportem.

Během těhotenství a kojení

Přípravek "Carnitine Plus Chrome" a "Carnitine Forte" je zakázán pro těhotné a kojící ženy.

Kontraindikace

Zákaz používání "karnitinu plus chrómu" je: t