Image

Magnetické redukční prstence

Co jen moderní výrobci nerozmýšlejí! Není to tak dávno, odborníci z Japonska vyvinuli speciální prsteny, které pomáhají zhubnout. Musí být nošeny na prstech.

Princip činnosti

Prsteny by měly být nošeny na palcích, přibližně uprostřed, aby se upevnily. Výčnělky musí být dole. Když budete chodit, budete automaticky tlačit na tyto výstupky, v důsledku čehož začne biologicky aktivní body masáž.

Po zasažení těchto bodů začnou do mozku proudit impulsy. Ve stejné době, mozek začne načíst svaly dolní části těla. A pro ty, kteří chtějí zhubnout jen to, a je nutné, aby se stal štíhlejší a zbavit se podkožního tuku v problémových oblastech. Tak se postupně stáváte štíhlejším a nepozorujete si to sami.

Další výhodou prstenců - zvyšuje metabolický proces. A když se metabolismus zlepšuje, tuk rychleji zmizí.

Jak používat?

Takže Zakoupili jste zázračné prsteny. Musí být oblečeni tak, aby magnety byly dole a pak upevněny uprostřed prstů.

Jaký čas nosit?

Zpočátku stačí pár hodin denně. V pravý čas, za týden je možné zvýšit čas ponožky.

Existují nějaké kontraindikace?

Při těhotenství se nedoporučuje nosit prstence ani při teplotě. Pokud pociťujete svědění, únavu a jakékoli nepohodlí při nošení, okamžitě odstraňte prstenec.

Jak odstranit prstenec po ponožkách?

Kroužky z prstů můžete odstranit mýdlem, pokud to nelze provést jednoduchým způsobem. Sušení prstenců by mělo být prováděno na ručníku, bez vystavení teplu. Aby prstence vydržely déle, nedoporučuje se s nimi provádět úpravy vody.

Kde koupit magnetické prstence pro hubnutí

Objednávka prsteny může být z Číny - tak to bude levnější. Zde je jeden z nejpopulárnějších čínských internetových obchodů, které podporují ruský jazyk a platí v ruských rublech - http://www.tinydeal.com/

Budete mít zájem o:

Recenze magnetických štíhlých kroužků

Mám po prstencích, nebo mrtvici, nebo něco jiného, ​​lékaři říkají nervózní mrtvice

Koupil jsem si prsteny a ztrácí váhu od včerejška.

Dnes jsem na optveiri koupil prsteny za 216 rublů. Podívejme se, co se bude dít dál, není opotřebované

Koupil jsem si prsteny a nelitoval jsem to. Už druhý den se mi v nohách objevila těžkost, bolestivé koleno klouby - všechno šlo pryč! Chodím snadno a zapomenu na bolest a těžkost v nohou. Nosím třetí den.

Prsteny pomáhají díky Číňanům! Nemyslím ani na jídlo, chci jen pít. Ztratil jsem váhu za 2 týdny o 3,5 kg. Koupeno ve společném podniku za 80 rublů. Všechny vyzkoušené způsoby, kromě fitness, jen obruč doma, ale chůze.

Kdo ví, jak dlouho pracují? Tedy, datum vypršení platnosti. Nebo trvají dlouho a nevyžadují výměnu? Koupil jsem si a teď si můžu objednat? Nebo to bude dost dlouho.

Dostal jsem dvě sady s aliexpressem. Vzal se dvakrát, aby se neotáčel. V malém kruhu, vložka není magnetická, cítili jsme líto magnetu, opravdu ho potřebujeme... Doufám, že to projde, nebo i když se zmenší. Stojí 46 rublů, takže pokud to nefunguje, pak to není škoda.

Koupil jsem tyto prsteny v Číně na Aliexpress za 24 rublů. Dnes někam na 3 hodiny. Dosud nebylo nic pociťováno, až na to, že silikon je těsný a stiskne prsty. Uvidíme, zda bude výsledek. Ačkoli recenze na Aliho jsou pozitivní.

Dívky! Brzy padesát dolarů, náchylný k korpulenci. Za svůj život jsem se snažil tolik, že jsem za tyto peníze pravděpodobně koupil BMW. Ale řeknu vám, že jsem si vzal i prstýnky. A získal je prostřednictvím časopisu "Svět knih" za 299 s. + Dodání, na měsíc nošení + Omezení mouky, tuku a sladké odhodil 7,5 kg. Takže, kdo chce jít na místo časopisu a objednat tam bez padělků. Přeji vám hodně štěstí!

Všichni jsme individuální, někdo ztrácí na váze, někdo má lepší zdravotní stav, snižuje chuť k jídlu a někdo - nic. V každém případě se jedná o magnetickou terapii a účinek v místě, které je zodpovědné za urychlení metabolismu. To je stejně užitečné. Čím více toxinů z nás, tím lépe pro zdraví. Pokud se někdo při nošení zhorší, pouze říká, že se vaše tělo pohnulo. To naznačuje silně ucpané tělo, důvody kouření, pití piva, časté pití, spoustu masných, mastných a moučných potravin, stres, léky, negativní myšlení atd. Východní medicína tuto reakci vítá a nazývá ji reakcí na léčení. Udělejte si týden volna a pokračujte v čištění. Zdraví!

To prostě nepřichází vylákat peníze od lidí. A říkají, že to pomáhá sodu a další Labuda. Přeji vám hodně štěstí v experimentech s tělem, ale teprve pak si nestěžujte na ohrožené zdraví.

Prsteny objednané z Číny. Nosím to bez dvou týdnů, během této doby jsem viditelně zmizel žaludek! Hmotnost trvala 2,5 kg. V objemu 11,5 cm (to je v pase). Samozřejmě, že to prstýnky tak pomohly. Možná banální self-hypnóza.

Nechápal jsem, zda se po týdnu nošení prstenců snížila chuť k jídlu, ale tlak se zvýšil, hlava začala cítit závratě, cítila jsem se velmi špatně. Tam jsou všechny stejné, pravděpodobně mají kontraindikace, ne každý jde! Musel jsem je odstranit a všechno se vrátilo do normálu.

Nosím prsteny asi týden. Je mi 30 a mám tři děti, po narození druhého dítěte jsem začal přibírat na váze a po narození svého třetího dítěte jsem také získal dalších 5 kg. Jdu do fitness po dobu 3 let, snažím se jíst po šesti, ale často rozebrat a nemůže zhubnout, i když jsem ztratit 2 kg. Prsteny opravdu pomáhají! Nosím je několik dní, pocit lehkosti mě neopouští, nemohl jsem se vyrovnat s pocitem hladu ve večerních hodinách, ale teď se cítím, jako bych chtěl, žaludek se ptá, ale nepropadá mi do úst! Myslím, že je to velmi užitečná věc. Kupte, nebudete litovat!

Řekněte mi, na kterém webu jste si objednal, jsem se právě setkal na místě, kde stojí prsteny 990 r, a tady každý píše o ceně od 60 rublů. A proč takový rozdíl v ceně?

V článku na konci je odkaz na čínský internetový obchod (tam je podpora pro ruský jazyk), tam si můžete objednat magnetické prsteny za nízkou cenu - asi 60 rublů. To, co jste viděli na jiných místech, jsou stejné kruhy, jen za velmi vysokou cenu.

Na aliexpress stojí 60 rublů!

Ahoj všichni! Koupil jsem si prsteny, nesl jsem asi dva týdny. A opravdu cítil v těle nějakou lehkost. Ale v souvislosti s přemístěním se někde ztratili. Objednal jsem si nové - nosil jsem je. Po práci, hned po šesté hodině večer, to nebylo tak, že by mě táhl z lednice! A teď - necítím divokou chuť! Na úkor hubnutí budu psát později. Ale doporučuji to všem! Opravdu pracují!

Proč takový rozdíl v ceně? Viděl jsem tady, v Rusku prodávají za 990 rublů. a to je po slevě. A píšete 60-70 rublů.?

Můj přítel si tyto prsteny koupil, ta věc stojí za dolar. Nosila je tři měsíce - bez tréninku, jen pohovky a televize. Ale z nějakého důvodu nejedla tolik jako předtím a po tři měsíce nic nedělala a bez stravy neztratila 5 kilogramů.

Číňané zase přišli s něčím novým. Všechny tyto účinky na biologicky aktivní body jsou pro mě úplné nesmysly. No alespoň tentokrát nevyžadují spoustu peněz na nákup. Koupila by se, ale lenost je zaneprázdněná. Pokud někdo opravdu pomohl, pak napište.

Téma hubnutí je mi blízké, stejně jako mnoho dalších dívek. Okamžitě proveďte rezervaci, že je pro mě nesmírně těžké jít na dietu. Proto jsem hledal jednodušší způsoby, jak zhubnout. Četl jsem před měsícem a půl recenze o těchto prstencích na jedné stránce. Nalezeno dodavatele z Kazachstánu. Čtyři prsteny stály 70 rublů. Není tak drahé zhubnout.

Ve vzhledu se ukázali být takovými, zapomněli a zapomněli. Začal běžet s kroužky do práce a domů. Nesl je asi dva měsíce. Během této doby se jim nic nestalo. Rád bych si koupil více takových prstenů, ale teď v nich nevidím žádný smysl. Navíc pocit, že chuť v poslední době ještě vzrostla.

Mohou jen chodit. Ani běh ani skok. Možná, že se vaše prsteny z toho deformovaly a ztratily svůj účinek.

No, teď nevím, zda je vůbec stojí za to je koupit, protože někomu nepomáhají. Ale v zásadě je cena levná, dobře, zkusím to.

Opět jsem vedla na snadný způsob, jak zhubnout. Objednal jsem si prsteny kvůli zájmu. Bylo pevně stanoveno, že nic nepomáhá, kromě praktikování, jak zhubnout. Ano, lidé vždy chtějí zadarmo, i když prsteny jsou levné, ale po měsíci nošení jsem nenašel žádnou ztrátu hmotnosti. Nevím, možná jsem se oženil, můžete se vymyslet sami. Ale skutečnost je zřejmá - prsteny mi nepomohly. Lepší vstát z pohovky a jít do posilovny.

Můžete si koupit jednou. Jen trochu těžké uvěřit, že jim pomůže, je to spíše vlastní hypnóza. Je lepší se poradit s lékaři a určitě si přečtěte kontraindikace.

Kroužky koupil před dvěma měsíci. Během této doby ztratila pět kilogramů, ale samozřejmě nejen kvůli prstenům. Kombinace jejich nošení s dietou a posilovnou. Můžu s jistotou říci, že se nejedná o magické prsteny. Nespalují tuk, ale jednoduše snižují chuť k jídlu.

Sakra, prostě se nesměj. Ano, taky jsem na těchto stránkách věnovala pozornost těmto prstencům. Za posledních několik měsíců jsem získal patnáct kilogramů! A protože všichni lidé chtějí rychle zhubnout, rozhodl jsem se koupit prsteny, kdo ví, že jim opravdu pomůže. Co mohu říci po dvou týdnech užívání: váha se nezdá být nižší, ale ztráta dechu se snížila pod zátěží a objevila se lehkost v těle. Z materiálního hlediska neexistuje žádná ztráta. No, neříkejte stejné 60-80 rublů velké výdaje? Vyzkoušejte to sami. Najednou pomůže.

Poslouchej, jsem jen v šoku! Co Číňané nemyslí. Samozřejmě, ne všechno, co dělají, je užitečné. Rozhodl jsem se ale koupit si prsteny, ale všechno vám řeknu.

Nemám příliš velkou váhu, jen na pár kilogramů se pravidelně zlepšuji, ale pak jsem je stejně úspěšně odhodil. Prsteny, rozhodl jsem se koupit čistě kvůli ženskému zájmu. Jak jsem mohl odolat! Můj manžel byl navíc proti takové akvizici kategoricky. Nízká cena ho však přesvědčila.

Objednávka stála jeden a půl dolaru (směšná cena) a samotná dodávka trvala dvacet dní. Poté, co byl balíček nasazen, jsem nebyl zvláště inspirován vzhledem prstenců. Ale protože nákup byl zahájen pouze kvůli zájmu, jsem odvážně dal prsteny na prsty podle pokynů.

Teď je nemůžu přestat nosit! Ne, nejsou přilepené k prstům. Cítil jsem se mnohem lépe, a dokonce i problémy, které nebyly uvedeny v dávkách, začaly plynout. Zlepšil se výkon gastrointestinálního traktu, i když jsem si myslel, že všechno funguje jako hodiny.

Zapomněl jsem, co je to váha, začal jsem se třpytit jako motýl. Dokonce jsem se stal méně unavený v práci, mozek přestal tak přepracovaný. O hubnutí jsem si ani nemyslel, a už ne tak důležitý.

Poprvé jsem viděl silikonové magnetické prstence pro hubnutí na některých webových stránkách čínského zboží a samozřejmě nic jiného než smích způsobil popis jejich zázračných prostředků. Ale níže bylo mnoho pozitivních recenzí o jejich použití, tak jsem si myslel, že jen kvůli zájmu, můžete provést objednávku jednou. Navíc jejich hodnota vychází ze šedesáti rublů. Je to hodně?

No, udělal jsem objednávku přes internet, protože v našem městě se takové kruhy neprodávají. Začali se nosit na noze, ale byli skvělí. Ale to mi nebránilo nosit je.

Po několika hodinách jsem si všiml, že z nějakého důvodu jsem ještě nechodil do ledničky, abych si vzal nějaké jídlo, protože bylo na čase jíst oběd! A tohle je první překvapení, které mě čekalo. Teprve večer jsem měl chuť něco jíst, ale fakt, že jsem nechtěl jíst nic tak dlouho, mě inspiroval.

Nevím, možná je to jen samohypnóza, jak mnozí říkají, ale zpočátku jsem nevěří v zázračnou moc těchto prstenů!

Souhrnně lze říci, že jsem ztratil dva kilogramy. Je možné, že kruhy zde nehrály žádnou roli. Ale nákup je nebo není na vás.

Já osobně zazvoním pomoc! Zkontroloval jsem jejich účinek nejen na sebe. Přátelé také ocenili. Z nějakého důvodu, zatímco nosí ponožky chuť k jídlu snižuje. Nosil jsem je během těhotenství a po něm. Opravdu nechcete jíst, takže začnete hubnout, aniž byste si toho všimli.

Recenze o Silicone Toe Rings hubnutí

5 - 0

4 - 0

3 - 0

2 - 0

1 - 0

Dnes vám povím o silikonových kroužcích pro hubnutí. Můj přítel mi dal takové prsteny a zpočátku jsem byl o nich skeptický, ale pak jsem se rozhodl to zkusit. Je velmi zvědavé, zda pracují nebo ne. Předtím jsem si přečetl několik recenzí na internetu a uvědomil si, že některé prsteny nemohly udělat a že musíte změnit svůj jídelníček, abyste vyloučili sladké, mastné a moučné výrobky z vaší stravy. Moje přítelkyně tvrdila, že to stačilo jen dát tyto prsteny na prsty na nohou a váha zmizí. Je ale naivní lézt, že bez změny životního stylu si můžete lehnout na gauč a jíst a zhubnout. Musíme pracovat.

Prsteny na prstech jsou perfektně drženy, neklouzají. Můj výsledek za měsíc je mínus 3 kg. Ale přítel nepomohli.
Zázraky se nestávají a vše záleží na nás.

Magnetické redukční prstence

Magnetické prstence získaly popularitu už dávno, jsou používány jako pomůcka pro hubnutí mnoha lidí. Nízká cena produktu vám umožní zakoupit si novinku pro každého, ale zároveň vyvstává rozumná otázka: jsou magnetické prstence účinné pro ruce a nohy? Recenze lékařů jsou velmi kontroverzní, ztrácí váhu také nemůže přijít ke společnému názoru na tuto inovaci. Kroužky pro hubnutí jsou silikonové a magnetické, ale mají stejný mechanismus účinku. O tomto neobvyklém nástroji pro hubnutí a bude dalším článkem.

Magnetické redukční prstence

Chcete-li ztratit pár kilo navíc bez zátěže v tělocvičně a diety pomůže těmto prstenům! Díky magnetům stimulují biologicky aktivní body, snižují chuť k jídlu a urychlují metabolické procesy v těle. Pro dosažení znatelného efektu je používejte 15 minut denně.

Kroužky jsou umístěny uprostřed palců tak, že vyboulení, ve kterém se nachází magnet, je na dně. Kroužky ovlivňují střední a dolní část těla, to znamená, že dělají břicho, boky, vnitřní stranu nohou, oblast třísla zhubnout - oblasti, které jsou přístupné pro korekci, nejsou příliš snadné.

Jemně přiléhají prsty, snadno se nasazují a sundávají a nezasahují do běžného prášku. Nedoporučuje se sušit na slunci a dotýkat se ostrých předmětů - poškození. Při delším opotřebení může změnit barvu - jejich účinnost se nemění.

Pohled štíhlý a užívat si svůj odraz v zrcadle může jen sledovat svou váhu, ale bohužel, extra libry je vážný problém pro mnoho moderních žen. Pouze krásná postava a štíhlé tělo mohou zvýšit osobní sebeúctu, což příznivě ovlivní všechny sféry lidské činnosti a poskytne příležitost k dosažení výšek jak v osobní sféře, tak v profesionální sféře. Samozřejmě, můžete "sedět" na diety, počítat kalorií při jídle a tak dále, ale nikdy dosáhnout požadovaného výsledku. V některých případech, od moderních diet, tam jsou negativní výsledky, které mohou vést k smutku a frustraci osoby.

Dnes je stále populárnější používat inovativní metody, včetně magnetických kroužků SlimFit pro hubnutí, které dávají pozitivní výsledek ve věci ztráty hmotnosti osoby. Je třeba ihned poznamenat, že tyto prstence mohou být používány jak ženami, tak muži, bez ohledu na věk a rozsah odborné činnosti.

Recenze, které jsou ponechány těmi, kteří již tyto kroužky použili, vám pomohou učinit správné rozhodnutí o volbě této konkrétní metody snižování hmotnosti. Je důležité, abyste si prostudovali recenze, které jsou na oficiálních stránkách výrobce, což zaručuje, že budou ponechány pouze těm, kteří původní prstence použili.

Pokud se rozhodnete koupit, pak nejprve musíte studovat jeho popis a pochopit princip jeho fungování. Magnetické prstence jsou vyrobeny z kovu, který je pro zdraví neškodný, takže ho mohou používat lidé v každém věku. Principem zařízení je ovlivňovat určité body lidského těla, které přispívají k hubnutí, spalování tuků a dalším pozitivním parametrům.

Je třeba poznamenat, že tyto prsteny SlimFit jsou účinnější než diety, takže můžete jíst vše, co se vám líbí a preferujete. Prsteny jsou efektivnější než fitness, takže se nebudete muset vyčerpat mnoha hodinami sportu, což je zvláště nepřijatelné pro moderní lidi, kteří nemají volný čas a zároveň vedou bohatý a aktivní životní styl. Také prsteny jsou účinnější než počítání kalorií při jídle, což není vždy vhodné pro člověka a způsobuje spoustu problémů, problémů a otázek.

Informace o zeštíhlujících magnetech

Magnety pro hubnutí jsou prezentovány ve formě kroužků, kterými jsou měď a silikon. První jsou položeny na prsty a druhá na prstech. Navíc slouží jako dekorace. Silikon je používán častěji, protože ne každý chce nosit měděné doplňky (a neskrýt je).

Stávající recenze magnetických prstenců pro hubnutí jsou velmi kontroverzní. V některých případech se tvrdí, že jsou 100% platné, a v jiných je nemožné z nich získat jakýkoli pozitivní efekt.

Ale jedna věc je jistá: člověk nemůže zhubnout pouze s magnetickými kroužky. Pokud je budete nosit, ale budete i nadále jíst nekontrolovatelně na nezdravém a vysoce kalorickém jídle, a také nebudete chodit do sportu alespoň pravidelně, pak budou tyto kiláry zůstat ve stejné výši.

Co to je?

Nosit měděný magnetický redukční kroužek na různých prstech ovlivňuje určité části těla. Silikonové "zařízení" nosí na nohou. Ženy tradičně používají své palce, periferní cévy, které vedou přímo ke středním svalům těla, které jsou nejtěžší přizpůsobit a trénovat.

Svalový komplex tvoří dorzální a pánevní fasciální korzet a také zahrnuje nejméně zapojené svaly vnitřní části nohou. Produkt neustále dráždí požadované biologicky aktivní body, posiluje pohybový aparát a navíc působí na nervové impulsy mozku, které dávají orgánům „hladový signál“. Dostanete pasivní svalový trénink a účinný blokátor chuti k jídlu.

Jak vypadá prsten?

K dispozici jsou dva typy kroužků: měď a silikon. Měď vypadá jako normální dekorace, často se nosí na rukou, kde jsou také umístěny určité body pro akupunkturní masáž. Mimochodem, vzhled těchto prstenců je zcela originální: jsou to spirály zkroucené ze dvou otáček. Kromě intenzivního hubnutí poskytnou vašemu obrazu další chuť.

A nikdo nebude hádat, za jakým účelem nosíte prsten! Proto se nazývá "tajné". Silikonový kroužek se nosí uprostřed palců. Jedná se o průhledný kruh ze zdravotnického silikonu, který je na lidské kůži téměř nepostřehnutelný.

Uvnitř výčnělku je umístěn neodymový magnet. Východní praktici tvrdí, že magnetická terapie má příznivý vliv na nervový systém, kontroluje centrální neurony mozku, navíc významně posiluje svalovou tkáň.

Ukazuje se, že při nošení prstence ve vašem těle existují revoluční změny, které odpovídají výsledkům kombinování stravy s fitness. Výrobci silikonových verzí výrobků tvrdí, že jsou mnohem užitečnější než „předchůdci“. Tato pozice je dána potřebou nosit nejprve na prstech, kde se systémová aktivace vyskytuje intenzivněji.

Jak magnetické prstence pro hubnutí

Hlavní vliv magnetických kroužků nastává při pohybu osoby, například při chůzi, kdy prstenec masíruje určité body, které ovlivňují dosažení požadovaného výsledku. Je třeba poznamenat, že každý den si člověk vezme obrovské množství kroků, které umožňují člověku zhubnout, aniž by se nějaká fyzická námaha.

Je důležité, aby prstence na nošení byly bezpečné i pro osoby s alergiemi, takže použití SlimFit lze nazvat bezpečné a prospěšné pro lidské zdraví. Tato metoda hubnutí nezpůsobuje u lidí nepohodlí a únavu, což je důležité zejména pro ty, kteří vedou aktivní životní styl.

Silikonové magnetické štíhlé kroužky

Pokud si myslíte, že vývojáři, pak silikonové hubnutí kroužky mají více výhod. Jsou určeny k nošení na nohou, kde jsou energetické body mnohem aktivnější než na rukou. Jsou vyrobeny z lékařského silikonu, který je bezpečný pro zdraví, nezpůsobuje alergické reakce a je téměř neviditelný na těle. Tyto prstence pro hubnutí by měly být nošeny ve středu palců tak, aby se pod nimi nacházely vyboulení, ve kterém se nachází samotný magnet.

Pak se v procesu chůze provede jemná masáž se současnou ztrátou nadváhy. Magnetické silikonové štíhlé prstence účinně pracují na dolní a střední části těla, což způsobuje, že boky, břicho, oblast slabin a vnitřní strana nohou zbavují zbytečné tukové vrstvy.

Jak víte, jedná se o zóny, které je nejtěžší napravit. Mechanismus účinku prstenců je následující: vysílají do mozku určité impulsy, které aktivují práci svalů a současně zvyšují metabolismus. Spolu s úbytkem hmotnosti obecně hojí celé tělo.

Měděné magnetické štíhlé kroužky

Vzhled měděného prstence je vytvořen ve formě spirály s několika otáčkami, na obou koncích, na kterých jsou umístěny magnety. Vytvářejí magnetické pole, které ovlivňuje celé lidské tělo, které normalizuje tlak, upravuje práci srdečního svalu, způsobuje změny ve fyzikálně-chemickém složení tkání a v biologickém poli. Pokud jde o hubnutí prsten pomáhá spálit zásoby tuků, snížit chuť k jídlu a zabraňuje tvorbě nových kilo navíc.

Jak používat magnetické prstence pro hubnutí

Magnetické prstence jsou nasazeny na velké nohy obou nohou a jejich opotřebení se stává příznivým díky masážnímu účinku, který se provádí v určitých místech, které jsou zodpovědné za spalování tuků a hubnutí. Mezi hlavními výhodami použití magnetických kroužků lze rozlišovat zlepšení v procesu výměny, což příznivě ovlivňuje nejen ztrátu hmotnosti, ale také zlepšení pohody člověka. S jejich pomocí se pocit hladu sníží a prakticky zmizí, což má velmi pozitivní vliv na zbavení se kil.

„Pomerančová kůra“ zmizí, z čehož trpí velké množství žen v jakémkoliv věku, zatímco pokožka je vyhlazená po celém těle, což má pozitivní vliv na osobu, která se snaží zhubnout a učinit tělo tvarovaným a napnutým. Při nošení prstenců je práce kardiovaskulárního systému normalizována, takže tato metoda má pozitivní vliv na lidské zdraví.

Kde ho nosit

Nosit měděný kroužek je variabilní a jeho umístění závisí na tom, jak chcete zhubnout:

 • Palec - odstranění dvojité brady, smažit, kousky Bish, nafouknuté tváře a nafouklý tvar tváře;
 • Ukazováček je odstranění tuků v ramenou a hrudníku;
 • Střední prst - pokles objemu břišní oblasti;
 • Prstenec - vytvoření krásného tenkého pasu;
 • Malý prst - lipolytický účinek v oblasti stehen, kalhotek a hýždí.

Průhledné prstence, které se nosí na nohou, zahrnují dolní část těla, zejména „problémové“ lýtkové svaly, v procesu hubnutí.

Jsou magnety účinné pro hubnutí?

Účinnost této metody korekce hmotnosti lze dlouhodobě argumentovat - někteří z lidí, kteří se pokusili o snížení hmotnosti, říkají, že jim pomohli zhubnout, protože někteří se ukázali jako zbyteční.

Výrobci magnetických kroužků na hubnutí se doporučují ve stejné době, kdy je nosí, aby sledovali diety a sportovali, ale není těžké odhadnout, že v tomto případě budete ztrácet na váze bez kroužků. Jako argument „pro“ magnetické prstence pro hubnutí uvádějí výrobci a prodejci skutečnost, že Japonci jsou národem, který trpí velmi malou nadváhou.

I když je to pravda, není téměř žádné spojení s nově vynalezenými kruhy. S největší pravděpodobností jde o správnou a přiměřenou výživu, kterou většina Japonců dodržuje, popularitu technik orientální gymnastiky mezi japonskými lidmi, samotnou filosofii a mentalitu tohoto národa - pro Japonce jídlo nikdy neskončilo samo o sobě, proto netrpělo přebytkem. kilogramů.

Kontraindikace

Bohužel, i taková neškodná věc, jakou má banální prsten, může být kontraindikována. Měděný prstenec by se neměl nosit těhotným ženám a malým dětem. Produkty jsou přísně kontraindikovány pro osoby trpící hypertenzí a závažnými kardiovaskulárními poruchami.

Při pokusu o exotické prostředky byste měli pečlivě sledovat reakci těla. Pokud najednou hodláte spustit kříž nebo švihadlo, produkt na chvíli vyjměte, aby se materiál neohnul. Uchovávejte je mimo dosah krbu, baterie nebo plynového sporáku.

Kroužky omyjte teplou vodou pomocí mýdla nebo běžného pracího prostředku. Sušení je nezbytné přirozeným způsobem, ale ne na přímém slunečním světle, zlé, prstenec by měl být okamžitě odstraněn z prstu, než zjistíte příčinu indispozice.

Proveďte bezpečnostní opatření a okamžitě si prstenec vyjměte, pokud cítíte:

 • Nevysvětlitelná horečka a malátnost, jako u chřipky;
 • Silná bolest, pálení nebo tření v oblasti nošení výrobku;
 • Silné nepohodlí při chůzi;
 • Otoky nohou;
 • Bolesti hlavy;
 • Skoky krevního tlaku.

Pokud se chystáte běžet přes švihadlo nebo přeskočit šňůru, produkt v té době odstraňte, aby nedošlo k deformaci materiálu. Uchovávejte je mimo dosah krbu, baterie nebo plynového sporáku. Kroužky omyjte teplou vodou pomocí mýdla nebo běžného pracího prostředku. Sušení je nezbytné přirozeným způsobem, nikoli však na přímém slunečním světle.

Recenze "SlimFit" - magnetické prstence pro hubnutí

Recenze o SlimFitu vám odhalí všechna tajemství a pomohou vám najít všechny odpovědi na vaše otázky k tomuto tématu, takže jejich studium bude nejen zajímavé, ale také užitečné. Mnoho odborníků tvrdí, že magnetické prstence v jejich účinnosti a efektivitě jsou podobné jako u stravy a kondice v souhrnu, zatímco tyto produkty můžete koupit za velmi rozumnou cenu, což je důležitá a naléhavá záležitost pro všechny moderní lidi v naší době v ekonomicky obtížném časovém období. Kromě toho můžete získat magnetické prstence, můžete použít libovolné množství času, včetně trvale nebo pravidelně.

Tón těla se vrátí do normálu, blahodárně působí na vlasy a pokožku těla, takže budete vypadat krásněji a atraktivněji.

Studium recenze na SlimFit, můžete pochopit, který způsob, jak nosit magnetické prsteny je pro vás vhodnější, zejména je možné nosit prsteny neustále nebo po určitý počet hodin. Nejčastěji se doporučuje nosit magnetické prstence po dobu jednoho měsíce, po kterém budete rádi vidět efektivní výsledek, který vás jistě potěší.

Po přečtení recenzí SlimFit můžete zjistit, že někteří lidé za měsíc ztratili 5 kg, ostatní lidé mohli ztratit 10 až 15 kg, což je velmi vysoký výsledek pro ty, kteří trpí nadváhou. Hlavní úbytek hmotnosti je pozorován v důsledku spalování tuků v stehnech, břiše, hýždích, které jsou v podstatě „problémovými“ místy v této věci. Mimochodem, jiné způsoby hubnutí nedávají takový výsledek, kromě dopadu na „problémová“ místa je minimální a ne vždy účinná.

A jedna ze žen, která prsteny použila, poznamenala, že navzdory tomu, že váha zůstala stejná, objem těla se snížil, otoky zmizely, což naznačuje, že prstence normalizují vodní rovnováhu těla a skutečně odstraňují přebytečnou tekutinu z tělesných tkání.

Magnetické štíhlé prstence: principy akčních recenzí

"Magnetické prstence" pro redukci hmotnosti

Mám tyto silikonové prsteny s vestavěnými magnety za směšnou cenu ještě před začátkem masové hysterie kolem nich a růstu dolaru. Inteligentní Číňané (dobře, kdo jiní) nejsou unaveni, aby zapůsobili na představivost a znovu přicházeli s novými vynálezy, aby zhubla byla přinejmenším více zábavy.

Nemluvě o tom, že se na mě pevně usadila další váha, ale jako žena se vždy chci stát lehčí než pět kilogramů. Souhlasím, že to není ukazatel, pro který se chcete mučit diety nebo posílit školení.

Podle mého názoru je to přesně váha, se kterou se můžete pokusit bojovat s obklady: přísady, krémy a náplasti. A protože i bez toho, Číňané přidali velmi rozsáhlý seznam s kruhy, tak proč ne?

Magnetické prstence jsou zázrakem - prostředkem nebo jiným podvodem?

Prsteny "spěchaly" ke mně pod nebem dva měsíce, když jsem na ně zapomněl a přemýšlel o nich. Měkký, lehký, s poměrně silným vestavěným magnetem. Zkusil jsem to. Není jasné Kroužky se navíc neustále točí, protože jsem zřejmě byl příliš velký.

Dobré holky na fóru, ve kterém jsem požádal o radu v této otázce, sarkasticky, říkají, a tak hubená, nenosí je. Poté, co jsem je den zastihl, hodil jsem je na polici do stejných zázračných prostředků - masérů a vakuových bank.

Jejich existenci připomněl přítel, který marně hledal tento „zázračný prostředek“. Samozřejmě, nedal jsem jí prsteny, ale naopak jsem jim věnoval velkou pozornost. Kromě toho, Internet do této doby tam bylo obrovské množství informací o tom, jak přesně fungují.

Vliv magnetických kroužků na bod

Stručně řečeno, podstata působení tohoto jednoduchého zařízení je založena na stálém tlaku na biologicky aktivní body, a jak víte, velké množství z nich je na nohou.

Není náhodou, že se používá magnet.

 • Má své vlastní nezávislé záření, které také působí na body.
 • Údajně je pod velkými prsty, že existuje zóna, jejíž účinek urychluje metabolismus, snižuje chuť k jídlu a (hle a hle!) Stimuluje vývoj svalové tkáně v dolní části těla. Jmenovitě vnitřní části stehen, žaludku, boků, hýždí... No, to je samo o sobě! Teď chápete, že jsem je prostě nemohla dát mému příteli.

Nicméně, nevěřícně, jsem šel hledat mapu biologicky aktivních bodů člověka a zjistil jsem, že v oblasti magnetické expozice, to znamená přímo pod palcem, je bod spojený s hypofýzou. Toto je oblast v mozku, která je zodpovědná za produkci hormonů, které ovlivňují růst, metabolismus a reprodukční systém.

Spokojený s mým malým vědeckým výzkumem jsem se rozhodl - musíme ho nosit!

Nosit nebo nenosit magnetické prstence pro hubnutí?

 • Zpočátku se doporučuje nosit pár hodin denně, v zásadě to není těžké, zejména pokud jste doma celý den, takže je nejlepší začít od víkendu. Pod botami mohou být v zásadě také nošeny, ale pokud je úzký a model, bude to nepříjemné.
 • Podnikatelská Číňané zřejmě pochopili, že prsty lidí jsou rozdílné ve velikosti a dokonce uvolňují prstýnky, které byly upraveny v průměru. Já jsem ale také přizpůsobil své velké, jen je otočil dovnitř magnetem. Mimochodem, nikde nejsou přesné informace o tom, jak je správně přenášet s magnetem uvnitř nebo vně.

První den, počáteční hmotnost - 56 kilogramů

 • Prsteny na mě. Pečlivě poslouchám své vlastní pocity, cítím - chci mít snídani. A ne ovesné vločky a včerejší smažené kuře. Říká se - hotovo, ale uvnitř to triumfálně lechtá: prsteny nefungují! Proč by to však mělo triumfovat? Zhubni, pak mě. A lépe s pomocí prstenců.
 • Je nepohodlné chodit po nich dlouho, to znamená, že zapomenout, že vás nosí, je nesmírně obtížné. Pokaždé, když tam byla touha projít obsah chladničky, magnety propichující nohy "jemně" naznačil, že je čas, aby někteří lidé přestali jíst. Tento neustálý náznak vedl k tomu, že jsem na večeři pil jen sklenku kefíru.

Ráno samozřejmě šupiny ukázaly, že se mi nezdá, že by tu byl tuk. Maximální kapalina. Jaký je rozdíl v tom, zda je žaludek v blízkosti požadovaného plochého tvaru. Kde jsou moje prstýnky? Prsty nebyly vůbec spokojené s mou představou, že je znovu nasadí.

Povzbuzen úspěchem jsem se rozhodl, že si budu dělat snídani a jíst grapefruit, který jsem vlastně nechtěl (něco opravdu?). To šlo celý den, ani kousnout sendvič nebo raid vázy s cookies.

Během jednoho týdne nošení magnetů byla hmotnost snížena téměř o dva kilogramy, ať už prstýnky, magnety v nich pomáhaly, nebo jen účinek auto-návrhů, trvalé nepohodlí, připomínající to, co je potřeba zhubnout, není důležité. Začal hlavní proces. Budu je nosit dál, dokud se na mě neobejdou.

SlimFit - magnetické prstence pro hubnutí: akce, návod k použití, skutečné recenze

: 05.09.2017 21:35

Mnoho sen zhubnout, ale ne každý se může zbavit nadváhy. Někteří prostě nemají dostatek síly, jiní jsou velmi zaneprázdněni v práci a jiní se neskrývají, že nedokážou zmírnit chuť k jídlu.

Sedět na dietě po dobu 2 - 3 týdnů není tak těžké, ale velmi nebezpečné. Sotva je možné rozloučit se s tukem, ale můžete si vydělat spoustu nemocí, protože strava v těchto dnech je nevyvážená.

Jinými slovy, ti, kterým se podařilo koupit magnetické prstence SlimFit pro hubnutí, najdou harmonii. To je skutečný průlom pro všechny, kteří již dokázali otestovat spoustu věcí bez úspěchu. Teď bude váha spěchat bez velkého úsilí. A jak se stát za měsíc štíhlý, přečtěte si naše recenze těch šťastných a doporučení odborníků.

Nadváha: estetický problém nebo nemoc?

Obezita napadá naši planetu. Nikdo už není překvapen, když vidí muže na ulici svého města, který se stěží pohybuje, protože váží nejméně 100 kg. Ale jsou tu ti, jejichž váha je ještě více! To je skutečná hrozba pro zdraví. U lidí s obezitou, nefunkčnost téměř všech orgánů a systémů. Obezita způsobuje rozvoj smrtelných onemocnění:

 • infarkt myokardu;
 • diabetes;
 • ateroskleróza;
 • křečové žíly;
 • hypertenze;
 • CHD;
 • dušnost, srdeční selhání;
 • neplodnost;
 • impotence.

Jedná se pouze o nejčastější komplikace obezity a ve skutečnosti jsou mnohonásobně více. Lidé s nadváhou postupně ztrácejí všechno. Nejprve se vyhýbají přátelům a pak se stáhnou do sebe.

Během nervových zhroucení a depresí jedí více než zhoršení situace. Jako výsledek, mnoho stát se postižený, ztratit schopnost pohybu. Živá nadváha není snadná.

Život „koblih“ je mnohem kratší než život těch, kteří mají zdravé tělo.

Závěr naznačuje, že musíte dodržovat svou váhu. Radujte se, že to není 100 kg. Je třeba se bát každého kilogramu navíc. Diety a půst jsou škodlivé pro tělo, pilulky a čaje dávají dočasný účinek, ne každý má dost času a energie pro sport. Pak zkuste použít silikonové kroužky SlimFit s magnety a váha postupně odezní sama bez velkého úsilí.

Jak SlimFit magnetické prstence pro hubnutí práci?

Japonci velmi dbají na své zdraví. Patří k nim všechny nejúspěšnější moderní trendy v oblasti medicíny a zdraví. Dnes svět zná nejprogresivnější vynález Japonců pro hubnutí - magnetické prstence SlimFit. Novinka pomůže zbavit se nadváhy. Slim Fit je snadný způsob, jak zhubnout bez poškození vašeho těla.

Prsteny rychle získávají popularitu mezi těmi, kteří chtějí zhubnout. A to není náhoda, protože jejich účinek je patrný od prvních dnů užívání.

Magnetické vlny přenášené aktivními body pomáhají kontrolovat práci svalového systému. Na buněčné úrovni se metabolické procesy urychlují a normalizují, posilují se různé svalové skupiny.

Tělo žije ve zcela jiném rytmu a přizpůsobuje se tónu, který nastavuje záření. V důsledku toho jsou patrné pozitivní změny:

 • Přebytečné tuky jsou spáleny.
 • Zlepšené metabolické procesy.
 • Potlačený hlad.
 • Zlepšuje stav kůže.
 • Procesy trávení jsou normalizovány.
 • Postupně ale ne dramaticky snížila váhu a nevrátila se.

Složení prstenců SlimFit pro hubnutí

Základem prstence Slim Fit je transparentní silikon. Materiál je zcela neškodný, netoxický, nezpůsobuje alergie. V medicíně se široce používají desítky let (výroba rukavic, katétrů, sond, mazání chirurgických a šicích materiálů atd.). Nabitý magnet je připojen k průhlednému prstenci (magnetická indukce 1200 HS).

SlimFit kroužek s magnetem je nejen geniální ve svém složení, ale také vypadá esteticky na prstu. Je téměř neviditelný pro zvědavé oči. Transparentní silikonové směsi s barvou pleti a magnet je dole, takže i v sandálech na procházku nebo párty můžete běžet, ztrácet váhu nepostřehnutelně ostatním.

Jak nosit magnetické kroužky SlimFit pro hubnutí: návod k použití

Chcete-li rychle zhubnout, musíte správně nosit magnetické prstence SlimFit. Všechny jemnosti a nuance jsou uvedeny v návodu k použití nástroje. Všechny tipy musí být pečlivě prostudovány, aby bylo dosaženo požadovaného úspěchu.

 1. Silikonový kroužek s vestavěným magnetem se nosí na palci. Vzhledem k tomu, že dva klenoty jsou prodávány v soupravě najednou, měly by být použity současně.
 2. SlimFit kroužek by se měl nosit tak, aby byl magnet na spodní straně prstů.

Pokud je vše provedeno správně, pak je při chůzi tlak na magnet, dotýká se spodní části prstu, kde jsou umístěny aktivní body. Magnety se jich dotýkají a masírují. Současně se po celém těle šíří impulsy.

Dostanou se do mozku, který vysílá signály do svalů, které je třeba dotáhnout. To je účinek na břišní svaly, hýždě, stehna. Tukové rezervy na těchto místech se začínají intenzivně utrácet.

Obrázek nabývá nových forem.

Postupně si zvyšte na nové příslušenství. Nenoste to celý den. Závislost je velmi rychlá, protože váha výrobku je pouze 12 g a při chůzi se téměř necítí.

Kroužky SlimFit musí být při znečištění řádně udržovány. S výrobkem se doporučuje manipulovat s jakýmkoliv detergentem. Po zpracování musí být důkladně vysušen nebo otřen. Výrobek umyjte, jakmile se znečistí.

Pozor! Navzdory tomu, že prstence lze nosit v jakémkoliv prostředí, výrobce upozorňuje, že je nutné s tímto příslušenstvím zacházet opatrně, proto je nutné poslouchat následující doporučení:

 • Nenoste výrobek při koupání, při návštěvě vany, v sauně, protože se může z prstu vyklouznout a ztratit.
 • Je nežádoucí chodit s kroužkem na pláž, protože na otevřeném slunci magnety mohou přehřát, což snižuje jejich léčivé vlastnosti.

Koupit magnetické prsteny SlimFit: kde, kolik a kolik?

V roce 2012 proběhly klinické studie unikátních prstenců s magnety. Novelty se dohodly, že se budou snažit o to, aby se ti, kdo chtěli zhubnout, pokusili o vraždu.

Výsledkem bylo, že po měsíčním experimentu byli i lékaři nesmírně překvapeni: všichni jedinci poklesli o několik kilogramů. Úspěchy byly samozřejmě jiné, ale 5 kg za měsíc nebo více je považováno za poměrně dobrý výsledek a 80% ho dostalo.

Kroužky SlimFit s magnetem lze zakoupit v Rusku. V každém městě přijde balíček s cenným řádem pro ty, kteří chtějí zhubnout.

Máte ještě nějaké pochybnosti, zda si objednáte magnetické prstence SlimFit? Spěcháme informovat o své důstojnosti ještě více: po zakoupení tohoto nástroje na oficiálních webových stránkách jej můžete použít alespoň celý život! Cena se tedy určitě ospravedlní a není tak vysoká ve srovnání s cenami pilulek a zámořských bobulí, které je třeba neustále udržovat, aby si udržely váhu.

A i když jste si koupili prsteny s magnety SlimFit pro hubnutí, nezapomeňte, že budete muset jíst správně. Je lepší zapomenout na hamburgery a majonézu, pokud chcete mít krásnou postavu.

Recenze odborníků nebo to, co lékaři a lékaři říkají o SlimFit hubnutí prstenci

Miron Stanislavovič Krivenko, dietolog:

Jako dietolog, řeknu, že ne každý uspěje v hubnutí i na dietě v krátkém čase. Dnes svým pacientům doporučuji nejen správnou výživu, ale i inovativní prostředky, které pomáhají zhubnout. Už rok doporučuji používat SlimFit kroužky se štíhlými magnety.

Tento nástroj není tak jednoduchý, jak vypadá. Má vliv na tělo ve dvou směrech. Za prvé, magnety masírují aktivní body, které úzce souvisejí s hypofýzou. Za druhé, tento nástroj vyzařuje magnetické vlny, které jsou schopny zvýšit masážní účinek. Magnety s niobem mají silný vliv na tělo.

Dynamika hubnutí se zvyšuje každý den.

Tatyana Pavlovna Zhavkanova, instruktor fitness:

Pracuji jako fitness instruktor. Pojď ke mně, abych se zabýval dívkami různého věku. Někteří se zabývají udržováním zdravého životního stylu, zatímco jiní si stanovují specifický cíl: ztratit 20 až 50 kg. Ne každý může rychle zhubnout.

Když vidím, že jedno fyzické cvičení nestačí, doporučuji dívkám koupit magnetické prstence SlimFit pro hubnutí. Vidím, že mnozí už přišli do třídy s těmito doplňky na nohou. Váha jde mnohem rychleji než ti, kteří prstenec nepoužívají.

Pomozte se stát štíhlejším, používejte integrovaný přístup k řešení tohoto problému.

Pravé recenze již používají magnetický prsten Slim Fit! Pomáhají nebo ne?

Polina Doronina, 24 let, Syktyvkar:

Vždy jsem se závistí díval na své kamarádky, které měly vosí pas. Aspoň ne osika, ale normální člověk. Bohužel, tento osud mě prošel, takže jsem se během školních let vždy držel mimo hlučné společnosti.

To bylo ještě těžší ve věku studentů, když kluci začali upřímně ignorovat mou přítomnost, věnovat pozornost těm, kteří jsou krásně oblečeni, kteří nemají žádné záhyby tuku, nezasahují do nošení oblečených šatů a úzkých topů. Jednoho dne jsem si slíbil, že určitě zhubnu. A začal roky boje s obezitou.

Snažil jsem se všechno: dietu a hladovku, dietu sestavenou odborníkem na výživu a kurzy v tělocvičně. Výsledky byly zklamáním, až jsem narazil na SlimFit zeštíhlující magnetické prstence. Koupil jsem si ho bez zaváhání a okamžitě jsem si ho položil na prsty.

Jaké bylo mé překvapení, když jsem na konci prvního týdne ztratil 1,5 kg. Pro radost jsem políbil své nové šperky a kroužil před zrcadlem, jako by se moje váha stala dokonalou. Bylo to moje první rychlé vítězství. A pokračoval jsem v hubnutí. Nevím, jak tento zázrak funguje, ale mě před očima mění. Již klesl o 14 kg.

Ztrácím váhu, myslím, že se můj sen splní a já se stanu nádhernou krásou.

Victoria Kolodyazhnaya, 42, Vologda:

Nikdy nebyla tlustá, ale s věkem si všimla, že se se mnou začínají zvyšovat kilogramy. Chápu, že katastrofa ještě nepřišla, ale vím, že později to bude příliš pozdě. Rozhodl jsem se sledovat hmotnost a odstranit ze stran a pasu to, co se nahromadilo ve formě tukových usazenin.

Vzhledem k tomu, že nemám čas chodit do tělocvičny, ale bojím se dokonce přemýšlet o dietě, rozhodl jsem se koupit si Slim Fit - magnetické prsteny pro hubnutí. Nevím, jestli budou pomáhat těm, kteří váží více než centner a jedí vše v kbelících, ale já jsem rád sám za sebe. 2 měsíce klesly o 4 kg. Nepotřebuju víc.

Budu sledovat hmotnost a v případě potřeby nosit magnetické prstence, které jsem zatím vložil do své šperkovnice.

Irina Trukhina, 22 let, Ryazan:

Po porodu významně vzrostla váha. Nemohl jsem jít na dietu, když jsem krmil svého malého syna. Z mých přátel jsem se dozvěděl o Slimfit kroužcích se štíhlými magnety. Objednal jsem si to.

Spokojeni jak se mnou, tak s novinkou, která mě učinila štíhlá! Doporučuji tento nový způsob, jak zhubnout.

Zvláště se mu budou líbit matky jako já, které zatím nemohou chodit do posilovny, ani na dietu.

Daria Elkova, 32, Orenburg:

Dlouho jsem se nemohl rozhodnout koupit Slim Fit silikonové prsteny s magnety, které jsem četl spoustu recenzí na internetu. Nebyla to cena prstenů SlimFit, která mě zastavila, ale protichůdná hodnocení uživatelů. Někteří chválili tento úžasný nástroj, jiní si stěžovali, že to nefungovalo.

Asi bych je nekupoval, kdybych si jednoho dne nevšiml, že můj soused nějak ztratil váhu a změnil se. Rozhodl jsem se jí zeptat na tajemství hubnutí a byl překvapený: používá silikonové prstence s magnety. A já, naivní, pochyboval a věřil něčím slovům. Teď mám tento úžasný nástroj.

Dokud nebudu sedět 7 kg, nepotřebuju víc, jinak budu muset změnit svůj šatník.

Alla Rectalova, 26, Tula:

Jsem plný školy. Vzpomínám si, že mě na střední škole moje matka vytáhla, abych nejedl hodně, protože vypadám mnohem starší než můj věk. Vzal jsem na ni urážku a snažil jsem se jíst, když nebyla kolem. Pak jsem sám začal věnovat pozornost své osobě. Uvědomil jsem si, že je na čase zhubnout, dokud jsem se nestal „tlustou krávou“.

Zkoušel jsem tucet diet, koupil jsem si všechny čaje, které jsem našel v lékárnách. Objednal jsem si pilulky a kapsle přes internet. Peníze utratily auto, ale číslo se nezměnilo. Když se moji spolužáci začali oženit a mít děti, byl jsem v depresi, protože žádný z kluků se na mě vůbec nepodíval.

Máma viděla, že jsem se stáhla a jednoho dne jsem přinesla dárek: magnetické prsteny SlimFit pro hubnutí na nohou. Byl jsem překvapen, ale snažil jsem se je dát tak, abych neublížil matce. A tady je moje vítězství: 6 kg za měsíc. A to navzdory skutečnosti, že jsem nevynaložila žádné zvláštní úsilí. I když se nebudu schovávat, chuť se nějakým způsobem snížila.

Ještě zhubnu. Chci ztratit alespoň 10 kg.

magnetické prstence pro hubnutí.

Milovníci jídla jsou oddaní.
Jak často uslyšíte frázi: „Co byste chtěli jíst, abyste zhubli?“ Jsem jeden z nich. Náhle narazíte na silikonové magnetické prstence pro hubnutí. Působí na body na prstech (v čínské medicíně) a blokuje chuť k jídlu. No, myslím, co předepsal "doktor". Objednal jsem 3 ks najednou na hinhinabuye.com hinhinabuye.com (pro přátele). Nejsem jediný, kdo zhubne.

Silikonový měkký, příjemný na nošení. Magnet se nalije do silikonu.

Magnet se lepí na kov.

Když budete nosit dům nezasahuje. V noci, neustále držet. V úzkých botách se neoblékají. Při delším opotřebení se mírně svěží a místo tlaku zmodrá.
Nosím 5 dní. 1. den: reakce je opačná - napadl zhor. Zbývající změny nejsou. Nebo mám bod na jiném místě (přátelé mají totéž) nebo je určen pro placebo efekt. Ale pořád jsem poníka. Pokud jsou změny - budu psát.

Závěr: vhodný pro milovníky silikonových a magnetických šperků. A věřící v moc "PLACEBO".

Kruh pro hubnutí: magnetoterapie a akupunktura proti kilím

Pro rychlou a snadnou ztrátu dalších kilogramů jsou lidé připraveni věřit všemu. Dokonce i v tom, že existuje velmi "magický" prsten pro hubnutí. Podle příslibů výrobců je poměrně běžné, že se nosí, takže ovlivňuje lidské biomagnetické pole a aktivuje procesy, které spouštějí jak metabolismus, tak spalování tuků, a fyzikální a chemické reakce v těle. Výsledkem je ztráta hmotnosti několika kilogramů za 2 týdny. Skromně, ale bez jakéhokoliv úsilí. Jedinou otázkou je, že se jedná o pohádku pro nic netušící zákazníky nebo vědecky podloženou realitu?

Akce

Pro ztrátu hmotnosti použité kroužky se zabudovanými magnety. Jejich působení na tělo je oborem magnetické terapie, který se v této oblasti protíná s akupunkturou. První z nich je směr alternativní medicíny o biomagnetických polích, druhou je starověká výchova o biologicky aktivních bodech na lidském těle. Zpočátku musíme mít na paměti, že oficiální věda je jen částečně uznávána a jsou neustále kritizována.

Proto, rozhodnete-li se použít magnetické prstence pro hubnutí, veškerá odpovědnost za získané výsledky bude muset být provedena výhradně na ramenou.

Nicméně příznivci magnetoterapie a akupunktury dávají zcela logické vědecké vysvětlení, jak prstence přispívají k hubnutí.

Nejprve se dostanou do kontaktu s lidským biomagnetickým polem a vyladí ho na požadované vlny. Vzhledem k tomu, s pravidelným a řádným nošením šperků, dochází k významným změnám v těle:

 • buněčná tekutina je obnovena;
 • tok lymfy a krevní oběh jsou aktivovány;
 • jsou zahájeny výměnné procesy;
 • zlepšuje se práce vnitřních orgánů;
 • zlepšuje pocit pohody.

Za druhé, prstence nejsou nošeny na žádných prstech, ale na betonových, působí na určité akupunkturní body, tak či onak spojené s procesem hubnutí. V důsledku toho, jak výrobci slibují:

 • metabolismus urychluje, začíná lipolýzu a poskytuje rychlé a účinné spalování tuků v problémových oblastech těla;
 • je aktivován krevní oběh, což vede ke zvýšení hladiny kyslíku v tkáních a je stálým účastníkem na odbourávání tuků;
 • normální tok lymfy, který s sebou nese tělo škodlivých látek;
 • otok se stává méně kvůli odstranění těžké ("mrtvé") vody;
 • jsou posílena nervová vlákna, sníženy hladiny kortizolu.

Věřte tomu nebo ne v zázračné vlastnosti prstenců pro hubnutí - pouze hubnutí rozhoduje. V Rusku se magnetoterapie používá v oficiální medicíně v některých fyzioterapeutických procedurách, zatímco v USA a v některých dalších zemích jsou podobná zařízení a prostředky zákonem zakázány. Stejný postoj k akupunktuře: někdo tvrdí, že se zbavil všech nemocí s pomocí, jiní považují metodu tibetských mnichů za krásnou pohádku.

Přes stránky minulosti. Hippokrates psal o léčivých vlastnostech magnetů (doporučil je použít proti zánětu a zastavit krvácení) a Paracelsus (z epilepsie a zklidnit nervy). Co je nejzajímavější: první tvrdil, že mají projímavé vlastnosti a druhé stanovení. Pokud Hippokrates má pravdu, pak s pomocí magnetických kroužků, můžete opravdu zhubnout střeva.

Kontraindikace

Magnetická terapie má spoustu kontraindikací. Navzdory skutečnosti, že většina lékařů je skeptická k prstencům jako metoda hubnutí, je stále doporučeno nejprve otestovat a konzultovat s lékaři. Výrobci těchto šperků jako kontraindikace k jejich nošení v návodu obvykle uvádějí pouze individuální nesnášenlivost a tendenci být alergičtí na kovy. Tento seznam je však mnohem rozsáhlejší.

Tělo může negativně reagovat na pravidelné nošení magnetických šperků v přítomnosti následujících onemocnění a stavů:

 • těhotenství, kojení;
 • kontaktní dermatitida, vředy a jiná kožní onemocnění;
 • jakékoli implantáty v těle, kardiostimulátory, endoprotézy;
 • gastrointestinální poruchy;
 • exacerbace infekcí v důsledku zvýšené teploty;
 • problémy se srdcem a cévami, hypertenze a hypotenze, hemofilie, trombózy;
 • duševní poruchy;
 • rakoviny;
 • diabetes a další autoimunitní onemocnění;
 • thyrotoxikóza;
 • tuberkulóza (otevřená forma).

Navzdory tomu, že v mnoha zdrojích je magnetoterapie považována za naprosto neškodnou, existuje důkaz, že při pravidelném nošení těchto šperků mohou být problémy s tlakem a komplikacemi všech výše uvedených stavů a ​​nemocí. Jedním z nejnebezpečnějších vedlejších účinků je zvýšená glykolýza a hypoxie.

Pozor Podle některých recenzí, nosit magnety na těle (i takové malé, které jsou vloženy do prstenců) často způsobuje těžké bolesti hlavy. Odborníci varují, že mnoho z nich má k těmto zařízením individuální nesnášenlivost. V tomto případě zhubnout s jejich pomocí nebude fungovat.

V závislosti na tom, kde se nosí

Na rukou

Prsteny s magnety se nejčastěji nosí na prstech. Vypadají jako obyčejné šperky a šperky, takže nikdo nebude podezřívat jejich skutečný účel.

Magnetické prsteny nosí na prstech

V závislosti na tom, co chcete získat, by měly být nošeny na různých prstech. To je vysvětleno akupunkturními body, z nichž každý je zodpovědný za svůj vlastní proces:

 • malé prsty - hubnutí nohou, hýždě + regulace štítné žlázy, která vám umožní odstranit hormonální příčiny nadváhy;
 • nejmenované prsty - hubnutí v pase, po stranách, vzadu + kontrola produkce hormonů nadledvinkami, které se také podílejí na procesu snižování a přibírání na váze;
 • střední - eliminace tukových usazenin v břišní oblasti + zlepšení krevního oběhu;
 • index - pokles objemu rukou + vliv na mozková centra zodpovědná za saturaci (dochází ke ztrátě chuti k jídlu);
 • hubnutí + aktivní odstranění přebytečné tekutiny z těla a zbytek organického odpadu.

Chci zhubnout všude a okamžitě. Vzhledem k nízkým cenám pro tyto prstence, někteří získat několik šperků a nosit je současně na různých prstech. Výrobci to nezakazují a dokonce doporučují, ale to je pochopitelné: potřebují výhodu. Pokud si myslíme z hlediska magnetické terapie, může vznik několika biomagnetických polí způsobit poruchy hormonálního pozadí nebo metabolických procesů.

Na nohou

Mnozí se neodvažují nosit z prstů hubnutí na prstech ze dvou důvodů:

 1. Nechtějí všem ukázat své komplexy o nadváhy.
 2. Nenoste levné šperky.

V tomto případě výrobci nabízejí možnosti pro prsteny, které jsou kladeny na velké a indexové prsty. Už nejsou stylizované jako šperky - transparentní, gumové a měkké, téměř necítené v botách. I když je moment velmi kontroverzní, mnozí z nich ve svých recenzích píšou o vzhledu tření.

Silikonové prstence

Předpokládá se, že prsteny určené k nošení na nohou, účinnější než ty, které jsou k dispozici pro ruce. To je vysvětleno neustálou stimulací akupunkturních bodů. Při chůzi jsou pod tlakem a začínají ovlivňovat tělo. Na palci a ukazováčku jsou biologicky aktivní zóny, kterými jsou:

 • urychlit metabolismus;
 • zlepšit práci žaludku;
 • normalizovat hormony;
 • potlačit chuť k jídlu.

Udělejte závěr: je-li vaším úkolem tvarování těla v problémových oblastech, noste na své ruce šperky; pokud se potřebujete vyrovnat s hladem a odstranit příčiny nadváhy - nosit je na nohou.

V závislosti na materiálu

Nákup magnetického prstence věnujte pozornost materiálu, ze kterého je vyroben.

Nejprve zjistěte, který magnet je v něm vložen - ferit nebo neodym. Měly by být upřednostňovány, neboť:

 • inovativní: vytvořený pouze před 30 lety, zatímco ferit je lidstvu znám již od doby železné;
 • vytváří silné magnetické pole, desetkrát silnější než ferit;
 • má neomezenou životnost - ferit selže asi po 10 letech.

Jak víte, zda je neodym nebo ferit vložen do prstence? Nejzřejmější rozdíl je cena: první je mnohem dražší. Druhou je kvalita dekorace: zkuste zachytit magnet s něčím ostrým. Pokud vypadne, je to ferit - neodym je těžké extrahovat.

Za druhé, zjistěte hlavní materiál, ve kterém je magnet vložen. Kovové kroužky obvykle jdou do ruky: měď, zlato, radium, atd. Vypadají krásně a plní funkci šperku. Pěšky je lepší vzít pryžové kroužky z lékařského silikonu. Je nealergenní, varuje tření a nezpůsobuje nepohodlí.

Se světem - na niti. Nedávno byla terapie Su-Jok, korejská akupunkturní metoda, zařazena do mnoha zdravotních programů. Jedním z jeho svědectví je ztráta hmotnosti a magnety se používají jako pomocná zařízení.

Jak se nosí

Mnoho z nich ani netuší, že prstence pro hubnutí mají pravidla používání. Většina lidí si je ihned po zakoupení a opotřebení nasadí, neodstraní, týden, další, měsíc... V důsledku toho, bez čekání na slibovaný úbytek na váze, hodí šperky do vzdáleného rohu a zapomenou na to.

Chcete-li dosáhnout výsledků, použijte několik tipů.

 1. Ujistěte se, že měření dekorace. Je nutné vyloučit jak otírání, tak volné posouvání na prstu.
 2. Pečlivě si přečtěte návod k použití a používejte prstenec v souladu s ním.
 3. Zvykněte si na magnetoterapii a akupunkturu postupně: první den, doba nošení by neměla překročit 3 hodiny, a pak přidávat denně po dobu 1 hodiny.
 4. Kdy střílet: před spaním, vanou a saunou, v posilovně.
 5. Denně otřete lékařským alkoholem. Toto pravidlo je důležité zejména u silikonových výrobků.

Pokud pocítíte alergii nebo zhoršení zdravotního stavu z tohoto způsobu hubnutí, mělo by být upuštěno.

Jedním z nejdůležitějších tipů: prsten - pouze pomocná metoda hubnutí, která by měla zvýšit účinnost hlavního (dieta a sport). Bez nutričních omezení a zvýšené motorické aktivity nebudou žádná magnetická pole a akupunkturní body odstraňovat tuky.

Zajímavosti. Je zde informace, že šperky s magnety za účelem léčení nosily takové historické postavy jako Kleopatra, Mozart a Elizabeth I.

Značky

V poslední době se magnetické šperky aktivně kritizují jak lékaři, tak ti, kteří se již pokusili použít pro hubnutí. V tomto ohledu není jejich trh velmi různorodý. Několik z nejpopulárnějších značek vám pomůže orientovat se v tomto výklenku.

 1. Santegra - spirála mědi se zlatem nebo rhodiem na prstu. Rusko $ 15.3.
 2. Styl - měď, se zlatem, po ruce. Rusko 8 dolarů.
 3. Pedilys. Baques Amincissantes Magnetiques - silikonové prstence na palcích. Čína 4,2 USD (2 ks.).
 4. Batel - silikon, na prstech. Rusko $ 4 (2 ks.).
 5. Magic Slim - silikon, na nohou. Čína $ 2.6 (2 ks.).

Hledáte "kouzelný" prsten, který vám bez námahy ušetří extra kila? Budete muset být zklamáni: ani takový tandem jako magnetoterapie a akupunktura nemůže pomoci bez zapojení těžkého dělostřelectva - stravy a posilovny.

Na principu práce magnetů na hubnutí a akupunkturních bodech pro snížení chuti k jídlu si přečtěte naše články: