Image

Polibky obohacené okamžitě

FitParad®. K nejsofistikovanější chuti

Vzorec zdravé výživy naší doby obsahuje důležitou složku - použití produktů se zlepšenými vlastnostmi pro spotřebitele a zvýšenou nutriční hodnotu obohacenou vitamíny, minerály, biologicky aktivními látkami. FitParad® ovoce a bobule obohacené instantní polibky jsou inovativním produktem, dalším zdrojem rozpustné vlákniny a vitamínů. Jedna sklenice hotového nápoje obsahuje více než polovinu denní dávky kyseliny listové, vitamínu C, vitamínů skupiny B, kyseliny pantothenové. Jedinečnost složení FitParad® kissel je také v nepřítomnosti cukru, který je nahrazen přírodním extraktem stevia, přírodním sladidlem.

Díky svým léčivým vlastnostem má želé všeobecný tonizující účinek, dodává tělu vitální sílu a energii, aktivuje imunitní systém, podporuje vylučování toxinů a toxinů z těla, zlepšuje metabolické procesy, normalizuje střevní mikroflóru a peristaltiku.

Kissel FitParad® je doporučován Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace pro použití jako komerční výživa v průmyslových závodech s nebezpečnými pracovními podmínkami jako další zdroj vitamínů (Nařízení 46n ze dne 16. února 2009).

Polibky FitParad® mají dvě další nesporné výhody - různé chutě a okamžité vaření. Složení nápojů zahrnuje přírodní šťávy z jahod, borůvek, brusinek, broskví, které poskytují další léčivý účinek a změnu chuťových dojmů, den co den.

Polibky jsou skvělou alternativou k sublimovaným kávovým a čajovým nápojům v kanceláři, doma, v zemi, na cestách.

Specializovaná dietní výživa (terapeutická a profylaktická) výživa (za škodlivých a zvláště škodlivých pracovních podmínek).

Sladký bez cukru! Nevyžaduje vaření! Okamžité vaření!

Složení: maltodextrin, zahušťovadlo - bramborový škrob, inulin, jablečný pektin, jahodový prášek / borůvkový / brusinkový / broskvový džus, antioxidant - kyselina citrónová, vitaminový komplex (retinol acetát, vitamín D3, vitamin E, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, pyroxidin, chyrofin, hydrochlorid, kyselina chlorovodíková) kyselina, D-pantothenát vápenatý, kyselina listová, niacin, vitamín K1, D-biotin, vitamín B12), nutriční sladidla - sukralóza a steviozid, příchuť totožná s přírodním „Zemlyaniya“ / Chenika “/„ Peach “/„ Cranberry “, přírodní jídlo výt barvivo. neobsahuje geneticky modifikované složky.

Účinnost a bezpečnost přípravku je klinicky prokázána.

Nutriční hodnota 100 g polibku: sacharidy - 85 g (glukóza - 1,2 g; fruktóza - 0,1 g; maltóza - 4,0 g; sacharóza - 0,2 g, polysacharidy - 53,5 g; škrob - 26 g ), organické kyseliny - 1,0 g.

Energetická hodnota 100 g polepu: 340 kcal. Energetická hodnota 30g želé (balení balení): 102 kcal.

Doporučení pro použití: Nalijte obsah sáčku (30 g) do hrnku a nalijte sklenici vroucí vody (200 ml). Míchejte a nechte odstát 2-3 minuty. Bon appetit!

Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby při skladování na suchém, tmavém místě při teplotě do 20 ° C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75%.

Kontraindikace: individuální intolerance složek je možná. Pro osoby trpící různými chorobami se před použitím poraďte se svým lékařem.

Balení: porcované sáčky o čisté hmotnosti 30 g

PŘEHLED: Fit Parad's Low Carb Vitamin Jelly

V Diabetonu je želé Fit Parad pozice, že jen polovina je vyprodána našimi zaměstnanci. A protože ráno samo nezačne s kávou, nemůžeme neméně zajímat, co je obsaženo ve světlých pytlích.

Složení: sladkost, chuť a barva

Maltodextrin je zodpovědný za sladkost želé, ne-nutričních sladidel - sukralózy a stevioidu.
Zahušťovadlo - bramborový škrob, inulin, jablečný pektin.

Pro chuť identitu v různých verzích jsou zodpovědné: brusinkový džus prášek, jahodový džus prášek, broskvový džus prášek, borůvkový džus prášek. Každé želé také obsahuje přírodní aroma a přírodní potravinářské barvivo.

Například v broskvovém kisselu - barvivo „AQUABETIN Beta-karoten“, které má také antioxidační vlastnosti. Přírodní karoten je extrahován z produktů bohatých na tento pigment. Je netoxický. Přebytek karotenu v těle nepoškozuje, nezpůsobuje hypervitaminózu a není doprovázen negativními vedlejšími účinky. Je široce používán v potravinářském průmyslu, včetně dětské výživy.

V polibcích je také přítomen antioxidant, kyselina citrónová.

Složení: opevnění

Nejpříjemnější okamžik. Směs pro přípravu nápoje je obohacena o vitaminový komplex: vitamin A (retinol acetát), vitamin D3, vitamin E, vitamin B1 (hydrochlorid thiaminu), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (hydrochlorid pyroxidinu), vitamin C (kyselina askorbová), vitamin B5. (D-pantothenát vápenatý), vitamin B9 (kyselina listová), vitamín B3 (niacin), vitamin K1, vitamin B7 (D-biotin), vitamin B12.

Složení: sacharidy

Výrobce uvádí vysvětlení o množství sacharidů, které přípravek obsahuje na 100 g. Celkové množství sacharidů je 85%. Z nich: glukóza 1,2%, fruktóza - 0,1%, maltóza - 4,0%, sacharóza - 0,2%, polysacharidy 53,5%, škrob 26%.
V 1 balení 30 g suché směsi pro přípravu želé. To je dost na to, aby se dostal hustý nápoj 230-250 ml.

1 kružnice (230-250 ml) obsahuje: 25,5 g sacharidů (z toho 0,36 g glukózy, 0,03 g fruktózy, 1,2 g maltózy, 0,06 g sacharózy, 16,05 g polysacharidů, 7,8 g škrobu).

Kisselovy polysacharidy nejsou výživná vlákna, která neovlivňují glykémii, proto při výpočtu sacharidů na jednu porci se řídí počtem 9,45 g sacharidů na jednu porci 230-250 ml (30 g sáčku s práškem 1).
Množství sacharidů, které ovlivňují hladinu cukru v krvi, je extrémně nízké, ale musí být také zváženo. Vzhledem k potravinám, které nejsou výživné, však uvolňování jednoduchých sacharidů bude pomalé. Proto strach z cukru skoku nestojí za to. Neváhejte vařit želé a vychutnat si chuť léta!

Jaké jsou chutě?

Vitamínový instantní polibek FitParad je ve 4 verzích: brusinka, jahoda, broskev, borůvka. Chuť je naprosto přirozená.
Výrobce varuje, že je možná individuální nesnášenlivost komponent. To platí pro alergie, protože kissel používá přírodní dehydrované šťávy. Proto, pokud náhle trpí alergiemi na jahody, borůvky, brusinky nebo broskve, pak věnujte pozornost.

Rozpouští se snadno a rychle vaří. Vezměte prosím na vědomí, že směs musí být rozpuštěna ve vodě při pokojové teplotě a teprve potom vařit vroucí vodou. To je důležité, aby se zabránilo tvorbě tvrdých hrudek.

Polibek dobře vyhovuje lehkému hladu, takže může sloužit jako malé občerstvení.

Kalorie želé fit průvod. Chemické složení a nutriční hodnota.

Nutriční hodnota a chemické složení "Kissel Fit Parade".

Energetická hodnota želé fit průvod činí 357 kcal.

Primární zdroj: Vytvořil uživatel. Více podrobností.

** V této tabulce jsou uvedeny průměrné hodnoty vitamínů a minerálů pro dospělé. Pokud chcete znát pravidla s přihlédnutím k pohlaví, věku a dalším faktorům, použijte aplikaci "Moje zdravá strava".

Kissel Fit Parade

Slim recenze a tipy pro začátečníky, Dukan knihy, recepty a dietní výrobky, fotoreporty

Strana 1 z 1

Kissel Fit Parade

28. října 2012, 9:10

Re: Kissel Fit Parade

28. října 2012, 21:44

Re: Kissel Fit Parade

29. října 2012, 07:03

Strana 1 z 1

Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO od Artodia.

Fitparad Cukr Náhrada č. 1, 7, 10 a 14: Výhody a újmy, fotografie a recenze

Dnes, na policích supermarketů a internetových obchodů můžete najít mnoho produktů, které jsou umístěny jako "organické" a "bio".

V mém článku naleznete analýzu přínosů a škod způsobených sladidlovým fit rajem, složení cukrového náhradního kadence a podělím se o své názory jako lékař.

Zjistíte také, komu to výrobci zamýšleli, a zda je vhodné zavést do denní dávky pokrmy a nápoje obsahující toto sladidlo.

Fit parade je výrobcem umístěn jako zcela přírodní, obsahující pouze přírodní složky.

Je to bílý krystalický prášek připomínající rafinovaný cukr, balený nebo v porcích sáčků po 1 g, s celkovou hmotností 60 g nebo ve velkých pytlích (doy-pack) a odměrnou lžící uvnitř nebo v plastových nádobách.

Složení sladidla (Fit Parade) Fit Parad

Podívejme se, jaké složky toto sladidlo obsahuje, abychom pochopili, jak je to přirozené a užitečné. Zde obecně popisuji, jaký druh náhražek cukru používá společnost. A pak budeme uvažovat o různých kombinacích (mixech) a co tam jde.

Erythritol

Nebo, jak se také nazývá, erythritol je polyol. On, jako sorbitol nebo xylitol, patří do skupiny sladkého alkoholu.

Erythritol se nachází ve velkém množství v různých potravinách - ovoce, luštěniny, sójová omáčka. V průmyslu se vyrábí z kukuřice a jiných škrobnatých plodů.

Nevýhodou této látky je, že je o 30% méně sladká, takže k dosažení obvyklé chuti čaje, budete muset dát mnohem více cukru náhrada v šálku.

Plus látky je samozřejmě její úplné zažívací potíže v těle, to znamená, bez ohledu na to, kolik kalorií obsahuje erythritol v ekvivalentu 1 lžičky. cukr, na obrázku to nijak neodráží.

Sladkost sladidla tedy není uhlohydrát, proto nemá glykemický index. Diabetici mohou volně konzumovat erythritol.

Sukralóza

Ale na druhém místě je "přírodní" náhrada cukru přizpůsobená přehlídce chemicky syntetizovaná sukralóza, která je derivátem cukru.

V živé přírodě se sukralóza nevyskytuje, ale je syntetizována vícestupňovou metodou, v jejímž důsledku se mění molekula cukru: atomy vodíku v ní jsou nahrazeny chlorem. To činí látku 600krát sladší, ale zároveň méně "živou". Sukralóza se v zásadě neabsorbuje a vylučuje ledvinami beze změny.

Jeho poškození nebylo prokázáno, proto je sukralóza povolena v mnoha zemích, včetně Ruska. Čtení recenze spotřebitelů, můžete najít spoustu stížností, takže je nutné přistupovat k použití tohoto sladidla opatrně.

Stevioside (stevia)

Tato látka je extrakt z listů stevia, rostlina, která nahradila cukr pro mnoho generací domorodých lidí, kteří žili v Jižní a Střední Americe po stovky let.

Sladká chuť listů dává speciální sloučeniny, glykosidy obsažené v rostlině.

Oni se naučili extrahovat je průmyslově relativně nedávno, a to je čištěný glykosides, rebaudioside a stevioside, to je dovoleno pro použití v potravinářském průmyslu.

Dlouho bylo prokázáno, že stevia je ne nutriční sladidlo, které navíc nemá glykemický index, a tudíž neovlivňuje hladinu cukru v krvi. To je důležité zejména u lidí s diabetem.

Stevioside může být proto právem považován za přírodní sladidlo, vhodné jak pro diabetiky, tak pro lidi, kteří chtějí snížit množství kalorií spotřebovaných z potravin tím, že se vzdají cukru.

Pouze těhotné ženy a kojící matky ji musí omezit nebo vyloučit, protože to může negativně ovlivnit vývoj dítěte.

Rose Hip Extract

Je již dlouho známá, zcela přirozená léčba, používaná nejen ve výživě, ale iv kosmetologii a farmakologii.

Šípek je jedním ze šampionů vitamínu C, nicméně u některých lidí může tato rostlina způsobit alergické reakce.

 • Sladidlo Fitparad č. 7 obsahuje extrakt šípky.
 • 1 obsahuje extrakt z artyčoků.
obsahu

Fitparad nahrazující cukr: přínosy a škody

Jak můžeme vidět na složení přehlídky sladidla, není to tak „přirozené“, jak je uvedeno výrobci a bylo by žádoucí pro spotřebitele.

Všechny složky kompozice jsou schválenými sladidly, z nichž většina se přirozeně vyskytuje nebo se vyskytuje v přírodě.

Přínosy záchvatu přehlídky jsou nepopiratelné pro lidi s diabetem, protože bez zvýšení hladiny inzulínu v krvi vám nedovolí zcela se vzdát sladkostí.

Kontraindikace fit parad

Ale pro ty, kteří se chystají jít na zdravou stravu, je lepší v zásadě snížit počet sladkých potravin ve stravě a časem je zcela opouštět a ponechat ve stravě pouze ovoce, místo aby se snažil nahradit cukr svými analogy.

 • V případě předávkování může přehlídka sladidla zapříčinit projímavý účinek.
 • Těhotné ženy a ženy, které kojí, by také měly přestat používat náhražky cukru.
 • Pečlivé ošetření umělých sladidel jsou lidé, kteří překročili 60letý milník, stejně jako lidé náchylní k alergickým reakcím.
obsahu

Jaké směsi má toto sladidlo?

Produkty Fitpard zahrnují různé kombinace a směsi náhražek cukru. Vezměme si stručně každou z nich a co je součástí jejich skladby.

Bohužel, výrobce nepíše v procentech, kolik a co je nezbytné.

Přizpůsobte přehlídku číslo 1

 • erythritol
 • sukralóza
 • stevioside
 • Výtažek z jeruzalémských artičoků

Forma vydání: Doy-pak na 400 g a kartonová krabice na 200 g

Fit Parade číslo 7

Forma produktu: Doy-pack 400 g, kartonová krabice po 200 g, v plechovkách po 180 g a sáčku 60 ks.

Přizpůsobit přehlídku číslo 9

 • laktóza
 • sukralóza
 • stevioside
 • kyselina vinná
 • L-leucin
 • jedlá soda
 • kroskarmelózy
 • Výtažek z jeruzalémských artičoků
 • oxidu křemičitého

Uvolňovací forma: tablety v balení po 150 kusech

Přizpůsobit přehlídku číslo 10

 • erythritol
 • sukralóza
 • stevioside
 • Výtažek z jeruzalémských artičoků

Forma vydání: Doy-pak na 400 g, v bankách na 180 g a sáčky na 60 kusech.

Přizpůsobit přehlídku číslo 11

 • inulin
 • sukralóza
 • stevioside
 • koncentrát ovocné šťávy z melounu (papain 300 IU)
 • ananasový extrakt (bromelain 300 IU)

Uvolňovací forma: Doy-pak na 220 g

Přizpůsobit přehlídku číslo 8 (doporučeno)

Uvolňovací forma: Doy-pak na 200 g a sáčky na 60 kusech.

Přizpůsobit průvod "Erytritida"

Forma uvolnění: kartonová krabice na 200 g

Fit parade stevioside "Sweet"

Forma vydání: v bankách na 90 g

Moje recenze Fitparda jako lékaře a spotřebitele

Během své praxe jsem již vyzkoušela všechny druhy náhražek cukru a z toho, co se prodává v offline supermarketech, doporučuji přehlídku FIT č. 8.

Proč ho?

 1. je naprosto přirozený
 2. žádná sukralóza
 3. slušná chuť
 4. skutečnou cenu

Pokud užíváte náhražku cukru odděleně pro stevioid nebo erythritol stejné společnosti, pak se vám nemusí líbit chuť. V č. 14 se chuť prakticky neliší od běžného cukru. Ve zbytku je vždy nepřirozená sukralóza.

Doporučená náhrada cukru nezvyšuje hladinu cukru v krvi a neovlivňuje hladinu ininu, ani nemá obsah kalorií. Proto může být bezpečně používán u lidí s nadváhou a diabetem.

Takže, mí přátelé, než si koupíte jakoukoliv náhražku cukru, ať už se jedná o přehlídku, nebo jiné, pečlivě si přečtěte etiketu, stejně jako recenze zákazníků na internetu a prostudujte si složení tohoto produktu.

A nezapomeňte, že péče o naše vlastní zdraví je naším úkolem, ne výrobcem.

S vřelostí a péčí endokrinolog Lebedeva Dilyara Ilgizovna

Ovesné vločky "Fit Parade" 50g.

Vaše žádost je přijata!

Obdržíte oznámení, když cena produktu klesne na zadané kontakty

 • Při objednání od 10 000r - Dodávka ruskou poštou zdarma.
 • Sleva od 10 ks.
 • Vraťte míče 5% při objednávce od 15 USD

Kissel FitParad se doporučuje jako specializovaná potravinová dieta (lékařská) potrava, včetně výživy pacientů s chronickými onemocněními. Obsahuje celou řadu hodnotných složek pro naše tělo: bílkoviny, vlákninu, esenciální aminokyseliny, polynenasycené mastné kyseliny, vitamíny A, E, PP, biotin, vitamíny skupiny B, minerální soli. Pravidelná konzumace kisselu zlepšuje metabolické procesy v těle, zlepšuje činnost gastrointestinálního traktu, stimuluje obranyschopnost a působí jako obecné tonikum.

Doporučení pro použití: Obsah sáčku (50 g) důkladně promíchejte v malém množství studené vody (0,5 šálky). Pak se za intenzivního míchání vlije do vroucí vody a přivede se k varu. Držte 2-3 minuty. Celkové množství vody je 0,6 litru (3 šálky).

Složení: ovesné vločky, maltodextrin, jablečný pektin, inulin, třešňový / brusinkový / borůvkový prášek, antioxidant - kyselina citrónová, ne-výživné sladidlo - stevioside, chuť identická s přírodními třešněmi / brusinkami / lesními plody, přírodní barvivo - karmínové burgundy. Neobsahuje konzervační látky a látky zvýrazňující chuť. Neobsahuje GMI.

Nutriční hodnota 100 g produktu: sacharidy - 77,6 g (glukóza - 1,02 g; maltóza - 3,23 g; vyšší polysacharidy - 42,0 g; škrob - 31,3 g), proteiny - 5,6 g, tuky - 2,7 g, organické kyseliny - 1,0 g.
Energetická hodnota 100 g produktu: 357,1 kcal. Energetická hodnota 1 porce hotového výrobku o objemu 200 ml: 59,52 kcal.

Dyukan dieta. Část 4

kdy se dostanu k pečení

Dobrý den všichni!
Dívky, s plummets, kteří mají!
Do zítřka jsem opustil svůj box. Včera, půl dne, jsem se kroutil kolem výročního oblečení, nepil jsem vodu a jedl jsem normálně jednou.

Nagy, s tebou! Jaký je dům? Bylo možné něco ušetřit?

Můžu tě dostat? [/ citace]
Vítejte!

Nezáviď, podívej se, píš.

Samozřejmě, že to neudělám znovu. Už jsem napsal Anyě, že nejsem trpělivý. Potřebuji všechno, abych byl rychlý. Ale já jsem upřímně a tato šlapatka je už velmi šťastná. Dnešní pádlo je díky vašim krabičkám.

Dívky, mám otázku
Jaká by měla být porce? Kolikrát máte za den?
Snídaně, oběd, večeře a dvě občerstvení?

A další slanost na útoku je nežádoucí? Například sleď?
A to je v knize "Jakákoliv ryba".

Jaká by měla být porce? Kolikrát máte za den?

Snídaně, oběd, večeře a dvě občerstvení?

A další slanost na útoku je nežádoucí? Například sleď?

Diskuse

Co je FitParad

36 příspěvků

Produkty pod značkou "FitParad®" jsou:

• Inovativní produkty: nové typy účinných multifunkčních potravin s velkou harmonickou chutí. Účinná náhrada tradičních kalorií.

• Funkční potravinářské výrobky: podle GOST R 52349-2005, potravinářské výrobky určené pro systematické použití ve složení stravy všech věkových skupin zdravé populace, snižující riziko vzniku nemocí souvisejících s výživou, zachování a zlepšování zdraví v důsledku přítomnosti fyziologicky funkčních látek v jejich složení potravinových složek.

• Přírodní produkty s vysokou přírodní biologickou hodnotou. Mají antidiabetické, prebiotické a antioxidační vlastnosti.

• Výrobky, které vám umožní udržovat zdraví, udržovat dokonalý tvar bez únavné stravy a destruktivních účinků na tělo.
Přísná kontrola kvality. Přírodní suroviny a moderní technologie.

Kissel Fit Parade 30g

Zeptejte se na model

Řekněte o tom svým přátelům a splní přání!

Nejbližší analogy

Doporučení pro použití: Nalijte obsah sáčku (30 g) do hrnku a nalijte sklenici vroucí vody (200 ml). Míchejte a nechte odstát 2-3 minuty. Bon appetit!

Kontraindikace: individuální intolerance složek je možná. Pro osoby trpící různými chorobami se před použitím poraďte se svým lékařem.

To je nenávistné slovo "dieta", pouze přináší úzkost, mnozí jsou si jisti. Radikální změnou naší stravy začneme pociťovat nepohodlí, naše tělo cítí nepohodlí a potřebuje více živin. A ne všechny produkty mohou těžit tělu, takže tato záležitost by měla být věnována náležitá pozornost, pokud člověk chce zhubnout.

Vyvážená strava nemusí být prospěšná, zejména pokud živiny v potravinách nestačí. Nezapomeňte na tuky, sacharidy, zejména na bílkoviny. Při přípravě dietního menu je třeba vzít v úvahu věk, pohlaví, hmotnost, denní zaměstnání.

Bohužel ne každý má dostatek času na přípravu vlastních dietních pokrmů, práce často trvá celou dobu. V tomto případě je lepší koupit dietní jídlo. A pak nebudete muset trávit čas výpočtem kalorií a obsahem určitých živin. Dostanete vyvážené jídlo a vaše tělo na to odpovídajícím způsobem reaguje. Nejen, že jedíte správně, ale užíváte si potěšení z jídla. A vaše tělo se mezitím stává štíhlejším.

Polibek FitParad Jahody

Kissel FitParad Jahody - inovativní produkt rychlého občerstvení vytvořený pro zdravou stravu založenou na tradičních receptech. Má vyvážené složení a má vysokou biologickou hodnotu. Neobsahuje cukr, látky zvyšující chuť, GMI.

Kissel FitParad je schválen Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace jako produkt terapeutické výživy pro osoby s pracovním nebezpečím (vyhláška č. 46 ze dne 16. února 2009).

Polibky FitParad výrazně překonávají tržní analogy v hodnotě pro tělo a chuť. Vhodné pro potraviny v nemocnicích.

 • přispívá k čištění ogranizmu ze strusek a toxických látek;
 • normalizuje střevní mikroflóru a peristaltiku, zlepšuje metabolismus;
 • namísto cukru, kissel používá extrakt stevia (přírodní náhrada cukru), který umožňuje těm, kteří jsou na dietě a / nebo dodržují zásady PP k pití kissel;
 • užitečné pro ty, kteří trpí cukrovkou (obsahuje inulin - náhražku cukru a škrob);
 • vhodný pro výživu těch, kteří se zabývají úbytkem hmotnosti (relativně nízkokalorická - 102,9 kcal na porci - a je bohatý na vitamíny a stopové prvky);
 • uspokojuje hlad (obklopuje sliznici, rychle vstřebává a vyživuje tělo užitečnými složkami);
 • má pozitivní vliv na metabolismus, je bohatý na spektrum vitamínů (A, D3, skupina B - včetně B12, C, E, kyselina pantothenová, kyselina listová, PP, vitamin K);
 • zlepšuje výkon;
 • zvyšuje obranyschopnost těla.
Kissel FitParad připravuje okamžitě.

Způsob vaření FitParad Strawberry Kissel: Obsah sáčku (30 g) nalijte do hrnku a nalijte 200 ml horké vody, promíchejte a nechte vařit 2-3 minuty.

Složky jahodového želé FitParad: maltodextrin, zahušťovadlo bramborového škrobu, inulín, jablečný pektin, prášek z jahodové šťávy, antioxidant kyseliny citrónové, komplex vitamínů (retinol acetát, vitamin D3, vitamin E, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, hydrochlorid pyroxidinu, a-yne, ak vitamín E, vitamin E, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, hydrochlorid pyroxidinu, hydrochlorid thiaminu, riboflavin, hydrochlorid pyroxidinu, hydrochlorid pyroxidinu, vápník, kyselina listová, niacin, vitamín K, D-biotin, vitamin B12), výživná sladidla - sukralóza a stevioid, aroma totožná s přírodními jahodami, přírodní potravinářské barvivo karmín.

Nutriční hodnota na 100 g produktu: bílkoviny - 0, tuky - 0, sacharidy - 85 g
Energetická hodnota: 343 kcal / 100 g

FitParad Strawberry Kissel má podle recenzí spotřebitelů příjemnou strukturu, přirozenou chuť a vůni, rychle se připravuje a užívá s potěšením.