Image

Karamelový dřín s ovocnou náplní, Ústa vpředu

Brusinkový karamel z továrny Rot Front je kyselou kyselou kyselou změkčenou a oslazenou aromatickým duhovým karamelem. Tradiční „tyčinka“ karamelu s reliéfními pruhy, plnou jemného berry jamu. Zvláště dobré s těmito sladkostmi je černý čaj s bergamotem.

Karamel "Forty Belobok" - křupavé potěšení! Voňavé vrstvené karamel s křehkými tenkými vrstvami a výplní slunečnicová halva. Lehké křupání karamelových a halvických vrstev dává „Soroka Beloboke“ neštěstí a sladká chuť kombinuje jasné slunečnicové a jemné vanilkové tóny.

Slavný karamel „Cancer Cervical“ z továrny „Red October“ je křupavý karamel s jemnou ořechovou náplní. Receptura a výrobní technologie těchto bonbónů zůstane nezměněna od okamžiku jejich vynálezu a jméno pochází z vnější podobnosti mírně pruhované bonbóny k ocasům vařeného langusty, který být populárně nazvaný krk krku.

Cornel kalorií. Chemické složení a nutriční hodnota.

Nutriční hodnota a chemické složení "dřín".

Energetická hodnota dřín tvoří 201,78 kcal.

Primární zdroj: Vytvořil uživatel. Více podrobností.

** V této tabulce jsou uvedeny průměrné hodnoty vitamínů a minerálů pro dospělé. Pokud chcete znát pravidla s přihlédnutím k pohlaví, věku a dalším faktorům, použijte aplikaci "Moje zdravá strava".

Cornel

Podobné produkty

Jak objednat

Vyberte pečivo odesláním do "Košíku". Již v "Koši" vyplňte své údaje a klikněte na "Pokladna". Po zadání objednávky vás bude náš manažer kontaktovat pro další podrobnosti.

Vybranou cukrárnu můžete také poslat na e-mailovou adresu [email protected]

Můžete také zavolat na telefonní čísla na webu a diktovat seznam vybraných produktů našim manažerům.

Bezplatné doručení se provádí pouze v Moskvě a Moskevské oblasti (ne více než 50 km od Moskevského okruhu) při objednání od 2000 rublů. Objednávky nižší než 2 000 rub. pouze vyzvednutí na adrese: Danilovskaya Naberezhnaya, 8, bldg.

Dodávka se provádí na váš vchod nebo bariéru, pokud je přístup zavřený.

Poznámka: Pokud se nacházíte mimo moskevskou oblast, dodáme zboží do stacionární dopravní společnosti v Moskvě, která Vám později dodá cukrářské výrobky. Údaje o dopravní společnosti s adresou, kterou od vás obdržíme. Náklady spojené s touto dopravní společností nese i kupující. Dodání do dopravní společnosti při objednání od 5 000 rublů.

Vyzvednutí od 10:00 do 13:00 a od 15:00 do 20:00

Pokladna
prostřednictvím webu nebo manažera

Karamel cornel složení

Navrhuji nákup cukrářských výrobků slavných továren: "Red October", "Rot-Front", "Babayevsky", "Slavyanka", "Ozersky Suvenir", "Penza Factory", "Rakhat", "Atag", "Akkond", "Yashkino" a mnoho dalších.

Neexistuje žádný společný web, pracuji s několika dodavateli. S sortimentem se můžete seznámit na oficiálních stránkách cukrárenských továren: http://www.uniconf.ru/, http://www.rakhat.kz/, http://slavjanka.ru/ru, http: //www.sweets. com /, http://pokrovsk-food.ru/, http://kdv-group.com/ru/brand/1, http://www.akkond.ru/productions.aspx, http: // atag- sheksna.ru/

Vykupujeme čokoládové cukrovinky, čokoládové soupravy, čokoládu v krabicích, karamel, vafle a sušenky, marshmallows.

Sortiment výrobků je obrovský!

Pokud se něco v albu nenachází a jsou tam přání, napište, přidejte do alba přítomnost dodavatelů http://rznsp.ru/shop_comment/uid/7183

Nákup je konstantní, neexistuje žádný minimální plat a žádné řádky (s výjimkou produktů Pokrovskaya Factory - tam sbíráme krabice)

Pokud někdo potřebuje objednávku na určitý den, uveďte na přání nebo v osobním datu, kdy chcete objednávku vyzvednout.

Cukrovinky, sušenky a vafle jsou baleny po 0,5 kg, pokud potřebujete 1kg - v "počtu kusů zboží" označíme "2", pokud 1,5kg - respektive "3", atd. Při balení v 0,5 kg možné odchylky hmotnosti "+ -" 10g.

Cukroví pro akci v albu za 1kg, cena, resp. Za 1kg (propagační zboží pro 0,5kg ne fasya!)

Zabalím velké objednávky a objednávky s křehkými výrobky pro bezpečnost v krabicích.

Cena v albu je konečná.

V závislosti na slevách poskytnutých dodavatelem k určitému datu, pravidelně přepočítávám ceny v albu, zatímco neměním cenu, kterou již objednal kupující a nachází se v "noze" produktu.

Doprava je ZDARMA.

Stop může být kdykoliv, objednávat záměrně.

Platba do 2 pracovních dnů (dále jen „platba po splatnosti“ + 5%) na SAT kartu! Při platbě odhlásit přísně ve formuláři!

Nákup je rychlý, trávím několik nákupů týdně, každý den přijímám objednávky do CEH, kromě neděle.

Všechny produkty jsou čerstvé, s dobrou trvanlivostí, přísně dodržují všechny termíny. K dispozici jsou certifikáty kvality. Ale pokud jste nakonec obdrželi nekvalitní produkt, nebo máte otázky týkající se dat vypršení platnosti, prosím, kontaktujte, všechny otázky jsou vyřešeny (dodavatelé provedou výměnu, vrácení peněz, pokud mu poskytnete tento výrobek s nízkou kvalitou). To neplatí pro pozice, které nevyhovují vašemu vkusu, jak říkají „chuť a barva“.)).

Požadavek na všechny kupující, protože si koupíte "produkty", neuchovávejte je po dlouhou dobu v CEH! Demontujte co nejdříve! Kupuju jen čerstvé produkty, zabalím to v den, kdy dostanu zboží, rychle ho vezmu do CEH a čekám na stejný druh výzvy z vaší strany.

Kkb. CARAMEL_KIZIL_ULECH_E

Nebo pošlete požadavek.
Zavoláme Vám zpět a objednáme telefonicky.

Společnost Tridevy Kingdom nabízí k prodeji malé velkoobchodní cukrovinky "KKB. KARAMEL_Kizil_uluch_e", vyráběné v továrně "Babaevskaya KF" za cenu 187,98 rublů. za položku. "KKB. CARAMEL_Kizil_uluch_e" lze zakoupit s minimálním množstvím z jednoho balení (6 kg). S velkou dávkou objednávek musíte nejprve s manažerem objasnit dostupnost tohoto produktu "KKB. CARAMEL_Kizil_luchu_e" na skladě v dostatečném množství. Přejeme Vám příjemné nakupování!

Choux pastille "KIZIL"

Belevskaya vařila pastilu - opravdové mistrovské dílo národní kulinářské tradice, pro které se používají pouze přírodní suroviny

Platební podmínky:

Dodací podmínky:

Užitečné články o dietních výrobcích

Popis

Pudinková pasta Belevskaya Kizil je vyrobena z jablek sladkých odrůd s přidáním dřínu. Pastila se vyrábí bez přídavku umělých konzervačních látek, příchutí a zvýrazňovačů chuti.

Belevskaya marshmallow - opravdové mistrovské dílo národní kulinářské tradice. Vyrábí se ve městě Belevo (region Tula), který je považován za místo narození této neobvykle chutné pochoutky.

Pastila je vyrobena v souladu se zdokonalenou starodávnou tradicí "sušení ohněm", jedinečné výrobní technologie, která se používá od roku 1888.

Marshmallow marshall je nejen chutný, ale také překvapivě zdravý produkt, který obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů. Belevskaya marshmallow pomáhá normalizovat cholesterol v krvi, zlepšit práci trávicího traktu, odstranit toxiny a toxiny z těla.

Pro přípravu pastily jsou potřeba pouze přírodní produkty - pečená Antonovská jablka, cukr nebo jogurtový prášek a čerstvý vaječný bílek. Výsledkem je úžasná pochoutka, připomínající koláč ve vzhledu. Delikátní, tající v ústní struktuře, jemná jablečná příchuť, skořicový prášek - je prostě nemožné odolat, abyste si nevybrali kus! Jak vidíte, žádné přísady a konzervační látky. Nepřekonatelná pompéznost a vzdušnost výrobku, dlouhá životnost. Tato nádherná sladká sladkost obsahuje užitečný prvek - pektin, který pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a reguluje střeva. Protein v pastilce je obsažen v malém množství, ale i malé množství se používá jako stavební materiál nezbytný pro svalovou tkáň, posiluje imunitní systém a zlepšuje funkci mozku. Děti mohou být poskytnuty od dvou let.
Pastilky choux, marshmallows a marmeláda - tři jména, která stojí za to připomenout sladký zub. Ze všech existujících sladkostí jsou to právě ti, kterým doporučují odborníci na výživu, protože ve srovnání s pečivem, dorty nebo buchty mají tyto pochoutky jen málo kalorií.

Jemné a měkké ovocné bonbóny se liší v úžasné bobulové chuti s příjemnou kyselostí.

Choux pastille bude skvělým doplňkem k denní přestávce na čaj jak pro těhotné, tak pro kojící a pro děti od 1,5 roku a pro diabetiky, stejně jako pro sladké zuby, sledování kalorií - téměř každý dietní krmivo může konzumovat několik kousků marshmallow nebo marshmallow

Složení
Jablečné pyré, vaječný bílek, karamelová melasa, jablečný pektin, jogurtový prášek, kyselina mléčná, cornel.

3 měsíce při teplotě + 15 ° C. + 21 ° C a relativní vlhkost 75-80%

Dřín, Cornusi

Lesní rostlina, která je rozšířená na jihu Ukrajiny, v Moldavsku, na Krymu a na Kavkaze, s tmavě červenými bobulemi, které dozrávají v pozdním podzimu. Tento keř - dlouhotrvající, žije od 120 do 250 let. Podle řecké legendy se dřín objevil z kopí Romula, zakladatele Říma. Nejdříve nastínil hranice budoucího města a pak silou uvízl kopí do země a rozkvetla stromem z korne.

V Turkic jazycích, slovo “dřín” znamená “červený”. Cornel bobule dostal tento název díky své bohaté šarlatové barvě. Scarlet označuje vysoký obsah karotenu; Plody dřínu jsou také bohaté na látky vitaminu C a pektinu.

Džemy, želé, džemy, kompoty a soda jsou vyrobeny z bobulí cornel. Řekové a Římané solili dřín jako olivy.

Cornel má léčivé účinky: odvar z listů pomáhá při střevních onemocněních, odvar ze sušeného ovoce se používá jako prostředek proti horečce pro nachlazení a chuť k jídlu.

Biologicky aktivní složky, které tvoří bobule, normalizují krevní tlak, zabraňují skleróze, kromě bobulí se používají jako tonikum, tonikum, protizánětlivé činidlo pro onemocnění gastrointestinálního traktu. Ve vaření, ovoce kornu jsou používány dělat džemy, džusy, sirupy a džem.

Karamel - složení a typy. Kalorie

Vlastnosti karamelu

Kolik stojí karamel (průměrná cena za 1 kg)?

Známá delikatesa a pečivo karamel je známá lidem již od starověku. Moderní karamel dostal své jméno díky francouzskému slovu karamel, který je zase vypůjčen z latinského jazyka. Latinské slovo Sannamella nebo cukrová třtina vědomě tvoří základ názvu karamelu.

Faktem je, že první prastarý karamel se začal vyrábět na území moderní Indie. V těch dnech, Dalité nebo lidé starověké Indie smažené kmeny cukrové třtiny přímo na otevřeném ohni. Přírodní karamel si zasloužil zaslouženou popularitu.

Karamel ve své současné podobě se však objevil mnohem později, když kuchaři středověku začali experimentovat s cukrem. Ve středověké Evropě byl cukr poměrně drahý produkt, který si mohl dovolit jen král a jeho doprovod. Proto první karamel sloužil k výzdobě královských recepcí, plesů nebo hostin.

Karamelové přísady

Složení karamelu se od středověku významně nezměnilo. V současné době může každý vyrobit karamel podle starých receptů, pro to potřebujete pouze dvě složky - vodu a cukr. Karamel obvykle obsahuje cukr nebo melasu. Karamel se získává postupným zahříváním a vařením vodného roztoku obsahujícího cukr.

Typy karamelu

Různé druhy karamelu závisí na několika faktorech, jako je teplota nebo složení původních složek. Tam jsou následující druhy karamelu: tvrdý, to je obvykle vyrobeno z bonbónu nebo měkké, tato sladkost je přidána do pečiva, a také používá jako potravinářské přídatné látky. V závislosti na obsahu cukerných látek se rozlišuje karamel na bázi glukózy, sacharózy nebo maltózy.

Také nalít takové typy karamelu jako lízátko, léčivé, opevněné a další. Chuť karamelu je ovoce, čokoláda, likér, bobule. Mnohé druhy cukrovinek jsou vyráběny na bázi karamelu, proto je tato sladkost neuvěřitelně populární v kulinářských tradicích mnoha zemí světa.

Moderní mistři cukrářských výrobků vytvářejí opravdová karamelová mistrovská díla. Ručně vyráběné bonbony a vynikající dezerty dělají vynikající karamelovou chuť. sladké obrázky. Vzhledem ke složení výrobku, který je založen na cukru, byste měli věnovat pozornost skutečnosti, že obsah kalorií v karamelu je na dostatečně vysoké úrovni. Průměrný kalorický obsah karamelu na 100 gramů výrobku odpovídá 378 kcal.

To je samozřejmě hodně pro dietní potravinový výrobek a relativně malé pro sladkosti nebo cukrovinky. Například, kalorický obsah 100 gramů populárních čokolád s náplní je 569 Kcal. Proto může být karamel do určité míry považován za bezpečnější pro zachování tvaru cukrářského výrobku. Nezapomeňte však, že každý výrobek je dobrý a užitečný, pokud je používán v přiměřeném množství.

Kalorie Karamel 378 kcal

Energetická hodnota karamelu (poměr bílkovin, tuků, sacharidů - bju):

Poměr energie (b | W | y): 1% | 2% | 98%

Karamel cornel složení

Cornel je keř nebo malý strom vysoký 2–5 m s velmi tvrdým dřevem a šedou štěrbinou. Koruny stromů netvoří výhonky, keřovité stonky se vyznačují intenzivním výskytem mladých výhonků, které trvají mnoho let a v důsledku toho se průběžně obnovuje nadzemní část umírajících nadledvinek. Ovocné plody jsou masité, šťavnaté, tmavě červené, někdy světle žluté nebo růžové, podlouhlé, hladké, s pevnou podlouhlou kostí. Zrání v září a říjnu.

Dřín roste v horských lesích nižších a středních zón na Kavkaze a na Krymu. Roste v podrostu lehkých lesů, především dubového habru, ale i na okrajích a na svazích keřů. Pěstuje se na Krymu v Moldavsku na Kavkaze.
Sklizeň zralých plodů dřínu. Mají příjemnou sladkokyselou chuť a zvláštní vůni. Sběr ovoce se provádí ručně. Zralé plody mají velmi jemnou, šťavnatou, snadno poškozenou buničinu, jsou špatně přepravovány a skladovány.

CHEMICKÉ SLOŽENÍ KIZILU

Plody obsahují až 8–9% cukru, některé odrůdy do 17% (hlavně glukóza a fruktóza), 2–3,5% kyselin, hlavně jablečných, 4,16% tříslovin, flavonoidů (1–5%), vitaminu C (50 - 160 mg%), jakož i pektické látky.
V listech bylo nalezeno 14,4% taninů, flavonglykosidu, rutinu a cukrů, jejichž množství se zvyšuje s věkem listů. Činidla na opalování jsou bohatá na dřevo a kůru (10 - 25%). Kůra větví a listů obsahuje barvivo. Sacharóza, rafinóza, fruktóza, glukóza a arabogalaktan se nacházejí v kortexu. Nukleové kyseliny (DNA A RNA) byly izolovány z větví kornelů. Květy obsahují rutin, isoquercitrin, galské a ellagické kyseliny.

Karamel s náplní (část 2)

Střední-šedesátá léta, následující palety karamelu byly produkovány.

Bim-bom - nerozbalený karamel ve formě kuliček. Povrch je ošetřen kakaovým práškem. Plnění a opláštění ochucené vanilkovou esencí.

Zlatý kohoutek - zabalený karamel ve formě polštářků. Shell je průhledný, hnědý. Plnění mléčného fondánu prokládané karamelovou hmotou je ochuceno vanilkovou esencí.

Citronový oválný oválný karamel. Žlutá skořápka s vyraženým vyraženým vzorem na povrchu. Karamel měl výraznou citronovou příchuť, odvozenou od přídavku k náplni, kromě cukru a melasy, citrusů a citronové esence a kyseliny citrónové.

Sen - zabalený karamel v podobě ploché podložky, oranžové barvy s bílými žilkami. Měla charakteristickou chuť citrusových plodů, vytvořenou hlavně zavedením citrónové šťávy, pomeranče nebo mandarinky do citrusové šťávy v rtěnce. Citrusová esence a kyselina citrónová se také přidávají do náplně a karamelového potahu.

Jemný karamel zabalený ve tvaru polštáře. Neprůhledná skořápka měla 2-3 barevné pruhy. Výplň byla ochucena mátovou esencí a okyselena kyselinou citrónovou.

Fondant - karamel, který měl tvar polštáře, míče nebo oválného prodloužení. Byl posypán cukrem. Plášť je bílý nebo barevný. Výplň a hmota jsou ochuceny ovocnou nebo bobulovou esencí a okyseleny kyselinou citrónovou.

Zasněžený karamel, tvarovaný v podobě lopatky. Plášť je neprůhledný, bílý. Výplň je ochucena mátovým olejem a citronovou esencí.

Estrada - rozbalený karamel ve formě polštářků. Mušle jsou neprůhledné, bílé, s žilkami různých barev. Mléko-fondánová náplň, vrstvená karamelovou hmotou, ochucená vanilkou.

Termín chrápání karamel zabalený 6 měsíců, otevřený 3 měsíce.

Spotřeba hlavní suroviny na 1 kg výrobků (vg)

Karamel s měkkými výplněmi

Výplně tvořily hmotu, která se v ústech snadno roztavila a skládala se z práškového cukru a kokosového oleje. Aromatizovaný mátovým olejem s mátou nebo citronovou esencí. Když se roztavili v ústech, vytvořili pocit chladu, proto se jim říkalo osvěžující. Obsah tuku v náplních byl nejméně 30%. Při výrobě karamelu byla náplň obložena karamelovou hmotou.

V šedesátých letech byly vyráběny především tyto odrůdy.

Polární - obalený karamel protáhlého oválného tvaru s nenatřeným povrchem. Karamelová hmota a náplň byla ochucena mátovou esencí a okyselena kyselinou citrónovou.

Chlazení - karamel, sypané cukrem, protáhlý ovál, se skořápkou světle oranžové barvy. Byl ochucen citrusovou esencí a okyselen kyselinou citrónovou.

Sněhulák - zabalený karamel, tvarovaný ve tvaru podlouhlých oválných tyčí s bílou skořápkou a reliéfním vyraženým vzorem na povrchu. Karamelová hmota a náplň byla okyselena kyselinou citrónovou a ochucena citronovou esencí.

Spotřeba hlavní suroviny na 1 kg výrobků (vg)

Karamel se šlehačkou

Šlehací výplně byly připraveny vařením s kontinuálním mícháním sirupu cukrového sirupu a jeho zaváděním do tenkého proudu do dříve zbarveného vaječného bílku. Do hmoty byla vstřikována kyselina citrónová, alkohol, brandy, esence. Ovocné přípravky byly přidány do náplní některých odrůd karamelu. Vlhkost šlehací náplň 14-19%.

Vyráběly se zejména následující odrůdy karamelu.

Orientální - lesklý karamel ve formě polštářků s barevnými pruhy. Výplň byla připravena mletím cukrového sirupu na proteinech s přidáním práškového cukru. K náplni byla přidána kyselina citrónová, alkohol, malina a vanilková esence. Karamelová hmota byla okyselena kyselinou citrónovou a ochucena esencí rumu.

Červený mák - zabalený karamel v podobě polštáře s nenatřenou skořápkou. Výplň byla připravena z ovocného sirupu vařeného s cukrem, melasou a malinovou nebo jahodovou omáčkou. Sirup byl smíchán na proteinech s přidáním kyseliny citrónové, malinové nebo jahodové esence do hotové hmoty. Výplň byla zbarvena růžově. Karamelová skořápka byla okyselena kyselinou citrónovou a aromatizována malinovou nebo jahodovou esencí.

Gurmán - zabalený karamel ve formě polštářků s nenatřeným povrchem. Výplň byla připravena vířením cukrového sirupu na proteinech s přídavkem mléčné náplně a moučkového cukru při víření. Pro chuť byla do náplně vložena brandy a vanilková esence.

Nezhinskaya Rowan - zabalený karamel protáhlého oválného tvaru s nenatřeným karamelovým povrchem. Výplň byla připravena varem ovocné hmoty, která obsahovala, spolu s cukrem a melasou, jablečným a jeřábovým pyré. Hmota byla ztracena přidáním proteinů a práškového cukru. Citronová kyselina, alkohol, rowanová tinktura, vanilková esence byly vstříknuty do sestřelené nádivky; výplň byla tónovaná. Karamelový povlak byl ochucen vanilkovou a rumovou esencí a okyselen kyselinou citrónovou.

Zaručená životnost zabaleného karamelu 6 měsíců, otevřeno 3

Spotřeba hlavní suroviny na 1 kg výrobků (vg)

Karamel se sójovými náplněmi

Náplň je homogenní polotekutá hmota získaná varem cukrového sirupu se sojovou pastou. Ochutnala jako náplň mléka. Sójové boby, ze kterých byla připravena náplň, mají vysokou nutriční hodnotu díky obsahu dobře stravitelných proteinů (33%), tuků (20%) a látek neobsahujících dusík (20%). Ochucená náplň vanilkové esence.

Vyráběly tyto hlavní odrůdy karamelu.

Směs ořechů - rozbalený karamel různých tvarů s ořechovou sójovou náplní, vrstvená karamelová hmota. Mušle jsou neprůhledné v různých barvách s pruhy.

Kohoutí hřebeny - zabalený karamel ve formě polštářků se sojovou náplní, vrstvené karamelové hmoty. Shell je průhledný, hnědý.

Záruční doba skladování 4 měsíce.

Spotřeba hlavní suroviny na 1 kg výrobků (vg)

Karamel s ovocem a ovocem a bobulové náplně

Karamel s ovocem a ovocem a bobulovými náplněmi měl sladkou a kyselou chuť a vůni, která je vlastní ovoce a bobulím, ze kterých byla náplň připravena. Základem náplně byla jablka, vařená s cukrem a melasou. V prvotřídních karamelových výplníchch bylo jablečné pyré částečně nahrazeno bobulkovým pyré (nejméně 50%) nebo zásobami černého nebo červeného rybízu, maliny, jahody, brusinky, jeřabiny, angreštu, třešně, citronu, pomeranče, mandarinky (sterilizované směsi ovoce nebo bobulové pyré cukru). Aromatické a ovocné aroma zálivek a karamelového obalu byly zvýšeny přidáním esencí a kyselá chuť byla přidána přidáním kyseliny (mléčná až náplň a citronová nebo vinná k karamelovému pouzdru). Plnění vlhkostí nebylo větší než 19,5%. Karamel byl vyroben zabalen v papírové nebo celofánové etiketě a otevřen.

Zabalený karamel s ovocem a ovocem a bobulovými náplněmi byl vyroben převážně z následujících odrůd.

Kytice Victoria a ovoce a bobule - prodloužený oválný karamel s růžovou skořápkou Ovoce a bobulové kytice mohou být také malovány v oranžové, fialové nebo žluté barvě. Výplň byla vyrobena z jablka s cukrem a melasou, s jahodovým pyré přidané do odrůdy Victoria, a ovoce a bobule kytice na ovoce nebo bobule odrůdy pyré; ochucené karamelové esence podle typu bramborové kaše.

Dezert a punč - prodloužený oválný karamel, Dezert - nenatřený, Punch - růžový. Obě odrůdy měly náplň z jablečného pyré a byly ochuceny rumem nebo punčem.

Špičkový karamelový meruňkový pomeranč, jahoda a malinová červená, šeřík šeříkový, šeřík Lilac-red Cherry - měl podlouhlý obdélníkový tvar (cihla), podlouhlé oválné nebo ploché polštářky (lopatka), díky svému vysokému obsahu měl kyselou chuť kyselé skořápky a jasně vyjádřené odpovídající názvu odrůdy chuti ovoce a bobulí.

Špičkový karamelový pomeranč a mandarinka, citronově žlutá, podlouhlá, podlouhlá, oválná nebo zploštělá podložka. Vyznačuje se výraznou chutí a vůní pomeranče, mandarinky nebo citronu. Chuť a vůně karamelu byla způsobena zavedením dodávek do náplně - pomeranče, citronu nebo mandarinky - respektive názvu odrůdy.

Špičkový karamel Černý rybíz tmavě fialové barvy, brusinka červené barvy, podlouhlý tvar, podlouhlé oválné nebo zploštělé polštářky. Vyznačoval se výraznou chutí a vůní bobulí, v souladu s názvem, kterého bylo dosaženo přidáním bobulové pyré do náplně.

Meruňka a jeřáb - pomerančový karamel, třešňová třešeň, brusinka, korková, jahodová a malinová růžová, švestková a černého rybízu lila barvy; měl tvar polštářků. Líšily se od kvalitního karamelu stejných jmen s méně kyselou chutí (v karamelové skořápce s méně kyselinami) a méně výraznou chutí a vůní bobulí.

Hruška - zelený karamel, bílé jablko a nelakované kdoule; měl tvar polštářků. Výplň byla vyrobena výhradně z jablka.

Michurinskaya - karamel lila barvy, měl formu malého polštáře, měl zřetelně výraznou chuť černého rybízu kvůli vysokému obsahu černého a rybízového pyré v náplni, spolu s jablkem.

Citrus - karamel potažený čokoládou, měl tvar ploché podložky; oranžové karamelové pouzdro; ovocná náplň s citrusovou nabídkou, která dodává karamelu charakteristickou chuť a vůni citronu, pomeranče nebo mandarinky, respektive název odrůdy; vůně byla posílena zavedením citrusových esencí.

Červený bonbón - karamel s průhlednou skořápkou, měl tvar polštářku. Výplň byla vyrobena z cukru, melasy a jablka s přidáním kandovaného melounu, melounů a alkoholu; ochucené ovocnou esencí.