Image

Jak doplnit nedostatek silikonu v těle

Co by měl obyčejný člověk udělat, aby naplnil křemík
tělo? Kde začít?

Jak začínáme na Zdravotní škole? První den po příchodu do školy, na první lekci, kde se naučíme vyhánět červy a plísně (křemíkaté jedlíky), čistíme a propláchneme střeva, každý posluchač obdrží 250 g bílého jílu - přirozeného léku, který dodává tělu silikon. Kaolinový jíl KgOA12 03 SiO nН2О je považován za potravinářský výrobek, pokud jeho velikost částic nepřesahuje 2 mmcr. Mělo by být bezpečné pro mikrosezení a obsah
radionuklidů. To je obvykle bílá, mírně růžová nebo modravá jíl s
hloubky 7-9 ma více. Anorganická sloučenina křemíku - kaolin se snadno otáčí
do organických forem křemíku v lidském gastrointestinálním traktu působením enzymu silikózy,
vylučuje se do žaludku, dvanácti dvanáctníku a tenkého střeva lidského gastrointestinálního traktu.

Kaolínový jíl prosím nezaměňujte s křídou. Křída má vzorec CaCO3 nH2O. Je to dodavatel vápníku. Často, těhotné ženy a děti při hledání křemíku intuicí, nepochopení toho, co jejich tělo žádá, začnou jíst křídou.

Příjem kaoligové kaolínové bílé hlíny na pozadí purifikační terapie a oddělený
jídlo umožňuje rychle saturovat tělo silikonem. Pro obsah 7-8 dní
křemík v těle dosahuje 4 a 4,5%. Čištění jater s obecným
degelmentace je spojena s rozpuštěním pevných útvarů v žlučovodech
protože oni byli tvořeni jen protože nedostatku křemíku. Vážná pomoc
Adsorpce sekretované stagnující žluči je při odplynění jílu, redukuje se
riziko auto-intoxikace. Den po čištění, během generála
odčervující obsah křemíku rychle roste na 4,5-4,6%. Stále! Krev
To se stává 8-10 krát čistší. Obsah bilirubinu se snižuje a náklady na křemík
adsorpce strusky je snížena.

Jak doplnit zásoby křemíku v těle? Samozřejmě, na úkor výroby potravin z obilovin a balastních částí zeleniny a ovoce, můžete se obrátit na fyto-pomocníky, nejlépe použít polní přesličky, zavěsit 50-60 g trávy do uzlu gázy a dát ji do kbelíku s vodou. 3-4 hodiny Použijte výslednou vodu k vaření.

Velmi dobrá pomoc pro každého bude připravena obvyklým způsobem.
trvat na přírodním materiálu. Černé pazourky sbírají naši studenti u moře
pobřeží. Snažím se sbírat menší kameny tak, aby povrch kontaktu
silikon s vodou byl možný větší. V hotelu jsou důkladně umyté a vylité.
vody v infuzi DLU kbelíku. Voda se neustále vypouští a používá pro klystýry.
Spodní vrstva vody 3-4 cm vyřazena. Obvykle trvá 2-3 dny. Oblázky
černý pazourek s sebou. Každý posluchač pochopí rozdíl
odpočinek na černé pláži Soči od odpočinku na bílé pláži v Tuapse, Kabardinka,
Novomikhaylovka, atd.

Podél černých pláží s pazourkem je voda nasycena přírodními sloučeninami křemíku a
zatímco koupání, dýchání, člověk dostane křemík ze země, vody a vlhkého vzduchu. Zapnuto
Bílým plážím dominují vápenaté skály. Silikon ve vodě, v blízkosti těchto pláží,
méně než u lidí. Nemoci způsobené nedostatkem křemíku po
odpočinek na bílých plážích, obvykle zhoršených, a po odpočinku na černé pláži -
ustupovat, změkčit.

Můžete trvat na pokojové teplotě. Nejlepší v enamelware s
víko. Pro vaření a mytí vody pro klystýr, voda je čerpána po dobu 2 dnů.
Pro ošetření 5-7 dnů. Vypláchněte kbelík a křemík pokaždé, když vypustíte vodu.
tekoucí voda.

Černý kámen je prakticky nespotřebovatelný přírodní materiál. Bude "pracovat",
bez nutnosti výměny, odpočinku a regenerace pro vás a vaše děti.

Škola zdraví "Naděžda" připravila na realizaci dalšího certifikovaného
přírodní přípravek z oxidů křemíku - "Černá břidlice". Jedná se o černé pazourky,
získané rozvrstvením horniny. Původ - organogenní. S
mineralogická studie stanovila vysoké procento křemíku
50%. Když trvá 24 hodin, černá břidlice dává vysoké procento přechodu.
oxidy křemíku ve vodě, vyšší než jakákoli známá minerální voda.

Křemíková voda může být použita pro pití, vaření, mytí,
obklady, kloktadla atd. Spotřeba silikonové vody závisí na
potřebám každé osoby. 27. května 2007 10. března 2012

Křemík u lidí

Přání „být jako pazourek“ může být nahrazeno obvyklým „zdravým“, protože dostatečné množství křemíku v těle pomáhá bojovat nejen s nachlazením a akutními respiračními virovými infekcemi, ale také s takovými nebezpečnými onemocněními, jako je infarkt myokardu nebo diabetes. Ale většina z nás si ani není vědoma důležitosti této látky pro zdraví a toho, jak se projevuje nedostatek nebo přebytek křemíku.

Obsah křemíku v lidském těle je relativně nízký - asi 1%, ale všechny funkce v lidském těle nebyly touto látkou objasněny.

Silikonové funkce

 • Posílení imunitního systému - chemická struktura křemíku je taková, že jeho organické sloučeniny jsou schopny interagovat s patogenními bakteriemi, spojovat je a pomáhat rychle odstranit z těla. Nedostatek křemíku způsobuje silné oslabení imunitního systému a jsou ovlivněny nejen dýchací orgány, ale také střeva, ze kterých sloučeniny křemíku také odstraňují škodlivé mikroorganismy a urogenitální systém.
 • Antioxidant - Silicon je strukturální antioxidant, který může blokovat reakce lipidové peroxidace a oxidace enzymů, zabraňující poškození buněk epidermis. To nejen pomáhá zachovat mladistvou pleť, hustotu vlasů a hladkost nehtů, ale také chrání vnitřní orgány před účinky volných radikálů a zpomaluje proces stárnutí těla.
 • Tvorba pojivové tkáně je jednou z nejdůležitějších funkcí křemíku. Podílí se na procesu vazby jednotlivých vláken elastinu a kolagenu, posiluje pojivovou tkáň. Dostatečné množství křemíku v těle přispívá k produkci kolagenu, elastinu a dalších strukturních jednotek pojivové tkáně, rychlému růstu těchto buněk a jejich regeneraci.
 • Posílení cév - tón ​​a tloušťka stěn cév jsou také do značné míry závislé na obsahu křemíku v těle. Když se koncentrace této látky v krvi sníží, krevní cévy jsou křehčí, snášejí tlakové poklesy a fyzickou námahu horší.
 • Růst a tvorba kostní tkáně - síla kostní tkáně závisí na množství vápníku, zatímco jeho růst, elasticita a stav chrupavky závisí na koncentraci křemíku. Křemík je součástí všech měkkých a elastických složek kosterního systému, jeho nedostatek kostí roste pomaleji, stává se pevnějším a křehkým.
 • Metabolismus - křemík ovlivňuje všechny typy metabolismu v těle. Nedostatek křemíku způsobuje zhoršení absorpce železa, kobaltu, fluoru a mnoha dalších prvků životně důležitých pro člověka.

Nedostatek křemíku

Nedostatek křemíku v těle je poměrně běžný, jeho příčiny mohou být nezdravá strava, onemocnění gastrointestinálního traktu nebo přítomnost parazitů v těle. Bohužel je téměř nemožné si všimnout a diagnostikovat nedostatek křemíku v čase, protože v tomto stavu nejsou žádné charakteristické příznaky a znaky.

Doposud, kolik silikonu člověk potřebuje denně, není známo, má se za to, že minimální dávka křemíku je 20-50 mg, a během období aktivního růstu, po vážných onemocněních, poranění osteoartikulárního systému, během těhotenství a laktace, Potřeba silikonu se několikrát zvyšuje.

Dlouhodobý nedostatek silikonu v těle může způsobit:

 • rozvoj vaskulární krize - nedostatek křemíku zvyšuje riziko mrtvice nebo srdečního infarktu z 1,2% na 4,7%;
 • výskyt diabetes mellitus - jestliže koncentrace křemíku v těle je pod normou, způsobuje chronickou metabolickou poruchu, která také způsobuje zvýšení hladiny glukózy v krvi;
 • vývoj onemocnění kardiovaskulárního systému, aterosklerózy, křečových žil a jiných vaskulárních onemocnění - s nedostatkem křemíku, vápník zaujímá své místo v cévním svazku, v důsledku čehož cévy ztrácejí svou elasticitu a v důsledku toho se u pacienta vyvíjí cévní patologie a srdeční choroby a velké plavidla;
 • patologie kostní tkáně - snížení obsahu křemíku v těle během těhotenství nebo během růstu a vývoje dítěte může způsobit zpomalení růstu nebo zvýšenou křehkost kostí;
 • výskyt alergických onemocnění - zhoršení imunitního systému s nedostatkem křemíku může způsobit nejen časté nachlazení a virová onemocnění, ale také rozvoj alergických reakcí: kopřivka, pollinóza nebo dermatitida;
 • výskyt nádorů - snížená imunita, poruchy metabolismu a přetrvávající problémy s cévami nejen způsobují onemocnění kardiovaskulárního systému, ale také několikanásobně zvyšují riziko vzniku maligních nádorů.

Přebytek křemíku

Křemík je jedním z nejpřínosnějších stopových prvků, ale jeho nadbytek může být mnohem nebezpečnější než nedostatek. Přebytek křemíku je naštěstí vzácný a není možné jej „vydělávat“ zvýšením obsahu potravin v potravinách bohatých na tuto látku.

K nadbytku křemíku může dojít u lidí žijících v oblastech s vysokým obsahem křemíku v půdě, vodě nebo potravinách. Vysoká koncentrace křemíku v těle způsobuje ukládání solí do močových cest, kloubů a dalších orgánů. V důsledku toho lidé zvyšují riziko ukládání ledvinových kamenů, častěji se vyvíjejí kloubní onemocnění a léze horních cest dýchacích.

Existuje další nebezpečná choroba, která se vyskytuje s nadbytkem silikonu vstupujícího do těla horním dýchacím traktem - silikózou. Silikóza je chronické onemocnění plic, které se vyvíjí inhalací prachu obsahujícího oxid křemičitý. S silikózou roste pojivová tkáň v plicích pacientů, interferuje s normální výměnou plynu a zvyšuje riziko vzniku zánětlivých onemocnění dýchacích orgánů - tuberkulózy, emfyzému nebo rakoviny plic.

Silikóza se může vyskytovat u lidí pracujících v dolech, v provozních slévárnách, u těch, kteří pracují s žárovzdornými materiály a keramickými výrobky. Hlavními příznaky onemocnění jsou potíže s dýcháním, dýchavičnost a kašel, zhoršené fyzickou námahou.

Jak zaplnit deficit křemíku v těle

Aby nedošlo k nedostatku křemíku v těle, měli byste věnovat pozornost své stravě předem. Zdrojem křemíku se rozumí všechny obiloviny, zejména mnoho stopových prvků v neleštěné rýži, proso, ovsu a jiných obilovinách. Bohužel, zrna, která jsou oloupána ze skořápky, téměř úplně ztratí křemík a nemohou být jeho plnohodnotným zdrojem.

Pokud celozrnný chléb, pšeničné otruby a nezpracovaná rýže nejsou součástí vaší denní stravy, můžete získat dostatek křemíku zvýšením množství zeleniny a ovoce v něm, ale všechny rostlinné produkty musí být loupány.

Většina křemíku obsahuje špenát, celer, mrkev, okurky, zelí a další zeleninu.

Méně silikonu v živočišných produktech - vejce, mléko, maso, máslo a tak dále.

Chcete-li získat denní dávku křemíku, dospělý zdravý člověk potřebuje jíst správně a přidat kůru zeleniny a ovoce do potravin. Ale s výrazným nedostatkem křemíku, během období růstu, těhotenství a laktace, je lepší použít další zdroje křemíku:

 • přeslička tinktura - 1 lžíce suché trávy se nalije 1 polévkovou lžíci vroucí vody, infuzí po dobu 15-20 minut pod víkem a 1/2 lžíce 1-2 krát denně;
 • bylinné dekorace - malina, oves, řebříček, lékořice, pastýřská kabelka a některé další rostliny mají schopnost akumulovat křemík. Chcete-li kompenzovat jeho nedostatek, můžete pít 1/2 lžíce některého z těchto bylin denně, střídavě je každý týden. K přípravě odvarů se 1 lžíce suché trávy nalije na 1 lžíci vařící vody, vaří se ve vodní lázni po dobu 5-10 minut, ochladí se a přefiltruje.

Kromě léčivých bylin, hodně křemíku obsahuje pšeničné klíčky, otruby, řasy, mumie a med.

Role, rychlost, nadbytek a nedostatek, potrava

Obsah

Obsah křemíku v těle je 1 g, nejvyšší koncentrace na stěnách aorty, průdušnice, kostí, šlach, vlasů, kůže a lymfatických uzlin.

Křemík u lidí

Křemík je důležitou součástí nejen inženýrských technologií, ale také existence veškerého života na Zemi - rostlin a živočichů, včetně lidí. Podle prevalence na naší planetě je křemík na druhém místě v seznamu chemických prvků.

Je prokázáno, že nedostatek silikonu v těle vede k různým onemocněním. V tomto ohledu je objevení možnosti kompenzovat nedostatek křemíku skutečným průlomem. Průlom je vytvoření Polysorb MP na bázi oxidu křemičitého, schopného vytvořit skutečnou revoluci v oblasti medicíny.

Zdravý člověk, který jí správně a nesedí na dietě, je dostatečný pro plné fungování těla. Každý den dostane člověk 100 g křemíku s jídlem. Jedna část není absorbována v těle, a zbytek množství křemíku je dostatečný k dokončení těla.

Existují však situace, kdy se zvyšuje potřeba silikonu, ale vstupuje do těla trochu. Chcete-li doplnit tělesný prvek, musíte vědět, jaké produkty ho nejvíce obsahují.

Jak kompenzovat nedostatek křemíku?

Křemík poskytuje pružnost stěn cév a schopnost reagovat na příkazy z mozku k expanzi a kontrakci krevních cév. Když je křemík nedostačující, křemík je nahrazen vápníkem, což činí cévy tvrdými, vápník neslyší povely mozku (slyší se jen křemík). Vápník, pronikající do stěn cév, je ztěžuje. Objeví se vápníkové špičky, na nich se hromadí cholesterol, který není absorbován (kvůli nedostatku křemíku), nepodílí se na tvorbě nových buněk. Nedostatek křemíku v potravinách a ve vodě způsobuje rozvoj mnoha nemocí a v první řadě vaskulární onemocnění, aterosklerózu. Ateroskleróza - mrtvice - srdeční infarkt - tato onemocnění jsou způsobena nedostatkem křemíku.

Potřeba silikonu je zvláště vysoká u dětí, těhotných a kojících žen.

Zajímavé je, že během vývoje tuberkulózy dochází k téměř 50% poklesu obsahu křemíku v plicích a významnému poklesu v kostech.

U těžkých forem tuberkulózy může být obsah křemíku v kostní tkáni snížen o více než 45%.

Obecně je nedostatek minerálních prvků typický pro pacienty s tuberkulózou.

Křemík může pomoci normalizovat minerální rovnováhu a zlepšit imunitní systém.

Vědci z Francie prokázali, že při ateroskleróze zavedení sloučenin křemíku do těla inhibuje rozvoj onemocnění a přispívá k obnovení normální čistoty a funkce cévních stěn.

Je známo, že středověká medicína používá k řezání bradavic pazourek. A antiseptické a baktericidní vlastnosti pazourku umožnily použití prášku z něj jako prášku pro poranění a gangrénu.

Zdroje křemíku

Můžete se odkazovat na fytopomiku. Nejlepší je použít přesličky. Kravatu 50-60 g trávy v uzlu gázy a ponořte do kbelíku s vodou. Přiveďte k varu. Trvejte na 3-4 hodinách. K vaření použijte výslednou vodu.

Velmi dobrá pomoc pro každého bude silikonová voda, připravená obvyklým způsobem trvajícím na přírodním materiálu. Černý pazourek sbíral od moře, na břehu. Snaží se sbírat menší kameny tak, aby povrch kontaktu mezi křemíkem a vodou byl co největší. Potřete je důkladně omyjte a nalijte vodu do nádoby na infuzi.

Voda se neustále vypouští a používá pro klystýry. Spodní vrstva vody 3-4 cm vyřazena. Obvykle trvá 2-3 dny. Černé kamínky z pazourku jsou odebrány. Nyní každý posluchač chápe, jak se zbytek na černé pláži Soči liší od zbytku na bílé pláži v Tuapse, Kabardince, Novomikhailovce atd.

Podél černých pláží s pazourkem je voda nasycena přírodními sloučeninami křemíku a při koupání, vdechování, získává člověk křemík ze země, vody a vlhkého vzduchu. Na bílých plážích dominují vápenaté kameny. Křemík ve vodě, v blízkosti těchto pláží, ještě méně než u lidí. Nemoci způsobené nedostatkem křemíku, po odpočinku na bílých plážích, obvykle se zhoršují a po odpočinku na černé pláži ustupují, změkčují.

Infuzní silikonová voda může být při pokojové teplotě. Nejlepší ve smaltovaném hrnci s víkem. Pro vaření a mytí vody pro klystýr, voda je čerpána po dobu 2 dnů. Pro ošetření 5-7 dnů. Opláchněte kbelík a křemík pokaždé tekoucí vodou.

Černý kámen je prakticky nespotřebovatelný přírodní materiál. Bude "pracovat" bez nutnosti výměny, odpočinku a regenerace pro vás a vaše děti.

Nadezhda School of Health připravila ještě další certifikovaný přírodní oxid křemičitý, Black Slate, na prodej. Jedná se o černé pazourkové listy získané stratifikací skály. Původ - organogenní. Mineralogická studie stanovila vysoké procento křemíku - asi 50%. Když trvá 24 hodin, černá břidlice dává vysoké procento přechodu oxidů křemíku do vody, vyšší než jakákoli známá minerální voda.

Křemík

Popis

Křemík patří do 14. skupiny 3. období a stojí na atomovém čísle 14 v periodickém systému Dmitrije Ivanoviče Mendeleeva. Tento chemický prvek není kov.

Historie objevení křemíku sahá až do roku 1811, kdy byl prvek poprvé izolován ve své čisté formě díky dvěma vědcům z Francie - Louis Jacques Tenard a Joseph Louis Gay-Lussac.

Chemický prvek je v zemské kůře poměrně běžný. Křemík tedy správně sedí na druhém místě za kyslíkem.

Křemík v lidském těle je klíčem k vynikající paměti, pružné kůži, silným kostem, lesklým a hedvábným kudrlinkám. Pokud máte silnou imunitu, zdravé krevní cévy a poměrně rychlý metabolismus, znamená to, že tělo je dokonale vstřebáváno.

Vliv silikonu na lidské tělo

Proč tělo potřebuje křemík? Hlavním cílem tohoto chemického prvku je tvorba tkáně chrupavky a kostí, jakož i cévních stěn. Téměř devadesát procent mikroprvků se nachází v kostech a pojivových tkáních, stejně jako v kůži, lymfatických uzlinách, vlasech a štítné žláze. Pozitivní vlastnosti látky však nekončí.

Jaký je přínos křemíku pro tělo? Popsaný prvek pomáhá:

 1. Boj proti chorobám mozku. Pokud je v lidském těle nedostatek křemíku, cévní stěny jsou příliš měkké. Kvůli tomu se krev nedostane do mozku, což vede k hypoxii (hladovění kyslíkem), to znamená, když mozek není schopen pracovat v plné síle.
 2. Aktualizujte kostní tkáň, která je velmi dlouhá a obtížně obnovitelná.
 3. Uvolnit tělo před toxiny a těžkými kovy. Chemický prvek s nimi reaguje, tvoří toxiny a těžké kovy ve sloučeninách, které se vylučují během močení.
 4. Zabránit destrukci meziobratlových plotének tvořených deskami tkáně chrupavky. Pokud křemík v těle nestačí, deska se velmi rychle opotřebuje.
 5. Aby se předešlo riziku vzniku onkologie, zejména pokud silikon reaguje s vitaminy A, C a E.
 6. Stabilizujte metabolismus. Křemík pomáhá asimilovat velké množství jiných minerálů a podílí se také na metabolismu sacharidů a bílkovin.
 7. Posílit imunitní systém. Pokud je v těle dostatečné množství křemíku, znamená to, že fagocyty budou tvořit a bojovat s virovou infekcí uvnitř těla mnohem rychleji.
 8. Posílit vazy a kosti. Pokud kosti obsahují velké množství křemíku, budou silnější. S nedostatkem látky v kostní tkáni se může vyvinout ateroskleróza nebo osteoporóza.
 9. Posílit cévní stěny, výstelku gastrointestinálního traktu a srdečních chlopní. V srdci stěn krevních cév je elastin, vyrobený křemíkem.
 10. Zlepšit stav nehtové desky, kůže a vlasů.

Jak vidíte, účinek silikonu na tělo je poměrně velký. Proto, přemýšlel, jestli naše tělo potřebuje křemík, pozorně si přečtěte, co je použití chemického prvku. Popsaný prvek je zapojen do téměř všech životně důležitých procesů, které se vyskytují uvnitř našeho těla.

Denní míra spotřeby křemíku tělem, vypočítaná na již poměrně dospělé osobě, se pohybuje v rozmezí dvaceti až padesáti miligramů.

Nedostatek chemického prvku

Nedostatek silikonu v těle může být způsoben následujícími důvody:

 1. Aktivní růst dětí. Křemík se podílí na přeměně chrupavky na kostní tkáň. Jak kostní buňky v adolescenci začnou rychle růst, počet poranění kostí se pravidelně zvyšuje. A buňky šlach a vazů za buňkami kostní tkáně nemají čas. Proto, pokud nechcete snížit zatížení, pak trhliny nebo zlomeniny nelze zabránit.
 2. Velká fyzická námaha. Při provádění silového tréninku jsou vyčerpány nejen energetické zásoby svalů, ale i množství minerálů obsažených v kostech.
 3. Snížená kyselost žaludku. Čím méně kyseliny chlorovodíkové v žaludku, tím horší bude tělo absorbováno. Proto budou kosti křehké.
 4. Parazitární onemocnění. Mezi ně patří nemoci jako teniarinhoz, giardiasis, trichocephalosis, ascariasis a strongyloidóza, které způsobují nedostatek silikonu v těle. Výsledkem je, že lidské orgány trávicího ústrojí začínají fungovat špatně, stejně jako zhoršený zdravotní stav.
 5. Trvalé dodržování monodietního nebo pravidelného půstu. Čím bude vaše denní strava rozmanitější, tím více si do těla přivezete. Dokonce i když neustále jíst ječmen nebo neleštěnou rýži, která obsahuje křemík, stejně, strava na obilovinách může způsobit nedostatek chemického prvku v těle. V důsledku toho se stanete křehkými kostmi, slabými cévními stěnami a budete také trpět závratí.

Nedostatek silikonu v těle může způsobit následující problémy:

 1. Porušení kardiovaskulární aktivity.
 2. Výkyvy nálady. Mozek vyžaduje velké množství kyslíku. Koneckonců na tom závisí normální pracovní kapacita a psycho-emocionální stav osoby. Kvůli slabým cévním stěnám se krev začíná vracet do mozku horší. V důsledku toho nestačí dodávaný kyslík k provádění jakýchkoli duševních operací. S nedostatkem křemíku dochází k náhlým výkyvům nálady a také ke snížení pracovní kapacity.
 3. Lupiny, vypadávání vlasů. Díky silikonu v těle vzniká elastin a kolagen, které jsou zodpovědné za pružnost vlasů a pokožky. S chemickým nedostatkem se stav vlasů a kůže dramaticky zhoršuje.
 4. Zvýšená koncentrace cholesterolu v krvi. Vzhledem k tomu, že cholesterol vyplňuje krevní cévy, krev se ukazuje být velmi viskózní, a proto se její odtok snižuje.
 5. Zvýšená hladina cukru v krvi. Důvodem může být zvýšený obsah glukózy v krvi a neschopnost těla snížit koncentraci.
 6. Tendence k plísňovým onemocněním. Pokud je v těle velmi málo křemíku, imunitní systém bude oslaben. V důsledku toho, když má člověk virovou infekci, jsou fagocyty v těle produkovány v malých množstvích.

Kvůli nedostatku křemíku v lidském těle, takové hrozné nemoci jako:

 • virová hepatitida;
 • srdeční infarkt, mrtvice;
 • onkologie;
 • diabetes mellitus.

Pro doplnění silikonu v těle je nutné rozšířit stravu o zdroje živin, které tuto látku obsahují, zejména v období:

 • porod a kojení;
 • příprava na soutěže;
 • puberta;
 • emoční nebo fyzické únavy.

Pokud se vám nelíbí vzhled vašich vlasů, nehtů a kůže, pak jíst více kaše a pít přírodní šťávy. Například, můžete pít hroznovou šťávu na snídani, brusinkovou šťávu na oběd a hruškovou šťávu na večeři. To bude klíčem k těsnosti a pružnosti pokožky.

Přebytek křemíku

Přebytek křemíku v těle není prakticky pozorován u jedné osoby, s výjimkou těch, kteří trvale žijí v oblasti, kde půda a voda obsahují jen obrovské množství této látky. Můžete darovat krev, abyste zjistili, kolik z popsaného prvku máte. Analýza křemíku v těle je nezbytná pro diagnostiku patologie, jako je silikóza, a také pro posouzení nedostatku nebo přebytku křemíku v lidském těle. Konzumace se nedoporučuje tři hodiny před testem. Můžete pít pouze nesycenou vodu. Také třicet minut před analýzou není dovoleno kouřit.

Co znamená vysoká koncentrace křemíku v lidském těle? Zdravotní lékaři nazývají následující patologie:

 1. Depozice solí v močových kanálech, kloubech a dalších vnitřních orgánech.
 2. Vývoj fibrózy v cévách a pak v celém těle. Příznaky fibrózy jsou nízký krevní tlak, rychlé dýchání po lehkém zatížení a snížená kapacita plic.
 3. Expanze a hypertrofie pravé komory (jinými slovy plicní srdce).
 4. Zvětšená játra, oteklé končetiny, modrá kůže.
 5. Zvýšená podrážděnost, rozvoj astenického syndromu (tj. Výskyt slabosti, snížená pracovní schopnost, výkyvy nálady).
 6. Zvýšené riziko onemocnění horních cest dýchacích. K silikóze dochází například vdechováním prachu, který obsahuje oxid křemičitý.

Následující příznaky také svědčí o nadbytku křemíku v lidském těle: deprese, vysoká nebo nízká tělesná teplota, ospalost a konstantní únava.

Pokud pozorujete takové příznaky malátnosti, pak za účelem odstranění silikonu z těla odborníci důrazně doporučují zahrnout takové potraviny, jako jsou jahody, meruňky, banány, třešně, mrkev, brambory, řepa a topinambur ve stravě.

Jaké potraviny obsahují?

K naplnění těla dostatečným množstvím křemíku potřebujete přesně vědět, jaké produkty obsahují křemík. Níže je uvedena tabulka potravin obsahujících tento chemický prvek.

Výhody silikonu pro lidské tělo

Křemík je chemický prvek, nekovový, ale má určité vlastnosti charakteristické pro kov. Země je třicet procent křemíku. To je na druhém místě na prevalenci na Zemi po kyslíku. Křemík je pro lidské tělo velmi důležitý. Jedná se o biogenní prvek, který je součástí kosterního systému zvířat a lidí. Pokud je ve vodě nedostatek křemíku, pak se život v něm zastaví. Rostliny, které nedostaly prvek ze země, zahynou. Křemík u lidí je velmi důležitý. U lidí dochází k nedostatku minerálů, nemocí a poruch jednotlivých systémů vitální aktivity.

Dospělé tělo obsahuje asi dva gramy minerálu. Většina z nich je v kostech, krvi, svalech. Denní dávka látky pro dospělého - od jedné do padesáti gramů. Různé zdroje poskytují různé informace. Pravděpodobně to znamená, že zdravý člověk dostane míru zásob křemíku z potravin. Nemocný potřebuje další užívání tohoto minerálu. Tento prvek zaujímá důležité místo v metabolismu:

 • podílí se na asimilaci vitaminů;
 • pomáhá vstřebávat vápník;
 • podporuje lidský imunitní systém;
 • důležité pro růst nehtů, vlasů;
 • vytváří pružné nádoby;
 • syntéza hormonů;
 • neutralizuje těžké kovy a radionuklidy;
 • poskytuje sílu zuby, vlasy, nehty, šlachy, chrupavky;
 • snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Charakteristickým znakem minerálu je schopnost udržovat viry, mikroby spolu, a proto se udržuje odpovídající úroveň imunity. I mírný pokles hladiny minerálu v krvi vede k rozvoji infekčních onemocnění. Člověk se sníženým obsahem elementárního křemíku nemůže dlouho spát, unavený z žádného důvodu a je přesvědčen, že je smrtelně nemocný. Křemík udržuje lidský mozek v dobrém stavu. Když se pohybujeme, zabýváme se pracovní činností, silikon je dobře absorbován. Když se trochu pohneme a lžeme hodně, křemík se neabsorbuje a cítíme se slabí a unaveni.

Minerál se používá v tradiční medicíně, zpravidla lékaři nepředepisují silikonový nápoj ani jiné použití silikonu při léčbě pacientů. O úžasných vlastnostech minerálu bylo zmíněno ve spisech dávných lékařů. Flint byl používán v chirurgii (skalpel), pro popáleniny a rány (prášky), aplikován na bolavé a zanícené oblasti.

Křemík: důležitá součást báječné "živé" vody

I když to není překvapující, protože křemík je nejběžnějším chemickým prvkem na naší planetě, samozřejmě po kyslíku. A naše tělo je 4,7% složené z tohoto cenného minerálu. Ale i když lidé takové encyklopedické informace neměli, používali je s mocí a hlavní.

Jen si představte: v našem paleolitickém věku naši vzdálení předci vyrobili nástroje a zbraně pro lov z křemíku, spálili jiskry na oheň s ním.

O něco později si lidé uvědomili, že s pomocí tohoto minerálu bylo možné rychle zhojit rány a začít z nich vyrábět léčivý prášek, zabraňující rozvoji gangrény, a pak začali používat silikonové kameny na výrobu celozrnné mouky.

Jak byl objeven křemík?

V přírodě je křemík součástí křemene, křišťálu, onyxu, topazu ve formě oxidu křemičitého. Lidé ji dlouhodobě používali v těchto cenných minerálech, ale nemohli ji dostat ve formě čisté látky.

Toto bylo děláno jediný v dvacátých létech 19. století francouzským chemikem Henri Saint-Clair Deauville, kdo izoloval tento microelement ve volné formě s draslíkem, studovat kyselinu fluorovodíku.

Tento objev umožnil využít minerál v mnoha oblastech našeho života - ve šperkařství a stavebnictví, ve farmakologii a kosmetologii.

Nicméně, my a já máme zájem především o rostlinné zdroje křemíku, protože chceme extrahovat živiny ne z lékárny nebo ze sklenic smetany, ale přirozeně přes potraviny.

Výrobky, které obsahují křemík

Dobrou zprávou je, že tento minerál se nachází téměř ve všech produktech rostlinného původu, a proto mohou vegetariáni a suroví potravináři dýchat úlevou, ale přesto by se neměli uvolňovat. Stále musíme zjistit, které potraviny obsahují největší množství křemíku a jak můžeme tuto cennou látku udržet v naší stravě.

Takže produkty bohaté na křemík: ječmen, pohanka, oves, rýže, proso, pšenice. A tady mluvíme o celých zrnech, bez zbytečného mušle, protože je v tomto minerálu, který je koncentrován.

Pokud nemůžete žít bez bílých moučkových bucht (i když v to nevěřím, můžete vždy najít vhodnou alternativu!), Přidejte alespoň otruby do vaší stravy - to jsou ty samé skořápky oddělené od zrn. Bran není jen zdrojem vlákniny, ale také působí jako sorbent v těle, to znamená, že zachycuje všechny zbytečné a odstraňuje jej z něj.

100 g ječmene obsahuje 600 mg minerálu, který je pro nás zajímavý, pohanka obsahuje 120 mg (a to je údaj o pečených obilovinách, jsem si jistý, že jich je více zeleně!), V pšenici - 48 mg, a v ovsu - 43 mg. Jistě víte, jak zvýšit hodnotu a stravitelnost obilovin. To je pravda - potřebují klíčit!

Výrobky z fazolí obsahující přírodní silikon - fazole, mladý hrášek, čočka. Zelenina může být rozlišena v bramborách v uniformě, řepa, paprika, celer, pór, rajčata, ředkvičky, jeruzalémské artyčoky a ovoce - meruňky, jablka, banány. Bobule, ve kterých je - třešeň, švestka, jahoda.

Upozorňuji na skutečnost, že uvedené produkty jsou také lepší s kůží, pokud je to možné, protože v nich je obsažen křemík.

Tuto látku můžete také extrahovat z čerstvé petrželky, kopru, kopřivy, přesličky a plicního boxu. Dobrým zdrojem tohoto nerostu může být i surová slunečnicová semena nakoupená neloupaná.

Nicméně, nalezení křemíku v potravinách je stále polovina bitvy. Je důležité jíst všechny tyto zdravé potraviny tak, aby byly tráveny.

Co ovlivňuje absorpci křemíku ve stravě?

Je třeba mít na paměti, že tato látka se nejlépe vstřebává v přítomnosti hořčíku, vápníku, draslíku, manganu.

Máte-li navíc, popíjet chlorovanou vodu nebo vařit na něm, stejně jako jíst nestandardní mléčné výrobky s radionuklidy, je nepravděpodobné, že by ve vás byl absorbován křemík. Tyto faktory také negativně ovlivňují tento proces.

Jak dostat tento minerál z jídla? - Diverzifikujte svou stravu pomocí rostlinných zdrojů, použijte infuze výše uvedených bylin. A můžete pít silikonovou vodu.

Živá silikonová voda

V časech bez potrubí, lidé používali tento přirozený prvek očistit vodu od nečistot. Za tímto účelem položili stěny a dna studní s křemíkem - voda v takovém zdroji se stala čistou a chutnou.

Použijte recept našich předků? Doporučuji vám vařit pomocí křemíku "živé" strukturované vody. Myslím si, že už není žádným tajemstvím, že voda v něm nese informace, a že pokud je o ni náležitě postaráno, může to výrazně zlepšit naše zdraví.

Řeknu vám o prospěšných vlastnostech tohoto minerálu níže a nyní budu sdílet jednoduchý recept na přípravu užitečných silikonových vod.

Vlastně neexistuje žádný speciální recept - stačí se dostat přírodní křemík ve formě malé hnědé (ne černé!) Oblázky a dát je do čištěné vody nalil do skleněné nádoby. Minerál můžete pro tyto účely zakoupit ve specializovaných e-shopech nebo dokonce v lékárnách.

Živá voda „připravuje“ asi 3-4 dny za podmínky, že nestojí na slunci a není vystavena tepelnému ošetření.

Pokud chcete urychlit proces čištění těla a hojení, je lepší držet kameny ve vodě o něco déle - až týden.

Před použitím nalijte výslednou kapalinu do jiné nádoby a ponechte asi 3 - 4 centimetry ve stejné nádobě. Dělejte to velmi pomalu, aby se zabránilo smíchání sedimentu a čisté vody. Pro bezpečnostní síť, můžete použít gázu, složenou v několika vrstvách, takže částice nečistot nespadají do vaší „živé“ vody.

A také vás upozorňuji na skutečnost, že kameny musí být před každým novým použitím důkladně opláchnuty tekoucí vodou a očištěny od nečistot.

Pravidelné používání silikonové "živé" vody pomáhá tělu vyrovnat se s patogenními mikroorganismy - plísněmi, bakteriemi, viry.

Podle studií je voda naplněná silikonem podobná vlastnostem, že roztaví vodu a její struktura se podobá plazmě naší krve.

Naléhavě vás žádám, abyste nepropouštěli a nezneužívali ani takové užitečné kapaliny. Začněte s malými dávkami a postupně přidávejte objem křemíkové vody na dvě sklenice denně - jednu ráno a jednu večer. Vařit a ohřívat křemík vody nemůže být!

Neexistují žádné výrazné kontraindikace pro takovou přirozenou léčbu, ale křemík má vysokou biologickou aktivitu, a proto by měla být voda pečlivě přijímána s jeho účastí, pokud jsou v těle závažné problémy - chronická onemocnění, nádory, trombóza, exacerbace onemocnění.

Zjistili jsme, jak tento minerál může být užitečný v boji proti patogenům. A jaká je role křemíku v našem těle?

Funkce křemíku v lidském těle

Na samém začátku článku jsem již poznamenal, že křemík je „mistrem všech obchodů“, protože se podílí na mnoha životně důležitých procesech našeho těla.

Výhody

 • Je zodpovědný za metabolismus v těle a podílí se na metabolismu téměř 70 živin.
 • Zahrnuté v kůži a vlasy, a proto bez něj jejich dobrý stav je nemyslitelný.
 • Poskytuje vstřebávání cholesterolu buňkami těla, a tím je prevence onemocnění srdce a cév.
 • Podporuje vstřebávání vápníku v těle a mineralizaci kosterního systému - zajišťuje absorpci a metabolismus látky.
 • Je účastníkem výroby kolagenu a elastinu, což zase činí naše pojivové tkáně pružnými. S nedostatkem křemíku v těle existuje riziko vzniku křečových onemocnění, stejně jako tromboflebitidy.
 • Posiluje imunitu potlačením vitální aktivity patogenních mikroorganismů pomocí silných baktericidních vlastností.

Je zajímavé, že křemík strukturuje vodu uvnitř našeho těla, což přispívá k jeho čištění od toxinů, toxinů a patogenních mikroorganismů.

To však neskončí užitečnými vlastnostmi křemíku. Tento minerál, jak již bylo uvedeno na začátku článku, rychle hojí rány a také přispívá k narůstání kostí, čistí krev a má choleretický účinek.

To je to, co je pro křemík. Všimněte si, že mluvíme o přírodním minerálu a ne o jeho syntetických analogech. Je důležité snažit se vyrovnat svou stravu tak, abyste ji dostali z jídla, protože nedostatek křemíku nás ohrožuje řadou vážných zdravotních problémů.

Nedostatek silikonu v těle: známky a účinky

Nedostatek silikonu v těle může být vyjádřen následujícími příznaky:

 • špatný stav kůže, vlasů a nehtů - stávají se matnými, křehkými a suchými;
 • kožní problémy, zejména svědění;
 • rychlé stárnutí kůže - znatelná ztráta její pružnosti;
 • pomalé hojení ran;
 • modřiny a krvácení na těle;
 • ztráta chuti k jídlu;
 • zhoršení nálady;
 • s přetrvávajícím nedostatkem minerálů - rozvojem anémie silikózy.

Jaké jsou důvody nedostatku křemíku v těle? Dnes se to děje téměř všem lidem, zejména těm, kteří žijí ve městě, kvůli nepříznivým účinkům špatné ekologie, celkové oxidace těla, radikálních útoků, rušného životního stylu a každodenního stresu, konzumace rafinovaných potravin a živočišných produktů.

Pokud chcete tento problém vyřešit pomocí farmaceutických přípravků, buďte opatrní - přebytek silikonu v těle není o nic méně nebezpečný než jeho nedostatek.

Přebytek silikonu v těle: příčiny a symptomy

Chcete-li přemoci vaše tělo s tímto minerálem, musíte zkusit, protože denní dávka 500 mg je považována za nebezpečnou pro zdraví. Může ohrozit lidi pracující v nebezpečných odvětvích se sklem, křemenem, cementem a různými aerosoly. Přebytek tohoto minerálu může být v případě, že metabolismus křemíku je narušen v těle nebo osoba jednoduše zneužívá farmaceutický syntetický křemík.

Velké množství křemíku také narušuje metabolismus vápníku a fosforu v těle. Aby se předešlo všem těmto zdravotním problémům, je velmi důležité nejen vědět, co je to křemík, ale také to, jaká je jeho denní sazba specificky pro vás.

Denní sazba křemíku

Navzdory skutečnosti, že vliv křemíku na lidské tělo je obrovský, vědci stále nemohou s jistotou říci, kolik ho potřebujeme používat každý den.

Je známo, že denní potřeba silikonu pro dospělého je v rozmezí od 5 do 40 mg za den.

V tomto případě by měl být silikon během těhotenství dodáván do těla nastávající matky ve zvýšeném množství. Křemík je neméně důležitý pro děti, protože v tomto období života se tvoří kostní tkáň a imunita.

V průběhu let starší lidé ztrácejí schopnost absorbovat tento minerál, a proto by se měli postarat o jeho dostatečný příjem z potravy.

Takže z mého článku jste se dozvěděli o tom, co poskytuje silikonu pro zdraví, jak najít tento minerál v potravinách a jak ho obohatit vodou.

Najednou jsem si v karafě s vodou uchovávala takové užitečné oblázky, ale vzhledem k okolnostem to netrvalo dlouho, takže o žádných účincích nepíšu. V blízké budoucnosti mám v plánu pokračovat ve výrobě "živé" vody.

Co si o tom myslíte? Myslíte si, že taková voda se hojí nebo jste si jisti, že se jedná o další chytrý marketingový tah? Prosím, podělte se o tento názor.

"Skála" našeho zdraví - křemíku

Podle moderních studií biosféry naší planety, nejběžnější v ní, a proto jsou nejdůležitějšími prvky pro naše zdraví kyslík (47%), křemík (29%), hliník (8%), železo (4,7%), vápník ( 2,96%), sodíku a draslíku (2,5% každý), hořčíku (1,9%). Zbytek představuje méně než 1%.

Jak vidíme, křemík je nejdůležitějším prvkem po kyslíku.

Kde má křemík v přírodě? To je uvedeno jeho názvem. Silikon, nebo “křemík”, v řečtině znamená “rock”, “útes”. Jeho oxidy jsou hlavním prvkem krystalové mřížky více než 400 minerálů. Sloučeniny křemíku se nacházejí v písku, jílu, půdě. Je to křemík, který činí Zemi úrodnou: pokud je v ní málo oxidu křemičitého, pak není schopna akumulovat energii slunce. Takové půdy jsou neplodné.

Jaká je role křemíku v lidském těle, pokud jí příroda dala tolik prostoru? V Rusku byl na Ústavu křemíku proveden základní výzkum této problematiky. Díla D.G. Zvyagintseva, M.G. Voronkova, I.G. Kuznetsova a dalších vědců ukázala, že příčiny mnoha nejtěžších onemocnění spočívají v nedostatku silikonu v těle způsobeném nedostatkem vody a potravin.

Bylo například zjištěno, že křemík je hlavním prvkem kolagenových fibril, které určují elasticitu a pružnost pojivové tkáně šlach, kloubní chrupavky, stěn cév a střev, chlopňového aparátu kardiovaskulárního systému a svěračů gastrointestinálního traktu.

Kromě toho téměř všechny nemoci kůže, vlasů a nehtů také hovoří o nedostatku křemíku.

Celkově tělo dospělého obsahuje asi 1-2 g křemíku. Koncentruje se v kostech a pojivové tkáni, kůži, vlasech, štítné žláze a lymfatických uzlinách. V těle je křemík absorbován hlavně v tenkém střevě a dvanáctníku (asi 4% celkového množství přicházejícího křemíku).

Silicon plní v těle následující funkce:

 • podporuje vstřebávání vápníku a stimuluje růst kostí (zabraňuje osteoporóze);
 • snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění (chrání před aterosklerózou);
 • ovlivňuje činnost nervového systému a mozku;
 • normalizuje metabolismus (je katalyzátorem mnoha redox procesů);
 • stimuluje aktivitu imunitního systému (stimuluje fagocytózu, zvyšuje odolnost organismu vůči virům a infekcím);
 • posiluje pojivovou tkáň (chrupavku a šlachu) a stěny cév;
 • podporuje tvorbu mnoha enzymů, aminokyselin, hormonů;
 • pomáhá snižovat krevní tlak;
 • zlepšuje absorpci více než 70% prvků nezbytných pro tělo (fosfor, chlor, fluor, sodík, síra, hliník, mangan, molybden, kobalt, atd.);
 • zabraňuje výskytu rakoviny, tuberkulózy, diabetu, strumy a mnoha dalších patologických procesů;
 • zlepšuje pleť, vlasy a nehty;
 • aktivuje mozeček (zodpovědný za koordinaci pohybů);
 • zpomaluje proces stárnutí.

Křemík je hlavním konstrukčním prvkem, který zajišťuje jasnost a soudržnost řízení všech orgánů nervovým systémem. Snížením hladiny křemíku v krvi se snižuje elasticita krevních cév a jejich schopnost reagovat na povely z mozku expandovat nebo stahovat. V tomto případě je křemík nahrazen vápníkem v cévní stěně, což činí cévy pevnými. Při ukládání cholesterolu na vápníkové hroty jsou předpoklady pro rozvoj aterosklerózy, anginy pectoris, ischemické choroby srdeční a jejích strašných následků - srdečního infarktu a mrtvice. To potvrzují i ​​experimenty francouzských vědců M. a J. Leppera. Dokázali, že zavedení sloučenin křemíku do těla zastavuje rozvoj aterosklerózy a pomáhá obnovit funkci cévní stěny.

Křemík se podílí na metabolismu více než 70 minerálních solí a většiny vitamínů. S jeho nedostatkem se snižuje stravitelnost vápníku, železa, kobaltu, manganu, fluoru a dalších látek a metabolismus je narušen.

V posledních letech se artritida stala významně mladší, počet onemocnění gastrointestinálního traktu a kůže u dětí se zvýšil. To vše je způsobeno nedostatkem silikonu v těle díky posunu ve výživě směrem k rafinovaným výrobkům. Nedostatek této látky, například u dětí, je dnes 50% nebo více.

Díky svým chemickým vlastnostem při vytváření nabitých koloidních systémů v roztocích poskytuje neocenitelnou pomoc normální střevní mikroflóře při zachování vnitřní čistoty těla.

Koloidy křemíku mají vlastnosti "lepení" patogenních mikroorganismů k sobě: viry chřipky a revmatismus, hepatitida a polyartritida, patogenní kokci a trichomonas, houby Candida a kvasinky, které s nimi tvoří komplexní sloučeniny, které jsou z těla odstraněny.

Naproti tomu prospěšná střevní mikroflóra (bacily kyseliny mléčné, bifidobakterie a laktobacily) s koloidy se "neskládají" a nezůstávají ve střevě.

Antibiotika, která jsou nyní široce používána, přispívají ke změně elektrického potenciálu buněčných membrán normální mikroflóry. Jako výsledek, to stane se citlivé na lepení s křemíkovými koloidy, proto, namísto normalizace mikrobiální krajiny střeva, ještě závažnější forma dysbacteriosis se vyvíjí s použitím antibiotik.

RYCHLÉ VYPLNIT ORGANIZMUS SILIKOU A MANGÁNEM

Vědci obdrželi hodnocení nejdůležitějších chemických prvků pro lidský život a dostali následující seznam: kyslík, vodík, uhlík, křemík, draslík, sodík, jod, selen, zinek, mangan. Mezi nimi je čestné místo křemíku. Bez ní nemůže existovat žádný živý organismus. Hraje důležitou roli v procesu asimilace dalších prvků: vápníku, fosforu, hořčíku, síry, draslíku, hliníku, sodíku atd. Pouze 75 ze 100 prvků přestane být absorbováno nebo špatně absorbováno, když je v těle nedostatek křemíku.
Lidské tělo obsahuje asi 1-2 kg křemíku, který se koncentruje hlavně v kůži, vlasech, tyroidech a lymfatických uzlinách. Ovlivňuje také činnost nervového a kardiovaskulárního systému, aktivně se podílí na tvorbě pojivové tkáně chrupavky a kostí, urychluje mineralizaci kostí, ovlivňuje syntézu proteinů a zajišťuje pružnost stěn cév. S nedostatkem křemíku ve složení stěn cév se jejich elasticita snižuje. Současně se snižuje schopnost mozkových cév omezovat a rozšiřovat. Také nedostatek v těle způsobuje šíření osteoporózy a kožních onemocnění.
Za normálních podmínek je křemík z potravinářských výrobků špatně absorbován. Chcete-li zvýšit na normální, aby potřebné produkty pro to by mělo být asi 2 měsíce. Ječmen, topinambur, otruby, pšeničné a rýžové klíčky, ovesný slámový čaj, celozrnné obilniny, rýže, proso, kukuřice, červená řepa, všechny druhy zelí, rajčata, okurky, dýně, sója, čočka, hrášek, hrášek, fazole, špenát, ředkvičky, ředkvičky, celer, mrkev, brambory (zejména slupky), křen, řasy, celozrnný chléb, jahody, třešně, meruňky, rozinky, švestky, fíky, banány, data, jablka. Je však třeba mít na paměti, že veškerá zelenina a ovoce by měly být konzumovány s kůrou. Existuje však způsob, jak doplnit tělo silikonem mnohem rychleji. To se provádí přímo přes kůži kvantováním minerálu.
K tomu navrhuji vytvořit generátor přenosu energie z přírodního minerálu - hematitu. To je široce používané ve formě šperků: náramky, korálky, sestávat z pravoúhlých korálků.
V obvyklé formě je síla náramku nedostatečná na to, aby byla generátorem kvantové energie. Proto by měl být přeměněn na energetické zařízení takto:
1. Pro stříhání náramku a obdélníkových korálků na kovovém podkladu (lze použít měděný drát, pokud je příliš tenký - můžete si vzít několik).
2. Mezi korálky hematitu by měly být intervaly 0,5-0,7 cm, ne více než šířka hematitových korálků. To lze provést pomocí malých kuliček (bez ohledu na to, z jakého materiálu jsou), navlečené mezi hlavní korálky.
3. Takové korálky by měly být složeny ve spirále ve směru hodinových ručiček a připevněny k kartonu.
4. Konce kovové základny musí být spojeny tak, aby se musely držet na zadní straně lepenky a tam, aby se mohly spojit.
5. Uvnitř hematitové spirály je nutné umístit další spirálu, lze ji také vyrobit z korálků (materiál výrobku nezáleží, mám ji - korály). Hlavní podmínka: korálky a základna, na které musí být navlečena, musí být červená. Tato vnitřní spirála bude symbolizovat světelnou energii.
6. Na zadní straně, přibližně tam, kde jsou spojeny konce kovové základny spirály, je nutné připevnit malou obálku tlustého papíru (jako na fotografii).
V této kapse je třeba dát pytel, ve kterém dříve nalijte 1 lžičku. jíl, nejlépe modrý nebo modrý - má největší potenciál.
Kvantový generátor energie spolu s jílem může být upevněn na jakékoli problémové oblasti těla nebo na noze pod kolenem, které předtím provedlo asi 90 pohybů po této oblasti jako magnet, jako kyvadlo (tam a zpět). Generátor by měl být umístěn nahoru s kudrlinkou spirály (jako na fotografii) a zajištěn elastickým páskem, proto by měly být v kartonu po stranách zhotoveny malé otvory. Proveďte postup lépe v noci.
Také pro naše tělo je důležitý další prvek - mangan. On
zajišťuje normální fungování svalů a rozvoj pojivové tkáně, chrupavky a kostí. Tělo doplňte manganem stejným způsobem jako křemík, tzn. kvantizace. Chcete-li to udělat, místo hlíny musíte vzít list aloe. Před tím musí být rostlina krmena roztokem manganu po dobu 2 týdnů: 2 zrna manganistanu draselného na 1 litr aktivované vody (jak aktivovat vodu najdete v č. 20 na straně 6 pro rok 2013).
Obsah křemíku a manganu se v těle zvyšuje téměř dvakrát týdně pomocí kvantového generátoru energie.

Yuri EVREENKO,
Kandidát technických věd
bioenergie,
Specialista posvátné geometrie.