Image

Fórum lékáren

Po provedení jakékoli práce, kde se používá rozpouštědlo, může být problém se zbytkem nepříjemného zápachu v místnosti, na oblečení, v autě atd. A není nic divného, ​​protože každý ví, že rozpouštědlo má ostrý, nepříjemný zápach, takže výrobci předem varují, že potřebují pracovat v dobře větraných prostorách. Ale stále existuje problém odstranění nepříjemného zápachu, takže pojďme zjistit, jak se zbavit pachu rozpouštědla na příkladu acetonu?

Aceton je těkavá, vysoce mobilní, hořlavá kapalina se silným zápachem. Je transparentní a bezbarvý. Tato látka je široce používána při opravách a také k odstranění různých vlivů oprav a stavebních prací. To může být špinavé věci, a znečištěné ruce, a povrch po použití barvy na každém základě. Po použití je však vždy nepříjemný zápach. Pro odstranění tohoto zbývajícího zápachu acetonu je nutné provést řadu složitých postupů.

V tomto případě nelze upustit od následujících složek: voda, ocet, bavlněné podložky, lékařský alkohol, prací gel, tekutý prací prostředek, smetana, citronová šťáva, syntetické detergenty, utěrky z mikrovlákna.

Chcete-li odstranit zápach acetonu z již vyčištěných předmětů nebo věcí, musíte je za slunečného počasí dát do venkovního prostoru. Vůně by se měla po celý den zcela vypařit. Poté musí být produkt promyt nebo promyt konvenčními metodami za použití syntetických detergentů. V tomto případě, pokud mluvíme o oblečení, pak v procesu jeho posledního máchání se doporučuje přidat dvojnásobek množství kondicionéru-máchání.

Pokud nevíte, jak odstranit zápach rozpouštědla z produktů, které nejsou vhodné pro mytí, budou pro Vás tyto informace velmi užitečné. Na těchto výrobcích je nutné tyto skvrny ošetřit, pak je jednoduše zavěsit na čerstvý vzduch. Po dni se doporučuje otřít všechna místa, která byla obarvena acetonem, bavlněnou podložkou, předem namočenou lékařským alkoholem. Po zpracování je třeba věci zavěsit na ulici na jeden den. Tato metoda pomůže zcela se zbavit nepříjemného zápachu acetonu i bez následného praní, protože se tato látka vypařuje v důsledku intenzivního vystavení ultrafialovým paprskům.

Pokud jste malovali nějaké povrchy a uvnitř místnosti, pak je tam velmi silný zápach acetonu, pak musíte otevřít všechna okna a dveře. Vzduch v bytě se provádí přes průtok vzduchu po celý den. Je třeba poznamenat, že acetonová barva schne dostatečně rychle na jakémkoliv povrchu, ale její vůně mizí mnohem pomaleji.

Chcete-li zcela odstranit vůni acetonu z povrchu, nalijte do kbelíku, asi sedm litrů vody, přidejte jednu polévkovou lžíci kyseliny octové (70%), navlhčete čistou utěrku z mikrovlákna tímto roztokem a poté otřete všechny natřené povrchy. Tato metoda vám pomůže zbavit se ostrého a nepříjemného zápachu acetonu.

Pokud z tváře a rukou odstraníte zbytky nátěru nebo jiné nečistoty z acetonu, měli byste si okamžitě umyjte obličej a ruce běžným mycím gelem nebo jakýmkoliv detergentem (nejlépe tekutým). Po tomto, je třeba otřít kůži octem, pouze s koncentrací ne více než 6%. Pokud není ocet, pak můžete použít citronovou šťávu. Chcete-li připravit takové šťávy, je třeba zmáčknout jeden citrón, zředit jej v poměru 1: 2 s vodou, a pak ji na bavlněnou podložku a třít kůži. Po uplynutí 5 minut je třeba pokožku znovu opláchnout vodou a aplikovat na ni krém.

Nyní víte, jak odstranit zápach rozpouštědla z povrchu nebo místnosti jakéhokoli typu. Zvažovali jsme akce, které je třeba provést při odstraňování zápachu acetonu. Tyto operace by však měly být prováděny při práci s jakýmkoliv rozpouštědlem. Téměř všechna rozpouštědla mohou být snadno odpařena výše uvedenými metodami.

Jak odstranit aceton z těla, jak se zbavit

Acetonurie je stav, kdy množství ketonu (aceton, kyselina hydroxymáselná, kyselina acetoctová) v moči převyšuje normu. Lidé to nazývají prostě „aceton“.

V normálním stavu se vylučuje ledvinami, ale při poruše se hromadí. Před volbou metody odstranění acetonu z moči bez poškození zdraví je nutné se zabývat příčinami a možnými důsledky tohoto jevu.

Příčiny acetonu v moči

Mechanismus akumulace acetonu v moči zahrnuje následující kroky:

 1. Pro normální fungování těla vyžaduje energii. Dostane ho z glukózy, která se hromadí jako glykogen v játrech. U dětí jsou zásoby látek na rozdíl od dospělých malé. Nadměrná fyzická námaha, emocionální stres, nemoc - to vše vyžaduje vysoké náklady na energii, vyvolává vyčerpání zásob glykogenu. Z tohoto důvodu je stav často diagnostikován u dětí: tráví spoustu energie, je zde nedostatek, který spouští štěpení tuků.
 2. Po vyčerpání glykogenu dochází k úspoře energie. Tělo začíná intenzivně štěpit tuky, což vede k tvorbě acetonu a intoxikaci.

Metabolické poruchy způsobené aktivním odbouráváním tuků vyvolávají zvracení, bolest břicha, horečku. Tento stav se nazývá acetonemický. Jeho výskyt závisí na řadě individuálních charakteristik organismu:

 • počáteční zásoby glykogenu v játrech;
 • intenzita štěpení tuku;
 • schopnost ledvin odstranit aceton.

Rizikem jsou děti a dospělí s diabetem, podvýživa, nevyvážená strava.

Jak detekovat aceton v těle

Projev vysoké hladiny acetonu v těle je doprovázen následujícími příznaky:

 • četné hojné zvracení. Vyvolává pokusy jíst a pít vodu. Emetické hmoty mají výrazný zápach;
 • přítomnost zápachu čpavku v moči, vydechovaný vzduch;
 • kůže se stává bledou, tělo - pomalé, ospalé;
 • ostré bolesti v žaludku. Může se objevit nevolnost, průjem nebo zácpa;
 • tělesná teplota stoupá na 38-39 stupňů.

Tyto příznaky se mohou objevit při některých onemocněních gastrointestinálního traktu. Aby se zajistilo, že příčinou tohoto stavu je právě zvýšení acetonu, je nutné použít speciální testovací proužky. Můžete si je koupit v lékárně.

Pás se několik minut spouští do nádoby s močí a výsledek se vyhodnocuje po stupnici 1 až 4 plusy, která v závislosti na množství acetonu vykazuje následující výsledky: 1 - mírný stupeň projevu acetonové krize, 4 - závažný.

Rizika s vysokým obsahem acetonu v moči

Hlavním rizikem zvýšeného acetonu je dehydratace. Ztrácí mnoho tekutin v důsledku zvracení a potíží s jídlem. Nedostatek vody může způsobit těžkou horečku, zimnici, ztrátu vědomí.

Druhým rizikem je intoxikace produktů štěpení tuků. Je doprovázena slabostí, ospalostí, letargií. Osoba s acetonem má příznaky intoxikace, letargii, apatii, bledost.

Tyto stavy mohou mít pro tělo negativní komplikace. Při potvrzování acetonurie je nutné provést urgentní opatření ke stabilizaci metabolismu.

Snížení množství acetonu

Ke snížení hladiny acetonu použijte dvě skupiny metod:

 • snížení léků. O lékařském zásahu rozhodují lékaři. S hojným zvracením může provést antiemetickou injekci, aby získal příležitost pít pacienta a obnovit rovnováhu vody v těle. Kromě toho se glukóza přičítá ve velkém množství. V závislosti na vyjádřených příznacích může lékař dále doporučit léky na zmírnění bolesti břicha, snížení horečky a posílení těla. Pokud je stav doprovázen těžkou slabostí, může být pacient hospitalizován a normalizován intravenózním podáváním léků (kapátků).
 • redukce lidovými metodami nemůže být použita jako jediný typ terapie. Používají se jako další složky pro nasycení vitamíny a minerály. Hlavními lidovými prostředky pro normalizaci stavu po zvracení jsou bylinné čaje (heřmánek, infuze měsíčku) a bobulové nápoje, kompoty.

Pouze lékař může vyhodnotit potřebu jakéhokoli typu léčby na základě vyjádřených symptomů a výsledku testu na aceton v moči. Vlastní léčba může vést k závažným komplikacím v práci žaludku a střev.

Představuje odstranění acetonu během těhotenství

V těhotenství se může obdobný stav objevit v prvním trimestru během toxikózy. Lékař může náhodně detekovat zvýšenou hladinu acetonu s povinnou pravidelnou analýzou moči, nebo těhotná žena sama bude tento stav podezřívat z důvodu nepříjemných symptomů.

Ve většině případů je těhotná žena se zvýšeným acetonem poslána do nemocnice na průběh infuzních roztoků glukózy a dalších nezbytných léků. Jejich seznam je vytvořen lékařem a analyzuje celkový stav budoucí matky.

Aby se zabránilo opakování v budoucnu těhotné, je podrobně stanovena speciální dieta, která obsahuje bezpečné potraviny nasycené sacharidy. Je nutné jíst v malých porcích od 4 do 6 krát denně. Aby se zabránilo dehydrataci, musíte hodně pít.

Pro těhotnou ženu v takovém stavu není hlavním rizikem pouhá přítomnost acetonu v moči, ale komplikace, které může vyvolat: intoxikace, slabost a střevní problémy. Proto je důležité neustále provádět moč a krevní testy v čase, sledovat svůj stav, aby bylo možné včas reagovat a přijmout nezbytná opatření k normalizaci stavu těla matky a dítěte.

Vlastnosti odstranění acetonu u diabetes mellitus

S diabetem je tento stav doprovázen zvracením, dehydratací, bledostí kůže. Před přijetím jakýchkoliv opatření je nutné stanovit obsah ketonů v moči. K tomu použijte pásy, postup lze provést doma.

Když obsah 3,5 mmol / l, musíte zavolat lékaře a hospitalizovat pacienta.

K úlevě od příznaků zvýšeného acetonu u lidí s diabetem pomáhá inzulínová injekce. Může být nezbytné zvýšit obvyklou dávku, aby hladovějící buňky byly nasyceny uhlíkem.

Na základě zkoumání pacienta a diagnostikování jeho příznaků mohou navíc předepsat:

 • speciální dieta a nápoje;
 • příjem enterosorbentů (Smekta, Polisobr);
 • injekce pro obnovení alkalické rovnováhy a rovnováhy elektrolytů.

Pacienti s diabetem by měli takové případy prodiskutovat se svým lékařem, aby v takových situacích rychle reagovali.

Léčba acetonurie u dětí

Je důležité pochopit, že zvýšený aceton u dítěte není onemocnění, ale specifický stav těla, selhání metabolismu jeho látek. Nejedná se o patologii jater, slinivky nebo ledvin. Vyskytuje se jako komplikace po skutečných onemocněních (bronchitida, bolest v krku, nemoci z dětství), kdy je imunitní systém oslaben, nebo sám po stresových situacích, které vyžadují zvýšené náklady na energii.

Děti náchylné k acetonurii jsou mobilní a hyperaktivní. Vzhledem k nedostatku glykogenu se jejich tělo spojuje s rozpadem tuků, což provokuje acetonemický stav. To vyžaduje hojné pití, léčba v tomto případě je pouze symptomatická: dítě dostane léky, které zmírňují stav, zmírňují horečku a bolesti břicha.

Co dělat, pokud má dítě vysoký aceton:

 • naléhavě potřebují poskytnout mu teplý a oslazený nápoj. Čím později začnete s vodou pacienta, tím silnější budou příznaky. Někdy, kvůli těžkému zvracení, toto je problematické, pak antiemetic prick může být dáván. Doplnění kapaliny je hlavním úkolem pro normalizaci stavu;
 • zajistit mír - dítě by nemělo chodit, hrát nebo se zabývat žádnou činností. Hlavní příčinou tohoto stavu je konflikt mezi plýtváním energií a zásobami glykogenu. Několik dní se musí držet lůžka, aby tělo mohlo přizpůsobit proces akumulace glukózy;
 • věnujte pozornost potravinám - nepokoušejte se krmit dítě, může vyvolat další záchvaty zvracení.

První věc, kterou se můžete pokusit udělat doma, je dát vašemu dítěti pití roztoku glukózy. Lze ji zakoupit v lékárně ve formě baňky nebo ampule (druhá možnost je výhodnější - v této formě je koncentrace glukózy vyšší).

Jak na to:

 1. Ampule s kapalným typem v injekční stříkačce.
 2. Zahřát na pokojovou teplotu v teplé vodě nebo rukama. Teplá tekutina je okamžitě absorbována střevními stěnami.
 3. Na 5 ml roztoku, aby dítě mohlo být spolknuto, každé 3-7 minut.

Pokud to nefunguje, zvracení se vrátí stejně a nedovolí, aby se dítě opilo, je nutné zavolat sanitku a jít do nemocnice. Tam budou zásoby glukózy doplňovány pomocí kapátků s fyziologickým roztokem, což urychlí odstranění acetonu z moči dítěte.

Pokud se zvracení zastavilo, nepřestávejte pít. Po několik dní musí dítě dostat teplou, sladkou tekutinu. Doporučuje se vařit sušené ovoce, bobule, rozinky a dávat v malých porcích každé 3-4 hodiny.

Poté, co je stav normalizován úplně, je třeba upravit dietu: poprvé vyloučit velmi mastné potraviny bohaté na bílkoviny, mléčné výrobky, zaměřit se na potraviny bohaté na sacharidy: obiloviny, obiloviny, čerstvé ovoce a některé zeleniny.

Jak odstranit zápach acetonu?

Jak odstranit zápach acetonu?

Aceton je těkavá, vysoce mobilní, hořlavá kapalina s charakteristickým zápachem, je zcela bezbarvá. V každodenním životě je široce používán při opravách, také k odstranění různých efektů oprav. To může být špinavé ruce, a špinavé věci, a povrch po nanesení barvy téměř na každém základě. Abyste odstranili zbývající pach acetonu, musíte provést řadu složitých postupů.

V tomto případě nemůžete dělat bez vody, octa, bavlněné podložky, lékařské alkohol, mycí gel, tekutý prací prostředek, smetana, citronová šťáva, syntetické detergenty, utěrky z mikrovlákna.

Chcete-li odstranit vůni acetonu z již vyčištěných věcí, dejte tyto věci do slunečného počasí venku. Během dne by se vůně měla zcela vypařit. Dále produkty obvyklým způsobem omyjte za použití syntetických detergentů a současně přidejte dvojnásobnou dávku kondicionéru během posledního máchání.

Chcete-li odstranit zápach acetonu z výrobků, které nejsou omyvatelné, musíte po zpracování skvrn pověsit věci venku. Po přesně den budete muset otřít všechna místa, která byla naplněna acetonem, bavlněnou podložkou, předem navlhčenou lékařským alkoholem. Po zpracování, pověsit věci do vzduchu na další den. Tato metoda umožňuje zcela odstranit zápach acetonu, a to i bez četných následných promytí, protože aceton se vypařuje vlivem ultrafialových paprsků.

Pokud jste namalovali nějaké povrchy, a v domě poté, co tam je poměrně silný zápach acetonu, pak všechny dveře a okna by měla být otevřena. Byt je nutné vzduchem proudit vzduchem po dobu 24 hodin. Protože acetonová barva sama schne na jakémkoliv povrchu velmi rychle, ale její vůně zmizí, bohužel, mnohem pomaleji.

Chcete-li zcela odstranit vůni acetonu z natřeného povrchu, nalijte do kbelíku asi sedm litrů vody, přidejte jednu lžíci octa (70%), navlhčete čistou utěrku z mikrovlákna roztokem a otřete všechny natřené povrchy. Tato metoda pomůže zcela se zbavit nepříjemného a štiplavého zápachu acetonu.

Pokud jste odstranili barvu nebo jiné nečistoty z rukou a čelili acetonu, umyjte si ruce a obličej okamžitě pomocí běžného mycího gelu nebo jakéhokoli pracího prostředku (nejlépe tekutého). Otřete kůži octem (6%) nebo ředěnou citronovou šťávou. Chcete-li připravit tuto šťávu, stačí pouze zmáčknout jeden citrón, zředit výslednou šťávu vodou (v poměru 1: 2), aplikovat směs na vatový tampon a otřete všechna místa předem ošetřená acetonem. Po 5 minutách si umyjte obličej a ruce, roztřete je krémem.

odstranění acetonu

Mám aceton velmi často, nekompenzovaný diabetes typu 1. Nemohu jít do nemocnice po celou dobu, prosím, řekněte mi, kdo odstraňuje aceton doma. Už jsem vyzkoušel všechny metody, které dříve pomohly, výsledek je nulový.

Ilya Obrubov píše dne 24 Čer, 2010: 18

Paul pfg21 napsal 14. 7. 2010: 210

stále zde může úvěr
http://wiki.dia-club.ru/ question_and_replies: kompenzace: aceton
a doporučuji vám normalizovat cukr - aceton je jen důsledkem dekompenzace, a ne nejhorší, tak snadné varování zvon

Maria Khalstová napsala 30. 7. 2010: 318

Kolik takových zvonků máme. Chodíte sem a kroužíte jako kráva :))

Tamara Mamaeva napsal / a dne 17 Srp, 2010: 216

Catherine, na internetu, četla spousta kontroverzních způsobů, jak odstranit aceton, pokud někdo něco pomůže, pak druhý není užitečný. Ale všichni souhlasí s tím, že je nutné pít dostatek vody a s výhodou alkalické minerální vody bez plynu (tj. Vody se sodou). A zároveň, samozřejmě, po celou dobu snažit se udržet cukry blíže k normálu, protože aceton se objeví kvůli vysokým cukrům. A udržujte klid, nepropadejte panice a zbožně věřte, že život je krásný.

Valentine napsal / a dne 28 Srp, 2010: 314

Plně souhlasím s Tamara Mamaeva: pít hodně vody se sodou (půl litru sklenice je o něco více než lžička sody), zcela odstranit tuk a snaží se rychle přivést cukr zpět do normálu.

Maria Khalstova napsal / a dne 03 Sep, 2010: 213

No, obecně, samozřejmě, neměli byste běžet sami;
Jsem vážně, po všech typech setkání s ostatními - jak diskutovat o vašich problémech a podobně - se nějakým způsobem zapojíte do Diabetes novým způsobem

Vladimir Khitrov napsal / a dne 15 Září, 2010: 120

nad 13-15 glukózy v krvi je důvod pro kontrolu přítomnosti acidózy, přítomnost "acetonu".
Pokud existuje pozitivní výsledek, přítomnost acetonu
1. Kompletní odpočinek.
2. Pijte velké množství kapaliny, nejlépe minerální vody za přítomnosti draslíku, hořčíku.
To neplatí pro osoby trpící cukrovkou a zároveň již s prvními známkami selhání ledvin.
3. Opravte krátký inzulín, 10-20% denní dávky inzulínu. V závislosti na typu inzulínu ne déle než 1 krát za 2 hodiny.
4. Každou hodinu kontrolujte hladinu glukózy v krvi.

Catherine Olefirenko napsal 30.3.2011: 315

Ahoj, Katya.me pomáhá rehydron, který používám po mnoho let od sovětských časů, on a aceton odstraní, a nevolnost zaklepe a, samozřejmě, srazí cukr s vtipy krátkého inzulínu každé 2 hodiny. vždy pár balení skladem.)))

Ilya Obrubov napsal 04.4.2011: 111

A moje dítě během epizody ketoacidózy (ketony v moči ++++) odmítlo pít a jíst. V nemocnici vykopali 1 den a všechno zmizelo. Rada pro matky: urgentní hospitalizace.

Irina Mokhareva napsal / a dne 17 Dub, 2011: 27

Dobrý den, Catherine! Můj syn, když jsme byli v sanatoriu, endokrinolog, aby se odstranil aceton, předepsal rehydron, sáček musel být zředěn v 1 litru vody a opilý na dva dny, plus aktivní uhlík na 1 kg na 1 kg. dítě váželo 30 kg, 2 tablety aktivního uhlí 2krát denně, pak jsme absolvovali laboratorní testy a nebyl tam žádný aceton, takže přípravky jsou neškodné a stále se poraďte se svým lékařem.

Registrace na portálu

Poskytuje vám výhody oproti běžným návštěvníkům:

 • Účast na soutěžích a hodnotných cenách
 • Komunikace s členy klubu, konzultace
 • Osobní stránka a blog
 • Diabetes News každý týden
 • Fórum a diskuze
 • Text a videochat

Registrace je velmi rychlá, trvá méně než minutu, ale kolik je užitečné!

Poslední příspěvky

Informace o cookies Pokud budete pokračovat v práci s touto webovou stránkou, předpokládáme, že souhlasíte s použitím cookies.
V opačném případě prosím opustit stránku.

Jak odstranit aceton z těla

Detekce v těle acetonu indikuje nejrůznější onemocnění. Nejčastěji je tato patologie diagnostikována u dětí mladších 12 let. Může však předjet dospělého. Charakteristická vůně acetonu při močení by měla být ostražitá a měla by sloužit jako důvod pro konzultaci s lékařem.

Prudký nárůst koncentrace ketonů v krvi může způsobit acetonemickou krizi a vyvolat velmi obtížný výsledek. Takže při prvních známkách odchylek musíte zjistit jejich příčiny a začít léčit.

Příčiny tvorby acetonu v moči

Různé okolnosti jsou schopny provokovat ketony v těle:

 1. U dětí jsou to často následky nachlazení nebo virové nemoci, režimu nebo nutričních chyb, stresových situací, hyperaktivity.
 2. U dospělých je zdrojem obvykle nezdravá strava: hladovění, zneužívání tukových potravin, „zkreslení“ ve směru potravin bílkovin.
 3. To může být způsobeno operací prováděnou v celkové anestezii.
 4. Otrava toxickými sloučeninami, včetně alkoholu.
 5. Zhoubné novotvary, poruchy metabolismu a poruchy funkčnosti pankreatu a jater.
 6. Diabetes.
 7. Zůstat v neustálém stresu, přetížení nervového systému.

Aceton v analýze těhotné ženy

Výskyt této patologie v moči dámy, která je v „zajímavé pozici“, je považován za alarmující signál vyžadující hospitalizaci a komplexní vyšetření.

Hlavní příčiny vzniku acetonu v těle těhotné ženy:

 • Toxikóza, vyvolávající dehydrataci a nerovnováhu. Kvůli tomu se v těle hromadí ketony, které přispívají k intoxikaci.
 • Špatné jídlo. Během těhotenství není nutné přetížení trávicího traktu. Těžké potravinové a negramotné stravovací návyky vedou k poruchám slinivky břišní a ke zvýšení počtu těl ketonů. Totéž se děje s odmítnutím potravy způsobeným pravidelnými záchvaty nevolnosti a zvracení.
 • Poruchy funkce endokrinního systému, nádory různé povahy, poranění hlavy.

Zvýšená hladina acetonu v těle těhotné ženy může vyvolat dehydrataci, intoxikaci jak matek, tak dětí, předčasného porodu nebo potratu.

Aby se předešlo tak závažným následkům, je v době přepravy dítěte nepřijatelné zanedbávat diagnózu a ignorovat pokyny lékaře.

Jak je detekován aceton: hlavní symptomy

Diagnostikování přítomnosti acetonu obvykle předchází charakteristické příznaky:

 • nevolnost nebo zvracení
 • členění
 • psychická deprese
 • vysoká tělesná teplota
 • typický zápach z úst (podobný ovocné chuti).

U dětí je klinický obraz doplněn nedostatkem chuti k jídlu, bolestivými pocity v pupku, poruchou stolice a tváří dítěte se stává karmínovou.

Některé projevy se zvyšují, když se snažíte pacienta krmit nebo napájet. Ti, kteří trpí častým opakováním onemocnění, mají obvykle speciální testovací proužky. Prostřednictvím těchto ukazatelů můžete nastavit úroveň ketonů doma. Tento ukazatel je určen během standardní analýzy moči na klinice.

Zvýšená koncentrace acetonu se správnou léčbou klesá po 4-5 hodinách a pacient se cítí lépe po snížení teploty a zmírnění příznaků intoxikace.

Jak odstranit aceton z těla

Základním pravidlem je zajistit proudění tekutiny do těla. Musíte hodně pít. Přednostně by měla být použita nesycená minerální voda nebo neslazený kompot ze sušeného ovoce.

Pokud pití způsobuje nové říhání, nápoje by měly být podávány v lžičce s intervalem 5-10 minut. Zkušení matky doporučují dětem injikovat vodu injekční stříkačkou.

Kromě pitného režimu je třeba dodržovat následující doporučení:

 1. Na začátku léčby je nutný denní hladovění. Tato metoda pomáhá zbavit se příznaků intoxikace. Pak pár dní budete muset dodržovat šetřící dietní plán. První tři dny jsou povoleny pouze sušenky a ovesné vločky, vařené ve vodě. Pak během týdne můžete jíst zeleninové vývary, bramborovou kaší, pečená jablka.
 2. Během období ošetření je nutné vypít roztok jedlé sody (5 g na 250 ml vody) v malých doušcích.
 3. Významně usnadňuje pacientovi očistný klystýr.
 4. Sorbenty pomohou odstranit toxiny (Smecta, Polysorb, Filtrum, Polyphepan).
 5. Je možné zvýšit hladinu glukózy v těle odebráním 40% roztoku této látky, která se prodává v lékárnách.
 6. Pokud nedojde ke zlepšení po 2 dnech, je nutná hospitalizace a průběh kapiček nebo infuzní terapie.

Diabetická terapie

Pokud má pacient diagnózu diabetu závislého na inzulínu, může lékař určit zvláštní léčbu, která zahrnuje odstranění ketolátek z těla. Terapeutický kurz zahrnuje:

 • inzulínová terapie;
 • rehydrataci;
 • antibakteriální léčiva;
 • léčba hypokalémie;
 • korekce acidobazické rovnováhy.

Tato opatření jsou zaměřena na regulaci metabolismu sacharidů a úplné odstranění acetonu. Podobné postupy jsou prováděny výhradně v nemocnici.

Doporučené stravování

Po snížení hladiny acetonu by měl být pacient po určitou dobu držen na dietě.

Zakázané potraviny, které by měly být vyloučeny ze stravy:

 • smažená masová jídla a vývar,
 • klobásy a uzené výrobky,
 • konzervované potraviny
 • ovoce z kyselého ovoce,
 • luštěniny,
 • kakaa a čokolády
 • žetony,
 • soda,
 • muffin
 • zakysanou smetanou
 • omáčky průmyslové výroby.

Základem menu by měla být teplá jídla se zeleninovým vývarem, libovým hovězím masem, drůbežím nebo králičím masem vařeným ve dvojitém kotli, rybách, slepičích vejcích, pohankách a ovesných vločkách. Dušená, pečená nebo syrová zelenina, máslo je povoleno.

Závěr

Abychom již nemuseli řešit problém odstranění acetonu z těla, je nutné dodržovat zásady zdravé existence:

 • správně formulovat dietu;
 • věnovat čas sportovním nákladům;
 • zbavit se závislostí;
 • podstoupit pravidelné fyzické vyšetření.

Dodržování těchto jednoduchých pravidel sníží riziko onemocnění na minimum.

Diabetes

Diabetes mellitus, typ 1, typ 2, diagnóza, léčba, krevní cukr, diabetes u dětí

Jak odstranit aceton z těla?

Vzhled acetonu v těle může být spojen s různými patologickými stavy. U dětí (obvykle od 1 roku do 13 let) se nejčastěji vyskytuje zvýšená tvorba ketonů na pozadí akutní virové infekce, doprovázená prudkým zvýšením tělesné teploty a závažnými chybami ve výživě.

Jasnou příčinou hojnosti acetonu jsou samozřejmě specifická onemocnění metabolismu sacharidů nebo tuků, poruchy jater a slinivky břišní. Nejčastěji se v případě diabetu projevuje těžká ketonurie. V tomto případě bude léčba spočívat především v normalizaci hladiny cukru v krvi.

S diagnostikovaným acetonovým syndromem (tendence těla dítěte hromadit ketony) se mohou objevit potíže s jakýmkoliv narušením obvyklého rytmu života a výživy. Zvláště často se vyskytuje v období nachlazení a virových infekcí.

Někdy lze pozorovat acetonové krize, když hladina ketonů vzrůstá velmi prudce a ve vážných množstvích. Tato situace způsobuje jasné zhoršení zdraví, slabost, zvracení. Dítě odmítá jídlo, vypadá bolestivě, může se objevit závrať, ztráta vědomí. Někdy jsou takové epizody spojeny s onemocněním mozku, proto je naprosto nezbytné konzultovat kompetentního neurologa.

Jak zjistit aceton?

Typické příznaky naznačují vzhled ketonů (aceton):

 • nevolnost
 • zvracení
 • slabost
 • charakteristický zápach acetonu z úst (jako ovocná vůně),
 • jakékoli pokusy o krmení nebo vodu dítě způsobují nové záchvaty.

Obvykle jsou rodiče dětí trpících častými epizodami onemocnění vždy po ruce pro speciální testovací proužky. Jednoduché ukazatele doma vám umožňují stanovit obsah ketonů v moči a objektivně posoudit účinnost opatření přijatých k obnovení zdraví. Množství acetonu může být prokázáno obvyklým močovým testem, který lékař předepíše ve všech podezřelých případech.

Výsledky jasně ukazují, co se v těle děje. Vysoká míra ++++ se správnou léčbou se tak během několika hodin snižuje. Nejčastěji dochází ke zlepšení okamžitě po snížení tělesné teploty, odstranění známek intoxikace. Více než 3 dny je aceton v moči extrémně vzácný. V první epizodě acetonurie je konzultace pediatra povinná! Zde je důležité vyloučit závažné patologické stavy, zejména cukrovku u dětí.

Vše o acetonu: jak se s ním vypořádat a jak zabránit jeho vzhledu?

 • porosity199805
 • 12. července 2008
 • 3:45

Toto téma je relevantní: řekněte mi, jak tento problém řešíte?

 • jde
 • 12. července 2008
 • 10:08

Když se objeví aceton, je nutné snížit spotřebu živočišných tuků na minimum, odstranit párky, klobásy, máslo je velmi malé, pít minerální vodu a čaj, kávu snížit, protože. drží tekutinu. Pokud se často objeví aceton, pak musíte přehodnotit dietu, odstranit potraviny, které zvyšují cukr, častěji kontrolovat hladinu cukru v krvi, zvláště pokud je možnost doma. Obecně platí, že více sebekontroly

Lara, i když vás to zajímá, vím velmi tvrdý způsob, jak se zbavit acetonu, jaksi mu bylo doporučeno v Saratově, 100% mi pomáhá, ale vážně je to těžké dosáhnout.

 • 6lexikograf
 • 12. července 2008
 • 10:37

Osvětlit nás v této 100% způsobem, najednou někdo jiný přijde vhod :)

 • thorium6781
 • 12. července 2008
 • 11:06

nejjednodušší způsob, jak se zbavit acetonu, je jíst pár lžiček medu =) ve skutečnosti se cukr samozřejmě zvýší, ale aceton zmizí, a pak můžete snížit hladinu cukru v krvi s další dávkou, citoval jsem tento příklad ne na jedné škole diabetu a zatímco Nebyl jsem vznesen proti jednomu lékaři =)

 • porosity199805
 • 12. července 2008
 • 11:48

Teoreticky, Leno, chápu to za 1 lžičku. Koneckonců je nutné podněcovat játra. Ale prakticky: k jakému číslu se med zvedá? Snažil jsem se před 1 lžička. na prázdný žaludek, za předpokladu, že se jedná o 1 XE. Takže za půl dne (a to bylo okamžitě cukr 5,8) prudce vzrostlo na 18 mmol, nebo by mělo být považováno za jiné?

 • porosity199805
 • 12. července 2008
 • 11:56

Elena Chernova. Velmi zajímavé je 100% metoda. Publikujte prosím. Já osobně jsem připraven slyšet jakékoli originální a nestandardní řešení problému!)

Ayu, stejně jako všichni ostatní)))

 • thorium6781
 • 12. července 2008
 • 11:57

to není nutné jen k jídlu, med nelze počítat, protože s největší pravděpodobností jste si ji koupili, a vy nevíte, jak by měla být konzumována.

zde mluvím o tom, jak se zbavit acetonu.

 • porosity199805
 • 12. července 2008
 • 12:04

Samozřejmě, že nákup: pravda se snažím koupit ne v obchodě, ale od známých. kteří berou včelaře.

A o nákupu - to je jednoznačně případ. Může být cokoliv.

Leno! A další otázka: Jste si jisti, že najíte několik lžiček najednou, nebo je to dost na to, abyste si na recepci vzali jednu lžičku?

 • bangladesh199804
 • 12. července 2008
 • 12:29

Ano, Elena Chernova, zveřejněte cestu prosím. Myslím, že je to užitečné pro všechny.

Osobně používám tuto metodu (to je, když aceton zapadá do "acetonu") 2-3 dditers vysoce sycené minerální vody (žaludek bude mít samozřejmě těžké časy, ale lépe než v nemocnici) a ultra-krátký inzulín (například Novorapir) 1-2 jednotky každou hodinu. To vše trávím pod ostražitou kontrolou cukru (po půl hodině po podání inzulínu). Mělo by být objasněno, že s cukrem, s acetonem, se cukr udržuje v oblasti 28-30 mmol po dlouhou dobu.

To vše, když už je aceton "převalen". Pokud ketoacidóza nezačne náhle, pak stará "brutální" metoda mě zachrání - vodu se sodou.

Ale aceton "hladový" téměř 100% mě přivádí do nemocnice. Pomáhá současné vyzváněcí řešení.

Ano, med se snažil - nepomůže. Tam je teorie mezi těmi, kteří trpí po dlouhou dobu, že med pomáhá, když tělo nemá žádný zvyk.

 • porosity199805
 • 12. července 2008
 • 13:05

Ano! S "brutální" a začít pomáhat sami)))

Můžete také klystýr s brutálním řešením. Říká se, že je to efektivní.

Ira! A můžete mi říct více o tom, kolik krátkého inzulínu píchnout? Kolikrát denně a jaká čísla navigovat? Jaká je míra udržení glykémie? Koneckonců, prudce chrlit cukr není také příliš.

 • wigmake
 • 12. července 2008
 • 14:14

Vitamín B12 mi pomáhá a aktivní uhlí v množství 1 tablety na 10 kg hmotnosti, minerální nápoj s citronem také není špatný.

 • ložní prádlo199604
 • 12. července 2008
 • 14:33

Bozhenochka! O B12 slyšel. A jak je neutralizace acetonu? A kolikrát musíte píchnout? Stačí jedna injekce? Nebo bych měl absolvovat kurz?

A citron? pokud aceton a tak kyselina? Vysvětlete, jestli můžete?)

A uhlí: inzulín úplně nevyčistí?

 • @ 1_caught9
 • 12. července 2008
 • 16:51

s jakým cukrem mám brát a kolik by se měl aceton objevit?

 • jde
 • 12. července 2008
 • 20:39

Irina Rudková, moje metoda je poněkud podobná vaší. Obecně je třeba vzít 3 litry vařené vody, přidat 3 - 4 lžíce sody, zamíchat, pít za hodinu (to je fyzicky velmi obtížné, než jsem si myslel, že je to nereálné) a umělé vyvolání zvracení, je to poměrně jednoduché po tolika opilcích, druhý den mám negativní aceton.

Mimochodem, aktivní uhlí opravdu velmi dobře pomáhá, je to přirozený absorbent, který odstraňuje všechny strusky z těla, 1 tableta na 10 kg hmotnosti, jak je uvedeno výše, 6krát denně.

2Cyril Mid Borisenko: Krevní cukr pro vzhled acetonu převyšuje hodnotu 15. Ale všichni mají jiné období, někdo po týdnu, někdo po měsíci.

Voda s citronem je také dobrým lékem, citrón můžete zmáčknout do láhve minerální vody, což pomáhá i jako další lék.

 • @ 1_caught9
 • 12. července 2008
 • 21:03

a pak okamžitě vysoký cukr neklepá? Jsem tak vysoký

 • jde
 • 12. července 2008
 • 21:29

Kirille, jak jsi starý s diabetem?

 • bangladesh199804
 • 12. července 2008
 • 22:08

1.Pro inzulín. Varuji vás, stále nejsem lékař, ale metoda je odvozena na základě nemocnice. Na cukr 28 Začnu každou hodinu píchat 2 jednotky Novorapidu, obvykle cukr začne klesat za 5 hodin (nebo do 20 mmol). Pak se baňky o 1 jednotce každou hodinu, protože aktuální hladina cukru klesne na 14-15 každé 2 hodiny. Je důležité vzít v úvahu obvyklé cukry. Byl jsem neustále vysoký (33 - bez paniky, 20 - téměř norma). Musíte použít tuto metodu rozumně, s ohledem na faktor možného pádu do hypu, vaše přání se živí acetonem a přirozeně vaší osobní glykemickou úrovní.

2. Ve dvanácti letech jsem přestal pomáhat roku v 8-9 hodinách, ale uhlí je opravdu dobrá věc a podíl spotřeby je také. Inzulín odstraňuje uhlí, ale v tak malých množstvích, že tělo prochází bez povšimnutí zpomalením metabolické rychlosti.

3. Orlenochek, - aceton - není kyselý. Jedná se o produkt rozkladu látek a není kyselinou samotnou.

4. 12 je lepší než mini-kurz (nepamatuji si, jak to bylo na dlouhou dobu).

5. Elena Chernova, vaše metoda je dobrá pro ty, kteří neotevírají zvracení na acetonu. Jsem v takových dnech s umyvadlem. A abych zavolal zvratky, je tam ještě mona sůl nababahat :-))

6. Cyril, aceton není vůbec skutečností, že se objeví, pokud půjdete na týdny s nadměrnými cukry, pak by kombinace některých faktorů měla být, i když pro některé existuje dost cukrů. Čelil jsem bláznivým lidem, kteří tam zhubli. Důležitější je typ postavy.

Opět se rozešli, možná v naturáliích, napište knihu :-))

 • ložní prádlo199604
 • 13. července 2008
 • 00:58

Oh, holky! Je však nemožné udělat totéž v třílitrové nádobě, ale z druhého konce nalít (klystýr)?

 • ložní prádlo199604
 • 13. července 2008
 • 00:59

A také vím, že aceton se projevuje nejen při zvýšeném cukru, ale také v normálním stavu.

 • bangladesh199804
 • 13. července 2008
 • 01:06

Samozřejmě, i když je to normální.

Hlizmoy možné, ale méně efektivní. Lepší ze dvou stran :-))

 • jde
 • 13. července 2008
 • 01:09

Katyusha, to je možné a klystýr, ale pak je lepší, aby 1 litr 2x denně, takže obvykle v nemocnici dělat. 1 litr vody + 2 lžíce. lžíce sodovky, ale po dlouhou dobu klystýr nelze udělat, je škodlivý pro střeva.

 • ložní prádlo199604
 • 13. července 2008
 • 01:15

Cool! zejména ze dvou stran)

 • jde
 • 13. července 2008
 • 01:16

Je-li z dvou stran, pak je obecně účinek pravděpodobně ohromující)))

 • porosity199805
 • 13. července 2008
 • 02:29

Kdo se snažil, vyznal))

 • _2
 • 13. července 2008
 • 18:48

A kde zkoušíte aceton, můj doktor nic neřekl, měly by být nějaké známky? A jak často si kontrolujete aceton?

 • renunciate
 • 13. července 2008
 • 19:03

Existují proužky pro stanovení ketonů v moči, což je aceton prodávaný v lékárnách

 • ložní prádlo199604
 • 13. července 2008
 • 20:10

Alesya! Ano, v ideálním případě by měla být moč v ideálním případě denně kontrolována na přítomnost acetonu. Ale jasně, případ to zřídka dělá. Prodávané pásky pro aceton. Používám domácí "URIKET". Teď už jsou u konce. Není čas se tam dostat, protože po celém městě

Cítím přítomnost acetonu. Opravdu to není chyba. Především je to odpovídající vůně moči a celkový stav hniloby.

 • renunciate
 • 13. července 2008
 • 20:27
 • sekretariát6485
 • 16. července 2008
 • 16:24

Lena Markelová))) a ne jeden lékař, který by namítal a neměl by, pokud všichni víme, že aceton hoří v uhlohydrátech (není to jen nemocnice, která glukózu + inzulín odkapává IV) =))))

I zachránit kobalamin)) nedávno objevil pro sebe - grapefruity uvolňuje to dobře! Lékaři řekli, 1/2 šálku rajčatové šťávy + 1/2 šálku vody ----> ale já osobně jsem neviděl účinek (((a já jsem nenašel vysvětlení pro to.

a abych zabránil, já vím jen TWO: 1) kompenzace diabetu a 2) vyhladovění))))

 • porosity199805
 • 16. července 2008
 • 17:19

100% souhlasí. V medu - svítí. A jak. (zatraceně)

 • 6lexikograf
 • 16. července 2008
 • 21:49

Když jsem byl v nemocnici, chlapec s jedním kapátkem na jeden křížový aceton byl odebrán, zbývající kříž byl doporučován, aby si donesl bohatý nápoj z minerální vody.

 • indulgent199605
 • 16. července 2008
 • 22:53
 • wigmake
 • 17. července 2008
 • 18:33

Katyusha Orlyonok, záběr vitamínu B12 se podává jednou v době, kdy se zjistí aceton, uhlí neodstraní inzulín, odstraní z těla aceton a je dodáván s citronem s minerální vodou, a proto také acetonem.

 • sekretariát6485
 • 17. července 2008
 • 20:19

Bozhenochka Vladimirovna)) z jediné injekce kobalaminu, téměř žádný smysl = ((((

 • wigmake
 • 17. července 2008
 • 20:50

Dostanu jednu injekci, piju 6 tablet aktivního uhlí (1 tableta na 10 kg hmotnosti) a všechno je normální.

Každý organismus je individuální a každý potřebuje svůj vlastní.

 • renunciate
 • 25. července 2008
 • 18:36

Jak zjistit aceton?

Nejjednodušší způsob, jak ověřit přítomnost acetonu, je použití speciálních testovacích proužků pro stanovení přítomnosti ketonových těl v moči. Některé měřiče krevní glukózy jsou také vybaveny podobnou možností a signálem s acetonem.

Zvláště důležité je kontrolovat vzhled acetonu v případě infekčních a katarálních onemocnění, stejně jako v případě dlouhého červeného inzulínu. Vnější znaky acetonu jsou nevolnost, zvracení a bolest břicha.

Doporučujeme mít domácí proužky k určení přítomnosti ketolátek v moči. Jsou vyráběny různými výrobci a prodávají se téměř ve všech diabetických lékárnách. Vyberte si ty, které jsou pro vás nejdostupnější.

Předtím si pozorně přečtěte návod pro testovací proužky

Jak se vypořádat s acetonem?

Ketonové látky vznikají v důsledku glukoneogeneze, tj. štěpení tuku. A to je zase důsledkem nedostatku potřebné dodávky glykogenu v játrech. Pokud jsou tyto rezervy přítomny, pak se v přítomnosti dostatečného množství inzulínu vstřebá veškerá glukóza vstřikovaná do krve. Pokud inzulín nestačí, pak tato glukóza nebude absorbována. Buňky těla budou hladovět. To zase povede k injekci více a více nových glukózových jednotek. Zvýší se hladina cukru v krvi. Ale aceton se objeví pouze tehdy, když tyto zásoby vyčerpají. Pak začíná rozpad tuku. Pokud je však dostatečné množství inzulínu, výsledná glukóza bude absorbována normálně a cukr nebude růst. Z této výroby bude jako odpad vycházet pouze keton. Radikálním prostředkem boje proti ketonu je doplnění zásob jaterního glykogenu.

Nejjednodušší způsob, jak kontaktovat zdravotnické zařízení, kde vám tento problém pomůže vyřešit, dejte vhodné kapátko.

Ale pokud z nějakého důvodu nemůžete konzultovat lékaře, pak doma, aceton může být odstraněn frakčním podáním ultrashort inzulínu a sacharidů. Členové Dia Clubu, kteří se potýkali s problémem acetonu, opakovaně testovali způsob, jak se vypořádat s acetonem, který spočívá v častém "sladkém" občerstvení pod ultralehkým inzulínem. To přispívá k rychlému doplňování zásob glykogenu v játrech. Prakticky to vypadá jako časté používání, například, malého množství medu (asi jedna polévková lžíce) následované špetkou ultrakrátkého inzulínu (Novorapid, Humalog), jehož dávka je přesně vypočítána pomocí programu Diabet2000 pro konzumaci medu, ale K1 by měla být mírně příliš vysoká při boji s acetonem.

Různé minerální vody přispívají k odstranění (neutralizaci) ketonových látek, ale neodstraňují samotný důvod jejich vzniku. Je také doporučeno používat lék "Regidron", pít jablečný džus není objasněn. Ale to je pomocný prostředek, radikální lék - med + ultrashort inzulín na nahuštěném K1.

V domácím prostředí můžete použít karboxylát bez jakýchkoliv škodlivých účinků, což je v biologickém působení na vitaminy a enzymy. Je to koenzym thiaminu (vitamin B1). V kombinaci s proteiny a ionty hořčíku je součástí enzymu karboxylázy, který katalyzuje karboxylaci a dekarboxylaci alfa-ketokyselin (včetně kyseliny pyrohroznové). Podporuje tvorbu acetylkoenzymu A a reguluje metabolismus sacharidů. Indikace pro tento účel jsou: acidóza diabetického původu, selhání jater a ledvin, respirační acidóza, diabetická a jaterní kóma, intoxikace, patologické procesy, doprovázené zhoršeným metabolismem sacharidů, u novorozenců, doprovázené hypoxií a acidózou. Přiřazení ko-karboxylázy acetonurií je zpravidla krátkodobé: od dvou do pěti dnů, 25-50-100 mg (v závislosti na věku) intramuskulárně jednou denně

 • spun199203
 • 11. srpna 2008
 • 17:09

nejvíce vynikající způsob, pro mě osobně, je zmáčknout citron do láhve alkalické minerální vody, pít pár takových butalok a aceton, jak to nebylo!

 • 33familial7 ^ @
 • 16. srpna 2008
 • 20:17

Záleží na tom, kolik + acetonu, na + je možné pít pouze alkalickou minerální vodu a vše projde, s přihlédnutím k normálním Sazarům, je velmi obtížné vyvinout „hladový“ aceton, když řeknete, že když nejíte nic, nebo jíte málo sacharidů, cukr nemusí být ani příliš vysoký, ale aceton se objeví +++

No, s acetonem jsme to dali takto: v první řadě, malé vtipy jsou krátké, dokud cukr neklesne na normální, nebo dokonce nižší, pít, něco sladkého, lepšího jablečného džusu, inzulínu v malých porcích + přirozeně, když se aceton stane jedním +, pak alkalický nápoj už dobře pomáhá :) uhlí a koně

A ano ne kapka tuku.

Obecně, v nemocnici, glukóza a inzulín klesají paralelně.

 • jde
 • 16. srpna 2008
 • 20:55

Souhlasím s Vichkou, také mi to dělali v nemocnici, velmi efektivně, když byl aceton +++, jen mi jablková šťáva, asi půl sklenice jablečné šťávy + 2 sušenky, ale všechno bylo řízeno cukrem a lékaři přirozeně.

 • porosity199805
 • 17. srpna 2008
 • 04:23

A kdo může vysvětlit: jak přesně B12 zničí aceton? Jaký je princip akce?

 • ofset
 • 24. září 2008
 • 09:14

A 1 mmol / l - takové množství acetonu v moči - je to nebezpečné? Je to škodlivé? Musím přijmout nějaká opatření?

 • sekretariát6485
 • 24. září 2008
 • 15:07

Space Girl)) je hodně, protože v moči by neměl být vůbec žádný aceton.

 • ofset
 • 24. září 2008
 • 19:15

Nemůžu pochopit jednu věc: pokud jsou ketonová tělesa rozdělená na tuky, tak proč už nevstoupí do buňky, nevstoupí do svalů ani do žádné tkáně a neoxidují tam na konečné produkty rozkladu, ale hloupě procházejí krví a ledvinami se vylučují močí?

 • sekretariát6485
 • 24. září 2008
 • 23:01

Chcete, aby ketonová těla šla dále do buňky? Ano, to je jed pro tělo !! Obvykle se ketonová tělesa netvoří vůbec, a proto v zásadě nemají kam jít dál. S rozpadem tukových buněk vznikají ketony a glukóza, která je potřebná jako zdroj energie.

 • ofset
 • 25. září 2008
 • 06:59

Mary, říkáte, že tuky skončí v glukóze?

I, samozřejmě, biochemie a. Dlouho jsem studoval, ale přesně si vzpomínám, konečný produkt rozpadu tuků je mastné kyseliny a monoglyceridy, které v tkáních spalují CO2 a H2O s uvolňováním energie.

Ketonová tělíska jsou meziproduktem v metabolismu tuků a proč jsou dále v tuku. kyseliny se nerozkládají a nespalují - já prostě nemůžu přijít na to.

Opakuji, studoval jsem to po dlouhou dobu - pokud to opravilo.

Ačkoli v případech akutního nedostatku sacharidů, tuky, stejně jako proteiny, mohou být samozřejmě přeměněny na glukózu, ale to ještě není jejich charakteristická cesta hydrolýzy.

 • sekretariát6485
 • 25. září 2008
 • 17:15

Napsali jste proces normálního otáčení tuků)) tak je! A předtím, než se glukóza rozpadne v patologii, v nepřítomnosti nebo nedostatku inzulínu. Tělo má více energie, aby se odkud, s výjimkou přeměny tuků na glukózu. Co se týče skutečnosti, že ketony se nerozdělují na mastné kyseliny dále - přesně si nepamatuji, budu se muset dívat na obrys), ale předpokládám, že tvoří hodně a nemají čas spalovat.

 • ofset
 • 25. září 2008
 • 19:35

A po jmenování inzulínu je tento proces (metabolismus tuků) obnoven do normálu?

 • karburátoru
 • 25. září 2008
 • 21:58

No, záleží na tom, kolik kříží :))) Obvykle zabírají až dva kříže aceton borzhomchikom nebo narzan I přirozeně dva litry najednou, můžete ještě soda;)))) No, pokud nad dvěma kříži, pak pod kapáním)))) ).

 • sekretariát6485
 • 26. září 2008
 • 18:32

Space Girl))) se normalizuje

Já sám jsem vytáhl tři kříže domu) bez jakýchkoliv kapátků všech)) a velmi úspěšně =)

 • wigmake
 • 26. září 2008
 • 23:50

Já taky, 3 kříže, sám jsem je vzal domů. ))))))

 • posměšný
 • 27. září 2008
 • 22:27

# 50. Nebudu vás kontaktovat.

 • novináři
 • 28. září 2008
 • 17:55

v tomto případě nic nepomáhá kromě kapátků

 • delfín
 • 29. září 2008
 • 05:52

Když aceton je v moči, pak nic vůbec mastné a dlouho-vařené nemůže být jediná věc, která v takových případech používám tento čaj s cukrem a minerální vodou bez plynu, samozřejmě, k mytí těla.

Obecně je mnoho příčin vzniku acetonu. nevyvážený sd nebo nějaká nemoc nebo alkohol, to nevadí. hlavní věc s prvními příznaky k přijetí opatření.

 • sekretariát6485
 • 29. září 2008
 • 18:46

sacharidy, a co nejvíce.

 • delfín
 • 29. září 2008
 • 18:52

ano ale ne všechny rychle vstřebané (cukr, med). Odhad čaje s 4he (cukr) pak když obvykle piju čaj bez cukru vůbec. Tento střevo jako cukr, až do nevolnosti. Mimochodem, po acetonu je nežádoucí používat tuky na jeden den, můžete si udělat relaps, farář může sedět 24 hodin na buchtu a krupici;)

 • sekretariát6485
 • 29. září 2008
 • 19:21

Je jasné, že rychle vstřebaný) a med není příliš vhodný! i když je to možné a jeho) med - to je 100% fruktóza, ale zatím se změní na glukózu. tělo potřebuje čas.

 • delfín
 • 29. září 2008
 • 19:30

pokud je přírodní;) a v obchodech je v ní více cukru než v samotném cukru = (

 • sekretariát6485
 • 29. září 2008
 • 19:33

u vás správně všiml)))))) jedeme jen med, a proto není v hlavě žádný nákup))

 • delfín
 • 29. září 2008
 • 19:42

štěstí pro některé, závidím to z důvodu dostupnosti přírodního produktu, já nejím med sám (nejsem to tráví od dětství), ale přírodní produkty jsou nyní obtížně k nalezení, na policích je jedna chemie, dokonce i šťávy, dokonce i pro děti (frutto nanny) a zvládá to přidejte chemii: /

 • tame4519
 • 9. listopadu 2008
 • 17:48

Piju vodu se sodou a citronem nebo Essentuki 17, tím více, tím lépe!

Ale mám nějaký fantomový aceton, ráno jsem vstal, měřil -5 mmol / l. Jednoho rána jdu k lékaři, dá mi proužek a jsem na klinice, "na místě," dělá další analýzu. a co si myslíte, že je skvělý!

Příštího rána vstanu znovu s acetonem a opět je dobrá následující analýza: a tak často se to stává, zdá se, že zmizí během dne. Proč je to tak, že mám zvláštnost těla?

 • ložní prádlo199604
 • 10. listopadu 2008
 • 00:48

Ira! O Essentuki 17 - obsahuje příliš mnoho soli - obrovský úder do ledvin. Samozřejmě, pokud je poddolka v plastu, pak to není rozdíl. tak, 17 není vtip.

Dávám přednost Novoterskuyu nebo Slavyanovskuyu.Tozh s citronem. S uhlím. Honey se také snažil: normálně pomáhá.

 • tame4519
 • 10. listopadu 2008
 • 07:24

Essentuki si vždy vezme skleničku, do lékárny, musíme zkusit Novoterskaya a Slavyanskaya! Včera v noci jsem snědla lžíci medu, cukr vůbec nevzrostl, musel jsem dohnat chléb na noc, ale Sedna měla opravdu méně acetonu! Děkujeme za tipy))))))

 • 0Plexibilní_
 • 12. ledna 2009
 • 16:25

A Ksyat mi dnes velmi dobře pomohl. Několik hodin s 4+ klesl aceton na 1+.

 • elektrokardiograf
 • 24. ledna 2009
 • 18:55

Balíček Rehydronu je možné zředit, lehnout si a zároveň jíst z celého dne nic ovoce a obecně silně uhlohydrát.

 • sekretariát6485
 • 28. ledna 2009
 • 11:27

Jak zabránit? udržet diabetes kompenzován))) dobře, i když se stále objevil, pak bude více sacharidů, jako je med, a inzulín pak k odstranění cukru. Nevím proč, ale grapefruitová šťáva je pro mě také dobrá, aceton se snižuje. Ale je to doma. A v nemocnici obvykle klesají o 0,9% NaCl + 10% glukózy + inzulín 6-10 jednotek / hodinu a draslík se také přidává do těla.