Image

Správně zhubnout

Jak si vybrat osobního odborníka na výživu Osobní výživu používali k tomu, aby zhubli. Dnes je na recepci lékaře o výživě stále více možné vidět lidi se zdravotními problémy, které lze řešit pouze zdravou výživou. Stále více, ženy, které nemohou nést plod nebo s neplodností začal obrátit na odborníky na výživu. A také lidé s nízkou vitalitou: „Neexistuje žádná síla k práci, neustálá únava, nic se nelíbí“. Tyto problémy jsou řešeny s pomocí osobního odborníka na výživu, který by měl být vaším přítelem.

V Americe, mít osobní výživový lékař je považován za prestižní. Naopak v Rusku jsou kampaně na výživu pečlivě skryty. To je věřil, že to kompromituje člověka. Ačkoli cesta k lékaři, který vás naučí, jak jíst, se neliší od cesty ke stejné kosmetičce, která vám poradí o péči o obličej. Mimochodem, v USA léčí dietologii velmi uctivě a na nejvyšší úrovni. Pokud člověk utratí peníze na cestách za výživou, má nárok na 10% odpočet daně. Auto "monstrum" Ford obecně závislý na správném jídle všech jeho týmu. Poté, co v této továrně pracovali odborníci na výživu, začali dělníci dvakrát onemocnět. Ve Francii osoba, která ztratila určité množství kilogramů, obdrží od státu podstatnou peněžní odměnu. A v Anglii existuje stejný zákon, i když náhrada za ztrátu váhy je nižší než ve Francii.

V Rusku, najít osobní výživu, musíte jít do zdravotního střediska, platí přirozeně. Pokud žádáte o státní instituci, pak budete "předepsané" parní kotlety a dušená mrkev. To samozřejmě není špatné. Úkolem skutečného poradce v oblasti výživy je však vybrat pacienta „své vlastní“ jídlo, individuální. Je to pocit vašeho jídla, který pomáhá člověku dostat se do formy bez nadměrného úsilí. Oblíbení jsou také populární odborníci na výživu, pro něž „pověst“ není prázdný zvuk. Ale jsou tam i ti lékaři, kteří mají v očích jen takový poplatek, který od vás mohou bez námahy snadno dostat. Zde je několik tipů, jak si vybrat dietologa.

Známky dobrého nutričního lékaře:

1. Má lékařský titul (nikoliv barevné certifikáty, se kterými je kabinet zavěšen, ale nejběžnější diplom lékaře).
2. Klidně a podrobně odpovídá na každou otázku, ale nenarušuje vás z jeho odpovědí. Řekne o své metodice nejpodrobnějším způsobem, aniž by cokoliv skrýval.
3. Tento doktor je vám sympatický, je to lidsky příjemné. Tento odborník na výživu je také dobrým psychologem, který je vyzván, aby si vyzvedl svůj klíč k komukoli, dokonce i k nejnáročnějšímu klientovi.
4. Rádio „Word of mouth“, tj. Bylo doporučeno přáteli, kolegy, přáteli. Doporučením obyčejných lidí, kterým pomáhal, je nejlepší reklama.
5. „cool“ odborník na výživu neustále navštěvuje konference, učí se, mluví v televizi, jeho jméno je vždy „na sluchu“. Dietologie, stejně jako ostatní vědy, se nezastaví, je neustále aktualizována a zlepšována. Odborník na výživu by měl držet krok s dobou a mít nejnovější znalosti a techniky.

Špatný odborník na výživu na místě:

1. Přiděluje doplňky stravy, léky, jejichž činnost nevysvětluje. Lékař není věštkyně, může lék předepsat pouze na základě výsledků testů.
2. Dělá počítání kalorií. To je dobrá technika, ale zastaralá. Je důležité, ne kolik kalorií v potravinách, ale jak jsou absorbovány vaším tělem.
3. Dává pevné rámce a zákazy, bez ohledu na vaše důvody. Pouze konstruktivní dialog povede k plodné spolupráci.
4. Říká, kolik konkrétně ztrácíš kilogram a na jak dlouho. Nikdo to nemůže vědět. Na planetě nejsou dva identičtí lidé, takže rychlost ztráty váhy je čistě individuální. Pokud odborník na výživu mluví o hubnutí rychle, rozloučit se a odejít. Podle jeho metody ztratíte vlhkost a svalovou tkáň, ale ne tuk. Ztracené kilogramy vás budou velmi rychle přivítat, budou také chytit vaše přátele.
5. Nabízí thajské zázrak pilulky. Žádný samoobslužný lékař takové léky nenabídne.

A teď před vámi je nejznámější odborníci na výživu světového renomé.

1. Madeleine Gesture - francouzština. Klienti: Depardieu, Catherine Deneuve, Isabelle Adjani. Metoda: vypijte dostatek vody, klikněte na grapefruity, citrony, mango. Základ výživy - cibulová polévka, která odstraňuje toxiny.

2. Nis Yoshi, Spojené království. Pomohl zhubnout Kate Moss, princeznu Dianu, Kate Blanchett. Platí pro 21denní dietu, ve které je zakázán cukr, alkohol, mouka, mléko, rajčata, červené maso, brambory a mnoho druhů ovoce, tj. Bez lepku. Nezapomeňte předepsat hydrokoloterapii a reflexologii. Průměrná ztráta hmotnosti kolem 6 kg za 1,5-2 měsíce. Pro první příjem trvá $ 360, pro následující - $ 240 za relaci.

3. Sister Daniel, Francouz. Vstupné je 300 dolarů. Program hubnutí - nízko sacharidové potraviny, hormonální terapie a bioaktivní doplňky.

4. Oz Garcia (USA). Pacienti: Winona Riceová, Robert De Niro, Donna Karan. Nutriční základy: potravinové doplňky s vitamíny, aminokyselinami a minerály, mnoho potravin z vlákniny a samozřejmě ovoce denně.

5. Jean-Claude Udre, opět Francie. Základem je vyvážená výživa a fytonutrienty. Rostlinný olej ne více než 3 lžíce denně, voda - 1 litr, veškeré jídlo se vaří v páře.

Ceny za osobního odborníka na výživu v Rusku se pohybují od 2 500 do 6 000 rublů za konzultaci. Obvykle potřebují alespoň tři. Nejznámější odborníci na výživu v Ruské federaci jsou Alexey Kovalkov, Margarita Koroleva.

Jak najít a vybrat si odborníka na výživu

Autor: Natalya Rodina

Jaké faktory byste měli věnovat pozornost při výběru odborníka na výživu a proč byste jej měli kontaktovat. Praktické rady, jak najít odborníka na výživu v Moskvě, přečtěte si článek.

Jak si vybrat osobní výživu: jednoduché tipy

Dnes jsou tematická fóra plná požadavků, které jasně zdůrazňují: radí dobrému výživu v hlavním městě! Nejčastěji však obyčejní lidé, kteří nemají takové zkušenosti, nebo takzvaní odborníci, kteří se za takové považují, využívají internetovou platformu k propagaci svých služeb. Navíc, jakýkoli velmi upřímný názor je subjektivní, každý pacient má své osobní požadavky na lékaře.

Podívejme se na faktory, kterým je třeba věnovat pozornost především při výběru odborníka na výživu:

1. Profesní vzdělávání.

2. Literární přístup k cenotvorbě.

Není to poslední role ve volbě odborníka na výživu je jeho ochota prokázat se jako zájem odborník. Tito odborníci často nabízejí značnou slevu na první návštěvu nebo bezplatnou online konzultaci. Během zkušební návštěvy můžete dospět k závěru, zda je pro vás příjemné komunikovat s odborníkem na výživu, protože lidský faktor hraje důležitou roli v léčbě.

Neměli byste hledat svobodného odborníka nebo šetřit na službách vysoce specializovaného odborníka. Náklady na návštěvu vyjadřují míru autority a znalostí. Pozornost věnovaná odborníkům na nadměrnou rozpočtovou výživu je vystavena velkému riziku, že se stanou praktikantem nebo absolventem univerzity bez pracovních zkušeností. Pokud chcete ušetřit peníze, je lepší využít on-line služby dietologů, které jsou většinou cenově dostupnější.

3. Osobní názor.

Příslušný lékař - základ uzdravení

Jedním z takových kompetentních lékařů je Natalya Alexandrovna Nefedova, odborně uznávaná odbornice na výživu a psychologa, která se specializuje na léčbu obezity, včetně diagnózy stravovacího chování, psychodiagnostiky a psycho-korekce stravovacího chování pacienta.

Natalia Alexandrovna byla vzdělávána v zahraničí v Kanadě. Pro její znalosti děkuje:

 • Vysoká škola Francais Longueuil;
 • Vysoká škola Marianopolis;
 • Mcgill univerzita, škola dietetics a lidská výživa, kde ona studovala specialitu "dietní terapie, psychologie, farmakologie."
Dnes má Natalia Alexandrovna 8 let praxe a obrovské množství zpětné vazby od vděčných klientů. Šikovně kombinující znalosti a zkušenosti odborníka na výživu a psychologa, tento specialista je schopen nejen kompetentně vytvořit individuální menu pro pacienta s přihlédnutím k jeho chuťovým preferencím a charakteristikám těla, ale také k tomu, aby zachránil osobu před svými osobními fobiemi, včetně potravinových fobií.

Natalia Alexandrovna si vybrala ušlechtilé povolání lékaře, aby byla užitečná pro společnost a zachránila je před škodlivými návyky díky jedinečným moderním zdravotnickým technologiím.

Hlavními profesními cíli Nefedova Natalia jsou vědecký výzkum v oblasti výživy, léčby mužské neplodnosti a mnoha dalších.

Navzdory své vysoké kvalifikaci je Natalia Alexandrovna stále pravidelným účastníkem všech tematických konferencí týkajících se její specializace, kde sdílí své zkušenosti se svými kolegy a získává důležité nové informace.

Další informace o poskytování poradenství od dietologa, Natálie Nefedové a dalších dostupných online služeb na našich webových stránkách.

Jak najít odborníka na výživu?

Zdravý životní styl a správný úbytek hmotnosti se dnes stávají prioritou v každodenních záležitostech žen a mužů. Mnoho lidí chce vypadat dobře a cítit se skvěle, ale neví, jak to udělat.

Regály jsou ohromeny jídlem, ale ne každý si může vybrat z bohatého sortimentu zdravých potravin a připravit z nich dietu. Toto je povolání odborníků na výživu. Obvykle se jedná o lékaře s vyšším nebo středním odborným vzděláním, mají znalosti anatomie a fyziologie těla, vědí, jak enzymový systém funguje, a mají znalosti o produktech a jejich složení a užitečnosti.

Jak najít dobrého odborníka na výživu, řekněte Passion.ru.

Kdo je odborník na výživu?

Dietologie je sekce v lékařské vědě, úzce propojená s téměř všemi lékařskými disciplínami, protože bez správné výživy bude léčba přinášet jen malý užitek.

Odborník na výživu je odborník, který má základní znalosti o fyziologii výživy a vlivu potravin na zdraví těla a léčbu nemocí. Obecně platí, že všechny nemoci by měly být léčeny v tandemu specializovaného lékaře a odborníka na výživu, pak budou výsledky úžasné. Bohužel, u nás je léčba v této žíle stále velmi špatně vyvinutá.

Dnes lidé, kteří chtějí zhubnout nebo zlepšit své zdraví přechodem na správnou výživu, využívají služeb odborníka na výživu. Stojí za to si uvědomit, že odborník na výživu je stejný lékař, a on nemůže poradit na internetu nebo najednou vyřešit všechny vaše problémy. Pokud jste odhodláni najít dobrého odborníka, podívejte se na lékaře na renomované klinice nebo na soukromou práci a nalaďte se na dlouhá a příjemná setkání s ním.

Obecně by vás odborník na výživu měl provázet životem, pravidelně upravovat a upravovat svou stravu a životní styl podle měnících se okolností.

Jak najít dobrého odborníka na výživu?

Za prvé, dobrý lékař, včetně odborníka na výživu, je předáván „z ruky do ruky“. Nejlepší doporučení jsou recenze jeho předchozích klientů. Nevěřte reklamě na internetu nebo v televizi, potřebujete zpětnou vazbu od skutečných lidí, kteří ji navštíví a získají výsledky.

Jak najít dobrého odborníka na výživu

V současné době je takové povolání jako odborník na výživu považováno za nejvyhledávanější a vysoce placené. Nicméně ne každý, kdo má diplom dietologa, je dobrý specialista. Bohužel, mnoho z těchto lékařů pracuje se všemi svými klienty na stejném schématu a tento přístup k léčbě je v zásadě nesprávný a v důsledku toho nemusí přinést vůbec žádné výsledky. Proto je velmi důležité najít opravdového profesionála.

Rozlišování mezi skutečným, zkušeným a profesionálním odborníkem na výživu od průměrného lékaře je možné podle následujících hlavních rysů:

Opravdový odborník na výživu nikdy neprovede individuální plán hubnutí pro svého pacienta při prvním setkání. Především podrobně požádá svého klienta o jeho každodenní život. V tomto případě bude zvláštní pozornost věnována výživě, dědičným onemocněním a fyzické námaze. Po obdržení jasných a upřímných odpovědí na tyto otázky, bude dobrý výživu nutně napsat pokyny pro různé testy na svého pacienta.

Zejména budete muset navštívit endokrinologa, terapeuta a darovat krev. Je zcela přirozené, že všechny tyto procedury zaberou spoustu času, a to zejména primární recepci. Proto je nejlepší se vyhnout těm dietologům, kteří slibují najít ideální a individuální metodu hubnutí během několika hodin. Přirozeně, v tak krátkém časovém období je prostě nemožné stanovit problém s nadváhou a zvolit správný způsob, jak se ho zbavit.

Dobrý nutriční lékař poskytne klientovi na požádání nejen jeho diplom, ale i certifikáty pokročilého vzdělávání. A ti, kteří mají lékaře, který respektuje sebe a své pacienty, musí být povinní.

Pouze přítomnost diplomu vyššího zdravotnického vzdělání a dostupnost dalších certifikátů jsou zárukou, že pacient je skutečným odborníkem ve svém oboru.

No, na konci, dobrý výživu pro každého z jeho pacientů je individuální plán pro hubnutí. Tento plán zahrnuje nejen podrobný harmonogram povolených potravin, způsob jejich přípravy a objem, ale i počet a čas jídla.

Současně bude taková dieta sestavena bezchybně, s přihlédnutím k odpovědím na otázky, které byly pacientovi kladeny v průběhu počátečního příjmu, a proto je velmi důležité odpovědět na každou z nich nejpřísnějším a nejpodrobnějším způsobem. Nezapomeňte, že individuální metoda hubnutí je také zpracována s ohledem na přesný časový interval a kolik kilogramů člověk chce zhubnout.

Tento odborník na výživu velmi pozorně sleduje proces hubnutí každého pacienta a pokud existují odchylky od plánu hubnutí, neuspokojí svého pacienta, ale okamžitě začne hledat problém a způsoby, jak jej správně vyřešit.

No a ještě jeden hlavní rozdíl dobrého odborníka na výživu spočívá v tom, že nikdy předem neomezuje čas svého pacienta. Pro takového lékaře jsou důležité především kvalitativní výsledky jeho práce a spokojenost klientů, nikoli však počet pacientů. Klienti sami budou platit více za dobrou práci, a proto není důvod, aby lékař nafoukl ceny za své služby.

Pokud máte to štěstí, že najdete právě takového lékaře, nezapomeňte poradit odborníkům na výživu a dalším lidem, kteří potřebují jeho pomoc a radu.

Bohužel, mnoho lidí, kteří potřebují radu od dobrého odborníka na výživu, si ho nevybere z výše uvedených důvodů, ale za cenu svých služeb. Potenciální zákazníci se domnívají, že čím dražší jsou náklady na služby, tím efektivnější bude výsledek. Jak však praxe ukazuje, často se všechno děje přesně opačně. Ve většině případů jsou však vysoké náklady na služby nepřiměřené a často tito lékaři nejsou ve své práci zcela profesionální. A předražené kvůli touze vydělat okamžitě a hodně. Tito odborníci na výživu zároveň svým pacientům stále velmi často nabízejí další psychologický výcvik. Samozřejmě za příplatek.

Proto, aby bylo možné najít opravdu dobrého a profesionálního odborníka na výživu, je nejlepší přesně dodržovat výše uvedená pravidla. Samozřejmě nezapomeňte na zpětnou vazbu lidí, kteří již navštívili konkrétního odborníka. Pokud je však volba výživného stále prováděna na základě kladné zpětné vazby o lékaři, je nejlepší důvěřovat recenzím vašich přátel.

Ale aby se volba na základě recenzí zveřejněných na internetu nebo vidět v televizi, nestojí za to. Skutečnost, bohužel, je, že většina těchto pozitivních doporučení je jednoduše objednána za peníze a lidé nikdy nevyužili služeb konkrétního odborníka na výživu.

Samozřejmě, hledání dobrého lékaře ve výživě je poměrně komplikovaný a zdlouhavý proces. Je však lepší strávit více času a úsilí při hledání odborníka, který nejenže splní všechny požadavky, ale ve skutečnosti je to eso jeho podnikání, než utrácet spoustu peněz a neustále měnit lékaře.

Nezapomeňte, že sdílení informací o opravdu dobré a profesionální výživu s ostatními nebude zbytečné.

Jak najít výživu a proč?

Udržení zdravého životního stylu a hubnutí v dnešní době je prioritou v životě mnoha žen a mužů. Mnozí nevědí, co dělat, aby se cítili skvěle a vypadali dobře. Na policích je dostatek potravin, ale ne všichni lidé mezi nimi jsou schopni najít potravu pro zdravou výživu a připravit z ní vlastní stravu. Odborníci na výživu se profesionálně zabývají tímto výběrem výživy. Zpravidla se jedná o lékaře, kteří mají vyšší nebo střední odborné vzdělání, znají anatomii a fyziologii těla, včetně toho, jak funguje enzymový systém, mají informace o složení a užitečnosti produktů. Dnes existuje mnoho odborníků, ale jak mezi nimi najít dobrého lékaře?

Jaký specialista?
Dietologie je samostatná sekce v lékařské vědě, ale je úzce propojen s téměř všemi disciplínami. Pokud budete jíst špatnou dietu, pak může být léčba zrušena. Odborník na výživu je odborník, který má základní znalosti z oblasti fyziologie výživy a jejího vlivu na léčbu nemocí, navíc dokáže vyhodnotit vliv potravy na zdraví celého organismu. Všechna onemocnění musí být léčena v tandemu specialisty s odborníkem na výživu, poté budou získány dobré výsledky. V naší zemi je však stále málo rozvinutý.

Dietologové se dnes obracejí k lidem, kteří potřebují zhubnout nebo pomoci svému zdraví, přechod na správnou výživu. Nicméně, odborník na výživu je stejný lékař, a nebude schopen vyřešit všechny vaše problémy najednou nebo konzultovat na internetu. Pokud potřebujete navštívit dobrého odborníka, pak ho vyhledejte na klinice s pozitivní zpětnou vazbou a naladte se na příjemná a častá setkání s ním. Tento lékař by vám měl během celého života poradit, upravovat a upravovat dietu a životní styl, který se mění podle těchto okolností. To je druh specialisty na zdravý životní styl.

Jak ho najít?
Za prvé, odborník na výživu, stejně jako jiný dobrý lékař, je předáván „z ruky do ruky“. Nejlepší doporučení jsou recenze jeho předchozích klientů. Nevěřte, že reklama na internetu nebo v televizi, je třeba dát zpětnou vazbu na skutečné lidi, kteří jdou na výživu a dosáhnout výrazných výsledků. Ale recenze nezaručují stoprocentní úspěch a výsledky. Lidé jsou všichni jiní a každý má svůj vlastní subjektivní názor na lékaře. Proto jsou kritéria, která dobrého odborníka poměrně přesně popisují.
Patří mezi ně:
1. Lékařská výchova a přítomnost diplomu v terapii, pediatrie, která potvrzuje specializované vzdělávání. Kromě toho byste měli absolvovat kurz zlepšování výživy. Pokud má specialista sekundární zdravotnické vzdělání, pak bude diplom odbornou „zdravotní sestrou“, která má specializaci ve výživě. Dobrý odborník své dokumenty neskrývá, jsou umístěny na stojanech kanceláře nebo kliniky ve formě ověřených kopií. Po pěti letech jsou odborníci přezkoušeni, takže poslední dokumenty by neměly být delší než pět let od tohoto data.
2. Specialista by měl poslat k vyšetření, dát doporučení pro testy, měli byste navštívit gastroenterologa, endokrinologa a v případě potřeby i další lékaře: kardiologa, alergika, urologa a gynekologa. To je nutné k získání úplného obrazu o vašem zdravotním stavu a k identifikaci možných kontraindikací jednotlivých potravin nebo diet. Ve spolupráci s vámi bude odborník na výživu sledovat výsledky testů a váš stav.
3. Lékař Vám individuálně vybere individuální program, který upraví váhu, na základě vaší počáteční tělesné hmotnosti a objemu, na množství tuku a svalové tkáně, na proporcionalitě ukládání tuku a mnoha dalších charakteristikách. Určitě bude chtít vědět, jaké nemoci jste měl, ať už byly operace, jak těhotenství a porod pokračovaly, zeptejte se na celý život, zda jste se snažili zhubnout a zda to bylo účinné.
4. Dobrý lékař si pro vás vybere individuální dietu s přihlédnutím k vaší práci, zaměstnání, dennímu režimu, preferencím v potravinách a hubnutí. Kromě toho vám řekne, jaké problémy vás čekají ve fázi hubnutí, o vlastnostech výrobků a jejich slučitelnosti, o žádoucích a nežádoucích produktech pro vás. Naplánujte si potřebné návštěvy.

Co by vás mělo upozornit?
Literativí odborníci na výživu nedodržují módní nebo hvězdné diety. Jedna strava se nehodí pro všechny ankety, všichni lidé jsou individuální. Když vám lékař nabídne stejnou dietu a vaši přítelkyni, která nebere v úvahu podmínky a vaši touhu, není to profesionální a musíte se s ním bez rozhovorů rozloučit. Při prvním příjmu vám lékař nebude schopen vytvořit potřebnou stravu, to je nemožné, bude se vyvíjet ve fázích, jako vaše vyšetření a získané výsledky. Dobrý lékař vás nebude nutit k jídlu nemilované zelí, on, vzhledem k vašemu vkusu, vám nabídne rovnocennou alternativu. Kromě toho bude hovořit o výhodách a nebezpečích výrobků, které jsou ve vaší chladničce, a bude odpovídat na všechny vaše otázky podrobně a za rozumnou cenu. Pokud chce číst o výhodách jídel na internetu, pak můžete bezpečně odejít.

Dobří kalorií lékaři nevěří, že ocení, jak tělo absorbuje jídlo, nepředepisují tvrdou a vyčerpávající stravu. Kromě toho, kvalifikovaný odborník nebude schopen říct, kolik a jak dlouho budete hubnout, protože vědí, že proces hubnutí dochází individuálně pro každého. Lékař bude popisovat vaše vyhlídky a reálné způsoby, jak dosáhnout výsledků ve fázích.

Specialista na sebeúctu nikdy ve své vlastní praxi nikdy nebude šířit nebo používat široce propagované doplňky stravy a radit vám, abyste je odmítli. Po vyšetření vám může předepsat specifické vitamíny. Ale odborníci na výživu nepoužívají pilulky, koktejly a prášky používané pro hubnutí. Dobrý odborník na výživu vám řekne celou pravdu o dietě, kterou si chcete vybrat, poradí, jaká dieta vám bude vyhovovat a představí vám možná nebezpečí a kontraindikace. Při výběru lékaře se musíte spolehnout na osobní sympatie, protože dobrý dietolog je také vynikající psycholog a mnoho našich problémů existuje v naší hlavě. A pokud vás nepotěšil a nenašel k vám přístup, pak to není váš specialista. Dostanete mnoho let zdraví a harmonie pouze s dobrým odborníkem na výživu.

Kdo je odborník na výživu a jak najít dobrého odborníka na výživu

Dieta je speciální energetický systém v kombinaci s konkrétním režimem. Diety, můžete nejen zhubnout, ale také zlepšit své zdraví, změnit svůj vzhled k lepšímu, a dokonce se zbavit některých nemocí. Hlavní je důvěřovat specialistovi. Dobrý odborník na výživu vám pomůže vybrat účinnou a vyváženou stravu s ohledem na zdravotní stav a individuální vlastnosti.

Kdo je odborník na výživu?

Odborník na výživu je lékař, jehož kompetence zahrnují přípravu vyvážené stravy, včetně terapeutické. Tento lékař zpravidla pracuje v tandemu s dalšími odborníky a vytváří individuální program výživy. Pokud pacient nejí žádný výrobek, pak vám odborník na výživu pomůže najít slušnou alternativu. Kromě toho je to tento lékař, který vysvětlí přínosy a škody na některých potravinách a pomůže se zbavit špatných stravovacích návyků.

Stát se odborníkem na výživu může osoba, která má diplom o absolvování zdravotnického zařízení vyššího vzdělávání, a poté složila odbornou rekvalifikaci v oboru. V současné době je rekvalifikace ve výživě dostupná na dálku na Meziregionální akademii dalšího odborného vzdělávání (MADPO). Zde jsou odborníci vyškoleni a pokročilí v oblasti: medicíny, pedagogiky (např. Školení pro předškolní učitele), stavebnictví, dopravy, ochrany práce a dalších. Po ukončení studia je studentům poskytován kompletní balíček dokumentů, který obsahuje certifikát, diplom a certifikát.

Co dělá odborník na výživu?

Odborník na výživu pomůže vrátit váhu zpět do normálu, stejně jako za pomoci specializovaných odborníků řešit takové otázky, jako jsou:

 • narušení gastrointestinálního traktu;
 • alergická rýma;
 • častá zánět spojivek;
 • vaskulární a srdeční patologie;
 • bolesti kloubů;
 • virová a infekční onemocnění;
 • problémy s přibýváním na váze;
 • různé kožní vyrážky;
 • vysoká hladina cholesterolu v krvi;
 • časté bolesti hlavy;
 • respirační onemocnění;
 • různé alergie;
 • konstantní ospalost, únava, únava, emocionální vyhoření a další problémy.

Je již dlouho prokázáno, že správné stravování má pozitivní vliv na tělo. Dodržováním doporučení vybraných odborníkem můžete dosáhnout lepšího zdraví a pohody.

Jak si vybrat odborníka na výživu: vyhledávací kritéria

Mnoho lidí je v rozpacích kontaktovat nebo neví, kde najít dobrého odborníka na výživu. Jako výsledek, strava je vybrána na doporučení přátel nebo přes internet. Tento přístup není závažný a může skončit se špatnými zdravotními následky. Pokud se rozhodnete jít na dietu z jednoho či druhého důvodu, je nutné vyhledat pomoc specialisty!

V moderní společnosti je odborník na výživu velmi žádanou specialitou. Spolu s poptávkou se zrodila nabídka. Často tedy vzniká otázka: jak najít odborníka na výživu, který je dokonalý. V první řadě je třeba věnovat pozornost těmto klíčovým bodům:

 • Přítomnost lékařské výchovy, která je potvrzena diplomem, stejně jako průchod specializovaných kurzů v oboru "Dietologie". Dobrý odborník na výživu neskrývá informace o vzdělávání a umisťuje diplomy na prominentní místo v kanceláři, kde probíhá recepce. Vezměte prosím na vědomí, že každých pět let musí specialista podstoupit recertifikaci, jejíž datum je uvedeno na dokladech.
 • Před výběrem diety musí dietolog požádat pacienta o testy a specializované odborníky, v závislosti na tom, jaký problém osoba řeší. Například, kardiolog, gastroenterolog, dermatolog. To umožní shromáždit relevantní informace o zdravotním stavu a zjistit přítomnost možných kontraindikací u některých přípravků.
 • Dobrý odborník na výživu je individuální program snižování hmotnosti, vzhledem k hmotnosti pacienta, jeho objemu, práci, denní rutině a dalším důležitým parametrům.
 • Dobrý lékař se snaží být lepší, proto se často účastní různých konferencí, hovoří na seminářích a snaží se zlepšit svou kvalifikaci. Toto bude mluvit o certifikátech na zdi jeho kanceláře.

Pokud odborník na výživu radí tvrdou dietu, přičemž všechny doplňky stravy nebo populární dietu mezi hvězdami, pak to stojí za zvážení. Konec konců, každý člověk je jedinečný a hlavním úkolem takového specialisty je vyvinout individuální stravu s ohledem na osobní charakteristiky. Také stojí za to vědět, že dobrý dietolog nepočítá kalorie. Tato technika přežila svou vlastní a bylo prokázáno, že není důležité množství kalorií, ale způsob, jakým jsou absorbovány tělem. Kromě toho, kvalifikovaný specialista nebude slibovat, že ztratíte 20 kilogramů za měsíc.

Než navštívíte odborníka na výživu, zeptejte se na něj. To se provádí snadno pomocí vyhledávačů. Dobrý odborník na výživu bude určitě mít spoustu pozitivní zpětné vazby!

Jak najít odborníka na výživu?

V poslední době se obava z jejich vzhledu stala známkou dobrého tónu nejen pro ženy, ale i pro muže. A první věc, aby vypadala dobře a cítila se jako zdravý člověk, musíte zvolit správnou dietu.

Dieta - to je přesně to, co je nejlepší svěřit profesionální, zejména pokud jste dříve měli špatné zkušenosti s dietou. Naše tělo je individuální a způsob, kterým všichni sousedé zhubli, nemusí být pro vás vhodný, ani nemusí poskytovat problémy se žaludkem.

Dietologie je samostatná sekce v medicíně, postihuje téměř všechny oblasti. Správná výživa je často základem zotavení. Takže ti, kteří považují dietologii za jinou pseudovědu, jsou v zásadě špatní! Léčba nemocí na Západě je již dlouho praktikována, a to nejen u odborného terapeuta, ale také u odborníka na výživu, který má v rukou všechny testy a lékařskou historii.

Je téměř nemožné najít odborníka na výživu na veřejných klinikách, je třeba hledat specialistu v soukromé praxi nebo dobré centrum.

Jak najít dobrého odborníka na výživu?

Dobří doktoři, že v sovětských časech, to v našich, přenášejí na ústa. Pokud máte pověsti o dobrém odborníkovi mezi známými, sousedy nebo přáteli, bude logické jít za ním na schůzku. Pokud však nemůžete najít specialistu známými, neměli byste věnovat velkou pozornost reklamě, která vám slibuje zázračný výsledek po první konzultaci s odborníkem na výživu.

Zpětná vazba na síť není také vždy spolehlivá - je lepší hledat na nezávislých revizních portálech. Samozřejmě je zde také dostatek samo-reklamy, ale přinejmenším tam se neodstraňují negativní recenze, které mají při výběru také velký význam.

Nicméně, každá revize je subjektivní věc a při výběru specialisty je lepší se řídit logickými kritérii.

1. Odborník na výživu musí nutně mít lékařské vzdělání, nejčastěji terapeutickou orientaci. Kromě diplomu o vzdělání musí mít kvalifikační osvědčení o absolvování kurzu výživy. Také odborník nemusí mít vyšší, ale sekundární zdravotnické vzdělání. Pozice sestry se specializací na výživu pak bude zapsána do jeho diplomu.

Tento odborník své dokumenty neskrývá - nejčastěji visí na speciálním stánku u sekretářky. Nezapomeňte, že každých pět let by odborníci na výživu měli být znovu certifikováni, takže pozorně sledujte data diplomů a certifikátů. Pokud jste se obrátil na soukromého odborníka, také požádat, aby vám ukázat diplom - mnozí považují tuto žádost za nepříjemnou, ale to neznamená, že se snažíte udělat doktora podvod. Stačí si jen koupit jeho služby a samozřejmě musí být předem přesvědčen o jejich kvalitě.

2. Odborník na výživu nemůže učinit z Vás ideální výživový program, vedený pouze vašimi přáními a stížnostmi. Měl by vás požádat o provedení testů, případně o konzultaci s dalšími odborníky (gastroenterolog, gynekolog, endokrinolog, kardiolog). To je nutné, aby lékař měl představu o své individuální nesnášenlivosti některých výrobků, stejně jako vědět o svých nemocech a upravit svou stravu, se zaměřením nejen na štíhlou postavu, ale také na zdraví.

3. Návštěva odborníka na výživu není půl hodiny a někdy ani hodinu. Lékař by se vás měl rovněž zeptat na denní režim, aktivity, zaměstnání, návštěvy v tělocvičně, zranění a operace. Na základě vašich slov a analýz vytvoří individuální výživový program vypočítaný pouze pro vás.

Musíte udělat seznam žádoucích a škodlivých produktů, rozpis jídla, denní režim. Také budete varováni před možnými obtížemi a vypočítat harmonogram hubnutí. Velmi často odborníci na výživu dávají úkol vést podrobný deník fyzické aktivity a jídla, kde musíte zahrnout každou maličkost.

Jak vypočítat laika?

Charlatans postrádá žádnou profesi spojenou s poskytováním lékařských služeb. Začněte přinejmenším s věštci, vizionáři a léčiteli, kteří slibují okamžité uzdravení všech nemocí. Takže mezi odborníky na výživu existuje mnoho bezohledných lidí, kteří si přečetli několik populárních knih o stravě, oblékli si bílý plášť a rozhodli se vydělávat na důvěře lidí, kteří mají nadváhu. Co by tedy mělo být věnováno pozornost tomu, aby služby takového „lékaře“ nikdy nepoužívaly?

1. Opravdový odborník na výživu vám nikdy nedá dokonalou stravu hned od začátku. Jak již bylo zmíněno, dieta se provádí na základě testů a postupem času se upravuje a doplňuje. Pokud jste osoba, která je podatorevshiy v boji o ideální postavu, pak určitě znáte několik receptů na hubnutí z hvězd. A pokud vám "odborník na výživu" nabídne přesně ty, okamžitě odejděte.

Neexistují dva lidé, kteří jsou podobní, a je nepravděpodobné, že budete úplně identičtí s Angelinou Jolie ve všech charakteristikách najednou. Odborník na výživu by neměl vyjadřovat svou vazbu na žádnou dietu, mnohem méně ji aktivně uplatňovat.

2. Analýzy jsou nepovinné pouze v případě, že jste před pár dny odjeli na lékařskou prohlídku a máte k dispozici všechny výsledky. V jiném případě, alespoň to bude divné, pokud nemáte ani krevní test.

3. Dobrý odborník na výživu se zaměřuje nejen na užitečnost výrobků, ale také na váš vkus. Pokud se vám na dietě objeví játra a vy jste nemocní z jeho jediného pachu, pak se ve vašem prohlášení o výživě musí vybrat alternativa. V opačném případě na této dietě netrvá dlouho a stres pro tělo bude destruktivní.

Lékař by vám měl podrobně vysvětlit, jaké vlastnosti přípravků, které Vám předepsal, vám zdůvodní, proč je pro ně přesně místem ve vaší stravě. Pokud vám dá knihu nebo odkazy na články, pak to není ani odborník, ani velmi líný člověk. Ani jeden, ani druhý není třeba léčit - s obvyklými výdaji peněz získáte nulové výsledky.

4. Odborníci na výživu zřídkakdy používají počítání kalorií se zaměřením na asimilaci potravin vaším tělem. Také žádný odborník na výživu vám nepředepíše vyčerpávající dietu, blízko k půstu. Většina diety, které jsou předepsány odborníky na výživu, jsou fázovány a lékař vám nebude schopen sdělit přesný výsledek. Ale všechny vyhlídky, které popsal, budou naprosto skutečné.

5. Odborníci na výživu vědí, jak důležitá je strava. Pokud se dostanete do 12 a jdete do postele ve 4 ráno, žádný lékař vám poradí o dietě „po šesti“ nebo jejích variantách. Vybere režim jídla, který vyhovuje vašemu rytmu života.

6. Profesionální odborník na výživu nepoužívá doplňky stravy, prášky a prášky na hubnutí. A ještě více, nebudete je aktivně parkovat. Tyto prostředky se samozřejmě používají, ale jsou z kategorie předepsané na lékařský předpis a předepsané pacientům s hormonálními problémy.

Kromě všech těchto faktorů má obrovskou roli také osobní sympatie. Pokud se vám nelíbí specialista, nebudete s ním daleko, budete dietu odmítat na podvědomé úrovni. Pokud je však mezi vámi vřelý kontakt, budete rádi, že se s touto osobou můžete seznámit o svých úspěších a bude mnohem snazší usilovat o dosažení nových výšek.

Jak najít dobrého odborníka na výživu?

Přidal Alice · Publikováno 02.02.2015 · Aktualizováno 03.03.2018

Těsná postava, pohoda a nálada, lehkost v těle - to jsou všechny složky zdravého životního stylu. A je velmi důležité jíst správně. Kromě toho by dieta měla být individuální a ne nějaká nová. Je lepší, aby experimenty na sebe, ale aby schůzku s odborníkem na výživu. Ale mnozí z nás doopravdy nevěří lékařům. A musím říct, že je to docela rozumné. Proto naše stránky užitečné poleznaya-dieta.ru dieta se rozhodla říct, jak si vybrat výživu.

Kdo je odborník na výživu?

Odborník na výživu je lékař, který ví, jak výživa ovlivňuje tělo, proč dostáváme tuk a nemoc. Odborník na výživu neuvažuje o kávovém základu, ale vlastní znalosti o fyziologii a vlivu jídla na tělo. Nemůže vám přidělit dietu na Skype - musíte projít testy a podstoupit testy.

Jak najít odborníka na výživu?

Jistě ve vašem městě jsou dobří experti, kteří již byli kontaktováni někým z vašich přátel. Využijte jejich doporučení. Pokud takové přátele nemají, přečtěte si informace na fórech na internetu. Samozřejmě je nemožné jim věřit sto procent, protože názor může být subjektivní, ale alespoň něco je lepší.

Než se přihlásíte na konzultaci, zeptejte se, jaký druh vzdělávání má odborník na výživu, a požádejte o diplom. Pokud není co skrýt, pak obvykle visí na prominentním místě.

První. to, co musí lékař udělat, je poslat vás na vyšetření. Musíte být testováni, můžete mít ultrazvukové vyšetření. Teprve poté bude možné vyvodit závěry a předepsat dietu.

Strava by měla být individualizována a neopakována v časopisech a na internetových stránkách. A jeho význam není v počítání kalorií, ale v rovnováze.

Kde najít a jak si vybrat dobrého odborníka na výživu?

Jak si vybrat dobrého odborníka na výživu

Stojí za to trávit čas a peníze na návštěvách odborníka na výživu? Informace o stravě jsou dnes plné všech médií. Ale je pro vás zvláštní dieta?

Popové hvězdy a televize často oznamují, že jim dieta nabízí osobní, osvědčený odborník na výživu. Většina obyčejných občanů věří, že návštěvy odborníků na výživu jsou zvláštním výstřelem, který je vlastní lidem v médiích.

A opravdu, co může na první pohled poradit dietolog?

Podívejte se na menu populární stravy Pierre Ducane

Pokud se vyskytne chronické onemocnění, pak vás bude odborník informovat o dietě (gastroenterolog, endokrinolog atd.); pokud potřebujete zhubnout, pak je rada naprosto univerzální - omezit sladkosti a mouku na minimum.

Ve skutečnosti je všechno poněkud odlišné.

Proč pro běžného člověka potřebujete dietologa?

Pro začátek si vybere správnou dietu. Samozřejmě, že v časopisech a na internetu lze nalézt různé diety. Tyto diety jsou však dočasným jevem, navíc neberou v úvahu ani počáteční stav člověka ani jeho zdravotní problémy.

Než se rozhodnete pro správnou dietu, dobrý odborník na výživu si jistě vyžádá testy nebo testy, aby identifikoval všechny problémy; jako výsledek, dieta pomůže nejen upravit váhu, ale také zlepšit tělo.

Odborník na výživu navíc nutně bere v úvahu přítomnost určitých návyků, aby co nejúčinněji vybudoval správnou stravu.

Příslušný odborník na výživu vždy vysvětluje, proč lidé potřebují určité látky a v jakém množství. Znalost vědeckého základu výživy je mnohem snazší přejít na zdravé návyky, než změnit nevědomky.

Rychle zhubnout pomocí zelné stravy

Kromě toho bude dietolog pomáhat řešit problémy psychologické povahy. Ne neobvyklé, například, když je urážka nebo hněv jednoduše zabavena sladkostí.

V této situaci odborník na výživu ukáže jiný způsob řešení vnitřního konfliktu.

Nakonec ani milovaní lidé ne vždy chápou touhu zhubnout. V tomto případě se dobrý odborník na výživu může stát osobou, která bude pacientku podporovat, diskutovat o problémech s ním, chválit nebo poskytnout užitečné rady ve správný okamžik.

Samozřejmě, návštěvy odborníků na výživu budou nějakou dobu trvat. Nakonec však bude výsledek mnohem účinnější než nezávislý úbytek hmotnosti. Vlastní léčba není vždy nejlepší cestou.

Jak najít dobrého odborníka na výživu

Jste již připraveni začít podnikat ve výživě. Jste se etablovali ve svém rozhodnutí začít svůj vlastní podnik v tomto konkrétním výklenku. Pronajali jste si místnost, kde budete pořádat konzultace, zřizovat svou kancelář, najímat správce, který se bude zabývat nahráváním klientů a vedením jejich záznamů.

Nyní je nejdůležitější najít své klienty. A v tuto chvíli mnoho začínajících odborníků na výživu má hloupost: není jasné, kde hledat nové klienty, jak se správně uvádět, jak zajistit stálý tok klientů, aby se náklady na zahájení podnikání v dietologii vyplatily a konzultace začaly vytvářet stabilní příjem?

To bude dnes projednáno. Řekneme vám, kde a jak můžete najít nové zákazníky, ukázat bezplatné a placené metody samo-reklamy, poskytnout vám mnoho různých možností pro rozšíření klientské základny dle Vašeho výběru. Začněme...

Propagace prostřednictvím přátel a věrných zákazníků

V tomto způsobu hledání zákazníků můžete zkusit několik možností najednou:

1. Zeptejte se svých známých, přátel a příbuzných, aby vám sdělili všem, kteří mají o vás zájem o zdravý životní styl a hubnutí, a že od nynějška poskytujete odbornou pomoc v oblasti správné výživy a úpravy tělesné hmotnosti.

2. Pokud jste dříve pracovali v příslušném oboru (např. Fitness instruktor nebo kosmetička) a máte stálé zákazníky, požádejte je, aby vám také sdělili o vás ao vašich službách a doporučili vás jako dobrého odborníka.

"Slovo úst" bylo a je dobrým způsobem, jak svobodně inzerovat a najít nové zákazníky.

Konec na pole

Dalším stejně účinným způsobem je začít se otevřeně hlásit, nechat tak řečeno v „polích“, kde může být vaše cílové publikum nebo lidé, kteří s ním přímo komunikují.

Zde by mělo být také uvedeno několik možností výhry:

3. Účast na tematických seminářích o výživě, zdravém životním stylu, hubnutí, kde se můžete seznámit nejen se svými potenciálními klienty, kteří mají zájem o dietologii a korekci hmotnosti, ale také s lidmi, kteří jsou s nimi v přímém kontaktu (fitness trenér ve skupinách "90-60-90", masážní terapeuti, kteří provádějí anticelulitidní masáž, endokrinology, kosmetology, kteří provádějí liposukční procedury, drenáž, mezoterapii, zábaly atd.).

Nezapomeňte aktivně komunikovat na těchto akcích, odpovídat na otázky, pokud se vás zeptáte, zúčastnit se obecných diskusí, rozdávat vizitky všem, kteří se podle vašeho názoru mohou stát potenciálním zákazníkem nebo vás přinést s novými zákazníky.

4. Vedení tematických workshopů ve fitness klubech, kde jsou zákazníci, kteří mají zájem o hubnutí nebo získání svalové hmoty pomocí správné výživy.

5. Spolupráce s dobrovolníky, kteří organizují akce podporující zdravý životní styl. Na těchto akcích můžete také rozdávat vizitky a brožury, a pokud dáte bezplatnou přednášku na téma správné výživy, získáte další bonusy v podobě růstu své odbornosti a popularity.

6. Organizace "zdravotních dnů" ve školách a vyšší výchovné vzdělávání. Ve škole můžete s Vámi uspořádat kolektivní setkání žáků a rodičů - odborníka na výživu, kde každému povíte o správné výživě a poskytnete hodnotná doporučení o výživě a korekci hmotnosti. A na univerzitách může být vaše cílové publikum již přímo, protože tam studují docela dospělí lidé.

Nezapomeňte na význam vlastního umístění. Nesedejte ve své kanceláři v očekávání nových zákazníků, jednejte, hledejte komunikaci sami, inzerujte sebe a své služby, kdykoli je to možné.

Umístění na svém území

Kromě toho, že budete hledat své klienty na seminářích a akcích jiných lidí, můžete sami uspořádat něco podobného, ​​například:

7. Oznámit a předložit malou reklamu o bezplatném semináři o zdravé výživě a hubnutí ve vaší kanceláři.

8. Pro pohodlí a šíři publika můžete provádět on-line webinář, jehož reklama může být také předložena na internetu. Tato bezplatná akce funguje na principu „výměny s nadbytkem“, když dáváte lidem cenné informace zcela nezaujaté a na oplátku dostávají loajální publikum a potenciální zákazníky.

Mnoho velkých podnikatelů uzavírá seriózní placené programy a prodává své služby na takových bezplatných webových seminářích a offline konferencích. Přemýšlejte o tom a přemýšlejte o tom, jak můžete tento nástroj prodeje využít ve svém oboru dietetiky.

Reklama starým způsobem

Použijte časově ověřené reklamní metody:

9. Umístěte inzerát do novin a ženských časopisů, zejména na téma správné výživy a hubnutí.

10. Zveřejněte své reklamy v oblasti, kde se nachází vaše pracoviště pro výživu, distribuujte reklamní letáky a vizitky.

11. Zaplatit za bannery, venkovní reklamu (rozšíření, plakáty, bannery, skládací reklamní tabule atd.).

I přes aktivní rozvoj on-line reklamy a různých online pozic, tyto metody i nadále fungují dobře, zejména pokud existují omezení na reklamní rozpočet a potřebujete alespoň některé rychlé výsledky v přilákání nových zákazníků.

Jen si nemyslete, že po jedné nebo dvou reklamách v novinách nebo chaotické distribuci letáků v náladě pro vás okamžitě dav nových zákazníků. Všechno potřebuje systematičnost a trvání. Venkovní reklama a reklama ve sdělovacích prostředcích by se měla nejprve seznámit s cílovou skupinou, aby se na ni správně reagovala.

Práce se zákaznickou základnou

Pokud jste dříve pracovali ve wellness průmyslu, pak pravděpodobně máte určitou klientskou základnu.

12. První věc, kterou lze udělat, je vyzvednout své předchozí klienty a říct jim, že od teď budete poskytovat služby výživy, rozvíjet zdravé stravovací menu a provádět program korekce hmotnosti. Možná, že některé z nich se budou zajímat o vaši novou činnost, nebo vás mohou doporučit svým přátelům a příbuzným.

Kromě staré zákaznické základny byste měli vytvořit novou databázi. To lze provést několika způsoby:

13. Na internetu jsou připraveny katalogy databází potenciálních klientů seřazené podle pohlaví, věku, povolání a dokonce zájmů. Můžete použít tyto adresáře, jsou placeny, ale obvykle jsou levné.

Je však třeba mít na paměti, že shromažďování zákaznické základny pro takové adresáře stále znamená „studené“ hovory, to znamená, že vy nebo váš manažer budete muset těmto lidem zavolat (nebo napsat e-maily), pokud od vás takové nabídky neočekávají. Buďte připraveni na časté poruchy a nízké prodeje.

14. Můžete vytvořit svou vstupní stránku (jednostránkový web), do které můžete umístit nálevku. V tomto případě je rozumné nabídnout svým potenciálním zákazníkům nějaký cenný bezplatný produkt od vás výměnou za kontaktní telefonní číslo a e-mailovou adresu.

Nezapomeňte, že pokud chcete najít svou webovou stránku pomocí nálevky, musíte ji propagovat. Můžete použít ukázku a kontextovou reklamu od společnosti Yandex Direct a Google AdWords, distribuovat vstupní odkazy v sociálních sítích, v elektronickém zasílání dopisů atd.

15. Zákaznickou základnu můžete ručně sbírat v sociálních sítích nebo na tematických fórech. K tomu je třeba najít tematické skupiny na téma zdravá výživa, hubnutí a dietetika (hledat hashtagy nebo klíčová slova) v sociálních sítích a posílat účastníkům těchto skupin komerční návrh (textovou zprávu s informacemi o poskytovaných službách a podmínkách spolupráce).

Nezapomeňte, že v sociálních sítích a fórech můžete být zakázáni pro odesílání nevyžádané pošty, protože jakákoli komerční nabídka bez placení reklamy v konkrétní sociální síti (forum) je jako taková považována. Váš účet bude podléhat sankcím a bude dočasně blokován.

Druhá možnost výběru zákaznické základny (pomocí prodejního nálevky) je považována za nejúspěšnější z hlediska dalšího prodeje, protože vaši potenciální zákazníci vám sami poskytli svá data a jsou obecně družstevní.

Procento prodeje služeb pro přípravu stravy a korekce hmotnosti bude v tomto případě maximální (ve srovnání s jinými metodami).

Dnes je to všechno, ale v další části tohoto materiálu se dozvíte o dalších způsobech, jak najít nové zákazníky, zejména vám povíme, jak a kde hledat zákazníky na internetu. Nezapomeňte si přečíst náš blog!

Děkujeme, že jste si našli čas na přečtení tohoto materiálu. Vážíme si Vaší pozornosti, protože nás inspiruje k přípravě nových cenných předmětů pro vás.

Pokud se vám tento článek líbil, doufáme, že nám potrvá ještě pár vteřin. A těšíme se na váš názor v komentářích o tom, jaké metody hledání klientů plánujete využít ve svém podnikání v dietetice?

Můžete se také zajímat o následující materiály: