Image

Vlastnosti léku Dialek z diabetu

Dialec (Dialec) je ruský doplněk stravy používaný při komplexní léčbě diabetu. Při výrobě výrobku se používají pouze přírodní složky, které nejen pomáhají udržovat hladinu glukózy v normálním stavu, ale mají také blahodárný účinek na celé tělo diabetika. Dialec je snadno ovladatelný, takže ho můžete vzít doma bez jakýchkoliv zvláštních obtíží. Aby však bylo dosaženo pozitivního výsledku, měla by být léčba prováděna pod dohledem kvalifikovaného endokrinologa.

Forma uvolnění, rostlinné složky produktu

Dialek je jedinečný vývoj ruských vědců, který umožňuje snazší a účinnější boj proti diabetu. Jeho výrobcem je farmaceutická společnost Ascor z Gatchiny, Leningradské oblasti. Tento výrobek patří do kategorie potravinových doplňků a léků není, proto je téměř nemožné je koupit v běžných lékárnách.

Koupit lék by měl být ve specializovaných prodejnách zabývajících se prodejem potravinářských přídatných látek nebo na oficiálních stránkách výrobce. Jaká je jedinečnost tohoto produktu a jak pomáhá v boji s diabetem? Získání odpovědí na tyto otázky vám pomůže při používání nástroje.

Přípravek Dialek se vyrábí ve formě ve vodě rozpustného světle hnědého prášku s vůní skořice, určený k přípravě terapeutického nápoje. Výrobce je zabalí do plastových obalů bílé a světle zelené barvy. Každá obsahuje 60 g prášku. Toto množství produktu stačí k přípravě 30 porcí nápoje.

Složení Dialek obsahuje pouze přírodní složky, které lidstvo již dlouho používá ke snížení hladiny glukózy v krvi a normalizaci metabolických procesů v těle. Aktivní složkou doplňku stravy je tropická rostlina Gimnema Sylvester, známá svými vlastnostmi, která má za cíl zničit cukr a snížit lidské touhy po sladkostí. Pravidelný příjem doplňku stravy na základě této rostliny snižuje tok glukózy do krve, zlepšuje fungování slinivky břišní a brání pacientovi v rozvoji komplikací z diabetu.

Kromě Dzhimnemy Sylvestry ve složení Dialek zahrnuje:

 1. Fibergam je přírodní probiotikum získané z dietní vlákniny akátové pryskyřice. Normalizuje metabolické procesy v těle, zlepšuje činnost trávicího traktu, obnovuje střevní mikroflóru a pomáhá očistit tělo toxických látek.
 2. Citrát zinečnatý. Stimuluje tvorbu inzulínu, obnovuje metabolismus, snižuje pravděpodobnost progrese onemocnění.
 3. Popelový extrakt Čistí tělo před močovinou, kyselinou močovou a toxiny. Pomáhá snižovat hladinu glukózy a cholesterolu v krvi.
 4. Bambusová třtina. Obsahuje ve svém složení vlákninu, antioxidanty, bílkoviny, kyselinu křemičitou a mnoho dalších užitečných látek nezbytných pro úspěšný boj proti diabetu.
 5. Borůvkový džus je suchý. Snižuje glukózu na normální, pomáhá zlepšovat pankreatickou aktivitu, reguluje vodní bilanci, obnovuje narušené metabolické procesy a pomáhá v boji proti nadváhy.
 6. Skořice Snižuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje citlivost buněk těla na hormon inzulín a rozkládá tuk na žaludku a na stranách. Dodává potravinářskému aditivu příjemnou vůni.
 7. Fruktóza. Používá se jako sladidlo.

Složky se volí tak, aby se zlepšil vzájemný účinek v boji proti diabetu. Pravidelné užívání doplňku umožňuje, aby diabetická krevní glukóza klesala na normální a obnovila metabolické procesy narušené onemocněním v těle. Prášek Dialek má příznivý vliv na slinivku břišní, stimuluje tvorbu inzulínu, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá bojovat proti obezitě při diabetu.

Po průběhu léčby zmizí žízeň pacienta, polyúrie a letargie, krevní tlak se vrátí do normálního stavu a celková pohoda se zlepší. Při dlouhodobém užívání se lék hromadí v těle a působí i po ukončení léčby. Dialec diabetes lékařství zabraňuje pacientovi v rozvoji neuropatie, nefropatie, mrtvice, infarktu myokardu, gangrény, slepoty a dalších závažných následků onemocnění.

Indikace a kontraindikace pro použití

Kdo se doporučuje, aby si dietní doplněk Dialek? Výrobci doporučují pacientům, aby ji používali:

 • diabetes mellitus typu II (nezávislý na inzulínu);
 • chronická hyperglykémie;
 • metabolické poruchy;
 • zvýšený cholesterol v krvi.

S tendencí k diabetu může být léčivo použito jako profylaktické činidlo. Odborníci často předepisují spolu s dietetickým doplňkem tablety určené pro tradiční léčbu diabetu. Pomocí integrovaného přístupu k terapii se endokrinologům daří dosáhnout rychlého snížení hladiny glukózy a stabilizace stavu pacienta.

Někteří pacienti se domnívají, že léky s přírodním složením nemají žádné kontraindikace a nemohou poškodit lidské zdraví. Ale to není úplně pravda. Přestože Dialek je vyroben z přírodních surovin bez použití konzervačních látek, barviv a dalších chemických přísad, není povoleno použití pro všechny kategorie pacientů. Z jeho použití by se měli vyvarovat lidé, kteří mají přecitlivělost na složky ve svém složení.

Děti, těhotné ženy, kojící matky a senioři by měli tento lék pít pod neustálým dohledem endokrinologa.

Způsob použití doplňků stravy, požadavky na jejich skladování

Jak správně užívat Dialek? Aby se dosáhlo výrazného snížení hladiny cukru v krvi a zastavení progrese onemocnění, je nutné používat doplňky stravy v přísném souladu s léčebným režimem vypracovaným odborníkem.

Léčivý čaj by měl být před použitím připraven z prášku v původním obalu. Chcete-li získat jednu dávku diabetes mellitus, musíte rozpustit 1 lžičku ve 200 ml teplé vody. lék. Výsledný nápoj musí být během jídla nebo bezprostředně po jídle vypit bez zbytků. Před použitím připravte čaj. S postupnou přípravou ztrácí své léčivé účinky.

Dialecův dietní doplněk režim je určen ošetřujícím lékařem, proto by se před zahájením užívání měl diabetik vždy poradit s ním. Navzdory skutečnosti, že lék je založen na přírodních surovinách, pokud je nesprávně používán, může být nejen zbytečný, ale také zhoršovat lidský stav. Z tohoto důvodu je nutné ji užívat pouze po konzultaci s endokrinologem.

Informace o vedlejších účincích doplňků stravy Dialec na těle chybí. Pokud se vyskytnou jakékoliv nežádoucí účinky léku, osoba by měla přestat používat a konzultovat s lékařem.

Je důležité si uvědomit, že Dialek není lék. Chcete-li získat hmatatelný terapeutický výsledek, mělo by být přijato spolu s léky předepsané lékařem, určené k boji s vysokým obsahem cukru. Doplňky posilují účinek těchto léčiv a umožňují dosáhnout brilantních výsledků v léčbě diabetu.

Neignorujte pilulky předepsané endokrinologem a snažte se normalizovat hladinu glukózy v krvi pomocí Dialek sám! Takový přístup k léčbě nepřinese očekávaný výsledek a vyvolá vážné zdravotní problémy u diabetika.

Dialec diabetes by měl být skladován v těsně uzavřeném obalu při pokojové teplotě. Doba použitelnosti prášku nesmí překročit 2 roky od data výroby. Datum jeho uvolnění je uvedeno na obalu.

Recenze produktů lékařů a pacientů

Lidé, kteří trpí cukrovkou, se často zajímají o názor endokrinologů a hodnocení zákazníků o doplňcích stravy Dialek. Odborníci považují tento produkt za pozitivní a často ho předepisují svým pacientům jako pomocnou metodu léčby diabetu. Mezi výhody této drogy patří schopnost rychle normalizovat hladinu glukózy v krvi a zabránit jejím výkyvům po ukončení léčby. Lékaři si tento lék vybírají a skutečnost, že má prodloužený účinek, nemá prakticky žádné kontraindikace a nezpůsobuje návyk organizmu.

Pacienti také zanechávají pozitivní zpětnou vazbu o Dialek. Mají rádi přírodní složení, dobrou snášenlivost a vysokou účinnost léčiva. Výsledek užívání doplňků stravy u mnoha diabetiků je patrný již po 2-3 týdnech od začátku jeho užívání.

Lék dokonale reguluje obsah cukru v krvi, eliminuje špatné zdraví, odstraňuje slabost, dušnost a vysoký krevní tlak, pomáhá snižovat nadváhu. Pozitivní výsledek doplňku stravy je zaznamenán především u lidí, kteří jej užívají v přísném souladu s doporučeními ošetřujícího lékaře. Diabetici, kteří začali užívat Dialek sami nebo na základě doporučení svých přátel, mohou dosáhnout podstatného zlepšení jejich pohody mnohem méně často.

Diabetes z cukrovky

Diabetes náklady na cukrovku a kde koupit?

Náš blog TutKnow.ru neobchoduje s ničím a nespolupracuje s nikým o prodeji. DIALEC si můžete koupit z diabetu v oficiálním internetovém obchodě.

Cena Dialek (sklenice s práškem 70 g):

 • v Rusku - 1188 rublů
 • na Ukrajině - 379 UAH.
 • v Kazachstánu - 5 600 tenge
 • v Bělorusku - 349 000 běloruských rublů.
 • v Kyrgyzstánu - 1 900 soms
 • v Ázerbájdžánu - 29 manat

Užitečné vlastnosti doplňků stravy pro diabetes

Diabetes začíná metabolickou poruchou, příčinou tohoto problému může být obezita nebo dědičná predispozice. Je to metabolické onemocnění a způsobuje chronickou hyperglykémii. Hyperglykémie - porušení interakce živých buněk a inzulínu. Citliví na diabetes mellitus typu 2 jsou lidé nad 40 let s nadváhou.

Mezi důsledky nesprávného metabolismu a poruchy interakce inzulínu s buňkami patří:

 • cévní poruchy;
 • nefropatie (dysfunkce ledvin);
 • infarkt myokardu, mrtvice;
 • neuropatie (poruchy nervového systému);
 • slepota;
 • gangréna nohy.

Dialec je jedinečný v tom, že obsahuje rostlinu Jimnum (na fotografii nahoře), která nestimuluje tvorbu další dávky inzulínu, ale přispívá k účinnější absorpci existující. Výrobce léku na diabetes tvrdí, že doplněk může mít komplexní vliv na rozvoj komplikací.

Základ dialec-Gymnema léku na diabetes, jeho kyselina má skutečně silný tonický a hypoglykemický účinek. Snižuje průtok glukózy do krve, napomáhá správnému fungování slinivky břišní a snižuje hladinu cukru, protože blokuje „atak“ adrenalinu na játra, což ho stimuluje k produkci glukózy.

Další užitečnou vlastností Dialek je snížení chuti k jídlu a touha mít sladké občerstvení. Pokud neustále dostáváte část sladkostí, pak hladina lipidů v krvi převyšuje normu a ohrožuje rozvoj kardiovaskulárních komplikací. Mimochodem, rostlina Gymnema Sylvestre reguluje a zvyšuje lipidy.

Složení bioaktivních přísad pro diabetes dialek

Hlavní složkou je závod Gymnema Sylvestre. Její kyselina hraje vedoucí roli v boji proti této nemoci. Také v Dialek:

  Fibregum je přírodní probiotikum. Bez zbytků se postupně fermentuje střevní flórou. To má pozitivní vliv na střeva, funkci jeho mikroflóry, zabraňuje průjmu nebo zácpě (reguluje průchodnost konečníku).

Vitamin C - spolu s inzulínem posiluje stěny cév.

Popelový extrakt - odstraňuje toxiny, kyselinu močovou a močovinu. Normalizuje hladinu cukru a cholesterolu.

Skořice - dobře schopná zvýšit citlivost buněk na inzulín a snížit hladiny glukózy. Skořice obecně přispívá k hubnutí, zejména rozpadu tuku v oblasti břicha.

Bambus - jeho složení je velmi rozmanité a odlišuje Dialek od cukrovky s mnoha léčivými účinky, včetně boje proti diabetu. Obsahuje: vlákninu, antioxidanty, fenoxykyselinu, protein, lakton, flavony, kyselinu křemičitou, polyózu a některé anorganické látky.

Citrát zinečnatý - většina procesů v těle (včetně trávení a reprodukční funkce) neprochází bez jeho účasti.

Suchá borůvková šťáva - obsahuje kyselinu ursolovou, redukuje cukr, podílí se na práci slinivky břišní, reguluje vodní bilanci, normalizuje narušený metabolismus u obezity, diabetu atd.

 • Fruktóza je sladidlo používané při diabetu. Dialek pracuje jako sladidlo bez cukru pro cukrovku.

 • Jak vidíte, skutečně bioaktivní doplněk sestává z přírodních složek, které jsou užitečnější než chemické látky, jsou lépe zapojeny do procesů těla, jsou zcela absorbovány.

  Návod, jak se Dialek

  Vezměte lék jako doplněk stravy během nebo po jídle. Způsob aplikace je následující: 1 lžička prášku (bez sklíčka) se zředí vodou nebo se smíchá přímo s jídlem a užívá se dvakrát denně. Průběh léčby je 1-2 měsíce, po měsíci přestávky můžete pokračovat v recepci.

  Výsledek léku

  A s 1. a 2. typem diabetu se Dialek musí vyrovnat. Udržováním konstantní hladiny cukru, můžete se vyhnout takové problémy jako závratě, skoky v krevním tlaku, nepohodlí v žaludku, odstranit nadváhu, atd. Koneckonců, hlavní věc v léčbě je udržet normální metabolismus, který DIALEC dělá.

  Kontraindikace pro diabetes mellitus

  I když výrobci tvrdí, že z efektu Dialek nejsou žádné nepříjemné vedlejší účinky a závislost je rychlá, je nutné s počátečním příjmem zacházet opatrně. Je lepší se poradit se svým lékařem.

  Je možná individuální intolerance produktu.

  Diabetes Diabetes Recenze

  Nové léky jsou vždy opatrnější a mírně zkreslené. Existují negativní recenze o Dialek jako inovativní bioaktivní přísada pro diabetes a existují pozitivní. Ujistěte se, že každý lépe poznat, nakreslit vlastní závěry, pokud se rozhodnete koupit Dialek, pak to od prodávajícího kvalitní produkt, který má také pozitivní zpětnou vazbu. V lékárně lze tento nástroj zakoupit, ale pouze ve velkých městech.

  Mám diabetes 1. stupně a budu ho léčit s bioaktivním doplňkem Dialek. Má velmi dobré složení, které mi lékař doporučil. Když jsem bral prášek (zkušební období, abych tak řekl), cítil jsem se v pořádku: cukr byl normální, nebyly žádné útoky průjmu, nechtěl jsem mít žádné další sladkosti (doufám, že zhubnu).

  Mám dědičnou chorobu, ale zkusil jsem různé přístupy k zastavení těchto útoků z poklesu hladiny cukru v krvi. Dialek mu byl radil, pil a tento lék. Hladina je v normálním stavu téměř stabilní. Některé produkty dokonce jedly bez problémů, ale neuchránil mě úplně před útoky. Můžeme ji doporučit v komplexní léčbě.

  Mám hodně váhy a cukrovky. Přivést metabolismus na normální propyl Dialek. Mohu říci, že pár kilogramů je pryč, moje chuť k jídlu se také zmenšila (nemám opravdu chuť na sladkou), výkyvy nálady také ustoupily. Lze usuzovat, že nástroj funguje, nemusí být tak efektivní, jak bychom chtěli, ale výsledek je tam, stojí za to získat. Koupil jsem Dialek v lékárně za 1170 rublů, je to drahé, ale můžu si to dovolit.

  Dialec v léčbě diabetu: složení léku, účinek přísady, recenze léku

  Po mnoho staletí se lidstvo pokouší porazit diabetes. Lidoví léčitelé navrhli léčbu s bylinami, moderní farmakologové produkují účinné léky obsahující inzulínový hormon, který může tělu po určitou dobu normalizovat glukózu. Taková léčba však vyžaduje neustálou terapii a neslibuje konečné vítězství nad touto nemocí, ale podporuje pouze tělo, vyhýbá se krizím. Dialek z diabetes mellitus nabízí zcela odlišný účinek. Tento přípravek je schopen stabilizovat práci pankreatu, který sám produkuje inzulínový hormon ve správném množství. Už vás nebaví říkat si diabetik a žít vedle jehly? Nabízíme Vám koupit Dialek lékařství, recenze, které říkají, že doplněk pomáhá pacientům, aby se stal zcela zdravý. To je způsobeno tím, že:

  1. Lék je 100% přírodní lék.
  2. Lék má jedinečné složení.
  3. Přípravek je tvořen kyselinou Gymnema Sylvestre, schopnou obnovit pankreatické buňky, což dále přispívá k přirozené produkci požadovaného množství inzulínu.

  Co způsobuje diabetes typu 2?

  Není snadné žít pro ty, kteří dostanou zákeřnou diagnózu diabetu. Toto metabolické onemocnění se vyvíjí u pacientů s poruchami pankreatu. Statistiky říkají, že při konfrontaci s touto nemocí se lidé stávají závislí na inzulínu téměř po celý život. Faktem zůstává, že většina léků vyráběných v různých zemích je proti této nemoci považována za neúčinnou.

  Vysoká hladina glukózy v krvi je extrémně nebezpečná. Důsledky mohou být nejzávažnější, smrtelné následky nejsou vyloučeny v kritickém stavu pacientů, kterým nelze včas pomoci. Stojí za to vědět, že diabetes může způsobit:

  • na obezitu, která se vyvíjí během přeměny glukózy na tělesný tuk;
  • změny ve struktuře vnitřních orgánů, protože proteiny jsou rychle glykosylované, což způsobuje změny v buněčných membránách;
  • k rozvoji diabetické neuropatie, vedoucí ke specifické lézi nervových buněk;
  • poškození cév způsobené tvorbou velkého množství toxinů a cholesterolu, poškození ledvin (nefropatie) nebo očí (retinopatie);
  • gangréna nohy;
  • pro mrtvice a infarkt myokardu v porušení krevního oběhu oblasti mozku nebo zničení srdečního svalu.

  Jaký je lék Dialek: popis

  Léky založené na přípravku Gymnema vykazují dobrý účinek při léčbě diabetu 2. typu. Jedná se o takové drogy Dialek - prostředek, který postupně snižuje hladinu cukru v krvi na normální rychlost. Lék pomáhá eliminovat metabolické poruchy. BAA schválená Ministerstvem zdravotnictví Ruska, prošla klinickým testem. Dnes je široce používán jak v Bělorusku, tak v řadě dalších zemí.

  Indikace pro použití léčiva Dialek (60 g):

  • pro normalizaci metabolismu sacharidů;
  • pro léčbu diabetu typu 2;
  • pro prevenci onemocnění v přítomnosti obezity nebo dědičné predispozice;
  • pro regeneraci pankreatických buněk;
  • ke snížení glukózy.

  Působení léku Dialek:

  1. normalizuje citlivost tkání na inzulín;
  2. reguluje metabolismus sacharidů v játrech;
  3. kontroluje množství cholesterolu;
  4. podporuje normální produkci inzulínu;
  5. zlepšuje mikrocirkulaci.

  Složení Dialec - léky proti cukrovce

  Pro normalizaci hladiny cukru v krvi byl vytvořen speciální přípravek Dialek, který obsahuje přírodní suroviny na bázi rostlin. Každá složka, která existuje v léku, plní svou funkci. Složky v jediném komplexu vytvářejí synergický efekt, který umožňuje zvýšit účinnost každé látky, pokud byla použita samostatně. Složení léčiva zahrnuje:

  Dzhimnema Sylvester. Tato neobvyklá rostlina se nachází pouze v tropických pralesech Indie. Po mnoho staletí ji Indové používali k normalizaci množství cukru v krvi. Provedený výzkum, který opět potvrdil, že rostlina má právo zaujmout své místo ve výrobě léků pro diabetiky. Rostlina je bohatá na kyselinu gingnamovou, která má hypoglykemický účinek. Díky tomu se obnovuje slinivka břišní, snižuje se tok glukózy v krevním řečišti. Gymnema Sylvestre pomáhá buňkám absorbovat glukózu a zabraňuje jejímu usazování.

  Skořice Koření, které dává pokrmům výjimečnou chuť, se používá nejen při vaření. To je užitečné pro diabetiky, protože snižuje hladinu glukózy, snižuje množství špatného cholesterolu. Zvyšuje citlivost tkání na inzulín.

  Bambus Velké množství kyseliny křemičité, laktonu, polyózy, bílkovin, fenoacidů, vlákniny a dalších užitečných prvků obsahuje bambusové výhonky. Jeho vysoké léčivé vlastnosti umožnily použití rostliny jak ve stravě, tak i při léčbě.

  Borůvkový džus. Berry je vhodný pro všechny nemoci, které jsou doprovázeny metabolismem. Kyselina ursolová pomáhá v boji proti obezitě a diabetu. Ovlivňuje slinivku břišní, normalizuje vodní bilanci, snižuje výkonnost cukru.

  Popelový extrakt Nepostradatelnou součástí kompozice. Díky němu má lék detoxikační účinek. Z těla diabetiků odstraňuje močovinu, snižuje hladinu špatného cholesterolu, vylučuje kyselinu močovou.

  Vitamín C. Po vstupu do těla diabetika interaguje s inzulínem a zabraňuje rozpadu krevních cév.

  Fibregam. Pomáhá v boji s pacienty s nadváhou. Fibregum je probiotikum, které se získává z pryskyřice nejlepších druhů akátu. Obnovuje střevní mikroflóru, nevyvíjí zácpu.

  Citrát zinečnatý. Při porušení metabolických procesů pomáhá regulovat trávení.

  Fruktóza. K dispozici jako součást léku v malém množství. Díky ní má dietní doplněk sladkou chuť.

  Bioadditive Dialek: návod k použití, kontraindikace

  Doporučuje se doplnit Dialek v instrukci v kombinaci s hlavními léky předepsanými pro kontrolu hladiny cukru. Pouze se stabilizací státu po pozorování lékařem můžete rozhodnout o zrušení léků.

  Tablety se používají maximálně dvakrát denně. Doporučuje se to provést ve stejnou dobu ráno a večer. Lék se lépe vstřebává a účinněji působí, pokud je doplněk stravy podáván s jídlem. Po vyjmutí nástroje by měl být omytý velkým množstvím čisté vody. O pozitivních výsledcích lze hovořit až po úplném průběhu terapie, která trvá nejméně dva měsíce. Pacienti s pokročilým onemocněním vyžadují delší léčbu. V prvních dnech užívání léku je nutné kontrolovat hladinu cukru v krvi pomocí glukometru.

  Kontraindikace pro získání léku výrobce neuvádí. Jedinou podmínkou, která vám umožní přestat užívat prášky, bude osobní nesnášenlivost složek přípravku. Pokud se ocitnete v jakékoliv vedlejší účinky při užívání dietních doplňků, nepohodlí, zhoršení stavu prostředků by měla být opuštěna.

  Je lepší nezačít užívat lék během kojení a během těhotenství.

  Kde koupit Dialek biodobak: cena a prodej

  Rozhodli jsme se koupit lék Dialek pro léčbu diabetu? Nejlepší je koupit ho na oficiálních stránkách, kde prodávající garantuje nejen skutečnou kvalitu, ale také nabízí nejvhodnější cenu (cenu). V krátké době dorazí balíček, ve kterém bude objednaný lék umístěn. Všechny otázky týkající se objednání a odeslání poštou mohou být projednány s manažerem společnosti, který je vždy připraven komunikovat s jakýmkoliv zákazníkem.

  Recenze odborníků nebo co lékaři a lékaři říkají o diabetu diabetes?

  Chtěl bych mluvit o novém léku od ruského výrobce pro léčbu diabetu. BAA Dialec na základě Gymnema je účinný jak v boji s touto nemocí, protože ovlivňuje její příčiny, tak je schopen jí předcházet, a proto je dobré profylaktické pro ty, kteří si v sobě sami uvědomují předpoklady pro rozvoj onemocnění nebo jsou již v ohrožení. Lék v počáteční fázi léčby vám umožní kontrolovat hladinu cukru v krvi a později významně snížit dávku inzulínu, protože přispívá k celkovému zlepšení organismu. Tento přírodní lék se postupně zabývá diabetem. Když si vezmete doplněk stravy, musíte mít na paměti správnou výživu, je žádoucí dodržovat zdravý životní styl, pak proces regenerace těla půjde mnohem rychleji.

  Dialek je komplexní biologický doplněk rostlinného původu. Používá se k léčbě diabetu 2. typu, protože pomáhá normalizovat množství cukru v moči a krvi pacientů. Při použití tohoto léku se nejen zbavit diabetu. Dochází ke snížení hmotnosti, u pacientů s arteriálním krevním tlakem se normální hladina cholesterolu snižuje, zvyšuje se účinnost a metabolismus lipidů se normalizuje. Může být užíván na doporučení lékaře nebo na žádost pacienta, aby se předešlo nebezpečným následkům onemocnění.

  Parsování Jaké jsou recenze diabetu diabetes?

  Dialek (DIALEC) - lék nebo ne? Nejedná se o lék, ale o novou biologicky aktivní přísadu (BAA) vyvinutou v Rusku, která má zcela přírodní a bylinné složení. Jeho činnost je zaměřena na zlepšení pohody pacientů s diabetem. BAA je k dispozici v kapslích po 30 a 50 kusech nebo v baleních po 70 gramech.

  Základem je extrakt z indické liána Gymnema Sylvestre, doslova „ničitel cukru“. Kromě toho obsahuje i další rostlinné složky. Podle výrobců byla účinnost doplňku klinicky potvrzena.

  Kdo to bude zajímavé

  Pro informaci: SD („diabaino“ s řečtinou. Prostředky „projít“) je chronické onemocnění se zhoršeným metabolismem sacharidů a poruchami slinivky břišní. Nemoc má dlouhou historii a dnes není zahrnuta v počtu léčitelných. Ona je léčena bylinkami, doplňky, předepsané mnoho pilulek, ale nedávají kompletní lék, jen usnadňují patologii.

  Jednou z populárních metod je inzulínová terapie, která vyžaduje dodržování mnoha podmínek a permanentně váže pacienta na injekce - život s jehlou a inzulínem.

  Diabetes je hrozný pro své komplikace ve formě slepoty, gangrény, selhání ledvin, infarktu a mrtvice; diabetická noha, trofické vředy, zhoršení nálady atd. jsou také připojeny.

  Život se promění v úplné očekávání katastrofy. Proto je tak důležité mít dobrý lék a prostředek ke zlepšení stavu. Léčivo Dialek (doplněk stravy) je v tomto případě dobrou pomocí při zmírnění stavu pacienta při jeho použití v kombinaci s PSSP.

  Výrobce upřímně varuje, že lék může jen doplňovat léčbu drogami. Pro léčbu diabetu typu 2 v komplexu je použitelný a účinný Dialek (BAA). Diabetes prvního typu, pokud je samotný pankreatický inzulin poškozen, nebude reagovat na zahrnutí doplňku a Dialek bude k ničemu.

  Chcete-li zjistit typ jejich porušení, měli byste se obrátit na endokrinologa a provést potřebné testy. Zejména na C-peptidu: čím více je, tím aktivnější je pankreat.

  Kdo potřebuje kurz?

  Lidé nad 40 let jsou predisponováni k diabetu 2. typu, trpí metabolickými poruchami (nejčastěji obezitou) a mají buněčnou imunitu vůči absorpci inzulínu - inzulínovou rezistenci.

  U tohoto typu inzulínu je produkován dostatečně slinivkou břišní, ale vzhledem k tomu, že neproniká do buněk a volně cirkuluje a hromadí se v krvi, dochází k hyperglykémii.

  Dialek jen pomáhá snižovat tuto rezistenci a snižuje množství cukru v krvi.

  Dialek se proto doporučuje s:

  • léčba diabetu typu 2;
  • v porušení tolerance glukózy (latentní diabetes);
  • opravit poškozené tkáně slinivky;
  • pro prevenci diabetu u osob z nebezpečné skupiny;
  • snížení cholesterolu a zlepšení vaskulární mikrocirkulace.

  Doporučuje se užívat doplňky stravy ke zlepšení práce ledvin, jater a srdce. Diabetes vždy narušuje práci těchto orgánů.

  Složení léčiva

  Složení Dialek plně obsahuje bylinné složky:

  1. Je založen na Gymnema sylvestre nebo Gymnema Sylvester. Jedná se o rostlinu z rodiny lastavne lianas, kterou čte iurvédská medicína.
  2. Obsahuje kyselinu gimnemovou, která má řadu užitečných vlastností: hypoglykemický a tonizující účinek. Snižuje vstřikování glukózy do krve a zastavuje atak adrenalinu na játra, což způsobuje tvorbu glukózy.
  3. Dialek blokuje touhu po sladké. Vášeň pro sladké zvyšuje lipidemii a tím i všechny komplikace s kardiovaskulárním systémem. Lypidemia je také regulována Dzhimnemou.
  4. Další složka - fibregam - Fibregum - je tvořena akátovou pryskyřicí a je přirozeným probiotikem. Obnovuje střevní mikroflóru, normalizuje stolici a zmírňuje zácpu. Nedovoluje tak stagnaci potravy ve střevech a hnilobě.
  5. Vitamin C je přírodní antioxidant a angioprotektor. Posiluje stěny cév a snižuje jejich propustnost. Podílí se na mnoha redoxních procesech.
  6. Ash extrakt - extrakt má anti-toxický účinek, snižuje hladinu cukru v krvi a pomáhá odstranit toxiny a močovinu z těla.
  7. Skořice je velmi populární koření s množstvím blahodárných vlastností: chrání játra, zvyšuje citlivost buněk na inzulín, a proto je použitelná při léčbě obezity, snižuje hladinu glukózy v těle, pomáhá v procesu odbourávání tuků.
  8. Bambus - obsahuje vlákninu, antioxidanty, kyselinu křemičitou, fenokyseliny, lakton atd. Má tonizující účinek.
  9. Citrát zinečnatý - pomáhá zlepšovat trávení.
  10. Suchý borůvkový džus je dobrý pro zrak, snižuje hladinu cukru v krvi a je bohatý na kyselinu ursolovou. Podílí se na zlepšování metabolismu v těle, obnovuje fungování slinivky břišní.
  11. Fruktóza - zavedena do kompozice pro zlepšení chuti.

  Jak vidíte, nejsou žádné škodlivé látky ve složení Dialek. Všechny složky vytvářejí synergický efekt. Léčivý účinek užívání doplňku se nezdá okamžitě, hladce a postupně, měl by být užíván několik měsíců.

  Podmínkou je kombinace s hlavními léky (pilulky pro cukrovku by měly být stejně opilé), předepsané lékařem a příjem Dialek nepřekročí stanovenou dávku.

  Nikdo slibuje, že Dialek je všelék a bude léčit cukrovku, ale určitě to stav zlepší. Má čistě pomocnou činnost.

  Mimochodem, žádný Dialek vám nepomůže, když budete jíst, jíst a kouřit. Žádné špatné návyky! Do všech lékařských předpisů! Konzultace s lékařem při jeho používání nebolí.

  Při provádění testů po absolvování kurzu Dialek je možné, že dávka některých PSSP může být snížena. Navíc musíme vzít v úvahu, že každý organismus je individuální a reaguje odlišně.

  Někdo se projeví rychle, ale někdo potřebuje mnohem déle, ale výsledek se v každém případě objeví. Každá složka výživového doplňku dokonale plní své funkce. Nedoporučuje se samoléčba s Dialek, a to ani jako hlavní léčba.

  Farmakologický účinek

  Při předepisování Dialek pacientům si lékaři všimnou následujících změn:

  • jsou zlepšeny metabolické procesy a sníženy hladiny cukru v krvi;
  • regenerační procesy v pankreatu jsou zlepšeny;
  • zlepšuje se zdraví pacientů;
  • zlepšuje trávení;
  • zabraňuje diabetikům v rozvoji komplikací, jako je ztráta zraku a rozvoj trofických vředů;
  • nevyvíjí obezitu;
  • práce CCC se zlepšuje.

  Diabetes a diabetes diabetes: dialek jak a kdy vám může být předepsáno? Je plně kompatibilní s jinými léky, které Vám předepsal lékař. Činnost doplňků stravy zahrnuje:

  • zvýšení citlivosti buněk na působení inzulínu;
  • normalizace hladiny cukru v krvi;
  • zlepšení funkce jater;
  • snížení cholesterolu v krvi;
  • mnohokrát snižuje množství spotřebovaného PSSP;
  • další libry jdou.

  Odborníci na cukrovku prostě nedoporučují diabetes, ale důrazně jej doporučují.

  Jak používat?

  Dialek bude užitečný v následujících případech:

  • achal diabetes typu 2;
  • prevence diabetu a jeho možných následků;
  • s metabolickým syndromem za účelem zotavení;
  • normalizovat cholesterol v krvi;
  • zlepšit stav diabetu.

  Vedlejší účinky a nepohodlí po užití Dialek nebyly pozorovány.

  Přínos a škoda

  Výhody léku:

  • BAA má přírodní složení;
  • lze použít jako přísadu do neslazených nápojů;
  • vyráběné v Rusku;
  • absolvoval klinické zkoušky;
  • schválena Diabetickou asociací Ruska;
  • má rozumnou cenu.
  • při použití dávky prášku není přesně regulována;
  • může způsobit alergie;
  • neexistují jasné údaje o výkonu;
  • Výsledky všech se časově často liší.

  Analogy Dialek nejsou dnes vytvořeny.

  Kontraindikace použití finančních prostředků

  Prakticky žádné odhalení kontraindikací, s výjimkou případné individuální intolerance. Proto, když poprvé vezmete doplněk stravy, musíte být opatrní. Možná první příjem na poloviční dávku.

  Návod k použití

  Dialek: použití a instrukce ukazují, že Dialec se stejně jako jiné doplňky výživy užívá s jídlem. Na prázdném žaludku může způsobit žaludeční nevolnost. Na začátku přijímání Dialek, je lepší vzít to jen ráno.

  Takže zkontrolujte odpověď těla na jeho příjem. Pak se užívá 2x denně - ráno a večer. Podrobný návod s informacemi je připojen k přípravku.

  Doporučený způsob podání: 1 lžička prášku by měla být zředěna v 1 sklenici vody nebo přidána do potravin. Při použití jako čaj je třeba vypít celé sklo, aby se prášek lépe rozpustil.

  Průběh léčby je 1-2 měsíce, ale ne déle. Opakujte postup po měsíční přestávce a po konzultaci s lékařem. V prvních dnech užívání je žádoucí měřit hladinu cukru v krvi. Když se zdravotní stav zhorší, přestanou ho užívat.

  Začíná brát kurz, měli byste jej přivést na konec, abyste získali výsledek. Příjem by měl být prováděn současně. Po ukončení léčby je nutné absolvovat testy a zjistit účinnost prostředků u lékaře. Nemusíte přerušit příjem sami.

  Dialec je plně kompatibilní s jinými léky snižujícími cukr. Ačkoliv balení uvádí, že v případě těžké hyperglykémie může být průběh podávání prodloužen, což nelze provést. Je lepší se poradit s lékařem. Po 40-60 dnech můžete pít vitaminový komplex.

  Vedlejší účinky

  I když bylo konstatováno, že doplněk nemá žádné kontraindikace, u některých pacientů se mohou vyskytnout některé nežádoucí účinky. Patří mezi ně:

  • ztráta chuti k jídlu a změna chuti;
  • zřídka může být nevolnost;
  • závratě a slabosti.

  V těchto případech je nutné říci lékaři o vašich pocitech.

  Rozvod nebo pravda?

  Tato otázka zajímá každého, kdo si koupí lék. Neměli byste se ho bát jen proto, že je naprosto přirozený. Pokud má někdo pochybnosti, přečtěte si recenze endokrinologů a kupujících. V nejhorším případě vypijte kurs bez poškození. Je lepší se snažit, než neustále pochybovat.

  Nikdo vás přesvědčí, že pijete Dialek a nic jiného nebudete potřebovat. Není to základ léčby, ale pouze doplněk, který to zlepšuje. Neustálé diskuse v síti, na fóru a poptávka po doplňku vedly k pokusům o falešné léky, pak to může být levné, ale bez záruky účinnosti. To se opravdu musí bát.

  Kde koupit?

  Koupit pouze na oficiálních stránkách. Je možné koupit Dialek levněji v lékárnách? Samozřejmě, můžete si vzít šanci a udělat takový krok. Ale nikdo vám nedá záruku výsledku a pravosti akvizice.

  Vyplňte formulář a oficiálně objednejte produkt. Manažer vás bude kontaktovat, pokud necháte telefonní číslo a odpovíte na všechny vaše dotazy.

  Dialek si můžete koupit bez opuštění domova. Balíček bude dodán poměrně rychle. Žádná platba předem. Ceny za doplněk nejsou kosmické, zcela rozumné. Mimochodem, na místě si můžete přečíst a spoustu recenzí.

  • v Rusku - 1188 rublů;
  • na Ukrajině - 379 UAH. v Kazachstánu - 5 600 tenge;
  • v Kyrgyzstánu - 1 900 soms. Často jsou na místě propagační akce s 50% slevou.

  Posudky těch, kteří již kurz využili, říkají, že Dialek je příležitostí k návratu k normální kvalitě života.

  Dialek lékárna může koupit nebo ne? Jedním negativním bodem je, že v lékárně nejsou žádné peníze ani v Moskvě.

  Je v zájmu kupujících, aby neexistovaly cenové značky. Navíc tímto způsobem můžete snížit možnost získání falešné.

  Dialek lze zakoupit v online lékárně YODI. Neexistuje žádná záruka léku na diabetes - výrobci to neskrývají. Neexistují žádné takové spolehlivé údaje. Ale zlepšení zdravotního stavu a normalizace analýz je.

  Lékaři recenze

  Svetlana Gorbunova, endokrinolog. „Jako lékař mohu říci jen pozitivní názor na Dialek. A moji pacienti, a já sám zpočátku v Tledeko nevěřili, považovali to za nesmysl. Koneckonců, tak často klamat. Ale byla přesvědčena, že lék je účinný a pomáhá nemocným. Diabetici mohou jen děkovat, všechno se zlepšilo - cukr se snížil, stav se zlepšil, stali se lhostejnými ke sladkostem. Nebyly žádné komplikace. Příplatek vyšel vítěz.

  Alexander Mikhailovich, terapeut. „Nikdy jsem nepovažoval potravinové doplňky za pozornost - ani dobré ani škodlivé. Dostal jsem však pozoruhodný výsledek Dialek - u mých pacientů, kteří trpí cukrovkou a mají ICHS, se cukr vrátil do normálního stavu a výkon srdce se zlepšil. Jako ošetřující lékař mě těší, že moji pacienti měli dušnost, někteří ztratili svou váhu a cholesterol se stal normálním. Je zajímavé, že neexistují žádné kontraindikace. “

  Galina Alekseevna, endokrinolog, Arzamas. „Zkušenost endokrinologa po více než 10 let. Jsem rád, že doporučila pacientům, aby si vzali Dialek. Žádám o léčbu a výsledek je vynikající. Neexistují žádné zhoršení a komplikace po tom, to je to, co! Pokaždé, když vidím jen zlepšení. Analýzy se zlepšují pro každého. "

  Skutečná hodnocení zákazníků

  Anatoly, 28 let, Elektrostal. „Můj otec trpí cukrovkou 15 let, onemocněl poté, co matka zemřela. Sedí na inzulínových injekcích, už mu odřízl prst. Lékař doporučil pít Dialek. Cena se zdá rozumná. Otec se začal cítit lépe, krevní cukr byl 7 a byl 9,5. Řekl, že začal spát lépe a cítí se lépe. “

  Tamara, 50 let, Star.Russa. „Kvůli dobrému mixu jsem si koupila Dialek svou matku. Unia diabetes po dobu 20 let. Všiml jsem si, že máma má náladu lepší, cukr padl. Chci se pokusit o prevenci. “

  Anna, 30 let, Ryazan. „Mám doplněk k diabetu - úplnost. Četl jsem recenze on-line a nemohl odolat, také koupil. Nebyl litovat, pil Dialek kurz. Velmi rád. Všiml jsem si, že jsem přestal tahat za sladké, to trvalo 4 kg. Nechť je trochu, ale stále lepší. Pokud to lékař dovolí, chci opakovat průběh. “

  Raisa Kosmanová, 47 let, Jakutsk. „Dialekrekrekdena můj doktor na zkoušku. Po 2 měsících mohou říci, že se cítím lépe a on mi pomohl. Lékař snížil dávku Glyukofazhu. Testy se zlepšily a cítím se vesele. Myslím, že se zotavím. “

  Nový lék na diabetes

  Diabetes mellitus je považován za metlu moderní doby. Toto je kvůli předurčení a životnímu stylu moderní osoby. Proto se vědci snaží najít lék, který nebude, pokud ne zmírní diabetes, umožní jeho kontrolu, vyhnout se poklesu tlaku. Přestože existuje mnoho syntetických léků, diabetici se stále snaží najít lék s přirozeným a přirozeným složením. A takový nástroj byl vytvořen - to je Dialek z diabetu.

  Složení léčiva

  Všechny komponenty Dialek zcela přirozeného původu. Neexistuje žádná chemická látka, která by mohla způsobit alergie. Je však třeba mít na paměti, že vždy existuje riziko individuální intolerance jedné nebo druhé složky nástroje. Dialek z diabetu obsahuje takové přírodní složky.

  1. Dzhimnema sylvestra - rostlina rostoucí v Indii, která zahrnuje tzv. Kyselinu gimnemovou, hlavní účinnou látku, která určuje vlastnosti doplňků stravy. Tato látka pomáhá normalizovat krevní cukr stimulací vlastních buněk těla.
  2. Bambus je sklad užitečných látek, které mají tonické a tonické vlastnosti jak pro diabetické, tak pro zdravé lidi.
  3. Popel extrakt je vynikající nástroj pro odstranění toxinů ze zpracování bílkovin v těle, to znamená, močoviny a kyseliny močové, které v těle diabetik je vždy více než norma.
  4. Skořice - všechny známé koření, které umožňuje normalizovat hladinu cukru v krvi. Toho je dosaženo díky schopnosti látek, které tvoří skořici, zlepšit citlivost tělních buněk na inzulín, který u diabetu typu 2 chybí.
  5. Citrát zinku je snadno stravitelná forma tohoto prvku. Bez zinku je nemožné si představit syntézu inzulínu, což je důvod, proč je součástí léčiva, které zvyšuje syntézu pankreatického hormonu.
  6. Borůvkový džus - hraje velkou roli při snižování hladiny cukru v krvi. To je způsobeno kyselinou ursolovou.
  7. Fibregam nebo akátová pryskyřice - příznivě působí na střevo, obnovuje mikroflóru, ale mezitím zabraňuje vstřebávání tuků ve střevě. Tento faktor pomáhá zhubnout, normalizovat cholesterol, který zase normalizuje hladiny cukru a zabraňuje rozvoji těžkých komplikací.
  8. Vitamin C je známý antioxidant, zlepšuje stav cévního lůžka, což je velmi důležité pro diabetiky.
  9. Fruktóza - působí jako sladidlo, které umožňuje zlepšit chuť pokrmu přidáním léku.

  Vlastnosti Dialek

  Co je Dialek? To nelze nazvat lékem. Jedná se o biologicky aktivní doplněk stravy. Jeho složení však funguje tak, že pomáhá aktivovat vlastní buňky pankreatu, takže onemocnění začíná „oslabovat“ svůj účinek na tělo. V lékárně je nemožné vybrat si sadu složek samostatně, protože většina z nich v našich zeměpisných šířkách prostě neexistuje.

  Jaká je akce Dialek? Hlavním úkolem Dialek je normalizace hladiny glukózy v krvi. Prvním mechanismem je působení kyseliny hymnemové na buňky pankreatu. Působí aktivně, produkují inzulín. To se samozřejmě vztahuje na pacienty, u kterých jsou tyto buňky stále zachovány, tj. U diabetiků typu 2 a typu 1 v počáteční fázi onemocnění.

  Skořice ve složení léku řídí jeho činnost na buňkách různých tkání těla obnovit jejich citlivost na inzulín. To je velmi důležité, protože u diabetu typu 2 je inzulinová rezistence hlavním mechanismem pro rozvoj a progresi onemocnění.

  Kromě toho je stimulována syntéza inzulínu, která je aktivně podporována citrátem zinečnatým. Dlouho bylo prokázáno, že selhání tohoto konkrétního prvku hraje určitou roli při rozvoji diabetu.

  Léčivo Dialek obnovuje gastrointestinální trakt, ale zároveň snižuje absorpci tuku ze střev, což vede k normalizaci hmotnosti. Tento proces také vede ke zlepšení citlivosti buněk k inzulínovému hormonu.

  Samozřejmě, že není možné dosáhnout hubnutí bez diety, takže kombinace správné diabetické výživy a užívání Dialek za měsíc dá viditelný výsledek jak navenek ve formě hubnutí a vnitřně, když se hladina glukózy v krvi vrátí do normálu a celkový stav nezpůsobí pacienta a lékaře.

  Je důležité poznamenat, že Dialek čistí krev od škodlivých odpadů při zpracování bílkovin v těle. Tyto strusky zahrnují močovinu a kyselinu močovou. Vzhledem k tomu, že diabetici často snižují funkci jater a ledvin, tyto metabolické produkty cirkulují v krvi po dlouhou dobu, což způsobuje poškození orgánů a systémů.

  Mozek je zvláště citlivý na tento efekt, který se projevuje častými bolestmi hlavy, sníženým výkonem, únavou a apatií. Odstraněním těchto toxinů z těla pomáhá Dialek normalizovat celkovou pohodu a náladu pacienta.

  Indikace

  Indikace pro užívání léku jsou diagnostikované diabetes mellitus 2. typu. Nicméně je vhodné se poradit s endokrinologem o přijetí tohoto prostředku. Při dekompenzaci nebo těžkých komplikacích diabetes mellitus z Dialek je lepší zdržet se. Ne proto, že vyvolává komplikace - v tomto období je nutná hospitalizace a kompenzace stavu těla. Léčba Dialek se nejlépe provádí doma, pečlivě sleduje vlastní stav a kontroluje hladinu cukru v krvi.

  Kontraindikace

  Výrobce doplňků stravy neindikuje vedlejší účinky a kontraindikace. To je způsobeno přirozeným původem všech jeho složek. Ale navzdory tomu nesmíme zapomenout na individuální intoleranci této drogy. To je způsobeno tím, že rostliny, které tvoří "exotický původ", je často pro naši osobu vyjádřeno v alergické reakci na jednu nebo jinou složku.

  Tento doplněk stravy se nedoporučuje přidávat do potravin během těhotenství a laktace.

  Pokud náhle pocítíte nepohodlí, závratě, nevolnost, otok rukou, obličeje nebo jiné nepříznivé příznaky po užití přípravku Dialek, měli byste okamžitě vyhledat lékaře a přestat užívat tento doplněk stravy.

  Způsob příjmu

  Dialek se velmi snadno používá. Je nutné použít dvakrát denně na lžičku bez sklíčka tohoto činidla. Můžete přidávat prášek do jídla, a můžete jednoduše zředit malým množstvím vody a pití. Tato recepce by měla pokračovat 1-2 měsíce. Pak je třeba si na měsíc odpočinout. Pak můžete začít znovu přijímat, za předpokladu, že výsledek byl pozitivní, a nedošlo k žádné individuální intoleranci ke složkám.

  Je třeba mít na paměti, že na začátku léčby by měl být Dialek užíván s hlavním hypoglykemickým lékem. V průběhu času bude ošetřující lékař vyhodnocovat stav pacienta, testy, po kterých se může rozhodnout snížit dávku léku snižujícího hladinu glukózy nebo jej přerušit. Je však nemožné provádět takovéto „jmenování“ nebo „zrušení“ na vlastní pěst v každém případě, protože to může nemoc jen zhoršit.

  Celá pravda o "Dialek" a jeho zázračné vlastnosti. Může vyléčit člověka z cukrovky?

  Mnoho zpráv přichází k nám na [email protected] mail o mnoho zázraků léčby diabetu, s nimiž je internet plný.

  Na reklamních stránkách a různých brožurách, které jsou zasílány poštou, slibují trvale vyléčit diabetiky z chronického onemocnění, které nelze priori vyléčit. Je chronický, tzn. Podle moderní a oficiální medicíny je prostě nemožné se z ní plně zotavit!

  Vždy říkáme našim čtenářům, že jsme opatrní u všech léků a doplňků stravy, což je Dialek pro diabetes.

  Pamatujte, že všechny léky mají kontraindikace a řadu vedlejších účinků!

  S dietními doplňky jsou samozřejmě věci poněkud jednodušší, protože je zakázáno vyrábět je z chemie golu, proto jsou vedlejší účinky mnohem méně (většinou individuální intolerance k jednotlivým složkám obsaženým v kompozici).

  Bohužel, mnoho potravinářských přídatných látek nenese své skutečné použití. To je smutná pravda. Co můžeme říci o diabetikech, kteří již mají extrémně oslabené zdraví?

  Kromě toho, inzerovat své výrobky často ani neobtěžují s malým pochopením pojmu diabetes, protože existuje několik typů, které jsou velmi odlišné od sebe nejen mechanismus původu, ale také jako takový, a výběr komplexní terapie.

  Jedná se o inzulín-dependentní, non-inzulín-závislý, gestační, non-sacharin, a jeho další nejvzácnější druhy, které se odlišují podle způsobu původu, trvání, stupně nežádoucích účinků, komplikací získaných na pozadí, atd.

  Proto "Dialek" není vhodný pro všechny diabetiky!

  Může být použit pouze pro ty, kteří byli diagnostikováni s diabetem 2. typu - bez závislosti na inzulínu.

  Na základě zpětné vazby od endokrinologů a těch, kteří ji již měli možnost využít, je méně efektivní (podle našeho názoru je to zbytečné) u stávajícího diabetu 1. typu, protože diabetici jsou nuceni nezávisle vykonávat hlavní práci slinivky břišní a aplikovat inzulín, čímž kontrolují hladinu glykemie..

  Proč jsme učinili takový závěr (nejsme zvyklí věřit všem recenzím, bez výjimky, tak jsme provedli naše vyšetřování a konzultovali několik endokrinologů v běžné městské nemocnici)?

  Podívejme se na jeho složení!

  Složení a účinek "Dialek" na tělo

  Složení potravinového doplňku "Dialek" je velmi vhodné. Je založen pouze na rostlinných složkách a jejich výtažcích:

  • základem léku je Dzhimnema Sylvestr ona Gymnema Forest (Gymnema sylvestre)

  O co vlastně jde?

  Je to rostlina, dřevitá réva rodiny lastavne, kterou lze bezpečně nazvat ájurvédskou. Obsahuje nejdůležitější složku pro jakýkoli sladký zub, kyselinu gimnemovou, která je schopna podporovat tvorbu endogenního inzulínu, tj. který je přirozeně produkován naší slinivkou břišní.

  A to přímo naznačuje, že pokud pankreatická diabetička vůbec není schopna nezávisle produkovat inzulín, pak tento doplněk prostě nebude potřeba!

  Jak zkontrolovat funkční schopnost slinivky břišní produkovat inzulín?

  Abyste se dozvěděli o schopnostech vlastního slinivky, je nutné podstoupit vyšetření a absolvovat sérii testů. Zvláště důležitá je analýza C-peptidu, pomocí které lze posuzovat kvalitu práce těla.

  Čím více je C-peptid v krvi, tím lépe je železo.

  Námi popsaná rostlina má však také řadu velmi užitečných vlastností.

  Liana, preferující Bole teplé a vlhké klima (roste v tropických lesích jižní a střední Indie), se hromadí v sobě mnoho užitečných látek, které částečně spotřebovává a zpracovává z rostliny, na které je schopna parazitovat.

  Vzhledem k tomu, po použití extraktů z Gymnema pro léčebné účely, je zaznamenáno zlepšení, částečná obnova pankreatických buněk. Jinými slovy, je schopen pomalu stimulovat buňky pankreatu, které začnou produkovat inzulín intenzivněji.

  Navíc zvyšuje citlivost buněk vnitřních orgánů na hormon (tj. Ovlivňuje inzulinovou rezistenci - ztrátu schopnosti buněk absorbovat glukózu) a blokuje absorpci cukru v gastrointestinálním traktu (gastrointestinálním traktu).

  Regenerační účinek buněk slinivky břišní je téměř nepostřehnutelný, takže alespoň některé pozitivní změny jsou patrné, je třeba použít tablety, léky s výtažkem z Gymnema na několik let!

  To byla právě tato vlastnost rostliny, která byla používána míchadly, kteří ujišťují kupující, že jejich lék je schopen léčit cukrovku.

  Samozřejmě, že tomu tak není, ale u diabetiků užívajících Dialek mohou skutečně zlepšit své zdraví!

  Yakovleva Elena Grigorievna praktikující endokrinolog se zkušenostmi více než 19 let, který dohlíží na články na našich stránkách a poskytuje velmi cenné rady, o tom nás přesvědčil. Pravda s jedním upozorněním.

  Za předpokladu, že diabetik používá tento doplněk stravy jako doplněk k hlavní terapii snižující cukr a nepřekračuje přípustnou míru.

  Bohužel, lék nepomáhá úplně zbavit pilulek, ale má příznivý vliv na glykémii a snižuje hladinu cukru v krvi.

  Před diabetiky závislými na inzulínu, před použitím doplňků stravy, stojí za to sledovat hladiny glukózy pečlivě po několik dní a postupně upravovat dávku inzulínu, aby se zabránilo hypoglykémii.

  Zaznamenejte všechny výsledky do svého deníku, se kterým se po návštěvě u lékaře!

  „V tomto ohledu může být jakákoliv inovace nebezpečná. Proto, bez konzultace se svým lékařem, je lepší experimentovat na svém zdraví, “připomíná Elena Grigorievna.

  Možná, že endokrinolog diabetiků, kteří nejsou závislí na inzulínu, navrhne zrušení řady přípravců, protože Dialek pro ně vykonává určitou práci a inzulín-dependentní pomůcka pomůže vybrat optimální dávku hormonu s ohledem na účinné vlastnosti léku.

  Nezapomeňte také, že účinek doplňků stravy na konkrétní osobu je často velmi odlišný od účinků uvedených v popisu.

  V některých případech se hyperglykémie rychle snižuje a hladina cukru v krvi se postupně normalizuje, zatímco v jiných je účinek méně patrný.

  Vše záleží na závažnosti diabetes mellitus, na existujících onemocněních, na době, kdy je diagnostikována (osoba může trpět cukrovkou po dobu 10, 15 nebo i více let), na aplikované terapii, věku, fyzické aktivitě a stravě, kterou pacient dodržuje, aby se snížilo poškození. diabetes, atd.

  Nevylučujeme, že z tohoto důvodu se na léku nashromáždilo dostatečné množství nejen pozitivní, ale i negativní zpětné vazby.

  Mimochodem, když jsme se snažili kontaktovat ty, kteří nechali pochvalné recenze, aby s nimi mluvili přímo o účinku doplňků stravy na jejich zdraví, často přišli proti těm, kteří za malý poplatek napsali komentáře. Proto se rozhodli vyzkoušet si to sami a požádat o pomoc lékaře. Na základě jejich pozorování a napsal tento článek.

  Jaké další složky jsou v "medikaci"?

  • Fibregum prebiotic (zlepšuje práci celého gastrointestinálního traktu a žaludku)
  • bambusový extrakt (zlepšuje celkový tón organismu díky kyselinám a dalším užitečným složkám, které tvoří jeho složení)
  • extrakt z popela (pomáhá odstraňovat kyselinu močovou a močovinu a bojuje s dyslipidemií)
  • fruktóza (používá se jako sladidlo)
  • borůvková šťáva (obsahuje kyselinu ursolovou, která snižuje koncentraci glukózy v krvi)
  • citrát zinečnatý (zlepšuje trávení)
  • vitamín C (posiluje imunitní systém)
  • skořice (zvyšuje citlivost na inulin, díky tomu zvyšuje rychlost příjmu glukózy)

  Volba výše uvedených složek je plně oprávněná, protože jakékoliv pomocné terapeutické činidlo na prvním místě nepříznivě ovlivňuje trávení, práci žláz s vnitřní sekrecí a hlavní orgány na čištění krve - ledviny.

  Pokud jde o skořici, vitamin C a borůvky, zlepšují imunitní systém, který je u diabetiků velmi slabý. Pomáhají chránit tělo před různými infekčními chorobami, zabraňují rozvoji streptodermy a dalších kožních dermatitid, které se často objevují na nohou a přispívají k rozvoji syndromu diabetické nohy.

  Skořice také dává Dietelanu specifické pro toto koření používané při přípravě cukrovinek, aroma a aroma. Proto, pokud někdo obzvláště respektovat skořice a netoleruje jeho vůni, chuť, pak je lepší odmítnout tento doplněk stravy.

  Indikace pro použití

  Vzhledem ke svému složení mohou být doplňky stravy použity v následujících případech:

  • s diabetem 2. typu
  • za účelem prevence diabetu a jeho pozdních komplikací
  • při prevenci rozvoje metabolického syndromu
  • s chronickou hyperglykémií
  • za účelem normalizace hladiny cholesterolu v krvi (prevence dyslipidémie, aterosklerózy)
  • normalizace celkového metabolismu

  Návod k použití

  Stejně jako jiné doplňky stravy by měl být Dialek používán současně s jídlem.

  V opačném případě můžete jíst jen na prázdném žaludku. Navzdory skutečnosti, že přísada sestává z rostlinných složek, však tyto stejné složky byly získány použitím chemického zpracování a uměle udržovány za určitých podmínek, aby se dosáhlo požadované koncentrace a konzistence látek.

  Lék je dostupný v malých sklenicích, které obsahují prášek, tablety nebo kapsle.

  Nezneužívejte žádné potravinové doplňky!

  Pro začátek, aby bylo možné zkontrolovat reakci těla na "lék", doporučujeme jej užívat nejvýše jednou denně (nejlépe ráno během snídaně).

  Ale výrobce doporučuje jíst 2x denně s jídlem ráno a večer.

  Je žádoucí dodržet časový režim, tj. pokud jej pijete v 8:00 a pak v 18:00, pokračujte v zadaném režimu. To umožní podrobnější sledování hladiny glukózy v krvi a pochopení, zda se zlepšuje nebo ne.

  Pokud jde o kompatibilitu s jinými léky užívanými při léčbě diabetu, výrobce tvrdí, že taková symbióza je zcela neškodná. Ale ve všem musí být nějaké opatření! Nelze použít více než 1 prášek na 1 šálku tekutiny na 1 čas. Je lepší i snížit dávku na 0,5 lžičky.

  Nezapomeňte, že doplněk stravy zvyšuje zátěž na celý zažívací systém i přes prebiotikum v jeho složení.

  Kurz by neměl trvat déle než 2 měsíce!

  Balíček uvedl, že v závažných případech hyperglykémie může být průběh prodloužen. Prosíme - neobnovujte! Je lepší navštívit lékaře a zhodnotit stupeň vašeho zdraví!

  Po 2 měsících stojí za to pití vitamínů a čištění těla. Pijte zelený čaj bez cukru častěji a pokud máte vážné problémy s ledvinami, projděte si rychlou hemodialýzou.

  Nezávisle nahradit všechny léky na předpis "Dialek" nemůže být!

  Mějte na paměti, že by se měl používat pouze ve spojení s léčbou předepsanou odborníkem.

  Vliv "dialeky" na základě našich pozorování

  Doplněk stravy jsme užívali společně s Glukofágem a řadu léků na korekci krevního tlaku denně po dobu 2 týdnů 1 denně denně ráno v 9:00 - 9:30 s 1 lžičkou bez sklíčka, která byla přidána do neslazeného čaje.

  • diagnóza: diabetes mellitus typ 2;
  • forma: střední;
  • fáze: dekompenzace;
  • komplikace: diabetická angiopatie; arteriální hypertenze (AH)
  • věk: 56 let;
  • pohlaví: žena

  Účinek byl zanedbatelný. V počátečním kontrolním stadiu byla hladina cukru v krvi 18 mmol / l, po pozorování poklesla na 12-13 mmol / l podle štíhlé glykémie.

  Pro monitorování byl použit konvenční glukometr s testovacími proužky, který měří výhradně koncentraci glukózy v kapilární krvi.

  Během prvních 4 dnů zůstala glykémie téměř stejná jako v kontrolním stadiu. Pak začal postupně klesat. Desátý den byl prakticky stabilizován (malé skoky byly zaznamenány při 0,89 - 1,6 mmol / l).

  Další testy nebyly předepsány, protože jsme potřebovali zkontrolovat schopnost doplňků stravy a snížit glykémii.

  Obecně platí, že výsledek je pozitivní, ale samozřejmě očekávali více.

  Nepříjemné pocity a následky po užití léku nebyly pozorovány.

  Kolik je Dialek a kde si ho mohu koupit?

  Pro 1 jar tohoto doplňku stravy, budete dávat 990 rublů.

  Můžete si ji zakoupit prostřednictvím našich partnerů. K tomu klikněte na tlačítko "objednat".

  Bohužel v lékárnách není na prodej.

  Přínos a škoda

  Nakonec si všimneme nejzřetelnějších výhod a nevýhod tohoto doplňku stravy.

  Pros:

  • přírodní kompozice
  • lze použít jako sladidlo nebo aroma pro neslazené nápoje
  • vyráběné v Rusku
  • klinických studií
  • schválena Ruskou asociací pro cukrovku
  • schopnost snížit hyperglykémii
  • levný (jeho cena je 990 rublů a více)

  Nevýhody:

  • pokud je práškován, je obtížné vyrovnat jasnou dávku
  • může působit jako alergen (s intolerancí)
  • údaje o jeho účinnosti
  • Má odlišný vliv na zdraví diabetiků (pomáhá někomu hodně a někteří lidé nemají téměř žádné výrazné výsledky)
  • vhodné pouze pro diabetes typu 2

  Máte-li zájem o tento lék, pak se můžete dozvědět více o tom z jiných zdrojů a objednat.