Image

Celebrity s diabetem 1. typu

Diabetes nikoho nezachrání - ani obyčejných lidí, ani celebrit. Ale mnoho lidí se podařilo nejen žít plnohodnotný život, ale také dosáhnout velkého úspěchu ve své práci.

Ať jsou to všechny příklady skutečnosti, že diabetes není věta.

Herci

Sylvester Stallone: ​​Tento odvážný hrdina mnoha akčních filmů má cukrovku 1. typu. Ale to mu nebrání v tom, aby dělal svou oblíbenou práci. Většina diváků si ani nemůže myslet, že je diabetik.

Injekční přípravek Michail Boyarsky se aplikuje každý den a dodržuje přísnou dietu. Zároveň je velmi pozitivní a energický člověk.

„V životě mi diabetes nedovolí klouzat. Byl bych zdravý, neudělal bych nic dávno. Dobře znám svou nemoc - jaké léky by se měly užívat, co jíst. Teď žiji v souladu s tím, co jsem byl předurčen, “říká sám Michail Sergejevič v jednom ze svých rozhovorů.

Armen Dzhigarkhanyan je nemocný s diabetem 2. typu, který nezasahuje do pravidelného hraní ve filmech a pracuje v divadle. Podle herce se musíte držet diety, pohybovat se více a poslouchat pokyny specialistů. A pak bude život pokračovat jako obvykle.

Poradenství od Armen: Miluj život. Najděte zaměstnání, které vás nadchne - pak stres a špatnou náladu a věk vás přestane obtěžovat. To pomůže kontrolovat diabetes. A často sledujete dobré inscenace!

Halle Berry se stal prvním Afričanem, který vyhrál Oscara. Diabetes nezasahuje do dívky v její kariéře. Zpočátku zpanikařila, dozvěděla se o této nemoci, ale podařilo se jí rychle sehnat.

Ona se stala prvním černým modelem, který zastupoval Spojené státy na soutěži Miss World. Holly se aktivně podílí na charitativní činnosti a je členem Asociace juvenilních diabetiků (dozví se o tomto typu diabetu).

Sharon Stone trpí kromě diabetu 1. typu také astmatem. Dvakrát jedna hvězda trpěla mrtvicí (u diabetika se dozvíte o riziku mrtvice). Po mnoho let v řadě pozorně sleduje své zdraví, nepije alkohol a dodržuje pravidla zdravé výživy a sportu. Nicméně, po utrpení mrtvice a operace, ona musela změnit těžké pracovní zátěže na jemné cvičení Pilates, což není také špatné pro kompenzaci diabetu.

Yuri Nikulin - legendární sovětský herec, slavný cirkusový umělec, vítěz cen a jen favorit veřejnosti. Mnozí ho považovali za umělce rolí ve filmech „Kavkazský zajatý“, „Diamantový paže“, „Operace Y“ a další.

Nikulin zacházel se vším svým plným zodpovědností a řekl: „Komedie je vážná záležitost“. Netoleroval mírnost, chamtivost a lži, chtěl si být pamatován laskavou osobou.

Herec byl také nemocný s diabetem. Nechtěl o tom mluvit a v té době nebyl přijat. Klidně snášel všechny těžkosti a potíže života.

Faina Ranevskaya - lidoví umělci SSSR, proslulá herečka divadla a filmu, vstoupila do top 10 nejvýznamnějších hereček 20. století podle anglické encyklopedie "Kdo je kdo". Mnohé z jejích prohlášení se staly skutečnými aforismy. Vždy se snažila najít všechno vtipné, proto se Ranevskaya stala jednou z nejúžasnějších žen minulého století.

„85 let s diabetem není cukr,“ řekla Faina Georgievna.

Jean Reno je slavný francouzský herec, který hrál ve více než 70 filmech. Byl slavný hraním v takových obrazech jako „Poslední bitva“, „Podzemí“, „Leon“. Herec je také v poptávce v Hollywoodu - hrál ve filmech „Godzilla“, „The Da Vinci Code“, „Aliens“ a dalších.

Tom Hanks, současný americký herec známý filmy "Outcast", "Forest Gump", "Philadelphia" a další, trpí diabetem typu II, ve kterém nedávno řekl veřejnosti.

Hudebníci

Ella Fitzgerald, nejslavnější jazzová zpěvačka, se proslavila po celém světě a zemřela ve věku 79 let.

Alla Pugacheva měla vždycky čas potěšit své fanoušky a v poslední době také podnikala. I přes 66 let se jí podaří navzdory diabetu typu 2 užívat života - teď má všechno - děti, vnoučata a mladý manžel! Prima donna ruského odrůdového umění se v roce 2006 dozvěděla o své diagnóze.

Fyodor Chaliapin se proslavil nejen jako zpěvák, ale také jako sochař a umělec. To je ještě považováno za jeden z nejslavnějších operních zpěváků. Shalyapin měl dvě manželky a 9 dětí.

BB King - jeho hudební kariéra trvala 62 let. Během této doby strávil neuvěřitelný počet koncertů - 15 tisíc. A posledních 20 let svého života bluesman bojoval s diabetem.

Nick Jonas je členem skupiny Jonas Brothers. Mladý pohledný muž může vzbudit radost v davech dívek. Od 13 let trpí cukrovkou 1. typu. Nick se pravidelně angažoval v charitativních, podpůrných a dalších pacientech.

Elvis Presley byl a zůstane jedním z nejslavnějších a nejoblíbenějších umělců všech dob. Podařilo se mu stát se skutečnou ikonou stylu, tance a krásy. Zpěvačka se stala legendou. Ale skutečnost, že Presley trpí cukrovkou, nebyla široce popsána. Kombinovat takový jasný veřejný život a léčbu vážné nemoci nemůže každý dělat.

Sportovci

Pele je jedním z nejznámějších fotbalistů všech dob. Diabetes mellitus se projevuje v mládí.

Lyžař Chris Freeman trpí diabetem 1. typu, ale to mu nebránilo v reprezentaci Spojených států na olympijských hrách v Soči.

Hokejista Bobby Clark z Kanady byl nemocný s diabetem, protože mu bylo 13 let. Opakovaně zdůrazňoval, že strava a sport pomáhají vyrovnat se s onemocněním.

Brit Steven Jeffrey Redgrave získal pětkrát v olympijských hrách zlato v olympijských hrách. Navíc dostal pátou medaili poté, co mu byla diagnostikována diabeta 1. typu.

Maratonský běžec Aiden Bale běžel 6500 km a překročil celý severoamerický kontinent. Každý den podával inzulín několikrát. Bale také založil Diabetic výzkumná nadace, investovat jeho vlastní peníze v tom.

Americký tenisový hráč Bill Talbert trpěl cukrovkou 10 let a žil až 80 let. Ve Spojených státech získal 33 národních titulů.

 • Sean Busby je profesionální snowboardista.
 • Chris Southwell je extrémní snowboardista.
 • Ketil Moe je maratonský běžec s transplantací plic. Po operaci proběhlo dalších 12 maratonů.
 • Matthias Steiner je vzpěrač, jehož diabetes byl nalezen ve věku 18 let. Mistr světa světa 2010.
 • Walter Barnes je herec a fotbalista, který žil s diabetem až do věku 80 let.
 • Nikolai Drozdetsky - hokejista, sportovní komentátor.

Spisovatelé a umělci

Ernest Hemingway, spisovatel, který prošel dvěma světovými válkami a v roce 1954 získal Nobelovu cenu za literaturu. Během svého života trpěl řadou nemocí, včetně cukrovky. Hemingway řekl, že box ho naučil, aby se nikdy nevzdával.

O. Henry napsal 273 povídek a byl uznán jako mistr románu. Na konci svého života trpěl cirhózou a diabetem.

HG Wells je průkopníkem sci-fi. Autor takových děl jako „Válka světů“, „Stroj času“, „Lidé jako bohové“, „Neviditelný člověk“. V 60 letech starý spisovatel onemocněl cukrovkou. Byl jedním z tvůrců Asociace diabetiků Velké Británie.

Paul Cezanne - postimpresionistický umělec. Jeho styl se vyznačuje „nejasností“ barev. Možná to bylo způsobeno zrakovým postižením - diabetickou retinopatií.

Politici

 • Duvalier je diktátor Haiti.
 • Joseph Broz Tito - jugoslávský diktátor.
 • Kukrit Pramaj - syn prince Thajska a premiér.
 • Hafiz Asad - syrský prezident.
 • Anwar Sadat, Gamal Abdel Nasser - egyptští prezidenti.
 • Pinochet je diktátorem Chile.
 • Bettino Craxi je italský politik.
 • Menachem Begin - izraelská premiéra.
 • Winnie Mandela je vůdcem Jižní Afriky.
 • Fahd je král Saúdské Arábie.
 • Norodom Sihanouk - kambodžský král.
 • Michail Gorbačov, Jurij Andropov, Nikita Chruščov - generální tajemníci Ústředního výboru KSSS.

Slavní lidé s diabetem

Diabetes je zákeřná nemoc, jejíž důsledky mohou být závažné komplikace.

Naneštěstí jsou postiženi nejen dospělí, ale i děti.

Diabetes je nemilosrdný. Z toho trpí jak obyčejní lidé, tak světové celebrity.

Dopisy našich čtenářů

Moje babička byla dlouhodobě nemocná cukrovkou (typ 2), ale v poslední době komplikace šly na nohy a vnitřní orgány.

Náhodně našel článek na internetu, který doslova zachránil životy. Konzultovali mě tam telefonicky zdarma a odpověděli na všechny otázky, řekli mi, jak léčit diabetes.

2 týdny po léčbě v babičce se změnila i nálada. Řekla, že její nohy už nebolí a vředy nepostupují, půjdeme k lékaři příští týden. Odhodím odkaz na článek

Herci

Hollywoodská hvězda, majitel Golden Globe, nominovaný na Oscara, talentovaná herečka, modelka, producentka - Sharon Stone. Nejznámější obrazy s její účastí: „Základní instinkt“, „Kasino“, „Základní instinkt 2“. Dosáhla bezprecedentního úspěchu a navzdory cukrovce získala lásku miliónů diváků. K otázkám mnoha novinářů o tom, jak se dokáže vyrovnat s nejtěžším onemocněním při zachování výborné formy a aktivním hraní ve filmech, odpověděla, že ve všem je třeba umírněnosti.

Ve svých rozhovorech herečka opakovaně zmínila, že denně provádí dechová cvičení, dělá pilates a také tráví spoustu času na procházkách s dětmi.

Sharon Stone svým příkladem ukazuje, že diabetes není věta. Můžete s ním žít jasně, aktivně a zajímavě.

Jedním z nejznámějších lidí s diabetem 1. typu je Sylvester Stallone. Zdá se, jak může tento nejsilnější muž, hora železných svalů obecně, něco ublížit. Role ve filmech "Rocky", "Rambo", "Cobra", "Žoldáci" ho oslavili po celém světě a učinili z něj favorita mnoha žen. Po mnoho let bojoval Sylvester Stallone s diabetem. K tomu přispívá každodenní cvičení a přísná dieta.

Herečka, která je jedním z nejvíce sexy, úspěšný model, Bond je nejoblíbenější žena, Halle Berry, trpí cukrovkou typu 1, protože jí bylo dvacet let. Pokud jde o otázku novinářů o její nemoci, vždycky odpoví, že to byl její diabetes. Od té doby, co jí byla diagnostikována, odstranila ze svého života alkohol a cigarety. Její strava se skládá pouze z pokrmů a potravin povolených dietou a ošetřujícím lékařem. Samozřejmě, že ne všechno v léčbě probíhalo hladce.

Dvacetiletá herečka zpočátku neocenila vážnost své nemoci. Do reanimace se dostala třikrát po párty s alkoholem a občerstvením z rychlého občerstvení. Jednoho dne, po několika hodinách intenzivní péče, lékaři řekli Holly, že má šanci nevrátit se z mrtvých, herečka si uvědomila, jak vážně to bylo. Od té doby nebylo v jejím životě místo pro alkohol.

Světové hvězdy - obyčejní lidé, kteří se stejně obtížně vzdávají svých zvyků. Naštěstí osud dal Halle Berry další šanci na život. A jak čas ukázal, použila je správně.

Inovace v léčbě diabetu - stačí pít každý den.

Hudebníci

Jeden z nejslavnějších hudebníků všech dob a národů, Elvis Presley byl zatížen cukrovkou. Nikdy si nestěžoval na život a nestěžoval si na nemoc. Spojení kariéry a léčby samozřejmě nebylo snadné. Navzdory všemu se však Elvis stal ikonou svého času, legendárního muže.

Bohužel, sláva a sláva hrála s hudebníkem krutý vtip. Byl jen závislý na denních večírcích. Jako výsledek, Presley byl nucený vzít četné prášky na spaní a antidepresiva. Samozřejmě, nemluvili o žádné správné výživě a adekvátní léčbě diabetu. Léky na hubnutí byly přidány k drogám, protože jste museli jednat ve filmu, jít na turné. Závislost na pilulkách byla zřejmá.

Po další párty, král popové scény byl nalezen mrtvý v koupelně. Podle lékařů si předávkoval prášky na spaní. Vyčerpaný organismus to prostě nedokázal přežít.

Diabetes mellitus je nejčastější endokrinní onemocnění. To je smrtící nemoc. Dnes...

Osud Elvise Presleyho je poučný nejen pro diabetiky. Navzdory těžké nemoci dosáhl světové slávy, která ho učinila nesmrtelným. Ale žádná choroba nepřijímá sebejistotu. Zejména diabetes.

Legendární jazzová zpěvačka „První dáma jazzu“ Ella Fitzgeraldová z první ruky věděla, co je to diabetes. „Lady Ella,“ jak ji její fanoušci zavolali, mistrovsky improvizovali. Rozsah jejího hlasu je tři oktávy. Jen málo umělců se může chlubit takovou dovedností.

Zpěvačka se narodila v jednoduché zbožné rodině, často navštěvovala církev. Zpěvy slyšely, že na dívku působí silný dojem. Možná to bylo od nich, že začala neomezená láska k hudbě.

Ella Fitzgeraldová má dlouhou, trnitou cestu k popularitě. V 70. letech se její zdraví výrazně zhoršilo. V 90. letech téměř přestala mluvit. Kvůli diabetu měla obě nohy amputované. O několik let později byla první dáma Jazzu pryč.

Sportovci

Příběhy jsou známé pro sportovce, kteří mají prokázanou chorobu a pro sebe, že diabetes není věta. I s tak závažnou nemocí můžete ve svém oblíbeném podnikání dosáhnout nebývalých výšek.

Čtenáři našich stránek nabízejí slevu!

Legenda světového fotbalu, nejlepší fotbalista světa a XX století - Pele se zabýval svou oblíbenou prací, navzdory cukrovce. Během své kariéry zaznamenal téměř 1 300 gólů, utratil více než 1 350 zápasů. Nehrál fotbal, žil je.

O své nemoci se dozvěděl ve věku 17 let. Nevzdal se však svého snu, ale snažil se realizovat své plány.

Pele je jediný fotbalista v historii, který se třikrát stal mistrem světa. Je těžké spočítat všechny jeho ceny a ceny. Jedním z jeho hlavních úspěchů je, že svým příkladem dokázal, že nemoc není překážkou sportu.

Diabetes mellitus je chronické metabolické onemocnění způsobené nedostatkem inzulínu. O předních...

Slavný kanadský hokejista Bobby Clark uzavřel smlouvu s diabetem 1. typu, když mu bylo 13 let. Ale co je diabetes, když chlapec žil v hokeji, šel do postele a probudil se s jednou myšlenkou: spíše na ledu. Na rozdíl od mnoha celebrit Clark nezajistil jeho nemoc. Téměř 20 let hrál amatérský hokej a 15 profesionálně. Nedovolil, aby mu tato nemoc vzala dětský sen. Je třeba poznamenat, že Clark je jedním z prvních známých diabetiků, kteří začali používat glukometr. Snažil se omezit svou nemoc. Podle jeho názoru mu sport a strava pomohly udržet jeho diabetes pod kontrolou. Celkově bylo jeho úsilí a úsilí odměněno, mohl se zapojit do oblíbeného hokeje.

Politici

Téměř každý dvanáctý obyvatel planety má cukrovku. Počet těchto lidí zahrnuje mužský příběh pro post-sovětské země, prvního prezidenta SSSR - Michail Sergejevič Gorbačov.

Známý politik onemocněl cukrovkou, když náhle zemřela jeho milovaná žena. Nevýznamná výživa, nadváha, věk - to vše spolu ovlivnilo vývoj onemocnění. Samozřejmě, nejtěžší nervový šok ho „zahřál“.

I přes to se Michail Sergejevič dokázal spojit. Stále žije, je zapojen do záležitostí fondu své zesnulé manželky. S pravidelnou stálost návštěvy lékaře, dělá wellness procedury.

Spisovatelé a umělci

V roce 2012 to bylo 150 let od narození slavného amerického spisovatele O. Henryho. Jeho koně jsou povídky. Napsal svůj první příběh, vánoční dárek Dicka Whistlera, ve vězení. Tam mu sloužil trest za spreneveru. Ve dvou letech odnětí svobody bylo vydáno 14 jeho děl. Pro příkladné chování, spisovatel byl propuštěn před plánem.

Poslední roky jeho života, které strávil v naprosté samotě, hodně pil, byl nemocný, nemohl pracovat. V roce 1910 O. Henry zemřel na cukrovku a cirhózu jater.

Francouzský postimpresionistický malíř Paul Cezanne žil a vytvořil své obrazy s diabetem. Mnoho prací během jeho života nebylo pochopeno a kritizováno. Jak se často stává, rozšířená sláva přišla až po smrti umělce.

Paul Cezanne nehledal slávu. Když opustil svou ženu a syna v Paříži, přestěhoval se do malého městečka Aix-en-Provence, aby se přiblížil přírodě. Každý den cestoval na volné prostranství, kde pracoval na svých mistrovských dílech. V průběhu času, diabetes se cítil: umělec začal pneumatik rychle. Nebyl ani schopen nést svůj skicář. Jakmile se dostal do těžké bouřky, byl mokrý a onemocněl pneumonií. Tělo, které bylo vyčerpáno cukrovkou, se nedokázalo vyrovnat s jinou nemocí, Paul Cezanne byl pryč. Jeho paměť je dodnes naživu. Jeho díla jsou zastoupena v nejslavnějších muzeích: v Hermitage, Metropolitním muzeu.

Slavní lidé, kteří mají diabetes, jejich příklad ukazuje, že svět se po diagnóze nezastaví. Člověk nesmí žít s diabetem, ale s ním. Navíc, aby se necítili porušeni ve svých touhách a možnostech. Mnoho osobností tvrdí, že to byla nemoc, která je učinila silnějšími a tvrdšími, a vyzval je, aby se i přes všechno pohnuli kupředu. Rozhodli se, je to na řadě.

Diabetes vždy vede ke smrtelným komplikacím. Tipy na hladinu cukru v krvi jsou velmi nebezpečné.

Ludmila Antonová vysvětlila léčbu diabetu. Přečtěte si celý text

Diabetes 1. typu mezi celebritami: jeden z nejznámějších lidí s diabetem?

Diabetes mellitus je považován za nejběžnější nemoc moderní společnosti, která nikoho nezachrání.

Obyčejní občané nebo slavní lidé s diabetem 1. typu se mohou stát obětí patologie. Která celebrita má diabetes typu 1?

Je jich spousta. Zároveň se jim podařilo vydržet ránu a nadále žít plný život, přizpůsobení se nemoci, ale dosažení svých cílů.

Co způsobuje diabetes typu 1 a jak se mění život člověka po diagnostikování?

Jaké jsou příčiny vzniku onemocnění?

Diabetes 1. typu se obvykle vyskytuje u mladých lidí. Jedná se o pacienty, kteří ještě nejsou 30-35 let, stejně jako děti.

K rozvoji patologie dochází v důsledku selhání normální funkce slinivky břišní. Tento orgán je zodpovědný za produkci hormonu inzulínu v množství nutném pro lidi.

V důsledku vývoje onemocnění jsou beta buňky zničeny a inzulin je blokován.

Mezi hlavní příčiny vzniku diabetu 1. typu patří:

 1. Genetická predispozice nebo dědičný faktor může vyvolat vývoj onemocnění u dítěte, pokud jeden z rodičů měl diagnózu. Naštěstí se tento faktor nevyskytuje dostatečně často, ale pouze zvyšuje riziko onemocnění.
 2. Silný stres nebo emocionální otřes v některých případech může sloužit jako páka, která vyvolá rozvoj nemoci.
 3. Nedávné těžké infekční nemoci, včetně rubeoly, příušnic, hepatitidy nebo neštovic ovcí. Infekce postihuje celé lidské tělo, ale pankreas začíná trpět nejvíce. Lidský imunitní systém tak začíná ničit buňky tohoto orgánu sám.

Během vývoje nemoci si pacient nedokáže představit život bez injekcí inzulínu, protože jeho tělo nemůže tento hormon produkovat.

Inzulínová terapie může zahrnovat následující hormonální skupiny:

 • krátký a ultrakrátký inzulín;
 • v terapii se používá intermediární expoziční hormon;
 • dlouhodobě působící inzulín.

Účinek injikované injekce krátkého a ultrakrátkého inzulínu se jeví velmi rychle, přičemž má krátkou dobu aktivity.

Střední expoziční hormon má schopnost zpomalit vstřebávání inzulínu do lidské krve.

Dlouhodobě působící inzulín si zachovává svou účinnost od dnů do třiceti šesti hodin.

Injikovaný lék začne působit přibližně deset až dvanáct hodin po injekci.

Ruští prominentní lidé s diabetem 1. typu

Osobnosti, které trpí cukrovkou, jsou lidé, kteří zažili to, co vývoj patologie znamená. Z celkového počtu hvězd, sportovců a dalších známých osob lze rozlišovat následující osoby, které jsou v naší zemi známé:

 1. Michail Sergejevič Gorbačov - muž, který trpěl cukrovkou 1. typu. Byl prvním a posledním prezidentem bývalého SSSR
 2. Yuri Nikulin je vynikající sovětský herec, který si vzpomněl na svou účast na filmech jako „The Diamond Arm“, „The Caucasian Captive“ a „Operation Y“. Jen málo lidí v té době vědělo, že slavný herec je také zklamán. V té době to nebylo obvyklé, aby se o takových věcech informovalo, ale herec snášel klidně všechny problémy a problémy.
 3. Lidový umělec Sovětského svazu Faina Ranevskaya jednou řekl: "Osmdesát pět let v diabetu není vtip." Mnohé z jejích tvrzení jsou nyní pamatovány jako aforismy a vše proto, že se Ranevskaya vždy snažila najít něco vtipného a vtipného v jakékoli špatné situaci.
 4. V roce 2006 byla v Alla Pugacheva diagnostikována diabetes mellitus nezávislý na inzulínu. Současně, umělec, navzdory skutečnosti, že onemocněla s takovou nemocí, najde sílu k podnikání, věnovat čas svým vnoučatům a manželovi.

Diabetes celebrit není překážkou pro pokračování života a být profesionály ve svém oboru.

Ruský filmový herec Michail Volontir trpí cukrovkou 1. typu po značnou dobu. Současně stále působí v různých filmech a nezávisle provádí různé a ne příliš bezpečné triky.

Hvězdy - známé diabetiky, o nichž všichni vědí, odlišně vnímali zprávu o své diagnóze. Mnozí z nich žijí na základě plných doporučení svých lékařů, někteří nechtěli změnit svůj obvyklý způsob života.

Mělo by také připomenout člověka, slavného umělce Michail Boyarského. Diagnóza byla diagnostikována před více než třiceti lety. Světový herec cítil v plném rozsahu všechny příznaky nemoci.

Na jednom z mnoha střel, náhle onemocněl Boyarsky, zraková ostrost se během několika dnů zhoršila a objevil se pocit nadměrné suchosti v ústní dutině. Právě tyto vzpomínky sdílí herec té doby.

Inzulín-závislá forma patologie nutí Boyarsky k injekci inzulínu denně regulovat hladinu glukózy v krvi. Jak víte, hlavní složky úspěšné léčby diabetu jsou dietní terapie, cvičení a léky.

Navzdory závažnosti nemoci se Michail Boyarsky nedokázal vyrovnat se svou závislostí na tabáku a alkoholu, což vyvolává rychlý rozvoj patologie, protože se zvyšuje zátěž na slinivku břišní.

Diabetes a umění

Mnoho lidí s diabetem se nachází v našich životech v televizi. Jsou to herci divadla a kina, režiséři, moderátoři televizních programů a talk show.

Celebrity diabetikové jen zřídka hovoří o svých skutečných pocitech o nemoci a vždy se snaží vypadat bezchybně.

Slavní diabetici trpící touto patologií:

 1. Sylvester Stallone - známý světový herec, hrát v akčních filmech. Je jedním z těch lidí, kteří mají na inzulínu závislý typ diabetu. Diváci stěží hádají, vidí Stallone o přítomnosti takové hrozné nemoci.
 2. Herečka, která získala Oscara, Halle Berry, jejíž diabetes se projevil před mnoha lety. Poté, co se dívka dozvěděla o vývoji patologie, stala se nejprve velmi rozrušená, ale pak se jí podařilo vytáhnout. První útok se odehrál ve dvaceti dvou letech na souboru série „Živé panenky“. Později lékařští specialisté diagnostikovali stav diabetické kómy. Dnes se Berry podílí na Asociaci mladistvých diabetiků a také věnuje mnoho úsilí charitě. Africká americká žena se stala prvním černým modelem, který představil Spojené státy v soutěži Miss World.
 3. Hvězda Sharon Stone také trpí diabetes mellitus závislým na inzulínu. Mezi jeho komorbidity patří také astma astma. Sharon Stone zároveň pečlivě sleduje svůj životní styl, stravuje se správně a sportuje. Vzhledem k tomu, že diabetes mellitus typu 1 s sebou nese různé komplikace, Sharon Stone má dvojnásobnou mrtvici. To je důvod, proč se herečka nemůže plně věnovat sportu a přešla na lehčí druh nákladu - Pilates.
 4. Mary Tyler Moore je slavná herečka, režisérka a producentka, která získala ocenění Emmy a Golden Globe. Mary najednou vedla Nadaci pro studium juvenilního diabetu. Nejvíce života doprovází diabetes mellitus prvního typu. Zabývá se charitou na podporu pacientů se stejnou diagnózou, finančně pomáhá v lékařském výzkumu a vývoji nových metod léčby patologie.

Nedávno ruské kino vyrobilo film s názvem „Diabetes. Verdikt je zrušen. “ V hlavních rolích - slavní lidé s diabetem. To jsou především vynikající osobnosti jako Fjodor Shalyapin, Michail Boyarsky a Armen Dzhigarkhanyan.

Hlavní myšlenka, která prochází takovým filmem, byla fráze: "My jsme nyní bezbranní." Film ukazuje svým divákům vývoj a důsledky nemoci, léčbu patologie u nás. Armen Dzhigarkhanyan hlásí, že odkazuje na svou diagnózu jako na další práci.

Koneckonců, diabetes způsobuje každému člověku obrovské úsilí na sobě, na obvyklém způsobu života.

Je diabetes a sport kompatibilní?

Nemoci nevyberou lidi podle jejich materiálního stavu nebo postavení ve společnosti.

Oběti mohou být lidé jakéhokoli věku a národnosti.

Můžu hrát s diagnózou diabetu sportovní výsledky?

Sportovci s diabetem, kteří dokázali světu, že patologie není věta, a dokonce s ní můžete žít celý život:

 1. Pele je světově proslulý fotbalista. Jeho první třikrát získal titul mistra světa ve fotbale. Pro brazilský národní tým, Pele hrál devadesát dva zápasy, zatímco zaznamenal sedmdesát sedm cílů. Hráč s cukrovkou více od dospívání (od 17 let). Světovou slávu fotbalového hráče potvrzují ocenění jako „nejlepší fotbalový hráč dvacátého století“, „nejlepší mladý mistr světa“, „nejlepší fotbalový hráč v Jižní Americe“, dvojnásobný vítěz poháru Libertarores.
 2. Kriss Southwell je snowboardista na světové úrovni. Lékaři diagnostikovali diabetes mellitus závislý na inzulínu, který se nestal překážkou pro sportovce k dosažení nových výsledků.
 3. Bill Talbert hraje tenis již mnoho let. Ve Spojených státech amerických získal třicet tři národních titulů. Zároveň se dvakrát stal dvakrát nejlepším vítězem národních šampionátů. V 50. letech dvacátého století napsal Talbert autobiografickou knihu "Hra pro život". Díky tenisu byl sportovec schopen udržet průběh onemocnění.
 4. Aiden Bale je zakladatelem Diabetic Research Foundation. Proslul po legendárním běhu šesti a půl tisíce kilometrů. Podařilo se mu tak projít celým severoamerickým kontinentem a denně si aplikovat lidský inzulín.

Sportovní aktivity vždy vykazují pozitivní výsledek pro snížení hladiny glukózy v krvi. Hlavní věcí je neustále sledovat potřebné ukazatele, aby se zabránilo hypoglykémii.

Hlavními přínosy fyzické aktivity u diabetu jsou snížení hladiny cukru v krvi a lipidů, příznivý vliv na orgány kardiovaskulárního systému, normalizace hmotnosti a neutralizace a snížení rizika komplikací.

Celebrity s diabetem jsou popsány ve videu v tomto článku.

15 slavných lidí s diabetem

Jak víte, diabetes je velmi běžné onemocnění a nikdo z něj není imunní. Jak obyčejní lidé, tak sportovní, filmové a show-business hvězdy trpí cukrovkou.

Navrhuji proto zjistit, které celebrity mají diabetes a jak se s ním vyrovnávají:

Bobby Clark

Ve třech letech začal hrát hokej, ale ve třinácti letech byl Bobbyovi ​​diagnostikován diabetes. Navzdory tomu učinil svůj sen realitou a stal se profesionálním hokejistou, který je znám po celém světě! Bobby Clark říká, že nemoc zvládl pouze prostřednictvím sportu a výživy.

George Minno

Vyhrál Nobelovu cenu v roce 1934! George, první člověk s diabetem, kterému byla tato cena udělena!

John Stapp

Závodník, který získal titul Nejrychlejšího člověka na Zemi, a cukrovka mu to nebránila!

Bill Talbert Světově proslulý tenisový hráč onemocněl cukrovkou ve věku deseti let. Ale Billovi se stále podařilo získat 33 národních titulů. Tento velký muž zemřel a sportovec za 80 let.

Sheronův kámen

Je to slavná herečka, producentka, bývalá modelka a krásná žena. Sharon Stone hrál ve filmu "Základní instinkt", dobyl miliony mužů a stal se měřítkem přitažlivosti a úspěchu - a to vše, čeho dosáhla, aniž by se přihlížela na diabetes.

Aiden Bale

Jelikož byl závislý na injekcích inzulínu, zorganizoval maraton v délce 6500 km, překročil Severní Ameriku a poté vytvořil speciální charitativní speciální fond pro své vlastní peníze! Nadace se zabývá výzkumem diabetu!

Elvis Presley

Bezpochyby nejslavnější a nejoblíbenější umělec všech dob. Málokdo však ví, že je také nejslavnější diabetik všech dob. Tento muž žil skvělý bohatý život, věděl, co je to popularita, fanoušci, zábava a luxus... věděl, co je to diabetes.

Ella fitzgerald

Legenda o jazzu, bojoval s diabetem celý život a žil do 79 let. S úžasnými hlasovými údaji si podmanila milion lidí. Bohužel, poslední čtyři roky jejího života nešla na jeviště, Elle si vzala dvě nohy.

Nikolay Dmitriev

Profesor medicíny, trpící cukrovkou, provádí každý den závažné operace a kontroluje celý proces mikroskopem.

Pierce Anthony

Na Zemi je jen málo lidí, kteří neslyšeli o krásných knihách tohoto autora. Fantazie žije s diabetem mnoho let. Pierce říká, že cukrovku lze překonat pouze díky pozitivnímu přístupu k životu, sportu a správné stravě!

Lydia Echevaria

Slavná herečka, ale stala se slavnou nejen pro své úžasné role, ale i pro vraždu svého manžela - producenta! Lydia má také cukrovku, je to proto, že byla předčasně propuštěna z vězení.

Salma hayek

Miliony lidí obdivují tuto slavnou herečku, obdivují její fanoušky a těší se na nové filmy za účasti Salmy. Málokdo však ví, že Hayek trpěl cukrovkou, která se vyvinula během těhotenství, ale po narození dítěte diabetes zmizel. Lékaři tvrdí, že herečka je stále v ohrožení.

Americká televizní show "Late Night With David Letterman" je místem, kde se Tom Hanksova nemoc poprvé stala známou. Novináři dokonce ani nemuseli uplácet lékaře a dávali pozor na hvězdu u vchodu na kliniku. Herec sám přiznal, že během rozhovoru měl diabetes mellitus 2. typu.
Mimochodem, dopadlo to docela náhodou. Moderátorka Tomovi vyjádřila poklonu o jeho váze, říkají, že ztratil váhu dobře. A najednou se odpověď změnila v pocit.
Dvojnásobný vítěz Oscara neskrývá svůj nový status vůbec. Naopak, je připraven o tom mluvit co nejvíce.

Leonardo Thompson

První osoba, která má být zachráněna nově objeveným inzulínem. Stalo se to v roce 1922, dnes by Emu bylo 102 let.

Vladimir Strakhov

Vedoucí Ústavu fyziky Země trpí druhým typem DM Bez ohledu na to, že byl nemocný, v roce 1996 Vladimir oznámil hladovku dva týdny! Požadoval, aby vláda vyčlenila peníze z rozpočtu pro zaměstnance ústavu. Pak mu bylo 65 let!

"Budete úspěšní, pokud nebudete věnovat pozornost nemoci, vést zdravý životní styl a jíst dobře - řekl Vladimir Strakhov!"

Celebrity s diabetem 1. typu

Celebrity s diabetem

Herec, který získal Oscara, oznámil, že má diabetes typu 2, když televizní moderátor David Letterman komentoval jeho štíhlou postavu v říjnu 2013.

„Přišel jsem k doktorovi a on řekl:„ Vzpomínáte si na vysokou hladinu cukru v krvi, kterou máte kolem 36 let? Gratulujeme Vám. Máte cukrovku 2. typu, mladý muži. “ Hanks dodal, že nemoc je pod kontrolou, ale žertoval, že se nemohl vrátit na váhu, kterou měl na střední škole (44 kg): „Byl jsem velmi tenký chlapec!“.

Holly berry

Seznamte se s dalšími vítězi Oscara s diabetem 2. typu. Zapomeňte na pověsti, že Halle Berry zrušila svůj inzulín a přešla z diabetu 1. typu na diabetes typu 2 - je to prostě nemožné.

Lidé s diabetem 1. typu nemohou produkovat inzulín, takže potřebují injekce tohoto hormonu, aby mohli žít. Někteří lidé s diabetem typu 2, kromě perorálních léků, také potřebují inzulín k regulaci hladiny cukru v krvi. Ale většina lidí s diabetem typu 2 může žít bez inzulínových injekcí, na rozdíl od těch, kteří trpí diabetem 1. typu.

Larry King

Hostitel talk show má diabetes typu 2. "Nemoc je rozhodně kontrolovatelná," řekl Larry King ve své show. Diabetes zvyšuje riziko vzniku srdečních onemocnění, onemocnění ledvin, mrtvice a dalších závažných onemocnění.

Larry King operoval - obcházel koronární tepny srdce. Diabetes nebyl jediným faktorem, který zvyšoval riziko srdečních problémů - Larry King hodně kouřil a kouření značně poškodilo srdce. Larry King, který se staral o cukrovku a přestal kouřit, pomohl jeho srdci a zbytku těla.

Salma hayek

Herečka nominovaná na Oscara trpěla gestačním diabetem, který byl pozorován během těhotenství a čekal na narození své dcery Valentiny.

Salma Hayek má rodinnou anamnézu diabetu. Odborníci říkají, že všechny ženy by měly být testovány na gestační diabetes ve 24-28 týdnech těhotenství.

Ženy s vysokým rizikem diabetu 2. typu se kontrolují při své první prenatální návštěvě. Gestační diabetes obvykle zmizí po porodu, ale může se vrátit během příštího těhotenství. To může také zvýšit riziko rozvoje diabetu typu 2 později v životě.

Anglický spisovatel a publicista. Autor slavných sci-fi románů "Time Machine", "Neviditelný člověk", "Válka světů" a další. V roce 1895, 10 let před Einsteinem a Minkowským, oznámil, že naše realita je čtyřdimenzionální časoprostor („Time Machine“).

V 1898, on předpověděl války s použitím jedovatých plynů, letectví, a zařízení jako laser (válka světů, o něco později, když Sleeper probudí, válka ve vzduchu). V 1905, on popsal civilizaci inteligentních mravenců (“království mravenců”).

V roce 1923 představil první paralelní světy do fikce („Lidé jako bohové“). Wells také objevil takové myšlenky, později replikované stovkami autorů, jako je antigravitační, neviditelný člověk, urychlovač tempa života a mnoho dalšího.

Diabetes a umění

Mnoho lidí s diabetem se nachází v našich životech v televizi. Jsou to herci divadla a kina, režiséři, moderátoři televizních programů a talk show.

Celebrity diabetikové jen zřídka hovoří o svých skutečných pocitech o nemoci a vždy se snaží vypadat bezchybně.

Slavní diabetici trpící touto patologií:

 1. Sylvester Stallone - známý světový herec, hrát v akčních filmech. Je jedním z těch lidí, kteří mají na inzulínu závislý typ diabetu. Diváci stěží hádají, vidí Stallone o přítomnosti takové hrozné nemoci.
 2. Herečka, která získala Oscara, Halle Berry, jejíž diabetes se projevil před mnoha lety. Poté, co se dívka dozvěděla o vývoji patologie, stala se nejprve velmi rozrušená, ale pak se jí podařilo vytáhnout. První útok se odehrál ve dvaceti dvou letech na souboru série „Živé panenky“. Později lékařští specialisté diagnostikovali stav diabetické kómy. Dnes se Berry podílí na Asociaci mladistvých diabetiků a také věnuje mnoho úsilí charitě. Africká americká žena se stala prvním černým modelem, který představil Spojené státy v soutěži Miss World.
 3. Hvězda Sharon Stone také trpí diabetes mellitus závislým na inzulínu. Mezi jeho komorbidity patří také astma astma. Sharon Stone zároveň pečlivě sleduje svůj životní styl, stravuje se správně a sportuje. Vzhledem k tomu, že diabetes mellitus typu 1 s sebou nese různé komplikace, Sharon Stone má dvojnásobnou mrtvici. To je důvod, proč se herečka nemůže plně věnovat sportu a přešla na lehčí druh nákladu - Pilates.
 4. Mary Tyler Moore je slavná herečka, režisérka a producentka, která získala ocenění Emmy a Golden Globe. Mary najednou vedla Nadaci pro studium juvenilního diabetu. Nejvíce života doprovází diabetes mellitus prvního typu. Zabývá se charitou na podporu pacientů se stejnou diagnózou, finančně pomáhá v lékařském výzkumu a vývoji nových metod léčby patologie.

Nedávno ruské kino vyrobilo film s názvem „Diabetes. Verdikt je zrušen. “ V hlavních rolích - slavní lidé s diabetem. To jsou především vynikající osobnosti jako Fjodor Shalyapin, Michail Boyarsky a Armen Dzhigarkhanyan.

Hlavní myšlenka, která prochází takovým filmem, byla fráze: "My jsme nyní bezbranní." Film ukazuje svým divákům vývoj a důsledky nemoci, léčbu patologie u nás. Armen Dzhigarkhanyan hlásí, že odkazuje na svou diagnózu jako na další práci.

Koneckonců, diabetes způsobuje každému člověku obrovské úsilí na sobě, na obvyklém způsobu života.

Je diabetes a sport kompatibilní?

Nemoci nevyberou lidi podle jejich materiálního stavu nebo postavení ve společnosti.

Oběti mohou být lidé jakéhokoli věku a národnosti.

Můžu hrát s diagnózou diabetu sportovní výsledky?

Sportovci s diabetem, kteří dokázali světu, že patologie není věta, a dokonce s ní můžete žít celý život:

 1. Pele je světově proslulý fotbalista. Jeho první třikrát získal titul mistra světa ve fotbale. Pro brazilský národní tým, Pele hrál devadesát dva zápasy, zatímco zaznamenal sedmdesát sedm cílů. Hráč s cukrovkou více od dospívání (od 17 let). Světovou slávu fotbalového hráče potvrzují ocenění jako „nejlepší fotbalový hráč dvacátého století“, „nejlepší mladý mistr světa“, „nejlepší fotbalový hráč v Jižní Americe“, dvojnásobný vítěz poháru Libertarores.
 2. Kriss Southwell je snowboardista na světové úrovni. Lékaři diagnostikovali diabetes mellitus závislý na inzulínu, který se nestal překážkou pro sportovce k dosažení nových výsledků.
 3. Bill Talbert hraje tenis již mnoho let. Ve Spojených státech amerických získal třicet tři národních titulů. Zároveň se dvakrát stal dvakrát nejlepším vítězem národních šampionátů. V 50. letech dvacátého století napsal Talbert autobiografickou knihu "Hra pro život". Díky tenisu byl sportovec schopen udržet průběh onemocnění.
 4. Aiden Bale je zakladatelem Diabetic Research Foundation. Proslul po legendárním běhu šesti a půl tisíce kilometrů. Podařilo se mu tak projít celým severoamerickým kontinentem a denně si aplikovat lidský inzulín.

Sportovní aktivity vždy vykazují pozitivní výsledek pro snížení hladiny glukózy v krvi. Hlavní věcí je neustále sledovat potřebné ukazatele, aby se zabránilo hypoglykémii.

Hlavními přínosy fyzické aktivity u diabetu jsou snížení hladiny cukru v krvi a lipidů, příznivý vliv na orgány kardiovaskulárního systému, normalizace hmotnosti a neutralizace a snížení rizika komplikací.

Celebrity s diabetem jsou popsány ve videu v tomto článku.