Image

Některé zvyšují účinek, jiné jsou nebezpečné: o kompatibilitě tablet Concor s jinými léky

Téměř každý člověk, který má problémy se srdcem nebo trpí vysokým krevním tlakem, je obeznámen s Concor, protože to je obvykle první věc, kterou lékaři předepisují.

Tento kvalitativní lék, ve kterém je bisoprolol aktivní složkou, se osvědčil dobře, a proto se často používá při komplexní léčbě jinými léky.

V pokynech pro drogy Concor kompatibilita s jinými léky je maloval velmi pečlivě, protože tam je celý seznam prostředků, s nimiž je naprosto nemožné jej použít. Budeme o nich podrobně hovořit v našem článku.

 • 1 Farmakologické vlastnosti
 • 2 Kompatibilita s léky s podobným účinkem.
 • 3 Nekompatibilní léčiva
 • 4 Léky, které snižují účinnost
 • 5 Prostředky, které je třeba brát s opatrností
 • 6 souvisejících videí

Farmakologické vlastnosti

Léky, které patří do skupiny beta-blokátorů, se úspěšně používají k léčbě celé řady onemocnění kardiovaskulárního systému. Jeho hlavní aktivní složka - bisoprolol - blokuje působení adrenalinu a dalších katecholaminů na srdeční myš a také stimuluje nervové impulsy centrálního nervového systému.

Léčivo je jiné šetrné působení, avšak účinek není pozorován okamžitě, ale pouze po vhodném průběhu léčby.

V důsledku příjmu se snižuje frekvence a síla kontrakcí srdce, v důsledku čehož je snížena potřeba srdečního svalu při získávání kyslíku, navíc je srdeční rytmus normalizován.

Na rozdíl od některých analogových nástrojů, bisoprolol působí selektivně, pouze na srdeční sval, s prakticky žádný vliv na jiné vnitřní orgány - průdušky, slinivky břišní, v důsledku čehož pravděpodobnost vedlejších účinků je výrazně snížena.

Lék je předepsán v přítomnosti následujících patologií:

 • zvýšený tlak;
 • ischemická choroba srdce;
 • angina pectoris;
 • stadia kompenzace chronického srdečního selhání.

U lidí, kteří tento lék pravidelně užívají, se snižuje pravděpodobnost infarktu myokardu a dalších účinků hypertenze.

Kompatibilita s léky s podobným účinkem

Je třeba postupovat s různými centrálně působícími antihypertenzivy, jako je Reserpine, Guanfacin, Moxonidin a Methyldop.

Jejich kombinace může vést k prudkému narušení srdečního rytmu a dalšímu skoku v tlaku.

Věnujte pozornost dalším lékům, které přímo nebo nepřímo snižují tlak, např. Antispasmodika, diuretika, barbituráty, mohou také zvyšovat účinek léku a vést k útoku hypotenze.

V některých případech však ošetřující lékař může společně s Concorem předepsat léky s hypotenzním účinkem, pokud se domnívá, že sám bude neúčinný, zpravidla je to jeden z následujících léků:

 • Amlodipin, který se používá se zvýšeným tlakem. Odpověď na otázku, zda Concor a Amlodipin lze užívat, bude negativní, pokud dojde k srdečnímu selhání;
 • Indapamid s diuretickým a vazodilatačním účinkem, užívaný při hypertenzi s minimem vedlejších účinků. Concor a Indapamide mají dobrou kompatibilitu;
 • Noliprel - další lék, který může snížit tlak související s účinným;
 • Cardiomanil je lék na bázi aspirinu, dříve často užívaný k léčbě pacientů s hypertenzí. Můžu vzít dohromady Concor a Cardiomagnyl? Na základě nedávného výzkumu je jeho účinnost a bezpečnost zpochybnitelná, zpravidla není předepsána.

Concor a Capoten (nebo Prestarium) mají dobrou kompatibilitu, ale jejich současné použití je obvykle předepsáno při velmi vysokém tlaku. Tablety Prestarium a Kapoten patří do stejné skupiny léčiv - ACE inhibitorů. Je třeba poznamenat, že první je novější lék a je aktivnější a lépe tolerovaný pacienty.

Jak vidíte, Concor kombinuje s jinými analogovými léky, které mají podobné účinky. Jejich společný příjem však musí být projednán se svým lékařem, aby nedocházelo k předávkování a tlak neklesl pod normální úroveň.

Někdy je lék předepsán spolu se sedací. Takže Concor a Phenazepam mají dobrou kompatibilitu, ale před použitím je stále vhodné se poradit s lékařem. Je možné současně vzít Lozap a Concor? Tato kombinace je předepsána pouze v případech, kdy je stupeň arteriální hypertenze tak vysoký, že léčba jedním lékem je neúčinná.

Nekompatibilní léčiva

Tam je velký seznam léků, které si naprosto nemůže vzít dohromady, takže zkušený lékař bude určitě požádat pacienta a zjistit, jak je léčen před předepsáním tohoto léku. Většina nekompatibilních látek ovlivňuje srdeční sval.

Takže nemůžete použít Concor, pokud používáte antiarytmické léky, protože v důsledku jejich kombinovaného působení může srdeční frekvence prudce poklesnout a tlak snížením srdečního výdeje ostrým skokem se sníží.

Tato skupina zahrnuje blokátory sodíkových kanálů - lidokain, difenin, chinidin, proparfenon, novocainamid atd.

Další skupinou nepřijatelných léků jsou blokátory draslíkových kanálů (například Amiodaron), které v kombinaci s tabletami Concor mohou vést k velmi závažným negativním následkům až do a včetně atrioventrikulárního bloku.

Blokátory kalciových kanálů také nemohou být užívány, což může vést ke snížení srdeční frekvence a snížení kontraktility srdečního svalu. V této skupině jsou dnes nejoblíbenější Diltiazem, Verapamil, Nifedipine atd.

Neméně nebezpečný je příjem srdečních glykosidů, které jsou obvykle konzumovány lidmi se srdečním selháním, zatímco jejich současným použitím je narušena vodivost, která může vyvolat atrioventrikulární blokádu.

Je nebezpečné předepsat Concor v kombinaci s různými adrenomimetiky stimulujícími receptory alfa a beta, v tomto případě se může zvýšit periferní tlak.

Přípravek Concor se nesmí užívat s inhibitory MAO používanými jako antidepresiva: nialamid, bethol, fenelzin, metralindol a jejich analogy.

Pokud je pijete dříve, než začnete užívat Concor, musíte přestat užívat a počkat alespoň 2 týdny.

Léky snižující účinnost

Při užívání léků je třeba si uvědomit, že drogy opačného směru skupiny oslabují její účinek. Za prvé, zahrnují dobutamin beta nebo adrenomimetikum nebo isoprenalin.

Níže je uveden seznam léků, které nepříznivě ovlivňují účinnost užívání přípravku Concor, mezi nimi:

 • ženské hormony estrogen;
 • glukokortikosteroidy (hydrokortison, prednison, dexamethason, atd.);
 • protizánětlivé nesteroidní látky (kyselina acetylsalicylová, analgin, paracetamol atd.).

Není nutné přestat užívat je při léčbě hypertenze, ale je třeba poznamenat, že jeho účinek bude nižší a zaměřit se na pozornost lékaře, v některých případech může zvýšit dávkování.

Výrobky, které by měly být užívány s opatrností

Existují speciální pokyny pro osoby s diabetem.

Pokud v tabletkách používají inzulín a hypoglykemické léky, je třeba mít na paměti, že bisprolol, hlavní účinná látka přípravku Concor, zesiluje jejich účinek.

Dalším nebezpečím souběžného podávání je, že Concor snižuje projevy tachykardie, což je u diabetiků signálem snížení hladiny cukru v krvi, v důsledku čehož může pacient vynechat nebezpečný příznak, může se vyvinout hypoglykemická kóma.

Související videa

Návod k použití léku:

Jak vidíte, seznam léků, které se nedoporučují užívat společně s Concorem, je velmi rozsáhlý. Některé kombinace jednoduše snižují účinnost užívání léku a některé mohou vést k velmi nepříjemným následkům. To je důvod, proč by tento lék měl předepisovat pouze lékař, který předtím s pacientem projednal všechny léky, které v současné době užívá. Řekněte svému lékaři nejen o certifikovaných lécích z lékárenského řetězce, ale také o doplňcích stravy a bylinkách, pokud je užíváte.

Indapamide a Concor společně

Rychlá redukce tlaku s indapamidem

Po mnoho let neúspěšně zápasí s hypertenzí?

Vedoucí ústavu: „Budete překvapeni, jak snadné je léčit hypertenzi tím, že ji užíváte každý den.

Indapamid je diuretikum, které pomáhá vrátit krevní tlak zpět do normálu. Lék spolu s močí vylučuje sodík, urychluje práci vápníkových kanálů, napomáhá tomu, aby arteriální stěny byly pružnější. Týká se thiazidových diuretik. Používá se k léčbě hypertenze a jako nástroj, který může zmírnit otoky způsobené srdečním selháním.

Farmakologický účinek a farmakokinetika

Diuretikum s účinnou látkou - indapamidem.

Pro léčbu hypertenze naši čtenáři úspěšně používají ReCardio. Vzhledem k popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli nabídnout vám vaši pozornost.
Více zde...

Ten se ve své struktuře podobá thiazidovému diuretiku. Indapamid je derivát sulfonylmočoviny.

Vzhledem k zvláštnostem mechanismu účinku lék neovlivňuje významně množství močení.

Takže po tom všem, co je lék indapamid? Účinek účinné látky snižuje zatížení srdce, rozšiřuje arterioly, snižuje krevní tlak. A zároveň neovlivňuje výměnu sacharidů a lipidů ani u pacientů s diabetem.

Farmakokinetika

Biologická dostupnost léku - 93%. V krvi po dobu 1-2 hodin dochází k období maximální koncentrace látky. Indapamid je dobře distribuován v těle. Schopen projít placentární bariérou a vyniknout v mateřském mléku.

Lék je 71-79% vázán na krevní bílkoviny - vysoké číslo. Metabolismus probíhá v játrech za vzniku neaktivních metabolitů. Léčivá látka se vylučuje z těla močí - 70%, zbylých 30% - výkaly.

Poločas indapamidu je 14-18 hodin. Není známo, zda se tento čas liší u selhání ledvin a jater.

Indapamid patří do farmakologických skupin:

 • Thiazidová a thiazidová diuretika;
 • Léky, které mají vliv na systém renin-angiotensin.

Mechanismus účinku indapamidu

 • Zvýšená syntéza prostacyklinu a prostaglandinu;
 • Uvolňuje buňky hladkého svalstva cév - výsledek změny transmembránového proudu vápníku a jiných iontů.

Indapamid: indikace pro použití

Základní arteriální hypertenze

Aplikace

V den, pít více než jednu tobolku, brát ústně: je třeba vzít doušek celé, ne žvýkat. Pijte malé množství tekutiny.

Zvýšení dávky je možné pouze po konzultaci s lékařem. Musíte být připraveni na větší diuretický účinek, ale nezvyšuje se hypotenzní účinek.

Vedlejší účinky indapamidu

Užívání léku v doporučených terapeutických dávkách, vzácné případy vedlejších účinků. V dlouhodobých klinických studiích byly vedlejší účinky zaznamenány pouze u 2,5% pacientů. Mezi nimi, společné porušení metabolismu elektrolytů. Mimo jiné pozorované vedlejší účinky:

 • Kožní a alergické reakce: Lyellův syndrom, Stevens-Johnsonův syndrom, anafylaktický šok, kopřivka, fotodermatóza, kožní vyrážka, purpura, angioedém.
 • Vliv na nervový systém: závratě, parestézie, nervozita, bolesti v těle, závratě, bolest hlavy, může se objevit slabost.
 • Účinek na zažívací systém se projevuje nevolností, zvracením, sucho v ústech, abnormální funkcí jater, pankreatitidou a zácpou.
 • Ze strany srdce a cév jsou možné: arytmie, prodloužení QT intervalu na elektrokardiogramu, ortostatická arteriální hypotenze.
 • Účinky na laboratorní testy: vzácné případy trombocytopenie, anémie, leukopenie, agranulocytózy, hyperkalcémie, hyponatrémie, hypokalémie, hyperglykémie, zvýšené hladiny močoviny a kreatininu v krvi.
 • Účinky na dýchací systém: kašel, vzácné případy faryngitidy, sinusitida.

Indapamidové tlakové tablety: Kontraindikace

 1. Poruchy jater.
 2. Anurie.
 3. Alergie na léčivou látku.
 4. Dna
 5. Děti do 18 let - žádné experimenty v této věkové skupině.
 6. Těhotenství, období kojení. Při přepravě dítěte je užívání drog neodůvodněné. Indapamid může vést k podvýživě plodu. Pokud je během kojení nutná aplikace, je nutné dítě oddělit od mateřského mléka. Lék se přes něj dostane k dítěti.
 7. Poruchy oběhu v mozku (nedávné nebo akutní).
 8. Hypokalemie.
 9. Používejte s léky, které zvyšují interval Q-T.

Rovněž vyžaduje neustálé sledování hladiny zbytkového dusíku, glukózy, kyseliny močové, pH. Lékař je povinen pod jeho pozorováním vzít pacienty s kardiovaskulární insuficiencí (chronickou formou), ischemickou chorobou srdeční, cirhózou jater. U těchto pacientů je větší pravděpodobnost vzniku metabolické alkalózy a jaterní encefalopatie než u jiných.

Indapamid + další léčiva

 • Antihypertenzní účinek léčiva je narušen pod vlivem salicylátů ve vysokých dávkách a systémových nesteroidních protizánětlivých léčivech.
 • Pokud je pacient dehydratován, použití indapamidu povede k selhání ledvin. Řešením je doplnění tělesných tekutin.
 • Kombinace s léky, které obsahují soli lithia, zvyšuje množství lithia v krvi v důsledku sníženého vylučování prvku. Pokud je taková sloučenina nevyhnutelná, pacient musí sledovat hladinu lithia v krvi.
 • Glukokortikosteroidy a tetrakosaktidy snižují hypotenzní účinek léčiva. Důvodem je, že se v těle zadržují ionty vody a sodíku.
 • Laxativa na základě střevní motility, provokatéry hypokalémie. Pokud jsou tyto léky používány souběžně, musíte sledovat krevní sérum v draslíku, abyste včas diagnostikovali hypokalemii.
 • Hyperkalemie je způsobena kombinací diuretika popsaného s diuretikem, ve kterém je draslík chráněn.
 • Riziko vzniku akutního selhání ledvin a arteriální hypotenze se zvyšuje s použitím ACE inhibitorů.
 • Cyklosporin s indapamidem způsobuje zvýšení plazmatických hladin kreatininu.
 • Kontrastní činidlo pro rentgenové záření způsobuje selhání ledvin.
 • Léky s obsahem estrogenů snižují hypotenzní účinek. Důvod - voda je zadržena v těle.
 • Hyperkalcémie je možná díky příjmu vápenatých solí.
 • Antidepresiva tricyklických sérií vedou k několikanásobnému zvýšení hypotenzního účinku.

Doktorova doporučení

 1. Při absenci výsledku po dobu jednoho měsíce v žádném případě nevede ke zvýšení dávky indapamidu k nežádoucím účinkům. Místo toho stojí za to přehodnotit léčebný režim.
 2. Tento lék je často předepisován jako součást komplexní léčby.
 3. Indapamid - léčivo pro dlouhodobé užívání. Stabilní účinek je patrný po dvou týdnech. Maximální akce - za 12 týdnů. Účinek jedné aplikace se projeví v jedné až dvou hodinách.
 4. Nejlepší čas vzít lék je ráno na prázdný žaludek.

Při projevech vedlejších účinků lékaři hovoří o dvou možných způsobech jednání. Prvním z nich je odmítnutí užívání této drogy. Druhou je snížení dávky. Druhá možnost je zřídka zvažována, protože vedlejší účinky této drogy jsou nebezpečné. Indapamid povede k narušení jater, změnám chemického složení krve, anorexii.

Co nahradit?

Pokud v lékárně není popsaný lék, může být nahrazen jiným léčivem s podobným účinkem. To může mít odlišný tvar: pilulky, tablety, kapsle. To však neovlivňuje farmakologické vlastnosti.

Indapamidové analogy - identický účinek na léčiva s jinou účinnou látkou:

 • Ionik;
 • Indopres;
 • Enzix;
 • Arifon retard;
 • Indapen;
 • Indapamid perindopril.

Synonyma léčiva indapamid - léčiva s identickou účinnou látkou (INN):

Bez konzultace s lékařem a za pomoci lékárníka můžete nezávisle nahradit indapamid jiným synonymem pro léky. Léky-analogy by měly být zakoupeny pouze po doporučení lékaře!

Předávkování

Dávkování 40 mg je toxické - překračuje přípustnou dávku téměř 30krát. Příznaky předávkování jsou: oligurie / polyurie, neustálá touha po spánku, hypotenze, nevolnost / zvracení, závratě. Toxická dávka narušuje rovnováhu soli a vody v těle.

Lék může být odstraněn z těla promytím žaludku a po pití enterosorbentů (aktivního uhlí). Další akcí je symptomatická léčba, která se provádí výhradně v nemocnici.

Poznámka pro sportovce

I když indapamidové tablety nejsou přímo léky, které mohou být použity jako doping pro zlepšení atletické výkonnosti. Zároveň však Světová antidopingová agentura zakázala používání všech diuretik pro sportovce. Důvod - pomáhají skrýt fakt dopingu. Identifikace indapamidu v těle sportovce během soutěže může způsobit jeho diskvalifikaci.

Vliv na reakci

Musíte být opatrní při užívání léků, pokud jste řidičem vozidla nebo se věnujete některému z potenciálně nebezpečných činností. Lék je zakázáno jmenovat ty, kteří pracují v neustálém napětí, ve stavu zvýšené koncentrace, pro kterou je rychlost reakce důležitá.

Indapamid Recenze

 1. Výhody tohoto léku: měkké diuretikum, normalizující tlak.

Nevýhody: možné vedlejší účinky (ale to je spíše norma než negativní).

Dmitry, 52 let. Byl jsem předepsán neuropatologem. Přijímám ho v komplexu s losartanem, protože neustále roste tlak. Indapamid má kumulativní účinek. Můžete se probudit ráno, změřit tlak, ale je to normální, ale stále musíte pít lék, jinak se účinek léku zhorší.

 1. Ne vždy trpím vysokým krevním tlakem, někdy jsou skoky. Proto užívám pilulky na indapamidový tlak denně, ale pouze v případě potřeby. Všiml jsem si jeho působení několik hodin. Po skocích piju 10 dní v řadě pro lepší a stabilnější normalizaci krevního tlaku. Tento kurz je pro mě dostačující. Je vhodné, abyste ho pili jednou denně a nezvyšuje počet cest na toaletu.

Droga mě vyděsila množstvím postranních linek, četla na internetu a už jsem si myslela, že bych je nekupovala. Ale doktor předepsal a já jsem poslušně začal pít. Pro sebe jsem učinil několik závěrů:

 • Musíte pít celý průběh, i když se zdá, že tlak je již normální;
 • Lék působí rychle;
 • Nebyly žádné vedlejší účinky.

Jak vzít Concor se zvýšeným tlakem?

Beta-1-blokátory pomáhají snižovat krevní tlak a zlepšují práci kardiovaskulárního systému jako celku. Dobrá droga v tomto segmentu je Concor.

Lék pomáhá stabilizovat krevní tlak a má také antiarytmické a antianginózní účinky (eliminuje symptomy koronárních srdečních onemocnění).

Dostupné léky ve formě tablet pro orální podání. Tablety obsahují 2,5 mg, 5 mg a 10 mg účinné látky. Cena léku v lékárně je asi 150-400 rublů za balení 30 tablet (cena závisí na množství účinné látky v pilulce).

Jak droga funguje?

Arteriální hypertenze je nejčastější patologií kardiovaskulárního systému. Bohužel je nemožné léčit onemocnění, ale je poměrně realistické stabilizovat stav pacienta.

Pro tento účel se používají léky s výrazným hypotenzním účinkem. Beta-1-blokátory jsou rozšířené. Jedním z nejúčinnějších léků v tomto segmentu je Concor.

Často jsou lékaři dotázáni, zda Concor snižuje tlak nebo ne? Samozřejmě, snižuje, protože lék má výrazný hypotenzní účinek. I u pacientů vyvstává otázka, snižuje Concor krevní tlak nebo jen puls? Léčivo má výrazný antiarytmický, antianginózní a hypotenzní účinek, proto při použití tablet dochází ke stabilizaci krevního tlaku a pulsu.

Zvažte princip působení léku. Zahrnuje tedy:

 1. Léčivými látkami jsou bisoprolol hemifumarát a bisoprolol fumarát (poměr 2: 1).
 2. Pomocné látky - krospovidon, stearát hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý, kukuřičný škrob.
 3. Složení skořápky je hypromelóza, žlutý oxid železitý, dimethikon, makrogol 400, oxid titaničitý.

Účinné látky snižují aktivitu sympathoadrenálního systému blokováním beta-1-adrenoreceptorů srdce. Látka má hypotenzní účinek snížením srdečního výdeje a inhibicí sekrece rhininu. Aktivní složky mají navíc vliv na baroreceptory karotického sinusu a aorty.

Výhodou léčiva je skutečnost, že jeho aktivní složky mají nízkou afinitu k beta-2 receptorům struktury hladkého svalstva průdušek, krevních cév a endokrinního systému. Vzhledem k tomu, že užíváním léků, je možné se vyhnout účinkům na metabolismus glukózy, průdušek a periferních tepen. Dlouhodobé užívání přípravku Concor přispívá ke snížení zvýšené periferní vaskulární rezistence.

U pacientů s ischemickou chorobou srdeční a chronickým srdečním selháním pomáhají aktivní složky snižovat počet kontrakcí srdce. Také látky snižují objem mrtvice srdce, potřebu myokardiálního kyslíku a ejekční frakci.

Absorpce účinných látek ze střeva - 90%. Index biologické dostupnosti - 90%. Jídlo nemá vliv na absorpci. Nejvyšší koncentrace aktivní složky v krevní plazmě je pozorována po 3 hodinách. Vazba na plazmatické proteiny je asi 30%. Derivace derivátů nese ledviny. Poločas je přibližně 12 hodin.

U pacientů ve věku 75 let nebyly pozorovány žádné změny farmakokinetiky léčiva, takže starší pacienti s hypertenzí mohou tablety užívat bez obtíží.

Návod k použití léčiva

Již bylo zmíněno, že Concor snižuje krevní tlak, takže pacienti s hypertenzí by měli užívat beta-blokátor. Léčivo lze navíc kombinovat s jinými antihypertenzními tabletami. Mezi indikace pro použití patří koronární srdeční onemocnění a chronické srdeční selhání.

Jak vzít Concor se zvýšeným tlakem? Ihned je třeba poznamenat, že dospělí a starší pacienti by měli dostávat jednu dávku, nejlépe ráno. Tablety nelze žvýkat - musejí být polknuty celé, omyty malým množstvím vody.

Výchozí dávka je 5 mg (polovina tablet 10 mg, celá tableta 5 mg, 2 tablety 2,5 mg). Pokud je tato dávka neúčinná, lze ji zvýšit dvakrát. Maximální denní dávka je 20 mg. Při léčbě chronického srdečního selhání je třeba užívat 5-10 mg.

Jak dlouho můžete užívat pilulky? V návodu k použití není délka léčby regulována. Schéma a trvání léčby jsou vybírány striktně individuálním způsobem ošetřujícím lékařem.

Se zvýšenou opatrností je třeba užívat osoby Concor, jejichž hypertenzi doprovází diabetes.

Pro léčbu hypertenze naši čtenáři úspěšně používají ReCardio. Vzhledem k popularitě tohoto nástroje jsme se rozhodli nabídnout vám vaši pozornost.
Více zde...

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Pití tablet Concor v léčbě hypertenze nemůže ve všech případech. Beta-blokátor má řadu kontraindikací. Zvažte je podrobněji:

 • Akutní srdeční selhání.
 • Dekompenzovaná forma chronického srdečního selhání.
 • Hypotenze (nízký krevní tlak).
 • Menší věk.
 • Přecitlivělost na složky léčiva.
 • Bronchiální astma, chronická obstrukční plicní choroba.
 • Bradykardie.
 • Sinoatriální blokáda.
 • Metabolická acidóza.
 • Závažné změny v arteriální periferní cirkulaci.
 • Fochochromocytom.

Přípravek Concorde se předepisuje těhotným a kojícím ženám pouze tehdy, pokud pozitivní účinky užívání tablet převyšují riziko pro dítě. Vedlejší účinky tablet jsou popsány v následující souhrnné tabulce.

Concor a arytmie

Otázka: arytmie?

02.3. 21:10, 2011 Leonid se ptá:

Myslel jsem také na antihypertenziva Lorista Konkor Betalok ZOK a jejich vedlejší účinky ve formě arytmií a žádám o Ribaxin jako o léčbu arytmií.

02.03 23:03, 2011 MedCollegia www.tiensmed.ru odpovědi:

Vedlejší účinky při použití přípravku Concor: bradykardie (zpomalení srdeční frekvence), porucha AV vedení (může způsobit některé typy arytmií).

Možné vedlejší reakce při užívání léku betalok: sinusová bradykardie, srdeční arytmie, poruchy vedení myokardu.

Z výše uvedeného vyplývá, že tyto léky mohou způsobit poruchy rytmu a bradykardii.

Léčivo Riboxin má slabý účinek při léčbě arytmií.

Březen 03 08:30, 2011 Leonid se ptá:

Šel jsem ke třem kardiologům a všichni jedním hlasem řekli, že nepřestali užívat beta-blokátory, a pak se tlak zvýší, díky bohu, že jsem hodil a tlak je normální.Nikdo nevěnoval pozornost tomu, aby recepce byla doprovázena úbytkem hmotnosti. Určeno pro deprese a jiné věci Jaká je cesta ven nebo ne.

Ošetření Concor: odpovědi na nejoblíbenější otázky

11. února 2015

Srdeční léky Concor plus Lozap (Lorista) pro snížení tlaku: kompatibilita a účinnost. Jak dlouho si můžete vzít tuto kombinaci?

Losartan draselný, účinná složka léku Lozap (výroba Slovensko) označuje léky určené k léčbě hypertenze. jmenovitě skupina blokátorů angiotenzinových receptorů.

Faktem je, že s hypertenzí a některými dalšími typy arteriální hypertenze v krvi stoupá hladina látek schopných způsobit periferní vasospasmus a tím i zvýšení krevního tlaku.

Tyto látky, zejména angiotensin. mohou mít svůj účinek pouze připojením ke specifickým receptorům. Lozap, stejně jako příbuzné léky, blokuje receptory pro anigiotensin a vypíná jeho účinek na tělo.

Když se kombinují, léky Concor a Lozap se vzájemně posilují, protože mají různé mechanismy působení. Concor snižuje srdeční výdej a Lozap přispívá k expanzi arteriol a snížení periferního tlaku.

Oba léky tak snižují krevní tlak a převádějí práci srdce do „jemného režimu“.

Kombinace přípravku Concor plus Lozap je zpravidla předepsána v případech, kdy je stupeň arteriální hypertenze tak vysoký, že léčba jedním lékem je neúčinná.

V Rusku je draselný losartan k dispozici ve formě léku Lorista, který je synonymem pro generické tablety Lozap. Domácí pilulky jsou dvakrát levnější než dovážené.

S dobrou vytrvalostní kombinací léků Concor a Lozap lze užívat donekonečna. Zároveň je nutné neustále sledovat puls a krevní tlak, stejně jako pravidelně podstupovat konzultační vyšetření podle harmonogramu předepsaného lékařem.

Concor Cor mi nepomůže z tlaku. Užívám 2 tablety (5 mg). Bude mi Noliprel vyhovovat jako náhrada za Concor?

Noliprel je ve skutečnosti široce používán při hypertenzi. Jedná se o kombinovaný lék, který se skládá ze dvou účinných látek.

Jeden z nich, indapamid. Termín "diuretika" označuje diuretika a snižuje tlak snížením objemu periferní krve a další, perindoprilu. rozšiřuje periferní cévy, blokuje transformaci silného vazokonstrikčního faktoru, angiotensinu, na aktivní formu v těle.

Účinek tablet Concor Cor je zásadně odlišný, snižují tlak působením na srdce. Kromě snížení tlaku má přípravek Concor i mnoho dalších pozitivních účinků. Zejména snižuje sílu a sílu kontrakcí srdce a také zabraňuje rozvoji arytmií.

Tablety Concor Cor jsou často předepisovány pacientům s ischemickou chorobou srdeční. protože lék snižuje potřebu kyslíku myokardu. V takových případech dlouhodobé užívání přípravku Concor Cor zabraňuje mozkovým příhodám a je prevencí infarktu myokardu.

Pokud užívání přípravku Concor Cor nepomůže snížit krevní tlak na optimální úroveň, měli byste se poradit s lékařem.

Nejpravděpodobněji budete potřebovat úpravu dávky léku, protože maximální udržovací dávka přípravku Concor pro hypertenzi je 10 mg a při kombinované hypertenzi s ischemickou chorobou srdeční - 20 mg.

S vysokým krevním tlakem, který je odolný vůči účinkům léku Concor, může kardiolog předepsat ještě jeden další lék.

Aby se předešlo smrtelným komplikacím, měla by být korekce dávky přípravku Concor Cor, jeho zrušení a / nebo nahrazení jiným lékem provedena na doporučení a pod dohledem lékaře.

Jak vhodné je jmenování Concor spolu s tabletami Arifon (diuretikem indapamidem) a Pananginem pro snížení krevního tlaku? Nebylo by takové velké množství léků škodlivé, pokud je pijete po celou dobu?

Jmenování beta-blokátorů (Concor) v kombinaci s diuretiky (Arifon) je osvědčenou praxí v léčbě hypertenze. Jedná se o velmi účinnou kombinaci.

Faktem je, že Concor snižuje krevní tlak snížením frekvence a síly stahů srdce. Snížení srdečního výdeje však může vést k příznakům srdečního selhání.

Tento nepříjemný vývoj je ztěžován dodatečným účelem diuretik, které snižují objem cirkulující krve a tím snižují požadavky na práci srdce.

Je třeba poznamenat, že Arifon snižuje několik krevních tlaků. Jeho aktivní složka přispívá zejména ke zvýšení pružnosti stěn velkých arteriálních kmenů a snižuje tón periferních arteriol.

Nejnepříjemnějším vedlejším účinkem tablet Arifon je vymývání draslíku z těla. Proto, aby se zabránilo hypokalemii, lékaři často navíc předepsat draslík, ve vašem případě Panangin.

Concor a Arifon patří k lékům nové generace, které jsou zpravidla dobře snášeny. Případy individuální citlivosti na tyto léky jsou velmi vzácné.

Je Concorre škodlivý při cukrovce?

Lék Concor nepřinese žádnou újmu v diabetes mellitus, nicméně při použití tohoto léku je zapotřebí zvláštní péče, zejména v případě nestabilního diabetu s tendencí k rozvoji hypoglykemických stavů.

Faktem je, že účinná látka tablet Concor označuje beta-blokátory, které mohou zvýšit účinek inzulínu a tablet hypoglykemických léků.

Tato vlastnost je více charakteristická pro neselektivní beta-blokátory staré generace, ale není možné zcela vyloučit možnost hypoglykémie při použití tablet Concor.

Situaci ještě zhoršuje skutečnost, že Concor odstraňuje tachykardii charakteristickou pro hypoglykemické stavy. takže pokles hladiny glukózy v krvi se může pro pacienta vyskytnout nepostřehnutelně, pokud se na něj zaměřuje.

Diabetes však není kontraindikací užívání tablet Concor. V takových případech byste se měli poradit s odborníky - endokrinologem a kardiologem a porovnat výhody předepisování léku s rizikem vzniku hypoglykemických stavů. Tato otázka je řešena individuálně s ohledem na zvláštnosti diabetes mellitus a stav kardiovaskulárního systému pacienta.

Můžu vzít Concor na nízký krevní tlak? Pokyny ukazují, že užívání tablet je kontraindikováno při hypotenzi a bardikardii. Mám IRR a vysoký puls se zvýšeným tepem. Concor viděl lék na srdeční arytmie, infarkty, ale tlak klesl na 100/60. Jak přípravek doporučuje: přestat užívat Concor nebo pokračovat v léčbě?

Tlak 100/60 je dolní mez normálu. Pokud se snížení tlaku na tyto počty vyskytlo v souvislosti s léčbou přípravkem Concor, neměli byste přestat tento přípravek užívat.

Nejlepší je počkat, možná se vaše tělo přizpůsobí tlaku, který není sám o sobě patologií. Pokud budete i nadále trápit takové nepříjemné příznaky. jako bolest hlavy. únava a ospalost. pak se můžete obrátit na svého lékaře.

Oprava dávky léku Concor, jakož i jeho zrušení a / nebo nahrazení by měly být prováděny na doporučení a pod dohledem ošetřujícího lékaře.

Mám hypertenzi, vysoký puls, rychlý tep a srdeční arytmii. Pil pilulky ze srdce Concor. Teď musím přejít na dvě drogy, protože velmi vysoký krevní tlak. Co je lepší vzít dohromady, Concor a Prestarium nebo Concor a Capoten? Jaká je kompatibilita těchto léků?

Přípravky Prestarium a Kapoten patří do stejné skupiny léčiv, jmenovitě ACE inhibitorů. Jak naznačuje název farmakologické skupiny, mechanismus účinku Prestarium a Capoten je založen na inhibici (supresi) faktoru konvertujícího angiotensin, takže je narušena tvorba aktivní formy angiotensinu. Tato látka je silnou vazokonstrikční látkou, která se v průběhu hypertenze produkuje v nadbytku.

Capoten (Captopril) - zakladatel skupiny ACE inhibitorů, její objev byl mezníkem v léčbě hypertenze. Pozitivním bodem této skupiny léků je, že jsou dobře kompatibilní s mnoha dalšími léky, které se používají pro onemocnění kardiovaskulárního systému.

Kombinace tablet Concor s inhibitory ACE je velmi úspěšná a široce používaná v klinické praxi. Tyto léky vzájemně zvyšují antihypertenzní účinek, uvolňují srdeční sval a přispívají k normalizaci oběhového systému.

Pokud jde o volbu tablet Capoten a Prestarium, je třeba poznamenat, že Prestarium je novější lék, a jak ukazují klinická data, je pacient aktivnější a lépe tolerován. Náklady na tablety Prestarium jsou však mnohem vyšší.

Před použitím se poraďte s odborníkem.

Bisoprolol

Biprol, Bisoprolol, Coronal, Concor. Je třeba poznamenat, že Concor je původní lék, zatímco všechny ostatní jsou analogy (generika).

Bisoprolol patří do skupiny beta-blokátorů. Účinek léku je založen na blokování určitých receptorů umístěných v srdci. Blokáda receptorů vede k tomu, že se zdá, že srdce je chráněno před nadměrnou stimulací, což vede ke snížení srdeční frekvence a krevního tlaku vyvolaného srdcem. Kromě toho bisoprolol poskytuje elektrickou stabilitu membrán (membrán) srdečních buněk a zpomaluje vedení prostřednictvím atrioventrikulárního uzlu, který potlačuje některé mechanismy podílející se na vývoji řady arytmií.

Indikace pro jmenování

Arteriální hypertenze - bisoprolol je schopen snížit krevní tlak.

Angina pectoris - snížením srdeční frekvence je zajištěna ekonomická práce srdce: zvýšení „zbytku srdce“. Jak víte, srdce je krmeno v diastole - v době relaxace srdce, čím déle je diastole, dokud není měřeno, tím lépe se srdce živí. To je obzvláště důležité, pokud se v cévách vyskytují plaky, které interferují s normální dodávkou krve do myokardu, což je základ antianginózního (analgetického) účinku při léčbě anginy pectoris.

Arytmie (ne všechny) - jak je uvedeno výše, bisoprolol zlepšuje elektrickou stabilitu myokardu, což dává antiarytmický účinek. Antiarytmický efekt lze navíc dosáhnout nepřímo - zlepšením krevního oběhu srdce a normalizací krevního tlaku.

Srdeční selhání - navzdory skutečnosti, že bisoprolol snižuje sílu kontrakcí srdce, díky ekonomické práci srdce se zvyšuje účinnost jeho aktivity, což má pozitivní vliv na průběh srdečního selhání. Při srdečním selhání je však užívání léčiva oprávněné pouze ve stabilním stadiu onemocnění. Pokud se vyvíjí dekompenzace (syndrom edému, dyspnoe, atd.), Dávka se obvykle snižuje a někdy je dokonce nutné léčbu dočasně zastavit.

Hlavní kontraindikace, o kterých by měl pacient vědět (stejné pro všechny beta-blokátory)

 • Bradykardie (s tepovou frekvencí menší než 45-50 úderů / min)
 • Hypotenze (systolický krevní tlak pod 100-90 mm Hg)
 • SSS (syndrom nemocného sinu)
 • Sinoatriální a atrioventrikulární blok II - III stupně
 • Akutní nebo rezistentní na těžké srdeční selhání
 • Bronchiální astma
 • Těhotenství a kojení
 • Kardiogenní šok

Lze použít, ale s opatrností a pod přísným lékařským dohledem v takových podmínkách

 • CHOPN (chronická obstrukční plicní choroba)
 • Varianta angina (Prinzmetala)
 • Závislost na bradykardii
 • Stupeň atrioventrikulárního bloku I
 • Raynaudův syndrom
 • Diabetes mellitus, zejména s tendencí k hypoglykémii (nižší hladiny cukru)
 • Tyreotoxikóza - zvýšená funkce štítné žlázy produkující hormony
 • Psoriáza
 • Porucha funkce ledvin a jater
 • Dětský věk (bezpečnost a účinnost použití u této skupiny pacientů není definována)

Pokud budete brát instrukce pro lék bisoprolol, najdete zde kompletní seznam všech možných nežádoucích účinků, ale to neznamená, že by se všechny měly objevit. Upozorňujeme jen na dvě nejčastější z nich.

Bradykardie a hypotenze.

Redukce pulsu pod 55-50 úderů za minutu a / nebo krevní tlak pod 100/60 mm Hg který je doprovázen slabostí, závratí, ospalostí. V takových případech je nutná úprava dávky nebo vysazení léku.

Ačkoli bisoprolol má selektivní účinek na srdce se zvýšením dávky, blokuje také receptory průdušek, které jsou odpovědné za jejich relaxaci. V důsledku toho se může objevit bronchiální spazmus, který je doprovázen těžkým dýcháním s obtížemi vydechováním na pozadí sípání. Pamatujte si, že dýchavičnost není vždy spojena s křečem průdušek, takže se nespěchejte, abyste si lék sami vynulovali, je lepší se poradit s lékařem.

Jen nezapomeňte, že absolutně některý z léků může způsobit naprosto žádný (ani popsaný v abstraktním) vedlejší účinek, proto všechno neobvyklé, že došlo při užívání tohoto nebo tohoto léku by měly být hlášeny k lékaři.

Z vlastní zkušenosti však mohu říci, že bisoprolol je zpravidla velmi dobře snášen a je zřídkakdy nutné jej zrušit, častěji je nutné dávku upravit.

Dávka bisoprololu se volí individuálně pro každý případ. Léčba začíná obvykle 2,5-5 mg léku jednou denně. Lék funguje 24 hodin, takže opakované přijetí během dne nebo rozdělení dávky do dvou dávek je zbytečné. V případě potřeby může být dávka snížena na 20 mg, ale tyto dávky jsou používány ve výjimečných případech, protože riziko vedlejších účinků závisí na dávce léku.

Bisoprolol se vyznačuje nejvyšší selektivitou (selektivitou) ve vztahu k receptorům srdce, takže vedlejší účinky jiných orgánů jsou méně časté než při použití jiných beta-blokátorů. Nelze však tvrdit, že toto rozlišení je tak významné, ale nemůžeme ho nezmiňovat. Lék byl dobře prostudován a je jedním ze čtyř beta-blokátorů (metoprolol, nebivalol, karvedilol, bisoprolol), schválených všemi asociacemi kardiologů pro dlouhodobé užívání.

Concor a Indapamid

Je slučitelný s indapamidem, konzultujte odpověď lékaře

Chcete-li odpovědět, musím se také poradit s lékařem)))) Jinak můžete dát nesprávnou odpověď.

Ano, Concor a Indapamide jsou kompatibilní, mohou být spojeny dohromady. Indapamid je populární diuretikum pro hypertenzi.

Ne v jedné stříkačce))
Pečlivě si přečtěte návod - říká, jak užívat každý lék ve vztahu k příjmu potravy.

-Jedná se o standardní léčebný režim, ráno se obvykle předepisuje diuretikum-indapamid, Concor (beta-blokátor), můžete v jiné době 1 krát denně.

Je možné nahradit concor 5 a lozap + indapamidem a lisinoprilem?

Nepřijímejte takovou odpovědnost. Pokud se něco pokazí, nemůžete ani vinit lékaře.

Dobrý den všem, beru následující léky: ráno indapamid, enalapril 10, concor 2,5 mg. večerní amlodipin 5 mg.

Concor je perindopril, může být nahrazen perineem (stejné, pouze dávka je 4 mg). Neřeknu o Lozapu, protože to nepřijímám

Proč gynekolog předepisuje concorde a indapamid?

A co doktor říkal? není to jen způsob, jakým předepisovala tyto léky

Prosím, řekni mi to. Už několik let užívám Concor 10 mg a Indapamid 1,5 -2, 5 mg, o indapamidu není nic. Navíc se říká, že není nutné užívat draslík.

Ano, tak neighing clean))) vtip
jsi hloupý? proč nevěděl?

Ve skutečnosti jsou to tlakové léky.

Selektivní lokátor lokální tachykardie určený pro snížení krevního tlaku pro snížení induramidového diuretika také pro snížení tlaku. Ve dvojici léků jsou velmi účinné
.

Lékař může předepsat jiné léky.

Řekněte mi, prosím, je možné kombinovat indapamid, Concor Cor a Lozap?

Pokud se kurzy proč ne.

Ale terapeut jí řekl, že Concor, Cardiomagnyl a Indapamid mohou být užíváni ve stejnou dobu, pokud je tlak přerušovaný.

Tato kombinace je v zásadě možná a tyto léky mohou být užívány společně, ale mohou být nebezpečné, a proto vyžadují velmi pečlivé zvážení kontraindikací a průvodních onemocnění a samozřejmě kontroly lékařem.
Ale pokud mluvíme o hypertenzi, pak samozřejmě kombinace 2 léků je mnohem bezpečnější.

Ano, samozřejmě, podle schématu

Můžete mi prosím říct, jestli můžete pít indap (indapamid) po celou dobu?

Můžete, pokud vám lékař předepíše

Ona vzala Concor plus Indapamide plus Aspirin před spaním na rok. Pulz prudce klesl na 45. Kardiolog zrušil Concor.

Lidé z Vobschemto trvají dlouho
vzít a indapamide s concor v páru
nebo může jeden concor, pokud problémy s krevním tlakem
No, z Konkorova efektu je zřejmé, že k němu dojde asi po týdnu
v každém případě je nutné se poradit s lékařem
bude správně rozhodovat, co vám nejlépe vyhovuje
Bylo by dobré darovat krev na testy ALT a AST v játrech každé 3 měsíce

V případě potřeby pouze na předpis. Pokud je spojen s hypertenzí, je lepší použít novou generaci léků, ve kterých je již obsažen indapamid. To je poměrně silné diuretikum a draslík i vápník se vymývají. Vitamíny jsou nezbytné pro doplnění. Navíc, tam je nějaká závislost na těle na to. Každý však má své vlastní reakce.

Zvýšený tlak.

Zkuste lék "Equator"

Lékař předepsal concorde a indapamid. Tlak je stabilní na 130 až 90 ° C. Ale před měsícem došlo k útoku dnové artritidy v oblasti prstů levé ruky a.

Dokud se nedostali k lékaři, zkuste si obvaz s noshpou, Corvalolem, tinkturou motherwort. a pospíchejte k lékaři. hypertenze by měla být léčena, pokud je to ona.

Nevím, jak pilulky, já sám trpí tlakem, osvědčený lék, černý chokeberry. Pokud se vám to podaří.

Ráno si vezměte podlahu tablet Enap a celou noc. tlak klesá a udržuje se normální. zaškrtnuto

Musíme jít k doktorovi. Vlastní léčba není případ.
Měl jsem 180/120, léčím se 6 let.
Neberte všechny pilulky, které jsou zde doporučeny, musíte přesně vědět, jaký je váš tlak.
Noshpa-ne špatné, ale v žádném případě nepijte s aspirinem.

Jedná se o standardní léčebný režim, ráno se obvykle předepisuje diuretikum - indapamid, betablokátor Concor, můžete v jiném čase 1 krát denně.

S skoky, Korinfar pomáhá a mnohem více, bylo by nutné navštívit lékaře.

Co radit z hypertenze? Tlak je 180/100. neustále. Beru concor 2,5 mg.

Dlouhou dobu si vzala 10 lisů 10 let, concor 2,5. A po krizi jsem se snažil přiřadit patch na plus 1 kartu. Indapamid 2,5 mg ráno. Rok pomohl přípravám.

Jděte k lékaři. jakmile pilulky nepomohou, pak je třeba je změnit.

Nejprve DIET. To je 50% zdravá pohoda a normální tlak.

Concor není pod tlakem. Kapoten pod jazykem. S takovým tlakem a mrtvicí můžete vydělat, jděte k lékaři!

Zokardis konkor nebo jdi na konkor indapamid, protože když jsem byl převezen do nemocnice v ambulanci, doktor řekl, že možná budou muset jít na konkor indapamid.

Léčbu může předepsat pouze lékař.

Kompletní srdeční echokardiografie, Holterův monitoring EKG a krevního tlaku, pokročilá biochemická analýza krve, ultrazvuk ledvin a konzultace s kardiologem

Existuje nástroj, který vám může pomoci. [odkaz blokován administrátorem projektu]
čtěte, že bude zajímavé napsat na e-mail [chráněno e-mailem]
Možná konzultace s lékaři prostřednictvím Skype.

Řekni mi, jak snížit krevní tlak, pilulky, lidové léky, co víš?

Je lepší jít k lékaři a ne self-léčit, musíte znát příčinu, a pak léčit.

Kardiolog napsal videokameru, mluví a tlak sníží jeho puls. kdo pil, jak byli převezeni? opravdu snižuje tlak? Snažil jsem se arifon indapamid a enap.

. kapoten nebo kapozid - působí jemně bez vedlejších účinků.

Moje matka pije anti-lipidový čaj kvůli hypertenzi.

Pokud je horní krevní tlak> 200, musíte naléhavě zavolat ambulanci, aby vám lékař podal injekci,
pokud je asi 170 - záložka. Corinfar, pod jazykem, se rozpouští, 1 tab.,
pokud je asi 160, lékař předepíše lék (např. laurista 50 mg denně)
Lidové léky - bylinky by měly být užívány 2-3 týdny, jsou pomalé,
lékárny mají ve filtru hotové poplatky. tašky, ex. fytohyperton

Řepné šťávy (syrové), brusinková šťáva, karkade čaj.
Vodní infuze kukuřičné krupice (ve večerních hodinách umyjte krupice a zalijeme studenou vodou. Ráno je tato voda pečlivě vypuštěna a opilá. Kurz dva týdny)
Každý den, probuzení, sedět v posteli a nalít vodu ze sklenice do sklenice nad hlavou. 30 krát. Ve večerních hodinách položte do blízkosti sklenici prázdnou a jednu s vodou. Cvičení na měsíc, poprvé, co budete nalévat, buďte trpěliví. To není vtip a není to vtipné. Nevím, jak to funguje, ale funguje to!
Všechno toto bylo provedeno a používáno mou babičkou, trpěla divokou hypertenzí. Proto byla ošetřena co nejlépe. Nyní je stará a naopak trpí nízkým tlakem.

Mám také vysoký krevní tlak, mám hypertenzi, ale vím, které pilulky pít. A vyhodit všechno, co spadá pod paži, je velmi nebezpečné: můžete tlak zničit tak, že zůstanete hypotenzní. Zavolej ti brzy.

Můžete pokračovat v pití indapamidu nebo jej nahradit jakýmkoliv jiným lékem? Od mě Concor a závislost Více než rok beru concor 1 t 2, 5 za den, jako lék na.

Kalina, chokeberry, máta

Doporučit lék ke snížení tlaku? Přijímám peklo mínus, stejně jako žádný efekt. jít jednou k lékaři.

Co jsem slyšela poprvé, i když jsem nedávno pracoval ve skladu lékáren. Je to doplněk stravy?

Požadovaný lék nebo kombinace závisí na následujících podmínkách.. Poslední příspěvky. Kompatibilita s concor a indapamidem.

Adelphan si to! (POKUD RUSKO BANNIL IT, JAK A JSOU POUŽÍVANÉ V BĚLORUSKU, POTŘEBUJEME, ABY VĚDĚTE PŘÁTELE Z UKRAJINY;

Peklo mínus je mléko. Je lepší se poradit s kardiologem, vysoký krevní tlak není vtip, zejména pokud je nadproud.
Myslím, že od té doby, co jste mladí, vám pomůže denně 5 mg přípravku Concor.
Ale je lepší vidět kardiologa.

Výběr antihypertenziv Voporos není snadný.. a ještě více řízen poradci na internetu. slitujte se - vezměte si čas. poraďte se s lékařem. pak bude pozdě.

Bez EKG - indapamid, caposide, prestarium, Enap-H, losartan, diroton.

V obchodní síti je léčivý přípravek známý také pod instrukcí Concor Cor. Pomocné látky hydrofosfát vápenatý, bezvodý - 127.

Brusinky, brusinky, cigarety, nižší, méně tuku s vodkou!

Tlakový ráz. Nechápu, než to nebylo.

Gratulujeme k debutu hypertenze. Takový 95% dolboyebov, který otráví vaše tělo kávou, cigaretami a pepřem.

Concor. Ketorolac Indapamid patří do skupiny thiazidových diuretik a má následující farmakologické účinky.

Kromě kávy a cigaret může být problém s hormony, zejména pro ty, kteří nedávno porodili, plus stres, nedostatek spánku, problémy se štítnou žlázou nebo ledvinami. Zjistěte příčinu tlakových rázů. Pokud se skoky vyskytují více než třikrát za měsíc, pak je to přesně začátek hypertenze a užívání concorde a indapamidu je celoživotní.

Plus hormonální změny. Káva sama o sobě nepřinesla nikoho k hypertenzi, pokud neexistuje žádná predispozice (piju kávu sám). Nezapomeňte zkontrolovat štítnou žlázu (endokrinolog) a játra. Podrobný obraz krve (biochemie, hormony - lékař řekne). Zdravá strava také nebolí. S drogami - to je způsob, jak podepsat jejich impotenci. Nyní si sedněte na léky - všechno, na celý život bude záviset na stále větších dávkách. Odejděte od takového lékaře, který vám okamžitě předepíše léky, aniž by zjistil důvod - to je váš nepřítel, a ne lékař. Tam je čas uklidit, prostě nebuďte líní.

Vysoký tlak, nevystupujte!

Pít kapoten (ambulance)
každý den ráno Concor 2.5 + Indapamide 1.5

Indapamid je lékem volby pro diabetes, protože neovlivňuje hladinu glukózy v krvi Bisoprolol 30-150-230rub. Concor 180 -220-330 rub.

Nejprve jsem si přečetl Ept a myslel jsem, že tam vaříte drogy = DD, nemám ponětí, co se tam stalo? ? a nepotřebujete lékaře?

Komtopress si napije? Nejdříve není logičtější než zde psát?
To vše je propsální lékař pro vás, nebo si sami mysleli, že to tak moc bere.

Papaverin s Dimedrolem a Analginum intramuskulárně.

Vzestup krevního tlaku a krvácení z nosu. Co dělat

Hledejte důvody a jasně ne na fóru a na lékaře.

Prosím, řekněte mi, jak dlouho můžete užívat Concor-1,25 mg ráno, Indapomid-2,5 mg ráno, Riboxin 3krát denně, v prosinci měl indapamid látku, která se podobá struktuře thiazidového diuretika.

Zavolej sanitku. Prostředky pro snížení tlaku velmi. Concor-cor + indapamid mi pomáhá

Moje dcera byla taková. Neuropatolog doporučoval střídavě přetahovat základnu palců na ruce až k fanatismu (první vlevo pak vpravo atd.).

Je nezbytné, aby se priryat NOSHPU nebo analogů, zabírat sklápěcí pozici odchylující hlavu zpět na nosní můstek dal malý hadřík namočený v chladu. voda s malým podílem. ocet.

Palpitace srdce

Kardiogram to udělal? můžete mít srdeční selhání

Léky Conkor indapamid, narozené kuřáckým skupinám, jsou častěji úmrtí hypotyreózy v rané indcoramidu.

Mám to samé, když se bojím nebo jdu rychle, moje srdce skočí puls sám cítím ekg špatně to bylo doktor řekl, že všechno bylo v pořádku jsem předepsal sedativum právě teď to není zasahovat tak moc

Biprol impuls normalizuje. Paul denně pilulku. Lepší v době oběda

Noční tep, který je nejlepší usnout na noc Concor, je začít 2,5 mg test koupit desku a rozbít tabletu na polovinu, to je, 1,25 mg každý je jen bída, ale je to dost. Pokud něco, můžete zvýšit dávku na 2,5 a 5 mg a sledovat. Pijte těsně po večeři, než budete pravidelně spát. můžete také nezávisle vyvíjet tlak, pokud potřebujete kromě léku ze slabých antihypertenziv kromě koncore například ráno nejméně nalačno s vodou (300 gramů) indapamid 1,5 mg (2,5), ale jakmile kardiolog měl tlak je zřejmě normální, takže jen noc na noc

52 let, tlak v dopoledních hodinách 140/105 puls 85 je nemoc něčeho?

A jaký je problém, nejezdu dovnitř. Něco konkrétně se obává, nebo jak?

Samozřejmě, že je zaručeno, že k tomu dojde, pokud v kombinaci s navrženou kompatibilitou s indapamidovým koncorem dáváte svalům požadovanou fyzickou zátěž.

Se zvýšeným tlakem mohou lékaři léčit pouze následky, to znamená snížit tlak. A existuje důvod - například vazokonstrikce způsobená cholesterolovými plaky. Je snadno zpracovatelný. Je nutné očistit tělo, střeva, játra, ledviny. No, a nádoby. Nejlevnější je půst. Nebo odmítnout krmivo pro zvířata. A nejíst to, co způsobuje tvorbu plaku - to znamená, lehké oleje nebo reklama.

Concor správně jmenován je třeba vypít pouze v noci (2,5 nebo 5 mg), ráno můžete 2,5 nebo 1,5 mg indapamidu.

Potřebuju, stejně, chytrého kardiologa. Nižší tlak je příliš vysoký, tedy puls.
Existuje mnoho důvodů. Proveďte průzkum. Kdo vám řekne nebo vám poradí? !
Nepouštějte své vlastní zdraví.

-Koupit zařízení pro měření A / D (monitoring)
-Měření a záznam 2-3 krát denně
-Pokud se cítíte dobře, možná máte "pracovní tlak"
-Pokud existuje stížnost, vyšetření u okresního terapeuta
-EKG, reovasografie, krev, moč, cholesterol.
-Konzultační kardiolog tam. V městském půlkruhu.
-To vše v rámci pojistné smlouvy

Jaké diuretické priparaty mohou pít se zvýšeným tlakem?

Kompatibilita s Indapamide Concor - Inspection Detected. Rozebrat si pamatovat, že arteriální indapamide slučitelnost concor je cvičena k léčbě psychologie.

Pricerizin v kombinaci s léky, které snižují krevní tlak

Arifon (indapamid), hypothiazid... Obecně, jděte na kardiologa! Možná jsou diuretika pro Vás kontraindikována! A pak se na tebe podívám, že vám poradí... A Konkor je ze skupiny betta-blockerů (Boatswain! A také "Oracle" prostřednictvím těchto odpovědí zde? Takže je lepší být zticha, pokud to nevíte!)

Pomozte zjistit, co doktor napsal

Concor 5 mg 1 tab 1p za den
druhá není čitelná medicína.
Proč neposlouchat recepci, kterou říká doktor, dobře, zjevně je název drogy vyslovován a jak ji vzít.. vzali recept, není jasné, co je napsáno, požádejte je, aby to jasně přepsali.

Nedávno se objevila hypertenze. Ze strašného indapamidu kašel suchý kašel ani nespal v noci a co číst? indapamid a indapamid jsou stejné a stejné.

Concorde - 5 mg - 1 tab. 1 krát denně.
Indapamid - 1,5 mg - jednou denně, pokud je krevní tlak vyšší než 130/80 a puls je vyšší než 70

Kompatibilita lortensy a indapamidu

Pokud lékař určil, pak kompatibilní)))

Indapamid je zvláště indikován u pacientů se souběžným srdečním selháním Concord bisoprolol se užívá v dávce 5-10 mg jednou denně po dobu až 20 mg denně..

Krevní tlak

Concor nemá téměř žádný vliv na krevní tlak, zpomaluje srdeční tep. A pro hypertenzi je obvykle předepsán Enap, pokud potřebujete snížit tlak současně a rychle Kapoten nebo Adelfan. Ráno můžete vypít půl tablety Indapamidu. Tam je také dietní doplněk AD-Minus, některé pomáhá.

Lékař mě nepozoroval, že u dna jsou diuretika kontraindikována. Řekni mi, co může nahradit Indapamid a Concor pro dnu?

Otázka hypertenze.

Nejezte solené a uzené, méně škubnutí.

Indapamid - návod k použití. Indapamid je lék, který se používá k léčbě aplikace Compote, návod k použití, účinek, vedlejší účinky.

Léčba hypertenze, kompatibility laurenza a indapamidu

Ve skutečnosti je Lorenza kombinací podobnou enalaprilu + amlodipinu. mohou být kombinovány s indapamidem

Concor, diroton, cinarisine. Tyto tři pilulky se podávají osobě třikrát denně před jídlem, kteří si nestěžují na svůj Nipril A - to je perindopril a indapamid diuretikum.

Prosím, řekněte mi jména léků na vysoký krevní tlak neovlivňují účinnost u mužů.

Tenoric tablety.

Na řece by užívání léčiva mělo být zahájeno výběrem dávek perindoprilu a indapamidu dle dohody. Na aplikaci, Concor. Zvláštní pokyny pro přijetí.

On chodí neuspěchaný u 5-6 kilometrů za hodinu, nebo plavání, nebo tai chi, nebo jóga. Pravidelné mírné cvičení normalizuje tlak a zvyšuje sílu :-). Je nutné, aby byl pravidelně a bez fanatismu zobrazován.

Erektilní dysfunkce se vyvíjí v důsledku změn v cévách corpus cavernosum během hypertenze, rozšířené aterosklerózy. takže otázka není v přípravcích antihypertenzních (snižujících tlak), ale v normalizaci stavu cévních stěn. a tělo je postaveno ze skutečnosti, že jíme. Takže jíst vyváženou stravu (s dostatečným množstvím omega-PUFA, antioxidanty, které normalizují produkty metabolismu cholesterolu - může se zotavit z GB a zvýšit potenci

Jak obnovit spánek po stresu?

Prodám bublinu vodky jako babička šeptání, a pak s bylinkami!

Concorde jmenován. Dávka sama reguluje. Nezpůsobuje tedy s největší pravděpodobností retenci tekutin při tlakových rázech, protože dihydridový indapamid vám účinně pomáhá.

Phenibut 20 minut před spaním mi pomáhá

Prodám vitamíny vitaminu, pít kurz, obecně zlepšit své zdraví, a snaží se pít afobazole, to mi pomáhá. Sám na stres půl roku někde.. pak jedna věc, pak další, nic nepomáhá kromě afobazolu. Hodně štěstí vše bude fungovat!

Nespala jsem po dobu 3 měsíců a pak moudrá žena umyla mozek - zkrátka, kladivo na příčinu stresu, který znáte a žijete dál, pravda pomůže

Můžete mít důvod ke stresu, a ne v těle. Kdybych byl tebou, tančil bych a radoval bych se, protože stres stále pomine, ale organická nespavost lidí je mučení. No, teď - večer jděte do postele, zavřete oči a nechte to být. Díváš se a usínáš. Ale matka, horké mléko s medem - to bude velmi dobré půl hodiny před spaním.

Velmi často, zvýšený krevní tlak plus srdeční rytmus způsobit nespavost a krátký spánek (probuzení ve 4 ráno chtějí usnout na 2 noci).. to nepomáhá phenazepam (velmi krátký spánek). Měřeno v noci? V hypotenzním spánku je normální i během stresu.
Pokud je tlak zvýšený a rytmus, pak v noci Konkor (dávka by měla být vybrána z minima), v ranní indapamid tablet před snídaní.
Obvykle v noci 2,5 mg concor plus 2 pilulky Bellotaminal a 1/2 fenazepam může být přijata (pak phenazepam odstraněn) bude opravovat váš spánek a spát dlouho a usnout normálně.
Bellotaminal, stejně jako Concor a indapamid mohou být opilé velmi dlouhou dobu.

Já sám nyní přijímám Lozap v kombinaci s Concor-Cor, protože srovnání domácího indapamidu a arithonu je prostě hloupé.