Image

Glukometr Glucocard Sigma-mini

Dnes v prodeji najdete nový glukometr Glukokard Sigma japonskou produkci od společnosti Arkray. Tento výrobce je známý po celém světě a je největší korporací pro výrobu laboratorního vybavení a dalších typů zařízení pro diagnostiku, včetně přístrojů pro měření hladiny cukru v krvi.

První takové zařízení bylo vydáno v posledním století na konci 70. let. V současné době byl glukometr 2 glukometru, který je dlouhodobě dodáván do Ruska, přerušen. Ale na policích najdete širokou škálu analyzátorů od firmy.

Všechny prezentované modely se podobají oblíbenému satelitnímu přístroji, mají kompaktní rozměry, vysokou přesnost a speciální kvalitu a vyžadují minimální kapku krve pro analýzu. Existuje několik typů zařízení, které si diabetici mohou koupit v Rusku.

Použití glukometrového glukometru Sigma

Glukometr Glucocard Sigma se vyrábí v Rusku ve společném podniku od roku 2013. Jedná se o měřicí přístroj, který má standardní funkce nezbytné pro provedení testu krevního cukru. Test vyžaduje malé množství biologického materiálu v množství 0,5 ul.

Neobvyklým detailem pro uživatele může být nedostatek osvětlení displeje. Během analýzy můžete použít pouze testovací proužky pro glukometr glukometr Sigma.

Při měření elektrochemickou metodou výzkumu. Doba měření hladiny glukózy v krvi je pouze 7 sekund. Měření se může provádět v rozmezí 0,6 až 33,3 mmol / litr. Kódování testovacích proužků není nutné.

Přístroj je schopen uložit až 250 posledních měření. Kalibrace se provádí na krevní plazmě. Navíc může být analyzátor připojen k osobnímu počítači pro synchronizaci uložených dat. Glukometr váží 39 g, jeho velikost je 83x47x15 mm.

Zařízení obsahuje:

 • Měřič sám měřit hladiny cukru v krvi;
 • Baterie CR2032;
 • Testovací proužky Glucocard Sigma v množství 10 kusů;
 • Zařízení na propichování pera Multi-Lancet Device;
 • 10 více lancety;
 • Pouzdro pro přenášení a skladování zařízení;
 • Pokyny pro používání elektroměru.

Analyzátor má také pohodlnou velkou obrazovku, tlačítko pro vyjmutí testovacího proužku, má pohodlnou funkci značení před a po jídle. Chyba měřiče je nízká. To je velká výhoda produktu.

Ke zkoumání čerstvé celé kapilární krve se používá glukometr. Jedna baterie postačuje k provedení 2000 měření.

Zařízení může být skladováno při teplotě 10-40 ° C s relativní vlhkostí 20-80%. Analyzátor se automaticky zapne, když je testovací proužek vložen do zásuvky a automaticky se vypne, když je vyjmut.

Glucometer Arkray Glucocard - recenze

Měřič krevní glukózy mi pomohl vyrovnat se s gestačním diabetem. Jednoduchý návod k použití glukokardu sigma.

Během druhého těhotenství jsem byl diagnostikován s gestačním diabetem. Výsledkem je neustálé sledování lékařem, ultrazvukem, přísnou dietou a měřením hladiny cukru v krvi. Je nutné měřit cukr třikrát denně a zaznamenávat výsledky do poznámkového bloku, aby se ukázal endokrinologovi. A to znamená, že potřebujete glukometr. Pro těhotné ženy mohou bezplatně poskytnout glukometr tak, aby mohli mluvit, pronajmout si, dočasně použít, ale jak se ukázalo v mém případě, mohl bych si ho nechat pronajmout jen za týden a do té doby bych mohl s lékařem jít s výsledky. Tehdy jsem se rozhodl jít na vlastní cukr))))). A byl jsem velmi překvapen, že jsem nemusel jít do bankrotu špatně, protože jsem si koupil mini glukometr sigma metr za pouhých 676 rublů.

Dokončení:

Tento měřič krevní glukózy se ukázal jako velmi malý, velmi kompaktní, v malém černém pouzdře. Doma na polici zabírá málo místa a je vždy vhodné vzít si ji i v malé kabelce, kterou se vejde!

Souprava obsahuje: propichovací zařízení, nádobu se zkušebními proužky, lancety s jehlami a samozřejmě samotnou síto.

Piercing zařízení se podobá kuličkové pero, tam jsou divize až 7 tyčinek na čepici, s pomocí tohoto můžete nastavit hloubku vpichu prstu. Přístroj pronikne rovně, jako by poškrábání, a krev vyčnívá velmi pomalu a musí vytlačit. Ale hrubá kůže mužů nemůže proniknout vůbec. Maximální dělení sedmi, stejně jako já, je tak nemocné, takže jsem si dal pět nejlepších a ne hluboko a krev rychle vyjde.

Testovací proužky v sadě po 10 kusech, instrukce říkají, že lancety s jehlami jsou také 10, ale ukázalo se, že je to 12, pěkný bonus, protože když jsem použil nesprávný pár lancetů, tak jsem se o to postaral (dobře jsem nemohl přijít na to, jak to funguje poprvé). )))

Lancety: 12 oranžových věcí s tenkými jehlami.

Obecné vlastnosti měřidla:

-doba měření 7 sekund

-objem vzorku 0,5 μl.

Návod k použití.

Samozřejmě si můžete přečíst instrukce na kusu papíru v soupravě, ale zdálo se mi, že všechno je napsáno moudře, vezme si lancetu a vloží ji tam. Jo, v té době jsem ani nevěděl, co je to lanceta a jak to sakra vložit. Obecně jsem byl daleko od myšlenky na diabetes mellitus a na to, jak je měřen a jak s ním lidé žijí a bojují. Z toho důvodu si krátkou přednášku od běžného uživatele)).

Za prvé, pro přesnější výsledek, umyjte si ruce mýdlem a osušte. Vezměte si piercing zařízení, něco, co vypadá jako kuličkové pero, v horní části modrého víčka, vyberte rozdělení pro hloubku propíchnutí, jak jsem řekl, je lepší dát pět nejlepších.

Pokud se vše provede správně, rozsvítí se obrazovka a začne na ní blikat kapka krve, což znamená, že je přístroj připraven k analýze.
Pak stiskněte přední průhledný kryt propichovacího zařízení na prst, který jste si vybrali jako oběť, a stiskněte modré podlouhlé tlačítko. Všechno udělalo punkci, počkali, až krev vyjde ve formě kapky, ne tak, aby tekla rovně, totiž úhledná kapička. Vezmeme obrazovku a testovací proužek spustíme svisle do kapky krve. Všimněte si, že existují zařízení, kde krev proudí na proužek, ale v našem případě to vynechám v krevním řečišti takto:

Podíváme se, jak je okno testovacích proužků naplněno krví, na obrazovce se zobrazí 7sekundová zpráva, poté můžete odstranit proužek z prstu a hladina cukru se zobrazí na obrazovce.

Na obrazovce jsou šipky, pomocí kterých můžete zapnout, stisknout šipku a podržet, přístroj zobrazí poslední výsledek, a pokud se podíváte na tyto šipky, uvidíte nejnovější výsledky, paměť zařízení ukládá až 50 posledních výsledků.

Taková je moje instrukce, možná někdo nepochopitelný, ale někdo hloupý a možná někdo užitečný. Neměl jsem najednou dostatek slov: „Hej, vezmi si ten oranžový odpad, vhoď ho do téhle věci jako stříkačku“))) Mimochodem, až do posledního, jsem si byl jistý? že obrazovka sama by měla brát krev, ne pronikavé zařízení!

Můj závěr o produktu:

Byl jsem spokojen s nákupem. Mini měřič krevní glukózy byl snadno použitelný, hlavní věc je zjistit, co kde. Rychle měří a nebolí. Co je pro mě velmi důležité, protože jsem hrozný zbabělec a bojím se injekcí k smrti a pak se musím píchnout. Proto jsem zpočátku běžel kolem domu, aby si to můj manžel zkusil na něm, a teprve poté jsem si vyzkoušel tuto glukokartu na sobě. Ukázalo se, že to není smrtelné a snadné.

GLYUKOMETR GLYUKOKARD SIGMA-MINI S TESTOVACÍMI STRIPY

Stručně o výrobku

Přečtěte si o produktu

Glukometr glukocard sigma-mini s návodem k použití testovacích proužků

Složení

• GlucoCard SIGMA-mini přístroj na měření krevní glukózy - 1 ks.

• Elektrochemické testovací proužky pro jednorázové použití GLYUKOKARD SIGMA - 1 balení (10 ks v balení).

• Piercing zařízení „Multi-Lancet Device“ - 1 ks.

• Lancety "Multilet Super Soft" - 1 balení (10 ks v balení).

• Návod k použití sigma glukometru

• Pokyny pro použití jednorázových lancet "Multilet"

• Certifikát kalibračního měřidla

Popis

Soubor zdravotnických výrobků je vyráběn ve speciální ekonomické zóně „Dubna“ v ruském podniku japonské společnosti „Arkrey“. Doporučuje se pro monitorování hladin glukózy v krvi. Testovací proužky nemají kódování, což usnadňuje a zpřístupňuje jejich použití. Lancety obsažené v sadě jsou vyrobeny z laserem ostré chirurgické oceli v Japonsku.

-Elektrochemická metoda analýzy;

-Paměť pro 250 měření;

-Kódování testovacích proužků - bez kódování;

-Kalibrace - v krevní plazmě;

-Kapka krve - 0,5 µl;

-Doba měření - 7 sekund;

-Testovací proužky - 6 měsíců po zahájení používání (první otevření zkumavky).

Sada zdravotnických prostředků pro vlastní monitorování hladin glukózy v krvi.

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky

-Používá se pouze se zkušebními proužky GlucoCard SIGMA;

-Testovací proužky - 6 měsíců po zahájení používání (první otevření zkumavky).

-Skladujte při teplotách od +1 do +30 ° C.

Indikace

Diabetes mellitus, porucha tolerance uhlohydrátů, profylaktické monitorování krevní glukózy.

 • Chcete-li koupit glukometr glukocard sigma-mini s testovacími proužky v Magnitogorsku, můžete si ve vhodné lékárně pro vás objednat na Apteka.RU.
 • Cena glukometru glukometru sigma mini s testovacími proužky v Magnitogorsku je 619,20 rublů.

Nejbližší dodací místa pro vás v Magnitogorsku najdete zde.

Glucometer Glucocard Sigma - kompletní popis zařízení

Japonská největší společnost Arkray, známá po celém světě, se mimo jiné specializuje na výrobu přenosných zařízení pro domácí krevní testy. Velká společnost s velkým potenciálem před několika desítkami let vydala zařízení, které měří hladinu glukózy v krvi.

K dnešnímu dni bylo zařízení Glucocard 2, které bylo dlouho dodáno do Ruska, přerušeno. Ale analyzátory od japonského výrobce jsou v prodeji, jsou prostě jiné, vylepšené.

Jaké je zařízení Glucocard Sigma

V současné době je Sigma Glucometer vyráběn v Rusku - proces byl zahájen v roce 2013 u sloučeného podniku. Jedná se o jednoduchý měřicí přístroj se standardní funkcí nezbytnou pro provedení krevního testu na cukr.

Komponenty analyzátoru jsou:

 • Samotné zařízení;
 • Baterie;
 • 10 sterilních lancet;
 • Pen k proniknutí zařízení Multi-Lancet;
 • Návod k použití;
 • Testovací proužky;
 • Kryt pro přepravu a skladování.

Pokud jdete neobvyklým způsobem, pak okamžitě stojí za zmínku o nevýhody zařízení.

Jak analyzátor pracuje

Tento analyzátor pracuje na elektrochemické metodě výzkumu. Čas zpracovat výsledky minimálně 7 sekund. Rozsah měřených hodnot je velký: od 0,6 do 33,3 mmol / l. Zařízení je poměrně moderní, protože kódování pro něj není potřeba.

Mezi výhody gadget je poměrně velká obrazovka, velké a pohodlné tlačítko odstranit Glukokard testovací proužek. Uživatelsky přívětivá a taková funkce zařízení jako implementace značky před / po jídle. Nejdůležitější výhodou tohoto zařízení je spíše nízká chyba. Bioanalyzátor se používá pro kontrolu čerstvé kapilární krve. Jedna baterie stačí k provedení alespoň 2000 studií.

Zařízení může být uloženo při teplotních údajích 10-40 stupňů s kladnou hodnotou a indikátory vlhkosti - 20-80%, ne více. Modul gadget se zapne, jakmile do něj vložíte testovací proužky Glucocard Sigma.

Při vyjmutí pásu ze speciální zásuvky se přístroj na automatickém vypínání vypne.

Co je Glucocard Sigma Mini

To je myšlenka stejného výrobce, ale model je nějakým způsobem modernizován. Mini metr Sigma se liší velikostí od předchozí verze - toto zařízení je kompaktnější, což naznačuje jeho vlastní jméno. Stupeň je stejný. Kalibrace také probíhá v krevní plazmě. Vestavěná paměť přístroje může ušetřit až padesát předchozích výsledků měření.

Zařízení Glucocard Sigma stojí asi 2000 rublů a mini analyzátor Glucocard Sigma stojí 900-1200 rublů. Nezapomeňte, že čas od času budete muset koupit sady testovacích proužků pro metr, který stojí asi 400-700 rublů.

Jak správně používat glukometr

Princip fungování všech biochemických analyzátorů populární série je téměř stejný. Naučit se používat metr je snadné i pro starší osoby. Moderní výrobci učiní navigaci pohodlnou, předpokládají se mnohé nuance: například velká obrazovka s velkými čísly, takže i zrakově postižená osoba může vidět výsledky analýzy.

Životnost elektroměru závisí především na tom, jak pečlivě nakládá se svým nákupem.

Nedovolte zaprášení přístroje, uložte jej do správné teploty. Pokud dáváte elektroměr pro použití jinými lidmi, pak se ujistěte, že měření jsou čistá, testovací proužky, lancety - vše by mělo být individuální.

Tipy pro správnou funkci elektroměru:

 1. Dodržujte všechny předepsané podmínky pro skladování testovacích proužků. Nemají tak dlouhou trvanlivost, takže pokud předpokládáte, že vše nepoužíváte, nekupujte velké balíčky.
 2. Ani se nepokoušejte použít indikační proužky s uplynutou životností - pokud přístroj zobrazí výsledek, nebude s vysokou pravděpodobností spolehlivý.
 3. Kůže je nejčastěji propíchnuta na polštářcích prstů. Mnohem méně používaná zóna ramene nebo předloktí. Je však možné odebírat krev z alternativních lokalit.
 4. Správně vyberte hloubku defektu. Moderní pera pro propíchnutí kůže jsou opatřena systémem dělení, podle kterého si uživatel může zvolit stupeň propíchnutí. Všichni lidé mají jinou kůži: někoho tenkého a jemného, ​​zatímco někdo hrubý a bezcitný.
 5. Jedna kapka krve - na jeden proužek. Ano, mnoho glukometrů je vybaveno sirénou, která dává signál, pokud je krevní dávka pro analýzu malá. Pak osoba znovu udělá punkci, přidá již novou krev do místa, kde je předchozí test. Ale taková přísada může nepříznivě ovlivnit přesnost výsledků, s největší pravděpodobností bude muset být analýza přepracována.

Všechny použité pásky a lancety musí být zlikvidovány. Studii udržujte čistou - špinavé nebo mastné ruce deformují výsledek měření. Proto se ujistěte, že si umyjte ruce mýdlem a vlasy.

Jak často potřebujete měřit

Konkrétní rady obvykle pochází od lékaře, který vede vaši nemoc. Specifikuje optimální režim měření, radí - jak, kdy provádět měření, jak udržovat statistiku výzkumu. Dříve si lidé vedli pozorovací deník: každé měření bylo zaznamenáno v notebooku, s datem, časem a hodnotami, které zařízení našlo. Dnes je vše jednodušší - měřič sám udržuje statistiku výzkumu, má velkou paměť. Všechny výsledky se zaznamenávají spolu s datem a časem měření.

Přístroj s výhodou udržuje funkci průměrovacích hodnot. To je rychlé a přesné, zatímco ruční výpočty jsou časově náročné a lidský faktor nepracuje ve prospěch přesnosti takových výpočtů.

Faktem je, že měřič se všemi svými schopnostmi prostě není schopen vzít v úvahu některé rysy analýzy. Ano, bude zapisovat, před nebo po jídle se provede analýza. Nebude však schopen vzít v úvahu další faktory před přijetím analýzy.

Není stanovena a dávka inzulínu, stejně jako stresový faktor, který pravděpodobně ovlivní výsledek analýzy.

Recenze vlastníka

Co říkají uživatelé elektroměru o provozu zařízení, doporučují ho jiným lidem, aby si je mohli koupit? Někdy jsou taková doporučení opravdu užitečná.

Glucocard Sigma je zařízení, které se nachází v řadě populárních analyzátorů, vyráběných v Rusku. Poslední bod pro mnoho kupujících je důležitý, protože otázka služeb nezpůsobuje otázky. Kdo zásadně nechce koupit domácí zboží, musí pochopit - to je produkt společné výroby a pověst velké japonské korporace je pro mnohé přesvědčivé argumenty ve prospěch této technologie.

Glukometr Glucocard Sigma Mini od firmy Arkay

V životě diabetika jsou v léčbě nezbytné dvě věci - hypoglykemické léky a nástroje pro kontrolu hladiny cukru.

Při výběru modelu elektroměru se bere v úvahu vybavení, funkční vlastnosti a osobní preference.

Jedním z populárních zařízení je Glucocard od firmy Arkai.

Doplnění a technické vlastnosti

Glukokard - moderní přístroj pro měření hladiny cukru. Vyrábí japonská společnost Arkay. Používá se pro monitorování indikátorů ve zdravotnických zařízeních a doma. Pro diagnostiku v laboratořích se nepoužívá s výjimkou některých případů.

Zařízení je malé, kombinuje přísný design, kompaktnost a pohodlí. Akce se nastavují pomocí tlačítek pod obrazovkou. Vypadá to jako MP3 přehrávač. Tělo je vyrobeno ze stříbrného plastu.

Rozměry stroje: 35-69-11,5 mm, hmotnost - 28 gramů. Baterie je určena pro průměrně 3000 měření - to vše závisí na určitých podmínkách použití zařízení.

Kalibrační data probíhají v krevní plazmě. Zařízení má metodu elektrochemického měření. Glucocard vytváří výsledky rychle - měření trvá 7 sekund. Postup vyžaduje 0,5 µl materiálu. Pro vzorek se odebere celá kapilární krev.

Balíček Glucocard obsahuje:

 • Zařízení Glucocard;
 • sada testovacích proužků - 10 kusů;
 • Punkční zařízení Multi-LancetDevice ™;
 • sada lancetů Multilet - 10 ks;
 • případ;
 • instrukce uživatele.

Balení testovacích proužků v sadě se zařízením - 10 kusů, balení po 25 a 50 kusech je k dispozici pro maloobchodní nákup. Doba použitelnosti po otevření není delší než šest měsíců.

Životnost zařízení podle výrobce je asi 3 roky. Záruka na zařízení platí jeden rok. Záruční povinnosti jsou uvedeny ve zvláštním kupónu.

Funkční funkce

Glucocard odpovídá moderním vlastnostem, má pohodlné rozhraní. Uživatel zobrazuje na displeji velká čísla, což usnadňuje čtení výsledků. V provozu se zařízení ukázalo jako spolehlivé. Jeho nevýhodou je nedostatek podsvícení a doprovodný signál.

Přístroj provádí samočinné testování při každém vložení testovací pásky. Často není nutné provádět kontrolu s řešením. Měřič automaticky zakóduje každý balíček testovacích proužků.

Přístroj má před jídlem a po jídle značky. Jsou označeny speciálními vlajkami. Zařízení má možnost zobrazit zprůměrovaná data. Zahrnují 7, 14, 30 posledních měření. Uživatel může také smazat všechny výsledky. Vestavěná paměť umožňuje uložit přibližně 50 posledních měření. Výsledky se ukládají s testem času / data.

Uživatel má možnost přizpůsobit průměrný výsledek, čas a datum. Měřič se aktivuje při nastavení testovací pásky. Vypnutí přístroje proběhne automaticky. Pokud se nepoužívá po dobu 3 minut, práce je dokončena. Pokud se vyskytnou chyby, zobrazí se na obrazovce zprávy.

Návod k použití

Měření cukru by mělo začínat po sobě následujícími kroky:

 1. Vyjměte jednu testovací pásku z pouzdra čistými a suchými rukama.
 2. Vložte do zařízení celou cestu.
 3. Zkontrolujte, zda je zařízení připraveno - na obrazovce se zobrazí blikající kapka.
 4. Upravte místo vpichu a osušte.
 5. Propíchněte, dotkněte se konce testovací pásky kapkou krve.
 6. Počkejte na výsledek.
 7. Vyjměte použitý proužek.
 8. Vytáhněte lancetu z propichovacího zařízení, zlikvidujte ji.
 • používat pouze testovací pásky glukokarty;
 • není třeba přidávat krev během testování - to může narušit výsledky;
 • nedávejte krev na testovací pásku před jejím zavedením do drážky elektroměru;
 • na zkušební proužek nepoškozujte zkušební materiál;
 • ihned po propíchnutí naneste krev na pásku;
 • Pro uchování testovacích pásek a kontrolního roztoku po každém použití nádobu pevně uzavřete;
 • nepoužívat pásky po uplynutí doby jejich platnosti, nebo obal od otevření otevřen déle než 6 měsíců;
 • berte v úvahu skladovací podmínky - nevystavujte vlhkosti a nemrzněte.

Pro konfiguraci měřiče musíte současně stisknout a podržet pravá (P) a levá tlačítka (L) po dobu 5 sekund. Pro pohyb podél šipky použijte L. Pro změnu číslice stiskněte P. Pro měření průměrných výsledků je také stisknuto pravé tlačítko.

Chcete-li zobrazit předchozí výsledky výzkumu, postupujte takto:

 • podržte levé tlačítko po dobu 2 sekund - na obrazovce se zobrazí poslední výsledek;
 • Chcete-li přejít na předchozí výsledek, stiskněte tlačítko P;
 • pro procházení výsledku musíte držet L;
 • Chcete-li přejít na další data, stiskněte tlačítko L;
 • vypněte přístroj podržením pravého tlačítka.

Měřič rozbalení videa:

Skladovací podmínky a cena

Přístroj a příslušenství skladujte na suchém místě. Regulace teploty je navržena pro každou zvlášť: měřidlo je od 0 do 50 ° C, kontrolní roztok je do 30 ° C, zkušební pásky do 30 ° C.

Náklady na GlucoCard Sigma Mini jsou asi 1.300 rublů.

Náklady na testovací proužky Glucocard 50 - přibližně 900 rublů.

Názory uživatelů

V přehledech diabetiků o přístroji Glucocard Sigma Mini existuje mnoho pozitivních bodů. Kompaktní velikosti, moderní design, závěr obrazovky velkých postav jsou označeny. Další výhodou je nedostatek kódování testovacích pásek a relativně nízká cena spotřebního materiálu.

Nespokojení uživatelé si všimnou malé záruční doby, nedostatku podsvícení obrazovky a doprovodného signálu. Někteří lidé zaznamenali potíže při nákupu spotřebního materiálu a malou nepřesnost ve výsledcích.

Během těhotenství jsem měl předepsán inzulín. Získaný glukometr. Kontrola cukru je nyní mnohem běžnější. Nelíbilo se mi, jak používat defekt. Testovací proužek je však pohodlný a snadno se vkládá. Velmi se mi líbilo, že s každým novým obalem pásků není třeba kódovat. Je pravda, že při jejich nákupu došlo k potížím, sotva se jim to podařilo. Indikátory se zobrazují poměrně rychle, ale s přesností. Zkontrolováno několikrát za sebou - pokaždé, když se výsledek lišil o 0,2. Nepříjemná chyba, ale přesto.

Galina Vasiltsova, 34 let, Kamensk-Uralsky

Dostal jsem si tento měřič krevní glukózy, měl jsem rád přísný design a kompaktní velikost, to mi trochu připomnělo můj starý hráč. Koupil, jak se říká, na soudu. Obsah byl v čistém případě. Líbilo se mi, že testoviki se prodávají ve speciálních plastových nádobách (předtím byl glukometr, ke kterému proužky v krabici). Jednou z výhod tohoto zařízení jsou levné testovací proužky ve srovnání s jinými dováženými modely dobré kvality.

Edward Kovalev, 40 let, Petrohrad

Koupil jsem toto zařízení na doporučení. Zpočátku se mi líbil - atraktivní velikost a vzhled, nedostatek kódovacích proužků. Ale pak jsem byl zklamaný, protože ukázal nepřesné výsledky. A nebylo podsvícení obrazovky. Pracoval pro mě rok a půl a porouchal se. Věřím, že záruční doba (jen rok!) Je velmi malá.

Stanislav Stanislavovich, 45 let, Smolensk

Před nákupem metru jsme si prohlédli informace, porovnávali ceny, přečetli si recenze. Rozhodli jsme se na tomto modelu pobývat - jak technické specifikace, cena, tak design vzešli. Obecně Glucocard Sigma vytváří příjemný dojem. Funkce nejsou příliš sofistikované, vše je jasné a přístupné. Jsou zde průměrné ukazatele, speciální vlajky před a po jídle, paměť pro 50 testů. Jsem rád, že nemusíte neustále kódovat proužky. Nevím, jak někdo, ale mé ukazatele jsou stejné. A chyba je charakteristická pro každý měřič.

Svetlana Andreevna, 47 let, Novosibirsk

Glukokard - moderní model glukometru. Má malé rozměry, lakonický a přísný design. Z funkčních funkcí - 50 uložených výsledků paměti, průměr, markery před / po jídle. Měřič shromáždil dost pozitivních a negativních komentářů.

Glukometr glukometr: cena a recenze, video instrukce

Glukometr Glucocard Sigma

Pro lidi, kteří trpí neustálou potřebou kontroly glukózy, bylo vyvinuto speciální přenosné zařízení, které nevyžaduje pomoc zdravotnického personálu.

Moderní glukometr sigma glukometr (Glucocard Sigma) od japonské firmy s celosvětovým názvem Arkray je obzvláště populární díky své kompaktnosti, jednoduchosti a komfortu použití.

Prezentovaný analyzátor je promyšlen do nejmenšího detailu a je analogický s nástrojem této kampaně Glukokard 2, známý od minulého století. Nové zařízení se vyznačuje vysokou přesností výsledku a optimálními vlastnostmi pro provádění výzkumu.

Charakteristické vlastnosti zařízení

Dnes je sigma glukokard preferován pro individuální automatické stanovení koncentrace glukózy v domácnostech a v jiných nemocničních podmínkách. Zařízení má standardní funkce nezbytné pro získání přesných výsledků.

Velkou výhodou analyzátoru je pohodlné, zvětšené zobrazení obrazovky s velkými symboly a symboly. V přítomnosti speciálního tlačítka pro vyjmutí testovacího proužku, jakož i funkce značky před jídlem nebo po něm. Přístroj dává velmi nízkou chybu, což je nepochybně plus.

Pro testovací proužky se také nevyžaduje žádné kódování a použije se minimální množství biomateriálu.

Analyzátor je dokončen:

 • přímo s glukometrem pro zkoušky;
 • 10 položek testovací proužky;
 • piercing pero;
 • 10 jednotek lancet;
 • lithiová baterie;
 • návod k použití;
 • pro skladování.

Přístroj je vybaven vodotěsným a optimalizovaným krytem pro přepravu a skladování, který umožňuje testování bez dodání obsahu.

Pro měření glukózy v krvi pomocí předloženého přístroje trvá pouze 7 sekund a 0,5 μl plné krve.

Princip činnosti zařízení

Při analýze glukózy pomocí testovacích proužků používá japonský glukometr elektrochemický typ testu. Během reakce mezi biomateriálem a suchým činidlem se na testovacím proužku vytvoří elektrický odpor.

Biomateriál, umístěný v pracovní oblasti jediného testovacího proužku, podléhá specifické oxidaci glukózy v enzymatickém systému.

Obsah produktu se stanoví metodou vodivosti střídavého proudu a výsledky se zobrazí na zobrazovacím zařízení.

Hlavní charakteristiky analyzátoru jsou:

 • elektrochemický princip měření;
 • rozmezí 0,6 až 33,3 mmol / l;
 • kalibrováno plazmou;
 • hmotnost s baterií 39 g;
 • dostupnost paměti pro 250 měření;
 • Je zde port pro práci s PC.

Přístroj je vybaven děrovačem speciálního podlouhlého provedení pro dosažení optimální hloubky a bezbolestné propíchnutí. V glukometru Glucocard Sigma je vymýšleno a provedeno mnoho drobností. Například transparentní víčko propichovače je univerzální a vhodné pro odebírání biomateriálů z jakékoli alternativní zóny.

Lancety jsou vybaveny celokovovou jehlou a jsou určeny pro opakované použití. Neexistuje žádný podsvícení a zvukové signály, protože je vynikající kontrast obrazovky a zvětšená velikost číslic. Technický minimalismus zařízení je odůvodněn vysokou kvalitou materiálů a inovativním designem.

Dokončení:

 1. Glukokardium
 2. Případ
 3. Manuál
 4. Testovací proužky - 10 ks.
 5. Multi-Lancet Device ™ Punch
 6. Multilet ™ Lancets - 10 ks.
 • Hmotnost: 39 g
 • Doba testu: 7 sekund.
 • Objem vzorku: 0,5 µl.
 • Nastavení kódu testovacího proužku: Bez kódování.
 • Kalibrace výsledků: Podle krevní plazmy.
 • Výrobce: ARKREI LLC, Rusko
 • Výrobce: Arkrey RUS
 • Země původu: Rusko

Přidat novou recenzi

K tomuto produktu nejsou žádné recenze, vaše hodnocení může být první!

Glucometers: recenze, instrukce

Domů »Glucometers: recenze, instrukce

Měřiče krevní glukózy jsou speciální zařízení, která měří hladiny glukózy v krvi.

Kromě dodržování různých diet, vzdělání o diabetes mellitus a jeho léčbě, stejně jako používání látek snižujících cukr, je velmi důležité sledovat hladinu glukózy na vlastní pěst.

Naštěstí to není těžké, protože zařízení, která jsou k tomu potřebná, byla vynalezena.

Nezávislé měření hladiny glukózy v krvi pomocí měřičů krevní glukózy umožňuje pacientům sledovat vývoj jejich onemocnění a lékařů - učinit přesnější a vyváženější rozhodnutí o léčbě pacientů.

Měřiče krevní glukózy jsou dvou typů:

Taková zařízení fungují podle následujícího principu: na testovací proužek se aplikuje speciální činidlo a když s ním glukóza v krvi pacienta interaguje, začne se modravě zbarvit.

Určitý odstín barviva hovoří o určitých koncentracích glukózy.

Analýza získané barvy se provádí pomocí speciálního optického systému zařízení a poté se vypočte koncentrace glukózy v krvi (to se nazývá glykémie).

Tento způsob měření glukózy má však své nevýhody. Zmíněný optický systém je příliš křehký, takže za ním je nutná stálá správná péče a vypočtené výsledky samy o sobě mají významnou chybu (jsou nadhodnocené nebo podceňované).

Tyto glukometry, jejichž přehledy jsou pozitivnější než negativní, pracují na následujícím principu: krevní glukóza interaguje s činidlem na testovacím proužku, v důsledku čehož vznikají elektrické proudy. Přístroj zachycuje tyto proudy a pak vypočítává koncentraci glukózy.

Elektrochemický glukometr produkuje přesnější indikátory, na rozdíl od fotochemických. Proto jsou nyní elektrochemické mechanismy zabudovány do největšího počtu zařízení pro měření glukózy v krvi. Taková zařízení jsou považována za glukometry „třetí generace“.

Testovací proužky, speciální jehly (lancety), které vám umožní prorazit prst, jakož i návod k použití s ​​měřidlem.

Kůže je propíchnuta jehlou a v moderních modelech měřičů krevní glukózy je k dispozici automatické nastavení hloubky propíchnutí. To je velmi pohodlné, protože kůže všech různých tloušťek.

Sada je navíc baterie a pouzdro.

Měřič krevní glukózy: instrukce

Měřič krevní glukózy (návod k použití je uveden v této části) je velmi snadno použitelný.

Nejdříve je třeba si důkladně umýt ruce mýdlem a připravit přístroj na práci.

Získejte vše, co potřebujete: samotný přístroj, injekční pero (jehla-lancet), se kterým si prorazíte prst, testovací proužek (otevřený těsně před použitím!), Nádoba s alkoholem (otevřený) a bavlněný tampon. Nastavte injekční stříkačku na pero do požadované hloubky (u dospělých je to dělení 7 nebo 8) a utáhněte pružinu.

Dále musíte navlhčit tampon alkoholem a otřete prst před piercingem. Vyjměte testovací proužek a vložte jej do přístroje (přístroj se zapne).

Pak propíchněte prst. Kapka krve by neměla být delší než dva nebo tři milimetry a musíte zajistit, aby se nešírila (jinak se musí piercing opakovat). Dotkněte se požadovaného proužku testovacího proužku kapkou krve (musí být zcela naplněn). Poté provlékněte vatový tampon. Výsledek získáte téměř okamžitě.

Poté vyjměte testovací proužek (přístroj se vypne).

Možná, že metr, jehož recenze najdete níže, může ukázat zcela neočekávanou hodnotu. V tomto případě můžete zařízení zkontrolovat. Součástí balení je láhev glukózového roztoku, kterou lze použít místo krve na jiném testovacím proužku.

Získaná hodnota by měla být přibližně stejná jako hodnota uvedená na obalu testovacího proužku. Výsledky hovoří o zdraví přístroje. Pokud se neshodují, musí být měřič předán do servisního střediska.

V tomto případě můžete kontrolovat glukózu v krvi pomocí proužků, abyste ji zkontrolovali v moči.
Pokud je metr v pořádku, pak s hodnotou nižší než 3,9 mmol na litr, musíte vzít něco sladkého, například pít sladký čaj, jíst sladkosti, džem nebo med.

Takové produkty by měly být vždy na dosah ruky.

Pokud budou hodnoty glukózy v krvi více než 20 mmol na litr a vy se sami nedokážete vyrovnat, je třeba okamžitě se poradit s lékařem. V tomto případě se obvykle uchyluje k inzulínové terapii. Pokud se nebudete uchylovat k lékařské péči včas, může dojít ke vzniku diabetické kómy. Není dovoleno jíst sladké, kyselé a tučné potraviny nebo moučné výrobky (vyrobené z bílé pšeničné mouky nejvyšší kvality).

Recenze měřičů krevní glukózy

Maria, 13. 06. 2012

Stalo se tak, že jeden z mých rodinných příslušníků byl diagnostikován s diabetem. Rozhodl jsem se, že metr bude nezbytným a dobrým dárkem. Nemýlil jsem se, opravdu mu pomáhá.

Gennady 12. 06. 2012

Velmi pohodlná a potřebná věc! Velmi přesně ukazuje všechny výsledky, používám je již dlouho a jsem na to velmi zvyklý. Věřím, že glukometr nebude bránit všem pacientům s diabetem.

Polina 10. 06. 2012

Před pár lety jsem byl diagnostikován s diabetem. Je těžké sdělit slovy, co jsem tehdy cítil. Musel jsem začít úplně jiný život a ještě více sledovat své zdraví. Lékař doporučil koupit nějaký glukometr. Jen pozitivní dojmy, to mi hodně pomáhá.

Vika, 08. 06. 2012

Koupil to co nejdříve! Všude kolem se doporučuje, a doporučuji vám dostat ty, kteří mají cukrovku!

Glukometr GlucoCard SIGMA-MINI se zkušebními proužky

Sada zdravotnických prostředků pro vlastní monitorování hladin glukózy v krvi.

Složení

• GlucoCard SIGMA-mini přístroj na měření krevní glukózy - 1 ks. • Elektrochemické testovací proužky pro jednorázové použití GLYUKOKARD SIGMA - 1 balení (10 ks v balení).

• Piercing zařízení „Multi-Lancet Device“ - 1 ks. • Lancety "Multilet Super Soft" - 1 balení (10 ks v balení). • Pouzdro - 1 ks.

• Pokyny pro použití glukometrického sigma metru • Pokyny pro použití jednorázových lancet Multilet

• Certifikát kalibračního měřidla

Farmakologický účinek

Soubor zdravotnických výrobků je vyráběn ve speciální ekonomické zóně „Dubna“ v ruském podniku japonské společnosti „Arkrey“. Doporučuje se pro monitorování hladin glukózy v krvi. Testovací proužky nemají kódování, což usnadňuje a zpřístupňuje jejich použití.

Lancety obsažené v sadě jsou vyrobeny z laserem ostré chirurgické oceli v Japonsku.

-Elektrochemická metoda analýzy; - Paměť pro 250 měření; - Testovací proužky - bez kódování; - Kalibrace - v krevní plazmě; - Kapka krve - 0,5 µl; - Doba měření - 7 sekund;

-Testovací proužky - 6 měsíců po zahájení používání (první otevření zkumavky).

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky

-Používá se pouze se zkušebními proužky GlucoCard SIGMA; - Doba použitelnosti testovacích proužků je 6 měsíců po zahájení používání (první otevření zkumavky).

-Skladujte při teplotách od +1 do +30 ° C.

Indikace

Diabetes mellitus, porucha tolerance uhlohydrátů, profylaktické monitorování krevní glukózy.

 • Chcete-li koupit glukometr glukocard sigma-mini s testovací proužky v Moskvě je možné ve vaší pohodlné lékárně zadáním objednávky na Apteka.RU.
 • Cena glukometru glukometru sigma mini s testovacími proužky v Moskvě je 611,00 rublů.
 • Návod k použití glukometru glukocard sigma-mini s testovacími proužky.

Nejbližší dodací místa v Moskvě naleznete zde.

Glukometry Glucocard II super (Glucocard 2 super)

Glucometer Glucocard 2 super, přístroj pro měření krevní glukózy, vyrábí společnost Arkray, Japonsko. Přístroj je kompaktní a snadno se používá a jeho rozměry jsou takové, že se snadno vejdou do dlaně vaší ruky.

Přístroj je uložen v kabelce. Výrobci mají speciální kapsu na auto-lancety. LCD displej, bílé tělo.

Sada obsahuje kalibrační testovací proužek, který je také klíčem k nastavení ukazatelů.

Popis glukometru glukokarty 2 super

Měřič pracuje tak, že analyzuje data z kapilárních testovacích proužků, z nichž každý je utěsněn. Indikátor se měří v průměru 30 sekund. Proces měření hladiny cukru je založen na elektrodově-senzorické technologii.

Kapka krve odebraná z prstu pacienta vpichem lancety v důsledku kapilární síly vstupuje do rekreační komory kapilárou na základně pásu. Před propíchnutím se prst otře alkoholovým tampónem a vysuší. Velkou výhodou tohoto modelu je, že krev po namočení dostatečného množství proužku není třeba umýt.

Cena měřidla při nákupu zahrnuje sadu 50 testovacích proužků. Stáhněte si instrukce ve formátu PDF.

Pro zařízení Glucocard II poskytli výrobci tři typy pásů:

 • test (přímo analyzovat hladinu glukózy);
 • kalibrace (součástí každého nového balení testovacích proužků);
 • ověření (vybavené měřidlem a používané k ověření správnosti měření).

Použití testovacích proužků

Po instalaci kalibračního testovacího proužku uslyšíte pípnutí. Na několik sekund na displeji se rozsvítí všechny znaky.

Jedná se o test, po kterém přístroj vydá další pípnutí a po 10 sekundách se na obrazovce zobrazí průměrná hodnota glukózy pro všechna nedávná měření (až 20 měření).

Vezměte prosím na vědomí, že pokud náhle ztratíte kalibrační proužek, můžete použít jednoduchý, ale průměrné hladiny glukózy uvidíte pouze po třech minutách.

Charakteristiky přístroje

Recenze, ceny, kde koupit?

Super glukometr Glucocard 2 má díky své kompaktnosti a snadnému použití pozitivní zpětnou vazbu pro uživatele.

Měřič krevní glukózy si můžete koupit v lékárně. Dalších 50 testovacích proužků, které si koupíte za 30 dolarů. Pokud se rozhodnete koupit od přímých dodavatelů, bude to stát 22-24 dolarů. Celá sada kabelky a glukometru vás bude stát asi 60-65 dolarů, a pokud si koupíte auto-lancet se spotřebním materiálem z této společnosti, budete muset zaplatit další $ 12-13. Samozřejmě, v lékárně bude všechno dražší.

Super Glucocard Glucometer Review 2 - žádná tlačítka a potíže!

Měřič krevní glukózy je přístroj, který by měl mít každý diabetik po ruce. S jeho pomocí můžete kdykoliv a na jakémkoli místě kontrolovat své ukazatele cukru. Je důležité, aby bylo zařízení co nejpřesnější a nejvhodnější. Za těchto podmínek se jeho užívání stává pohodlným a usnadňuje život pacientům s diabetem.

 • Anna Malykhina, lékařský editor
 • access_time

K dnešnímu dni existuje mnoho výrobců a modelů měřičů krevní glukózy. Tváří v tvář volbě tohoto zařízení začnou lidé spouštět oči. Nezávislá volba se zdá nemožná. Zvláště pro začátečníky.

Pro usnadnění výběru těch, kteří se potýkají s nákupem zařízení, vám dnes povíme o glukometru Super Glucocard II GT-1640.

Výrobce tohoto zařízení Arkray - Japonsko.

Začněme s technickými specifikacemi:

- metoda elektrochemického měření

- čas měření trvá pouze 30 sekund

- množství krve potřebné pro analýzu 3,0 µl

- Jednotky Mmol / L

- kódování testovacího proužku kódujícího měřidlo

- množství paměti je dostačující pro 20 měření

- Napájení: CR2032 (tlačítko)

- Rozměry: 87 x 51 x 10 mm

Je to poměrně kompaktní a snadno použitelné zařízení, které můžete vždy nosit.

Jak používat Super Glucocard II?

- Je to velmi jednoduché:

- Jednorázovou lancetu vložte do pera, abyste mohli prst prorazit

- odtrhněte sáček s testovacím proužkem

- Vložte testovací proužek do glukometru, přístroj se automaticky zapne

- Proveďte otvor v podložce prstu

- Zmáčkněte krevní mikrokapsky z prstu

- Dotkněte se kapky okraje testovacího proužku

- Mikrokapilára vezme do senzoru přesně 3 µl krve, vydá pípnutí a začne počítat po dobu 30 sekund

- Naměřená hodnota se zobrazí na obrazovce.

- Vyjměte použitý testovací proužek z přístroje pomocí sáčku a zlikvidujte jej společně s lancetem

- Měřič krevní glukózy se automaticky vypne.

S pomocí Super Glucocard II můžete získat poměrně přesná měření. Ti, kteří již přístroj zkontrolovali, říkají, že je to stejně přesné jako švýcarské hodinky.

Jeho aplikace je velmi jednoduchá a přístupná všem, protože na zařízení není jediné tlačítko, jehož přítomnost často děsí starší uživatele. Glucocard je dost chytrý, aby udělal všechno sám.

Stejně jako u mnoha jiných měřičů krevní glukózy, i toto zařízení má chyby, pokud jde o vysokou hladinu cukru, které uvádějí uživatelé, kteří používali Super Glucocard II po dlouhou dobu.

Tyto chyby jsou však velmi vysoké a nepřekračují limity normy. Aby nedocházelo k tomu, že vás takové chyby zavádějí, čas od času provádějte měření v laboratořích a porovnejte výsledky s měřidlem.

Tak říkám - malá mezilehlá kontrola.

Řekli jsme vám o výhodách a nevýhodách, ale volba je samozřejmě vaše!

Hodně štěstí s nákupy. Pravidelně sledujte hladinu cukru v krvi. Postarejte se o sebe a své zdraví!

Glukometr Glucocard Sigma

 • Glukometr Glucocard Sigma
 • CR2032b (3V) - 1 kus
 • Testovací proužky Glucocard Sigma - 10 ks
 • Penové pero Multi-Lancet
 • Lancety Multilet - 10 ks
 • Případ
 • Manuál
 • Rozměry: 83 x 47 x 15 mm
 • Hmotnost: 39 g
 • Objem kapky krve: 0,5 µl
 • Doba měření: 7 sekund od okamžiku detekce krve
 • Vzorek: čerstvá kapilární krev
 • Kalibrováno: plazma
 • Kapacita paměti: 250 výsledků glukózy v krvi. Značky "před jídlem" a "po jídle", průměrné hodnoty.
 • Baterie: CR2032 3 V baterie - 1 ks, Výdrž baterie - 2000 měření
 • Měrné jednotky: Mmol / l
 • Rozsah měření: 0,6 až 33,3 mmol / l
 • Tlačítko pro odstranění testovacích proužků
 • Automatické kódování
 • Provozní podmínky:
  • teplota je od 10 do 40 ° C
  • relativní vlhkost od 20 do 80%
 • Automatické zařazení: Při zavádění testovacího proužku do zařízení
 • Automatické vypnutí: po vyjmutí testovacího proužku

Glukometr Glucocard Sigma Mini od firmy Arkay

V životě diabetika jsou v léčbě nezbytné dvě věci - hypoglykemické léky a nástroje pro kontrolu hladiny cukru.

Při výběru modelu elektroměru se bere v úvahu vybavení, funkční vlastnosti a osobní preference.

Jedním z populárních zařízení je Glucocard od firmy Arkai.

Glukokard - moderní přístroj pro měření hladiny cukru. Vyrábí japonská společnost Arkay. Používá se pro monitorování indikátorů ve zdravotnických zařízeních a doma. Pro diagnostiku v laboratořích se nepoužívá s výjimkou některých případů.

Zařízení je malé, kombinuje přísný design, kompaktnost a pohodlí. Akce se nastavují pomocí tlačítek pod obrazovkou. Vypadá to jako MP3 přehrávač. Tělo je vyrobeno ze stříbrného plastu.

Rozměry stroje: 35-69-11,5 mm, hmotnost - 28 gramů. Baterie je určena pro průměrně 3000 měření - to vše závisí na určitých podmínkách použití zařízení.

Kalibrační data probíhají v krevní plazmě. Zařízení má metodu elektrochemického měření. Glucocard vytváří výsledky rychle - měření trvá 7 sekund. Postup vyžaduje 0,5 µl materiálu. Pro vzorek se odebere celá kapilární krev.

Balíček Glucocard obsahuje:

 • Zařízení Glucocard;
 • sada testovacích proužků - 10 kusů;
 • Punkční zařízení Multi-LancetDevice ™;
 • sada lancetů Multilet - 10 ks;
 • případ;
 • instrukce uživatele.

Balení testovacích proužků v sadě se zařízením - 10 kusů, balení po 25 a 50 kusech je k dispozici pro maloobchodní nákup. Doba použitelnosti po otevření není delší než šest měsíců.

Životnost zařízení podle výrobce je asi 3 roky. Záruka na zařízení platí jeden rok. Záruční povinnosti jsou uvedeny ve zvláštním kupónu.

Funkční funkce

Glucocard odpovídá moderním vlastnostem, má pohodlné rozhraní. Uživatel zobrazuje na displeji velká čísla, což usnadňuje čtení výsledků. V provozu se zařízení ukázalo jako spolehlivé. Jeho nevýhodou je nedostatek podsvícení a doprovodný signál.

Přístroj provádí samočinné testování při každém vložení testovací pásky. Často není nutné provádět kontrolu s řešením. Měřič automaticky zakóduje každý balíček testovacích proužků.

Doporučení! Chcete-li zachovat pásky z těsta, musíte je uložit do původního obalu a nepřevést je do jiné láhve.

Přístroj má před jídlem a po jídle značky. Jsou označeny speciálními vlajkami. Zařízení má možnost zobrazit zprůměrovaná data. Zahrnují 7, 14, 30 posledních měření. Uživatel může také smazat všechny výsledky. Vestavěná paměť umožňuje uložit přibližně 50 posledních měření. Výsledky se ukládají s testem času / data.

Uživatel má možnost přizpůsobit průměrný výsledek, čas a datum. Měřič se aktivuje při nastavení testovací pásky. Vypnutí přístroje proběhne automaticky. Pokud se nepoužívá po dobu 3 minut, práce je dokončena. Pokud se vyskytnou chyby, zobrazí se na obrazovce zprávy.

Návod k použití

Měření cukru by mělo začínat po sobě následujícími kroky:

 1. Vyjměte jednu testovací pásku z pouzdra čistými a suchými rukama.
 2. Vložte do zařízení celou cestu.
 3. Zkontrolujte, zda je zařízení připraveno - na obrazovce se zobrazí blikající kapka.
 4. Upravte místo vpichu a osušte.
 5. Propíchněte, dotkněte se konce testovací pásky kapkou krve.
 6. Počkejte na výsledek.
 7. Vyjměte použitý proužek.
 8. Vytáhněte lancetu z propichovacího zařízení, zlikvidujte ji.
 • používat pouze testovací pásky glukokarty;
 • není třeba přidávat krev během testování - to může narušit výsledky;
 • nedávejte krev na testovací pásku před jejím zavedením do drážky elektroměru;
 • na zkušební proužek nepoškozujte zkušební materiál;
 • ihned po propíchnutí naneste krev na pásku;
 • Pro uchování testovacích pásek a kontrolního roztoku po každém použití nádobu pevně uzavřete;
 • nepoužívat pásky po uplynutí doby jejich platnosti, nebo obal od otevření otevřen déle než 6 měsíců;
 • berte v úvahu skladovací podmínky - nevystavujte vlhkosti a nemrzněte.

Pro konfiguraci měřiče musíte současně stisknout a podržet pravá (P) a levá tlačítka (L) po dobu 5 sekund. Pro pohyb podél šipky použijte L. Pro změnu číslice stiskněte P. Pro měření průměrných výsledků je také stisknuto pravé tlačítko.

Chcete-li zobrazit předchozí výsledky výzkumu, postupujte takto:

 • podržte levé tlačítko po dobu 2 sekund - na obrazovce se zobrazí poslední výsledek;
 • Chcete-li přejít na předchozí výsledek, stiskněte tlačítko P;
 • pro procházení výsledku musíte držet L;
 • Chcete-li přejít na další data, stiskněte tlačítko L;
 • vypněte přístroj podržením pravého tlačítka.

Měřič rozbalení videa:

Skladovací podmínky a cena

Přístroj a příslušenství skladujte na suchém místě. Regulace teploty je navržena pro každou zvlášť: měřidlo je od 0 do 50 ° C, kontrolní roztok je do 30 ° C, zkušební pásky do 30 ° C.

Náklady na GlucoCard Sigma Mini jsou asi 1.300 rublů.

Náklady na testovací proužky Glucocard 50 - přibližně 900 rublů.

Názory uživatelů

V přehledech diabetiků o přístroji Glucocard Sigma Mini existuje mnoho pozitivních bodů. Kompaktní velikosti, moderní design, závěr obrazovky velkých postav jsou označeny. Další výhodou je nedostatek kódování testovacích pásek a relativně nízká cena spotřebního materiálu.

Nespokojení uživatelé si všimnou malé záruční doby, nedostatku podsvícení obrazovky a doprovodného signálu. Někteří lidé zaznamenali potíže při nákupu spotřebního materiálu a malou nepřesnost ve výsledcích.

Glukokard - moderní model glukometru. Má malé rozměry, lakonický a přísný design. Z funkčních funkcí - 50 uložených výsledků paměti, průměr, markery před / po jídle. Měřič shromáždil dost pozitivních a negativních komentářů.

Doporučujeme další související články.

Glukometr Glucocard Sigma

Přesný glukometr bez kódování.

16. července 2013 otevřely Arkray (Japonsko) a ROSOEZ v inovativním SEZ „Dubna“ podnik na vývoj a výrobu přenosných měřičů krevní glukózy a spotřebního materiálu pro ně, s nimiž diabetici mohou nezávisle měřit hladinu cukru v krvi.

Ve speciální ekonomické zóně Dubna vyrábí Arkray mini glukometry Sigma a Sigma.

Podnik Arkray v SEZ "Dubna" plní funkci nahrazení importu. Předpokládá se, že do 5 let bude zabírat více než 10% ruského trhu měřičů krevní glukózy a spotřebního materiálu, který je stále převážně naplněn dovozem.

Arkray je japonská společnost, založená v roce 1960. Kontroluje 60% japonského trhu zdravotnických přístrojů pro diagnostiku diabetu a monitorování hladiny cukru v krvi. Řídí 17 továren a výzkumných a výrobních podniků v Japonsku, USA, Velké Británii, Číně, na Filipínách. Nyní v Rusku.

Dokončení:
1. Glucocard2. Případ 3. Příručka 4. Testovací proužky - 10 ks.5. Multi-Lancet Device ™ Punch