Image

Glucometer Infopia Finetest Auto-kódování Premium Recenze

Glucometer Finetest Auto Coding Premium je nový model od společnosti Infopia. Jedná se o moderní a přesné přístroje pro měření hladiny cukru v krvi, které využívá technologii biosenzoru. Vysoká kvalita a přesnost důkazů potvrzuje mezinárodní certifikát kvality ISO a FDA.

S tímto přístrojem může diabetik rychle a přesně provádět testování glykémie doma. Měřič je snadno ovladatelný, má funkci automatického kódování, která je srovnatelná s jinými podobnými zařízeními.

Kalibrace přístroje probíhá v krevní plazmě, měření se provádí elektrochemickou metodou. V tomto ohledu jsou výsledky studie získány téměř identicky s údaji laboratorních testů. Výrobce poskytuje na vlastní zboží doživotní záruku.

Popis zařízení

Glucometer Finetest Premium zahrnuje:

 • Zařízení pro měření hladiny glukózy v krvi;
 • Pero;
 • Návod k použití;
 • Pohodlné přepravní pouzdro pro měřidlo;
 • Záruční list;
 • Baterie CR2032.

Pro tuto studii je nutná minimální kapka krve 1,5 µl. Výsledky analýzy lze získat 9 sekund po zapnutí analyzátoru. Rozsah měření je 0,6 až 33,3 mmol / l.

Měřič je schopen uložit až 360 nedávných měření s datem a časem studie. Pokud je to nutné, diabetik může provést průměrný plán založený na indikacích po dobu jednoho týdne, dvou týdnů, měsíce nebo tří měsíců.

Jako zdroj energie se používají dvě standardní lithiové baterie typu CR2032, které lze v případě potřeby vyměnit za nové. Tato baterie je dostatečná k provedení 5 000 testů. Při instalaci nebo demontáži testovacího proužku se přístroj může automaticky zapnout a vypnout.

Finetest Premium Analyzer lze nazvat zařízením, které je vhodné a srozumitelné pro použití. Jeho použití se doporučuje i pro osoby s nízkým zrakem, protože přístroj má velkou obrazovku a jasný obraz.

Přístroj má pět možností připomenutí, čidlo okolní teploty v C a F. Testovací proužky lze snadno odstranit stisknutím speciálního tlačítka. Zařízení má rozměry 88x56x21 mm a hmotnost 47 g.

Pokud je to nutné, může uživatel vybrat poznámku během ukládání výsledků, pokud byla analýza provedena během jídla nebo po jídle, po sportu nebo užívání léků.

Aby byl měřič používán různými osobami, každému pacientovi je přiřazeno individuální číslo, což vám umožňuje uložit jednotlivě celou historii měření.

Cena zařízení je asi 800 rublů.

Glucometer Finetest: návod k použití a zpětná vazba k použití automatického kódování premium

Výhody zařízení

Přístroj Finetest splňuje mezinárodní diagnostické standardy. Podle recenzí, metr "Finetest" přesné, rychlé měření a snadné použití. Mezi další výhody patří:

 • širokoúhlý displej;
 • velké piktogramy;
 • neomezený záruční list;
 • průměrování údajů za dané období od 1 do 99 dnů;
 • zapamatování 365 výsledků průzkumu;
 • možnost použití několika uživateli;
 • synchronizace výsledků průzkumu s datem a časem;
 • pro skladování.

5 vestavěných časovačů vám umožní nezapomenout na potřebu průzkumu.

Uživatel může použít funkci poznámek. To je výhodné, pokud je nutné sledovat vztah mezi glukózou a hustotou plazmy s jídly nebo specifickými potravinami, intenzitou cvičení, spánkem nebo použitím určitých léků. Pokud chcete, můžete sestavit statistický graf založený na výsledcích za daný časový interval. Použití jednotlivých čísel umožňuje, aby měřič používal více uživatelů.

Technické parametry měřidla Finetest

Přístroj pracuje na dvou bateriích CR232.

Není nutné zakódovat měřič Finetest Auto Coding Premium, protože zařízení je automaticky zakódováno při instalaci testovacího indikátoru do zásuvky. Elektrochemická analýza 1,5 µl čerstvé kapilární krve za pouhých 9 sekund vypočítá plazmatickou koncentraci glukózy. Zařízení využívá plazmovou kalibraci, která maximalizuje výsledky do laboratoře. Jako zdroj energie jsou k dispozici 2 baterie CR2032, které dodávají přístroji až 5 000 aplikací. Citlivost přístroje je od 0,6 do 33,3 mmol / l. Vestavěný teplotní indikátor v C a F sleduje optimální podmínky pro provoz mechanismu. Kompaktní parametry: 88 × 56 × 21 mm a hmotnost 47 gramů umožňuje přenášet přístroj vždy s sebou v případě, který přispívá k dlouhodobému používání.

Spotřební materiál

Pro správnou funkci zařízení Finetest Premium vyžaduje testovací proužky. Při instalaci do slotu je zařízení automaticky zakódováno. Indikátory jsou určeny pro jednorázové použití. Kromě toho je třeba lancety pro propíchnutí kůže. Jednorázové sterilní rozrývače pro snadné použití se instalují do speciálního pera, které je dodáváno v základní sadě. Zdroje také vyžadují pravidelnou výměnu. Pro samotný test je potřebná kapka pacientovy krve.

Trochu nejjemnější zpětné vazby

Je na čase mluvit o recenzích, které jsou potřebné k dokončení obrázku. Věčná otázka: kupte nebo ne - znepokojuje mnoho lidí, a pokud jde o pořízení měřiče krevní glukózy, který bude ve skutečnosti blízkým přítelem po velmi dlouhou dobu, musí být kroky provedeny co nejpřesněji.

 • Před několika lety byly v Koreji provedeny testy, v jejichž důsledku bylo zapojeno více než 400 pacientů. Z nich byly provedeny analýzy s pomocí Fairtestu, po kterém byly zaznamenány do samostatného souboru. Podle výpovědi činil rozdíl s automatizovaným systémem vysoce přesných analýz Hitachi Glucouse Auto-analizer pouze 3%. To je velmi malé. Četl jsem to jednou na webu, protože to bylo zajímavé, o čem je tento glukometr vůbec.
 • Navrhuji svým pacientům, aby si koupili přesně to zboží, které bude fungovat dlouho a správně. Jedním z nich bude i ten nejlepší glukometr s automatickým kódováním, protože dnes mnoho pacientů potvrzuje jeho účinnost a spolehlivost.
 • Testovali jsme testy v Bělorusku ve městě Mogilev, kde laboratorní pracovníci dospěli k závěru, že „přesnost systému Finetest bude srovnatelná s přesností studií automatizovaných systémů v laboratoři samotných“. To je samozřejmě ukazatel vysoké úrovně práce glukometrů od společnosti Finetest.
 • Moderní diagnostické standardy jsou v souladu s dostupností funkcí v rámci Finetestu. Recenze mnoha pacientů na webu a nejen o tom mluví (mluví o spolehlivosti práce a schopnosti rychle dosáhnout výsledku za 3-5 sekund).

DŮLEŽITÉ: Testovací proužky pro nejjemnější metr lze a měly by být zakoupeny ve stejném obchodě, kde je zakoupeno samotné zařízení. Aspoň mám poradit svým pacientům. Z tohoto důvodu nemůžete narazit na „pochybný produkt“, a pak bude alespoň jistota, že došlo ke koupi 1 + 1 (můžete požádat o vrácení peněz, a obecně to bude snazší koupit vše v jednom obchodě).

Obecně platí, že hodnocení měřidla finetest čistě pozitivní. Jako doktor jsem ho měl rád:

 • Pohodlné
 • Malé
 • Levná
 • Přesné a rychlé měření

Navrhuji svým pacientům, aby si koupili nejjemnější glukometr z důvodu, že samotné použití bude vhodné pro každého pacienta, který potřebuje neustále měřit hladiny glukózy v důsledku diabetes mellitus.

Recenze videí

Charakteristiky

* Uveďte přesné vlastnosti prodávajícího.

Obecné vlastnosti

Testovací proužky

Rozměry a hmotnost

* Uveďte přesné vlastnosti prodávajícího.

Výhody a nevýhody

 • Přidat plusy Přidat
 • Přidat cons Přidat

Přepis

1 Finetest Testovací proužky pro stanovení hladiny glukózy v krvi DŮLEŽITÉ: Před použitím testovacích proužků si přečtěte tuto informaci a uživatelskou příručku k monitorovacímu systému Finetest TM, abyste určili hladinu glukózy v krvi Finetest TM. Účel použití: Testovací proužky Finetest TM se používají pouze s přístrojem Finetest TM určeným ke kvantifikaci hladiny glukózy v krvi v celé kapilární krvi. Systémy Finetest TM jsou kalibrovány na plazmatickou glukózu, aby se usnadnilo porovnání výsledků s údaji získanými laboratorními metodami. Testovací proužky Finetest TM nejsou určeny pro vnitřní použití (pouze pro diagnostiku in vitro). Testovací proužky Finetest TM lze použít k nezávislému řízení hladiny glukózy v krvi u pacientů s diabetem. Obecné informace: Testovací proužky Finetest TM používaly novou technologii biosenzoru založenou na elektrochemickém složení, které vyžaduje velmi malé množství 1,5 μl krve, což způsobuje menší bolest. Měřič krevní glukózy Finetest TM Premium může ukládat 200 měření s datem a časem a technologií biosenzoru. Výsledky můžete snadno přenést do svého osobního počítače a uložit je tam (volitelné). To poskytuje jednodušší a lepší způsob monitorování hladin glukózy. Skladování a manipulace: Injekční lahvičky uchovávejte na chladném a suchém místě při teplotě F (2 až 30 ° C). Vyhněte se přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem. Nepoužívejte testovací proužky, které nebyly řádně skladovány. Uchovávejte testovací proužky pouze v původních lahvičkách. Nepřenášejte testovací proužky do nových bublin nebo jiných nádob. Ihned po požití testovacích proužků Finetest pevně uzavřete víčko s bublinkami. Tím se pásy uchová až do doby expirace. Testovací proužky použijte ihned po vyjmutí z lahvičky. Nepoužívejte testovací proužky po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu nebo injekční lahvičce, protože to může vést k nepřesným výsledkům. Po prvním otevření označte datum otevření na štítku bubliny. Zbývající testovací proužky Finetest odstraňte 3 měsíce po prvním otevření lahvičky. Zabraňte vniknutí nečistot, potravin a vody na testovací proužek. Neprovádějte testovací proužek mokrýma rukama. Všechny části testovacího proužku se mohou dotýkat pouze suché, čisté ruce. Neohýbejte, zkracujte ani nepoškozujte testovací proužky Finetest. Testovací proužky Finetest TM jsou určeny pouze pro jednorázové použití.

2 Neurčujte hladinu glukózy v krvi při teplotách pod +10 ° C (50 ° F) nebo nad + 40 ° C (104 ° F) a relativní vlhkosti nad 90%. Pozor! Láhev s testovacími proužky uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se uzávěr lahvičky nebo testovací proužek dostane do dýchacího traktu, dítě se může udusit. Testovací proužek a stěny bubliny obsahují látky, které mohou být škodlivé při uvolnění do gastrointestinálního traktu. Opatření, která musí být dodržena pro dosažení přesného výsledku Přijatelný rozsah: Použijte testovací proužek. Vložte testovací proužek ve směru “

Glucometer Finetest: návod k použití a zpětná vazba k použití automatického kódování premium

Testovací proužky pro měřidlo

Recenze videí

Charakteristiky

* Uveďte přesné vlastnosti prodávajícího.

Obecné vlastnosti

Testovací proužky

Rozměry a hmotnost

* Uveďte přesné vlastnosti prodávajícího.

Výhody a nevýhody

 • Přidat plusy Přidat
 • Přidat cons Přidat

Trochu nejjemnější zpětné vazby

Je na čase mluvit o recenzích, které jsou potřebné k dokončení obrázku. Věčná otázka: kupte nebo ne - znepokojuje mnoho lidí, a pokud jde o pořízení měřiče krevní glukózy, který bude ve skutečnosti blízkým přítelem po velmi dlouhou dobu, musí být kroky provedeny co nejpřesněji.

 • Před několika lety byly v Koreji provedeny testy, v jejichž důsledku bylo zapojeno více než 400 pacientů. Z nich byly provedeny analýzy s pomocí Fairtestu, po kterém byly zaznamenány do samostatného souboru. Podle výpovědi činil rozdíl s automatizovaným systémem vysoce přesných analýz Hitachi Glucouse Auto-analizer pouze 3%. To je velmi malé. Četl jsem to jednou na webu, protože to bylo zajímavé, o čem je tento glukometr vůbec.
 • Navrhuji svým pacientům, aby si koupili přesně to zboží, které bude fungovat dlouho a správně. Jedním z nich bude i ten nejlepší glukometr s automatickým kódováním, protože dnes mnoho pacientů potvrzuje jeho účinnost a spolehlivost.
 • Testovali jsme testy v Bělorusku ve městě Mogilev, kde laboratorní pracovníci dospěli k závěru, že „přesnost systému Finetest bude srovnatelná s přesností studií automatizovaných systémů v laboratoři samotných“. To je samozřejmě ukazatel vysoké úrovně práce glukometrů od společnosti Finetest.
 • Moderní diagnostické standardy jsou v souladu s dostupností funkcí v rámci Finetestu. Recenze mnoha pacientů na webu a nejen o tom mluví (mluví o spolehlivosti práce a schopnosti rychle dosáhnout výsledku za 3-5 sekund).

DŮLEŽITÉ: Testovací proužky pro nejjemnější metr lze a měly by být zakoupeny ve stejném obchodě, kde je zakoupeno samotné zařízení. Aspoň mám poradit svým pacientům. Z tohoto důvodu nemůžete narazit na „pochybný produkt“, a pak bude alespoň jistota, že došlo ke koupi 1 + 1 (můžete požádat o vrácení peněz, a obecně to bude snazší koupit vše v jednom obchodě).

Obecně platí, že hodnocení měřidla finetest čistě pozitivní. Jako doktor jsem ho měl rád:

 • Pohodlné
 • Malé
 • Levná
 • Přesné a rychlé měření

Navrhuji svým pacientům, aby si koupili nejjemnější glukometr z důvodu, že samotné použití bude vhodné pro každého pacienta, který potřebuje neustále měřit hladiny glukózy v důsledku diabetes mellitus.

Výhody zařízení

Přístroj Finetest splňuje mezinárodní diagnostické standardy. Podle recenzí, metr "Finetest" přesné, rychlé měření a snadné použití. Mezi další výhody patří:

 • širokoúhlý displej;
 • velké piktogramy;
 • neomezený záruční list;
 • průměrování údajů za dané období od 1 do 99 dnů;
 • zapamatování 365 výsledků průzkumu;
 • možnost použití několika uživateli;
 • synchronizace výsledků průzkumu s datem a časem;
 • pro skladování.

5 vestavěných časovačů vám umožní nezapomenout na potřebu průzkumu.

Uživatel může použít funkci poznámek. To je výhodné, pokud je nutné sledovat vztah mezi glukózou a hustotou plazmy s jídly nebo specifickými potravinami, intenzitou cvičení, spánkem nebo použitím určitých léků. Pokud chcete, můžete sestavit statistický graf založený na výsledcích za daný časový interval. Použití jednotlivých čísel umožňuje, aby měřič používal více uživatelů.

Technické parametry měřidla Finetest

Přístroj pracuje na dvou bateriích CR232.

Není nutné zakódovat měřič Finetest Auto Coding Premium, protože zařízení je automaticky zakódováno při instalaci testovacího indikátoru do zásuvky. Elektrochemická analýza 1,5 µl čerstvé kapilární krve za pouhých 9 sekund vypočítá plazmatickou koncentraci glukózy. Zařízení využívá plazmovou kalibraci, která maximalizuje výsledky do laboratoře. Jako zdroj energie jsou k dispozici 2 baterie CR2032, které dodávají přístroji až 5 000 aplikací. Citlivost přístroje je od 0,6 do 33,3 mmol / l. Vestavěný teplotní indikátor v C a F sleduje optimální podmínky pro provoz mechanismu. Kompaktní parametry: 88 × 56 × 21 mm a hmotnost 47 gramů umožňuje přenášet přístroj vždy s sebou v případě, který přispívá k dlouhodobému používání.

Spotřební materiál

Pro správnou funkci zařízení Finetest Premium vyžaduje testovací proužky. Při instalaci do slotu je zařízení automaticky zakódováno. Indikátory jsou určeny pro jednorázové použití. Kromě toho je třeba lancety pro propíchnutí kůže. Jednorázové sterilní rozrývače pro snadné použití se instalují do speciálního pera, které je dodáváno v základní sadě. Zdroje také vyžadují pravidelnou výměnu. Pro samotný test je potřebná kapka pacientovy krve.

Glucometer Finetest (Korea)

Diabetes a jeho léčba

Strana 2 z 3 1, 2, 3

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Já bych neřekl levné, v nejbližší lékárně 250 tisíc - 30 dolarů
ačkoliv pole a vložené slovo AKCE!

Bionime-550 asi 350-380 tisíc - 40-44 dolarů

Mimochodem pro uživatele Fayntestu v Bělorusku jsou lancety nechutné!

Světle modrý plast, jeden není vůbec naostřený!
Vložil jsem ji do pera, aniž jsem se podíval, klikl jsem a není krev, zvětšil jsem hloubku propíchnutí, znovu kliknu, pokud jen henna!
Podíval jsem se a jehla je jen odřezávání bez jakéhokoliv ostření

teď jsem si koupit pouze bionaymskie s tmavě modrou (?) plast, tam nebyly žádné problémy tam

Re: Glucometer Finetest (Korea)

První výsledky jsou trochu matoucí, nyní měří obě měření najednou (je třeba udělat 250 oplachů)

Z 5 měření se rozpad téměř zdvojnásobil, Bionime ukázal 7,5, Finetest 3,5, 3,5 jsem se chvěl kopyta
v jiných případech, Bionime ukázal jeden nahoře, ale to není děsivé se stabilními indikacemi, ale když to bylo dvakrát?

Večer budu dělat malou revizi fotografií, budu i nadále aktivně porovnávat četby a pokud se to stane znovu, budu muset přemýšlet

Re: Glucometer Finetest (Korea)

forester, díky za porovnání Finetest auto-kódování s Bionime GM550. Samozřejmě, že rozběh mezi změnami závad je již dlouho bez překvapení vnímán, ale člověk by se nikdy neměl s hackem souhlasit. Kdybych neznal tento bionime, mohl jsem odepsat procentní běh. První je tam, druhá je tady a tady a tady máte 40%. Ale to nesedí. Tam je GM550, tam je Accu-Chek Performa a hodnoty byly porovnány s laboratoří EKF Biosen C-Line Clinic. GM550 ve skutečnosti neměl náběh, výkonnost byla vždy průměrně 12%. Podobným způsobem se chovaly různé šarže proužků. Zatímco profil byl pro mě vybrán, tato měření byla ztmavena.
Já jsem jen zvedl nějaké další závady pro sebe, s levnější ceny pásu. Zde je tento Finetest auto-kódování a líbilo se. Stripes někde $ 19.

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Uh-hh
Věřím svému Bionaymovi, že čísla jsou vždy podobná státu a v nemocnici byl nesoulad stabilní, v rámci jednoho nebo dvou, což je velmi dobré, s Akkuchek 0,5 jednotkami, což je také dobré

A tady na GS550 - 7.0, na Fayntestu - 3.0

pak jsou dvě nebo tři měření blízko, ale Fairtest je konzistentně nižší než čtení, nikdy vyšší

zatraceně, trochu drahé náklady na experiment! Koupil jsem 250 pásů!

Zítra začnu zadívat s prodejci

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Možná jsem někde hloupý?

když dva glukometry jak nejlépe měřit?
Koneckonců psali, že je žádoucí odstranit první kapku a vzít druhou kapku, ale obvykle tuto poznámku zanedbávají.

ruce s mýdlem a vodou před mě vždy měří, nemám s alkoholem

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Ano, to je místo, kde jsem vstoupil, musel jsem se podívat na diagram před nákupem!

Rozdíl +/- 30% je tvrdý!

Bylo by lepší koupit 101 bionime s pruhy, nemáme žádné problémy

v pořádku, budeme předpokládat, že toto je mé možné fórum pomoci

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

Re: Glucometer Finetest (Korea)

takové závěry se usmál - nekoupejte se

je to jedna věc, když už je naplněna, druhá, když je to všechno poprvé, ale není to jen to, že rozdíl 2 krát je příliš radikální a bude nákladné jít často na kliniku, je to dražší než nákup spolehlivého glukometru

a co bylo 15-20 let.
by vám pak, že budou mobilní telefony a budou měřit cukr.

[Zveřejněno pomocí Androidu]

Re: Glucometer Finetest (Korea)

No, úsměv v našem byznysu bude ten, kdo bude posledním, kdo se bude usmívat.

Tehdy jsem byl jen ze seriálu „všechno poprvé“ a zdálo se mi také, že ti, kteří mají 15 let s diabetem, jsou zkamenělinami, kteří svými „tlustými přístupy“ nerozumí jemným problémům nově příchozích.
Pouze v těch dnech byly glukometry z několika světově známých značek a nyní jsou všechny nýtované a stupeň spolehlivosti všech z nich není nikomu znám (zejména v kombinaci s telefonem a železem).
Problém přesnosti měření je podle mého názoru vždy a ve všech pozoruhodných souvislostech.
Napsal jsem předchozí příspěvek k tomu, že ví, co tam věří v měřeních i na klinice.

Vzpomínám si na epizodu s měřením krevního tlaku.
Můj otec se vrátí z polikliniky - nemá na něj žádnou tvář: ukazuje se, že jeho záměrem bylo tlak 180.
Důrazně jsme pochybovali - jeho zdravotní stav je normální, doma - výborný automatický tonometr OMRON, který byl v té době v Japonsku sestaven (stojí mimochodem, špatné peníze), měřili jsme to sami - mnohem méně. Ale člověk se třese strachem, protože věří, že na klinice, a že domácí tonometr "vody" jako domácí non-profesionální odpad.
Pak jsem se rozhodl provést experiment. V životě jsem hypotenzivní (byl v těch dnech) a můj obvyklý tlak je 95-100. No, přestěhoval jsem se do ordinace, kde měří tlak. Sestra se na mě podívala s podezíravým pohledem (pravděpodobně přemýšlel, s jakým tlakem vyrostla, přivedla mě tam, souhlasím, že hypertoničtí pacienti jdou do takových místností), měřili a vydávali: 150! Vidím.
Co můžu říct. Měření tlaku je pravděpodobně nejjednodušší manévr, ale ani v něm nebylo možné spoléhat na kliniku (opotřebované manžety, desítky pacientů denně).

A krevní cukr. Nevím, ale měřit to v endokrinologickém centru pro speciality. zařízení může být důvěryhodnější, dokonce před 15 lety, než to samé, ale vyrobené mobilním telefonem / tabletem / diktafonem a dalšími pomůckami - dnes.
Myslím si, že miniaturizace elektroměrů není zcela korelována s kvalitou výstupních hodnot.

Recenze k metru Infopia Finetest Auto-Coding Premium

Popis položky:

doba měření: 9 s, objem kapky: 1,5 µl, kódování: automatické, paměť pro 365 měření

Tento produkt lze zakoupit za cenu $ 16 - $ 53

Názor zákazníka:

Velmi spokojeni! Doporučuji! Vynikající design, rozumné ceny testovací proužky, přehledné a pohodlné menu!

Názor zákazníka:

Takový glukometr jsem si koupil dědečkovi. On trpí cukrovkou po dobu 10 let. Léčí se inzulinem. Endokrinolog řekl, že je třeba kontrolovat hladinu cukru, jinak se mohou objevit komplikace - gangréna, slepota, selhání ledvin (uvedené vysoké hladiny cukru poškozují cévy). A každý den nechodíte do polikliniky a tam a fronta budete sedět půl dne, a to není fakt, že budete mít schůzku. To koupilo. Poradil známému endokrinologovi. Řekl, že tento model je vhodný, kvalitativní výzkum, snadné použití (zařízení je nakonfigurováno - nemusíte zadávat kód), tam jsou vždy proužky v lékárnách, a cena je nejdostupnější. Mimochodem, on sám to má ve své kanceláři, aby naléhavě změřil cukr na recepci, a nečekal, až se rozhodne v laboratoři.

Dědeček se rychle naučil používat, velká čísla na obrazovce, malá velikost zařízení (ale ne dost ztratit).

Recenze k metru Infopia Finetest Auto-Coding Premium

Popis položky:

doba měření: 9 s, objem kapky: 1,5 µl, kódování: automatické, paměť pro 365 měření

Tento produkt lze zakoupit za cenu $ 16 - $ 53

Názor zákazníka:

Velmi spokojeni! Doporučuji! Vynikající design, rozumné ceny testovací proužky, přehledné a pohodlné menu!

Názor zákazníka:

Takový glukometr jsem si koupil dědečkovi. On trpí cukrovkou po dobu 10 let. Léčí se inzulinem. Endokrinolog řekl, že je třeba kontrolovat hladinu cukru, jinak se mohou objevit komplikace - gangréna, slepota, selhání ledvin (uvedené vysoké hladiny cukru poškozují cévy). A každý den nechodíte do polikliniky a tam a fronta budete sedět půl dne, a to není fakt, že budete mít schůzku. To koupilo. Poradil známému endokrinologovi. Řekl, že tento model je vhodný, kvalitativní výzkum, snadné použití (zařízení je nakonfigurováno - nemusíte zadávat kód), tam jsou vždy proužky v lékárnách, a cena je nejdostupnější. Mimochodem, on sám to má ve své kanceláři, aby naléhavě změřil cukr na recepci, a nečekal, až se rozhodne v laboratoři.

Dědeček se rychle naučil používat, velká čísla na obrazovce, malá velikost zařízení (ale ne dost ztratit).

Glukometr Jemný test Automatické kódování Premium +100 t / n

Přenosný jemný test Premium Glucometer, vyvinutý na základě nejnovějších výsledků bioinženýrských technologií, analyzuje krevní cukr s vysokou přesností. Pro pacienty s diabetem závislým na inzulínu a pro osoby, které mají dextrózu na vrcholu horní hranice normálu, je nezbytné samostatné zařízení, které pracuje s bateriemi.

Přístroj měří elektrochemicky po dobu devíti vteřin, po kterých jsou údaje zobrazeny na velké elektronické tabuli. Testovací proužek se automaticky odstraní. Lékařské vybavení zahrnuje spotřební materiál a sterilní nástroje. V paměti je uloženo 365 posledních měření. Jihokorejská výrobní společnost poskytuje na zařízení doživotní záruku.

Přezkum. Glukometr FINETEST

Přezkum. Glukometr FINETEST. Obchod Pipet.

http://pipetka.org/p-glyukometr-finetest-auto-coding-premium/ Technické specifikace: Výrobce Infopia Co Ltd, Jižní Korea. Technol.

Recenze Glucometer FINETEST online video c.

Ultrazvuk "VED": Jak používat Ch.

UZ "Vitebsk regionální endokrinologie Dispensary". Jak správně používat glukometr.

Testovací proužky pro váš měřič Fine Test. V.

Zkušební destičky do Meter Fine Test - Video. Koupit jemné testovací proužky na https://beemed.com.ua/ru/diagnostika/246-test-poloski-dlya-gly.

Jak přístroj používat

Jak používat metr jakékoli značky na příkladu AccuCheck Performa Nano. Zapomněl jsem se zmínit o videu, které bylo zapnuto.

Co je lepší koupit glukometr.

Co je lepší koupit glukometr. Není to velmi jednoduchá otázka. Podle mého názoru je lepší koupit metr, se kterým.

Jaký typ glukometru a analyzátoru je lepší - kecy.

Porovnání přesnosti a rychlosti studia krevních parametrů mezi hlavními konkurenty pro. T