Image

Návod k použití FISHANT-S®

FISHANT-S® je nová třída aktivních enterosorbentů, která kombinuje biologicky inertní složky (vysoce čistý lékařský vazelínový olej) a prebiotika (pektin a agar-agar) ve formě komplexní homogenní mikroemulze.

Klasifikace moderních enterosorbentů bere v úvahu několik parametrů. Kvalitativní (pozitivní) charakteristiky enterosorbentů jsou považovány za netoxické, atraumatické s ohledem na sliznici, dobrou evakuaci sorbentu z těla, vysoké sorpční vlastnosti, pozitivní účinek nebo nepřítomnost negativního vlivu na sekreci atd.

Sorpční kapacita FISHANT-S®

Sorpční kapacita a rychlost absorpce endotoxinu (zejména v 1. hodině sorpce) enterosorbentu FISHANT-S® je 4-9krát vyšší než zbytek.

Enterosorbent FISHANT-S® - neovlivňuje metabolismus, protože je absolutně neutrální, nevstřebává se při transportu po gastrointestinálním traktu a nevstupuje do chemických interakcí a netvoří toxické a chemické sloučeniny.

Pozitivní stránkou enterosorbentu FISHant-S® je přítomnost prebiotických složek (pektin a agag-agar), které aktivně a pevně váží endotoxin a vysoce čistý medicinální vazelínový olej - chemickou látku, která je chemicky inertní.

Hlavní a důležitou kvalitou přípravku FISHANT-S® ve srovnání s jinými léky podobného účinku je vysoká sorpční kapacita a schopnost absorbovat endotoxin nejen ze střevního obsahu, ale také jako součást toxických komplexů „žlučových kyselin-endotoxinů“ a také vytvářet přirozenou překážku absorpce endotoxinu, dobrá evakuace ze střev, tvorba ochranného filmu na sliznici a příznivý vliv na střevní mikroflóru, nezpůsobuje zácpu.

Při použití přípravku FISHANT-S® u lidí s poruchami metabolismu lipidů byl zaznamenán pokles hladiny cholesterolu v krvi.

Porovnání přípravku FISHANT-S® s jinými metodami snižování cholesterolu

Ve srovnání s běžnými hypolipidemickými činidly používanými v klinické praxi, včetně inhibitorů klíčového enzymu při syntéze cholesterolu a FISHANT-S®, se ukázalo jako nejúčinnější. Výhodou léčiva je absence kontraindikací a nedochází ke komplikacím a negativním vedlejším účinkům při dlouhodobém užívání se stejným účinkem a u mnoha pacientů mají statiny vynikající účinek na snížení cholesterolu (obr. 1).

Obr. 1. Srovnávací hodnocení celkové hladiny cholesterolu v krvi pacientů s dyslipoproteinemií, kteří dostávali FISHANT-S®, kteří podstoupili částečnou operaci ileosuntirovanii Buchwald Saveliev a pacienti užívající statiny.

Obr. 2. Změny koncentrace plazmatických lipidů a lipoproteinů při použití přípravku FISHANT-S®.

Při užívání přípravku FISHANT-S® nejsou žádné vedlejší účinky

Absence komplikací a vedlejších účinků, stejně jako větší účinnost enterosorpce při použití přípravku FISHANT-S®, je způsobena obsahem složek, které jsou pro tělo naprosto neutrální (tekutý parafín, agarový agar s mořskými řasami, pektin), stejně jako pomoc při obnově zhoršené fyziologické rovnováhy cholesterolu pomocí blokády EGCFA, aktivní enterosorpce a normalizace prostředí střevních mikroorganismů (Obr. 2).

Obr. 3. Mechanismus účinku FISHANT-S® (schéma)

Enterosorbent FISHANT-S® se skládá z zcela neutrálních složek pro naše tělo, není absorbován průchodem střevem, je z těla zcela vylučován výkaly. V tomto ohledu nemá lék negativní vliv na játra, na rozdíl od jiných léků, které snižují hladinu cholesterolu a jsou používány při léčbě aterosklerózy. Příznivé je také obnovení trávení, trávení a vstřebávání složek potravin, což vede ke snížení hmotnosti, které je pozorováno u obézních osob při užívání enterosorbentu FISHant-S®.

Pokyny pro příjem FISHANT-S®

Doporučení pro příjem FISHANT-S ®:

Dospělí FISHANT-S® se užívá nalačno nebo hodinu po snídani, dvakrát týdně 100 g obsahu sklenice (půl hodiny). Někdy se omývají šťávou, vodou nebo jinou tekutinou. Délka léčby je 3-4 týdny a bělejší v závislosti na indikacích a výsledcích aplikace. Rozvrh recepce a množství lze měnit podle lékaře. Léky, včetně vitamínů, musí být užívány 2 hodiny před užitím přípravku FISHANT-S®.

Kontraindikace pro příjem přípravku FISHANT-S®:

Individuální nesnášenlivost složek. Nedoporučuje se užívat při kojení a těhotenství, protože léčivo nebylo v této skupině užíváno a neexistují žádné údaje o jeho účinku na matku a plod. Z tohoto důvodu se nedoporučuje užívat tento lék osobám mladším 16 let.

Předávkování:

Možný relaxační krátkodobý účinek, ke kterému dochází při použití doporučené, normální dávky. Interakce s léky: během 12-24 hodin po užití přípravku FISHANT-S® mohou existovat omezení vstřebávání jiných léků užívaných den předtím. Aby se zabránilo snížení účinnosti jiných léků, které užíváte, musíte je užívat nejméně jednu hodinu před podáním přípravku FISHANT-S®.

Složení FISHANT-S®:

Lékařský vazelínový olej, agar s řasovým krmivem, pektin, benzonát sodný, kyselina sorbová, ovocné a bobulové výplně. Rozpustná vláknina ve 100 g výrobku obsahuje 3 g (150% odpovídající denní spotřeby), nepřekračuje přípustnou horní hranici. Doba použitelnosti: 1 rok.

Výrobce FISHANT-S ®:

Státu Reg. № 77.99.23.3 U.11600.10.06
Penta Med LLC, Moskva
Telefon k konzultaci: +7 (495) 504-41-01

Jak přípravek FISHANT-Extra pomáhá při snižování cholesterolu, hodnocení pacientů a lékařů

Mnoho lidí ani netuší, že jejich hladina cholesterolu v krvi je zvýšená. Misinformace, informační hlad, neochota znát skutečný stav svého zdraví vede ke zhoršení nemoci. To může způsobit nežádoucí účinky a závažné komplikace. Co dělat? Pokud se člověk rozhodl postarat se o své zdraví, navštívil lékaře a ukázalo se, že hladina cholesterolu je mnohem vyšší, než je obvyklé, je nutné zvolit správný lék.

Donedávna lidé používali FISHANT-S ke snížení cholesterolu. Koupit to bylo možné až do roku 2016. Po dobu asi 10 let, tento lék umožnil lidem, aby se cítili zdravé a plné energie.

Ale farmaceutický průmysl nestál. V důsledku výzkumu a pravidelné práce lékařů první městské nemocnice a ruské státní lékařské univerzity zlepšit své produkty, byl vytvořen nejnovější nástroj, který z hlediska vlastností a kvality se stala ještě lepší.

Počínaje rokem 2016 tak byla FISHANT-S (první generace) nahrazena novým bavičem FISHANT-Extra. Prošel všemi nezbytnými klinickými zkouškami a je uznáván jako jeden z nejlepších léků na cholesterol. Potvrzení kvality tohoto produktu je přítomnost sady registračních dokladů a státních certifikátů.

Jaký výsledek by měl být očekáván od použití přípravku FISHANT-Extra?

 • Snižuje cholesterol.
 • Čistí játra. Chrání před účinky škodlivých látek.
 • Odstraňuje toxiny.
 • Hodně snižuje pravděpodobnost náhlé mrtvice nebo srdečního infarktu.
 • To dělá lodě a malé kapiláry pružné, a také pomáhá posílit je.
 • Absolutně bezpečný a neškodný pro tělo.
 • Je to jeden z nejlepších prostředků prevence aterosklerózy.

Cholesterol: Nebezpečí nemoci

Život bez cholesterolu. To je motto mnoha lidí, jejichž úroveň přesahuje normu. Co je to a co je život ohrožující? Je třeba poznamenat, že cholesterol je speciální tukové buňky, které jsou obsaženy v krvi každé osoby. Bez jejich přítomnosti by funkčnost těla selhala. Existují speciální pravidla, která regulují hraniční hodnoty hladin cholesterolu. Pokud počet a koncentrace těchto tukových buněk překročí normu, pak se cévy mozku a srdce jednoduše ucpou. Pak vzniká riziko srdečního infarktu, mrtvice, kardiovaskulárních onemocnění a dalších poruch práce celého organismu. Často nižší hladina cholesterolu rychle selhává.

Neměli byste tento patologický proces podceňovat, protože zdraví se může prudce zhoršit a život končí v nejneočekávanějším okamžiku. Jak ukazuje praxe, v důsledku infarktu způsobeného cévním ucpáním zemřelo asi 16% pacientů, kteří nezačali léčbu v čase. Nejlepší léčbou je samozřejmě prevence. FISHANT-Extra pomůže zabránit projevu negativních důsledků. O tom svědčí svědectví pacientů.

Jak přípravek FISHant-Extra pracuje s cholesterolem?

Druhou generaci léku FISHANT-S, FISHANT-Extra, vyvinula katedra chirurgie fakulty Ruské státní lékařské univerzity pod přísným dohledem akademika Rana a RAMS Savelieva VS (První městská nemocnice pojmenovaná po NI Pirogov, Moskva). Účinek nápravy začíná ve střevě, kde látky v jeho složení pokrývají sliznici, čímž zabraňují tělu vstřebávat škodlivé sloučeniny. Současně se nevytváří překážky pronikání živin z potravin. Žluč se rozpustí v bílém oleji. Drží se uvnitř kapsle a pohybuje se do tlustého střeva. V důsledku tohoto mechanismu se cholesterol vylučuje přirozeně, aniž by se dostal do krve.

Pod vlivem přípravku FISHANT-Extra dochází k mírnému nedostatku žluči, který je kompenzován játry. V této situaci používá přebytek cholesterolu z jater a cévního systému. Výsledkem tohoto procesu je očištění jater a celého cévního systému, což zabraňuje jejich ucpání. Žlučník zároveň obnovuje svou kontraktilní funkci a cévy a kapiláry získávají pružnost a jsou hladké a čisté.

Pod vlivem léku FISHant-Extra je mechanismus kontroly hladin cholesterolu na části těla normalizován. Jeho zvýšená koncentrace se postupně snižuje na normální hodnotu. Současně je metabolismus plně upraven díky aktivaci trávicích enzymů.

Složení léku FISHANT-Extra

Enterosorbent FISHANT-Extra (druhá generace přípravku FISHANT-C) neobsahuje škodlivé látky. Je vyroben pouze na základě přírodních a absolutně neutrálních složek lidského těla, které nejsou absorbovány střevy a nenarušují působení jiných léků. Tento lék je naprosto bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Působí pouze ve střevech. Jaké součásti jsou součástí FISHANT-Extra:

 • Jablečný pektin. Velmi důležitá složka, která přispívá ke zlepšení zažívacího systému. Stabilizuje metabolismus těla a peristaltiku střev. Hlavní vlastností pektinu je neutralizace a eliminace cholesterolu z těla.
 • Frakcionovaný rostlinný olej. Kokosový olej se používá jako součást Fishant-Extra. Obsahuje velké množství triglyceridů se středně dlouhým řetězcem (rychlý a bezpečný zdroj energie pro člověka). Kokosový olej také zabraňuje absorpci škodlivých sloučenin střevem.
 • Agar agar pro potravinářské řasy. Agar-agar má silný protizánětlivý účinek. Pod jeho vlivem se obnovuje práce jater a všechny škodlivé látky, toxiny, strusky, nebezpečné sloučeniny jsou zcela neutralizovány.
 • Ovocné a bobulové výplně. Jejich přítomnost ve směsi FISHANT-Extra zvyšuje kvalitu léčiva. Vzhledem k tomu, že obsahuje přírodní ovoce a bobule výplně, lék obsahuje vysokou úroveň vlákniny, tak nezbytné pro tělo pro normální trávení.
 • Kyselina sorbová. Přírodní biologická sloučenina, která podporuje detoxikaci organismu a významně zlepšuje imunitní systém.

Složení FISHANT-Extra umožňuje jeho použití jako univerzální prostředek nejen pro cholesterol, ale také pro problémy s trávicím traktem. Je to vynikající lék na prevenci mnoha nemocí, které mohou vzniknout v důsledku lidského života a vlivu životního prostředí.

Jak používat přípravek FISHANT-Extra: návod k použití

Chcete se rychle zbavit vysokého cholesterolu v krvi? Přečtěte si pozorně návod, jak užívat FISHANT-Extra. Máte-li zájem o nějaké dotazy - zeptejte se na fóru. Jak bylo uvedeno v četných hodnoceních pacientů, správné používání této drogy vám umožní rychle a snadno obnovit požadovanou úroveň cholesterolu, stejně jako zlepšit výkon celého organismu. Jak užívat FISHANT-Extra:

 • Nádoba musí být mírně protřepána a otevřena.
 • Podle instrukcí se nástroj používá v jedné polévkové lžíci jednou denně a pouze po jídle. Obvykle lidé po obědě.
 • Užívání drog je povoleno ráno a večer. Někteří lékaři poznamenávají, že jeho účinnost v tomto období je mírně snížena. To je způsobeno zvláštnostmi lidského těla.

Celý průběh léčby je asi 6 měsíců. I když někteří pacienti dostávají a tři měsíce užívají FISHANT-Extra. Cena se pohybuje od 300 do 500 rublů. Kapacita jedné nádoby je 200 ml. Průměrný terapeutický kurz bude potřebovat asi 12 plechovek. Koupit FISHANT-Extra může být v internetovém obchodě nebo v lékárnách v zemi.

Přípravek se nepoužívá k léčbě dětí mladších 16 let, těhotných žen a během laktace.

Kdo potřebuje koupit FISHANT-Extra ke snížení cholesterolu?

Vzhledem k tomu, že pacienti zaznamenávají, že bez speciálních testů zjistí, zda je cholesterol zvýšen, je nutné změřit velikost pasu. Pokud značka překročí 96 cm., Pak byste měli začít užívat FISHANT-Extra. V raných stádiích vývoje patologického procesu se lze vyhnout závažným důsledkům. Nejvíce ohrožené jsou obézní lidé. Štíhlé trpí touto nemocí mnohem méně.

Pravidelné používání přípravku FISHANT-Extra vám umožní cítit se jako zdravý člověk, protože tento univerzální lék pomáhá proti mnoha onemocněním. Lék si může koupit kdokoli. Používá se k prevenci i léčbě. Kdy musím užívat léky?

 • Kocovina. Někteří lidé to znají pod rouškou ranních bolestí hlavy, závratí, zvracení a nevolnosti. Aby se předešlo nepříjemným pocitům, je nutné před konzumací alkoholu vzít dvě lžíce FISHantu a po skončení hostiny stejné. Působí jako silný enterosorbent, který váže všechny toxiny a toxické sloučeniny, lokalizuje je a přirozeným způsobem je odstraňuje z těla.
 • Diabetes. Velmi nebezpečná nemoc, která může být smrtelná. Pro usnadnění projevu příznaků této choroby lékaři doporučují užívat FISHANT-Extra. Léčivo může významně snížit stupeň agresivity endotoxinu a regulovat funkčnost slinivky břišní.
 • Alergické reakce. Častou příčinou alergie u člověka v jakémkoliv věku může být hromadění strusek, nebezpečných sloučenin a toxinů v těle. Na pozadí endotoxické agrese začíná imunitní systém produkovat nedostatečné reakce i na drobné podrážděné faktory. Z toho se objevují alergické reakce. Abyste se vyhnuli alergiím, musíte užívat enterosorbent FISHANT-Extra (v minulosti FISHANT-S).
 • Dysbakterióza. K této odchylce dochází v důsledku porušení mikroflóry těla. Výraznější ve střevech. Je to v tom, že se hromadí škodlivé mikroorganismy. Příčinou dysbiózy může být také nekontrolovaná a nepovolená medikace. Použití Phishant-Extra zcela obnoví rovnováhu střevní mikroflóry.
 • Zácpa. Velmi častý výskyt, zejména u hemoroidů. Vyskytuje se v důsledku hromadění výkalů v konečníku v důsledku metabolických poruch a špatné střevní peristaltiky. S FISHANT-Extra není zácpa problém. Stačí spotřebovat asi 100 ml. a po 1-2 hodinách bude možné čistit střevo přirozeným způsobem. To je vynikající nouzový prostředek pro boj se zácpou.
 • Žlučové onemocnění. Vyskytuje se v důsledku podvýživy, častého stresu, přepracování, nedostatku odpočinku, fyzické nečinnosti. V důsledku přítomnosti těchto faktorů žluč v močovém měchýři stagnuje, což vede k jeho krystalizaci. V budoucnu krystaly tvrdnou a tvoří kameny. Aby se zabránilo výskytu této nebezpečné choroby, lékaři doporučují užívat enterosorbent FISHANT-Extra. Má jedinečné vlastnosti, které vám umožní obnovit funkčnost jater a žlučníku.
 • Metabolismus. Narušení tohoto procesu může nastat, jestliže tuky (lipoproteiny a cholesterol) již nejsou zpracovány játry. Na stěnách cév se hromadí tukové usazeniny, což vede k narušení krevního oběhu. Pouze užívání léku Fishant-Extra může zachránit osobu před problémy s metabolismem a výrazně snížit a normalizovat cholesterol.
 • Nadváha. Dnes je to docela relevantní otázka. Nejčastěji se týká lidí, kteří trpí metabolickými poruchami. Velmi účinný prostředek pro nápravu nadváhy - Fishant-Extra. Pomůže vám rychle se zbavit liber.

Není pochyb o tom, že přípravek FISHant-Extra je univerzálním prostředkem pro téměř všechny nemoci spojené s cholesterolem a znečištěním organismu toxiny. Musíte přemýšlet o svém zdraví a okamžitě začít prevenci nebo léčbu.

Recenze odborníků nebo co lékaři a lékaři říkají o přípravě FISHant-Extra z cholesterolu?

Několik desetiletí pracuji s pacienty v centru rodinného lékařství. Často se ke mně dostávají lidé s poruchou metabolismu, alergickými reakcemi as pocitem obecné slabosti. Ve většině případů diagnóza ukazuje zvýšenou hladinu cholesterolu a celkovou kontaminaci organismu. Kolem roku 2005-2006 se objevil vynikající nástroj nazvaný FISHANT-S. Překvapilo mě jeho vlastnosti. Moji pacienti po úplném kurzu byli zbaveni toxinů a hladina cholesterolu byla zcela normalizována. V letošním roce se objevila nová, ještě efektivnější příprava FISHANT-Extra. Nadbytek tuků po 1,5-2 měsících užívání léku je téměř neutralizován pod jeho vlivem.

Problémy vysokého cholesterolu jsou pozorovány u mnoha lidí. Navíc každoročně rychle roste počet pacientů. Důvodem je špatný způsob života. Pro pacienty, kteří mě žádají o pomoc, doporučuji, abyste dodržovali přísnou dietu. Je třeba mít na paměti, že to nebude účinné bez očištění těla. Nejlepší lék na vysoký krevní cholesterol, nadváhu a obezitu, považuji FISHANT-Extra. Mnoho pacientů se často ptá na FISHANT-S. Jedná se o stejný lék, pouze série Extra je novější a nahrazuje řadu C.

Pravé recenze již používají lék FISHANT-Extra z cholesterolu! Pomůže to nebo ne?

Často mě trápila těžkost v žaludku. Někdy byla taková ostrá bolest, že jsem nemohl pracovat ani relaxovat. Doslova jsem nenašel místo pro sebe. Nemám ráda nemocnice od dětství, takže jsem se chovala sama. Z toho samozřejmě vycházela imaginární úleva, ale situace se nezměnila. Odolnost vůči těmto bolestem už nebyla síla a já jsem šel k lékaři. Analýzy ukázaly cholecystitidu a vysoký cholesterol v krvi (8.5). Okamžitě jsem připsal spoustu léků. Koupil jsem všechno, utratil spoustu peněz, ale výsledek nebyl nijak zvlášť potěšen. Bolest nezmizela, jen méně výrazná se stala. Cholesterol klesl na 7. Známý, když jsem se dozvěděl o mých problémech, Fishch-Extra mi poradil. Co to je - nevěděl jsem, ale celý kurz jsem si koupil najednou. Po třech měsících, diagnóza ukázala normální cholesterol a já jsem začal cítit vynikající.

Problémy s nadváhou mě znají téměř celý život. Zvláště získané libry během těhotenství. Často mě trápila arytmie. Nemohl jsem ani jít do třetího patra, aniž by se objevil dech. Srdce mi právě vypadlo z hrudi. Šel jsem k lékaři a byl diagnostikován. Vyšetření ukázalo nesrovnalosti v práci kardiovaskulárního systému, sníženou pružnost cév a vysoký cholesterol. Lékař mi předepsal Fishant Extra. 2 měsíce poté, co jsem to udělal, jsem výrazně ztratil váhu, cítím se mnohem lépe. Přijímám další lék k profylaxi.

Musím říct, že Fishant je vysoce kvalitní lék. Denně děkuji jeho vývojářům. Mám cukrovku a potřeboval jsem kvalitní enterosorbent pro očištění těla toxinů. Vyzkoušela jsem mnoho dobrých nástrojů, ale maximálního účinku bylo dosaženo pouze s použitím několika samostatných léků v komplexu. Když jsem byl Fishantem poučen, koupil jsem ho na jeden kurz a úplně ho rozřezal. Velmi spokojen s výsledkem. Teď ho přijímám jen já.

V mém věku je velmi důležité se dobře starat o své zdraví. Mám rád pikantní a mastné jídlo a jíst ve velkém množství. Nedávno jsem si všiml, že jsem rychle nabíral na váze, objevil se krátký dech a můj puls se zrychlil. Proto jsem se rozhodla podstoupit léčbu. Lékař nejprve upozornil na potřebu snížit hladinu cholesterolu a celkové očištění těla před toxiny. Doporučil univerzální lék zvaný Fishant-extra. Nehledal jsem jiné prostředky, protože důvěřuji svému lékaři. Po 2 měsících užívání léku se cholesterol vůbec vrátil do normálu, ztráta dechu a zlepšení metabolismu. Jsem s výsledkem 100% spokojen.

Rybář-mimo konkurenci. Tento enterosorbent užívám 4 roky. Do roku 2016 byl tento lék vyráběn pod názvem Fishant-S. A co je nejdůležitější, není návyková. Velmi účinný prostředek pro zvýšení celkového tónu těla. Před vstupem často navštěvoval lékaře. Teď jsem s Fishantem téměř zapomněl na cestu do nemocnice. Velmi úspěšná kombinace složek a přírodního složení může jemně očistit tělo a zlepšit zdraví.

Čištění těla pomocí enterokorbentu Fishant-Extra. Na co je tato droga a na co se používá?

Co je Phishant-Extra?

Fishant-Extra je lék ze skupiny enterosorbentů, který se používá k očištění těla, snížení cholesterolu, normalizaci metabolismu a hmotnosti a také k prevenci různých onemocnění vnitřních orgánů.

FISHANT-Extra podporuje:

 • snížení vysokých hladin cholesterolu;
 • ztráta hmotnosti a prevence obezity;
 • odstranění toxinů z těla;
 • odstranění alergických symptomů;
 • léčba diabetu;
 • zlepšit trávení;
 • normalizace metabolismu;
 • snížit riziko onemocnění jater;
 • snížit riziko vzniku onemocnění žlučových cest;
 • prevence onemocnění kardiovaskulárního systému (zejména aterosklerózy) a tak dále.

Složení a forma vydání Fishant-Extra

Lék je k dispozici ve formě husté pasty, která se prodává ve sklenicích (po 200 gramech). Účinek léčiva díky jeho složkám, které se skládají z přírodních produktů a prakticky neobsahují chemické přísady.

Aktivní složky FISHANT-Extra jsou:

 • Kokosový olej. Kyseliny (laurová, myristická a další) obsažené v oleji mají výrazný antibakteriální účinek. Inhibují vývoj patogenní mikroflóry ve střevě a zároveň stimulují imunitní systém (obranyschopnost těla). Navíc složení oleje zahrnuje triglyceridy se středně dlouhým řetězcem - tuky, které urychlují metabolismus organismu.
 • Jablečný pektin. Když se tato látka uvolní do střeva, promění se v gel, který podobně jako houba „absorbuje“ prakticky všechny toxiny, žlučové kyseliny, alergeny a další škodlivé látky, zabraňuje jejich vstřebávání do krevního oběhu a usnadňuje jejich včasné odstranění z těla.
 • Výtažky z ovoce a bobulovin. Jsou zdrojem vlákniny, vlákniny, která je nezbytná pro trávení a vývoj normální střevní mikroflóry.
 • Agar agaru z mořských řas. Složení této látky zahrnuje sacharidy, bílkoviny, minerály, vitamíny a vlákninu. Agar-agar pomáhá eliminovat toxiny z těla a má také mírný projímavý účinek.
 • Kyselina sorbová a benzoát sodný. Mají výrazný antimikrobiální účinek.

Použití Phishant-Extra k čištění těla

Jednou z hlavních funkcí léku je enterosorpce, tj. Vazba různých toxických látek ve střevě a jejich urychlené vylučování z těla výkalem. To vám umožní používat nejen pro léčbu otravy a intoxikace, ale také pro různé nemoci vnitřních orgánů.

Lze použít Fishant-Extra:

 • očistit tělo toxinů;
 • snížení cholesterolu a triglyceridů v krvi;
 • v případě otravy;
 • obnovit intestinální mikroflóru;
 • po pití alkoholu;
 • pro hubnutí;
 • pro zotavení po kojení;
 • pro zotavení z nemoci;
 • pro léčbu zácpy.

Preventivní čištění těla před toxiny a toxiny doma

Pro preventivní čištění těla se doporučuje užívat lék orálně, 1 polévková lžíce 1 krát denně po dobu 2 měsíců v řadě. Vezměte lék se doporučuje ráno, půl hodiny po jídle. Profylaktický průběh může být opakován dvakrát ročně, což zabrání hromadění toxických látek a toxinů v těle.

Stojí za zmínku, že aktivní složky léku nejsou prakticky absorbovány střevní sliznicí a nevstoupí do krevního oběhu. Nemají žádné škodlivé účinky na vnitřní orgány nebo tělesné systémy.

Snížení cholesterolu a triglyceridů v krvi

Fishant-Extra lze úspěšně použít ke zlepšení metabolismu tuků v těle, zejména k normalizaci hladiny cholesterolu a triglyceridů v krvi. To vám umožní zlepšit funkci jater (orgán zodpovědný za neutralizaci a eliminaci toxinů z těla), stejně jako snížit riziko vzniku mnoha onemocnění kardiovaskulárního systému (ateroskleróza, arteriální hypertenze, atd.).

Cholesterol je speciální látka, která je nezbytná pro normální fungování všech buněk lidského těla. Současně s nadbytkem cholesterolu v těle může proniknout do stěn cév a ukládat se tam, což postupně vede k tvorbě tzv. Aterosklerotických plaků. Tvorba těchto plaků narušuje normální funkce cév, což vede k rozvoji arteriální hypertenze (zvýšený krevní tlak), zhoršenému prokrvení mnoha orgánů a tkání, a tak dále.

Fishant-Extra umožňuje snížit hladinu cholesterolu v krvi (odstranit "extra" cholesterol z těla), čímž oslabuje jeho škodlivý účinek na krevní cévy a další orgány. Faktem je, že v játrech je cholesterol obsažen ve složení žluči (žlučových kyselin). Žluč je vylučována z jater do tenkého střeva, kde se podílí na zažívacím procesu. Poté je významná část žlučových kyselin (asi 90–95%) reabsorbována do krve a vrací se do jater, zatímco 5–10% se vylučuje z těla stolicí. Aby se tyto „ztráty“ kompenzovaly, je v játrech kontinuálně syntetizováno malé množství „nových“ žlučových kyselin (jejichž tvorba játry zachycuje cholesterol z krve).

Mechanismus účinku léku FISHANT-Extra spočívá v tom, že váže žlučové kyseliny v tenkém střevě a podporuje jejich odstranění z těla. To stimuluje syntézu nových kyselin v játrech, což je doprovázeno zvýšeným záchvatem cholesterolu a následně i poklesem hladiny v krvi. To snižuje množství cholesterolu vstupujícího do stěn cév, což zabraňuje vzniku nebo významně zpomaluje progresi aterosklerózy.

Čištění těla v případě otravy (lék, potraviny, chemikálie)

Tento lék může snížit riziko komplikací v různých otravách, stejně jako obnovit tělo během období zotavení.

Lze použít Fishant-Extra:

 • Při otravě jídlem. Ihned po objevení se příznaků střevní infekce nebo otravy jídlem (nevolnost, zvracení, bolest břicha, horečka), vezměte 1 lžíci Fishant-Extra. To zabrání dalšímu vstřebávání toxických látek do krevního oběhu, protože aktivní složky léčiva je budou vázat a odstraňovat z těla. V případě potřeby lze druhou dávku léku (další 1 polévková lžíce) užívat perorálně jednu hodinu po první dávce, denní dávka by však neměla překročit 100 gramů. V takovém intenzivním režimu by se léčivo nemělo užívat déle než 1 den, po kterém se doporučuje přejít na profylaktickou dávku (1 polévková lžíce denně).
 • Při otravě drogami. Pokud je některý lék otráven, omyjte žaludek několikrát studenou vodou, pak vezměte 1 lžíci léku dovnitř. Fishant-Extra je schopen vázat nejen bakterie a jejich toxiny, ale také různé léky (zejména antibiotika, hormonální přípravky atd.), Zabraňující jejich vstřebávání do krve a rozvoj souvisejících komplikací. V budoucnu by užívání léku mělo být stejné jako u otravy jídlem.
 • V případě chemické otravy. Otrava (včetně chronických) různými chemikáliemi (například soli těžkých kovů) může být doprovázena nevolností, zvracením, bolestmi hlavy a dysfunkcí mnoha vnitřních orgánů. Aby se zabránilo rozvoji příznaků otravy, při práci s toxiny se doporučuje užívat FISHant-Extra v profylaktických dávkách (1 polévková lžíce 1 krát denně, ráno po jídle). S rozvojem akutní otravy chemikáliemi byste se měli okamžitě poradit s lékařem, abyste diagnostikovali a předepsali nezbytnou léčbu.

Obnovení střevní mikroflóry po antibiotikách

Za normálních podmínek je v lidském tlustém střevě mnoho bakterií (laktobacily, bifidobakterie atd.). Nezpůsobují žádné poškození lidského těla, ale naopak se účastní procesů trávení, podporují tvorbu a vstřebávání živin, vitamínů a tak dále.

Pokud člověk z nějakého důvodu začal užívat antibiotika, může vést ke zničení normální střevní mikroflóry. Faktem je, že když antibiotika vstupují do těla, ničí nejen patogenní mikroorganismy, ale také normální bakterie ve střevním lumenu. Po průběhu léčby antibiotiky může normální mikroflóra umřít a místo ní se začnou vyvíjet patogenní bakterie. Postupem času vyplní tlusté střevo, narušuje trávení a vede k tvorbě mnoha endotoxinů. Endotoxiny budou absorbovány do systémové cirkulace, což naruší funkce mnoha vnitřních orgánů a tělesných systémů. Současně se nemohou vyvíjet normální laktobacily a bifidobakterie, které dále narušují zažívací procesy.

Mechanismus účinku enterosorbentu FISHANT-Extra je způsoben: t

 • Zabraňte vniknutí toxinů do krevního oběhu. Spojením endotoxinů a produktů štěpení patogenních bakterií jim léčivo brání vstoupit do systémové cirkulace, čímž se snižuje závažnost symptomů onemocnění a usnadňuje rychlé zotavení.
 • Zrychlené odstranění patogenních mikroorganismů ze střeva. Lék váže nejen toxické látky, ale také samotné bakterie, v důsledku čehož se jejich aktivita snižuje. Také některé složky léčiva (kokosový olej, kyselina sorbová, benzoát sodný) mají vlastní antibakteriální aktivitu, to znamená, že účinně bojují proti infekci. Navíc, vzhledem ke složení vláken a agar-agaru, je stimulována střevní motilita, která urychluje proces vyprazdňování (a následně odstraňování patogenních bakterií a jejich toxinů).
 • Obnovte normální střevní mikroflóru. Potravinářský agar, který je součástí přípravku, je ideálním živným médiem pro růst laktobakterií a bifidobakterií, které normálně obývají střeva.

Otrava alkoholem a kocovina

Fishant-Extra pro hubnutí (zotavení po porodu a kojení)

Veškerý přebytek může vzniknout při prodloužené nezdravé stravě, se sedavým životním stylem, s některými chorobami, stejně jako po narození a krmení dítěte. V druhém případě vznik „extra“ kilogramů v důsledku změn hormonálního pozadí ženského těla a stravovacích návyků. Je třeba poznamenat, že nadváha je vždy způsobena nadměrným hromaděním tukové tkáně v těle. Přispět k rozvoji obezity může být abnormální dieta (jíst velké množství tukových potravin).

Fishant-Ekstra pomůže růst tenkých zrychlených "spalování" tuků. Faktem je, že přípravek obsahuje kokosový olej, který je zdrojem tzv. Triglyceridů se středně dlouhým řetězcem. Tyto látky jsou podobné normálním tukům, ale po požití jsou velmi rychle využívány různými tkáněmi a orgány, a proto nejsou prakticky uloženy ve formě tukových zásob. Kromě toho, posílení procesu používání cholesterolu v játrech, lék také zabraňuje metabolismu tuků v těle.

Chcete-li zhubnout, lék by měl být užíván perorálně, 15 až 20 minut po jídle 1 krát denně (nejlépe ráno). V případě potřeby můžete pít s malým množstvím vody nebo šťávy. Stojí za zmínku, že přípravek FISHANT-Extra by měl být užíván až po ukončení kojení dítěte. Nedoporučuje se užívat lék během těhotenství a kojení, protože žlučové kyseliny a další látky nezbytné pro normální vývoj plodu a tvorbu vysoce kvalitního mateřského mléka lze z těla odstranit.

Vymáhání po nemoci

Při infekčních a jiných onemocněních se v lidském těle mohou hromadit různé toxiny. Mohou být vytvořeny v důsledku vitální aktivity patogenních bakterií, v případě metabolických poruch během léčby, během rozpadu tkání vlastního organismu a tak dále. Všechny tyto toxiny mohou zůstat v těle pacienta po dlouhou dobu, což způsobuje zhoršení pohody a rozvoj různých komplikací.

Chcete-li urychlit proces odstraňování toxinů z těla po nemoci, můžete použít FISHANT-Extra. Lék zabrání další absorpci toxických látek do krve, normalizuje střevní mikroflóru (která by mohla být při užívání antibiotik nebo jiných léků narušena) a urychlit proces detoxikace organismu. Užívání léku s podobným účelem by mělo být uvnitř, 1 lžíce každý den nebo každý druhý den.

Fishant-Extra jako projímadlo (pro léčbu zácpy)

Tento lék může být úspěšně použit k léčbě zácpy vznikající na pozadí podvýživy, střevní mikroflóry nebo z jiných důvodů.

Preháněcí mechanismus účinku FISHANT-Extra je způsoben:

 • Změkčení výkalů. Díky vláknu dokáže přilákat a zadržet tekutinu. Výsledkem je, že fekální hmoty se stávají měkčími a snadněji procházejí gastrointestinálním traktem.
 • Stimulace gastrointestinální motility. Vláknina v přípravku dráždí střevní stěnu, v důsledku čehož se zvyšuje její pohyblivost. To přispívá k podpoře potravin a včasnému odstranění fekálních hmot.
 • Ochranný účinek kokosového oleje. Kokosový olej pokrývá střevní sliznici ochranným filmem, který také usnadňuje vylučování stolice.
 • Normalizace střevní mikroflóry. Část agarového agaru způsobuje zrychlený vývoj normální střevní mikroflóry, čímž se normalizuje trávení a vylučovací funkce střeva jako celku.
Zároveň stojí za zmínku, že zácpa může být způsobena některými nebezpečnými chorobami - například střevními nádory, které vyžadují zcela odlišný přístup k léčbě. Proto se před zahájením léčby doporučuje konzultovat s lékařem.

Kde koupit FISHANT-Extra?

Koupit Fish-Extra může být v internetovém obchodě Valeo Club.

Na internetových stránkách obchodu, můžete nejen objednat původní lék ve správném množství, ale také zjistit, proč, kdy as jakým onemocněním tento lék může být použit. Také na místě najdete podrobné pokyny o způsobu a délce užívání léku a možných kontraindikacích jeho použití. Objednané léky mohou být dodány do kterékoliv části Ruska do 2 - 30 dnů (v závislosti na regionu).

Enterosorbent Fishant-Extra

Penta Med Ltd., Rusko, balení 200 g (těstoviny)

Složení

Destilovaná voda, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, ovocné a bobulové výplně, pektin, potravinový agar (z mořských řas), kyselina sorbová, benzoát sodný, kyselina citrónová.

Obsah rozpustné vlákniny: 100 g produktu (denní dávka) - 3 g (150% odpovídající denní spotřeby), která nepřekračuje horní přípustnou úroveň.

Akce

FISHANT - jedinečný sorbent, zdroj vlákniny, nová generace léků - vyvinutý pod vedením akademika V.S. Savelieva na katedře fakultní chirurgie Ruské státní lékařské univerzity v 1. městské nemocnici pojmenované N.I.Pirogov Moskva.

Jedná se o mikroemulzi, která je dále stabilizována polysacharidovou membránou z pektinu a agaru. Tato struktura léku umožňuje vázat a vylučovat žlučové kyseliny a endotoxin, a také plní funkci prebiotik.

Rybář zlepšuje funkci gastrointestinálního traktu, podporuje vylučování toxinů a toxinů a plnou funkci jater. Podporuje obnovení metabolismu, což vede ke snížení nadměrné tělesné hmotnosti.

FISHANT absorbuje a odstraňuje endotoxin, což má příznivý vliv na tělo po požití antibiotik, chemoterapeutik a v případě otravy.

Kvalitativní výhodou přípravku FISHANT je použití unikátní technologie mikroenkapsulace emulze. Mnohonásobný nárůst v oblasti polysacharidové membrány ve složení emulze poskytuje vysoké sorpční vlastnosti léčiva.

FISHANT - homogenní pasta, nasládlá chuť s vůní plniva. Barva - od krémové po fialovou (v závislosti na výplni).

FISHANT je zastoupen dvěma značkami:

Fishant-L - směs směsi středně triglyceridů se středně dlouhým řetězcem a čištěného slunečnicového oleje je součástí kompozice.

Fishant-Extra - směs triglyceridů se středně dlouhým řetězcem rostlinného původu. Tato značka je určena pro spotřebitele, kteří jsou alergičtí na slunečnicový olej. Sorpční kapacita této značky je vyšší, proto se doporučuje v případech, kdy je nutné provést rychlou detoxikaci těla.

Výhody a bezpečnost enterosorbentu FISHant: t

 • absorbuje žlučové kyseliny a endotoxin;
 • má vysokou sorpční kapacitu;
 • pomáhá obnovit střevní mikroflóru;
 • má příjemnou strukturu a chuť;
 • dobře evakuován z těla, nezpůsobuje zácpu;
 • vhodné pro dlouhodobé použití;
 • bezpečný - netoxický a nepoškozuje sliznice.

Způsob použití

Dospělí užívají 1/2 obsahu nádoby (100 g) dvakrát týdně. Délka léčby je 3-4 týdny. V případě potřeby lze příjem opakovat.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost na složky, těhotenství, kojení. Nekombinujte s přísunem vitamínů a minerálů. Před použitím se poraďte se svým lékařem.

Informační zdroj - materiály společnosti Penta Med

ORTO nabízí širokou škálu produktů pro zdraví. Použijte katalog a vyhledejte správný produkt. Přihlaste se k odběru týdeníku a aktualizujte si nejnovější produkty ORTO.

Důležité upozornění. Navzdory tomu, že všechny prezentované zdravotnické prostředky mohou být použity bez lékařského předpisu, je nutné se poradit s odborníkem.

Přímé telefony:
ORTO Obchod: +7 495 223-6284, +7 495 287-4233
Oddělení dodávky: +7 495 223-6333, +7 495 995-9234

Email: [email protected]

© ORTO, 2001-2018. Používání těchto materiálů bez písemného souhlasu společnosti ORTO je zakázáno.

Indikace pro použití Fishant-Extra

Poruchy metabolismu:

  • Diabetes mellitus a diabetická angiopatie
  • Obezita a nadváha
  • Ateroskleróza
  • Zvýšený cholesterol a triglyceridy v krvi (hypercholesterolemie, hyperlipidemie, triglyceridemie, dyslipidemie)
  • Syndrom lipidové tísně (metabolický syndrom)

Nemoci trávicí soustavy:

  • Žlučové onemocnění
  • Polypy žlučníku
  • Chronická cholecystitida
  • Žlučník cholesterol bez kamenů
  • Biliární dyskineze
  • Postcholecystektomický syndrom
  • Mastná hepatóza (tuková játra)
  • Chronická pankreatitida
  • Tuková pankreatitida
  • Dysbióza (dysbakterióza, syndrom nadměrného růstu bakterií) střeva
  • Chronická kolitida
  • Zácpa
  • Střevní divertikulóza
  • Syndrom zhoršeného trávení po antibiotické terapii, po různých chirurgických zákrocích na orgánech gastrointestinálního traktu, chemoterapii, radiační terapii

Nemoci kardiovaskulárního systému:

  • Obliterující endarteritida
  • Chronická tromboflebitida
  • Křečové žíly
  • Ischemická choroba srdce
  • Cévní mozkové a kochleovestibulární poruchy (ztráta sluchu, závratě, hluk v uších a v hlavě)

Syndrom chronické intoxikace:

  • Intoxikace při různých onemocněních (včetně rakoviny)
  • Otrava alkoholem
  • Intoxikace různými léky (včetně antibiotik)
  • Produkce toxických látek (zejména solí těžkých kovů) t

Alergická onemocnění:

  • Sezónní pollinóza
  • Alergická kopřivka
  • Atopické bronchiální astma
  • Alergická rýma
  • Alergická konjunktivitida

Ve složitých programech:

  • Očista těla
  • Korekce hmotnosti
  • Omlazování těla

Kontraindikace:

 • Individuální nesnášenlivost složek
 • Děti do 16 let
 • Těhotenství
 • Kojení

Složení drogy "Fishant - Extra"

Rostlinný olej, voda, ovocné a bobulové plnivo, pektin, potravinový agar (z mořských řas), kyselina sorbová, benzoát sodný.

Obsah rozpustné vlákniny

3 g na 100 g výrobku - 150% přiměřené denní spotřeby, která nepřesahuje horní přípustnou úroveň spotřeby.

Formulář vydání

Pasta v polymerních nádobách po 200 g

Dávkování a podávání

FISHANT-Extra se užívá v 1 lžíci jednou denně.

Možnosti recepce: 1 hodinu po lehké snídani - lehká snídaně přispěje k uvolnění žlučových kyselin. Můžete pít studenou vodu, džus atd.

Délka léčby je 2-6 měsíců.

Dávka a doba přijetí jsou stanoveny lékařem a mohou být změněny.

Předávkování

Možný krátkodobý projímavý účinek. Po normalizaci dávky projde nezávisle.

Interakce s jinými léky

FISHANT-Extra nemění účinky léků užívaných před ním, ale během 12-24 hodin po užití může omezit absorpci léků užívaných perorálně. Doporučuje se užívat léky, které potřebujete 1-1, 5 hodin před užitím přípravku FISHANT-Extra.

Nekombinujte s přísunem vitamínů a minerálů.

Skladovatelnost a skladovací podmínky

24 měsíců od data výroby při skladování při pokojové teplotě.

Televizní pomoc

Zlepšení rehabilitačního programu

Živý plán

8 800-301-66-01 Linka pomoci v Rusku je zdarma.

+7 (495) 514-44-23, 221-06-31- Internetový obchod

e-mailu mail: [email protected]

naše adresa: Moskva, m. (nebo MCC) Botanická zahrada, Serebryakova pasáž, 2, bldg. 1, 8. patro, kancelář 36 А.

FISHANT-EXTRA

Popis produktu

FISHANT-EXTRA.
Většina zdravotních problémů spojených s metabolickými poruchami, především s porušením metabolismu cholesterolu. Zvýšený cholesterol je základem pro vývoj takových impozantních onemocnění, jako je hypertenze, ateroskleróza, srdeční infarkt, mrtvice, cholesterol jater, cholelitiáza, zažívací poruchy a další. Nejlepší způsob, jak odstranit "extra" cholesterol, a zároveň se zbavit nahromaděných toxinů a toxinů - enterosorption.

FISHANT-EXTRA ENTEROSORBENT je mikroenkapsulovaná emulze sestávající z triglyceridů se středním řetězcem (NORMAL LIVER RESTORES). Jablečný pektin a řasové řasy poskytují vysokou sorpční kapacitu pro endotoxiny, produkují se TOXINY A SLAGY. ÚROVEŇ TOXICKÉ ZATÍŽENÍ NA SNÍŽENÍ ORGANIZMU. Používá se k aktivní sorpci při těžké intoxikaci organismu.

Účinek FISHANT-EXTRA je založen na selektivní sorpci žlučových kyselin a endotoxinů. FISHANT-EXTRA působí v tenkém střevě, váže žlučové kyseliny a endotoxiny a odstraňuje je z těla. Výsledný nedostatek žluči je kompenzován játry ve formě nové části žluči, což činí nadbytek cholesterolu z jeho zásob v různých tkáních. Enterosorbent FISHANT-EXTRA tak pomáhá obnovit přirozený mechanismus metabolismu cholesterolu.

FISHANT-EXTRA se neabsorbuje ve střevě, zcela se vylučuje z těla, nemá škodlivý účinek na játra, NEPŘÍSTUPUJE BOT.

FISHANT-EXTRA přispívá k:
* snížení hladiny cholesterolu v krvi
* obnovení enterohepatického oběhu žlučových kyselin
* udržování a obnovení funkcí jater
* aktivace pankreatických funkcí
Obnovení trávení po odstranění žlučníku s cholelitiázou
* odstranění endotoxinů po užívání antibiotik, chemoterapeutik a otravy
* zlepšení trávení a střevní motility
obnovení mikroflóry tlustého střeva
* prevence aterosklerózy tepen (mozek, srdce, končetiny atd.)

Doporučuje se, aby byl FISHANT-EXTRA doporučován jako enterosorbent, což je další zdroj vlákniny.

Doporučení pro použití:
Přípravek FISHANT-EXTRA se užívá s jídlem (snídaně nebo oběd), 100 g jednou denně, 2x týdně s intervalem 2-3 dnů. Doporučuje se zahájit příjem 1-2 polévkovými lžičkami a postupně zvyšovat dávku na 100 g na recepci. Můžete pít vodu, džus atd. Délka léčby je 2-6 měsíců. Dávka a doba přijetí jsou stanoveny lékařem a mohou být změněny.

Kontraindikace:
Individuální nesnášenlivost na složky, děti do 16 let, těhotenství, kojení.
Přípravek FISHANT-EXTRA nebyl během těhotenství a laktace používán, neexistují žádné údaje o jeho účinku na plod. Proto se užívání přípravku FISHANT-EXTRA během těhotenství a kojení nedoporučuje. Údaje o použití přípravku FISHANT-EXTRA u dětí mladších 16 let nejsou k dispozici.

Předávkování: je možný krátkodobý projímavý účinek, který se po úpravě dávkuje sám.
Interakce s jinými léky:
FISHANT-EXTRA nemění účinek jiných léčivých látek užívaných den předtím, ale během 12-24 hodin může omezit absorpci léků užívaných perorálně po užití přípravku FISHANT-EXTRA. V této souvislosti se doporučuje užívat léky, které potřebujete 1-1, 5 hodin před užitím přípravku FISHANT-EXTRA.

MECHANIZMUS ČINNOSTI FISHANT-EXTRA:

Za prvé:

Triglyceridy se středním řetězcem, umístěné uvnitř kapslí pektin-agar, ideálně rozpouštějí a absorbují žlučové kyseliny a jako součást micely je transportují do tlustého střeva. Ve tlustém střevě se většina žlučových kyselin vylučuje fekální hmotou, zatímco menší část prochází částečnou mikrobiální transformací, která pomáhá obnovit normální mikroflóru tlustého střeva. Normální fekální vylučování žlučových kyselin z organismu je kompenzováno principem „zpětné vazby“ jejich zesílenou syntézou v játrech, pro které se používají vlastní zásoby cholesterolu v těle (v krevní plazmě a tkáňových depech). Lék tak pomáhá obnovit mechanismus přirozeného metabolismu cholesterolu (enterohepatická cirkulace žlučových kyselin) a vylučování cholesterolu stolicí.

Za druhé:

FISHANT-EXTRA, který se mísí s chyme (žaludeční šťávou) a obalujícími sliznicemi tenkým filmem, napodobuje potravinovou emulzi a pomáhá tak zachovat integritu slizniční bariéry. To je doprovázeno zvýšenými metabolickými procesy v gastrointestinálním traktu, stejně jako zvýšenou metabolickou aktivitou enzymů střevního mikroorganismu. Vylepšené enzymatické systémy jater během této doby obnovují syntézu cholesterolu, jeho normální rovnováhu v těle.

Třetí:

aktivní sorpci a transport toxinů, enzymů, solí těžkých kovů provádí jiná skupina emulzních složek FISHANT-EXTRA - pektin a potravinářský agar.

Za čtvrté:

FISHANT-EXTRA je také spojován s pektinem a agar-agarem. Jsou ideálním prostředkem pro mikroflóru tlustého střeva, často narušenou změnami metabolismu cholesterolu. Spolu s dostatečným množstvím žlučových kyselin přicházejících po FISHANT-EXTRA přispívá pektin a potravinový agar k obnově příznivé mikroflóry ve střevě. Obnovení kvalitativního a kvantitativního složení mikroflóry přispívá k vytvoření podmínek nezbytných pro normalizaci procesů trávení, výměny cholesterolu a žlučových kyselin, tzn. obnovuje přirozený mechanismus kontroly cholesterolu v těle.