Image

Jak vypočítat stádium, rozsah a typ obezity u mužů, žen a dětí

Dobrý den, milí čtenáři blogu a jen náhodní kolemjdoucí! Dnes chci tento post věnovat všem, kteří aktivně hledají a zajímají se o informace o obezitě.

Zředit lék správně

Lék Cortexin a chlorid sodný v 10 ml 0,9%
Podle pokynů: rozpustit obsah injekční lahvičky ve 1-2 ml stejného chloridu sodného a podat dospělé v dávce 10 mg.
Jsem zmatená v mililitrech a miligramech.

Kde se vyrábí Humalog a NovoRapid?

Diabetes a jeho léčbaKde se vyrábí Humalog a NovoRapid?Řekni mi, možná ví někdo. Kde se vyrábí inzulín Humalog a NovoRapid?Čárové kódy na NovoRapid 4602206000646 a 46002206000967.

Nejčastější dotazy (F.A.Q.)

kolik ml v injekční stříkačce kolik stříkaček klesneml? - jedna kapka = 0,05 ml (farmaceutické opatření); kolik ml v injekční stříkačce? - inzulínové stříkačky jsou 1 ml, 0,5 ml a 0,3 ml; kolik jednotek v injekční stříkačce.

Diagnóza pankreatitidy: definice akutních a chronických forem analýzy

Pro zahájení léčby je nutné provést diagnózu. Existuje celá řada nemocí, jejichž příznaky nejsou jasně definovány a není možné je rozpoznat.

AST a ALT jsou zvýšeny na biochemické analýze krve - co to znamená

Dobrý den všem čtenářům! Dnes budeme hovořit na téma zvýšených AST a ALT v biochemické analýze krve. Lidé se zajímají o to, co to znamená, zejména proto, že samotná analýza je nová, ne tak dávno.

Jak udělat výstřel v břiše: instrukce, tipy

Subkutánní injekce je lék vstřikovaný do tukové vrstvy mezi kůží a svalem pomocí speciálních prostředků. Ve většině případů, během IVF protokolu, ženy jsou předepsány léky, které musí být píchnuty v žaludku.

Dialipon: návod k použití

Složeníaktivní složka: kyselina thioktová;1 ml roztoku obsahuje megluminovou sůl kyseliny alfa-lipoové 58,382 mg, což odpovídá 30 mg kyseliny alfa-lipoové na bázi 100% látky;pomocné látky: N-methylglukamin (meglumin), polyethylenglykol 300 (Macrogol 300), voda pro injekce.

Jak zabít chuť na sladkosti: 7 nečekaných potravin

"Potřebuješ sladkosti, aby mozek mohl pracovat." Toto tvrzení je pevně zakořeněné v myslích sladkých zubů, i když vědci jsou dlouho vyvráceni. Mozek však potřebuje glukózu, která je nejsnadnější získat z cukroví nebo dortu.

Cukr nebo fruktóza, co si vybrat?

Vítejte, moji pravidelní čtenáři a zvídaví hosté. Opakovaně se setkali v obrovském sporu o Runet na téma cukru a fruktózy, říkají, že je užitečnější. A uvědomil jsem si, že jsem o tom nic nevěděl, i když jsem četl o zdravém stravování více než jednou.

Metformin pro hubnutí: jak se brát, co se bát + recenze ztratil váhu a lékaři

Na pořadu jednání je velmi zajímavá látka, která již zabírala široké místo v léčbě diabetu, někdy může být použita na cestě k štíhlému tělu a je aktivně studována jako lék proti stárnutí.

Sacharidy v živých organismech

Sacharidy jsou organické sloučeniny tvořené jednou nebo mnoha molekulami jednoduchých cukrů. Obsah sacharidů v živočišných buňkách je 1-5% a v některých rostlinných buňkách dosahuje 70%.