Image

Dexcom Freestyle Libre Omnipod Medtronic

Dnešní článek je věnován jednomu ze systémů pro kontinuální monitorování glukózy, který v angličtině zní jako systém kontinuálního monitorování glukózy (CGMS).

Bude to o přístroji Dexcom G4 Platinum (Deck G4 Platinum), který vám umožní nepřetržitě sledovat hladinu cukru, aniž by pokaždé probodl prst, což usnadňuje a zklidňuje život diabetika.

Jsem si jistý, že každý člověk s diabetem by si chtěl tuto položku koupit po přečtení a já vám řeknu, jak to udělat.

Paluba G4 Platinum (Dexcom G4 Platinum): co to je

Stručně hovořím o samotných systémech, proč jsou a jak mohou být užitečné v každodenní praxi kontroly cukru. Představte si, že můžete vidět změny hladiny cukru v reálném čase: můžete vidět, kolik glukózy stoupá nebo klesá po jídle nebo rozdělení inzulínu, během nebo po sportu, můžete si všimnout, zda hladiny cukru reagují na stres, zabránit vzniku hypoglykémie, kontrolovat cukr během nemoci. Je to úžasné? Ale bez piercing prsty každých 5 minut. Pokud to bylo před deseti lety z řady beletrie, je to nyní naše realita.

Ze samotného názvu můžete pochopit, že toto zařízení provádí neustálé monitorování častými měřeními hladin cukru. Měření se provádí každých 5 minut a výsledek je viditelný na obrazovce zařízení. Člověk tak vidí, jak se hladina glukózy mění v reálném čase. Vzhledem k tomu, že na světě existují pouze tři společnosti, které vyrábějí taková zařízení, budu na příkladu Dexcomu hovořit o principu fungování. Budu porovnávat různé monitorovací systémy s sebou v následujících článcích, přihlaste se k aktualizaci blogu, aby nedošlo ke ztrátě.

Jak funguje Dex G4? (Dexcom G4)

Konstantní monitorovací zařízení se skládá z vysílače (vysílače), přijímače (přijímače) a snímače jako spotřebního materiálu. Cukr se měří ne v krvi, ale v extracelulární tekutině, protože senzor, ke kterému je vysílač připojen, je umístěn pod kůži do tukové vrstvy.

Princip činnosti je velmi jednoduchý: signál přichází do vysílače přes senzor a posílá ho přijímači, který jej převádí na digitální hodnotu. Nebudu vás zatěžovat tím, jak se to dělá technicky, protože tyto znalosti vám nedají žádnou praktickou hodnotu.

Přijímač má obrazovku, na které se zobrazují naměřené hodnoty jako graf. Měření probíhá každých 5 minut, výsledky budou vypadat jako body na grafu. Mezera mezi dvěma body je 5 minut. Tam jsou zařízení, která měří v naší obvyklé mmol / l, a tam jsou zařízení, která měří v mg / dl. Pro převedení mg / dL na mmol / L jednoduše rozdělte faktorem 18.

Vzhledem k tomu, že senzory jsou v závislosti na modelu určeny pro určitý čas, je třeba je pravidelně měnit. Záleží jen na senzorech, které musíte utratit za to, že zařízení neustále pracuje.

Jinými slovy, senzory pro CGMS jako testovací proužky pro měřidlo. V Dexcomu jsou senzory oficiálně navrženy na 7 dní, ale jak se ukázalo v praxi, tyto senzory mohou stát po dobu dvou týdnů a dokonce běžet třetí termín.

Řekl bych hned, že po tři týdny jsme neměli senzor, ale to by se rozběhlo bezpečně a stálo, jen jsme ho záměrně odstranili, ale z jiných důvodů. Obecně je každý senzor stabilní po dobu dvou týdnů a kvalita měření významně netrpí.

Dekcom modely (Dexcom)

Pokud žijete v Rusku a rozhodnete se koupit toto zařízení, pak to oficiálně nebudete schopni udělat. A to vše proto, že toto zařízení není u nás registrováno a nemá povolení k prodeji. Ale mám pro vás skvělou zprávu: žijete v XXI století a máte internet. Kde a jak nakupovat toto zařízení, řeknu vám později.

DexCom pracuje na kontinuálním monitorovacím systému glukózy po dobu 15 let ve Spojených státech. Vědci trvalo 7 let, aby prostudovali provoz zařízení a připravili ho pro masový prodej.

V současné době se změnily tři generace těchto zařízení. První CGMS vyšel z montážní linky v roce 2006 a byl nazván Dexcom STS. Neexistuje však žádné omezení k dokonalosti, vědci pracovali dál a zlepšili své potomstvo. Vzniklo tak světlo druhé generace Deck - Dexcom SEVEN (Deck 7+). Senzory této generace mohou pracovat nepřetržitě sedm dní. Za třetí, ale jsem si jist, že poslední generací je Dexcom G4 PLATINUM.

Dnes můžete na internetu koupit poslední dvě generace Deskom:

 • Paluba 7+ (nahoru)
 • Dex g4 platina (dole)

Od roku 2016 byla vydána nová verze mobilního telefonu Dexcom G5 (Deck G5 Mobile), který vám umožňuje sledovat hladinu cukru v krvi na dálku v telefonu. Přečtěte si více v článku "Dexcom G5 mobile - ovládání sms odkudkoliv na světě." Je vhodný pro dospělé děti, které chodí do školy nebo do mateřské školy a maminka musí vidět svůj cukr. Pro velmi malé děti, které jsou se svými rodiči dostačující, protože nemá smysl přeplácet za funkci, kterou ještě nepotřebujete.

Oficiálně bylo uvolnění Dekk 7+ přerušeno, takže všechny nabídky k prodeji tohoto modelu znamenají prodej použitých spotřebičů. Jsou prodávány za mnohem nižší cenu než nejnovější generace zařízení.

Uživatelé argumentují, že i použitá zařízení fungují velmi dobře a výrobci tvrdí, že senzory pro tento model budou prodávány po velmi dlouhou dobu, podle zákonů USA. Paluba 7+ by proto byla vynikající volbou s omezeným rozpočtem nebo v případě nejistoty ohledně nutnosti nákupu.

Jaké jsou rozdíly mezi těmito modely?

Ti, kterým se podařilo použít oba modely, nezaznamenávají významný rozdíl v přesnosti měření. Rozdíly však stále existují.

 • Nejprve je přesnost měření. Výrobci tvrdí, že nová úprava měří hladinu cukru přesněji o 19% a na cukry nižší než 4,0 mmol / l - o 30%.
 • Za druhé, design, displej a ovládací tlačítko. Nový model je spíše telefon, má obdélníkový tvar, na rozdíl od oválného tvaru sedm. Pro ty, kteří nechtějí propagovat svou nemoc, bude to důležité. Na LCD displeji G4 barva. V sedmi - černé a bílé. Existuje několik barev, ze kterých si můžete vybrat. Ovládací tlačítko je vytvořeno v kruhu, stejně jako iPod nano.
 • Za třetí, rozsah signálu. Jednou z významných výhod pro naši rodinu je rozsah přenosu signálu. G4 má schopnost přenášet signál na vzdálenost až 6 metrů, na rozdíl od sedmi, které by se s ním měly vždy nosit. Je velmi vhodný pro rodiče malých dětí s diabetem. Například, když je dítě zapojeno do vývojového kruhu a do sportovní sekce, může rodič sedět za stěnou s přijímačem, sledovat hladinu cukru a zasáhnout včas, pokud to situace vyžaduje. Nebo může rodič s sebou nosit vždy, když jde s dítětem do obchodu nebo hostů, a neruší ho, aby sledoval cukr. Pokud člověk získá zařízení pro sebe, nemusí být tato funkce potřebná.
 • Za čtvrté, výstražný systém. Systém varování se zlepšil. Pro vysoké a nízké hladiny cukru je možné použít různé melodie a můžete také použít stažené melodie.

Nezbytným je také výstup dat z přijímače do počítače. Pokud starý model používal speciální kabel, nový model je připojen k počítači pomocí univerzálního portu USB. S Dexcom přichází instalační CD s programem, který se velmi snadno instaluje. Práce s daty v tomto programu je samostatná píseň, takže o tom podrobně povím ve svém dalším článku.

Horní obrázek ukazuje velikosti různých vysílačů z různých CGMS. Spodní obrázek ukazuje umístění snímače a vysílače, u dětí lze umístit na boční povrch ramene.

Dalším rozdílem, na který uživatelé upozorňují, je životnost baterie. Baterie starého modelu vydrží déle, protože jeho obrazovka nevyžaduje spoustu energie. Náš G4 má poloviční poplatek přibližně o třetí den používání, takže baterie vydrží týden bez dobíjení. Bylo to tak, že jsme zapomněli účtovat dům, když jsme odjížděli do Kazaně, ale ukázalo se, že poplatky z našich mobilních telefonů SONY jsou pro tento přístroj ideální.

Nevím, jak důležitá bude pro ruské uživatele tato skutečnost, ale Dexcom SEVEN se dokonale integruje s některými inzulínovými pumpami, například OmniPod. Bohužel jsem takové údaje o G4 nenašel, ale jsem si jist, že to také není daleko, pokud se to ještě nestalo.

Nevýhody a vlastnosti CGMS

Nemyslete si, že tyto systémy nemají žádné nedostatky a jsou ideální pro použití. Bohužel je to daleko od případu. Stejně jako každá elektronika, i kontinuální monitorovací systémy mají řadu nevýhod, které jsou spojeny se zvláštnostmi jejich práce. Informace v této části platí pro všechny v současné době známé CGMS.

 • Protože stanovení hladiny glukózy se vyskytuje v extracelulární tekutině a ne v krvi, dochází k přirozenému zpoždění výsledků. To znamená, že hodnoty glukózy CGMS budou odpovídat hladině glukózy v krvi z prstu 15-20 minut starého. Například hladina cukru v zařízení je 7,5 mmol / l, což znamená, že tato hladina byla v kapilární krvi před 15-20 minutami. Když je cukr stabilní, vytváří pocit, že přístroj a glukometr jsou synchronizované, ale tomu tak není. Jen výkyvy stabilních cukrů jsou zanedbatelné a během 15-20 minut se tato úroveň prostě nezmění.

Vyvstává rozumná otázka: „Proč je tedy toto zařízení vůbec, protože neodráží skutečnou realitu?“ Ve skutečnosti na první pohled nejsou výhody vidět, ale je to jen na první pohled. Když začnete chápat fungování systému a otestovat ho sami, výhody se stanou zřejmými.

Všichni víme, jak důležitá je normální hladina glukózy, nejlépe celý den a noc. Můžete si být 100% jisti, že vy nebo vaše dítě máte hladinu cukru v normálním rozmezí po celý den, když používáte glukometr k měření od 0 do 8-10 krát denně. I když měříte častěji, nedává takovou důvěru, protože nevidíte, co se děje v intervalech mezi měřeními. Můžete jen hádat.

Například měříte cukr vždy před jídlem, 2 hodiny po jídle a v noci. Současně nechte na měřiči cukr v rozmezí 5,0-7,5 mmol / l. Zdá se, že je vše v pořádku, ale... Pokud vložíte senzor Dexcomu nebo jiného CGMS, můžete vidět následující obrázek. Normální hladina cukru před jídlem prudce stoupne za půl hodiny po jídle na vysoké hodnoty, například 13,5 mmol / l, a druhou hodinu bezpečně klesne na požadovanou 7,5 mmol / l. Ukazuje se, že hladina cukru není vždy tak normální. Mimochodem, hodnoty přístrojů jsou obvykle podhodnoceny přibližně o 0,5 mmol / l, a to i po kalibraci. Stále nechápu, co to může být spojeno.

Nejcennější věc v těchto informacích je, že může být použita k nápravě situace. Stačí, když začnete jíst po injekci, to znamená, že vydrží velké vystavení inzulínu. Ve stejné době, nejenže nedostanete prudký nárůst hladiny cukru, ale po 2 hodinách můžete mít nižší hodnotu než dříve. Mimochodem, mluvím o velmi reálném případě, kdy jsme přístroj poprvé dali synovi.

To je jen jedna z mnoha výhod používání kontinuálního systému monitorování glukózy. Budu mluvit o zbytku v příštím článku, kdy podrobněji popíšu naše zkušenosti. Článek bude brzy vydán, nenechte si ujít.

 • Dalším znakem systému, který lze připsat nedostatkům, je nutnost kalibrace zařízení. To znamená, že alespoň dvakrát denně je nutné měřit hladinu cukru v krvi z prstu pomocí glukometru a zadat hodnotu do dílu. Čím častěji se kalibrace provádí, tím přesněji to funguje. Použití přístroje Dexcom je tedy nemožné bez současného použití elektroměru.

Kromě toho výrobci varují, že systém monitorování glukózy v žádném případě nenahrazuje glukometr a že je nezbytné, aby byly hladiny glukózy v krvi měřeny běžným glukometrem před každým jídlem pro výpočet dávky inzulínu. Stále tedy musíte strávit testovací proužky, i když v mnohem menším množství.

Například, pokud jsme použili 10-12 testovacích proužků denně, je to pro nás dostačující 3-4 krát denně, protože na stabilních cukrech používám data před jídlem, protože experimentálně ověřujeme, že mezi ukazateli není žádný rozdíl. více než 0,5 mmol / l.

 • Nepřítomnost oficiálních zastoupení v Rusku lze také připsat nedostatkům, protože po zakoupení přístroje „rukama“ vám nikdo neposkytuje záruku za provoz tohoto zařízení. Ukazuje se, že nákup provádíte na vlastní riziko. Kromě toho si budete muset pochopit složitosti systému, pokud prodávající nemůže nebo nechce, aby vám pomohl.

Mám pro vás skvělou zprávu. Čtete blog „Cukr je v pořádku!“, Jehož vlastník ví o provozu zařízení téměř vše na osobní zkušenosti a je připraven s vámi podělit se o své znalosti a také vám sděluje, od koho si toto zařízení a spotřební materiál můžete koupit za atraktivní ceny a bez obav z podvodu. Řeknu o druhé trochu později.

 • Nevýhodou je také vysoká cena, ale více v další části.
obsahu

Kolik stojí Dexcom?

Ceny jsou za rok 2013. Snad nejdůležitějším kritériem při výběru a nákupu jsou náklady. Musím vás okamžitě varovat, že Dexcom není levná věc. Bohužel ne každý si může dovolit tento zázrak elektroniky. Ale super drahé toto zařízení nelze volat. Rodina se středními příjmy si může dovolit nákup a údržbu paluby, možná na úkor méně významných výdajů. Kromě toho jsou všem rodičům dětí s diabetem vypláceny důchody, které mohou dobře pokrývat část měsíčních výdajů.

Vzhledem k tomu, že Dekk 7+ je přerušen, můžete si zakoupit pouze použité zařízení. Může trvat nějakou dobu, ale musíte si uvědomit, že vysílač (vysílač) pracuje na baterii, kterou nelze měnit. A když se baterie vybije, můžete ji jednoduše vyhodit a koupit si novou. Vysílač z G4 neodpovídá přijímači sedmi a naopak. Kromě toho budete muset koupit vysílač, který bude vysílat v systému, ve kterém je přijímač naprogramován. Jinými slovy, vysílač vysílající v mmol / L nebude schopen pracovat s přijímačem naladěným na mg / dL.

Je docela možné koupit použité zařízení za 550 dolarů, a později vysílač za stejnou cenu. Senzory pro sedm jsou levnější než pro G4. Snímače pracují také pouze s přijímačem a vysílačem. V krabici jsou 4 senzory, které výrobci přesně vypočítávají na 1 měsíc používání systému. V průměru senzor box stojí $ 250-300. Ale pokud dáte jeden senzor na dva týdny, pak box bude stačit na 2 měsíce. Ukazuje se, že senzory vás budou stát dvakrát levnější. (ceny na konci roku 2014)

Kde koupit?

První možností je nákup prostřednictvím reprezentativní kanceláře v Holandsku. První Deskom jsme si koupili přesně od zástupce společnosti Dexcom v Nizozemsku, jehož jméno je Wilco Bornkamp. To je jediný způsob, jak koupit paluby G4 bez lékařského předpisu, protože pokud se rozhodnete koupit prostřednictvím přítele, například v USA, pak to budete muset udělat s americkým lékařem a bez něj nebudete moci přístroj prodat.

Našel jsem informace o Wilco v jednom z fóra, kde lidé aktivně objednávají Dexcs a senzory pro ně od něj. Pak jsem mu napsal dopis, samozřejmě, v angličtině (dobře, tam je Google překladač :)). Dostal pozitivní odpověď a začal dlouhou korespondenci s objasněním a křížovou kontrolou (je hrozné dávat peníze a najednou...). V důsledku toho poslal fakturu za 1258 eur. Koupili jsme si přijímač, vysílač a jednu krabici se senzory. Samostatně, senzory stojí 280 eur, ale pokud budete mít 4 krabice najednou, pak 260 eur za box. Za převod bude muset zaplatit dalších 40 eur (ceny jsou k říjnu 2013).

Pak jsme zaslali požadovanou částku přes banku na jeho bankovní účet a po cca 15-20 dnech jsme obdrželi uvítací box a konečně vydechli úlevou. Funguje to! Pokud si chcete objednat prostřednictvím tohoto, zde je jeho e-mailová adresa: [email protected] Mimochodem, když si objednáte, požádejte o napsání kódu trati pro sledování balíčku prostřednictvím online poštovní služby Ruska. Nevím, jestli to funguje.

Druhou možností je nákup v našem internetovém obchodě Cukr je normální. Měřicí jednotka je mmol / l a neexistuje žádná jazyková bariéra. Můžeme odpovědět na všechny otázky telefonicky nebo vany ap. Zařízení si můžete objednat na stránce obchodu.

Mám to všechno! Pokud se vám článek líbil, klikněte níže na tlačítka sociálních sítí. Uvidíme se znovu!

S vřelostí a péčí endokrinolog Lebedeva Dilyara Ilgizovna

Recenze: Senzory pro Dexcom G4 / G5 Platinum - Senzor je přítel diabetik, pokud se s ním správně spojíte.

Pokračuji ve svém příběhu o systému dálkového monitorování krevního cukru DEXCOM G5.
První a hlavní složkou je vysílač, o kterém jsem psal ZDE.
A teď budu mluvit o senzoru, který je přímo na kůži.
Vypadá to jako krabice s takovými senzory.

Bohužel, oficiálně v Rusku není na prodej, stejně jako vysílače. Pouze v internetových obchodech nebo s rukama. Protože zboží je z USA.

Doba použitelnosti je obvykle malá. Ale řeknu vám s důvěrou, že senzory, které vypršely, mají nižší hodnotu a pracují stejným způsobem.

Za cenu smutnou, samozřejmě, fakta. V průměru je krabička s dobrým životem asi 14-15 tun.
Uvnitř boxu 4 senzor.
Bohužel v tuto chvíli nemám celou krabici, takže co tam je. ani jeden nový senzor v balení tam není, aby pořídil snímek (pouze fotografie pořízené dříve). V okamžiku, kdy dítě stojí, je k dispozici pouze jeden senzor. S senzory je to pro mě těsné, stejně jako s penězi ((Ale některé fotografie přežily a já jim je ukážu).
To je to, co vypadá startovací sada, která musí být zakoupena kýmkoli, kdo chce do těla monitorovat sebe nebo dítě.

Jedná se o vysílač a senzory. Na této fotografii vidíte, jak vypadají nové senzory. Každý je balen v individuálním balení. V krabici jsou 4 takové senzory. Pokud průměrné náklady na jednu krabici na 15.000 rublů, pak 1 senzor bude stát 3.750 rublů.

Senzor samotný se skládá ze vstupního zařízení podobného injekční stříkačce a samotnému senzoru. Zde jsem zarámoval vstupní zařízení.

A tady, aby bylo jasnější, zdůraznil senzor.

Odstraňte ochrannou pásku z lepícího pole snímače.

Zpracujeme povrch kůže v místě, kde jsme se rozhodli instalovat, a nasaďte ji.

Ochranný díl vyjmeme ze zařízení.

A zmáčkněte jehlu se senzorem nacpaným do kůže. Manipulace je velmi podobná skutečnosti, že je to tak, jako bychom vytlačovali lék ze stříkačky.

Po odstranění "injekční stříkačky" spolu s jehlou z kůže.
Kůže zůstane jen tenký knír, jako vlasy. A z venku to vypadá takto.

Nyní je hlavní věc, aby se vysílač velmi pečlivě na horní straně senzoru. Nohou senzoru je náš asistent.

To je všechno. Systém je připraven!

V případě malých, nainstalovaných programů do smartphonu a konfigurace dálkového ovladače zůstane zachováno))

Již jsem se zmínil o výhodách takového monitorování v mých předchozích recenzích.
A teď konkrétně říci o senzorech.

Hlavní výhodou je, že pokud se vám nepodařilo něco nainstalovat poprvé, senzor nevyhazujte. Najděte video na internetu a zkuste jej přeinstalovat. Ano, bude nutné cvičit, ale nemusí to fungovat poprvé, ale chcete ušetřit peníze? Je to velmi neuspokojivé, protože některé drobné přestupky hodí do odpadků téměř 4 tisíc rublů.
Náš táta například trénoval na starých senzorech a byl schopen "oživit" senzor, který byl dříve poškozen. A když to bylo velmi těsné s penězi, nemohli jsme si koupit nový senzor, pak jsme ho nainstalovali a úspěšně ho obhájili.
Vím, že mnoho ze stejného senzoru, již bráněno v termínu splatnosti, mnohokrát přeinstalujte, říkají, že je to normální. Stále se bojím udělat to dítěti. Během instalace přeinstalujte pouze dobrý, nesloužený a zkažený.

Někdy anténa inklinuje vstoupit nesprávně jestliže všechny jemnosti techniky vkládání senzoru nejsou následované. Hrot nebo ohyby nebo do kůže, když něco chybně vstoupí, takže data na obrazovce smartphonu chybí. Takto jsme zkazili druhý senzor, který jsme později přeinstalovali. Toto je první mínus.

Bolest při instalaci mínus druhá. Ale jedna věc se uklidňuje, bolest je dočasná. Můžete to tolerovat a projde 5 minut, jakmile je jehla odstraněna z kůže.
Je pravda, že jakmile jsme byli takovým způsobem, že to bylo několik hodin zraněno, i když se zdálo, že všechno proběhlo správně, mohlo to zasáhnout loď, nevím.
Existují všechny druhy anestetických sprejů, které eliminují bolest a pokud je to žádoucí, můžete se s tímto mínusem vypořádat. Ale znovu, stojí peníze navíc.

Ale pro mě hlavní nevýhodou je, že za takovou cenu, v souladu s doporučeními v návodu, 1 senzor by neměl sloužit déle než 10 dnů!
Ve skutečnosti, téměř každý nosí tento senzor, dokud začnou zvuky. Hluk v jazyce diabetiků s dálkovým ovládáním se nazývá nesprávné hodnoty senzorů. Když začne "lhát". Zobrazuje například velmi ostře nízké hodnoty.

nebo naopak netypicky vysoká.
Zde by měl být například poměrně přímý plán a body glukózy v krvi by měly být pryč, když jsem označil zelené čáry.

Senzor se ale stal „hlučným“ a můj telefon mi signalizoval neuvěřitelně nízký cukr, protože tam opravdu nebyl. Ale v takových případech se stane alarm. proto se doporučuje, aby byly pomocí glukometru sledovány nízké a vysoké hodnoty cukru v krvi.
S „věkem“ senzoru se zvyšuje množství hluku,

když jeden špatný den vůbec „neumírá“, tj. konečně a neodvolatelně nezačne „mluvit nesmysly“ nebo „ukazovat počasí“, jak říkáme))

Některým lidem se daří nosit senzory takhle ještě déle než měsíc, v našem případě 1 stojí asi 10-14 dní, pak to začíná vydávat hluk.
Znalí lidé říkají, že záleží na cukrech. Čím vyšší je cukr, tím více se knírek ucpává a tím rychleji se senzor zhoršuje. Bohužel, naše cukry jsou stále velmi, velmi vzdálené od ideálu. Zvláště v posledním týdnu se děje něco špatného. Skok z 2 na 22. Ale nevzdáváme se, doufáme a věříme, že můžeme tuto špatnou bestii omezit - diabetes. A všechno bude v pořádku s námi! Co přeji všem diabetikům, velkým i malým. Všechno bude v pořádku, hlavní věc je věřit a nevzdávat se. A při této příležitosti blahopřeji všem v den boje proti cukrovce!

Recenze společnosti Dexcom store

Na těchto stránkách objednávám velmi často. Opravdu se mi líbí služba. Zboží je vysoce kvalitní. Používám Dexcom G5 velmi spokojený. Objednávejte a nebojte se

Na těchto stránkách objednávám velmi často. Opravdu se mi líbí služba. Zboží je vysoce kvalitní. Používám Dexcom G5 velmi spokojený. Nebudete podvedeni.

Dobrý den! Včera obdržel zásilku, vše v bezpečí a zvuku, teď budeme Ba

Dobrý den! Včera jsme obdrželi balíček, všechno je v pořádku a zvuku, nyní budeme pro vaše stálé zákazníky díky kvalitní práci!

Včera obdržel náš balík. Objednal plný soubor všech potřebných

Včera obdržel náš balík. Objednali jsme si kompletní sadu všeho potřebného pro monitoring a vše na jednom místě. Velmi pohodlné. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní, obal výrobce není porušen.

Dostal jsem svůj balíček, všechno přišlo v perfektním stavu, krabička bez vnějšího poškození

Dostal jsem svůj balíček, všechno přišlo v perfektním stavu, krabička bez vnějšího poškození, zatímco vše funguje správně. Děkuji za dobrou práci. Objednám více

Dobré odpoledne Mám jejich senzory, všechno funguje. Balíček dorazil 14 dní před Omskem

Dobré odpoledne Mám jejich senzory, všechno funguje. Balíček dorazil 14 dní před Omskem. Velmi ráda za dary, děkuji

Není to poprvé, co jsem si objednal, opravdu se mi líbí skutečnost, že existuje zpětná vazba.

Není to poprvé, co jsem si objednal, opravdu se mi líbí skutečnost, že existuje zpětná vazba. Manažerky odpoví na všechny otázky. Samozřejmě, když jsem si objednal poprvé, byl strach, co když ten balík nepřišel a nepřevedl spoustu peněz. Chci říci, že se všichni nebojí objednat. Produkty jsou všechny vysoce kvalitní škoda, která není v ruštině, ale poslat elektronické pokyny v ruštině, navrhnout, jak správně nainstalovat. Děkuji, jsem velmi potěšen.

Dobré odpoledne Balík dorazil rychle, všechno funguje, díky moc, že ​​si objednáme

Dobré odpoledne Balíček dorazil rychle, všechno funguje, díky moc vám objednáme.

Díky moc. Přibližně balíček šel k nám 9 dní. Stále vás budeme přitahovat

Díky moc. Přibližně balíček šel k nám 9 dní. Budeme Vás kontaktovat pro další senzory.

Parcel obdržel, všechno to přišlo dolů. Děkuji za vaši práci. Budeme na vás obra

Parcel obdržel, všechno to přišlo dolů. Děkuji za vaši práci. Stále vás budeme kontaktovat

Dobrý den! Balík přišel, senzory jsou v bezúhonnosti, vše funguje, díky za to rychlé

Dobrý den! Balík přišel, senzory jsou v bezúhonnosti, vše funguje, díky rychlému dodání, jsme spokojeni.

Sedna dostala svůj dlouho očekávaný Dexcom G4

Sedna dostala svůj dlouho očekávaný Dexcom G4

Kristyulya, kolik je tento zázrak a dlouho čekal?

Čekáme na komentáře k vašim pocitům))

komutate, objednané z České republiky, balík dosáhl týden před Petrohradem.

Přijímač, vysílač a 2 boxy senzorů, v každé krabici 4 senzoru, to vše stálo 100 s něčím tisícem (nepamatuji si přesně 110 nebo něco o tom)

 • 3výdaje
 • 02.03.2016
 • 23:08

Embody6334, při pózování není žádná bolest? Mám v plánu objednat mou dceru.

 • albright
 • 02.03.2016
 • 23:08

A co to je a za co

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:08

mongoose, dal jsem ho na oběd dnes, myslel jsem, že by bylo bolestnější dát senzor, ale ukázalo se, že to vůbec není znatelné vůbec) Strávil jsem celý den a nevšiml jsem si, že něco je v mé ruce) Myslím, že když jdu spát, nebude to způsobovat nepohodlí)

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:09

3 Výdaje, vůbec se necítily), neexistuje žádný nepohodlí

 • mongoose
 • 02.03.2016
 • 23:10

Embody6334, Je to skvělé! Jen si myslím, že také nastavím monitoring, takže studuji)

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:11

kontinuální monitorování hladiny cukru v krvi

 • 3výdaje
 • 02.03.2016
 • 23:11

Embody6334, díky za odpověď. V jaké vzdálenosti můžete sledovat výsledky na dálkovém ovladači! (5,10 m, kolik?) Kdybych dal svou dceru, bude v jiné místnosti - uvidím výsledek bez toho, abych na ni tahal?

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:15 hod.

3výdaje, prostě nemůžu říct, protože Nosím to vždy vedle mě, ale zdá se, že je to až 6 metrů

 • 3výdaje
 • 02.03.2016
 • 23:15 hod.

Embody6334, jak pozdě jsou hodnoty?

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:17

3výdaje, nerozuměli otázce) opatření každých 5min a výsledek je okamžitě viditelný

 • neznámo
 • 02.03.2016
 • 23:18

Vzdálenost je až 6 metrů. Zpoždění je 20 minut.

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:19

Neznámé, jaké je zpoždění?) Já prostě nechápu trochu o tom, jaký druh zpoždění je to))

 • neznámo
 • 02.03.2016
 • 23:20

embody6334, hodnota cukru, který je nyní na obrazovce, byla před 20 minutami

 • 3výdaje
 • 02.03.2016
 • 23:22

Neznámý, díky za odpověď. )))

 • embody6334
 • 02.03.2016
 • 23:24

unbeknownst, hmm. Nevím, kolikrát jsem porovnával hodnoty na závadě a skutečnost, že obrazovka byla po celou dobu stejná. +/- pár jednotek

 • komutát
 • 02.03.2016
 • 23:24

Embody6334, díky za odpověď)

 • swimsuit199608
 • 02.03.2016
 • 23:54

3výdaje, ano, hraje v dětském pokoji, já přes místnost, v kuchyni, vidím její cukr.

 • 3výdaje
 • 02.03.2016
 • 23:55

Swimsuit199608, je to asi 6-8 metrů?

 • swimsuit199608
 • 03.03.2016
 • 00:07

Nejvíce šest. A v noci si lehnu vedle mne na nočním stolku a nemusím běžet měřit neustále. Na procházce, v tréninku, třídách, pro dítě je neocenitelný.

 • maid8922
 • 03.03.2016
 • 00:10

A kolik jsou rasshodniki?

 • eardrum199805
 • 03.03.2016
 • 00:29

Pokud to není obtížné, sdělte nám prosím ceny a kolik spotřebního materiálu za měsíc

 • embody6334
 • 03.03.2016
 • 00:32

Maid8922, nyní krabice senzory stojí 22 tisíc, jsou 4 senzory, jeden se zdá být dost pro 2-3 týdny, nemůžu říct jistě) Já sám jdu jen jeden den)))

 • embody6334
 • 03.03.2016
 • 00:32

Eardrum199805, přejděte sem do této skupiny https://vk.com/dexcomg4platinum

Objednal jsem si tam všechno, co je tam podrobně popsáno, co a kolik to stojí))

 • maid8922
 • 03.03.2016
 • 00:40

embody6334, 25 tisíc za měsíc (

 • maid8922
 • 03.03.2016
 • 00:41

Embody6334, a tam můžete nějak udělat něco, co by monitorovalo jednou za hodinu? Tak dost na delší dobu)

 • misionář7540
 • 03.03.2016
 • 00:43

maid8922, to je nemožné. Senzory mohou stát až tři týdny, v průměru dva týdny. Takže box na dva měsíce.

 • záměr
 • 03.03.2016
 • 09:40

Nemohl jsem chodit tak dlouho. Se senzorem jsem nemohl odejít na jeden den.

 • bakersfield
 • 03.03.2016
 • 09:59

3výdaje, můj syn chodí na dvoře a na druhém patře paluby na balkoně leží a chytí to)), bez zdí trvá 8 metrů

 • patriarchát
 • 03.03.2016
 • 10:14

Embody6334, máme první chráněný senzor 5 týdnů

 • patriarchát
 • 03.03.2016
 • 10:16

Embody6334, takže jsem si také nevšiml zpoždění, ne 20 minut), vždy přesně

 • patriarchát
 • 03.03.2016
 • 10:16

A jakou velikost patchu vzali?

 • embody6334
 • 03.03.2016
 • 10:18

patriarchát, 10 * 12,5cm a řez na polovinu)

 • patriarchát
 • 03.03.2016
 • 10:26

Embody6334, díky, a řez díru?

 • embody6334
 • 03.03.2016
 • 10:26
 • 0tortle0
 • 03.03.2016
 • 10:48

Oooh! To je můj sen!

 • 0tortle0
 • 03.03.2016
 • 13:04

extracelulární, můžete! Zeptejte se!

 • cyklista
 • 03.03.2016
 • 13:33

Maid8922, senzor může pracovat delší záruku. Jsme jasně stojí za 3 týdny. Ukazuje se, 6 tisíc po dobu 3 týdnů.

 • maid8922
 • 03.03.2016
 • 13:43

cyklista, nevyplňujete to sami? Jeho jediný hod a změna

 • embody6334
 • 03.03.2016
 • 1:45 hod

Maid8922, není nutné ji naplňovat ničím, není to čerpadlo

 • cyklista
 • 03.03.2016
 • 13:56

Andrew, senzor je tenká elektroda s mikroelektronikou. Spotřební materiál jako kanyla v čerpadle.

 • brimstone875
 • 03.03.2016
 • 15:02

Můžu to dát na jakékoli místo?

 • brimstone875
 • 03.03.2016
 • 15:08
 • paterson
 • 03.03.2016
 • 18:47
 • byrokratická199803
 • 03.03.2016
 • 19:38

Také jsem šel s touto užitečnou věcí, víte, kde závod. Dal jsem do žaludku. Necítíte to vůbec. Ale dlouho jsem s ním neměla. Lze nastavit každých šest měsíců nebo rok. Ale neustálé procházky s ním nejsou vůbec žádnou volbou. A pak se Christine nudí. Ale jako volba, někdy pro přesnou kontrolu je věc.

Online monitoring na palubě G4 Platinum.

Tak jsme dostali druhou část balíčku. Zprostředkovatel je dobře odveden, všechno je dobře zabaleno.

První část nešla k celním úřadům, protože přišla rychleji. Nemůžu psát recenze, obecně, co se stalo!

To je samotný přijímač, přijímač, zobrazuje na obrazovce křivku měření glukózy, chtěl jsem vyfotit svou práci, nebo mé ruce byly křivky nebo fotografie. zapněte, zapněte datum, zadejte číslo vysílače - vysílač a vložte senzor, zde je:

V zapečetěném sáčku je na něm namontován vysílač

Tady je tak malý. Žije půl roku, baterie není vyměnitelná.

Ten senzor sám, který mě vedl k zhah, jak dát ego, stáhl video a vyšel s třesoucíma se rukama. Čekali 2 hodiny, dokud se nenudili, zadali hodnoty se závadou, takže by to mělo být 2x denně a to je vše. No, to bude stát před 2 týdny, opravdu doufáme.

Nakonec jsem ještě lepil sádrou pro větší věrnost.

To je vlastně to, co vidíme zde, ck 9,4 - hladce vyrůstá ((((Komfortní rozsah 4,4 - 11,1 mmol lze měnit.)

Publikováno 6. dubna 2015, 21:55

47 komentářů

Inness 6. dubna 2015, 22:08

Díky všem, kteří nám tento den udělali opravdový, nízký luk.

Miss_Y 6. dubna 2015, 10:10

A díky tomu, co senzor měří krevní glukózu, aniž by k ní měl přístup?

Inness 6. dubna 2015, 22:18

Díky speciální niti, která zavádí jehlu do podkožní tkáně

Miss_Y 6. dubna 2015, 22:42

A tohle vlákno je na chvíli?

Inness 6. dubna 2015, 22:48

Ano, pak sejměte spolu se senzorem, který obhajoval jeho

Miss_Y 6. dubna 2015, 22:11

takový roztomilý malý syn!)

Inessa, ty jsi jen maminka-hrdina. Zdraví pro vaše dítě ze srdce.

Inessa, zdraví sonny a nechte celou svou rodinu chránit Boha.

Brungilda 6. dubna 2015, 22:17

Inness 6. dubna 2015, 22:20

De vypadá, že toto úvodní zařízení je strašidelné.
A pokud se stále díváš na tulák. Maloy cítil..
Ale jsem rád, že není v těle)

Brungilda 6. dubna 2015, 22:23

Jak dlouho se zdá, že toto zařízení říká, že je půl roku?

Inness Duben 6, 2015, 22:26

senzor na dva týdny, to, co je na něm, je půl roku (cca 400-500 ye) tam bude přijímač držet poplatek pro někoho tady jako štěstí jako někdo, kdo má rok, který má dva, ale je to stále snazší změnit jednu část, než všechny v davu.
Jsem velmi šťastný.

velmi šťastný za drobné))
Doufám, že se život zlepší a budete navštěvovat také mateřskou školu;))

Moje holka jsi drahá. Neexistují žádná slova, já sedím a snot žvýkat s radostí a od ostatních Moje malá šelma Bůh nedovolí, že všechno bude v pořádku.

Inness Duben 6, 2015, 22:49

klid, všechno je vodotěsné

Také jsem se chtěl zeptat. Jsem velmi ráda, že můžete plavat!

Jsem tak ráda, že máš tohle! Zdraví pro vás! Vydrž!

Elenn 6. dubna 2015, 10:50

Věřím, že jsem upřímně rád a za to, že život mého syna bude alespoň o něco jednodušší (prsty se budou léčit z neustálých injekcí atd.). Vydrž. a pokud něco - kontakt.

Po porodu jsem se stal velmi slzný, vždycky pláč, když jsou děti nemocné. Velice sympatizuj s tebou, drž se tam.

Vitaliya 6. dubna 2015, 23:43

Inno, nechť jsou ukazatele dobré.
a zdraví VÁS!

Alenka_Kita 7. dubna 2015 03:22

Gratulujeme k nákupu!)) Nechte všechno v pořádku. )))

Inness Duben 7, 2015 09:44

nepropadáš panice, hned mě napiš

Inness Duben 7, 2015 09:44

Udržujte své pěsti pro vás!

Brungilda 7. dubna 2015 07:38

Zatraceně, teď už nejsem v kůži, Inna, byl jsem trochu konfrontován s diabetiky, protože tam je špatné léčení, doufám, že všechno bude v pořádku.
A další otázkou je, jaký druh inzulínu máte, kde ho berete, ale nechápu, co jsem si myslel, že jsem to nechápal (už dávno jsem opustil medicínu), ale pamatuji si na dětské oddělení endokrinologie, kde byly děti, a byla tam matka s dcerami, která inspirativně řekla, jaké štěstí tento francouzský inzulín inspiroval. Zpočátku se snažili stát, aby se tu ve Spojených státech hrenovo.pot začal dlouho nakupovat a spěchat z býka na prase, pak si našli kanál a začali kupovat ve Francii, kde někde psali a začali je posílat i naši nadaci placenou zčásti obecně. všichni si je lépe pamatují Část tohoto zařízení nám neřekla, možná to ani nebylo.
Ale vzpomínám si na příběh, s nímž se to u některých dětí začalo, většina z nich se bála stresu: pes chvěl, bilo auto.
To jsou vzpomínky.
Chci se zotavit.

Inness 7. dubna 2015, 08:08

dovážený inzulín, aktrapid - neexistuje lepší krátký inzulín pro děti, prodloužený je o něco horší, ale je to věc chuti, ne každý chce s ním oklamat, přechází na analogii lidského inzulínu, který je dražší a to je vše.
Stres je jen spoušť, jen tady zbraň na četu let.
Řeknu vám hrůznější příběh náhle, dívčí přítelkyně onemocněla oběma dětmi, nejprve chlapcem, o rok později dívkou, v rodině diabetiků

Brungilda 7. dubna 2015 08:23

o dětském cínu

Brungilda 7. dubna 2015 07:41

Sakra, proč se baterie v ní nemění? můžete najít naše chytré muže zde zkusit totéž?

Inness Duben 7, 2015, 08:14

Viděl jsem, že se jednou za peníze změnil, ale už je v pochybnost.

Brungilda 7. dubna 2015, 08:21

No, můžete to zkusit

Inness 7. dubna 2015, 08:29

No, když zemře, je jasné, že to prostě neodhodíme, budeme se snažit znovu oživit

Nadinka 7. dubna 2015 07:46

Velmi šťastný pro vás! Bůh dá, že všechno bude v pořádku!