Image

Klášterní čaj z osteochondrózy

Takováto běžná nemoc, jako osteochondróza, se každým rokem stává mladším. Mnozí to považují za nevyléčitelné, proto se jako terapie používají podpůrná a anestetická léčiva. Tradiční medicína má jiný názor, takže pro léčbu onemocnění doporučuje bylinné.

Příznaky nemoci, čajový výzkum

Podle moderních statistik, 40% dospělé populace začnou zažít první příznaky osteochondrózy ve věku 30 let. Ve věku 50 let choroba postupuje v 85% populace. Statistiky hrozné, nutit přemýšlet o nevyhnutelnosti. Klášterní čaj z osteochondrózy z Běloruska může být účinným nástrojem v boji proti tomuto onemocnění. Jedná se o sbírku léčivých bylin a plodů, jejichž činnost je zaměřena na rozmanité řešení problému s důrazem na celkové zdraví organismu.

Lidé si často stěžují, že páteř bolí a v rukou a nohou jsou bolestivé bolesti. To naznačuje vývoj změn v kloubní chrupavce a dystrofii obratlových plotének. Pokud se neléčí, objeví se kýla a další závažnější komplikace, včetně postižení.

Příčiny onemocnění:

 • dědičnost;
 • systematická tvrdá fyzická práce;
 • sedavý způsob života;
 • zranění;
 • nedostatek vápníku;
 • špatná výživa.

Bylinný čaj z běloruského kláštera pro léčbu osteochondrózy byl zkoumán v roce 2013. Pozorování zahrnovalo 1 000 lidí, kteří trpěli různými formami a stupni onemocnění. Po kursu pití čaje 90% účastníků zaznamenalo výrazné zlepšení ve vlastním stavu. Přestali zažívat křeče a bolesti při ohýbání a zvedání. Lékařské testy potvrdily, že stav meziobratlových plotének se výrazně zlepšil, staly se pružnějšími.

Mnoho recenzí odborníků a pacientů si všímá pozitivních aspektů produktu a jeho neškodnosti pro tělo. Pravda nebo rozvod - pro určení hodnocení je velmi obtížné. Každý organismus je individuální, ale neexistuje univerzální medicína.

Složení čaje

Složení klášterního čaje z osteochondrózy zahrnuje černý čaj a komplex léčivých bylin a plodů, které zvyšují vzájemnou interakci. Každá komponenta má svůj vlastní úkol. Obecně, sbírka řeší několik problémů od zvýšení rychlosti metabolických procesů ve tkáních a orgánech až po uvolnění zánětlivých procesů.

Zde je to, co je součástí čaje:

 • Ľubovník bodkovaný - rostlina s řadou užitečných vlastností. Sestava plní funkci protizánětlivé složky, která zmírňuje bolest v kloubech, zlepšuje narušený metabolismus a obnovuje práci nervových zakončení;
 • Šípky - zdroj antioxidačních vitamínů, zmírňují záněty v kostní tkáni, zlepšují metabolismus a zvyšují elasticitu páteře;
 • Oregano - stimuluje krevní oběh a dodávku kyslíku a živin do páteře. Zmírňuje zánět, léčí artritidu, čistí játra, zlepšuje činnost srdce a žaludku. Dodává čaju příjemnou chuť a vůni;
 • root devayasila - se již dlouho používá k léčbě revmatismu a jiných onemocnění spojených se zánětem tkání obklopujících klouby;
 • Černý čaj - stimuluje fyzickou a duševní aktivitu, má pozitivní vliv na stav cév, zvyšuje rychlost metabolických procesů, je chuť základem sbírky.

Vlastnosti a účinnost

Na rozdíl od léků prodávaných v lékárnách není sbírka toxická pro játra a dokonce ji mohou používat lidé s onemocněním ledvin. Čajový nápoj nedráždí žaludeční sliznici, nenarušuje rovnováhu střevní mikroflóry. Hlavní vlastnosti čaje uvedené v pokynech zahrnují:

 • prodloužený analgetický účinek;
 • stimulace regeneračních procesů na meziobratlových ploténkách, zvýšení jejich pružnosti;
 • ochrana kostí a kloubů před zničením a spuštění mechanismů obnovy;
 • zvýšení rychlosti metabolických procesů v těle jako celku a v oblastech v blízkosti páteře;
 • zmírňuje otoky kloubů a tkání, odstraňuje přebytečnou tekutinu;
 • Je zdrojem vitamínů, minerálů a aminokyselin nezbytných pro normální fungování pohybového aparátu jako celku.

Se správným léčebným režimem a přidáním lehkého cvičení je možné výrazně zlepšit stav páteře a zabránit rozvoji dystrofických změn. Stupeň účinnosti sběru závisí na četnosti pití, stadiu nemoci, věku a citlivosti na složky sběru. Nelze jej použít v případech individuální intolerance a alergie na složky.

Jak si vzít

Průběh léčby osteochondrózy bylinami je minimálně 1 měsíc. Během tohoto období musí člověk rozvinout zvyk pití čaje 3x denně v přibližně stejných intervalech.

Jedna porce čaje vyžaduje 1 čajovou lžičku a 200 ml teplé vody. Čaj se vaří v šálku nebo konvici, trvají 5 minut, filtrují a pijí najednou. Na celý den si můžete dát drink, ale chlazený čaj nelze ohřívat. Aby bylo použití pohodlnější, ředí se teplou vodou.

Můžete si vzít čaj nejen pro pacienty s osteochondrózou, ale také pro každého, aby se zabránilo rozvoji onemocnění kloubů kostí, zejména s dědičnou predispozicí.

Klášterní čaj pro osteochondrózu - univerzální lék na nemoc

Osteochondróza již dávno přestává být nemocí související s věkem. V dnešní době stále více a více mladých lidí s bolestmi zad, bolavými klouby, svalovými křeči vyhledává pomoc odborníků. Kromě toho jsou ohroženi nejen ti, kteří se zabývají těžkou fyzickou prací nebo profesionálním sportem. Nedostatek aktivity, špatná strava, špatné návyky - to jsou hlavní faktory, které přispívají k rozvoji onemocnění. Léčba léky je však pouze symptomatická - léky neřeší hlavní problém osteochondrózy. Existuje však lék, který ovlivňuje kauzativní faktor onemocnění. Klášterní čaj z osteochondrózy je naprosto přirozený bylinný čaj, který úspěšně bojuje s nemocí bez následků a vedlejších účinků aktivací krevního oběhu v těle a regenerací kostní tkáně.

Osteochondróza: stručný popis onemocnění

Osteochondróza se nazývá dystrofické změny v tkáních kostí a chrupavek. Nemoc se může vyskytnout naprosto v jakékoliv části lidského pohybového aparátu. Poruchy obratlů, meziobratlové ploténky a malé klouby páteře jsou však nejčastěji postiženy onemocněním.

Patologie vzniká v důsledku porušení trofismu (buněčné výživy) obratlů a meziobratlových plotének, což má za následek zničení tkání kostí a chrupavek, kotouče ztrácejí svou elasticitu, mění tvar a strukturu. Vzhledem k nemoci se vzdálenost mezi obratli snižuje, postižený segment páteře ztrácí svou sílu. V důsledku patologie - bolest, vertebrální hernie, protruze a další komplikace.

Příčiny osteochondrózy mohou být:

 • nesprávná strava, zejména nedostatek minerálů a vápníku v těle;
 • dědičný faktor;
 • sedavý způsob života;
 • tvrdá fyzická práce;
 • nadváha;
 • nošení nepohodlné boty, ploché nohy;
 • stres, nervové napětí;
 • hormonální změny v těle, poruchy metabolismu;
 • poranění páteře;
 • použití pro spánek a odpočinek nepohodlných polštářů a matrací;
 • změny věku.

Osteochondróza je charakterizována příznaky jako bolest, necitlivost končetin, ztuhlost pohybů, svalové křeče, bolesti hlavy, ztráta sluchu (pokud je onemocnění lokalizováno v krční páteři).

Původní složení klášterního čaje

Složení klášterní sbírky je vybráno překvapivě. Každá komponenta nejen plní svou přímou funkci, ale také zvyšuje efekt ostatních komponent. Původní složení zahrnuje:

 • řebříček - má anestetický účinek, zmírňuje záněty nervových zakončení;
 • lopuch - zlepšuje imunitu, čistí krev toxinů, zmírňuje otoky, potlačuje zánětlivé procesy;
 • šalvěj - má protizánětlivý účinek, zmírňuje opuch, odstraňuje bolest a hyperémii;
 • Bezinky - působí jako lék proti bolesti, zmírňuje opuch způsobený diuretickým účinkem;
 • Highlander - posiluje imunitní systém, normalizuje metabolické procesy, zlepšuje fungování oběhového systému;
 • divoký rozmarýn - stimuluje krevní oběh, potlačuje příznaky nemocí pohybového aparátu;
 • borovice pupeny - zvýšení imunity díky esenciálním olejům, bohaté na složení vitamínů a aminokyselin;
 • Ľubovník bodkovaný - pomáhá obnovit pohyblivost kloubů a tkáně chrupavky díky organickým kyselinám, které obsahuje;
 • březové listy - obsahují antioxidanty, které přispívají k obnově tkáně chrupavky;
 • kořeny devayasila - mají protizánětlivé, tonické a tonické vlastnosti, čistí krev toxinů;
 • lingonberry - čistí krev, normalizuje kardiovaskulární systém a posiluje ho;
 • Heřmánek květy - mají protizánětlivý účinek, snižují opuch.

Kvantitativní složení složek klášterního čaje z osteochondrózy je udržováno v nejpřísnějším utajení. Byliny se shromažďují v ekologicky čistých regionech a to znamená, že čaj je naprosto bezpečný a nejužitečnější.

Jak funguje klášterní čaj z osteochondrózy?

Obecně řečeno, klášterní sbírka osteochondrosis:

 1. Obnovuje strukturu chrupavky, kloubů a obratlů.
 2. Zlepšuje pružnost meziobratlových plotének.
 3. Zmírňuje bolest, snižuje zánět.
 4. Snižuje otoky kloubů.
 5. Zlepšuje metabolické procesy v páteři a v okolních tkáních.
 6. Čistí krev, zlepšuje kardiovaskulární systém.
 7. Normalizuje trávicí trakt, zlepšuje trávení.
 8. Vyživuje tělo esenciálními a neesenciálními aminokyselinami, které zvyšují imunitu, zlepšují regeneraci tkání.

Klášterní čaj pro osteochondrózu pomáhá léčit nemoc a předcházet jejímu rozvoji. Složení má navíc posilující účinek na tělo: snižuje množství škodlivého cholesterolu v krvi, zlepšuje trávení, zabraňuje rozvoji onkologie.

Jak udělat klášterní čaj?

Odborníci na sbírku klášterů doporučují pití 2-3krát denně místo běžného čaje, kávy. Nápoj se připravuje následovně: 1-2 čajové lžičky sbírají vařící vodu (150-200 ml) a trvají na 10-15 minutách. Pijte před použitím je třeba napnout. Pití čaje z osteochondrózy je nutné po dobu 3-4 týdnů - to je, jak dlouho trvá standardní léčba. První výsledky jsou již patrné po 1-1,5 týdnu pravidelného užívání nápoje.

Zjednodušený recept na klášterní čaj z osteochondrózy se skládá z kořene elecampane, černého čaje, třezalky, oreganu a šípků. Chcete-li připravit koncentrovaný odvar, musíte vzít 2 lžíce. každé komponenty. Infuzi připravte následovně: 1 litr vody se vaří, v oddělené nádobě se nalije vařící voda (500 ml) kyčlí a kořenů eleganátu. Zahřívejte půdu po dobu 20 minut při nízkém teple. Pak přidejte zbývajících 500 ml vroucí vody a bylinek (třezalku tečkovanou, oregano, černý čaj) do nádoby, pokračujte v zahřívání vývaru nad nízkým teplem další hodinu. Připravená infuze se používá jako základ pro výrobu klášterního čaje. Nápoj můžete pít během dne místo obvyklého čaje nebo kávy.

Je lepší udržet suchou směs klášterního čaje na tmavém a suchém místě. V neotevřených obalech je doba použitelnosti neomezená. Po otevření obalu se však léčivé vlastnosti čaje uchovávají po dobu 3 měsíců. Po otevření je lepší nalít čaj do suché skleněné nádoby s vzduchotěsným víkem - tímto způsobem bylinky udržely své vlastnosti na maximum.

Klášterní čaj z osteochondrózy

Můžete si objednat čaj za nízkou cenu zde - LINK.

Podle lékařských statistik je dnes osteochondróza nejběžnějším onemocněním páteře. Hlavní příčinou jejího vývoje je nedostatek výživy meziobratlových plotének, který v nich vyvolává degenerativní dystrofické změny. Příznivé zázemí pro rozvoj nemoci vytváří:

 • metabolické poruchy;
 • sedavý způsob života;
 • nadváha;
 • intenzivní cvičení;
 • nepříznivé environmentální faktory.
  Klášterní čaj je bylinný čaj.

Tradiční terapie, prováděná s osteochondrózou, je zaměřena na zmírnění syndromu bolesti, zvýšení mobility postižené oblasti páteře a zastavení destrukce tkáně chrupavky. Skutečnost, že osteochondróza nedává konečnou léčbu, je známá skutečnost. Navzdory tomu se v populárních médiích a na různých internetových zdrojích pravidelně objevují zprávy o zázračných nástrojích, které se mohou této choroby zcela zbavit. V odborné analýze reklamních textů se žádný ze zázračných léků, tinktur, mastí, čajů nevyskytuje vážné kritice. Důvěřiví občané, vyčerpaní osteochondrózou, však stále získávají tyto výrobky a - nejhorší ze všeho - bez použití specialisty k jejich použití.

V poslední době se pozornost pacientů zaměřila na klášterní čaj z osteochondrózy. Chvála články s odbornými komentáři a nadšenými recenzemi pacientů doslova zaplavily internet. Zkusme se objektivně podívat na tento nápoj a zhodnotit jeho skutečnou účinnost.

Malá historie

První zmínky o bylinných sbírkách mnichů na podporu zdraví a zbavení se různých nemocí se nacházejí v rukopisech, které jsou starší než šest set let. V těch dnech, směs bylin používaných k léčbě žaludku, srdce, a dokonce i posílit ducha.

Klášterní čaj se objevil v Bělorusku

Recept na klášterní čaj z osteochondrózy byl vynalezen v klášteře sv. Alžběty, který se nachází na území Běloruska. To zahrnovalo léčivé byliny, které nováčci shromáždili v okrese. Sklizeň trávy trvala na zasvěcené vodě, hodila stříbrný kříž do nápoje a modlila se za úlevu od utrpení nemocných.

Dnes je vše mnohem snazší. Ačkoliv se složení klášterního čaje příliš nezměnilo, jeho modlitbami a posvátnou vodou se jeho účinnost již dále nezvyšuje. Nicméně výrobci tvrdí, že příjem tohoto nástroje v 90% případů zaručuje úplnou eliminaci osteochondrózy. Nápoj se doporučuje užívat k léčbě nemoci a zabránit jí.

Co je v tom?

Složení klášterní sbírky osteochondrózy zahrnuje výhradně rostlinné složky:

 • šípky;
 • oregano;
 • kořen devyasila;
 • Ľubovník bodkovaný;
 • černý čaj;
 • některé jiné léčivé rostliny.
  Složení čaje pouze rostlinné složky

Dávkování je vyváženo takovým způsobem, že jedna složka zvyšuje terapeutický účinek druhé složky a společně má kompozice optimální terapeutický účinek na tělo.

Co říká reklama?

Klášterní čaj je směs ekologicky šetrných a bezpečných léčivých rostlin, naplněných životodárnou silou země. Na rozdíl od léčiv nemá příjem tohoto nápoje nepříznivý vliv na játra a nemění střevní mikroflóru.
Pečlivě vybraná směs bylinných složek má řadu pozitivních účinků:

 • stimuluje metabolické procesy v páteři a okolních tkáních;
 • zlepšuje prokrvení páteře;
 • pomáhá obnovit strukturu meziobratlových plotének a obratlů (tj. má chondroprotektivní účinek);
 • vrátí pružnost kloubům;
 • zmírňuje bolest při exacerbaci onemocnění;
 • má protizánětlivý účinek, zabraňuje dalšímu rozvoji zánětu;
 • eliminuje opuch v postižené oblasti;
 • nasycuje tělo hodnotnými aminokyselinami, které jsou nezbytné pro normální fungování páteře.
  Reklama říká o protizánětlivém účinku čaje

Pro ty, kteří po přečtení impozantního seznamu pozitivních účinků nadále pochybují o tom, zda stojí za to koupit klášterní čaj, výrobci přidávají: jedinečný nápoj nejen pomáhá proti osteochondróze, ale také obecně má příznivý vliv na tělo:

 • posiluje imunitní systém;
 • zklidňuje;
 • zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost;
 • posiluje stěny cév, obnovuje jejich tón;
 • snižuje cholesterol;
 • podporuje práci srdce;
 • zabraňuje rozvoji nádorů;
 • aktivuje činnost gastrointestinálního traktu.

Po takové kytici pozitivních akcí, které produkuje klášterní čaj, je zřejmé, že musí být používán nejen pro léčbu osteochondrózy, ale i pro jakékoli jiné nemoci. Dokonale zdraví lidé by si jistě měli tuto sbírku koupit a použít ji k prevenci všech nemocí známých v medicíně.

Objektivní pohled

Pro objektivní posouzení tohoto výrobku je nutné porozumět vlastnostem jeho jednotlivých složek.

Jako součást čaje má šípky

Šípky

Obsahuje velké množství vitamínů, stopových prvků, taninů a cenných kyselin. Plody tohoto keře mají baktericidní vlastnosti, mají močopudný a choleretický účinek, zlepšují výkonnost gastrointestinálního traktu, normalizují průběh redox procesů, podporují funkci ledvin. Spotřeba infuze vývaru a šípků pomáhá snižovat hladiny cholesterolu a inhibuje rozvoj aterosklerotických plaků. Karoten posiluje imunitní systém a vitamin K stimuluje syntézu protrombinu a zlepšuje srážení krve. Z těchto vlastností, při osteochondróze, je prospěšný diuretický účinek a posílení imunitní ochrany: díky prvnímu je eliminován edém poškozených tkání a posílení imunitního systému zlepšuje regenerační procesy.

Oregano obsahuje vitamíny C, B1, B2

Oregano

Rostlina obsahuje vitamíny C, B1, B2, éterické oleje, hořkost, třísloviny, těkavou výrobu obsahující fenoly, které mají výrazný antimikrobiální účinek.

V lidovém lékařství se oregano používá jako diaforetikum, vykašlávání, antiseptikum, protizánětlivé, antispasmodické, analgetické, sedativní, choleretické a slabé diuretikum. Infuze Oregano zlepšuje tok metabolických procesů, stimuluje trávení, zmírňuje stres a zklidňuje nervový systém. Je předepsán pro aterosklerózu, stejně jako pro radiculitidu.

Je třeba si uvědomit, že mnohé z těchto vlastností mají příznivý vliv na osteochondrózu. Zmírnění zánětu, odstranění křečí a otoků a navíc zlepšení metabolismu může skutečně pomoci zmírnit příznaky a zlepšit stav pacientů, ale je nepravděpodobné, že by pomohly zbavit se nemoci a obnovit páteř.

Root devyasila

Obsahuje vosk, dehet, éterické oleje, saponiny, vitamín E, inulin. Odvar z kořenů této rostliny se tradičně používá při zánětlivých procesech ve střevě, žaludku, s onemocněním kůže, jater, ledvin, dýchacích cest, gastrointestinálního traktu. Odvar z kořenů je také používán pro revmatismus. Tato rostlina se nepoužívá pro osteochondrózu, i když přípravky na jejím základě mají diuretický a protizánětlivý účinek - jsou schopny snížit závažnost zánětlivého procesu a eliminovat otoky v postižených tkáních páteře.

Hypericum

Tato rostlina má poměrně složité chemické složení. Používá se jako tonikum, antiseptikum, diuretikum a protizánětlivé činidlo, při poruše trávení, kašli, onemocnění jater, poruchách nervového systému, depresích, revmatismu. Extrakt Hypericum zvyšuje amplitudu kontrakcí srdce, omezuje krevní cévy, zlepšuje tonus. Zahrnutí rostlin do klášterního sběru osteochondrózy může být do jisté míry odůvodněno pouze jeho protizánětlivými vlastnostmi.

Třezalka má antiseptický účinek

Černý čaj

Tento populární nápoj rozšiřuje cévy, tóny nervového systému, podporuje srdeční činnost, má močopudný účinek, zvyšuje účinnost. Používá se pro migrénu, revmatismus, krvácení z nosu.

Jeden může jen hádat, jak černý čaj z osteochondróza může pomoci. Je to trochu snížit otok tkáně, což pomůže zmírnit bolest.

V některých případech nelze čaj konzumovat

Výrobci varují jen o jednom kontraindikaci k použití klášterního čaje: nesnášenlivost komponenty. Spotřebitel ve skutečnosti potřebuje podrobnější informace o podmínkách a onemocněních, v nichž může být nápoj škodlivý. V opačném případě riskuje, že se nezbaví osteochondrózy a současně „vydělává“ zhoršení chronického onemocnění.

Čaj je nežádoucí s krevním tlakem.

 • Spotřeba klášterního čaje je při vysokém tlaku nežádoucí. Je známo, že když je nemoc lokalizována v krční páteři, pacienti trpí tímto problémem často. A protože sbírka obsahuje černý čaj a třezalku tečkovanou, což přispívá ke zvýšenému tlaku, použití klášterního zázračného čaje může být mírně řečeno.
 • Nápoj může také poškodit žaludeční problémy způsobené vysokou kyselostí (také díky infuzi šípků obsahujících vitamín C a velké množství organických kyselin).
 • Vzhledem k obsahu divoké růže, která zvyšuje srážlivost krve, se čaj nedoporučuje pro srdeční selhání a tromboflebitidu.

Další reklamní triky

Co může přesvědčit čtenáře o účinnosti nového léku na nemoc, která ho trápí? Samozřejmě spolehlivé výsledky vážného vědeckého výzkumu a pozitivní zpětná vazba od kvalifikovaného odborníka. A tato trumfová karta je používána výrobci klášterního čaje. V Internet ódy na počest magického nápoje můžete číst, že "přední odborníci v oblasti neurologie tvrdí: lékařský poplatek aktivuje regenerační procesy a má chondroprotektivní účinek, fytokomponenty zvyšují účinek tradičních používaných léčiv." Existují i ​​„specifické“ údaje o klinických studiích provedených v roce 2013, do kterých bylo zařazeno 1000 osob s onemocněním páteře. Všichni z nich vzali klášterní čaj a zaznamenali výrazné zlepšení stavu a úplné vymizení bolesti (z nějakého důvodu, pouze v bederní oblasti - co by měli pacienti s jinými formami osteochondrózy dělat?). Pro ty, kteří mohou po těchto „argumentech“ stále pochybovat, autoři dodávají: analýzy provedené po studiích ukázaly, že páteře účastníků vypadaly znatelně mladší, tkáň chrupavky byla plně obnovena, byla zvýšena elasticita disků a byly zaznamenány i případy resorpce meziobratlové kýly. Je také přidán názor určitého kandidáta vědy (a jména kandidátů se liší od zdroje ke zdroji), což potvrzuje, že čaj má chondroprotektivní účinek. Analýza vlastností jednotlivých složek sbírky to však nepotvrzuje. Na konci je v logice slogan porážky: „Klášterní čaj pomohl ostatním - to vám také pomůže.“

Takže pít nebo ne pít?

V zásadě, pokud existují další 990 rublů (to je cena klášterní čaj z osteochondrózy, a na konci nějaké akce), můžete zkusit, ale pouze po předchozí konzultaci se svým lékařem. Upozorní na možné kontraindikace nebo neslučitelnost užívání tohoto nápoje ve stejnou dobu s předepsanými léky. V každém případě by se tradiční léčba neměla odmítat.

Metoda vaření

Lžičku klášterní sbírky nalít sklenici vroucí vody a trvat na 5 až 10 minut. Během dne vypijte 1/3 šálku. Druhý den, nápoj ztratí své léčivé účinky, takže byste neměli vařit velké porce.

Doporučený kurz

Průběh léčby osteochondrózy s klášterním čajem trvá 20-30 dní. Pak musíte udělat pětidenní nebo desetidenní přestávku, po které můžete pokračovat v terapii. Výrobci slibují pozitivní výsledky za týden.

Klášterní čaj (kolekce) z osteochondrózy - složení a recept

Rychlejší vědecký a technologický pokrok, nanotechnologie a rytmus života nabývají na síle, silnější je lidská touha po přírodním bohatství a přírodních produktech.

Byliny jsou ošetřeny

Bylinný čaj lze užívat s jakýmkoliv stupněm zanedbání nemoci. Nicméně, očekávat lék s pomocí bylinné medicíny sám je sotva stojí za to. Pokud jste se léta hromadili zdravotní problémy, pak degenerace osteoartikulárních struktur páteře dosáhla hlubokého stádia. V tomto případě se doporučuje jako součást komplexní terapie klášterní čaj z osteochondrózy.

Mechanismus působení

Všechny projevy osteochondrózy vyžadují včasnou léčbu, protože se jedná o věkový proces a všechny jeho stádia dříve nebo později se vyskytují u lidí. Užitečné bylinky v čaji pro léčbu nemocí pohybového aparátu ovlivňují tělo takto:

 1. zmírnit zánět;
 2. obnovit poškozenou tkáň;
 3. zlepšení krevního oběhu;
 4. uklidnit a relaxovat.

Složení sbírky

Přesné složení čaje je udržováno v přísné důvěře. Ale hlavní bylinky, které jsou uvedeny v seznamu složek, jsou známy. Mezi ně patří:

Základem nápoje je obvyklý černý čaj. Hlavní věc je, že složení čaje není exotické bylinky, ale léčivé rostliny rostoucí v obvyklém klimatu. Je to nejen léčivý, ale také příjemný nápoj, který pomáhá zotavit se po náročném pracovním dni.

Hypericum

Tráva od devadesáti devíti nemocí, jak je třezalka tečkovaná, je v mnoha zemích známa. Má uklidňující a analgetický účinek. Léčí projevy nervového vyčerpání: bolesti hlavy, podrážděnost, poruchy spánku, čímž zesiluje účinek lehkých trankvilizérů aktivně používaných v osteochondróze. Má schopnost obnovit některé tělesné tkáně. Součástí je nejen klášterní čaj, ale i další obvinění z nemocí pohybového aparátu. Bezpečnostní opatření:

 • nedoporučuje se pro vysoký krevní tlak;
 • může snížit účinek antikoncepčních léků;
 • odvar způsobuje zácpu a ztrátu chuti k jídlu;
 • mateřské mléko má hořkou chuť.

Šípky

To je možná nejužitečnější zástupce rodiny Rosaceae. Její plody mají vyšší obsah vitamínů než mnoho známých léčivých rostlin. Infuze má obecný tonický účinek. Navíc posiluje cévní stěnu a zlepšuje prokrvení v oblasti postiženého segmentu. Koupele s dogrose decoction jsou užitečné pro všechny nemoci kloubů a artrózu meziobratlových kloubů. Bezpečnostní opatření:

 • nedoporučuje se pro vysokou kyselost žaludeční šťávy kvůli vysokému obsahu kyseliny askorbové;
 • kyselina poškozuje zubní sklovinu - ústa po šípkovém čaji musí být opláchnuta nebo čaj by měl být opilý přes slámu.

Oregano

Odorná rostlina proto dostala své jméno. Má také sedativní, mírný hypnotický, protizánětlivý a hojivý účinek, vzhledem k působení farmakologických činidel. Zahrnuty v hrudní, carminating poplatky a kompozice pro kloktání. Dříve se myslelo, že vůně oreganu je obdařena schopností vyhnat zlé duchy a čarodějnice. Opatření: bylina během těhotenství přísně kontraindikována, protože posiluje kontrakci dělohy.

Elekampan

Stejná univerzální a mnohostranná činnost má pannu. Vývar odstraňuje zánět, včetně kořenů, odstraňuje škodlivé látky z těla a má také tonizující a regenerační účinky. Bezpečnostní opatření:

 • je nežádoucí užívat během těhotenství;
 • používat opatrnost za sníženého tlaku;
 • nedoporučuje se pro děti.

Kopřiva

Kopřiva je široce používána v lidovém lékařství. Při artikulárních onemocněních - dně, artróza meziobratlových kloubů revmatické horečky se používá ve formě odvarů. Posiluje cévy a zlepšuje krevní oběh v postižených oblastech. Kopřiva má bohatý stopový prvek. Zvláště mnoho takových nezbytných pro pohybový aparát vápníku. Kontraindikace:

 • během těhotenství může způsobit kontrakce dělohy;
 • kontraindikován u pacientů s problémy v systému srážení krve;
 • nežádoucí při ateroskleróze a hypertenzi.

Nejoblíbenější sedativní lék je máta. Kromě toho má pozitivní vliv na trávení. Peppermint stimuluje chuť k jídlu, snižuje kyselost žaludeční šťávy, snižuje nevolnost, což snižuje nežádoucí účinek některých léků předepsaných pro osteochondrózu.

Jak udělat čaj

Pro přípravu a použití takového nápoje nepotřebujete zvláštní podmínky. Hlavním pravidlem je systematické a dlouhodobé užívání. Recept na vaření:

 1. V jedné sklenici vroucí vody se vaří 5 g čaje.
 2. Napětí přes síťovinu nebo sítko.
 3. Ochlaďte.
 4. Pijte třikrát denně.

Nenechávejte infuzi následující den, protože léčivé vlastnosti čaje jsou sníženy. V každé situaci, před použitím nového léku k léčbě, byste se měli poradit se svým lékařem.

Obecná doporučení

Infuze má mnohostranný komplexní účinek na tělo díky svým léčivým vlastnostem svých složek. Zde bylinky dokonale spojují nezbytné terapeutické účinky na nemoc, které byly diskutovány výše.

Stručně řečeno, klášterní čaj zlepšuje protizánětlivé, analgetické, regenerační vlastnosti chemických léčiv, proto je vhodný pro komplexní léčbu osteochondrózy.

Ale člověk by se na něj neměl spoléhat jako na všelék, což odmítá používání tradičních léků.

Jako každý lék, klášterní čaj pro osteochondrózu má kontraindikace. Za prvé je třeba zvážit všechny nežádoucí účinky jednotlivých složek. A za druhé, s opatrností by měli používat lidé trpící pollinózou, náchylní k alergickým reakcím obecně. Nedoporučuje se používat čaj pro děti.

Klášterní čaj z osteochondrózy

Většina mastí, pilulek nebo injekcí předepsaných lékaři pro léčbu osteochondrózy je zaměřena na odstranění hlavních symptomů onemocnění. Patří mezi ně bolestivé bolesti páteře, bolestivé končetiny a svalové křeče. Existuje však nástroj, který má přímý vliv na příčinu onemocnění - klášterní čaj z osteochondrózy.

Šálek klášterního čaje z osteochondrózy.

Jeho hlavní výhodou je zcela přírodní složení, které bez vedlejších účinků a komplikací postupně normalizuje krevní oběh všech vnitřních orgánů a aktivuje procesy obnovy kostní tkáně.

Problém osteochondrózy

Osteochondróza je onemocnění charakterizované vývojem dystrofických změn v kloubní chrupavce. V závislosti na lokalizaci dystrofického procesu může být krční, hrudní a bederní. Nejčastěji pacienti trpí osteochondrózou krční páteře a lézemi meziobratlových plotének.

Přesné příčiny tohoto onemocnění nejsou známy, ale lékaři naznačují, že to může vést k:

 • genetická predispozice;
 • poranění páteře;
 • sedavý způsob života;
 • nesprávná strava (nedostatek vápníku v těle);
 • chronický stres;
 • práci, na které musíte zvednout hodně závaží.

Lidé, kteří trpí osteochondrózou, si stěžují na opakující se bolesti páteře, často doprovázené necitlivostí končetin. Bolest může být zhoršena kašlem nebo zvedáním těžkých předmětů. Neméně charakteristickými příznaky onemocnění jsou svalové křeče, omezení rozsahu pohybu a snížené reflexy.

Nedostatek léčby může způsobit atrofii končetin a rozvoj meziobratlové kýly.

Vlastnosti a působení klášterní sbírky

Klášterní čaj je prostředkem tradiční medicíny, skládající se z několika léčivých rostlin, jejichž hlavní léčivé vlastnosti umožňují použití k léčbě ortopedických onemocnění. Na rozdíl od farmaceutických léků má pouze pozitivní účinek, aniž by narušil funkci jater a stav střevní mikroflóry.

Mezi hlavní léčivé účinky léčivého čaje z osteochondrózy patří skutečnost, že:

 • pomáhá obnovit pružnost meziobratlových plotének (hlavní příčina osteochondrózy);
 • má chondroprotektivní účinek (chrání kosti a klouby před destrukcí, aktivuje regenerační procesy již zničené kostní tkáně);

Klášterní čaj pomůže s krční, hrudní, bederní osteochondrosis, stejně jako bolest v kloubech rukou a nohou.

 • má dlouhodobý analgetický účinek;
 • Je zdrojem esenciálních a neesenciálních aminokyselin pro tělo, které vykonávají stavební funkce a zlepšují procesy regenerace tkání;
 • zmírňuje zánět a otok kloubů;
 • zlepšuje metabolické procesy v těle.
 • Dnes, klášterní čaj pro osteochondrózu se doporučuje používat téměř každý, protože to pomáhá nejen vyléčit nemoc, ale také zabránit jeho rozvoji. Jeho účinnost byla potvrzena řadou klinických studií, takže informace, že léčivé účinky léku jsou podvody pro podvodníky, jsou nepravdivé.

  Šíření údajů, že klášterní čaj je rozvod, provádí farmaceutické společnosti, které profitují z prodeje svých drahých léků. Ve skutečnosti je tento lék skutečně velmi účinný, jak lze snadno vidět při zkoumání jeho složení a čtení recenzí.

  Složení čaje klášterní čaj z osteochondrózy

  Složení klášterního čaje z osteochondrózy zahrnuje pouze bylinky (žádné další složky chemického původu):

   Oregano - urychluje metabolické procesy v těle, eliminuje příznaky zánětu kloubů;

  Byliny ve složení klášterní sbírky osteochondrózy.

 • Ľubovník bodkovaný - aktivuje procesy obnovy kloubní tkáně;
 • máta - má analgetický účinek, normalizuje nervový systém;
 • kopřiva - eliminuje svalové křeče, zlepšuje pohyb krve cév;
 • divoká růže - zdroj vitamínu C, zlepšuje pružnost cévních stěn, normalizuje krevní oběh;
 • Devíti - zlepšuje imunitu, čistí krev toxinů;
 • imortelle - zdroj vitamínů nezbytných pro obnovu kloubní a kostní tkáně.
 • Výrobce připravuje čaj podle starého klášterního receptu, který je tajný, takže přesné poměry bylin, které tvoří sbírku, nejsou známy.

  Kde koupit klášterní čaj pro léčbu osteochondrózy?

  V běžné lékárně nelze koupit čaj pro léčbu osteochondrózy, výrobce jej prodává výhradně prostřednictvím internetu. Ale je to velmi jednoduché objednat lék, musíte následovat aktivní odkaz níže níže na internetových stránkách on-line dodavatele výrobků do Ruska a zemí SNS (Ukrajina, Bělorusko a Kazachstán), a vyplňte speciální formulář (zde je náš podrobný návod).

  Několik minut po odeslání formuláře operátor zavolá zpět kupujícímu, který uvede všechny podrobnosti objednávky a oznámí odhadovanou dobu dodání (v průměru 2 týdny). Veškeré zboží na místě je certifikováno a objednávky na jeho nákup jsou přijímány nepřetržitě.

  Cena a dodání

  Jedno balení klášterního čaje určené k léčbě ortopedických onemocnění stojí 990 rublů.

  Produkt je odeslán kupujícímu ihned po rozhovoru s operátorem. Nevyžaduje se žádná platba předem. Objednávku můžete zaplatit přímo na poště v den obdržení, k tomu musíte mít cestovní pas, peníze a e-mailové oznámení s číslem zásilky.

  Jak vařit?

  Vařený léčivý čaj je velmi jednoduchý. Je nutné vzít čistou konvici (nejlépe z hlíny nebo skla), nalijte horkou vodu zevnitř (zahřátí stěn), nalijte 5 g suchých bylin uvnitř a nalijte horkou vodu (200-250 ml).

  Bylinný čaj vaříme přes filtrační sáček. To je výhodné.

  Je nutné trvat na sběru nejméně deset minut, nedoporučuje se otevírat víko během tohoto procesu, poté se doporučuje vypít nápoj.

  Návod k použití

  Minimální průběh léčby ortopedických onemocnění s klášterním čajem je 21 dní, ale výrobce doporučuje opakovat několikrát, aby se získal stabilnější léčebný účinek.

  Pijte, musíte pít třikrát denně pro jednu třetinu sklenice (intervaly mezi dávkami by měly být přibližně stejné). Podrobný návod k použití nápoje se dodává v soupravě.

  Jedinou kontraindikací léčby klášterním čajem je individuální nesnášenlivost některé složky jejího složení. Neexistují vedlejší účinky.

  Pokyny pro skladování

  Čaj by měl být skladován v suché, čisté skříni, která nepronikne slunečními paprsky. Po otevření obalu se doporučuje, aby se obsah zalil do těsně uzavřené skleněné nádoby (což přispěje k zachování léčivých vlastností bylin).

  Skladovatelnost klášterního čaje v neotevřeném obalu je neomezená a v otevřené formě se doporučuje uchovávat sbírku nejdéle tři měsíce.

  Doktorova recenze

  „Byl jsem vždy velmi pozitivní, pokud jde o účinek bylinných léčivých odvarů. S věkem, zdravotní problémy se objevily, a já vím, z první ruky, jak lidé trpí osteochondrózy. Nepokoušel jsem okamžitě poradit klášterní čaj s bolestmi v kloubech pro mé pacienty, zpočátku jsem to zkusil sám. Po pití jsem si uvědomil, že čaj opravdu pomáhá. Kromě toho, že po několika týdnech jsem se téměř zbavil bolesti, jsem také cítil neuvěřitelný nárůst síly. Chtěl jsem pomoci všem, aby se zbavili mučení. Teď, bez jakýchkoliv obav jako součást všeobecné terapie, předepisuji svým pacientům čaj. “

  - Neuropatolog, Nelli Lissitskaya

  „Osteochondróza mě jen mučila. Klášterní čaj považuji za svou spásu od bolesti kloubů. Za pouhé dva týdny jsem se jich úplně zbavil a mohu říci, že začal nový život, ve kterém není místo pro bolest a utrpení. Cítím se znovu zdravý a dokonce vypadám mladší. Přijměte vývar dvakrát denně, ráno a večer. Doporučuji všem. “

  Stepanchenko Inna, 57 let, Moskva

  „Před pár lety jsem byl plný energie a naprosto zdravý. Ale poté, co 30 lékařů udělalo zklamání - osteochondróza. Řekli, že by to mohlo být výsledkem špatného životního stylu nebo role dědičného faktoru. Otec a matka trpí také bolestmi zad. Kmotr mi poradil, abych si koupil klášterní bylinnou sbírku, která pomáhá s bolestí kloubů a prochází léčbou. Doslova o měsíc později jsem si vzpomněla, jaké jsou zdravé klouby. Byl jsem schopen znovu snášet fyzickou námahu, bolesti se nebojí.

  Sergej, 32 let, Petrohrad

  „Vyzkoušela jsem mnoho různých způsobů léčby osteochondrózy, ale bolest v zádech mě stále trápila. Partner doporučil klášterní čaj, koupil a nelitoval. O měsíc později odezněla bolest, i když to udělalo masáž. Myslím, že to pomohlo dohromady. "

  Andrey, 52 let, Smolensk

  V minulosti trpěli osteochondrózou pouze starší lidé, ale podle nejnovějších lékařských statistik je nemoc každým rokem mladší a dnes se i mladí lidé obávají problému jeho léčby. Měl bych počkat na první příznaky nemoci? Nebo je lepší začít s prevencí jejího vývoje právě teď pomocí klášterního čaje?

  6 myšlenek na téma „Klášterní čaj z osteochondrózy“

  Více než 10 let trpím artrózou. Po celý den na nohou. V tovární kantýně je spousta práce, téměř žádná krčí. Minulý rok jsou prsty prakticky nesouvislé. Masti a pilulky nepomohly. Ženy v práci někde slyšely o mnišském čaji a koupily ho jako dárek pro mě, když jsem viděl, jak trpím. Poděkoval jsem jim a okamžitě vařil čaj. Ochutnalo mi to dobře, ale v zásadě mám rád bylinné odvar. Bolest odcházela a prsty začaly lépe poslouchat. Nemůžu to dostat, ale můj syn se nedávno oženil, narodila se moje vnučka, chci pracovat a pomáhat mladým lidem.

  Moje práce je sedět-dole, musím strávit celý den u počítače. Před dvěma lety začala bolest v oblasti zad a krku. Lékaři kladou na cervikální radiculitidu, předepsanou léčbu a průběh masáží. Ale bolest nezmizela. Na radu přítele nařídil klášterní čaj a řezal dva kurzy. O měsíc později symptomy pominuly. Teď můžu sedět u počítače naprosto klidně a přemýšlet o práci, a ne o bolesti. I nadále pít čaj.

  Chci si vyzkoušet tento klášterní čaj a zjistit, zda to ovlivní nebo ne
  Řekněte mi prosím, jak si jej můžete objednat online

  Jsem jen 29 let a už trpím osteochondrózou krční oblasti. Všechno to začalo bolestmi hlavy. Jakmile byla provedena přesná diagnóza, začala léčbu drog. Po absolvování kurzu jsem cítil úlevu, ale bolest se brzy vrátila. Na internetu jsem se dozvěděla o mnišském čaji pro páteř, byla zveřejněna reklama, nevím proč, ale rozhodl jsem se to zkusit. Objednal. Tento produkt byl slíben dva týdny. Chuť je sušená tráva. Ne odporný, můžete pít. Strávil jsem na tom měsíc a zní to banálně, ale stal se úžasný zázrak. Hlava se stala jasnou, střízlivé myšlenky. Možná je zde i sebe-návrh, ale je to tak, že jsem spokojen s výsledkem! Budu i nadále pít a poradit všem trpícím!

  V mých 30 letech jsem byl diagnostikován s osteochondrózou krční páteře. Lékař předepsal většinou léky proti bolesti. Ale vím, že tkáň chrupavky je zničena a je nutné ji zastavit, než bude pozdě. S pomocí klášterního čaje s osteochondrózou doufám, že obnovím kosti, které skutečně potřebují všechny tyto aminokyseliny a vitamíny. Začal kurz.

  Rozhodně stojí za dobrou bylinnou sbírku. Léčím osteochondrózu již druhý týden a už jsem ji uvolnil! Cena čaje za klouby uspořádány, trochu drahé pro bylinky, ale funguje to.

  Recept na výrobu klášterního čaje z osteochondrózy

  Zajímalo by mě, co je součástí klášterního čaje z osteochondrózy? Koneckonců, tento nástroj získává stále větší popularitu. Je třeba poznamenat, že čaje této série jsou důvěryhodné takové známé lidi jako Elena Malysheva - přední populární lékařské televizní pořady, a Viktor Samoylov - Moskevský neurolog.

  Výrobky běloruského kláštera mají osvědčení o splnění požadavků jednotných hygienicko-epidemiologických a hygienických norem pro zboží podléhající příslušné kontrole. A celosvětová síť popisuje výzkum prováděný pod dohledem neurologů, pacientů, kteří souhlasili s vyzkoušením akce sbírky.

  Klášterní čaj z osteochondrózy je však stejně jako všechny ostatní léčivé nápoje této skupiny vyráběn pouze z přírodních produktů. Kromě obvyklého zeleného čaje se skládá z:

  • psí růže;
  • Ľubovník bodkovaný;
  • divoký rozmarýn;
  • devatenáct;
  • bezinky;
  • březové listy;
  • lopuch;
  • šalvěj;
  • brusinky;
  • borovice;
  • Heřmánek;
  • řebříček;
  • Highlander pták

  Recept na klášterní čaj z osteochondrózy sestavili mniši kláštera sv. Alžběty, který se nachází na okraji Minsku. Recept je založen na starých lidových znalostech o léčivých vlastnostech rostlin. Trávní poměry jsou utajeny. Všechny suroviny jsou shromažďovány pouze v ekologicky šetrných prostorách.

  Co je to osteochondróza a proč čaj pomáhá v této nemoci?

  Osteochondróza je chronické onemocnění exprimované v degenerativních změnách meziobratlových plotének. Hlavním projevem tohoto onemocnění je bolest. V závislosti na umístění poškozených meziobratlových plotének se může objevit buď v zádech nebo v jiných částech těla:

  1. Při často se vyskytující závratě, nevolnosti, ztmavnutí a dvojitém vidění, bolesti krku a hlavy a dokonce i omdlení.
  2. U osteochondrózy hrudních meziobratlových plotének může být zraněna ruka, v oblasti srdce se může objevit nepohodlí. V případě porušení inervace trpí řada vnitřních orgánů.

  Osteochondróza je velmi rozšířené onemocnění. Podle statistik trpí až 80% světové populace. Nedávno byl nalezen u mladých lidí nad 20 let.

  Oficiální lék k léčbě tohoto onemocnění nabízí:

  • různé protizánětlivé a léky proti bolesti;
  • fyzioterapie;
  • ruční masáž;
  • terapeutická cvičení;
  • Wellness procedury, lázeňská léčba.

  Úplné odstranění této choroby není v současné době možné. To znamená, že je-li tato diagnóza provedena, je osoba po celý život nucena provádět některé akce zaměřené na zabránění zhoršení patologie.

  Klášterní čaj z osteochondrózy je vynikajícím preventivním a pomocným nástrojem při léčbě onemocnění. Recenze lidí, kteří používají tento lék přesvědčivě dokazují jeho účinnost při odstraňování hlavních příznaků nemoci.

  Ošetření čaje léčivými bylinkami je dlouhý proces. Na rozdíl od farmaceutických přípravků však tento prostředek nejenže nemá negativní vliv na organismus, ale naopak má tonizující účinek.

  Mnohé z bylin mají výrazný protizánětlivý účinek, některé z nich aktivně odstraňují soli z těla, téměř všechny významně zlepšují metabolismus.

  Díky protizánětlivým složkám rostlin, jako je třezalka tečkovaná, heřmánek, šalvěj, zánět, který se vyvíjí v důsledku komprese a poruchy krevního zásobení kořenů páteře, rychle vymizí a bolestivý syndrom se významně snižuje a nakonec zcela vymizí.

  Nejbohatší vitamínové složení divoké růže, bezinky a brusinky výrazně zvyšuje aktivitu všech metabolických procesů v těle. To urychluje regeneraci všech prvků, včetně chrupavky meziobratlových plotének.

  Bylina horského ptáka je používána v tradiční medicíně pro vynucení přebytečných solí z těla. Tato rostlina je schopna rozpouštět kameny v ledvinách a žlučníku. To také přispívá k rozpouštění solí, které tvoří kostní růst, který se tvoří během osteochondrózy a interferují s normální funkcí páteře.

  Lopuch, březové pupeny, řebříček čistí krev a neutralizují všechny strusky a toxiny.

  Mnohé z těchto bylin obsahují antioxidanty, a proto zabraňují stárnutí těla a vzniku nádorů. Klášterní čaj z osteochondrózy s pravidelným užíváním pomůže nejen zbavit se projevů osteochondrózy, ale také zlepšit imunitní systém a posílit vlastní obranyschopnost těla.

  Zpětná vazba od lidí, kteří zažili účinek tohoto léčivého nápoje, je velmi pozitivní. Prakticky každý, kdo konzumoval čaj, pravidelně zaznamenával zlepšení stavu během 10–14 dnů.

  Jak používat klášterní čaj?

  Vzhledem k tomu, osteochondróza je jen pohromou v moderním světě, klášterní čaj jako profylaktický proti osteochondróze nebude poškodit nikoho. Pokud se onemocnění již projevilo, léčivý roztok by měl být opilý v průběhu 1-2 měsíců. Pak je třeba provést dvoutýdenní přestávku a pokračovat v léčbě. I s redukcí nebo vymizením hlavních příznaků osteochondrózy pro prevenci stojí za to opakovat měsíční kurz 1-2 krát ročně.

  Kdo je hlavní rizikovou skupinou pro osteochondrózu?

  1. Vzhledem k tomu, že se toto onemocnění vyskytuje téměř u většiny starších lidí, aby se zlepšila pohoda a snížila bolest zad, doporučuje se klášterní čaj z osteochondrózy především u osob starších 50 let.
  2. Zaměstnanci úřadu a všichni, kteří mají sedavou práci, by sbírka běloruských mnichů měla začít používat po 30 letech. Rizikem jsou také řidiči a ti, jejichž práce souvisí s vzpíráním.
  3. Nadváha lidé klášterní čaj pomůže nejen při řešení problémů s páteří, ale také normalizuje metabolismus.
  4. Doporučený čaj pro osteochondrózu a osoby s poruchou držení těla a zakřivením páteře. Pokud je osteochondróza přítomna v rodinné anamnéze, může být profylaxe ve formě terapeutického čaje zahájena po 20 letech.

  Kombinace úžasného nápoje a komplexu terapeutického cvičení na zádech pomůže nejen rozloučit se s problémy a nepohodlí, které jsou nevyhnutelnými společníky osteochondrózy, ale také odmítnout bolestivé protizánětlivé injekce a tablety, které narušují stav a funkci žaludku, jater a ledvin.

  Před použitím klášterního čaje se však musíte poradit se svým lékařem. I když je čaj správně používán, nemá žádné kontraindikace, nedoporučuje se těhotným ženám a pacientům se závažným onemocněním ledvin.

  Jak vařit čaj?

  Jak používat klášterní čaj? Za prvé, léčivé náplně nemohou být skladovány v sáčcích z celofánu. Nejlépe se nalije do skleněné nádoby nebo plátěného sáčku a uchovává se na suchém místě. Lékařský čaj vaří ve výši 1 lžičky. 200 g vroucí vody. Nádoba s infuzí je zabalena nebo vařena surovina v termosce a trvá 10-15 minut. Pak musí být roztok přefiltrován a spotřebován půl hodiny před jídlem 3x denně. Klášterní čaj lze nahradit kávou nebo čajem.

  V případě exacerbace osteochondrózy, radiculitidy, myalgie, neuritidy, prostředků oficiální medicíny (léků proti bolesti, protizánětlivých) lze dobře kombinovat s léčbou klášterním čajem. Správně provedená prevence pomůže vyhnout se vážným komplikacím a zmírnit bolest a nepohodlí v zádech.