Image

Tonometr B.Well: popis modelů a recenzí

Užitečnou akvizicí pro každou rodinu je tonometr B.Well. Přístroj, reprezentovaný touto zahraniční značkou, pomůže kdykoliv měřit krevní tlak. Výrobce garantuje kvalitu svých výrobků, které jsou předem testovány na závady a správný provoz. Proto si uživatelé mohou být jisti spolehlivostí hodnot krevního tlaku získaných během diagnostiky.

O výrobci

Švýcarská společnost s britskými kořeny vyrábí produkty pro zdraví celé rodiny.

B.Well je společnost, která byla založena v roce 2004 v jednom z měst Anglie. Dnes jsou jeho výrobky prodávány v mnoha zemích, včetně Ruska. Výrobce se specializuje na výrobu zdravotnických prostředků určených pro domácí použití. Patří mezi ně tonometry, inhalátory, ohřívače a teploměry.

Měření krevního tlaku od značky B.Well splňuje evropské požadavky na tuto kategorii výrobků. Výrobce poskytuje záruku na každý výrobek. Je omezena na dobu 10 let. Pokud se přístroj během této doby přeruší, bude mít jeho majitel právo na bezplatnou opravu (v případě záručního případu).

Britská společnost vyrábí různé typy monitorů krevního tlaku. Proto každý kupující bude moci najít mezi svými produkty možnost, která je pro něj nejvhodnější.

Mechanické tonometry

Nejjednodušší a nejpřesnější jsou tonometry mechanického typu. Nejčastěji je používají lékaři při vyšetření pacienta. B.Well vyrábí několik zajímavých modelů, které vám umožní snadno sledovat ukazatele krevního tlaku.

B.Well WM-61

Rozpočtové zařízení je vhodné jak pro profesionální, tak pro domácí použití, s dovednostmi

Cena - 760 rublů.

Jeden z rozpočtových modelů tonometrů značky B.Well. Jeho nízká cena nemá vliv na kvalitu zařízení. Tato cena tedy může být připsána výhodám tohoto produktu.

Mechanický model je vybaven pohodlnou manžetou, která je určena pro pacienty s obvodem ruky od 25 do 40 cm, s přístrojem je velmi snadné pracovat, protože má standardní provedení.

B.Well WM-62S

Charakteristika modelu - kovový kroužek na manžetě

Cena je 1100 rublů.

Další mechanický model, který je oblíbený u lékařů a obyčejných lidí. Tento zdravotnický prostředek umožňuje rychle a snadno měřit krevní tlak.

Přístroj je dodáván s pohodlnou manžetou, která je vybavena kovovým kroužkem. Díky němu je proces nasazování a upevňování prvků jednodušší a rychlejší. Tato manžeta je určena pro osoby, jejichž obvod ruky je mezi 25-40 cm.

V sadě s tonometrem přichází také stetoskop, bez něhož není možné správně změřit tlak a pohodlný vak pro jeho uložení.

Poloautomatické tonometry

Poloautomatické modely jsou považovány za vhodnější pro použití, protože většina operací, které provádějí nezávisle v důsledku přítomnosti automatizace. B.Well nabízí zákazníkům výběr různých tonometrů tohoto typu, pro které je vždy místo v domácí lékárničce.

B.Well WA

Cena - 1540 rublů.

Poloautomatické zařízení, jehož hlavním rysem je schopnost včasné detekce příznaků arytmie u lidí. Taková příležitost dává moderní technologii Pulse Arrhythmia Detection. Je to ona, kdo provádí diagnostiku na téma záliby v arytmiích.

Přístroj má barevný displej, který ukazuje úroveň krevního tlaku. Má také tlačítka pro ovládání podsvícení a velký displej, na kterém mohou normálně vidět i osoby se špatným zrakem výsledek měření krevního tlaku.

Ovládání zařízení je založeno na jediném tlačítku. Výrobce navíc vybavil tonometr pamětí pro poslední rozměr.

B.Well Pro-30

Zařízení má užitečnou funkci sledování tepové frekvence.

Cena je 1150 rublů.

Tento model je nejen relativně levný, ale také snadno použitelný. Má pohodlný ventilátor, který umožňuje uživateli rychle naplnit manžetu vzduchem.

Lékařský přístroj ukazuje spolehlivé údaje o aktuálním tlaku osoby, která je s ní diagnostikována. Přístroj je vybaven pohodlnou manžetou, která je dimenzována pro běžného člověka. Je určen pro osoby, jejichž objem dosahuje 22-32 cm.

Poloautomatické zařízení je schopno odhalit tendenci k rozvoji arytmie u lidí. Porucha srdečního rytmu je rozpoznána speciálním indikátorem. Tonometr měří tlak a porovnává jej s ukazateli, které jsou uvedeny v měřítku WHO.

Automatické tonometry

Mnoho lidí je zvyklých na naprostou důvěru moderních technologií. Speciálně pro ně společnost vyvinula řadu automatických monitorů krevního tlaku, které minimalizují lidské zapojení do procesu měření krevního tlaku.

B.Well PRO-36

Mluvící tonometr bude zvláště užitečný pro osoby se špatným zrakem.

Cena - 2750 rublů.

Přístroj pracuje na základě klasického algoritmu, na kterém je založen celý proces měření krevního tlaku u lidí. V tomto postupu se používá manžeta pro automatický tonometr B.Well, ve kterém nezávisle čerpá potřebné množství vzduchu.

Model má indikátor arytmie, který varuje osobu před problémy s srdečním rytmem.

B.Well Pro-33

Cena - 1750 rublů.

Automatický typ tonometr pracuje na základě klasického algoritmu určeného pro správné stanovení krevního tlaku. Vlastní měření probíhá v okamžiku, kdy je vzduch z manžety uvolněn. Pokud přístroj odhalí tendenci k rozvoji arytmie u člověka, ukáže se hned. Indikátor, který je zodpovědný za tuto funkci, je jednou z hlavních výhod modelu.

Model je dodáván s pohodlnou manžetou, kterou lze nosit na paži s obvodem 22-42 cm, zařízení je doplněno síťovým adaptérem.

Automatický tonometr B.Zvuk tohoto modelu pro každého uživatele bude hlavním asistentem v domě. Navíc může být použit k prevenci rozvoje hypertenze a komplikovaných forem arytmie.

B.Well Pro-35

Manžeta se vejde téměř do všech ramen velikosti.

Cena je 2050 rublů.

Snadno použitelné zařízení, které uchovává informace o posledních 30 odečtených hodnotách krevního tlaku od osoby. Pozitivní vlastnosti automatického monitoru krevního tlaku zde nekončí. Mnozí uživatelé si všimnou své pohodlné manžety, která je určena pro nasazení na ruku s obvodem 22-42 cm.

Automatický model, stejně jako mnoho jiných tonometrů této značky, pracuje na základě klasického algoritmu, který měří, kdy je vzduch z manžety čerpán. Získaná data o zařízení pro měření krevního tlaku nezávisle hodnotí standardizované měřítko WHO. Umožňuje uživateli pochopit, jaký je jeho současný tlak: normální, vysoký nebo nízký.

Měřicí přístroj má také speciální indikátor, který v procesu měření krevního tlaku umožňuje určit známky arytmie u lidí. To je užitečná funkce, která umožňuje uživateli včas se dozvědět o svém problému a začít ho řešit.

Karpální tonometr

Muži a ženy, kteří vedou aktivní životní styl, raději používají kompaktní přístroje pro měření krevního tlaku. Patří mezi ně zdravotnické prostředky značky B.Well, které lze připevnit k zápěstí.

B.Well WA-99

Kompaktní zařízení vhodné pro jízdu po silnici

Cena - 2390 rublů.

Carpal tonometr pracuje na plné automatizaci. To vám umožní kontrolovat krevní tlak kdykoliv. Není nutné pochybovat o správnosti údajů získaných pomocí tohoto zařízení. Navíc tonometr sestavuje zprávu o provedených studiích krevního tlaku, s nimiž se můžete v případě potřeby později setkat s odborníkem.

Karpální zařízení má řadu charakteristických vlastností:

 1. Při výpočtu krevního tlaku se berou v úvahu doporučení WHO;
 2. Tonometr je schopen vypočítat průměrnou hodnotu tlaku na základě nedávných měření;
 3. Také vypočítává průměrnou hodnotu pulsu;
 4. Přístroj detekuje známky arytmie a hlásí to uživateli.

B.Well

Zde si můžete vybrat B.Zdravé zdravotnické vybavení: monitory krevního tlaku, inhalátory, teploměry a další.

Evropská společnost B.Well byla založena v roce 2004 skupinou anglických lékařů. Vytváří lékařské vybavení a výrobky, aby se postarala o zdraví celé rodiny. Specialisté společnosti usilují o to, aby každý z nich dosáhl svých nejlepších úspěchů v oblasti zdravotní kontroly.

Zdravotnické prostředky tohoto výrobce trvalo jen několik let, aby získali důvěru britských spotřebitelů. Produkty společnosti B.Well se na ruském trhu objevily v roce 2007 a od té doby mají trvale zaslouženou poptávku našich krajanů a dnes je v geografii společnosti řada evropských zemí a zemí SNS.

Zvláštní důraz je kladen na specialisty společnosti na kontrolu výroby. Za tímto účelem bylo v roce 2011 přemístěno sídlo do Švýcarska, což nám umožnilo zajistit efektivní řízení kvality, umožnilo efektivní dialog s distributory, pohodlný servis a logistiku.

B výrobce

Narovnává ramena, míří dozadu

S PÉČE

ZDRAVÍ

ORTHOPEDIC

PRODUKTY

LÉKAŘSKÁ TECHNIKA

B.Well Swiss vyrábí produkty, které pomáhají lidem starat se o své blízké a chránit zdraví svých příbuzných, což činí miliony rodin šťastnými! B.Well je dokonalá kontrola zdraví celé rodiny, ochrana a způsob, jak ukázat péči a účast.

B.WELL SWISS

LÉKAŘSKÁ TECHNIKA

ORTOPEDICKÉ PRODUKTY

Společnost B.Well Swiss sdílí touhu lidí starat se o své příbuzné a vytváří zdravotnické výrobky pro celou rodinu.

Hodnoty B.Well Swiss
Chceme, aby švýcarské rodinné produkty B.Well přinášely důvěru a klid všem domácnostem a aby měly více šťastných rodin!

OCHRANA

Kvalita produktů B.Well dává jistotu, že zdraví rodinných příslušníků je pod kontrolou a ochranou.

PÉČE

B.Well produkty pomáhají starat se o své blízké tím, že mění svůj život k lepšímu.

SPOLEHLIVOST

Díky vynikajícímu managementu je výrobní proces v B.Well laděn jako slavné švýcarské hodinky.

JEDNODUCHOST

B.Well výrobky se snadno používají, nevyžadují žádné speciální znalosti nebo školení, a poskytují vysokou účinnost.

PŘÍSTUPNOST

Otevřenost a pozornost vůči spotřebitelům a partnerům vám umožní vytvářet lékařské produkty, které jsou blízké a přístupné všem.

B.Well WA-33 tonometr WA-33

1499

Model: WA-33

Kód produktu: WA-33

Typ produktu: Tonometry

Popis

Recenze videa (3)

Monitor krevního tlaku HELL B WELL WA 33 automatický s adaptérem

Automatický tonometr B.WELL WA-33 M, 22-32cm

Tonometr B.Well WA-33 s adaptérem

Specifikace (21) t

Ceny na Yandex.Market

Zobrazeno nabídky za cenu rublů. až do tření.

Ceny (1)

Jak nakupovat nebo kde jsme +

„DiscountGID“ je služba cenového srovnání v obchodech, služba cashback a pomoc při výběru zboží, a to prostřednictvím výběru videí, recenzí a porovnání zboží. Většina obchodů zastoupených na webu doručuje do Ruska, takže je výhodné použít online objednávku na stránkách tohoto obchodu (pokud odesíláte objednávky do svého regionu, můžete zjistit na webu vybraného obchodu). Chcete-li vybrat vybraný produkt, musíte kliknout na tlačítko "koupit" na vybraný obchod a pokračovat v nákupu na webových stránkách tohoto obchodu. Chcete-li získat cashback, postupujte podle níže uvedených kroků pro registraci.

B výrobce

B WELL - zdravotnické prostředky pro domácí léčbu a diagnostiku


Navzdory tomu, že se B WELL objevil na trhu ne tak dávno, se již podařilo získat důvěru mezi spotřebiteli. Výrobce vyrábí zdravotnické prostředky pro diagnostiku nemocí doma, stejně jako léčebná a preventivní opatření. Kombinace vysoce kvalitních a cenově dostupných cen se stala hlavní zárukou popularity produktů evropské firmy.

Naše společnost se specializuje na distribuci výrobků výrobce, takže v našem obchodě můžete výhodně zakoupit zavlažovač BWELL, tonometr nebo jiné zdravotnické zařízení. Produkty jsou prezentovány v širokém sortimentu, takže můžete snadno najít potřebné vybavení pro svou rodinu.

Historie společnosti B WELL


Historie evropské společnosti, která je nyní známá po celém světě, začala v roce 2004. Mladí anglickí lékaři se rozhodli vytvořit zdravotnické prostředky pro domácí použití dostupné všem. Díky zodpovědnému přístupu a vysoké kvalitě se výrobky výrobce velmi rychle staly populárními nejen ve Velké Británii, ale i daleko za jejími hranicemi. V Rusku bylo možné od roku 2007 zakoupit nebulizační inhalátor BWELL. V letošním roce byly produkty společnosti prezentovány na ruském trhu.

V roce 2011 se sídlo výrobce přesunulo ze Spojeného království do Švýcarska. Umístění hlavní kanceláře nebylo náhodně vybráno. Kromě vynikající geografické polohy v Evropě je země ideální pro výrobu kvalitních výrobků. Přísné standardy kvality jsou klíčem k dlouhé a spolehlivé práci. Výrobky BWELL v současné době odpovídají švýcarským standardům kvality, proto jsou označeny „švýcarskou kontrolou“.

Výhody BWELL

Lékařské vybavení od evropského výrobce v poměrně krátké době se stalo populárním. Nárůst poptávky je dán nejen kvalitním, ale pečlivě promyšleným marketingem. Kromě toho mají výrobky BWELL mnoho výhod:

 • Široká nabídka. Můžete si koupit tonometry BWELL, teploměry a další zařízení. Vybavení je reprezentováno různými typy, takže si můžete vybrat správnou volbu pro všechny členy rodiny, včetně malých dětí.
 • Zavedení moderních technologií. Inovační řešení zajišťovala přesnost naměřených dat, kompaktnost a použitelnost. Díky tomuto přístupu mohou starší lidé a osoby se zdravotním postižením po těžkých operacích nebo onemocněních používat zařízení.
 • Vysoká kvalita. Švýcarská preciznost a evropská kvalita jsou hlavními charakteristikami produktů Be Vell.
 • Přiměřená cena. Každá osoba si může v případě potřeby zakoupit zařízení výrobce.
 • Neexistují žádná omezení věku nebo jiných kritérií. Výrobce vyrábí zařízení, která lze použít k léčbě nebo diagnostice malých dětí i starších osob.

Velký výběr domácích zdravotnických prostředků

Společnost vyrábí následující typy výrobků:

 • Tonometry. V případě potřeby si můžete zakoupit mechanický, poloautomatický nebo automatický tonometr B WELL. Sportovci, staří lidé a lidé, kteří trpí srdečními chorobami, mohou sledovat důležité životní funkce těla (krevní tlak a puls). Přístroje pro měření krevního tlaku jsou také velmi oblíbené mezi zdravotníky.
 • Inhalátory, nebulizéry. V našem obchodě si můžete koupit nebulizátor B WELL pro dospělé nebo dítě. A přestože se princip provozu může lišit, kompaktnost, snadné používání a bezpečnost jsou vždy zachovány. Mezi nejrůznějšími zařízeními pro léčbu dýchacího ústrojí můžete snadno zvolit možnost pro malé dítě nebo dospělého.
 • Teploměry. Můžete si koupit cenově dostupnější elektronický teploměr BWELL nebo infračervený. Přesná měření zaznamenají sebemenší narušení těla, které se projevuje zvýšenou teplotou.

Společnost také vyrábí irigátory, stetoskopy a další zdravotnické vybavení. V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit zařízení jakéhokoliv typu.

Výhodný nákup výrobků od výrobce BWELL

Naše společnost oficiálně prodává výrobky evropského výrobce. Rozhodnete-li se koupit BWELL inhalátor, zařízení pro měření krevního tlaku nebo tělesné teploty v našem internetovém obchodě, můžete ocenit následující výhody:

 • Velký výběr. Snadno najít potřebné zboží.
 • Záruka. Protože prodáváme originální výrobky, poskytujeme záruku na všechny druhy zboží pro všechny druhy zboží.
 • Dodávka po celém Rusku. Teploměr BWELL, který jste zakoupili, tonometr nebo inhalátor, budou zaslány do jakéhokoli regionu a města.
 • Více než 1000 přepravních míst na vlastní náklady v celém Rusku. Pro pohodlí zákazníků je v různých městech velký počet sběrných míst.

Díky vysoce kvalitním a inovativním technologiím, které jsou zavedeny v produktech evropského výrobce, se inhalátor BWELL, teploměr nebo tonometr stanou skutečnými pomocníky ve vaší rodině pro udržení zdraví.

B.Well Komprese Knitwear - Recenze výrobku s cenami a recenze

Kompresní úplet může odstranit mnoho nepříjemných příznaků, které se vyskytují na pozadí křečových žil. Tyto produkty lze navíc použít jako preventivní opatření k odstranění silného zánětlivého procesu a otoků nohou.

Nevědomá osoba s výběrem kompresních produktů však může mít určité potíže, protože ne každý ví, jaký materiál by měl být zdravotnický úplet vyroben, jaká kompresní třída by měla být vybrána a jaké produkty výrobce by měly věnovat pozornost.

Dnes je velmi populární kompresní úplet B.Well. Výrobky z této společnosti mohou rychle odstranit nepříjemné příznaky, které doprovázejí křečové žíly. Mohou být také použity pro tromboflebitidy, jako profylaktické látky, pro těhotné ženy a matky při porodu.

Terapeutický účinek

Kompresní spodní prádlo pro léčbu křečové dilatace a její prevence se používá již dlouhou dobu a je považováno za poměrně účinnou metodu boje proti cévním onemocněním.

Popisy metod lékařských postupů, při kterých byly tlakové pásy používány k léčbě trofických vředů, jsou popsány ve spisech z minulého století. Tento způsob expozice umožnil zcela obnovit krevní oběh a zmírnit zánět z končetin.

Mechanismus působení kompresních produktů spočívá v tom, že při použití vytvářejí různé stupně stlačení na různých částech těla.

Maximální úroveň stlačení se obvykle vytváří na dolní části nohy (kotníku) a na horní část nohy se snižuje kompresní síla. Uprostřed nohy - holeně, je zapnuto 70% tlaku a na samém vrcholu (stehno) - 40%. Při nošení prádlo vyždímá žíly, vytlačuje z nich krev a podporuje její energický pohyb v cévách.

Terapeutický účinek kompresního prádla:

 • zlepšuje trofismus pleti a hlubokou žilní strukturu;
 • podporuje rovnoměrné rozložení průtoku krve v žilách;
 • prevence lymphostázy;
 • urychluje proces hojení kůže v trofických vředech;
 • snižuje opuch a zánět;
 • eliminuje těžkost a únavu nohou.

Kompresní prádlo je rozděleno do několika typů, v závislosti na kompresi a stylu. Podle stupně komprese mohou být produkty profylaktické, stejně jako 1,2,3,4 třídy. Podle typu stylu - punčocháče, punčochy, punčochy, ponožky, rukávy.

Společnost B Well je lídrem mezi výrobci kompresních produktů, takže mnoho lékařů doporučuje nakupovat produkty tohoto konkrétního výrobce.

O výhodách výrobce

Proč stojí za to koupit dres Be Vell? Tato společnost vyrábí různé výrobky, které mají různé stupně komprese. Punčocháče, punčochy a punčochy jsou velmi populární.

To vše je způsobeno řadou faktorů:

 1. Srdcem všech produktů této společnosti je speciální hypoalergenní vlákno. Vzhledem k tomu, že se používají přírodní a syntetické nitě, je k dispozici prodyšný podklad, který při nošení nezpůsobuje nepříjemné pocity.
 2. Speciální anatomická struktura a přítomnost elastického pásu. Vzhledem k tomu, že všechny výrobky mají jedinečnou strukturu, jsou pevně upevněny na noze. Ponožky, punčochy, punčochové kalhoty se neuvolňují z nohou, ani při aktivním pohybu.
 3. Vzhledem k tomu, že všechny výrobky používají speciální tkáňový typ buněk, poskytuje maximální podporu pro žíly na nohou.
 4. Velký sortiment. Společnost Well nabízí širokou škálu produktů, které se liší designem a barvou. Můžete si vybrat produkty pro každodenní nošení nebo pro návštěvu, na dovolenou.

B. Rehabilitace vyrábí různé druhy pletenin, které mohou být použity pro profylaktickou léčbu nebo jako součást léčby křečových žil.

Existují také produkty s vysokou kompresí, které se používají pro závažná onemocnění a trofické vředy. Samostatně společnost vyrábí kompresní pleteniny pro těhotné ženy.

Typy výrobků v závislosti na stupni komprese

Kompresní produkty Be Vell podle stupně kompresního tlaku je rozdělen do následujících tříd:

 1. Preventivní. Tyto výrobky mají tlak, který není větší než 18 mm Hg. Spodní prádlo s nulovou kompresí je určeno pro prevenci žilních onemocnění. Lze ji nosit milovníci aktivního odpočinku, těhotné ženy v raných fázích. Výrobce B. Well vyrábí výrobky s tímto stupněm komprese, které nelze odlišit od jednoduchých věcí.
 2. První třída. Stupeň kompresního tlaku těchto výrobků se pohybuje od 18 do 23 mm Hg. Spodní prádlo s tímto stupněm komprese se doporučuje nosit v počátečním stádiu křečových žil, lymphostázy, pozdního těhotenství, při přirozeném porodu, v přípravném období před operací, stejně jako v období rehabilitace po operacích.
 3. Druhý typ Tyto výrobky mají kompresi od 24 do 33 mm Hg. Modely produktů s touto kompresí by měly být nošeny během druhé fáze křečových žil, pokud ventily žil pracují nesprávně nebo nejsou-li vrozené, s tromboflebitidou, stejně jako jiné patologie, které jsou spojeny s poruchou funkce žíly.
 4. Třetí třída Spodní prádlo tohoto typu má vysokou kompresi, tlak na kůži, cévy, žíly je asi 45 mm Hg. Nosit tyto produkty vám umožní obnovit trofej a inervaci nohou během pokročilé varikozity, s trofickými vředy, stejně jako během tromboflebitidy s chronickou formou proudění.
 5. Čtvrtý ročník. Stlačení tohoto typu prádla je vyšší než 45 mm Hg. Tyto produkty se používají pouze pod přísným dohledem ošetřujícího lékaře. Obvykle se používají v nemocnicích před operací av pooperačním období.

Punčocháče pro těhotné ženy

Firma B Well nabízí produkty, které mohou být použity pro ženy během těhotenství. Ženy je mohou nosit v rané fázi a v posledních měsících těhotenství těsně před porodem. Produkty pro těhotné ženy mohou odstranit následující nepříjemný stav:

Pro těhotné ženy vyrábí speciální preventivní a terapeutické punčochové kalhoty s různým stupněm komprese.

Terapeutické punčochy

B. Well vyrábí speciální punčochy, které jsou vhodné pro nošení v počátečním, druhém a třetím stadiu křečových žil.

V těchto fázích může být onemocnění stále eliminováno, pokud pravidelně nosíte kompresní produkty. Punčochy jsou navrženy tak, aby při jejich nošení byl zajištěn nezbytný tlak na různé části těla. Výsledkem je snížení zánětu, odstranění otoků a bolesti a normalizace krevního oběhu.

Také v linii výrobce existují speciální punčochy preventivního typu, které jsou určeny pro aktivní rekreační nadšence, sportovce.

Jak si vybrat výrobek

V každém případě by volba kompresních produktů měla být ošetřujícím lékařem. Nezávisle si můžete koupit pouze preventivní přípravky, které lze nosit každý den.

Pokud existují vážné onemocnění žil, pak byste se měli poradit s lékařem, než si koupíte kompresní oděvy.

Během výběru by měly být zohledněny následující důležité vlastnosti:

 • velikost, takže výrobek musí přesně odpovídat parametrům konkrétní osoby, nesmí sklouznout;
 • síla;
 • kompresní poměr;
 • styl - punčochy, punčochy, punčochy;
 • určení

Bee Vell Velikost Grid

Jak se nosí a opotřebovává

Tyto produkty musíte nosit správně, takže si musíte pamatovat několik důležitých tipů:

 • Nejdříve je třeba dát výrobek na nohu;
 • pak s jemnými pohyby by měl být zatažen až ke kolenům;
 • ujistěte se, že je narovnáte tak, aby nebyly žádné záhyby;
 • poté se natáhneme k stehně;
 • pak také oblékáme druhou nohu;
 • při oblékání kompresního punčochového zboží můžete použít speciální výrobky, rukavice;
 • nohy musí být suché a čisté;
 • před spodním prádlem je třeba odříznout nehty na rukou a nohou;
 • nosit kompresní punčochové potřeby v dopoledních hodinách, kdy nohy nejsou ještě oteklé.

Výrobek můžete nosit po celý den. V noci je žádoucí ji odstranit, protože v tomto období by měly nohy odpočívat. To se však týká pouze případů počátečních stádií křečových žil, v závažných případech mnoho lékařů dokonce doporučuje spát v tomto spodním prádle.

Péče o prádlo

Aby výrobky vydržely dlouhou dobu, je nutné o ně pečlivě pečovat. Můžete použít několik tipů:

 • Výrobek omyjte rukou v teplé vodě s použitím mýdla;
 • nedoporučuje se mačkat a odšroubovat;
 • když stisknete výrobek, můžete trochu stisknout ručník, ale ne moc;
 • je nutné sušit pouze na vodorovném povrchu;
 • Nedoporučuje se sušit na baterie, slunce a sušičky;
 • Při mytí nepoužívejte prášky ani jiné čisticí prostředky;
 • Tyto produkty umývejte každý den.

Stanovisko spotřebitelů

Recenze zákazníků, kteří používali nebo používali kompresní úplet Be Well.

Mám křečové rozšíření 15 let. Pokud jsem si nejdříve nevšiml této choroby, pak se po několika letech začala projevovat stále více a více. V důsledku toho se mé žíly začaly silně zvyšovat, objevil se otok.

Samozřejmě, že jsem byl léčen se všemi druhy mastí, pil pilulky, ale přesto, v momentech exacerbace, bolest byla prostě nesnesitelná. A pak moje dcera koupila kompresní pletařskou společnost B. Well rehabilitace. Myslel jsem, že je to všechno nesmysl a nepomohlo by to, ale mýlil jsem se, když jsem začal nosit spodní prádlo, zapomněl jsem na otok a bolest. Báječné věci!

Marina, 49 let

Během těhotenství začala cítit těžké nohy. A ke konci, v 7 měsících, nohy začaly bobtnat. Můj doktor mi doporučil koupit punčocháče B Well.

Koupil jsem si toto spodní prádlo, poté, co jsem začal nosit punčocháče, pro mě bylo mnohem snazší, nohy přestaly bobtnat a váha zmizela. Hlavní věc je, že jsem bezpečně opustil celé těhotenství.

Ksenia, 28 let

Problematika akvizice

Prodám kompresní úplet B. Dobře návštěvou oficiální webové stránky výrobce. Poskytuje široký výběr produktů od nuly po high-end kompresi. Také zde najdete preventivní přípravky pro těhotné ženy.

Punčochy lze zakoupit za ceny v rozmezí od 1 200 do 2 000 rublů, punčochové kalhoty od 2 100 do 3 000 rublů, od kolenních výšek od 1 000 do 1 800 rublů.

Nemyslete si, že nosit kompresní úplet se zbaví křečových žil navždy. V žádném případě tomu tak není.

Tyto produkty mohou pouze zmírnit zánět, otok a normalizovat krevní oběh. Použití těchto přípravků by mělo být součástí komplexní léčby společně s příjmem vhodných léků.

B.Well oficiální internetové stránky

Recenze o katalogu B.Well

Dobré přenosné řešení pro astmatiky

Výhody: Získal tento model na radu lékaře. Pohodlně se do něj nalijí téměř všechny potřebné léky (všechny jsou moje). Rychle se dostal, nastříkal a pokračoval. Stříkací komora může být často vařena, nebude pro ni nic. Tam je šikovný časovač s sekundami. I když jej zapomenete vypnout, vypne se po 20 minutách. Dodávka byla provedena ruskou poštou, to přišlo v silné krabici, na 4 dny v Ryazan. Jsem s nákupem spokojen.
Nevýhody: není tam žádný indikátor zbytkové baterie, ale v zásadě to není děsivé, já jen nosím další baterie se mnou.

Výhody: Moderní a přesný tonometr.
Nevýhody: ne.

Komentář: velmi spokojen s nákupem. Měří přesně, ne horší než mechanické. Ovládejte to jen jedním tlačítkem. Nyní máme dokonce i babičku, všechno je tak jasné a jednoduché.

B.Well Historie společnosti - sortiment a popis

Výrobce zdravotnických a diagnostických přístrojů B.Well je poměrně mladá společnost. Společnost byla založena v roce 2004 skupinou lékařských svítidel z Velké Británie. Od počátku vyráběly produkty firmy B.Well pozornost mnoha spotřebitelů. Celé tajemství spočívá v tom, že se vedení společnosti spoléhalo na dostupnost a jednoduchost high-tech vzorků zdravotnických prostředků. Vysoká kvalita za přijatelnou cenu pro zlepšení životní úrovně lidí s chronickými onemocněními a udržení celkového zdraví - to je přesně poslání B.Při výběru produktů na trh. V roce 2007 vstoupily výrobky uvažované společnosti na ruský trh. A již do roku 2010 se geografické horizonty výrobce B.Well výrazně rozšířily ve všech směrech světa. Produkty vyráběné společností získaly popularitu a vstoupily na trhy mnoha zemí.

Hlavní kancelář společnosti se v roce 2011 přestěhovala do Švýcarska. To nám umožnilo podniknout skoky ve směru ke zlepšení kvality výrobků a rozvoji organizace jako celku. To je věřil, že to je ve Švýcarsku a ne daleko od této země že reprezentativní kanceláře předních lékařských společností, léčebných center a institutů medicíny jsou soustředěny.

Dosavadní produkty B.Well jsou označeny „švýcarskou kontrolou“. To opět potvrzuje spolehlivost zboží vyráběného společností. Společnost neustále provádí výzkum a vývoj směrem ke zlepšování zdravotnických prostředků. Současně se výrobce neodstupuje od svého poslání - dostupnosti a kvality zdravotnického vybavení pro běžné lidi. Nové položky od firmy B.Well, stejně jako obvyklé vzorky zdravotnické techniky nepřestávají potěšit uživatele jednoduchostí, funkčností a dostupností.

B.Produktová řada

I přes relativně krátkou životnost firmy B.Well je nabídka produktů této značky velmi různorodá a velká. V sortimentu B.Well najdete přesné přístroje pro celou rodinu.

Výrobce vyrábí mnoho vzorků zařízení, které zjednodušují život mladým rodičům:

 • Teploměry.
 • Inhalátory.
 • Aspirátory.
 • Ohřívače.
 • Zvlhčovače
 • Dětské váhy.

Pro osoby trpící chronickým onemocněním a potřebu neustálého sledování důležitých ukazatelů těla společnost vyrábí seznam vysoce přesných měřicích a diagnostických přístrojů:

 • Tonometry a příslušenství.
 • Teploměry.
 • Měřiče krevní glukózy a příslušenství.
 • Stetoskopy a příslušenství.

Společnost se stará o kvalitu života lidí s vážnými nemocemi a zdravotním postižením a vytváří mnoho nezbytných úprav:

 • Berle.
 • Canes.
 • Chodci.
 • Rozprašovače.
 • Jehly pro rukojeti injekční stříkačky (zařízení pro injekci inzulínu).
 • Příslušenství pro vycházkové hole a chodítka.
 • Kompresní úplet.
 • Korekční obvazy.
 • Zavlažovače.

Sortiment společnosti je neustále aktualizován o nové produkty a další příslušenství pro některé vzorky zařízení. Prakticky každý výrobek nabízený výrobcem, o němž se uvažuje, je jednoduchý a snadno použitelný. To je jedna z mála značek, které produkují nebulizéry pro děti, vyrobené ve formě hraček. Tato verze zdravotnického prostředku dítě nevyděsí, ale naopak to bude zajímat. To značně zjednodušuje život rodičů v době, kdy jsou děti nemocné a potřebují postupy k léčbě horních cest dýchacích.

Produkty od firmy B.Well pro osoby s diabetem jsou dostupné a funkční. Pokud budete studovat na trhu, můžete pochopit, že mnoho glukometrů a spotřebního materiálu pro ně se liší ve velmi působivé cenovka. V řadě této značky existuje několik velmi levných modelů měřičů krevní glukózy. K dispozici je také zařízení pro měření krevní glukózy s hlasovým doprovodem (pro osoby s problémy s viděním).

Kompresní úplet tohoto výrobce je velmi populární mezi pacienty s křečovými žilami a dalšími podobnými problémy. Korekční bandáže a korzety jsou pozoruhodné svou dostupností a velmi dobrou kvalitou.

B.Zdravé stetoskopy

Zvláštní pozornost by měla být věnována stetoskopy vyráběné společností. V sortimentu této značky jsou stetoskopy pro auskultizaci srdeční frekvence, plic, střev, cév. V sestavě výrobce existují speciální dětské (dětské, novorozenecké) stetoskopy, modely pro domácí použití a profesionální přístroje pro zdravotnické pracovníky.

Inhalátorový kompresor B.Well WN-115K v Magnitogorsku

Kupující

Prodávající

Foto a video

Pokud znáte cenu a místo, kde se tento produkt prodává, můžete nám náš projekt pomoci kliknutím na ikonu

Charakteristiky

Generál

 • Typ: Inhalátor
 • Název: WN-115K
 • Podtyp: kompresor
 • Typ: stacionární
 • Věk: Děti
 • Design pro děti: ano
 • Účel: pro léčbu dýchacích cest
 • Hmotnost: 1,68 kg
 • Materiál karoserie: Plast

Specifikace

 • Velikost částic aerosolu: 5 mikronů
 • Objem nádrže pro medikaci: 2 ml
 • Hladina hluku: 60 dB
 • Typ napájení: AC

Kompletní sada

 • Včetně: 1 ks náústku, 1 kusové vzduchové hadice, 1 ks masky pro dospělé, 1 ks dětské masky

Popis

Tato stránka zobrazuje kategorii výrobků Inhalátory "Kompresorový inhalátor B.Well WN-115K". Seznam parametrů je uveden v části „Charakteristika“ ve sloupci „Obecné“, „Technické vlastnosti“ a další.

 • Věk: Děti
 • Typ: stacionární
 • Podtyp: kompresor

B.WELL Produkty

B.WELL byl založen v roce 2004 v Anglii skupinou londýnských lékařů pod vedením doktora Matthiase Vogta, který pracoval více než 10 let ve zdravotnickém průmyslu.

Díky tradičnímu anglickému omezení používají nástroje společnosti B.Well pouze časem prověřené technologie.

Vše v B.Well je zaměřeno na dostupnost pro koncového uživatele - každý si může dovolit koupit.

Tonometr B.Well PRO-33 M

 • Měření se provádějí v průběhu sestupu vzduchu z manžety.
 • Používá se speciální algoritmus Intellect Classic.
 • Detekce arytmie v raném stádiu vývoje
 • Manžeta velikosti M pro obvod ramen 22-32 cm
 • Všechny volby se zobrazují jedním tlačítkem.
 • Poslední měření zůstane v paměti přístroje.
Podrobný popisSlužba dodáníRecenze (2) t

B.Well PRO-35 tonometr s manžetou velikosti M

 • Analýza měření na vysoké úrovni
 • Měření se provádí při uvolnění vzduchu z manžety.
 • Včasná detekce srdečních abnormalit
 • Kuželová manžeta ve velikosti M
 • Hladina tlaku odpovídá barevné škále.
 • 30-buněčná paměť
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

Tonometr B.Well PRO-33 M-L s adaptérem

 • Analýza arytmie u starších uživatelů
 • Intellect Classic pro přesné měření pomocí klasického algoritmu
 • Velikost manžety se pohybuje od M do L (obvod od 22 do 42 cm)
 • Tlačítko jeden, umístěný pod obrazovkou
 • Systém si pamatuje poslední naměřená data
 • Další možnosti síťového připojení - adaptér
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

Tonometr B.Well PRO-35 s manžetou velikosti ML

 • Měření se provádí klasickým algoritmem Intellect.
 • Arytmie je stanovena s maximální přesností.
 • Kuželová manžeta má univerzální objem
 • Hladina tlaku je monitorována vizuálně na stupnici.
 • K dispozici je paměť, 30 buněk s funkcí uložení data a času
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

Tonometr B.Well A-23 + adaptér

 • Vypočítá průměrný tlak na základě posledních tří měření
 • Na 60 měřeních na dvou uživatelích - vestavěná paměť
 • Obvod manžety až 36 cm
 • Povinný indikátor arytmie
 • Schematické měřítko pro hodnocení krevního tlaku
 • Smíšený typ napájení: síť, baterie
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

Tonometr B.Well PRO-36 s manžetou velikosti M-L rameno + adaptér

 • K dispozici je vestavěný výsledek měření hlasu
 • Objem je nastavitelný
 • Měření se provádí během odvzdušňování manžety.
 • Indikátor arytmie a univerzální tvar manžety
 • Hladina tlaku je zkoumána barevnou stupnicí.
 • K dispozici je napájecí adaptér
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

Tonometr B.Well PRO-39 s manžetou na zápěstí

 • Jeden z nejdostupnějších na trhu
 • Indikátor arytmie - Ano
 • Ovládací tlačítko na boku displeje
 • Manžeta je určena pro zápěstí s obvodem až 19,5 cm
 • Nejpohodlnější volba pro silniční i domácí
 • Měření trvá minimálně čas
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

B.Well A-27 Tonometr s manžetou na zápěstí

 • Celková kapacita paměti je šedesát měření.
 • Indikátor arytmie pro detekci abnormalit v srdci
 • V aktivním stavu se zobrazuje čas a datum
 • Úrovně krevního tlaku jsou v blízkosti obrazovky zdobeny speciální stupnicí.
 • Dvě tlačítka - paměť a napájení - vpravo od obrazovky
Podrobný popisSoubor dodávekRecenze (0)

Tonometr B.Well WA-88

 • Diagnostika pulsu a arytmie
 • Kompaktní, lehké a stylové zařízení pro soukromé použití
 • Čtyřřádkový velký monoblokový displej
 • Karpální manžeta, obvod 19,5 centimetrů
 • Kapacita paměti pro třicet měření
 • Pohodlné skladování díky pouzdru příslušenství
Podrobný popisDodávkaRecenze (6) t

Infračervený teploměr B.WELL WF-1000

 • Infračervený teploměr pro přesnou diagnostiku doma
 • Měření za pouhé 2-3 sekundy!
 • Ideální pro malé děti
 • Mechanismus snímání teploty
 • Paměť poslední dimenze
 • Dva režimy měření
 • Měří teplotu těla, vzduchu a povrchu kapaliny
 • Funkce automatického vypnutí
 • Hmotnost: 80 g
Podrobný popisDodávkaRecenze (4) t

Infračervený teploměr B.WELL WF-2000

 • Měření od 1 sekundy
 • Místo měření teploty - časová oblast
 • Ideální při použití u dětí - dítě neruší
 • Bezpečné: neobsahuje rtuť a sklo
 • Kapacita paměti - 25 měření
 • Funkce automatického vypnutí
 • Je možné měřit teplotu okolních objektů, vzduchu a kapaliny (nevyžaduje se ponoření zařízení do kapaliny)
 • Váží 80 gramů
Podrobný popisDodávkaRecenze (2) Video (1)

Infračervený teploměr B.Well WF-5000

 • Určuje teplotu těla bez kontaktu s pokožkou.
 • Doba potřebná k měření je přesně jedna sekunda.
 • S takovým vybavením je vhodné měřit tělesnou teplotu dítěte - ani si toho nevšimne
 • Ve své konstrukci neobsahuje sklo ani rtuť.
 • Přesnost měření je až jedna desetina stupně
 • Velikost paměti je určena k uložení deseti výsledků.
 • Podsvícení obrazovky, které je důležité pro temnou denní dobu
 • Automatické vypnutí po ukončení procedury
 • S ním můžete měřit teplotu objektů, vody, vzduchu
 • Pracovní teplotní limit se pohybuje od nuly do sto stupňů Celsia.
Podrobný popisDodávkaRevize (8) t