Image

Antiparazitický (klášterní) čaj. Složení, ručně

Antiparazitický klášterní čaj složení, vlastnosti přípravy a použití, doporučení zkušeného bylinkáře - to vše najdete v tomto článku.

Nedávno jsem napsal článek o Antiparisital klášterní čaj inzerované v síti, o podvodníky a podvod, které jsou přítomny v tomto tématu. A téma je velmi pravdivé a relevantní! Na jaře a na podzim je velmi užitečné provádět prevenci parazitózy ve vašem těle.

Samozřejmě můžete jít do lékárny a připravit si antiparazitickou sbírku. Můžete jít na networkers a koupit něco od nich za 5-6 tisíc rublů... Můžete jít do sociální sítě a hledat "recepty" anti-parazitických plevelů tam...

Ale to vše je přesně „recepty“ - ať je to pravda, nebo ne, nebo to pomůže, nebo ne.

Na jednom z tréninků, Alexey Mamatov, skvělá profesionální řeč - Korsun Elena Vladimirovna, fytoterapeutka s dlouholetými zkušenostmi s bylinnými přípravky a kompozicemi různých bylinných léčivých čajů.

Navrhuji použít její recept při řešení komplexního problému prevence a léčby helminthiasis a vytvořit vlastní antiparazitický čaj vlastníma rukama.

Antiparazitický klášterní čaj Složení doporučené fytoterapeutem

Mám osvědčený recept na parazitický bylinný čaj, o který bych se s vámi rád podělil.

Korsun E.V.

Byl vytvořen a testován na Katedře fytoterapie na přátelství Ruské univerzity národů, kandidátem lékařských věd, docentem a dědičným bylinkářem Korsun Elena Vladimirovna.
Existuje velké množství rostlin, které mají antelmintické a antiparazitární vlastnosti. Je jich několik desítek, asi čtyřicet. Nacházejí se po celém světě, včetně Ruska.

Nejúčinnější antiparazitické a antihelmintické rostliny jsou takzvané bylinné červy:

 • tansy, především květiny a trávy,
  řebříček,
  tymián
  citraria,
  centaury
  a mnoho dalších rostlin.

Existují profesionální triky při přípravě antiparazitických bylinných čajů.

Pokud do sbírek zahrnete pouze antiparazitární rostliny, pak samozřejmě dostanete smrt červů, ale zároveň i zhoršení nemocí, které máte:

 • jestliže byla diatéza, pak došlo ke zvýšení kožních projevů,
 • pokud je to cholecystitis a hepatitida, pak zvýšení bolesti v játrech.
 • pokud se jedná o lézi nervového systému, bolesti hlavy - pak zvýšené bolesti hlavy, závratě, nespavost.

Ale nepotřebujete takové efekty...

Proto antiparazitické bylinné čaje, kromě anthelmintických rostlin, je nutné přidat antispasmodické rostliny (jsou to detoxikační prostředky).

Detoxikační prostředky jsou tzv. Rostliny koření:

Také nezapomeňte zahrnout sliznice s anthelmintickou sbírkou, protože mají sorbující účinek. Když jsou červy neutralizovány anthelmintickými bylinami, je nezbytné sorbovat toxiny z rozkládajících se červů ve střevech tak, aby se tělo nestávalo opilostí.

Recept na antiparazitní čaj (sbírka):

 • Antelmintické byliny:
  Tansy, květiny nebo tráva - 10 g.,
  centaury - 10 g,
  listy eukalyptu - 8 gr.,
  kořen elecampane - 4 gr.,
  tymián - 6 oz.
 • Rostliny koření:
  Hřebíček - 4 gr.,
  plody červeného jeřábu - 5 gr.,
  dýňová semena (oblíbená rostlina pro parazitární nemoci) - 15 gr.
 • Antispasmodika, detoxikační a jiné rostliny:
  chmelové hlávky 7 g.,
  osivo kopru - 5 g.,
  lékárna květy heřmánku -5 gr.,
  anýzové semeno - 2,5 g,
  semeno fenyklu - 1 gr.,
  koriandrové semeno - 7 gr.,
  březové listy (detoxikační, močopudná rostlina se zátěží na ledvinách) - 5 gr.,
  ovoce kalina - 5 gr.

Jak používat antiparazitický čaj?

Může být použit jako infuze. Za tímto účelem vezměte lžíci sběru, naplňte ji 0,5 litrem vroucí vody, zakryjte a vyluhujte po dobu 1 hodiny. Výsledný infuzní nápoj během dne v malých porcích před jídlem nebo po jídle.

Pokud chcete de-odčervení dítě, a on nechce pít hořké infuze, pak jednoduše nasekat bylinky a roll je do chlebové strouhanky, čímž se získá "domácí" kapsle.

Jak dát takový antiparazitický čaj (sbírka)?

Existuje mnoho režimů pro použití antihelmintických rostlin. Je však lepší dát přednost tomu, který je vázán na úplněk, období, kdy dochází k oplodnění a reprodukci hlístů. Byliny jsou velmi silné, takže je třeba si udělat přestávky, abyste je nepřijímali nepřetržitě několik měsíců.

Během úplňku se červi stávají velmi citlivými a množství v krvi se významně zvyšuje. To vám umožní snížit dávku rostlin. Získejte si lunární kalendář (dobře, nebo sledujte měsíc). Pijte infuzi tři dny před úplněk, den úplňku a tři dny po úplňku.
Předpoklad pro odčervení!

Předpokladem odčervení je současné odčervování všech členů rodiny a všech domácích mazlíčků (zejména koček a psů). Červi obíhají po celém bytě a nemusíte si neustále umýt ruce a důvěřovat si. To znamená, že každý, kdo bydlí v bytě: máma, táta, děti, kočka, pes, musí tento poplatek obdržet.
Jak často se takové kurzy konají?

Doporučuje se provádět takový odčervení několik měsíců v řadě (přibližně čtyři měsíce v řadě) alespoň jednou ročně. Pokud jsou zvířata v domě, které jdou ven nebo jít do země v létě, pak kurzy jsou doporučovány 2 krát ročně.

Jaké jsou přínosy tohoto antiparazitického režimu?

Navrhovaná sbírka má multi-orgánové působení, které postihuje nejen parazity, ale i téměř všechny systémy těla.

Nejdůležitější je ochrana vnitřních orgánů, především jater a ledvin, mozku, protože detoxikační bylinky a koření jsou součástí této sbírky.

S touto sbírkou se budete cítit:

 • zlepšení celkového blahobytu,
 • vaši duchové povstanou, protože koření jsou modulátory nálady, které to zlepšují,
 • tón se zvýší,
 • únava se sníží
 • bolesti hlavy se sníží,
 • zlepšit chuť k jídlu
 • imunita se zvýší, nebudete nemocní v období odběru a po dlouhé době po ní.

Antiparazitická sbírka bylin - jak dát dětem?

Další doporučení pro odčervující děti.

Pokud chcete provést takový antiparazitický režim pro červy k dítěti, pak musíte navíc koupit v lékárně tinkturu z pelyňku a namazat nehty na dítě, které může vytáhnout do úst. Také několik kapek pelyňku kape do pupku každou noc pod vaším spaním.

Palivo se vstřebává a poskytuje dodatečný účinek antiglystnoe. Toto je nutně děláno na stejných měsíčních dnech každého měsíce pro čtyři po sobě jdoucí měsíce.

Složení antiparazitického klášterního čaje Eleny Korsunové je cenné, praktické informace od specialisty, která se tímto problémem zabývá již mnoho let a má bohaté zkušenosti.

Nebudu říkat, že se jedná o nějaký jednoduchý recept, ale není v něm ani nic super-komplikovaného - je možné vytvořit takovou antiparazitickou čajovou směs vlastníma rukama. A nebude nutné přeplácet za pochybnou, ale velmi nezkrotnou dudlík s názvem "Klášterní čaj"...

Tento recept byl zaznamenán na jednom z tréninků Alexeyho Mamatova.

Antiparazitický klášterní čaj

Existuje mnoho tradičních metod antiparazitárního čištění těla, založených na použití účinných léků. Nicméně, spolu s nimi, odborníci doporučují použití přírodních produktů, které mají úsporný účinek na tělo. Jedním z takových prostředků je klášterní čaj z parazitů. Co říkají lékaři o tomto nápoji, jak je užitečné, jak vařit a jak pít klášterní čaj? Přečtěte si o tom dále v článku.

Co je anthelmintická klášterní sbírka

Je známo, že klášterní čaj je kombinovaný anthelmintický prostředek, vytvořený na základě řady rostlinných složek. Skládá se z léčivých bylin z červů, jejichž kombinace má škodlivý vliv na parazity a škodlivé mikroorganismy, což jim umožňuje jemně očistit tělo a metabolické produkty.

Složení čaje

Složení klášterního čaje z parazitů obsahuje 10 účinných látek. Všechny jsou rostlinného původu a jsou sklizeny ručně v ekologicky čistém prostoru a sběr probíhá v ročním období, kdy jsou léčivé účinky rostlin nejvýraznější. Léčivé byliny jsou vybírány v takovém poměru, že léčivé účinky každé složky jsou zvýšeny pod vlivem jiných složek. Složení klášterní sbírky obsahuje následující rostliny:

 1. Tansy - způsobuje smrt parazitů a plísňových mikroorganismů, má antioxidační vlastnosti, má pozitivní vliv na metabolismus.
 2. Palina - má výrazný anthelmintický účinek, stimuluje vylučování žaludeční šťávy.
 3. Hroznová tráva - má anthelmintický účinek, čistí tělo toxinů a strusek.
 4. Šalvěj má protizánětlivý účinek, pomáhá normalizovat tlak.
 5. Březové pupeny - přispívají k eliminaci edému, normalizaci hladiny cukru v krvi.
 6. Dubová kůra - má protizánětlivé a baktericidní účinky, pomáhá střevům.
 7. Měsíček - má výrazný choleretický účinek, zlepšuje krevní oběh.
 8. Marsh sushenitsa - stimuluje tvorbu žluči, zmírňuje křeče vnitřních orgánů (žlučových cest, střeva, dělohy).
 9. Yarrow - má choleretický a antispasmodický účinek.
 10. Peppermint - má pozitivní účinek na sliznici žaludku, poskytuje snadný uklidňující účinek.

Lékaři zkoumají klášterní čaj

Podle odborníků je hlavní anthelmintické působení klášterního čaje z parazitů poskytováno léčivými vlastnostmi tansy a pelyněku. Tyto bylinky mají silný antiparazitický účinek. Komplexní efekt sběru, poskytovaný při léčbě parazitů, může být podmíněně prezentován ve formě tří hlavních složek:

 1. Pelyněk zabíjí viry, kvasinky, giardia, mykoplazmy a další patologickou mikroflóru.
 2. Tansy bojuje kolem, tasemnic a některých typů bakteriálních mikroorganismů.
 3. Zbývající bylinky zvyšují účinnost antiparazitických složek, zajišťují tonizující a tonizující účinek a příznivě působí na střevní trakt a další vnitřní orgány.

Lékaři potvrzují, že sbírku kláštera lze využít jako primární nebo pomocný prostředek k boji proti parazitům. Odborníci však připomínají, že jakékoli léčivé bylinky by měly být užívány s opatrností. Pokud jste přecitlivělý / á na jakékoli složky anthelmintického čaje, může se objevit alergická reakce.

Lékaři navíc poznamenávají, že lidé s akutními nebo chronickými onemocněními (progresivní onemocnění jater, pankreatitida, gastrointestinální onemocnění) by měli vždy před použitím přípravku konzultovat lékaře. Klášterní čaj může mít silný vliv na fungování vnitřních orgánů, proto v přítomnosti závažných porušení může být jeho příjem dočasně nebo zcela kontraindikován.

Co je užitečná bylinná kolekce od parazitů

Kromě antiparazitického působení má klášterní čaj celou řadu dalších léčivých vlastností. Nápoj má výrazný protizánětlivý a antialergický účinek, zlepšuje fungování všech žláz trávicího traktu, odstraňuje toxiny, strusky a karcinogeny z těla, pomáhá posilovat imunitní systém. Další výhodou klášterního čaje je stimulace tvorby žluči a pozitivní účinky na játra. Lékaři navíc doporučují tuto sbírku použít k prevenci urolitiázy.

Zpětná vazba od spotřebitelů také svědčí o vysoké účinnosti sběru trávy. Mnoho lidí zaznamenává zvýšený výkon, lepší chuť k jídlu a spánek. Mezi další pozitivní efekty, které kupující říkají:

 • odstranění alergických reakcí a zažívacích problémů;
 • zlepšení vzhledu kůže, vlasů a nehtů.

Jak vařit klášterní čaj

Kolekce anthelmintic se vaří podle velmi jednoduchého receptu:

 1. 1 lžička činidla se nalije sklenicí vroucí vody, pak se nápoj podá infuzí po dobu 30 minut.
 2. Ihned po infuzi je čaj připraven k pití.
 3. Cukr nebo jiná sladidla by se neměla přidávat. Jak je uvedeno v četných recenzích, nápoj má příjemnou chuť a vůni, takže pití bez obvyklých přísad do čaje není vůbec obtížné.

Jak užívat anthelmintický nápoj

Pokyny pro používání klášterního čaje:

 1. Chcete-li začít užívat klášterní čaj, potřebujete dávku šálku.
 2. Každý den by měla být porce mírně zvětšena a postupně přivedena na plnou sklenici.
 3. Pít nápoj by měl být ráno na prázdný žaludek, vždy v čerstvém stavu.
 4. Pokud je to žádoucí, nemůžete vypít celý objem najednou a rozdělit denní dávku na několik částí a vzít ji během dne.
 5. Podle instrukcí od výrobce, aby se tělo parazitů zcela očistilo, je nutné, aby čaj po dobu 21 dnů.

Mnozí se zajímají, zda je možné pít klášterní sbírku každý den. Odborníci říkají, že při absenci kontraindikací to není vůbec škodlivé. Ti, kteří si přejí neustále používat čaj pro účely profylaxe, jej však doporučují používat podle určitého vzoru: kurzy 15-20 dnů s přestávkami 3-4 měsíce. Pokud budete pít bylinný čaj nepřetržitě, tělo si rychle zvykne na bylinky, a proto se jejich léčivé účinky oslabí.

Video: jak vyčistit tělo červů doma s klášterním čajem

Recenze

Valentine, 29 let

Snažil se zbavit giardiasis u dítěte konvenčními metodami. Zpočátku se zdálo, že došlo ke zlepšení, ale testy stále vykazovaly pozitivní výsledek na giardii. Lékař doporučil kromě léků pít do sbírky kláštera. Dala synovi 2 čajové lžičky tohoto čaje denně. Po měsíci léčby se zbavili nemoci.

Doporučili mi pít klášterní čaj po litotripsii (odstranění kamenů). Řekli, že jim pomůže se zotavit a dojde k prevenci opětovného výskytu kamenů. Viděl jsem kurs, neřeknu nic špatného, ​​ale žádný efekt jsem si nevšiml. Cítím se skvěle a bez čaje. Je pravda, že analýzy se po převzetí této sbírky zlepšily.

Nikolay, 44 let

Po mé nemoci se můj celkový zdravotní stav hodně zhoršil, stal jsem se velmi tenkým. Konzultoval, odhalil, že oslabené tělo se nedokáže vyrovnat s parazitickou infekcí, doporučil pít klášterní čaj. Vzal jsem to 3 týdny, pak jednou týdně každé 2 měsíce. Zdraví se znatelně zlepšilo, méně unavené, bolestivá štíhlost začala odcházet.

Klášterní antiparazitický čaj - složení a recenze

Jasné tělo všech parazitů je dnes dostupné i doma. Klášterní antiparazitický čaj, přírodní prostředek, jehož složení sloužilo k čištění starověkými mnichy, pomůže v tomto obtížném postupu. Byliny tohoto produktu jsou shromažďovány v ekologicky čistých oblastech Běloruska, takže tento čaj je naprosto bezpečný.

Co říká moderní medicína o klášterním čaji?

Charakteristickým rysem antiparazitického nápoje je účinná léčba bez testování. Navíc, jak ukázaly recenze lékařů na klášterní antiparazitický čaj, účinek přípravku je klinicky prokázán. Paraziti žijící uvnitř lidského těla mají škodlivý účinek na všechny orgány.

Červy lze nalézt nejen ve střevech, ale také v ledvinách, játrech, srdci a dokonce i v mozku. Podle nálezů lékařů jsou hlavními příznaky, které indikují infekci parazity, pravidelné bolesti hlavy, chronická únava, zácpa, zažívací potíže a střevní potíže, bolest v hypochondriu, podrážděnost a nervová agitace, podlitiny pod očima.

Antiparazitický čaj má lehký léčivý účinek. To nejen účinně bojuje s různými druhy parazitů, ale může také obnovit postižené tkáně a zmírnit intoxikaci. Výrobek má silný synergický účinek, to znamená, že každá složka nápoje zvyšuje účinek jiné složky.

Pečlivě zvolené složení léčivých rostlin umožňuje dosáhnout pozitivního výsledku v léčbě během několika dnů po začátku příjmu čaje. Tento přírodní produkt má navíc všechny potřebné lékařské certifikáty kvality a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. K pozitivním vlastnostem výrobku patří jeho nepřekonatelná vůně a příjemná chuť.

Složení produktu

Klášterní čaj je přírodní produkt, který ve svém složení obsahuje pouze přírodní bylinné přípravky. Čaj je schopen zabít viry, bakterie a houby, zastavit fermentační proces v gastrointestinálním traktu, zánětlivé procesy v tkáních orgánů. Účinně také odstraňuje toxické zatížení těla a rychle odstraňuje parazity.

Její léčivé rostliny jsou široce známé. Jejich terapeutický účinek je způsoben různými účinnými látkami, které se nacházejí v bylinkách. Výtažky z rostlin obnovují tělesné systémy, stimulují vylučování nezbytných žláz, zvyšují imunitu.

Složení čistícího čaje zahrnuje:

 • heřmánek;
 • březové listy;
 • řebříček;
 • máta peprná;
 • pelyněk;
 • měsíček;
 • dubová kůra;
 • šalvěj;
 • tuřín;
 • bažina;
 • tansy

Každá složka sběru léčiv má své vlastní účinné látky, které mají pozitivní vliv na tělo pacienta.

Před použitím výrobku se seznamte s jeho složením. Tato sbírka léčiv má komplexní účinek. Z lékařských důvodů je nežádoucí používat nápoj pro těhotné ženy. Přípravek je také kontraindikován v případě individuální intolerance na jeho složky. Děti mohou pít čaj pouze po předchozí konzultaci s dětským lékařem. Lékaři doporučují dát léčivý nápoj dětem od 12 let.

Pravda a mýty o klášterním čaji

Vzhledem k tomu, že tento výrobek je vysoce účinným a zcela přirozeným prostředkem, je kolem něj mnoho chybných výkladů. Farmaceutické společnosti mají samozřejmě zájem propagovat a prodávat své léky s vysokou cenou a odčerpávat maximální množství peněz od spotřebitelů.

Oni jsou vždy nepřátelské k vzniku nových low-cost efektivní přírodní metody a léčby, které mohou snížit jejich báječné zisky. Internetoví trollové speciálně najatí farmaceutickými společnostmi v různých fórech a na internetových stránkách budou tvrdit, že jeden nebo jiný přírodní produkt je podvod nebo rozvod. Klášterní antiparazitický čaj nebyl výjimkou.

Takže, co je vlastně klášterní antiparazitický čaj - pravda nebo rozvod o jeho vynikajícím terapeutickém účinku, nebo je to jen podvod mazaných prodejců?

Chcete-li pochopit, jak klášterní čaj funguje, musíte znát vlastnosti léčivých rostlin, které jsou součástí produktu.

 • Listy máty peprné obsahují nezbytné fytoncidy, mentol, organické kyseliny. Tyto látky mají uklidňující účinek, zmírňují zánět, obnovují sliznici žaludku.
 • Všechny známé heřmánek se skládá z různých organických kyselin, terpenů, flavonoidů, které vám umožňují vyhnat parazity z těla. Květy měsíčku mají hojení ran, antiseptické vlastnosti. Kombinace měsíčku, heřmánku, řebříku způsobuje antibakteriální působení a účinně eliminuje stagnaci žluče s giardiasis.
 • Jedním z hlavních antihelmintických komponent jsou tyranské květenství. Zahrnují prospěšné taniny, flavonoidy a aktivně působí na kulaté parazity, což způsobuje jejich smrt. Čaj pomůže rychle se zbavit ascaris a pinworms.
 • Vynikající adstringentní a protizánětlivý prostředek je dubová kůra. Snižuje střevní podráždění způsobené červy. Kafr obsažený v řebříčku má výrazný anthelmintický účinek. Tato rostlina má také protizánětlivý a baktericidní účinek.
 • Léčí poškození sliznic a oregano bažiny. Rostlina má svíravý účinek a dokonale odstraňuje zánětlivý proces způsobený parazity.
 • Nápoj obsahuje i šalvějové listy. Jsou zdrojem různých esenciálních olejů a také alkaloidy, pryskyřice, taniny, které dezinfikují.
 • Choleretický efekt má kořen lopuchu a pelyněk. V něm obsažená hořkost má škodlivý vliv na různé druhy červů.

Všechny bylinné složky obsažené v klášterním čaji zlepšují činnost trávicího systému a zlepšují jejich pohyblivost. Antimikrobiální a antihelmintová aktivita rostlin umožňuje rychle a snadno očistit tělo parazitů.

Dnes v různých fórech můžete najít mnoho mýtů o této drogy. Často jsou mýty kolem produktu vytvořeny pro reklamní účely a ziskové pro prodejce. Každý však ví o léčivé síle léčivých rostlin. Opravdu, i v situaci obyčejného nachlazení, mnoho lidí vaří bylinné bylinné čaje.

Heřmánek, šalvěj, dubová kůra a mnoho dalších bylin jsou téměř vždy přítomny v lékárničce. Složení klášterního čaje vybírají odborníci s ohledem na hlavní vlastnosti léčivých bylin, které mají vliv na parazity a zánětlivý proces v orgánech, které způsobují červy.

Hlavní vliv klášterního čaje:

 • odstranění poruch rovnováhy sacharidů;
 • snížení vysokého tlaku;
 • odstranění bolesti v různé míře;
 • normalizace hladiny cukru v krvi;
 • posílení imunity;
 • prevence rozvoje řady nemocí;
 • podporuje lepší absorpci inzulínu;
 • snižuje nadváhu.
Kde koupit klášterní čaj z parazitů?

Můžu v lékárně koupit klášterní antiparazitický čaj? Vzhledem k tomu, že výrobek je na domácím farmaceutickém trhu zcela nový, pak v prodejnách lékáren se můžete setkat s falešným nebo analogickým klášterním čajem.

Výrobce má oficiální právo prodávat klášterní čaj, proto je možné výrobek objednat na internetových stránkách určité společnosti. Zároveň musí být certifikovány produkty nabízené společností. Také pokud se spotřebitel setká s klášterním čajem v domácích lékárnách, má právo požadovat od prodávajícího určitý certifikát pro tento výrobek.

Klášterní čaj při léčbě houby

Léčivá antiparazitická sbírka léčí nemoci různých etiologií. Včetně léku má terapeutický účinek na houby. Klášterní čaj z nehtové houby je velmi účinný. Léčivé byliny vykazují své léčivé účinky v boji proti různým patogenním organismům.

Čaj je účinný proti trichophytonu, dermatofytům, kvasinkám. Nástroj ovlivňuje lidské tělo a čistí ho od patogenních mikrobů. V síle léčivé bylinky porazit patogenní flóru mnoha hub. To bere v úvahu poměr léčivých bylin v léčbě onemocnění.

Proporce

Léčivé byliny, které tvoří tento produkt, jsou dokonale přizpůsobeny odborníkům. Hlavní vliv nástroje je zaměřen na úplné očištění celého organismu, v důsledku čehož odezní nadměrná hmotnost, normalizuje se krevní tlak, eliminují se různé druhy parazitů.

Nápoj dokáže omladit celé tělo, pozitivní vliv na vlasy, nehty, kůži. Každý, kdo ví, co je součástí klášterního antiparazitického čaje, jistě využije tohoto přírodního a bezpečného produktu k čištění těla a léčbě.

Anti-parazitický čaj obsahuje různé léčivé byliny, které se již dlouho používají při léčbě červů a příbuzných onemocnění. Klášterní čaj má své vlastní podíly léčivých rostlin, které jsou důkladně známy odborníkům společnosti, která vyrábí čaj. S proporcemi léku lze detailně nalézt na obalu klášterního čaje.

Způsob přípravy a skladování čaje - návod k použití

Vezměte si nápoj podle pokynů. Mnozí vaří klášterní čaj, jako obvykle, ale lékaři doporučují přípravu nápoje podle specifikovaného způsobu balení. Způsob přípravy nápoje je následující: t

 1. Před každým varením bylinky se doporučuje opláchnout konvici s vařící vodou.
 2. K naplnění 0,5 litru vařené horké vody je třeba dvou lžic bylin.
 3. Zabalte konvici s ručníkem.
 4. Trvat na vodní lázni po dobu deseti minut.
 5. Nakonec se hotový odvar naplní další půl hodiny, aby se získal odvar ze všech léčivých vlastností rostlin.
 6. Před použitím může být hotový bujón naředěn převařenou vodou.

Je nutné brát klášterní čaj 500 ml denně 2-3 krát denně, průběh léčby je jeden měsíc.

Je nemožné konzumovat uvařený čaj hned, protože léčivo dosud neobdrželo všechny léčivé vlastnosti rostlin. Připravený čaj musí být vypuštěn přes sítko. První týden přijetí je nutný pro sledování reakce těla na lék.

Skladujte klášterní čaj na chladném, tmavém místě, ve kterém nespadají sluneční paprsky. Je lepší nalít otevřené balení čaje do skleněné nádoby a pevně zavřít víko. Pro skladování nepoužívejte plastové obaly. Doba použitelnosti finančních prostředků určených výrobcem.

Základní indikace pro použití

Hlavními indikacemi pro příjem této kolekce je řada onemocnění. Čaj výrazně zlepší pohodu a pomůže obnovit zdraví. Indikace pro použití jsou:

 • hypertenze;
 • giardiasis;
 • onemocnění gastrointestinálního traktu;
 • diabetes;
 • zvýšené hladiny cukru v krvi;
 • nespavost;
 • neurotické poruchy;
 • onkologická onemocnění;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému;
 • prostatitis;
 • gynekologických onemocnění.

Používá se k čištění těla parazitů, k léčbě zánětlivých procesů, stejně jako k celkové tonice.

Kontraindikace
 1. Lékaři nedoporučují léčbu tímto nástrojem pro těhotné a kojící ženy, stejně jako pro osoby, které mají k tomuto produktu individuální intoleranci. Mnoho aktivních látek rostlin, které jsou součástí fondů, může způsobit potrat, jakož i další rizika pro vyvíjející se plod.
 2. Je také lepší, aby kojící matky při užívání léku přenesly dítě na umělé krmení.
 3. Pokud dojde k alergickým reakcím organismu na činnost sběru léčivých bylin, přípravek by neměl být užíván.

Klášterní čaj nemá prakticky žádné kontraindikace, protože je to přírodní produkt založený na léčivých bylinkách. Mnoho lidí užívá různé bylinné přípravky. Tento nástroj je uznáván jako účinná bylinná kolekce pro léčbu mnoha nemocí.

Vedlejší účinky

Klinicky nebyly z léčby klášterních čajů klinicky zjištěny žádné nežádoucí účinky. Čaj se nedoporučuje používat v případě alergické reakce na složky přípravku.

Klášterní čaj je ekologicky šetrný výrobek na bázi léčivých bylin, který se používá při léčbě mnoha onemocnění. Jemně a rychle čistí tělo od patogenních mikroorganismů a parazitů. Léčivý přípravek nemá prakticky žádné kontraindikace, je tělem dobře snášen a není toxický.

Používá se k úplnému očištění těla různých druhů parazitů a červů, pomáhá snižovat hmotnost, zlepšuje pohodu, snižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje imunitu. Výrobek je doporučen mnoha lékaři jako účinné opevnění a očištění tělesného prostředku.

Hodnocení zákazníků

Recenze №1

Nedávno jsem si koupil klášterní čaj z parazitů. Četl jsem o tom dříve, ale až poté, co jsem se seznámil s pozitivním hodnocením lékařů, jsem se rozhodl koupit. Dlouho bylo nutné se svým tělem vypořádat. Po několika dnech recepce jsem okamžitě pocítil zvláštní lehkost. Už jsem obdržel výsledky očištění, takže mohu říci, že v našem těle nejsou paraziti.

Škrkavky jsou pryč. Ve stejné době, bolesti v žaludku, které se obtěžovaly to bylo u konce. Klášterní čaj mi pomohl zhubnout. První týden jsem ztratil 4 libry. Jsem velmi spokojen s výsledkem léčby. Čaj si bereme spolu s manželem, ráno a večer. Můj manžel měl nespavost, bolest v kloubech se začala bát méně, hladina cukru v krvi se vrátila do normálu.

Je také velmi spokojen s léčbou. Klášterní čaj - přírodní, sestává z některých bylin, které mají blahodárný účinek na celé tělo.

Irina, 56 let - Moskva

Zkontrolujte číslo 2

Tři týdny jsem si vzal klášterní čaj. Velmi znepokojen žlučovými kameny. Nevím, jestli mi ten nápoj pomohl vyrovnat se s kameny, ale moje bolest žlučníku byla pryč. Z těla vyšly také paraziti, které jsem ani netušil.

Nástroj opravdu funguje a léčí. Než jsem si vzal nápoj, musel jsem polykat pilulky v baleních. Teď jsem dělal bez léků tři měsíce po ošetření klášterním čajem. Za šest měsíců chci opakovat průběh očisty těla a léčby mé nemoci. Je možné, že se bez zákroku podaří odstranit kameny, které mě velmi dlouho trápí.

Natalia, 41 let - Petrohrad

Zkontrolujte číslo 3

Mám mnoho onemocnění kardiovaskulárního systému. Dyspnea a časté palpitace vás také trápí, tlakové skoky. V průběhu let se zhoršila také vize. Slyšel jsem o unikátním bylinném čaju - klášterním čaji a rozhodl jsem se pomoci mému tělu.

Nástroj trvalo čtyři týdny, dvakrát denně šálek. Efekt je úžasný. V prvních dvou týdnech se mi tělo zdálo být očištěno. Starší bolesti v žaludku a střevech zmizely, cítila se obecná lehkost.

Snadno se rozběhne do mého pátého patra domu a já jsem se do bytu dostával s obtížemi. Dokonce i vidění se zlepšilo. Nápoj je prostě magický a to vše díky složení léčivých bylin. Podle mého názoru to může kdokoli koupit, cena je poměrně dostupná a výsledek stojí za to. Obecně doporučuji každému, aby se s tímto produktem léčil.

Alexander, 55 let - Jekatěrinburg

Lékaři recenze

Recenze №1

Svými léčivými vlastnostmi a hodnotami je klášterní čaj jedinečným terapeutickým činidlem. Má prakticky žádné kontraindikace. Klinické studie tohoto přípravku byly provedeny v roce 2013, kterého se zúčastnilo asi tisíc lidí trpících různými onemocněními. U 76% sledovaných pacientů se zdravotní stav výrazně zlepšil v důsledku léčby klášterním čajem.

Zbytek lidí byl úplně vyléčen ze svých nemocí. Jako lékař s 30 letou zkušeností doporučuji tento přípravek všem očistit a posílit vaše tělo. Osobně jsem se snažil vyčistit tělo klášterního čaje jen jednou, ale byl jsem ohromen pozitivním výsledkem. Proto mohu s jistotou poradit tento účinný prostředek nápravy.

Anatolij Grigorjev, Moskva

Zkontrolujte číslo 2

Jako lékař v mé práci doporučuji mnoha pacientům, aby si koupili klášterní antiparazitický čaj. Paraziti mají takový destruktivní účinek na celé tělo, že jsou přímou příčinou vývoje tolika nemocí. Tento jedinečný výrobek vám umožní vyrovnat se s patogeny a parazity všeho druhu.

Esenciální oleje rostlin jsou již dlouho používány pro odčervování těla, když ještě neexistovalo mnoho léků. Naši předkové používali při léčbě červů řadu léčivých bylin. Léčba tímto antiparazitickým činidlem nemá žádný negativní vliv na lidské tělo.

Postupem času se ucpává škodlivými odpady a paraziti mohou způsobit mnoho akutních onemocnění. V mé praxi se jednalo o případ, kdy paraziti byli nalezeni v játrech mladé, zdánlivě zdravé ženy. Proto se ujistěte, že se okamžitě zbavíte červů.

Pokud ve vašem těle nejsou paraziti, pak klášterní antiparazitický čaj bude velmi užitečný pro posílení imunity.

Antiparazitický čaj: složení, způsob podání a kontraindikace

Čaj proti parazitům se také nazývá klášterní, protože je vyráběn mnichy. Složení obsahuje asi tucet léčivých bylin.

Jak funguje klášterní čaj a jaký výsledek dává

Účinek čistícího čaje z parazitů je určen bylinami, které obsahuje. Mají nejen antiparazitární, ale také antimikrobiální, protizánětlivý a tonizující účinek.

Díky pravidelnému příjmu čaje se díky stimulaci zlepšuje činnost trávicího traktu. Díky tomu je tělo očištěno od toxinů, parazitů.

Hlavní akce sbírky - očista a antiparazitární. Má pelyněk a tymián. Zničí nejjednodušší ascaris, větrníky, škůdce a mají negativní vliv na necators a sací slitiny.

Byliny, které tvoří čaj, zasahují do procesů fermentace a hnijícího střeva, čištění a zamezení pronikání toxinů do krve. Také čaj má výrazný antioxidační účinek, pokud je způsob jeho použití správný.

Infuzní čaj z parazitů a padělků

Recept je považován za místo narození kláštera svatého Dukhovskoy, který se nachází v regionu Krasnodar. Původní složení klášterního čaje zahrnuje 16 známých bylinných složek, ale přesné proporce jsou skryté.

Nápoj prošel úředním lékařským osvědčením a je uznán jako bezpečný prostředek, ale ne léčivý, ale související s biologicky aktivními přísadami. Doporučuje se získat od oficiálních distributorů nebo lékáren, které mohou poskytnout certifikát. Čaj si můžete objednat přímo z kláštera. Kolik stojí bylinná směs? Průměrná cena odběru parazitů je asi 1 000 rublů.

Riziko získání padělku, který bude obsahovat jen několik deklarovaných bylin, je vysoké. Jediný způsob, jak se tomu vyhnout, je koupit čaj od spolehlivých dodavatelů, na oficiálních stránkách, které vlastní povolení k distribuci produktů a certifikáty.

Vzhledem k tomu, že kompilátoři předpisu a výrobci klášterního antiparazitického čaje varují, není to lék a nelze jej použít jako jediný lék na léčbu závažných onemocnění. Také to nebude účinné jako lék na zdraví, pokud člověk nebude jíst správně, vést zdravý životní styl a hrát sport.

Složení antiparazitického čaje

Jaké bylinky jsou součástí klášterního čaje:

 • Dřevo hořké. Má výrazný antiparazitický účinek. Efektivní pro čištění těla, odstraňuje záněty a stimuluje tvorbu žluči.
 • Šalvěj Má protizánětlivý a hojivý účinek. Šalvěj dobře omývá tělo, čistí jej od toxinů a škodlivých látek.
 • Tymián (Tymián). Má antiparazitární účinek. Je účinný proti nejjednodušším patogenním mikrobům a plošticím.
 • Kopřiva. Obsahuje velké množství vitamínů a stimulujících látek. Doporučuje se užívat s anémií, celkovou slabostí a zažívacími poruchami.
 • Slaměnka písečná. Aktivně bojuje proti zánětu, pomáhá posilovat imunitní systém a zlepšovat činnost trávicího systému.
 • Bearberry nebo medvědí ucho. Má močopudný a antiseptický účinek. Urychluje odstraňování toxinů a čistí tělo, pomáhá normalizovat činnost orgánů močového systému.
 • Šípky Přírodní zdroj vitamínů C, E, B, K, R. Rostlina má baktericidní a antioxidační vlastnosti. Přispívá k celkovému posílení organismu a obnovení imunity.
 • Yarrow Ničí patogenní mikroby a hojí erozi, poškození střev. Tisíciletí se používá jako antiseptické a choleretické činidlo.
 • Heřmánek. Jedna z nejoblíbenějších léčivých rostlin. Má silný protizánětlivý účinek, aktivně bojuje s bakteriemi a viry. Užívání heřmánku pomáhá obnovit práci gastrointestinálního traktu, snižuje zánět vnitřních orgánů a ničí patogeny.
 • Sušené letničky (nesmrtelné). Má antimikrobiální účinek, je účinný, pokud potřebujete odstranit zánětlivý proces. V kombinaci s jinými bylinami pomáhá vyrovnat se s lézemi vnitřních orgánů a kloubů.
 • Sushenitsa. Používá se jako protizánětlivé a antimikrobiální činidlo. Stimuluje obnovu poškozených tkání a má účinek hojení ran.
 • Rakytník řešetlákový. Používá se při onemocněních trávicího traktu. Rostlina má projímavý účinek, čistí střeva a zvyšuje jeho pohyblivost. Jako součást čaje, rakytník odstraňuje parazity z těla.
 • Lípa Má protizánětlivé a sedativní účinky. V bylinném čaji se používá k normalizaci nervového systému.
 • Motherwortová. Rostlina s výrazným sedativním účinkem. U parazitických infekcí trpí nervový systém. Motherwort, lípa, heřmánek, které jsou součástí čaje, pomáhají snižovat nervové napětí, zlepšují spánek a trávení.
 • Dědictví. Má močopudný a choleretický účinek, stimuluje gastrointestinální trakt, má výrazný protizánětlivý účinek a hojení ran.
 • Březové pupeny. Působí proti parazitům, zlepšuje práci trávicího a urogenitálního systému, metabolismu, urychluje hojení ran.


Většina bylin v kompozici má protizánětlivý a antiseptický účinek. Palina a tymián se používají k ničení parazitů a zbývající byliny urychlují odstraňování škodlivých látek z těla a normalizaci práce vnitřních orgánů.

Jak si vzít čaj z parazitů

Podle pokynů pro použití klášterního čaje proti parazitům, pro přípravu terapeutického nápoje potřebujete:

 1. Konvici opláchněte vroucí vodou.
 2. Zřeďte 2 lžíce. Já suchý čaj 2 šálky horké vařené vody, ale ne vařící vodu.
 3. Trvat na vodní lázni po dobu 10 minut na čaj, jak by mělo být vařeno.
 4. Zabalte konvici s ručníkem a nechte dalších 30 minut.

Jak si vzít klášterní čaj? Před použitím lze ředit malým množstvím převařené vody. Jako antiparazitický čaj se doporučuje pít jedno sklo před jídlem 2-3 krát denně po dobu jednoho měsíce.

Aby se zabránilo vzniku alergických reakcí při pití čaje, musíte pít pouze čerstvý nápoj, který se vaří alespoň 30 minut. Skladování se nedoporučuje. V prvním týdnu užívání je nutné pečlivě sledovat reakci organismu na léčivo: úroveň krevního tlaku, práci kardiovaskulárních a trávicích systémů.

Jak udělat antiparazitický čaj doma

Je téměř nemožné připravit čistící čaj na vlastní pěst, protože přesné proporce sbírky jsou neznámé nikomu kromě mnichů. Dokonce i když znáte názvy bylin, znovu vytvořit původní recept je nepravděpodobné, že uspěje.

Pokud jen smícháte všechny ingredience, účinek bude minimální, a to i na konzistenci, jak pít klášterní čaj. Kolekce sbíraná doma může být zdraví škodlivá.

Kontraindikace

Bylinný nebo bylinný čaj, shromážděný v klášteře, má následující kontraindikace:

 • Těhotenství a kojení. Během doby přenášení dítěte a kojení je přísně zakázáno užívat čaj.
 • Alergie na komponenty. Lidé s astmatem a tendencí k alergickým reakcím berou sbírku s opatrností.

Recept na antiparazitický čaj, i když široká veřejnost neví, z čeho se skládá, pomohl mnoha lidem očistit jejich těla, zlepšit jejich zdraví a dokonce zhubnout. V tomto případě nebyl proveden spolehlivý výzkum jeho účinnosti a certifikace dává právo na distribuci v Ruské federaci.

Autor: Dana Shaimerdenova, lékař,
speciálně pro Zhkt.ru

Užitečné video o antiparazitické klášterní čaj

Seznam zdrojů:

 • Aleksandrová L.A., Pospelova M.L., Sorokoumov V. arazA. Srovnávací hodnocení antioxidačních vlastností rostlinných přípravků // Uchenye zapiski SPbGMU im. Acad. I.P. Pavlova. Petrohrad: 1998. str. 46-50.
 • Barnaul O. Vyhledávání a farmakologické studium bylinných přípravků, které zvyšují odolnost organismu vůči škodlivým vlivům, optimalizují procesy opravy a regenerace: autor. dis. dr. medu L., 1989. 47 s.
 • Brehman I.I. Adaptogeny rostlinného původu - farmakologické prostředky ke zlepšení zdraví a odolnosti organismu // Farmakologie pohybové aktivity. 1969. str. 9-26.

Jak vzít antiparazitický klášterní čaj?

Klášterní antiparazitický čaj je výborným lékem na červy, houby a další patogenní mikroorganismy, jejichž recept byl vyvinut ve starověku, ale stále platí.

Koupit klášterní antiparasitic čaj může být na internetových stránkách výrobce.

Příznaky infekce červy

Klášterní čaj pomáhá zbavit se všech parazitů, kteří se usadili v lidském těle. Než však budeme hovořit o vlastnostech klášterního antiparazitického čaje, řekněme trochu o příznacích helmintické invaze, protože nikdo nechce užívat lék zbytečně.

Červi, působící na lidské tělo, způsobují řadu nepříjemných příznaků:

 • Rychlé hubnutí s dobrou chuť k jídlu.
 • Avitaminóza.
 • Zhoršení celkového zdraví.
 • Zhoršení vlasů, nehtů.
 • Ospalost, ospalost, ale zároveň nespavost.
 • Bolest břicha.
 • Problémy se stolicí (zácpa a průjem jsou označeny stejnou frekvencí).
 • Svědění v řiti.
 • Pocit nepohodlí v konečníku.
 • Červi se mohou dostat ze střev a stočit se na list, vyskytuje se častěji v noci a slouží jako nesporný důkaz přítomnosti červího napadení.
 • Při krevním testu je nízká hladina hemoglobinu, stejně jako nedostatek vitamínů v těle.
 • Časté bolesti hlavy.
 • Problémy s trávením - břicho, zažívací potíže, bolest žaludku po jídle atd.

Nebezpečí napadení červem

Mnoho lidí nechápe, proč jsou červi tak nebezpeční. No, oni žijí v těle, stejně jako různé oportunistické bakterie ve střevě a neinterferují s ničím. Červi však nejsou tak neškodní, jak se zdá, a léčba onemocnění musí začít okamžitě, aby se snížilo riziko komplikací.

Zejména pro návštěvníky našich stránek sleva 50% na nákup čaje.

Kromě obecného špatného zdraví lidí způsobují červi:

 • Problémy s trávením - nedostatek enzymů a zpomalení střevní motility může vést k těžkým zánětlivým procesům v zažívacím traktu. Pokud problém není vyřešen rychle, pak i po odstranění červů, střeva a žaludek nebude fungovat jako dříve.
 • Nerovnováha střevní mikroflóry (dysbakterióza) - červi narušují rovnováhu a oportunistické bakterie, které se ve střevech mírumilovně vyskytují, začnou se aktivně množit a přispívají k rozvoji zánětlivých procesů.
 • Zácpa není neškodná patologie. Někteří červi se mohou navíjet ve střevech a zcela zablokovat svůj lumen. Prvním příznakem tohoto parazitismu je zácpa, ale brzy může začít zánět pobřišnice jako komplikace střevního průniku a pronikání fekálií do peritonea.
 • Alergické reakce - vyrážka, zarudnutí kůže a svědění - všechny tyto nepříjemné symptomy mohou být výsledkem dlouhé existence červů v lidském střevě.
 • Intoxikace těla - červi vydávají toxiny, které se šíří s krevním tokem v celém těle a začínají jedovat člověka.
 • Narušení procesu myšlení - některé typy červů mohou proniknout do mozku a způsobit vážné poruchy, a proto nestojí za odložení léčby.
Objednávka na oficiálních stránkách výrobce - přejděte na webovou stránku.

Ne všichni červi způsobují takové komplikace, ale i bolest hlavy, neustálá únava a nedostatek chuti k jídlu činí život člověka méně radostným, ale proč ho snášet, pokud můžete pít klášterní antiparazitický čaj a zbavit se parazitů navždy.

Indikace pro použití klášterního čaje

Již podle názvu je jasné, že k odstranění parazitů by měl být použit klášterní antiparazitický čaj. Ale červi nejsou jediná věc, se kterou si čaj poradí, je vhodné pít, když:

 • Podezřelá helmintická invaze.
 • Nehtová houba
 • Dlouhá malátnost bez dalších příznaků.
 • Poruchy zažívacího ústrojí.
 • Stálý nervový stres bez příčiny a náhlé změny nálady.

Složení antiparazitického čaje

Složení antiparazitického klášterního čaje zahrnuje deset léčivých bylin s různými účinky:

 1. Tansy je hlavní složkou, která nepříznivě ovlivňuje červy, díky čemuž ztratí svou schopnost pohybu a jsou vyloučeny z těla spolu s výkaly.
 2. Dubová kůra je vynikající protizánětlivý prostředek, který pomáhá rychle obnovit střeva.
 3. Sage je součástí čaje, který pomáhá eliminovat plísně. Rovněž normalizuje tlak.
 4. Palina - pomáhá odstranit patogeny a bojuje proti všem mikrobům, což normalizuje rovnováhu střevní mikroflóry.
 5. Tuřín - pomáhá při odstraňování červů a toxinů, stejně jako jejich metabolické produkty.
 6. Yarrow - posiluje imunitní systém a pomáhá tělu nezávisle vyhnat červy a zabránit jim zničit ochranu.
 7. Březové pupeny - mají uklidňující účinek a odstraňují toxiny z lidského těla.
 8. Heřmánek je protizánětlivé činidlo, které zároveň uklidňuje člověka a pomáhá střevům rychleji se zotavit z poškození způsobeného červy (uklidňující vlastnosti se projevují snížením bolesti způsobené zánětem střevní sliznice).
 9. Měsíček - zlepšuje proces trávení a funguje jako antiseptikum.
 10. Peppermint - působení složky je směrováno na žaludeční sliznici, aby se zmírnil zánět a odstranila bolest. Mincovna také pomáhá v boji proti houbám.

Jak užívat lék?

Klášterní antiparazitický čaj musí být vařen správně, jinak jeho účinek nebude maximalizován a léčba bude muset být prodloužena, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Je-li čaj jen nalije vařící vody a pak se nalije do šálku, bylinky nebudou mít čas vyluhovat a vyjadřovat se.

Proto při použití klášterního antiparazitického čaje je nutné dodržovat následující pravidla:

 1. Do konvice na čaj nalijte lžíci čaje.
 2. Nalijte vařenou teplou vodou.
 3. Obal a pevně zabalte konvici s ručníkem.
 4. Nechte ho vařit půl hodiny.
 5. Otevřete víko konvice tak, aby byliny mohly dýchat a dát čaju více času.
 6. Napínejte čaj přes tenké plátno, abyste se zbavili všech malých bylin.
 7. Je žádoucí pít čaj čerstvý, ale pokud se vaří pro několik porcí, pak by měl být uložen na tmavém místě při pokojové teplotě (ale ne více než 25 stupňů).
 8. Pití v době, kdy potřebujete asi 200 ml čaje.
 9. Po jídle (jedna hodina) a po pití čaje je třeba počkat určitou dobu, po které se nesmí jíst dříve než hodinu.
 10. Suchý čaj (čajové lístky) po otevření balení musí být nalit do skleněné nádoby a pevně uzavřen víčkem.
 11. Je nutné pít čaj 3-4krát denně a průběh léčby se volí individuálně (minimálně 2 týdny a nejlépe měsíc).

Jaký účinek má tělo?

Klášterní antiparazitický čaj ocení spotřebitelé a lékaři pro řadu účinků, které má v lidském těle. Antiparazitický čaj má následující vlastnosti:

 • Uklidňuje.
 • Posiluje imunitní systém.
 • Zmírňuje zánět.
 • Podporuje obnovu sliznice žaludku a střev.
 • Odstraňuje bolesti hlavy.
 • Zlepšuje celkovou pohodu.
 • Odstraňuje alergické reakce způsobené aktivitou červů.
 • Zlepšuje proces trávení.
 • Zlepšuje střevní motilitu.
 • Zvyšuje odpor těla.
 • Bojuje s houbou.

Všechny tyto účinky antiparazitické klášterní čaj má již v prvním týdnu po zahájení léčby. Pokud projdete celou léčbou, můžete se zbavit mnoha nemocí kromě červů a po dlouhou dobu posílit váš imunitní systém, aby byl méně náchylný k různým bakteriálním a virovým infekcím.

Klášterní čaj při léčbě houby

Klášterní antiparazitický čaj se používá především k odstranění červů, ale také se doporučuje jako prostředek k odstranění nehtové houby. Klášterní čaj pomáhá při odstraňování tohoto problému díky šalvěji. Tato složka čaje ovlivňuje plísně, neustále cirkuluje v krevním řečišti a eliminuje příznaky onemocnění - zažloutnutí nehtů, odlupování nehtové ploténky atd.

Kontraindikace

Klášterní antiparazitický čaj má jednu důležitou kontraindikaci - individuální citlivost na složky léčiva. Ale také lidé by měli brát v úvahu, že některé nemoci nebo patologie mohou být kontraindikovány pro užívání čaje kvůli jeho jednotlivým složkám. Některé složky čaje mají nepříznivý vliv na organismus v přítomnosti nemocí, uvádíme hlavní kontraindikace: